Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Luxor

Nalezeno 730 příspěveků, 4 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.01.2012 20:00

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 178.?.?.?

Aha, máte opravdu "úžasné" dedukce. To je podobné, jako bych já na základě vašeho příspěvku o kojení napsal, že jste primitivní agresivní psychopat. Ano i tak se dá váš příspěvek vyložit, ikdyž jeho poselství je jiné.
I v mém příspěvku je pravdou opak vaší dedukce. Takže se vám to pokusím opět vysvětlit jako v mateřské školce:
Jednoznačně píši, ať si každý rozhoduje o očkování jak je mu libo, což znamená, milé děti, že svobodu dávám na nejvyšší metu. Ovšem svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého, což doufám uzná i takový vyhraněný liberál jako jste vy. Takže proč mají ostatní pacienti trpět nedostatkem financí na léčbu, kvůli nezodpovědným lidem, kteří hazardují se svým zdravím. Svobodně se rozhodli, že budou chlastat, provozovat adrenalinové sporty, nenaočkují děti či sebe v rizikových expozicích, ale když dojde k problémům tak křičí "ono to nevyšlo, honem honem chci vaši pomoc, poskytněte mi ihned tu nejmodernější léčbu a samozřejmě zadarmo".

261683

26.01.2012 20:42

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 178.?.?.?

Takže postupně:
1. Já tvrdím opak- čím více neočkovaných (u onemocnění, které jsem jemnoval výše), tím více nemocí. Jako příklad uvádím TBC- Zažil jsem řadu případů nemocných TBC- nikdo z nemocných nebyl očkován a naopak jsem nezaznamenal žádného očkovaného pacienta, který by onemocněl TBC. Pokud máte jiné zkušenosti, uveďte je.

2. Máte pravdu, že cena vakcín je nezanedbatelná. Musela by se zpočítat cena očkování verus cena léčby, což pochopitelně nelze. Nicméně nejdůležitější je myslím zachráněný život.

3. Komplikace očkování jistě nastávají. Ovšem zde je nutno striktně oddělit příčinu, kterou bych rozdělil na:
a.- komplikace očkování dobře indikovaného a dobře provedeného
Zde tvrdím, že benefit vysoce převyšuje risk
b.- komplikace očkování neindikovaného či "politicko-lobbisticky" indikovaného. Zde s vámi souhlasím, že by se mělo trvdě trestat, ovšem ne lékaře, kteří to dostanou nařízeno, ale ty co to nařizují

4. Doložte tvrzení, že "neočkovaní dodržovat základní hygienické návyky a posilovat si imunitu kvalitním jídle a doplňky, nehrozí, že by kdy nějakou tu nemoc dostali ve větším měřítku."

5. Já nic nepíchám a nebráním nikomu aby tak činil či nečinil, takže vaše další řeči jsou mimo mísu.

6. Opět- nikoho nenutím ani neomezuji na právech.

7. Kdo je omezován na právech, tak se jistě bránit může. Ale jak to souvisí s očkováním ? V ČR někdo nutí plnoletého, svéprávného člověka k očkování ? Kdo vás nutil se naočkovat ?

8. Jaká fakta a statistiky ignoruji ? DOložte je, ať se poučím.

9. Já vás neohožuji na životě, jste mi zcela lhostejný, takže na střílení si můžete hrát s někým jiným

261686

26.01.2012 21:38

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 178.?.?.?

No však jo, já se rád podívám. Ale pořád jaksi nemám na co. Kromě obecných spekulací, které by z huby nevypustil ani gymnasista, jste zatím nepředložil nic. Dejte mi tedy alespoň odkaz na statistiku, kde je uvedeno:
třeba ten zminovaný CHron.Únav.Sy
a. první skupina zdravých lidí (alespoň 1000 lidí), která žila ve sterilním prostředí, nebyla vystavena žádným atypickým vlivům (např záření PC apod) a nevykazuje žádné jiné zdravotní abnormality
b. druhá skupina identicky, ale s CHUSy (a to pomíjím, že už i sama diagnoza je dosti obtížně objektivizovatelná)

To samé co jsem uvedl pak samozřejmě i s druhou srovnávací skupinou, která žije ve stejně "znečištěném"ovzduší.

Obě skupiny samozřejmě musí splňovat podmínku stejného věkového rozložení, identická potrava, identické biorytmy atd


No jsem rád, že jste alespoň uznal, že to povinné očkování, za které chcete střílet felčary vlastně zas až tak moc povinné není.

S tím mateřským mlékem si počkám, až doložíte důkazy panu Koubkovi

261695

26.01.2012 22:52

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 178.?.?.?

Mein got, to fakt nemá cenu. Vy si furt melete svoji, přitom svá tvrzení nejste schopen doložit s argumentací malého děcka "ne já ne, udělej to ty".
Jenže, pane, to nejsem já, kdo tady svému okolí vnucuje svůj radikální názor, já nikomu nic nenutím, naopak jsem uváděl, že je mi srdečně jedno co si kdo myslí a dělá, pokud tím neomezuje druhé. Já tady nedupu vztekle nožičkama, že jen já mám pravdu, nechci nikoho střílet ani nikomu nenadávám do vrahů. Já jsem pouze doporučil volit menší riziko, jinými slovy rozhodně nejsem radikální zastánce očkování ani jeho odpůrce. A dále jsem se pozastavil na fanatismem lidí zastávajících černobílé vidění očkování. Takže grafíky a excelky si po večerech malujte sám, když budete mít dost peněz a času, počítám, že za takovejch 20-30 let by jste už mohl presentovat nějaké předběžné výsledky, tak pak dejte vědět a pokecáme. Do té doby je pro mě diskuse s vámi ztrátou času.
Přeji vám pevné zdraví a brou noc, jdu spát

261702

26.01.2012 22:59

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 178.?.?.?

Váš text jsem dočetl až ke slovu "Anita". Víc už nezvládám, omlouvám se, ale jsem dost unaven jak fyzicky, tak "společensky", takže už neodpovím.
Konec konců, díky panu bakaláři Šnajdrovi začíná být v očkování takovej bordel, že se v ČR o jeho efektu či neefektu možná brzy přesvědčíme na vlastní kůži všichni

261703

27.01.2012 09:40

Embargo vůči Íránu jako jedinečná příležitost

RE: a je to tu

Luxor 195.?.?.?

Jenže my máme v rukávu velký trumf v podobě Mirka I. Ztepilého Topolánka. Mirek totiž je fakt velkej machr přes trubky. Umí erektovat nejen svůj olbřímí penis (jak nás přesvědčil na fotkách z Toskánska), ale umí erektovat také různé trubky. Mirek už naplánoval, podepsal (čili v podstatě i sám postavil) největší plynovod všech dob jménem Nabucco. Sice do něho nesehnal plyn, ale takové detaily my v EU neřešíme. Mirek je prostě velký myslitel a kdyby si to tak nepodělal nechutným zpochybňováním holocaustu (čehož se dopustil nejapnými poznámkami na židovský původ premiéra Fišera), tak už z něho mohl být ministr všech trubek v EU. Takže až se zavřou trubky z Iránu a v EU se to celé posere na kupici, tak povoláme spasitele Mirka a on už jim ukáže zač je toho loket. Natáhne trubky klidně z Prahy rovnou do Kuvajtu a zlý Irán utře nos.

