Ve zkratce

Stránka:

 Občané města Jeseníku proti 5G sítím

28.5.20

Česká republika:

Jedenáctitisícový Jeseník v Olomouckém kraji se probojoval mezi pět tuzemských měst, která mají mít možnost testovat mobilní sítě 5. generace. „Myslela jsem, že to pro město bude výhoda,“ říká pro iROZHLAS starostka Zdeňka Blišťanová (Jeseník srdcem). Místo radosti z nejnovější technologie se ale ve městě zvedá od některých vlna nevole. 5G sítím se netradičně obsáhle věnuje místní Jesenický týdeník, podepisují se petice a chystá se referendum.

_______
Článek na iRozhlas.cz, ze kterého cituji výše, je koncipován tak, že proti testům 5G stojí v podstatě jen několik pomatenců, ve skutečnosti je to bezpečné, o čemž nás v článku ujišťuje i šéf katedry komunikační techniky na ČVUT Jiří Vodrážka (nevěděl jsem, že pan Vodrážka je také lékař).

Bohužel se na negativním hodnocení a zesměšňování odpůrců 5G (právem) podepsal i nesmysl o souvislosti mezi 5G a korona virem, což článek obratně využil. To, že tu blbost někteří šíří, snižuje věrohodnost ostatních validních argumentů. A tak nakonec doplatíme na příliš agilní blbce.

Zdroj: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/jesenik-tydenik-5g-site...

Klasifikace: veda,zdravi,ekologie Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 13 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku

27.5.20

Neurčeno:

Zdroj: https://www.otevrisvoumysl.cz/lide-ovcane-co-si-vzali-modrou...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev

27.5.20

Česká republika:

Třemi novými členy Rady ČT jsou rozhlasový moderátor Lubomír Xaver Veselý, ekonomka Hana Lipovská a novinář Pavel Matocha. Jejich zvolení iDNES.cz potvrdili dva členové volebního výboru Sněmovny. V tajné volbě neuspěli psycholog a protidrogový expert Ivan Douda, děkan FAMU Zdeněk Holý a mediální manažer Michal Klíma.

______
Ha ha. Občas se podaří dát grázlům šach. V Radě ještě není v převaze zdravý rozum, ale přeci jen se malinko něco mění k lepšímu. Je úsměvné pozorovat, jak to okamžitě spustí divokou, nenávistnou kampaň od pohrobků Havla, různých Kalousků, Rumlů, "umělců" a dalších spacákových aktivistů. Jsem zvědav, jak budou Vitovská, Moravec a další "novináři" teď obhajovat své platy.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/volba-clenu-rady-ceske-te...

Klasifikace: kultura Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět

27.5.20

Neurčeno:

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět - CZ TIT.mp4

https://u.pcloud.link/publink/show?code=kZlS6xkZD3bVcowOV3YWtTm3iUBazFcR2uf7

A další zajímavé informace a videa o událostech na které MSM zapomněly najdete zde:

https://www.otevrisvoumysl.cz/ 

 

 

Zdroj: https://www.otevrisvoumysl.cz/

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 1

 "Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo

27.5.20

Česká republika:

Několik lidí projevilo v úterý odpoledne na Malostránském náměstí svůj nesouhlas se zaváděním 5G sítí. Také se jim nelíbila restriktivní opatření vlády v souvislosti s pseudo-pandemií. Myslím, že protestujících nebylo více než 30. Hovořila Jana Peterková a jakýsi muž, který četl svůj projev z mobilu.

Na iDnes si nenechali ujít a pěkně vypíchli amaterismus celé akce. Článek končí (jako vždy) ujištěním, že 5G jsou bezpečné a kdo tvrdí opak, šíří fake news. Ránu z milosti pak zasadili čtenáři v komentářích za článkem.

Chápu, že organizátoři akce nedisponují prostředky Milionu chvilek a nemají sponzory. Je dobře, že se snaží na problém upozornit a vážím si jich za odvahu jít proti proudu. Ale takhle by protest asi fakt neměl vypadat. Amaterismus jenom nahrává hlupákům a omezencům z mainstreamu a zpochybňuje celou věc. Bohužel bez finančních prostředků to nepůjde. cry

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/demonstrace-praha-malostr...

Klasifikace: zdravi,technika,ekologie Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti

24.5.20

Česká republika:

Roman Prymula by měl být odvolán z krizového štábu naší země.

