Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Kysučan

Nalezeno 434 příspěveků, 3 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

05.03.2013 19:25

Božská fraška

RE: Inkvizice i Bible lze !

Kysučan 85.?.?.?

Žiaľ-bohu máte pravdu ro-maker, že Biblia píše tak, ako ju Ni(e)kto napísal...

Prečo Kristus nič nenapísal?
Čítali ste aj evanjelia, ktoré neboli kanonizované, tzv. apokryfy - napr. Barnabášovo ?
Kto napísal túto mýtologicko - rasisticko - védickú "zlátaninu", ktorú dnes nazývame Bibliou?
Čítali ste celú Bibliu a hlboko ste sa zamysleli nad jej v mnohých prípadoch extrémne protichodnými tvrdeniami?
Mohol by byť Boh taký krvežíznivý a rasista, ako v prípade Kaina a Ábela alebo pri biblickom vytváraní "vyvolenej rasy" s jej úžerníckou doktrínou ?:

„Svojmu bratovi nebudeš požičiavať na úrok, na žiadny úrok ani za striebro, ani za pokrm, ani za čokoľvek, čo sa sa požičiava na úrok. Cudzincovi môžeš požičať na úrok, ale svojmu bratovi na úrok požičiavať nemôžeš, aby ti Hospodin, tvoj boh(koho boh?), požehnal vo všetkom, k čomu priložíš svoju ruku na zemi, ktorú ideš obsadiť“..
Biblia – St.zák. Deuteronomium 28:12
„..budeš požičiavať mnohým národom, ale sám si nebudeš musieť požičiavať. Hospodin Ťa učiní hlavou a nie chvostom, budeš vždy stúpať vyššie a neklesneš nižšie, ak budeš poslúchať príkazy hospodina, svojho boha, ktoré ti dnes udeľujem, aby si ich prísne dodržoval. “
Biblia – St.zák. Izaiiáš 60:10 — 12:
„Cudzinci vystavajú tvoje hradby a ich králi ti budú k službám.. Národy a kráľovstvá, ktoré by ti neslúžili, zahynú. Takéto národy prepadnú úplnej skaze“...

A do toho zapadá aj Vaše:

„Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské."

Skúste sa zamyslieť, čo týmto autori Biblie mysleli!?

Pre-lož-im:

Ne-bo je miesto, kde niet Boha. A tam sa dostanú všetci tí, čo ich neobdaril Duch (skutočný Boh), t.j. tí, čo veria Biblii, ako nejakému "svätému" písmu..

Po vyše 2 000 rokov postupného vývoja Homo sapiens s., žiaľ prastaré "písma" a ich výklady stále ovládajú Mieru chápania dnešného človeka.Kde sa stala chyba pri evolúcii??

Viera v Bibliu a podobné zvrátené svätené písma (kým?), ako je aj Tóra, či Talmud do značnej miery predurčujú konanie jednotlivých nedo-ľudkov (t.j. ľudí, ktorí nemajú správne Roz-líšenie objektívnej reality = nedokážu plne chápať Pravdu života vo Vesmíre).

Skúste sa zamyslieť nad faktom, že kňazi RKC nemajú žiadne pokračovanie genetického materiálu. A navyše inklinujú k nemorálnym homosexuálnym, pedofilným a iným zvrátenostiam.
Prečo?
Sú totiž slepou uličkou vývoja ľudstva, nekorešpondujú s Objektívnou realitou Života. Odbornejšie - sú zajatcami a otrokmi bioinformačných biopolí, ktoré boli pre daných ne-ľudí zámerne vytvorené na ich plné ovládanie!
To umožňuje Globálnym parazitom (následníkom autorov "svätých" písiem a realizátorom dnešnej globálnej politiky ) neustále využívať veľmi jednoduchý princíp:

Divide et impera.

T.j.: Svojich protivníkov rozdeliť a nechať sa navzájom požiera

285885

19.02.2013 21:00

Matrix

RE: tak ako, viete?

Kysučan 85.?.?.?

Aj majster tesár sa sem tam utne... [smích]

Populus kvičí, že všetko je v pi.i → len 2 promile tápe, čo profesor chápe.

Pro-fesor s nadhľadom
naťahuje Gaussa,
že ovce už na 5 %
chápu Otca Fauss(t)a.

Igen, pozitívna projekcia je krásna vec a s-trojenie do reality je poněkud věc kapánek zlo-žite-jší.
Asi len midi slabým manévrom je možné objektívny Gaussov (Fotrov) hrbolček posúvať v pozitívnom S-m(i)ere k človiečine...

Hoci túto zvědavú komunitu sledujem len malý kurací krôčik,ktorý je aj tak len mojim osobným etalónom času, tak badám, že in-ka-rnáciu(to čo má človek vo svojej psychike naočkované), sa nedá len tak ľahko prekonať:

védisti - zostávajú védistami
židia - židmi
nacionalisti - nacionalistami
ovce - ovcami
atď...


Veľká segra - na ktorú reaguješ - nepatrí k poplatným dezintegrátorom a dezinformátorom. Vidím, že ma snahu sa dozvedieť viac, ale určitým (asi nechceným) sarkazmom ju ponechávaš v osídlach nechápania a úteku k ľahším formám vysvetlenia objektívnej reality (to video s tým robotom a dieťatkom veľa vypovedá).

Iste, môžeme povedať, že každému, čo jeho jest = každý dostáva po zásluhe, čo chce a čo hľadá a na akú príjmovú vlnu je morálne naladený.

Ako si v tomto kontexte vysvetliť:

"Nechajte maličkých prísť ku mne".

Samozrejme teraz nehľaď na nejakú interdisciplinárnu terminológiu, ale pozeraj sa ako čelo-vek, ktorý by má niesť určitú misiu.

Plní sa misia ?
Chápu ju tí maličkí ?

285178

14.02.2013 00:09

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

Kysučan 85.?.?.?

Nezavádzajte tu neustále komunitu na Zvědavcovi svojimi "výmyslami" na odvedenie pozornosti ppppp!

Chemtrails sú plne reálne a takmer denne používané a poškodzujú aj vaše zdravie, ako aj zdravie vašich blízkych.

Napr.:

Program ovládnutia počasia:

http://insiderblog.info/wp-content/uploads/2012/11...

Ako to reálne vyzerá:

http://www.youtube.com/watch?v=bSSWnXQsgOU&feature...

284810

11.02.2013 21:22

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE:

Kysučan 85.?.?.?

Tak zahrievacie kolo vo voľnom "ringu" máme v r. 13 za sebou a ako vidím, tak v dnešnej rýchlej informačnej dobe - kto neskoro chodí, tak ho ni(e)kto predbehne.. [smích]
Ináč samoprevierku som ešte nestihol a mám sa - ako hovoria za Atlanti.com - very well. Dúfam, že aj vy ste po víkende plný síl a elánu diskusne napravovať poblúdené ovce na ceste k lepším zítřkům.

Vždy s obdivom sledujem ako sa ekvilibristicky snažíte vybudiť dojem, že žido-kresťanská civilzácia je vlastne kresťanská a judaisti sú len takým (u)trápeným prídavkom.
Ale to už celé vlastne udo vysvetlil, že čert alebo diabol jedno jest a môže sa skrývať za rôzné krásne rečičky, ideológie, heslá, relígie, dogmy , rituály či ornáty.
Strom sa pozná po ovocí...Nicht wahr?

Takže vy ste identifikoval lorda Rothschilda ako dvorného slúžiaceho Žida a katolíka (služobníka). To jsou mi věci, pánečku...[velký smích]

Ja keď som pozornejšie čítal tú Balfourovu deklaráciu, tak som v postave Roth-mana videl skôr nadštátny a nadžidovský element skrytej riadiacej globálnej štruktúry.
Dnes povedzme mister Soros už ani nehovorí, že je žid alebo katolík, on už priamo hovorí, že je nad všetkými relígiami a je bohom vyvolený, aby ľudstvo doviedol do Open Society.
No veď aj mi v žido-kresťanskej societe predsa tiež chceme otvorenú celosvetovú komun-itu, kde by všetci boli bratia a sestry, či nie pane Bekota?

Len tá pyramída moci,hlúpostí a lží tomu nejak bráni...

Ale lož má krátke nohy a aj pseudokresťan Havel národom povedal, že „Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí“. A teraz v pozadí z TV počúvam velebného bradatého chazarského kresťana Tomáše Halíka - to je úplná nádhera ohlupovania oviec našej civilizácie!

V žiadnom prípade si z neho neberte príklad..
[velký smích]

284668

11.02.2013 19:59

Vrtěti psem 2. díl

RE: K cirkvim

Kysučan 85.?.?.?

Tak nám paní Müllerová odstřelil Globálni (černý) P-éter z autoritného Petrovho stolca Papa Razziho.. [smích]

Ovečky budú zase žalostne bľakotať
a černokňažníci všakovako ľapotať.
Mééédea si už ruky mädlí
ako ľudzom hlavu skvedlí..

Vieš niečo bližšie zo svojich Pavučinových sietí, aký je reálny dôvod ro-chá-dy?

284662

08.02.2013 00:39

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE:

Kysučan 85.?.?.?

Pěkné pane Bekota,

len trochu kostrbatá schéma.
Chýba v nej napr.:

1.Úloha zakladateľa novodobého sionizmu Theodor (Binyamin Ze’ev) Herzla, ktorý na objednávku vytvoril "svoju" definíciu pojmu národ, čím sa vytvorila možnosť vzniku Žida.
Minule sme sa bavili o tých vyroždencoch a degenerátoch, tak jeho životné dielo bolo tiež patrične odmenené Zhora:
Rodina Theodora Herzla vymrela už počas jeho života, alebo zanedlho po jeho smrti. Herzlova manželka, ktorá trpela psychickou labilitou, zomrela tri roky po jeho smrti. Ich dcéra Pauline zomrela roku 1930 na predávkovanie heroínom, syn Hans, ktorého liečil Sigmund Freud sa chvíľu na to zastrelil, dcéra Trude zahynula v Terezíne a posledný žijúci potomok Stephan spáchal v roku 1946 samovraždu...

2.Balfourova deklarácia

2. november, 1917

Drahý Lord Rothschild,

Je mi veľkou cťou Vám v mene vlády Jeho Veličenstva oznámiť nasledujúcu deklaráciu, vyjadrujúcu náklonnosť s židovskými sionistickými plánmi, ktoré boli predložené kabinetu na schválenie a odsúhlasené.

Vláda Jeho Veličenstva vzhliada s priazňou na ustanovenie židovskej národnej domoviny v Palestíne a vynaloží všetky prostriedky na dosiahnutie tohoto cieľa za predpokladu, že nebude podniknuté nič, čo by ohrozilo občianske a náboženské práva existujúcich nežidovských skupín obyvateľstva v Palestíne, alebo práva a politický status Židov v ktorejkoľvek inej krajine.

Budem Vám vďačný, keď s obsahom tejto deklarácie oboznámite Sionistickú federáciu.

S úctou

Arthur James Balfour


Prečo minister zahraničia GB, ktorá bola vtedy globálnou veľmocou, píše tak úctivo nejakému lordovi Rothschildovi a čo je to Sionistická federácia ?
( Našepkám Vám: Na lichotnícku repliku, že je kráľ židov pán Rothschild odpovedal, že on je Žid kráľov.. [velký smích] )

A koľko vody ešte pretieklo Temžou až prišiel Norimberg...

S tou poslednou vetou súhlas:

"Povedz mi, čo čítaš a ja ti poviem kto si."


[smích]

284470

05.02.2013 20:51

Světová válka tiskařských strojů

RE: A co se divíme?! JůYsEj má velký problém, tak bude řešit svět:-)

Kysučan 85.?.?.?

No jo,

teraz strašíš hošanov z 12.(stratenej) čaty leviatanov ( לִוְיָתָן, Livjatan = „stočený, pokrútený“ ) nejakými imitačnými zákonmi démon-kritos Vis-Miery a oni teraz nevedia kako včuleky.. [velký smích]

Predtým si im dával pozitívne impulzy na istú autosynchronicitu živočíšneho stáda, ale algoritmika adekvátnych biopolí tak ľahko obeť zo svojich pazúrov nepustí.
Navyše keď je (asi) ešte podporovaná aj inými nie príliš ľudskými stimulmi na pomerne primitívnu nízku pilotáž v prospech zachovania tlupo-elitárneho usporiadania spoločnosti.

Tydli-mydli ala Steve.. [velký smích]

Zatiaľ možno konštatovať, že algoritmus ich pôsobenia je nezmenený, čo vedie k zamysleniu, či miera hodnotenia aktuálneho stavu predmetnej štruktúry je správna a či daná štruktúra SS je už momentálne schopná určitej sebareflexie a adekvátneho hodnotenia in-formačného stavu celoplanetárnej biomasy!?
Dočasné stiahnutie slimáka do ulity je tiež biologický reflexívny prejav, ktorý chvíľu chráni m-lže. Ten potom zase za chvíľu vystrčí pa-rôžky..

Uvidíme, povedal slepý hluchému a kúpili si lístky na šak(g)alov Holy woo-doo kozmopolitný muzikál Fidlikant na streche.

Pád zo strechy býva často tragický až smrteľný. Snáď si postupne m-lži začnú uvedomovať, že tanec na rozpálenej streche je veľmi nebezpečný.. [velký smích]

284329

04.02.2013 22:11

Světová válka tiskařských strojů

RE: A co se divíme?! JůYsEj má velký problém, tak bude řešit svět:-)

Kysučan 85.?.?.?

Jémankoté [velký smích]

Odpovede na Vaše otázky - to sa dnes už niekde bežne učí na ZŠ Vojto, samozrejme na príslušnej úrovni vnímania. Ak ste však ročník 49 tak ste to už nestihol.
Ale berte aspoň nejaké semináre v klube a tu v diskusiách sa tiež už viackrát na všetky Vaše otázky odpovedalo aj Zhora aj zdola..

Aneb těch 30 stříbrných je motivátorom Vojto?

Hrubý súhrn v symboloch máte na 1 USD bankovke aj s nápisom Novus ordo seclorum, čo v preklade znamená "NWO navždy" - môžete si to dať vylúštiť nejakej kartárke alebo veštkyni.

Apropo - spýtajte sa ešte prečo máte v ČR v štátnom znaku leva ? Také typické zviera pre Země české...

A prečo má ten typický český zver 2 ocasy Vojto ?

[velký smích]

284289

29.01.2013 18:29

¡No pasarán!

RE: Optimismus?

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

2. Chronologicko-historické info-zbrane : povedal niektorý z kandidátov, že ľudstvo žije na množstve vyfabrikovaných mýtov a legiend, ktoré viedli k vyformovaniu množstva náboženstiev,šľachtických stavov, pol. strán, siekt, hnutí, masonov a iných organizácii, čo ľudstvo rozdelilo do množstva ľahko ovládateľných frakcií ? - no

1. Svetonázorovo-metodologické info-zbrane : je najsilnejšia zbraň globalizátorov, keď sa im podarilo človeka odpíliť od svojho Tvorcu = Vyššej Inteligencie Vesmíru.
Sú obaja rozvedení a nechápu svoje vyššie poslanie na Zemi - yes
Sú obaja za voľný frivolný spôsob života - yes

Kcharl i Miloš nie sú podľa súčasných meradiel spoločnosti žiadni hlupáci a vedia niečim plebs zaujať, čo Globálna vláda kvituje, a preto ich použila.
Navyše Miloš vyzerá byť čiastočne závislý od bioinformačného vedenia svojou dcérou..
Riadenie vyšších politických činiteľov sa totiž často zabezpečuje cez ženskú časť populácie.
Pár vnímavejších si už všimlo (aj tu bol jeden veľmi dobrý príspevok na danú thému), že napr. Klausa riadi Lívia a čo čert nechce - zase to musí byť židovka (egregoriálne plnia biorobotické algoritmy zadané do ich programu už pekných pár tisícročí dozadu).
[velký smích]

Čo záverom L.C.:

Naše národy bohu-žiaľ nie sú ešte na vyšších prioritách informácii pripravené na chápanie okolitých dejov. Ale treba byť progresívny = optimistický. Negatívna projekcia (tá je teraz silne pertraktovaná cez multimédia) vedie k zhoršovaniu postavenia každého tvorčeka na planéte Zem. Netreba veci vidieť úplne negatívne. Činnosť (p)rezidenta aj vlády je priamo úmerná chápaniu národa a jeho morálky.
Každý národ energeticky a egregoriálne podporuje tú mat(r)icu - množinu budúcich dejov, ktoré sú úmerné jeho intelektuálnemu a duchovnému potenciálu. Proste si vyberá podľa Vesmírneho zákona, ktorý má názov Gaussovho normálneho rozdelenia pravdepodobnosti, svoju cestu..

Ak Miloš a jeho marioneto-vodiči uvidia, že národ stúpa po rebríku chápania, tak určite to nezostane nepovšimnuté a rezidenti na Hrade i Parliamente budú musieť zodpovednejšie konať - v prospech svojich vol-ičo-v..

[velký smích]

283942

29.01.2013 18:15

¡No pasarán!

RE: Optimismus?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím L.C.

Optimizmus? - ste nadškrtol do titulku svojho príspevku.

Áno, mnohým ľuďom chýba optimizmus...Prečo ho je nedostatok ?

Uvediem 2 príklady:
1. V USA je bežné, že všetci sa verejne tvaria vysmiato, na otázku "Ako sa ti darí?" Takmer všetci s úsmevom odpovedajú, že veľmi dobre, aj keď ich drtí hypotéka, úvery na kreditných kartách, problémy v práci, či so zdravím, ktoré si musia draho kupovať alebo majú problémy s deťmi, či so susedmi atď.
Snažia sa svet vidieť lepšie, ako v realite vyzerá = snažia sa projektovať pre seba a svojich potomkov lepšiu budúcnosť - sú predprogramovaní americkým snom...
Nie len tak náhodou Nový svet, Nová Atlantída = USA sa dostali na čelo globálneho pelotónu štátov a doteraz majú určitú hegemóniu vo svete. A niekoľko miliárd bežných zbedačených ľudkov by sa okamžite presídlilo do USA, aby žili lepšie a mnohí si myslia, že to je ten ráj na Zemi...

2. Najšťastnejší ľudia na Zemi žijú podľa viacerých prieskumov (rôzných projekčných kancelárii globálnych médii) na rôzných ostrovoch Indického a Tichého oceánu, kde materiálna civilizácia ešte moc nezasiahla a dary Prírody im dávajú takmer všetko, čo k bežnému životu potrebujú + nejakí miestní šamani a lektváre ich zbavia všetkých problémov bytia...

Ako obyčajné ľudové múdrosti hovoria - Pravda je vždy niekde v strede extrémov.

Kcharl alebo Miloš?

Z globálneho pohľadu - Jedno jest.. [velký smích]

Prezident = p-rezident = poverený rezident Globálnej vlády..

Rozoberme si to cez prizmu KOB (Ľudskej Koncepcie spoločenskej bezpečnosti, ktorá stojí proti Biblickej Koncepcii zotročenia ľudstva žido-kresťanskou civilizáciou, kde tzv. židia majú funkciu "bohom vyvoleného národa" a bežní kresťania plnia úlohu otrokov).
KOB rozlišuje 6 druhov zbraní - začnem od najefektívnejších pre plebs, ale najmenej účinných, po najprepracovanejšie informačné zbrane:

6. "Horúce" zbrane : ak by bolo treba zaútočiť v rámci NATO (severo Atlantíd-sky pakt) napr. na Irán, či Sýriu, tak obaja rezidentskí kandidáti boli za ? - yes

5. Genocídne zbrane : používajú obaja alkohol alebo tabak, pre negatívnu projekciu národu - yes

4. Ekonomické zbrane : povedal niektorý z nich, že úrok je najväčšie svinstvo v ekonomickej oblasti, ktorý je zodpovedný za infláciu, zotročenie všetkých ľudí a národov? - no

3. Ideologické a náboženské info-zbrane : videli ste, aby niektorý z kandidátov na rezidenta povedal, že ideológia kapitalistického liberálneho voľného trhu je totálne chorá a relígie ako judaizmus, kresťanstvo, či islám boli vytvorené na ovládanie a manipuláciu podriadených otrokov ? - no

283940

23.01.2013 20:54

Pavouk

RE: Každý niečo chce..

Kysučan 85.?.?.?

Ho(r)-ro-šo Ra-mon (či skôr mon Ra) [velký smích]

Následujem trošku tu dobrú ra-du sú-druha Uľjanova a pomaly zisťujem, že život je h-Ra s objektívnymi a subjektívnymi pravidlami, ktoré Pavouk úzkostlivo spratal do úkrytu.
Zatiaľ mám však len štartovacie hráčske EL-O a Ty si už v rangoch Ma-est-rov.. [velký smích]

Kde je asi plne rozvinutý potenciál malého bôžika na Zemi pri trans-formovaní,to jen Bůh ví ( Ako hore, tak aj dole...ako vo vnútri, tak aj vonku...tí al-chym-isti tiež neboli až takí hlupáci ).

Nuž hej, hmla a opar z temných lesov Hôr sa pomaličky dvíhajú a zmeny matriošiek a mat(r)ičiek prebiehajú. Niekedy ozaj stačí len silnejšie vdýchnuť Život do myšlienky a škatuľky v miniMatrixe sa hýbu k požadovaným cieľom. Mágiu slova ani netreba sem tam použiť. Badám, že pri zložitejších situáciach býva aj dlhší časový posun - asi spracovanie infa z biopolí tvorčekov v podvedomí a presun na vedomú úroveň je viac-roz-merný proces modulácie a korekcie signálu algoritmom.
Takže súhlas, že treba v prvom rade ladiť prijímač, ale aj vyladenie vysielača nie je od veci.

Nástroje:
Aj keď v každom čelo-veku drieme malý ego-čertík, tak sa snažím subjektívne moc neprekračovať neviditeľné hranice. Ale veď vieš, aj tie zvieratkovské al-el-y sa sem tam prejavia a zakmitajú skrutkovnicou k tým pra...pra...arch-om [velký smích]

Západ kontra Východ:
Nabehli obrazy - Sibylina mat(r)ica
- Ka-sto-vý systém
- Konvergencia "satanistického" Západu a "duchovného" Východu do nejakého hybridu

Oper. systém:
Svojho času si písal, že máte niektoré dosť vážne výhrady ku konceptuálnej alternatíve BP. Môžeš ich uviesť - definovať, nech sa aj ovečky podučia (a ja tiež niečo skorigujem) - z diskusie obyčajne býva len kaleidoskop ?

Bá-snička se mi líbí - Globálnemu Pavoukovi už zvoní hrana - už je aj umelecky natvrdo demaskovaný..
[velký smích]

283292

22.01.2013 17:59

Pavouk

RE: Každý niečo chce..

Kysučan 85.?.?.?

Pěkné monsieur udo... [smích]

Musel som si to síce 3x pozorne prečítať, aby som pochopil skryté nuansy s-troj-enia, ale nasadiť na bežného malého lokálneho prírodného predátora-pavouka obrys Konceptu, to nedokáže ani KneSSet...
[velký smích]

Samozrejme nič v zlom, len obdiv myšlienkových pochodov. Hold komu je Shůry dáno..


>Vojna o chápanie..
>"CHÁPANIE je rieka(slovo=kód) zmývajúca
>brehy(common-Niké-ačné hranice)"

Tu by som sa trošku pozastavil. Čo si osobne myslíš, koľko ľudí je dnes už schopných plne pochopiť Tebou túto pre-danú in-formáciu ?
Ak má ZMENA prísť zdola , tak si myslím, že info pre plebs musí byť na úrovni chápania do-liny (h-liny), pretože na vrchloch len búr-livý vie-Thor hu-Die.. Mon Dieu

>Ak sa z predátora, či symbionta stáva bezmierny parazit,
>ktorý nič podstatné eko-logickej,-nomickej,.. nike(systému)
>neprináša, či ju dokonca ako celok ohrozuje, je jeho rola
>vyčerpaná.

>Obete ho buď eli-mínujú, alebo zomrú s ním.

Ja som za, aby sme Ho (aj s Bel-mondom) eliminovali.Ale ako na to, včil to je otázka, keď ich "kva(el)itne" rozdelil. A Zákon vremeni už vyše 60 rokov frčí a ľudze v perdeli terč-í ...


>"Pavúk" je v danej situácii pomaly a isto v našich rukách.
>Môžeme ho zachrániť a laboratórne
>pozorovať(gr.θεωρεῖν theorein..).

>Kapacitu na to už máme.

Hmmm...Ja by som Globálneho Pavúka až tak nepodceňoval(iste i nepreceňoval) a rýchlosť je len vec inerciálneho subjektívneho pohľadu na VM systém a jeho e-vol-úciu.
Ko-labor-ant systém pracuje ešte stále dostatočne spoľahlivo, a keď tak čítam viacero príspevkov (nielen tu), tak vírusy zatiaľ plne dominujú nad ráciom a Intelom..

Verme, že len do času a príde do čelo-ovečích biopolí lepší OP, aj pre chápanie hmyzu, aby ho pavouk nemohol znovu zachytiť do svojich pavučinových sieti.


[velký smích]

283136

15.01.2013 23:24

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Ani ja... Nesouhlasím...:)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím anonyma stále bez nicku.

Keď Paul Gauguin maľoval pekné žienky na Tahiti, tak si všimol, že jeho slúžka skoro ráno viackrát desiatky minút uprene pozerala takmer bez pohybu vždy jedným smerom do vnútrozemia.
Nedalo mu to a spýtal sa domorodkyne, čo to má znamenať. Odpoveďou bolo, že sa rozpráva so svojou sestrou, čo je nového v jej rodnej dedine, ktorá bola (ak si dobre pamätám) vyše 30 km vzdialená. Gauguin neveril a vyspovedal ju z noviniek, zobral koňa a išiel si overiť, čo mu povedala. S prekvapením zistil, že informácie od slúžky boli pravdivé. Telepaticky si pozisťovala nové info o rodine a klebety.
Z toho obdobia namaľoval aj jedno zo svojich vrcholných diel:
Opýtaj sa, odkiaľ prichádzame? Čo sme? Kam ideme? (1897)

Aj jemu to vŕtalo hlavou. [velký smích]

Jednou z hlavných informačných zbraní staroegyptských Globalistov - Predátorov je, že úspešne deformovali chronológiu ľudstva, a tak ľudia žijú na základe vyfabrikovaných a starostlivo pestovaných a živených historických mýtov.
Podľa všetkého Zem prežila niekoľko globálnych katastróf, z ktorých zánik Atlantídy bola posledná.
Immanuel Velikovsky vydal v r. 1950 knihu Worlds in Collision, kde popísal, ako ľudstvo po tejto geofyzikálnej katastrófe prakticky stratilo kolektívnu pamäť = bioinformačné pole noosféry (z gr. noös = duša a sphaira = oblasť, prostredie).
Ľudia tak spadli do doby kamennej.
Súčasná ateistická "veda" bioinformačné polia človeka nerieši a ponecháva to na okultistov a ezoterikov, pričom vôbec nevie vysvetliť fenomény, ako napr. telepatia,telekinéza,zjavovanie sa
duchov ai.
To sú relikty starých civilizácii ktoré ešte žili s Duchom Prírody,a ktoré sa aj dnes sporadicky objavujú a sú veľkým záujmom tajných služieb.
Myšlienka je totiž hmotná a je človekom emitovaná do príslušných bioinformačných riadiacich polí - egregorov. Určití ľudia príslušné egregory môžu ovládať a riadiť a niektorí jedinci dokážu aj z týchto informačných biopolí "vytiahnúť" dá sa povedať čokoľvek.
Bežní ľudia - ovečky božie slúžia ako batérie a nabíjajú príslušné bioinformačné polia (človek svojimi myšlienkami vstupuje do rôzných egregorov) svojou energiou.

Možno predpokladať, že v starovekom Egypte sa k určitým špecifickým egregoriálnym informáciam dostala žrecká šľachta, ktorá ich neskôr zneužila vo svoj prospech. Prví prišli napr. k poznaniu, že globalizácia je objektívny proces podporovaný Vis Maior a vydali sa na cestu k Novus ordo seclorum = NWO.
A prezidenti zatiaľ poctivo slúžia - mnohí aj so slepeckými brýlkami [cool]

Mimozemské civilizácie nie je samozrejme možné vylúčiť, ale nepredpokladám ,že pozemskú "elitu" riadia nejaké reptiloidné alebo iné cudzie entity. Skôr to vidím na cielenú dezinformačnú kamufláž špeciálnych služieb. Čo už im iné ostáva, keď množstvo lží pomaly pláva k povrchu šediváckej kôry mozgovej.
[velký smích]

282471

14.01.2013 16:25

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Ani ja... Nesouhlasím...:)

Kysučan 85.?.?.?

Ach tie konšpiračné teórie a "konšpiračné teórie"... [velký smích]

Zdravím insidera duba a je mi ľúto, že nevyužil insiderské informácie a žije v chudobe s príjmami pod hranicou existenčného minima. Chápem, že globálny systém je kruto nastavený pre morálnejších ľudí, ale...

Voľby

Sú demokratúrna procedúra, ktorá so skutočnou demokraciou nemá takmer nič spoločné. Globálny otrokársky systém je mohutne nastavený a pracuje ako automat = výber kandidátov a ich financovanie prebieha v automatickom režime výberu persóny, ktorá so systémom najviac koreluje. Výber povedzme prezidenta je teda plne riadený proces!
Otrokársky systém po tisícročia menil formy, aby si ovce čoraz viac neuvedomovali, že sú zotročované → "Najlepší otrok je ten, čo si myslí, že je slobodný".
V skutočnosti je spoločnosť zotročená najmä úžerníctvom transglobálnych klanov, kde prim hrajú tzv. židovské klany!

Manipulácie volieb

Riadenie "elít" aj stáda sa realizuje bezštruktúrnym spôsobom. Tzn., že sa do štruktúry objektu manipulácie (riadenia) zavádzajú cez masmédia vopred vybraté informácie, ktoré potom cirkulujú v štáte (podsystéme) a vytvárajú štatisticky podľa Gaussovho normálneho rozdelenia pravdepodobnosti predom známe odozvy - spätné väzby oviec.Vcelku dobre je to popísané v príspevku turistu.
Manipulácia výsledkov nie je potrebná. Ovce si v ČR vybrali kandidátov, kde obaja hovoria to, čo si glob. systém praje - napr. zachovanie elitárneho systému, Izrael a USA sú naši priatelia, žijeme v "slobodnom" svete a iné perličky pre stádo...

Kolonializmus

V skutočnosti každá krajina sveta je kolonizovaná → najnovšie sa používa výraz kryptokolonializmus, pretože glob. projekt má skryté kódy a drvivá väčšina ich nevidí(hmotné aktíva sa vysávajú z Američanov rovnako ako z Indov, či iných - samozrejme na inej úrovni).

