Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2249 příspěveků, 42 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.11.2005 15:22

Německý kočkopes je na světě

RE: Sociální cítění je špatné.

baba_Blažková 193.?.?.?

Liberále, toto zřejmě bude sarkasmus. Nebo se pletu?

A tohle je taky sarkasmus? Pokud ano, tak mi to teda skutečně nedošlo, ono to tak ani kontextově nevypadá. Dovoluji si vás citovat, přesněji řečeno kopírovat.

"Ten link bude zrejme z nejakeho levicoveho zdroje, protože se zastava těch chudých (svoloče) či co. Ti lide jsou hloupi, neschopni a tak proste mají smůlu, že jsou neúspěšní v tržní soutěži. Za svojí bídu si mohou prostě sami a tedy nemají právo na žádnou podporu či zastání. Své následky si musí nést kadžý sám za své osobní selhání. Chudí jsou pro mě lůza, která nemá žádnou hodnotu pro lidský rod a je nutné je tímto systémem vytěsnit ze splečnosti schopných aby už koečně nepřekáželi růstu a rozvoji ekonomiky."

Nějak mi to dneska nezapaluje.

[překvapení]

79794

23.11.2005 15:26

Německý kočkopes je na světě

RE: Sociální cítění je špatné.

baba_Blažková 193.?.?.?

Aha. Tak už jsem to chytla. Vy jste si zase zapomněl vzít Prozac, co?

79797

23.11.2005 17:06

Německý kočkopes je na světě

RE: Sociální cítění je špatné.

baba_Blažková 193.?.?.?

Vždyť povídám, že už jsem to chytla, milý Lve.

79820

23.11.2005 21:13

Nevinen! Izraelský důstojník, který vystřílel 17 kulek do palestinské školačky, byl osvobozen

RE: To víte že poradím Shaterrhande

baba_Blažková 193.?.?.?

Teda čumím. Myslím tu diskusi. [překvapení]

Jinak, paní Jarmilo, cajti, to je taky kapitola sama o sobě. Je to jenom pár let, když jsem dávala trestní oznámení na manžela, který mi pravidelně dělal z obličeje něco, co připomínalo některé entity ze Star Treku, takže jsem i v zimním období nosívala obrovské tmavé brýle, ten cajt byl velmi přátelský, vy se celá třesete, paní, tady si zapalte, ano, dejte si štamprli, klidně si poplačte, a než jsem se nadála, proměnil se v chobotnici. Děs. Já to ovšem ustála, takže OK. Ale o chlapech si všeobecně taky nemyslím nic pěkného. Není proč. Tak jak jste to říkala vy. Jeden se nestačí divit, jak se dokážou změnit, když se nikdo nedívá.

79864

24.11.2005 19:37

Dopis velvyslanci Spojených států

RE: jeden alebo vsetky

baba_Blažková 193.?.?.?

To nemá význam, já jsem třeba loni psala Škromachovi a taky mi neodpověděl, sviňa jedna. [mrknutí jedním okem]

80018

25.11.2005 06:17

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

Autorský zákon

baba_Blažková 193.?.?.?

Tady se dneska ani není čemu divit. Tipla bych, že toto spadá do dost (pro mě) chaotické právní kategorie s názvem Autorský zákon, se kterým jsem se zatím nestřetla, ale ono to jednou přijde, až si na mě posvítí, bude veselo. Všichni víme, jak nám pitomá OSA zpoplatnila i pitomé vyhrávání v hospodách coby veřejnou produkci. Což v praxi znamená, že dokud hraje jukebox, který je ohlídatelný, co se hudební produkce týče, je vše OK. V momentě, kdy si coby zaměstnanec téže hospody donesu kazeťák a hraju hudbu jen tak, dostávám se do střetu s tímto zákonem. Stejně tak si mnozí jistě vzpomenou, jak se tatáž OSA pokoušela zpoplatnit zpívání s kytarou u ohně na dětských letních táborech, opět coby veřejnou produkci. Dlužno dodat, že ani skutečným autorům se takováto politika nelíbí, ale nic s tím nenadělají - opět si vzpomeňme třeba na kapelu Tři Sestry a jejich protesty proti tzv. kaktusům, tedy CD diskům mechanicky ochráněným proti kopírování, nepřáli si, aby takto byly ochráněny jejich nahrávky, vpodstatě se nikdo z nich netají s antipatiemi vůči OSE. Tedy - když já si "ilegálně" zkopíruju cédéčko této skupiny, tak Fanánkovi i všem ostatním to vůbec neva, ale našim zákonům a vydavatelským společnostem to va, v čemž je zřejmě jádro pudla.(Těch hrátek se spolkem OSA bylo na naší scéně víc, ale nechce se mi až tak odbíhat.) To jsme sice o kousek vedle, ale pořád je to na totéž téma. Takže Mrs. Rowlingové visí "někde", zda její knihu někdo amatérsky bez nároku na honorář přeloží, ale to by nebyli čeští úředníci, aby si na něj nedošlápli. Nebojte, však oni si něco najdou, zcela dle přísloví o psovi a holi. Náš právní systém je v tomto nepřekonatelný. [naštvaný]

80126

25.11.2005 16:16

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

RE: Autorska prava hudebnich skladeb v Cesku..

baba_Blažková 193.?.?.?

Ne, nebyla to výmluva. Ovšem záleží taky na dotyčné kapele, jakým způsobem si to ošetří - může to dělat způsobem tím, že tyto skladby bude hrát "legálně" a poměrnou část (fakt nevím, kolik to přesně dělá) svého honoráře odvede OSE. Zeptám se známého, který dělá karaoke, jakým způsobem to řeší on. Myslím si, že to bude obdobné, platit se holt musí. [pláč]

80201

25.11.2005 16:37

Dopis velvyslanci Spojených států

RE: jeden alebo vsetky

baba_Blažková 193.?.?.?

Dovoluji si vytrhnout z kontextu pár Vašich postřehů.

>On je reprezentant vlady Spojenych Statu

no, a proto se na něj pan K. obrací, ne? Nebo má napsat přímo Velkému Jirkovi?

>Samozrejme, muze si najmout na to lidi, ale to pak nebude odpoved od nej, ale od pisalka jako je pan Kabat. A za viza budete platit trikrat tolik co dnes.

Aha. Takže on nemá chudáček ani na sekretářku, která by alespoň zalepovala do obálek předtištěné odpovědi jako "budeme se vašim problémem zabývat... blá, blá, blá... razítko, podpis."
A hlavně držme hubu a krok, nebo se to odrazí v ceně víz.

80204

26.11.2005 15:39

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

RE: Dovoluji si nesměle podotknout,

baba_Blažková 193.?.?.?

Tak jsem to překousala, a myslím si, že autorčin postoj plně vyjadřuje a také pro mne dost vysvětluje tato věta:

"V mých očích je Harry Potter dlouhodobý projekt na změnu kultury. Hráz, která chránila před magií, byla u mladé generace stržena. Tak pronikají znovu do společnosti síly, které křesťanství již jednou přemohlo."

[oči v sloup]

K tomu není co dodat. Je zvláštní, jak se tady na těchto stránkách v diskusích ohánějí jedni oběťmi komunismu, druzí oběťmi fašismu, dále se tady řeší americká agrese a její oběti (a spousta dalších obětí pod rouškou jakékoli ideje), ale nějak jsem zde nezaregistrovala, že by se někdo pokusil vyčíslit oběti genocidy zvané "křesťanství.

Milý Honzo, tak jestli s něčím takovým se vy ztotožňujete, tak je to vaše věc. Já ale považuji křesťanství za něco, co bylo do našich zeměpisných šířek importováno z politických důvodů. Křesťanství jako takové a jeho základní idea je krásným nástrojem k udržení statutu Quo. A jestli se křesťanům podařilo do svého stádečka před staletími nahnat (ani nechci vědět jakým způsobem) mé nevzdělané prapředky, tak u mne ať s tím nepočítá. Můj bůh je v rámci kulturních tradic Svarog, za měsíc si jako o každém zimním slunovratu ozdobím stromek, stejně tak jako to dělali mí dávní předkové. Můžete mi tvrdit, co chcete, o zelených čtvrtcích, velkých pátcích, já slavím po prvním jarním úplňku příchod jara jako takový, beránka upeču, pravda, živého obětovat kvůli úrodě nebudu, protože nezabíjím zvířata, která nejím (navíc bych toho berana asi nepřeprala), ale zkrátka s celou tou černo... víte jakou, pokryteckou prospěchářskou sebrankou, která má navíc na rukou krev, mi můžete vlézt na záda. Oni už tuší, že jim bude brzy odzvoněno, proto tak horlí proti kdečemu.
Ještěže už se dneska neupaluje. To by bylo planoucích hranic, co?
[mrknutí jedním okem]

80314

27.11.2005 06:56

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

RE: Dovoluji si nesměle podotknout,

baba_Blažková 193.?.?.?