Protože šéfuje společnosti na distribuci vakcín, tak jeho zájem může být prodat co nejvíce vakcín a nikoliv řešit epidemii koronaviru.

Jeho zájem může být natolik postrašit lidi aby se nechali dobrovolně očkovat a jeho společnosti se zvýšil obrat.

Pokud nebude vyrobena vakcína proti "koronaviru", tak alespoň zkusí zvýšit prodej vakcín proti chřipce:

https://www.zdravotnickydenik.cz/2020/05/covid-19-odezniva-stat-se-zameri-ohniska-nektere-profese-vojtech-pripravuje-kampan-zvyseni-proockovanosti-chripce/

Celou dobu tvrdili, že koronavirus nemá nic společného s chřipkou a najednou otočí, když se na tom dá vydělat! Tak jak to teda je?

miliony-ve-viru-konfliktu-zajmu-vrchniho-vakcinologa-profesora-prymuly/

Zdroj: https://www.zdravotnickydenik.cz/2016/06/konflikt-zajmu-redi...

Klasifikace: ekonomika,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 4

 Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není

22.5.20

Česká republika:

Na iDnes vyšel velmi rozumný článek, ve kterém statistik Karel Helman zpochybňuje hysterii kolem "epidemie" a na grafech vysvětluje, proč u nás epidemie covid nebyla a není a jak je ošidné věřit hloupým tabulkám a grafům.

Ale trvalo to.

Zdroj: https://www.idnes.cz/technet/veda/koronavirus-v-cr.A200521_0...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny

19.5.20

Česká republika:

„Moje cesta na Tchaj-wan se stává stále reálnější a reálnější. Není možné nadále snášet to, že budeme přistupovat na to, že budeme něčím lokajem,“ prohlásil předseda Senátu Vystrčil. Pokud nátlak Číny bude trvat, povede podle Vystrčila jen ke zhoršení vzájemných vztahů. „Raději bych přivítal nějakou rozumnou možnost domluvy, ale tady se zdá, že to není možné,“ řekl předseda Senátu novinářům.

_____
Hrdinský trpaslík Vystrčil se pěstičkami bije v prsa a je to nesmírně smutný pohled. Svým trapným, nediplomatickým a hloupým gestem se řadí po boku lokálních politiků, kteří odstraňují Koněva, staví pomník vlasovcům a přejmenovávají ulice, aby provokovali Rusko.

Jenže provokovat Čínu je mnohem nebezpečnější. Rusové jsou v podstatě dobromyslní Slované, naši lidé, kteří nám rozumí. Ale Číňan není náš člověk. Má v sobě orientální krutost a žádný soucit. A je jich 5x víc než Rusů. Hňup Vystrčil nejen že zlikvidoval jemnou diplomatickou práci prezidenta Zemana, on skutečně ohrožuje bezpečnost země a to jak po ekonomické, tak po vojenské stránce.

Vypadá to, že tito ubožáci plní úkol pro někoho. To není normální, aby v průběhu několika měsíců tolik trpaslíků spáchalo tolik těžko nenapravitelných diplomatických škod.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/zive-prezident-zeman-se-setkal-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 9

 Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus

19.5.20

Ukrajina:

Více než stovka dětí odnošených náhradními matkami uvízla na Ukrajině, protože jejich biologičtí rodiče z USA a dalších zemí si pro ně nemohou kvůli koronavirové pandemii přijet. O novorozence se proto dočasně starají společnosti, které náhradní mateřství zprostředkovávají. Podle ukrajinských úřadů se před zrušením cestovních zákazů může narodit až tisíc takových dětí.

_______
Nevěděl jsem, že na Ukrajině je legální obchod s dětmi. Co ještě se dá ukrást a vyrabovat z té země?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-pa...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou

19.5.20

Česká republika:

Policie dopadla autory nápisů, které na hlavních silničních tazích na Svitavsku a Žďársku označovaly hranici mezi Čechy a Moravou. Dva muže nyní trestně stíhá.

„Správce obou komunikací vyčíslil vzniklou škodu za poškození cizí věci na téměř sedm tisíc korun. Oběma tak hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok,“ řekl policejní mluvčí.