PSM

Sú samozrejme už dávnejšie dokázaný podvrh. Sionskí mudrci ešte nedorástli do konceptuálnej moci Globálnej vlády, ktorá ich vytvorila - dobre poznajúc všetky sociologicko-psychické aspekty bežného človeka ako aj žida, ktorého vlastne rôznými technológiami vymodelovala.
Židia sa v globálnom systéme používajú ako výkonná moc. Je to v novodobej h-is-tóri-i (dejiny podľa Tóry) najstaršia mafia, ktorá však skutočne nie je na vrchole pyramídy.

Globálna vláda - vrchol pyramídy

Prapôvod: staroveký Egypt
Symboly: vševidiace oko, lev , pyramída s okom
Štruktúra: 2x(1+10)
Označenie v odb. literatúre: Globálny prediktor (GP)
Mená: neznáme
Dnešné sídlo: Švajčiarsko (aj napr. sídlo BIS - matka všetkých centrálnych bánk sveta)
Typ riadenia: bezštruktúrny - s ovládaním techník manipulácie viacerých bioinformačných polí noosféry Zeme (napr. aj s ich výtvorom, tzv. židovským egregorom)

282333

24.12.2012 01:41

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: balkanizace je nesmysl

Kysučan 85.?.?.?

V postapokalyptickom období ďakujem za odpoveď pán Bekota a dúfam, že to viacerí alarmisti prežili v dobrom zdraví. Snáď pochopia, že svoj ďalší osud si musia zase tvoriť sami a masméédea ich znova oklamala vo virtuálnej projekcii reality a budúcnosti.

Takže sme si trošku zahrali hru na genetiku na báze Vašich pravidiel hry, kde som sa snažil použiť Vaše vyjadrovacie kódové prostriedky... [smích]

Poďme o nejakú tu úroveň vyššie.
Správanie človeka sa samozrejme neriadí len genetickou informáciou, ktorú získava od svojich predkov a v chápaní celej histórie ľudskej civilizácie riadi v podstate prevážne nepodmienené reflexy, nevyhnutné pre prežitie človeka, ako druhu živočícha.

Nechcem zachádzať do podrobností pohybov ľudského stáda v euroázijskom priestore v období po apokalypse Atlantídy (to prosím neberte v spojení s nejakými Leva-, či védickými učeniami - to je faktologicky veľmi dobre doložiteľné). Takže vcelku dobre chápem problém Chazárie s prijatím ideológie judaizmu, mixu etník, Slovanským árijským génom v prostredí Chazarských askenazi jews od určitého historického obdobia atď.
Oveľa zaujímavejšie sú ďalšie formy príjmu informácie, ktoré silne vplývajú na správanie človeka.
Tu patria kultúrna, intelektuálna a intuitívna informácia.
Ak človek žije v nejakej kultúre a prostredí určitého intelektu, tak to zanecháva jednoznačnú silnú pečať na jeho správaní.
Predpokladám, že Vám nie sú úplne neznáme agregátne biopolia riadenia človeka (egregory).
Tu by sme mali vcelku dobré vysvetlenie riadenia správania cez rodinné egregory v uzamknutej "židovskej" komunite s árijským génom R1a1 u askenázi "jews". Silný pocit ohrozenia pretrváva doteraz (hlavne v podvedomí), snaha o prekonanie okolia (gojim) silou intelektu (ak nie som silný ako Goliáš, tak ich zdolám ako slabý, ale intelektuálne silný Dávid). Podľa posledných nie moc verejných výskumov majú askenázi jevreji z Ruska a vých. Európy priemerné IQ 119 a sefardski jews len niekde okolo 84, pričom priemer v štáte Izrael je niekde okolo 100 (len mierny nadpriemer voči iným národom).

To, že sa voči bežným judaistom hrá globálna hra si možno ani Vy plne neuvedomujete (už len podľa toho ako chaoticky vnímate správy od uda1). Snáď si nemyslíte, že tento neľudský parazitický systém tu bude panovať večne a len pre "vyvolených"?

Samozrejme tu patria rozmanité psyops operácie, ktoré ste tu naznačil. A ak sa silne mnohí nezamyslia nad svojim konaním a nad vyhlaseniami globalizovaných trubačov typu Soros, Brzezinski, či Kissinger, ktorí sú už dlhodobejšie skryte proti Izraelu, a teraz to už vytrubujú úplne verejne, tak príde ďalší holohoax, s krutými následkami pre tých, ktorí by mali ľudstvo potiahnúť, pretože majú na to intelektuálnu výbavu, ale pokazený prijímač intuitívnej informácie od ich Tvorcu.

Snáď už aj Vy chápete, po siahodlhých genetických výskumoch,...

Automaticky kráceno

281017

21.12.2012 15:13

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: balkanizace je nesmysl

Kysučan 85.?.?.?

Pane Bekota,

tiež zdieľam vaše obavy, či nemám nejaký ten závadný vyroždenecký gén a neustále sa bojím, či sa nedostanem do štatistík pána Klimova, Freuda a iných "vyvolených" analytikov a bádateľov temných stránok a hlbín ľudskej duše.
Sledujem, že vy sa už dlhšie zaoberáte štúdiom tak zapeklitého problému, ako je tzv. židovská otázka, ktorú nevedeli doriešiť ani nemeckí superárijskí naslovo vzatí odborníci... A tak s nádejou predpokladám, že budete o kúsok ďalej v poznaní, ako tí páni Quido, Dub, či Guru, čo ste ich tu menoval vyššie.
Stále mi vrtá v hlave ten árijský gén R1a1, ktorý ste tu nadhodil a vaša projekcia, že páni z rabbinátu ho majú tiež?! Tož, to si neviem vysvetliť. Boli by nejaké seriózne zdroje,aby som sa trošku prestal báť mojich bratov z nejakého x-tého po-kolena?

Taktiež mi stále vŕta hlavou, prečo tí romantickí revolucionári ako Trockij - Bronštejn, Apfelbaum, Rosenfeld a ďalší nabehli do cárskeho Ruska a postupne nechali vyzabíjať desiatky miliónov obyčajných gojim-ov. Neviete, aký mali ten chorý gén?
A potom tí ďalší árijskí "nadľudia", ako Hitler, Himmler, Goebbels alebo Eichmann ( ten, čo mal na starosti riešiť tú zapeklitú otázku "bohom vyvolených" ) - som sa niekde dočítal, že tiež mali nejakých podivných predkov. Napr.:
http://www.novinky.cz/koktejl/209470-hitler-mel-se...
A tí súdruhovia na Novinkách ešte mali tú drzosť, že tam napísali, že tá podivná haploskupina sa objavuje aj "případně u aškenázských i sefardských Židů". Najvyšší čistokrvný ÁRIJEC so sympatickým fúzikom a modrými(☼) nebeskými očami a berber alebo ashkenázi, či sefard...To si asi robia srandu, nie ?
A potom aj také divné články, ako napr.:
http://martinmalobicky.blog.sme.sk/c/55652/Genetic...
Jsem z toho úplně zmatenej.

Musíte mi poradiť pán Bekota, lebo mám strach, aby som nedopadol, ako dlhodobo najlepší "spevák" v SR Richard Müller, ktorého pochytila už dávnejšie po verejných propagáciach drog klimovská vyroždenecká psychomaniakálna depresia, alebo mi nepraskla aorta, ako najlepšiemu "českému" spisovateľovi Miškovi Vieweghovi. Prípadne ma neulapil antichrist, ktorý dostal do svojich pazúrov arcibiskupa Bezáka na Slovensku.

Ďakujem za odpoveď a spolieham na vašu ra-du a doporučenia, aby som prežil krásne sviatky na počesť toho INRI (Iesvs Nazarenvs Rex Ivdaeorvm ), no veď viete, toho židovského kráľa, ktorý sa podľa "posledných" výskumov Vatikánu nenarodil v r. 0 a nie v maštalke pri oslíkoch..., ako nám blahozvestoval pápa Benedikt.
V SR mu na advent (na jeho počesť) stále spievajú rôzné "hviezdy" a celebriti s tým, no veď viete, tým - vyvoleným genómom, ktorý stále nevieme exaktne nejak presnejšie definovať - zo synagóg v Leviciach, či Nitre... [velký smích]

280975

17.12.2012 19:57

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Kysučan 85.?.?.?

Pohádky ja už nemusím mtk... [velký smích]

A znova sa u vás potvrdzuje, že podvedomie riadi silne vaše myslenie, ani si to moc neuvedomujete.
Ja o koze a Vy o židovi..

Za život som spoznal viacerých tzv. židov. Boli aj dobrí - aj zlí. Ale musím objektívne povedať, že tí s nie veľmi ľudskými morálnymi hodnotami prevažovali a prevažujú.
Takže tie výskumy prof. Lambrosa, dr. Kinseyho alebo dr. Freuda budú mať asi reálny základ, aj keď ich treba brať s určitou rezervou.

Chcete vehementne potvrdzovať štatistiky ?

280723

17.12.2012 18:09

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Kysučan 85.?.?.?

Obávam sa mtk,

že odpoveď nedostanete, pretože platí nepísané pravidlo udos, že "zlé" myšlienky sa ďalej nerozvíjajú a končia "akoby" na prepadlisku dejín (informácie sú však večné a zostávajú v supersystéme)... [velký smích]
Aj keď by bolo mnohokrát vhodné, aby sa ozrejmili socio-cult-urologicky zdatnejšími jedincami ľudskej rasy chyby, ktoré podľa nich robia človeku podobné opičky. Ale veď to poznáte Time is many(money). And money nie sú Many(i)-too(u)... [velký smích]

Propaganda a snaha o ovládnutie vedomia a podvedomia oviec beží už pekných pár tisíc rokov, len treba precízne vyberať. Aj z tej propagandy Západu, aj z tej propagandy Východu.
Tí, čo vyberú to správne zlaté vajíčko (myšlienkami, slovami, skutkami...), prídu do Kráľovstva Jahveho = Ra-ja (kráľovstva osvietených Slnkom - Ra).

Objektívna Pravda v tej najvyššej inštancii mtk sa píše reálnym Životom a tu si myslím , že ani udo netvrdí, že má všeobjímajúcu absolútnu Pravdu ,i keď to mnohokrát tak vyznieva a odpovede sa vám zdajú akoby už nad ne nič iné nebolo Pravdivejšie, tvrdé až sarkastické.

P.S.: Ja osobne si nemyslím, že patríte k Mossadu. Ten totiž má také analytické oddelenia, ktoré by už dávno diagnostikovali zdroj pôvodných informácii, navyše keď ste si zdroje už dávnejšie vyžiadali a boli vám dané pred nos...
Hold, kto nevie hľadať ihlu v kope sena, ten asi krajčírom nebude...

[velký smích]

280719

15.12.2012 17:31

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

Kysučan 85.?.?.?

S prvou časťou Aristo sa dá súhlasiť. Pre otroka je jedno, či mu nad hlavou lietajú Black Hawks s bielymi pentagramovými hviezdičkami alebo Mig-y s červenými pentagramovými hviezdičkami.
Oba symboly sú totiž symbolmi rovnakého Globálneho Niktoša, ktorý riadi globálnu politiku a modeluje globálny scénar... [smích]

Ide o to, aká koncepcia bude otrokom ponúknutá. V zásade sú možné len 2:
1. Spravodlivá (morálna)
2. Nespravodlivá (amorálna, ako to je dnes v rôzných obmenách a variantoch na celom svete)

Myslím si, že quido inklinuje k tej prvej koncepcii a amoralita, akou je napr. aj prepisovanie a skreslený výklad chronológie ľudstva sa mu bridí.
Aby sa ľudstvo dopracovalo k tej prvej koncepcii bude nevyhnutné ešte veľa urobiť v "hlavách" ľudí a Slovania podľa mňa budú mať výrazne čo povedať do poľudštenia "hovoriaceho dobytka a náradia".

K akej koncepcii a spoločenskému usporiadaniu inklinujete vy Aristo ?

280642

15.12.2012 13:28

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Kysučan 85.?.?.?

Neviem, v akej ste "triede" mtk and Co., takže to nebude ono.

A ídeový nepriateľ čítajte ako í-Deus nie-priateľ (tuším vám to už udo písal: konceptu Deusa - Zeusa - Jehovu - alebo čo vám v živote alebo na školeniach doteraz vtĺkli do hlavy).

A teraz mám namierené ísť zjesť obed... [smích]

280627

14.12.2012 19:51

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Kysučan 85.?.?.?

Podvedomie je sviňa... [velký smích]

Aristo tu aj vymenoval hlavných ídeových nepriateľov a vy mtk takto otvorene klamete. To nesvedčí o vyššej duš(a)evnej činnosti...

Inteligentnejší sa neprejavujú a sú ako voš pod chrastou, prípadne sa transformujú napr. na Bekotu.
Dôstojného protivníka si vždy v histórii bojov do určitej miery vážili, tak sa snažte polepšiť.

Zatiaľ vám píšem do hodnotiaceho formuláru nedostatočnú, ale ešte to neposielam do Centrály.

[velký smích]

280579

14.12.2012 19:30

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím pán quido,

Vojtu netreba nijak silne emocionálne prežívať, pretože sa javí byť napojený na de-magog-ov a plní tak zverené ohlupovacie úlohy.
Otázkou je jeho morálka, ale to si už zodpovie on sám...

V Biblickom globalizačnom projekte, ktorý sa už realizuje nejaké to tisícročie je Slovanom prisúdená úloha otrokov, už len keď si všimneme pôvod pomenovania z lat. sclavinus, sclav, slav = otrok.
Podľa viacerých výskumov a analytických prác z oblasti štúdia DNA, histórie,literárnych a archeologických artefaktov prapredkovia Slovanov sa objavili v Európe pred cca 12 000 rokmi po veľkej celosvetovej potope (zánik Atlantídy - mýtus potopy bol o nejakých pár tisíc rokov nato zakomponovaný do Biblie).
Podľa výskumov DNA sa praslovania rozšírili prakticky do celej Európy od rieky Rhona po južný Ural z oblasti dnešného Srbska, Kosova a Macedónska.
Dajme to teraz do súvisu.
Prečo asi globalizační vládcovia rozbili Juhosláviu, zaútočili na Srbsko, a potom vytvorili Kosovo - rozmanitý hnisavý vred na tele Európy s pseudoislamskými hordami vo vedení štátu !?

Rusko je už dlhodobejšie hlavným cieľom Biblického projektu s mnohými formami informačnej vojny. Po páde pseudokomunistického režimu bola okamžite mohutne aktivovaná periféria globálnych vládcov - disidenti, emigranti, masoni, judaisti.
Periféria tam potom (podobne ako v našich krajinách) cestou "kultúrnej spolupráce" zaviedla všetky "výdobytky degradujúceho Západu" = narkotiká, alkoholizácia, prostitúcia, degradatívne umenie, šokovú ekonomickú "terapeutiku" ai.
Výsledky za 2 desaťročia ste quido pekne popísal. Ak si dobre pamätám, tak Rusi vymierajú (sú pod tvrdým genocídnym tlakom) rýchlosťou cca 1,5 mil./rok, ak sa nezohľadňuje migrácia. Preto aj posledná snaha Putina, ktorý nabáda, aby každá rodina mala min. 3 deti.

Verím, že odolajú a splnia svoju dejinnú misiu.
Globálni vládcovia už veľmi dávno vedia, odkiaľ im hrozí najväčšie nebezpečie pri ich fašistických globalizačných snahách.

280576

12.12.2012 21:57

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím dub,

ja mám silné podozrenie, že ten "ústav" je aj riadený a má svoje oddelenia typu:

Oddelenie pre vytváranie vonkajšieho a vnútorného nepriateľa: tu by som zaradil nejakého Vojtu, ktorý je tam asi sám a nemá s kým konzultovať, a tak aj jeho príspevky vyzerajú...

Oddelenie pre ideologický boj - triedy B: takých je tu mnoho a prejavujú sa krátkymi zabrechaniami s cieľom dehonestovať oponenta, s neveľmi vysokou intelektuálnou kvalitou.

Oddelenie pre ideologický boj - triedy A: tu patrí asi len Mám strach, ktorý sa klonuje na rôzné dvjv, Taky mám strach, Bohumil ai. - tu už je badať určitý intelekt, aj celkom dobré znalosti, no jeho kód je celkom priehľadný, ale môže oklamať viaceré ovečky.

Oddelenie pre boj s konšpiračnými teóriami: tu som si všimol jedného slovensko-českého trotla, ktorému taktiež nie je možné uprieť určité vedomosti, aj keď musí konzultovať a revidovať.

Oddelenie vyššej manipulácie: je zatiaľ neobsadené - chýbajú kádre...
Príprava kádrov práve prebieha v Mossad-Akademie in Herzliya a v Langley, Virginia.

[velký smích]

280453

12.12.2012 18:25

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

Kysučan 85.?.?.?

"Číst Vaše diletantské výpotky" - to som si dovolil prevziať z vášho vyjadrovacieho slovníka pán Vojta49 ( 4+9=13 - to numerologovia pokladajú za veľmi nešťastné číslo a myslím si, že vo vašom prípade to nie je ďaleko od pravdy ) tiež nie je žiadne terno.

Urán

Odhliadnúc od toho, že používate slovo urán, čo je kov, ktorý sa v prírode Zeme voľne nenachádza, tak ak ste si lepšie pozrel Vojta 49 tu seminárnu prácu, na ktorú poukázal Vopice a zobral si kalkulačku, tak zistíte, že celková hodnota vyťaženej uránovej rudy v ČR sa mohla pohybovať niekde okolo 100 mld Kčs v predajných cenách na trhu. Keby aj sa ťažila s dvojnásobnými nákladmi a ZSSR za ňu nič neplatil (čo je samozrejme len hypotetické, tak súdružské ekonomické vzťahy nefungovali), tak sa dopracujeme k 200 mld Kčs.
Koľko ČR dnes dlží globálnemu úžerníckemu systému za necelých 23 rokov ?
K dnešnému dňu okolo 1,715 bilióna Kč!

Snáď chápete ten rozdiel. Ak nie, tak mi je vás úprimne ľúto, aj keď plníte určité ohlupovacie úlohy - ste totiž súčasťou tohto systému klamania a otokárskeho vykorisťovania človeka človekom, ak si to neuvedomujete...

Zemný plyn

Za koľko by ste vy Vojta49 predávali zemný plyn svojmu úhlavnému nepriateľovi, ktorý to verejne cez množstvo vyhlásení svojich kvákajúcich marionet stále vytrubuje do sveta?
Naše národy globalizační vodcovia cez svoje národné bábky dotiahli do spolkov ako NATO, ktoré sa javí ako veľký "priateľ" Ruska. To je vám samozrejme v klube jasné.. [velký smích]
Bielorusko a iné spriaznené národy majú cenu aj na úrovni 1/3 cien, za ktoré nakupuje plyn povedzme Česko od Gazpromu.

Takže ďakovať treba niekde inde pán Vojta49. Myslím si, že keby ste sa obrátili na adresu povedzme Davida Rockefellera, tak by vám snáď celkom dobre vysvetlil divadelnú partitúru trebárs pána Havla, alebo teraz Sášu Vondru, či Nečasa.

No a vaše ďalšie myslenie ani nepotrebuje nejaký výraznejší komentár...

280438

10.12.2012 19:08

Repatriace zlata po celém světě

RE: Zlato a globálna HRA

Kysučan 85.?.?.?

Kto je na vine?

Nedávno som počul v rádii, že Slováci si v tomto roku zobrali o vyše 100 % viac spotrebných úverov, ako rok predtým a ak si dobre pamätám, tak to bolo vyše 1,5 mld EUR. Z toho sa dá „vyrobiť“ ďalších niekoľko desiatok mld EUR dlhových inštrumentov. A úra(o)kovina bude ďalej narastať.
Čo tak asi povedia svojim synom a vnukom, že je stav taký - aký je?
Máš dojem, že entropia v spoločnosti stúpa alebo klesá?

Re: Papa-razzi, Rock-fehler und Rot-weiler

Snáď je takýto paparazzi štýl pre bežných ľudí ľahšie stráviteľný, aby trochu prenikli cez zakryté kódy Biblického projektu. Keď nevidia SAMO-SATO-a, tak nech vidia aspoň jeho najbližšie ruky, ktoré ich ťahajú cez svoju žido-masonskú a kultovú pyramídu jednookého Amon-Ra vytrvale do priepasti...

280368

10.12.2012 19:04

Repatriace zlata po celém světě

RE: Zlato a globálna HRA

Kysučan 85.?.?.?

(štat. odhad LME jeho množstva vo svete je cca 160 000 t, pričom sú seriózne? analýzy, že ho môže byť až trojnásobok – ťažko čerpať štat. informácie o majetkoch starobylých civilzácii).

Môžeš vylúčiť takéto harakiri zúfalcov bojujúcich o zlatý trón, ktorí aj tak stále vo svojich kluboch vyhlasujú, že kobyliek je veľa a zbytočne veľa prežierajú Ceasarov majetok (pád do úplnej úrokovej priepasti môžu na chvíľu zastabilizovať všelijakými ďalšími nariadeniami typu Basel 4-X, aby získali čas)?

Re: Energia a úrok
Človiečik je maličký subsystém Vesmíru a žije v adiabatickom (neuzavretom) systéme Zeme. Aby systém mohol žiť musí dostávať energiu zvonku (Slnko) alebo ju získavať z toho, čo mu Vis Maior pridelil, t.j. tohto času zo zdrojov Zeme , keďže ešte nie je morálne na takej výške, aby mohol čerpať všadeprítomnú dostupnú energiu Vesmíru ako celku.
Jediný spôsob ako zmenšiť entropiu (mieru chaosu) na Zemi je osvojiť si energiu Slnka alebo zásob Zeme, ináč ľudstvo degraduje. Prírodné zdroje sú prvotné vo vzťahu k všetkým druhým formám ľudskej činnosti. Človek energiu nevytvára len premieňa jeden druh na druhý - na to sa kedysi používali otroci, a preto aj teraz globálny otrokársky systém hovorí o „ľudských zdrojoch“... [smích]
Existujú ešte 2 spôsoby znížiť mieru chaosu systému, a to využitie zdrojov z minulosti a budúcnosti. Nemnohí ľudkovia môžu žiť zo zdrojov minulosti = prežierajú nahromadené zdroje po predkoch.
Veľká väčšina ľudkov žije z ruky do huby.
A na ukradnutie zdrojov budúcnosti prišli predkovia SAMO-SATO-a, a to ľudia poznajú pod pomenovaním úrok, čo je prakticky neohraničený zdroj = stačí dať do otroctva úroku nekonečné množstvo svojich potomkov.

Re-klam-a v TV:
„Susedko, staviaš...staviaš a ešte nebývaš. Ja som si zobral hypotéku od SS (čítaj Slov. sporiteľňa) a už 2 týždne bývam“.
Scéna: Pred novým barákom stojí dedko,babka,otec(nový „majiteľ“), matka, 2 detičky a pes.Všetci sa usmievajú a tešia, okrem psa (ten totiž ešte asi nestratil pud sebazáchovy).
Čiže klasické programovanie volov má následovný skrytý cieľ:
Vôl, ktorý si zoberie hypotekárny úver je na 25-30 rokov skvelý otrok, ktorý bude efektívnejšie pracovať pre úžernícky a otrokársky systém. Kedykoľvek môže prísť o strechu nad hlavou, ako sa o tom presvedčili už milióny volov a somárov - lebo mu nepatrí a za 25 - 30 rokov sa všeličo môže prihodiť.
Ty udo samozrejme vieš, že aj malé úvery majú multiplikačné efekty a umožňujú zaviesť do globálneho úžerníckeho systému ďalšie exponenciálne rastúce dlhové peniaze = zdroje budúcnosti našich detí, vnukov, pravnukov...
Tie spôsobujú takmer všetky vojny, infláciu, premietajú sa do všetkých cien tovarov a služieb, deformujú spoločnosť, vzťahy ľudí, rozbíjajú rodiny atď.

280367

10.12.2012 18:55

Repatriace zlata po celém světě

RE: Zlato a globálna HRA

Kysučan 85.?.?.?

To je hluboké nedorozumění pane Udo. Zdravím Ťa... [velký smích]

Genealógiu globálneho otrokárskeho modelu samozvaného ceasara SAMO-SATO-a ( Globálny prediktor – pozn. prekl.) s jeho cizelovane vypelichanou zombie, jednookou, vykast(r)ovanou i obrezanou armádou si veľmi dobre v skratke popísal. Len mám obavu, či taký Tono de Conté a jemu podobní a aj velební a študovaní páni a magnificencie tomu budú plne rozumieť.

Re: Kysučan – sťa pře-mysl Oráč
Kysučan oral, kopal, sial, plel, zbieral úrodu, aj stromy pílil, aj obydlie pomáhal stavať, aby mal kde hlavu zložiť . Aj do školy chodil, ale tam mu veľa životnej múdrosti Platónovi následníci nepovedali. Ale aspoň sa dozvedel, že mechanický výkon štatisticky zdravého jedinca ľudského typu málokedy presiahne 0,25 kW, čím pochopil, že pre vykonanie mech. práce je efektívnejšie použiť nejakého ťažného koňa a niekedy vola, ktorý je pokornejší a nepotrebuje toľko žrať a za určitých podmienok je zase lepší somár, ktorý je ešte nenáročnejší, ale býva tvrdohlavejší.
No až samo-štúdiom pochopil zákerný skrytý význam Lösungu : Arbeit macht frei... [smích]

Samozrejme, žiaden ra-z-umný človek sa nebude chcieť vrátiť do doby Temna, kde už raz ľudstvo SAMO-SATO zatiahol, so všetkými dôsledkami z toho vyplývajúcich. No musí aj časom pochopiť, že potrava mu má slúžiť ako liek (Hippokrates) a nie ako genocídny prostriedok 5. rangu, ako je to dnes
(GMO, aditíva, um. hnojivá, pesticídy, um.hormóny, radiácia ai.). Ra-z-umný sedliak intuitívne chápe, že najzdravšie plody dáva Matka Príroda (aj mekotajúci mééédealní čarodejníci sa sem tam prerieknú a povedia cheeseburger prežúvajúcemu volovi pred TV, že najzdravšie sú čerstvo natrhané lesné plody).

Re: Zlatý štandard
V žiadnom prípade nechcem robiť projekciu zlatému štandardu (a ani ho neschvaľujem), len som poznamenal, že je to jeden z mnohých vysoko rozpracovaných pravdepodobnostných scénarov budúceho vývoja, ak sa nabijú príslušné mat(r)ice:
- neutíchajúca projekcia(prognostika) do hláv prežúvajúcich volov o raste cien zlata v budúcnosti, aj zo špičky mafistických úžerníkov typu Goldman Sachs
- neustále sa zvyšujúci nákup zlata v Indii a Číne (aj inde), ktoré sú projektované ako nové centrá globálneho fašizmu
- „vyčistenie“ známych deponačných skladov Au po svete
- pretrvávajúci stav otupelosti materialistických prežúvajúcich volov a somárov, ktorí sú závislí so svojou pokazenou psychikou na falošných fetišoch a idoloch
- Vekselberg a iní globálni vekselmani (napr. aj pripravovaný predaj SPP za takmer polovičnú nákupnú cenu) sa teraz zbavujú energetických zdrojov (vedia o nejakom krátkodobom manévri z vrchných etáži jednookej pyramídy ?)
-zlatý invariant by bol extrémne výhodný pre toho, ktorý už nakradol a skúpil zlato po celom svete

280366

07.12.2012 22:07

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

Kysučan 85.?.?.?

Ďakujem 5p,

nemýlil som sa, informačná vojna prebieha silne aj tu na Zvědavcovi... [velký smích]

A čomu vlastne veríte vy?

Tomu, čo vám niekto predložil pod nos cez dlhodobo prepracovaný systém rôzných dogiem a starostlivo vybratých školských sylabusov, alebo sa pokúsite niekedy veriť trochu aj niečomu inému. A začnete prehodnocovať svoje videnie sveta aj cez nejakú neštardantnú prizmu hranolu, ktorý vám spektrum elektromagnetického vlnenia Svetla (nielen Ra-bínov = synov slnka) rozloží na iné vlnové dĺžky príjmu informácii. Pochopiteľne videnie celého spektra Svetla umožňuje si poskladať mozaiku a nezotrvávať na pozícii pseudovedeckého kaleidoskopu so silno egoistickými a nadradenými postojmi ku komunite!

Chápem, že keď je prijímač nastavený na príjem in-formácii(skôr de-formácii) na príslušný kmitočet Hz, tak správny signál jednoducho nemôžete zachytiť. Musíte začať meniť nastavenie a parametre antény (mozog) a ladiť potenciometer (vedomosti)... [smích]

Možno by ste potom nenapísal ani taký blud, že spaliny prúdového motora (samozrejme nie raketového) nesúvisia s fázovým diagramom vody a kondenzáciou vodných pár v sústave para-plyn, za určitých reálnych atmosferických podmienok.

No keď musí byť smerová anténa nastavená na príjem CZK alebo EURO vĺn, tak plne chápem vaše nesúrode paravedecké odpovede.

Myslím si, že ďalšia debata je asi zbytočná a snáď si vnímavejší čitatelia Zvědavca urobia správny názor na danú problematiku a systém ovplyvňovania a de-formácie ľudského vedomia.

Nikdy nie je neskoro prestúpiť do správneho lietadla, ktoré sa vyhne hurikánu 5p, musíte byť však pripravený na letisku so správnym pasportom a heslom... [velký smích]

280227

07.12.2012 20:10

Repatriace zlata po celém světě

Zlato a globálna HRA

Kysučan 85.?.?.?

Snaha o repatriaciu zlata je z pohľadu dnešného neutešeného stavu globálnej civilizácie veľmi zaujímavý fenomén.

Zákulisný globálny boj klanov sa dostáva na povrch a má tak svoje zákonité prejavy vo viditeľnej oblasti pre ovce.

Pre mnohých nebude prekvapením, že na svete existujú 3 centrá "poloviditeľných" globálnych síl, ktoré sa snažia o dominanciu:

1. Washington D.C. - základňa klanu Rockefeller
2. London City - základňa klanu Rothschild
3. Vatikán - základňa starej aristokracie Európy

Zatiaľ čo klan Rockefeller sa orientoval v posledných desaťročiach hlavne na profit z výroby reálnych statkov (ropa, vojensko-priem. komplex, komerčné banky ai.), klan Rothschild sa sústredil hlavne na profit z virtuálnych "hodnôt" cez sieť kasínových búrz - akcií,opcií,fin. derivátov,hedge fondov apod., ktoré následne reinvestoval do reálnych hodnôt hlavne v krajinách BRICS.
Vatikán, ktorý nadobudol historicky astronomické bohatstvo sa pohyboval medzi týmito dvoma extrémami a jeho investície sú oveľa skrytejšie (predsa len má za tisícročia viac skúseností ako nejaký sopľavý Rothschild a zasran Rockefeller... [velký smích] ).

