Ve zkratce

Stránka:

 Pátek v khalifátu Germanistan

28.7.17

Německo:

V supermarketu Edeka v pátek odpoledne v německém Hamburku zaútočil muž na několik zákazníků mačetou, uvedla policie. Původní informace hovořily o tom, že muž bodal lidi dlouhým kuchyňským nožem. Na místě je jeden mrtvý a čtyři zranění, jeden z nich těžce. Policie útočníka zadržela, jeho motiv není znám. Vyšetřovatelé tvrdí, že jednal sám. Deník Bild s odkazem na vyjádření svědků napsal, že muž během řádění volal Alláhu akbar (Bůh je veliký).

Tyhle dramatické pátky se už i v Říši začínají stávat tradicí a původní německé obyvatelstvo si pomalu zvyká. ☪️

Wir schaffen das!

Islám je náboženství míru, lásky a tolerance.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/444823-v-supermarke...

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Lapsus

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 EÚ dochádzajú peniaze. Po roku 2020 chce priškrtiť eurofondy a zvýšiť členským krajinám vklady do projektov

26.7.17

Evropská unie:

Európskej únii budú po Brexite chýbať peniaze. Za členstvo by si mali priplatiť hlavne krajiny východnej Európy, vrátane Slovenska

Po odchode Veľkej Británie z Európskej únie bude tomuto Európskemu spoločenstvu chýbať až 20 miliárd eur ročne. Túto finančnú dieru bude preto potrebné zaplátať. Ťarcha padne hlavne na krajiny východnej časti EÚ, teda aj na Slovensko.

Komisár pre rozpočet, Günther Oettinger, vyčíslil, že odchod Veľkej Británie z EÚ zníži príjmy únijného rozpočtu o 16 %, teda o 10 až 11 miliárd eur ročne, ale k tomu treba ešte pripočítať výdavky na obranu, migráciu a ochranu hraníc, čiže to môže byť pokojne aj dvojnásobok. Oettinger chce chýbajúce peniaze zohnať škrtaním a prerozdeľovaním výdavkov, ale aj “novými peniazmi” od jednotlivých členských štátov.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/europskej-unii-budu-po-brexite-ch...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 3

 Kalendář Pirelli pro rok 2018: Děs a hrůza

26.7.17

Neurčeno:

Pokud jste obdivovateli ženské krásy a sledujete ikonický kalendář Pirelli, podívejte se na kalendář pro rok 2018. Už rok 2017 byl silně diskutabilní výběrem přestárlých a neerotických modelek, ale co se nacpalo do roku 2018, už se nedá nazvat jinak než děs, hrůza a teror politické korektnosti. Tenhle kalendář bych si nepověsil ani do sklepa. Viz odkaz.

Zdroj: https://xman.idnes.cz/kalendar-pirelli-2018-0oo-/xman-styl.a...

Klasifikace: kuriozity,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Multikulturní inkvizice v ČR

25.7.17

Česká republika:

Napadení muslimek cizí ženou v pražském lesoparku Divoká Šárka policie vede jako přestupek a předá ho tak nejspíš k vyřešení radnici.

Právnička Klára Kalibová z neziskové organizace In Iustitia, která se zabývá právní pomocí obětem násilí z nenávisti, upozornila, že podobné útoky z rasových či náboženských důvodů jsou trestným činem.

„Nemám o tomto případu detailní informace, ale podobný případ s napadením muslimky, který se stal loni v pražském metru, byl vyhodnocen jako trestný čin. V těchto případech vždy záleží, zda byly provedeny na veřejnosti a v jaké intenzitě. Přitom stačí i verbální napadení,“ řekla iDNES.cz Kalibová.

Dodala, že je však zřejmý ústup z ochoty stíhat verbální trestné činy. Kvůli tomu podle ní veřejnost získává přesvědčení, že je takové chování v pořádku.

