Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané čen

Nalezeno 12 příspěveků, 12 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.05.2013 12:42

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Pro pritomne homofoby:

čen 89.?.?.?

Tak prosím laskavě vynechte vy nás a necpěte nám pořád vaši orientaci pod nos. Ještě jsem si nikdy v mědiích nevšimla, že by heterosexuál mluvil o svém sexuálním zaměření, to je přece každého soukromá věc, tak proč nám to neustále cpete? Pomalu to vypadá, že kdo není homosexuál, není plnoprávný občan a toho už mám plné zuby. Neměla jsem proti vám nikdy nic, ale v poslední době už toho začíná být příliš, už laskavě dejte pokoj a nechte žít ostatní, jak umí a vy konejte stejně, aniž byste to neustále cpali komukoli do hlavy. Nejsem,pane, homofobka, ale už toho na jednoho začíná být ažaž.

290545

04.06.2013 09:40

Čína spálila 3 americké dodávky geneticky upravené kukuřice

RE: Jíte GMO?

čen 89.?.?.?

Je legrační tvrdit, že něco tělu neškodí, protože odborníci tvrdí, že je tomu tak. Příklad: Mám ráda sladké a protože jsem nechtěla konzumovat příliš cukru, více, než dva roky jsem používala místo cukru Diachrom, který jak víte, obsahuje aspartam. Po dvou letech se začaly objevovat potíže, bolelo mne břicho, objevily se závratě, začaly mi otékat kotníky. Hledala jsem příčinu těchto potíži jak jinak než na Internetu a vyskočila mi i stránka u účincích aspartamu. Vyhodila jsem nově koupenou krabičku Diachromu a dávala jsem si pozor, abych žádnou potravinu s umělým sladidlem nejedla a ejhle, potíže se ztratily. Ale lékaři jej nadále vřele doporučují a dokonce v informacích o nových druzích Diachromu jsem četla, že o jeho špatných účincích na zdraví rozšiřují fámy bulvární média. Ale já jsem si vše ověřila na vlastním zdraví. Ale odborníci nadále tvrdí, že jde o skvělé sladidlo bez vedlejších účinků a lékaři jej nadále doporučují cukrovkářům a lidem, kteří potřebují zhubnout.

290747

20.06.2013 11:08

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: To autor

čen 89.?.?.?

Tak nevím, lékařskou péči si platíme a asi by to stačilo, když mají zdravotní pojišťovny peníze na předražené zakázky, které jdou do kapes kmotrům, ale na nemocné děti se dělají sbírky.dále si platíme na důchod, a asi by to taky stačilo, kdyby stát důchodové fondy nerozházel, ze sociálního pojištění, pokud vím, platíme i příspěvek na nazaměstnanost, takže si předplácíme i podporu v nezaměstnanosti. Na fungování státu platíme daně a asi toho nebude málo. Všechno, co nám stát dává, si platíme ze své mzdy a částečně to za nás odvádí zaměstnavatel. Daně jsou na ostatní služby státu, tak nechápu, proč někdo tvrdí, že vše platí stát. Vše si platíme my. Silnice jsou rozbité, nové mosty a silnice se předělávají, zdravotnictví už pomalu pro každého není, školství, to je škoda mluvit, ale za to lidé, kteří jsou přisáti na státní pokladně, těm jdou naše peníze k duhu. Kdyby stát hospodařil a nechoval se k našim penězům jako loupežník, asi by se v této zemi žilo úplně jinak, tak vůbec nechápu, o čem je řeč? Kdo má chuť patit daně, aby si kmotři pořídíli ještě větší majetek, než mají a lidé, kteří ve většině berou plat pod státním průměrem živořili?

291807

23.07.2013 23:11

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

čen 37.?.?.?

Víte pane, spokojená žena je žena šťastná a k tomu celkem nemusí být ani sex, on postačí i krásný vztah. Měla jsem muže, nespali jsme spolu celých pět let před jeho smrtí a měla jsem jej ráda a byla jsem s ním šťastná. Ptají se mně muži, jak to děláš se sexem, když jsi sama? A já na ně zírám jako na blázny, protože nijak. Proč bych toužila po sexu, když jsem sama, nevíte? Až se objeví partner, kterého budu milovat a budu s ním šťastná, pak jej budu milovat i fyzicky a budu šťastná, ale je tam to ale já chci jen toho, koho budu milovat. Nač je mi sex bez lásky, co mi dává? To, že ukojí můj pud? To si raději přečtu pěknou knihu. A pane, pokud vás trápí rozkrok, nepřenášejte své potíže na opačné pohlaví a proč byla vaše paní nešťastná, to byste se měl spíš zamyslet sám nad sebou, možná, že od vás čekala spíše více lásky a pochopení, než sex.

