Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané jansmith1984

Nalezeno 1572 příspěveků, 212 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.08.2011 14:03

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Ceska politika - vynikajici TV show

jansmith1984 193.?.?.?

A v tom to je Luxore, kamaráde..[smích] Lidé, kteří tehdy na truc mafiánské ODS (a s nadějí na lepší zítřek) šli volit VV nebo HOP09 nevolili opozici vůči ODS, ale pouze její přebarvené KLONY.

Už tehdy bylo z rétoriky a backgroundu exponentů těchto stran jasné, že jsou opozicí ODS pouze imaginárně a měli jen odčerpat znechucené voliče, kteří by mohli volit v souladu se svými zájmy levici... Ve skutečnosti po volbách vznikla (byť ČSSD volby vyhrála) modrá TROJKOALICE, která hraje ovcím divadlo o velkých rozepřích, ale v reálu tlačí reformy rukou nerozdílnou ke svému kosher cíli...[smích] Už brzy dojde k převedení části prostředků ze solidárního penzijního systému do soukromých fondů a opět se o něco přiblížíme svému vzoru USA. Navíc, pokud by opozice neměla po poslednívh volbách většinu v senátu, dělo by se toho (viz. zdravotnictví) mnohem mnohem více.

Nechci se nikoho dotknout (pochopit, že jsem byl za pitomce, je pro ego těžká ďarcha), ale pokud by běžní voliči Topky a VV nedali tehdy své hlasy naivně klonům ptákostrany a naopak podpořili reálnou opozici, okolnosti mohly být pro tzv. plebs dnes mnohem veselejší...


A ti co nevolili tehdy nebo nepůjdou volit ani příště?? Ti to jen PODEPÍŠÍ, protože ta menšina nahoře i dole, která zlodějské reformy a kosher tunelování státní dojné krávy prosazuje a podporuje, se vždy SPOJÍ a ODVOLÍ. A pokud dle zákona Rozděl a Panuj zmatení většinoví voliči k volbám opět nepříjdou, znovu uvidí stopořené prostředníčky svých ovčáků, a to bez ohledu na to, že si myslí, že se jich to po Pilátovsku už netýká...[smích]


Citát na závěr: "Být pitomcem jednou se stát může. Být jim ale opakovaně, je již na pováženou." A Peace se všemi,

jansmith[smích]

251743

24.08.2011 20:30

Zkušenost se Stworou

RE: -

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá, Big sestro, tak ještě jednou. Realita nejde ohnout. Realita buď je nebo není a jediné v čem se jako lidské bytosti lišíme je, jakým způsobem ji vnímáme, posuzujeme a interpretujeme. Je to jako s Pravdou, která podle vyvolených (a hábečka) není pro všechny, ale přitom JE JEN JEDNA a PRO VŠECHNY rozhodně JE.

VÝKLAD Pravdy nebo Reality může být skrze naše nezvládnuté ego (tzv. malé Já), potažmo zděděné animální pudy a instinkty, nebo vlastní lenost se poctivě hlouběji zamyslet, kosher OHÝBÁN. Sem patří i výmluva na subjektivitu..[smích]

Naše (jak říkají ezoterici) vyšší JÁ (Self) se takto chovat nemá zapotřebí, ale Systém je tak nastaven a nevědomé lidské bytosti jej jako osel mrkev, svým myšlením a chováním, (zejména pro něčí MOC a peníze do těch správných kapes) zblble následují.


Nějaký závěr, Big sister?? VNÍMÁNÍ REALITY je to, oč běží v těchto diskuzích i v našem shnilém státě "dánském" (nikoli plýtvání energií nad vykáním nebo tykáním) a když se k tomu přidá človíčkův pocit sebedůležitosti nebo sebelítosti, tak je na zmatek zaděláno.

Nic ve zlém, kamaráde, klidně mi vykej a Peace s tebou,

jansmith[smích]

251770

24.08.2011 21:21

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Ceska politika - vynikajici TV show

jansmith1984 208.?.?.?

Jakou alternativu opozice mám na mysli, kamaráde?? Jakoukoli reálnou opozici proti modrým strakám. Klidně komouše, když jinak nedáš. Sranda je, že převlečení komouši, kteří přelezli do tzv. demokratických stran ti nevadí, ale název strany je pro tebe jako hadr na býka. Navíc do těch stran nalezli i bývalí karierní estébáci, veksláci a kosher podnikatelé a to je opravdu smrticí koktejl.

Tvou averzi na komunisty chápu, také mám z minulé doby podobné reflexy...[smích] Ale v okamžiku, kdy si uvědomíš, že to je v dnešní době jen název (virtuální realita), tak začínají věci vypadat jinak. Nehledě na to, že pokud by se KSČM přejmenovala (třeba na svaz fialových socialistů[smích]), tak by ti stejní lidé v ní už nikomu nevadili. Znovu připomínám, jde o to rozdělit obyčejné voliče a docílit, aby se za žádnou cenu při volbách nedali dohromady a když už, tak aby nešli volit levici vůbec. Protože jen tak může kosher menšina tou zblblou většinou orat a ještě se její exponenti tvářit jako rozpočtově odpovědní zachránci. A Peace s nimi,

jansmith[smích]

251773

25.08.2011 11:30

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Ceska politika - vynikajici TV show

jansmith1984 193.?.?.?

Díky za reakci, Erwine. Věděl jsem přesně [smích], co se stane, když jako reálnou opozici proti modrým kosher strakám označím i ČSSD a tímto svůj výklad tedy doplňuji:

Proti modrým strakám (v ČR tzv. Trojkoalici) klidně i ČSSD, i když je jasné, že jako polit.strana mají také máslo na hlavě (viz. zmíněná oposmlouva, což je ale primárně Zemanova aktivita a odkud přišel a jak si s Klausem po revoluci rozdělili ovečky je jasné). Dobře to uzavřela i baba_Blažková, cituji: "Aspoň by se konečně "odkopali" a bylo by jasno."


HLAVNÍ je, nenechat se jako občané rozhádat a rozdělit, ale naopak svoje síly SPOJIT a místo zbabělé pasivity a kňučení svými hlasy naopak aktivně podpořit sociálně smýšlející politiky a aktivisty. A do toho počítám i zaměstnanecké odbory, které jsou v hledáčcích podprahové manipulace mediálních prostitutů také, z cílem odbory zdiskreditovat, oddělit je od podpory běžných občanů a tím je zpacifikovat. Stále je třeba mít na paměti teze Protokolů, tj. udělat plebsu v hlavách mediálně i jinak čočku s párkem, zlbnout jej a ovládnout.

Dobře politiku rozděl a panuj ve svých přednáškách popisuje sociolog a vysokoškolský profesor Jan Keller a tady je jedna z nich. Doporučuji nevnímat kulisy, ale zaměřit se na to, co profesor Keller říká.


Velmi dobře glosovala i 46.?.?.?-ka. Málokdo, si totiž uvědomuje, že pokud by se polit.situace v ČR neubírala žádaným kosher směrem, klidně by mohlo dojít ze strany sil dýmu krásy i na humanitární bombardování českého území [smích] (nebo jiným kosher sankcím), samozřejmě až potom, co by byli do švýcarské ciziny humanitárně evakuování různí Havlové, Vondrové, Bakalové, Kalouskové, Schwarzenbergové apod... A Peace s nimi.

A protože editor bývá občas alergický na překračování povolené kvóty, tak tento Závěr je můj poslední v tomto vlákně: "Jako maličká země nemáme šanci vzdorovat globalizačním trendům Ovčáků, to ale neznamená, že se nemáme snažit ani o to málo, co můžeme pro sebe a své děti (např. míra férovosti a solidarity v zemi), tedy i volbou správných politiků, reálně ovlivnit."
V hospodě nebo kňučením na internetu se to SAMO neudělá.

jansmith[smích]

251819

25.08.2011 11:45

Zkušenost se Stworou

RE: -

jansmith1984 193.?.?.?

Máš pravdu, dube: "pozor na jednoznačné filosofické výroky, jsou vošajslich"..[smích]

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

251820

25.08.2011 12:16

300 let spiknutí

RE: Fed

jansmith1984 193.?.?.?

Tak tak, paní Jarmilo...[smích] Z používáním těch kosher symbolů a datumů to tady v debatách v různých souvislostech již zaznělo.

Krásným příkladem je datum útoků na NY dvojčata (plus pád budovy WTC-7) tj. 11.9.2001 (mimochodem kolem 9hod dopoledne, kdy padlé budovy byly 3) a v USA je telefonní číslo 911 tzv. Emergency telephone number.


Nebo 12 žlutých hvězd na vlajce EU, kdy dvanáctka je mimo jiné i počet kmenů Izraele. To je náhodička, co?? I když podle hábečka je zatím spíše symbolika spojená s KC..[smích] Kdo ví, snad jenom ty růže krepový..[smích] a Peace s ní,

jansmith[smích]

251823

25.08.2011 21:17

300 let spiknutí

RE: Fed

jansmith1984 193.?.?.?

Znáte knihu Soustroví Gulag? Předpokládám, že jste o ní slyšeli.. Znáte jeho knihu 200 let pospolu? Předpokládám, že jste o ní neslyšeli... Není k mání, zmizela. Stejně tak jako zájem o Solženicina po jejím vydání. Proč? Protože se v ní velmi objektivně zabývá historií rusko-židovských vztahů v letech 1795–1916 a v letech 1917–1995 (dva svazky). Po jejím přečtení zjistíte, že "Kagan" není žádná konspirace, ale čirá pravda a dozvíte se mnohem více detailů o genocidě Slovanů...

Kdo má zájem, kniha 200 let pospolu je ke stažení - zde.
Kagan a jeho bek - zde.


A Peace se všemi.

jansmith[smích]

251849

26.08.2011 12:12

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: V.H.V. h.c. mult. je

jansmith1984 193.?.?.?

Citace:

"Byla převezena na Pankrác, a přes terezínskou Malou pevnost do rakouského koncentračního tábora Mauthausen. I zde se snažila být veselou a plnou optimizmu. Podle úmrtního listu nalezeném v archivu byla v Mauthausenu zastřelena 24. října 1942 v 10:56 v bunkru ránou do týla. Její manžel byl zabit později, 26. ledna 1943 v 16:45. Letenská se tak stala jedinou českou herečkou, která zahynula v koncentračním táboře (v Mauthausenu byl rovněž vězněn a umučen herec a písničkář Karel Hašler). Až dva měsíce po její popravě, 25. prosince 1942 byla v premiérových kinech uvedena komedie PŘÍJDU HNED (1942)..."


Zemřela ranou do týla, takže vlastně humanitárně. Bojovník za svobodu, pravdu a lásku Mašín také někde údajně prohlásil, že podřezání omámeného Honzátka bylo humánnější než jej podřezat při vědomí. Ó, jaké lidumilství a projev už tehdy západní proLibyjské demokracie...

jansmith[smích]

251912

27.08.2011 09:34

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: číslovka 88 byla oficiálně zakázána

jansmith1984 193.?.?.?

Malé upřesnění:
Název té Verneovky zní Cesta kolem světa za 80 dní a nikoli 88 dní.

Nehledě na to, Peace se všemi,
jansmith[smích]

251986

27.08.2011 18:07

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: ja jen stal - opodal

jansmith1984 193.?.?.?

Teď si mě rozesmál, r.k., kamaráde...[smích] Asi by sis měl dávat pozor na slovíčka a generalizaci. Napsal si, cituji: "ekonomicky uz bylo v te dobe DAVNO rozkradeno a DOkradeno", a tak by mě zajímalo, jestli jsi jen tak trochu "mimo mísu" nebo navedenej..[smích]

Vše již bylo rozkradeno a podle tebe již od doby oposmlouvy.??.[smích] A co říkáš na současné snahy rozebrat to, co v tomhle státě ještě jakž takž funguje a v čem se točí obrovské veřejné prostředky, tj. zdravotnictví (cca 300mld ročně) a penzijní systém (viz. např. převod část prostředků do privátních fondů nebo poslední kosher projekt: jedna banka a bankomaty pro důchodce).??

Tyto zlaté krávy na své předání do privátních rukou (ZISKY JSOU SOUKROMÉ, ZTRÁTY VEŘEJNÉ) stále čekají a na tom, aby k tomu došlo, se pečlivě pracuje.

Které kosher polit. strany a jejich exponenti (a kdo stojí za oponou za nimi) to v současnosti režírují je snad jasné a jak s tím tedy souvisí tvá snaha do toho zatáhnout i strany tzv. na levici polit.spektra by mě opravdu, ale opravdu zajímalo..[smích] Byla levice a odbory za předání odznáčku kosher vrahům Mašínům?? Byla levice a odbory pro instalaci kosher US radaru v Brdech?? Byla levice a odbory pro zprivatizování krajských nemocnic viz, SiCKO - USA náš vzor?? Atd, atd, atd??? Proč se pokrytecky navážíš do p.Pantůčka, místo abys tady prezentoval férové názory a férové informace? Nezlob se, ale mám pocit, jako kdyby tady promluvil přízrak Josepha nebo TMO.

Takže, pro tebe zadarmo informace:
Proces "pravda, láska a mafiánská demokracie" (pro MOC a peníze do těch správných kapes) ještě zdaleka neskončil, stále pokračuje a pokud se běžní občané (o které v tom jde) z toho hospodského kňučení a pasivity neprobudí, tak bude pokračovat až do "vítězného konce". A Peace s tebou, příteli a kamaráde.

jansmith[smích]

252031

28.08.2011 09:42

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: ja jen stal - opodal

jansmith1984 193.?.?.?

Ber to tak, kamaráde, že tvoje "dojeni za pochodu", "pousteni zilou" nebo "krádež" jsou jen jiné výrazy pro TO SAMÉ. Má NÁMITKA byla ale o něčem jiném. Podle toho, co jsi napsal to vyznělo tak, že DOkradeno bylo (proces byl dokonán) již za časů oposmlouvy a jsem rád, že jsme se shodli na neoddiskutovatelném faktu, že proces dokonán NEBYL ani náhodou, ale protože je stále hodně co rozkrást, tak laze FINIŠUJE..[smích]

Funguje to podle inineráře Protokolů a jen občas se to na chvíli zadrhne, a to za situace, kdy na politické scéně převládnou síly reálné opozice nebo chceš-li, tzv. levice. Najednou je privatizace veřejného majetku zablokována, hlasy proti zRadaru jsou slyšet až do zahraničí, odznáčky Mašínům a Vondrova/Gandalovičova/Štětinova kondolence dostávají punc pokrytecké špinavosti a nikoli ocenení hrdinům, krajské nemocnice se neprivatizují a tam, kde již byly nemocnice privatizovány se objevují vážné důkazy o kosher machinacích, soukromý pilíř důchodové reformy náhle není povinný, ale když už jej pokrytci protlačili, tak dobrovolný, a asi bych mohl pokračovat.

Jsou pro tebe tyto příklady jako fakta málo, r.k.??


Jediné, co modré kosher straky ještě potřebují docílit (a co se stále přes obrovské propagandistické úsilí nedaří) je nějak v očích ovcí a voličů definitivně zdiskreditovat síly, které na politické úrovni staví jejich "privatizačním" zájmům překážky. A tak se stále bubnuje na emoce strašením z komunistů, ČSSD by nejraději vyzmizíkovali a jako houby po dešti naopak vznikají mesiášské strany (viz. VV nebo HOP09), které naivním občanům slibují po Obamovsku ZMĚNU...[smích]

Druhá věc je, že ani levicové strany nemají kredit úplně bez poskvrny (i když z blivajzem protistran se to nedá srovnat), a to modrým pokrytcům v očích plebsu nahrává. Paroubek si může říkat co chce, ale v okamžiku, kdy se nechá, jako propagátor ODS Jágr, po papalášsku vyfotit v ústech s tlustým doutníkem, jeho důvěryhodnost rapidně klesá.


Závěr? Manipulace a znechucování davů (běžných voličů i střední třídy viz. teze prof.Kellera, které JINDE a JINÉ zastání NEMAJÍ) skrze Bakalova kosher média, spolehlivě funguje, ovčané po Pilátovsku volby bojkotují a pak kňučí na internetu, jak je to možné, že je s nimi tak vydrbáváno..[smích]

No není to legrace, kamaráde? A Peace s nimi,

jansmith[smích]

252070

28.08.2011 22:12

Libyjští vzbouřenci se pokoušejí zatknout kritiky NATO

RE: Finále honu.

jansmith1984 193.?.?.?

Nedávno tady v diskuzích padlo jméno spisovatele J.Verna a jeho Cesta kolem světa za 80 dní a já pro zajímavost přidám ještě jedno jméno.

Je to Nikolaj Nosov a jeho trilogie o Neználkovi.
Starší možná s nostalgií zavzpomínají na dětské čtení a my mladší můžeme zapátrat v paměti, jestli jsme o Neználkovi vůbec slyšeli...[smích]

Kniha Neználkovy příhody a Neználek ve Slunečním městě jsou fajn, ale pro toto a další témata na Zvědavci se velmi hodí kniha třetí: Neználek na Měsíci. Vyšla v r.1966 a Nikolaj Nikolajevič Nosov v ní popisuje svou představu Neználkova setkání s ryze kapitalistickým způsobem života.


Zvláště při porovnání se současnou krizí kapitalismu a tím CO a PROČ se děje V SOUČASNÉM SVĚTĚ, vyznívá autorův příběh s Neználkem na měsíci HODNĚ AUTENTICKY. Je tam všechno. Penězům se říká "shwindlingy", policie je zkorumpovaná a policajti s elektrickými obušky (dnes Tasery) mají jména jako Biggl a Figgl, boháči vidí jenom ZISK, sami sebe a jmenují se např. Skrbling nebo Schramst, je mnoho nezaměstnaných a velká kriminalita, spekuluje se na burze, firmy vznikají a krachují a města mají jména jako Mamonvill, Kraddelberg nebo Hrabillon...[smích]

Dokonce i podnikání se solí má v v jedné kapitole své místo a to mi připomnělo praxi Britských podnikatelů v Indii a Ghandiho protestní pochod proti tomuto koloniálnímu monopolu.

Krásná je i kapitola Ostrova hlupáků, na které Nosov ukazuje, jak se působením reklamy a médií mění měsíční lidičky v pasivní ovce a berany...[smích]


POKUD bude mít někdo zájem porovnat, jak hodně se Nikolaj Nosov svým příběhem TREFIL do západní předlistopadové a československé polistopadové reality a ještě se při tom na příběhu pro děti pobavit, tak verze k přečtení on-line na internetu je ZDE a ke stažení v pdf ZDE.

jansmith[smích]

252107

10.09.2011 11:58

Za koho kope Ondřej Neff?

