Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2249 příspěveků, 42 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.03.2012 19:39

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

baba_Blažková 89.?.?.?

No jo, ale kam? [oči v sloup]

264565

03.03.2012 23:22

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

baba_Blažková 89.?.?.?

S vlastí a steskem po ní bych si v tuto chvíli asi moc hlavu nelámala. Mě to tady sere tak, že to snad ani slovy nejde popsat a to dokonce i s použitím vulgarismů. Když jsem se sem vracela z UK, tak jsem to obrečela. Snad dostatečně ilustrativní. Proč jsem se vracela? Protože tu mám více než pět let se vlekoucí soudní tahanici, kterou odjinud nevyřeším. Ale jakmile bude příležitost, nečekám a beru kramle.

264581

03.03.2012 23:25

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

baba_Blažková 89.?.?.?

Pěkné malůvky
[smích]

264582

04.03.2012 23:06

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Praxe

baba_Blažková 89.?.?.?

A v Indii mají také jiné "lahůdky" jako je třeba měchožil, vlasovec, měchovec, svalovec, a spoustu dalších podobných. Ono se mnoho z těchto roztomilých zvířátek vyskytuje i u nás, avšak ne v takové míře a hádejte proč? Napovím vám - má to leccos společného s hygienou a se zvířaty volně (ne)pobíhajícími a (ne)kálejícími, kde se jim zamane, a (ne)sdílejícími obydlí s lidmi. Takže jděte s takovouto pokryteckou rétorikou víte kam, vy milovníku zvířátek.

264646

06.03.2012 01:28

Americká statistika

RE: Není chudoba jako chudoba

baba_Blažková 89.?.?.?

Keller to celkem trefně pojmenovává, např. zde v přednášce "Dva typy pravicového voliče". Tedy, pominu-li to, že pojmy pravice/levice na současné politické scéně mají pouze účel mást, ty postřehy jsou vcelku přesné. Taky znám spoustu holých prdelí, kteří se považují za něco víc, jsou hrdými voliči ODS (TOP 09) a ostatní nazývají sockami. Je to jen o image, o ničem jiném.
1. část
2. část
3. část
4. část

264719

07.03.2012 02:14

Americká statistika

RE: všichni

baba_Blažková 89.?.?.?

To nebyl Mark Twain (ten s tím Měsíčním údolím a s tou lodí), nýbrž Jack London. Ale v poho - znám to, když člověk zchroustá hodně knížek, mívá v tom trochu zmatky.

264804

07.03.2012 02:23

Americká statistika

RE: Není chudoba jako chudoba

baba_Blažková 89.?.?.?

Chyba lávky, pane. Oni se za střední třídu považují i/hlavně ti, kteří mají dům či byt na hypotéku, kterou splatí za dvacet let, auto na lízačku, průměrný plat (22 tis. plus minus cambus) a na kontě velké kulové. Prdel je, že za střední třídu se považují i nezaměstnaní absolventi sotva opustivší VŠ škamna. Oni totiž přece nejsou žádné socky!
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

264805

07.03.2012 02:37

Americká statistika

RE: Není chudoba jako chudoba

baba_Blažková 89.?.?.?

Nemáš pravdu. A ty víš, o čem mluvím.

264806

07.03.2012 21:48

Americká statistika

RE: Není chudoba jako chudoba

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo? Jako které možnosti? Ty si myslíš, že mi chutná být na někom závislá? To je jediná možnost, pakliže se člověk narodil do dřevěné a nikoli zlaté kolíbky. Nebo ty snad přehazuješ prachy vidlema? Anebo věříš tomu, že dnes někde v ČR lze sehnat práci na normální čtyřicetihodinový týdenní úvazek s ranními směnami, ze kterého utáhnu byt a rodinu (pakliže nejsem třeba Nagyová)? Tos mě teďka nasral, kamaráde [cool]

Každý nemá kliku, každý nemá oporu v rodině. Kolik z těch houmlesáků, které potkáváš, jsou cigáni? Je jich menšina. Proč tomu tak je, když jsou takřka všichni cigáni "socky"? Jsou tam dva faktory, jednak jejich soudržnost a jednak obecně mají menší mentální zábrany vůči páchání trestné činnosti. Takhle vypadá v této chvíli účinný lék na bezdomovectví. Prima, no ne? A tam to systém tlači. Čekají nás skutečně "světlé zítřky".

Já neříkám "rozdávat sociálky". Já říkám na jedné straně zvednout minimální příjem a na druhé straně dát strop příjmům maximálním. A aby se z toho třeba Vojta nezvojtil, tak hned lípnu argument - zdroje planety jsou omezené. Oblíbený argument všech zastánců toho, že by se měl zredukovat počet obyvatel planety. Z čehož vyplývá, že ty zdroje planety jsou sice omezené, ale evidentně jak pro koho.

Lokální politikaření levice/pravice a podobné hovadiny s tím bohužel mají pramálo společného, protože politika státních celků podléhá politice globální, viz ten článek o Řecku na titulce tady. Se těším, jak do nás vletí nějaká ta legie, až vyhrajou volby komanči.

264850

08.03.2012 14:47

Americká statistika

RE: Individuální odboj

baba_Blažková 89.?.?.?

By mě zajímala ta úvaha, čistě z hlediska psychologického, jakým způsobem, jakou cestou došel volič TOP 09 k závěru, že to je to pravé ořechové, už vzhledem k tomu panoptiku osobností s Kalouskem a knížou na štítě. Když si dá strana do čela zloděje, mafiána a pravděpodobně vraha, jak může takovýto volič očekávat od této strany cokoli pozitivního. Děkuji předem za odpovědi.

264888

08.03.2012 15:22

Americká statistika

RE: Není chudoba jako chudoba

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale stále zapomínáš na jeden důležitý faktor. Tím je opora rodiny. Proto jsem psala o těch cigánech.

Já samozřejmě můžu jít do práce. Nikdy jsem se práce nebála a mnohdy jsem dřela jak Bulhar. Ale to všechno na úkor dětí. A v dosahu nikdo, kdo by mi v tomto pomohl, moje drahá máti mě poslala do prdele s tím, že ona si svoje děti vychovala a "ona to taky zvládla" (za komančů). Co se stane, když teď půjdu na směny do skladu (mám tu možnost)?
Jak dlouho by to trvalo, než by mě někdo naprášil na socku, že se nestarám o dítě? Že jsem pořád někde v pejru a chudák můj muž, který se musí starat? Navíc on občas jezdí na montáže, jak bych pracovala pak - bez opory v rodině?

Když jsem byla v Čechách v domově pro matky s dětmi, bylo nás tam šest. Já, zdrhající s novorozenětem z dosahu OSPOD Ostrava - Jih, těhotná Slovenka, kterou vyklopil její drahý v Čechách bez peněz, holka s malou dcerkou, kterou manžel bil a znásilňoval, druhá podobná se dvěma dětmi po předčasném porodu mrtvého plodu v cca 20. TT, způsobeném tím, že jí její drahý zkopal, jedna těhotná na rozsypání, které rodiče (s barákem) řekli, tady tedy ne, drahá dcero, a jedna s malým mimčem, kterou rodiče také vyrazili na ulici těhotnou. Všechno slušné holky, žádný alkohol, drogy ani nic podobného. Společný jmenovatel? Úžasní rodiče. Tam vidím průser já. A tento problém jisté etnikum nemá.

A chca nechca konkrétně ty musíš připustit, že máš bezva mámu. To nemá každý.

264889

09.03.2012 19:23

Skončíme jako Řecko

RE: jaké problémy má řecko?

baba_Blažková 89.?.?.?

To by pak ale nesměli ty drachmy "nakoupit" od nějakých vykuků, kteří by si určitě takový kšeft nenechali ujít.
On už vůbec třeba pojem "cena peněz" je docela zvláštní, mají-li být peníze pouze vyjádřením hodnoty zboží, těžko mohou být samy zbožím, pak se to celé totiž poněkud "cyklí". Jak vidno v tuto chvíli.

264960

10.03.2012 04:07

Americká statistika

RE: Individuální odboj

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak třeba najděte kteroukoli stranu, která je vám ideologicky blízká - viz http://kohovolit.eu/ a zakroužkujte na jejich volebním lístku toho, kdo je na posledním místě.
Jednou už to vyšlo. V rámci jedné strany a jednoho kraje.
Představte si to v rámci celé ČR (a všech stran).
Proč se, kurva, tak bojíte???!!!

264974

10.03.2012 04:26

Americká statistika

RE: Individuální odboj

baba_Blažková 89.?.?.?

Už jste viděla Kellera? Taky se vám stalo, že jste koukala a říkala si, no jo, vždyť on neříká nic nového, jen přesně pojmenovává to, co už jsem dávno tušila/věděla...?
Tak jukněte semhle.
Takový globální Keller.

264976

10.03.2012 21:30

Americká statistika

RE: Individuální odboj

baba_Blažková 89.?.?.?