293799

15.09.2013 19:35

Posledních par hodin

RE: paradoxy bytí...

čen 37.?.?.?

Myslím, že to tak není. Mám pejska, který nahradil stejného pejska , který umřel měsíc před smrtí mého muže. A souhlasím, že nové zvířátko zažene bolest, i když vzpomínky zůstanou. Ve stromech i v rostlinách vidím jejich krásu i živé tvory, povídám si s nimi, někdy se k nim přitulím, a taky mám čtyři kočky. Vím, že ty nejtěžší chvíle po smrti mého muže mi ale pomohl překonat hlavně ten pejsek, rošťáček a tvor, který mne nenechal chvilku na pokoji a snažil se mně rozveselit, když jsem plakala. Mám ráda lidi, chodím mezi ně, mám rodinu, i když bydlím sama, a mám tu nejlepší rodinu, jakou lze mít. Jinak, pejska a zvířátka jsem mívala celá život. Tak se mi ten Duch scvrknul na prázdnou nádobu, že i slepičky beru jako součást mé existence a ačkoli už moc nesnáší, nedokázala bych je zabít a sníst, stejně jsou užitečné dál, čistí zahradu od hmyzu a jejich hnůj je paráda. Když si sednu na zahradu, všechna ta zvířátka jsou kolem mně a do krásy kolem zapadají všechna, je hezké se na ně dívat.

296177

16.10.2013 23:00

Jablka

nevím

čen 37.?.?.?

Zírám na bláznivý způsob života a nějak nevěřím vlastním očím. Svého času dávali v televizi Krotitelé dluhů. Bylo to o pomoci finančních poradců lidem, kteří byli v nesnázích. Takže například: Paní v chalupě rekonstruované, velká zahrada s ovocnými stromy, kůlnami. Paní s dětmi, bez peněz, bez práce, bez manželů, šetřící každou korunu hlavně na sobě, mimochodem, dlužila 40.000,- za plyn. A já nechápala, proč dluží za plyn, když má kolem chalupy plno dříví z rekonstrukce, co kdyby vzala do ruky pilku a topila jím? Co kdyby si od sousedů pořídila pár slepic nebo pár králíků, zahrada byla opravdu rozsáhlá. Co kdyby kus zahrady zryla a zasázela brambory, zeleninu? Co kdyby otrhala ovoce a zavařila je na zimu třeba na marmelády, kompoty, šťávy, vždyť byla doma s dětmi. Ne, nakonec ji nacpali do mrňavého bytu a chalupu prodali za pár korun nějakému měšťákovi, ale napřed kolem ní museli uklidit, protože ji ani nenapadlo si dát dvorek u chalupy do pořádku. Několik takových případů za sebou a ani jednoho postiženého nenapadlo využít toho, že žijí na venkově v chalupě s rozsáhlou zahradou a stavbami pro drobnou havěť. Jedna rodina tam chovala jen pár velkých psů,než ji vystěhovali do nájemných krcálků. Možná, že si člověk na moc nepříjde, ale je to docela dobrý příspěvek k dávkám a alimentům, vajíčka se dají prodat, stejně tak králíci, dnes kilo králíka stojí 200 korun, topit se dá dřívím a vůbec. Nás jako děti živila hlavně zahrada, slepice a králíci, otec byl v invalidním důchodu, takže jsem se tím řídila i já, když jsem zůstala sama s dětmi, na zimu jsem mívala plnou spíž zavařenin, uskladněné brambory na zimu, a navíc jsem i vykrmila prasátko. Ale je to práce, jenže to nepochopím, že se ti lidé ani o to nepokusili. Příjde mi, že žiju na nějaké divné planetě

298017

27.10.2013 23:05

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Teď, když máme, co jsme chtěli...

čen 37.?.?.?

Je to přesně tak, navíc s Babišem vyhrála ODS i TOPka, k Babišovi přestoupilo spoustu ODSáků, když viděli, že mateřská loď se potápí a navzdory převolebním urážkám Babiše směrem od TOP a ODS bych nic nedala za to, že pánové už byli domluveni, vždyť tato metoda se jim vyplatila vždy. Nejdříve Zelení s dávno profláklým Bursíkem, poté Veverky, Top, pokračuje to s úspěchem dál a česká ovce nevidí, neslyší. Reklama na kuřata s Babišem, kde si povídá s Jágrem, vlastně ikonou ODS, přesně vypovídá co vlastně ANO je za strana, ale jako by lidi byli slepí a hluší.
Takže zase vyhrála pravice, navdzdory tomu, co s touhle zemí udělala. Už volit nepůjdu, nemám na to, dokud volí ovce, nikdy v této zemi nebude líp. Pro příklad: Známá svou pražskou tchýni a tchána nechala vyplnit volební kalkulačku, a tam oba zjistili, že se vůbec neshodují s pravicovými stranami, konkrétně ODS a TOP.
Ale oba přesto volili ODS, protože to přece dělají všichni jejich známí. Bohužel, vůbec nemá cenu volit. Pro koblihu zadarmo budou lidé později rýt drškou v zemi, ale holt, dostali koblihu zadarmo, to musí být hodný pán, ten miliardář. Každého, kdo bude zase naříkat, jak je převálcovali exekutoři, podvodníci, lichváři,že nemůže najít práci, každého bych se zeptala, koho volil. A pak bych jej poslala do háje. Protože si to zasloužil a navíc, stáhnul dolů i ostatní.Jsem rozhodnutá, jestli se dožiju příštích volemb, už volit nebudu. protože je to tak, kdyby volby měly něco změnit, dávno by je zakázali

