Ve zkratce

Stránka:
[Nový]

 Pokud ještě váháte nad otázkou, kdo vládne světu... tady je odpověď

23.6.17

Neurčeno:

Papež František líbá ruce Davida Rockefellera, Henry Kissingera a Johna Rothschilda.

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=5jOCYLwrF_E

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.
[Nový]

 Po té, co jste zakázali kouření, zakažte krásu!

22.6.17

Česká republika:

Feministky a genderovci útočí na Temelín, jehož vedení zřejmě ve snaze odlehčit a potěšit vyhlásilo na FB neoficiální soutěž Maturantka roku. Vítězka měla získat stáž v elektrárně.

Snímky dívek v plavkách vyfotografované uvnitř jedné z chladicích věží rozvířily po úterním zveřejnění na serveru Aktuálně.cz debatu o tom, jaké kvalifikační předpoklady se od stážistů, potažmo zaměstnanců elektrárny, patřící ke strategické infrastruktuře státu, vlastně očekávají. Infocentrum ve středu soutěž ukončilo s tím, že stáž mohou absolvovat všechny finalistky soutěže, píšou novinky.cz.

Feministky povykují, že je to sexismus. Jasně. Každý nemůže vypadat jako Drábová. Ale po stážistkách se neočekává, že budou tak odborné, jako ona. To by mohli za chvíli cenzurovat i filmy s Jamesem Bondem, kde ve filmu Jeden svět nestačí vystupuje nádherná Denise Richardsová coby jaderná expertka.

Vyprahlý, smutný svět feministek, ne nepodobný sterilnímu světu nekuřáků. Vysávají z nás radost. A jen tak na okraj, feminismus a islám není od sebe tak vzdálen, jak mnozí doufají. V lecčems se shodnou.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/441573-maturantky-mohou-do-tem...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 9

 Policie po celém Německu prohledává domy ideozločinců

21.6.17

Německo:

V rozsáhlé celonárodní akci provedla německá policie koordinované přepady v domech lidí, kteří se projevili na sociálních sítích kriticky vůči nezdravým trendům ve společnosti. 23 policejních departmentů zasahovalo ve 14 okresech, policejní návštěvou s následným zabavením všech digitálních zařízení a médií bylo poctěno 36 problemových rodin v rámci tzv. prevence hate speech.

Podle Abendzeitung např. policie vtrhla v 6 hodin ráno do bytu 23letého muže v Mnichově a zabavila mu dva mobbilní telefony, čímž mu zcela jistě zabránila v páchání dalších ideozločinů. A co, že udělal? Napsal na FB pod obrázek dvou líbajících se teploušů, že by se měli sami raději pověsit.

Ve jménu tolerance tolerantní nebudeme!

Zdroj: https://heatst.com/world/police-raids-across-germany-for-peo...

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

  Evropská komise nám chce sebrat hranolky, zlobí se Belgičané. Smaží je nezdravě

21.6.17

Belgie:

Evropská komise chce zasáhnout do postupu při výrobě tradičních belgických hranolek. Při procesu přípravy se totiž údajně uvolňuje nebezpečná karcinogenní látka. Dvojí smažení je však národní tradicí, o kterou teď mohou Belgičané přijít, informoval britský deník Guardian.

________
Začalo to bojem proti kouření, pokračuje to hranolkami a skončí to... kde vlastně? Když jsem zastáncům (nesmyslného) protikuřáckého zákona argumentoval, že dobroserové s těmi zákazy u kouření neskončí, byl jsem za hlupáka. EU z nás zkrátka ty zdravé, uvědomělé a multikulturní EUROobčany vycepuje, i přes naše mrtvoly...

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/eu-a-zakaz-tradicni-vyrobu-belgick...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a E123

Komentářů: 1

 Do Itálie letos přišlo o čtvrtinu víc okupantů než loni

21.6.17

Itálie:

Itálie kolabuje pod náporem migrantů okupantů. Úřady v úterý oznámily, že počet uprchlíků kobylek přicházejících do země po moři vzrostl proti stejnému období v loňském roce o čtvrtinu. V zemi se přitom nachází už nyní 190 tisíc běženců parazitů a letošní rok by měl v počtu příchodu migrantů mloků padnout další rekord.