Klára Kalibová z neziskovky In IUSTITIA podle bývalého velvyslance Schapira pomáhá dovolat se spravedlnosti a žádat o odškodnění za újmu způsobenou násilím z nenávisti. Díky tomu získala cenu Alice Garrigue Masarykové. V minulosti cenu obdrželi Oldřich Kužílek, sdružení Romea, Czeslaw Walek, Anna Šabatová, David Ondráčka, Igor Blaževič, Lucie Sládková, Kumar Sri Vishwanathan, Jiří Kopal a týdeník Respekt.

In IUSTITIA, o.p.s. klasický neziskový tunel. 9 milionů dotací z toho 4.6 milionu mzdy a 1.5 milionu právní služby, 3.5 milionu ostatní služby. Zakladatel Patrik Banga.

Zdroj: http://praha.idnes.cz/napadeni-muslimky-prestupek-di2-/praha...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 2

 Útok z nenávisti, o kterém média nenapíšou

25.7.17

Česká republika:

Nějaký anonymní bojovník za pravdu a lásku dnes zdemoloval auto příznivce SPD.

_________
Vítači muslimské a africké invaze sami sebe považují za intelektuálně vyspělejší a chytřejší než "xenofobní, rasistické a hloupé čechy". Přitom se chovají jako primitivové z bojůvek SA.

Zdroj: http://www.samizdat2016.cz/2017/07/utok-z-nenavisti-o-kterem...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 2

 Rychetský: Odhlasovali to v noci a rozdílem 2 hlasů. Takto se tak zásadní změny dělat nemohou!

25.7.17

Česká republika:

Škoda slov ke všem komentářům tzv. špiček justice ve věci polské reformy nejvyššího soudu a soudní rady. Kdo viděl vystoupení místopředsedy NSS Kühna v ČT, dá mi zřejmě za pravdu, že naše justice je v naprostém rozkladu. Toto děsivé vystoupení prosté jakýchkoliv logických (a racionálních) vazeb bude ještě dlouho nepřekonáno. Včera k tématu vystoupil taktéž Rychetský, který nasadil věci korunu závěrečným prohlášením:

"Odhlasovali to v noci a rozdílem 2 hlasů. Takto se tak zásadní změny dělat nemohou!"

Nevím jak vám, ale mně se okamžitě vybavily (mj.) církevní restituce, ale již se mi nevybavilo, že by tzv. špičky justice sepisovaly pamflety, nóty, vystupovaly by kvůli tématu v médiích s cílem dát na jevo, že se "právní stát ubírá nesprávným směrem".

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2191015-demokracie-je-...

Klasifikace: politika,pravo Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 2

 Italští politici zuří: Macron nás chce vytlačit z našich speciálních vztahů s Libyí

24.7.17

Itálie:

Macronův summit s libyjskými představiteli v Paříži za účelem sjednocení vojenských sil v celé Libyi, vzbudil v italských politicích silnou kontroverzi.

Místo aby zajásali, že se možná podaří nastolit více pořádku v Libyi a tím snížit nával migrantů do Itálie, italští politici zuří.

Obviňují Macrona z toho, že chce vytlačit  Itálii z jejích speciálních vztahů mezi dvěma pobřežími Středozemního moře. Jde, samozřejmě, o ropu.

_______
Je zajímavé , že se Italové ani nepokusili tyto speciální vztahy využít k zastavení migrace.

Není tedy přijímání migrace jen formou kolaborace s bruselskou+OSN bandou, která realizuje útok na národní státy?

Samozřejmě že je. Migrace nesmí být zastavena, musí se navodit dojem, že je nevyhnutelná.

V příštím roce má být totiž na podzimním OSN summitu v New Yorku, kterému má předsedat slovenský Lajčák, přijat Globální kompakt pro migraci=globální zákon, který zlegalizuje veškerou i ekonomickou migraci. Zákon poplatný korporátnímu fašismu, jehož následky zatáhne mizející střední třída vyspělých států.

Brusel+OSN banda pracují za pomoci neziskových organizací na likvidaci národních států a demokracie a na implementaci systému, který bude lidem rozkazovat shora - tj. všemocná oligarchie + poslušný plebs.