RE: Mediální mafie

jansmith1984 192.?.?.?

Ještě bych připomenul bývalého člena KSČ a spolupr. STB, dnešního kosher senátora, pana (odznáčka) Štětinu...[smích]

Po převratu se briskně převlékl a nyní je zarytým antikomunistou. Dříve společně s knížetem pravdoláskou za stranu Zelených, dnes za HOP-09 a jen se vyskytla příležitost nelenil a společně s pravdoláskovcem Vondrou(ODS) vyrazili letecky za peníze daňových poplatníku do USraele a za účasti velvyslance Gandaloviče(ODS) předali odznáček "hrdinným" hrdlořezům Mašínům.


Je dobré si tyto lidi a vazby ve kterých figurují (stejně jako v případě Neffa) opakovaně připomínat a všímat si, jak se kroutí a tváří při vědomí toho, že to o nich veřejnost ví.

jansmith[smích]

252937

10.09.2011 12:21

Je to válka TOTALu, monsieur

RE: bulvar

jansmith1984 199.?.?.?

Kdepak šetřit, přátelé. Právě naopak...[smích] [smích]


Hezky je s nadhledem a humorem usvědčit ze zmatenosti nebo podjatosti, a to asi tak, jak to elegantně udělal kamarád L.C.

Férové reakce, které na faktech ukazují, jak jsou tito lidé úlisní (a v souladu se zájmy, které obhajují pokrytečtí), jsou jediná cesta, jak jim zatnout tipec. Pokud vytrvají, po desátém příspěvku je může editor jako neregistrované suspendovat, ale většinou vyšumí s ostudou sami.


PASIVITA (stejně jako v případě neúčasti při volbách a pozdějšího kňučení) znamená SOUHLAS s pokrytci a ti to vnímají jako potvrzení své dominance a legitimity jejich lží a kosher činů. A Peace s nimi.

Je třeba si stále připomínat, že nikoli ovčí pasivita, ale naopak Trevorův přístup je cesta jak věci (a názory pomatených ovcí) měnit k lepšímu.jansmith[smích]

252938

13.09.2011 17:22

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Dap

jansmith1984 184.?.?.?

Průměrný človíček si plete dojmy s pojmy průběžně...[smích] Když se k tomu přidá odvěký a permanentní náboženský, mediální nebo korporátní kosher brainwashing, tak je na problém zaděláno.


Do toho všeho je třeba připočítat další nástroj Ovčáků k matení zblblých ovcí, kterým je sofi GENERALIZACE (zevšeobecňování - jako v případě Stalina coby zlého Rusa, ve skutečnosti Gruzince nebo Brežněva coby zlého Rusa, ve skutečnosti Ukrajince - kdy milión dalších příkladů, z dalších oblastí všehomíra, čeká v zástupu.)

Vnímání jazyka a chápání významu slov je velmi důležité a dobře to tady připomíná kamarád janko nebo quido2.


A Peace se všemi lokaji Systému, který toto vše záměrně (pro MOC a peníze do těch správných kapes) generuje,

jansmith[smích]

253254

13.09.2011 17:51

Je to válka TOTALu, monsieur

RE: bulvar

jansmith1984 192.?.?.?

To jsou z tvé strany kecy, valdo, kamaráde...[smích] Zvědavec je mnohem vyváženější než hromada jiných webzinů nebo internetových diskuzí a jestli se v debatách přidáš na stranu kosher pokrytců nebo těch, kteří jim nastavují na faktech zrcadlo, je jen na tobě.


Pokud máš námitky nebo jiný názor než tvůj oponent, tak jej tady sděl, ale buď připraven, že pokud se přidáš na stranu kosher pokrytců, tak můžeš narazit na těžko zpochybnitelné reakce, které emotivními výpady a bláboly (coby kdyby) nesmažeš. Právě naopak je pomůžeš ještě více zviditelnit a za to ti díky...

A tak to má BYŤ a tak je to po haviřsku SPRAVNE. Pokračuj ve svém úsilí, Peace s tebou, tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

253256

13.09.2011 20:28

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jansmith1984 199.?.?.?

Hezky jsi to napsal Vojto , ale ignoruješ manévr při útoku na Pentagon.

Dokonce i diskutovaný zásah budov WTC-1/2 je pro pilota (který trénoval POUZE na let.trenažéru) mise takřka impossible, ale budiž, řekněme, že atentátníci měli dvojnásobné štěstí a ještě stihli před dopadem z letounu, ze smyslu pro humor, vyhodit pas Mohameda Atty a vzít sebou jako bonus budovu WTC-7...[smích]


V případě Pentagonu by musel být manévr údajně natolik složitý, že by jej velmi těžko zvládl i zkušený pilot a v žádném případě amatér. A to netvrdím já, který má také něco nalétáno, ale profesionální vojenští a dopravní piloti. Pořád nic??? Mám ti ustoupit z vedení???...[smích]

Letoun musel navíc před nárazem letět ve velké rychlosti relativně dlouho několik metrů nad zemí, že sekal lampy veřejného osvětlení, a když si k tomu připočteš množství kamer v okolí Pentagonu, kdy FBI a CIA zabavila VŠECHNY záběry a uvolnila jenom pár posledních snímků s výbuchem (ze kterých nelze NIC určit), Rumsfeld měl kancelář na opačné straně budovy atd, tak to hovoří samo za sebe. A je toho mnohem mnohem více, třeba že zasažená část byla čirou náhodou v rekonstrukci a tudíž s minimem personálu, že na fotkách otvoru jsou vidět lehce poškozené kanceláře a agenti začali trosky údajného Boeingu okamžitě uklízet atd.atd. To jsou náhodičky, příteli a kamaráde, co říkáš???..[smích]


A Peace s ovcemi, které navzdory Trevorovi věří pokryteckému USraeli, oficiální verzi vyšetřování (NIST) a ulhanému Bushovi. Legrace je, Vojto, že s léty námitky nejen v US ale celosvětově neutichají, ale naopak gradují (dokonce i kosher mainstream byl postupně DONUCEN o námitkách diskutovat, kdy první roky bylo informační embargo absolutní) a jestli to tak půjde dál, tak se ještě budeme divit, protože Ovčákům začíná hořet koudel u prd-le.

jansmith[smích]

253268

13.09.2011 20:39

Plán evropské ekonomické vlády byl vypracován nacisty

RE: Krutá realita...

jansmith1984 173.?.?.?

A ty se jim divíš, Zzi??? Já se naopak divím, že při tom neutuchajícím brainwashingu a soustavném kosher ohlupování (kdy protiváhou je pouze, prozatím nezávislý, internet) jich není mnohem více.

jansmith[smích]

253269

14.09.2011 16:01

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Dap

jansmith1984 80.?.?.?

Tak tak, quido2, kamaráde. Mudrovat, naslouchat Trevorovi a dělat v rámci svých možností všechno pro to, aby Ovčáci ostrouhali je to, oč tu běží.

jansmith[smích]

253341

14.09.2011 21:15

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Dap

jansmith1984 77.?.?.?

Taky tě zdravím, kamaráde a těším se z tvých zajímavých příspěvků. IMHO, nebudeš mi věřit, ale už jsem nad tím co jsi napsal kdysi neskromně uvažoval...[smích] Nakonec jsem zvážil své možnosti, s pokorou sklonil hlavu a rozhodl se přenechat publikační činnost povolanějším. Důvodem je nejen fakt, že mám jiné na čas náročné aktivity a Zvědavce beru spíše jako platformu pro odreagování a občasné naťukávání pokrytců (tímto blahořečím editorovým omezujícím pravidlům, které mi připomínají, abych se nezapomněl s počtem reakcí..[smích]), ale existuje ještě jeden důvod, na který by, myslím, nebylo moudré na veřejném fóru upozorňovat, a tak jej ponechám nevysloven.

Takže, souhrné analytické články nechť píší, jak jsem zmínil, povolanější a schopnější a jendu, kamaráda, s jeho občasnými humorem okořeněnými reakcemi a snahou pomoci narušit hegemonii pokrytecké propagandy farizejů (se kterou ohlupují po věky nevědomé), ponechme zatím na stávající úrovni.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

253357

16.09.2011 10:24

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jansmith1984 173.?.?.?

Přesně, jak sem jinde popsal Vojtovi49 ohledně Pentagonu.

Údajní alkajďáci narazili po složitém manévru (který by těžko zvládal profesionální a vylítaný pilot) do části budovy, která byla čirou náhodou právě v dlouhodobé rekonstrukci a tudíž s minimem personálu (podobně jako v případě WTC1/2, kdy k útoku došlo dostatečně včas před zahájením pracovní doby). Atentátnící si dali velice záležet, aby náhodou nezasáhli opačnou část Pentagonu, kde měl své kanceláře ministr obrany a bojovník za pravdu, lásku a demokracii Rumsfeld a proto kolem Pentagonu složitě kličkovali a nalétli z druhé strany..[smích]

Kamery Pentagon snímaly (a nebylo jich málo), ale všechny záběry byly chvíli po útoky zabaveny agenty tajných služeb. Velikost otvoru, místo dopadu a druh trosek neodpovídají velikosti a typu letounu, který tam měl podle ulhaného Bushe a Cheneyho narazit, ale ovce a lokajové (po polobotky zabořeni do kosher pozadí svých ovčáků a chlebodárců) budou stále hýkat něco ve smyslu, že oficiální verze vyšetřování/nevyšetřování je férová a objektivní.

No není to legrace??? A Peace s nimi,

jansmith[smích]

253481

17.09.2011 21:12

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Polsko malo pred WW2 vsetky predpoklady byt vernym spojencom Nemecka

jansmith1984 66.?.?.?

Hezká a velmi podnětná výměna názorů quido2 a Lin. Jen bych doplnil, že účinnější přístup než se s užitečnými idioty nebavit, je skrze ně, různé pomatance a zejména vědomé lokaje Systému, hovořit k těm, kteří chtějí naslouchat a poučit se. Nikoli tedy pasivita (podobně jako v případě neúčastí při volbách a pozdějšího kňučení - jak se přeme s pí.Jarmilou..[smích]), ale aktivní argumentace, fakta a vysvětlování SOUVISLOSTÍ je cesta, jak narušit hegemonii pokrytců a kosher kolaborantů. Vaše příspěvky patří přesně do kategorie na pokrytectví a dezinformacích nezávislé argumentace, kamarádi, díky za ně a Peace se všemi čtenáři Zvědavce,

jansmith[smích]

253566

18.09.2011 19:34

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jansmith1984 88.?.?.?

Pokud by to bylo jak píšeš, kamaráde pod nickem "jen tak", tak by se jednalo o první případ v historii planety Země, kdy nějaký "panelák" spadl po nárazu letounu a následném požáru...[smích]

Za domácí úkol si najdi na netu případ mrakodrapu, do kterého narazil velký dopravní letoun, mrakodrap mnoho hodin hořel a světe div se, do svého půdorysu (jak se děje při řízené demolici) se nezhroutil...[smích]

WTC1/2 však ano a hned za nimi i budova WTC7, do které dokonce ani žádný letoun nenarazil, jen lehce na několika místech hořela.

Nebylo to proto, že tyto budovy byly před nákladnou rekonstrukcí (azbest) a navíc je pronajímatel Mr.S. stihl nějakou dobu před útoky vysoce pojistit? To jsou náhodičky a kosher peníze přeci nesmrdí, co říkáš?? A je toho mnohem, mnohem více. Pořád tady budeš obhajovat neobhajitelné, ty náš šmudlo??

A Peace s tebou,

jansmith[smích]

253616

18.09.2011 19:54

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: titulek

jansmith1984 77.?.?.?

Je vidět, anonyme, že se nepídíš po správných informacích, a to buď z lenosti nebo z lokajství vůči vyvoleným Ovčákům...[smích]

Všechny námitky, které zde s výrazem tydýta "nechápavě" uvádíš, již byly mnohokrát upřesněny. A nikoli lajky, ale naopak profesionální odborníky na metalurgii, letectví, řízené demolice atd. Mnoho z těchto nepohodlných specialistů bylo "za odměnu" následně kosher způsobem ODEJÍTO z postů, které zastávali.

Tebe tato fakta (najdeš je na netu), která jasně a odborným způsobem zpochybňují oficiální závěry vyšetřování (NIST) ale evidentně nezajímají a z nějakého důvodu se zde, s ještě několika dalšími tydýty, snažíš stále dokola tlačit Bushovy, Rumsfeldovy a Cheneyho pokrytecké bláboly...

V pořádku, jen tak dál, příteli. Alespoň se díky vám podobným nad touto kauzou zamyslí další a další váhajíci čtenáři. A Peace s tebou,

jansmith[smích]

253620

18.09.2011 21:36

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jansmith1984 46.?.?.?

Výraz "šmudlo" se stává urážkou až ve chvíli, kdy jej s pocitem sebelítosti a sebedůležitosti jako urážku vyhodnotíš, kamaráde "jen tak 96.?.?.?"...[smích]

Tady šlo pouze o kamarádské rýpnutí, které mělo adresáta upozornit na to, že obhajuje (možná nevědomě, možná vědomě) neobhajitelné.


Už se to (nejen na Zvědavci) připomínalo mnohokrát. Situaci WTC a Pentagonu hodnotilo po útocích MNOHO na kosher Systému a kosher Bushistech NEZÁVISLÝCH ODBORNÍKů. Tito SPECIALISTÉ problematice (narozdíl od pomatených laiků nebo podjatých lokajů Systému) z pozic odborníků ROZUMĚJÍ a proto byli mnohokrát lokaji Systému (za své přesné, vysoce odborné a vůči lžím a pokrytectví nekompromisní studie) perzekuování a UMLČOVÁNÍ. Jak je to s tebou, když se odvažuješ soudit co se událo? Ty se řadíš mezi laiky nebo mezi profesionální odborníky??


Mysli a prezentuj si co chceš "šmudlo", ale nediv se, pokud na Zvědavci se svými možná naivními nebo spíše podjatými názory, narazíš. Doporučuji ti, aby sis otevřel uvodní stránku tohoto webzinu, sjel dolů a nastudoval následující TEXT:

Chvilka k zamyšlení
Chceš-li znát pravdu, naslouchej tomu, komu zakazují mluvit!


Nic ve zlém a Peace s tebou,

jansmith[smích]

253629

19.09.2011 13:56

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jansmith1984 87.?.?.?

Je fajn, že si ten výraz "šmudlo" přestal brát jako urážku, kamaráde jen tak. Navíc "šmudla" nemusí být špinavec jen po fyzické stránce, ale i po stránce charakterové a celkové integrity, a tam jsem svou narážkou i mířil...[smích]

Pokud je pravda, co jsi napsal o svém věku a backgroundu, tak patříš (nehledě na vzdělání a profesi) do kategorie poučených lajků a stejně jako v případě ostatních běžných občanů jsou tvé názory ohledně útoků z 9.11. ovlivněny emocemi, mainstreamovou propagandou a pravděpodobně i pokřiveným US patriotismem, který ti nedovolí připustit si, co jste tam za velkou louží za pitomce......


Na druhou stranu si zde projevil i zdravé názory, a to tě v rámci naší polemiky rehabilituje a dává naději, že se z tebe časem stane další (pokrytecký Systém sdílením účinně narušující) Trevor...

Držím palce a Peace s tebou i všemi ostatními,

jansmith[smích]

253659

27.09.2011 13:00

Proberme se, Švejkové!

RE: Násilí není program! A pokud chci něco změnit, musím přesně vědět,čím stávající systém nahradit!

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně jak napsal Dobroděj, plný souhlas.

Nestačí mluvit obecně a neurčitě, protože to je právě to tolik připomínané podléhání GENERALIZACI (zevšeobecňování), které tak vyhovuje Vyvoleným Voldemortům a jejich poskokům (lokajům), jako jsou určití konkrétní lidé v politice, médiích, byznysu, církvích atd. atd. atd.

Zároveň je třeba myslet na to, že ani v politice ani jinde nelze házet všechny lidi do jednoho pytle a naopak je třeba (na faktech, konkrétních výrocích a činech) pečlivě ROZLIŠOVAT kdo za koho kope a PROČ, a TY, kteří bojují za zájmy běžných občanů (při volbách i jindy) nahlas a aktivně PODPOŘIT. Nenechat se jako v případě HOPky09 a VV zblbnout líbivými slogany pokrytců a pokud se chyba volbou těchto stran stala, již NIKDY ji neopakovat.

Jak již napsali jiní zvědavci, tzv. E/elity potřebují plebs nevědomý, rozhádaný, ve zmatku, depresi a zahořklosti, protože takový občan se na nic kromě nadávání a kňučení nezmůže a paradoxně pomáhá zmatek a pasivitu dále šířit...[smích]


NAOPAK, problémy je třeba přesně pojmenovávat, jména a činy konkrétních voldemortích poskoků bez podléhání sebelítosti zveřejňovat a s nadhledem diskutovat a v žádném případě se nenechat zatlačit do pozice uječené, zmatené (a následně také často zbytečně arogantní) a o to více bezbrannější ovečky.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

254015

29.09.2011 13:03

Proberme se, Švejkové!

RE: Takových výzev je milion do roka

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu, co napsal kamarád Slain bych pro usnadnění pochopení anonyma 89.?.?.? doplnil, že význam slova Revoluce, je možno chápat různě...[smích]


Druhy Revolucí (a prostředků, které využívají) mohou být různé a příkladem je např. Revoluce tzv. "Vnitřní", kde k žádnému násilí na sobě ani jiných nedochází, která je ale předpokladem (pokud k ní dospěje nadkritické množství občanů) pro moudře provedené Revoluce celospolečenské....

Je to tak, že pokud si férovým člověkem a nikoli úplatným lokajem kosher Systému, tak si jednoho dne na své cestě osobního růstu uvědomíš, co si byl za pitomce..[smích], a pokud máš navíc i dost "Castanedovy osobní síly", tak v jednom jediném okamžiku změníš svůj přístup k chápání "reality", ve které se pohybuješ. To je ta vnitřní Revoluce v praxi...

Najednou si (mimo jiné) začneš všímat VÝZNAMU SLOV, pochopíš jak jsou nevědomé lidičky (pro Moc a peníze do těch správných kapes) soustavně, za pomoci např. eufemismů a generalizace, manipulovány a ohlupovány a e j h l e: tímto pochopením si postoupil na další stupínek.