V tomto s Vámi nesouhlasím, Jarmilo. A nelíbí se mi Vaše reakce na pana Jana. Můžete mi tedy Vy říci, jak zabráníte Lívii a Vencovi jít k volbám? Jak zabráníte jejich dětem a dalším příbuzným jít k volbám? Protože dokud neúčast ve volbách není 100%, jsou výsledky voleb platné, takže mi řekněte, jak si to představujete. Čím je Vaše (ne)činnost tak prospěšná pro společnost?

265019

11.03.2012 01:17

Americká statistika

RE: Individuální odboj

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale určitě by mohlo mít smysl tzv. vykřížkování. Kdyby voliči volili konkrétní jména, nikoli jen strany. Přinejmenším by to mohlo mít význam psychologický, pakliže by to přineslo alespoň nějaký viditelný výsledek.

265032

12.03.2012 17:34

Hříchy Tomáše Halíka a boj o češství

RE: Čeština, dveře do světa

baba_Blažková 89.?.?.?

Ještě včera jsem to zkoukla z této adresy. Na chemtrailsovém orgonetu je tentýž odkaz, takže asi smůla.

Můžu vám jen říci, že pokud jste viděl Zeitgeist, tak jde víceméně o tytéž informace plus tvrzení průvodce tímto filmem o osobním ověření některých alternativních zdrojů energie (nulový bod) včetně zmínky o některých záhadných úmrtích vědců zabývajících se touto problematikou - sběhlejší v této problematice by vám zajisté řekli jejich jména - potom pasáž o možném významu kruhů v obilí; celým filmem se průvodce snaží táhnout coby červenou nit tzv. tor (nezaměňovat s jednotkou tlaku torr), kdy má jít o schéma proudění energie v uzavřeném okruhu, plus vektorovou rovnováhu - zřejmě měl na mysli matematické zákonitosti těles, co se délky hran, velikosti úhlů, atd. týče - demonstroval to tam nějakou rozkládací věcičkou, která byla složena z na koncích volně spojených lišt a měla být modelem prostorového tělesa. Tyto dvě věci, o nichž ani Wiki nic neví, rouboval na ony kruhy v obilí (jakkoli já rozhodně nezpochybňuji jejich pravost) a snažil se vysvětlit, že nám mimozemšťané dávají návod na to, jak čerpat volnou energii. No, pak ještě něco o očkování, farmaprůmyslu/farmalobby jako takové, Monsanto, GMO, chemtrails. Myslím, že jsem na nic nezapomněla. Jde tedy o věci, které se krom těch dvou (tor, rovnováha vektorů) běžně probírají zde v diskusích. Závěr/pointa - vítejte v NWO, máme ještě naději, musíme se spojit, věřím v člověka atd.

Kurec, palec, ještě mi to docela pamatuje. [cool]

Ale už jsem viděla lepší. Neřekl vlastně nic nového, jenom si tam asi nějaký ajťák dobrovolník testoval práci z vkomponováváním počítačové animace do real videa (tam, kde normální lidé používají tabuli a ukazovátko), tedy vlastně z mého hlediska hráno víc na efekt - pokoukáníčko - než na informace. Je to holt původně natočeno pro průměrného Američana.

Takže jste o nic nepřišel.

265112

14.03.2012 20:40

Udělal jsem chybu

RE: Ten Zvědavec jim ale musí ležet v žaludku!

baba_Blažková 89.?.?.?

Pane Tome, mají na Vás leda prd. To, co psal René, je cenná rada. Nevypovídat. A nenechat se vyprovokovat. Zažila jsem to. Když jsem byla předvolána na PČR kvůli dlužnému výživnému. Volovina? Jak u koho. Podotýkám, že věřitelem jsem já. A že dlužník byl dvakrát podmínečně odsouzen za zanedbání tohoto. Místní znají můj kontroverzní příběh, takže toto je další kamínek do mozaiky. Policajt zavřel kancl, byl tam se mnou sám a začal na mě s tím, že on o mně ví, co jsem za matku. Že mi udělá ze života peklo. Že o mně ví, že zpívám a hraju. Že si pro mne kdykoli na kterýkoli ples nechá poslat hlídku a odvést mě v klepetech uniformovanými policisty, aby i lidé, se kterými spolupracuji, věděli, co jsem zač. Že mě zničí. Že po pár takových akcích si už nikdy nevrznu. Atd, atd. Jediné mě mrzí, že v té době jsem ještě neměla mobil, který by to uměl zaznamenat.
[cool]

265243

15.03.2012 19:38

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Uklidněte se, pietroo. Nevím, jak to vypadalo v Olomouci. Oni určitě taky nevěděli, jak to bude vypadat, a tak to zvukově zřejmě poněkud odflákli. Kolik lidí tam bylo 17. listopadu loni? Dvě - tři stovky? Na to megafon stačí. Příště to bude lepší.

Já jsem byla velice rozčarována 17. listopadu tady v OV. Jestli dorazilo 400 lidí, tak je to moc. Zato dneska na Masarykáči se mi vlilo trochu optimismu do žil. V 17.10 tam bylo dobrých minimálně patnáct set lidí, ať si sračkomety melou, co chtějí o necelé tisícovce. Jeden kameraman ČT dorazil v 17.40, když se lidé začali pomalu rozcházet - byly tam rodiny s dětmi, já měla taky kočárek, takže jsem nečekala až do konce, ono okolo půl šesté začalo být lezavo. Jinak nikde nikdo. Mrchy prolhané. Když jsem dorazila domů, na ČT to spláchli dvouminutovou zmínkou a jedním záběrem rozcházejících se lidí z Prahy. Že prý dva tisíce. Já slyšela, že osm (!). A na novinkách se lidé vztekají na fóru, že prý vypli skoro všechny webkamery v centru Prahy. Proč asi.

Já věřím, že tohle je začátek. Pravím, do švestek, Nečasi, Kalousku, Vondro, Drábku a vy všechny ostatní asociální vyžírky. Ono totiž, když se tohle lidi dozví, jak se nám lže, jak nás zesměšňují, jak z davů na náměstích dělají hrstku pomatenců, přijde jich víc. Všichni ti, kteří mi dnes říkali, jo, běž tam i za mě. Všichni tihle přijdou příště osobně. Na místě těch hajzlů tam nahoře bych se začala skutečně bát.
[naštvaný]

265278

15.03.2012 20:44

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, budeme všichni stráášně opatrní tak dlouho, až nám nebudou patřit ani naše vlastní tělesné schránky. Ale budeme mít dobrý pocit, že nás ti pochybní "provokatéři" nedostali. Vy nechápete, že o to jde? Znejistit vás? Zasít do vás pochyby? Copak v devětaosmdesátém lidi toto řešili? Oni také nevěděli, který směr je ten správný. Ale věděli, kam už pokračovat nechtějí. A vzhledem k tomu, že od oné události uběhlo ještě relativně málo času, lidé mají v paměti, co se dělo pak a čemu se tudíž vyhnout, co nedopustit. Za dalších dvacet let už bude jen tady půlka lidí v kytkách a té druhé budou vrzat aušusové umělé kyčle. A naši potomci se nechají oblbnout tak jako se nechali lidi oblbnout tehdy. Proto je třeba udělat to teď. Dokud to máme v čerstvé paměti. Všichni dohromady. Bez ohledu na kádrové profily. Účel světí prostředky.

265289

15.03.2012 20:55

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

No, je pravda, že Kačenka je vskutku "neřízená střela" a když se proběhne bytem, to co za sebou zanechává, připomíná Fukušimu. Diverzní akce, jako jsou různé pasti v podobě autíček promyšleně nastražených tak, aby si na nich člověk zlámal nohy, ovládá rovněž bravurně.
Přiznávám. Mám závadné myšlení a mé děti jsou rození teroristé, proto je záhodno, aby mi je stát zavčasu poodebíral všechny a preventivně mě ještě sterilizoval a nakonec i pro dokonalý efekt obřezal.
OK, tak já jdu držet tu minutu ticha, jo? [zahanbení]

265292

15.03.2012 21:43

15. březen a dluhový protektorát

RE: No jo

baba_Blažková 89.?.?.?

http://pronajem.svetla.org/

Toho týpka, řekla bych, neznám, ale toto jsou velice slušné ceny.

265303

16.03.2012 08:58

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Jarmilo, a Kalousek podle Vás slouží komu? Za co dostává svá ocenění od banksterské kliky? Za zásluhy o národ? Nenechte se vysmát.

265331

16.03.2012 09:18

Veřejná Bártova eutanazie

RE: Co je vlastně úplatek?

baba_Blažková 89.?.?.?

Luxore, neklesejte na mysli. Podle mého skromného názoru právě účelem Veverek bylo jednak odsát hlasy nebezpečně sílící levici a jednak to, co teď prožíváte vy. Tedy znechutit lidem vůbec projevovat jakoukoli vůli, vmanipulovat je do pocitu, že nic neznamenají, že nic nezmůžou.
Jestli Vás to uklidní, já také chvilku za plentou zaváhala s jejich volebním lístkem v ruce. Dokonce možná o něco delší chvilku. To, že jsem tam nakonec ten jejich lístek nehodila, byla spíše moje malověrnost, že by se byli vůbec dostali do parlamentu a můj hlas by byl tudíž zbytečně promarněný, než nějaká prozíravost, otevřeně to přiznávám, nehodlám si hrát na Nostradáma. Takže klid, já vám rozumím a neodsuzuji, vy si jen vnitřně musíte porovnat, co je větší zlo, co vlastně ONI skutečně chtějí. Zamyslete se sám. Co je pro SYSTÉM užitečnější? Pasivní občané bez vůle nebo aktivní voliči (i kdyby volili peachoviny)? Je to dilema, chápu.

