Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.03.2009 00:45

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Ještě reakce na Pergilla

Mirda 24.?.?.?

>Ten poslední bod mi přijde přehnaný. ŘKC se přece jen za ta staletí někam posunula a i to zakazování kondomů v Africe dřív nebo později skončí.
------
Na žebříčku hierarchie skutečných vládců světa stojí Vatikán (katolická církev) podstatně níže pod dynastií Rothschildů, nebo-li také Rothschildova impéria. Viděl jsem grafické znázornění pravomocí, kdo koho ovládá, ale důkazem může být skutečnost, že při setkání papeže s Rothschildem, se papež hluboce uklonil a vyšel Rothschildovi vstříc s nabídnutou pravicí. Jinak si pozvaný host před papežem klekne a políbí "svatého" otce na špičku boty. Tohle by nám snad napovědělo, jaký má papež před Rothschildem respekt (viděl jsem uvedené na videu). Především, když si uvědomíme, že Vatikán je jednou ze svobodozednářských lóží, čímž se samozřejmě do této hierarchie zařazuje. Tohle by nám mohlo i vysvětlit záměr Vatikánu s odmítáním použití kondomů, vedoucí k rychlejšímu rozšíření epidemie AIDS. V tomto případě se jedná o úmyslnou genocidu a Pergill se ve svém příspěvku udeřil hlavičkou o hřebíček. A nebo, pokud tohle věděl, tak to je přesně obráceně (udeřil hřebíček na hlavičku).

Kdybychom nebyli tolik vzdáleni od tématu, tak mohu uvést podrobnosti, jak byl tehdejší ministr obrany, Robert McNamara, přímo posedlý s přelidňováním planety a když se stal v roce 1970 prezidentem Světové banky, tak nechal vyčlenit kongresem 10 milionů dolarů na výzkum biologických zbraní ke snížení populace. Z tohoto projektu vznikl vir HIV a potažmo epidemie AIDS. Pro koho McNamara pracoval nemusím snad uvádět?

187559

31.03.2009 01:38

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: údajně,prý,předpoklad..

Mirda 24.?.?.?

Tak ty nedáš pokoj. Proberme si to tedy ještě jednou a naposledy. Napsal jsi:

>Jak píšeš. Musí existovat podezření. Ale tady není žádné podezření. Žádný důkaz. Žádní svědci. Pokud nic z toho nemáte, je to jen a jen čirá a čistá spekulace a pomluva.
-----
Uvedu ti příklad ze života. Spláchneš záchod a voda se ti vyvalí z mísy pěs okraj na podlahu. Co řekneš? Ku-va, ucpal se záchod a nebo, dopr-ele, údajně se ucpal záchod? Vidíš ten rozdíl? Skutečnost je, že záchod je ucpaný. O tom snad nemusíme pochybovat? Jak k tomu došlo už můžeme nazvat spekulací. Jestli máš doma malé děti, tak už ani tohle nemusí být spekulace a asi již budeš vědět, co z odpadu vytáhneš? Stačíš tohle sledovat?

>"Židé údajně nepřišli do práce". Tahle věta vzbudila tvoje podezření. Né nějaký důkaz, svědci. Ale pouze jen a jen tahle věta.
------
Gulde, překrucuješ fakta. Věta v čláku zní. Cituji:

Židovský personál kanceláří ve WTC byl údajně varován, aby 11. září nešel do práce. To potvrzují na veřejnost uniknuvší zprávy, že zaměstnanci izraelské telekomunikační firmy Odigo – která zajišťuje okamžité doručování zpráv – dostali dvě hodiny před útoky na WTC varování a varovali ostatní Židy, aby toho dne nešli do práce.
------
Diskuze se nevede o tom, zda Izraelci přišli nebo nepřišli v inkriminovaný den do práce, nýbrž o tom, že byli "údajně" varováni firmou Odigo a proto nepřišli do práce. To máš jako s tím ucpaným záchodem. Záchod je nepochyně ucpaný, ale jak k tomu došlo, to už je záležitost "údajných" spekulací. Gulde, já se už sem nevracím. Neobtěžuj se s reagováním.

187560

31.03.2009 02:43

Jak funguje tunel

RE: Tak, tak

Mirda 24.?.?.?

>Je čas žní...zloději, co nikdy rukama NIC nevytvořili, sklízejí svoji zaslouženou úrodu.
---------
Skvěle napsáno, Jindřichu. Vystižně vyjádřeno a v závěru s jistou dávkou humoru. Asi proto, aby nás z toho nakonec "pepka" neklepla. Přihodím něco do placu o těch, co nemusí pro živobytí pracovat. Parazitující psychopati a neb, jak funguje tunel do otroctví (dvě videa v angličtině).