Takže. Jsem asi jeden z mála opravdových pohanů. V ničem mi to nepřekáží, a pokud je nějaké "potom", vím, že se bát nemusím. Byly doby, kdy jsem věřila na boží mlýny, ale na můj vkus pracují až příliš pomalu, svině se mají na světě čím dál lépe a lidé se svědomím nemají šanci. Naproti tomu mi tím pádem vychází opravdu jediný závěr, a to ten, že křesťanství je v prvé řadě o pokrytectví. Lži, kraď, buď druhému člověku vlkem po celý život, stačí, když si na poslední chvíli vzpomeneš na pánbíčka, a pak jsi spasen. Vysvětlíte mi vy, Honzo, zda tento křesťanský (žárlivý) Bůh rozlišuje nás nehodné v tomto smyslu?

Zareaguji na váš příspěvek výše, kde jste uváděl
>Kam jsme to dotáhli v počtu nevinně trpících a zabitých. Jsme tak skvělá (nekřesťanská) civilizace, že zabíjíme nenarozené, staré a nemocné lidi.
a nějak mi to asociuje opět středověk, kdy církev byla vpravdě v rozmachu a zabíjela ve jménu kříže. Vždyť sám Ježíš Kristus, umírající na kříži pronesl "Odpusť jim, otče, neb nevědí, co činí", což ovšem zjevně zůstalo některými oslyšeno. A zůstává podnes. Křesťané nám nepokřtěným hrozí peklem. Přitom mnozí z nás jsou ve své víře v Boha, bez ohledu na to, jaké (ten bůh) nosí jméno, mnohdy mnohem upřímnější, než horlivý modlivec, který se klaní modlám vámi jmenovaným, ale chodí každou neděli do kostela, takže vše je OK. I to obligátní desatero není ničím jiným než shrnutými zásadami slušného chování.
A naproti tomu si vzpomeňme na modlivce-horlivce Jirku Křováka. No comment.

Vy jste po mně chtěl, ať uvedu pozitiva, jež přineslo křesťanství. Ale to jste kapičku ujel, já nejsem váš sparring partner, já jsem váš oponent, já jsem tu od toho, abych pronášela negativa a vy mi je máte vyvracet. Přemýšlím nad tím, co celkově bylo v rozvoji kultury lidstva podstatné a přínosné, snažím se vzpomenout si na matematické, technické, astronomické a jiné objevy, ale opravdu si nevzpomínám, že by jediný z nich byl pod záštitou církve svaté. Zato si v této souvislosti vždy zaručeně vzpomenu opět na mnou již zmíněné hořící hranice.

A co se magie týče - každý má v sobě kupříkladu moc ovlivňovat budoucnost, ovlivňovat jednání svých přátel i nepřátel. Člověk nemusí bezpodmínečně nutně běhat po okolí a shánět černého kohouta, kterého by obětoval. Jsou jedinci, kterým stačí jen to, že hodně chtějí. A magie opravdu není jen zlá - vždyť i pitomé zapálení svíčky za duši zemřelého je vlastně magický rituál. Poděkování matce Zemi za úrodu je zlé v čem? Opět je to magický rituál. Slyšel jste někdy o tom, jak magický je právě první jarní úplněk? A přesto si i tento církev přivlastnila.
A nesmějte se bohům a bůžkům. Ti jsou zdejší, jsou spjati se Zemí stejně jako vy nebo já. Byli tady, jsou a budou, ať chcete nebo ne. A můžete ...

Kráceno (Editor)

80443

27.11.2005 06:56

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

RE: Dovoluji si nesměle podotknout,

baba_Blažková 193.?.?.?

A můžete tu být buď s nimi nebo proti nim. Ale nic víc s tím neuděláte.

80444

27.11.2005 07:09

Pilátovo krédo

Jo

baba_Blažková 193.?.?.?

A vo- vo- vo- vo tom to je.

80446

27.11.2005 07:13

Pilátovo krédo

RE: Biblia a tzv. Biblia.

baba_Blažková 193.?.?.?

"Za každou tvoji zpověď ti rozhřešení dám
tak se jiní modlej duši v suchu mám

Já pro ten svatej klid dám si možná říct
do ucha píchnu hvězdu a do nosu kříž

Ježíš má tisíc podob a bozi ještě víc
abych neurazil, dám na krk půlměsíc

Každýmu díl a můžu klidně spát
bejt zloděj, bonzák a falešně hrát"

80448

27.11.2005 07:25

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

>To stejné mimochodem dělají dnešní feministky, které také mluví o rovnosti, ve skutečnosti jim jde o nadřazenost. Rovnost už dávno mají.

Vám to, Vladimíre, prostě nedá. Abyste si nezaryl.

Kupodivu, zrovna dnes jsem mluvila s jedním chlápkem, informatikem, VŠ, který mi popisoval, jak dostal práci u jedné polostátní firmy. O tutéž práci se ve stejný čas ucházela i jeho žena, která narozdíl od něj měla červený diplom. Přibližně stejně stará jako on, praxi stejnou, bezdětná - přesto to místo dostal on. Hmmm...

Já nevím, jak to chodí v Kanadě, co jsem měla možnost se dozvědět, tak asi nic moc, ale tady u nás v ČR je to bohužel jinak, takže na vaše poznámky o feminismu reaguju asi tak jako býk v koridě na červený kus hadru.

80450

27.11.2005 07:32

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Procházka se mu říkalo podle fotografie (na mostě) v tehdejších novinách, pod kterou bylo napsáno "Procházka na mostě"
[mrknutí jedním okem]

80452

27.11.2005 07:37

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

>Mne prostě zkušenost učí, že každá feministka je feministkou do okamžiku, než jí nějakej chlap pořádně vojede.

To se chlubíte nebo si stěžujete, pane Šetrnej?

Já prostě nechápu, proč si každý chlap myslí, že má mezi nohama osmý div světa. [naštvaný]

>Čímž se nechci dotknout sem přispívajících žen,

stalo se

>pouze konstatuji.

se skromností sobě vlastní, viďte.


80454

Paní Jarmilko, klíííídeq...
mně se vždycky vybavuje jeden citát z filmu Corpus Delicti, který zazněl z úst herečky Jiřiny Bohdalové. Nebude to přesné, ale pointa je zhruba tato: "S patnáctkama šukají jenom ti, co šukat neumí. Protože patnáctky to nepoznaj."

Asi tak. Závěry nechť si vyvodí každý sám.

80456

27.11.2005 16:59

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

No, tak to vidíte, pane Matoušek. A já mám zkušenosti právě opačného charakteru, kdy jsem zdrhla před svým mužem (nezaměňovat s "od svého muže" ), zůstal mu kompletně zařízený bejvák, holt - on pracoval, najmul si nejlepší právničku, já byla na mateřské a u soudu jsem stála sama naivně se domnívající, že to bude OK, vždyť mám přece pravdu. Neproběhlo žádné majetkové vyrovnání (vždyť mě "živil" ). Nakonec jsem ještě byla ráda, že mi zůstal syn a alimenty ve výši 300 Káčé.
Sakra, ta vaše Kanada se mi zamlouvá. [mrknutí jedním okem]

80522

27.11.2005 19:46

Pilátovo krédo

RE: Biblia a tzv. Biblia.

baba_Blažková 193.?.?.?

To je Kabát. Taková kapela od Teplic. V Českých krajích dosti populární. Sice to není vyloženě můj "cup of tea", ale sem-tam se jim nějaký ten text povede.

80559

27.11.2005 20:08

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

To je "v klidu". Já proti pánovi, který zde vystupuje pod nickem Old Shaterhand vlastně nic nemám, ale s poznámkami tohoto typu se bohužel setkávám dnes a denně, takže už reaguju automaticky.

Někdo tady níže uváděl, že v hospodách je to jako "v cementárně". Bodejť. Já mám třeba hodně ráda pivko, zašla bych na jedno (dvě, tři...) točené, ale copak to jde? Ženská si sedne v hospodě, rozkošnicky zaboří rypáček do pěny a už je kolem několik zájemců o příležitostný sex. A jejich pindy mi už opravdu nepřijdou vtipné a už vůbec originální. Zkusila jsem i zainteresovat do koníčku zvaného "krýglistika" přátele, které mám mezi muži. To aby si ti ostatní drželi odstup. Jenže - opět. Zkuste říct jako ženská chlapovi "Neskočíme na jedno (dvě, tři...)?" Berou to vždycky jako pozvánku do postele. [pláč]

80564

27.11.2005 20:10

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Paní Jarmilo, vy jste měla dělat advokátku [mrknutí jedním okem]

80566

27.11.2005 20:22

Pilátovo krédo

RE: Biblia a tzv. Biblia.

baba_Blažková 193.?.?.?

Jéva, to je hezké datum, zrovna nedávno jsem tady něco podobného řešila s panem Včeličkou, já to mám o den dříve než vy (a Hitler), mamince jsem říkala, že těch pár hodin už to vydržet mohla, byla by kolem toho spousta srandy. [velký smích]

K tomu feminismu - já se opravdu za feministku nepovažuju, člověk jenom občas musí mít ostřejší lokty a proříznutější hubu, když už nemá tu fyzickou převahu.