A pokud se bavíme o vnitřní Revoluci, tak tady něco málo podrobností: Jiddu Krishnamurti Vnitřní revoluce.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

254145

01.11.2011 20:33

Záhadná ruská duše

RE: x

jansmith1984 193.?.?.?

K Brežněvovi malá poznámka. Pokud se diskutuje ruská duše a Rusové, tak je dobré připomenout, že Brežněv nebyl Rus, ale Ukrajinec, podobně jako Stalin Gruzínec (atp, viz quidovy přehledy).

jansmith[smích]

256412

02.11.2011 10:43

A co dál, Stworo?

RE: no hard feelings ...

jansmith1984 193.?.?.?

Ano. Zdiskreditovat, obvinit, unavit a jak to jen jde finančně vyčerpat, ala pro někoho podvržené Protokoly, tak fungují lokajové kosher Systému vůči těm, kteří ostatním lidičkám otevírají oči a je jedno jestli tak fungují podle zadání nebo "uvědoměle"..[smích]


Nějaký příklad ze života, kde to funguje podobně???

WikiLeaks a tlak tento server umlčet skrze vyčerpání fin.zdrojů za současné snahy dosáhnout vydání zakladatele (Juliana Assange) do Švédska a následně do USA k trestnímu stíhání. Ostatně, zdroj informací Bradley Manning si užívá americké kosher demokratické cely již nějakou dobu.


Takže, umlčet a odstranit z očí a vnímání zvědavého plebsu, to je to oč tu běží, protože podle NICH (a přítele hábečka) Pravda přeci-vá NENÍ pro všechny...[smích]

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

256445

02.11.2011 13:20

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak, babo_Blažková.

Je to tak, jak popisuji v jiné reakci. Kosher Systém funguje (i v případě očkování, mimochodem zajímavá je i kauza hl.hyg.Víta) na principu POKRYTECTVÍ, anžto (dle propagandy vyvolených ovčáků) Pravda přeci-vá NENÍ pro všechny [smích]

(tímto zdravím propagátora tohoto rčení, oblíbeného kamaráda HHBB - hábečka) a Peace se všemi,

jansmith[smích]

256453

02.11.2011 16:38

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky to MoUdrostrak shrnul a pro dokreslení si dovolím přidat malou glosu:

-- A tak to "ma byt" a tak to je "spravne" (jak říkají kratkymi zobaky sev.Moraváci [smích]), protože a anžto, v kosher Systému, přeci-vá Pravda (a kosher zisky) NEJSOU pro VŠECHNY. --

Když už, tak jen pro TY (zlatým telátkem a jediným správným Bohem) Vyvolené...[smích]

A než zase vysublimuji, Peace se všemi,

jansmith[smích]

256470

02.11.2011 20:54

Záhadná ruská duše

RE: x

jansmith1984 193.?.?.?

Souhlas. Mně šlo spíš o to připomenout, jak někteří kritici a pomýlenci nasazují na ty zlé Rusy, zatímco je vše poněkud komplikovanější (R.Nohejl a quido se o tom tady už něco napsali).

Mimochodem, generalizace (zevšeobecňování), eufemismy a matení pojmů patří mezi odvěké nástroje ovládání a manipulace oveček Vyvolenými a jak by řekl klasik: tak je to spravne a tak to ma byt, jinými slovy: Protokoly a Pravda není pro všechny rulesssss ..[smích]

jansmith[smích]

256492

05.11.2011 21:50

Světová měna a světové dluhy

RE: Pan M = Zklamaný a frustrovaný čech?

jansmith1984 193.?.?.?

Josephe, ty ses mezi nás vrátil, příteli a kamaráde?..[smích]

Ohlédni se, jestli za tebou nestojí k debatě připraven kamarád HHBB (alias hábečko) s jeho úžasnou tezí, že Pravda NENÍ pro všechny..[smích]

A není tam někde s vámi i třetí do kosher party kamarád "tmo"??? Nedivím se, že lidi jako ty MoUdrostrak irituje, že vám vadí jeho ironie a že byste jej (a jemu názorově podobné) nejraději vyzmizíkovali. Jen čekám, kdy se k vám přidá unavený editor, který má občas nepochopitelnou tendenci pacifikovat (jako v případě MoUdrostraka) ty diskutující, kteří dávají diskuzi na Zvědavci přidanou hodnotu, ale nějak nezapadají do konceptu. No, snad k tomu nedojde......

A Peace s tebou, tvůj kamarád,

jansmith[smích]

256652

07.11.2011 10:41

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: vite jak se pozna, ze vakciny jsou opravdu bezpecne?

jansmith1984 74.?.?.?

Trefná reakce na p.Koubka od duba. Jsem docela zvědav, jak na argument "prasochřipky" (viz. snaha kosher farmafirem zbavit se odpovědnosti, kličkování hl.hyg.Víta nebo vnutit sporná očkování povinně všem) pan Koubek odpoví a jaké argumenty ve jménu Pravdy a lásky k bližnímu svému použije....[smích]

Jedna věc je snaha poctivých vědců bádat a druhá věc je kosher snaha se za každou cenu napakovat nebo (viz. výstupy konsp.teorií) pracovat na zakázku V/vyvolených Elit a jejich lokajů, vše za striktního dodržování hábečkem popularizované pokrytecké teze: PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY.

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

256714

07.11.2011 11:32

Můj vztah k Židům

RE: argumentační výbava kritika

jansmith1984 83.?.?.?

Brilantní upřesnění keduT, palec nahoru....


Doufejme, že si p.Bartoš svou metodologickou chybu v definici židovského národa (kde se ve skutečnosti jedná o self vyvolené, sebestředné a náležitě brainwashed stoupence náb.víry judaismu, tory a Talmudu) uvědomí a v dalších svých článcích ji buď uvede na pravou míru nebo své vnímání Ž/židů jako národa náležitě obhájí.

Pokud jsou Židé národ, tak do tohoto národa patří i Palestinci a nezdá se, že by tato varianta V/vyleným a jejich lokajům (viz. chování Izraleců v Gaze - Viz: Slzy Gazy + české titulky, budování nezákonných osad na Palestinských územích, či vůči námořním humanit.konvojům) vyhovovala...[smích]


Takže, jak bylo řečeno:
>Přestaňme se zabývat židovským národem - existuje dnes pouze Izraeslký národ a jeho věrní vyznavači sionismu

jansmith[smích]

256718

07.11.2011 20:19

Čekání na cargo

RE: článek se snaží hledat podstatu problému

jansmith1984 178.?.?.?

Nezlobte se pí.Jarmilo, ale agenta s teplou vodou mi od časů naší starší polemiky (zda-li jít VOLIT nebo sedět na prd-li a NEVOLIT) připomínáte Vy a nikoli Moudrostrak....[smích][smích]


Vaše snění o přímé demokracii (která by bohužel neunikla kosher deformacím, jako ostatně všechny snahy o zlepšení Systému, pro dobro VŠECH zúčastněných, v historii), za současného sezení občanů na pozadí a brblání, jde bohužel NA RUKU zájmům a silám, kterým volební pasivita plánovitě znechucovaných a zmatených ovčanů VYHOVUJE.

Chtěla byste v budoucnu zásadně změnit volební systém, ale paradoxně svou pasivitou tady a teď (tj. v PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU, který je jediný, který ve skutečnosti máme) likvidujete i to málo, co byste mohla v českém polistopadovém mafiánském kosheristánu, prostřednictvím podpory opozice k současným modrým strakám jako ODS, HOP09 a Veverky, ovlivnit k lepšímu. Prostě pochopte, že někdy méně znamená více..[smích]

Je legrační, jak se svou kritikou Moudrostraka přidáváte na stranu nicků s podobným vnímáním reality jako Vojta49 a nevidíte, že přímá demokracie je vzhledem k dlouhým prstům ovčáků (a většinovému lidskému "materiálu", který je díky odvěkému brainwashingu a sofistikovaným manipulacím reálně k dispozici - pokud nedojde k nějaké kvalitativní změně) stejnou chymérou jako komunismus nebo spravedlivý kapitalismus...[smích] [smích]


Tady se asi neshodneme, ale jinak nic ve zlém a Peace s vámi,

jansmith[smích]

256744

07.11.2011 21:46

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: vite jak se pozna, ze vakciny jsou opravdu bezpecne?

jansmith1984 199.?.?.?

Měsiční limit by neměl být problém. Když editor vidí, že je debata konstruktivní a autor si jen "neplácá játra", tak nebývá tak striktní.

Mě osobně váš názor na "prasochřipku" (jako Systémová záležitost ANO či NE atd.) zajímá, a tak jsem zvědav, jaké argumenty ve věci hodných nebo zlých vědců nebo hodných nebo zlých farmafirem a korporací, kterým jde o dobro lidstva a Nošovic[smích] a nikoli skrze budoucí nárust "prevencí" poškozených pacošů Zlaté tele, přinesete. Do té doby, Peace s vámi.


Jinak, co se týče reakcí vědců, tak zde se nedá zevšeobecňovat. Mnoho odvážných a dostatečně nezávislých, by se jistě uplatit nebo zastrašit nenechalo, ale co ta druhá (za peníze, prependy a případný pocit vyvolenosti) všeho schopná, velmi dobře hájená a honorována množina??? Která skupina vědců, se podle vás podílela na vývoji a distribuci velmi lukrativní vakcíny proti prasochřipce???..[smích] Jen ČR za ní vyhodila do kanálu X miliónů Kč, což je podle mne na druhou stranu lepší, než ji narvat do naších dětí.... Kdo byl za tyto a další vyhozené peníze v mafiánském kosheristánu ČR (a jinde) kdy potrestán??? Cui bono??

jansmith[smích]

256748

08.11.2011 10:06

Čekání na cargo

RE: článek se snaží hledat podstatu problému

jansmith1984 85.?.?.?

V současném Systému máš v zásadě 3 možnosti, dube, kamaráde.

Buď v rámci stávajících pravidel svým volebním hlasem aktivně podpoříš strany a síly, které se snaží prosazovat ve sněmovnách tvé zájmy (pokud jsi kosher podnikatel, tak trojkoalici a pokud běžný občan, který jiné zastání nemá, tak opozici) nebo se jako fyzická osoba aktivně zapojíš do komunální nebo celostátní politiky (budeš kandidovat) a nebo budeš jako pí.Jarmila (to je ten přístup agenta s teplou vodou, nic ve zlém..[smích]) jenom bezzubě kňučet a svůj hlas pro zlepšení poměrů a přehlasování modrých strak "hrdinně" ZAHODÍŠ...

Paradoxně se lidé s vaším způsobem vnímání reality ve svém svatém zanícení (ze strachu z psychického strádání) a pod tlakem cílené propagandy velice často k ÚNIKU do PASIVITY utíkají a tam, kde by mohli pomoci posílit opozici k arogantní a destruktivní trojkoalici, tam nepomohou.

Ono vám to ale nestačí a nabádáním ostatních k bojkotu voleb (které v součesném Systému, POKUD NEDOJDE K ZÁSADNÍ ZMĚNĚ SYSTÉMU, mohou jediné něco změnit k lepšímu) pomáháte Ovčákům a jejich lokajům, oslabováním účinné OPOZICE, k dosahování jejich záměrů, tj. k nevratným změnám např. ve zdrav. soc. nebo důchod. oblasti. Úžasné...[smích] [smích]


A přímá demokracie? Dobrá, jsem PRO.

KDY ji ale v čele s pí.Jarmilou hodláte prosadit, a to tak, aby nebylo možno ji opět (jako v jiných případech) zneužít a opravdu reálně fungovala pro dobro VŠECH zúčastněných???? Pochybuji, že to bude v hospodě nebo v diskuzích na internetu. Do té doby, prosím, nevýlevejte svou voleb.pasivitou s vaničkou dítě.

A Peace s vámi, váš přítel a kamarád,

jansmith[smích]

256772

24.12.2011 16:29

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Analýza 17. listopadu

jansmith1984 193.?.?.?

Tak tak.

PF 2012 a Peace všem,

jansmith[smích]

259465

01.01.2012 21:59

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

jansmith1984 31.?.?.?

Michael Moore Sicko - cz.tit.avi - 02:03:12 | 726.51 MB

Peace,

jansmith[smích]

259990

07.01.2012 10:59

Proč USA potřebují velkou válku

USrael a jeho moplslíci

jansmith1984 178.?.?.?

Lidem, kteří řídí pokrytecký stát USrael a na ně navázané lokajské státy je podle mne v první řadě úplně JEDNO, jaké by měl případný vál.konflikt s Iránem dopad na strany v konfliktu.

Oni a tzv. elity žijí v bezpečí svých "špindlů" a na zmíněném konfliktu si paradoxně opět namastí kapsy bez ohledu na problémy, hrůzy a utrpení, které způsobí těm "dole". Proto také podobné konflikty v režii farizejů začínají pomocí "false flag operations", jako např. Gliwice, Tonkinský záliv nebo WTC 1/2/7 nebo v současnosti výhružkami ohledně Iránského jaderného programu.

Navíc (přesně jak naznačují ti moudří) pomůže takový konflikt (mimo jiné) odvést pozornost od vnitřních problémů, záměrných chyb a nechtěných omylů USraele (a světové finanční oligarchie) a když se to nepřežene, tak jako tolikrát v historii pomůže v jistém smyslu zresetovat ekonomiku. Legrační na tom je, že pitomci na tzv. západě, kteří přežijí a budou následně padat na hubu, budou mít pocit, že to tak je správné (že za ně jejich E/elity dýchají) a že to tak má být...[smích].


Pokud v tom zůstane Irán sám, dojde k tomu co popisuje MoUdrostrak a přibude další zdevastovaný stát v řadě s těmi, které se nepodvolily (jako Avgh, Irák, Libye), i když USrael a jeho lokajští mopslíci (Germ, Fra, Brit apod.) v žádném případě (viz. Vietnam, Avgh, Irák) finálně opět nezvítězí.


Jediná šance pro Irán a ostatní Svět je v tom, že se za něj postaví mocnosti jako (Činí, Indie, Spoj.nezávislých států) a k žádnému ostrému konfliktu mezi USraelem (jeho poskoky) a IRÁNEM, kromě snahy o izolaci, vyčerpání a jarmulkovského poštěkávání, NEDOJDE, protože pokrytci v USraeli a tzv. E/elity se bojí jedině toho, že by je jejich "špindly" a vysoké zdi v případě globálního konfliktu neohránily.

Takže pozor na prognózy tipu přání je otcem myšlenky a Peace se všemi,

jansmith[smích]

260309

08.01.2012 16:01

Proč USA potřebují velkou válku

RE: USrael a jeho moplslíci

jansmith1984 199.?.?.?

Na Rusko jsem nezapomněl, jen jsem se upsal a místo označení "Společenství nezávislých států - (SNS)" jsem napsal Spojenectví......

Jinak, je potěšitelné, příteli jen tak 96.?.?.?, že zde nejsem jediný s podobným názorem na farizeje a pokrytce...


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

260386

10.01.2012 20:06

Neutěšený ekonomický výhled pro nový rok

RE: Zajímavé

jansmith1984 135.?.?.?

VYTESAT a ještě dopsat, že Pravda NENÍ přecivá PRO VŠECHNY, protože, anžto, je jedině pro Vyvolené (......pokrytce).

A také, Pravda a láska (v režii farizejů a Venců) jednou zvítězí nad VŠÍ a nenávistí.......

A Peace s nimi (s těmi pokrytci),
jansmith[smích]

260676

11.01.2012 19:55

O ideologické diverzi

RE: Prestať voliť !

jansmith1984 96.?.?.?

Přesně tak.

Pasivní občany (ať již jsou pasivní z jakéhokoli důvodu), kteří ve své zmatenosti (a nasr-nosti na všechny a na všecho) nejdou volit a svůj HLAS hrdinně po disidensku s pocitem dobře vykonané práce ZAHODÍ, je přesně to, co pokrytecké E/elity a jejich lokajové (v rámci stávajícího Systému) pro dosažení svých kosher cílů potřebují.

Oni nepotřebují voliče, kteří budou volit PROTI NIM (to je riskantní), oni potřebují voliče, kteří VOLÍ s NIMI nebo když už, tak NEVOLÍ vůbec..[smích]

Jejich věrní nebo zmanipulovaní totiž odvolí a je vymalováno - i malé procento účasti rozhoduje.

A pokud hlasy pro tu "správnou" kosher stranu pochybí, tak se dopočítají, přesně jak popsal kamarád Dap z lesa 89.?.?.?. Pamatujete na volby mezi Bushem a Gorem na Floridě a jak dopadly, když to vypadalo, že Bush ml. zvolen nebude?

Tímto zdravím pí.Jarmilu a její disidenský přístup k volbám, který hrdinně po kocábovsku šíří/la zde i jinde mezi ostatní sobě rovné disidenty (viz. abc 188.?.?.?) a Peace se všemi,

jansmith[smích]

260748

12.01.2012 10:14

O ideologické diverzi

RE: Prestať voliť !

jansmith1984 46.?.?.?

Pochop abc, příteli a kamaráde (a někteří další), že sedět doma na prd-li, NEVOLIT a následně kňučet po hospodách a internetu - NEBO jít a VOLIT, není úplně to samé....

V obou případech si s tebou v českém pravdoláskovském kapitalismu (do modra) lokajská vládnouci nomenklatura (díky kosher machinacím) sice vytře pozadí (kdy o ODS se nemá cenu bavit, ale padla tady zmínka o TOP-09 a jak vznikla..[smích] nebo strana VV, která se sice naoko kroutí, ale nakonec jde ostatním farizejům v koalici vždy na ruku, viz. poslední případ: církevní restituce), ale ROZDÍL JE V TOM, že když volit JDEŠ a dobře si ujasníš KOHO, tak těm největším pokrytcům a lokajům zlodějského Systému znesnadníš jejich křivohubě vysmátou SPANILOU JÍZDU...[smích]

Jinými slovy: pokud nejsi sám v politice (i jinde) aktivní a nesnažíš se o zlepšení pro všechny zúčastněné osobně, dáš alespoň jako sebevědomý občan při volbách najevo svůj názor o tom, jaký směr politiky si přeješ.