265332

16.03.2012 09:42

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Změna je žádoucí, změna je naprosto nezbytná. A Holešovská výzva proklamuje mj. nutnost zákona o referendu, kterémužto tématu se naši kosher mocipáni vyhýbají jako čert kříži. (Velice se mi včera na Masarykáči líbila hláška "Ve jménu božím odstupte!" )

Už jsem to psala na jiné diskusi jinde, ale zopakuji to úplně klidně znova, že argumenty o tom, jak v rukou nevědomých oveček může být referendum nebezpečným nástrojem, neberu.
Když se malé dítě učí různým dovednostem, taky do rukou dostává potenciálně nebezpečné nástroje, jimiž si může ublížit. Ale jak postupně roste a osvojuje si dovednosti, učí se tyto s bravurou ovládat. A stejně tak je to i s lidem obecným.

Možná se v referendu schválí pár píčovin. Ale volič si také v reálném čase bude moci ověřit, kam jeho volba směřovala. A bude-li zákon o referendu včetně definovaných nezbytností k vyvolání tohoto, nebude problém případné chyby napravit.

Já nejsem hr. To vy jste zbrkloň uvažující v krátkodobých horizontech v tom slova smyslu, že pokud nás "světlý zítřek" nečeká skutečně už hned zítra, nemá smysl cokoli podnikat. Copak vy nemáte děti, vnoučata? Vás ve vaší zaslepenosti ani nenapadne, že jste zodpovědný za to, co jim svou pasivitou chystáte za svět? Samozřejmě, že nic nejde hned. Ale je třeba nějak začít. Alespoň připravit legislativní půdu pro to, aby naše děti, vnoučata, pravnoučata vůbec mohly něco s tím světem udělat.

A pokud se o prosazení zákona o referendu začne aktivně zasazovat byť i třeba parchant Grebeníček, má i ten mou podporu. Protože kdyby pak chtěl dělat nějaké sviňárny, referendum ho může také hezky rychle srazit do reality.

A k té paměti a věcem s tím souvisejícím - my v této chvíli máme internet. To je mocný nástroj, mocný informační kanál, se kterým ta banda osobující si nároky na světovládu nepočítala. Jestli budeme dlouho váhat přijdeme i o tuto výhodu.
NWO se totiž vůbec nechystá. Ten už je dávno tady.

265333

16.03.2012 11:46

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Chtěla jsem tím říci to, co už jsem řekla. Že to, čeho vy se tady tak obáváte, a čím tak strašíte, je už dávno zde v plné parádě. Já si nemyslím nic pěkného o zastupitelské demokracii. Já si myslím, že zákon o referendu je krok správným směrem. A že máme tu sílu si ho vyřvat, pořád nás ještě je drtivá většina.

Globální vývoj si možná banksteři namalovali, ale globálně toho taky lidé všude mají plné cvičky. A i u nás se začínají formovat, i u nás začínají lidé shánět informace. Dočetla jsem se dnes, že dokonce i tady v Ostravě pak táhli lidi na Českou televizi. Víte, co to je, aby tady ti místní chachaři vůbec zvedli prdele? Vy tady prezentujete, že nějaká demonstrace v Praze, i kdyby statisícová, nic nezmůže, neb vývoj je naplánován globálně. Tak ještě jednou a pomalu. Ta nasranost je taky globální. Vy to nevidíte nebo nechcete vidět, že vám to nezapadá do vaší ideje pasivismu?

265340

16.03.2012 17:16

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

My nemáme zákon o referendu, Jarmilo, který by jednoznačně stanovoval, jak mohou občané o vlastní vůli referendum o konkrétním problému iniciovat. Hypoteticky - když se sejde X podpisů, vláda MUSÍ vyhlásit referendum. Ze zákona. Bez diskuse.

265351

16.03.2012 21:25

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy jste ten, co na Outsidermedia vyzýval k bojkotu těchto akcí? Že se ptám. Takže potom je jasné, že vámi uvedená čísla je třeba minimálně zdvojnásobit.
Já už jsem se bála, že začínám ze samé střízlivosti vidět dvakrát.

Ono stačí i obyč kupecké počty, kolik lidí tam tak mohlo být, když od půl páté se podepisovalo, ve tři čtvrti už se vytvořily od archů fronty až k Lasu, ty fronty byly dvě - na každé straně pódia jedna - a u té co byla blíže k morovému sloupu (tam jsem byla) jely průběžně tři archy najednou, někdy jen dva, někdy čtyři, lidi tedy nepřistupovali po jednom; není důvod domnívat se, že na druhé straně tomu bylo jinak. Jak dlouho vám trvá podpis? Mně deset vteřin. A to mám docela dlouhé příjmení plné čárek a háčků. Podepisovalo se v kuse minimálně do šesti. Na parlamentních listech píšou, že ještě v půl sedmé před budovou ČT. Tam ovšem netuším, jakou to mohlo jít rychlostí takhle mobilně. Každopádně jsem i ochotna tolerovat dalších plus pět vteřin na odchod od archu a "uvelebení se" dalšího signatáře. Tak pro místní chytré hlavy - počítejte. Mně vyšlo, že i kdyby se podepisovalo jen hodinu v kuse (17:00 - 18:00) - což se nestalo, já tvrdím, že dobrou hodinu a půl a to znovu zdůrazňuji, že v kuse, tím tempem, které jsem viděla, tak je to více než 1400 lidí.

Takže si svůj objektivní názor strčte hodně hluboko, vzhledem k tomu, že v historii zde máte jen tyto tři příspěvky a s přihlédnutím k vašim aktivitám jinde, jste evidentně osobně zainteresován na bagatelizaci podobných občanských aktivit. Nechci (zatím) říct rovnou, že vás za to někdo platí.

265361

16.03.2012 21:46

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Časy se mění, hestroyi. Tak hmatatelnou nasranost, jako je teď, jsem mezi ovcemi ještě nezažila, vlastně mě ještě předloni měli všichni mí známí a přátelé za podivínku, extrémistku, a jánevímcoještě. A ono se to v průběhu jediného roku neuvěřitelně obrátilo. Dokonce pár téměř sektářských příznivců modrého ptáka, kteří jsou rovněž v okruhu mých známých, otočilo o 180°. Ne, že by chtěli rozvíjet prapory revoluce. Ale ti, co byli tehdy svatí, dokonalí, geniální, prozíraví, jsou pojednou svině zlodějské, parchanti (a ještě vulgárněji) s Klausem, Toporánkem a Nečasem v čele.
Mohli bychom stihnout něco udělat, než najede Internet ver. 2.0.
Protože než se začnete obracet k historickým paralelám, dovolím si úvahu, že tehdy nebyl dostatek informací. Nebyla možnost okamžité komunikace v reálném čase. Dnes je infa sice až moc, ale stačí chtít a naleznete, co hledáte.

U vás, milý hestroyi, oceňuji to, že jste včera zvednul zadek [smích] .
Když to budete dělat pravidelně, pro mě za mě bojkotujte volby. Klidně i aktivně - choďte třeba do volebních uren lít barviva či chemikálie nebo tam rovnou řídce kálejte (kaštan byste asi neprotlačil).
Ale něco dělejte.
Vy nejste pravověrný pasivista. Takže proti vám a vašemu způsobu komunikace se systémem nemám v tuto chvíli nic.

265362

16.03.2012 21:53

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, a odpověď na vaši otázku? Vaše otázka je scestná, protože byste patrně stejně ironický tón nasadil i v případě, že by volili výhradně na systému zainteresovaní lidé plus já. A vy dobře víte, jaká byla posledně volební účast. Nechci vás napadat, takže takto bych to pojala. [cool]

265363

16.03.2012 22:10

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=PKWlfZAEt0c&feature...
[velký smích]

265364

16.03.2012 23:04

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Ještě jednou a pomalu. Já narozdíl od listopadových cinkačů velice dobře vím, že je utopie chtít se mít hned teď jinak a lépe. Zbytek už jsem napsala ve svých příspěvcích výše, nechce se mi opakovat se.

265366

16.03.2012 23:45

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Oni se chtěli mnozí mít nejen lépe, ale IHNED LUXUSNĚ, tzn. na dluh. Popřípadě dokonce na úkor. A wo to gou. Lépe se chce mít každý a není na tom nic špatného. Otázkou je, za jakou cenu.

265369

17.03.2012 08:09

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

V Irsku mají zákon o referendu v tom smyslu, že když se sejde dost podpisů na petici, je vláda povinna referendum vyhlásit?

265375

19.03.2012 00:02

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

>s jedinou výjimkou - požadavku úřednické vlády s odborníky vybranými podle kritérií mezinárodních institucí. to tam postulují velmi jasně.

Kde?

265452

19.03.2012 18:57

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Mám info, podle kterého toto bylo ze soukromé iniciativy "někoho" bez souhlasu koordinačního centra HV takto napsáno. Ten "někdo" už byl odejit.