______
Jsem pro trest smrti. Takový zločin nelze tolerovat. Jsem také rád, že máme tak skvělou policii, jistě nasadila všechny páky, aby zločince dopadla. A mimochodem, jsem zvědav, kolik dostane Ahmed ve Švédsku (viz předchozí zpráva) za vraždu a uřezání hlavy mladé holce.

Zdroj: https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/hranice-policie-morava...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky

19.5.20

Švédsko:

Už dávno není Švédsko zemí, která se může chlubit nízkou kriminalitou a vysokou bezpečností. Velký podíl na tom mají imigranti z muslimských zemí, kteří využili toho, že skandinávská země je ochotně přijímala. Naposledy zemí otřásla vražda sedmnáctileté dívky Wilmy Anderssonové, kterou měl zavraždit její bývalý přítel Ahmed Shabaz, který se do Švédska dostal z Iráku. Policie imigranta zadržela poté, co u něj doma našla uříznutou hlavu mladé dívky.

______
Tak tak. Jen pokračujte ve své sebevraždě, milí Švédové. Čím hůře, tím lépe.

Zdroj: https://www.expres.cz/zpravy/migranti-imigrant-irak-svedsko-...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Dodržujete odstup?

18.5.20

Česká republika:

Vláda s účinností ode dne 11. května 2020 od 00.00 hod. nařizuje: (…) pobývat na veřejně dostupných místech nejvýše v počtu deseti osob, s výjimkou členů domácnosti, výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, účasti na pohřbu, a zachovávat odstup od jiných osob nejméně 2 metry.

Co se stane, když tenhle idiotismus propojíte s moderními šmírovacími prostředky? Podívejte se na video.

Jářku, bude-li někdo chtít, budete mít co dokazovat. Jak píše D-fens, dalo by se argumentovat tím, že chybělo zavinění. Pokud by se neprokázalo, že jste úmyslně nebo z nedbalosti nedodržel vládou stanovený odstup, nemohlo by se jednat o přestupek. To dělá nedodržení odstupu prakticky nepotrestatelným, protože nelze prokázat, zda se tak stalo zaviněním vaším nebo někoho jiného. Problém je, že o tomhle vám úřady neřeknou a nebudou se tím zabývat, až dokud to sami v obraně neuplatníte.

Zdroj: http://dfens-cz.com/jak-slusni-lide-pachaji-prestupky-ve-vel...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent

16.5.20

Česká republika:

„Ten moment, kdy jsem si uvědomil, že se na nás valí vlak v protisměru, byl, když jsem viděl matematický model, který na základě křivek z Itálie a možná už ze Španělska namodeloval, co by to znamenalo v počtu nakažených u nás a kdy dojde ke kolapsu zdravotnictví. Když mi to ten autor prezentoval na ministerstvu vnitra...,“ pravil Hamáček. Spolu s tímto mužem matematický model prezentoval na bezpečnostní radě státu.

Tomáš Kára, profesí kardiolog z brněnské nemocnice u svaté Anny, který se do veřejného povědomí zapsal tamním projektem Mayo kliniky. Mayo je „nezisková“ organizace a americké lékařské výzkumné a vzdělávací centrum v Minnesotě.

„On (Kára) měl docenturu, nevěděli jsme ani odkud. Je to internista, infekční medicínu ani epidemie myslím nikdy nedělal...a oplodňuje ministra Hamáčka,“ pravil prof. Žaloudík

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prasklo-jmeno-...

Klasifikace: kuriozity,politika,zdravi Zprávu vložil/a Pátá Mojžíšova 7:24

Komentářů: 16

 Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU

15.5.20

Evropská unie:

Takřka dokončenému plynovodu Nord Stream 2, jímž bude po dně Baltského moře proudit plyn z Ruska do Německa, v pátek odmítl německý energetický regulátor Bundesnetzagentur udělit výjimku z unijních pravidel. Pro projekt, který nabral výrazné zpoždění a jenž čelí nesouhlasu ze strany Spojených států, je to podle agentury Reuters další rána. Verdikt regulátora totiž znamená další náklady a další zpoždění.

________
Nemám slov. Ubohost, zmrdství, podlost, zbabělost, hloupost se pojí s pomstychtivostí zkorumpovaných politiků napříč Západem.

Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/nord-stream-2-plyn...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni

15.5.20

Evropská unie:

Už není potřeba váš souhlas. Všechna data o vaší poloze získá evropská unie přímo od mobilních operátorů.