Dobrá tedy, ahoj, beru to jako nabídku k tykání, kterou přijímám; Špaček povídal, že je-li muž ve věku, kdy by mohl být otcem ženy, o kterou běží, může tykání nabídnout a nebude to v rozporu se zásadami slušného chování. [mrknutí jedním okem]

Katka

80569

27.11.2005 20:56

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Mám i dceru. Ten svůj rypák jsem si musela (nechat) namlátit víckrát, abych dospěla ke svým současným stanoviskům. Prý je všechno zlé k něčemu dobré, tak nad tím přemýšlím... aha, už to mám, mám dvě krásné děti.

Nicméně - jak pravil klasik - usmívejte se, zítra bude hůř.

[velký smích]

80584

27.11.2005 21:14

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

RE: Autorska prava hudebnich skladeb v Cesku..

baba_Blažková 193.?.?.?

Na to bych nespoléhala. Jinak je k této problematice zajímavé fórum zde

http://hudba.hradiste.cz/INDEX.ASP?AKCE=FORUM_PRISPEVKY&ID=7

pokud se vám tím chce prokousávat.

80591

27.11.2005 22:20

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

>Můžeme vzít ten nejzřetelnější fakt - ženy se dožívají dosti podstatně vyššího věku a chodí do důchodu dříve s odůvodněním, že ony rodily a chovaly děti. Pak zde máme model, kdy zůstává spousta "vysmátých" vdov.

Už nechodí, pane Petře. A podle mého je to chyba, protože jedna z mnoha věcí, kterou těhotenství způsobuje je třeba dost dokaličená páteř. Vzpomeňte si, jak náchylné jsou ženy ve vyšším věku k osteoporóze - opět souvisí s těhotenstvím, ty kosti se právě tehdy odvápňovat většinou začnou. Pomalinku. A po přechodu už to jede. A kde se starším ženám kosti lámou nejčastěji? Není to náhodou v oblasti kyčlí? Já si nemůžu pomoci, ale taky tam vidím jasnou souvislost s těhotenstvím, s rozestupováním se pánevních kostí (a jak to kua bolí) a jejich opětovnému navracení se do původní pozice. A spousta dalších nepříjemností. Ale na ty se neumírá. Jen se s tím dost blbě žije. (A pracuje.)

Naproti tomu, nejčastějšími příčinami úmrtí mužů jsou narozdíl od žen příhody související se srdeční činností a krevním oběhem. Toto máme my ženy asi od přírody stabilnější, holt musíme, když v našem životě nastávají období, kdy jedno srdce musí "utáhnout" dva lidi.

>Jak se na to vlastně přišlo, že žena je ta slabší a něžná polovička, když je to evidentně naopak ?

Jednoduše. Pojďte "na férovku". [mrknutí jedním okem]

80599

27.11.2005 23:23

Pilátovo krédo

RE: Biblia a tzv. Biblia.

baba_Blažková 193.?.?.?

Dobrá, dobrá, ale začínám v tom mít guláš, asi si to někam budu psát, tendle je "vy" a tendle je "ty"... tady je pokročilá hodina noční, a já už taky leccos nechytám. [velký smích]

Tedy tě zdravím, Zdeňku.

80602

28.11.2005 00:04

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

RE: Dovoluji si nesměle podotknout,

baba_Blažková 193.?.?.?

Bavila jsem se se známým, který byl ve Vatikánu a popisoval, že tam v tom jejich paláci mají místnost, kde visí obrazy všech papežů a už je tam místo jen pro jeden obraz, tipuju, že v současné době je toto místo již obsazeno. Zajímavé.

80607

28.11.2005 00:08

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

RE: Dovoluji si nesměle podotknout,

baba_Blažková 193.?.?.?

Tak mi tady pádnými argumenty vyvraťte, že křesťanství = tmářství + brzda jakéhokoli (nejen) technického pokroku. A ocenila bych srovnání s jinými vírami, třeba i s mohamedány (maury).

80608

28.11.2005 00:23

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

No - co takhle kombinace hodnej a dobrej v posteli?

Jinak, já si opravdu nemyslím, že takovéto typy žen potřebují typ mužů, který vy tady zmiňujete. Ta bejvalka vašeho přítele je možná pěkná mrcha a sama na to dojede - jak dlouho jí to s tím "kaňourem" klapalo (či klape)? Dříve nebo později ho bude taky chtít ovládat, tvrďte mi co chcete, pokud je pravda, co o ní píšete, tak tyhle ženské to mají v sobě. Jsou vychcané a panovačné.

Mně se jenom po přečtení vámi napsané věty, kterouž jsem výše rozpitvala, vybavily ty zástupy kreténů, s nimiž se denně potkávám a kteří, když jim dojdou argumenty, se nezmůžou na nic inteligentnějšího, než "Ty bys potřebovala pořádně vojet, ono by tě to přešlo." a nedochází jim, že se pouze řídím zásadou Jak se do lesa volá, tak se z lesa sekera.

Nic osobního. Konstatuji fakta. [mrknutí jedním okem]

80611

28.11.2005 00:29

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Zapomněla jsem připodotknout, že ti, kteří mi doporučují tu soulož, abych "se vzpamatovala" vždy považují výhradně sebe, za tu nejzodpovědnější osobu, která by se tohoto "úkolu" (pořádně mi to udělat) měla zhostit. Zvláštní. Jak obětavé, není-liž pravdou? (Chybí mi tu smajlík, kterému je zle od žaludku.)

80612

28.11.2005 05:01

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

>To je problem pouze zen jez stoji vysoko v kurzu, takze vlastne proc narikat.
To je relativní. Jestli máte ICQ, zkuste si založit ještě jednu identitu, a to ženskou, a uvidíte, co se bude dít.

>Zkuste chodit do cukrarny.

Tam mi možná natočí pistáciovou, Radíka však nikoli [pláč]

80643

28.11.2005 19:39

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Taky vás zdravím a dovoluji si podotknout, že to není totéž. Ty dívčiny, jež vás takto kontaktují, tak kontaktují stejně i mne (zapomněl jste na Veru, Irinu) a nabízejí své služby - placený sex po internetu. Tohle je víceméně spam, šířený takto.
Ti Turci, Egypťani, a bůhvíkdo, jak o nich psala slečna Alexa, to dělají jinak. (Zdravím, Alexo, přesně to jsem měla na mysli, by mě zajímalo, co ti Turci a Egypťani mají na Češkách...) Dají si "seek for" - či jak to tam mají, já nevím, já to nepoužívám - "woman", zadají si "age", popřípadě "location" a vybírají si a prudí.
Ty Very a Iriny to vychytávyjí plošně bez ohledu na údaje v infu. Prostě male, female, to je jedno, hlavně když z toho (možná) něco kápne. Navíc mám podezření, že k tomu používají spešl prográmky, něco jako automaty, protože jinak by to v životě nemohly stíhat.

80725

28.11.2005 19:42

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Já bych prosila prostředníček (občas se může hodit), ale to mi asi neprojde... [velký smích]

80726

28.11.2005 19:54

Pilátovo krédo

RE: O technologii moci

baba_Blažková 193.?.?.?

>Uslyšíte odpověď, která Vám náladu nezvedne.

Myslíte 42 ?

[mrknutí jedním okem]

80730

28.11.2005 20:17

Ptáci

RE: Zbytecny je predevsim Zvedavec a jemu podobni...

baba_Blažková 193.?.?.?

Vy taky, abyste si nepřihřál svoji polívčičku, seržo.

Mimochodem - mohl byste mi vysvětlit tuto myšlenku

"jsou samozrejme zbytecni vsichni, kdo prosazuji jakoukoliv jinou smrtonostnou ideoligii od komunismu, fasismu az po nacismus. Pokud se zbavime techto charakteru, lidi na nasi maticce Zemi viditelne ubude"

- zejména mnou zdůrazněnou pasáž?

Dále to, o těch deštných pralesích, skleníkových plynech, to zní skoro jako kdybyste si naběhl, nemohu si pomoci...

Ovšem jak snížení lidské populace pozitivně ovlivní boj s nemocí šílených krav či ptačí chřipkou, tak z toho jsem už úplně jelen.

80734

28.11.2005 22:05

Ptáci

RE: Zbytecny je predevsim Zvedavec a jemu podobni...

baba_Blažková 193.?.?.?

Tak teď jste mě úplně odrovnal, pane Leho.

>Babko, ja mam predevsim na mysli to, ze v pripade, ze tyhle individua se uz nebudou na Zemi vyskytovat, tak budeme mit hlavne financni prostredky tyto problemy resit a venovat se necemu jinemu nez valceni s dzihadisty, komunisty a nacisty.
To jako když ubude lidí jako pan Stwora (popřípadě já a spousta dalších), tak vy už nebudete mít proti komu vést svou svatou válku?
ROFL!

A pak vám zbude víc času na bádání nad nemocí šílených krav?