Zdroj: http://www.secoloditalia.it/2017/07/centrodestra-gentiloni-s...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Italský generál Vincenzo Santo: Pokud by vláda chtěla, naše armáda zastaví veškeré vyloďování migrantů v Itálii

24.7.17

Itálie:

Bývalé číslo dvě armády NATO v Afghanistánu a bývalý šéf ISAF, generál Vincenzo Santo:

"Máme nástroje pro kontrolu libyjského pobřeží, aniž bychom na ně vložili nohu.

Migrační trasy, které nás zasahují, se soustřeďují v Tripoli, další vedou přes Fezzan a další přes východní oblast jižní Libye a podél pobřeží Aidabiya.

Monitorované zóny jsou o mnoho menší, než si myslíte.

Zaprvé je nutno zavést blokaci lodí neziskovek, aby se zabránilo jejich vstupu do libyjských pobřežních vod.

Potom je nutné udeřit  na naše domácí otrokáře speciálními silami, zatknout je a uvěznit.

A to vše bez čekání na požehnámí mezinárodních organizací a beze strachu z narušení jakékoli národní suverenity - pokud vůbec nějaká existuje.

Ta naše je neustále narušována neitalskými loděmi, přivážejícími do našeho domova mizerný lidský náklad."

Argument, že "imigrace je fenomén, který nelze zastavit" je podle generála snadno vyvratitelný. Pokud by byl zájem, Itálie by mohla udeřit a  ukončit pašování migrantů a velkou invazi. 

Ale chybí politická vůle a Demokratickou stranou vedená vláda má sama zájem na vyloďování migrantů, což je situace znechucující mnohé z vojáků.

"Staří kolegové a spolupracovníci, s nimiž jsem v kontaktu, projevují stejný hněv jako většina občanů. Jak můžete mít důvěru v instituce, když migrant, který před několika dny v Miláně pobodal policistu, byl propuštěn z vězení a vyhoštěn? Možná se vrátí zpět. A je snadné si představit frustraci těch, kdo se denně snaží zajistit bezpečnost občanů."

Zdroj: http://www.secoloditalia.it/2017/07/se-il-governo-vuole-il-n...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Macron chce v Libyi sjednotit vojenské síly Haftara a al-Serraje

23.7.17

Francie:

Macron pozval na jednání za jedním stolem libyjského předsedu islamistické vlády, kterou uznalo OSN a EU - Fayeze al-Serraje a jeho rivala, generála Khalifa Haftara, kterého uznává Francie a např. Rusko.

Cílem je vybudovat v Libyi jednotnou vojenskou sílu, která by operovala po celé zemi.

Italové na francouzskou snahu zahlížejí. Podle nich se chce stát Francie speciálním partnerem budoucí Libye a využívat svého postavení v obchodu s atraktivními libyjskými komoditami  - např. ropou.

Zdroj: http://www.secoloditalia.it/2017/07/macron-ci-strappa-la-lib...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

  V Nemecku ostro kritizujú pripravovaný ruský zákon, ktorý je… takmer presnou kópiou nemeckého zákona

23.7.17

Německo:

Nemecký denník Handelsblatt si posvietil na to, že ruský parlament pripravuje nový zákon na sprísnenie cenzúry na sociálnych sieťach.

Podľa predbežných informácií, provideri budú musieť odstraňovať materiály obsahujúce podnecovanie k nenávisti a terorizmu, ako aj „nespoľahlivé“ informácie.

Ruský návrh vyvolal nečakane búrlivú negatívnu reakciu v Nemecku, kde mnohí politici, odborníci a médiá poukázali na nedostatky ruského návrhu.

Autori ruského návrhu vo svojich komentároch poukázali, že ako vzor použili práve nemecký zákon a niektoré pasáže doslova „skopírovali“ – a práve preto, aby európski kolegovia nemali argumenty proti pripravovanému ruskému zákonu.

Nemeckú „filozofiu“ presne vysvetlil poslanec a expert na mediálne technológie Thomas Jarzombek. Ostro sa ohradil a odmietol možnosť porovnávania ruského a nemeckého zákona. Prečo?

Vyhlásil, že tento argument je… „ruskou propagandou“, pretože v Nemecku je zákon neoddeliteľný od piateho článku ústavy, ktorý zaručuje slobodu slova a názorov.

