Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Petr Černý

Nalezeno 11 příspěveků, 6 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.01.2009 17:01

Návod na zničení naší civilizace

RE: Mafie & stát

Petr Černý 160.?.?.?

Myslím, že nepřátelství není moc na místě. Napadá mne, že bychom se my prostí občané mohli domluvit s oběma subjekty jak říká Limonádový Joe, "Pachouch nebo hrdina, všechno jedna rodina", a tím bychom se možná domluvili se sebou. Jednotlivý člověk je dnes tak rozpolcen, že již vůbec neví, že trpí schizofrenií. Stačí si ji jen uvědomit a spolupracovat s lékařem, kterého zastupuje stát a mafie.

(Mafie přece nemusí být tak bezohledná jako do superúředničiny zblázněný stát, od slova "stojí", jako stát na místě, a že stojí zbytečně moc peněz, a nemusí zbytečně zničit tolik mnoho prostředků na administrativní vytváření nevěrohodného obrazu spravedlnosti, kteréž to prostředky se mohly spravedlivě rozdělit mezi stát a mafii, a občanu se mohlo dát více klidu a času na regeneraci sil. Všechny subjekty by si mohly žít klidněji, bez vyčerpávání a stresu, nesměly by být však postiženy demnecí. V tom, nesouladu, že musíme ze sebe navzájem dřít energii mučením, zatímco je možné si jí více dávat uvědoměle bez vyčerpávání, spočívá kámen úrazu naší kultury, na který ona dojede. Vždyť můžeme plati výpalné státu i mafii bez duševního vyčerpávání zákony a fyzické likvidace drogami, alkoholem, hazardem, fotbalem a nových tyčinek müsli atd.)

Pokud se budeme stavět k vymývání mozku negativně, nikam nedospějeme. Naopak, měli bychom si pochvalovat, že se o nás všichni tak dobře starají, aby nám vymyli mozek, až bude uplně čistý...a čisťounký a neviňoučký, takže se všichni budem mít zase znovu rádi (sebe sama i sebe navzájem).

181997

25.01.2009 12:54

Návod na zničení naší civilizace

RE: Moznosti jsou ruzne

Petr Černý 194.?.?.?

Je to vůle. Přeje si tak bůh v nás, které ho uctívám, i kdy v něj nevěříme. A neví, o tom, že jeho vůle (nevědomý pud) je samozničující.. Kdo si tuto boží vůli neuvědomuje podporuje nenávist, války atd. i kdyby jednal zevně proti nim, nebo právě proto. V té gáze jsme zabalení a omatání my - mrtvé mumie. Neřekl Ježíš mrtvým, aby vstali? Myslíte si, že lze holou rukou zastavit okružní pilu (cirkulárku), která krvavě řeže na obvodu "naší" civilizace? Nebo stačí vypnout proud a zastavit točivý moment ve středové hřídeli?

182041

26.01.2009 10:41

Návod na zničení naší civilizace

Opona spadla, klaun odchází...

Petr Černý 194.?.?.?

Přátelé, mám dojem, že jste se nškteří vydali po falešné stopě, a začali jste moc brzy jásat. Měli byste být vděční za poučení. Smlouvy přece mezi sebou uzavírají zločinci, mravně slabí lidé, pokrytci s povrchní morálkou a podobní, včetně těch, kteří to o sobě ještě neví, že jsou tak biologicky a mediálně konstruovaní.

Člověk prosté mysli učiní to, co je potřeba bez velkého domlouvání a smluv. Na jedné straně dráždíme občanské nevědomé a nejhorší pudy, a na druhé občany svazujeme a ekonomicky usměrňujeme tisíci okovů norem a zákonů (smluv), ale občan se tím nestává bytostně mravným. Naopak, když může tak díky inspiraci z přirozené i volžené podvědomí zlobí. To nejkrásnější v nás ničíme. Také se podivujete, jak je to možné, že z naší mládeže rostou bezohlední grázlové, s pěknou vizáží a uhlazenou morálkou?

Dokonce někdo z Vás předhazuje Bibli. Což tedy nevíte o dědičném (genetickém) hříchu? Myslíte si, že jste nevinní? Že za nic nemůžete, že vám předem před narozením a před smrtí, někdo odpustí všechny hříchy? O kdo je odpustí tomu spasiteli? Jak byste mohli jinak při tolik vyhlašovaném výběru druhů vyhubením jiných bytostí a právem silnějšího (podlejšího) na této planetě přežít? My lidé jsme přece pouze sprostí handlíři, kteří si osobují právo pána a vraha všeho tvorstva na Zemi. Příčinu té tragedie nechceme vidět a narůstající následky nejsme schopni řešit. Což neodsoudil Ježíš kupčení? Což nepředpověděl pád starého Jeruzaléma? Nejsme opět u jeho Zdi nářků? Což dnes internetové vzdálenosti?