Můžu se mimochodem zcela OT zeptat, co potom budou dělat lidé jako vy, seržante? Brát sociálku? Leštit válečné stroje na smetišti dějin?

>Nikoli snizeni lidske populace, ale spise uvolneni prostredku a lidskych zdroju...

Tak to ale máte napsat, vy jste se předtím vyjádřil jinak, pane. Já vám nevidím do mozku (ani po tom netoužím), já vidím jen to, co tady píšete a mám v tom tím pádem tak trochu guláš.

80758

28.11.2005 22:10

Ptáci

RE: Zbytecny je predevsim Zvedavec a jemu podobni...

baba_Blažková 193.?.?.?

>Vyložila jsem si to tak, že pták Leho ví, že neumře na nemoc šílených krav.

paní Dášo, [chechtot] [chechtot] [chechtot] , až mi vhrkly slzy do očí.

80760

29.11.2005 06:10

Neslavný konec plateb prostřednictvím SMS

RE: elektronicke platby

baba_Blažková 193.?.?.?

Mě jenom dokáže dožrat, když pošlu peníze (bankovním převodem) někomu na účet u jiné banky, než je ta moje, že peníze vždycky musí jít přes centrální banku, tam si dva dny "poleží", je-li víkend, tak i déle, a pak se teprve objeví na bankovním účtě dotyčného příjemce. Zajímalo by mě - je to tak všude nebo jenom v našem kocourkově? V dnešní době, kdy během setin vteřiny odesíláme informace přes oceán mi to přijde více než ujeté.

Jednou jsem se snažila odchozí platbu vysledovat, co se s ní děje, kde je, kudy jde a tak. Marně. Všichni Vás slušně pošlou do háje, mají krásnou a velmi často používanou frázi "bankovní tajemství". Jediné, co jsem se "dochmátla" bylo zhruba toto; Peníze opustí můj účet téměř okamžitě, jakmile k tomu zadám pokyn. Pak pro mě nastává něco, čemu nerozumím, asi porucha v časoprostorovém kontinuu, či co, prostě i kdybych se posrala, tak nikdo mi neřekne, kde jsou moje peníze, co dělají tam, kde jsou, a proč nejsou tam, kde jsem chtěla, aby byly. A neřekne to ani příjemci této částky. Ani oběma zároveň. A to přestože znáte podací znaky. Prostě - peníze záhadně zmizí ze světa. Aby se po několika dnech náhle stejně záhadně vynořily na účtě příjemce. Je to možná blbost, ale mně se fakt nelíbí, že někdo má tu pravomoc, a tak "točí" mnou pracně vydělané peníze, obohacuje se, aniž by hnul prstem, i kdyby to byl, kurva, stát. [naštvaný]

80816

29.11.2005 06:54

Pilátovo krédo

RE: Biblia a tzv. Biblia.

baba_Blažková 193.?.?.?

>nejste sam pane

To jsem sám rád, slečno

[cool]

80817

29.11.2005 12:57

Pilátovo krédo

RE: Bude stačit tenhle řízek?

baba_Blažková 193.?.?.?

Ten je dobrej, posmála jsem se, ale bohužel mám dost ostré výhrady proti tomuto pánovi, když bych potřebovala toto gesto použít.. nevím, jestli bych chtěla jeho opičí xichtík zaštítit svým nickem... no, ale snad by se to s nějakým obkecáním a uvozovkami dalo použít. Jo, třeba to pude. Obdivuju vás, Jarmilo, kam vy na to chodíte... [cool]

80853

29.11.2005 16:39

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

RE: Dovoluji si nesměle podotknout,

baba_Blažková 193.?.?.?

Vyloženě na zvracení, tak to bych se neodvážila tvrdit, jen vím, že veškeré takovéto honosné křesťanské (a nejen křesťanské) stavby mají za úkol vyvolávat pocit mrňavosti člověka, psychologicky působí na agorafobika, který se skrývá v každém z nás, stejně jako super- a hyper- markety. Proto ty zbytečně vysoké stropy, proto obrovské vstupní dveře, proto monumentální hudba varhan. Tedy nic proti té hudbě. Na druhé straně nelze nevzpomenout na to, jak mi zážitek z varhan nejednou pokazil příšerně falešně zpívající kněz.

2 satai:

Já si ovšem myslím, že krásu katedrál mnohdy předčí nádherné mešity - a nesmím opomenout taky Táčmahál (nekamenujte mě, za to, jak to píšu, mohli bychom tady taky lingvisticky rozebírat, jak správně převést tento název do latinky, ale nikam by to nevedlo).

Zavedení arabských číslic, to vypovídá samo o sobě.

Bleskosvod a jiné, v tom máte bezesporu pravdu.

Když mě ale pořád sere ten Giordano Bruno.

80884

29.11.2005 16:44

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

RE: Dovoluji si nesměle podotknout,

baba_Blažková 193.?.?.?

Já jsem věděla, že to zmáknete mnohem, mnohem lépe, než já, pane Gejdoš. Já bych si tak s bídou vzpomněla na jihoamerické kultury, možná ještě nějaké ty evropské kmeny, ale kam se na vás hrabu. [smích]

80887

29.11.2005 16:57

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Mně se stejně víc zamlouvá Yahoo messenger. Sice jsem do něj ještě nesehnala češtin (to bude asi tím, že ještě není), ale i tak mi přijde daleko víc júzr frendly, narozdíl od ICQ se mi přes něj daří protlačit jak zvuk, tak kameru, soubory taky posílá bez problému, má genitální smajlíky a neprudí tam Turci, Egypťani ani nikdo jiný, komu jsem nedala své ID. K tomu abych se zalogovala si nepotřebuju pamatovat nějaké nesmyslné číslo (které si už víc jak rok nejsem schopná zapamatovat). Jo, a to jejich rádio je taky šupa. Zrovna teď fičím na "big hits of 80s". [velký smích]

80892

29.11.2005 17:18

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Záleží na tom, co považujete za přímost. To je jedna z vlastností, kterou třeba já preferuju. Dvojsmysly chápu zásadně špatně, náznaky a jinotaje nezvládám, počítám jen to, co se řekne. A chovám se stejně. I když - přiznávám - že pokud muž nemá v něčem pravdu, tak zde přímost a pádné argumenty od ženy nepomáhají. Zde je třeba nějak to zaonačit tak, aby si dotyčný myslel, že na to přišel sám. Alespoň tedy ve většině případů, proboha, pana Gejdoše třeba opravdu nemám na mysli, ty jeho paragrafy - to je chvály a obdivu hodné. [mrknutí jedním okem]

80897

29.11.2005 21:36

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Jo, Rammsteini jsou dobří. Znám. I tak děkuji. Pokud bys chtěl od nich něco kvalitního v MIDI formátu, tedy pokud (logicky) neupřednostňuješ do svého mobilu WAV nebo MP3, nestyď se a řekni si. (Nemyslím ty příšernosti, co stáhneš na kdejakém webu za free.) [mrknutí jedním okem]

80939

29.11.2005 21:41

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Zase jsem se zapomněla zalogovat. Ale on tu ten můj příspěvek přistane, v tomto je pan Stwora obdivuhodný (bez ironie, Vladimíre, to je kompliment), jak poctivě každou hovadinu, co tu napíšu, správně přiřadí [smích] , toho jsem si všimla a děkuju.

80943

29.11.2005 21:54

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

To s těmi spory o malichernosti to znám naopak, teď nechci, aby mě někdo litoval, zaplaťpámbu je to pryč, ale pamatuji si, jak mi s odzbrojující "logikou" popisoval drahoušek, že prostě musel prochlastat výplatu, páč jsem včera neumyla nádobí po večeři. Ale máte pravdu, že většinou je to naopak, a mnohé kamarádky na mě zanevřely, když jsem byla svědkem podobné hádky, jako popisujete vy, a já řekla, drahá moje, to jsi kapičku přestřelila.

Ale ty srandy s těmi digitálními nahrávkami, to znám. Taky mi někteří tvrdili, že oni přece nechrápou, že to je sprostá pomluva [velký smích]

Teď zrovna běží v TV film s Jennifer Lopez o tom, jak ho nakonec ona zbuší jak psa. Můj oblíbený. Ještě budu muset hodně posilovat. [vyplazený jazyk]

80947

29.11.2005 22:27

Neslavný konec plateb prostřednictvím SMS

RE: elektronicke platby

baba_Blažková 193.?.?.?

Není, není, já se po tom fakticky pídila. Je to tak, jak jsem psala výše. Naproti tomu, totiž, když posílám platbu v rámci svojí (e-) banky, je dotyčná částka na kontě toho, komu jsem to poslala, do deseti minut. Nevím, jak u ostatních bank.

80956

29.11.2005 22:34

Neslavný konec plateb prostřednictvím SMS

RE: elektronicke platby

baba_Blažková 193.?.?.?