265492

19.03.2012 19:00

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Nechat to tak je lepší?
Není lepší být u toho a snažit se ohlídat, aby k tomu nedošlo?
Jo, já vím, nejlepší je tvářit se šalamounsky a zůstat za bukem "a v pravou chvíli se do toho vložit".

265493

19.03.2012 19:01

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

To je totéž jako kdybyste podle mých postů zde v diskusi posuzoval životní cíle všech žen, co jich jen naše planeta nosí.

265495

19.03.2012 19:04

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak proč se toho nezúčastníte? Proč tomu nezabráníte?

265497

25.03.2012 19:13

Cesta k transformaci společnosti

Hezké a stále aktuální

baba_Blažková 89.?.?.?

http://www.ulozto.cz/xgzwuGc/jiste-pane-premiere-v...

265836

25.03.2012 19:17

Cesta k transformaci společnosti

RE: Ohledně voleb mne napadá jedna věc...

baba_Blažková 89.?.?.?

Taky by možná nebylo od věci, kdyby voliči měli možnost udělovat "negativní hlasy", které by partaj byla povinna brát v potaz. Třeba.

265837

25.03.2012 21:06

Cesta k transformaci společnosti

RE: Ohledně voleb mne napadá jedna věc...

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak já mám naopak pocit, že politici dělají všechno, aby uvažujícímu člověku vnutili představu, že nevolit vůbec je jediná možná alternativa, jak se nad sebou nepoblít. A jedou v tom všichni spolu hezky svorně. Projekt VV byl IMHO vytvořen právě proto, aby ovečkám byl doručen tento jednoznačný vzkaz.

265841

26.03.2012 19:21

Saudská Arábie a Čína se dávají dohromady, aby vybudovaly novou obří ropnou rafinerii

RE: Článek skvělý, ale nic nového pod sluncem

baba_Blažková 89.?.?.?

To by mě zajímalo. Takže bych měla pár otázek, to víte, jsem jenom hloupá ženská, tak mne ohromte.
1) Jakou mělo v roce 1989 Rakousko bilanci?
2) Jaký je dluh Rakouska nyní? (Klidně si pohrajte, spočtěte mi to na hlavu nebo použijte percentuelní poměr vůči HDP.)
Děkuji.
A pak mi tedy vysvětlete, jak je možné, že tam nikdo nevymýšlí šílené reformy (jako u nás), nikdo nehuláká, že "párty skončila" (jako u nás) nikdo se šíleným leskem v oku neškrtá (jako u nás) - asi to bude tím, že nemají nejlepčího ministra financí v celé galaxii. Ó, my se máme.

265917

03.04.2012 08:42

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

RE: Věci Prodejné

baba_Blažková 89.?.?.?

Ono je v případech, jako je tento možná na místě i začít uvažovat o regulérnosti voleb, potažmo sčítání hlasů jako takových.

266269

03.04.2012 18:21

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

baba_Blažková 89.?.?.?

Dobrý večer. Víte, co by mě zajímalo, Vavrochu?
Koho jste volil, jakožto uvědomělý pravičák; kteráže to strana je dle Vašeho názoru ta nejpravicovější z pravicových.

266302

04.04.2012 15:16

Revolta vlastníků domů v Dublinu

A proto uvědomělé pravicové vlády

baba_Blažková 89.?.?.?

prosazují DPH a spotřební daně. Těm se tak snadno ovčan nevyhne.

266347

04.04.2012 20:33

Revolta vlastníků domů v Dublinu

RE: A proto uvědomělé pravicové vlády

baba_Blažková 89.?.?.?

Vidíte, a já si dosud myslela, že

pravice = preference jedince (jedinců) na úkor celku, individualismus
levice = preference celku na úkor jedince (jedinců), kolektivismus

a řeči o liberalismu jsou matením pojmů.

[zmaten]

266364

05.04.2012 16:47

Revolta vlastníků domů v Dublinu

RE: A proto uvědomělé pravicové vlády

baba_Blažková 89.?.?.?

Ano, přesně tak. Zvyšováním daní v současné chvíli jsou preferováni (dotováni) jedinci na úkor celku a dokonce většinou víme kteří, že ano.

266396

05.04.2012 23:04

Revolta vlastníků domů v Dublinu

RE: A proto uvědomělé pravicové vlády

baba_Blažková 89.?.?.?

Vedle, u Jirotky, vám to všechno pěkně popsal aristokrat, kterému tímto skládám hlubokou poklonu.

Ve skutečnosti kapistalismus skutečně ve své poslední fázi vypadá tak, jak to vidíme dnes. Odíraná většina plus pár vyvolených. Inu, to máte tak. Ze začátku se ekonomicky vyšvihne spousta schopných, pak se nad tyto vyšvihnou schopnější, nad ně ještě schopnější a nakonec aby člověk obstál, musí být všeho schopný. A v momentě, kdy tady máme všeho schopné, jde všechno do kytek. Kapitalismus svou podstatou tyto kreatůry vytváří. Má v sobě tuto sebedestrukci zabudovanou právě tím vzýváním individualismu. Bylo tomu tak před druhou světovou a je tomu tak i dnes. Bez ohledu na to, co tady vykládáte. Nebo za první republiky tady nebyl kapitalismus? Ani jinde? Třeba v USA? Tak co to teda podle vás bylo? [překvapení]

A když už u toho budete, tak mi, prosím pěkně, vysvětlete, kde teda kdy ten kapitalismus byl, popřípadě je, v které že to zemi (pro sektářské voliče ODS/TOP09 dozajista) zasíbené.

266414

05.04.2012 23:11

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

baba_Blažková 89.?.?.?

OMG! ROTFL! To nemůžete myslet vážně! Už ten první odstavec [chechtot] [chechtot] [chechtot] !
A co s těmi výrobky jako budete dělat, když je nebude nikdo kupovat, hlavičko???
Ten druhý odstavec - no comment
A ten finiš? Vždyť my tu máme skutečnou třídu vládců, kteří jsou nad zákonem a z jejich majetku mohou jejich další generace potomků v poklidu žít v opevněných palácích, aniž by prstem hnuli, vy jste slepý nebo najatý???

266416

06.04.2012 08:38

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

baba_Blažková 89.?.?.?

první věta - váš úhybný manévr, který má odvést pozornost od jádra pudla vůbec nic neřešící, jinými slovy aplikace Murphyho zákona (když se tě někdo zeptá a ty nevíš, podívej se na něj jako na blbce a pak se ho zeptej na totéž jinými slovy). To vám nesežeru. To si zkoušejte v diskusích na teenagerských webwch.

ad2 - podle této vaší definice tady tím pádem ani monarchie nikdy nebyla. Stejně jako kapitalismus tady není (a asi podle vás nikdy nebyl, na to jste mi ve vedlejší diskusi u Irska prozřetelně neodpověděl). Tady vlastně nebylo nikdy nic. Aha.

266429

06.04.2012 21:02

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, ale měl kolegy.
V současné době je to dotaženo ještě dále, my máme ředitele celé zeměkoule, jen se nesmí říkat, kdo to je.

266474

06.04.2012 21:29

Revolta vlastníků domů v Dublinu

RE: A proto uvědomělé pravicové vlády

baba_Blažková 89.?.?.?

Chlape, vy si ale fakt asi děláte prdel, ne? Socialistické Švédsko ve stejném pytli jako velké krachující jú es ej? Vám to nepřijde ani trochu podivné? Vy jste mi tedy ovečka jedna radost.
A oba jmenované státy jsou podle vás kapitalistické a pravicové, ne?
Tak to je opravdu nářez.
Vložený obrázek

266479

08.04.2012 08:46

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

baba_Blažková 89.?.?.?

Kašlete na něj, na blba. Mělní principy na marginalitách, aby odvedl pozornost od podstatných věcí. Stačí si přečíst, čím toto vlákno začalo. Ví, že nemá pravdu a věcnou argumentaci ani konkrétní dotazy není schopen ustát, tak alespoň v rámci posledního slova staví na hlavu příčinné souvislosti a beztak si ještě myslí, jak je vtipný.

266539

09.04.2012 00:11

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

baba_Blažková 89.?.?.?

V různých společenských uskupeních a řádech existovala různá pravidla a lidé se s nimi porůznu vyrovnávali. Od nadšeného přijetí přes akceptaci až po různé formy odporu, ať už aktivního či pasivního.
Dokonce jsme byli i my svědky toho, jak lidé stejně nadšeně vítají zcela odlišná pravidla.

Hádejte, z které kategorie jmenovaných pocházeli ti, kteří lidskou společnost někam posouvali.
Kdybychom měli planetu plnou Vojtů, tak dneska je Země ještě pořád placatá.

266570

09.04.2012 00:19

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

baba_Blažková 89.?.?.?

Banány nejsou základní potravina, demagogu.

266571

09.04.2012 09:33

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

baba_Blažková 89.?.?.?

Za komančů jsem NIKDY neměla hlad. Za tohoto režimu už párkrát ano.
Přesně ve smyslu toho vtipu s pointou "kde vezme občan ten zbytek peněz, to se vláda nestará".