________
Jedna jobová zvěst za druhou. A "elity" si mnou pařáty.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/441330-migrantu-let...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Další den v EU - a s ním pravidelné obohacení

21.6.17

Belgie:

Na bruselském centrálním nádraží se v úterý večer pokusil o útok sebevražedný atentátník. Belgická policie v krátké době oznámila, že „incident“ má pod kontrolou. Podle webových stránek deníku La Libre Belgique byl člověk se sebevražednou vestou s trhavinou vážně zraněn a zneškodněn, později federální prokuratura sdělila, že je mrtev a jednalo se o „teroristický útok“. Nikdo další při incidentu zraněn nebyl.

_______
Češi mají úžasný smysl pro humor. Jak napsal kdosi v diskuzi za článkem: Hezký xenofobní večer přátelé :) 

 

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/brusel-nadrazi-atentat-exploze-d3k-/z...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Japonská politika imigrace v praxi: Za minulý rok úřady zamítly 99% žádostí o azyl

20.6.17

Japonsko:

Japonsko přijalo za rok 2016 pouze 28 migrantů, Za rok 2015 to pak bylo o jednoho uprchlíka méně, 27.

Japonsko tak razí úplně jinou strategii, pokud jde o (ne)přijímání migrantů na rozdíl od evropských zemích. Tvrdý postoj Země vycházejícího slunce má za důsledek fakt, že Japonsko nemá téměř žádné problémy spojené s negativními migračními efkety, jako je například zvýšená kriminalita.

Zdroj: http://www.securitymagazin.cz/zpravy/japonska-politika-imigr...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Okupanti v Calais zabarikádovali dálnici, následně kvůli tomu zahynul polský řidič

20.6.17

Francie:

Na dálnici do Calais zemřel polský řidič dodávky. Mohou za to zátarasy, které položili na vozovku migranti. Jde o první takový případ. Přistěhovalci Okupanti se barikádami snaží zpomalovat nákladní vozidla v naději, že se do nich dostanou a nechají se odvézt do Británie.

________
A co na to Makarón? Merkelová? Mayová? Nic. Zachovávají bobříka mlčení. K takovým prkotinám se vyjadřovat nebudou.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/calais-barikady-migranti-0xg-/zahrani...

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Přesuňme do východních zemí EU celé syrské vesnice, navrhuje europoslankyně

20.6.17

Evropská unie:

Německá europoslankyně za stranu Zelených Ska Kellerová navrhuje přesídlit do východních zemí Evropské unie celé syrské vesnice.

„Ten nápad se syrskou vesnicí je jednou z možností, která by se dala využít. Například v případě, když uprchlíci nechtějí jít do některé země, protože v ní nejsou žádní jiní uprchlíci,“ uvedla Kellerová. „Lidé chodí rádi tam, kde už jsou jejich krajané, to činí integraci a přijetí jednodušším,“ dodala.

_______
Také vidíte rudě, když to čtete? Naposledy měl podobný plán Hitler se židy. Kdo si myslí, že je, Kellerová? Jakým právem by chtěla takto rozhodovat?

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/europoslankyne-syrske-vesnice-kellero...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 9

 Evropský parlament otvírá cestu ke stíhání Marine Le Penové za hanobení starosty Nice

20.6.17

Evropská unie:

Den poté, co Evropský parlament zrušil poslaneckou imunitu Jean-Marie-Le Penovi, otevírá cestu i ke stíhání jeho dcery Marine Le Penové.

Důvodem má být žaloba starosty Nice, Christiana Estrosiho, ve které žaluje Marine, že ho v roce 2015 v televizním pořadu obvinila z podpory islamistů.

Marine byla tenkrát položena otázka, zda je Estrosi spolupachatel islamistů. Marine odpověděla:

"Jestliže někdo pomáhá islámským fundamentalistům, aby zde šířili své myšlenky a získávali následovníky pak ano - stává se morálně spolupachatelem."

Konkrétně tenkrát šlo o velmi nízký nájem, který Estrosi umožnil mešitě v Nice. Profitovala z toho francouzská Unie islámských organizací (UOIF), která má blízko k Muslimskému bratrstvu na Středním východě.

_____
No, Macron to je jiný sekáč. Marine je už čtvrtým francouzským politikem z vlasteneckých stran, který je po francouzských volbách zbavován imunity a stíhán. Máme se v té francouzsko-německo-islamistické unii na co těšit.

Zdroj: http://www.epochtimes.de/politik/europa/nach-aussage-buerger...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Francouzští a němečtí globalisté útočí

19.6.17

Německo:

Francouzským a německým globalistům zjevně narostl hřebínek.

Na žádost francouzských globalistů zbavil Evropský parlament imunity francouzské europoslance Jeana Marie Le Pena, Mylène Troszczynskou a Paksase.