261737

27.01.2012 10:38

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Takže naposledy:
- kde vnucuji očkování ? Já jsem pouze nahlas uvažoval a doporučoval. Zásadně nikomu nic nenutím

- zmínka o lenosti vyhledávání od vás fakt sedí. Já jsem toho přečetl dost (zřejmě narozdíl od vás)

- o tom, že hlavní hygienik je óbrzmrd nejsme ve sporu

- očkování u dospělých povinné není. Povinné je pouze u dětí, což se také od 1.dubna změní. Takže až se jednou úplně přestane očkovat a lidé i nadále budou zdraví jako řípy, tak si tady veřejně nasypu popel na hlavu

261743

27.01.2012 18:22

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Nějak jsem nepochopil pointu. Které očkování tedy vlastně schvalujete a které ne ?

261762

27.01.2012 20:22

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Jasně, kdo předkládá Zvědavci nepohodlá fakta a snaží se o racionální diskusi, tak je dehonestován a je mu naznačováno, že tady není žádoucí. Ach jak ubohéééé

P.S. Pan Koubek vždy diskutoval velmi inteligentně, kultivovaně, věcně a na úrovni. Což se nedá říci o jeho "oponentech"

261773

27.01.2012 20:54

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Omlouvám se, že na váš obsáhlý příspěvek odpovídám až teď. Mám teď fakt mizerné období (před pár dny mi umřel můj milovaný pejsek a já jsem teď jaksi kontinuálně zapíjel žal). Takže zkusím odpovědět nyní a vzít to postupně:

1. Ano, já dávám především na vlastní empirii, cit, instinkt a hlavně selský rozum. Je to pro mě základ rozhodovacího procesu. A to se týká samozřejmě i vakcinace, kdy princip vychází z empirie, že kdo danou nemocí ochořel, tak po určitou dobu měl protilátky, které významně snižují riziko nového onemocnění. Z toho logicky vyplývá, že když podáme oslabeného „bacila“ či pouze jeho antigenní část, tak se organismus bude chovat analogicky.
Jsem apriori dosti nedůvěřivý vůči různým senzačním teoriím. Ale musím přiznat, že stejně nedůvěřivý jsem vůči odborným studiím. Vím totiž, jak se dělají- první otázka kterou si vždy kladu je, kdo tuto studii financoval.

2. Otázka „Je pravda, že koncerny vyrábějící vakcíny ve dvojitě zaslepených stuiích o bezpečnosti nových vakcín používají místo placeba jinou vakcínu? „
Odpověď: Nevím

3. Otázka „Je pravda, že ani kontrolní úřady nemají ponětí, co do vakcíny byl vše přidáno během výroby? „
Odpověď: Nevím.

4. „Do jaké míry jde o chybu zdravotního personálu a do jaké míry o snahu vylepšit statistiku ze strany výrobce vakcín nedokážu posoudit“
Chyby zdravotnického personálu vždy byly a vždy budou- např.podání očkování v průběhu onemocnění, nekorektní aplikace látky, nesprávné skladování látky atd.
Je logické, že výrobci vždy budou své přípravky vychvalovat do nebes. Setkal jsem se i s případy, kdy nepodání určitého léku bylo téměř pokládáno za pochybení a za pár let se zjistilo, že je lék zcela neúčinný.

Závěrem mohu říci, že za sebe požaduji za správné naprostou liberalizaci rozhodovacího procesu zda očkovat či nikoliv. V případě určitých onemocnění, kde byl přesvědčivě a nezpochybnitelně dokázán pozitivní vliv očkování, bych požadoval od osoby, která doporučené očkování odmítne, aby se zavázala, že pokud onemocní danou chorobou, tak si léčbu bude platit na vlastní náklady.

261777

27.01.2012 20:57

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Tak toto jsou velmi rozumná slova [mrknutí jedním okem]

261778

27.01.2012 23:16

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Ano, to je typický příklad myšlení vohnoutů, kteří požadují, aby je štědrý sociální stát ochránil před všemi nástrahami života, chtějí všechno zadarmo a pokud se něco stane, tak chtějí, aby jim ještě bylo zaplaceno. Prosím pěkně, jaké přesně peníze byste chtěla zpátky ?
Vždyť přece příslib, že neonemocníte, vám nedá nikdo seriozní na světě. Snad jen paraziti, kteří nemají žádnou odpovědnost jako dealeři různých pochybných „zaručených“ receptur. Třeba nyní medializovaná kauza léčitele, který „léčil“ sexem v autě.

261781

27.01.2012 23:57

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Obávám se, že lidský organismus není tak jednoduchý jako televize či hajzlpapír. Je zde nespočetné množství proměnných faktorů. Ale samozřejmě, že je povinností lékaře (a nejen u očkování) seznámit pacienta s riziky a hrubým procentuálním odhadem komplikací, které pak pacient stvrzuje svým podpisem v tzv. „informovaném souhlasu“

261785

28.01.2012 00:23

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

No ten selský rozum mám snad ještě pořád funkční. A na rozdíl od vás umím také číst. Paní píše, že chce po státu peníze za to, že onemocněla nemocí, na kterou byla očkována. Nikoli za nežádoucí účinky očkovací látky. A kde jste vzal, že chci někoho žalovat ? Máte to celé nějaké pomotané, takže se prosím vás nerozčilujte a ještě jednou si přečtěte na co jsem reagoval. Určitě totiž máte navíc panééé

261788

28.01.2012 00:43

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Jo takhle, tak to je velmi správná připomínka. A v tom právě vidím ten největší problém. Jelikož firmy (včetně těch farma) se snaží rejžovat a dostat na trh kdejaký shit, tak by měl fungovat systém kontroly. A v případě zdravotnictví by měl být obzvláště přísný. Za bolševika to jakž-takž fungovalo, ikdyž chyby byly také. Ale do jaké míry systém kontroly v čechoprasečáku funguje či nefunguje dnes, je samozřejmě nasnadě. Já myslím, že funguje špatně, proto spoléhám spíše na tu empirii, studium materiálů a selský rozum ( za což se mi tady lidé posmívají) čímž se vracím k tomu, co jsem psal výše. Sám mám k systému očkování spoustu výhrad, včetně těch dosud povinných. Smutné je, že místo toho, aby se systém zdokonaloval, tak se začíná spíše hroutit. A obávám se, že situace se bude nadále spíše zhoršovat, protože na SÚKLu vládne tvrdý lobbing a v očkování bude brzy už totální chaos (jak jsem již zmiňoval).
Dovolím si vsunout krátký citát od pana Hovorky:
Očkování se stává stoprocentním byznysem. V roce 2009 ministerstvo odňalo skladování a distribuci očkovacích látek krajským hygienickým stanicím a pověřilo distribucí vakcín konsorcium soukromých firem Phoenix-Avenier.Stát ztrácí přehled o očkování a za vakcíny pojišťovny v důsledku zaplatí daleko více, než kdyby je nakupoval centrálně stát, jako dosud.

261790

28.01.2012 08:15

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Kdybyste pracoval na poli medicíny, tak byste se naučil říkat nevím. Protože já fakt nevím, nemám v těch otázkách tak křišťálově jasný a radikální názor jako vy. A v problematice očkování nemám „přátele, kteří vidí pod pokličku“ . Nebyl jsem u toho, osobně jsem ty studie nedělal a i když všechno zní věrohodně, tak nemůžu nikdy vyloučit podvod. Zřejmě existují důvěryhodné studie, ale já nezkoumal, poněvadž k nim nemám přístup. A hlavně na to nemám čas. Jistě, bylo by velmi zajímavé do hloubky studovat např. příušnice, spalničky a zarděnky, kde v poslední době i přes očkování roste počet případů. Jistě bude zajímavé, zjistit si statistiky o incidenci TBC za poslední rok, poté co se proti ní od 2010 neočkuje. Až ze mě čechoprasečácký systém přestane dělat otroka, který maká 440hod měsíčně, tak budu mít snad konečně čas a sílu si všechny tyto informace najít.
Dost mě zaráží vaše sebejistota, kdy mě skrytě označujete za tmáře, který se podílí na masovém utrpení a který brání různým „Johankám“ v jejich svatém poslání, ale budiž. Jdu tedy karmě z cesty a na téma očkování ode mne už neuslyšíte ani slovo.