Tudíž nejsi ovce, která je dokonce volí, ale ani ovce, která zatlačená do kouta (v deziluzi) omlouvá svou pasivitu a jde tím na ruku svému ovčákovi, ale PODPORUJEŠ síly, u kterých najdeš (pokud se řadíš mezi běžné občany a nikoli kosher zbohatlíky) alespoň JAKÉS TAKÉS zastání. No nestojí to za tu legraci??....[smích]

Pochopil??? nebo sem se zase snažil zbytečně???..[smích]
Hezký Citát na závěr: "Nic takového jako špatné počasí není – je jen nevhodné oblečení."


A nic ve zlém a Peace s tebou,

jansmith[smích]

260797

16.01.2012 20:56

Infikuje CIA jihoamerické vůdce rakovinou?

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

jansmith1984 173.?.?.?

Skvěle a pravdivě napsáno, i když pochybuji, že to s Vojtou pohne. A není zde jediný, kdo z pozice kosher akademika (a možná dramatika) školí jiné o pravdě, lásce a demokracii a přitom si buď nevidí na špičku nosu a plácá si jatra nebo (což je horší) patří mezi zástupce lehožumpy (byť ty kultivovanější) ... Přijde, vypustí pár akademických obláčků a zase na čas vysublimuje...

Ať je to tak či jinak, Peace s ním i s lehožumpou, ať již se nachází na kterémkoli zemském kontinentu,

jansmith[smích]

261185

16.01.2012 21:19

Finanční internacionála útočí na Maďarsko

RE: Maďarsko procitá

jansmith1984 130.?.?.?

Výborně to napsal bratr Petr a já, bratr jendasmithů[smích], se k jeho slovům přidávám sloganem o pravdě nejvyšší, viz: Pravda není pro všechny, nýbrž jen pro Vyvolené,

a Peace s nimi.

261188

17.01.2012 19:09

Když válečné hry obživnou

RE: Cvičení bylo sice odložené...

jansmith1984 77.?.?.?

Hezká analýza problému... Pěkné na tom vše je, že pravda a láska pokrytců a farizejů zvítězí nad lží a nenávistí, i kdyby na chleba nebylo...[smích]

Nebo nikoli? A Peace s nimi,

jansmith[smích]

261256

31.01.2012 18:19

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

jansmith1984 193.?.?.?

Tohle je můj desátý příspěvek, pí.Jarmilo, takže měsíční kvóta je podle mne následujícími řádky užitečně využita...[smích]

To co píšete, je přesně to, co E/elity za současného nastavení Systému potřebují... Dostat nasr-tý a nespokojený plebs tam, kde jste teď Vy....[smích].... Tj. psychicky rozhodit, znechutit a dotlačit lidičky do "hrdé" pasivity (v rámci které ZAHODÍ jedinou možnost, která je v rámci stavajících pravidel k dispozici a ještě jakž takž umožňuje zahýbat - pokud to má většinový volič srovnané v hlavě, spojí se a volí moudře - s pozicemi těch největších farizejů, pokrytců a zlodějů) a udržet tím status quo.

Pokud nechcete jít do masových protestů, generálních stávek nebo blokád, které často přejdou do násilí s nejistým výsledkem, tak volby jsou pro tzv. obyčejné lidi s nevypraným mozkem za stávající situace jednou z mála možností, jak efektivně vyslat signál a zbavit se v ideálním případě největších ha-zlů...

Víte, kolik lidí zaplatilo svými životy, aby měly ženy volební právo a aby bylo volební právo uzákoněno (a jak přitom tehdejší pupkaté E/elity skřípaly zubama)? a vy jim ho teď dobrovolně a s pocitem hrdosti vrátíte???..[smích]

Oni potřebují, aby užitečný idiot BUĎ VOLIL JE (jejich panáky) nebo NEVOLIL VŮBEC (Neboli jinými slovy: poučený a sebevědomý volič - plus možnost JÍT a svobodně ODVOLIT - jsou jednou z posledních překážek nástupu pravdoláskovského NWO bez voleb). Nebo už konečně prosadíte změnu legislativy podle své představy k přímé demokracii, pí.Jarmilo??

BTW, nadávání na internetu a po hospodách nebo nabádání ostatních nespokojených k "hrdinné" pasivitě problém nijak NEŘEŠÍ, naopak eskaluje a BIG BANG (s horšími následky) pouze odsune na později.


Citát:
Nic takového jako špatné počasí není – je jen nevhodné oblečení.


Jinak, nic ve zlém a Peace s vámi, i všemi ostatními vám podobnými disidenty..[smích]

Váš jansmith[smích]

262027

01.02.2012 09:36

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

jansmith1984 193.?.?.?

V jiných svých příspěvcích píšeš správně o zevšeobecňování, kamaráde hestroyi, ale tady to platí taky...


Chceš příklady, kdy se nějaký výsledek nebo "kroužkování", odstraněním největších hajz-ů (zmiňuješ Langera), pozitivně promítlo v české politice/ekonomice/morálce a ptáš se na % zastoupení lidí s nevypraným mozkem a přitom - O TO VŮBEC NEJDE.

Jde o to, aby svobodný sebevědomý člověk neseděl na prd-li a jen "smutně" nadával na inetu nebo v hospodě, ale aby využil KAŽDÉ (byť malé) možnosti jak ZMĚNIT poměry v rámci možnosti k LEPŠÍMU (tj. rčení o volbách, které, kdyby měly něco změnit byly by zrušeny, je blbost).

V první řadě jde o to h-jzly (pokrytce a farizeje) nalezlé do jistých údajně demokratických politických stran VŮBEC NEVOLIT (samozřejmě ani ty strany) a tudíž je později nemuset kroužkovat...[smích] Tzn. jak se za přispění užiteč.idiotů stalo v minulosti, nevolit strany tzv. vládní koalice a raději svůj hlas věnovat dobře vybrané opozici, klidně komoušům...[smích] (mimochodem POZOR, věrní lokajové nebo užiteční idioti odvolí VŽDY, ti doma NESEDÍ....[smích])

Já vím, ani současná opozice není 100% (a co na tomto Světě je, že???..[smích]), ale rozhodně neupřednostňuje kosher zbohatlíky nad většinovými občany, nemlaská a ještě se po Vondrovsku nebo Drábkovsku s křivou hub-u občanům (pokrytecky, s hraným výrazem skromnosti) nesměje do obličeje.


Jde o to za 1. buď v politice AKTIVNĚ prosazovat zájmy své a svých spoluobčanů (tady můžeš prosazovat přímou demokracii, za kterou horuje pí.Jarmila - kterou zdravím a které tímto odpovídám na její reakci vedle) nebo se za 2. angažovat ve stávajících (na Systému nezávislých) hnutích nebo za 3. nějaké nezávislé občanské hnutí s jasným programem osobně vybudovat nebo za 4. JÍT SE VŠEMI RIZIKY do občanské neposlušnosti, stávek, defenestrací a takpod...[smích] nebo za 5. ... dosaď si sám...

Ono se to nezdá, ale souvisí to i s tématem tohoto článku. Pí. Jarmila a ostatní jí podobní volební "disidenti" se chovají ve vztahu k volebnímu právu jako manželem (druhem, přítelem) zneužívaná žena, která setrvává ve vztahu který ji nevyhovuje a problém řeší tak, že si (nadávaje na poměry) notuje s podobně postiženými někde v parku na lavičce (v kavárně) nebo se rozepisuje na netu, co by měl kdo udělat a zařídit, aby se jí/jim ta příkoří a nespravedlnosti neděly. A to je z její/jejich strany asi tak všechno...[smích]

Forum, lojza: ACTA a Polsko:
Občanské aktivity jsou takové jako jsou občané. Nedá se předpokládat, že se zjeví nějaký mesiáš a ten udělá pořádek. Pasivní populace nevygeneruje žádné větší protesty. (viz Hilterovo přirovnání Čechů k cyklistům)


Nic ve zlém kamaráde, a Peace s tebou, s pí.J, i se všemi ostatní "volebními" disidenty,

jansmith[smích]

262097

01.02.2012 19:08

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

jansmith1984 173.?.?.?

Víš, kamaráde, ukončíme naší rozpravu asi takhle a tím končím tvá Máňa:

Raději než sedět doma pasivně na prd-li a kňučet (nebo rozesílat pro Systém úsměvná trestní oznámení), tak pokud nemám na víc, je lepší se zvednout a minimálně PRO TU SRANDU jít a proti farizejům ODVOLIT....[smích] (Kolik je to roků zpátky, kdy si o tom mohl plebs nechat jenom zdát a kolik krve to stálo?..)

Ano, není jednoduché se zorientovat a zvolit v rámci možností to nejlepší řešení (PR pokrytců a brainwashing jede na plno), ale při troše snahy to jde, i mezi politiky a zastupitely se najdou féroví lidé, a jak jsem zmínil prve: už jenom pro TU SRANDU (protažené huby kosher pokrytců, kterým se komplikuje spanilá jízda za mocí a prebendami, viz. současná 3koalice) TO ROZHODNĚ STOJÍ....

... Pochopil?? ... nebo to mám opakovat stále dokola..[smích]


Takže, pro pí.Jarmilu a jí podobným volebním disidentům ještě jednou (a doufám naposledy): Za současného nastavení Systému pasivní občan (který si myslí, že svou volební pasivitou něco zlepší nebo snad získá) je pro pokrytecké E/elity ideální pitomec, neboli jinými slovy užitečný naiva.

I minimální volební účast rozhoduje, a tak pokud neodvolíš TY, odvolí za tebe někdo JINÝ a hádej, KDO to bude?..[smích] Následně nemáš ve vládě a parlamentu jako běžný občan zastání a jediné co ti zbývá je kňučet na internetu, jak je všechno na h-vno a jak se na to všechno můžeš vy-rat, a aby sis ulevil a ve vlastních očích a očích okolí vytvořil aureolu "disidenta", tak smolíš po večerech trestní oznámení (které stejně nikdo neřeší) a co je nejhorší, nabádáš nerozhodnuté, aby se stali stejnými pasivními pitomci, jako jsi ty. No není to legrace, hestroyi, starý kamaráde??

Závěr: Jedině účinné AKCE (i malé a s malým efektem, mezi které počítám i účast ve volbách) se v rámci současných pravidel počítají. A končím jedním z citátů, který zadarmo věnuji všem váhajícím spoluobčanům: NEŘÍKEJ SVĚTU, CO CHCEŠ UDĚLAT, UDĚLEJ TO!


Měj se kamaráde, nic ve zlém, Peace s tebou, s pí.Jarmilou (i se všemi ostatními naivy), nenechte se zatlačit do psychických sr-ček a pasivity, netáhněte za sebou další a volit běžte,

jansmith[smích]

262158

01.02.2012 21:26

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

jansmith1984 83.?.?.?

Myslel sem, že ty 3 příspěvky stačily, hestroyi, ale vidím, že nikoli, takže z mé strany na úplný závěr, zde pod příspěvek pí.Jarmily:


Všechny odpovědi na tvé otázky jsou v mých reakcích, i když uznávám, že to nemáš naservírováno (jako pro bezducha, za kterého tě nepovažuji) polopaticky a že pochopení vyžaduje více skromnosti, empatie a tzv. "jiné" pozornosti.

Co dodat. Pasivita a sr-ní na Systém v našem světě nikdy NIC kupředu neposunulo. Dokonce i Gándhího pasivní protest proti tehdejšímu Systému byl v zásadě akcí. Neseděl, disidentsky nekňučel a neplkal, ale zvednul prd-l, konal a v mase s dalšími lidmi nakonec změnil poměry k lepšímu ...


BTW, od druhé reakce jsem nehovořil k tobě ani k milé pí.Jarmile (ta je v této věci, coby ranařka a lákající Siréna, zapouzdřená dokonale a zřejmě natrvalo [smích]), ale hovořil jsem (pro rovnováhu, kterou Vesmír miluje) k případným dalším Zvědavcům. Dále je už na nich, ke kterému přístupu se přikloní, jak dalece půjdou kosher E/elitám svou hrdou pasivitou (kterou ty vydáváš za odboj v Matrixu) na ruku tvá Máňo, a já jim k jejich rozhodnutí držím palce...[smích]


A abychom byli k tématu - tak malé opáčko: Volební "disident" je jako žena, která je týrána (zneužívána, oblbována) parazitujícím deprivantským manželem (druhem, přítelem) -a vice versa- a místo, aby v rámci nastavených pravidel, které nedokáže zlomit, aktivně VOLILA změnu, tak se uzavře do pasivity, připadá si jako hrdinka v Matrixu, verbálně sice na Systém nadává, ale ve skutečnosti jej svým submisivním přístupem a pasivitou udržuje v běhu.

A do další případné debaty na jiné téma Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

262172

02.02.2012 22:06

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Policie ČR, jsem rád, že nemáte co dělat

jansmith1984 146.?.?.?

Kdepak, hestroyi, starý kamaráde. Ani bolševismus ani fašismus...[smích] To jen veškrnova pravda a láska právě začíná vítězit nad lží a nenávistí...[smích]

No není to legrace?

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

262405

16.02.2012 19:18

Podvod Miroslava Kalouska za 114 miliard

RE: nadpis

jansmith1984 31.?.?.?

To je nepřesné, baki, kamaráde. Není dobré ZEVŠEOBECŇOVAT, což je metoda jak dělat nevědomým lidem v hlavách ještě větší guláš než mají. Já jsem například Kalouse ušatého ani HOP09 nevolil a tudíž nadávat směle můžu........[smích]


Na druhou stranu HOP09 a Kalouse (a také ODS, VV a další farizeje) volila spousta naivních pitomců, což je jedna množina těch, kteří nyní (jak správně uvádíš) nemají právo nadávat...[smích]

Druhá množina pitomců je ta, která ve své nasr-nosti a pocitu odboje v Matrixu (s pocitem, jak se Systémem a pokrytci v jeho čele vydrbali) k volebním urnám NEŠLA vůbec...[smích]


OMYL. Systém, jeho lokajové a pokrytci vydrbali s nimi, protože i díky pasivitě a naivnímu pocitu vzdoru těchto na prd-li sedících občanů Kalousové, Nečasové, Vondrové, Schwancové a pod. přečíslili opozici (v Senátu jim to naštěstí nevyšlo) a dostali se k žezlu, dnes jsou pečení vaření v Izraeli a s vysmátou (někteří s křivou) hubou konají jak konají.

Paradoxně tito naší pasivní spoluobčané dnes na netu, po hospodách apod. NADÁVAJÍ NEJVÍCE a vůbec jim nedochází, že pokud by tehdy zvedli prd-l a svůj hlas dali opozici k modré klice (klidně komoušům nebo dnes pirátům), tak by se Kalousek k lizu nikdy nedostal. Modráci a převlečení flanďáci by vládu NESESTAVILI ani kdyby se pos-ali a věci by se vyvíjely jinak.

Neříkám, že pro běžné občany ideálně, ostatně co je na tomto Světě ideální, že...??..[smích], ale za tu SRANDU a menší negativní dopady pro plebs by to rozhodně stálo. Tímto zdravím své oponenty v této věci, milou pí.Jarmilku a hestroye a

Peace se všemi.

jansmith[smích]

263467

16.02.2012 19:31

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

jansmith1984 199.?.?.?

Můžeš na konkrétních příkladech, kysučane, explicitně, popsat v čem například Michael Moore nebo Eckhart Tolle mystifikují a patří mezi psyops, které jedou na ruku E/elitám??

Předem díky kamaráde a Peace se všemi,

jansmith[smích]

263470

16.02.2012 21:20

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

jansmith1984 46.?.?.?

Ty na to jdeš těžce filozoficky, aristokrate, kamaráde....[smích] Já bych řekl, že v jednoduchosti je síla a proto se pojďme vrátit k podstatě a počkejme si na Kysučanovu (doufejme) dostatečně explicitní odpověď na můj dotaz.

Peace s tebou,

jansmith[smích]

263480

17.02.2012 09:17

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

jansmith1984 188.?.?.?

Tady vidíš, jak jsou tyto soudy (stejně jako v jiné debatě zmiňované zevšeobecňování) OŠIDNÉ, Kysučane...[smích] Ty dva příklady (Moora a Tolle) jsem vybral záměrně, protože jsem je podrobněji studoval.

Bohužel, jsi kromě několika náznaků a pocitů žádné konkrétní důkazy, že jsou oba pánové mystifikátory pod vlivem E/elit, nepředložil. Moore je bohatý a někdo o něm napsal, že je zednář, a tak jede s nimi a Tolle je blázen, který mele o 4.dimenzi a tudíž zřejmě patří do blázince a E/elitám pomáhá tak, že oblbuje lidi duchovnem..[smích]


Problém zvědavců jako ty je ten, že už vidí konspiraci za každým rohem a VE VŠEM. Nevěří nikomu a ničemu a jsou schopni označit za slouhy Systému kohokoli, i kdyby se ten dotyčný rozkrájel. Jedna z metod E/elit a jejich lokajů, jak oslabit opozici, je diskreditace oponentů (a čím mají jejich kritici větší vliv na plebs, tím je větší). Všichni, co mají hlavu na krku kritizují Bush-kosher-family a když to udělá Moore nebo Jones, tak jsou s nimi. To je vážně na palici....[smích] Navíc o Tolle toho moc nevíš, ale přesto z nedostatku informací a povrchního přístupu soudíš, jak soudíš......

Např. SiCKO jasně popisuje o čem je zdravotní péče v USA a možná i díky tomuto dokumentu si hodně lidí a odborníků v ČR včas uvědomilo, že je snaha zásady korporátního US zdravotního systému (kde zisk V/vyvolených je meřítkem kvality) prolobovat v ČR a bojují proti tomu. To je ten odpor vůči nesmyslným poplatkům, nadstandardům, neprůhledným IZIPům atd, atd........... Že se lokaje Systému zastavit nedaří je na jinou debatu, ale tady se bavíme o informovanosti.


Tolle ve svých přednáškách v zásadě hovoří o "Moci přítomného okamžiku" a snaží se lidem vysvětlit, že aby se vymanili z vlivu kosher propagandy a brainwashingu, tak se musejí naučit zklidnit mysl, která má snahu jet stále na plno (být v chaosu, to je to Castanedovo - Mitote) a až po zklidnění pochopí, co je nebo není v životě správné. I díky Tollemu to dnes umí stále větší množství lidí a to jsou ti, kteří vystupují z ohrady nevědomých a díky kterým se zneužívaná a oblbovaná lidská většina přibližuje k nadkritickému počtu na propagandě nezávislých jedinců.