Což denně nekupčíme se sebou samými i s druhými? Nesmlouváme, nepodvádíme hlavně sebe? Neslevujeme, jak se nám to hodí. Není náš život cele konvenční? Myslíte si, že rozvíjení (obchodnické) smlouvavé morálky, tzv. demokratický handl, je ta správná cesta? Nebo snad neučíme děti od narození reflexnímu chování, nečiníme z nich vypočítavé a smlouvavé automaty: „Když budeš hodný, tak dostaneš cukřík, jinak ti to osladíme, Evropo! A když se budeš pěkně učit, dostaneš jedničku, a budeš jednička (blbec).“

Měli bychom být vděční, že se někdo uvolil a sehrál s námi zdarma na vlastní náklady, Internetovou psycho-komedii pro naše pobavení a poučení. Nemá nás ve skutečnosti ten, na koho tolik nadáváte, vlastně rád? Představte si, kdyby se do nás někdo pustil podobným způsobem při zhodnocování našich úspor a majetku (pochopitelně jen pro sebe). Odrbal by nás až na kost. Stačí nám jenom mazat med kolem úst a dávat za pravdu, že falešná stopa, po které sebejistě kráčíme, je ta správná.

Škoda, že jste škodnou vyhnali z Internetu, mohli jsme se ještě chvilku bavit..

182140

19.02.2009 21:45

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

Kde byl z Bohnic

Petr Černý 194.?.?.?

Optimizmus je nedostatek informací, vzdělání a zrní. Nasypeme-li do labyrintu pasti, internetu nebo mysli zrní nebo müsli, první generace myší hledá a nalezne, a druhá jde na jisto. U lidoopů první nenalezne a druhá již vůbec ani nehledá. Kdy je lepší být myší, a kdy lidoopem?

184179

20.02.2009 19:05

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

RE: Zajímavý

Petr Černý 160.?.?.?

Chtěl bych jen připomenout některý čtenářům, z nichž mnozí to jistě pochopili, že jde jako téměř vždy podobných gulášů o parabolu a též skrytý návod praktického osobního řešení života, takže na tom guláši zase tolik příliš nezáleží. Chytrému napověz, hloupého kopni. Je pochopitelné, že pro mnohé je zcela neřijatelné...

184251

27.02.2009 23:19

Svět podle lišek

Jenom idioti odsuzují školství a vzdělání!

Petr Černý 194.?.?.?

Pane Lischko! Vy nadáváte na „naše“ školství, protože jste dementní. Ono je dobré k mnoha věcem. Především k tomu, aby naučilo žáky fetovat. A nejen to! Ono podporuje naše zdravotnictví. Važme si toho!

Statisticky je to úplně zřejmé. Analfabeti vůbec netrpí Alzheimerovou nemocí. Nejvíce jí trpí vysokoškoláci a středoškoláci. Žáci základních trpí méně, a žáci zvláštních škol vůbec. Jeden z hlavní příjmů typického demokratického státu, který demokratičtější než ten nejdemokratičtější stát na světě, je příjem z decimování mládeže, hazardů a drog.

Jediné, co dobře naučí „naše“školství „naše“ děti je fetování. Dal jsem svého nadprůměrně inteligentního syna na gymnázium v jednom menším městě. Lépe, když bude denně dojíždět půl hodiny do školy, než aby byl vystaven špíně krajského města. Během týdne jej tam naučili nitrožilně fetovat pervitin. A to bez jakéhokoliv přechodného období, při kterém by si předběžně alespoň zvykal na tabák, alkohol či trávu. Třídní učitelka i ředitel mi vymlouvali, že by se na jejich škole nějak fetovalo, ačkoliv syn měl ruce rozpíchané do krve, a prosil u telefonu dealera o dávku.

Nyní je to třicetiletá troska, o kterou musím všestranně pečovat, ačkoliv jsem již před důchodem. Stát a mafie s tím nic nechce mít. Může za to rodina!

No, vidíte, vy hnidopiši, a přesto jsem šťastný. A dokonce více než demokratický mafiánský stát, jenž si na tom namastil kapsy. Lituji jej a jsem mu vděčný. Zbavil mne iluzí. Občané, nenadávejte! Svěřujte své dítka profesionálním pedagogům. Čím dříve vás zbaví iluzí o opravdovosti tohoto světa, tím lépe!

Občané, kupte si nové auto, abychom překonali světovou krizi!

184975

14.05.2009 16:01

Život morčat

RE: Souhlasím. se vším.

Petr Černý 194.?.?.?

Brambory jsou cizokrajné hlízy. Je to jednoduché, pokud bychom se šli pást na vlastní trávě, nikdo by nám nemohl prodávat skleníkovou zeleninu, která je bez chuti, jalová, bez semen, a v případě brambor stříkaná proti skladové klíčivosti. Nedivme se potom, ze jsou konzumenti všestranně impotentní, a že musí být jako domácí neplodné hlízy nahrazeni cizokrajnou sadbou.

191152

11.06.2009 20:24

Vzhůru do příštích voleb - Negativní strana podporuje demokracii

RE: vrchol demokracie

Petr Černý 160.?.?.?