261805

28.01.2012 16:47

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Koukám, že jste se zaregistroval jen proto, „aby jste mi to nandal“. Už se po té smršti urážek cítíte lépe ?
Je srandovní jak vohnouti každého úkolují studiem, ale sami nejsou schopni ani elementárního nastudování problematiky. Vaše „urychlovací“ vysvětlování si prosím odpusťte, protože říkáte nesmysly a opak je pravdou. Zaplaťpámbu „péče“ JE předmětem zisku a díky tomu se neustále zdokonaluje- vytváří se stále nové léčebné přípravky a modernizuje se zdravotnická technika . Kdyby tomu tak nebylo, tak by teď zdravotnictví bylo na úrovni doby kamenné a vy byste si pro své plivance musel hledat jiný cíl.

261821

28.01.2012 18:31

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

To mě mrzí René, také mě to netěší, ale taková je holt realita. Také bych žil raději v ideálním světě, kde chytré hlavy a šikovné ručičky vyvíjejí a zdokonalují zdarma a jen pro potěchu ducha. Jenže technologický vývoj žene kupředu zejména touha po zisku, zdravotnictví nevyjímaje. Co s tím mám jako dělat ? Mám říci člověku co jde na transplantaci srdce:
„Takže slečno, už se vyskytl donor orgánů a to srdíčko vám konečně dáme nové. Ale stejně, počítejte s tím, že za pár měsíců vaše tělo dárcovské srdce odmítne, takže si už rovnou chystejte funus. Ty léky na imunosupresi, které umožňují, aby vaše tělo tu cizí tkáň neodmítlo, vyvíjejí totiž chamtivé firmy. Jo a připravte se na to, že vás ta operace bude asi dost bolet. Anestetika totiž vyvíjejí také ty zlé a špatné korporace, takže my vám můžeme nabídnout leda tak ten éter. A na pooperační období si sežeňte dost nezralých makovic, protože analgetika od ziskuchtivých firem samozřejmě nemáme“

A k vaší další připomínce- tedy nevím jak to je u vás, ale u nás v Kocourkově rozhodně neplatí že "Systém má zájem na nemocné populaci". Respektivě některé podsystémy určitě ano, ale ne systém jako celek. Pojišťovny nemají prachy a nemocnice jsou každý rok stále více tlačeny, aby léčily co nejméně a hlavně co nejlevněji.

261830

28.01.2012 18:37

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

K otázce očkování se už nebudu vyjadřovat.
A k těm dalším myšlenkám mohu říci jediné- "po čase jsem si zase s chutí přečetl filosofická pojednání mého oblíbence Bartoška" [smích]
Vy jste asi největší měrou přispěl k tomu, že jsem se začal zajímat o karmické zákony a za ta léta co vás čtu, jste i celkově rozšířil mé obzory, za což vám patří můj vřelý dík.

I přes určité názorové neshody jste člověk, kterého chovám ve velké úctě.

261832

28.01.2012 21:06

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Luxor 195.?.?.?

Tedy nemohu říci, že jsem zcela pochopil návaznost a všechny vaše myšlenky, takže zareaguji alespoň na to hlavní:

Já bych to neformuloval tak, že pojišťovny nechtějí ozdravění populace. Nejde o to jestli chtějí nebo nechtějí, ale spíš o to, že v Kocourkově jim to je totálně u prdele. Je zajímají jen prachy a ani ty si neumí pořádně spočítat a uhlídat. V Kocourkově to pojišťovny mají posichrované u papalášů ve vládě, takže si vždy dělaly a budou dělat co chtějí. Zdravotníci budou vždy tahat za kratší konec provazu a odnesou to samozřejmě nejvíc pacienti.

A důchodce raději ani nezmiňujte, nebo se zase naseru. Jestli mi je někoho opravdu líto, tak jsou to důchodci, vážně zdravotně handicapování a samoživitelky. Morální výši a vůbec úroveň státu lze posuzovat, mimo jiné, podle toho jak se chová právě k těmto lidem. My jsme bohužel na úrovni toho zmiňovaného prasečáku.

„A jestli si někdo myslí, že individuálně si lidičky budou moct dovolit finacovat ten vyspělý předražený výzkum i špičková péči v čemkoliv“ Samozřejmě, že ne. Jenže oni ti lidičkové tu špičkovou zdravotnickou péči chtějí (tedy kromě většiny čtenářů Zvědavce, ti samozřejmě ne, protože medicína je fuj a zdravotníci jsou lumpové a vrazi).

„Slepá honba primárně za ziskem vede k velké destrukci a snižování efektivity systému“ To je jistě pravda, ale nefunkční tržní prostředí vede k podobné destrukci. A od toho, aby tyto dva extrémy byly udržovány v rovnováze, by právě měla být efektivní centrální moc, která bohužel efektivní není.
Mno, tak jsme to hezky teoreticky probrali, postěžovali si, ale co dál ?

K tomu Hnízdilovi- jeho články i ten rozhovor samozřejmě znám už dlouhodobě. V tom co říká je mnoho pravdy, ale obávám se, že některé věci až příliš zjednodušuje. A překvapuje mě, že zrovna konspirativci Zvědavce dávají za vzor člena společnosti Sisyfos, ale já určitě nejsem proti [mrknutí jedním okem]
Mimochodem dnes mám také zakroužkovaný TV program na čas 21.55, kdy na ČT2 bude snad zajímavý dokument „Léčitel mezi dvěma světy“. Pokud byste ten dokument chtěl vidět a nemáte hodinky, tak to bude brzy potom, co skončí 2 díl. dokumentu „Židé dějiny národa“ a hned potom až skončí dokument „Sedm světel“ o židovském odboji.

261839

01.02.2012 09:54

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

Luxor 195.?.?.?

Maminky s vytahanými prsíčky, tatínci s vytahanými pytlíčky, vy všichni poctiví co žijete z huby do ruky, prostě proletáři všech zemí co jste neviděli moře, spojte se, běžte do ulic a zúčtujte s těmi zlými auty, smartphony a psy !

262101

02.02.2012 01:49

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Zmrdi asi přešli do útoku

Luxor 195.?.?.?

Je to nějaké divné. Editor tvrdí, že ti dva jsou zaregistrovaní nedávno. Ale přitom v jednacím čísle fízloprotokolu je uveden rok 2010. Řekl bych, že tady něco trošku smrdí.

262193

02.02.2012 02:08

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

Luxor 195.?.?.?

To víte, ještě by z toho mohly být nějaké opletačky tam nahoře, takže raději jen Trochu, trošičku,nepatrně, vlastně skoro vůbec... a tu Feničovu petici za bombarďákovo letiště vám pane ouřad hned běžím podepsat. Závěrem bych rád dodal:
"Fízlové a práskači všech zemí, polibte si prdel !!! "

262196

02.02.2012 07:17

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

Luxor 195.?.?.?

Já myslím, že tak jednoduchý to není. Ti sráči nás jenom chtějí zastrašit. Ale co nám můžou ? Prd. Žádný zákon jsme neporušili a kdyby jo, tak to stejně nedokážou. Pokud se člověk nenapráská sám a drží se ověřené zásady, že s policajty se prostě nebavíme, tak vám nemůžou dokázat že jste to psal ausgerechnet vy.

262211

02.02.2012 09:07

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

Luxor 195.?.?.?