266579

09.04.2012 09:41

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

baba_Blažková 89.?.?.?

K vůšemu bůčku - lžete. Bůček jsme kupovali jen na škvarky. Když jsme chtěli na oběd pečené vepřové, dávali jsme si plecko. Chleba nebylo nutno kupovat každý den, kupovaly se dvoukilové pecny, které vydržely i týden, aniž by zplesnivěly (což dnes nehrozí). A navíc - chleba si můžete upéci i doma. Byl na to i čas, při osmihodinových směnách.
Dneska můžete v TV čumět na spoustu dalších volovin. Zrovna teď běží kreslená verze Batmana pro děti. Pointa - vypadají jako idioti, moc spolu nepokecaj, hned se do sebe pustěj. Je tomu tak čtvrt hodiny, co jsem tváří v tvář tomuto pronesla, že ty kulturní komise za komančů měly leccos do sebe.
[bliji]

266580

09.04.2012 09:44

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

baba_Blažková 89.?.?.?

sorry za překlep.

266581

09.04.2012 23:51

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

baba_Blažková 89.?.?.?

Tady jde patrně o nedorozumění. Průser totiž je, že lidská bytost je skutečně degradována na pouhou spotřební jednotku. Lidské potřeby jsou "ekonomizovány". A to je špatně. Aristokrat nic takového netvrdil, jen vám trochu ujasňoval pojmy.
Kdyby nějakým zázrakem přestaly být základní lidské potřeby předmětem kšeftu (při zachování svobody, of course), hrozilo by, že se lidstvo pozvedne. Lidé by totiž měli více času přemýšlet, být kreativní. A to nevyhovuje "panstvu". Ze zřejmých důvodů. To však zde již bylo tisíckrát vyřčeno.

Já jsem možná naiva, ale přesto věřím, že člověk je v principu tvor dobrý. Pokud se mu dostane v dětství hodně rodičovské lásky, pokud nebude příliš brzy konfrontován se svinstvy, není důvod, aby z něj vyrostl sociopat. Ale i ta rodičovská péče chce dostatek času. Který dnešní rodiče nemají, proto jsou nuceni přenechat výchovu svých dětí institucím. A žádný systém si nebude vychovávat potenciální strůjce svého zániku.
Každý z nás ale může alespoň trošičku ťuknout do kola dějin tím, že nebude svině a že bude jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Oceán se taky skládá z malých kapek vody.

266621

10.04.2012 08:47

K čemu je nám letní čas?

RE: ŠíleneJ' článek

baba_Blažková 89.?.?.?

Posuzujete to zvláštním způsobem, já takové případy neznám. Naopak jsem byla zděšena v UK, kde v prosinci dámy nonšalntně chodily v šatičkách, sandálcích a bez pučocháčů. Je však taky pravdou, že jsem tam běžně vídala distingované okostýmkované dámy středního věku v osm večer opouštějící restaurační zařízení, jež měly velké obtíže s udržením rovnováhy a také artikulací. Tyto situace byly spíše pravidlem než výjimkou. A že prý Češi jsou nekulturní chlastometři. Ale to jsem trošičku odbočila.

Ten letní čas tak, jak je, skutečně vymyslela EU. U nás byl naposledy letní čas zaveden v roce 1979, kdy byl půl roku SEČ a půl roku SELČ. Když jsme vstoupili do EU, doba trvání nepřirozeného času byla o měsíc prodloužena (a tedy období trvání "přirozeného času" bylo o měsíc zkráceno), takže v tuto chvíli máme ten "opravdový", tedy astronomický čas pouze 5 měsíců. To je ještě ujetější, než už dost ujetý fakt, že nám někdo manipuluje s časem bez jakéhokoli zdůvodnění jen proto, že může. A proto, že může, tak vlaky stojí nebo naopak se musí posilovat spoje v místech, kde vlak musí dohnat čas, operační systémy v počítačích v sobě musí mít implementovány tyto změny, které navíc nejsou konstantní.

Argumenty typu "je déle světlo" neberu, protože ono fakticky déle není. Poledne je, když je slunce v nejvyšším bodě své zdánlivé dráhy po obloze. Tečka. Zeptejte se kytek. To by mi taky někdo mohl začít tvrdit (a zákonem zavést), že poledne je o půlnoci.

266641

10.04.2012 08:50

K čemu je nám letní čas?

RE: Čekal jsem trochu inteligentnější diskuzi

baba_Blažková 89.?.?.?

>K čemu by nám bylo, že ráno vychází slunce ve tři hodiny?

K čemu nám je vůbec celá příroda, vesmír a vůbec?
Zrušme je!

266642

10.04.2012 09:56

K čemu je nám letní čas?

RE: Čekal jsem trochu inteligentnější diskuzi

baba_Blažková 89.?.?.?

Taky si říkám, k čemu jsou vlahé letní večery lidem pracujícím na směny...

266647

10.04.2012 23:12

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak to skutečně netuším, kam jste chodil k řezníkovi. My jsme chodili "na Pískáče", v zimě, když se brzy stmívalo, nás máma vyzvedávala z houslí a nakupovali jsme tam těsně před zavíračkou. Měli tam nejlepší šunku na Jižním Městě. V době sameťáku mi bylo třináct. Nenechte se zmást, já byla už jako dítě dost nepříjemná tím, že jsem si hodně pamatovala, soudružkám učitelkám jsem pila krev už ve školce. Vím, že nás takových moc není, můj o deset let starší drahoušek neví ani to, jestli v dětství prodělal neštovice.

Na váš dotaz ohledně nákupů - ano, nakupovat jsem chodila od šesti let, věci, které jsem byla schopná unést (číst jsem se naučila sama bez pomoci už v pěti). Maminka na nás totiž byla sama, takže můj běžný všední den v té době vypadal tak, že jsem hodila o rok a půl mladšího brášku do školky a pak teprve jsem šla sama do školy (máma už od šesti bouchala na Donbase). Mívala jsem v aktovce lístek, co mám cestou domů nakoupit a kde.

Vložky a hajzlák si pamatuju, taky si pamatuju, že tehdy vyhořel sklad Harmaneckých papierní, což těžko někdo může svádět na komunisty, avšak demagogové takto rádi dodnes činí. Jo, byla jsem strašně divné čtivé dítě, které schroustalo všechno, co se mu dostalo pod ruku, tedy i noviny.

Z hraček mě nejvíce bavil Merkur a když mi matka chtěla udělat radost knihou, tak mi koupila nějaký ten atlas čehokoli - od šutrů až po zvěř. Ještě nějaké výhrady? Nebo chcete "na páku"?

266704

10.04.2012 23:23

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

baba_Blažková 89.?.?.?

>Za komancu byla manzelska pujcka 30 tis. Zadluzen jsem byl na deset let a koupil jsem za to papundeklovou stenu a levny kanape.

To je zvláštní, naši z toho koupili nábytkovou stěnu z ořechu, sedací soupravu, koberec do obýváku a lednici. Ale možná dostali jinou novomanželskou půjčku než vy.

Nejste vy nakonec ten samý člověk, co mi tu před pár měsíci tvrdil, že lžu, když jsem sem postla fotografii nájemní smlouvy z roku 1985 zvící 90,-- Kčs čistého nájmu za 2+1 II. kat., 50 m2 (a inzerát nabízející dnes tentýž byt - na téže adrese - do nájmu za 7.500 Kč)?

P.S.: Tu nájemní smlouvu mám pořád schovanou, takové věci se nevyhazují. Víme proč. [cool]

266705

11.04.2012 18:22

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

baba_Blažková 89.?.?.?

Haló? Dobrý den, jmenuji se Kateřina a cítím se nesvobodná neboť mi stát prostřednictvím sociálních pracovníků a učitelů diktuje, jak má vypadat jediný správný způsob výchovy dětí.
Zároveň tyto systémové nástroje zpravidla nenesou žádnou trestní odpovědnost, když se prokáže, že jednají svévolně a záměrně poškozují tam, kde mají pomáhat.
Cítím se nesvobodná, protože o mých dětech je bez možnosti jakékoli diskuse ještě před jejich narozením rozhodnuto v tom smyslu, že je nezbytné do nich nacpat ještě v kojeneckém věku neprověřené jedy a pokud se ohradím, nastoupí armáda sociálních pracovníků pod záminkou toho, že své děti ohrožuju a proti mé vůli, do nich tyto jedy nacpou.

Cítím se nesvobodně, protože se stát rozhodl, že pro mé děti je nejlepší, když jim vysvětlí v rámci povinné školní docházky, jak je v životě důležitý orgasmus, naproti čemuž já jsem přesvědčená, že by mým dětem spíše měl vysvětlit, jak důležitá je zodpovědnost a to nejen za sebe. Stát však potřebuje stádo oddávající se uspokojováním okamžitých potřeb, stádo nepřemýšlející nad důsledky, stádo jednající výhradně pudově, tj. vidím iPod, koupím si iPod (a když na něj nemám vezmu si půjčku).

Když se proti obdobným zásahům vyhradím v rámci deklarované svobody, jsem postihovaná.

To není svoboda.