V ruských médiách viacerí komentátori zdôraznili, že práve v EÚ je sloboda slova a tlače veľmi obmedzená a stále sa zavádzajú nové a nové obmedzenia. Nakoniec pripomenuli, že o novom ruskom zákone iba začali diskutovať a konečný variant vôbec nemusí byť taký prísny, ako je to v EÚ.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/handelsblatt-v-nemecku-ostro-krit...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Financial Times: Orbán bráni Poľsko; prehlbuje rozkol medzi východom a západom

23.7.17

Evropská unie:

Predseda maďarskej vlády Viktor Orbán na 28. letnej univerzite Maďarov v rumunskom meste Baile Tušnad v sobotu vyhlásil, že ubráni Poľsko pred sankciami Európskej únie.

FT v komentári konštatuje, že na základe Orbánových poznámok, ktorými obhajoval reformu poľskej justície, je možné očakávať, že medzi predsedami vlád strednej Európy a ich západnými kolegami vznikne prudká konfrontácia.
“Poľské reformy odzrkadľujú Orbánove kroky z roku 2013, ktoré umlčali sudcov, na ktorých miesta nastúpili poverenci maďarskej vládnej strany Fidesz,” píše FT.

Nemecký minister spravodlivosti Heiko Maas naopak uvíta prípadné sankcie Európskej únie proti Poľsku za "spornú" reformu justície.

_________
Možná je na čase, abychom Rychetského a spol. zbavili doživotních funkcí. U nás jsou soudci jmenováni do funkce bez časového omezení a podle 

§ 76

(1) Pro činy spáchané při výkonu funkce soudce nebo v souvislosti s výkonem této funkce lze soudce trestně stíhat nebo vzít do vazby jen se souhlasem prezidenta republiky.

Co je na tom demokratického?

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/nemecky-minister-spravodlivosti-j...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Pripravuje sa úrad európskeho prokurátora. Bude môcť stíhať občanov Slovenskej republiky bez zásahu našich úradov. Hrozí úplná strata suverenity

23.7.17

Evropská unie:

Úrad európskeho prokurátora bude môcť riešiť všetky prípady, kde sa narába s eurofondami. Okrem toho by mal riešiť daňové úniky, ale aj schránkové firmy.

Úrad bude sídliť v Luxemburgu a bude pozostávať z dvoch zložiek. Únijnú zložku bude reprezentovať vedúci európsky prokurátor so zodpovednosťou za celý úrad. Druhou zložkou budú delegovaní európski prokurátori v jednotlivých členských štátoch. Tí budú viesť vyšetrovania a stíhania v súlade s únijnou i konkrétnou národnou legislatívou.

Európsky prokurátor bude môcť dokonca prebrať aj národné vyšetrovanie. Od toho okamihu im nikto nebude môcť zasahovať do vyšetrovania.

Obavy sú aj ohľadne spôsobu, ktorým zvyčajne postupuje Európska únia, keď najprv sa zavedie inštitút, ktorý je určený len pre úzke spektrum prípadov, následne sa však jeho právomoc salámovou metódou rozšíri.

Inštitút Európskeho prokurátora je potenciálne nebezpečný práve tým, že po rozšírení jeho právomoci by Brusel mohol stíhať hociktorého občana Slovenskej republiky, čo by sa neskôr mohlo zneužívať.

_________
Ano, je to do budoucna velmi lehce zneužitelné - to se to pak budou stíhat nepohodlní politici a případní xenofobové.

Se zavedením úřadu nesouhlasí Poľsko, Maďarsko, Dánsko, Holandsko, Irsko, Švédsko, Malta a Spojené království.

Česká republika pod vedením ANO je opět iniciativně v čele integrace.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/pripravuje-sa-urad-europskeho-pro...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Německo zrušilo naši státní hranici. Německé cedule označují hranici mezi ČR a Německem (Bavorsko) za zemskou a nikoli za státní

23.7.17

Česká republika:

...