187562

03.04.2009 00:33

Člověk v tísni

RE: Židovská víra....

Mirda 24.?.?.?

>Člověče, kde vy na tohle chodíte, to mě teda podržte
-------------
Nemohu si pomoct, ale to jméno se mi vytvořilo poskládané z písmenek na okraji talíře s písmenkovou polévkou. A copak místo takových údivů, kdybyste raději poradil? Ta čísla židů jsou z přeloženého článku britského žurnalisty, který po válce cestoval po Evropě a sbíral informace z historických dokumentů. Ten článek napsal někdy mezi roky 1950 a 1953, neboť hovoří o Stalinovi v přítomném čase. Jak už jsem ve svém příspěvku napsal - což bylo uvedeno i v článku - statistika skutečných počtů obyvatel židovského vyznání záležela na registraci samotných židů. Kdo nebyl evidován v židovských organizacích, ten nebyl uveden ve statistice. Čili počty se mohou různit. Zdá se vám to hodně a nebo málo?

187732

06.04.2009 15:08

Kam zmizel náš pan prezident?

RE: to není pravda, že má vítat prezidenta prezident

Mirda 24.?.?.?

Bylo by to těžké držet klapačku, když se dospělí baví?

187909

06.04.2009 15:31

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: to Hestroy: Rusko nie je pod taktovkou TKN

Mirda 24.?.?.?

Stále si ještě někdo myslí, že Rusko v tom jede také? Killroy, díky za zajímavé odkazy a já to zde zopakuji:
Nova ruska revolucia
Preco sa zidia obavaju Putina ako premiera
Haló, je tady někdo, kdo má stále obavy, že NWO přichází z východu? Jedna důležitá zmínka v těch odkazech chybí a to je Minichovská mírová konference v roce 2006. Putin tam odhodil rouško diplomacie a nazýval věci správným jménem. Otevřeně se pustil do neoconců a všem přítomným otevřel oči. Veřejně odhalil spiknutí neoconců proti celému světu, že ani mainstream to nestačil zadržet.

187912

06.04.2009 16:36

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: Odvěký sen o světovládě,bud pomocí komunismu a nebo kapitalismu.

Mirda 24.?.?.?

Výstižně a pravdivě napsáno, kozorohu. Máš opravdu přehled. Jenom bych se chtěl pozastavit nad tím posledním odstavcem tvého příspěvku.

>CAMPS ARE A FACT AND VERY REAL. I cannot say strongly enough, THEY DO EXIST. Not only exist, but there are over A MILLION foreign U.N. troops in this nation to rule over them and the ones they will be picking up. That includes TROOPS FROM RUSSIA.
-----------------------------------------------
Koncentrační tábory jsou skutečností. Hlasitěji to už nejde oznámit: TÁBORY EXISTUJÍ. Nejenže jsou skutečností, ale máme zde (ve Spojených státech) přes milion cizineckých vojáků Organizace spojených národů, kteří jsou připraveny k zásahu. Včetně RUSKÝCH VOJSK.
---------
Zdá se mi, že tahle poznámka unikla pozornosti všech. Nás spiklenců i těch nevěřících. Popíračů NWO i těch, kteří se již těší. Žádný dotaz? Žádná reakce? Abych to tedy objasnil.
Tahle informace je v úvodu webové stránky, ale podstatně staršího data. Koncentráky jsou skutečností, ale změnila se politická situace. Viděl jsem haldu fotografií, kde byly dopravní značky a směrovky vedoucí ke koncentračním táborům v obou jazycích, tedy i v ruštině. Viděl jsem vyrovnané kolony nákladních Zilů a připraveny v plné pohotovosti. Ale proč cizinecká vojska? Proč zrovna Rusové? Z jednoduchého důvodu. Americký voják po Američanech střílet nebude. Jistě, existují výjimky, ale převážná většina to neudělá.

Jakmile Boris Jelcin skončil s prezidentováním, tahle dohoda vzájemné spolupráce byla zrušena. Přátelé, mnozí z nás si ani neuvědomujeme, jak blízko jsme byly zde, na Americkém kontinentě, vyhlášení stanného práva a zavedení tvrdého diktátorského režimu. Další Velké bolševické revoluci v režiji potomků těch stejných psychopatických parazitů, kteří zorganizovali před necelými sto lety tu předchozí v Rusku. Všechno bylo připraveno. Koncentráky, cizinecká vojska, zrušení ústavy a vyloučení rozhodování kongresu. Jen jedna jediná loutka by měla pravomoc v rozhodování. Ta loutka se jmenovala G.W.Bush.

