Ve zkratce

Stránka:

 OSN šturmuje k dalšímu šílenému globálnímu zákonu - má být podepsán letos na podzim

26.4.19

Evropská unie:

OSN ekologický globální zákon mají členské země schvalovat  letos v září na valném shromáždění OSN.

Předběžný pakt navrhl Macron a má zaručit každému právo na čisté životní prostředí a má členské státy zavázat k vytvoření soudních procesů, které by hnali znečišťovatele k odpovědnosti.

Na jeho dodržování by měly dohlížet - jak jinak -  neziskové organizace.

Nástin zákona vypadá dost nebezpečně.

Na příklad v článku 6 se píše:

"Pokud existuje riziko vážných nebo nevratných škod, nedostatek vědecké jistoty nesmí být použit jako důvod pro odložení přijetí účinných a přiměřených opatření k zabránění zhoršování životního prostředí."

To znamená, že si kdokoli může o čemkoli prohlásit, že to může způsobit nevratné ekologické škody a i bez vědeckého potvrzení této teorie budeme muset poskakovat podle neziskovek a "zjednávat nápravu."

_______
Kdo za nás v OSN jedná? Proč o tom neinformuje veřejnost?

Jak je možné, aby někdo dělal zákony o nás bez nás a aby to pak za nás v tichosti schválil náš ministr zahraničí nebo premiér?

To není demokracie, to je diktatura. Proč platíme a udržujeme při životě OSN?

Zdroj: https://www.unenvironment.org/events/conference/towards-glob...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Tajný právnický dokument EU: OSN Globální kompakt pro migraci má být závazný pro všechny státy EU

26.4.19

Evropská unie:

Mnohokrát jsme slyšeli, že OSN Globální kompakt pro migraci není závazný. I tak ho 9 států EU odmítlo přijmout.

Jejich odpor však může být zlomen.

EU si nechala vypracovat tajný právní rozbor. V paragrafu 46 tohoto dokumentu se píše, že OSN Globální kompakt pro migraci má právní vliv a může tedy ovlivnit obsah právních předpisů přijatých Evropskou unií.

Závěry rozpracované v paragrafech 46 - 53 jsou neuvěřitelné.

Tvrdí se v nich, že EU by se měla cítit vázána OSN Globálním kompaktem pro migraci, přestože není jako celek členem OSN. A že členské země se musí omezit a vzájemně spolupracovat na dodržování OSN Globálního kompaktu pro migraci.

Zdroj: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Cca 3.000 lidí podpořilo demonstraci Tomia Okamury na Václavském náměstí

26.4.19

Česká republika:

Včera se v horní části Václavského náměstí sešlo cca 3.000 lidí, aby podpořilo Tomia Okamuru a jeho zahraniční hosty - belgického europoslance Gerolfa Annemanse, předsedkyni Národního shromáždění Marine Le Penovou, nizozemského politika Geerta Wilderse, britskou europoslankyni Janice Atkinsonovou a další.

Politici společně předestřeli novou vizi EU, založené na spolupráci jednotlivých evropských národů, bez totalitního bruselského byrokratického centra.

Politici ze zemí s velkou muslimskou komunitou, varovali Čechy před netolerantním islámem. Islám není slučitelný s demokracií a svobodou, tvrdili.

Poněkud nekvalitní záznam z demonstrace naleznete zde. Stojí zato poslechnout si Okamuru od cca 1:50:13.

Řádně nahlášená demonstrace byla od samého počátku rušena provokatéry, kteří byli odděleni od demonstrantů kordonem policistů. Měli drahé transparenty a mávali množstvím vlajek NATO a EU. Byli vyzbrojeni megafony a sirénami a snažili se hlukem znemožnit účastníkům demonstrace vyslechnout projevy politiků.

Tito lidé se natlačili do horní poloviny Václavského náměstí hned vedle povolené demonstrace, přestože nahlásili vlastní demonstraci v dolní polovině náměstí.