298765

03.12.2013 18:51

Domovy seniorů

RE: Tak tohle už v Německu vymyslel Hitler a dopadlo to špatně

čen 37.?.?.?

Bohužel, v poslední době mám zkušenost, že není třeba eutanázie, starých a nemocných lidí se v nemocnici zbaví rychle a efektivně. Příklad, babička 83 let, má rakovinu žlučníku, neví o tom, je soběstačná a stará se i o vnoučata a pravnoučata. Jednoho dne zežloutne a lékaři ji pošlou do nemocnice s tím, že dostane stent do žlučovodů. V pátek nastoupí do nemocnice stará paní, která je ale v pohodě a za týden odvezou domů úplně vyzáblé klubíčko bolesti, dehydrované a vyhublé tak, že se jí nevejdou do pusy ani zuby. Samozřejmě bez ničeho proti bolesti a druhý den, po injekci na spaní, kterou jí píchla narychlo sehnaná lékařka, umírá. Jak toho tak rychle docílili? Neměla nárok na kapačky, byla neperspektivní, stará a nemocná. Z nedávné doby, muž starší s Parkinsonem,trochu začaly potíže, lékaři že je hospitalizují a změní medikaci. O víkendu jej našla jeho žena při návštěvě křičícího bolestí a s fialovou a oteklou nohou, tedy s trombozou na jednolůžkovém pokoji, kam jej přemístili, protože křičel bolestí už druhý den. Nikde nikdo, ani lékaři, ani sestry, když byla nakonec přivolána lékařka, byl převezen na internu, kde z něj už zbyla jen troska člověka. Do nemocnice přišel po svých a kromě PN v pořádku, jen na pozorování a změnu medikace. Kdyby jej žena nenavštívila, zemřel by bez povšimnutí a za bolestí na té samotce, takhle jim zemřel až o dva dny později. Žádná základní péče, která je u trombozy nutná neexistovala.. Jeho žena nechápala, z muže, soběstačného, během pár dní naprostá troska, ale naprostá, při poslední návštěvě ji už nepoznával. Nechápu, proč zavírali heparinového o vraha, vždyť jim pomáhal. Dneska si doktoři dělají eutanázii sami a bohužel, ne bezbolestně.

300241

23.01.2014 20:12

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Dovolte vstoupit, pánové :-)

čen 37.?.?.?

Jen k paní Evě. Jsem na tom stejně Vy, paní Evo a snad jsme i ve stejném věku. To, oč se snažíte, jsem se těmi dnes dostupnými prostředky pokoušela tři roky a naprosto znechucená,jsem na tuto snahu rezignovala. Raději zůstanu sama, než jediného z těch podivných existencí mé generace,lovících na Seznamkách. I tam, pane Stvoro jde v poslední době jen o zabezpečení jednoho z partnerů, nikoliv o vztah. A to se týká obou pohlaví.Ale až teď jsem si uvědomila, jak vzácné zboží je muž po padesátce pro stejně staré,osamělé ženy, které mají základní vzdělání,nízké platy, třeba i děti ve stejné situaci. Čeká je jen doživotní živoření, nic jiného a jedině vztah s mužem je pro ně záchrana. A takto fungují i muži, i když tijsou na tom o trochu líp, ale životních ztroskotanců jsem potkala také dost. Zbytek je jako utržený z řetězu a sex je pro ně nejdůležitější priorita a dokonce se za to ani nestydí. Kdepak vztah,sdílení,společné zájmy, vzájemná úcta, to dnes nikoho nezajímá. Divný svět.

303127

03.02.2014 11:28

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Odpověď #2

čen 37.?.?.?