Opona jde dolů - přestávka - opona jde nahoru a máme tady zbrusu nové předtavení. Jiná loutka, jiné a mnohem sifistikovanější proslovy, jiná iluze. ZMĚNU, KTEROU CHCEME VŠICHNI A MY TO DOKÁŽEME(!) Jenomže dějství se odvíjí stejným směrem. Stejné lži a stejný podvod. Nic se tedy nezměnilo.

187916

06.04.2009 18:29

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: to Hestroy: Rusko nie je pod taktovkou TKN

Mirda 24.?.?.?

>...Hitler také nebyl jejich člověk, ale ONI ho dotvořili a použili ke svým cílům...
--------
Bylo to trochu jinak. Ten pán s knírkem byl jejich člověk, ale odmítnul tancovat v rytmu jejich muziky. S tím dalším prohlášením se budeme muset nechat překvapit.

>Otázkou tedy je, zda jim Putin opravdu překazil jejich plány.

187921

07.04.2009 02:45

Kam zmizel náš pan prezident?

RE: Mě spíše zaráží

Mirda 24.?.?.?

>Je prostě potřeba posilovat image USA jako těch nejlepších...
----------------
A kdo je neposlechne, tak jim tu jejich demokracii nějak vnutí. Ať už ji chtějí, či nikoliv. [velký smích]

187931

07.04.2009 16:29

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: Odvěký sen o světovládě,bud pomocí komunismu a nebo kapitalismu.

Mirda 24.?.?.?

>...ta poznamka neunikla, len...niektore info asi mentalne nespracuvam.
------------
Bylo to hezkých pár roků zpátky, kdy jsem to četl a viděl ty fotografie. Na něco narazíš několikrát a v jiném článku, tak si to zapamatuješ, jako třeba ty cizinecké armády na území Spojených států. Pokusím se ti odpovědět na tvoje dotazy.

>- Tie kolony Zilov si videl v USA???...nie je logisticky a celkovo jednoduchsie dat vojskam auta ktore ma armada po ruke?
----
Na té fotografii to nepoznáš, ale na té stránce bylo více fotografií, kde byly i ty dopravní značky v obou jazycích a ty kolony Zilů stály za plotem jakéhosi vojenského objektu. Mohu se mýlit, ale myslím si, že stejné fotografie se objevily i tady na Zvědavci v diskuzi. Tu stránku už nenajdu, ale mám to v paměti a kozoroh mi to jeho příspěvkem jenom připomněl. Proč by nepoužívali místní vojnskou techniku? Proč to tahat až z Ruska? Nevím. Tady už musím pouze spekulovat. Já si myslím, že v takové situaci hraje "moment překvapení". Zdejší mediální propaganda jede stejně jako za studené války ve smyslu: "Rusko nás napadne". Byli jsme tady skutečně kousek od vyhlášení stanného práva a teď si představ vidět po ulicích jezdit cizí vojska a v Zilech. Psychologicky to znamená konec hry, už nás dostali. Jak jsem už napsal, je to jenom spekulace a nejsem vojenský stratég.

>- KDE schovas milion vojakov inej narodnosti na uzemi USA??? Su v kasarnach a nemozu chodit na vychadzky?
----
Technika je připravena na místě a vojáci se dopraví během jednoho dne. Následující den jsou připraveny k zásahu. Tak bych to řešil já, jako vojenský stratég amatér. Ten zbytek dotazů by byla zase pouze spekulace. Nemám přímou odpověď.

187949

07.04.2009 17:44

Vratké pilíře evropského společenství

RE: vyprávění vulgárního "knížete" z Hulvátova....

Mirda 24.?.?.?

Pane vulgární hulváte (poznámka pro editora/moderátora). Tohle není napadání autora příspěvku. Jen se všichni podívejte, on se tak skutečně jmenuje. Ale k teď už k těm jeho výplodům.

>Je to celkem ctive napsana pohadka, ale ctenar nesmi premyslet.
---------
Pane vulgární hulváte, někdo má přemýšlení dáno od přírody a někomu to bohužel není dáno. Podle mne, tohle je nejlepší článek z pera pana Lhotáka. Kdysi, když tady na Zvědavci začínal s tou jeho sionistickou propagandou, tak jsem byl proti němu zaujatý. Hodně zaujatý. Psal tady články přesně s opačně laděným zaměřením. Holdoval Evropské Unii se všemi důsledky. Opěvoval ztrátu národní identity, ztrátu kulturních a historických hodnot národa a při popisu svých intimních vztahů se sestrami Tomanovými nám nezapomněl připomnout, že bez peněz do hospody nelez. Jinými slovy, kdo nemá prachy, ten nešuká. Později se sám přiznal. Byl to nějaký jeho experiment. A máme tady otočku o 180 stupňů. Jenom doufám, že i tohle není jeden z jeho experimentů. Tímto článkem mi promluvil pan Lhoták z duše. Díky Radime [mrknutí jedním okem] a ty nadávky v diskuzi pod těmi předchozími "experimenty" beru zpět.