Policie nezasáhla hodinu a půl. Evidentně čekala, zda se podaří vyprovokovat účastníky demonstrace k nějakým odvetným akcím proti narušovatelům.

Nepodařilo se a tak policie po mnoha výzvách vytlačila provokatéry z horní poloviny náměstí.

Tito tzv. "slušní lidé" a "antifašisté" bušili do hrnců, ječeli a pískali do megafonů a roztáčeli sirény i v době, kdy se zpívala česká národní hymna.

Demonstrace po jejich pacifikaci proběhla v klidu a v nadnesené náladě.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bruselska-slec...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Okamura svoláva demonstraci proti diktátu EU, Sorosjugend budou provokovat hlukem

25.4.19

Česká republika:

V centru Prahy dojde odpoledne na protesty odpůrců i příznivců Evropské unie. V horní části Václavského náměstí se od 17:00 bude konat demonstrace proti „diktátu EU“, kterou pořádá hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury.

Na demonstraci SPD vystoupí kromě Okamury i několik zahraničních hostů, například předseda nizozemské Strany pro Svobodu Geert Wilders, předsedkyně francouzského Národního sdružení Marine Le Penová nebo Gerolf Annemans z frakce Evropa národů a svobody v Evropském parlamentu. SPD na akci, kde vystoupí kapela Ortel, zahájí kampaň pro volby do Evropského parlamentu.

Na demonstraci SPD reagují pořadatelé dalších protestů. Na takzvanou Hlukovou olympiádu ve spodní části Václavského náměstí mají účastníci podle organizátorů dorazit nejlépe ve sportovním oděvu s příslušnými doplňky, například pánvemi, dudami, hrnci, trumpetami, saxofony či píšťalkami. V 16:00 pak začne na náměstí Míru protest platforem Proti projevům nenávisti, Pulse of Europe a dalších. Po projevech bude následovat průvod kolem Václavského náměstí.

________
Kdo povolil dvě protichůdné akce ve stejném místě a stejnou dobu? Jak napsal kdosi v diskuzi za článkem:

Ten, kdo povolil akci Hluková olympiáda na stejném náměstí, kde se koná demonstrace proti EU, má zřejmě zájem na eskalaci násilí v centru Prahy. Už z názvu Hluková olympiáda lze tušit, že jde o akci pro lidi, kteří místo diskuze preferují řvaní.

Mimochodem je zvláštní, že na stránkách SPD není o chystané demonstraci ani slovo.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/okamura-spd-le-penova-wil...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Dobroserové a zrádci podali návrh novely antidiskriminačního zákona, jde o velmi nebezpečnou věc

24.4.19

Česká republika:

Nepřátelé, kolaboranti, zrádci, hlupáci, prospěcháři, zkrátka celá ta chátra, kterou jsme si zvolili, podala novelu na zpřísnění antidiskriminačního zákona.

Nově by  podle normy, pod kterou jsou podepsaní poslanci ANO, Pirátů a ČSSD, mohli podávat žaloby nikoliv pouze diskriminovaní jedinci, ale například i neziskové organizace. Novela též umožňuje hromadnou žalobu, přičemž důkazní břemeno by před soudem ve všech případech leželo na žalované straně.

To je něco, co se v historii justice vyskytuje velmi málo, jestli vůbec. Myslím, že ani nejhorší diktátorské režimy takhle neohýbaly základní premisy moderního práva postaveného na řecko-římském právu starověku.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/503198-uplny-konec-sveta-novel...

Klasifikace: politika,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Mandát pro EK k zahájení jednání s USA o dvou dohodách

24.4.19

Evropská unie:

Rada schválila mandáty pro Komisi k zahájení jednání s USA o dvou dohodách, kterými jsou:

◘ obchodní dohoda zaměřená pouze na odstranění cel na průmyslové zboží kromě zemědělských produktů;
◘ dohoda o posuzování shody, jejímž cílem by bylo odstranit necelní překážky tím, že by se firmám usnadnilo prokazování, že jejich výrobky splňují technické požadavky v EU i v USA, a zároveň by byla zachována vysoká úroveň ochrany v EU.