Rothschild & Co. dlhodobo ovplyvňovali cenu zlata cez svoje filiálky, kde 5 hlavných traderov v London City určovali dlhodobo desaťročia cenu zlata na svete. Pomerne nedávno sa však Rothschild & Co. z trhu zlata stiahli. Za chvíľu sa začali objavovať správy o tehličkách z wolfrámu s povrchovou úpravou zo zlata.Koľko a kde je reálne zlato zo sejfov vo Fort Knox alebo v Bank of England vedia asi len najvyšší globálni "zasvätenci"... [smích]
Preto tá veľká snaha o repatriáciu Au.

Veľká väčšina virtuálneho bohatstva Rothschildovcov bola reinvestovaná do reálnych produkčných jednotiek prevážne do Číny. Rockefeller and Co. zostal s tlačiarňou dolárov vo FED (so svojimi ovládanými korporáciami ) v USA , ktorý stráca neustále pôdu pod nohami.

Nie je teda ani vylúčené, že majitelia reálneho zlata (drvivo najväčšie zásoby reálneho zlata má Vatikán, potom nasleduje klan Rothschild) presadia dočasnú väzbu mien na zlato, aby sa stabilizovala globálna situácia vo svete.
Proti stojí vojensko-priemyselná reálna sila USA, kde Obama je marionetou Rothschildov.

Bude to ešte veľmi zaujímavá pokrová hra, kde osud ľudí v globálnom meradle je na veľmi tenkej hrane.

Preto treba momentálne myslieť viac pozitívne, aby negatívne projektované mat(r)ice boja globálnych predátorov nedostali potrebnú energiu na spustenie ešte drastickejších akcii proti celému ľudstvu!

280220

07.12.2012 18:08

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím levitov (alebo levitky)...

[velký smích]

Najvyššimi viditeľnými levitmi z kolena Lévy je dnes klan Rothschildov. Ale asi ide o nedorozumenie, ako s mojimi vyjadreniami, tak aj s vašim nickom...

Doporučujem 10x čítať (porozmýšľať) a potom raz písať.

S vašou poslednou vetou absolútne súhlasím.

280211

07.12.2012 17:46

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

Kysučan 85.?.?.?

"Nepotešil ste mne chlapče, ani já Vás nepoteším."

Hľadanie Pravdy asi nebude vašim prioritným cieľom pán 5p pohromade, keď tak čítam vaše odpovede-neodpovede . Napriek tomu ďakujem za repliku.

Možno viete - ale skôr nie - že svetonázor je základom chápania procesov vo Vesmíre, procesov a javov na planéte Zem, ich interpretácii aj napr. vo vedeckej, či odbornej sfére. Metodológia poznania a spracovanie informácii a približenie sa k objektívnej Pravde je priamoúmerne. Pritom samozrejme nejde o delenie ľudí do akýchkoľvek chlievikov.

Poďme k realite života:

Že nedokážete chápať vloženosti a prepojenie "materiálneho a nemateriálneho sveta" priamo vyplýva z vášho svetonázoru, a preto je aj vaša odpoveď taká,aká je - napr., že ja nerozumiem tomu, o čo tu ide... [velký smích]

Je elektromagnetické alebo gravitačné pole hmotné ?
A čo také biopole človeka, alebo tzv. aura človeka podľa niektorých ezoterických kultov?

Efekt Kirlian nie je asi nikde v príručkách "modernej fyziky", hoci je známy od 30-tych rokov minulého storočia(vyžarovanie bioenergetickej informácie ľudského tela v určitých spektrách svetla).
Napr.:
http://kirlianresearch.com/kirlian_principle.html
Aj inde sú krásne fotografie biopolí človeka.

"Nekonečno = hranica ľudského poznania"

Čo platí dnes, už zajtra pán 5p platiť nemusí. Mnohokrát stačí jednoducho len to, že niečo dostane v mediálnom piáre priestor - na to, čo bolo Globálnym zákulisím potichu (alebo aj vraždami) stopené pod koberec a zatajené...

Chemtrails: Čo viem ja o motoroch to vy ani netušíte.
[velký smích]
Možno som videl v živote viac prúdových motorov ako vy. Taktiež viem pán 5p rozoznať contrails od chemtrails (aj keď tento výraz nie úplne vystihuje podstatu dejov, ktoré tam komplexne prebiehajú), dokonca poznám aj fázový diagram vody, aj rosný bod vody a ďalšie fyz. vzťahy a aj iné deje nad našimi hlavami, či v našich hlavách...

Je asi zbytočné vám tu uvádzať desiatky väčšinou US patentov na ovplyvňovanie počasia,či firmy, ktoré sa tým už komerčne zaoberajú. A niekde by som našiel aj skvelú prezentáciu US Air Force, ako pracuje súčinnosť chemtrails lietadiel, orbitálnych družíc s pozemnými riadiacimi elementami, HAARP-ami (menších ekvivalentov je už po svete viacero) a radarovou pozemnou sústavou NATO, ktorá je už prepojená aj na iné krajiny, vrátane Ruska...Hold globálne sily ovládajú zatiaľ aj Rusko, Japonsko,či Čínu.

A vaše stanovisko k HAARP-u beriem, ako stanovisko "malého chlapca", ktorého nachytali na hruškách, ak ste si vôbec pozrel to video, aj s komentármi pomerne významných ľudí, ktorí sa danou problematikou zaoberajú, vrátane neodškriepiteľných faktov.


Chápem vaše vystupovanie tu na Zvědavcovi tak, že vaša myseľ pracuje v pokazenej algoritmike na zachovanie tohto tlupo-elitárneho nespravodlivého systému na báze "vyššej intelektuálnej pavedy".

Rád by som sa mýlil...

280210

05.12.2012 19:16

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

Kysučan 85.?.?.?

Veľmi zaujímavé názory pán 5p pohromade. Ale aby sme nestrácali vzájomne čas, tak by som sa vás najprv chcel spýtať na pár otázok:

1)Aký je váš svetonázor - materialistický alebo idealistický ?
2)Ako vieme tak zákon zachovania energie je objektívny vesmírny zákon.Kde sa podľa vás vedecky "stratí" energia s úmrtím človeka?
3)Viete o tom, že už dávnejšie boli dokázané rýchlosti vyššie ako je rýchlosť svetla?
4)Chemtrails v masovom používaní podľa vás neexistujú (to totiž môže tvrdiť len človek, ktorý nepozerá na oblohu alebo sa mu nechce moc myslieť, alebo...)?
5)HAARP je podľa vás tiež nezmysel ako klimatická zbraň?
Tu vložím odkaz na video (predpokladám, že ste už starší človek a ruština vám nebude robiť problém), rád by som vedel váš názor na tie ruské autoriti, ktoré tam vystupujú a niečo tvrdia:
http://www.youtube.com/watch?v=zBXq_2B7uVY

6)Aký máte názor na spojenie morálka a veda, povedzme podľa týchto videi? :
http://www.youtube.com/watch?v=_k-Lbv3IGvU&feature...
http://www.youtube.com/watch?v=9Tg-Ihttlio

280052

05.12.2012 18:10

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

Kysučan 85.?.?.?

Vesmír je večný a nekonečný - nemá začiatok ani koniec a neustále sa vyvíja (pojmy ako priestor a čas sú druhotné kategórie a boli vytvorené len vo vzťahu k nejakým vybratým etalónom - viď jednotky meter a sekunda v definíciach SI jednotiek).

Vesmír má svoje objektívne zákonitosti (človek ich nedokáže zmeniť), ktoré si ľudstvo postupne osvojuje a snaží sa ich matematickým ( aj slovným ) aparátom nejak popísať. Zďaleka však ľudstvo nepreniklo do všetkých tajov Vesmíru, či Prírody. Materialistická sionizovaná "veda" sa navyše dopúšťa množstva menších, či väčších chýb, resp. je globálnym zákulisím cielene deformovaná cez nemorálnych "vedcov".

Vyššia moc = Vis Maior = Boh = Tvorca objektívne existuje → Vesmír má svoje zákonitosti a tie neexistujú bez cieľov a ciele zas neexistujú bez Tvorcu. V celom Vesmíre platia rovnaké objektívne zákony. Hmota, javy a procesy sú navzájom prepojené, súvisia spolu a sú kauzálne. Napr.: Ako sa vám darí napľňať svoju jedinečnú misiu a potenciál na Zemi, taká je spätná väzba od najvyššieho managera vo Vesmíre - VM. Kvalita vášho života je tou spätnou väzbou, aby ste mohol svoje konanie korigovať.

Človek bol vytvorený VM na jeho obraz, aby sa vyvinul(evolúčne) ako jeho námestník na Zemi. Ako konkrétne človek vznikol, či prvotne bola vytvorená nejaká báza DNA, alebo bolo viacej vývojových pokusov, alebo či bol vytvorený tu na Zemi, či niekde inde v podstate nie je dôležité. Na Zemi sú však Ľudia, ktorí by vám dokázali odpovedať aj na tieto otázky priamym dialógom s VM, resp. Supersystémom (pozrite si napr. metódu Bronnikova, ktorá je už na vyššich úrovniach Top Secret - niektoré čisté, nepoškvrnené a vysoko morálne deti po aplikáciach určitých postupov prevzatých z Tibetu dokážu napriamo komunikovať so Supersystémom a odpoveď dostávajú napr. v obrazoch ako dostal zjavenia povedzme Mohamed).

Dnešnej ľudskej civilizácii predchádzalo viacero minulých, ktoré boli zničené zásahom VM, keďže morálne sa dostali do slepej uličky (niečo ako Sodoma a Gomora). Na Zemi bolo nájdených množstvo artefaktov, ktoré to dosvedčujú a ktoré dnešná paveda nedokáže nijak vysvetliť, resp. ich ignoruje alebo to masmédialne prostitútky zaradia do kategórie "curiosity".

Ľudstvo má v sebe ešte obrovský skrytý potenciál, ktorý sa mu bude odkrývať v závislosti od výšky jeho morálky. Dať dnešným globálnym vládcom určité technológie, tak sa naplnia za chvíľu vízie highmasonov o NWO s 500 mil. biorobotických otrokov, ako si to nechali vytesať do žuly do Georgijských kameňov...

280051

04.12.2012 19:48

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

Kysučan 85.?.?.?

Súhlasím anonym193, že ľudstvo bolo a je kontrolované.

Prečo sa ho niekto snaží kontrolovať, a tým pádom riadiť?

Sú záujmy toho Niekoho ľudské - altruistické, alebo sú to záujmy zištné, egoistické a neľudské?
Keď sa pozrieme na historický vývoj ľudskej spoločnosti, aj z pohľadu historických mýtov, ktoré sa ovciam predkladajú, tak je jasné, že človek vo svojom smerovaní sa skôr podobá na zviera, ktoré podvedomo bojuje (v rôzných obmenách) o prežitie...

Ako prvé vystupujú do popredia filozofické otázky typu: Kde sa tu človek na Zemi zobral, na čo tu vlastne existuje a čo je vlastne Pravda v najvyššej inštancii ?
A tu vlastne začína prvotná kontrola a riadenie človeka v známom globálnom historickom procese na planéte Zem.
Každý stredoškolák už pozná množstvo svetských a religióznych hypotéz a teórii o vzniku vesmíru, života a človeka. Tie sa cieľavedomo živia a "pestujú", pokiaľ neodhaľujú pravú podstatu základu všetkých procesov na Zemi. V podstate sa realizuje základné pravidlo globálneho ovládania ľudí "Rozdeľuj a panuj"!

Základom ovládania ľudského zvieracieho stáda je jeho odrezanie od zdroja Pravdivých informácii - od Vis Maior alebo Boha, či Alaha, Budhu... ako to popisujú rôzné náboženské kulty. Človeku je potom zabránené vidieť všeobecný chod vecí, rozlišovať procesy a javy,ich smerovanie, a tak v konečnom dôsledku nevie rozlíšiť Pravdu od lží. Je možné s ním manipulovať, ako sa Ni(e)komu zachce.
Praktiky programovania a zombifikácie sa s vývojom ľudstva menia (veľmi zjednodušené) :
- polyteizmus a kulty množstva bohov starých národov
- východné mystiky
- reálny judaizmus
- reálne kresťanstvo
- reálny islám
- okultizmus
- sektárstvo
- masonstvo
- ateizmus v rôzných obmenách (napr. marxizmus, satanizmus)
- individualizmus a nihilizmus
- printové média
- vizuálne média (tie s objavom šírenia obrazovej in-formácie nahradili chrámovú okultnú mystifikáciu, zombifikáciu a programovanie podvedomia oviec)

Vo fáze výskumu a čiastkových aplikácii sú ( keďže ovce už nie je možné vyššie uvedenými manipulatívnymi technikami udržiavať v dostatočnom izolovanom a hibernovanom stave):
- psychotronic weapons (viď tento článok)
- orbital science mind control (vývoj beží paralelne od vyhlásenia programu SDI Reaganom)
- ? ( prísne utajené programy, kde ešte insideri neprehovorili)

Ochrana ľudí je len jediná - zvyšovanie miery chápania a morálky, aby človek v in(de)formačnom šume dokázal rozlíšiť in-formácie od Vis Maior a začal konať ako Človek!

279994

03.12.2012 17:35

Hlavolam Gaza (II)

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

Kysučan 85.?.?.?

pokr.


5. FAKTICKÉ ZNIČENIE NÁRODNÉHO ŠTÁTU - štát pod cudzím riadením sa rozsypáva a prichádza "humanitárne" vojsko na ochranu "demokracie".

Záver je už prozaický - nastáva plné dojenie štátneho stáda aj za pomoci nadštátnych korporácii a bankových štruktúr.Stádo je čoraz zadĺženejšie, úbohejšie, berú mu kvalitnejší salaš,miesto pastvy už má len také preparované chemické seno, pije nejakú zafarbenú brečku, aby z neho mohol byť (aký taký) úžitok v produkčnej dobe života, tak ho musia umelo udržiavať pri živote paramedicínou...a niektoré čriedy radšej páchajú samovraždu od hladu, beznádeje a bolestí.

Takže nie banky sú nadbytočnou účtovnou položkou globálneho systému GP súdruh dvjv, ale ĽUDIA.

Rímsky klub to už dávno vie.
A vy v klube ste na tom ako ?

279917

03.12.2012 17:33

Hlavolam Gaza (II)

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

Kysučan 85.?.?.?

Aj keď z vašimi tvrdeniami sa dá po určitú úroveň súhlasiť dvjv, tak ako celok by som to nazval "nízka" pilotáž v zavádzaní tlupy, ktorú ste nazval "lid".
[smích]

L'état c'est moi! - samozrejme platí len pre neveľkú hŕstku skutočných Globálnych politikov, ktorí rôzne ideológie, náboženstvá,skamuflovanú históriu,dnešný pyramidálny fin. systém,genocídne prostriedky a vojensko-priemyselný komplex uviedli do života a úzkostlivo to celé pyramidálne žido-masonsky "ošetrujú", aby tlupa nechápala, čo sa to vlastne na matičke Zemi deje.
[velký smích]

Veľmi v skratke etapy informačnej vojny vedenej už tisícročia proti ľudstvu:

1.ZAVEDENIE GLOB. SYSTÉMU - do národných štátov je zavedená periféria Globálnych parazitov(GP) - židovstvo, ktoré vedie skrytý nástup na celej fronte národného organizmu:

- uchvátenie monopolu na predaj alkoholu a tabaku = ničenie zdravého genofondu národa a hromadenie finančnej moci
- uchvátenie fin. systému štátu cez mechanizmus úroku a finančné machinácie globálnej úrovne s následným vytvorením súkromných centrálnych bánk
- uchvátenie informačno-ideologických štruktúr štátu a následné zavádzanie cudzej ideológie, čo je obyčajne modifikácia judaizmu pre gojimov = základom je ovládnutie tlače,R a TV vysielania a kultúry
- uchvátenie akademickej vedy = zvrátené učenie o človeku, spoločnosti, histórii ai., s cieľom ukrytia pravdivých informácii cez formovanie lživých stereotypov systémom akademických autorít
- uchvátenie systému vzdelávania a nasadenie "talmudizmu", miesto rozvoja tvorivých schopností človeka.

2. PRECHVAT RIADENIA - keď sú už vytvorené podmienky realizáciou vyšších bodov, tak sa "aktivuje" žido-masonská periféria GP, čo sa navonok javí ako nepokoje, vzbúra, revolúcia, občianska vojna (teraz napr. Sýria).Tu sa v prvom rade rieši zničenie domácej "elity". Zavádza sa mechanizmus plurality názorov, ktorý rozštiepi ľudí na množstvo názorových prúdov. Zároveň sa cielene vyberá nová "elita" z žido-masonskej periférie GP a ídeovo blízkej predajnej domácej "elity".

3.ZAVEDENIE "DEMOKRACIE" - cieleným jedom plurality názorov (ako je to vidieť skvelo aj tu na fóre) sa spoločnosť štiepi podľa nacionálnych, sociálnych, teritoriálnych, náboženských a iných príznakov. Všetky skupiny sa potom zrážajú medzi sebou podľa princípu Divide et impera! Hlavná úloha v tejto fáze je vytvoriť mnohostraníckosť a nájsť vodcov strán, ktorí potom budú pásť svoje stádo baranov.

4. PERIODICKE "OBREZÁVANIE" ELÍT - plní 2 základné ciele:
a) Udržiavať "elity" v napätosti, aby si nenamýšľala že pracuje dobre a ak pochybí, tak sa vykoná rituálne "obrezanie" hlavičky.
b) Zvýšenie kvality riadenia zničením vládnucej "elity", čo sa zabezpečuje umelou aktiváciou sociálnych protestov "oviec", až po fyzickú likvidáciu. Aktívne sa využívajú faktory semitizmu a antisemitizmu.

279916

15.11.2012 19:48

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

Kysučan 85.?.?.?

Ahoj udo,

audio som bez problémov skačal - vďaka. Keďže to má vyše 1 hod., tak som si to zatiaľ nechal na čas nerušeného pokoja.

Predpokladať, že persóny na viditeľných postoch aj "všemocných" špičkových služieb, sú mimo kontroly a riadenia skrytého zakonšpirovaného zákulisia je logicky ťažko predpokladateľné. Viď súčasné "cvičenie" so "šéfom" CIA Dejvidom H. Petraeusom a masmééédialne mekotanie a zahmlievanie "populárnym sexuálnym šumom".

Re:Ku-Rim-any

Áno, aj ni(e)kým milovaný Rím je tam možné dešifrovať.
Čakal som, že sociokulturologickí kolduni v SR už danú problematiku riešia ako z rukáva, ale vidím, že trigger points matrix nie je len tak ľahké dešifrovať...
[smích]
Preto asi sú ešte stále Grossmeistri z Egypta v poznaní a chápaní utajených techník a prejavov VM supersystému stále ešte neprekonaní, aj keď VM má konečné slovo a "trestá" za nepochopenie...


>"Na Izidin oltár Tučný šiel dar
>a masku zory Kleopatre dal."

Kvitujem snahu o čo najvyššiu prioritu informačných prostriedkov všeobecných zbraní hromadného ničenia... [velký smích]

"Rovný rovného si hľadá."

Moderná rozprávka na sychravé novembrové večery:

Kde bolo tam bolo, v jednom obyčajnom kráľovstve žil jeden Janko. Od počiatku mu bolo súdené prebývať v labyrinte sveta a ráji duše. Nedokázal však odolať Mámeniu, pretože mu sudičky pririekli symboly Jupitera, Marsa a Taurusa. Obzvášť Taurus z Wall Steet sa mu páčil, aj kentaurus so svojou polozvieracou povahou mu bol blízky. Doteraz však nič netuší o Mino-Taurovi.
Cestami necestami sa pretĺkal životom, aj starú babu Jagu ošmekol,aj národ ogabal. Počarovalo mu však stvorenie, ktorému bol ochotný dať všetky svetské statky, aby zažil inšpiráciu, extázu a lásku. Urobil z nej novodobú Kleopatru v maličkom kráľovstve. Tá mu však na oplátku doteraz nedala Ariadninu niť, aby sa dostal z bludiska.
A tak Janko doteraz blúdi v spletitých chodbách Mínosovho paláca a míny nevníma...

Obaja majú neveľmi dobré biopoľové následníctvo. Ivanka - mnoho rozvedených predkov,multikulti,rodinné vraždy,predkovia ako Miroslav Válek a komunistický veľvyslanec Zlobin (aký je svet prepojený - od Zazlobina sme sa dostali až k potomkovi Zlobina [velký smích] ).
Snáď nájdu správnu cestu.

Ináč dík za ra-du.
Toto "zašumenie" lesíka ber len ako bežný informačný šum, ktorý som podvedomo zachytil zo zapnutej markízy padlých anjelov,píšuc predchádzajúci príspevok. Takéto de-informačné šušťanie už beriem ako karneval (i keď Karné...).

[smích]

279204

13.11.2012 20:22

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

Kysučan 85.?.?.?

Ahoj udo,

ak môžeš, privítal by som link na to video, pokiaľ sa Ti ho podarí vyhľadať v archíve.
Vopred - vďaka.

Máš nejaké bližšie analytické informácie k biblickej vražednej mat(r)ici, ktorá dňa 2.11.2012 (piatok) na biblickú pamiatku zosnulých zabila 4 (2.11. = 2+1+1) ľudí a 12 zranila pri Kuri-manoch ?

Je tam podozrivo veľa numer-ov 1 a 2, piatok, "oslava" mŕtvych...
A taktiež neustála negatívna projekcia sionmédii ohľadom tragédie + bývalý najlepší minister financii EÚ ( [velký smích] ), teraz "riadiaci" aparátčik dopravného molocha, ktorý dlhodobo nadmerne požiera prostriedky Slovákov, oddychuje počas tragédie v nebiblickom raji multimilionárov v Dubaji - tiež veľa vypovedá.

Alebo, žeby :...ako bolo na počiatku, tak nech je i teraz?
Ako si Ni(e)kto praje?

[smích]

279018

05.11.2012 21:37

Sir Winston Churchill: sionistický hrdina

Sir Winston Churchill

Kysučan 85.?.?.?

Winston Churchill,
ako ktorákoľvek historická osobnosť je podobne ako Václav Havel ai. hodnotená verejne → len cez prizmu slobodomurárskeho pohľadu (preto aj to známe gesto V = Victory) na danú personu.
Iný pohľad je politicky nekorektný a Catrina Steward, to má v podstate v mene, že slúži - a vytvára mýtus...

Veľká Británia je kolíska slobodomurárskych lóži a dodnes sa z Londonu (hlavný intercom Globálneho prediktora a jeho masonskej periférie) riadia aj USA a iné neoliberálne kapitalistické krajiny. Nástrojov je veľa, ale spomeniem len 2 verejne známe vo finančnej oblasti (tzv. prvky bezštrukturálneho finančného riadenia):

LIBOR
Cena zlata

Obidva, ako tu na Zvědavcovi už bolo uvedené, podliehajú obrovskej manipulácii svetových masonských klanov.
Svojho času Winston Churchill bol nie veľmi významná figúrka v masonských lóžach Albionu.Bol to len prostý vykonávač vôle jemu nadriadených a vyššie zasvätených "bratov". Podobne ako Honza Fischer dnes - bol len tajtrlík a poslušný vykonávač príkazov vyššieho levelu (veľmi dobrá online charakteristika z úst brata Topolánka: " Fischer, ten je žid, není gay, uhne ještě dřív...") ).

Great Britain a jej masonské zákulisie stálo za zrodom Hitlera a akcelerovalo ho v zbrojení - pritom pomohli už vtedy významné masonské kruhy v Novom svete, ktoré významne investovali a pomáhali rozvíjať Nemecko (samozrejme, aby Rusko moc nezaostávalo, tak významné koncerny a bankové korporácie pomáhali a investovali aj tam ).
Následne Hitlera (Schicklgrubera - po babke = vyberač príspevkov židovskej komunity) nasmerovali proti židovskej komunite a Rusku = ruským židom, pričom nacistická špička mala v mnohom sama židovské korene (Hitler, Himmler, Goebbels,Eichmann a množstvo iných).
V červenom Rusku bolo evidentne vidieť, ako sa židovské klany pekne postupne požierali a zabíjali, tak prečo nevyužiť ich kanibalskú schizofréniu ďalej...nicht war? [velký smích]

Churchill bol len bežný jocker, ktorý bol použitý, a preto samozrejme musí byť oslavovaný...
Preto aj z historických jockerov rangu Vaška Havla treba robiť "humanitné a nadľudské" ikony, pomenovať po nich všetko čo sa dá, aj letisko,aj buzerplatz, aby ovce mali kde chodiť bľačať.
A keď to nestačí, tak vždy je tu Oswiecim a iné kultové miesta, ktoré majú v gojimoch vyvolávať neustále výčitky svedomia, ako mohli dopustiť, že takýto výkvet ľudskej kultúrnej úžerníckej civilizácie dopustil voziť obyčajnými (dobytčími) vagónmi na práce v 3.Reichu na pomoc svojim skrytým bratom v ich snahe o globálne ovládnutie sveta...

[velký smích]

Chytrejší vždy zvíťazí a tu sa javí sionista Churchill takmer na rovnakej úrovni ako sionista Stalin.
Súdruhovia v kibucoch a ješivach v Izraeli majú stále problém v identifikácii Who is who...
A rabíni, ktorí odpoveď poznajú, pretože sú v horných vrstvách riadiacej globálnej pyramídy moci, im to vôbec neuľahčujú .

278455

05.11.2012 16:18

Americké volby: Budou mrtvé duše a hacknuté volební stroje?

RE: 2 hlavy jednoho draka

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Saša,

vždy, kde sa dvaja "bijú" víťazí ten tretí - ten, čo je v úzadí a rozhoduje o tom, ktorého "borca" chce mať na "čele"... [velký smích]

Voľby v USA sú vysoko sofistikovaná divadelná hra pre plebs, s prvkami komédie,ľúbivých dekorácii, dramatickej zápletky a tragického rozuzlenia pre bežného američana ( ináč po zásluhe, ak berieme do úvahy ich podiel kolektívnej viny za všetky zverstvá, ktoré sú páchané pod pláštikom démonkrácie "slobodných" individualistických USA).

Obama je globálny projekt, na ktorého Globálny prediktor (ten tretí v pozadí) uložil určitú misiu, ktorú zatiaľ zďaleka úplne nenaplnil. Preto som presvedčený, že globálny projekt Obama bude ďalej pokračovať. Metódy, inštrumenty, masmédiálne pozadie ai. sú len doplnkom ku globálnej hre.

V podstate je možné povedať, že vo svete existuje necelých 400 globálnych klanov (mafisticky najvyššie zasvätených rodín),ktoré určujú do určitej miery globálnu politiku. Vo všeobecnosti platí, že v časoch ekonomických kríz sa dostávajú k "moci" tzv. demokrati, resp. sociálni demokrati = viac kozmopolitné elementy globalizačnej politickej nomenklatúry.

Preto hlasujem jednoznačne za:

OBAMU ... [velký smích]

P.S.: Ak správne pochopí svoju dejinnú úlohu, tak by to malo svetu pomôcť, ale to predpokladá pochopenie zo strany plebsu...
A nielen amerického !

278418

16.10.2012 20:10

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím exDIAs,

začnem citátom z najmenej skreslenej "svätej" knihy:
Korán (13:12)- "Boh nemení to, čo prichádza s ľuďmi, pokiaľ ľudia nezmenia to, čo je v nich."

Už zakladateľ obuvníckeho impéria Baťa pri Veľkej hospodárskej kríze intuitívne chápal, že podstatou ekonomickej krízy (vo všeobecnosti platí, že akejkoľvek krízy ľudstva, aj dnešnej) je nízka morálka ľudí.
Ľudstvo (štát,národ,...rodina) je oveľa viac duchovne (egregoriálne - biopoľovo) prepojené ako si myslíte a o čom súčasná paveda vytrvalo mlčí alebo to zosmiešňuje.
Biopole - je nositeľ všetkého informačno-algoritmického zabezpečenia správania sa človeka a zahŕňa psychiku človeka, vrátane jeho pamäte a intelektu.
Človek vedome koná len asi 5% svojej činnosti, zbytok robí podvedome v automatizmoch, ktoré sú riadené z jeho biopoľových-egregoriálnych úrovni, na ktoré je napojený. Vedome je človek schopný prijať len málo informacii, zatiaľ čo podvedomie je prakticky neobmedzené a "nahráva" obrovské kvantum informácii.
Uvediem príklad z odbornej štúdie hrôzostrašných niekoľkostometrových pádov horolezcov od prof. Heima: Padajúci prežije behom niekoľkých sekúnd spätne celý svoj život.Zažije všetky dôležité životné chvíle a svoju vlastnú rolu v nich. Spomína si aj na nepatrné detaily svojho života. Všetko sa mu zdá príjemné a povznášajúce, necití strach a pri nárazoch ani fyzickú bolesť (výkriky vo filmoch, hrôza ai. je ako ináč stará praktika filmárov na zvýšenie napätia a vytvorenie ilúzie).Jeden z preživších si spomenul počas pádu, že ako 5 ročný stratil nový vreckový nožík, ktorý nenašiel.Počas pádu až vtedy "videl", kde mu vlastne spadol! A mnoho ďalších príbehov, kde podvedomie nahrá do pamäte biopoľa, ale vedomie človeka to nezachytí...


Zhrniem to:Každý národ má vládu, akú si zaslúži → ako morálny je na egregoriálnej úrovni (tam sa zachytáva akákoľvek informácia a určití ľudia majú prístup aj k informáciam z textov, ktoré boli dávno zámerne spálené...), a to platí aj o celom ľudstve.
VM, ako už písal udo, je absolútna logika. Vy ani ja nemáme prístup k informáciam na základe ktorých VM stanovuje a hodnotí vplyv či už GP alebo iných skupiniek, či národov, pre ďalší vývoj ľudstva. To, že existujú a riadia svet oviec však vypovedá, že tu plnia svoju misiu, či sa nám to páči alebo nie.

Zmena môže byť len vôľovými vlastnosťami ľudí, aby sa in-formačne a vedomostne dostali na čo najvyšší stupienok v hierarchii prístupu k pravdivým in-formáciam a v morálnej Miere ich použili.
Niet vôle, niet človeka.

Ináč na svetonázorových pozíciach typu reptiliánov, mimozemských civilizácii, či nejakých iných satanských dynastií nie je dobre a zdravé dlho zostávať, aj keď mimošov nie je možné apriori vylúčiť.

Ľudstvo si tak či tak bude musieť pomôcť samé, nikto iný to za neho nevykoná!