Milý pane, asi jste slepý a hluchý. Jak si může běžná rodina dovolit cestovat i do té bývalé Jugoslávie, když si nevydělá ani na prostou reprodukci? K čemu je mi kvalitní, tedy z vašeho hlediska, zdravotnictví, když si je nemůžu dovolit? A co se týká té kvality zdravotnictví, zažila jsem v poslední době několik případů, kdy v nemocnici nechali člověka svému osudu, přetože byl ve vážném stavu a trpěl obrovskými bolestmi, akorát jej přesunuli mimo ostatní pacienty, aby neslyšeli jak prokřičí celé dny bolestí. A to kvalitní zdravotnictví jsem prožila na vlastní kůži v případě mého muže,i maminky, takže o kvalitě dnešního zdravotnictví mi opravdu nikdo nic nenamluví, to opradu ne. Kde máte pane tu čistší a upravenější přírodu, bydlím u údolí řeky Berounky, umíte si představit, jaký svinčík je v lesích a všude, kde rostou nové satelity? Delší věk dožití způsobuje milý pane to, že senioři se narodili ještě v létech, kdy neexistovala chemická a nehrážková potrava, a žili v době, která nebyla stresová jako dneska, vždyť nemocemi dřív starých lidí dnes už trpí i mladé a střední ročníky. Nevím, jak kvalitní výrobky vyrábí náš průmysl, s výrobky spotřebními, ať je to cokoli nikdy nevím, kdy mi odejdou. A výrobky denní potřeby jsou tak nekvalitní, že vydrží maximálně tři měsíce. Ale naše průmyslové výrobky téměř neznám, pod jakými značkami se prodávají, poradíte mi? Nějak je neznám. A lepší léky? Je mi šedesát pět a raději léky neužívám, nepotřebuji si zničit zdraví, milý pane,tak jak zničily zdraví mého muže, víte? Svobodně mohu změnit místo bydlení, ano, pokud na to mám. A kdo na to má, když většina národa vydělává podprůměr? Ano, pod most, tam mám cestu otevřenou stále, i když nikomu nedlužím, ale v tomto státě, který otevřel brány podvodníkům a plně je podporuje, nemám moc jistoty.

303869

07.03.2014 22:15

O Ukrajině a ekonomických sankcích vůči Rusku

RE: MMF se tetelí blahem a cvaká ostrými pařáty nad svou další kořistí

čen 37.?.?.?

Dneska ve zprávách na Nově, nestačila jsem to vypnout, ale aspoň jsem se zasmála. Nevšimla jsem si jakého Ukrajince to citují, zda nějakého nového člena parlamentu, který prý prohlásil toto: Chceme si splnit evropský sen a být na tom stejně jako jsou na tom Polsko, Česko a Maďarsko.

306173

16.11.2016 17:47

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

RE: kuřácké

čen 46.?.?.?

Jezdívala jsem zamlada do hospůdky zvané U Veličků, kde se scházeli trampové. Byla jsem mladá, ale často mně pálily a slzely oči od kouře z cigaret, pro který v té hodpůdce pomalu nebylo ani vidět. Jak říkám, byla jsem mladá, nevadilo mi to. Po létech, dlouhých, to už se ze mne stala babička, jsem navštívila rodný kraj a i dotyčnou hospůdku, byla opuštěná a tak jsem se dala do řeči s paní majitelkou, jejíž bratr tenkrát v té hospůdce pracoval a všichni jsem jej dobře znali a měli jej rádi. Dozvěděla jsem se, že už je po smrti - zemřel na rakovinu plic. Naštěstí jsou mi kuřáci ukradeni, v mém okolí žádný není, jen jednou jsem se ohradila na lodi na Vltavě, kde jsme seděli na palubě s dětmi a kde seděla paní, ruku s cigaretou položenou na opěradle , o které se děti opíraly. Proč kuřáci nechtějí pochopit, že kdyby svým kouřením neotravovali jiné, že by nikdo proti nim nic neměl? Bohužel jsem trpívala migrénou a kouř z cigaret byl mezi pachy, který ji u mne nastartoval. Proč neumíte pochopit, že cigaretový pach není právě nejpříjemnější pro lidi, kteří nekouří? Nejste sám, pane Stvora, kdo se zastaví, posadí a rozjímá v přírodě, ale s jejími vůněmi a bez pachu cigaret, nebo kdekoli jinde. Na takové pozastavení a rozjímání opravdu kouření nepotřebuji, ani u toho krbu. Omluvte mně, nechci se vás dotknout, nejsem ve vaší kůži, v životě jsem se cigarety nedotkla a to z jediného prostého důvodu, můj otec kouřil jednu za druhou a bylo mu jedno kde a my jako malé děti jsme ten zápach nesnášely. Taky zemřel v padesáti čtyřech letech, opravdu té devadesátky, jak se zde píše, se nedočkal.

353400

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 1

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,02 Kč
Euro
27,26 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
21,97 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 704,05 Kč
1 unce stříbra
565,50 Kč
Bitcoin
297 681,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 308 055