Je dobré vědět, kamaráde, že cest na vrchol je mnoho a každému človíčku vyhovuje na jeho cestě poznání něco jiného..........


nic ve zlém a PEACE s tebou i všemi ostatními,

jansmith[smích]

263508

19.02.2012 20:25

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

jansmith1984 81.?.?.?

Opět si poskytl ŽÁDNÝ konkrétní důkaz o tom, že je Moore s nimi, Kysučane. Mnoho slov, samé odsudky a to je všechno. To, že otevřel mnoha lidem svými dokumenty oči (viz. zmíněné SiCKO a další) a poslal je na cestu NEZÁVISLOSTI na Systémové propagandě, tě nezajímá.....[smích]

Stejně tak Tolle, neznáš jej, nerozumíš o čem hovoří a tvá přemoudřelá mysl jej klidně odsoudí. BTW, znáš něco od Carlose Castanedy nebo Judr.Eduarda Tomáše?


Nevadí, jak píšu výše, cest na vrchol je mnoho, A Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

263669

20.02.2012 20:40

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

jansmith1984 74.?.?.?

Kysučane, kamaráde, jak tě mám rád jako diskutéra a respektuju tvoje názory, tak v této věci vyléváš s vodou z vaničky i dítě....[smích]


V první řadě, nejde o to, komu slouží masmédia, ale o to, jak je využít k rozkrytí pokrytců a otevírání očí nevědomým lidem. O tom je i NET (I nůž je vražedná zbraň, ale zároveň užitečný NASTROJ)..[smích]

Je to stejné chápání, jako chápání pí.Jarmily nebo hestroy ve věci účasti nebo neúčasti ve volbách. Lidé jako vy jsou již tak v osidlech světových konspirací nebo borde-ů ve vlastní zemi (a vlastní nasr-nosti), že už nevnímají PODSTATU a v rámci osidel zevšeobecňování hážou všechno a všechny do jednoho pytle. Svou pasivitu v reálném životě (o reálném životě rád hovoříš i ty) a "kvičení" na netu vydávají za boj v Matrixu a bláhově jsou na sebe ještě pyšní. U voleb to znamená, že nejdou volit a pak se diví, že žezlo převezmou hajz-ové (které odvolí jiní), tj. pokrytci a lokajové, kteří je a jejich spoluobčany nakonec oholí (u nás trojkoalice), místo toho, aby TADY A TEĎ (v reálném životě a nikoli Matrixu) pomohli dostat do vlády a parlamentu lidi, kteří se jich v rámci našeho kosheristánu alespoň nějak v rámci možností zastanou (opozice, Piráti). Příklady tento "Matrixový disent" nevidí, oni se o ně ani nezajímají, oni HLAVNĚ nejdou volit a pak kvičí..[smích]


Jedním z předpokladů pochopení "cvrkotu" je pokora a oslabení vlatního EGA. A to je přesně to, co výše jmenovaným (a s nejvetší pravděpodobností i tobě) brání v nadhledu a rozlišení, jaké vlastní reakce na sviňárny tohoto Světa (v režii E/elit, V/vyvolených nebo kohokoli jiného) mají smysl - nebo jsou už kontraproduktivní...[smích]

A o tom jsou Tolleho promluvy, které ty nevidíš, neznáš a šmahem je zavrhuješ. Michael Moore pracuje jinak - a to jsou ty rozdíly v cestách na vrchol. Moore je nezávislý na E/elitách, i když korporátní kanály ke své práci potřebuje, a pere do Systému JINAK (svými na politické korektnosti nezávislými a hlavně po zatím necenzurovatelném netu šířenými, dokumenty).


Psal jsem prve, že snaha V/vyvolených pokrytců a jejich lokajů je propagandou a manipulacemi dosáhnout toho, aby probouzející NEVĚŘILI těm, kteří jim otevírají oči. A to jakýmkoli způsobem viz. Protokoly Sionských mudrců (a je jedno jestli to jsou padělky nebo ne), protože to podle nich funguje. Sám tu snahu vidíš, píšeš o tom, ale když dojde na věc, tak tomu paradoxně podlehneš taky. V tvém odkazu na Mooreho lži, je pár rádoby důkazů (jako ten devítiprstý maník nebo změna povětrnostních podmínek při reportáži), ale i kdyby to všechno byla pravda, tak pořád jsou Mooreho zásluhy na probouzení obyčejného plepsu (a zejména v USA) větší, než možné nedokonalosti, kterých se jako autor dopouští.

A Peace s ním, s Tolle, s tebou i všemi ostatními,

tvůj kamarád, jansmith[smích]

263737

20.02.2012 20:50

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Nejde z toho strach

jansmith1984 81.?.?.?

To je výborné baki..[smích] Myslíš to z legrace nebo z cinismu? Pokud z cinismu, tak jsem zvědavý co budeš říkat, až budeš muset narukovat nebo ti nějaký dron zapálí barák s rodinou. Nějak ta válka přeci začít musí, že?...[smích]

A Peace s tebou, tvůj diskusní kamarád,

jansmith[smích]

263739

20.02.2012 22:20

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: 3. s.v.

jansmith1984 96.?.?.?

ANO, dobrá poznámka. Tak nějak to s největší pravděpodobností (viz. historické i dnešní snahy lokajů kosher Systému a V/vyvolených pokrytců) bude.

jansmith[smích]

263747

21.02.2012 00:13

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Jde z toho strach

jansmith1984 109.?.?.?

Další skvělá úvaha, díky,

a do budoucna Peace se všemi,

jansmith[smích]

263752

21.02.2012 08:06

Kuba – země paradoxů

RE: Na Kubu emigrovat

jansmith1984 199.?.?.?

No, doufám, že si tvoji reakci do diskuze, qwe, nastuduje kamarád Kysučan, protože ten v jiné debatě (polemice) označil Michaela Moora a jeho dokument SiCKO, který na příkladech popisuje (tím, že porovnává zdravotnictví USA s kubánským) to, co píšeš ty, za psyops, ZA LŽI a navíc něco ve smyslu, že tento nezávislý dokumentarista je ve skutečnosti skrytý múrár a pracuje podle zadání světových E/elit...[smích]

Na tvůj příspěvek se mu bude podle mne tudíž těžko reagovat, ale uvidíme, on jistě něco vymyslí a nějak zareaguje...[smích] Jsem na něj zvědavý, na "kluka" hloubavého a Peace s ním i všemi ostatními zanícenými pseudobojovníky proti Matrixu jako je on,

jansmith[smích]

263770

21.02.2012 10:45

High-Tech podvod v Homs?

RE: Bez úcty k pravde

jansmith1984 74.?.?.?

Já bych se takovému chování novinářů nedivil, Eriko. Kdo pamatuje naše staré polemiky s přítelem a kamarádem HHBB, tak si jistě pamatuje jeho sofistikované konstrukce, mezi které na přední místo patřila perla, cituji: že, Pravda není pro všechny...[smích]

Asi, že by ji nepochopili, že?...[smích]

No, a když takové "moudro" s plnou vážností propaguje tak inteligentní a verbálně nadaný sofistikant, jakým byl (a je) Zvědavec HHBB (vyjímečně tady pod svým starým nickem zaskočí podebatit i dnes), tak se nemůžeme divit, jak k šíření Pravdy přistupují takoví mediální prostituti (to je o tom udržení životní úrovně a hypotéce na krku), jakými je většina současných, pro oficiální zdroje fungujících, žurnalistů, analytiků nebo moderátorů TV/rádio programů (čest vyjímkám).

A i když to jsou šme-di a pokrytci, stejně jako jejich chlebodárci, tak Peace s nimi,

jansmith[smích]

263775

21.02.2012 20:36

High-Tech podvod v Homs?

RE: Sýrie

jansmith1984 176.?.?.?

Oni se z toho z přehledem vylžou, Lin, a pokud to z nějakého důvodu nepůjde, tak budou dělat mrtvého brouka a brainwashing pojede, jako by nic, laze dál, protože bežné "ovce", které by mohly neco zachytit, rychle zapomenou.....[smích]

Vždyť to tak v souladu s tezemi Protokolů lokajové Systému a mediální prostituti (čest vyjímkám) dělají od nepaměti a je jedno, jestli jsou Protokoly padělky nebo ne, protože to podle nich v reálném životě (který tak upřednostňuje nad duchovnem kamarád Kysučan) funguje...[smích]


Kdo si dnes po letech pamatuje, jak Izrael zničil check point v Libanonu, obsazený skupinou neozbrojených mezin.vojenských pozorovatelů (modrých přileb) chvíli po tom, co velitel vysílačkou upozornil Izraelskou armádu o přibližující se palbě.

V médiích o tom bylo par článků, par protestních nót, pak to usnulo, vojáky jejich vlády pohřbili a kosher mašinerie bez jakýhkoli sankcí nebo pořádné sebereflexe pokračovala ve své činnosti. Zkuste někdo poserchovat na netu, jestli o tom dnes ještě něco najdete.


A Peace s nimi, s pokrytci,

jansmith[smích]

263802

21.02.2012 21:01

Kuba – země paradoxů

RE: Na Kubu emigrovat

jansmith1984 31.?.?.?

Asi máme, dube, kamaráde...[smích]

Každopádně, myslíš, že by Moore mohl svůj dokument (např. SiCKO) šířit a prát do pravicových pokrytců bez toho, že by to nějak politicky nebo jakkoli jinak neučesal? Že by si nějak nekryl záda, nepřizpůsobil většině vypraných bezmozků lidí v USA, mezi kterými převážně pracuje a pohybuje se? On nebude naiva, který jde hlavou proti zdi, ani nechce jako mučedník shořet na hranici. On chce burcovat lidi, ale zároveň přežít (to není psyops, jak se o tom bavíme) a samozřejmě to i zpeněžit (vždyť v US je o penězích skoro všechno).

Mrkni, jak se ve svém článku rozhovořil proti pokrytcům A.Bartoš a jak to vypadá, bude za chvíli v klepetech.


Není dobré přes stromy nevidět les. I díky Mooremu si teď vrabci na střeše cvrlikají, jaké je v rozporu s oficiální propagandou (VE SKUTEČNOSTI) severoamerické zdravotnictví. I ta Kanada je na tom líp, ale přitom USA jsou mediálními prostituty (čest vyjímkám mezi novináři) všem pitomcům stále dokola dávány za vzor.

Vždyť ten sešup už nemohou jinak zastavit než další velkou válkou a co děláš ty a tobě podobní? Nimráte se v M.Moorovi, Tollem a vidíte čerta za každým rohem...[smích] No není to legrace?

Každopádně, nic ve zlém a Peace se všemi,

jansmith[smích]

263805

21.02.2012 21:03

Kuba – země paradoxů

RE: Na Kubu emigrovat

jansmith1984 31.?.?.?

Přesně tak, kamaráde a voooooo tom to je...[smích]

jansmith[smích]

263806

22.02.2012 12:40

Kuba – země paradoxů

RE: Na Kubu emigrovat

jansmith1984 173.?.?.?

Vidíš, že se nakonec celkem shodneme, kamaráde. Pokud by Moore neměl krytí za demokraty a jel jenom sám za sebe, tak by si v kosheristánu, kterým je Amerika, ani neškrtnul...

Jasně o tom píše nick Saša.


Někteří lidi se stále utápějí v podružnostech, zatímco jim PODSTATA ujíždí do nenávratna. Kysučan se v jiné debatě ohradil, že ho stále připomínám, ale vždyť to je přesně jeho případ. Samozřejmě, že to nevnímá a dost často si svými příspěvky jen leští slovní ekvilibristiku. Jenže na druhou stranu tady má spousty perfektní postřehů, a tak se to s těmi, kde "ujíždí", vynuluje a stále zůstává velkým přínosem pro tyto diskuze.

Stejně tak jako Michale Moore nebo Eckhardt Tolle. Do prd-le chlapi, kdy vám to už docvakne????????............[smích]

Prostě je omyl, vylévat s vodou z vaničky i dítě, jak jinde píšu Kysučanovi (sorry, kamaráde, že tě znovu jmenuju [smích]) a raději, s přibržděnou myslí, vždy spravedlivě a moudře vážit mezi pros a cons.


Takže doufám naposledy: ať je SiCKO propaganda nebo ne, ať má Moore Oscara nebo ne, ať je fanatický demokrat nebo ne ----- to všechno NENÍ důležité..... Důležité je, že SiCKO otevřelo mnoha lidem oči, stejně jako Fahrenheit, O kapitalismu s láskou, atakpod.

Syops je třeba hledat jinde, tj. mezi stoupencu Protokolů a E/elitami a nikoli mezi nezávislými žurnalisty nebo prověřenými duchovními učiteli. To, co svými žabomyšími proklamacemi děláte, je přesně to, co ONI potřebují. Oni potřebují rozhádaný plebs, který se nedokáže dohodnout, který nevěří těm, kteří jim otevírají oči, který je tak zmatený, že řekne, že např. Protokoly jsou pouhý podvrh a nic takového co popisují se přeci nedějeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

A voo tom to celé je,

A Peace s vámi,

jansmith[smích]

263833

23.02.2012 20:20

High-Tech podvod v Homs?

RE: Sýrie

jansmith1984 46.?.?.?

Ahoj Kysučane, starý kamaráde..[smích] Odpověď máš v této diskuzi, v reakci na duba, měj se dobře a Peace s tebou,

jansmith[smích]

263891

25.02.2012 19:36

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: Zlatý Putin

jansmith1984 109.?.?.?

>Snad rozhodující počet voličů pochopí, že svobodně nejít k volbám je hodně krátkozraké řešení.

Tohle podepisuji 85ko.


Snad si to přečte volební disidentka milá pí.Jarmila a někteří další a docvakne jim, že to, co platí pro Rusko, platí přes kopírák i v ČR a jinde.

Není možné zalézt do ulity deziluze, nasran-sti, unikat před zodpovědností k rozborkám všech možných konsp.teorií (čim více jich je, tím lépe), nechat se nalákat na psyops v režiji V/vyvolených a NEVIDĚT, že v reálném životě (nikoli v Matrixu) se počítají POUZE účinné akce (a pokud nemám na víc, tak alespoň zvednu prd-l a ve volbách svým hlasem podpořím opozici proti největším farizejům a tunelářům, kteří jsou notabene navíc většinou pečení vaření na koberečku v Izraeli), poněvadž pozdější kňučení na NETU o nepravedlnosti a skaženosti Světa, maximálně vyleští EGO takového disidenta a jeho pocit sebelítosti..


Jak jsem psal jinde. Nejít volit je za současně rozdaných karet pouhá naivita a alibismus určitého v deziluzi žijícího plepsu, která se v konečném důsledku nakonec vždy obrátí proti němu. Příkladem budiž poslední volby, kdy se k žezlu (potom, co spousty voličů zůstaly doma) dostala Kalousova, Nečasova, Drábkova, Vondrova a další mafie.


Pokud v Rusku rozumní lidé nepůjdou volit, farizejové jim tam briskně dosadí nějakého "demokratického" Chodorkovského (a nebo alespoň nastartují oranžovou revoluci) a pak potěš pánbů s Ruskem i s námi. Jak to funguje, vidíme po Světě.

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

263990

25.02.2012 21:23

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: Zlatý Putin

jansmith1984 78.?.?.?

To je právě tvůj omyl, dube. Vždy máš na výběr a VŽDY můžeš věci ovlivnit k lepšímu. Ve věci účasti ve volbách jsem to tady v debatách několiktát vysvětloval, ale evidentně to nestačilo...[smích]


Ty tady meleš něco o legitimitě a neuvědomuješ si, že pokud nepůjde volit, tak farizeje a lokaje kosher Systému odvolí jiní a díky tvé absenci budou mít v REÁLNÉM životě (nikoli Matrixu) paradoxně ještě větší legitimitu. Co si získal tím, že jsi společně s pí.Jarmilou nešel volit proti Kalousovi ušatému, Nečasovi, Vondrovi, Drábkovi apod.??

NIC. Tyto pokrytce odvolili jiní (následně vznikla kosher trojkoalice) a jejich rozhodnutí přitlačilo/čí ke zdi všechny běžné lidi bez rozdílů, I TEBE. Zchovat se před realitou můžeš jedině v Matrixu, ale tam ti to bude houby platné..[smích]

Jediné co jsi získal, je falešný pocit alibismu a naivní pocit, že se tě to NETÝKÁ..[smích] Ale týká dube, týká. V zásadě sis pouze jako Pilás umyl ruce a ještě máš falešný pocit hrdosti disidenta.... To nemá s kosmickými zákony, jak je chápeš ty, NIC společného.

Stejně jako Pilátka pí.Jarmily a další, kteří si neuvědomují, že i minimální účast rozhoduje a pokud by z plebsu náhodou nešel volit NIKDO (což se nikdy nestane), odvolili by samotní politici, jejich rodinní příslušníci a navázání lokajové a volby by byly platné. Jim NEVADÍ, že nejdeš volit, oni z toho mají radost. Jim VADÍ jedině to, že by byli ve volbách poraženi nebo, pokud by se šlo natvrdku, že by je plebs "vyházel" z cimbuří....[smích] Toho se bojí, ničeho jiného.

Pochopil, kamaráde?

Pokud ne, tak Peace s tebou,

jansmith[smích]

263993

26.02.2012 10:52

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: Zlatý Putin

jansmith1984 173.?.?.?

Vypadá to, že se blížíme do finále, kamarádi dube a Kysučane..[smích] I proto, že se mě ptáte na věci, na které jsem už X krát odpověděl.


Připadá mi, že čtete pečlivě jen příspěvky, které píšete Vy sami (asi je to velmi příjemný pocit číst sám sebe, že??..[smích]), ale co napíše oponent se jen tak přeskáče (vždyť pravdu mám Já, proč se zdržovat studiem a pointou protireakce, že??..[smích]).

Vdyť i to KOHO a PROČ bych volil, tady už v dřívějš.debatách několikrát padlo. A zejména opakovaně zaznívala POINTA, kterou tady do svého recesisního příspěvku v jiném smyslu přihodil i kamarád steve...[smích]


Když ale jinak nedáte, tak briefly ještě jednou:

1. už to tady padlo, v rámci současného voleb.systému neexistuje kvórum, volby jsou platné i s MINIMÁLNÍ účastí voličů, tudíž volební neúčastí UMOŽŇUJETE zvolení právě těch figur, které vám a vaším spoluobčanům následně n-serou, jdou na ruku nejen kosher bankovním a korporátním E/elitám, ale zejména využivají podmínky banistánu a hrabou PRO SEBE a své známé - tunneling (viz. na Slovensku Gorila - jinak analýzu poměrů v bratrském Slovensku přenechávám Slovákům).

