Našel jsem / našli jste na internetu

Doporučit novou stránku ›

Stránka:

MEMORY (2)

Minimálně polovina českých voličů je blbá jak troky, jejich politická víra spočívá buď ve vůdcovství typu Babiše a podobných týpků a nebo ve vyznávání socializmu. Značné části zbývajících pak postačí milá korektní osobnost pana Fialy a vůbec jim nevadí že mu přes rameno juká mladý Klaus a paní Udženija.

Doporučuje: DAVIDD
Datum vložení: 22.03.17
Jazyk: česky

Čím více bodů, tím vyšší hodnocení. A naopak.
-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Moravská Ostrava 15.3.1939 (16)

Smutné výročí z 15.března 1939.

Neměli bychom nikdy zapomenout na první pokus o integraci Česka do Evropy... :-(

Doporučuje: Lapsus
Datum vložení: 15.03.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Proč jsme všichni nadprůměrní piloti? (-4)

Opakovaně jsem ve zdejších diskuzích publikoval myšlenku, že neschopní lidé nejsou schopni rozpoznat vlastní neschopnost. V tomto článku lze zjistit více podrobností o tomto fenoménu.

Doporučuje: Censored
Datum vložení: 13.03.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

MEDICINA (0)

Od války tady nebyly žádné dramatické posuny. Samozřejmě kromě toho, že ti hajzlové nadvakrát, a když připočtu Němce, tak natřikrát, dekapitovali elity. Němci to vybili cíleně, komunisti postupně. Chytří odešli poprvé v osmačtyřicátém, ti další potom v osmašedesátém. Už Darwin říkal, že nevítězí ani nejchytřejší, ani nejsilnější, ale ti, kteří se umějí nejlépe přizpůsobit. A přesně takoví fešáci nám tady zůstali.

Takže se podle vás s českou náturou nic nemění?

Nic se nemění, pořád je to stejné. Už váš velký vzor Havlíček napsal, že svět je pořád stejný, lidé ho nezmění, plivni si stokrát do moře, ono se nezpění. Lidé jsou pořád stejní. Mají pořád stejné problémy a řeší je pořád stejně blbě.

Doporučuje: cesky
Datum vložení: 17.02.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Ninive (6)

Hybris,
neboli syndrom mocenské pýchy byl popsán psychiatrem Davidem Owenem a je považován za „pravděpodobně získanou poruchu osobnosti“. Poruchou osobnosti se v evropském pojetí rozumí hluboce zakořeněné a trvalé způsoby chování, které se významně nebo krajně odchylují od způsobů, jimiž průměrný člověk v dané kultuře vnímá, myslí, cítí, jedná….
Syndrom mocenské pýchy nepostihuje jen lidi ve vysoké politice, ale i ve vrcholných pozicích ve finančních, církevních, vojenských, vědeckých, kulturních a jiných organizacích a je zřejmé, že činnost lidí, kteří trpí touto poruchou a ovlivňují ze svých postů životy mnoha lidí, ba celých lidských společenství, má své negativní důsledky.

Doporučuje: cesky
Datum vložení: 13.02.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

MEMORY (0)

Porod doma vysoké riziko pro dítě i matku

Novorozenec ještě s pupeční šnůrou
Porodní asistentky (soukromé) se vrátily do středověku:
Stručně o tom co se stalo (porod doma skončil tragicky)
Vybráno ze zpravodajství televize Nova.
Lucie BORHYOVÁ, moderátorka
Příjemný dobrý večer. Jsme rádi, že jste s námi.
Někteří porodníci volají po úplném zákazu domácích porodů. Vede je k tomu i stav chlapečka, který nedávno málem přišel o život při nezdařeném domácím porodu.

Doporučuje: DAVIDD
Datum vložení: 13.02.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Memorywebsite (-2)

Donald Trump vůbec nepřipomíná prezidenta USA. Mimikou, gestikulací, chováním i výroky je ztělesněním generálního tajemníka Nejvyššího sovětu. Jako by v něm ožívali Chruščov, vztekle bušící botou do stolu při jednání OSN, samolibý Jelcin nebo Brežněv. Notuje si s Milošem Zemanem. Oba volají po uzavírání hranic, stavění zdí, hloubení příkopů. Opojeni mocí se chovají jako faraóni.*

Doporučuje: DAVIDD
Datum vložení: 12.02.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Memory (2)

Zdravotní sestra vysokou školu potřebuje, jinak bude uklízečkou ještě hodně dlouho!

"Jaké chceme sestry? Takové, které dělají práci sestry a delegují některé úkoly na sanitáře a ošetřovatelky, kteří dělají činnosti sanitářů a ošetřovatelek? Sestry, které dělají práci sestry a mají dostatek času nejen na pacienta,

Doporučuje: DAVIDD
Datum vložení: 10.02.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Memory (0)

Zdravotní sestra vysokou školu potřebuje, jinak bude uklízečkou ještě hodně dlouho!