Tím hůře Lubomíre. Já souhlasím s Jarmilou. Já,s velkými obtížemi, spíše pochopím člověka, který je ve svém fanatismu bytostně přesvědčen, že Zvědavec je líheň neonacistů a všechny napráská úřadům. Co je ale neomluvitelné je, když si „orgán“ uvědomuje, že jedná proti svému přesvědčení, ale protože „musí“, tak klidně odvede provinilce až před popravčí četu

262231

02.02.2012 13:56

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

Luxor 195.?.?.?

Ajajaj Luboši, z toho co píšete kouká přinejmenším podmínka. Honem to opravte a dopište třeba " ...o svobodu a demokracii v indiánské rezervaci Guarani". Resp.odkdy platí zákon, že Václav Havel se ZASLOUŽIL o svobodu a demokracii ? Můžete napsat, že byl lhář, opilec, bombarďák, pokrytecký mravokárce, falešný humanista, ale už nikdy, opakuji nikdy nesmíte zpochybňovat, že tento velký muž se zasloužil o svobodu a demokracii v Kocourkově.

A mimochodem, kdybych nosil klobouk, tak bych ho před vámi hluboce smekl.

262293

02.02.2012 13:58

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

Luxor 195.?.?.?

Jo máte pravdu. Klasické dilema katů- kdybych to neudělal já, tak to udělá někdo jinej a ten nebude tak hodnej jako já

262294

05.02.2012 22:19

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

Luxor 178.?.?.?

Steve, vy mě vždycky dostanete... až k slzám [chechtot]

No ale jinak teda žádná prdel. Já už od začátku tušil, že ti dva odsouzení vyvrhelové jsme my dva. Ale říkal jsem si, že to třeba nebude tak zlý, poněvadž já jsem přece říkal, že tím pancerfaustem na Zeppelin nevystřelíš a vystřelíš-li netrefíš... ale to vaše nynější doznání o připravenosti... jsme to my, je to sichr. No nic no, alespoň půjdu ve šlépějích svých předků- strejda seděl v koncentráku za odboj proti náckům, děda seděl v bolševickým kriminále za vzdor proti kolektivizaci, no a já budu sedět za virtuální hanění vládnoucích hnědobolševických zmrdů. Snad nás alespoň nechají v jedné cele a budeme si spolem zpívat "Spi Havlíčku..." [mrknutí jedním okem]

P.S. Pár dnů jsem tu nebyl, takže srdečně zdravím všechny co na mě reagovali a Jarmile dodatečně vše nejlepší k svátku

262662

06.02.2012 08:26

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

Luxor 195.?.?.?

Uff, díky, tak milá slova po ránu, hned mám lepší náladu. A moc se omlouvám, když jsem někdy hnusnej, jsem holt starej protivnej morous, ale pracuju na sobě. [smích]

Mě tedy ten poslušný aportek pana Stwory taky otrávil, ale rozhodně nepatřím mezi ty, kdo ho za to odsuzují. Ten Damoklův meč podmínečného trestu není nic příjemného.

262677

06.02.2012 14:30

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

Luxor 195.?.?.?

Já vám fakt nevím. Netroufám si soudit. Můžu si stokrát říkat, že já bych se zachoval jinak, ale… Ono jiná je situace, kdy před soudem stojí nějaký óbrzmd z prostředí kmotrů pražské ODS, který má za sebou silnou podporu „strany a vlády“ a hlavně nadupanou šrajtofli. A na druhé straně nešťastník, který nic neřekl, nic neprovedl, jen provedl reprint nějakého článku, a bezradně stojí před molochem zkorumpované justice Kocourkova. Za sebou nemá skoro nikoho, jen pár přátel, a děsí se, že ho protahování soudního sporu (v čemž jsou naši judrzmrdi přeborníci) finančně zruinuje. A teď mu ještě jeho právník radí, aby „uposlechl“ ... Je to těžké, moc těžké

262695

08.02.2012 08:27

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

Luxor 195.?.?.?

Tak to jste dobrá Jarmilo. Já už komunikaci s PČR omezuji na nezbytné minimum "ano/ne/do toho vám nic není". Mám s nimi ty nejhorší zkušenosti. Ale abych jen nehaněl, tak poměrně příjemní a ochotní jsou naši "měšťáci". Párkát jsem dostal botičku či lísteček- vždy řešeno domluvou a skoro se ještě omlouvali, že to udělat museli, protože to bylo "na udání" (jak taky jinak že ).

Váš druhý odstavec je krásně napsán. Taky už jsem dával výpověď, abych neztratil tvář.

Jestli to osud zařídí a někdy se v životě potkáme, tak u mě máte jednu super vývrtku na víno, s tou otevře úplně všechno i 100-letý myastenik. [smích]
http://img.darek.cz/obchod_pic/nahledy/68499.jpg-t...

Omluva za offtopic

262799

13.02.2012 09:48

Návštěva slovenské delegace v Sýrii

RE: Slováci jsou odvážní a objektivní

Luxor 195.?.?.?

Mno, tradice to možná nebude, ale také nemáme být na co hrdí. V době bolševického temna se k odporu zmohlo jen pár lidí jako byli Mašínové. Jinak jsme všichni drželi hubu a krok

263086

13.02.2012 12:55

Návštěva slovenské delegace v Sýrii

RE: Slováci jsou odvážní a objektivní

Luxor 195.?.?.?

Já vím, že jsem se svým názorem na Zvědavci osamocen. Přestože já jsem spíše na "Gandhiovský" druh odporu, tak to nic nemění na tom, že lidé jako Mašíni, Řezáč, Sirotek atd. mají můj respekt za odboj proti komoušům
A o žádné zabité mámě-pošťačce nevím, jen o jednom zabitém ozbrojeném pošťákovi.

263091

13.02.2012 19:05

Návštěva slovenské delegace v Sýrii

RE: Slováci jsou odvážní a objektivní

Luxor 178.?.?.?

Moc vám nerozumím, nebo jsem to špatně pochopil. Já myslel, že pointa a ústřední motiv diskutovaného je SVOBODA. Ochota za svobodu bojovat, či být poplatný těm, kdo svobodu omezují, t.j. kolaborovat. Ano komouše si lidi zvolili, stejně jako si lid zvolil NSDAP či nyní modré ptáky. A je lepší sedět, dloubat se v nose a hořekovat že to nedopadlo podle představ, nebo zvednout hlavu a hnát zmrdy čaganem ?

263119

13.02.2012 20:48

Ziskem poháněný vězeňsko-průmyslový komplex: Ekonomika věznění v USA

RE: Měl jsem taky kamaráda za mřížemi v USA

Luxor 178.?.?.?

Jsem rád, že nejsem sám, koho to zarazilo. Srovnávat současná vězení v USA s Gulagem je opravdu přinejmenším nevkusné [oči v sloup]

263131

15.02.2012 15:34

Udělal jsem chybu

RE: Pan Stwora udělal chybu,

Luxor 195.?.?.?

No jo, souhlas.
Ale to hlavní se těm zmrdům stejně podařilo- vnést mezi nás strach. Třeba dnes jsem našel na spřízněném Outsideru v diskusi:
Stan - 15. 2. 2012
Příspěvek uživatele "bystrý pozorovatel" byl smazán a zálohován za účelem trestního oznámení.

Nevím co si to tom myslet


[pláč]

263314

Ten první odstavec mohu potvrdit [bliji]

263351

16.02.2012 07:29

Udělal jsem chybu

RE: Pan Stwora udělal chybu,

Luxor 195.?.?.?

Dík za vysvětlení Peptaltin.
Co na Outsidera přestal chodit Fagan, tak už tam není taková sranda a diskusi moc nečtu [chechtot]

263408

16.02.2012 08:16

Udělal jsem chybu

RE: Pan Stwora udělal chybu,

Luxor 195.?.?.?