Kdybych se rozhodla, že budu žít v týpí, svítit loučemi a vařit na otevřeném ohni v kotlíku, systému je do toho LEDA HOVNO a nemá právo narušovat můj rodinný život. (Hyperbola.)

266753

12.04.2012 00:39

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

baba_Blažková 89.?.?.?

Ne já nezaspala, spíš jsem sem spadla z jiné alternativní reality, která by tu byla dávno bývala, kdyby lidi kolem nebyli chrapouni, co si nechaj kálet na hlavu, však ono čerstvé hovno zahřeje, i když kapičku smrdí... ze smradu ještě nikdo nenastyd.

Příště nahoďte, jak žili lidé pod knutou Habsburskou, bude to úplně stejně hodnotný argument.

266785

12.04.2012 00:47

Exekuce – epidemie, která může zasáhnout každého

RE: Ovládnutím dluhem nastává nedobrovolné otroctví

baba_Blažková 89.?.?.?

>V naší zemi NEJSOU LIDÉ!!! Nejsou šikovní zubaři, pracovití instalatéři, kardiochirurgové, dobří malíři pokojů, IT analytici, programátoři, slušní právníci, spravedliví soudci, osvícení projektanti, poctiví politici, šikovní manažeři, ...

Pak buďme šťastní, že tu máme, my budižkničemové, my simulantenbande alespoň Vojty a jiné podobně úžasné übermensch! Třikrát sie..., pardon, hurá!

266787

12.04.2012 11:18

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

baba_Blažková 89.?.?.?

Stát se může cokoli. Dokonce i to, že narazíte na vstřícného pediatra, i když šance je velmi malá. Pokud jste v tomto se svou ženou zajedno, jste každopádně ve výhodě, s jednotnou rodinou se těm sviním těžko oře.
S největší pravděpodobností vás čeká velice nepříjemné chování ze strany pediatra, budete poslouchat, jak hazardujete se zdravím svých dětí - já se dozvěděla, že mojí ani ne dvouleté holčičce se narodí debilové (sic!), když jí odmítnu naočkovat trojvakcínou - vaše argumenty bude zesměšňovat.
Doporučuju mít vždy v podobných situacích v kapse diktafon, tuto funkci zvládnou i mobilní telefony od těch podporujících Javu výše. Může se totiž stát, že vaše slova budou zkreslena, že pokud bude lékař(ka) velmi agilní a bude vás hlásit, pravděpodobně si nechá pro sebe, že jste žádal odklad a bude tvrdit, že úplně odmítáte.
Může se pak stát, že vás u vás doma nečekaně nvštíví sociální pracovnice. Taky doporučuju mít opět stále v pohotovosti nějaké to záznamové zařízení. Někdy není na škodu tu možnost nahrávání třeba i jen zmínit, ony pak chodí silně nerady - u mě tak byla jedna naposled v listopadu/prosinci.
To jsou takové praktické rady do začátku - jak bojovat dále v případě nějakého toho řízení, to vše najdete zde.

266798

12.04.2012 13:01

Exekuce – epidemie, která může zasáhnout každého

RE: K předposlednímu odstavci

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak mi zrovna přišel exekuční výměr. Naprosto netuším, o co jde. Dlužná částka prý činí Kč 1 010,-- a úroky Kč 307,-- spočteno ke dni 10. 5. 2012 (sic!)
Není zde uvedeno, komu dlužím, za co, prostě vůbec nic. Navíc jsem v poslední době skutečně revidovala všechny pohledávky vůči mé osobě (pokuty za nedostatečnou spolupráci se sockou, pokuty od dopravního podniku) a nevím o ničem, co bych nezaplatila. Mám podezření, že jde o něco, co už jsem zaplatila, o duplicitu. Ani ta původní částka mi není povědomá - nemám paušál na telefon, nemám jakoukoli jinou podobnou smlouvu...

No, abych nezdržovala, výsledná částka, kterou po mně exekutoři chtějí, je Kč 17 757,-- a pokud nezaplatím ihned, vyhrožují částkou Kč 21 657,--.

Už píšu odvolání, of course.
Já jim dám, kurvám.

266803

12.04.2012 21:33

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

baba_Blažková 89.?.?.?

Na tu prdel se taky těším, vzhledem k tomu, že batole má otce určeného paragrafem, kterýžto jejím otcem není a v současné době ani není k zastižení, páč mu hrozí kriminál (s čímž nemám nic společného, avšak škodolibou radost mám). [cool]
BTW - včera na ČT v Sama doma řešili očkování (nechala jsem si kvůli tomu utéct Krajní meze), využila jsem možnosti otázat se pana doktora propagátora přes ten jejich web na pár věcí... mé dotazy zřejmě zapadly a fakt jim žeru to, že se nikdo jiný na podobné věci neptal.
Dneska zase strašili strašnou epidemií spalniček, na Ukrajině z 30 000 lidí umřelo osm, ó hrůzo. Tak jsem si vzala tužku a papír a vyšla mi mortalita 0,26 (kdy šestka je periodická) člověka na tisíc případů onemocnění. Běžná sezónní chřipka má mortalitu jeden mrtvý na tisíc nemocných. Prasečí je na tom obdobně jako ony spalničky. A samozřejmě o doživotní imunitě po prodělání tohoto onemocnění ani slovo. Jen o důležitosti pravidelného přeočkovávání i v dospělosti. [bliji]

266833

13.04.2012 09:37

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

baba_Blažková 89.?.?.?

K vaší argumentaci (už jsem to zde psala a hodlám s tím pokračovat pokaždé, když se zde objeví obdobný pseudoargument):

Zapomněl jste připomenout, jak náš národ trpěl v době pobělohorské, o kolik se dnes máme lépe, že ano.

A rozhodně se máme lépe než lidé třebááá... v Africe! Vždyť máme všichni boty, žijeme si jako prasata v žitě.

266860

13.04.2012 09:44

Exekuce – epidemie, která může zasáhnout každého

RE: Nevim

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak v neděli v pět na náměstí. Vidle s sebou.

266862

13.04.2012 16:14

Exekuce – epidemie, která může zasáhnout každého

RE: Nevim

baba_Blažková 89.?.?.?

Já půjdu na obě, ta odborářská je v OV 19. 4., tak aspoň oslavím poněkud netradičně svoje půlkulatiny. Doma už se s tím zaplaťpámbu všichni srovnali, když měli někteří blbé prndy, připomněla jsem jim, že cinkali klíčema a pak se na to vys..., čímž vznikl bordel, takže je opět tradičně na mně, abych to po nich "uklidila". [velký smích]

266879

14.04.2012 11:47

Odposlechy ze Strakovky

RE: To si opravdu neumite proverit zdroje?

baba_Blažková 89.?.?.?

>Vite vubec, jak vypada C-Guard VHP? To by musel prijit Barta do mistnosti s horolezeckym batohem

A proč, kua, ne?
Já jsem tak jenou přišla ke kámošovi s hliníkovou parabolou na rameni, když mě poprosil, jestli bych mu nepůjčila anténku na wi-fi.
Evidentně nemáte smysl pro humor.

>Nesouvisle breptani, navic absolutne neodpovidajici stylu konverzace Kalouska a Necase.

A vy už jste někdy slyšel, jakým způsobem se ti dva baví v soukromí? Povídejte, to by mě zajímalo.
Nedělám si iluze. Kalous je ochlast, to ví každý. Viz youtube. Nečas je připosraný blbínek, s Bohuslavem si mohou podat ruce. Jestli toto je trend, tak nás potěš pámbu.

266920

16.04.2012 00:00

Exekuce – epidemie, která může zasáhnout každého

RE: K předposlednímu odstavci

baba_Blažková 89.?.?.?

Jestli tomu dobře rozumím; prodávající zaplatí daň z prodeje a kupující daň z převodu nemovitosti?

267004

16.04.2012 09:48

Sexmise

Ano, feminismus je zlý

baba_Blažková 89.?.?.?

(sarkasmus)
Feminismus je odpovědí. Vy víte, na co. Kdyby nebylo feminismu, nemáme ani volební právo. Taky proč, že, pánové. Vznikáte v našich tělech a z našich těl, vaše kosti se tvoří z našich kostí a důsledkem jsou naše osteoporózy, na svět se dostáváte průchodem našimi vagínami, krmíme vás z našich prsů, ale my jsme ty, co dle některých nemají nárok do čehokoli kecat.
Chodící inkubátory, nic víc. Určené k tvorbě pánů.
Je jen ilustrativní, když v záhlaví tohoto webu se často objevuje citát od Gándhího o tom, jak "Velikost a mravní pokrok národa se pozná podle toho, jak zachází se zvířaty".

Evidentně jsou ženy pro mnoho mužů méně než zvířata.

http://www.youtube.com/watch?v=ryLBCu097ns

Ten film mám ráda a je zdařilým podobenstvím. Není však o feminismu. Je o jakékoli totalitě. Jen někteří to nepochopili. Nějak se ti zužují obzory, Vladimíre.

267024

16.04.2012 15:32

Sexmise

RE: ...

baba_Blažková 89.?.?.?