Zatímco Paksas je stíhán za údajný úplatek, Le Pen a Troszczynská jsou stíháni za projev svobodného názoru - neboli dle EU - za hanobení a podněcování k nenávisti z rasových důvodů.

Téměř ve stejný čas je veden v Německu útok proti vysoké funkcionářce Alternativy pro Německo, Petry. Němečtí globalisté žádají Saský parlament, aby zbavil Petry imunity v souvislosti s křivou přísahou či falešnou přísahou z nedbalosti.

Zdroj: https://www.welt.de/politik/deutschland/article165694499/Sta...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Estonsko: Nesouhlasíme s pokutováním neposlušných zemí. O 3 dny později: Ujednání o kvótách se musí dodržet

19.6.17

Evropská unie:

Estonsko v druhém pololetí přebírá předsednictví EU.

Ve skutečnosti se však vůdci EU nemění a jen diktují Estonsku, co má říkat.

14. 6. 17 prohlásil estonský ministr vnitra Anvelt, že Estonsko nesouhlasí s tím, aby státům, které odmítají kvóty, byly kráceny fondy:

"Udílení sankcí není dobré, protože chápeme Evropu jako rodinu velmi různých zemí. Sankce by tuto rodinu rozdělovaly a nikoli sjednocovaly.

Musíme hledět do budoucnosti a ne všechno ničit. Nechceme další exity, které by vedly k narušení Unie."

Dodal, že Estonsko se zaměří na další posilování vnějších hranic EU v naději, že nakonec země, které nechtějí brát migranty, přesvědčí, aby změnily názor.

Jen o tři dny později však Estonsko prostřednictvím svého premiéra Ratase zaujalo o mnoho tvrdší postoj:

„Toto ujednání (o kvótách) se musí dodržet. Když si každá země bude dělat, co se jí zalíbí, pak už nebude žádná EU. Solidarita je velmi důležitá. Estonsko také přijalo uprchlíky z Turecka  a Řecka.“

________
Kdopak asi donutil Estonsko, aby během pouhých tří dnů naprosto změnilo své mínění? Za co pak stojí takové "demokratické" rotující předsednictví EU, když všichni musí odříkávát jediný, globálními oligarchy povolený, názor?

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/441082-estonsko-jez-bude-p...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Jak vypadá německý nacista?

19.6.17

Německo:

Od roku 2012 budí zpěvák Xavier Kurt Naidoo, jenž je jedním z nejúspěšnějších německých soulových zpěváků současnosti, pozornost médií, která na něm nenechají nit suchou. Rozhodující vliv měla jeho píseň Wo sind sie jetzt? (Kde jsou teď?), ve které pranýřuje tajné satanistické rituální vraždy dětí, do nichž je zčásti zapletená vysoká politika a vládnoucí elita. Za to byl obviňován z homofobie.

Později veřejně podporoval protivládní demonstrace kvůli politice, která se ke svým občanům obrátila zády. Jeho nekonvenční názory na USA, NSA a obsazení Německa cizími vojsky, které se ve ,,slušné společnosti“ neříkají nahlas, byl později onálepkován jako populista, nacista, extremista, atd.

________
A jak takový ryze nacistický němec vypadá? Po matce je arabského původu a otec německo-indického. Přestože je tmavý, do eurototalitního názorového rámce nezapadl a má "špatné názory" jako řadový bílý evropan.

Zdroj: https://www.casopis-sifra.cz/jak-dlouho-chcete-byt-jeste-lou...

Klasifikace: kuriozity,politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 0

 Erasmus: chovný program nového evropského člověka?

19.6.17

Evropská unie:

Vedle zlepšení úrovně znalosti cizích jazyků nebo následného uplatnění na pracovním trhu se evropským politikům líbí i vytváření národnostně smíšených manželství. Jejich rostoucí počet svým způsobem nahrává myšlence jednotné Evropy, v níž hrají národní státy a národnost stále menší roli.

Díky milionu dětí ze smíšených manželství, jež se podle průzkumu Evropské komise díky pobytům na Erasmu narodily, vzniká postupně celá nová populace „Evropanů“.

________
Budoucí nový "evropský člověk" má být zcela vykořeněný. Bude mluvit jednotnou řečí a nebude mít žádné vazby na národní státy ze kterých vzešel. Jeho novým domovem bude všeobjímající EU. Bude poslušný, multikulturní a oddaně sloužit neomarxistickým ideím.