EU je nyní připravena zahájit s USA jednání. Budou se týkat pouze velice omezeného souboru otázek vyplývajících z červencového společného prohlášení předsedy Junckera a prezidenta Trumpa. Mandáty také jasně stanovují, že směrnice pro jednání o transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP) dohodnuté v červenci 2013 musí být považovány za nepoužitelné a již nerelevantní.

Komise povede jednání jménem EU, přičemž zajistí vhodnou komunikaci se všemi relevantními zúčastněnými stranami EU, včetně občanské společnosti a hospodářských subjektů. Konečnou dohodu bude muset uzavřít Rada po obdržení souhlasu Evropského parlamentu.

Zdroj: https://www.consilium.europa.eu/cs/press/press-releases/2019...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 5

 Dominik Feri dostal na budku a pražská kavárna se zalyká rozhořčením

22.4.19

Česká republika:

Oblíbený exot pražské kavárny a všech protičeských sil v politice, jedenadvacetiletý "politik" a poslanec spolurozhodující o našich životech, míšenec Domink Ferri dostal na ožíračce eufeministicky nazvané košt vína, po tlamce. Jak a proč, noviny nepíšou, zato jsou plné odsudků a rozhořčení, přičemž ve vzduchu visí jak Damokluv meč rasově podmíněný útok.

Drahoušek Feri ještě ze sanitky psal na sociální sítě a pořizoval selfíčka.

Politikové a média ve službách páté kolony se zalýkají rozhořčenímn a odsudky, většině normálních lidí je to jedno.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/feri-poslanec-top-09-slus...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 13

 Na Srí Lance útok na tři kostely a tři hotely

21.4.19

Sri Lanka:

Při útocích na kostely a hotely na Srí Lance zemřelo podle zdrojů agentury DPA přes 138 lidí. Podle srílanských médií je také 450 lidí raněno. Původní bilance uváděla asi padesát mrtvých a 280 raněných. Terčem útoků, jež se odehrály současně během půl hodiny, byly tři katolické kostely a tři luxusní hotely.

________
Ale samozřejmě nic s ničím nesouvisí. Ty útoky byly jistě dílem šesti osamocených, frustrovaných jedinců, dozvíme se brzy. A jakákoliv podobnost s požárem Notre-Dame či útoky na stovky kostelů po Evropě a v USA je čistě náhodná. Hlavně nemá nic společného s islámem. Jasné? Stačí, když se semkneme a bude klid.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/sri-lanka-exploze-na-...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Podivná shoda: Co dávalo Národní divadlo před 80 léty a dnes

18.4.19

Česká republika:

Přišel mi email, který si dovolím ocitovat:

Dobrý den,
dnes jsem narazil na zajímavou souhru okolností. Procházel jsem 80 let staré noviny a mj. narazil na zprávu, že 19. dubna 39 uvedlo Národní divadlo z důvodů, které jsou zřejmé, Lohengrína.

Napadlo mě mrknout se, co mají na programu teď a byl jsem překvapený... :-)

Dokonce to teď zařadili na den přesně. Nehledám v tom nějaký hlubší záměr, ale spíš si tipuji, že jde o kouzlo nechtěného, které, jak se občas stává, zafungovalo nanejvýš symbolicky. I co do tvůrců současného představení. Prostě protektorát se vrací se vším všudy.

Poznámka editora: Nevěřím na náhody.

Zdroj: https://www.narodni-divadlo.cz/cs/predstaveni/10761?t=2019-0...

Klasifikace: politika,kultura Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Policie zatkla v newyorské katedrále muže s kanystry s benzínem

18.4.19

USA:

Newyorská policie ve středu večer místního času zatkla muže, který do katedrály svatého Patrika na Páté avenue chtěl vejít se dvěma nádobami s benzínem, tekutým podpalovačem a plynovými zapalovači.

_______
Zpráva dále uvádí, že není jisté, co chtěl. A samozřejmě neuvádí, zda šlo o muslima.

A takhle si lžeme dokud se poslední kostel nepromění v popel.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/502854-policie-zat...