"Jaké chceme sestry? Takové, které dělají práci sestry a delegují některé úkoly na sanitáře a ošetřovatelky, kteří dělají činnosti sanitářů a ošetřovatelek? Sestry, které dělají práci sestry a mají dostatek času nejen na pacienta,

Doporučuje: DAVIDD
Datum vložení: 10.02.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

VĚDĚL TO ŠPÍNA HAVEL?? VĚDĚL TO POKRYTEC SCHWARZENBERG?? (2)

Vážení spoluobčané,
v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, to jest, dekrety prezidenta Československé republiky.
Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939.

Vědom si neblahých zkušeností národa, zejména z této druhé světové války, zanechávám Vám odkaz, ve kterém Vás varuji před všemi možnými dalšími požadavky za znovuosídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu na základě nejen mých dekretů z naší republiky odsunuti.

Může se stát, že mé dekrety vydané právě z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou odstupem času revanšisty prohlašovány za neplatné.
Může se stát, že se najdou "čeští vlastenci", kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu.

Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte. Hitlerové odchází, avšak snaha o znovu ovládnutí Evropy Německem stále zůstává.

Mohou se najít i vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Československé republiky T. G. Masaryka a spoluzakladatele M.R.Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů.

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají trvalou platnost
a potrestejte všechny případné vlastizrádce ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.
Váš dr. Edvard BENEŠ, Praha, květen 1947

Doporučuje:
Datum vložení: 06.02.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Šest židovských společností ovládá 96 procent světových medií (6)

To jsou fakta o židovské kontrole nad médii v Americe. Každý, kdo je ochoten strávit několik hodin ve velké knihovně, si může ověřit jejich přesnost. Doufám, že jsou pro vás tyto skutečnosti přinejmenším znepokojující. Mělo by být umožněno jakékoliv menšině, aby měla takovou ohromnou moc? Jistě, že ne, a dovolit národu s vírou, která je vyjádřena v Talmudu, aby určoval, co máme číst nebo sledovat, to v podstatě dává této menšině sílu přetvářet naši mysl tak, jak to vyhovuje jejich talmudským zájmům, které jsou, jak jsme si právě ukázali, diametrálně odlišné od našich. Tím, že se Židům umožnilo, aby ovládali zpravodajství a zábavní média, jim poskytujeme mnohem víc, než jen to, aby měli rozhodující vliv na náš politický systém a úplnou kontrolu nad naší vládou; poskytujeme jim také kontrolu nad myslí a duší našich dětí, jejichž postoje a myšlenky více formuje židovská televize a židovské filmy, než jejich rodiče, škola nebo jakékoliv jiné vlivy.

Doporučuje:
Datum vložení: 01.02.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Soud rozhodl, že když se vám někdo vloupá do domu a usadí se tam, nesmíte ho vyhodit. Pokrytec Kocáb (0)

Německo je takový předobraz toho, co se bude dít u nás, pokud nedojde k zásadní změně. Ale i u nás již máme dlouhou historii otevřeně politických procesů z nedávné doby. Stačí si připomenout jména Vondrák, Dupová, Brož, Pechanec… Nebo jak se asi má cítit takový Martin Konvička, na kterého je za jeho politickou činnost podáno hned několik trestních oznámení? Některé evidentně již podle muslimského práva šaría, když ho policie chce obvinit z „urážky islámu“. Korunu tomu ale establishment nasadil u Adama B. Bartoše.Ten je obviněn dokonce z „šíření a podpory genocidy“ za nějaké poznámky na Facebooku. Jak vidíte, to nepřišili ani masovým vrahům, jako byl Pol Pot a Ho Či Min. Proto se obávám, že fyzické útoky proti opozici ze strany pravdy a lásky a státního establishmentu jsou jen otázkou času. Oni totiž neomarxisté v celé Evropě se teď snaží vše rozhodnout jedním velkým úderem. Tím je právě ona masová imigrace. Ta má změnit Evropu navždy.