Na česko-německých hranicích jsou vyměněny hraniční cedule. Z české strany sice ještě stále visí označení Česká republika a státní hranice, z bavorské však už ne. Označení Staatsgrenze (státní hranice) se změnilo na Landesgrenze (zemská hranice).

Je to něco podobného, jako když v Německu přejíždíte z jedné spolkové země do druhé, nebo u nás z kraje do kraje. „Podle ovoce poznáte je“ pro mnohé stále platí ...

Zdroj: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3256-volby-ja...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 I Švýcarsko se již transformuje na Afriku: Afričtí migranti na pochodu švýcarským městem Brügg

23.7.17

Švýcarsko:

Náhodný pozorovatel zachytil na videu davy afrických migrantů pochodujících švýcarským městem Brügg nedaleko Bielu.

Brügg je vzdálen 92 km od německých hranic.

Zdroj: http://gatesofvienna.net/2017/07/african-asylum-seekers-marc...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Buzny oslavovali v Německu

22.7.17

Německo:

Desítky tisíc lidí se dnes zúčastnily tradičního festivalu na podporu práv sexuálních menšin v Berlíně, který je známý jako Christopher Street Day. Oslavy se odehrály den poté, co německý prezident podepsal zákon o sňatcích osob stejného pohlaví. Do manželství by homosexuálové měli v Německu vstupovat již od října.

_______
Jedna rána za druhou. A takový to kdysi býval hrdý národ...

Jinak ale mám radost z diskuze za článkem. Naši lidé ještě neztratili morální a mravní kompas.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/444242-berlinem-pro...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Sterilizace a koncentráky. Vzniká film o utrpení Afroněmců za Hitlera

22.7.17

Nigérie:

Nacistické rasové zákony se netýkaly jen Židů či Romů, ale i černochů. Němci tmavé pleti přišli za Hitlera o německé občanství, nacisté nechali sterilizovat stovky černošských dětí v Porýní, někteří černoši skončili v koncentračních táborech. Tématu se nyní chopil nigerijský filmový průmysl, píše web CNN.

________
Afroněmci? Co to, proboha, je? V Brehmově životě zvířat jsem nic takového nenašel.

Jinak, jak někdo napsal v diskuzi, nikdy není dost připomenout vinu bílého muže. A samozřejmě spojit s Hitlerem, coby padoucha všech padouchů.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nemecko-nacismus-afronemci-cernosi-no...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Likvidace mužů a jejich kastrace pokračuje na všech frontách, i v módě

22.7.17

Česká republika:

Španělský módní návrhář Label Palomo přišel se svou kolekcí oblečení pro muže. Možná to myslel jako recesi a vtip a pokud ano, tak je to nepodařený vtip. Pokud to myslel vážně - no, je to další hřebíček do rakve. Diví se někdo, že naše ženy pak dávají přednost černochům?

Klikněte si na odkaz níže pro další příšernosti.

Zdroj: http://www.eatliver.com/insane-fashion/

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 12

 Američané stavějí v Sýrii 10 (slovy deset) základen

21.7.17

Sýrie:

Rusové mají v Sýrii jednu základnu, což je Západem často zmiňováno a uváděno jako příklad ruské rozpínavosti. Ta základna je snad jedna z pěti, které Rusové mají, a je tam s vědomím a souhlasem legální sýrské vlády.

Turecko nyní vyzradilo, že nenažraná agresivní Amerika buduje v Sýrii deset svých základen, některé obrovské. A samozřejmě bez souhlasu a vědomí sýrské vlády.

Podle tohoto článku z roku 2007 měl americký agresor v té době více než 700 základen v 63 zemích světa, kde pracovalo 255 065 žoldáků. Tento článek z roku 2015 hovoří o 800 základnách. A dnes to ještě více.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/44...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Herec Stropnický poslal české vojáky do Pobaltí

20.7.17

Česká republika:

Posílení vojenské přítomnosti na východní hranici NATO k odstrašení Ruska schválil Senát. Ministr obrany Martin Stropnický obhájil vyslání 290 českých vojáků do Pobaltí. Pro bylo 57 senátorů, 4 byli proti, 7 se zdrželo.