Napsal jste to pěkně a já naprosto souhlasím.
Ovšem realita je trochu jiná. Přečtěte si ještě jednou diskusi pod tím prvním článkem co postoval Hestroy. Od poloviny diskutérů je cítit vzdor a od druhé poloviny strach

263414

16.02.2012 20:56

Udělal jsem chybu

RE: Pan Stwora udělal chybu,

Luxor 178.?.?.?

Dělal jsem si srandu Stane. [smích] Outsider čtu moc rád. Jen mi vadí nepřehlednost diskuse, která není stromově větvena. Smekám před vaší prací, hodně článků je fakt super. A s tím Bystroušem jste mě fakt uklidnil... díky

263475

22.02.2012 20:48

Ať žije Krausokracie

RE: Jaksi taksi

Luxor 178.?.?.?

Dokonale jste vystihl i moje mínění.

263856

23.02.2012 15:53

Podvod Miroslava Kalouska za 114 miliard

RE: nadpis

Luxor 195.?.?.?

Já tedy k volbám určitě půjdu. Už jsem si na to připravil specielní volební lístek s velkým nápisem "NASRAT". Jakmile toto uvědomělé poselství vhodím do urny, tak půjdu domů a pustím si:
http://www.youtube.com/watch?v=CH1sefMTj4o

263885

23.02.2012 17:42

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

KGB

Luxor 195.?.?.?

Volit mezi fízlem rekrutovaným z důstojnické lajny KGB či opozicí placenou západem. Těžká volba, vůbec to rusům nezávidím.

263888

24.02.2012 07:22

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: KGB

Luxor 195.?.?.?

Jojo Steve, máte pravdu. A možná kdyby Putin hrál férově, tak by se ty zisky z ropy i spravedlivěji rozdělovaly. Mimochodem v Moskvě žije víc miliardářů než v NY.
Putin je nebezpečně chytrej intrikánskej Voldemord. Třeba si živě vzpomínám jak se pohrdavě vyjadřoval o konspiracích 11. září a s Bushem se na sebe culili jako dvě bukvice

263905

24.02.2012 10:55

Kdo vyzbrojuje gang nazvaný „Svobodná syrská armáda“?

RE: zkouška zbraňových systémů

Luxor 195.?.?.?

Já myslím, že Rusové udělají to co vždycky- budou jen plkat o nutnosti dialogu, ale jakmile dojde na lámání chleba tak stáhnou ocas a vrátí se do boudy. Bylo to tak v případě Jugoslávie, Afgánistánu, Iráku, Lybie a nevěřím, že tomu teď bude jinak. Hillary si dnes už vyhřívá svou tlustou prdel v křesle na zasedání „Přátelé Sýrie“ (jak cynický název) a jakmile se vrátí domů tak Odumba zavelí ku steči za „osvobození“ Sýrie. Jako heslo dne tipuju něco jako že úkladná vražda Marie Colvinové nesmí zůstat nepovšimnuta

263914

29.02.2012 15:46

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Čeština je bohatým jazykem

Luxor 195.?.?.?

Onehdá mi jeden člověk taky tvrdil, že při vyslovení "pro mocné" jednoznačně slyší "moudrost". Ten božský dar, který umožňuje takové schopnosti vnímání se jmenuje schizofrenie. A dobrá zpráva je, že už se dá částečné léčit

264233

01.03.2012 08:15

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Praxe

Luxor 195.?.?.?

Díky za zajímavý názor odborníka.

Některé ty maily jsou fakt dost drsné. Nejhorší ten kokot Straširybka, zřejmě frustrovaný člen Lidových Milicí, který stále vyznává ono Gottwaldovské "Kdo nejde s námi jde proti nám". Je smutné mít za souseda takového zmrda. Jinak nejlepší zabezpečovací kamerový systém je vycvičenej ovčák v boudě u baráku.

264323

01.03.2012 09:14

„Zabij v Sýrii každého Rusa a každého Číňana…“

RE: Tanková bitva proti Izraeli v roce 1973

Luxor 195.?.?.?

Já si zase nedělám iluze, že kdyby Sadat nezradil spojence, tak by konflikt dopadl jinak.

264333

01.03.2012 15:08

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Praxe

Luxor 195.?.?.?

Proč ? Protože to zřejmě bude nějakej psychopatickej zmrd, který si kvérem prodlužuje svoje zakrnělé péro. A ještě se tím chlubí, kokot jeden [bliji]

264374

01.03.2012 15:10

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Praxe

Luxor 195.?.?.?

Opět dík za poučné informace.
Já jsem si do zahradního domku pořídil kameru, která mi při neoprávněném vniknutí natočí záznam a pošle jako MMS. Zatím spokojenost.
http://www.jablotron.cz/cz/Katalog/zabezpeceni+dom...

264375

01.03.2012 15:41

Situace kolem Íránu je stále hrozivá

RE: Smysl?

Luxor 195.?.?.?

Pravda, nám to moc smyslu nedává, ale jim jo. A s jídlem roste chuť. Jugoška málem skončila fiaskem, Irák a Afgánistán- to už bylo lepší. No a Lybie, to bylo přímo ukázkový biltzkrieg, kdy byla dokonána naprostá devastace státu bez ztráty jediného vojáka. A když to šlo tak hladce, tak proč to nezkusit znovu, že. Stateční rambíci , tito novodobí hrdinové, se už těší na další válku. Vždyť pokropit civilisty kulometem z Blackhawku je tak vzrušující, vždyť hodit granát do stáda koz je tak úžasná zábava a praštit štěnětem o zem- to je vrchol legrace. Rambíci jsou prostě jedničky
http://www.youtube.com/watch?v=Gzne6PFl5B8&feature...

264381

02.03.2012 08:21

Jak jsem vezl motor do Ruska

CCCP

Luxor 195.?.?.?

Ukázka typického ruského bordelu a korupce. Dobrej článek.

264453

02.03.2012 10:13

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: CCCP

Luxor 195.?.?.?

Já bych zase řekl, že vaše idealizace Ruska je dost naivní a tvrzení, že nemají korupci v politice je úsměvná. Korupci Putin poněkud modifikoval a využil ji jako nástroj státní politiky- odměňuje poslušné kamarády a financováním hlavních médií se postaral o to správné „objektivní“ zpravodajství. Když se Putin dostal k moci, tak první co udělal bylo, že Jelcinovi udělil imunitu a zaopatřil své kamarádíčky, kteří mu pomohli nahoru (např.Čubajs dostal jako dárek na rozloučenou ruskou energetiku). Mafiány sice postrašil, když zatočil s Berezovským , Chodorkovským, Abramovičem a Gusinovským, ale to bylo všechno. Rozpočet FBS (KGB) se ztrojnásobil a roste počet zaměstnanců ve federální správě rekrutovaných z bezpečnostních služeb. Více než polovina klíčových držitelů moci nyní pochází z represivního aparátu.
Aby bylo jasno, já si také myslím, že Putin je nepochybně nejlepší „vládce“ Ruska za posledních 100 let. Nejvíc ho chválím, že přesunul pod státní správu část ropného průmyslu, ale na druhé straně umožnil chaotickou privatizaci půdy. Jde na to celkem dobře a hlavně měl velké štěstí, že po jeho nástupu k moci prudce stouply ceny ropy, což pomohlo růstu ekonomiky. Celkem mu i fandím, ale rozhodně si ho neidealizuji jako vy.

264464

02.03.2012 12:07

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Praxe

Luxor 195.?.?.?

[chechtot] Přesně

264475

02.03.2012 13:19

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Rozhodně považuji za dobré,

Luxor 195.?.?.?