Totalitní režimy se vždy zaměřovaly na mládež, kterou manipulovaly ke svým účelům. Pokrok nastal jen v tom, že se tyto programy maskují jako "vzdělávací".

Hitlerjugend tuto kamufláž ještě nemělo:Cílem této organizace bylo vychovat mládež, která by byla zcela oddána myšlenkám nacistického Německa. Chlapci zde byli utvrzováni v ideji nadřazenosti árijské rasy a silného antisemitismu. Jako základní cíl, ke kterému měl mladý člověk směřovat, byl představován vstup do německé armády a NSDAP. Tomuto cíli byla podřízena i výchova v těchto organizacích či jejích táborech, důraz byl kladen na fyzickou připravenost, schopnost rozumět taktice a umění ovládat zbraně.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/erasmus-program-tricet-let-ddl-/zahra...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 0

 Americký agresor sestřelil v Sýrii syrskou stíhačku

19.6.17

Sýrie:

Mezinárodní koalice, která pod velením USA bojuje v Sýrii proti radikálům, v neděli sestřelila syrské armádní letadlo. Incident se stal na jihu provincie Rakka. Americká armáda oznámila, že americká stíhačka F/A-18E Super Hornet sestřelila syrský stíhací bombardér Suchoj Su-22, který shazoval bomby na syrské povstalce podporované Spojenými státy.

________
Tak on tam někdo Američany pozval? Mají nějaký mandát? Jak si mohou dovolit sestřelit nad územím suverenního státu letadlo suverenního státu? Tohle je naprosto jasný akt agrese. Udělat to Rusko na Dombase, to bylo kvičení a sankcí a trestů, co?

Zdroj: http://www.lidovky.cz/napeti-ve-vzduchu-americka-stihacka-f-...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Jak ČT za NAŠE peníze vymývá mozky NAŠIM dětem

18.6.17

Česká republika:

Pořad je sice z roku 2015, ale neztrácí nic na svém hňupství. Tuhle nebezpečnou sr#^ku rvou do hlavinek našich dětí:

Zdroj: https://youtu.be/7TeitNEQM6Y

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Další lesba premierkou

18.6.17

Srbsko:

V Srbsku jmenoval prounijní prezident Alexandr Vučić premiérkou lesbičku Anu Brnabičovou. Natruc svému národu, který teplouše a lesby příliš neglorifikuje.

V rozmezí několika dnů je to tak druhá žena s problematickým vztahem k tradiční rodině, která se dostala do rozhodující státní funkce. Před dvěma dny jsme tady měli zprávu o tom, že irský parlament zvolil novým premiérem teplouše Lea Varadkara.

O srbské premierce píšou iDnes v článku s tendenčním titulkem (už předem urážejícím srbské lidi) Homofobní Srbsko skládá test tolerance, vládu povede lesba. Autor článku přitom dobře ví (nebo by měl vědět), že chudáci Srbové nemají absolutně žádnou možnost, jak jmenování zabránit. V Srbsku je totiž jako v celém západním světě demokratura.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ana-brnabicova-srbsko-premierka-vucic...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Politická korektnost není obyčejná slušnost

17.6.17

Česká republika:

Politická korektnost představuje ideologii, jež relativizuje Západ, vytěsňuje konzervativní názory, absolutizuje levicově liberální hodnoty a velí ignorovat realitu i zkušenosti. Je dalším nebezpečným levicovým sněním o společnosti, kde se mají všichni rádi a jsou si rovni, jen kdyby zlovolný Západ nestál v cestě. Píše Andrej Duhan.

________
Nebývale otevřený a dobře zpracovaný článek o politické korektnosti vyšel na České pozici (patří Mafře). Článek v každém případě stojí za přečtení.

Zdroj: http://ceskapozice.lidovky.cz/politicka-korektnost-neni-obyc...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Žít s migranty nás nikdo nepřinutí, tvrdí Orbán

17.6.17

Maďarsko:

Nikdo nemůže přinutit Budapešť, aby změnila svůj postoj k migraci, míní maďarský premiér Viktor Orbán. „Maďaři dali jasně najevo, že nechtějí žít s nelegálními migranty,“ řekl maďarský ministerský předseda v pátečním diskusním pořadu 180 minut rozhlasové stanice Rádio Kossuth.