Viz výše. Anebo to dělají podle xichtu. Či podle výše konta. Vyprávěl mi známý, že má dvě konta u KB. Jedno používá pro převody v rámci ČR, druhé pro převody v rámci Evropy (jde tam o poplatky za vedení účtu v různých měnách). Jednou si neprozřetelně převedl peníze ze jednoho (svého) konta na druhé (své) a naúčtovali mu za to nějakých 600 Kč. A jelikož není vyloženě chudej, běžel hned na pobočku s tím, že buďto dotyčná banka přehodnotí tuto svoji cenovou politiku, anebo on chce okamžitě zrušit účet a vyplatit všechny peníze v hotovosti - šlo o statisícové částky. Prý byl nakonec s dohodou více než spokojen. Kam se hrabu já se svými usmolenými deseti tisíci měsíčně.

80959

29.11.2005 22:37

Neslavný konec plateb prostřednictvím SMS

RE: Ale lidi, co radite....

baba_Blažková 193.?.?.?

>A jak 'nezvedavci' vyvadi, Zape? Ja coby jeden z nich si nejsem zadneho vyvadeni vedom. Nebo vis neco co ja nevim?

začal vyvádět leho

80960

29.11.2005 22:45

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Tak v tom případě jsem asi chlap [pláč]

80963

29.11.2005 23:44

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Že (tedy kromě toho hypertrofovaného verbálního projevu) ani jedna z vámi uvedených "typicky ženských" vlastností, nepatří k vlastnostem mým. Možná se tím ale mnohé vysvětluje [velký smích] Jednou mi v opici vysvětloval můj bývalý, jak ho seru tím, že ho ničím neseru.
Pal to čert.

80972

29.11.2005 23:54

Neslavný konec plateb prostřednictvím SMS

RE: Ale lidi, co radite....

baba_Blažková 193.?.?.?

Platba složenkou stojí okolo 20 ká (záleží na částce) a jde týden i více. Platba převodem stojí necelýho bůra. A i když se tady vztekám, matika je matika. Jak to tu kdosi definoval, sice v jiné souvislosti, ale zato trefně, můžu si vybrat, jestli stoupnu do hovna nebo se nechám posrat ptákem. Volím druhou možnost. To potřísnění tu sice je, ale ne tak obrovské a aromatické.

80974

30.11.2005 09:23

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

Já si nenaříkám. Jen si občas zanadávám na tu bandu [mrknutí jedním okem]

81039

30.11.2005 14:48

Neslavný konec plateb prostřednictvím SMS

RE: Ale lidi, co radite....

baba_Blažková 193.?.?.?

Tak mě ta moje ptíca, co ji mám doma pravidelně zasahuje na hlavě... teď je zase vypuštěný, hajzlík jeden andulácký, a je jemně zmaten, neb mám na hlavě sombréro, takže mi nemůže cuchat účes a přitom mi do něj kálet [mrknutí jedním okem]

81084

30.11.2005 15:13

Pilátovo krédo

RE: Takže to shrneme pane oji

baba_Blažková 193.?.?.?

>Výše mnoha starobních důchodů je pod životním minimem, důchod nestačí na nájem, nemocný důchodce musí stále více doplácet na léky. To však nikoho již nezajímá, těch miliard na rozkrádání je pořád málo, tak se ždímá i z těch nejpotřebnějších.

Tak na to pozor, pane bývalý antikomunisto. Na řeči o ubohých důchodcích už začínám být alergická. Neříkám, že jsou bohatí, nezávidím jim zdravotní problémy, ale je tu velké ALE. Moje bývalá tchýně má malý důchod (šest a půl tisíce), můj bývalý tchán má důchod větší (jedenáct a půl). Dohromady mají kolik?
Zeptejte se radši někoho jiného, kdo zná poměry v moravskoslezském regionu, kolik je tu běžný plat. Fakt se mi nechce se pořád opakovat. A teď si vemte, že z toho živí někdo ještě další dva (malé) lidi, mnohem nákladnější, než jsou důchodci (pořád oblečení, školní potřeby atd., nelze s nimi bydlet v garsonce).

Běžte už do háje s důchodcema! [naštvaný]

81088

30.11.2005 21:12

Pilátovo krédo

RE: Takže to shrneme pane oji

baba_Blažková 193.?.?.?

Hele, pokud zrovna nejsem těhotná, tak toho důchodce vždycky pustím. I když - pravda - jak kdy. Když jsem dělala v pekárně a měli jsme "přejímku" - tedy natahala jsem asi padesát pytlů s moukou, pak měli smůlu. Když si někoho nevšimnu a on se z celé tramvaje postaví zrovna nade mne, a blbě čučí, tak to si taky může čučet až na konečnou. Ale stalo se mi, že jsem v sedmém měsíci dostala rukojetí hole do břicha, když si jedna babka klestila cestu narvanou tramvají. A ještě byla drzá, když jsem se ozvala. Jo, a jednou mě seřval důchodce a když jsem poukázala na to, že naproti má přece volné místo, tak byl rozhořčen, že on přece nebude sedět proti směru jízdy. I to se stává. Ale v globále - pouštím sednout. [mrknutí jedním okem]

81141

30.11.2005 21:17

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

baba_Blažková 193.?.?.?

To bylo míněno tak, jak to vyznělo. Já jsem Rammsteiny poslouchala ještě v době, kdy dělali předskokany Clawfingeru a dodnes tvrdím, že to je nejlepší kapela. [mrknutí jedním okem]

81143

01.12.2005 21:37

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

RE: Dovoluji si nesměle podotknout,

baba_Blažková 193.?.?.?

To všechno, co mi tady píšete, je opravdu věcí náhledu. Jedna jediná událost jde popsat mnoha způsoby. Argument "to nás učili soudruzi" je úplně OT, protože oko vidí, oko není 3,14ča. A nechci tady dlouze pojednávat o tom, která identita tady s oblibou takovéto argumenty používá. Zkuste něco lepšího. Prostě JE to psychologie. I ty obrazy, jež se v katedrálách hojně vyskytují, nás mají za úkol udržet v "boží bázni".

Galilea sem nemontujte, ten se z toho vykroutil.

A věci jako kontext doby - nenechte se vysmát, podívejte se na dnešní kontext doby. Je snad v něčem lepší? Podívejte se, kam jsme to s celou tou vaší církví dotáhli. Co se vědět nechce? Já vědět chci, stejně jako spousta lidí tady.

Hus horoval za upalování kacířů? Dejte mi sem, prosím, nějaký odkaz, ráda bych to měla zakontextované.
Nicméně mě to nepřekvapuje. MUDr. Švejcar v padesátých letech byl zase horlivým zastáncem umělé výživy kojenců. Lidi se mění, jen ti, co opravdu chtějí znát pravdu, či alespoň zachytit její odlesk, jsou přístupní jiným názorům a jsou ochotni i uznat svou chybu, zatímco nabubřelí arogantní idioti lpí na dogmatech, i těch nejnesmyslnějších. Tím se nechci nikoho tady dotknout.

...

Ne, ani toho ne. [mrknutí jedním okem]

81316

01.12.2005 22:08

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

RE: Dovoluji si nesměle podotknout,

baba_Blažková 193.?.?.?

>Setkal jste se někdy se zjevením Panny Marie v Guadaluppe v Mexiku (16. stol.?)?
Dá se to vysvětlit jako holoprojekce. Ale fakt nevím, kdo jim to tam pouštěl. Nebo davová psychóza, nebo prosté zveličování vyprávění od vyprávění, jež je tak oblíbené při ústním podání. Mimochodem, vy jste tam byl?

>Plášť Juana Diega, který se dochoval byl (asi nejen) v 70. letech předmětem vědeckého zkoumání. Výsledky a závěry jsou velice pozoruhodné, ale sem by se mi už fakt nevešly.

Myslíte tu "fotografii"? To, že je něco vytvořeno neznámou technologií ježtě neznamená, že jde o zázrak.

>Pokud jste např. četl něco z oblasti výzkumů fenoménu tzv. klinické smrti - ať už Dr. Moody, Dr. Ritchi nebo Dr. Kubler-Rossová... A pokud se s těmito lidmi setkáte osobně (mám na mysli ty, kteří to zažili) tak jim těžko vysvětlíte, že život smrtí končí a že Bůh není. U nich už to není víra, oni to zažili...

Moody je šarlatán, který si psal jen to, co se mu hodilo. Zdaleka ne každý, kdo si zažil klinickou smrt, viděl tunel. A jestli máte na mysli regresivní hypnózu, slyšel jste někdy o pojmech "genetická paměť" či "kolektivní nevědomí"?

>Nebo Turínský rubáš, který v sobě skrývá třetí rozměr a který po sejmutí souřadnic do počítače a jejich použití v programu pro modelování vesmíru (myslím, že to tehdy dělala NASA) překvapil ty, co to zloušeli tak, že "sedli na zadek"? A to jsem pominul vše ostatní kolem něho.