Nálepka „Soused se dívá“ může fungovat v normálním státě, ale ne v Kocourkově. Tady se každý stará jen sám o sebe. Soused na souseda sere a často má i prasečí radost, když souseda vykradou. Běžný obraz českého sídliště- v noci začne houkat alarm vykrádaného auta- lidi vykouknou z okna, přesvědčí se, že jejich auto to není a jdou zase chrápat. Nešťastníkovi, který spal příliš tvrdě, ráno zbudou jen oči pro pláč a vykradené auto, protože se nikdo neobtěžoval zavolat na pendrekárnu. Ale zkuste zaparkovat auto, které přesahuje půl metru na žlutou čáru- aktivní sousedé hned volají na fízlárnu, aby Pomohli a Ochránili nekompromisním nasazením „botičky“. Kdepak sousedská výpomoc je v Kocourkově čirá utopie, základem přežití je pes u boudy a hromová hůl za pasem.

264482

02.03.2012 13:27

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: CCCP

Luxor 195.?.?.?

Však v tom nejsme ve sporu- já nejsem ten kdo tvrdil, že korupce v ruské politice není. Já pouze poukázal na to, že v Rusku má moc v rukou (stejně jako u nás) tvrdé jádro těch největších komunistických grázlů a fízlů, kteří si prioritně plní vlastní kapsy.

264486

02.03.2012 17:37

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: CCCP

Luxor 195.?.?.?

Asi to fakt bude hudba minulosti, což ostatně potvrzují i další diskutéři níže. Já osobně žádné zkušenosti nemám. Teda pouze jednu- před 35lety výlet starou škodovkou na Ukrajinu. Na celnici byl jediný problém a to že jsme měli na střeše windsurfing. Ivani na to vyděšeně čuměli a nevěděli co to je. Chtěli surfa rozřezat, protože důmali, že uvnitř se skrývá trpasličí špion ze CIA s atomovkou v podpaždí. Po dlouhém vysvětlování a pár krabičkách cigár nás nakonec nechali projet. Zážitek to byl úžasný- i přestože rusáky moc v lásce nemám, tak na Ukrajině byli lidé vesměs milí a pohostinní. Největší zážitek pak byl z naprosto fascinující panenské přírody. Ale to jsem odbočil. Kamarád jezdí často do zemí CCCP jako řidič kamionu a říkal, že to je vysoce adrenalinová záležitost, musím se ho přeptat na podrobnosti. Já měl zatím naprosto nejhorší zkušenosti se zamrdanými celníky v Bulharsku a v Turecku- situace podobná jako je popisováno v článku

264500

02.03.2012 17:46

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: CCCP

Luxor 195.?.?.?

Díky za info Maxime. Lítáte i vnitrostátními linkami Aeroflotu ? (říká se že je to dost hrůza, ale možná je to taky jen "Urban Legends")

264501

02.03.2012 17:49

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: CCCP

Luxor 195.?.?.?

Ten "tichý společník" mi připoměl situaci na jedné nejmenované univerzitě Kocourkova (a najedná se o Plzeň). Přijímačky, absolvování zkoušek atd.- za patřičný bakšiš vše zařídí onen "tichý zpostředkovatel". Je to k zblití.

264502

02.03.2012 19:34

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: CCCP

Luxor 195.?.?.?

Díky za info, to mě mile překvapilo.
Občas si přečtu zajímavý článek na DFensovi, ale v tomto případě zřejmě nechutně přestřelil:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20070...

264513

03.03.2012 14:45

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

Luxor 195.?.?.?

RVHP, pětiletky, socialistická výpomoc, bony... tfuj tajskl. Zaplaťpámbu že už je to za náma

264552

03.03.2012 16:45

Kdo vyzbrojuje gang nazvaný „Svobodná syrská armáda“?

RE: zkouška zbraňových systémů

Luxor 195.?.?.?

JenTak a Leimas
Naprosto s vámi souhlasím pánové a je mi z toho smutno [pláč]

264554

03.03.2012 17:03

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

Luxor 195.?.?.?

Mno i tak se na to dívat [mrknutí jedním okem]
Alespoň ale máme možnost novodobým soudruhům ukázat fakáč a sbalit kufry aniž by člověk riskoval dávku kalašnikovem do zad od bdělého strážce socialismu

264555

03.03.2012 18:31

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

Luxor 195.?.?.?

Steve, 78-ko, kluci, dejte pokoj, snad nebude tak zle. [chechtot]
Ale vzpoměl jsem si na hezký výrok Miloše Kopeckého do médií. Tedy už si ho přesně nepamatuji, ale pointa byla asi tato: "vy budete tak dlouho žvanit o antisemitismu, až se vám ho tady podaří probudit". Co dodat... myslím že to pan Kopecký prorokoval velmi moudře a přesně...

264561

03.03.2012 21:18

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

Luxor 195.?.?.?

Krásnejch míst je spousta. Mám vytipovanejch hodně destinací- Norsko, Finsko, Švýcarsko,Bali,Venezuela. Ale bohužel všechny mají jednu chybu- žádná z nich není mojí vlastí. Ten stesk po domově, který mě pravidelně po měsíčním pobytu v zahraničí začne ubíjet, ten mi pořád brání odjet natrvalo. [mrknutí jedním okem]

264569

03.03.2012 23:21

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

Luxor 195.?.?.?

Jo ten autobusák nemá chybu.
Už se nám blíží krajské volby, takže asi zaskočím do papírnictví koupit nějaké pěkné fixy [mrknutí jedním okem]

264580

03.03.2012 23:33

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

Luxor 195.?.?.?

Proč myslíte, že Bali a Venezuela není pro socky ? Je tam velice levně a úžasně pohodoví lidé. Akorát z Bali nesmíte odjet na sousední ostrov jménem, které si teď nemohu vzpomenout, poněvadž tam mají takový nepěkný zvyk nekrofagie. [smích]
Do Německa nebo Rakouska bych natrvalo nejel. Byl jsem tam už x-krát, ale vždy jsem cítil, že na mě dívají jako na nějakou špínu. Mají pro to i svůj termín "Bömisch"

264583

04.03.2012 08:30

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

Luxor 195.?.?.?

Blažková, JenTak
Přátelé píšete pěkné, ale smutné komentáře. Bohužel máte pravdu.
Kamarádi se občas na můj účet pohoršivě vyjadřují, že takový vlastenec jako já, nazývá naši zem Prasečákem. Pokouším se vysvětlit, že to je pouze konstatování reality a že to nic nemění nic na mé lásce k vlasti. Je to lidmi. I krásná místa se chováním lidí často stávají neobyvatelnými. Je to jako když si gestapo udělalo stanici v nějakém krásném zámku, nebo komouši chlívek z kostela. Proto také čím dál intenzivněji uvažuji o emigraci
[pláč]

264595

04.03.2012 08:33

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

Luxor 195.?.?.?

Milý Steve. Po přečtení vašeho odkazu se mi udělalo trošku nevolno. Vlastně dost nevolno. Popravdě, vyzvracel jsem celou snídani
[mrknutí jedním okem]

264596

04.03.2012 17:15

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

Luxor 195.?.?.?

Čteš mi myšlenky [smích]
Můj největší životní sen byla jedna ze zemí Peru/Equador/Bolivie/Venezuela. Nevím sám ani proč, nějaký záhadný magnet, který tam táhne mé srdce. Začal jsem se dokonce učit španělsky, ale jak šel čas tak zvítězila lenost a pohodlí zaprděného čechoprasečáku.
Dal jsi mi znovu brouka do hlavy. Dík [mrknutí jedním okem]

264620

04.03.2012 17:19

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

Luxor 195.?.?.?