2. není dobré se DOBROVOLNĚ s pocitem bojovníka v Matrixu připravit o byť i minimální možnost, jak zamýchat polévku..[smích] Je to právě psyps, který tlačí nerozhodnutým a přemoudřelým lidem do hlavy, že veškerá snaha něco změnit JE MARNÁ. Ovcím tlačí do hlavy, že pokud volit, tak jedině ověřené kádry nabízené lokajskými komentátory (kádry, které mají v kapse už připravenou jarmulku pro výlet do Izraele). Ostatně, blížicí se prezidentské volby jsou jasným příkladem, viz. senátor za ODS Přemysl Sobotka, Fisher, Roithová atpod.

3. už jen pro tu legraci NENÍ NAD TO, zvednout prd-el a jít volit proti těmto lidem (týká se to i sněmovny), protože vhodní kandidáti (dobrá, chcete-li, tak takoví, kteří nadělají menší škodu) se vždy NAJDOU. A to i v řadách ČSSD, ale pokud máte na ČSSD z nějakého důvodu kopřivku, tak klidně komouše, Piráty nebo za prezidenta Okamuru. Prostě i to "málo" stojí pak za to, vidět protažené huby těch největších pravicových farizejů (dnešní trojkoalice, tj. převlečeného Kalouse, svazáka nebo obdivovatele Duky pravdoláskáře Vondry se spáčem z Orlíku).

4. a to je ta POINTA, kterou možná pochopil, možná taky ne, steve, když glosoval těmi granáty. Jinými slovy, POKUD NEMÁM NA VÍC, i minimální osobní AKTIVITA je lepší než sedět doma na prd-li a nad klávesnicí kňučet na poměry (i volba opozice dnešním modrým strakám, která se vám alespoň nevysmívá a běžných lidí se i reálně zastane, viz. důkazy - a je dokonce i proti ACTA)..

5. Takže závěr, NESTOJÍ TO ZA TU LEGRACI???


Ufff, snad toto finální sdělení nalezne adresáty, když ne ve vás, kamarádi, tak alespoň u ostatních a Peace se všemi,

jansmith[smích]

264004

26.02.2012 18:32

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: Zlatý Putin

jansmith1984 146.?.?.?

Souhlasím, dube, rozebrali jsme to dostatečně a nyní je již na ostatních, podle které varianty se zachovají...[smích]

Vyčítáš mi, že nutím ostatní, aby dávali (jak si se vyjádřil) odpadu svůj hlas (když to údajně nechtějí), ale UŽ TI NEVADÍ, že se v opačném gardu TY a tobě podobní chováte STEJNĚ (nebudu jmenovat, aby se zase někteří necítili dotčeni..[smích]), TÍM, že navádíte ostatní, aby seděli doma na prd-li a volit nešli. Vy navádět můžete a jendasmithů nemůže??...[smích] Když už bys nešel volit ani Bartoše a Piráty, tak dovol malou ironii: "takhle tu kosher demokracii nevybudujeme", kamaráde...........


A co se týče Ruska, tak to je podle vaší ekipy v jiné situaci než ČR, takže tam se volit má. Už ale nevidíte, že podstata JE STEJNÁ.....

Pokud by se Rusové zachovali jako vy, tak tam mají našup klona Chodorkovského, jen by to mlasklo. A pak by mohli jako vy, jen smutně kňučet a bezmocně koukat, jak jim farizejové rozebírají domovinu. Proto MUSÍ soudní lidé za současných volebních pravidel CHODIT VOLIT, protože jinak, s pocitem pseodobojovníků v Matrixu, svou pasivitou akceptují to, proti čemu později nejvíce nadávají.

VŽDY EXISTUJE VOLBA, kamaráde, celý život se rozhodujeme a volíme.....


Ani ta POINTA (když už PRO NIC JINÉHO), že alespoň zamícháš polevků a největším modráckým farizejům se natáhne křivá HUBA, tě ponechává netečného. A když už nic, tak že to všechno může být i velká LEGRACE taky nebereš, takže to ukončíme a navi někdy příště...

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

264020

26.02.2012 18:44

Vzpomínky na budoucnost, neboli jak umírá impérium

RE: Zajímavé

jansmith1984 77.?.?.?

Výborně napsané příspěvky, díky. Nesmíme sedět na prd-lích a jen kňučet. Musíme psát podobné moudré analýzy a také, podle svých možností i malými aktivitami, jakými je i účast zatím v rámci možností svobodných volbách, KONAT.

Slýšíš dube, kysučane, hestroyi, pí.Jarmilo????????

KONAT, KONAT, KONAT a nikoli demoralizovat ostatní a vylévat s vodou z vaničky i dítě viz. jiná debata o Moorovi a Tolle...

A Peace se všemi, váš všech přítel a kamarád,

jansmith[smích]

264022

26.02.2012 20:02

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: Zlatý Putin

jansmith1984 89.?.?.?

Tvůj velký omyl a alibismus, anonyme 209.?.?.?, viz. debaty výše a jinde.

To ti stačí málo, když rezignuješ po tom, co ti Veškrna něco nasliboval a nesplnil. Ty jsi čekal od pokrytců a okolořitní-h akrobatů USraele něco jiného??..[smích] Kolik ti tehdy bylo let?

Nemusíš odpovídat, jen bychom se motali v kruhu - bohužel, díky lidem jako ty se farizejové tetelí na flecích a východ z tunelu v nedohlednu............. A vypadá to, že bude HŮŘ.

A Peace s tebou,

jansmith[smích]

264026

27.02.2012 00:02

Vzpomínky na budoucnost, neboli jak umírá impérium

RE: Zajímavé

jansmith1984 82.?.?.?

Rádo se stalo, dube...[smích]


Tak ještě jednou TADY:

Ty se domníváš že lidé jako Ty Systém nepodporují a neudržují při životě, protože mu svou neúčastí ve volbách (kterou já nazývám pasivitou) neposkytují legitimitu??? A to je právě (i když to tak na první pohled nemusí vypadat) tvůj OBROVSKÝ OMYL, kamaráde...[smích]

Ty mu svou volební pasivitou poskytuješ v REÁLU minimálně STEJNOU legitimitu jako já (viz kvorum a platnost voleb) a jediný rozdíl mezi námi je v tom, že já se snažím farizeje svou dobře mířenou účastí ve volbách OSLABIT, tj, aby s křivými hubami pokud možno odtáhli dříve, než napáchají jako lokajové Systému neodstranitelné škody, kdy Ty naopak neděláš NIC a díky tvé neúčasti (a pasivitě množiny dalších naivních na prde-i sedících disidentů) moc lokajů Systému POSILUJEŠ, protože nemohla vzniknout dostatečná voličská základna, která by je zastavila (nebo oslabila).

Jediné, kdo je spokojený je tvé EGO, protože máš pocit, jak si jim to NANDAL nebo alespoň, že se tě to NETÝKÁ. A jak jsem psal jinde, i když volit chodit nepůjdeš, tak TÝKÁ dube TÝKÁ, a to se všemi důsledky, jako pro všechny ostatní normální lidi.


Až v rámci svého (jak popisuješ) smysluplného konání dosáhneš změny volebního systému a pro platnost voleb bude muset být účast, řekněme, min 50% voličů, potom bude mít tvůj protest nebo jinými slovy pasivita SMYSL.

VIZ. málo voličů = neplatné volby, tj. kandidáti se musí obměnit za důvěryhodnější a jedeme znovu...

Dříve NIKOLI dube. A tragické na tom je, že se ve vašem případě paradoxně jedná o pouhé gesto egoistů, kteří si hrají na bojovníky v Matrixu a přitom jsou na Systém v reálu přisáti (a vůči němu zranitelní) úplně stejně, jako všichni ostatní.


A aby byla na závěr nějaká legrace, tak když já jsem podle tebe vůl, tak ty jsi podle mne pitomec [smích], a nic ve zlém a Peace s námi oběma...[smích]

jansmith[smích]

264041

27.02.2012 09:36

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: Zlatý Putin

jansmith1984 31.?.?.?

Tady už nezbývá, dube, než se (po stevovsku) definitivně rozloučit žertovným sloganem: Vy si napište hadice a my si napíšeme matice............ [smích][smích]

a Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

264060

29.02.2012 22:23

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

jansmith1984 109.?.?.?

>Co si myslí účastníci Occupy o Michaelu Moorovi, si můžete přečíst přímo na jejich fóru Forum Post: Where is Michael Moore?


Výběr pro kamaráda Kysučana (velkého to kritika Mooreho nebo Tolleho) od jendysmithe:

[-] 1 points by flip (1593) 2 months ago
i still think you are off in the wrong direction here - he has made money by making movies that attack the 1% - not such a bad thing - i have made money too by teaching tennis to rich people - mike has done more good than i have (i didn't make as much as he did though). i have listened to him often on democracy now and i think he is very ok. i believe he is genuinely on the side of the 99% - of course, i could be wrong but that is my feeling. there are better people to attack it seems to me!


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

264283

01.03.2012 19:44

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

jansmith1984 31.?.?.?

Všechno co píšeš může být pravda, kamaráde, ale také nemusí..[smích]

Samozřejmě, že jsou v té diskuzi i hlasy proti Moorovi (ještě, že péroši neznají Tolleho, určitě by si zgustli i na něm...[smích])

Pointa je ale jinde, a o tom je celá má argumentace s lidmi, kteří ve svém svatém přesvědčení (nebo ve věci účasti ve volbách s pocitem volebního disidenta svou absencí) s vodou často vylévají s vaničky i dítě.


A ta pointa, viz. příspěvek, který jsem vložil, je následující:

---there are better people to attack it seems to me!---


Každopádně nic ve zlém, Kysučane a Peace s tebou i s disidenty,

jansmith[smích]

264414

04.03.2012 22:04

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: Přímo diamantový Putin

jansmith1984 80.?.?.?

No nazdar, paní Jarmilo. Vy jste tady se svou agitkou ještě chyběla...[smích]

Každopádně, vám už není pomoci. Vás ty konspirace, postřiky (a agenti všude kolem) už tak pohltily, že jste vzdálená od reality více než Halleyova kometa od Země, viz: její další objevení v blízkosti naší planety je odhadováno přibližně na polovinu roku 2061...[smích]


I vy si napište hadice a já si napíšu matice.

Plus dovolte malý dovětek:

Pokud by voliči v Rusku byli stejně ZBLBLÍ volební disidenti jako vy a NEŠLI BY VOLIT, tak tam nemají za prezidenta Putina (mimochodem, snad to tam dá po období destruktivní Jelcinovy pravdolásky do pořádku dříve, než Rusové padnou pod USraelskou kanadou definitivně na HUBU), ale nějakou kosher figuru, jakou je v žoldu pokryteckých E/elit např. Chodorkovsky.

Už slyším, jak společně s dubem nebo hestroyem tvrdíte, že u nás jsou přecíííí jiné podmínky...... To určitě, ALE PRINCIP A PODSTATA JE STEJNÁ, paní Jarmilko.


Pasivitou, kterou půjdete na ruku těm, kteří na jednu stranu lákají voliče k volbám, ale na druhou jim tlačí do HLAV jen kosher kandidáty (NEBO SKEPSI), NIC nezískáte. Už se opakuji, ale opakování je matka moudrosti: Oni potřebují, abyste volila JEJICH kandidáty a nebo NEŠLA VOLIT VŮBEC. Proto vás skrze média tlačí do psychických srač-k a dělají vám v hlavě galimatiáš, abyste si (když už nevolíte JEJICH kandidáty) myslela, že není koho volit a seděla doma na prd-li..[smích]

Více takových "pitomců" jako vy a mají to v kapse, jako posledně v případě kosher vítězství trojkoalice....!!!!!!!!! Už se v čele s Kalousem chystají na VÁŠ důchod, paní Jarmilo, a za to, že vám ho asi skrouhnou, mohou paradoxně volební disidenti jako VY..... Vy tady alibisticky plácáte něco o legitimitě, ale to je jen snaha vašeho mozku si to nějak zdůvodnit, zatímco ONI vám na teorie o legitimitě kašlou, protože co je doma se počítá...

Už vám to konečně docvaklo?? ..[smích]

Po tom všem, co jsme se o tom v minulosti nadebatili, asi nikoli, takže Peace s vámi a snad se dub a ostatní případní Zvědavci alespoň zamyslí. Pozdější kňučení na internetu, jak je ten svět nespravedlivý (ještě že mě manžel živí, protože můj důchod by k přežití nestačil) a jak jsou všichni agenty (proložené ohnivými debatami o chemistreil) již NIC ve vašem životě a životech ostatních běžných lidí k lepšímu NEZMĚNÍ.

jansmith[smích]

264635

05.03.2012 21:07

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 31.?.?.?

Paní Jarmilo, nic ve zlém, ale vy se s těmi názory na volby (nota bene v závěsu s vaším pyšným volebním disidentstvím) stále více propracováváte do pozice komika/komičky, vyberte si ....[smích] Ještě chvíli a zařadíte se do sorty hotovsonů, jakým je například kamarád a zdejší akademický teoretik Vojta49.


Něco naznačují reakce pod vaším příspěvkem a pokud jste nečetla mou poslední glosu z jiné debaty, tak ji najdete ve vlákně Přímo diamantový Putin. Přečtete si tam, jak se hrdým nevolením postupně dopracováváte k redukci svého již tak malého důchodu a dalším kosher chuťovkám (které na vás jako naivní volební disidentku chystá Kalousova pravicově trojkoaliční suita) a i když vy si tak nepřipadáte, tak za jakého jste v zásadě pitomce a vůči kosher E/elitám neškodného teoretika a tudíž VÍTANÉHO volebního "odbojáře"...[smích]

Jen více takových jako Vy (kteří stále nechápou, že v situaci, kdy není stanovena minimální volební hranice jsou volby platné takřka bez voličů) a MAJÍ TO V KAPSE nejen BEZ jakékoli NÁMAHY, ale i s křivohubým úsměvem navrch....[smích]


A Peace s vámi, jakož i s kamarády a dalšími volebními disidenty Kysučanem, dubem a hestroyem.

jansmith[smích]

264701

06.03.2012 20:22

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 77.?.?.?

Stokrát jsem jim to tady na tý točně říkal, Koudelka (Kubátová) ..... ale je to MARNÝ, je to MARNÝ, je to MARNÝ... (volná parafráze filmu Jáchyme, hoď ho do stroje.)..[smích][smích]


Stokrát jsem vám tady napsal, paní Jarmilo. že tím, že nepůjdete k volbám NIC NEVYŘEŠÍTE, že si tím možná jen vnitřně ULEVÍTE (a že naopak, svou pasivitou nasedáte pokrytcům a predátorům dobrovolně na lopatu) a to je asi tak všechno ..... ale je to MARNÝ, je to MARNÝ, je to MARNÝ..[smích]

Stokrát, jsem vám tady napsal, že pokud neexistuje quorum, tak k tomu, aby byly volby platné stačí, aby šli volit jen rodinní příslušníci a lokajové kosher stran, které vás a vaše spoluobčany ve jménu pravdy, lásky a demokracie posléze "ojedou" ..... ale je to MARNÝ, je to MARNÝ, je to MARNÝ..[smích]

Stokrát, jsem vám tady napsal, že stojí za to jít volit OPOZICI k modrým strakám, a to klidně jen pro LEGRACI a pocit z dobře vykonané práce......[smích] Minimálně tím zamícháte pokrytcům kartama a posílíte síly, které ve sněmovnách nedopustí alespoň největší kosher "pravicové" sviňárny vůči vašemu důchodu a kupní síle spoluobčanů (ACTA)..... ale je to MARNÝ, je to MARNÝ, je to MARNÝ..[smích]

Stokrát, jsem vám tady napsal, že pasovat se do role bojovníka v Matrixu tím, že se dobrovolně vzdáte JEDINÉ možnosti, jak legální cestou zlepšit v našem kosheristánu (a USraelské gubernii - hurááá na Irán) postavení běžného občana je NAIVNÍ a kontraproduktivní ..... ale je to MARNÝ, je to MARNÝ, je to MARNÝ..[smích]


Je vás tady na Zvědavci víc takových a jste to VY, kteří svou pasivitou společně s dalšími "pitomci" dopustili současné řádění kosher trojkoalice, která se vám navíc nyní arogantně směje do ksichtů... A co děláte dnes, místo abyste se poučili????? Po většinou (v přestávkách, kdy kňučíte nad nespravedlností doby a marníte energii odhalováním agentů VŠUDE a VŠECH - dokonce i PUTIN mezi ně má patřit) jen "moudře" teoretizujete COBY - KDYBY.

Vzletně hovoříte o přímé demokracii, ale prosadit ji NEDOKÁŽETE a už vůbec nedokážete ohlídat, aby nebyla následně kosher způsob zneužita.

Co je ale na palici nejvíce, tak slepě a naivně pomáhaté ovčákům rozdělovat zmatené lidičky, místo aby jste je sjednocovali a ještě jste na to hrdi. Protiargumenty vás nechávají netečnými a slepá hrdost je zde skřížena s pocitem sebelítosti......


No TO JE TEDY KOKTEJL, a tudíž i DŮVOD proč je to MARNÝ, je to MARNÝ, je to MARNÝ..[smích]. Závěrem, není naškodu být osobní a "nabrnkávat" EGO oponenta pokud je naděje na změnu k lepšímu, a ať tak či onak nic ve zlém paní Jarmilo a (bez jakýchkoli vedl.úmyslů) Peace s vámi,


jansmith[smích]

264782

07.03.2012 13:42

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 31.?.?.?

Hestroyi, kamaráde, i na tebe platí slova z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje: JE TO MARNÉ, JE TO MARNÉ, JE TO MARNÉ....[velký smích] [velký smích]


To, že pí. Jarmila mne z okruhu svých přátel (po jisté době debat na téma ...jít k volbám nebo nejít...) náhle vyškrkla, je evidentní, i když pochopitelné a úsměvné...[smích] Její přístup k realitě a svatý pocit "Johanky z Arku" (ve skutečně ale paní "Pilátové" s umytýma rukama) nepřipouští jiný názor na Pravdu než vlastní a když se k tomu přidá pocit sebelítosti, tak je zle.....