Aby nedošlo k nějakému omylu - samozřejmě souhlasím. Protože jedni bez druhých nemůžou být a je totální volovina, aby jeden chtěl vládnout druhému. Jen v kooperaci je opravdové partnerské štěstí. Každý nese svou část břemene, kterou ten druhý už vzhledem k fyzickým předpokladům nést nemůže. Ženy rodí děti, muži je (všechny, tedy i se ženou) chrání. Jakmile jeden z nich začne "dělat opičky", že jako ne, tak partnerství zkrachuje.

Ačkoli dlužno podotknout, jen zřídka to bývá skutečně padesát na padesát. Každopádně dokud vše funguje v rámci dohod - partnerských, do kterých stát nemá co kecat - vše je v pořádku.

267042

16.04.2012 17:26

Sexmise

RE: Ano, feminismus je zlý

baba_Blažková 89.?.?.?

Taky víme, kdo tyhlety sufražetky, jak jste správně podotkl, má ošéfované.
Kdyby šlo o práva žen, tak domácí násilník Patera těžko může šéfovat občanskému sdružení s názvem "Spravedlnost dětem", aniž by se nad tím někdo pozastavil.

267047

16.04.2012 17:36

Sexmise

RE: Ano, feminismus je zlý

baba_Blažková 89.?.?.?

No, už teď je jasně znát, že elity vyloženě sere, jak "neorganizovaně" se množíme. Dvě pohlaví, to je sakra problém. Až nás totálně sterilizují (nebo zhomosexualizují - Jarmilo, Haldemana znáte? [smích] ) a bez vědy nebudeme schopni počít, pak to deprem budou mít pod kontrolou.

267048

16.04.2012 17:48

Sexmise

Ale abych jen nerýpala

baba_Blažková 89.?.?.?

Vladimíre, ještě jedna supr věc na tom filmu je. Člověk tam vidí spoustu opravdových žen. Prsa nevycpaná silikonem, směřující tam, kam příroda a začasté i gravitace velí, břicha, která nepřipomínají pekáč buchet, ale je jasné, že jsou určena k tomu, aby nosila plod, prdele, po kterých když se plácne, tak se zatřesou - člověk si rozhodně nezlomí ruku... a klíny. Klíny dospělých žen, žádné vyholenosti, které mohou rajcovat tak maximálně latentní či zjevné pedofily (nic proti úpravám, ale co je moc, to je moc).

267049

16.04.2012 21:51

Sexmise

RE: Ale abych jen nerýpala

baba_Blažková 89.?.?.?

Ne. Mám oči. A vidím. Vidím, do jakých šablon se nás kulturní či jaký diktát snaží vtěsnat. Po pravdě přiznávám, že já spíše vypadám jako reklama na hlad, ale není to moje volba, tak to prostě je, řešila jsem to u lékaře někdy v šestadvaceti, že jsem moc hubená, jestli na to nejsou nějaké prášky nebo něco a on si ťukal na čelo, že by chtěl mít moje starosti. Dneska už to neřeším. Možná budu po přechodu ještě vzpomínat [velký smích]

Jinak ujišťuji, že ženské mě neberou. Ale ti vysvalení Hollywoodští šampóni taky ne. Nic se nemá přehánět. A ještě se to holí tam, kde nemusí. Třeba prsa. Maras. Oni se navíc takovíto zpravidla berou moc vážně. A není s nima tím pádem sranda. A s chlapem musí být hlavně sranda. Taková ta normální, co neubližuje. Jinak to nestojí za nic.

267069

17.04.2012 11:00

Sexmise

RE: Ale abych jen nerýpala

baba_Blažková 89.?.?.?

Ty desítky tisíc let to fungovalo úplně jinak, milý Vojto. Bezesporu se shodneme na tom, že zdravější potomstvo se rodí ženám mladším. Z hlediska genetického je ideál matka -náctiletá. Je to proto, že její organismus a její genetická výbava ještě není zatížená vlivy prostředí, vlivy stárnutí. Z hlediska psychologického je ideál něco nad dvacet, tam to ta příroda prostě tak zařídila, zeptejte se vícerodiček (třeba mě [mrknutí jedním okem] a nejen mě), co to je touha po dítěti a kdy s nimi nejvíce lomcovala, mám na mysli skutečně na hormonální úrovni, teď nemám na mysli věci jako "teď už mám práci, barák, teď už můžu". Tohle se chlapovi těžko vysvětluje, ale je tomu skutečně tak.
Když je ženské třicet a více, už na leccos nemá nervy. Já vím, dneska je módní tvrdit, že třicítka není žádný věk, avšak není tomu tak, dítě je pak batole, všude vleze, všechno ničí (ze všeho nejhorší jsou trpaslíci), padá, sahá na věci, na které nemá, způsobuje si úrazy, pak škola, pak to maturuje a člověku je najednou padesát a to všechno musí absolvovat ve věku, kdy už je relativně "opotřebovaný". Já si nestěžuju, já jsem v pohodě, ale jsem připravená na to, že to přijde, vyprávěly mi o tom jiné "starší" maminy.

V té péči o dítě je to poněkud jinak. Když ještě fungovaly rodové svazky, mladá matka rodila, kojila, její matka (tchýně) pomáhla s výchovou. Proto je člověk krom jistého druhu velryb jediným savcem, jehož samice mají přechod. Funkce babiček je nezanedbatelná a je nám přírodou dána, avšak zkuste dneska nějaké vysportované makrobiotičce říct, že by se měla věnovat vnoučatům. Mnohé z nich se ani nenechají od svých vnoučat oslovovat "babi" prostě proto, že jsou jeblé.
Tolik k tomu vašemu "mladá matka pečuje lépe o potomstvo".

Ty vaše štíhlé vysportované ideály jsou jen pozlátkem bez hlubšího smyslu, cetkou dobrou tak leda ke koukání a k šoustání. Kdysi tu kdosi vtipně podotkl (a byl to muž), že ten dnešní ženský ideál je dobrý "módní doplněk úspěšného muže". Je to atribut stejně jako sportovní auto, bazén na zahradě. Ale bez podstaty. Všichni jsme jaksi odtrženi od podstaty.

Pro TMO - existují různé typy lidí, jak mužů, tak žen. Ne každá žena umí vařit, ne každý muž je technický typ. Může tomu být klidně naopak. A z toho plyne všechno ostatní.

267109

19.04.2012 07:58

Třináct lží české vlády ODS, TOP09, VV

RE: Volební zákon

baba_Blažková 89.?.?.?

Copak vám, Oracle, ještě hrdí voliči pravice nevysvětlili, že odvolatelnost politiků je hovadina, protože jakmile by něco podobného vešlo v platnost, tak by nevzdělaná lůza neustále někoho odvolávala kvůli úplným pitomostem?

A vůbec - víte vy, jak je to zneužitelné? Co například takový chudák náš, český Míra Kalousek, všichni o něm říkají, že je to gauner a přitom mu nikdy nikdo nic nedokázal. Vždyť toho by nevzdělaní a nekompetentní voliči odvolali jako prvního a jak by k tomu přišel, hošík nevinný? Jak by k tomu přišel náš stát bez vlády rozpočtové zodpovědnosti?
Vždyť už bychom na tom bez ODS/TOP09 dávno byli jako Řecko!

[cool]

267241

20.04.2012 20:56

Malá abeceda politické ekonomie

RE: Krize kapitalismu?

baba_Blažková 89.?.?.?

Na té současné lichvařině mě zaráží ještě jedna věc. Mně se z tisícovky dluhu napaří úroky a úroky z úroků a k tomu ještě poplatek soudu, poplatek právníkovi a poplatek exekutorské firmě. Až to dá dohromady dvacetinásobek.
Když jsem já byla v exekutorské kanceláři, abych jim "prodala" svou pohledávku na dlužné výživné, nikdo se tím nechtěl zabývat.
Tentýž člověk, který dluží mně, má i další dluhy jinde, avšak tyto jsou mu již strhávány, dávno prodány exekutorům, dávno několikrát zúročeny a zpoplatkovány. Přestože vznikly později.
Přičemž před zákonem mají navíc mít vždy přednost zájmy dětí. Prý.

Tato situace mi za prvé velmi dobře ilustruje, jak jsme na tom s tím údajným feminismem, za druhé je jasně vidět, nakolik jsme si rovni a kdo je určen k likvidaci. Vždy je to obyčejný člověk. Jinak - jestli je tu nějaký zájemce, prodám pohledávku na 30 tis.

267332

22.04.2012 01:03

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

Ale to víš, že ano

baba_Blažková 89.?.?.?

To víš, že se tam snaží prodrat různé existence. To víš, že se snaží podsouvat různé myšlenky. Třebas v neděli v OV byl na place tenhle týpek. Kdo tam byl, ví, co tam blábolil a snad poreferuje, já na to nemám nervy.
A ta prdel s tím, jak si Vandasovci nechali patentovat Holešovskou výzvu, to by taky stálo za hlubší analýzu, kdo si to objednal, komu to posloužilo. Je zvláštní, že se to v médiích nerozmazává tolik, kolik by to zasluhovalo. Možná by mi to vysvětlil nějaký místní nahnědlý příznivec, pokud se zde vyskytuje.