Naprosto jste vystihl mé pocity. Teda snad kromě té poslední věty- pro mě život teď a za bolševika je něco naprosto nesrovnatelného. Ovšem pokud tuto větu pronese člověk jako vy, který díky tomu zrůdnému režimu prošel peklem, tak to tedy už nutí k hlubšímu zamyšlení.
Mimochodem, patříte mezi moje nejoblíbenější přispěvatele Zvědavce. Mějte se hezky

264622

07.03.2012 09:09

USA se pokouší svrhnout Putinovu vládu

Volební podvod

Luxor 195.?.?.?

Hmm, tak USA tvrdí, že volby v Rusku byly zmanipulované ? A vzpomínáte na toho zmrda Bushe při volbách v roce 2000 ? Když se Bush culil v letadle jak idiot a samolibě tvrdil novinářům, že volby na Floridě 100% vyhraje ? Přestože už TV ohlásili vítězství Gora ? Jenže zapomněli, že bratranec Bushe měl na starosti volební mašinky, že Bushův brácha dělal guvernéra na Floridě. A o kolik hlasů vlastně Bush „vyhrál“ ? Zloděj křičí „chyťte zloděje“.
http://www.youtube.com/watch?v=8iqtTjCw0PY

264828

08.03.2012 08:15

Skončíme jako Řecko

?

Luxor 195.?.?.?

Z výše uvedených dat vyplývá, že rétorika o sociálně rozhazovačném Řecku je účelovou smyšlenkou.
A nebo z toho taky může vyplývat, že si řekové ta data cucali z prstu. Sorry, ale ty řeči o ublíženém Řecku fakt nežeru

264876

08.03.2012 16:43

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Luxor 195.?.?.?

Honzo, já vím, že to myslíš dobře. Ale řekni upřímně, koho bys dnes volil ?

- ODS ?- to byl vtip

- Bobana Sobotku, kterej kritizuje všechno a všechny a přitom sami dokurvili co se dalo ?

- Kalouska s knížetem Hajánkem ?

- Komouše ? tfujtajksl

- Veverky ? Blbky Kočí a Navrátilovou- dyť boha jeho ony tuna ve sněmovně zasa jebů

[bliji]

264898

08.03.2012 17:36

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Luxor 195.?.?.?

Nechci se mezi vás dva vměšovat, poněvadž já mám v této problematice už celkem jasno, ale dovolte mi drobný dotaz- z čeho usuzujete, že je Okamura hajzl ? Mě je celkem sympatickej

264902

08.03.2012 18:07

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Luxor 195.?.?.?

S Havlem bych ho nesrovnával. Havel byl z prachaté mafiánské famílie. A že Okamura je pracháč bych neviděl jako problém. Naopak- je finančně zajištěn, takže by nemusel být tak lehce „koupitelný“. A navíc se sám vypracoval z nuly, pouze vlastní pílí a inteligencí. Mě přijde, že má celkem konzistentní projev a já mu zatím pořád docela fandím. Ale možná se mýlím. Líbilo se mi, když měl moderovat diskusní pořad v TV Barrandov a zmrdíci mu začali diktovat koho si do pořadu zvát a co říkat. Takže se s nimi rozloučil dříve, než začal. Tím si u mě získal body

264906

08.03.2012 18:38

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Luxor 195.?.?.?

To je pravda pravdoucí. Moje babička taky vždycky říkala:
"S jídlem roste chuť" a "Peníze kazí charakter"
Je to opravdu zajímavý fenomén. Mám kamaráda, který poté co dramaticky zbohatl, také dramaticky zblbnul. [mrknutí jedním okem]

264912

08.03.2012 22:29

Skončíme jako Řecko

RE: Všechno toto lze považovat za nesmysl.

Luxor 195.?.?.?

Jadrně a přesně formulováno [mrknutí jedním okem]
Zkusím ukecat starýho Ročilda aby si na mě taky napsal nějaký ty swapy páč už mě to splácení hypotéky fakt nebaví

264918

16.03.2012 00:39

Veřejná Bártova eutanazie

RE: Co je vlastně úplatek?

Luxor 93.?.?.?

Mno je pravda, že jsem tady dříve živě diskutoval pod jedním článkem o VV a že jsem jim svého času fandil. Ovšem agitaci jsem rozhodně nedělal, takže to je od vás trochu podpásovka.
Říkal jsem si, že to možná nevyjde, ale ve snu by mě nenanapadlo, že se VV stanou nejodpornější stranou od dob KSČ. Dnes bych našim vlastizrádným poslancům za VV popřál ať se smaží v pekle, svině jedny prolhané.
Byla to trpká zkušenost. Jsem přesvědčen, že jsme se dostali do fáze korporátního fašismu, kdy volby už nemohou nic změnit. Jsou už příliš silní, tento systém musí vyhnít nebo vyhořet, jiná cesta už není.

265315

16.03.2012 00:50

Veřejná Bártova eutanazie

RE: Co je vlastně úplatek?

Luxor 93.?.?.?

Jendo, ani netušíš jak ti rozumím a jak rád bych šel zase k volbám. Jenže po aféře VV si připadám jako použitý preservativ. Už nechci volit menší zlo. I kdyby se spojila ta hrstka čestných osobností Kocourkova (Dernerová, Hovorka, snad Okamura, možná Randák...) a založili novou stranu, tak jsem přesvědčen, že vládnoucí zmrdi by je infiltrovali, rozložili, zdiskreditovali, prostě zlikvidovali.
Je mi z toho smutno, ale fakt nevidím jinou alternativu a poprvé od revoluce nepůjdu k volbám (ze stejných důvodů jako psali pánové a dáma výše)

265316

20.03.2012 08:43

Veřejná Bártova eutanazie

RE: Co je vlastně úplatek?

Luxor 195.?.?.?

Jo Steve, je to tak. Ale přiznejme si, máme na ten pancerfaust koule ? Nemáme. Kocourkov není Gottham a Steve s Luxorem nejsou Batman a Robin. Tady se žádného nesmlouvavého zmrdobijce nedočkáme. Papaláši se ničeho nebojí a dělají si co se jim zlíbí. Ale vlastně ne, jedné věci se přece jen bojí- skrytých kamer a mikrofonů. Těch se bojí jako čert kříže, takže tudy by mohla vést cesta k lepším zítřkům [mrknutí jedním okem]

265532

20.03.2012 08:44

Veřejná Bártova eutanazie

RE: Co je vlastně úplatek?

Luxor 195.?.?.?

Díky za pochopení. Já myslím, že problém není v systému voleb jako takových (manipulace při volbách se odehrávaly i za Karla IV.), ale spíše v naprosté morální devastaci společnosti. Netvrdím, že už nikdy k volbám nepůjdu, možná se někdy najde ještě skupina lidí, kteří si získají mou důvěru. Zatím ale takovou skupinu nevidím. A menší zlo už volit nebudu. Díky mému nevhozenému či neplatnému volebnímu hlasu relativně získá ODS či ČSSD s čímž počítám. Jelikož tyto dvě strany mají největší potenciál k tomu, přivést naši republiku do úplných sraček. Čím dříve k tomu dojde, tím dříve budou občané rýt držkou v zemi a tím dříve se vzedme skutečná vlna vzdoru.

265533

21.03.2012 08:26

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: lovecký zbrojní pas

Luxor 195.?.?.?

Nedobře se na to díváte, s takovým přístupem se nelze divit, že je mezi námi tolik teroristů a ultranacistů. Přitom je to tak jednoduché- kojálovi klidně, ale s jistou dávkou asertivity vysvětlíte, že jeho lovecké pudy nemají za mák smyslu, poblázněnému divočákovi dáte "růžovou" tabletku a nemocné lišce přivoláte veterináře.