277286

15.10.2012 20:10

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

VM každému človeku dal svoju jedinečnú úlohu (isteže potomok cigána,žida,kráľa, či GP bude mať diametrálne odlišnú misiu v živote) a záleží na jeho intelekte a slobodnej vôli, ako napĺňa potenciál, ktorý mu bol predurčený. Podľa toho ako napreduje v živote dostáva spätnú väzbu v podobe spokojného plnohodnotného života alebo rozmanitých aj ťažkých fyzických či psychických chorôb, nehôd,veľkých problémov až po predčasnú smrť. Ak nespĺňa výrazne svoju misiu, tak VM prerušuje jeho niť života, čo je zase spätná väzba pre jeho okolie.

Obyčajný človek teda PREDOVŠETKÝM musí nájsť v sebe vôľu a pracovať nad SEBOU samým:

1)Musí si vo vlastnej psychike ozrejmiť existenciu VM a pochopiť svoju misiu → ak bude pracovať v aspoň lepšom súlade s VM, tak jeho chyby sa budú časom odstraňovať.
2)Mal by pochopiť globálny historický proces, čo je to riadenie, aký vplyv má in-formácia, ako sa riadi človek, inštitúty, štáty v kultúrnej a ekonomickej oblasti.
3)Mal by si vytvoriť určitý poriadok vo vlastnej psychike a ochranu pred cudzími vplyvmi okolia na jeho psychiku, naučiť sa ovládať svoje emócie a zmysly.
4)Musí pochopiť, že jazyk je kód a myšlienka a slovo sú "mágia", ktoré dokážu meniť hmotu a ľudí.
5)Mal by v sebe prebudiť cit k Miere → chápať pravdepodobnostnú maticu možných priebehov procesov a stavov tak, aby cítil bezprostredne egregoriálne procesy, aby nemusel vymýšľať rôzné modely priebehu reality na základe informácii, ktoré mu natláčajú média a internet.
6)Snažiť sa žiť podľa svedomia v dialógu s VM.

Potom bude schopný meniť postupne aj svoje okolie a môže ho morálnym spôsobom aj egregoriálne ovládať (podobne ako to robí GP v globálnom rozsahu) v prospech všetkých ľudí, aj "zlých"... [smích]

To je však práca na celý život!

277220

15.10.2012 20:00

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím exDIAs a L.C.,

vďaka udovi sa vám dostalo odborného vysvetlenia od "starého sociologického mága" [smích]
Ja len čo to pridám:

Dobro vs. Zlo
Pri určitom pohľade a chápaní žiadne Zlo neexistuje → je len odklon v určitej miere od optimálnej tendencie predurčeného smerovania planéty,ľudstva,národa...indivídua.
Ako príklad použijem úrok:
Z jedneho pohľadu úrok predstavuje základný nástroj zotročenia ľudstva už po vyše 3 000 rokov a z druhej stany je mocný akcelerátor ved.-techn. rozvoja - do významnej miery oslobodil človeka od rozmanitej otrockej práce a umožňuje materiálne lepší komfort života.
Čiže z určitého pohľadu je ho možné vnímať ako absolútne zlo, z ďalšieho ako "nevyhnutné" zlo, z iného ako spoločensky prospešný nástroj a z pohľadu úžerníckeho bankára a jeho suity ako dobro...
Vždy teda záleží na uhle pohľadu a morálneho postoja hodnotiteľa.

GP zaviedol do praxe inštitút úroku,naprogramoval ho ako nástroj svojej moci, infikoval judaizmus ako svoju výkonnú zložku, ktorá ho doteraz ovláda a riadi a ovce si pokorne berú úvery, a potom často pri finančnom strese prežúvajú suchý chlieb, v horšom prípade z kontajnera.
Kto predstavuje väčšie "zlo":
- ten, čo ho uviedol do praxe?
- ten, čo ho riadi a nekresťansky parazituje?
- ten, čo celý ten systém umožňuje a berie si úver?
Alebo → aký je podiel proporcionálnej viny na tomto "zle" ?

Alebo príklad USA ako svetový policajt:
GP cez svoje štruktúry založil a ovláda USA, ktoré používa ako silovú mocenskú páku vo svete.Iste je vám známe, aký význam sa tam prikladá prieskumom verejnej mienky (tu platí:Vox populi, vox Dei).Ak by bežní američania výraznou väčšinou nepodporili úlohu svetového policajta svojho establishmentu, tak by s rôznými vojenskými a vykorisťovateľskými akciami mal Houston vážny problém...
Ale to by museli mať chuť premýšľať, vzdelávať sa a byť morálne na výške.Znova sa môžeme zamyslieť, aký je podiel viny GP a ostatných ?!

GP a morálny kredit
V počiatkoch a ani teraz GP nie je jediný, kto sa snaží ovládať globalizačný proces koncentrácie moci. Asi nikto na Zemi nie je schopný posúdiť, či jeho konkurencia by voči bežnému ľudstvu nebola ešte horšia. Napr. je známa krutosť Japoncov , či Číňanov z dôb ešte nedávnych. Možno aj preto nebol od VM podporený védicko-znacharský projekt Východných mystických kultov.
Musí prísť komplexne vyspelejšia alternatíva, ktorá dostane od VM podporu, a to je zase naviazané na zvýšenú morálku ľudstva.

Čo môže urobiť obyčajný človek?
Život sa javí byť večný.Fyzickým skonom vyzerá byť, že vedomie(duša) nekončí → zážitky ľudí, ktorí boli v klinickej smrti alebo na hranici života a smrti fyzického tela (napr. aj Reinhold Messner pri sólo výstupe na Mt. Everest).

277219

12.10.2012 19:31

Morální degenerace Ameriky

RE: Jak

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Oracle,

veď toľko nestraš zvědavcov... [velký smích]

Realita,aj napriek tomu, že to vyzerá zle-nedobre je iná, ako sa nazdáva plebs a altermééédia. Tie už totiž tiež (podvedome a nevedome) idú v hlavnom prúde strašenia ovečiek...Komu to asi prospieva?
Určite tiež komoditným maklérom na ktorých stránku napr. odkazuješ -Lembros Commodity Advisors → kupujte komodity,zlato ai... [velký smích]

Už v Starom zákone sa pri doktríne úžery judaistom radí, aby každých 50 rokov anulovali dlhy...No nenažranosť, niekedy robí iné rozhodnutia...
Dnes sa v najhorších prípadoch odpúšťa len časť dlhu, aby úverový stres pokračoval a k moci sa dostali správni ľudia(?). Viď napr. Rusko po r. 1991, či teraz Grécko.
Globálna centrála Oracle môže emitovať prakticky akékoľvek množstvo obeživa ľubovoľného názvu (prirodzené ochranné zákonné mechanizmy boli odstránené), ak...Ak nezasiahne morálny ľudský faktor!
Nie je až taký problém v jednotlivých krajinách, či J-EU(W) UNIONE si dať schváliť masonskými bratmi nejaký nový zákon - napr. kvantitatívne "uvoľňovanie" typu USA, či záchranné operácie typu JEW-UNIONU - ESM 1,2...XY.
Ak to nepomáha, vždy je tu možnosť záchrannej brzdy v zmysle doporučenia Globálneho prediktora v Starom zákone!
Stres ovečiek sa zvyšuje. GP brzdí bezuzdnú spotrebu a príjmy aj v krajinách, ktoré mal v obľube.Ovce sú pod tvrdým diktátom inflácie a zhoršovania životných podmienok.Alternatívni korešpondenti a periféria GP zvyšuje tlak na bezuzdný liberálny kapitalizmus s cieľom aby vystresované ovečky bľačali o Číne a Rusku.Aby prednostne Čína bola ich vzorom...Qui bono ?
Môžeš mi Oracle (alebo aj dub, či iní) povedať pár dobrých (skutočne dobrých - neidealizovaných) faktov, v čom je režim v Rusku alebo v Číne lepší pre bežných ľudí, ako v USA alebo Záp. Európe?

Žiadna panika, žiadne revolúčne aktivity nikdy neprospeli bežnému národu, ktorý sa necháva neustále oje.kávať.
Len konštruktívny dialóg s kvázi vládnucimi elitami, na úrovni poznania hlavných príčin dnešného stavu môže dať oporu bežnému neelitárnemu ľudstvu - aj pri rokovaní s masonskými bratmi vo vládach → že už dospeli, že oblbovaniu už bude koniec, že HRA je už u konca, lebo už pyramída strachu a moci nefunguje...
Potom masonskí bratia (pochopiteľne, ak ich národný egregor bude dostatočne na výške a budú cítiť silnú podporu národa a nebudú až tak veľmi skorumpovaní a kompromitovateľní) budú mať argument na ochranu svojich životov pred GP → že ich národ už vie a chápe,že už nie je možné ho už takto klamať...
GP and Co. potom prídu pravdepodobne s inou variantou, ale to už bude ďalšia skladba z ich albumu...

277018

12.10.2012 15:11

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím exDIAs,

mám chvíľku voľného času, tak len heslovite:

- Vis Maior nemení to, čo prichádza s ľuďmi ► ľudia si sami určujú ako sa chcú vyvíjať (ako hlboko prenikli do tajov objektívna)
- človek dostal do vienka intelekt, aby sa odlíšil od zvieracej ríše, aby sa mohol vyvíjať, učiť a naberať skúsenosti, aby sa stal skutočným Človekom.
- Je plánovaný na obraz(vzor) Vis Maior a má sa stať na Zemi jeho námestníkom.
- Všetko na Zemi má svoj význam - to, čo je nepotrebné a nespĺňa svoj potenciál v "krutom" procese vývoja hynie, keďže je neživotaschopné. Tzn., ak tu VM trpí činnosť GP, tak to má svoj význam, podobne ako povedzme cigáni, či homosexuáli ai. (môžete to chápať ako spätnú väzbu nevydarenej evolúcie daných spoločenstiev a jedincov).
- GP má civilizačnú funkciu ► jeho poznanie objektívnych (to znamená človekom neovplyvniteľných dejov) nízkofrekvenčných a vysokofrekvenčných procesov je veľmi vysoké už tisíce rokov.
- Snáď by ste nezveril hlavnú managerskú funkciu na planéte Zem do rúk ľudí, ktorí neovládajú zákonitosti vesmíru?!
- Ľudstvo sa dá pri určitom priblížení chápať ako jeden organizmus s množstvom hierarchických úrovní ► úroveň VM → egregor GP → egregor ľudstva ako celku → egregor regionálnych civilízacií...až po egregor rodiny.
- Objektívne zákony vesmíru hovoria, že GP už stratil predikčnú schopnosť(už len koriguje - napr. s vývinom atómovej zbrane sa stal rovnakým rukojemníkom ako Vy, či ja, a preto musel korigovať - odovzdanie informácii a aj štiepnych materiálov do rúk vtedajšieho ZSSR na vytvorenie rovnováhy - to sa dialo pod plným vedomým Roosevelta a transfér zabezpečovali masonské a židovské kruhy ) a objektívny zákon sociálneho času hovorí, že za chvíľu stratí aj svoju dominanciu.
- Taktiež aj v informačnej oblasti už dávnejšie stratil GP svoju absolútnu nadvládu ► S objavením sa internetu si každý, kto sa snaží napojiť na systém VM nájde zodpovedajúce informácie a dokáže postupne oddeliť pravdu od lží.
- Monopol GP na špecifické znalosti je prakticky zrušený (hoci predpokladám, že ešte má viacero prekvapení v kešeni...☼).
- Musíte pochopiť, ak napr. v SR sa vyše 80% ľudkov hlási k nejakému náboženskému kultu, 30 - 50% pozerá nejaké degradatívne show, vyše 90 % neprekročí rámec bežných predprogramovaných mééédiálnych správ a TV manipulácie...atď, čo má vlastne VM podporiť, keď dal človeku intelekt a on ho nevie použiť, resp. ani sa o to nesnaží???

Netreba byť pesimistom exDIAs (ani ja však nie som veľký optimista v krátkodobom časovom horizonte)a treba konať ľudsky, morálne a s určitým svedomím k okoliu. Výsledky sa pomerne rýchlo dostavia, ak budete konať a tvoriť aspoň v čiastočnom súlade s cieľmi VM.

Aj veľký snehuliak vzniká z malej guľky, ktorú vytvorí jeho tvorca... [smích]

277004

10.10.2012 18:50

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

Judaizmus ako jediné "náboženstvo" umožňuje voľne meniť náboženstvá, mená, ideológie..., ale daný jedinec stále zostáva v zasvätenej diaspóre "správnym" židom (napr. Marx, či v SR známy "židovský politológ" prof. Kusý, ktorý bol najprv "kresťan", potom ideologickým vodcom marxizmu v KS, keď sa nepodaril puč v r. 1968, tak sa stal "disidentom", v časoch prevratu sa stal demokratom, odmietol post premiéra - pred V.Mečiarom a teraz je vyhláseným politickým demagógom...).

Vzťah GP a Vis Maior:
GP "beží" na Božom dopustení. Tzn., že pokiaľ ľudstvo ako celok nemá lepší projekt pri svojom ďalšom vývoju k skutočnému Človeku, tak je z pozície Vis Maior podporovaný ten projekt, ktorý je najbližšie jeho cieľom. To je zatiaľ Biblický projekt z dielne GP, aj keď nie je príliš ľudský a je tlupo-elitárny.
Tlupa bez myslenia a prehodnocovania následuje "elitárnych" vodcov, pastierov stáda, celebrity, rôzných hierarchov a prenecháva svoje osudy do rúk GP a "elitárnych" zasvätencov.
Podstatou tohto tlupo-elitárneho systému je, že pre plebs a rozmanitú hierarchiu zasvätených sú určené diametrálne odlišné informácie, s maximálnou snahou o odrezanie bežného človeka od Vis Maior (rôzné náboženstvá, kulty, sekty, vzdelávací systém, masmédia...).
Ak teda GP funguje ako hierarchicky najvyššie riadenie na Zemi, tak má svoje opodstatnenie a pripúšťa sa jeho konanie pre vývoj (evolúciu) ľudí. Ľudia sami si vyberajú svoju pravdepodobnostnú cestu. A tak - ak pochopia, čo chce od nich Vis Maior, tak pôjdu do vyššieho levelu.
Ak nepochopia, tak status GP a jeho rozmanite zasvätenej čeliadky zostane zachovaný a ľudstvo bude naďalej trpieť rôznymi neduhmi...

276876

10.10.2012 18:46

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím exDIAs a L.C.,

skúsim veľmi zjednodušený pohľad na GP (mnoho bude zamlčaného, t.j. nevysloveného, pretože to neumožňuje široký rozsah danej problematiky).

Ako tu už bolo neraz uvedené, tak Globálny prediktor predstavuje štruktúru 2x(1+10), čiže 22 najvyššie zasvätených person (znacharov).Každá 11-ka má v čele najvyššieho hierarchu a ten má k dispozícii 10 špičkových profesionálov pre rôzne oblasti života ľudstva. Bežných ľudí pokladajú za hmyz, pracujúci dobytok, či pracovné náradie...Ich poznanie, vôľa, schopnosti riadiť ľudské stádo sú ďaleko za bežnými vedomosťami a schopnosťami, ktoré sú dostupné bežnému človeku v existujúcom systéme vzdelávania a kultúry.
Predstavte si to povedzme ako schopnosť nejakého majstra, či guru vo východných mystikách, kultoch, či sektách, ktorí sú schopní ovládať cez rôzné "paranormálne" schopnosti svojich členov a mnohokrát ich zmanipulovať aj k samovraždám...No ich schopnosti sú ešte na ďaleko vyššej úrovni.

GP pracuje pri riešení nejakého globálneho problému v tzv. tandéme ► 2 najvyšší hierarchovia vstupujú po konzultáciach v príslušných 11-kách do dialógu a nachádzajú optimálne riešenie (ak je remíza pri hlasovaní, t.j. 11:11, tak sa vypracuváva iné riešenie - každý u GP má rovnocenný hlas).
Táto štruktúra riadenia bola tisíce rokov veľmi úspešná v starovekom Egypte. Keď GP opustil Egypt, tak sa v 20. dynastii dostal do kolapsu a následnému krachu.
Po opustení Egypta sa na nejakú prechodnú dobu prejavil v Judei v podobe 2 rabínov na čele Veľkej Synagógy okolo r. 230 p.n.l..Neskôr nevýznamná Judea zohrala rozhodujúcu úlohu v "príchode a odchode" Krista v staroegyptskej znacharskej hre(globalizačnom projekte) ► historický judaizmus, či kresťanstvo je z rovnakej dielne - dielne GP a doteraz je daný projekt aktívny a stále úspešný...
Mení sa len fasáda, sem tam forma a usmievaví divadelní herci, ktorí cez rozmanité signály (obyčajne rukami) vyjadrujú svoju podriadenosť globálnym vládcom (napr. Merkelová veľmi často ukazuje spojením rúk pyramídu, či vševidiace oko). Následie a podriadenosť potomkom staroegyptských znacharov sa často symbolizuje pyramídou - 1 USD bankovka, Mitterrandova pyramída pred Louvrom alebo Havlova pyramídka na Pražskom hrade...

Ak sa pozriete do akejkoľvek učebnice dejepisu, či známej historickej knihy, tak tam nikde nenájdete vplyv slobodomurárov, judaistov, či nebodaj rabínov a GP na historické dejinné procesy. Prečo ???
Odkryli by sa totiž reliefy globálneho procesu koncentrácie moci a formy riadenia stáda cez štruktúry GP.
GP je nadštátne a nadžidovské globálne riadenie sveta, ktoré využíva oi. aj predprogramované defekty v judaistickej psychike na zotročovanie ľudí (judaistom totiž bola určená v biblickom projekte úloha riadiaceho výkonného aparátu - periférie GP, za čo poberajú podiel z nakradnutého a výpalného).

276875

09.10.2012 15:42

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím exDIAs,

Globálny prediktor je kolektívny "orgán", ktorý len imituje Boha, a tak ako ja alebo Vy sú ONI z mäsa a kostí a majú rovnakú DNA ako ktorýkoľvek človek na planéte Zem.

Vďaka svojmu vysokému poznaniu objektívnych dejov vo vesmíre predstavujú hierarchicky najvyššie riadenie na Zemi.
Historicky - pre pochopenie - musíme ísť k analýze duchovných kultúr od šamanizmu cez znacharstvo až k tzv. biblickej kultúre, ktorá cez Biblický projekt riadi dnešnú Západnú civilizáciu.
Výsledkom ich pôsobenia je, že dnešní exo-politici sú len 4.-5. triedni herci v globálnom divadle...

Som momentálne v časovom strese, ak Vás to zaujíma, tak sa môžeme k tomu vrátiť podrobnejšie neskôr.

276841

03.10.2012 18:43

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

Kysučan 85.?.?.?

pokr.

Ctižiadostiví, ambiciózni a intelektuálne zdatní jedinci sa prakticky automaticky dostávajú do vyššich stupňov hierarchii v rôznych oblastiach.
Mnohé ponuky sa neodmietajú(?), a tak vstúpia do lóže, potom do politického divadla, až sa tvária ako premieri, či prezidenti.
Zároveň sa počas jazdy na vrchol dozvedeli, že sú len čatármi alebo rotnými, či rotmajstrami v globálnej armáde a chyby vo vojne sa neodpúšťajú. Preto nemôžu vystupovať proti kapitánom,plukovníkom a už vôbec nie proti generálom, nebodaj proti maršálovi.

Treba porozumieť, že svet je mnohoúrovňovo - hierarchicky riadený, od najvyššieho riadiaceho prvku, ktorý nazvime Vis Maior.
Iste každý chápe, že družstvo (povedzme ČR) nemôže zmeniť čatu(EÚ), ani rotu (USA) a plukovníci sedia v rôznych žido-masonských lóžiach a tajných službách a majú perifériu všelikde
po svete, ktorá sa chce mať dobre za služby vykonávané proti ľudstvu. A generálov, či maršála vôbec nepoznajú (hierarchicky najvyššie riadenie sveta)...

Na druhej strane si politickí manageri plne uvedomujú, že pracujúci dobytok, ktorý si ich vybral potrebuje jesť aj piť a trošku sa mať lepšie, aj keď je mnohorako vyciciavaný rôznymi parazitmi. Preto mnohokrát musia robiť rôzné kompromisné riešenia. Podľa toho ako chápu lokálnu a globálnu situáciu, ako dokážu pred vyššími parazitmi obhájiť silu a chápavosť pracujúcich nástrojov, sa danému štátu darí alebo nedarí, pričom sú neustále pod dohľadom (sledovaní, odpočúvaní...) a nikto z nich nevie, či aj medzi jeho najbližšími spolupracovníkmi nie je nejaký Judáš, resp. niekto, ktorý chápe viac ako on a v skutočnosti riadi šéfa (častokrát sa na riadenie mužských politikov používajú ich manželky, cez podvedomú závislosť muža na žene a rodinný egregor - napr. Gorbačov, Clinton a i židovské manželky V.Klausa alebo Gašparoviča tiež nebudú mať nezanedbateľný vplyv, cez tzv. agresívny židovský egregor, ktorý je naprogramovaný proti celému ľudstvu ).

A ak by náhodou vážnejšie pochybili, tak môžu očakávať aj nejakú nehodu, ako správne píšete.
Z toho pohľadu treba oceniť aj to málo dobrých vecí, ktoré urobia pre bežný plebs, ktorý nie príliš chápe nuansy a procesy globálnej politiky a hierarchické systémy riadenia.

276337

03.10.2012 18:31

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Jarmilka,

tu prvú Vašu vetu by som chcel trochu korigovať.
Celý politicky svet si predstavte ako divadlo na oklamanie čumiaceho stáda, aby ho bolo možné ľahšie ovládať(riadiť) a strihať (parazitovať na jeho práci), bez toho, aby si uvedomilo priamu podstatu - kto vlastne, za akým účelom a prečo obsadzuje daných hercov do jednotlivých rolí.
U hercov (politikov) však musíte vidieť a chápať aj ich ľudský rozmer - sú to tiež ľudia so všetkými chybami, slabosťami, ale aj kladmi a prednosťami. Čiže nie je možné len čierno-biele videnie ako správne píše dub.
Zopár príkladov:
Keď Bill Clinton premenil Oválnu pracovňu za Orálnu (s Monikou Lewinskou), tak svetu jasne ukázal, že jeho typ psychiky je zvierací (dominujú v ňom inštinkty a pudy) a aj to bol jeden z dôvodom prečo si ho vybrali (okrem iného má IQ vyše 160 a je rétoricky veľmi zdatný).
Niečo podobné už bolo u J.F.Kennedyho, kde dievčatká a prostitútky chodili do Bieleho domu sa "kúpať" s Johnom (bazén do Bieleho domu si objednal až JFK), pričom jeho manželka Jackie bola často len pár metrom odtiaľ na vyššom poschodí. Sexuálne kamarádky chodili špeciálnym vchodom s jeho pobočníkom, mimo kontroly ochrankou JFK. Keď mu to Edgar Hoover (ináč homosexuál s neľudskou démonickou psychikou) vyčítal, že sa s nimi delí o niektoré štátne tajomstvá a tiež ho takto môže ktokoľvek zavraždiť mu odpovedal:..."Ja som fatalista. Som presvedčený, že nie je nijak možné zabrániť človeku ochotnému obetovať svoj život, aby sa dostal až k vám a zabil vás." - viď "atentát" na V.Klausa...Už vtedy bol prezident sledovaný a odpočúvaný - v dnešnej dobe to už nie je absolútne žiaden technický problém.
U Václava Klausa je dominantná tzv. démonická psychika, ktorej základnou črtou je individualizmus, egoizmus, túžba po úspechu, ovládanie biorobotov(zombie automatov - vykonávajú predprogramované činnosti kultúrou ▬ TV, tlač, vzdelanie, viera ai. automaticky bez intelektuálneho zhodnotenia - tu patrí napr. aj bežné židovské alebo iné náboženské stádo )a ľudí so zvieracou psychikou.
Zhrniem to:
Výber hercov je taký, že vstup do vysokej politiky ľudí so skutočnou ľudskou psychikou je v Západnej civilizácii (biblickej) prakticky nemožný, pretože kultúra dominujúca v spoločnosti to neumožňuje (skutočná ľudská psychika sa vytvára už od prenatálneho veku a musí byť dobudovaná v čase pred pohlavným dozrievaním - prechod k nej počas ďalšieho života je ťažká práca nad sebou samým po celý ďalší život a je podmienená správnymi informáciami a vôľou prebudovať svoje stereotypy myslenia...☼).

Takže svetové zákulisie (GP) má už značne uľahčenú prácu, pretože si vyberá z jedincov, ktorí majú viac, či menej narušené správne chápanie sveta.
GP pre svoj projekt globálneho ovládnutia sveta vytvoril hierarchiu zasvätení s príslušnými nevyhnutnými informáciami.

276336

03.10.2012 15:16

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

Sverdlov (Yankel)
Kamenev (Rosenfeld - ináč tiež aj člen B'nai B'rith )
Lurie (Larine)
Steklov (Nakhamkes)
Kaganovič
Radek
Trockij (Bronštejn) - člen viacerých lóži a s najväčšou pravdepodobnosťou persona napojená priamo na Globálneho Predátora, ktorého úlohou bolo zrealizovať permanentnú komunistickú revolúciu v celom svete. Za nesplnenie úlohy sa mu jeho najvyšší zamestnávateľ odmenil v emigrácii v Mexiku zaseknutím alpského(švajčiarskeho) cepínu do hlavy. Sídlo GP je totiž vo Švajčiarsku... [smích]
V apríli 1918 bolo z 384 sovietskych komisárov len 13 Rusov, ale vyše 330 židov, z ktorých bolo vyše 90% emigrantov, ktorí prišli vykonávať zverené masonské úlohy.

Nevyzerá to milý aristo, že by ten pseudokomunizmus bol kresťanský, hoci hlavný ídeový vodca Marx bol konvertita z judaizmu na kresťanstvo, no jeho dvaja dedovia boli rabíni... [velký smích]
A keďže už čo to vieme o genetickom následí a rodinných egregoroch, tak vieme aj posúdiť - prečo choré myšlienky vznikajúce v "chorých" správne zasvätených hlavách, následne dostávajú úžasnú podporu a vedú ľudskú civilizáciu čoraz hlbšie do ľudského marazmu!

Šéfikovia v príslušnom klube pozerajú aj na vašu tvorbu aristo, tak sa snažte zlepšiť a nepísať mnohé kraviny - to je odporúčanie v dobrom, pretože ináč to má aj iné , pre vás nie práve blahodárne následky.

276313

03.10.2012 15:06

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Hmmm...don aristokrat!
Tiež si myslím, že by vám neuškodilo trochu viac používať rozum a poštudovať s bratmi v klube... [smích]

Ak by som bol judaistický rabín, tak nepíšem na Zvědavcovi, ale do Wall Street Journal alebo nejakého Hebrew News. Alebo vykrikujem to, čo si myslí Globálny predátor a jeho vyšší zasvätenci - typu: Všetci góji sú len dobytok...Sú tu na to, aby nám "vyvolenej" kaste slúžili a odovzdávali nám nimi ťažko(fyzickou prácou) zarobené "shekely" na burze, či cez úžeru, alebo dane apod.

Globálne organizovaná pyramída tu už bola uvedená. Ale pre zopakovanie, ako je riadený a hierarchicky usporiadaný systém globálnej vlády, podľa stupňov zasvätenia do istých (len nevyhnutných informácii):
1.-33. rang : masoni z radov gójov a nižšie zasvätené judaistické persóny s horším rodokmeňom
34.-66. rang : len geneticky čisté a preverené judaistické línie
(tu je možné začleniť napr. klan Rothschildov)
67.- 99. rang : výlučne rabíni (napr. sa genetickými výskumami zistilo, že všetci rabíni pochádzajú od jediného predka po mužskej línii ► ich genofond medzi nimi je oveľa podobnejší, aj keď sú stáročia vzdialení tisíce km od seba, ako genofond vo vzťahu k diaspóre, kde žijú a žili ich predkovia !)

100. Globálny prediktor (predpokladá sa , že aj v tejto prísne utajovanej štruktúre je ešte diferenciácia a tí NAJ dosahujú vedomosti a okultno-mystické schopnosti v rangoch nad 100).

Trošku na spestrenie, aby ste chápal, že aj aristokrati sú len vyšší typ zvieraťa:
Zasväcovanie do lóži je podľa vzoru stredovekých "bratov" z rytierských a mystických rádov (cieľ je stále rovnaký - globálna svetovláda). Zasväcovanie do rytierského rádu prebiehalo za pokľaku novica a na pravé plece mu jeho nový majiteľ položil meč (penis)= podriadenie psychiky zasväcovaného pod vyššieho paviána.► V stádach paviánov (ľudstvo je v podstate tiež len určitý druh stáda) totiž najsilnejší samec môže kedykoľvek beztresne vytiahnúť, ukazovať , či na iného samca položiť penis... [velký smích]


>musím tě ale zklamat komunismus není judaismus ale
>křestanství
>a ten bolševický (sovětský nebo jak správně píšeš
>pseudokomunismus) který se velmi podobá katolicismu z doby
>přelomu středověku a novověku se svým pronásledováním
>heretiků nábženskými válkymi a svatou inkvizicí

No hej, ako sa babe prisnilo, tak sa jej zachcelo... [velký smích]

Píše do USA agent kpt. M. Schuyler 1.3.1919:..."Je zrejme nemúdre povedať toto nahlas v Spojených štátoch, ale boľševické hnutie je a od svojho začiatku bolo vedené a ovládané ruskými Židmi najhoršieho typu..."Komu bola zverená misia GP v rámci marxistického projektu je dúfam dnes už každému jasné. Spomeniem len vodcov :
Lenin (Uľjanov - 1/4 žid po matke Blank,doma hovoril jidiš,manželku mal židovku)
Zinoviev (Apfelbaum - ináč tiež aj člen B'nai B'rith )

276312

01.10.2012 20:51

Přímý útok na prezidenta

RE: Psychologickou analýzou lze dokazat Klausova vkastizrada

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím anonym 90,

nie je to nič tajuplného, vždy obyčajne stačí čítať bežnú sionistickú tlač a vidíte ako zmýšľa nižšia periféria GP...(preto tam prihodili vyjadrenie vyššieho masona Obamu) [velký smích] :

http://zpravy.idnes.cz/klaus-a-zasah-v-syrii-0r7-/...

276000

01.10.2012 20:23

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Nikdo,

možno predsa len niekto...

Vypichol ste posledný bod - ktorý jednoznačne hovorí o tom, ktoré ciele sledujú stránky podobné globalresearch.ca.
Im podobných je dnes s mnohými autormi, ktorí prezentujú svoje deformované analýzy a pohľady na globálne dianie už stovky, ak nie tisíce a sú neustále pretriasané na alternatívnych weboch, ktoré akoby vytvárajú opozíciu oproti hlavnému toku deformovaných informácii.