K té demonstraci jako takové - je fajn, že se v Praze sešlo tolik lidí. Jen by příště měli mít místo transparentů radši vidle - na ten hnůj. Jo, a nejsem ani trochu nahnědlá, milý pane orgáne monitorující místní diskuse, kdyby náhodou.
Já totiž vím, že ti oficiální "nahnědlí" dělají pro vás.

Hasta la victoria siempre! [velký smích]

267407

22.04.2012 11:36

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Ale to víš, že ano

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, Jarmilo, přesně tenhle to byl. Díky za další info o tomto člověku. Vlastně jsem si to myslela, jak už vyplývá z mého předchozího příspěvku. Hlavně si tyto zmrdíky zapamatovat. To je, oč tu běží.

267447

22.04.2012 17:23

Velký restart

Zrovínka dneska

baba_Blažková 89.?.?.?

jsem řešila s drahouškem, zda jsou nějaké paralely s Velkou Listopadovou Tunelářskou Revolucí. Řešíme to často, každý z nás na to nahlíží svou optikou. On mi tvrdí, že lidé tenkrát byli daleko nasranější, než lidi dnes. Já teda nevím, asi si to blbě pamatuju. Názory na demonstrace, které jsem slýchala ve svém okolí, by se spíše daly přirovnat k dnešním názorům na demonstrace, které převládají na Blogu iDěsu. Drahý tvrdí, že tak to nebylo (ale jak říkám, on si nepamatuje ani, jestli prodělal běžné dětské nemoci).
Každopádně tvrdí jednu věc, nad kterou stojí za to se zamyslet. Že tehdy s demonstranty vyjadřovali sympatie tzv. "kulturní činovníci" - bez urážky, kdyby se náhodou někdo chtěl cítit dotčen.

Takže jak tak koukám, jakým způsobem se vlastně vyjadřuje dnešní kulturní výkvět národa, tedy pokud zrovna nepřemlouvá bábu? Je vůbec slyšet? Vím o vás, pane Pantůček, ale to jsem já a pár dalších tady, kteří jsme navíc onálepkováni coby extrémisté. Vím, že před měsícem v Praze hovořil pan režisér Krejčík. Ale kdo dál???

267478

23.04.2012 18:27

Velký restart

RE: Zrovínka dneska

baba_Blažková 89.?.?.?

Mám podobné vzpomínky, i když mi bylo jen dvanáct. Na té úrovni ZŠ mi to tenkrát přišlo dost šílené, cítila jsem se nepatřičně. Přestože jsem vždycky o všem hloubala, uvědomovala jsem si svůj věk a přišlo mi úplně na hlavu čmárat o přestávkách na tabuli nápisy "Studenti, jsme s vámi" atd. Někteří kantoři to přešli mlčením, někteří to kvitovali s nadšením. Nikdo se ale neodvážil říct něco proti. Ze dne na den byli ze soudruhů učitelů páni učitelé, zrušili nám ruštinu, vyhodili ruštinářku, v hudební výchově jsme povinně zpívali "Ach, synku, synku"...
Celé to bylo prostě divné.
Je ovšem také faktem, že tehdy nás v občanské nauce učitelka začala drtit Listinu základních práv a svobod. Kam si ji však dnes můžeme strčit, všichni víme. Hlavně já.

267596

23.04.2012 18:41

Velký restart

RE:

baba_Blažková 89.?.?.?

Dejte pokoj s Rakouskem, to má také dnes dvakrát takový dluh, co my. Srovnáváte a přitom vypouštíte důležité položky.

267601

23.04.2012 18:45

Velký restart

RE: Predchozi rezim

baba_Blažková 89.?.?.?

Podinvestování? Když na něco nemám, tak si to nekoupím, co je na tom divného?

267602

23.04.2012 20:34

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: nákup v Kotvě

baba_Blažková 89.?.?.?

Z Ostravy se na nákupy jezdí tak maximálně do Polska, Cajzle. Tady totiž není průměrný plat třicet tisíc jako někde. Navíc - co tam máte, co my tady ne? Teda kromě Pražáků, ale bez těch se hravě obejdeme.

267613

23.04.2012 20:39

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale půjčí. Tak jako to funguje jinde, tak jako to fungovalo i zde. Bezúročné půjčky může klidně poskytovat stát. A proč by ne.

267615

24.04.2012 11:49

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

baba_Blažková 89.?.?.?

Vzal jste mi to přímo z úst, díky, protože jsem předpokládala, že takovouto "kacířskou" myšlenku neponechá pan TMO jen tak viset, aniž by se ji pokusil dehonestovat. Díky. Napsala bych to stejně.

267660

24.04.2012 13:09

Velký restart

RE:

baba_Blažková 89.?.?.?

Měli tam holt špatnou propagandu. Lájfstájl manželů Ceausecových byl némlich stejný jako lájfstájl manželů Perónových kdesi v Argentině. A zatímco ta odbarvená semetrika z jižní Ameriky je dodnes div ne svatořečena, tak v Rumunsku je tomu víme jak.
[velký smích]

267669

24.04.2012 13:19

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, takže vyvádět naše (sám jste to řekl) peníze do soukromých rukou je lepší, než tyto naše peníze udržovat v našem oběhu. Aha. Z čehož lze vyvodit, za koho tu kopete; za stát = nás asi ne. Ač se nám to snažíte neustále podsouvat. Pán bude patrně zainteresován.

BTW - jednoznačné odpovědi lze vyjádřit stručně, nemusíte zde psát traktáty, myšlenka se vejde i do věty jednoduché.

267671

24.04.2012 13:41

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

baba_Blažková 89.?.?.?

Netykejte mi, člověče, to si nikdo nedovolí ani z oka do oka. Ačkoli tady na netu, to jste statečný, viďte. A neurážejte, za hlupáka jste tu vy. Svět ve skutečnosti je velmi jednoduchý. To jen manipulátoři a zloději vymýšlejí složitosti, aby se v nich slušný člověk nevyznal a nemohl tudíž jejich zlodějiny jednoznačně identifikovat.

"Soukromé ruce" jsou všechny ty, které nejsou státní / naše. O kterých se rozhoduje jejich majitel čistě na základě svého úsudku bez kontroly nás / státu, zda ze zisku vyplatí svého pohůnka, aby si tento koupil jachtu nebo dvě (nebo tři), zatímco jinde někdo jiný chcípá hlady. Ještě něco není jasné?

Řekla bych, že jste blbej jako můj sedmnáctiletý syn. Ale vy nejste blbej. Vy jste navedenej.

267680

24.04.2012 14:16

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, jsem tedy vadná, hnusná, jednoduchoučká, co tam ještě máte k obhajobě svých tezí o nezbytnosti a nezastupitelné úloze úroku a úroku z úroku a obchodování s "deriváty" etc?
[velký smích]

267690

24.04.2012 16:05

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

baba_Blažková 89.?.?.?

No, to nám vysvětlete, pane TMO, co z toho ti bankéři mají, že ty peníze držej v trezorech, nepustěj a nepustěj je do oběhu...

Tedy - my to víme, on sice bankéř s těmi penězi nic nedělá, ale ty peníze se mu v tom trezoru samy množí (!), jak jen je to možné, tady asi neplatí základní zákony o zacování energie (hmoty), finanční zákony jsou něco jiného než fyzikální zákony a my jsme blbé, líné a závistivé socky, které závidí pilným, udřeným a zpoceným bankéřům, kteří jsou - z moci bohem jim po právu svěřené - nad (přírodními) zákony.
[chechtot]

267701

24.04.2012 21:54

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

baba_Blažková 89.?.?.?

Vaše poznámka o mnohočetnosti je snahou o odvádění od diskutovného problému. Anebo skutečně jste poněkud mimo a nechápete, že zde píšete na veřejný web, který čte mnoho lidí a se zájmem zde sleduje, jak se tu duševně obnažujete. Takový úkaz kombinace zbytnělého ega a prostého ducha spolu s neuvěřitelnou agilitou se totiž málokdy vidí.

K první části vašeho druhého odstavce - ano, to je přesně to, o čem hovořím. Peníze leží v trezoru a tam se množí (jen svou čistou existencí), ale vy jste momentálně zaujat mou osobou, takže nevnímáte myšlenky ani vlastní, natož tak moje, z toho si nic nedělejte, to se stává spoustě lidí. A samozřejmě, ony se hlavně nejlépe množí v elektronické podobě, bez trezorů, kde by mohly být snadno k dopočítání.

Druhá část vašeho odstavce - co to melete? Řeč byla (vaše) o tom, jak jsou peníze utráceny a tím se vrací do oběhu. Jenže ony se ty peníze jaksi do oběhu nevrací, že áno, protože za těch téměř sto let, co to takto funguje se za pomoci úroků a systému částečných rezerv nahromadilo v těch moudrých a tolik užitečných rukách tolik oběživa, že už tyto ruce nemají, co by si koupily, vždyť letadlo už máme, jachet několik, nějaké to maserati by se taky našlo, pár rezidencí taktéž a tak mlsně pokukují třebaaa - po řeckých ostrovech. [cool]

Všiml si ještě někdo další, že jsem toho člověka ještě ani jednou nenazvala idiotem? Já jsem prostě úžasná... [velký smích]

267731

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 082 188,30 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 552 127