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Hyperkorektní Slováci řeší SMS, kde učitelka nazvala cikánku cikánkou

18.4.19

Slovensko:

Učitelka z bratislavské mateřské školky poslala omylem nevhodnou zprávu matce dítěte, které učí. V první zprávě matku upozorňuje, aby svému dítěti zaplatila obědy, jinak nedostane jídlo, ve druhé zprávě matku nazývá cikánkou. Incident momentálně řeší mateřská škola i starosta obce.

„Cikánce jsem napsala, že malá nedostane oběd.“ Taková zpráva přišla matce od učitelky z mateřské školy ve Vrakůni, která následně zprávu zveřejnila.

„Paní Botloova, Jessice zaplaťte dnes stravu, nebo nedostane oběd,“ přišla první zpráva od učitelky. Za ní během chvíle následovala výše citovaná, která byla ovšem adresovaná někomu jinému.

________
Tuhle prkotinu řeší starosta, učitelka si rve roucho a sype si popel na hlavu a média slintají po krvi. A to tam ještě nesedí soudružka Čaputová.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-ucitelka-sp...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Aha, už to přiznávají. Požáru v Notre-Dame předcházela série vandalských útoků proti kostelům

17.4.19

Francie:

Byl by to „zlatý hřeb“, kdyby nešlo o nešťastnou náhodu. Požáru ve slavném chrámu Notre-Dame předcházela v předchozích týdnech série útoků proti kostelům ve Francii. Před měsícem se například někdo pokusil podpálit nedaleký pařížský kostel svatého Sulpicia.

______
Jasně, nešťastná náhoda. Jak jinak. A celý článek na iDnes se nese v duchu vandalové poničili... Bla, bla, bla. Jací že to byli "vandalové", tomu se článek důsledně vyhýbá. Tak já to autorům textu řeknu, když se to bojí říct oni. Byli to muslimové. A ty kostely neničí jen ve Francii, ale také v Belgii, Německu, Anglii, prostě všude, kde okupují.

Kdo zapálil Notre-Dame pár dnů před největším církevním svátkem, se neví, ale vzorec chování okupantů je dost dobře čitelný, že?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/notre-dame-katedrala-...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Infovojna.sk připravuje rozšíření o obrazovou část vysílání

16.4.19

Slovensko:

Slovenský informační zdroj Infovojna.sk chystá rozšíření svých pravidelných audio relací (po-pá od 20h) o obrazovou část. Pro zatím zkušební provoz. Není určeno všem plošně, ale jako bonus pro ty, co poukázali částku cca 20Eur.

Podrobnější přesné podmínky a další info viz. Zdroj, cca 51.min

Dle zájmu se uvidí co a jak bude dále. Existuje i možnost vysílání přes satelit (jako jeden z možných kroků vývoje dále). Vše bude záležet na podpoře lidí.

Zdroj: https://www.infovojna.sk/prehravac/informacna-vojna-1542019

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 0

 Požár katedrály Notre-Dame

15.4.19

Francie:

Pařížskou katedrálu Notre-Dame silně poničil rozsáhlý požár. Slavná stavba přišla o dvě třetiny střechy, zřítila se její štíhlá prostřední věž. Zasažena byla i jedna z hranatých čelních věží. Hasičům se však podle posledních informací podařilo zachránit konstrukci stavby.

________
Jak napsali v diskuzi za článkem:

Hoří symbol Francie, symbol Evropy, symbol křesťanského světa. Našeho světa. Je mi z toho smutno.

S ohledem na situaci v celé Francii je to symbolika. Hoří základy křesťanství. Až mě to děsí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/notre-dame-pariz-fran...

Klasifikace: kuriozity,nabozenstvi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Vysielacie stožiare mobilného signálu na streche. Nevypovedateľná "zmluva s diablom".

15.4.19

Slovensko:

Dva články, ktoré popisujú situáciu na Slovensku. Uvítam, ak niekto napíše, aká je situácia v ČR.