265603

21.03.2012 16:22

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: Grand Torrino

Luxor 195.?.?.?

To je sice pravda, ale kouzelná je ta Clintova věta, kterou procedí nasraně mezi zuby na adresu černouška s gangu:
"Už jsi potkal někoho do koho ses neměl srát a pak jsi litoval... ?"
Tak tahle pasáž je nejlepší z celýho filmu [smích]

265635

21.03.2012 20:16

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: Grand Torrino

Luxor 195.?.?.?

[chechtot] [chechtot]

265645

02.04.2012 17:26

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

Luxor 195.?.?.?

Palec nahoru Jarmilo. Švejk je naprosto dokonalý a nadčasový. Knihu jsem četl 3x a úžasné filmové zpracování jsem viděl asi 100x a vždy mi zlepší náladu.
Saturnin je dílo pro suchary a kavárenské pseudointelektuály, pro které je vrcholem odvazu koulování koblihama.

266239

02.04.2012 19:54

Zdeněk Jirotka

RE: pro Jarmilu a Moudrostraka

Luxor 195.?.?.?

Díky příteli. Už mi je blbé se opakovat, ale musím to říci znovu "mluvíte mi z duše". Dokonce mě i napadla stejná slova- Jirotkovo dílo ve mě vyvolává asociace na lokajství nejen sluhy Saturnina, ale celého našeho národa.
Přeji hezký večer všem. Já si dnes večer zase půjdu dobít baterky Rudolfem Hrušínským v roli Švejka [mrknutí jedním okem]

266245

02.04.2012 20:42

Zdeněk Jirotka

RE: pro Jarmilu a Moudrostraka

Luxor 195.?.?.?

Ale jo, já vám to neberu. Že mě se Jirotkův humor nelíbí ještě neznamená, že je špatný, tak nabubřelý nejsem. Jen jsem vyjádřil svůj názor. Ať si spánembohem každej čte co se mu líbí. [smích]

266249

02.04.2012 21:58

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

Luxor 195.?.?.?

Jak je vidět, tak z Haškova Švejka si každý odnese jiné poselství. Někdo moudrost a inteligentní humor, někdo umaštěné prdící tlamy [oči v sloup]

266250

03.04.2012 02:24

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

Věci Prodejné

Luxor 195.?.?.?

Dospěl jsem ke stejnému závěru jako autor článku.
Dovolil bych si ještě připomenout vazby Johna, který pracoval pro šedou eminenci Janouška v jeho firmě Oraprint a milionové finanční dary od Bakaly. A bez zajímavosti nejsou ani záhadné multimilionové toky korun tekoucích do VV od různých více či méně anonymních dárců z celého světa.

266259

03.04.2012 09:48

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

RE: Věci Prodejné

Luxor 195.?.?.?

Už jsem se bál, že mi opět nepřipomenete mou chybu. A vidím, že tentokrát jste si dal i dost práce. Projít si dva roky starou diskusi a vytáhnout příspěvek, jenom proto, aby jste mě tady mohl zesměšnit. Gratuluji, povedlo se. Ulevilo se vám? Vy jste nikdy v životě neudělal nic, čeho by jste později litoval ? Asi ne, Hestroy-Vopičák, člověk neomylný. [oči v sloup]

266273

20.04.2012 12:33

Třináct lží české vlády ODS, TOP09, VV

RE: Oskar Krejčí není autorem tohoto článku

Luxor 195.?.?.?

Díky za informaci. Po přečtení článku jsem se také velice podivoval- toto přece není styl psaní Oskara Krejčího, spíš tak Jyrky Paróbka

267304

23.04.2012 14:56

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

Luxor 195.?.?.?

Ano ten citát od Wericha se mi také líbí. Ten Havířov jste uvedla naprosto správně soudružko- typický budovatelský vzor obludného bolševického urbanismu. Ach jo, začínám se bát, kdy se v záhlaví Zvědavce objeví srp a kladivo. [pláč]

267573

24.04.2012 06:22

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

Luxor 178.?.?.?

Nesmysl. Stavět se má s použitím citu a rozumu. Což bolševik jaksi moc nepoužíval

267640

24.04.2012 06:24

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

Luxor 178.?.?.?

Nebojím. Bojím se jenom davu tupé lůzy jako jsi ty, primitive.

267641

25.04.2012 08:30

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

Luxor 195.?.?.?

Nauč se číst ty gumo. Dav může být složen z mnoha druhů lidí. Ale já píši specificky o davu tupé lůzy. Takové lůzy jako jsi třeba ty- primitiv, který o mě nic neví, ale držkuje a uráží. A o jakých argumentech to plácáš ? Co přesně by jsi chtěl vysvětlit ty ubožáku bolševickej ?

267749

26.04.2012 09:59

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

Luxor 195.?.?.?

Šikovně odvádíte řeč jinam, ale prosím. Shodneme se asi v tom, že stavět velkosklady a solární farmy na úrodné půdě je prasárna. Ale proč k tomu dochází ? Způsobuje to kapitalismus, nebo naopak naše zemědělství likviduje novodobý socialismus v podobě „centrálního plánování“ EU ? A oblíbená fráze vohnoutů, že za komunistů jsme netrpěli hlady je klišé. Hlady jsme sice netrpěli, ale zato elita národa musela bručet v kriminálech či byla nucena k emigraci. A mimochodem, neznám opravdu nikoho, kdo by v současné době v ČR trpěl hlady. Jsou to účelové lži. Důchody jsou sice mizerné, ale na hladovění to není. A váš nářek po starých dobrých časech, kdy nás bolševik učil práci s plynovými maskami je opravdu úsměvný. Nebo si snad myslíte, že nám ty masky budou při jaderném útoku něco platné ? Nehledě na to, že vám nic nebrání koupit si za pár šupů v armyshopu třeba celej vagón masek.

267807

26.04.2012 10:04

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

Luxor 195.?.?.?

I pokud bych přistoupil na vaši premisu, že komouši kopírovali Manhattan (čemuž nevěřím ani náhodou), tak to nic nemění na tom, že Havířov za bolševika byl jedním z nejhnusnějších měst ČSSR. Já Manhattan neobdivuji, ale tamní budovy rozhodně vypadají lépe než ty Havířovské. O kvalitě provedení darmo mluvit. Bolševik nehleděl na kvalitu, ale na kvantitu a spoléhal na to, že lidi musí držet hubu a krok a být ještě vděční, že vůbec mají kam složit hlavu.

267808

26.04.2012 16:50

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

Luxor 178.?.?.?

Omlouvám se, mluvil jsem v obecné rovině. Již dříve jsem zde jednoznačně prezentoval názor, že sociální dávky v případě prokazatelně strádajících samoživitelů a postižených lidí by stát měl samozřejmě zvýšit. A to tak, aby se dostaly skutečně potřebným. Ne jako nyní, kdy třeba nějakej zkurvenej papaláš (tuším že z ČSSD) parazituje na postižených a odsává jim státní dotace (mám pocit, že o tom byla reportáž na ČT)

267822

02.05.2012 14:39

Hugo Chavez může prohrát prezidentské volby

RE: Venezuela je nepředstavitelně bohatá země a uživil by ji v podstatě už jen turistický ruch.

Luxor 195.?.?.?

No, tak to bych si netroufnul tvrdit. Např.nebožtíka Muamara taky nikdo neohrožoval ani nenutil zbrojit, a jak dopadl, že...
Nicméně s tou vaší poslední větou do puntíku souhlasím. Komunismus je svinstvo a bolševici jsou svině

268109

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,94 Kč
Euro
26,24 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 153,71 Kč
1 unce stříbra
501,25 Kč
Bitcoin
426 318,99 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 940 853