Vy máte zřejmě na mysli Turínské plátno, pokud se pletu, opravte mě. Pokud vím, tak nakonec se zjistilo, že je asi o 500 let mladší, než o něm tvrdili jeho uctívači, že v něm rozhodně nikdy nikdo nebyl zabalen, protože pak by musel být dotyčný otisk poněkud zkreslený (jakoby rozšířený), a těch rozporů je tam více. Ale tyhle budou muset prozatím stačit. Nemůžu vědět všechno z hlavy. [smích]

81321

01.12.2005 22:22

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

Ještě pár doplnění

baba_Blažková 193.?.?.?

>A kdo ho asi lidstvu dal? A kdo ho později shrnul do "pouhých" 2 přikázání?
Já to nevím, víte to vy? Informační hodnota příběhu o Mojžíšovi je stejná jako informační hodnota Starých pověstí českých.

>O tom snad netvrdím, že je magie. O pojmu magie jsem už psal.
Já neměla na mysli ovlivňování budoucosti ve smyslu "Když budu pracovat, dostanu výplatu" nebo "Když si pořídím kratší sukni, svedu šéfa a polepším si". Vy dobře víte o čem mluvím.

Chtěla jsem to dotáhnout, ale zase na mě bouchala ta kraxna odvedle, drze mi tykala, vyhrožovala sociálkama a rozčílila mě tak, že ani nemůžu psát, natož tak ze sebe tady vyoslit souvislou větu. Tedy se omlouvám.

81325

04.12.2005 00:37

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

RE: Dovoluji si nesměle podotknout,

baba_Blažková 193.?.?.?

Takže shrnuto, podtrženo (už se nechci vracet). Vy věříte v Boha. V takového toho Boha, jak nám jej servíruje církev. Přestože sám naznačujete, že systém zvaný církev svatá je špatný. V tom se shodnem, ačkoli mně nedělá problém říct to na plnou hubu, neb - jak už jsem uvedla - s církví nemám nic společného. Tím myslím VŮBEC NIC. Moji rodiče mi dali (narozdíl od jiných rodičů) možnost volby, když jsem byla kojencem. Tedy mám tím na mysli to, že se mnou neběželi zčerstva do kostela, aby mě předhodili tomu jejich pámbíčkovi. A zatím jsem nedospěla k tomu názoru, že bych měla své nejniternější myšlenky a svá nejhlubší přesvědčení někde registrovat. Osobně se opravdu nedomnívám, že sám pámbu mi to oštempluje, tedy proč. Nejsem pokrytec. Je zde spousta věcí (na tomto světě), nad nimiž můžeme žasnout. Je zde hodně věcí, na něž nenalezneme odpověď, což nepovažuju za dostatečný důvod k tomu, abych se upsala první organizaci, která prohlašuje, že má na tyto patent. Vám možná něco takového stačí. Tím vás neodsuzuji, jdete tou snazší cestou. Jen mě udivuje, že vy sám zřejmě jste členem této organizace. Už se na vás těším v nějaké diskusi na téma komunismus - jeho ideje a jeho zločiny. Možná proberem i ten kontext doby. [mrknutí jedním okem]

81574

04.12.2005 01:02

Neslavný konec plateb prostřednictvím SMS

Operátoři

baba_Blažková 193.?.?.?

Vidíte, a já teď zrovna jdu do sporu s T-Debilem. Ztratila jsem totiž složenku (spíš v tom mají prstíčky moje děti) a abych ji mohla zaplatit, potřebovala jsem variabilní symbol a pochopitelně taky znát přesnou částku. Jenže - když jsem volala operátorovi, aby mi toto někdo sdělil, nešel jim systém. (On jim nejde dost často, jak jsem zjistila.) Vtipná paní operátorka mi poradila, ať si pošlu jistou SMS, že mi vše potřebné obratem přijde (formou SMS). SMSka přišla a já upalovala na poštu. Přesto mě do týdne odpojili. Pak jsem se dozvěděla, že jsem zaplatila složenku s variabilním symbolem na následující účetní období (v době, kdy mi ještě nepřišla faktura na toto), nikoli na účetní období, které jsem zaplatit chtěla, čímž jsem se stala dlužníkem. Přestože jsem fakticky vlastně nic nedlužila, jde-li o paušály. Takže jsem následně vše zaplatila, telefon mi opět zprovoznili, ovšem tento měsíc mě šokovalo vyúčtování, v němž se objevila částka Kč 1000,-- coby pokuta za nedodržení smluvních podmínek. Kterou já jim pochopitelně odmítám zaplatit. Teď zrovna čekám na další odpojení. Ale zkusím na ně ještě poštvat nějaké ty právníky a trochu to rozmáznout. Vzhledem k tomu, že hovory s operátory jsou monitorovány, třeba z toho něco zajímavého vznikne. A když už ne, tak se budu snažit udělat jim reklamu. I ten zasraný Těžký Telekrám zasílá upomínky.

81575

04.12.2005 01:17

Jíme potraviny z ropy

RE: Nebude to tak horké aneb neberte mi můj řízek :)

baba_Blažková 193.?.?.?

Fajn, vysvětlete to lidem, kteří mají hodnoty železa v krvi na desetině jeho normální hodnoty, a kterým sociálka na jejich "masoterapii" rozhodně nepřispěje. [cool]

81576

04.12.2005 01:34

Jíme potraviny z ropy

RE: Tento clanek je jednim masivnim

baba_Blažková 193.?.?.?

Sákryš, já znám týpka, co dělá do dřeva... asi se začnu víc snažit [velký smích]

81579

04.12.2005 01:53

Jíme potraviny z ropy

RE: Tento clanek je jednim masivnim

baba_Blažková 193.?.?.?

Jehovisti jsou naštěstí hodně lekaví. Já jsem na jednoho kdysi udělala hodně zlé oko, řekla jsem mu, že jsem čarodějnice a už se neukázal. Ani jeden z nich. Nějak se mému bytu vyhýbají jako čert kříži. [chechtot]

81581

04.12.2005 02:13

Jíme potraviny z ropy

RE: Gejdosi a Karle

baba_Blažková 193.?.?.?

Zeptejte se pana šedesátosmičky a jeho právníků z Jáchymova. (kyselý xicht)

81584

04.12.2005 14:56

O Sokratovi

RE: To je důvod, proč byl Sokrates velký filosof a všichni si ho vážili

baba_Blažková 193.?.?.?

>Krutym zpusobem? Sokrates si otevrel tepny v lazni.

Vidíte, nás ve škole učili, že byl donucen vypít číši bolehlavu (odvaru z něj, pro rejpaly), což si pamatuju zcela přesně. Ale možná se pletli všichni ti profesoři.

81638

04.12.2005 15:01

Jíme potraviny z ropy

RE: Tento clanek je jednim masivnim

baba_Blažková 193.?.?.?

Mně 1,7 - průměrně jsme na tom my dva OK [mrknutí jedním okem]

81639

04.12.2005 15:27

Jíme potraviny z ropy

RE: Jeden z clanku ve www.fromthewilderness.com

baba_Blažková 193.?.?.?

To je právě blbost, pane Kemo, on ten trh nefunguje. Funguje pouze v případě, že mu to "kdosi" dovolí. Dneska, kdy pro "některé" není problém položit celou ekonomiku vybrané země na lopatky jedinou bankovní operací, a pište si, že se to i děje, mi váš optimismus přijde velmi neopodstatněný.

Ono ani to slučování nejde donekonečna. Ti, co byli bohatí jsou jen stále více bohatší a ti, co byli chudí jsou stále chudší. Ti, co pracují, musí pracovat od nevidím do nevidím, aby si mohli trochu vyskočit, a ti, kdož mají kapitál, bohatnou pouhými přesuny velkých finančních částek dle principu "peníze dělají peníze". To taky nepůjde donekonečna, ale jako první to pocítí ti dole. Až nebudou peníze ničím jiným, než prázdným pojmem, protože za ně nebude co kupovat, vůbec se nebudu bavit. A ani vy, pane.
Strašně mě rozesmívá, jak se nám zvyšují průměrné výdělky (ono není divu, když těm nahoře to narůstá div ne geometrickou řadou), přitom nikdo radši neříká, jak jde nahoru tzv. reálná mzda a jak jde dolů cena práce. Práce jako prvotní vklad do celého tohoto systému. [naštvaný]

Je super, když jde technologie kupředu, i když si ji málokdo může dovolit, není-liž pravdou. Takhle mi to od vás vychází.

S těmi zákony na omezení kartelu, to mě taky bavíte. To jsem se FAKT rozesmála. Stačí jen kouknout na český trh s telekomunikačními službami. A co monopoly? Jak to vyřešit s těmi? Protože co vám vznikne, když se bude pořád donekonečna fúzovat?
Vy víte o nějaké opravdu veliké company, která se položila na lopatky tak jako to popisujete vy?

81643

04.12.2005 15:36

Jíme potraviny z ropy

RE: Jeden z clanku ve www.fromthewilderness.com

baba_Blažková 193.?.?.?

Au, to asi bolelo.