PRENÁJOM STRECHY MOBILNÉMU OPERÁTOROVI ( 13.6.2016)

Reportáž RTVS - OBČAN ZA DVERAMI: (Ne)verejný záujem? (marec 2019)
...alebo Ako sa (ne)zbaviť mobilného operátora z vlastnej strechy

V stručnosti ide v oboch článkoch o to, že občania v dobrej viere uzatvoria s mobilným operátorom zmluvu o prenájme svojej strechy napríklad na 10 rokov. Keď zmluva skončí, požiadajú mobilného operátora o odstránenie stožiara. Namiesto toho sa dozvedia, že vysielač sa stal komunikačnou infraštruktúrou prevádzkovanou "vo verejnom záujme" a že teda mobilný operátor ju tam môže nechať napriek ukončenej nájomnej zmluve a dokonca napriek súdnym žalobám. Občania, hoci sú vlastníci bytovky, strácajú akékoľvek právo narábať so svojou strechou, navyše je na ich dom uvalené automaticky v katastri vecné bremeno. Jediný rozdiel oproti pôvodnej nájomnej zmluve je v tom, že po uplynutí zmluvy (alebo jej vypovedaní zo strany vlastníkov bytovky) môže mobilný operátor používať ich strechu zadarmo.

Reportáž RTVS (druhý link) ukazuje ukážkovú argumentačnú aroganciu mobilného operátora pri obhajovaní svojej praktiky.

Zdroj: http://elektrosmog.voxo.eu/

Klasifikace: zdravi,technika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 7

 Neff z Neviditelného psa se zbláznil, podívejte, co píše o Assangeovi

13.4.19

Česká republika:

Zakladatel WikiLeaks Julian Assange přišel po sedmi letech o asyl na ekvadorském velvyslanectví v Londýně a ocitl se v klepetech. Labouristé vedení levičáckým antisemitou Corbynem hned zahájili akce proti jeho vydání do USA ... WikiLeaks dodnes zveřejňují ukradené tajné dokumenty, vždy namířené proti svobodnému světu – ruských dokumentů si nevšímají ... Státy mají svá tajemství, hájí si je a kdo je krade, musí nést zodpovědnost.

_____
Tajemství? Válečné zločiny a špinavé podrazy na voličích jsou tajemství, která je třeba chránit? Ukradené dokumenty? Proti svobodnému světu? Neffe, možná by ses měl nechat vyšetřit, já to vidím na nádor na mozku.

Myslel jsem si, že se Neviditelný pes pochlapil, občas se už dá i číst, ale teď si uvědomuji, že číst se dají jiní autoři, ne tvůj blábol.

Zdroj: http://neviditelnypes.lidovky.cz/assange-v-klepetech-0ox-/p_...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Assange může být znovu stíhán za znásilnění ve Švédsku

12.4.19

Švédsko:

Švédská prokuratura zvažuje, že na základě žádosti jedné z obětí, otevře odložený případ znásilnění, ze kterého byl podezřelý Julian Assange. Advokátka oběti řekla, že udělá vše, aby se vyšetřování obnovilo. Případ byl předloni odložen, trestný čin byl promlčen.

______
Jak obnovilo? Když promlčen, tak promlčen, ne?

Jinak je sranda (byla by sranda), že Švédsko mrhá prostředky a námahu na tohle obskurní "znásilnění", zatímco okupanti z Afriky se na Švédkách denně dopouštějí 1000x horšího násilí, což ovšem Švédové neřeší, neb nemají zdroje.

Zdroj: https://www.novinky.cz/

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Pořadatelé ruší festival v Otrokovicích, kapely odmítly hrát s Ortelem

12.4.19

Česká republika:

V sobotu 8. června se měl v areálu Štěrkoviště v Otrokovicích konat hudební festival Nirvána Fest Open Air. Lákal na vystoupení kapel Ortel, Premier, Nšoči, Szkrat, 3day, Křídla, Street 69 a dalších. Ačkoli už se na přehlídku prodávaly vstupenky, organizátoři ji s více než dvouměsíčním předstihem zrušili.