Kde je teda vlastne realita dneška:

► Globalizovaný svet (podľa predstáv skrytej globálnej vlády) je presne v duchu diel vyššieho slobodomurára Orwella - podobne aj mnohí iní "vynikajúci" spisovatelia vedeli z masonských kruhov, čo sa vlastne pre ľudstvo pripravuje (preto aj sa dnes o nejakom "posratom" Orwellovi učia detičky na strednej škole).
► USA ako dnešný svetový policajt z viacerých dôvodov pomaly stráca podporu svetového zákulisia (Globálneho prediktora).
► NWO alebo Nový svetový poriadok je chápaný vo vyšších masonských a judaistických kruhoch, ako komunistický. Treba chápať, ako pseudokomunistický - podobne ako v prvopočiatkoch Sovietskeho Ruska, kde judaistická nomenklatúra obsadila takmer všetky významné posty v riadení a bežný národ nemal takmer žiadne práva.
► Zákony o antisemitizme a revizionizme asi mnohí poznajú aj dnes a vo veľkej miere napodobňujú obdobné zákony z r. 1918 v Rusku, kde za "antisemitizmus" hrozil trest smrti.
► Kozmopoliti - internacisti a judaisti sú dnes pripravení kedykoľvek prevziať moc a svojim agresívnym egregorom vstupujú do života takmer každej krajiny.
► Globálnemu predátorovi sa veľmi pozdáva čínsky model riadenia stáda a preto je veľmi preferovaný v mnohých "intelektuálnych", pseudoekonomických a iných kruhoch.
► Realita života hovorí o hlbokej deštrukcii života (vrátane ekonomiky), čo je samozrejme cieľom, aby ľudia prijali ešte horší scénar pod krásnymi heslami.
► Burzy, akcie, ceny zlata ai. sú dlhodobo manipulované najväčšími hráčmi v rulete. Tí, čo sú vo vyšších rangoch pyramídy nemôžu v rulete prehrať...Reálne dochádza k deštrukcii spoločnosti a celé sa to drží nad vodou emisiou ďalšieho nekrytého obeživa.
► Bohatí zasvätenci ešte viac bohatnú a bedač ešte viac chudobnie, ale cieľ je stále rovnaký: globálne zotročenie človeka.
► V podstate sa sleduje, aby ľuďom bolo až tak zle, že budú ochotní prijať a podporiť nových Führerov, na úkor ich rozmanitých slobôd, ktoré si doteraz v globálnej informačnej vojne vybojovali.

Ale netreba vôbec zúfať, pretože pravdepodobnosť vývoja - akéhokoľvek - je daná štatistickou pravdepodobnosťou - aj u človeka. Ak človek pochopí morálne kritéria svojho vývoja, tak sa dostane do vyššieho vývojového stupňa.
Ak nepochopí, tak bude zas chvíľu viac zotročený...

Pretože si to zaslúži.

275998

01.10.2012 18:14

Přímý útok na prezidenta

RE: Psychologickou analýzou lze dokazat Klausova vkastizrada

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Roderick,

veľmi dobré krátke zhrnutie do 3-och bodov. Poďme na ten relevantný bod 3:

S Vašim hodnotením V. Klausa nemôžem úplne súhlasiť, pretože jeho osoba (tvár) je v politickom postavení vlastnená (čo on veľmi dobre vie) tou "neznámou rukou", ktorá ho vytiahla až na piedestál českej politickej scény a neustále ho sleduje, ako svojho otroka.
On sa síce troška vzpína, ale keď národ nedostatočne chápe globálny historický proces, tak veľa nemôže ani na staré kolená...:
1. Globálna svetová vláda je skrytá a mnohoúrovňová - funguje cez svoje lokálne periférie.
2. Vyššie periférie sú taktiež ukryté pred bežným stádom a ich manageri sú sústredení vo vyšších rabínskych a masonských postoch a riadia nižšie vybratých ľudí.
3. Nižšie periférie sú v rôznych stupňoch zasvätenia a často vstupujú do politiky, resp. do vrcholných orgánov korporácii - napr. V. Klaus je často spomínaný v súvislosti s judaistickou masonskou lóžou B'nai B'rith - Synovia zmluvy.
4. Ak bežné stádo chápe poslušnú hierarchiu povedzme rímsko-katolíckej kresťanskej cirkve, tak podobná poslušnosť je vyžadovaná v hierarchii masonských lóži a judaistov (skvelým príkladom je napr. Jan Fischer - nádejný kandidát na budúceho vášho prezidenta - zákonoposlušný žid).
5. Ak ste teda oduševnelý karierista, peniaze vám nesmrdia, ste navyše ešte inteligentný a výrečný, tak vám nič nebráni, aby ste sa nestali kameníckym bratom chrámu Solomona.
6. Potom si na vás spomenie aj opitý Václav (Havel) pri vyberaní postov v rámci dejchánku Občianskeho fóra (pochopiteľne mu ho jeho nejaký kuklovod predtým pošepkal) a máte najprv ministra financií a potom, keď sa osvedčí postupuje ďalej.
7. Celá skrytá pyramída je postavená na veľmi jednoduchom dvojbitovom režime vo vzťahu k nejakej verejne známej persóne:
áno - podpora, financie, blahobyt... / nie - pošpinenie, prenásledovanie, problémy...
8. Vyššia a finančne zazobaná periféria až na mále výnimky (snaha po iluzórnej moci, zviditeľnenie sa ai.)nemá potrebu dávať svoju tvár na opľúvanie verejnosťou a vyberá si svojich ťažných politických "bielych koňov", ktorých môže kedykoľvek utopiť, či poslať k ľadu...

Atď.

Václav Klaus podľa všetkého dostal výstrahu najvyššieho stupňa:

Pozri, my môžeme "sparalyzovať" tvoju ochranku, ktorá by mala konať automaticky (podvedome) a zastreliť ťa kedy chceme.
Moc kvákaš pre našu vec - "zmluvu". Ak sme ti odpustili určité prehrešky v globálnom riadení počasia (glob. otepľovanie vplyvom človeka), vytváranie určitej opozície pre plebs pri globalizácii EÚ (Lisabonská zmluva), tak tvoje vystúpenie v OSN, ktorá je náš krycí globálny útvar, už bolo trošku veľa (Sýria a globálne ťaženie proti islámu a širšie perspektívy - s čím asi bojujú opozíčnici v Sýrii a v ďalších arabských krajinách - odkiaľ majú zbrane, financie a podporu)...

...

Automaticky kráceno

275987

21.09.2012 20:47

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Jarmilka,

boli na tú dobu mimoriadne vysokí a bielej pleti. Ich majestátny vzhľad, vysoká postava a vedomosti ich predurčili byť bohmi v daných civilizačných centrách, žili niekoľko násobne dlhšie, ako dobytčí plebs, ktorí civilizovali.
Boli aj dobrí aj zlí - odtiaľ máme dobrých a zlých bohov...☼

Ak chcete niečo bližšie o vládcoch Atlantídy, tak doporučujem si prečítať:
- Platon: Timaeus a Critias, kde v novodobej "histérii" prvý píše o Atlantíde - prebraté informácie, ktoré egyptskí žrecovia (ako ináč) porozprávali Solónovi
- epos Mahábhárata
- Graham Hancock: Stopy Bohov
- Imanuel Velikovskij - Worlds in Collision (Svety v kolízii)
- Т. Н. Дроздова, Э. Т. Юркина “В поисках образа Атлантиды”

Môžete si potom urobiť vlastný obraz a názor o niektorých historických dejoch na planéte Zem.

275265

21.09.2012 15:53

Je Nový světový pořádek „židovský“?

RE: hmm

Kysučan 85.?.?.?

Ah jah Mnichov...

Ak ste skutočne taký "antižidovský", tak si treba naštudovať, na aký účel vlastne slúžil Cyklon B a kde je jeho reálna pravda použitia v Konzlageroch...atď.

Alebo...
Čo sa mi zdá oveľa pravdepodobnejšie, tu slúžite ako volavka anti-jew nálad, s následných vysvetľovaním ad absurdum z dielne ídeových deformujúcich spriaznencov typu Bohumila, Také se bojím, =(!)= , OIO, dvjv a iných ( podľa kódov ich príspevkov takmer identických persón) transformérov Pravdy, ktorí sa snažia potom odvrátiť hrozbu z prezradenia skutočnej úlohy tzv. židov a hodiť to celé na pseudokresťanov rôzneho druhu... [velký smích]

Na podstate veci to nič nemení - patríte k deformátorom ľudského vedomia (či nevedomia), s cieľom uškodiť bežnej populácii. A je jedno, či to robíte vedome alebo čiastočne nevedome, presne podľa Hegelovskej tézy a antitézy...

To, čo tvrdíte je značne nedostatočné - až choré - a vaši kvázi oponenti sú na rovnakej vlne nevalnej chudoby ducha a raz-umu...

Snáď aj k vašim kruhom zaveje vánok Božej prozreteľnosti, pravdy a spolupatričnosti človeka...☼

275245

20.09.2012 20:39

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Anonym 90,

ako vidím, tak udo to už skoro všetko "poriešil"... [smích]

Snáď len troška polemiky na vysvetlenie jeho tvrdení:
"Bohovia logicky neexistujú. To je pravda."
a
"Väčšina prírodných národov až po veľké "náboženstvá" sa však zhodujú v tom, že nejaký bezobrazný "veľký duch, Al-la-h, Boh", alebo niečo tu existuje."

To treba chápať tak (ak si to správne vysvetľujem...), že rozmanití bohovia ako sú prezentovaní ľuďom v ezoterike, náboženstvách a v rôznych prostriedkoch vymývania mozgov - reálne neexistujú. Boli Niekým zámerne vytvorení!

Cieľom mystifikátorov za oponou je deformovať ľudské vedomie = vytvorenie chaosu v prijímaní správnych informácii z toho zdroja, ktorý sa javí byť Tvorcom tohto vesmíru, t.j. toho, ktorého je možné rozmanite označiť, či už ako Stvoriteľ = Boh = Alah = Jahve = Manitou...atď.

Čiže to zhrniem:
Najvyššie riadenie vesmíru (Boh) existuje a jeho cieľom je vytvoriť z človeka skutočného Človeka, tzn. jeho námestníka na Zemi.
A tak človeku je súdené sa vyvíjať, aby pochopil na čo tu je a na čo bol vytvorený. Podľa toho, ako sa mu to darí - dostáva spätnú väzbu vo svojom živote a v živote svojich blízkych.

Akákoľvek viera v rozmanitých náboženských bohov, dobrých a zlých UFO-nov, "jašterov", mystiku, kabalu, rôzne kulty, vrátane tých védickych, či biblických... má za následok, že človek s malým "č" sa dostáva do príslušných informačných biopolí (egregorov), ktoré si sama príslušná skupina ľudí vytvára a ktoré sú (resp.môžu byť) ovládané "managermi", či "majiteľmi" týchto biopolí.
Tým zostáva do určitej miery odrezaný od správneho informačného toku od svojho Tvorcu, čo môže mať až veľmi neblahé osobné dôsledky, ako aj neblahé následky pre kolektívne deformované vedomie - okolia - skupiny - národu, až po celú civilizáciu (príkladom je spomínaná Atlantída).

A na čo najväčšiu morálnu deformácia ľudstva a odklon od správneho informačného toku hrajú tí "zasvätenci" v svetovom zákulisí, na čele s Hlavou XXII = Globálnym prediktorom, ktorý má na Zemi najvyššiu, tzv. Konceptuálnu moc.
Neustále - už tisícročia vytvárajú mohutný informačný šum, v ktorom sú mnohí (drvivá väčšina ľudí - len cca 4 až 5 % ľudí štatisticky nie je možné vnímať ako ovce) viac, či menej stratení...

Tak...a už len odhodiť všetky viery a z biblickej kultúry nabraté deformity a hurá k skutočným synom Slnka (nie ra-bínom), až k Slnku osvietenia...☼

275172

18.09.2012 21:33

Říjnové překvapení a „carterizace“ Obamy

RE: Nechci si hrát na chytrého

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím steve,

taký pesimizmus od nášho milovaného havlobijca som predsa len neočakával... [smích]

Venda a Webster G.T. to sú predsa "bratia", ktorí vždy chcú pre ľudstvo len to najlepšie, najlepšiu démon-grrráciu, slobodu a humanitné bombardovanie, sú proti Zionu a všetkým ich poskokom... [velký smích]

Ešteže máme Webstera Tarpleya - starého playera..., ktorý nám všetky zákulisné svetové nitky odhalí a ovce len blekocú, že už je im Ámen, že už tu máme rok 2012 a už je tomu šmitec...

Webster alebo aj Alex (Jones) sú už starí ojeb.vači (ojebbabrávači), snáď im už veľa ľudí moc toho, čo tvrdia neverí:

Webster nás už zabavil pred cca 10 rokmi výnimočným videom o kompletnej agende na vyhladenie ľudstva pod GB vodcovstvom.
Alex takmer každoročne zasvätene hovorí o svinstve USA a Izraelu a veľmi rýchlom útoku na Irán.
Obaja tvrdia, že USA politika je riadená z Izrahellu a všetci americkí politici sú jen loutky (čo je do určitej miery pravda).
A teraz nám Webster tvrdí, že film Innocence of Muslims je dielom tajných služieb (čo s najväčšou pravdepodobnosťou je skutočne tak) s cieľom dosadiť do "vedenia" USA mormóna Mitta Romneyho, ako pokrvného brata židovského Izraelu - ale to je už na smiech.

V celej histórii USA boli judaistami viac podporovaní Demokrati, ako Republikáni.
Ale podstatu veci to vôbec nemení, že každý US prezident a všetky hlavné politické strany v USA sú len marionetami vyšších judo-masonsko-mafistických kruhov, plniace úlohy, ktoré sa od nich očakávajú od temnej svetovej globálnej vlády.
To Webster ani Alex nikde nevytrubujú, ako aj nikde v ich dielach nie je spomenutý finančný úžernícky systém, ako jeden z prostriedkov na riadenie štátov a más a na ich porobení a úplnom zotročení.

Predsa sú len nejakými "lepšími" masonmi a nebudú všetko vešať ovciam pod nos. No nie ?

[velký smích]

275062

18.09.2012 18:00

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

- CIA už leteckým snímkovaním o objekte vedela od r. 1949 a všetko uložila do archívov a oficiálni Turci - mlčia (ako ináč, veď, tiež sú v masonských lóžiach).
Atď.

Atlantída bola zničená pravdepodobne kozmickou katastrófou (starodávne mýty napr. tvrdia, že Mesiac a Venuša sa na hviezdom nebi nenachádzali). Zem postihli obrovské výbuchy zemskej kôry a obrovské cunami, vysoké až vyše 1 km a tie zmietli takmer všetko. Došlo k veľkým posunom pevnín - napr. Egypt, Sibír, Grónsko ai. 15 stupňov na sever, Antarktída na juh do dnešnej oblasti južného pólu, Zem zmenila póly.
Zachránili sa len tí, čo boli veľmi vysoko položení alebo pripravení (vierohodne sa predpokladá, že vtedajšia masonská verchuška o približujúcej sa katastrófe vedela vopred).Dodnes sa predpokladá, že pôvodný genotyp človeka a iné artefakty zostali zachované v Himalájach...
Aj Thule, čoby okultný nacistický podnik, ktorý porodil Hitlera sa vo veľkom zaujímal o Himaláje a Tibet...A Václav Havel tiež často vítal pseudo Dalaj-lámu...☼
Severoatlantická aliancia, ako následník starodávnej Atlantídy sa snaží ovládnuť svet - veľkí hráči v zákulisí hýbu veľkými národmi a malí (napr. v ČR a SR) len pritakávajú a boja sa čokoľvek povedať proti. A obyčajne sú zahrnutí v reglementoch masonských nadštátnych lóži, čiže takmer žiadne nebezpečie zo zvolených štátnych predstaviteľov nehrozí...pokiaľ sa ľudia nezobudia... [velký smích]

275053

18.09.2012 17:43

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím anonym90 - skúste sa aj "zhmotniť" do nejakého nicku, veď to nič nestojí a aj bytosti pohybujúce sa po tejto planéte vyfasujú vždy nejaký kryptonym... [smích]

Sidorov a ezoterická agenda:

Bol by som trošku opatrný, keď sa niekde objaví nejaká "ezoterika", i keď , čo som to tak narýchlo pozrel je tam veľa pravdy, ale aj hlbokých machinácii s ľudským vedomím.
V podstate Sidorov a kol. patria k Východnej védickej mystike, ktorá prehrala svoj boj o "svetovú korisť" so Západnými znacharmi Atlantídy, ktorí teraz určujú chod dejín.
Keď niekto prehrá - znamená to, že nedostal podporu ZHORA, pretože jeho model - alternatíva je pre ľudstvo horšia, ako ta víťazná.

Atlantída a vysoko vyspelá civilizácia:

Historický dejepisný mýtus, ktorým sa kŕmia detičky, študenti a iné na človeka podobajúce sa opičky má stovky, ak nie tisíce trhlín - zopár najvýznamnejších:

► Už starodávne mapy presne popisovali pobrežia kontinentov, čo s takou presnosťou bolo potvrdené až kozmickým snímkovaním zo 70-80 rokov minulého storočia.
► Mapa tureckého admirála Piri Reisa z r. 1513 obsahuje aj presný relief Antarktídy, ale bez ľadového príkrovu, čo bolo potvrdené až kozmickým snímkovaním - čerpal zo zdrojov dávno p.n.l.
► Grónsko = Greenland - starodávny názov a ich mýty popisujú krajinu ako krásnu, teplú a zelenú.
► Sfinga a pyramídy moderná paveda situuje do cca 3000 rokov p.n.l., avšak mnohé egyptské obelisky, ktoré plnili úlohu slnečných hodín vykazujú odchýlku cca 15 stupňov zem. šírky.
► Vyhynutie mamutov nemá žiadne "pavedecké" vysvetlenie, hoci sa dnes nachádzajú obrovské kolónie ich klov na jednom mieste, často i dochované zvyšky, vrátane ich žalúdkov s rastlinnou potravou. Dokoncu sú záznamy, že "sibírčania" ich v permafroste našli a konzumujú ich mäso, ako z mrazničky (ochutnali aj mnohé vedecké expedície).
► Noeho(Atlantídsky znachar,ktorý sa pripravil na katastrófu) koráb z Biblie: Mnoho svedectiev o jeho nájdení na úpätí Araratu:
- Letec Roskovickij v časoch 1. svet. vojny tvrdil, že na úpätí horského jazera na Ararate videl polozatopený veľký koráb.
- Následne bola zorganizovaná ruská expedícia (oblasť Araratu vtedy patrila Rusku) a bol objavený drevený koráb s dĺžkou 125m, šírkou 25 m a výškou 15 m, ktorý už bol značne rozobratý.Expedícia urobila fotografovanie korábu, jeho premeranie a zobrala z neho vzorky materiálov. No po návrate do Petrohradu už v porevolúčnych časoch boli členovia a materiály na základe príkazu Bronštejna-Trockého jednoducho zničení...
- V r.1959 bol koráb znova objavený už vrastený do ľadovca pri snímkovaní tureckým letectvom.
- Potom boli k nemu vyslané viaceré expedície a časť artefaktov bola vystavená v r. 1985 v New Yorku.

275052

14.09.2012 23:11

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím rem,

neviem kto je autocenzúrne CML ,ale dnes už je dokonca hocikde možné písať úplne otvorene, takže nepoužívajte autocenzúru... [smích] , ba dokonca je to žiadúce ju nepoužívať. Autocenzúru prenechajte mediálnym prostitútkam, politikom a iným deformátorom ľudského vedomia, či nevedomia...

Globálna sila - vláda nie je už dnes úplne tabu, hoci sa zo všetkých síl snaží byť skrytá - anonymná. Preto sa aj na jej popis v analytických prácach používajú slová ako Nikto - podľa oslepeného Polyféma hrdinským Odyseom, ktorý kričal ostatným kyklopom, že ho oslepil Nikto, alebo Globálny prediktor -predátor.
Ak by sme išli ďaleko do predhistórie dnešnej civilizácie, tak sa s veľkou pravdepodobnosťou dostaneme k Atlantíde, ktorá bola zničená zásahom Vis Maior. Podľa dochovaných mýtov tam vládla rasa "vládcov" a zbytok bol "pracujúci dobytok", ktorý bol v postavení absolútnych otrokov. Po globálnej katastrófe pred cca 13 000 rokov došlo k takmer absolútnemu zničeniu vyspelej civilizácie, s takmer úplnou deštrukciou kolektívnej pamäte ľudstva - egregorov. Tí, čo prežili zrazu spadli do doby kamennej - úroveň vyspelejšieho zvieraťa (viaceré filmy a knihy z dielne masonov, ktorí dostali určité kvapky múdrosti to popisujú celkom vierohodne). Zachránili sa však aj viacerí z vyššej rasy "vládcov", ktorí potom plnili civilizačnú funkciu a boli bežným stádom považovaní za bohov...viď mnohé Eposy a "sväté" knihy.
Dnešný stav na Zemi - analyticky sa predpokladá, že sa potomkovia pôvodných hierarchov-zasvätencov snažia obnoviť stav z doby Atlantídy (vedome, aj podvedome), pričom ovládajú mnohé techniky, ktoré sú dnes braté ako sci-fi - telepatia, telekinéza, teleportácia ai.
Východzí stav dnešných skrytých globálnych vládcov sa predpokladá v Egypte, odkiaľ sa ich projekt, ktorý zvíťazil nad Východným - védickym rozšíril do západneho sveta a defacto ovládol svet. Je označovaný ako Biblický projekt.
Na Atlantídu poukazujú viaceré názvy - NATO - severoatlantícká organizácia, atlantická spolupráca, spojenectvo...atď.
V opozícii sú znacharské klany Ruska a Východu.
Zatiaľ Biblický projekt víťazí, pretože základ je položený na agresívnej úžere a kultúre, ktorá sa v rámci informačnej vojny vnucuje "spacovávaným" národom.

Informačná - svetonázorová - ideologická vojna tu prebieha už vyše 3 000 rokov a je to tzv. studená vojna (celkom dobre známy výraz z komunistických dôb). Je to vývojovo oveľa vyšší stupeň vojny ako tzv. horúca vojna za použitia klasických zbraní. Tá sa používa len v prípade, že už rase "vládcov" z rôznych príčin prihorieva...Tu sa USA používajú ako svetový policajt.
Pochopiteľne "management" USA je zasvätený do určitých tajomstiev z lóžových inštrukcií, a tak ani moc nehrozí, žeby v podstate "normálni" ľudia vo vláde USA (ináč spoľahlivo vyberaní) mohli prejaviť iný názor, ako ten...

Automaticky kráceno

274854

14.09.2012 19:31

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: zpět k prosperitě

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím dub,

ja vás plne chápem: Ak predpokladáte, presne podľa etymológie slova re-forma, že len zmeníte formu a nie obsah, tak k žiadnemu kvalitatívnemu deju nedôjde. V podstate ani re-konstrukce nepridáva novú kvalitu.
A demolice bez alternatívy by tiež s veľkou pravdepodobnosťou viedla k anarchii a chaosu.

Tak sa spýtam:
1. Máte(máme) nejakú kvalitatívne, komplexne a ľudsky vyššiu prepracovanú alternatívu riadenia v nepríliš intelektuálne zdatnom stáde ( tu zahŕňam aj lokálnu "elitu", ako špecificky druh stáda) ?
2. Máte(máme) k tomu, aby novú kultúru ľudskej spoločnosti, pevne uchopili nové kádre (ľudské zdoje - riešia všetko - nielen fráza personálnych šéfov globalizovaných ideológii a firiem) a dokázali by ju "predať" bežným ľuďom, ktorí veria na množstvo vyfabrikovaných mýtov a očividných klamstiev ?
3. Máte(máme) páky, aby sme presvedčili dnešnou civilizáciou rôznorode narušených a deformovaných ľudí, že svetonázorová filozófia jedného jediného Boha (= agregátneho Tvorcu Vesmíru a Zdroja informačného toku a riadenia), rovnosti a slobody človeka je to, čo privedie ľudské opičky k rozumnému chápaniu svojej existencie na planéte Zem, keď celý pozemský život žili v klamstve a deformovaní ich ľudskej podstaty?
Pozn.: Ak sa tu uvedie téma fajčenia, alkoholu, drog a sexu, tak tu máte vyjadrenia "ľudí", ktorí tu ináč nikdy nič poriadneho nenapísali...
4. Máme - okrem internetu - masovokomunikačný prostriedok na jednoznačné a pravdivé ovplyvňovanie a "napravovanie" deformovanej intelektuálnej činnosti stáda, aby pochopili ako sú klamaní a mystifikovaní ?

Atď...

Nemáme...A preto sa fašistickým Globalizátorom stále darí: Ľuďom podobní ešte stále neprekročili svoj prah vedomia a myslenia...

Ale doba sa rýchlo mení a netreba byť až takým skeptikom. Jedno "zhnilé" jablko dokáže zničiť celú úrodu...Pevne verím, že sa toho dožijem... [velký smích]

Klíčky hnilobných procesov na "židovských" hostiteľoch sú už trvalo zasiate, treba ich len preniesť na vyššiu GMO úroveň a skáza žido-kresťanskej Biblickej civilizácie bude veľmi rýchla - ako MOR (HO)! [velký smích]

274836

14.09.2012 17:17

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

pokr.

Vrelá podpora a vítanie kvantitatívnych "uvoľňovaní" a Euroválovov...
Proste stádo ešte stále zostáva na pozíciach na - porážku, tak ako je mu to dlhodobo naprogramované svetovým zákulisím. Bude ďalej strihané a rezané vyššou infláciou, nezamestnanosťou, zhoršovaním životných podmienok atď.

Cieľ Globálnej vlády je jasný - posunúť ovce tam, že samé budú chcieť globálnu vládu, globálnu menu, globálnych fuhrerov a fašistov...
Na tom pracujú masmééédia, politický analytici, guruovia, náboženskí hierarchovia, slobodomurárske a nadačné spoločnosti a rada ďalších nebohumilých spolkov v žolde...
Myslím si však rem, že dnes je už ľudstvo na trošku vyššej informačnej (duchovnej - egregoriálnej) úrovni a pokiaľ nezašibe určitým personam v rozhodujúcich krajinách, tak žiadna globálna tragédia nehrozí.
Vidíte sám, kde vedú vyprovokované náboženské rozbroje - ak chápanie ľudí prekročí náboženský status a tí pochopia, že majú len jedného Boha, ktorý ich chce dostať do pozície skutočných ĽUDÍ, tak drvivá väčšina nešťastí (vrátane fyzických a psychických chorôb) zanikne "akoby" samo od seba.

Mnohí politici hrajú divadelnú hru úmernú chápaniu a morálke svojich voličov, aj keď k tomu mám aj ja vážne výhrady a viacerých beriem ako zlo-dejov...
Pri celostnom chápaní kolektívneho ľudského ducha a jednoty všetkých dejov na Zemi - však bude musieť ľudstvo zmeniť najprv seba, aby si zaslúžilo lepších zástupcov - politikov a následne lepší a spravodlivejší svet a planétu Zem, ktorá má už citeľné krvavé rany...

274828

14.09.2012 17:02

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím rem,

s niečim, čo tvrdíte sa dá súhlasiť, s niečim menej a časť je prebratá dezinformácia, obyčajne s "alternatívnych" webov.

V prvom rade Paul Craig Roberts nie je až tak neznáma figúrka a už dlhodobo píše proti USA a Izraelu. Prečo? A prečo mu nikto nedá po hube alebo ho neprenásleduje, ako sa to stáva mnohým skutočným disidentom a bojovníkom za pravdu ?
No preto, že je v "správnom" masonskom spolku, ktorý hľadá ( a ohlupuje ovce ) - pre svojich majiteľov z rangu nadštátneho svetového zákulisia lepšie podmienky pre ich svetové globálne záujmy. Iste uznáte, že USA a Izrahell sú už moc sprofanovaní v očiach lepšie vidiacich oviec, a tak na dobytčom trhu ich cena neustále klesá, tak ako aj hodnota US dolaru.

Ben Shalom Bernake alebo Super Mario sú len pred ovce nadstrčené figúrky - tváre pre uvoľňovanie emócii oviec.
FED - je najvýnosnejšia privátna banka na svete, ktorá si za cca 200 000 USD ročne kúpila židovskú tvár Bena Shaloma Bernakeho. V skutočnosti je to len pomerne slabo platený druhoradý manager. Ak si pozriete ročné platy špičkových managerov Rothschildovských a Rockefellerovských bánk, tak tie sa pohybujú v desiatkách mil. USD, podľa výsledkov kvality úžery,lobingu a "šikovnosti". Tam sa totiž predpokladá aj "kreativita" - tvorivosť a ľstivosť v oklamaní oviec, národov a štátov pri dosahovaní ziskov!
U FED-u a ECB ide len o tragikomickú úlohu hlavného herca "vierohodne" podať a "predať" čučiacim ovciam ďalšiu emisiu obeživa, na to stačí len lepší rétorický prejav, nízka morálka protagonistu a určitý stupienok v príslušnej masonskej lóži...

Hodnota 1 USD emitovaného v r. 1913 v čase presunu právomoci z Kongresu na FED (vydávať do obehu americký dolár) je dnes necelé 2 americké centy a bude samozrejme ešte klesať, s postupnou emisiou ďalších USD. Obdobne je to aj u J-EWRA, ktoré od r. 1999 stratilo cca už 20 % svojej vnútornej hodnoty.

Nadžidovskí vládcovia sveta - sú aj nad ktorýmkoľvek bankovým sektorom - nie sú vôbec hlúpi a sledujú svoju líniu globalizácie a centralizácie moci do čoraz menšieho počtu nadnárodných konglomerátov, vrátane bánk. Čiže - FED a ECB sú len nástrojom, v žiadnom prípade nie rukami a už vôbec nie Hlavou XXII, ktorá hýbe svetom a dejinami!

Nesmiete rem hádzať všetkých Amíkov a EUropakov do jedného vreca. Mnohí už precitli do reality a začínajú tušiť odkiaľ fúka vietor Božskej prozreteľnosti a celkom dobre chápu význam celého procesu globálneho koncentrovania moci.
Ak však stádo nechápe a nechce prejaviť svoj rozum a vôľu, chce byť vedené a ovládané, tak novodobí fuhreri to len vítajú.
Kde sú protesty Occupy Wall Street ? Aké priniesli globálnej, či US civilizácii výdobytky ?
Ako sa ku globálnej úžere stávajú vlády jednotlivých štátov je vidieť denne v TV alebo novinách...

274827

12.09.2012 23:22

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: zpět k prosperitě

Kysučan 85.?.?.?

>Pochvala patrí naozaj skôr ko-legom, či ko-logu, ak chápeš.
>Inak..aj vlci(tak, ako židia, či voldemortský nadrabinát)
>nám idú v mnohom príkladom, ako správne múdro povedal pred
>pár mesiacmi v detskej relácii Zvedavci na rádiu
>Devín(Slovenský rozhlas)jeden z členov OZ Vlk.

Igen,i-gen...