Na Mapách Seznamu jsou jenom příštipkáři - v současné době už se nechalo dobrovolně sledovat 1,2miliónu vystrašených oveček.

Evropská komise se k údajům o vaší poloze dostane úplně jinou cestou.

Samozřejmě GDPR není problém a nějak se přiohne. GDPR je bič jen na ty malé. Sbírání dat je dle slibů jen dočasné - dočasné věci většinou trvají velmi dlouho.

Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/koronavirus-trasovani...

Klasifikace: kuriozity,zdravi,technika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 9

 Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená

14.5.20

Česká republika:

České ženy mají velkou šanci, že již brzy nebudou muset ke svému jménu přidávat příponu -ová. Poslanci z výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj schválili návrh poslance za Piráty Ondřeje Profanta a zmocněnkyně pro lidská práva a poslankyně ANO Heleny Válkové, aby si ženy v Česku mohly vybrat nepřechýlenou formu příjmení.

Změnu poslanci podpořili při projednávání vládního návrhu zákona o matrikách, jménu a příjmení.

______
Piráti a ANO? Hm.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prechylovani-zenska-jmena...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 13

 Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!

14.5.20

USA:

Dokument obsahuje rozhovor s dr. Judy Mikovitsovou, který není příznivý pro mnoho lidí a big pharma sektor. Velice rychle je mazán s oficielním odůvodněním, že obsahuje nepodložené diagnostické rady nebo zavádějící informace o zdraví (viz. Zdroj)

A YouTube spokesperson said the company removes “content that includes medically unsubstantiated diagnostic advice for COVID-19,” which includes the “Plandemic” video. A rep for Facebook said, “Suggesting that wearing a mask can make you sick could lead to imminent harm, so we’re removing the video.”

A Vimeo spokesperson said the company “stands firm in keeping our platform safe from content that spreads harmful and misleading health information. The video in question has been removed by our Trust & Safety team for violating these very policies.”

Twitter responded to The Post by stating that a tweet from Mikovits sharing a different video interview of hers does not violate its COVID-19 policy, but that the company has removed the hashtags #PlagueofCorruption and #PlandemicMovie from its searches and trends sections.

Dokument byl dostupný zde, zde - během 48h odstraněno.

Najdete jej ale zde.

Zajímavé je, že podstatné z řečeného v dokumentu, jsem neviděl rozporováno v rámci mainstreamové dehonestace.

Zveřejněný dokument předchází obsáhlejšímu projektu na kterém se aktuálně pracuje:

https://plandemicmovie.com/

Zdroj: https://www.seattletimes.com/nation-world/facebook-and-other...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 7

 Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil

14.5.20

Slovensko:

Slovenský velvyslanec v Bělorusku Jozef Migaš se 9. května zúčastnil vojenské přehlídky v Minsku pořádané u příležitosti 75. výročí vítězství nad fašismem. „Jsem antifašista a syn partyzána,“ odůvodnil svou účast na přehlídce, která se konala navzdory pandemii koronaviru.

______
Dále je vývoj situace nejasný. Pan Migaš prý sám požádal o uvolnění z funkce, protože svou účast nekonzultoval se slovenským ministerstvem zahraničí. Patrně si uvědomil, jak strašnou chybu udělal. Oslavovat vítězství nad fašismem je dnes přinejmenším nekorektní a společensky nepřijatelné. Ještě se za to přímo nezavírá, ale diplomatická ostuda už z toho je.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/slovensky-ve...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Sankce a vězení za zpochybňování karantény

13.5.20

Bolivie:

V Bolívii vstoupila v platnost nová sankce za zpochybňování karantény, 'šíření nejistoty' a 'ohrožování zdravotní bezpečnosti' s ohledem na lavinově šířící se videa a publikace sociálních sítí, jež upozorňují na neustálé podvody a manipulace za účelem ospravedlnění drakonických opatření. Prý se to netýká novinářů, jež budou 'regulováni' jinou normativou snad v naději, že se tím zmírní jejich kritika režimu. Tato opatření se týkají nejen těch, jež vytvářejí, ale i pouze sdílejí publikace ostatních uživatelů, což je případ mnoha lidí dnes.