Psali jsme:

Pravdoláskařská obluda. Odpudivý cynismus Dienstbiera, Babiše a Kocába. Parazitování cikánů a uprchlíci. Občan Žižkova a soused Kliniky promlouvá
Soused Kliniky: Darebáctví. Neštítí se žádných hanebností a podlosti. Korupce. Občany to bude stát sto milionů. A role Stropnického, Krnáčové a Babiše...
Peklo pro lidi v sousedství Kliniky. Migranti, přepadení, znásilnění a krádeže. Stropnický vydírá Babiše. Trapnost a hanebnost, říká občan Žižkova
Aktivisté v centru Klinika ubytovávají nelegální imigranty. Lidé se tu bojí. A role Babiše… Občan Žižkova a soused Kliniky promluvil
Čeští politici a média ale argumentují, že se nás imigrace netýká. Třeba ministr zahraničí Zaorálek nedávno vypočítal, že se u nás nachází 8 imigrantů a že se tedy není čeho bát…

Tak mi vysvětlete, proč zrovna jeho vláda vyčlenila 500 milionů na příští rok na podporu imigrace, a dokonce začíná najímat lidi, kteří budou přísun imigrantů do ČR koordinovat. Také si vzpomeňte, jak potichu rostou ona čísla imigrantů, kteří k nám mají „dobrovolně“ přijít. Nejdříve to bylo 1500, pak tři tisíce, teď jsme již na šesti tisících a soudím, že to skutečné číslo bude daleko vyšší. Loni mi jeden známý, který pracuje v byrokracii EU prozradil, že v první vlně pro nás mají naplánováno 30 tisíc „Syřanů“ z Asie a Afriky a celkově mluvil o jednom milionu imigrantů přidělených do ČR v horizontu deseti let.

Navíc, podívejte se, kolik za poslední rok jen v Praze přibylo „podivných cizinců“. Arabů, černochů, Asiatů a tak dále… Třeba u nás na Praze 3 či Praze 2, 4, 5… Kde se tu tak najednou vzali? Vůbec by mě tedy nepřekvapilo, kdyby nám Sobotka s Babišem někdy jen tak mimochodem sdělili, že tu již pár tisíc „uprchlíků“ je. Navíc v Německu jsou již zase na loňských číslech z hlediska příchodu imigrantů – loni do Německa neoficiálně přišlo více než dva miliony ilegálních imigrantů. Jen s tím rozdílem, že teď imigranty vozí pohodlně letadly, aby se nemuseli ti mladí muslimové a černoši trmácet pěšky. Nepochybuji o tom, že nám je sem bude chtít německá vláda přidělit, a také jsem si skoro jist, že je na tom tajně domluvená s naším politickým establishmentem.

V Německu stále ale vláda mluví o tom

Doporučuje:
Datum vložení: 31.01.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Cílem mu-slimáků je vyvraždit nás do posledního (6)

Veškeré pokusy o bagatelizaci problému – třeba s poukazem na dosud mizivé rozšíření islámu a muslimů v naší zemi – nejsou proto jen krátkozraké, ale vpravdě sebevražedné. Muslimové postupují krok za krokem a kromě pevně postavené a dobře střežené hráze, ať už její podoba bude jakákoli, je nic nezastaví.

Přijmeme-li vůči této řízené invazi jinou strategii, pak je zánik našeho světa jen otázkou času.

Doporučuje:
Datum vložení: 29.01.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

GREAT HUNTING (6)

Eroze půdy nabývá na síle.
Výřady jsou stále skromnější. Platí to o celé republice. Rybníky jsou téměř bez kachen, na
polích ubývá zajíců takřka před očima. Nejsou koroptve, křepelky… Ubývá divokých holubů
(inu, začal letecký postřik proti komárům – ve dne – kdy tito krvežíznivci se ukrývají vespod
listů, takže chemie pouze zeslabuje skořápky vajec všech ptáků, kteří hnízdí na stromech
nivy.) Vytrácejí se chřástalové, divocí králíci byli vyhubeni králičím morem a myxomatózou.
Zpěvné ptactvo už také prořídlo, značně…

Doporučuje: DAVIDD
Datum vložení: 24.01.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Jak funguje svět (6)

expanzní proces

Doporučuje:
Datum vložení: 16.01.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Pět dnů do inaugurace: Chystá se na Trumpa atentát? (2)

Inaugurace Donalda Trumpa se blíží - a s ní houstnou stále i agresivnější tahy prezidenta Obamy a odcházejících šéfů amerických tajných služeb. Je to jenom hra stínů, poslední chroptění establishmentu, nebo se ještě ve zbývajících desítkách hodin pokusí dostat svět na pokraj války?

Více než dva tisíce amerických bojových vozidel včetně 87 tanků svážejí německo-polské vlaky k ruským hranicím v rámci provokativní operace NATO, zvané Atlantic Resolve (Atlantické odhodlání). Za nimi následují čtyři tisíce amerických vojáků vycvičených k bleskovému úderu. Na cestě je také asi stovka amerických helikoptér a pak další takřka dvě tisícovky vojáků. To vše pod záminkou "ruské hrozby", ve skutečnosti však za účelem možnosti útoku proti Rusku.