Že se ale těmito pomýlenými dedukcemi o oprávněnosti voleb.pasivity a o AGENTECH, kteří jsou VŠUDE necháváte (zdá se) ovládat i Vy, celkem rozumní lidé jako ty, Kysučan, dub a možná i někteří další Zvědavčí volební disidenti, je už ale opravdu na pováženou. Ovlivňujete totiž nerozhodnuté přesně v souladu se zájmy těch, které KRITIZUJETE.... Jejich cílem je dosáhnout toho, aby MASY volily pouze JE a pokud nikoli, tak SEDĚLY doma na prd-li a maximálně si bezzubě kňučely na internetu..[smích]

Protiargumenty Vás nezajímají, stále dokola opakujete mantru o údajné legitimitě, která je ve skutečnosti stejně virtuální jako Vaše vnímání Matrixu, ve kterém se snažite (bezzubě) bojovat proti establishmentu, a nakonec to z vaší strany končívá na emotivní úrovni a blahosklonností.

Pí.Jarmila tady připomněla mé debaty s HHBB, který měl paradoxně blahosklonnost jako hlavní podporu své kosher sofitiskovanosti....viz jeho krédo: PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY a už by jen chybělo, aby ste se k jeho názoru (který jde při trošce kosher snahy bez problému sofistikovaně obhájit, ŽE?..[smích]) přidali.


Tato debata gradovala ve vlákně o Putinovi - jestli mělo pro obyčejné Rusy smysl JÍT K VOLBÁM a zvolit Putina nebo NEJÍT a nechat si kosher E/elitami dosadit klona Chodorkovského, a protože na NIC ROZUMNÉHO NEREFLEKTUJETE (Kysučan se se svými útoky na Mooreho a Tolleho odmlčel úplně), tak ZDE máte další úvahy na toto téma. Mimochodem je tam i odkaz na Zvědavce, takže copyright je zachován..[smích]

Opakuji: Podstata a Princip účasti ve volbách, kde neexistuje quorum je stejný ať v Rusku nebo kdekoli jinde.


A Peace s vámi se všemi, kamarádi (i když vaše EGA toto vstřícné oslovení irituje) a dáli "pánbů", tak bez ohledu na vaší přejatou averzi vůči tajemnému jendovi, naviděnou v jiných debatách,

jansmith[smích]

264836

08.03.2012 12:43

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 86.?.?.?

Six to jasně doplnil a není tady na Zvědavci naštěstí jediný, paní Jarmilo.

Žádná PASIVITA nikdy NIC k lepšímu na Světě NEZMĚNILA ( i Ghandi byl vlastně aktivní). NAOPAK, vždy jen KONZERVOVALA statusquo (viz. poznámka Sixe o vlivu náboženství na mozečky oveček), což je mimochodem přesně TO, co E/elitní OVČÁCI (proti kterým zde i jinde naivně po pilátovsku brojíte), potřebují...[smích]


Jak bylo řečeno jinde, tragické na tom je, že vy a někteří další Zvědavci na žádné protiargumenty vůči vaší MANTŘE o LEGITIMITĚ (kterou jsem mimochodem několikrát zpochybnil) nereagujete a stále si jako flašinety VEDETE SVOU.


Mám ta fakta s různých svých starších odpovědí ZNOVU opakovat????

Asi nikoli, protože vzhledem k povaze vaších reakcí "tady na tý točně": JE TO MARNÉ, JE TO MARNÉ, JE TO MARNÉ..[smích][smích]

Tak snad alespoň poznámku k závislosti stran (i malých) na Systému:

Vás ta závislost (viz. Vlasta Burian: "při vašem vzdělání" ) překvapuje a šokuje, paní Jarmilo?? Co je na ní překvapujícího??

Vždyť na Systému jsme (ať již si to přiznáme nebo nikoli) ZÁVISLÍ ÚPLNĚ VŠICHNI a dokonce i bojovníci za pravdu, lásku a přímou demokracii jako VY, plus všichni ostatní v řadě za vámi stojící voleb.disidenti. Pradadoxně svým hrdě PASIVIVNÍM přístupem svou závislost na Systému umocňujete, protože to je přesně to, co od (v zásadě spravedlivých a zdravě nasrat-ch) lidí jako Vy, Systém potřebuje (viz. stokrát vysvětleno jinde).


Tak snad již naposledy malý - Závěr:

Jediná možnost (POKUD vy a vaší souputníci NEMÁTE LEPŠÍ REÁLNÉ a instantně FUNKČNÍ ŘEŠENÍ, za které plané teoretizování nepovažuji, paní Jarmilo), jak pomocí LEGÁLNĚ dostupných nástrojů OMEZIT DOPADY kosher reforem, škrcení ekonomiky, ořezávání kupní síly obyvatel (i VAŠEHO DůCHODU nebo důchodu či platu vašeho manžela), je v parlamentní demokracii skrze moudře zvolené ZASTUPCE. A jediný ORÍŠEK je - SPRÁVNĚ VYBRAT..[smích] A vyplatí se to i pro tu SRANDU ze zkřivených hub farizejů.[velký smích]

To, že jste zmatena a žádné řešení nevidíte ještě neznamená, že neexistuje. Od toho, jak se nenechat ovládnout přemoudřelým analytickým myšlením je i Tolleho kniha o Moci přítomného okamžiku ZDE nebo ZDE, i když pardóóóón, intelektuálové jako vy nebo Kysučan se těmito věci přeci nezabývají, ŽE? ...[smích]


Paradoxně, pokud se do budoucna ve vašem přístupu něco nezmění, pí.Jarmilo, tak to BUDE i nadále MARNÉ, BUDE TO MARNÉ, BUDE TO MARNÉ [smích] a E/elity se vám (i pro vaší naivní, jim milenou, pasivitu) budou nadále smát do ksichtů.


A nic ve zlém a Peace se všemi,

váš kamarád, jansmith[smích]

264884

09.03.2012 16:57

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 80.?.?.?

Žádný poprask by nebyl, kutro. To by nesměl být mainstream pod palcem lokajů Systému. Mimochodem, když byly USA na vrcholu konjunktury, take tam chodilo k volbám mizivé procento běžných obyvatel a nikoho to nevzrušovalo.

Naopak, v zemích, které spějí do sraček (nebo jsou ve fázi velkých změn) se procento volební účasti běžných občanů ZVYŠUJE, a až to praskné, mohou začít "lítat" farizejové z oken..[smích]


Tady jde právě o rozpor v pomýlených názorech volebních disidentů (eufémisticky řečeno: pitomců), kteří si myslí, že pokud budou místo voleb sedět doma na prd-li (nebo jako odbojáři v Matrixu strhavat ze zastávek reklamy), tak to Systému natřou...[smích]

Nenatřou, leští si akorát EGO střížené s pocitem sebelítosti... Systém si z nich nic nedělá a má je u prd-le (viz. potrestání Týce nebo řidiče autobusu Zemana) a volební neúčast nerozhodnutých voličů má zakalkulovanou do strategie. Navíc ji sofistikovaně využívá k převálcování opozice, byť púvodně opozice volby vyhrála (hlasy pro dobrou věc TOTIŽ CHYBĚJÍ). Posledně k tomu došlo na Slovensku i v ČR a k moci se dostali přeběhlíci ze zkrachovalých a zprofanovaných kosher stran, jako svazák Nečas nebo Kalousek z KDU-CSL nebo spící Schwan ze Zelených.

Zmatení volební disidenti (a odbojáři v Matrixu) seděli doma na prd-li a kdo jim teď rozhoduje o rodinných i státních financích, školství, důchod.systému nebo zdravotnictví???? HOP-09, VV a modráci..... Není se co divit, když jim neoliberální lokajové tlačí do hlav, že volit levici nemá cenu, protože to je stejně převlečená pravice a AGENT kam se podíváš...[smích] Dokonce i z Okamury udělali AGENTA (ani na Putina nezapomněli) - takhle se mediálně, psyops, likviduje opozice a vymývají mozky volebním disidentům, až po uši ponořených ve zmatcích a uměle vyvolané nasran-sti.

A pak kňučí na internetu nebo se ohrazují, že nejsou pasivní, protože oni sepisují (bezzubá) trestní oznámení, či strhávají reklamy na zastávkách, viz. naše společná kamarádka a "Johanka z Arku" (rozená Pilátová) pí.Jarmila, místo toho, aby studovali přednášky moudrych lidí, jako sociologa Jana Kellera, a POUČILI SE..[smích]

Kdyby to celé nebyla v jistém smyslu velká LEGRACE, tak by to bylo k pláči.


Peace,

jansmith[smích]

264954

10.03.2012 21:35

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 68.?.?.?

Tak tady s vámi nemám důvod nesouhlasit, paní Jarmilo. Ještě je dobré připomenout "pitomce", kteří s Mádlem a Issovou přemlovali bábu a teď kňučí, když mají začít platit Dobešovo/Kalousovo kosher školné...[smích] A protože se mi nachyluje měsíční kvóta, tak dovolte něco málo postřehů k tématu na závěr:
Kalous je zvláštní a dlouholetá persóna české vysoké politiky a pitomci, kteří s nadějí na změnu volili HOP-09, přestože věděli, že tam Kalous přelezl z krachující a těžce pokrytecké KDU-ČSL (se stejně pokryteckým knížetem Shwanem, který utekl ze zprovanovaných Bursíkovo/Havlových Zelených) jsou ovečky a naivové pár exeláns...[velký smích]

A co se týče voličů VV, tak ti byli tehdy stejně pitomí a mediálně zblblí jako voliči hopky, ale jako polehčující okolnost je třeba říci, že tam se ty jejich naděje na změnu k lepšímu "třeba" mohly zrealizovat. Čas ale ukázal, že strana VV byla jen klonem ODS a byla stejně jako HOP-09 vytvořena pro odčerpání zmatených voličů levici a také jako podnikatelský záměr některých kosher podnikavců.


Jinak, mám pocit, že si po analytické stránce s Luxorem nebo djb celkem rozumíme a jediné v čem se rozcházíme je náhled na řešení situace.

Možná budou v ČR předčasné parlamentní volby, stejně jako k tomu došlo na Slovači (a blíží se volby do krajů), tak doufám, že pitomců, co budou protestovat sezením doma na prd-li nebo jinými bezzubými aktivitami [smích], bude co nejméně, že se občané nenechají rozdělit a zatlačit do pasivity, že se naopak semknou a účastí ve volbách (tj. volbou jakékoli OPOZICE trojkoaličním modrým strakám, když ne čssd nebo komouše, tak klidně Piráty) zachrání alespoň to málo, co ještě v zájmu běžné populace lze.

Na Slovensku, zdá se, voliči odsekli od zdroje kosher Dzurindu s Radičovou atp. a i když je tam volební účast malá (i tam je mnoho naivních "pseudodbojářů", kteří si na základě zmatenosti a uměle vyvolané nasra-osti myslí, že pasivitou nebo čmáráním na volební plakáty něco pro sebe a své děti REÁLNĚ vybojují), tak SMER bude mít možná vládní většinu a každodenní situace pro obyčejné lidi na Slovensku se tím začne alespoň trochu měnit k lepšímu. Mimochodem, stejně jako v Rusku, kde si lidé (přes kvikot kosher opozice a USraele) zvolili někoho, kdo nejde na ruku světovým pokryteckým E/elitám, kdo lidi nerozděluje ale naopak zemi konsoliduje po Jelcinově pravdoláskové éře, tj. Putina. I to je příklad, že jít k volbám MÁ SMYSL.


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

265020

10.03.2012 23:22

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 80.?.?.?

Je osvěžující sledovat, že tady na Zvědavci nepůsobí jen volební disidenti (kteří svou pasivitu paradoxně deklarují jako aktivitu), ale i lidé opačného pohledu, jako Six nebo baba Blažková...[smích]

Osobně bych se do debat na téma účasti ve volbách (zda-li zvednout prd-l a JÍT - nebo na ní sedět a NEJÍT) nepouštěl, ale začal jsem PRO ROVNOVÁHU reagovat až po té, co se tady začaly opakovaně množit pokrytcům nahrávající agitky proti účasti, v zásadě spravedlivých Zvědavců v čele s pí.Jarmilou and Co...[smích]


Věřím, že tito Zvědavci to myslí v zásadě dobře...[smích] To ale neznamená, že jejich oponenti (kteří stojí oběma nohama pevně na zemi) budou mlčet a podobná nabádání k volebnímu disidentství budou tolerovat. Paradoxně to jde tak daleko, že někteří z těchto "odbojářů" obviňují jendu z agitace PRO účast ve volbách, zatímco jejich vlastní emotivní a mimo realitu postavené agitky PROTI jim nijak NEVADÍ/NEEKLUJE je to...

No není to legrace, kamarádi????..[smích]


A na úplný závěr dva odkazy, které s tématem souvisí:

Jde o dvě zájímavé přednášky o situace ve společnosti, mediálních bariérách nebo naprosto cíleně vyvolávané pasivitě občanů (na kterou se následně chytají nejmenovaní volební disidenti, kteří se pak zmůžou maximálně na kňučení na internetu nebo strhávání a čmárání na plakáty), atd a snad si je pí.Jarmila, Kusučan, dub atd. pozorně nastudují......

1.
Doc. Ing. Ilona Švihlíková, Ph.D., odpovídá na dotazy z publika.
2.
Prof. PhDr. Jan Keller, CSc., na téma "Tunel na konci světla".


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

265025

11.03.2012 11:41

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 83.?.?.?

Problém je, djb, že pokud by lidi volili SPRÁVNĚ a SRDCEM už od ZAČÁTKU, tak by si přeběhlící následně ani NEŠKRTLI...[smích] A nic z toho, co tady v několika vláknech sáhodlouze debatujeme, by se NEDĚLO.


Stále dokola se opakující FÍGL KOSHER OVČÁKŮ a otevřených nebo maskovaných NEOLIBERÁLŮ v pravic.polit.stranách (a jejich lokajů v jim ovládaných médiích), na který zde opakovaně a bohužel bezúspěšně poukazuji, je v tom, že zblbnou nerozhodnuté a adrenalinem ovládané občany k volební NEÚČASTI a mají to DOMA.

Následně totiž chybějí hlasy k tomu, aby byla sociálně cítící levice dostatečně silná a nemusela jít do koalice z pravicovými farizeji. Rovnováha je následně (díky chybějícím hlasům naivních volebních disidentů) příliš křehká a stačí (jak se zde správně poukazuje) pár korupčníků a kosher přeběhlíků a ROZBORKA sociálního státu, jakž takž spravedlivého pro všechny, MŮŽE ZAČÍT.... Já vím, kamarádi, ani levice, Okamura nebo Piráti nejsou ideální (a co na tomto Světě je, že?), ale pořád jen to lepší, než ta farizejská pravicově-neoliberální sebranka....

Posledně jsme to viděli i na vzniku trojkoalice. Přestože levice volby vyhrála došlo nakonec k tomu, že ji chyběly hlasy zblblých volebních disidentů (kteří svou hrdou neúčastí s vodou z vaničky VYLILI i dítě) a stalo se to, co se dalo předpokládat, že "průpiskář" Klaus pomohl vzniknout koalici v té době již totálně zprofanované ODS, pokryteckého novotvaru se starými farizeji v čele Kalousem a spícím Schwanem TOP-09 a kam vítr, tak plášť (hodně štěkat, ale hlavně se udržet ve vládě, že? s Johnem, Bártou a Klasnovou) Věcí veřejných.

A důsledky zklízíme dodnes.


I to KROUŽKOVÁNÍ je lepší varianta, než kňučení na internetu a volební pasivitou nasedání kosher predátorům NA LOPATU...[smích] Vám, přátelé, stačí předhodit kostičku a už se za ní metodou "pro stromy nevidím les", jako o své jediné pravdě přesvědčení lidští ohaři, ženete....

Další dobrý odkaz:
Ing. Ungerman, CSc., odpovídá na dotazy z publika.


Tvůj omyl djb, i pí.Jarmily a dalších analyticky a nikoli srdcem uvažujících zvědavčích volebních disidentů (mám jmenovat? raději ne, protože dotčenost a sebelítost je bohužel další z jejich povahových rysů) JE V TOM, že destruujete jednotnost volebního potenciálu tzv. obyčejných lidí a místo abyste masu běžných lidí (kteří si neuvědomují, jak obrovskou mají MOC státní i celoplanetární kosheristán změnit k lepšímu) SJEDNOCOVALI, tak je MATETE a s hrdým pocitem "bojovníků" v Matrixu z nich děláte (s pocitem vizionářů) ovce, které si myslí, že jim narostly drápy a tím pádem ještě větší PITOMCE, než ve své nevědomosti jsou...[smích]


A voooo tom to v zásadě celé je, kamarádi, a Peace s vámi,

jansmith[smích]

265047

11.03.2012 16:11

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 31.?.?.?

Oracle, kamaráde, i na tebe platí slogan, že pro stromy nevidíš les...[smích] Nic v životě není stoprocentní a občas musím "ve vyšším zájmu" prostě slevit.... Nejde jen o koryta, i když i o ně se šibalové perou...[smích] Jde o záchranu toho mála, co tady ze sociálního státu pro tzv. obyčejné lidi neoliberální kosher hydra ještě nechala. Nebudu se opakovat a pokud tě zajímají mé názory na účast ve volbách ANO či NE, tak je najdeš v odpovědích pí.Jarmile nebo kamarádovi djb.


Co se týče SMERu a povolební situace na Slovensku, tak nebudu fušovat do hodnocení slovenským bratrům. Je to vaše země, vaše parketa a jak si to uděláte (nebo svou pasivitou PODĚLÁTE..[smích]), tak to budete mít...... Osobně jsem rád, že jsem se svou včerejší prognozou ohledně nástupu SMERu nemýlil (že se slovenští voliči nenechali zblbnout kosher médii a radami volebních disidentů (které zde na Zvědavci hrdě zastupuje skupina kolem pí.Jarmily), neseděli doma na prd-li a dostatečný počet jich šel a volil levici) a držím ji včele s Ficem, odbory atd. do budoucna palce. Hen sa okáže......


Pro zajímavost, Oracle, tady máš odkaz na hodnocení předčasných voleb na Slovensku a na SMER, a přeju dobré počteníčko. Mrkni i na diskuzi a mimo jiné i na příspěvky nicka che, Stana, Magnuse Maximuse nebo orinoko:
Slovenské volby: SMER získal pohodlnou většinu, pravice na hlavu poražena.