81644

04.12.2005 15:45

Jíme potraviny z ropy

RE: Ptal jsem se taky:

baba_Blažková 193.?.?.?

Pane Gejdoši, teď to není rýpání, ale máte tam chybu, a doufám, že je to jen překlep, 6378 km není poloměr planety, nýbrž průměr a to rovníkový (tedy ten delší), tudíž pokud to není z vaší strany jen "úklep", tak bych ty vámi propočítávané prognózy viděla ještě tragičtěji.
Přepočítávat se mi to nechce, matematika mě nikdy nebavila a vám to jde stejně líp. [mrknutí jedním okem]

81647

04.12.2005 15:57

Jíme potraviny z ropy

RE: Ludstvu to patri

baba_Blažková 193.?.?.?

Ono by stačilo nastavit to tak - můžeš rodit, drahá, my si toho budem vážit a během toho období, kdy na tobě budou ti mrňaví lidičkové závislí, nedopustíme, abyste chcípali hlady.

Divil byste se, pane Jožine, kolik žen opravdu CHCE děti, a ne jenom jedno, ale nepořídí si žádné dítě, protože VIDÍ, jak se k rodinám s dětmi chová společnost.
A tím se oklikou dostáváme k diskusi o feminismu pod tím článečkem o Pilátovi, dobře, tentokrát jsem to byla já.

81649

04.12.2005 16:01

Jíme potraviny z ropy

RE: Ludstvu to patri

baba_Blažková 193.?.?.?

Vy si vážně myslíte, že tohle je řešení? [překvapení]

Nebylo by lepší nacpat ty samé love, co se cpou do imigrační politiky, radši našim dětem?

81651

04.12.2005 18:12

Jíme potraviny z ropy

RE: Ptal jsem se taky:

baba_Blažková 193.?.?.?

Úryvek z článku (takový jeden katastrofický, od nějakého Kotena, toho možná znáte)

"Jaká jsou tedy pravidla hry? Na jedné straně tu máme naši Zemi, těleso tvaru rotačního elipsoidu s rovníkovým průměrem 6378 km a střední hustotou rovnou 5,52 násobku hustoty vody, které se stihne otočit kolem své osy jednou za necelých 24 hodin. Kolem svého slunce obíhá ve střední vzdálenosti 1 AU, což je 149,6 miliónů km, rychlostí - a to nás vzhledem k našemu tématu docela zajímá - 30,3 km/s (hodnota pro perihel, na ostatních místech dráhy je to o něco menší) a stihne to, jak známo, jednou za pozemský rok, tedy 365,25 dne. Na povrchu této planety ťapká dnes už asi 6 miliard lidí, kteří svoji planetu tak trochu devastují a možná ten dlouho očekávaný konec světa přeci jenom uspíší. Že by velká nedočkavost? To jsme ale trochu odbočili, podívejme se raději, kdo stojí na druhé straně hřiště."

a naproti tomu z jiné stránky

"Střední vzdálenost od Slunce: 150 M km
Doba oběhu kolme Slunce: 365,26 dní
Doba otočky kolem osy: 23 h 56 min 4 s
Doba dorazení světla ze Slunce: 6 min.
Rovníkový průměr: 12 756 km
Počet měsíců: 1"

Tak prase aby se v tom vyznalo. Já netvrdím, že si všechno ze základky pamatuju přesně, to s tím oslem, co se má šetřit mi v palici kupodivu utkvělo, ale asi nejsem sama, kdo v tom má brajgl. [pláč]

81686

04.12.2005 18:17

Jíme potraviny z ropy

RE: Ludstvu to patri

baba_Blažková 193.?.?.?

>Uz dnes se vi, ze to bude pro generaci nasich deti, zde v CR, trochu tezke.

A kdy se to posralo?

81689

04.12.2005 18:55

Jíme potraviny z ropy

Teď se dopouštím "copy/paste"

baba_Blažková 193.?.?.?

dělám to nerada, ale snažila jsem se vygooglit něco o té desáté planetě, něco, co by bylo prověřeno pozorováními, našla jsem spoustu kandidátů, ale ani jeden neodpovídal tomu, jak nám je prezentována "Nibiru".

Zejména to datum na konci je zajímavé.

NIBIRU: Zbývá už jen rok? Je to už skoro dvacet let, co teleskop amerického satelitu IRAS poprvé spatřil do té doby neznámé těleso blížící se k Zemi z hlubin kosmu. Vědci vydali tiskové prohlášení, ale to byla na dlouhou dobu poslední seriózní informace o "planetě X" - desáté oběžnici sluneční soutavy. Neznámé vesmírné těleso může zcela zásadním způsobem ovlivnit osud pozemského života. .... "Nebeské těleso velké jako Jupiter, které je součástí naší sluneční soustavy bylo objeveno ve směru souhvězdí Orion," praví se v oficiálním dokumentu NASA z roku 1982. "Nějaká gravitační síla neustále vychyluje také gigantické planety Uran a Neptun. Dokazuje to přítomnost dosud neznámého velkého objektu," psal v tomtéž roce deník New York Times. ... O existenci desáté planety sluneční soustavy zvané Nibiru se hovoří už dlouhá léta. Mnohokrát jsme o ní slyšeli například z úst známého spisovatele a orientalisty. Zacharii Sitchina. Tento objekt prý obíhá mezi Sluncem a jeho vzdáleným, neviditelným černým dvojčetem a k Zemi se vrací každých 3600 let. Další setkání je vypočítáno na rok 2003. Vědecké instituce v čele s NASA ale stále mlčí. V oficiálních astronomických atlasech se Nibiru nevyskytuje. Výjimkou je pouze encyklopedie New Science & Invention z roku 1987, která graficky zobrazuje cestu americké sondy Pioneer. Na stejné mapce najdeme jak desátou planetu, tak vyhaslou hvězdu - sourozence našeho Slunce. Teprve v loňském roce se kosmický návštěvník přiblížil natolik, že ho dokázaly zachytit i menší observatoře. Červený objekt byl označen jako 2001 KX76 a prohlášen za obrovský asteroid. Neoficiální zprávy z NASA ovšem hovoří i o další možnosti: jedná se o hnědého trpaslíka, tedy malou vyhaslou hvězdu s vysokou hustotou. Už nyní svou silnou gravitací způsobuje drobné odchylky v dráze nejen Pluta, ale i jiných kosmických těles na okraji sluneční soustavy. Co se stane, až dorazí na dosah Země? Historie se opakuje. Archeologie i staré dochované texty nás přesvědčují o následcích, které měl každý průlet "planety X". Posledním takovým případem byl rok 1628 před naším letopočtem. Na důkazy o prudkých změnách životních podmínek narážejí vědci například při studiu letokruhů zachovaných stromů. ... Když se podle něj Nibiru přiblíží ke Slunci, hnědý trpaslík začne silněji zářit a rozsvítí se červeným světlem... Možnému hrozícímu nebezpečí se začínají věnovat další astronomické observatoře Tento objekt se pohybuje směrem k Zemi. (zdroj: http://www.zetatalk3.com) Již zhruba sedm let před setkáním vždy Nibiru způsobuje elektromagnetické ...

Kráceno (Editor)

81697

04.12.2005 18:56

Jíme potraviny z ropy

RE: Teď se dopouštím

baba_Blažková 193.?.?.?

Již zhruba sedm let před setkáním vždy Nibiru způsobuje elektromagnetické a gravitační změny v zemském jádru. Roste vulkanická a seizmická aktivita a mění se podnebí. Současně se poněkud zpomaluje zemská rotace. Od roku 1996, tedy sedm let před průletem desáté planety, pozorují vědci dramatické změny v počasí, které překonávají všechny dosavadní rekordy. Narůstá počet zemětřesení, k životu se probouzejí dosud nečinné sopky. Klimatické změny jsou všeobecně připisovány globálnímu oteplováni. Nyní se ale světová veřejnost dovídá první útržky zpráv o možnosti, že se ukrytá sestra dosud známých planet řití k Zemi. Stále více lidí si klade otázku: opravdu je globální oteplování hlavním viníkem, jak se nám tvrdí? (6/2002)

81699

04.12.2005 19:04

Jíme potraviny z ropy

RE: Ludstvu to patri

baba_Blažková 193.?.?.?

Njn, ale nemyslím si, že právě imigranti nás vytrhnou, vždyť se podívejte kolem, teď zřejmě budu působit jako xenofob, ale vždyť je to banda nefachčenků, povalečů a zlodějů. Nepočítám do toho ukrajinské dělníky, ti dřou od nevidím do nevidím, ale zase odvádějí desátek svým mafiánským "kápům", máme tu organizovaný zločin...

Nic pěknýho.

81701

04.12.2005 19:11

O Sokratovi

RE: To je důvod, proč byl Sokrates velký filosof a všichni si ho vážili

baba_Blažková 193.?.?.?

Blahníku, zrovna z tohoto jsem měla jedničku... [mrknutí jedním okem]

81706

04.12.2005 19:16

Jíme potraviny z ropy

RE: Ludstvu to patri

baba_Blažková 193.?.?.?