„Hlavním důvodem je fakt, že většina kapel odmítla vystoupit na společné akci s kapelou Ortel, se kterou je pro nás pořadatele i tak velmi těžká komunikace a spolupráce vůbec,“ uvedli pořadatelé na Facebooku.

_______
Když zemřel Karel Havlíček Borovský, jeho pohřbu se odmítli zúčastnit čeští umělci z obavy, aby nebyli spojování s buřičem. Za jeho rakví šla jen Božena Němcová. Dnes známe Havlíčka a známe Němcovou. Jména tehdejších opatrných umělců zmizela v propadlišti historie.

Ale to by museli dnešní mladí kádrováci a lepšolidi znát historii a to od nich čekat nelze.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/festival-otrokovice-sterkov...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Škola v Barceloně zakázala knihy o Karkulce či Růžence. Jsou moc sexistické

12.4.19

Španělsko:

Děti v jedné ze základních škol ve španělské Barceloně si už nepřečtou klasické pohádky jako jsou Šípková Růženka nebo Červená Karkulka. Školská komise došla k závěru, že příběhy jsou příliš sexistické. Obě postavičky v tom ale nejsou samy, z tamní školní knihovny zmizela téměř třetina pohádek.

_______
Genderová ideologie už nic nepředstírá.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cervena-karkulka-sipk...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Ekvádor zadržel spolupracovníka Assange

12.4.19

Ekvádor:

Údajně blízkého spolupracovníka zakladatele WikiLeaks Juliana Assange zadržely ekvádorské úřady ve čtvrtek na letišti v metropoli Quito. Muž je podle všeho softwarový vývojář původem ze Švédska.

Policie ho podle agentury AP zadržela v rámci operace, jejímž cílem je zakročit proti lidem, kteří v posledních dnech vyhrožovali odvetnými kroky proti ekvádorskému prezidentovi Lenínovi Morenovi.

_______
Správně, Lenine. Tvůj předchůdce téhož jména by byl na tebe právem hrdý!

To je stejně zvláštní, jak jméno předurčuje charakter.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ekvador-assange-sved-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

10

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 20 čtenářů částkou 3 553 korun, což je 10 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Média se skřípěním zubů přiznávají, že švédská cesta funguje05.08.20 21:56 Švédsko 8

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 0

Praha dá Prague Pride velké peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 0

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 0

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 3

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Kdo nemiluje LGBT, nedostane peníze29.07.20 21:39 Evropská unie 1

Poslanec Foldyna varuje velmi ostrými slovy před Istanbulskou dohodou28.07.20 23:20 Česká republika 9

Proč spěchají s vakcínou27.07.20 12:42 Neurčeno 15

Vláda chce vytunelovat ze státního rozpočtu další 2 miliardy27.07.20 02:28 Česká republika 3

Katedrálu v Nantes zapálil černošský migrant z Rwandy26.07.20 09:45 Francie 8

Hoax v přímém přenosu (bohužel)24.07.20 20:48 Řecko 1

Teror lůzy: Spisovatelka souhlasila s Rowlingovou, že muži nemenstruují. Je bez práce24.07.20 18:05 Neurčeno 7

Deset migrantů 2,5 hodiny znásilňovalo 18ti letou Němku24.07.20 12:14 Německo 2

Bílý muž chrání vlastním tělem partnerku, kterou napadla tlupa agresivních černošek21.07.20 16:16 USA 9

Jak vznikají mrtví: chlápek, který se zabil na motocyklu, je veden ve statistice zemřelých na kovid21.07.20 15:43 USA 2

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
26,27 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,68 Kč
Australský dolar
16,01 Kč
Švýcarský frank
24,35 Kč
100 japonských jenů
21,01 Kč
Čínský juan
3,19 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,59 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
30,20 Kč
1 unce (31,1g) zlata
45 569,05 Kč
1 unce stříbra
623,33 Kč
Bitcoin
262 538,18 Kč

Poslední aktualizace: 6.8.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 787 236