Mať okolo seba dobrých navigátorov je na nezaplatenie. O tom by mohli mnoho hovoriť napr. viacerí vzdušní i námorní vlci, keď nevedeli nájsť správnu cestu...
Ak zoberieme tú pomerne dlhú vývojovú dráhu od katastrofálneho zániku Atlantídy, cez Mojžiša, Iesusa a ďalších, až do dnešnej doby, tak musím uznať, že vlčí nadrabinát si viedol celkom úspešne vo vytváraní hmly na cestách a necestách hovoriaceho dobytka, či náradia.

A napriek tomu, že tu máme technickú barličku (ako zvykneš písať) vo forme internetu, tak s hľadaním správnej cesty to mnohí majú aj tak ťažké a cez húštinu a hmlový opar de-magogov často nevidia les a inštinktívne s nimi lomcuje zlosť a iné pudy.
Asi ani OZ Vlk nevidel nikdy slobodného vlka voľne pobehovať v prírode... [velký smích]

Ono ani na "r-evolúčnom" Islande to ešte nebude také rúžové, ako to prezentujú alternatívne weby - vlci a ich nadháňači tam stále pomerne pevne držia opraty v rukách. A ako vidia a chápu pravdivú životnú filozófiu zástupcovia ľudu je ešte ťažko vôbec hodnotiť (a pochopiteľne islandský národný egregor).
Evolúcia myslenia je predsa len dlhodobý nízkofrekvenčný proces a začiatky vyššej vývojovej špirály obyčajne nebývajú ľahké.

Vlci a tzv. židia a ich rozmanití pacholci sa neustále snažia udržiavať im prospešné parazitické status quo. Veď kôň ešte stále ťahá, ovce síce mečia, ale nič im to nie je platné. Bradatí súdruhovia, démonkrati a liberasti žmýkajú z bežného národa, čo sa dá, prípadne doporučujú čistý heroín, ako zdraviu prospešný liečik na rôzné neduhy, ako napr. judaistický liberast Poliačik ( asi už značne poškodená psychika ).

Ale každý tu má svoje miesto a je sa od nich niečo možné naučiť, ale z mnohých si netreba brať príklad... [velký smích]

Dub nechce reformovať, Poliačik chce deformovať, Ty & co. sa chcete potichúčky vkradnúť judaistom do košiara, Fico chváli Nemcov za pozitívny prístup k Eurovalovu, Putin kvituje, že Mitt je správny, priamy chlap, ktorý sa dokáže otvorene vyhrážať ruskému medveďovi...

Veď v tomto "šašovskom" cirkusovom svete je radosť žiť. [velký smích]

274712

10.09.2012 21:54

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: zpět k prosperitě

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím dub,

hlboké hmmm...?!

Trošku nerád sa vám pletiem do debaty, ale vlastne prečo nie, ak to má smerovať k niečomu, čo by mohlo trošku zmeniť výhybku... [smích]

Isteže terminologický aparát uda a používané vyjadrovacie prostriedky nie sú zďaleka pre všetkých (obávam sa, že na Gaussovej krivke len nepatrné štatistické nevýznamné promile z horného meridiánu nad 130 plne chápe, čo chce povedať, pretože to predpokladá znalosť mnohých analytických prác, filozofických škôl, mnoho vedomostí,z ktorých sú mnohé za obzorom dnešnej pavedy...atď.).
V podstate aj ja som mnohokrát hádal (a niekedy aj teraz), čo chcel autor všetko povedať v napísanom - v prste ukazujúcom na Mesiac...

Dosť ma prekvapilo, že práve Vy dub ste sa stal tvrdým a nekompromisným oponentom...

Ako si teda Vy predstavujete "novú spoločnosť"?
Máme tu príklady z krajín ako napr. Grécko, či Španielsko, kde svetové fašistické zákulisie vytunelovalo do kosti národ, ľudia sa búria a výsledok je nijaký...Nanajvýš vyššia nezamestnanosť a priťahovanie slučky okolo gágorov...
Čiže celý systém žido-kresťanskej civilizácie (Biblický projekt)v USA alebo EÚ je plánovaný ako katastrofický - apokalyptický. Dnes v ňom žijeme a politické j-elitká nám "akoby" nedávajú žiadnu nádej na zmenu k lepšiemu...

Chcete robiť ozajstnú revolúciu ? Kde máte zo svetového zákulisia platených Che Guevarov,Leninov, Trockich, Castrov alebo Václavov Havlov? Chcete pri pive - pár dobrodruhov zmeniť systém ?
To už dnes snáď nie - ani sám tomu neveríte...

Systém je veľmi silne nastavený, klobúk dolu pred znacharmi, ktorí ho naprojektovali a naďalej udržiavajú pri živote. Predstavili vám ho vo svojom starodávnom sídle, odkiaľ mnohokrát ovplyvňovali chod svetových dejín - Londone - aj pri otváracom aj pri zatváracom ceremoniáli LOH - Fénix znova vzlietal z popola(chcel som tu dať aj link, ale už zmizol...☼)!

A zas, ako po mnohokrát: Homo homini lupus

Ja ozaj vidím cestu len v e-volúcii dub. Iná cesta bohužiaľ neexistuje, na to sú vo svojich neľudských a manipulatívnych technikách tí, čo ovládajú svet až moc dobrí v chápaní zákonitostí tohto sveta!

274653

05.09.2012 22:29

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: zpět k prosperitě

Kysučan 85.?.?.?

Ra(o)-skoľ-nik-ov,

ja by som navrhol "arizáciu" majetku sionistom, rozkol-nikovom, démo-kritom, židobolševikom, židoiluminátom...aj iným hyenám ľudstva.
Historicky to malo veľmi dobré dôsledky pre ekonomiku bežného národa, napr. v Slovenskom štáte, ale aj inde...
Pochopiteľne sú to "nacistické myšlienky"... [velký smích]
Ti nacionálni socialisti však mali aj vo viacerých veciach pravdu a z toho si treba vziať ponaučenie.
Ak by si ktorýkoľvek národ zobral späť majetok získaný na jeho úkor úžerou, burzovou špekuláciou, drogami a inými prostriedkami démon-kracie, tak by určite nemal problémy s nijakým sociálnym problémom dneška.
Vôbec netreba "loviť" nikoho, len si vziať to, čo ľuďom zákonite patrí a čo vytvorili svojimi vlastnými rukami a hlavami.

Ak mi popredný židovský "ekonóm", laureát Nobelovej ceny (v posledných dobách - cena za najlepšie oklamanie bežného ľudstva) súdruh Stiglitz bude tvrdiť, že Island to urobil správne...a iní špatně, tak by som ho ako nositeľa Nobelovej ceny okamžite "zastrelil":
Kde bol doteraz ???
Žil na tejto planéte, alebo ju len vyžieral ?
Prečo "veľký" nobelovský ekonóm nevidel o kúsok dopredu?
Načo sú ľudstvu takýto nobelisti???
Čo sleduje svojimi vyjadreniami takýto ľudský odroň ... [smích] ?

Viac kontroly, viac regulácie ... a aby sa to neopakovalo - najlepšie nejaké svetové inštitúcie, svetová centrálna banka a mena v "správnych" kosher paprčiach...

Quo vadis, domini? Quo vadis, orbis?

274421

30.08.2012 18:46

Míří Mitt Romney k postu prezidenta Spojených států?

RE: Mitt

Kysučan 85.?.?.?

Karel,

Mitt alebo Barack Obama jedno jest...

Sú to vždy starostlivo vybraté figúrky, kde sa predpokladá, že budú plniť vopred určené úlohy a kde hlavným cieľom je vybudovanie nového svetového poriadku, ktorý je dlhodobo plánovaný a znamenal by úplné zotročenie ľudí.
Tu USA boli už dávno slobodomurárskymi silami z francúzskeho ( vtedy lídrujúceho prostredia skrytej vlády) projektované ako náhrada za bývalú globálnu veľmoc - Great Britain, ktorá už nemohla plniť z viacerých dôvodov svoje globálne úlohy navonok ( v svetovom zákulisí sú však odtiaľ ťahané viaceré motúziky).
Samozrejme mnohí, ako dnes, by si to ani moc nevšimli...a budú tvrdiť, že to tak "náhodou" prišlo, že:

- Čína (ako novodobý vzor "socialistického" NWO - takmer bezprávni otroci pracujú ako dobytok, často 14 až 18 hod. denne, v podmienkach hodných feudalizmu a úzka nomenklatúrna "elita" sa usmieva a ich majitelia majú majetky presahujúce 1 mld. USD ) sa pomaly stane svetovou veľmocou Nr.1
- svetovo bežná 10 až 30 % nezamestnanosť je výsledkom neschopnosti jednotlivých vlád
- extrémna zadĺženosť krajín, ktorá ide na úkor bežných ľudí a kde veľké korporácie sú "socialisticky" sanované zo štátnych rozpočtov je výsledkom neschopnosti politikov
- homosexuálov, parazitov, cigánov, judaistov a iné morálne zvrhlé skupiny treba chrániť a v masmédiach ich predstavovať ako výkvet inteligencie, vôle po úspechu, slobode,...ktorých bežný národ prenásleduje, závidi im, nechce im priznať nadštandardné práva atď.
- stredná trieda postupne mizne a splýva s "chudobou" a mierou úspechu je bezbrehý individualizmus, založený na "konzumných princípoch" je len v individuálnej schopnosti daných jednotlivcov
- USA je výkvet "demokracie" a treba si z nich brať vzor...
Atď...

Pochopiteľne, ak by budúci prezident USA nechápal a náhodou by začal v ňom "rašiť" človek, tak by mal postarané o komfortnú smrť, ako napr. J.F.Kennnedy. To však už v dnešnej informačnej dobe nikto z "vyvolených" politikov nikde neriskuje a jednoducho hrá svoju nepríliš ľudskú partitúru a čaká, či sa ľudia náhodou nezobudia-nepreberú a nezačnú masovo poukazovať na hlavné zdroje ich nešťastia...

U Obamu do určitej miery hrozí, že v 2. volebnom období by mohol ukázať aj nejaké svoje "ľudskejšie prvky", ako ho načapali viackrát média, pri jeho vyjadreniach...
A preto sionmédia teraz preferujú Mitta, hoci asi ani Barack by to pri dnešnom ešte stále pretrvavajúcom žalostnom (ne)vedomí ľudstva moc neriskoval...

A tak podobne ako v ČR, či inde vôbec nezáleží, aká hlava - ako klon Hlavy XXII. - bude sedieť v prezidentskom paláci a následne bude čučať na malých žiačikov, či usmievať sa na známkach...
Na minciach v EÚ už hierarchovia nebývajú, už sú tam len nemenné pentagramové hviezdičky J-EW(U) UNIONU... [velký smích]

274151

10.08.2012 17:55

Zdokonalování metody „barevných revolucí“

RE: Barevné revoluce

Kysučan 85.?.?.?

Hmmm...

Klaus , Fisher, Zeman...a iní.
Môžeme sa spýtať Pavel prečo sa jedna servilná vláda strieda za druhou a chodia sa potom "udrieť" o Múr nárekov.
Myslíte si, že za to môže Tel Aviv, či Sion ?

Z určitého pohľadu je asi úplne jedno, kto bude prezidentom ČR. Izrael je na svetovej globálnej šachovnici len pomerne nedávno vytvorený kôň. V skutočnosti ani (v šachovej terminológii) nedosahuje hodnotu koňa, len strategicky lepšie postaveného pešiaka. Je to falošný KôŇ - asi ako ten v Tróji... [smích]

Bežní izraeliti-judaisti sú rovnaké "hlúpe" ovce, ako ktorákoľvek skupina, národ, národnosť ... vo svete, ktorej sa nechce moc premýšľať a berie Život taký, ako sa jej podsúva.
Sú používaní ako zástierka skutočným plánovaným dejom vo svete. Pochopiteľne, tí šikovnejší a snaživejší judaisti-sionisti sú využívaní v zmysle Izaiášovho zákona ako výpalnícka skupina, prípadne v židovskom remesle (kulturologickej výmene riadiacich informácii, čoby hlavnej forme globálnej informačnej vojny v sfére devastácie ľudského vedomia a podvedomia) = herectvu a "umeniu", ako falošná spoločenská skupinka na predprogramovanie bežnej populácie na neľudské a pochybné ciele. Drvivá väčšina to robí nevedomo, s určitou mierou vedomých osobných výhod a kolaborácie s daným režimom a ideológiou.
Využívajú sa pritom určité genetické a predprogramované stereotypy, ako to tu bolo neraz spomenuté. Aby sa zachoval vyšší rating "vyvoleného" národa nebol v žiadnom holohoaxe obetovaný nejaký vyššie postavený židovský kozel. Zomierali len bežné judaistické ovce - napr. posledne pri útoku v Bulharsku.
Isteže, pokiaľ sa v nich neprebudil človek, alebo nesiahali na vyšší piedestál (napr. Jicchak Rabin a neželaný mierový proces...).

Skutočný programátor dejov určite nie je v Jerusaleme alebo v Tel Avive...! To by už snáď každý, kto sa na Zvědavcovi pohybuje dostatočne dlho a má chuť premýšľať o tu napísaných faktoch, nemal pochybovať.

Ak však nebudeme vidieť ďalej, ako sa nám to multimédia, či alternatívne média(v dobrej viere robia kozla záhradníkom) snažia nahovoriť, tak skutočne nemáme právo na to, aby sme mali prezidentov, vládu a ľudských zástupcov takých, ktorí by mohli vytiahnúť ľudstvo z dnešných exkrementov...

A to myslím úplne vážne.

273217

10.08.2012 15:29

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Kysučan 85.?.?.?

Ahoj udo,

súhlas - každý lepšie uvažujúci človek by mal čo najskôr prezrieť hru globálnych samozvancov (tí lokálni asi ani poväčšine moc nevedia o čo sa hrá - i keď sa miera chápania zákonite neustále zvyšuje) o odrezanie od Vis Maior.

Ináč sa asi bude ľudstvu ťažšie pohnúť zo status quo, ktoré v dnes už zglobalizovanom svete bolo nastavené vďaka neznalosti a pohodlnosti premýšľať a hľadať podstatu svojho JA...

Podmienky, zmenou logiky sociálneho správania, boli nastavené z dielne VM, ide len o to, ako rýchlo to ľudkovia pochopia, alebo či bude potrebný ďalší závit po vývojovej špirále.

Re:hrátky s čertem

High society v CIA,Mossade,či bývalej KGB (následovník je FSB) alebo aj iných "tajných" službách je vyberaná "elita" lepšie uvažujúcich egoistických jedincov, ktorých "naučeným" cieľom je do určitej miery ochrana Biblického konceptu za každú cenu. V tom sa mi ani Putin & Co. nejaví o moc lepšie, ak beriem podporu "pravo"slávnej cirkvi a boj dvoch koncepcií, kde biblická má stále navrch. Aj keď koncepcia, ktorá je zobrazovaná navonok tvárou Putina vyzerá byť ľudskejšia, ale...

Určite však pracovníci v žolde CIA, Mossadu, či FSB nevyzerajú v svojich "mystických" schopnostiach byť nad úrovňou imitátorov Vis Maior.
A keď si zoberieme "ľudskú" zodpovednosť za hodenie atómových bômb na Hiroshimu a Nagasaki, tak hlavná - strašná zodpovednosť je na 33.(3x11) prezidentovi USA Trumanovi alebo na skrytých konceptológov, či niekde inde parciálne rozfázovaná?
Podobne pri 11.9. 2001 nie je možné zodpovednosť prifakliť G.Bushovi Jr., ktorý asi tiež veľmi nechápal (a ani doteraz asi plne nechápe...), čoho je "spoluautorom" a čomu prepožičal tvár idiotos. Asi preto ešte žije...

Bezpečnostné pravidlá VM však v daných kruhoch sú v politickom pozadí lepšie "ošetrené", ako u hercov, spevákov, či právnikov... A tak tí, čo nevedia (nikto ich to nenaučil) ako vyjsť zo svojej "neľudskej" role tvrdo platia za svoju neznalosť - samovraždami,duševnými chorobami, rôznymi nešťastiami...

Život jedinca je najlepší barometer jeho "úspešnosti", ako dokázal svoje poslanie od VM pretaviť do svojho života v kruhu svojej rodiny, blízkych a okolia. Ak niekto má väčšie problémy so svojim okolím, dostáva automatickú spätnú väzbu, že niečo robí nevhodne a musí zmeniť svoje myslenie a konanie.

Ale ako píšeš, to je na dlhý príbeh Homo sapiens sapiens a jeho vývoja k skutočnému Človeku. Minimálne od obdobia "mystickej" Atlantídy a nasledovníkov rasy " vládcov" a " pracujúceho " náradia, či dobytka alebo hmyzu ... [smích]

Snáď sa k skutočnému Človeku dopracujeme aj v dnešnej generácii... A tú "atlantickú civilizáciu" pošleme do kelu... [smích]

273213

07.08.2012 19:56

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Kysučan 85.?.?.?

Vidím, že podstatnú časť Vám už udo odborne vysvetlil. O celej problematike, aby to človek adekvátne pochopil by však bolo potrebné napísať niekoľko kníh - preto sa pýtajte.

Takže len veľmi zjednodušene a heslovite:

Riadenie = ovládanie = moc
Každý človek niekoho riadi (min. seba) a zároveň je riadený.
Najvyššie riadenie je Vis Maior = Tvorca = Boh...
Najvyššie pozemské riadenie predstavuje tzv. Globálny prediktor(GP) = Hlava 22, o čom tu v tejto téme bola širšia diskusia.
Nižšiu úroveň globálneho riadenia pod Hlavou 22 predstavujú tzv. židia a slobodomurárske lóže.
Až potom nasleduje úroveň riadenia svetových regionálnych blokov či štátov - EÚ, USA, Rusko...
Treba teda pochopiť, že národní politici v ČR, či SR sú 4. až 5. triedni "riadiči" a nerozhodujú o žiadnych dôležitých otázkach (-izmoch, ideológiach, fin. systéme...).
Riadenie treba teda chápať ako hierarchické procesy, kde subjekt nemôže zmeniť hierarchicky vyšší proces (podobne ako v ozbrojených silách: armáda - divízia - pluk - rota - čata, nemôže rota zmeniť fungovanie pluku, direktíva musí prísť z vyššej inštancie).
Riadenie môže byť štruktúrne (direktívne) a bezštruktúrne (nepriame). GP používa na cca 95% nepriame riadenie a spoločnosť sa akoby samoriadi v prednastavenom systéme.
Tento globálny systém sa nazýva aj Biblický koncept(projekt), keďže jadrom riadenia sa javí biblia.
V tomto koncepte má GP tzv. Konceptuálnu moc - najvyššiu.
To, čo vidíme navonok si môžete predstaviť ako matriošku alebo cibuľu. Navonok vidíte svetových politikov, ktorí "akože" riadia danú krajinu, či blok, ale v skutočnosti len danej funkcii prepožičiavajú tvár, ale majiteľom je skrytá matrioška, atď. až sa dopracujete k tej poslednej = Vis Maior, ktorého sa
GP snaží imitovať.
Aby bolo možné globálne ovládnutie sveta potrebujete ľudí, ktorí budú mať kozmopolitný charakter (tzv. židia) alebo sú zasvätení do určitých informácii (masoni). Tí sú vzájomne poprepájaní a otvorene či skryto plnia zverené úlohy.
Za plnenie svojich úloh dostávajú časť ukradnutých a korupčných shekelov.
Masonstvo vzniklo vo Veľkej Británii, keď bola globálne impérium. Za dátum jeho oficiálneho vzniku sa považuje 24. jún 1717, keď sa v Londone spojili štyri lóže do prvej veľkolóže.
Okultné hry - olympijské hry sa v starovekom Grécku usporadúvali v auguste alebo septembri na počesť boha Dia. Keďže GP imituje Najvyššieho - tak LOH sú okultný podnik na jeho počesť.
Egregoriálna mágia- egregor si je možné zjednodušene predstaviť ako povedzme magnetické pole (nevidíte ho, ale viete, že existuje a má hmotný charakter). Je vytvárané určitým kolektívom ľudí, čiže je to biopole, ktoré je nabíjané emóciami = energiou ľudí. Moderná paveda to posúva do ríše okultizmu, pretože cez tieto biopolia sú riadené a ovládané celé skupiny, národy, veriaci...

Automaticky kráceno

273113

07.08.2012 18:22

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Kysučan 85.?.?.?

Ahoj udo,

bol som pracovne i teplotne prehriatý, ale ako vidím, tak Ty si v poslednej dobe mimoriadne "plodný" ... [smích]

Ďakujem za doplnenie - upresnenie - rozvinutie myšlienok. Isteže sa čísla, kódy, symboly...atď. dajú nájsť všelikde(?), kde ich niekto chce nájsť. To sa so starým sociologicko cult-urologickým "mágom" nebudem prieť. [smích]
Ak ich však niekde býva neprimerane veľa s vysokou frekvenciou opakovania a udalosť má globálny význam na desiatky nasledujúcich rokov, tak cieľový stavový vektor v systéme Niekto nastavil a spustil ďalší parciálny podprogram, s využitím svojich znalosti vesmírnych zákonov Miery. Tu si samozrejme znova nabije príslušné vyschýňajúce energetické egregorové polia, ktorých je majiteľ i manager.


>Nebezpečenstvo "numerológie, veštenia, ezoteriky, mystiky,
>mágie a okultizmu,.." býva v neznalosti súvisiacich
>objektívnych dominantných pravidiel a bezpečnostných
>mechanizmov.

>Na druhej strane by sa mal o tieto veci kaźdý zaujímať,
>keďže to patrí k jeho potenciálu a ide asi o najmocnejší
>nástroj s-trojenia, tvorenia "osudu". Preto zo strany
>samovyvolencov tá úporná snaha o mystifikáciu(z gr.skrytie)
>uvedených technológii a ich princípov.

Ale poďme od teoretizovania k reálnemu Životu - pár mojich nedávnych osobných skúseností s "mystikou" a HNR:

1.Dcéra mala okultným školstvom stále ešte značne deformovaný názor na otázku, čo bolo prvé - sliepka, či vajce. Snažil som sa jej hlbšie vysvetliť základné pravidlá Najvyššej hry. Úplne som ju nepresvedčil. Hneď následne v noci mala sen, že jej horí izba a celá je v plameňoch. Prišiel záchranca v podobe mojej osoby a plamene zahasil.Paradoxne mi nikdy o svojich snoch nerozpráva, takže spätná väzba zafungovala... [smích]

2.Riešil som vážnejší životný problém, ktorý sa za daných okolností javil byť ťažkým orieškom. S ľahkosťou bytia som to nechal na Vis Maior a onedlho riešenie prišlo "samo", zhmotnené v podobe môjho starého priateľa, s ktorým som sa mnoho rokov vôbec nevidel a neboli sme ani v kontakte.

3.Svojho času premýšľam, že toto a toto by moja žena mala urobiť a vybaviť. Ani nie do minúty mi zvoní mobil a žena mi oznámi, že presne to ide urobiť a vybaviť. Keďže mám v rodinnom egregore najvyšší status ( vedome nepodlieham matriarchátu - len naoko ), tak viaceré veci sa mi darí riešiť na diaľku bez vyslovenia jedinkého slova... [smích]

Takže, čo môže dokázať taká Hlava XXII so svojimi znalosťami objektívnych pravidiel v systéme MIM?!
Hmmm...

Ináč ďakujem udo za viaceré in-formácie (spätná väzba [smích] ).
Skutočne som si poriešil viacero zásadných vecí a zbavil sa niektorých neduhov. Vrelo každému odporúčam - neegoisticky sa napojiť na Najvyšší systém.
Bez akýchkoľvek pochýb to umožňuje výraznú pozitívnu zmenu kvality života človeka i jeho okolia.

273111

04.08.2012 21:24

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Oracle,

ak sa trošku vyznate v symbolike, tak to vyzerá tak, že 2 x 11 hláv naďalej stojí za globálnym riadením sveta. Nič vo svete sa nedeje náhodou a dá sa z viacerých znakov a symboliky - na ich počesť zo strany "zasvätených" - logicky vydedukovať ich existencia v tzv. svetovom zákulisí.

Skupina 2 x (1 + 10) bola v starom Egypte elitárnou skutočnou skrytou riadiacou mocou, ktorá tandémovým spôsobom dokázala po vyše 2000 rokov stabilne udržovať a rozvíjať danú kultúru a spoločnosť. Každý jedinec v jedenástke sa špecializoval na určitú oblasť (niečo podobné, ako dnes odborný minister) a mal rovnako hodnotný hlas pri rozhodovaní ako šéf skupiny 11, v rámci kolektívnej Hlavy 22.
Špecialista v danej oblasti (bol dlhodobo pripravovaný a zasväcovaný do utajovaných informácii) potom rozpracoval riešenie , v oblasti do ktorej bol zasvätený. V druhej 11 - ke to bolo obdobné. Klamať bolo zakázané a v podstate to nemali ani zapotreby - samodisciplína na vysokej úrovni. Dialekticky sa dopracovali k riešeniu nejakého problému. Mohla vzniknúť aj remíza, keď jedna jedenástka mala iný názor ako druhá. Vtedy pravdepodobne muselo byť prijaté iné (objektívnejšie) riešenie. Ich poznanie objektívnych zákonitostí bolo a je na veľmi vysokej úrovni. Len škoda, že to egoisticky využívajú vo svoj prospech a v prospech "vyvolenej" pyramidálne usporiadanej kasty judaistov a masonov, ktorí vytvárajú ich výkonný a riadiaci aparát na zber shekelov a strihanie oviec.

Napr. symbolika ich egregoriálneho ovládania procesov, pomocou číselnej Miery:
Pri matricovom 11 - kovom riadení pádu dvojičiek ►
CIEĽ: 2 veže WTC 411m vysoké = 2x11
11.9.2001 = prvá 11
254. deň v roku = 2+5+4 = 11
111. dní do konca roku
Prvé lietadlo American Airlines Nr. 11
Na palube 92 ľudí = 9+2 = 11
Na palube 2. lietadla bolo 56 ľudí = 5+6 = 11
Posádka lietadla 2 piloti + 9 personál = 11
Záchranná služba v USA má číslo 911
atď.
A že ovládajú niektoré "paranormálne" technológie je veľmi pravdepodobné.

272962

04.08.2012 20:14

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Kysučan 85.?.?.?

Neťahajte stále tie falošné a skreslené informácie spolu s oslíkom dvjv. Môže sa stať, že tvrdohlavý oslík sa spravodlivo nas.rie a kopne vás do citlivých miest... [smích]

Možno by to však pomohlo, aby ste si uvedomil skutočnú ( keď sa vám nepáči objektívna ) realitu a začal rozmýšľať pre koho vlastne svojou kaleidoskopickou ( často fiction ) tvorbou pracujete.
Chápem, že v každom ideologickom režime sú kolaboranti s fašisticko-byrokratickou režimnou klikou a peniaze predsa nesmrdia, ako nás múdro poučil Titus Flavius Vespasianus.
A ovečky predsa treba smerovať žiadaným smerom alebo v nich vzbudiť zmätok a stádovité správanie a myslenie, aby dobre zamaskovaný mierumilovný, humanistický, tolerantný, večne nenažratý, démonkratický kossher vlk - mal ľahšiu prácu... [smích]

Shalom

272958

03.08.2012 21:08

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Kysučan 85.?.?.?

Zaujímavý pohľad na h-is-tóriu (dejiny podľa Tóry) dvjv.
Iste vám takýto článok prišiel veľmi vhod, pretože je zdá sa zameraný nie na hľadanie súvislosti vo vzťahu k objektívnej pravde, ale na jej zahmlievanie... [smích]

Fond Strategickej Kultúry, odkiaľ je prevzatý článok N. Mališevskeho - ináč je to pomerne plodný tmavooký a tmavovlasý "Rus"), nejaví veľkú snahu po objektivite a podľa mňa patrí k masmediálnemu novodobému "ruskému" oligarchickému prúdu. Bolo by zaujímavé vedieť pozadie financovanie tohto Fondu.

Ak sa na historicky proces pozrieme cez prizmu globálneho procesu koncentrácie výrobných prostriedkov = moci , tak pri určitom priblížení môžeme svet rozdeliť na 2 skupiny:
1. Stádo - široké masy s obmedzenými informáciami a vedomosťami.
2. Úzky kruh - s určitými monopolnými informáciami, ktorého poslaním je riadiť.

Už v starom Babylone, Mezopotámii a Egypte bolo rôzné vzdelanie pre úradníkov a nižšiu kastu kňazov a pre vyšších zasvätených vo vnútornom kruhu. Biblický projekt ovládnutia sveta touto "elitou" s určitými monopolnými informáciami vzišiel z Egypta a s vytvorením "skupinky nomádov" z delty Nílu prešiel cez 42 ročný proces šľachtenia pochodom cez Sinai do Judeji.Tu sa skryla do kmeňa Léviho. Aj v starej Judei boli iné vedomosti pre plebs(Tóra,Talmud a letopisy) a diametrálne odlišné od poznania Levitov, ktorí prenikali do Sanhedrinu - židovskej veľrady.Taktiež aj kresťanská cirkev mala v stredoveku iné informácie pre radových pastierov ovečiek a pre vyšších zasvätených.

Preskočíme pár tisíc rokov:
Čo sa zmenilo? Takmer nič.
Zasvätený kruh periférie Globálneho prediktora - parazita (2 jedenástky tandémneho riadenia starovekého Egypta) sa skladá z rôzne zasvätených judaistov a slobodomurárov, ktorí svoje monopolné (skryté) informácie využívajú na skryté riadenie stáda a svoje vlastné obohacovanie, na úkor bežného pracujúceho a nerozmýšľajúceho dobytka.
Napr.:
Francúzska buržoázna revolúcia - murári Solomonovho chrámu múdrosti
USA (vznik a riadenie) - murári(protestantská riadiaca elitka) a najmä od 20. stor. judaisti
VOSR - judaisti a miestne lóže
Rozpad vých. Európy - judaisti a miestni zasvätenci
Financovanie: judaisticko-internacionálna masonská úžernícka periféria
Hlavné riadenie: nadžidovská a nadštátna Hlava 22,na ktorej počesť teraz v hlavnou sídle svetového masonstva v Londone sa predvádzajú okultné hry a dochádza k nabíjaniu akumulátorov egregoriálnej mágie.

Kto najviac zbohatol ( = úspešne egoisticky riadil ) rozpad Ost bloku?
ČR:Kožený, Kellner, Bakala, Babiš, Komárek, Dospiva, Vítek...
Ani jeden sa nejaví rímskym katolíkom... [smích]

Rusko:úspešne rozkradli Chodorkovskij, Abramovič, Nevzlin, Gusinskij, Berezovskij, Deripaska, Prochorov atď. za opitého úsmevu gója Jeľcina, tiež nevyzerajú byť byzantskými "pravoslávnymi" katolíkmi... [smích]

Hmmm..