Glosa na závěr pro volební disidentku a milou kamarádku jendysmithe paní Jarmilu:

A co Čech na volební výsledek na Slovensku?
Bude to přesně podle fóru Renčína:
Na louce tři muži zvíci vikingů. Jeden klečí a má ucho přitisknuté k zemi.
" Slyším nadávání. Kmen Čechů přichází."
A Peace se všemi, váš kamarád,

jansmith[smích]

265059

11.03.2012 18:41

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 173.?.?.?

Problém je, djb, že si nerozumíme. NEROZUMÍME si v hodnocení stavu, nerozumíme si v názvosloví a nerozumíme si ani v pochopení PODSTATY PROBLÉMU, kterou se pokouším stále dokola akcentovat.


Takže ještě jinak: Ve společnosti existuje určitá množina oprávněných voličů. Pokud by se oprávněná množina tzv. běžných lidí (a zejména střední třídy, o kterých zájmy se v kosheristánu s pokrytci bojuje) SPOJILA a MOUDŘE ODVOLILA, neexistuje síla, která by je mohla porazit. V kontradikci k tomu je to, co bezzubě z pozice volební disidentky činí, jinak za spravedlnost a pravdu se beroucí, pí.Jarmila.

TY TVRDÍŠ, že paní Jarmila potenciální voliče podněcováním k volební pasivitě sjednocuje, ale NEVIDÍŠ, že sjednocuje pouze určité procento zmatených a nerozhodnutých voličů. NIKDY se totiž nestane, že by se oprávnění voliči domluvili a nešel volit NIKDO. VŽDY někdo volit půjde (rodinní příslušníci nebo lokajové Systému jako první) a ten někdo způsobí, že se k REÁLNÉ MOCI a k tvým penězům (nikoli v Matrixu) dostanou právě ty skupiny, proti kterým s pí.Jarmilou brojíte.

A říkám to "tady na tý točně" [smích] stále dokola: Pokud jim to usnadní i SJEDNOCENÁ skupina "pitomců", kteří volit hrdě nejdou - MAJÍ TO DOMA bez jakékoli námahy......


Na Slovensku se to přes enormní snahu kosher médií (zblbnout lidi k maximální volební neúčasti a dostat kosher pravici zase k žezlu) NEPODAŘILO a farizejové a GORILÍ osobnosti (včele s Dzurindou a Radičovou) v předčasných volbách totálně UTŘELI.

I ty si přečti odkaz, který jsem nechal kamarádovi Oraclovi a zejména diskuzi pod článkem...[smích]
Slovenské volby


A co se týče výrazu Peace: mír, pokoj, pohoda, vyrovnanost, smír, právní jistota apod., tak co je na něm tak závadného, kamaráde???..[smích]

I kdyby pocházel z hebrejštiny, tak jde v první řadě o jeho SMYSL (podstatu) a nikoli o původní jazyk vzniku. Uvědom si, že rozumní lidé tady na Zvědavci nebrojí proti Ž/židům nebo hebrejštině (vždyť i Ježíš z Nazaretu byl údajně Žid). Oni vystupují proti farizejům a pokrytcům jakéhokoli náboženství, barvy pleti nebo etnika, kde se sionisté a lokajové USraele nacházejí na předních pozicích.


Doufám, že ti toto vysvětlení stačilo, kamaráde, pozdravuj do jendysmithe zamilovanou pí.Jarmilu a Peace s vámi oběma,

jansmith[smích]

265064

11.03.2012 19:25

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 31.?.?.?

Máš pravdu, kamaráde. Rozhodně ho čekají velmi prekérní časy, a to i proto, že Slovensko se nemá na vyšších úrovních (vůči mezinárodnímu kosher kapitálu a neoliberálním lokajům Systému) možnost nebo šanci ubránit i kdyby stokrát chtěl.

Snad se ale Fico a SMER (alespoň v rámci vnitřní politiky) postará o ty nejzranitelnější ve společnosti a nedopustí ty největší neoliberální sviňárny, které na tzv. obyčejné lidi na Slovensku (a střední třídu) rozjížděla Dzurindova/Radičova kosher pravice...[smích]


Sám jsem zvědav, jak si poradí a je škoda, že si jako volič dobrou věc osobně nepodpořil.... Naštěstí takových jako ty, Kysučan atpod. nebyla při volbách většina a Fico bude mít v rámci silné pozice alespoň šanci UKÁZAT za co stojí. Škoda, že v Čechách je narozdíl od Slovenska procento občanů, kteří umějí ve své zmatenosti a disidentském pocitu pouze nadávat a kňučet na internetu příliš silné, ale o tom už bylo řečeno dost....


A Peace se všemi, váš kamarád,

jansmith[smích]

265066

11.03.2012 20:33

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 184.?.?.?

Dobrá, djb, už toho necháme a úsudek nechť si učiní každý ze Zvědavců sám.


Ostatně, to tvoje kdyby, kdyby, je se stejně pomýleného kbelíku vás volebních disidentů, jako to obvinění jendysmithe, že tady agituje....

Jako kdyby jste Vy tady dělali něco jiného, kamaráde...[smích] Vy tady v opačném gardu v čele s pí.Jarmilou neagitujete??..[smích] Narozdíl od vás, já vás z toho neosočuji, jen trpělivě vysvětluji kde se mýlíte a jak dobrovolně nasedáte pokrytcům a kosher neoliberálním predátorům (a navíc hrdě) na lopatu.

Takže z řečeného je evidentní, že příklad s tvými kdyby platí i na tvé vlastní fráze a teorie (což buď nevidíš nebo ti to nevadí) a tvoje kdyby je minimálně stejně rovnocenné mému...[smích]

Nikdy se totiž nestane, že by NEŠEL volit NIKDO (zváště za situace, kdy jde společnost do srač-k) a jak jsem psal jinde, pasivita a kňučení na netu (nebo strhávání plakátů) ještě nikdy NIC (kromě posilování vlastní důležitosti a sebelítosti) nevybojovaly.


Na Slovensku levicoví voliči minimálně způsobili, že se pravicovým kosher Gorilám NATÁHLY jejich křivé HUBY a kdyby už pro nic jiného, tak pro tu LEGRACI těch pár kroků do volební místnosti (a podpora Smeru), což tobě a dalším stále nedocvaklo, rozhodně stála.


Takže tak (jak jsme říkali jako děti: mír do příští "války" ) a Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

265068

12.03.2012 09:41

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 217.?.?.?

A to je váš velký analytický OMYL, paní Jarmilo. Četla jste vůbec něco od Jana Kellera nebo zkoukla videa tady postnutá??? Nemusíte odpovídat, je evidentní, že je to jedno....[smích]


Mnoho nechybělo a pustil sem se do další reakce na váši rozborku situace na Slovensku..... Chystal sem se vám opět na příkladech ukázat, že pokud by slovenští voliči byli jako vy, měli by nyní u žezla stejné pravicově Gorilí pokrytce jako prve, ty, kteří se jen třesou na to, aby mohli pokračovat v demontáži sociálně únosného systému, v cizelování tunnelingu a lichvy, vše dle kosher pravicového hesla: "ZISKY JSOU SOUKROMÉ - DLUHY JSOU VEŘEJNĚ nebo jiného hesla: "VAŠE PENÍZE SE NEZTRATILY - POUZE JE MÁ NĚKDO JINÝ" [velký smích], ale už vás nechám být...


Lidé jako vy (takoví ti poslední spravedliví, ale žijící mimo realitu) způsobili v historii lidské rasy (byť v dobrém úmyslu a často se spasitelským syndromem) sobě i svým bližním (svou, pasivitou nebo naopak chybně cílenou aktivitou) mnoho zla a zbytečných problémů a ASI TO TAK MÁ BÝT....

Asi si lidská rasa musí opravdu šáhnout na DNO a tím, že NENASLOUCHÁ dobře míněným radám, si bude muset prožít opravdovou katarzi (astronomické rozevření sociálních nůžek s obrovskými nepokoji a násilnostmi nebo Velkou válku).

Kolektivní vědomí lidské rasy se na základě dosud těžce a krvavě nabytých zkušeností postupně přibližuje k nadkritické hranici POCHOPENÍ a je jen otázkou, jestli této hranice dosáhne dostatečně včas, bez nutnosti si prožít v horší variantě to, co pod pokryteckou taktovkou nadnárodních Ovčáků, kosher E/elit (a bezpáteřních pokrytců) prožívali po tisíciletí naší předkové.


Slovensko nechme bratrům Slovákům, přejme jim, aby zvládli udržet svou domovinu na úrovni vhodné k pohodovému životu nejen horních deseti tisíc V/vyvolených, ale i všech ostatních tzv. běžných občanů a my se raději zaměřme na podmínky v České republice.

Slováci ukázali, že ještě nejsou totálními ovcemi (které mainstream a lokajové v něm působící dokáží dotlačit kam potřebují - tj. k volbě tzv. pravice nebo volební pasivitě) a že se dovedou (narozdíl od mnoha přemoudřelých českých "Pepíků" ) NAHLAS (nikoli v Matrixu, ale reálně) OZVAT. A uvidíme, jestli k něčemu podobnému dojde i v Čechách.

Pokud nikoli, NAŠTĚSTÍ nám ještě zbývá INTERNET, kde se můžeme v rámci hovění si v pocitu sebedůležitosti a sebelítosti do sytosti bezzubě vypovídat ze svých bolístek a zanadávat si [smích], jistě zbude i dost laviček s reklamami, které můžeme "odvážně" strhnout a také můžeme do sytosti podepisovat bezzubé petice a trestní oznámení (i když, nic proti tomu), ze kterých má Pospíšilova nomenklatůra v 99% jenom legraci.


A k tomu nám dopomáhej "nejvyšší" a do budoucna Peace se všemi, váš kamarád,

jansmith[smích]

265088

12.03.2012 18:47

Hříchy Tomáše Halíka a boj o češství

RE: Čeština, dveře do světa

jansmith1984 93.?.?.?

Jestli si to chce někdo stáhnout, tak by to mělo být tady:

- 02:12:02 | 1.37 GB
Thrive 2011.avi
- cz titulky
Thrive 2011.srt


jansmith[smích]

265117

12.03.2012 21:40

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 93.?.?.?

Když píšeš o legitimitě, Oracle, tak dovol poslední reakci. Úvodem, ten kůň pod pí.Jarmilou je schromlý, stejně jako legitimita, kterou popisuješ..[smích] Váš popis legitimity je další z vaších metodologických omylů, stejně jako jiná nepochopení volebních disidentů obecně. Legitimita, tak jak ji chápete vy, může mít váhu pouze ve vaších pocitech a virtuálně. V reálném životě a za současných volebních pravidel nemá váhu žádnou...[smích]


V reálném životě bude Ficova vláda (pokud ji Gašparovič přiklepne), vzhledem k číslům, naprosto legitimní a také bude (v reálném světě) REÁLNÉ VLÁDNOUT. Bude rozhodovat o vaších důchodech, zdravotnictví, zahr.politice atd, a to nikoli v Matrixu, ale v každodenní realitě...


Je úplně jedno, jestli ji zvolilo "pouze" něco přes milión oprávněných voličů (což je vzhledem k prognózam kosher lokajů opravdu hodně) a že ti co k volbám nešli s ní podle tebe nesouhlasí.

V Systému, který máme, ti, kteří k volbám nešli, totiž jako kdyby NEBYLI, oni NEEXISTUJÍ.

Systém je má "na praku" a paradoxně, pokud by volby dopadly opačně a na Slovači vyhrála pravice, bylo by tomu stejně. Naštěstí pro obyčejné lidi kosher Goriláci utřeli a k žezlu se díky účasti nasrat-ch voličů dostal SMER, který je ze své podstaty více nakloněn hájit práva a jistoty tzv. běžných lidí a navíc má sociální stát v programu.

A ti, kteří k volbám ŠLI a SMER NEVOLILI, volili ve své zblblosti buď (znovu) naprosto zprofanovanou pravici (která po zásluze propadla) nebo svůj hlas zahodili s jinými nevýraznými stranami.A ti co volit NEŠLI?? Důvod, proč tolik obyčejných lidí k volbám nejde spočívá v tom, že jsou jednak nasra-ý (a k pasivitě se často uchylují proto, že jim nedocházejí souvislosti a hlubší vhled), ale také proto, že mají krátkou paměť. Ne nadarmo velké novodobé sociální průsery nebo otřesy přicházejí v cyklech zhruba 80let, až lidé co pamatovali pomřou...[smích] Další důvod, proč k volbám nejdou je ten, že podléhají sebelítosti a jsou naprosto dezorientovaní a apatičtí. Volby pak ze strachu z duševní bolesti (v rámci uchování vlastního duševního zdraví) vytěsňují. To jsou právě ti, které k pasivitě dotlačila kosher média a cílený psyops neoliberálů, kteří potřebují mít OVCE buď NA SVÉ STRANĚ nebo zblblé a pasivně chrochtající (nebo bezzubě nadávající) v chotári..[smích]

Ten ZBYTEK pasivních voličů, který k volbám NEŠEL (přestože se o politiku zajímá a který také nemá na nic vliv) jste Vy, kamaráde. Pochopil??..[smích]


Až s pí.Jarmilou prosadíte přímou demokracii nebo dosáhnete zákonem určenou minimální volební účast, tak bude volební disidentství možná něco platné. Než se tak stane, nasedáte predátorům NA LOPATU...


Jako váš kamarád vám ke změně volebního sytému držím palce... a v tomto vlákně Peace s vámi,

jansmith[smích]

265128

13.03.2012 19:09

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 134.?.?.?

Dobrá poznámka...[smích]

A mimo debatu, protože v tomto vlákně již bylo z mé strany myslím předáno VŠE, jen pár Odkazů pro pí.Jarmilu (všechny kamarády, které to zajímá) a bratry Slováky obecně.....


TÉMA: Rizika přímé demokracie, pokud před tím nedojde k zásadní změně (zejména finančního) Systému - (jde o naturalistický výklad, který si nebere servítky, řečník trochu šokuje, ale není daleko od pravdy). A Peace se všemi:

1.
Rudolf Vaský - Historická nevyhnutnosť Česko-Slovenskej krvavej revolúcie - a čo po nej.
2.
Rudolf Vaský, nám.SNP, Bratislava, 24.Febr.2012

3.
Volby 2012- prečo voliť (prečo sme mali ísť voliť)


jansmith[smích]

265173

13.03.2012 23:54

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 199.?.?.?

Vy mne nenecháte se odmlčet, kamarádi??..[smích]

Pro Oracla, k té něčí zmatenosti...[smích] V klipech Vaského se mluví o Dzurindovi, Chmelárovi, Gálovi, Gorile, ÚROKU A EKONOMICKÉ REFORMĚ nebo T.Baťovi. Naopak o Ficovi a SMERu sem tam nezaregistroval ani slovo. A SMER neprožívám, jen říkám, že levice z hist.podstaty brání (proti kosher predátorům) zájmy společnosti jako CELKU a snaží se udržet v chodu sociální stát. Proto je dobré ji volit a nenechat se zblbnout demagogy a zůstat sedět doma na prd-li...

A ještě k tobě, djb, kamaráde. Ve Švýcarsku voliči zamítli zvýšení dovolené z jednoho prostého důvodu. Někdo férový a zodpovědný jim vysvětlil, že důsledek prodloužení dovolené o dva týdny bude znamenat zvýšení nezaměstnanosti, a to byl důvod, proč to u (o poznání solidárnějších a méně zblblých) Švýcarů v referendu neprošlo.

To znamená:
1. ve Švýcarsku vyšší povědomost o souvislostech u běžných občanů a žádné kosher překrucování nebo zamlčování faktů (kterého se v českých a slovenských farizejských podmínkách dopouštějí lokajové kosher Systému - navíc po polobotky zabořeni v prd-lích USraele) jen tak neprojde..[smích]

2. ve Švýcarsku funguje celkem dobře přímá demokracie (hovoří o ni i RUDOLF VASKÝ) a lidé vědí, že sedět doma se nevyplácí. Sezení na prd-li se běžným lidem nevyplácí ani u nás, v zemích, kde přímá demokracie zatím není (fakta hovoří jasně, ale vysvětlete to dezorientovaným naivům).


Závěrem ještě pár odkazů pro ty, kteří nemají nevratně "zapouzdřené" mozky.

Jde o video "paní Jarmily" v mužském podání. George Carlin - JÁ NEVOLÍM! Ten mluvka plamenně hovoří o tom, že NEVOLÍ a je na to hrdý. On za nic nezodpovídá, protože On nikoho nevolil, Jeho se to netýká, On je z obliga... Jak jednoduché - pro pitomce jako on....

Už ale neřekne, že ho kosher lokaji dosazena neoliberální vláda semele úplne stejně, jako všechny ostatní obyčejné občany. Ať už si to přizná nebo ne, i ON je součástí Systému a důsledků, které svou volební pasivitou dopustil. Na druhou stranu je možné, že ten člověk (psyops) pracuje v souladu s kosher médií na přesvědčování levicových ovcí k sezení doma. A poslední možnost je, že je to jen obyčejný pitomec...[smích] To je totiž přesně to, co predátoři od ovcí potřebují. K obojímu mu "blahopřeji" a Peace s ním.


Jediné, co by mohlo zařídit, že vlády zvolené malým počtem hlasů nebudou LEGITIMNÍ, by mohla být revoluce (viz. Rudolf Vaský). Samozřejmě nikoli krvavá, ale řekněme důsledná. Sabotování voleb a pozdější rozumování na netu o virtuální LEGITIMITĚ toho nedosáhne ani náhodou:

A ještě jeden R.Vaský: Rudolf Vaský - Kulturny Dom Ružinov 30.Septembra2011- Konferencia o priamej...


jansmith[smích]

265192

14.03.2012 00:13

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 93.?.?.?

Máš pravdu Kysučane, je to exot.... To ale neznamená, že nenazývá mnoho věcí PRAVÝMI JMÉNY, viz. hodnocení Dzurindy a různých h-jzlů, privatizování zisků a socializování ztrát, Švýcarské přímé demokracie nebo lichvy a úroku... A vvoooo tom to je. Všechny ostatní přemoudřelé řeči různých teoretiků (jako například volebních disidentů) jsou jen planými a bezzubými kecy.

Jak jde čas, tak je vidět, že ty a další tobě podobní (jako pí.Jarmila atd.) bys udělal AGENTA i z Ježíše z Nazaretu nebo velitele záchranné flotily z Plejád Aštara Šerana, kamaráde...[smích]


A Peace s tebou,

jansmith[smích]

265194

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 3

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,20 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 381,06 Kč
1 unce stříbra
515,46 Kč
Bitcoin
403 089,46 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 010 076