________
Je pro národ tragédií, když se herec stane ministrem. Šmíra se nezapře.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/senatori-mise-do-pobalti-086-/domaci....

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Senátorovi McCainovi diagnostikovali zhubný nádor mozgu

20.7.17

USA:

Histologické vyšetrenie biologického materiálu odobratého počas operácie na odstránenie krvnej zrazeniny pod ľavým okom preukázalo, že McCain trpí zhubným ochorením mozgu známym ako glioblastóm.

Glioblastóm najzhubnejší mozgový nádor, ktorý vzniká z gliových buniek. Prejavuje sa rôzne, môže vyvolať bolesti hlavy, nevoľnosť, vracanie, zmeny psychiky a epileptické záchvaty. Kvôli svojej neohraničiteľnosťi a nepravideľnosti sa nedá vždy úplne vyoperovať a reaguje zle na ostatné liečebné metódy.

Prognóza glioblastómu je veľmi zlá.

Senátor a jeho rodina, spoločne s medicínskymi odborníkmi momentálne zvažujú ďalšie možnosti liečby, ktorá bude pravdepodobne spočívať v kombinácii chemoterapie a ožarovania.

Poznámka editora: Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/senatorovi-mccainovi-diagnostikov...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 5

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 109 čtenářů částkou 15 478 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Dominik Feri dostal na budku a pražská kavárna se zalyká rozhořčením22.04.19 20:16 Česká republika 9

Na Srí Lance útok na tři kostely a tři hotely21.04.19 09:10 Sri Lanka 7

Podivná shoda: Co dávalo Národní divadlo před 80 léty a dnes18.04.19 13:08 Česká republika 7

Policie zatkla v newyorské katedrále muže s kanystry s benzínem18.04.19 12:31 USA 2

Hyperkorektní Slováci řeší SMS, kde učitelka nazvala cikánku cikánkou18.04.19 12:02 Slovensko 5

Aha, už to přiznávají. Požáru v Notre-Dame předcházela série vandalských útoků proti kostelům17.04.19 20:19 Francie 5

Infovojna.sk připravuje rozšíření o obrazovou část vysílání16.04.19 14:27 Slovensko 0

Požár katedrály Notre-Dame15.04.19 23:24 Francie 11

Vysielacie stožiare mobilného signálu na streche. Nevypovedateľná "zmluva s diablom".15.04.19 13:18 Slovensko 7

Neff z Neviditelného psa se zbláznil, podívejte, co píše o Assangeovi13.04.19 10:13 Česká republika 3

Assange může být znovu stíhán za znásilnění ve Švédsku12.04.19 19:11 Švédsko 7

Pořadatelé ruší festival v Otrokovicích, kapely odmítly hrát s Ortelem12.04.19 16:00 Česká republika 3

Škola v Barceloně zakázala knihy o Karkulce či Růžence. Jsou moc sexistické12.04.19 12:57 Španělsko 5

Ekvádor zadržel spolupracovníka Assange12.04.19 12:54 Ekvádor 1

Assange zatčen britskou policií11.04.19 12:02 Británie 6

Britský supermarket stiahol z predaja tmavé čokoládové “škaredé káčatko” a ospravedlnil sa zaň11.04.19 10:47 Británie 0

,Digitální stres 'mění psychiku dětí 11.04.19 10:18 Česká republika 4

Odzbrojení schváleno. Teď je na řadě Generální guvernérka10.04.19 19:46 Nový Zéland 1

Piráti mají ambice10.04.19 16:14 Česká republika 1

Soudružka Čaputová v Praze10.04.19 10:50 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,95 Kč
Euro
25,74 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,10 Kč
Australský dolar
16,29 Kč
Švýcarský frank
22,46 Kč
100 japonských jenů
20,52 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
6,01 Kč
100 maď. forintů
8,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,86 Kč
100 rublů
36,01 Kč
1 unce (31,1g) zlata
29 188,73 Kč
1 unce stříbra
339,99 Kč
Bitcoin
127 923,32 Kč

Poslední aktualizace: 23.4.2019 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 33 689 644