Za vrchol totality považuji skutečnost, že člověk nemusí chodit povinně volit, protože volí jiní za něj a všechno je dopředu zvolené..

Takže v současné době se může člověk cítit asi nejsvobodnější, protože se může cítit nejzotroččenější (svoboda je otroctví, demokracie je totalita).

Nemusí chodit volit, může si vyjádřit co chce kde chce a jak chce, protože to není nic platné. Nikdo vám nebrání vydávat a publikovat ty největší konspirační teorie o blížící se super totalitě židovstva, protože všichni jsem už "židi" (nemyslím národnost).

Můžete se svobodně přehrabovat v odpadkových koších na sídlištích a napříč celou planetou prostřednictvím internetu kooperovat na vytváření a potvrzování teoriích blízkých vašemu (debilnímu) vidění světa. To je svoboda (otroctví).

Vrchol horní je totiž vrchol spodní. Vrchol demokracie je vrchol totality.

193112

18.01.2010 09:45

Kalamita

RE: Víte, co znamená slovo

Petr Černý 194.?.?.?

Milý Kropáči! Ti, co to nechtějí řešit, v takovém případě nechcípnou. No...stane se prostě to, co se má stát - bude spravedlivé vyrovnání. Ti, kteří si nezatěžují hlavu tím, jak "žijí", považují za nejvyšší realitu (jako hovádka) prožívání a nikoliv pozorování, se drží nad vodou již jen opravdu silou vůle a podvodu (vědy, techniky, chabého rozumu, plané naděje...). Až dojdou tam, kam patří, všem ostatním se pak uleví....Jako jim jsou dnes ukradené "tvé" starosti, budou pak ukradené tobě. Bude to fakt úleva... [smích]

209812

18.01.2010 17:03

Kalamita

RE: super článek

Petr Černý 194.?.?.?

Milý čtenáři, jak jsem zkoumal, tak jsem zkoumal, nenašel jsem vůbec žádnou prospěšnou činnost, kterou by cvilizovaný člověk (občan) prováděl na této planetě - jak pro přírodu, pro ostatní živé druhy, tak pro sebe. Snad jedině sebezničení, by přicházelo v úvahu. Ale i na tom pracujeme velmi mizerně, neboť produkujeme jen zbytečné utrpení, zatímco podstatnému se vyhýbáme a jeho gumu napínáme..
Tak je vše vlastně v naprostém pořádku. Zájmena, např. my a oni, vymysleli spící lidé, lumpové a darebáci - my. Nejde vůbec o tu trochu spadlého sněhu, revoluci a nějakých 20 až nekonečno let budování světlých zítřků, kvůli čemuž jsme dnes na huntě. Sníh roztaje, změní skupenství a my s ním. A to teprve začne ta pravá sranda. Což nejsme jenom sníh?

Proč bychom je měli hnát svinským krokem. Vždyť si také můžeme nezvisle na nich udělat pro sebe demokracii. Jenomže my to nedokážeme. Jedině, že by nám za to někdo dobře platil. Jsme atomizovaní, nesnášenliví, jsme jen my (jedno já z 6 miliard proti všem zájmenům, zbavit se jej navždy, máme vyhráno). Tak jsme horší než oni, kteří se pro kořist sdružují a oni jsou správně na svých místech a my také.

209855

23.02.2011 10:44

Invaze mimozemšťanů

RE: Hledám spolupracovníka

Petr Černý 94.?.?.?

A v tom si myslím, že je to naopak. Člověk (alepoň ten dnešní) je mrtvý. Hnán pudy, pouze pasivně reflektuje zevní realitu. Ztratil iniciativu. Funguje přesně podle marxisticko-leninských pouček jako odraz hmoty, a dnes v kapitalizmu demokratickém více jak v komunistitckém.

Systém je možná mnohem živější, než dušička v něm lapená. Dále vše se považuje za živé. Pouze z naší (sobecké) pozice považujeme některé jiné frekvnece než svoji za tzv. mrtvé a jiné za živé. Kámen při úderu kladívkem zvoní a reakguje rychleji. než tzv. živý člověk (občan).

Čili měnit systém není vhodné. Měli bychom si jej považovat a chválit, že nás jako mrtvoly oživuje (trápí) - do té doby, než se začneme zvedat z mrtvých sami. Pak uhnije sám. V tom bychom měli spolupracovat. Změnou systému se lidé nezmění - možná naopak ještě více se zhorší a zdegenerují jako po tom listopadu před těmi 21 lety..

Nepotřebujeme změnit demokracii, jako peklo je výborná. Potřebujeme změnit k lepšímu člověka, jak, to je otázka? Že jej budeme pitomě vzdělávat, až z něj zase bude hloupá reflexní opička domácí?

238496

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 51 čtenářů částkou 10 288 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 0

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 0

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 4

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,74 Kč
Švýcarský frank
23,47 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,69 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 625,91 Kč
1 unce stříbra
550,52 Kč
Bitcoin
1 364 985,32 Kč

Poslední aktualizace: 14.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 093 803