Doporučuje:
Datum vložení: 16.01.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

TV Magazín 11.1.2017 (4)

Třetí světová válka je za rohem? Průzkum ukázal, čeho se lidé opravdu bojí – Obnova osvobozeného Aleppa – Varování z Rakouska: Do Německa dorazili čtyři teroristé IS – Kázání muslimského kazatele – Migrační manifest, to je teda počteníčko – Imigranti se domáhají svých „práv“ – SKANDÁL V ČR: sobotkova vláda vypracovala strategii, jak „transformovat“ názory veřejnosti na přátelské vůči přílivu migrantů“ – Jen žádné omluvy (video) – Z redakční pošty: „Problém nastane, až tihle MUSTAFOVÉ, NAVŠTÍVÍ 10, či 20 volebních míst a na svoji FALEŠNOU IDENTITU, ODVOLÍ 10, 20krát nějakého šíleného TERORISTU“.

Doporučuje:
Datum vložení: 11.01.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

svoboda v očkování (4)

jak to vidí zasvěcení

Doporučuje:
Datum vložení: 03.01.17
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Vražda Karlova (4)

Zajímavá analýza atentátu na ruského velvyslance od znalce poměrů v Turecku.

Česky - na http://uzunoglu.blog.idnes.cz

MUDr. Yekta Uzunoglu (kurdským jménem Yekta Geylanî, kurdský lékař a podnikatel s arménskými kořeny. Mimo svých profesí se celoživotně angažuje jako kurdský aktivista, spisovatel a překladatel...

Doporučuje:
Datum vložení: 26.12.16
Jazyk: česky

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje

Tante Merkel & Mutti Multi-Kulti Band "Aloha snackbar". (4)

Hit number One in Khalifat Germania.

(Tetka Merkel se rekvalifikuje na novou funkci).

Doporučuje: GRENZER
Datum vložení: 21.12.16
Jazyk: Neuveden

-2 -1 +1 +2 Link nefunguje
Stránka:

Káva pro Zvědavce

58

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 124 čtenářů částkou 17 453 korun, což je 58 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

S EU na věčné časy a nikdy jinak25.03.17 15:08 Evropská unie 0

Naši zemi projíždí další americký vojenský konvoj25.03.17 14:59 Česká republika 1

Pozvánka na pietní akt za oběti agrese NATO proti Jugoslávii 199923.03.17 22:12 Česká republika 2

37 % švédské populace mezi 0-44 lety má imigrační pozadí23.03.17 20:09 Švédsko 0

Molenbeek: Policie objevila 51 neziskových organizací podezřelých z napojení na islámský terorismus23.03.17 18:57 Belgie 0

Teroristický útok v Londýně spáchal britský islámský konvertita, učitel a otec tří dětí23.03.17 18:14 Británie 0

Teroristický útok v Londýně22.03.17 21:26 Británie 7

Rasismus černých vůči bílým že neexistuje?21.03.17 17:42 Neurčeno 5

Saúdskoarabský vrtulník rozstřílel loď se somálskými uprchlíky20.03.17 21:32 Saudská Arábie 7

Dva syrští krimigranti pobodali Němce20.03.17 21:07 Německo 1

Umřel Rockefeller. V pekle mají mejdán20.03.17 20:16 Neurčeno 11

"Četníci z Luhačovic" - gay scéna v seriálu20.03.17 16:39 Česká republika 8

Černoši rozkradli ceny na pouti v Oaklandu19.03.17 19:54 USA 5

Britská vláda a velké firmy stáhly reklamu z Googlu. Vydělávala extremistům19.03.17 12:48 Británie 0

Európa: Poďme ukončiť slobodu prejavu! Stávajú sa európske krajiny policajnými štátmi?18.03.17 20:47 Evropská unie 5

Co má společného gender a energetika?18.03.17 10:23 Česká republika 2

Mýval půjčený do reklamy se vrátil s traumatem z ňader, žaluje zoo filmaře17.03.17 09:34 Rusko 4

Google bude ve vyhledávání odsouvat politicky nekorektní weby na nižší pozice17.03.17 08:09 Česká republika 4

Homo-lobby má problém: lidem se začíná zajídat17.03.17 00:13 Neurčeno 1

Islamistická strana se dostala do Nizozemského parlamentu16.03.17 23:25 Nizozemsko 1

Měnové kurzy

USD
25,02 Kč
Euro
27,04 Kč
Libra
31,21 Kč
Kanadský dolar
18,71 Kč
Australský dolar
19,08 Kč
Švýcarský frank
25,24 Kč
100 japonských jenů
22,47 Kč
Čínský juan
3,64 Kč
Polský zloty
6,34 Kč
100 maď. forintů
8,70 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
43,94 Kč
1 unce (31,1g) zlata
31 158,25 Kč
1 unce stříbra
444,58 Kč
Bitcoin
23 978,76 Kč

Poslední aktualizace: 26.3.2017 00:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 296 363