V posledních dnech došlo doslova k výbuchu nespokojenosti a nesouhlasu s karanténou zejména poté, co na podvod začali upozorňovat i významné osobnosti a bylo poukázáno na účinnost alternatvních postupů, kdy i dlouhodobí skeptici začínají měnit názor. Po nesouhlasu presidentů USA, Mexika či Brazílie se objevilo svědectní z Tanzanie, kdy president John Magufuli poukázal na 'závadnost' testů na koronavirus, kdy nejen testovaní lidé a zvířata měli pozitivní výsledky, ale dokonce i různé druhy ovoce, dřevo či motorový olej. "Toto musí být dílo lidí s velkým množstvím peněz", poukázal.

Již na základě dosavadních opatření bylo mnoho lidí uvězněno či pokutováno typicky za řízení bez povolenky, nebo za nedovolené vycházení, definované číslem OP, kdy každý má přidělen jeden den v týdnu od 6-12 hodin na nakoupení potravin, kromě víkendů, kdy platí úplný zákaz vycházení. Pouze lidé ve věku 18-65 let mohou vycházet. Veškerá doprava je pozastavena a není možné se nikam dostat.

Trestní sazba za zpochybňování karentény je až 10 let vězení, proti tvz. 'digitálním bojovníkům', jež šíří opačné názory a informace, než jaké mají úřady. Již bylo údajně 68 lidí zadrženo, z nichž 37 vykonává trest po zkráceném řízení, během kterého prý nejsou ověřována obvinění obžaloby, ale stačí pouze tvrzení.

Zdroj: https://es-us.noticias.yahoo.com/decreto-penaliza-informaci%...

Klasifikace: politika,pravo Zprávu vložil/a siky

Komentářů: 6

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Portalnd Oregon zničili sochu jelena04.07.20 21:19 USA 2

Mohou prdy přenášet koronavirus?04.07.20 17:40 Austrálie 2

Pokračujte! Dvojice právníků brání svůj dům se zbraní v ruce před útokem lůzy04.07.20 15:04 USA 5

Už začínají vidět přínosy multikulturního obohacení i mainstreamová média04.07.20 14:19 Francie 0

Černoch, který znásilnil a oloupil nezletilou Češku, dostal dva roky30.06.20 15:43 Česká republika 5

Na životech bělochů nezáleží?28.06.20 09:59 Británie 12

Země, kde zítra znamená včera: Teror lůzy27.06.20 17:52 USA 4

Babiš zradil, média cenzurují a EU právě teď domlouvá revoluční Lisabonskou smlouvu 2.025.06.20 09:48 Evropská unie 0

VIDEO: RESTART Systému (COVID, Econ. World Forum...)23.06.20 09:03 Neurčeno 0

V Praze instalují 5G vysílače, jeden z mnoha je na budově základní školy na Náměstí Míru22.06.20 17:50 Česká republika 44

Německý Stuttgart byl v neděli v noci kulturně obohacen22.06.20 17:38 Německo 3

Brno: All Live Matter a Žítková(ČT) jako rozbuška!22.06.20 12:24 Česká republika 2

Kvůli zradě lodí pod velením Bruselu se Turkům podařilo do Libye na pomoc džihádistům přisunout další posily a techniku19.06.20 08:40 Libye 2

4/5 lidí nemají problém s koncesionářskými poplatky... zjistil průzkum agentury STEM-MARK. 18.06.20 19:42 Česká republika 5

Fa. CovidPass a její aplikace...18.06.20 16:14 Česká republika 1

Nigel Farage je připraven znovu aktivizovat Brexit Party - lidé už Borisovi Johnsonovi nevěří18.06.20 00:49 Británie 0

Historička Markéta Křížová: Češi, i vy můžete za otroctví, připusťte si to!18.06.20 00:05 Česká republika 15

Opravdu by se měla zrušit policie? 17.06.20 23:53 USA 1

Jeden test - uškrtí vás při policejním zákroku 115 kily?17.06.20 16:33 Česká republika 3

Jak strejda Soros pomohl Havlovi k prezidenství17.06.20 16:04 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,72 Kč
Euro
26,67 Kč
Libra
29,61 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
25,08 Kč
100 japonských jenů
22,06 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,98 Kč
100 maď. forintů
7,55 Kč
Ukrajinská hřivna
0,87 Kč
100 rublů
33,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 104,87 Kč
1 unce stříbra
428,16 Kč
Bitcoin
216 570,18 Kč

Poslední aktualizace: 5.7.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 566 353