Jistě, Rudo, ale nemůžete z toho obvinit ženy samotné tak, jako to udělal ten pán nade mnou, a demagogicky tím odepsat rovnoprávnost žen a mužů.

81709

04.12.2005 19:20

Jíme potraviny z ropy

RE: Ptal jsem se taky:

baba_Blažková 193.?.?.?

>...to s tím oslem, co se má šetřit mi v palici kupodivu utkvělo...


>Pro polomer zeme je jedna pomucka "setri se osle"

Ehm, ehm

81711

04.12.2005 19:42

Jíme potraviny z ropy

RE: Teď se dopouštím

baba_Blažková 193.?.?.?

Šikovná. Já se jen podivuju, že nikdo nic nevidí (tedy amatérští, tudíž nezávislí astronomové na obloze), vždyť máme jen pár let (údajně).

81720

04.12.2005 19:49

Jíme potraviny z ropy

RE: Ludstvu to patri

baba_Blažková 193.?.?.?

Tím nic pěkného jsem pochopitelně měla na mysli všechny ty věci okolo imigrantů. Jinak věřím, že je tu spousta pěkných věcí, třeba zrovna ty vámi jmenované vzpomenu vždy na pana Hrušínského v roli doktora z "Vesničko má středisková", který se tak rád kochal) dokonce i dobrého člověka lze potkat, jen kdyby "lidi" nebyly takové k..vy. [mrknutí jedním okem]

81723

04.12.2005 20:50

Jíme potraviny z ropy

RE: Ludstvu to patri

baba_Blažková 193.?.?.?

Jo? Poučte mě. Ve světle nedávných událostí ve Francii se ráda dozvím něco z opačného názorového spektra, než je to mé.

81741

04.12.2005 20:58

O Sokratovi

RE: To je důvod, proč byl Sokrates velký filosof a všichni si ho vážili

baba_Blažková 193.?.?.?

Milý pane Blahníku, bylo to v roce 2000, dělala jsem tehdy dálkově průmku a brali jsme to v literatuře. Takže si nechte ty demagogické bláboly, kterými zřejmě míříte k vámi oblíbenému období před rokem 89, vzhledem však k datu, které vám tu zanechávám jste silně OT.

81744

04.12.2005 21:05

Jíme potraviny z ropy

RE: Ludstvu to patri

baba_Blažková 193.?.?.?

No, ale pořád tu máme ty další. Kdyby bylo jen těch vámi jmenovaných, pak bych s vámi mohla souhlasit. [smích]

81748

04.12.2005 21:07

Jíme potraviny z ropy

RE: Ludstvu to patri

baba_Blažková 193.?.?.?

To je pravda, ale tady je řeč o současné populační und imigrační politice [smích]

81749

04.12.2005 21:27

O Sokratovi

RE: To je důvod, proč byl Sokrates velký filosof a všichni si ho vážili

baba_Blažková 193.?.?.?

>I to vam verim pani Blazkova, ja jsem take dostaval jednicky za to, kdyz jsem opakoval to co me ucitele ucili ale, ze by to vzdy byla pravda o tom v mnoha pripadech pochybuji.

K nasrání mi to stačilo, pane Blahníku. S autoritami jsem mívala problémy vždycky (řekla bych pomalu od školky), dokonce i za režimu současného. Takže nezpochybňujte mnou uváděná fakta, navíc prokazatelná - viz příspěvek pana Bartoška (nebo že by to byl nějaký propagandistický blábol?) - dost nablblými argumenty, jako je například ten, který jsem si dovolila zde odcitovat.

81758

04.12.2005 21:37

Neslavný konec plateb prostřednictvím SMS

RE: Operátoři

baba_Blažková 193.?.?.?

Tak diktafon shodou okolností mám, bohužel v případě hovoru z mobilního telefonu je naprosto nepoužitelný vzhledem k těm "vazbám", přece jen je tam reproduktor a elektromagnetické vlny... [pláč]

81760

04.12.2005 23:01

Jíme potraviny z ropy

RE: Jeden z clanku ve www.fromthewilderness.com

baba_Blažková 193.?.?.?

Ráda si počtu o GM, už jsem toho o této firmě hodně pozapomněla, pak si můžem pokecat, ale vy jste záměrně pominul mnou zmíněná fakta o uměle (zvenčí) vyvolaných bankrotech jak na firemní tak na státní úrovni. Vaši poslední větu velkoryse přecházím. Já čtu zjevně jiné věci než vy. I když na stejná témata.

81774

05.12.2005 00:24

Jíme potraviny z ropy

RE: Nebude to tak horké aneb neberte mi můj řízek :)

baba_Blažková 193.?.?.?

Tak se zeptejte, nejlépe lékařů, z čeho takovéto věci jako třeba anémie vznikají, a v kterých potravinách je železa nejvíce - v nejpřirozenější a nejstravitelnější formě. [mrknutí jedním okem]

81794

05.12.2005 07:13

Jíme potraviny z ropy

RE: Jeden z clanku ve www.fromthewilderness.com

baba_Blažková 193.?.?.?

To jste slyšel špatně, Rudo, pozdravte mi svůj zdroj. Mě vyhodili z práce dva dny nato, co jsem si vzala paragraf. A nechtěla jsem. Prostě mi jednoho dne zavolali ze školky do práce, ať si okamžitě přijdu pro malou, že nějak hodně kaká. Kdybych si nepřijela já, věřím, že někdo ze sociálky by pro malou přijel velmi ochotně. V těch kruzích nejsem příliš oblíbená.

To jste zajisté neměl na mysli těmi vymoženostmi socialismu nebo snad ano?

81830

07.12.2005 20:08

O Sokratovi

RE: To je důvod, proč byl Sokrates velký filosof a všichni si ho vážili

baba_Blažková 193.?.?.?

Pan Blahník svou chybu uznal, což si taky zaslouží ocenit. Už proto, že zde je to vzácným jevem.

82304

07.12.2005 20:58

Podivný případ Jiřiny Šiklové

RE: To je na pováženou

baba_Blažková 193.?.?.?

Vidíte, a já Nohavicu nemusím poslední dobou vůbec, když si vzpomenu na jeho Mávátka, Častušku, Blues o malých židlích a velkých prdelích, a jiné staré dobré věci a dnes - vpodstatě NIC, hlavně že jsme v teple, žejo.

82315

07.12.2005 21:04

Podivný případ Jiřiny Šiklové

RE: To je na pováženou

baba_Blažková 193.?.?.?

Sigma - pumpa, copa vy to neznáte? [mrknutí jedním okem]

82316

07.12.2005 21:24

Podivný případ Jiřiny Šiklové

RE: Leho, bolševickej politruku,,

baba_Blažková 193.?.?.?

Mně spíše zaráží, že ho do té army vůbec vzali, vzhledem k tomu, odkud přišel...

82317

07.12.2005 22:03

O Sokratovi

RE: To je důvod, proč byl Sokrates velký filosof a všichni si ho vážili

baba_Blažková 193.?.?.?

Nadále trvám na tom, že pravidla diskuse byla IMHO dodržena ke cti skoro všech zúčastněných a je mi úplně jedno, s kým se zde názorově scházím či rozcházím. Já navíc zastávám ještě jedno pravidlo, že do mrtvol se nekope. Troška velkorysosti by neškodila. [mrknutí jedním okem]

82321

08.12.2005 03:05

Jíme potraviny z ropy

RE: Politruku leho:

baba_Blažková 193.?.?.?

Představte si, milý Leho, že vás svážu. Pak si vezmu dvě elektrody, a nyní ten zbytek ponechám čistě na vaší fantazii. Řekněte mi vy, kde je ta hranice. Kde končí sranda. Jen si to představte. Kam vám je přiložím a jakou voltage použiji. Kdy, a jak moc (a proč) začnete křičet?
[mrknutí jedním okem]
(nemístné vtipkování, pochopitelně, prostě si nemůžu pomoci)

82369

08.12.2005 03:17

Jíme potraviny z ropy

RE: Jeden z clanku ve www.fromthewilderness.com

baba_Blažková 193.?.?.?

Nevím, nevím, Kemo, přejdu do osobnějšího tónu, jak jinak vysvětlit někomu, kdo žije v jiné realitě, jak to tady chodí... Když jsem naposledy byla na "pracáku", tak ta paní "referentka" vytahovala z poče, která volná místa jsou zrovna k mání a s tou paní jsem se tenkrát šeredně pohádala, neb mi neustále vysvětlovala, že já, jakožto matka dvou dětí nebudu pracovat na jiné než ranní směny. Já s tím nesouhlasila, neb já v té době měla doma miláška, a emancipaci beru se všemi jejími důsledky, nicméně já nejsem úředník, který si hojí své osobní komplexy ve svém povolání. Tedy - já chtěla tu práci, ale ve finále mi paní úřednice začala hrozit houfy sociálních pracovnic, pokud budu na svém názoru trvat. Asi xicht. Tedy můj.

82370

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 437 647