_______
Výborně! Teď jen vydržet a neustupovat. Moc mu fandím. A děsím se toho, jak se nakonec zachová Sralbotka. Protože ten pořád bohužel zůstává premiérem.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/441013-zit-s-migran...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Polská premiérka: Nebudeme se účastnit šílenství bruselských elit, my chceme pomáhat lidem a ne politickým elitám

16.6.17

Polsko:

Projev polské premiérky Beaty Szydlové s českými titulky:

"A máme odvahu se zeptat: Kam směřuješ Evropo?

Přestaňte klečet, povstaňte, jinak budete každý den oplakávat své děti. ...

A pokud si myslíte, že Polsko se nesmí bránit, pak jdete ruku v ruce s těmi, kdo míří zbraní na Evropu - proti nám všem! ...

Je třeba říci stručně a jasně, že je to útok na Evropu, na naší kulturu a tradice ...

Musíme si odpovědět nejen zde v sále, ale všichni v Evropě: Chceme politiky, kteří tvrdí, že si musíme zvyknout na teroristické útoky, které nazývají incidenty? A nebo chceme politiky čelící hrozbám ...

Nepodlehneme diktátu politické korektnosti. Přišel čas říci jasně:

Polsko bude bezpečné jen tehdy, pokud bude mít silnou armádu a všechny služby budou odpovědně připraveny na obranu Polska a pokud i my, politici, budeme odpověně vnímat hrozby a nebudeme se přít o to, co je základní potřebou pro naše občany: O bezpečnost.

Není nic dražšího než svoboda rodné vlasti a bezpečnost našich občanů!"

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=RGSeb8pJn5E

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

102

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 108 čtenářů částkou 30 729 korun, což je 102 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Pokud ještě váháte nad otázkou, kdo vládne světu... tady je odpověď23.06.17 20:27 Neurčeno 4

Po té, co jste zakázali kouření, zakažte krásu! 22.06.17 17:31 Česká republika 9

Policie po celém Německu prohledává domy ideozločinců21.06.17 20:36 Německo 3

Evropská komise nám chce sebrat hranolky, zlobí se Belgičané. Smaží je nezdravě21.06.17 17:53 Belgie 1

Do Itálie letos přišlo o čtvrtinu víc okupantů než loni21.06.17 04:48 Itálie 0

Další den v EU - a s ním pravidelné obohacení21.06.17 00:49 Belgie 0

Japonská politika imigrace v praxi: Za minulý rok úřady zamítly 99% žádostí o azyl20.06.17 23:23 Japonsko 1

Okupanti v Calais zabarikádovali dálnici, následně kvůli tomu zahynul polský řidič20.06.17 15:30 Francie 3

Přesuňme do východních zemí EU celé syrské vesnice, navrhuje europoslankyně20.06.17 15:27 Evropská unie 9

Evropský parlament otvírá cestu ke stíhání Marine Le Penové za hanobení starosty Nice20.06.17 00:10 Evropská unie 1

Francouzští a němečtí globalisté útočí 19.06.17 23:40 Německo 1

Estonsko: Nesouhlasíme s pokutováním neposlušných zemí. O 3 dny později: Ujednání o kvótách se musí dodržet19.06.17 23:14 Evropská unie 1

Jak vypadá německý nacista?19.06.17 22:25 Německo 0

Erasmus: chovný program nového evropského člověka?19.06.17 22:11 Evropská unie 0

Americký agresor sestřelil v Sýrii syrskou stíhačku19.06.17 03:45 Sýrie 2

Jak ČT za NAŠE peníze vymývá mozky NAŠIM dětem18.06.17 03:00 Česká republika 5

Další lesba premierkou18.06.17 00:31 Srbsko 7

Politická korektnost není obyčejná slušnost17.06.17 18:01 Česká republika 0

Žít s migranty nás nikdo nepřinutí, tvrdí Orbán17.06.17 00:58 Maďarsko 4

Polská premiérka: Nebudeme se účastnit šílenství bruselských elit, my chceme pomáhat lidem a ne politickým elitám16.06.17 12:44 Polsko 1

Měnové kurzy

USD
23,47 Kč
Euro
26,27 Kč
Libra
29,85 Kč
Kanadský dolar
17,69 Kč
Australský dolar
17,76 Kč
Švýcarský frank
24,21 Kč
100 japonských jenů
21,08 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
6,22 Kč
100 maď. forintů
8,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
39,47 Kč
1 unce (31,1g) zlata
29 492,87 Kč
1 unce stříbra
392,45 Kč
Bitcoin
64 574,53 Kč

Poslední aktualizace: 24.6.2017 12:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 28 998 819