272917

01.08.2012 23:49

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

Popíšte teda prosím cez vaše vnímanie symbolov pojem "NIČ", alebo "NULA". Zrovna tak priestor bez hmoty. Pozor, vákuum je tiež formou hmoty, 5.agregátnym stavom. Neznamená teda, že keď je v nejakom priestore vákuum, ze tam nie je nič. Na to prosím pozor pri zostavovaní Vašeho modelu! Tento problém sme spolu s kolegami z iných katedier neraz riešili.

Na ktorú katedru a kedy môžem prísť na prednášku? [smích]

Alebo musíš (-te) vymývať naďalej študentom gebuľky einsteinovskými pojmami Hmota - Energia - Čas a Priestor?
V tom prípade - Nemám zájem... [smích]

No možno sa už aj na Slovensku, či v ČR na materialistických okultných školách učí napr., že:
► Vesmír má príčinu svojej existencie.
► Tvorca vesmíru je bez príčiny, začiatku, zmeny (času, priestoru) a je nemateriálny.
► Tvorca nemá začiatok svojho jestvovania, pretože je nezapríčinený a je nemenný.
► Tvorca je nemateriálny, pretože všetko, čo je materiálne sa nejakým spôsobom mení na subatomárnej,atomárnej a molekulárnej úrovni.
► Tvorca stvoril vesmír z ničoho (hoci Ty píšeš, že vyzerá byť večný, ale načo by potom bolo vnuknutie Genesis ?).
► Tvorca je nesmierne inteligentný (ak sa to dá tak nazvať), pretože podmienky vesmíru obsahujú až neuveriteľne presné naladenie (fine-tuning), ktoré smeruje k inteligentnému usporiadaniu elementov a fragmentov vesmíru.
► Tvorca riadi celý vesmír a každý dostane také riadiace informácie, aké si zaslúži svojim konaním.
atď...

Otázkou je aký je zámer-cieľ a či a aký bude koniec ?

Už aby sa objavil nejaký ďalší kolektívnym ľudstvom vymodelovaný Filip IV Pekný a Niktošom a ich okultistom nabúral ich prefíkaný kreditno-finančný systém, aby sme sa pohli trošku veselšie ďalej...
[velký smích]

272831

Dnešné OH, ako aj iné vrcholové športové udalosti nemajú s klasickým zmyslom športu (zvyšovanie fyzickej kultúry tela spojené so zlepšovaním zdravia, a tým aj zlepšovaním duševných činností) už veľa spoločné.
Dnes je to hlavne špecifický významný spôsob riadenia prvkami socio-kultúrnej magie (inžinieringu). Na OH, MS vo futbale, či Tour de France "čumia" miliardy oviec, čo je pre zakulisných globálnych adeptov na svetový "trón" krásne veľké a tupé stádo vhodné na porážku. [smích]

Militarizáciu OH v Londone treba vidieť z inej úrovne, ako je napísaný článok.

Môžme si položiť niekoľko základných otázok:
1.Komu slúžia OH v dnešnom prevedení a v Londone?
2.Čo hovorí symbolika týchto OH?
3.Koho(čoho) sa organizátori boja?
4.Prečo Alžbeta II vystupuje pri otvorení ako komparzová slabo platená "herečka" skákajúca s padákom z vrtuľníka [velký smích] ???

Dnešné OH v Londone sú obrovský okultný rituál na počesť 22 (=2x11) Majstrov Temnoty tohto sveta. London patrí spolu s Washington D.C. a Vatikánom k špecifickým hlavným interface na kódovanie pokynov Majstrov k viditeľnému svetu, pri plánovanej ceste k svetovláde. Majstri majú radi prastaré symboly, a potom vidia, že poslušní lokaji zodpovedne plnia svoje úlohy:

Logo OH - SION
Izaiáš 60:14 ..."Budú ťa volať Mesto Hospodina, Sion Svätého Izraela."
Aj hlavná bezpečnostná služba G4S pochádza zo "svätého" Izraelu, aj keď nevie splniť predpísané úlohy...
Prvý, kto odhalil rébus loga - Rik Clay bol "zasamovraždený"...
Maskoti - jednookí kyklopovia (predátori, ktorí žerú živých ľudí) majú na sebe viacero znakov Majstrov:
Vševidiace OKO- symbolizuje tiež priamo Majstrov a nachádza sa aj na 1 USD bankovke, ako aj v kostoloch, kde symbolizuje okultného boha, za ktorého sa Majstri skývajú, a ktorého zakomponovali do "svätých" písiem. Ďalej na nich nájdeme napr. pyramídu, Sion, pentagram, srdce, slnko...
Mená sú veľmi zaujímavé a netradičné - Wenlock a Mandeville. To anglicky kryptológovia rozanalyzovali ako : WE UNLOCK MAD DEVIL (odomkli sme šialeného diabla).
Osvetlenie olymp. štadióna vytvárajú situačné pyramídy s oddelenými vrškami, ako na 1 USD bankovke = Majstri pochádzajú z Egypta.
LOH v Londone sú XXX. v novodobej histórii:
X = 22. písmeno gréckej abecedy = GP = 2x11 Majstrov
► X. LOH v Los Angeles v r. 1932 prvý krát použili dnešný stupeň víťazov, ktorý symbolizuje - pyramídu
► XX. LOH v Mníchove v r. 1972 - bolo obetovaných (akože ináč) 11 izraelských športovcov jednookému kyklopovi
► XXX. LOH London v r. 2012 - uvidíme, ale niečoho sa pri okultnej oslave Majstrov boja...

A kráľovná impéria GB Alžbeta II nám vlastne len potvrdila, kde je jej miesto v dnešnej reality show - po boku Jamesa Bonda... [velký smích]

272699

24.07.2012 17:49

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: !!! VAROVÁNÍ!!! Od18-ti let a pouze pro otrlé!

Kysučan 85.?.?.?

Isteže sa dá s niektorými vašimi úvahami anonym 85 súhlasiť, ale možno by tiež nebolo na škodu, predtým ako niečo začnete tvrdiť, sa v danej problematike troška lepšie zorientovať.

Tzv. sexuálna orientácia indivídua je komplex anatómie tela (viditeľnej a vnútornej), biochémie organizmu, štruktúry jeho biopoľa a biopoľovej fyziológie ( posledné 2 súčasná pseudoveda ignoruje ).
Pohlavie jedinca sa zadáva geneticky v procese počatia. Tu treba chápať, že geneticky mechanizmus nie je len chromozomálny aparát a mitochondriálna DNA, ale tu vstupujú aj biopoľové procesy - individuálne i kolektívne.
Medzi genetickými a biopoľovými komponentami existujú určité vzájomné vzťahy, ktoré sú v mnohom podmienené morálno-eticky a vychádzajú za hranicu chápania dnešnej medicíny a biológie!

Preložené : Najvyššie pravidlá Vis Maior hovoria o nemožnosti pokračovania daného genetického materiálu pri vážnych morálnych pokleskoch rodičov,predkov = prerušuje sa chybná vetva ( niečo podobné je aj neplodnosť ). Ezoterici tomu hovoria negatívna karma.

Okrem toho sú pri homosexualite ai. psychických sexuálnych deviáciach aj ďalšie faktory vzniku:
- V procese vnútromaternicového vývoja alebo v čase rastu dieťaťa sa objavia nejaké škodlivé vonkajšie faktory - ultrazvuk plodu, fajčenie, lieky, GMO potraviny, ekológia, aditíva do potravín a nápojov ai., ktoré neumožnia správne zrealizovať bezchybný genetický program vývoja organizmu.
- Tzv. kultúrny vplyv k prechodu k homosex. komunitám - túžba vyskúšať všetky rozkoše sveta pod tlakom inštinktov stáda, ak človek prebýva v takomto prostredí.
- Nedostatok geneticky naprogramovanej averzie k perverznej sexualite ( napr. v genetickom kóde je tiež zakódovaná informácia, ktorá zabraňuje sexuálnej žiadostivosti k vlastným potomkom ).
- Zmeny psychiky pod tlakom traum alebo psychotropných látok, čím dochádza k poškodeniu psychiky v rôznej miere.

Kultúrny vplyv a v menšej miere prechodné poškodenia psychiky sú liečiteľné aj dnešnou "paramedicínou". Jedinec však musí silne chcieť a "umenie" psychiatra musí byť dostatočne veľké.

Od 50-tych rokov min. storočia dochádza vo "vysoko civilizovaných" krajinách Západu k akcelerácii sex. deviácii. Príčina leží v spôsobe a morálnych aspektoch danej spoločnosti!
Proste spoločnosť je chorá. Zvyšuje sa štatisticky podiel ľudí s neľudskými formami psychiky, a preto tolerancia odtiaľ potiaľ.

A treba si uvedomiť, že títo nešťastníci sú zneužívaní temnými silami v pozadí na globálnom rozvrate klasickej rodiny a spoločnosti, čo sa prejavuje aj v politicky nebezpečných rozhodnutiach.

Preto pozor na propagandistické mýty o neškodnosti týchto komunít, ich tolerancii, vyšším právam na úkor bežných ľudí...atď.!

272443

18.07.2012 18:41

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Společnost je skutočne nemocná!

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

S rozvojom „chorej“ civilizácie v rozvinutých krajinách, hlavne Západu, dochádza k vytváraniu čoraz väčších komunít a ich skrytosť sa začala meniť a nové defektné skupiny vystúpili z tieňa a začali bojovať o transformáciu spoločenskej morálky. Tento proces však Globálny prediktor nenechal nepovšimnutý a samovoľný vývoj sa zmenil na kontrolovaný a riadený proces.

Vytvorila sa tzv. LGBT sieť kozmopolitného charakteru ( podobnosť s výpalníckou judaistickou morálnou spodinou je čisto náhodná – prečo nevyskúšať osvedčené vzory, že áno ) s transnacionálnymi a nadnárodnými subkultúrnymi prvkami. Toto dáva možnosť manipulovať spoločnosťami na globálnej úrovni.
Súčasná „medecína“ nedokáže vyliečiť prevážnu väčšinu LGTB jedincov, ako je to u iných obetí totalitných ideológii. Inými slovami: LGBT sieť je oveľa stabilnejší systém manipulovania so štátmi, ako internacionalizmus, multikulturalizmus ai.
LGBT je teda agresívny globálny program zameraný na morálny rozvrat „naturalov“ a musí byť pre zdravého človeka morálne odporný! Je to agresívna kozmopolitná invázia do matríc a egregorov človeka ( podvedomia jednotlivcov a spoločnosti ). Bežný človek nie je v stave chápať túto agresiu, ale má právo byť od tohto ochránený. A toto je proces sociálnej hygieny a nie porušovanie „ľudských práv“ , ako to tvrdia mediálne papagáje v žolde.

Globálny program zasiahol aj tzv. židov v Izraeli. 19.4.2012 došlo k absolútnemu prevratu hodnôt judaizmu. Za rabínov sa budú môcť od budúceho roku prijímať aj predstavitelia gayov a lesbičiek. To odporuje Talmudu i Starému zákonu. Napr. rabínom – ideologickému učiteľovi judaizmu sa mohol stať len ten, ktorý získal príslušné vzdelanie a vytvoril rodinu!
Hold, Globálny prediktor, ašpirant na svetovládu - je nadžidovský a akákoľvek nácia je mu ukradnutá...

Riešenie problému LGBT určite nie je cestou fyzickej likvidácie v duchu starozákonných noriem. Tento problém môže byť riešený len prechodom k inej forme života civilizácie, kde sa zásadne zmení psychika členov spoločnosti a LGBT komunity sa štatisticky významne stanú takmer nemožné. Táto amorálna politika môže byť neutralizovaná a vykorenená len rovnakou globálnou alternatívnou politikou. Nie teda politickým nasledovaním procesu degradácie civilizácie, v duchu vtipu:

Žid chce utiecť z Ruska. Na vízovom oddelení sa ho pýtajú: „Abram Mojsejevič, prečo chcete odísť z Ruska? Čo sa vám nepáči ?“
Abram hovorí: „Mne sa nepáčia vaše postoje k homosexualite“.
„Aké problémy, veď s týmto je to všetko v pohode“.
Abram sa poškriabe po brade a hovorí: „ Pozrite sa na tendenciu – za Stalina sa za homosexualitu strieľalo, za Chruščova a Brežneva väznilo a nútene liečilo a teraz sa to stalo normou! Tak a ja teraz chcem odísť z tejto krajiny, pokiaľ sa to nestane záväzné...“ [velký smích]

272200

18.07.2012 18:36

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Společnost je skutočne nemocná!

Kysučan 85.?.?.?

Môžeme si položiť otázku, prečo pri rôznych gay pride parádach, či otvorenej propagácii rôznych sexuálnych deviácií zo strany fašistických mediálnych prostitútov ( ospravedlňujem prostitútky – tie predávajú svoje telo, na rozdiel od morálnej novinárskej spodiny, ktorá predáva svoju dušu ) politici, „morálne“ duchovné autoriti alebo pedagógovia zaryte mlčia, resp. ešte tieto zvrátenosti podporujú ?

Qui bono ?

LGBT (skratka z angl. – Lesbians, Gay, Bisexual, Transgender ) je v posledných desaťročiach živený masmédiami ( masová dez-informácia na riadenie ľudí ) a objektívne sa ukazuje, že je to globálny jav, pre ktorý je najlepšie pomenovanie ídeový internacizmus. A keď je niečo globálne, tak projektanti a kontrolóri obyčajne majú globálne ambície...

Jedným z hlavných cieľov je zničenie inštitútu rodiny v národných kultúrach, pretože sa tak vytvára predpoklad na absolútne zotročenie ľudí.. Predstaviteľom LGBT je cudzia akákoľvek kultúra rodinného života. Podmienky k tomuto globálnemu fenoménu boli vytvorené „sexuálnymi revolúciami“ v 60. – 70. rokoch min. storočia. To bola globálna kampaň, ktorá smerovala na masové rozrušenie inštitútu rodiny v bežnom národe a strednej triede cestou zničenia spoločenskej morálky a vytvorením a akceptovaním zvieracích inštinktov v psychike ľudí, ako normy.
LGBT je teda len logickým pokračovaním rozvratu morálky a psychiky tento krát pod heslom: „ Sexuálnej slobody, rovnosti a tolerancie k zvrátenostiam“ !
Bol vytvorený aj „Medzinárodný deň boja s homofóbiou“ ( etymologicky zámerne deformované slovo – predsa žiaden normálny človek nemôže mať strach z homosexuálov...). Ten je 17.5. a tento dátum bol vybratý preto, lebo 17.5.1990 bola homosexualita vyňatá z medzinárodnej klasifikácie chorôb.

Áno – homosexualita a ďalšie sexuálne deviácie sú choroba – choroba duše = psychiky ! Príčin je pomerne veľa, ale to je na dlhší analytický rozbor.
Základom zvráteného správania sú neľudské typy psychiky, kde psychiku treba chápať ako informačno-algoritmický systém a u LGBT predstaviteľov je morálne štandardná psychika rôzne poškodená. Je známe, že viaceré tajné slobodomurárske spoločnosti, „kreatívne“ TV, či iné organizácie si do svojich radov automaticky berú LGBT členov...
Z rôznych štatistík je zrejmé, že dochádza k prudkému narastaniu týchto zvrátených komunít v spoločnosti. Z toho vyplýva, že spoločnosť je morálne (duševne) i fyzicky chorá = u ľudí dochádza ku genetickým mutagénnym zmenám - až na úroveň živočíšnej psychiky homosexuálnych jedincov.
LGBT komunita zahŕňa do seba v prevážnej väčšine predstaviteľov tzv. sociálnej „elity“ a prostý národ je zastúpený len veľmi zriedka (napr. niektoré primitívne kmene žijúce v lone prírody homosexualitu vôbec nepoznajú).

272199

06.07.2012 10:31

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

Kysučan 85.?.?.?

Kauza Bezák má iste viacero zaujímavých aspektov a neznámych, vrátane zákulisných aktérov. A podľa toho ako nadšene sa tejto kauze venujú presstitúti, tak ideologický boj, v dnešne rýchlo sa meniacej dobe, nám pripraví ešte nejedno prekvapenie.

Vidím, že máš informácie, ako sa hovorí "z prvej ruky", ktoré si prepojil s historickým procesom.
Ak tu máme precedens, ktorý na našich historických územiach nemá niekoľko storočí obdobu, tak to bude mať významné miesto v riadiacej matrici sekty RKC.
Tomko bol ten, ktorý neznámeho Bezáka vytiahol na arcibiskupský stolček. Pravdepodobne tam svoje zohralo štúdium Bezáka v Ríme.Ide o to aký bol zámer, a ako sa dieťa vydarilo, resp. nevydarilo ?! Tomko vo svojom veku 88 rokov je už starý matador v hlavnom štábe RKC a môžme len hádať, akú a koho víziu a ciele sledoval a sleduje? Isteže v chápaní bude asi podstatne ďalej, ako Bezák.
R.Bezák bol "vysvätený" s magickými číslami 6.6. o 15 hod.(666) a okamžite začína "čistiť" konzervatívcov. Koho Trojský koník bol ? Neplnil dobre úlohu "užitočného idiota" v liberálno-deštrukčnom modeli v spojení s kameňo-uholníkmi a mediálnymi prostitútmi?
Ak uvážime, že finančné, homosexuálne, pederastické a iné amorality cirkevných hodnostárov veľmi Vatikán neiritujú - je to predsa tolerantná a láskavá cirkev, miluje a odpúšťa svojim vinníkom - tak prečo Bezáka rýchlo šupity out?
Vznikol exemplárny prípad, ktorý na dlhší čas odradí nádejných kandidátov cirkevného liberalizmu príliš sa angažovať na poli autodeštrukcie.

Áno, ovce začínajú viac mylieť a hodnotiť situáciu.Pre drvivú väčšinu však platí, že viera = pravda, a tak nádej na zdravé prehodnotenie nie je možné príliš očakávať. Všetko si to asi žiada nejaký vývoj.
Rozkol taktiež neočakávam, aj keď mediálni žoldáci prikurujú pod kotlíkom. Možno pridávaním energie do matrice RKC spôsobia pravý opak až sa ovečky začnú z premnožstva negatívnej E prebúdzať z delíria kultového opiátu... [smích]

Prečo prisudzujete tomuto prípadu až taký ďalekosiahlý dopad a prečo priamy dopad na F ? Okolité krajiny chápem a iste to potrasie tekvičkami cirk. hodnostárov aj ďalej.
V dnešnej zrýchlenej dobe možno aj Tatko rýchlejšie osvieti ovečky a manipulačné a zombifikačné techniky pomaly budú prestávať plniť svoju antiľudskú úlohu.

I keď, ani väčší priekak, ako zvykneš písavať, nie je možné vylúčiť. [velký smích]

271581

04.07.2012 19:10

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Ilumináti v ČR

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

- znacharska štruktúra GP sa po opustení Egyptu usadila v starovekom Ríme a v súčasnosti sa jej sídlo nachádza už min. 300 rokov vo Švajčiarsku ( aj Makow odtiaľ pochádza, Lenin stade išiel robiť revolúciu v r. 1917 do Ruska, tu dožíva Michail Gorbačov alias sionista Garber po úspešnej realizácii rozbitia ZSSR, tu sídli aj matka všetkých centrálnych bánk sveta – BIS atď. )
- v reálnom živote štruktúru GP vidíme na futbalovom ihrisku, kde 2 jedenástky so svojimi kapitánmi a presne určenými úlohami nevedomky naháňajú satana – loptu ( preto je tak forsírovaný a podporovaný ako masový kolektívny egregor ovládania stáda ).

Čo teda tí „osvietení“ vedia, že im to umožňuje riadiť a ovplyvňovať celý svet ?
Veľmi zjednodušene:
► Vedia, že Tvorca = Boh = Vis Maior je len jeden a ten dal človeku slobodnú vôľu výberu.
► Ľudstvo ako celok stvoril Tvorca ako kolektívny supersystém, ktorý sa samoreguluje na základe systému kódovaných informácii (mozog je dekóder).
► Ak sa človek odtrhne od pravdivého zdoja informácii, tak sa deformuje jeho morálka vo vzťahu k Objektívnej realite = Pravde.
► Odtrhnutie od Pravdy zabezpečili „osvietenci“ prevážne cez skreslené a deformované náboženstvá, kde Boha nahradili rozmanitými pseudobohmi.
► Vedeli vytvoriť koncept a cez neho ovládnuť tzv. Konceptuálnu moc, ktorá je akoby „neviditeľná“.
► Vedia, že ich status v kolektívnom riadení ľudského podvedomia je veľmi vysoký, keďže dokážu veľmi dobre predvídať budúcnosť = ako sa stádo bude správať = ako sa bude diať Objektívna realita.
► Vedia, že existujú hmotné biopolia ľudstva, národov, skupín, kolektívov...tzv. egregory, ktoré sú zodpovedné za 90 – 95 % pod(ne)vedomej činnosti ľudí.
► Ak je naštrbená morálka, tak psychika človeka nedokáže správne dekódovať - rozlíšiť pravdivé informácie, čo objektívne vedie k deformovanej kultúre, správaniu a konaniu...

Čím väčší je odklon od predurčených cieľov ľudstva, národov...až po jedinca, tým je jeho osud ťažšie skúšaný = dostáva zaslúženú „odmenu“ v rôzných formách – vojny, prírodné i technické katastrófy, degenerácia, neplodnosť, homosexualita, rôzné deviácie, psychické postihnutia, choroby...a to sa prenáša aj na nasledujúce generácie – geneticky, aj egregoriálne!
Je to v podstate spätná väzba, ktorá má slúžiť k zmene morálky. Môže dôjsť aj k okamžitému prerušeniu zlej a škodlivej tendencie (smrť), alebo jedinec nebude mať pokračovanie (napr. homosexualita)...

Výsledok vidíme denne v realite Života na planéte Zem...

271509

04.07.2012 19:07

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Ilumináti v ČR

Kysučan 85.?.?.?

Na úvod pár úvah o autorovi (článok je ináč platená reklama knihy Makowa). Kto je Henry Makow Ph.D. ? Kanadský publicista, pôvodom zo Švajčiarska, konvertita z judaizmu na kresťanstvo, dlhoročný autor viac, či menej vydarených sprisahaneckých teórii iluminátov, ktorý si až vo veku 50 rokov dokázal založiť rodinu. Nezdá sa vám to nejaké podivné? V Živote všetko so všetkým primerane súvisí. Prečo Makow vymenil najstaršiu výpalnícku sektu za modernejší a rozšírenejší typ zombifikácie = ohlupovania bežných ľudí? Ak si niekto zakladá rodinu na starobu, tak niečo s jeho psychikou nebolo a asi nie je úplne v poriadku ?!

U judaistov obriezka na 8. deň po narodení má za následok paralýzu pravej hemisféry mozgu, dochádza k narušeniu vyššej nervovej sústavy, možno po celý zvyšok života – chybné spracovanie informácii, deformita morálky, neschopnosť hodnotenia svojho správania ► asi nemusím písať, kto zväčša stojí za klanmi úžerníkov a klamárov, TV a filmovým priemyslom, pornografickým priemyslom…
Súčasní de-formátori ľudského vedomia a podvedomia , kde patrí aj Makow, pracujú s veľkým podielom pravdy, ináč by v dnešnej době internetu boli jednoducho neakceptovateľní . Makow vytrvalo mnohé veci rôzne mystifikuje, aby sa pravda zahmlila a stratila.

Kto teda sú tí skutoční Ilumináti = „osvietení“ ?

S veľkou pravdepodobnosťou sa predpokladá, že hierarchicky najvyššie globálne riadenie sveta, ktoré symbolizuje „božie“ OKO nad pyramídou moci má štruktúru:

2x(1+10)

- táto štruktúra sa nazýva aj Globálny prediktor (GP) = Globálny parazit = Nikto = Oni…,pretože je pred svetom skrytá, aby nebola cieľom, pri ich antiľudskej činnosti
- vyprofilovala sa z úspešného managerského riadenia starovekého Egypta s tzv. tandémovým kolektívnym spôsobom výberu a predikcie najlepších riešení problémov v spoločnosti
- GP má veľmi vysoké poznanie objektívneho priebehu prírodných i spoločenských procesov
- pred verejnosťou ukryté vedomosti sú odovzdávané poväčšine len ústnou formou z generácie na generáciu
- výkonnou zložkou moci GP je jeho periféria - judaisti a rôzné slobodomurárske spolky – tí podľa úrovne zasvätenia (v podstate selekčný výber a kultivácia) obsadzujú rozmanité posty vo viditeľnej i neviditeľnej sfére riadenia
- geneticky vyšľachtený judaistický podprahový kolektívny periférny modul má už cca 3 000 rokov a spolu s biblickou ideológiou tvorí základ tzv. Biblického projektu zotročenia celého ľudstva (dnes tzv. NWO)
- bežný pracujúci ľud je pre GP len pracujúci dobytok – nástroj – otravný hmyz - nič

271508

02.07.2012 22:00

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

Kysučan 85.?.?.?

[cool] More(n) Dank [cool]

Základný problém ľudskej (alebo ešte neľudskej?) civilizácie bude v tej tisícročia deformovanej rovine - že ľudia stále ešte nechápu cez svoje zdeformované vedomie a podvedomie (a mnohí ani veľmi nemôžu, resp. nechcú...) hierarchicky najvyššie pravidlo, ktoré si menoval ako 1. prikázanie. Takto sú potom do značnej miery odrezaní od vnútorného dialógu s Tatom a pri ceste Životom potom moc ani nehľadia na tie ďalšie prikázania ...

Viď napr. podivná vnútorná otázka mon-signora Bezáka ("...čo také strašné som urobil..?" ) a hysterický kvikot Médei a petície bratov slobošov proti odvolaniu,
čo je samozrejme úplne zbytočné, ak nehľadíme na ďalšie ohlupovanie veriacich zombíkov.
Normálne ti začínam veriť, že ten "Vatikán" to možno s ľudstvom myslí aj dobre [smích]

Neboj u Tatka nebudem na teba bonzovať, ani sa na teba vyhovárať, veď aj tak by mi to bolo prdky platné... [smích]

Gramotná otázka k pomalým a rýchlym neutrónom ešte neznamená, že pýtajúci sa chápe celý princíp atómového reaktora, aj keď vyfasoval Rozlíšenie, skelet a aj Mieru.

>Myslím ale, že čitatelia fóra sú snáď už medzičasom
>dostatočne gramotní na to, aby si jednotlivé možné
>politické motívy, ich váhu a previazanosť vedeli
>identifikovať a zoradiť sami.

Tu mám trošku obavu, či si mnohí dokážu správne interpretovať napr. tento tvoj 3. dielny príspevok. Tí hysterici si to tu vedia celkom dobre zanalyzovať, odkiaľ fúka vietor, ale asi tí výkonnejší majú momentálne dovolenku !?


>Diskutovať, poučiť sa z minulosti je nevyhnutné, no
>extrémistickými tabu-fašistami nálepkujúcimi svojou tvárou
>ostatných s cieľom skryť sa v dave, sa bežní Slováci,
>Češi, Maďari, Nemci, Cigáni, Muslimi.. a ostatní(včítane
>rozumných judaistov)rozoštvávať nenechajú.

Verme, že tých rozumnejších bude pribúdať. Keď tak niekedy čítam diskusiu napr. na SME-tisku dejín, tak tých triezvych a rozumných názorov nebýva až tak veľa, zvlášť keď sa jedná o "citlivé" témy. Treba však povedať, že novodobí čarodejnici na zmätení stáda pracujú dobre a vytrvalo.

271410

28.06.2012 20:06

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

pochopiteľne Tvoje chápanie a vnímanie faktov, dejov, súvislostí...je diametrálne odlišné od chápania štatistického priemeru populácie, ktorá číta a v TV vidí všeličo a sem tam napíše niečo aj tu do diskusie.
Na margo Tvojho príspevku , keď som dobre pochopil slušnú repliku, Ťa asi(?) anonym 193 vo svojom podvedomí zaradil k slovenským fašistom... [smích]
Ja osobne si napr. nemyslím, že Hitler bol nejaký génius. Skôr v jeho pozadí bolo pár geniálnych, aj finančných mysliteľov (objektívnejších vo vzťahu k realite Života), a tí dostali od Globálneho prediktora na chvíľku zelenú. A to ešte úplne nevieme, aké bolo prepojenie klanu Rothschilda - Sche(i)(c)kelgrubera - GP , vrátane vzťahov s úrovňou podvedomého ZLA voči celému ľudstvu.
Aj Obama dostal Nobelovu cenu a nejaví sa žiadnym nadpriemernym géniom... [smích]

Ty už si sa na vyššiu úroveň prebojoval rokmi práce na sebe, v spojení s kolektívnym duchom, Tatkom.... No musím sa ich bežných a nevidiacich, ktorí ešte nemajú správne roz-líšenie, trošku zastať. V tom zmysle, že sú zneučení (ako si aj mne svojho času napísal) a mnohí nemajú k dispozícii "správne" - "objektívnejšie" informácie a tak nemajú takmer žiadnu šancu veľmi pochopiť fakty v ich celostnej spojitosti. A takto útržkovite to skutočne aj od tých intelektom obdarených je len určité hádanie, čo tým aut-(t)or vedome myslel, keďže v psychike nemajú k tomu vytvorené žiadne zodpovedajúce obrazy - formácie = informácie(a obyčajne ani v operačnej a disponibilnej pamäti).Sú to pre mnohých - sakra primárne informácie.

Veľmi dobre vieš, že monopol LEV - íčat je založený na monopole prístupu k lepším (objektívnejšim) informáciam a bežná populácia je o ne voš-iz-ená.
Preto by možno bolo veľmi vhodné, keďže sa pohybujeme na prevážne českom portále, sem vložiť podrobnejšiu analýzu našich národov. Hlavne s dôrazom na kontinuitu globálneho historického procesu, v súvislosti s regionálnymi procesmi, previazanosť morálnych aspektov s osudmi národov povedzme Rakúsko-Uhorska a potom i ČSR...ČSFR ► ČR a SR.
Možno by bolo potom možné sa vyhnúť určitým národnostným diskrepanciam v budúcnosti, keby sa daná téma rozobrala do bližšich detailov ?!
Ak tu napíšeš, že "Každý národ má vládu, akú si zaslúži", tak Ti osobne garantujem, že 99,9 % populácie nevie reálnu podstatu tohto tvrdenia a možno niekto pochopí, že sa to vzťahuje na kolektívnu morálku daného národa (podľa seba súdim iných, ale možno nie som ďaleko od pravdy).

P.S. Dúfam, že sa nehneváš, že som troška oproboval skelet a "udovsku" morálku, keďže sa k Tatovi blížiš už pekných pár rôčikov...(samozrejme, že chybička sa môže pritrafiť a ani ten najlepší učiteľ nie je dokonalý, ale možno nejaké zdravé frcnutie ovečky kukajúcej z košiarika sa žiadalo - v určitej priamej, nielen nepriamej forme) [smích]

Kysučan

271271

25.06.2012 22:15

„Soukromé bezpečnostní firmy“ v Sýrii, podporují vzbouřence

RE: Sýrie je mnohem větší průser než Libye.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím dub,

ktorých magorov máte na mysli, aby boli eliminovaní ?

Turecko je súčasť globálnej fašistickej sily - NATO, a tak predpokladám, že tureckí šéfikovia sú len malí páni vo veľkej HRE. A úctivo a "poctivo" vykonávajú svoju úlohu pešiaka na globálnej šachovnici.
V Sýrii sa hrá momentálne takticko-strategický gambit, kde výsledok je nejasný ...
Ak by sme mali možnosť nahliadnúť do svetového zákulisia, možno by sme boli aj veľmi prekvapení...
[smích]

271122

25.06.2012 20:12

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

Kysučan 85.?.?.?

Milý mtk,

ako iste silne (súdiac podľa vašich kolektívnych prejavov) cítite, tak čas Žida, či Veľkého kameníka Solomonovho chrámu - ako zakukleného malého znachara - pomaly, ale iste končí... [velký smích]
Prichádza kolektívny ľudský DUCH!

Zakuklený, vyššie chápajúci Budovateľ Šalamúnovho chrámu múdrosti (má vysoké poznanie, ako prebiehajú objektívne prírodné procesy, ako aj spoločenské procesy, ktoré sú z nich odvodené) je aj v oveľa vyššom rangu, ako je Vami niekde spomínaný 33. stupeň v pyramidálnom usporiadaní hierarchického riadenia ľudského stáda, kde OKO každému stále pozerá na ich hrabivé prsty.
Ale na OKO zďaleka nemá a ani ho asi nevidí, len sa ho bojí ("Fischer, ten je Žid, není gay, uhne ještě dřív. To souvisí s jeho charakterem." - Topolánek).
[velký smích]

V určitom ponímaní OKO , pozerá aj na Vaše prsty mtk,dvjv,Bohumil ai... a kľudne môžete slúžiť v budúcnosti ako obete na oltár Cultsu, bez ohľadu, či ste, alebo nie ste malý zakuklený žid.

Kolektívny bežný ľudský DUCH totiž nepozná pyramídu a je v určitaj spätosti s Matkou Prírodou = Tvorcom Vesmíru oveľa silnejší, ako celá ťažko tisícročia budovaná pyramída s mnohoúrovňovými služobníkmi, až po váš nízky ranging!

A to, čo nenapĺňa úplne svoj potenciál v Prírode končí...
Takže vašu slabučkú hru plne chápem, len to hráte na odvrátenej strane histó(é)rie hošani...

Stále je ešte čas, ale sociálny a dez-infekčný čas sa pekelne blíži! Neváhajte vyskočiť z vlaku, ktorý sa rúti do nacistami uzavretého tunelu...

Ak čítate správy Médei, tak tí chápavejší naraz zastávajú úplne iné pohľady, ako to bolo v pomerne blízkej minulosti...

271117

24.06.2012 13:02

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

Kysučan 85.?.?.?

Takže aj Vy aristo(?)krat patríte do "Armády Spásy" ?
No, keď tak čítam Váš príspevok, tak skutočne nerobíte veľkú česť svojmu nicku.

Ba - práveže židovský pôvod Marxa je jeden z tých najpodstatnejších atribútov, čo ste nepochopil, ak ste si vôbec prečítal celú veľmi serióznu analýzu Gary Northa s vyše 50 odkazmi a aspoň trochu ste sa nad tým zamyslel!

Židovstvo a judaistická ideológia sa totiž používa ako vrcholný riadiaci prvok pri globálnom riadení sveta, pomocom tzv. Biblického projektu - deformity ľudskej psychiky.

Bežný žid je geneticky vyšľachtený zombie-automat, ktorý je určený na obetovanie, keď prichádza k defektným a skratovitým neuriaditeľným (chybným) procesom. Žid je pod vplyvom veľmi silne programovaného , kolektívneho egregoru, ktorý je veľmi agresívne namierený proti celoľudskému egregoru.
To je napr. vyjadrené v analýze slovami tal. revolucionára Mazziniho, ktorý popísal Marxa ako: ..."deštruktívny duch, jeho srdce je naplnené skôr nenávisťou, než láskou k ľudstvu...mimoriadne úskočný, vychytralý a zachmúrený"...mstivý, agresívny, nezmieriteľný, nespútané ambície a túžba po moci.
Samozrejme pud sebazáchovy z pocitu ohrozenia sa potom prejavuje v kolektívnom podvedomí (je zodpovedné za 90 až 95% ľudského konania, alebo neľudského...) aj tu na Zvědavcovi - v rôznej forme, ako to udo nazval - formou gágajúcich trafených husí, ktoré agresívnou formou a dehonestáciou, nasmerovaním na "kresťanské" pseudohodnoty sa snažia pocit nebezpečia nejako odvrátiť.

Treba si uvedomiť, že ani ja, ani udo tu nevystupujeme proti židom, ako takým, ale proti prejavom ich zle naprogramovanej psychiky, proti intersionizmu v ich mysliach, proti riadiacej ZLO-vôli a amoralite vyššich riadiacich prvkov v hierarchii riadenia ZEME.
Čím skôr si to bežný človek, ktorý sa identifikuje ako žid uvedomí, že je len zneužívaným prvkom proti ľudstvu (samozrejme aj mnohé iné skupiny), tým skôr sa môže pretvoriť zo zombie na človeka a pomôcť ľudstvu v rozvoji jeho potenciálu, ktorý je tisíce rokov deformovaný v prospech "vyvolených" a samozvaných elít!
Ja sa za antisemitu určite nepokladám, ba poznám aj židov, ktorí tvrdia, že sú mojimi priateľmi (a tak celkom dobre a reálne poznám ich myšlienkové pochody a duševnú tryznu...). Môj syn má jedného z najlepších kamarádov žida a občas mu nezištne dá zjesť polovicu desiaty, keď mu matka nič nenabalí a ani mu za trest nedá žiadne peniaze (otec - nežid od nich utiekol do Oxfordu). Čo plne schvaľujem, veď treba v núdzi pomôcť blížnemu svojmu. Dokonca mu požičiava aj peniaze. Zatiaľ vždy čestne vrátil... [smích]
Ale možno sa z neho stane dobrý a poctivý človek, lebo odmieta chodiť do synagógy, napriek tlakom a trestom...
Nechce byť zombifikovaný, ako ktorýkoľvek nábožensky bioautomat!

Preto prajem všetkým, aby dokázali nájsť správnu cestu k skutočnému Človeku.

271005

22.06.2012 19:23

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

Kysučan 85.?.?.?

Ale, no tak udo1,

takto "fujky" alebo "crazy" sa vyjadrovať, som Ťa už dlho nezažil... [velký smích]

Ja si myslím skôr, že ten anonym193 to myslel celkom dobre a úprimne. Skôr Oracle uletel a navodil situáciu pravdepodobnostne oprávnene horšej reakcie...
Dialekticky je treba vždy hľadať príčinu a nie komentovať prepiate - dôsledok... [smích]

Ale je piatok a ešte navyše po letnom slnovrate, čo kóduje v človeku úplne iné algoritmy vesmírnych vibrácii (kmitov), takže to môže čiastočne ospravedlňovať takúto reakciu...

Sme s Čechmi na jednom záchrannom člne svetového Titanicu, ktorý sa pomaly potápa. Ak nebudeme veslovať ako stará parta, ktorá zabudla na nejaké drobné nezody, tak sa z pažeráka Skyllov a Charýbd za krásnych piesní Sirén (Médei - masmédii, ktorá zabíja svoje vlastné deti...) tak ľahko nedostaneme.

Nech nám Tatko pomáha všetkým, svoj vývojový Konštrukt
( Globálneho Satana ), zdolať...

[smích]

270959

22.06.2012 16:57

Na správné straně historie

RE: Len frázy?

Kysučan 85.?.?.?

dvjv!

V Koráne je taký pekný verš, ktorý sa nedostal z pochopiteľných dôvodov do množstva jeho prekladov a voľne znie:

"Tí, čo majú niesť Tóru a nenesú ju, sú podobní oslovi, ktorý nosí knihy."
Pochopiteľne sa tým myslí odvrhnutie pôvodného Mojžišovo učenia v originálnom Penta-teuchu, ktoré bolo neskôr skreslené a zvrátené. Podobne ako Biblia a ďalšie "sväté" knihy.

To je moja odpoveď na toho Putina... [velký smích]

Vy mi iste budete rozumieť.
Apropo, nepamätám si, že by sme si boli potykali Bohu(ne)mile.
Veď to poznáte, určitá elementárna slušnosť u tak inteligentného človeka ako Vy - by sa žiadala.
Ja totiž nenavštevujem bradatých novodobých "vykladačov" histórie, ktorých sem tam zazriem veselo žonglovať a klamať povedzme na programe historia.cz...
To koľkokrát hodnotím, ako hystérie.cz, rovnako ako Vaše vystúpenia tu na Zvědavcovi, ako aj Vašich "bratov a pobratimov "... [velký smích]

270950

22.06.2012 10:10

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

Kysučan 85.?.?.?

Karl Mordechaj Marx je v podstate ešte väčši ZLO-SYN, ako tí druhí a má na svedomí stovky miliónov zničených ľudských životov. Je typickým príkladom defektne pracujúcej psychiky. Skvelým príkladom degenerovaného a parazitujúceho človeka, ktorý iné hovorí a píše a ináč rozmýšľa a koná (paralela s dnešnými parazitmi je dúfam tiež jasná).

Pochádzal zo starej "zasvätenej" židovskej rodiny - jeho dvaja dedovia boli rabíni. Ak niečo viete o egregoroch, tak v podvedomí Marxa pracoval tzv. židovský egregor, ktorý je veľmi agresívny a je namierený proti bežnej spoločnosti. Jeho "nevydarenú" životnú púť sprevádzali neustále choroby, jeho deti mali permanentné samovražedné sklony a niektoré jeho deti trpeli aj hladom a zomreli veľmi mladé, ešte počas jeho života. Iste vám nemusím hovoriť, čo vám Vis Maior naznačuje, keď zomrie dieťa (je to v podstate pokračovanie toho človeka) sebevraždou, ešte počas života rodiča.
Jeho "filozofické" diela odtrhli stovky milióny ľudí cez jeho dialektický materializmus od Boha, od Pravdy. Iste je už známe, ktorý egregor prevzal historický marxizmus do svojho podvedomia, a kto s ním potom prišiel v r. 1917 do Ruska a aké to malo dôsledky. Marxizmus rozviedol do ešte diabolskejšieho plánu permanentnej celosvetovej revolúcie Trockij - Bronštejn. Našťastie to sa už nepodarilo, lebo ináč by boli na svete ďalšie stovky miliónov mŕtvych a skaličených ľudí.
A za chybný marxistický ekonomický model ľudia vo vých. Európe ešte dlho budú platiť daň, napr. aj nízkymi mzdami, na úrovni 20-30 % z výšky miezd v krajinách, ktoré tento "výdobytok" pseudosocializmu neaplikovali...

A na záver trochu iný pohľad na "skvelého mysliteľa" :

http://www.mises.cz/database/clanky/51_19_Marx%20j...

Re: Oracle

Hej, Vojta sa nezdá byť práve výkvetom ľudskej rasy. I keď na druhej strane musím aspoň uznať, že nemení svoju mimikru a niektoré jeho pohľady sú aj ľudské. Poprajme mu, aby sa čo najskôr dostal na správnu stranu rieky a neostával dlho v záplavovej zóne, pretože keď príde povodeň, tak môže mať veľké problémy... [smích]

Re:Anonym 90
Ďakujem za inšpiratívne weby, ten penta-blue, len tak na prvý pohľad môže mať niečo do seba a ak budem mať čas tak si to pozriem zbližšia. Mimozemské civilizácie nie je možné vylúčiť, ale bral by som to radšej trošku racionálnejšie. Ľudia si tak či tak budú musieť pomôcť sami...
CIA vydala mnoho tisíc druhov kníh, fantasmagórii, filmov, videí... pracujú pre ňu tisíce špičkových demagógov , "vedcov", rozmanitých odborníkov s cieľom deformovať ľudské vedomie a podvedomie...

A ináč ja nie som pán - ja som len obyčajný Kysučan [smích]

270933

21.06.2012 16:44

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

Kysučan 85.?.?.?

Ahoj Dušan,

nie som nijaký odborník na védy, ale už som toho okolo nich niečo prečítal. Netreba sa určite unášať ich obsahom a hľadať v nich univerzálny liek na vyliečenie chorej, dnes už zglobalizovanej spoločnosti.
Za védami stoja znachari Východnej mystiky a za vládnucim Biblickým projektom v USA a EÚ, ktorý dominuje v dnešnom svete, stoja bývalí staroegyptskí znachari.
Realita života na Zemi sa odohráva na základe pravdepodobnostného výberu najlepšieho variantu vo vzťahu k optimálnej tendencii vývoja človeka.
Biblický projekt dostal prednosť od Tvorcu (Boha) pred védami, tzn., že je lepší pre vývoj spoločnosti a ľuďom podobných -vyšších opičiek, ako védy.
Samozrejme ani zďaleka nie je ideálny a správny. Preto všetko, čo je v ňom dobré, ako aj vo védach je možné použiť a triezvo ľudsky hodnotiť. Aby smerovanie človeka bolo k viac skutočnému Človeku - Homo Sapiens s. (rozumný), ako k rôzným druhom vyššieho primáta, ktorý si osobuje na pomenovanie človek.

V tom poslednom odstavci to pilgrimdou celkom dobre vyjadril. Ak uvážime, ako sa historicky vytrvalo, rôznymi špinavými metódami bojuje proti Slovanom, tak to veľa napovedá o tom, že veľkú pravdepodobnosť porazenia zvráteného a parazitického globálneho systému majitelia Biblického projektu cítia práve u Slovanov, v ich podvedomej spätosti s prírodou a Bohom, ich vyššou morálkou a etikou ľudského plemena. Každý národ, každá etnická skupina dostala do vienka určitý svoj "OSUD", aby naplnila svoje predurčenie. Platí za svoje chyby minulosti a podľa toho, ako sa dokáže z nich poučiť sa realizuje jej ďalší životný scénar, ktorý si sama píše a kreuje.

Krvavé scénare zanechávajú stopu na kolektívnej duši národa. ZLO sa vždy vracia ešte väčším ZLOM. Viď napr. počiatočná streľba vládnych vojsk v Sýrii do pomerne pokojných demonštácii. Aj keď v ich pozadí bol globálny kapitál, čo vláda Sýrie asi celkom dobre vedela...Ale reakcia bola ZLÁ a teraz za to pykajú prakticky všetci obyvatelia Sýrie - jední viac (až životom) a druhí menej, rozmanitými kvalitatívnymi zhoršeniami ich života!

270901

21.06.2012 15:59

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

Kysučan 85.?.?.?

Milý pán Vojta49,

som rád, že na moje "moudra" nereagujete, aspoň som zbavený určitej "povinnosti" korektne odpovedať na slušné diskusné príspevky.

Vy pán Vojta si určite viete sám zodpovedať na všetky Vaše otázky, ide len o to, ako sa vo Vašej psychike zobrazujú Vaše predstavy a nakoľko sú v súlade s Hierarchicky najvyšším riadením Zeme a Vesmíru(Tvorcom), a teda aj s Objektívnou realitou. Ak som si v minulosti prečítal niektoré Vaše príspevky tak sa mi to javí tak, že sa Objektívnu realitu = Pravdu ani moc nesnažíte hľadať!
Globálny prediktor (matematicko - štatisticky vyjadrená kategória) = globálny parazit je hierarchicky najvyššie riadenie na svete. Ak chcete vedieť, prečo chce ovládať celý svet, tak doporučujem si niečo prečítať z vyššej sociológie a psychológie, prípadne niečo povedzme z Harvardskeho projektu.
Čo myslíte, čo majú historicky spoločné napr. takí Nero, Caligula, Caesar, Alexander Macedónsky, Peter Veľký, G. Washington, Napoleon, Marx, Lenin, Hitler, Sarkozy, Bushovci, Klaus ai.?
Napoviem Vám, sú to degeneráti. Ich chybná psychika sa prejavuje aj fyzickými disproporciami, ale najmä duš(a)evnými odchýlkami - úchylkami od "normálnej populácie".

Re:MOC a VLÁDA
Sú samozrejme 2 odlišné kategórie. Uvediem príklad:
V ČR vládne kabinet pod vedením Nečasa. To je vláda viditeľná pre verejnosť. Každý lepšie uvažujúci človek vidí, že vládu v ČR majú iné skryté "tváre" v pozadí politiky, ktoré "ryžujú a parazitujú" na českej spoločnosti. V skutočnosti však zvrchovanú moc nad všetkými týmito lokálnymi elitami má Globálny parazit.Kto sa bude zodpovedať za problémy v spoločnosti v ČR? Nečas a jeho vláda alebo Bakala, Kellner, Babiš, Penta...? O skutočnej MOCI v pozadí ani nehovorím, tá šikovne prehodila zodpovednosť pre obyčajný a nerozmyšľajúci národ na plecia viditeľnej "vlády". Samozrejme zodpovednosť pred Tvorcom (Bohom) je úplne iná, milý Vojto, aj Vaša.

Re:ZLO
Napíšem tu takú učenú definíciu ZLA:
Zlo (chyba) je odklon od optimálnej tendencie vo vzťahu k jej optimálnemu priebehu, vzhľadom na odhad jeho vzťahu k cieľom Tvorcu.
Jednoducho si odpovedajte na nižšie uvedené len DOBRO - ZLO:
- akákoľvek vojna a zabíjanie
- úžerníctvo
- mafia
- klamanie a podvod
- vykorisťovanie človeka človekom
- sloboda, rovnosť
- priateľstvo a tolerancia
- láska
- nenávisť

atď.

Základný algoritmus rozlíšenia DOBRA a ZLA má každý zdravý normálny človek v sebe, pokiaľ nie je narušená alebo deformovaná jeho psychika. A to sme už v "začarovanom" kruhu celej novodobej histórie.

270898

20.06.2012 21:19

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

Kysučan 85.?.?.?

Konečným cieľom GLOBÁLNEHO PARAZITA je globálne ovládnutie celého sveta. Teda nielen Ruska alebo Číny - celej planéty bez výnimky!
Tu si však nesmieme zamieňať parciálneho PARAZITA, v podobe rôzných vidov sionistickej a chazarskej mafie a ich sluhov, za skutočného GLOBÁLNEHO PARAZITA.
GLOBÁLNY PARAZIT nie je verejnosti známy (s veľmi vysokou pravdepodobnosťou sa predpokladá,podľa rôzných analýz, že jeho sídlo je vo Švajčiarsku a odtiaľ riadi svoje Biblické impérium cez sieť skrytej vlády - v podobe rôzných slobodomurárskych a judaistických spolkov, ktoré tvoria jeho výkonnú moc).
Tí zasvätenci (do rôznej úrovne) potom prenikajú do rôzného chápania Objektívnej reality, teda do čiastočne skutočného - reálneho pôvodu dejov na panéte ZEM a vstupujú do viditeľnej vlády v jednotlivých krajinách.
Ich vnímanie reality života je potom oveľa vyššie, ako chápe bežný človek, a tak národ v podstate
► rôznými skreslenými "pravdami" môžu dostať tam, kde chcú. V prírode je známy jav synchronizácie správania, kde stačí 1 - 2 % z danej populácie, aby zabezpečili akýkoľvek pohyb stáda (národu, etnickej skupiny...atď.).
Na to sa používajú kozmopolitickí judaisti, ktorí si však mnoho krát ani svoju úlohu plne neuvedomujú (ich riadiaca sféra z vyšších stupňov pyramídy samozrejme vie o čo zhruba kráča). Tí vytvárajú disidentov a "roztlieskavačov" davu - napr. VOSR, Nežná revolúcia a iné "farebné revolúcie"...atď.
GLOBÁLNY PARAZIT má možno majetok 1 mld. USD, možno 100 mld. USD, možno aj 1 bil. USD. Pre neho nie je žiaden hmotný majetok priorita! Pre neho je absolútna priorita MOC - VLÁDA - GLOBÁLNA VLÁDA.
Skutočná VLÁDA a nie imitujúca vláda, ako to vidíme bežne v politických kruhoch rôznych štátov v EÚ, či USA. Tie sa moci GP obávajú tak silne, že sú ochotní zapredať aj svoje svedomie a svoju ľudskosť a slúžia - za peniaze!

Rem - žiaden reštart a divoký boj! To k ničomu nevedie. To by si vyžiadalo pri dnešných technológiach stovky, ak nie mld. mŕtvych. Jediná ľudská cesta je v evolúcii myslenia ľudí - nekonfliktnom zvyšovaní kolektívneho vedomia charakteristík DOBRA a ZLA. Bežný človek si vždy vyberá DOBRO a tým zvyšuje svoju morálnu SILU a kolektívnu bezpečnosť a posúva ľudstvo po špirále nahor. V prípade konfliktov a krvavých dejov ľudstvo degraduje a posúva sa po vyvojovej špirále nadol - klesá jeho "rating", čo sa v budúcnosti vždy prejaví nejakými neblahými dôsledkami...
Preto pozor na akékoľvek zlostné a krvavé reakcie!

270859

20.06.2012 17:51

Na správné straně historie

RE: Len frázy?

Kysučan 85.?.?.?

Verím,
že dnes už pomerne dosť ľudí, ktorí premýšľajú a hodnotia svet okolo seba, ako aj globálny svet, si vie dobre uvedomiť, kto je agresor a kto je obeť.
Málokto však už vie, aké je celé pozadie globálnej civilizácie a chápe správne to, čo Sergej Lavrov pretlmočil verejnosti (z článku je zrejmé, že celý prejav pripravil veľmi skúsený tím odborníkov z rôznych oblastí života pozemského človeka).

Stanislav - ČR alebo SR (aj množstvo iných...) nemôžu mať žiadneho podobného ministra alebo premiéra, či prezidenta, ako je Lavrov. USA a EÚ totiž patria pod globálnu koncepciu NWO, tzv. Biblický projekt, zatiaľ čo Rusko táto koncepcia ešte neovláda. A tak Lavrov, alebo Putin si môžu v určitých reláciach a diplomatických hraniciach povedať čo chcú!

To znamená, že akýkoľvek prezident - premiér - minister v EÚ alebo USA (samozrejme aj v mnohých iných štátoch) je len bábka - marioneta na špagátiku a teda nesvojprávna persona pre svoje osobné vyjadrenie - svojho chápania a videnia sveta!
S rozvojom lepšej informovanosti si každý taký politik uvedomuje (viac alebo menej), že je sluha biblickému kultu a tak aj koná, pokiaľ ho k zmene konania nedonúti zodpovednosť vlastného národa, ktorá je obsiahnutá v jeho morálke na podvedomej úrovni, k morálnejšiemu konaniu. Nie v prospech globalizovaných úžerníkov a parazitov, ale v prospech bežných ľudí - bežného národa. Zatiaľ však vidíme masívne kláňanie sa politikov pred Múrom nárekov a obrovskú servilitu voči judaistickým a sionistickým parazitom = výkonná zložka moci Biblickej civilizácie. Tzn., že morálka národa je nízka, prípadne ešte degraduje a kolektívne vedomie národa umožňuje globálnemu parazitovi naďalej zneužívať ľudí pre svoje ciele.

Vypichnem pár bodov, ktoré sú obsiahnuté v prejave Lavrova, pre hlbšie sa zamyslenie:
- napätie medzi civilizáciami
- vlastný pol. a ekonomický model, s ohľadom na vlastnú tradíciu, kultúru a históriu
- "Stret civilizácii" (Huntington) - trend narastania významu na identite a náboženstvu vo veku globalizácie - demonštroval relatívne zníženie schopnosti historického Západu šíriť svoj vplyv (t.j. biblický koncept)
- globálna kríza ukázala, že v glob. podmienkách žiaden systém nemôže dominovať v akejkoľvek sfére
- globálna stabilita a hranice, ktoré nie je možné prekročiť
- najnovšie technológie šíria (dez)informácie, vrátane sociálnych sieti, s cieľom zmeniť mentalitu ľudí
- sami Sýrčania sú si zodpovední za svoju krajinu (!)
- Rusko spolupracuje s vládou, ako aj s prakticky celou opozíciou

A na záver: Niektoré recepty nebudú históriou ospravedlnené.

Ten záver hovorí, že tí, čo stoja za útokmi na Sýriu budú bratí na zodpovednosť a je len otázkou času, kedy budú súdení.
Proste - aby si každý uvedomil mieru svojej zodpovednosti za ZLO, ktoré sa koná v globalizovanom svete...

270852

16.06.2012 12:47

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Z vášho neobvykle(!) dlhého príspevku je do značnej miery zrejmé, že ste nič nepochopil, resp. nič nechcete chápať alebo ste platený za to "aby ste nechápal".
Bohu(ne)mile = Emile = niekoľko desiatok ďalších chameleonských premien!
Toho Chárona (byť na vašom mieste) by som sa obával zo všetkého najviac, pretože každý človek, hoci si to neuvedomuje, je za svoje činy zodpovedný!
Málokomu sa podarí sa pri stále pretrvávajúcej nevedomosti a nedokonalosti dopracovať k skutočnému Človeku a pochopiť, že jediná cesta z otroctva Mojžišovho Penta-teuchu, Biblie a iných zvrátených(upravených) "svätých" písiem je v pochopení, že všetci sme ĽUDIA.

Ak teda sa neobávate (nepochopil ste, alebo nechcete chápať) nadžidovského najvyššieho znacharstva, ktorému som prisúdil virtuálne symboly OKA = LEVA a ktoré môže vo svojej konceptuálnej moci pozametať s ktoroukoľvek skupinou judaistov, či gójov v regiónoch, národoch, či štátoch, tak mi je vás trošku ľúto.

JEDINÁ cesta z otroctva vedie totiž len únikom všetkých stád spod OKA. Či sa to týka "intelektuálneho židovstva", závislého "kresťanstva", alebo skaličeného moslimstva...
Teraz OKO vraždí a požiera moslimov, po nejakom čase možno bude na rade Izrael a jej kozmopolitická diaspóra, alebo niekto iný...

Preto vám Bohu(ne)mil prajem, aby ste sa posunul bližšie k Človeku, lebo v opačnom prípade sa môžete stať obeťou...

Prajem príjemný víkend

270703

15.06.2012 13:06

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Ok dvjv,

budem oveľa stručnejší:

- samochvála: treba si zopakovať elementárne základy logiky a teóriu pravdepodobnosti (matematika je totiž jedna z najmenej oklamaných "vied" )
- rozsiahlosť príspevkov: to je fakt naša slabina, to ste dobre zanalyzovali. Na tom ste si postavili model spochybňovania - jednoduchý algoritmus krátkych výkrikov do tmy...
- kolega :zlá interpretácia = zlá logická väzba

Možno poznáte ščot: To sú také rôznofarebné guličky, ktoré boli prototypom kalkulačky.
Vaše guličky sú len čierne a biele.
Keď Vás bude prevážať Cháron cez rieku Styx, tak tie čierne, ktoré ste nazbieral v pozemskom živote budú padať do člna ako kamene ► Ten sa potom môže potopiť a Vy sa nedostanete do ríše mřtvych, kde sa môžete zbaviť všetkých útrap pozemského života.

Budete blúdiť po svete ďalších 100 rokov ako Ahasfer = večný žid = kozmopolitný internacionalista = sionista = amoralista a príživník = bez vlasti, bez rodnej hrudy = vyšší prvok riadenia Globálnym prediktorom = zdeformovaný ľudský nedorobok v záujme vyšších síl (riadenia) = otrok mamonu a rôzných pozemských slastí...

Memento mori

270687

13.06.2012 21:59

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo!

Vieš (viete) veľmô dobre, že o žiadnu h-ru sa nejedná - proste je aj toto tunáka určitý polygón cvičenia a maskovania ídeí, ideológii, boj vedomí, podvedomí a nevedomí. Stále mám menší problém roz-líšiť, ktoré parciálne kolektívne vedomie mi vlastne odpovedá - či je to udo, udo1, alebo vývojovo ešte vyššie stupne... [smích]
Možno príde odpoveď, že to je jedno. Ale možno nastáva doba, aby sa vyložili karty na stôl. U Dvjv a jeho rôznorodých akčných a predcházajúcich klonov je to jasné a tam nie je o čom moc debatovať. V podstate sú pomerne ľahko de-maskovateľní. A ani sa s tým moc netaja (napr. taký nick Vopice to už má v názve, a tak intelektuálne aj vyzerajú jeho repliky alebo nečlovečie odpovede iných vidov a klonov).

Trošku premýšľam, prečo ste sa nerozhodli pre tandémový spôsob riadenia in-formačnej výmeny?!
Možno efektivita účinku by bola výrazne vyššia a lepšie in-formácie by sa bezštruktúrnym spôsobom riadenia dostali do podvedomí ľudkov a nedoľudkov rýchlejšie.
Ale samozrejme nevidím do priepasti, pretože je veľmi hlboká, ale snažím sa zohnať lampu, aby som našiel Človeka...
[velký smích]

270626

13.06.2012 15:11

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

sledujem, že sme pod informačno-demagogickou paľbou sionistického nepriateľa na 2.-3. priorite všeobecných zbraní hromadného ničenia...
[velký smích]
Nepriateľ si uvedomuje (je preškolený), že momentálne sa "vojna" odohráva na dez-in-formačnom poli, a tak aj koná. Obdivujem koľko hláv (nickov) má Hydra, ani som si nemyslel, že je nimi Zvědavec až tak zahltený.

Svedčí to však o jednom, že blízkosť PRAVDY silne aktivizuje podvedomie nebezpečenstva a ich zvieranie konečníka v rôzno-vidných formách.
Rozmýšľam, či má vôbec význam s Hydrou komunikovať?! Ale zas na druhej strane, si môže lepšie chápajúci človek - čitateľ urobiť dobrú predstavu o vývoji jej myslenia a psychopatologických mozgových pochodoch... [velký smích]

Na druhej strane sú si vedomí, že požierajú energiu, ktorú by sme mohli využiť asi aj lepšie.

Čo navrhuješ. Je treba sa s Hydrou ďalej baviť (odpovede moc nesvedčia o intelektuálne vyššej činnosti), alebo ich ignorovať?

Hydra sa vo svojich zombie-automatizmoch bude neustále hlásiť a hľadať riešenia, ktoré pre ľudstvo nie sú riešenia, resp. riešenia, ktoré by mu mohli pomôcť hľadať správnu cestu (ak vôbec môžeme hovoriť o nejakých riešeniach z jej strany).
Cestu, ktorá by ho posunula na inú úroveň apokalypticky našliapnutej púti k samo(z)ničeniu?!

Kysučan

270614

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 438 190