>To, ze si sedneme u cesty a budeme spolecne rozjimat, to nenakrmi sto nebokolik milionu evropanu. Zatimco vy budete premyslet nad piliry evropske civilizace, tak vas vykoupi....
-----
Atd, atd. Vídíš hulváte, tady je vidět, že opravdu nepřemýšlíš a proto jsi to nepochopil. Článek nemá chybu a je celkem jasné (pro toho, kdo přemýšlí), že tyto pilíře společnosti, které se vytvářely po celá staletí většinou přirozeným vývojem, tak byly právě ke stemelení společenských celků. Nikoliv k jeho rozkladu. Jistá změna od přirozeného vývoje nastala až na přelomu dvacátého století a právě v této době násilné globalizace se tyto pilíře záměrně a násilně rozpadávají. Komu tyto pilíře asi překážejí? Proč jsou lidé, kteří se snaží tyto pilíře podepřít a znovu vybudovat nazýváni neonacisti? Ale tohle je jistě až příliš hodně otázek pro někoho, kdo nepřemýšlí. Vulgáre z Hulvátova, pokud se chystáš na můj příspěvek reagovat, tak si přečti článek pana Lhotáka ještě několikrát. Jinak to nemá cenu. Bez logiky a přemýšlení v hulvátově mozkovně si opravdu nemáme o čem popovídat.

187954

07.04.2009 21:49

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: to Hestroy: Rusko nie je pod taktovkou TKN

Mirda 24.?.?.?

>...Melo by se o tom vic psat.
-----------------
Jako bys to vodníku nevěděl? Proč se o tom asi nepíše? My tady pořád řešíme následky a na příčiny se jaksi zapomíná. Uchopme to za opačný konec. Přirozenou touhou většiny lidí je žít v míru a ve shodě s ostatními. Radovat se ze života. Cvok, grázl a zločinec jsou anomálie lidského charakteru a dovolím si je nazvat psychopati. Takže tito psychopati se podvodem dohrabali k obrovským majetkům (normální člověk by to nedokázal) a to jsou ti, co nám tady organizují manipulací s lidmi naše dějiny. Proto se o tom nepíše a oni sami raději žijí v temnotě. Tak nějak v pozadí..za oponou. Stačí jich dostat do záře reflektorů a ta jejich moc ochabne a může se i zhroutit.

>Myslel jsem vseobecnou nenavist.
----
Proganda ve formě vymývání mozků dělá zázraky a těší se velikých úspěchů. Nenávist se neobjeví jen tak sama od sebe. Nenávist se musí propagandou vyprovokovat a to všechno na pokyn a pod taktovkou těch psychopatů. To jsou ti, kteří nám překrucují ty naše dějiny. Tak tady máš ty příčiny pěkně naservírované na talíři. A když potom víš příčiny, tak následky už není potřeba řešit. Bez toho prvního by se to druhé nestalo. Nebudu zabíhat do podrobností dějin a odhalovat příčiny následků světových válek. Jsme zde v jiném článku.

Až teď jsem si všimnul hlavičky v této větvi a tak to zopakuji.
Hestroy, Rusko není pod taktovkou TKN. Ozvi se.

187976

07.04.2009 21:53

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: V nových filmech hollywoodské produkce

Mirda 24.?.?.?

>...Celá historie je jeden obrovský falzifikát
-----------
Než já dopíšu krátký příspěvek, tak při odbíhání od počítače se tady rozjela zajímavá debata. Ani jsem o tom nevěděl. Jindro, četl jsi ty odkazy od Killroye? Co si o tom myslíš?

187977

07.04.2009 22:04

Vratké pilíře evropského společenství

RE: vyprávění vulgárního

Mirda 24.?.?.?

>...vi vubec autor, co je to nanobot?
-----
Tak ty nedáš pokoj?

187978

08.04.2009 04:53

Člověk v tísni

RE: tak a

Mirda 24.?.?.?

>už v tom mám jasno: člověk v tísni je lobbyistickou organizací židů, kteří se během druhé světové války spolčili s ufouny a teď tahají za nitky globálního dění...
------
Chytrej kluk. Konečně pochopil.

187990

08.04.2009 05:47

Blíží se konec nezávislého myšlení na internetu?

RE: Nezavislost a svoboda nazoru vadi nejenom na siti.

Mirda 24.?.?.?

Šedumačtyřicetiletý Ian Tulmison cestou z práce domů pokojně a pomalou chůzí procházel kolem probíhající demonstrace. Brutálně napaden členem zákrokové policejní jednotky a krátce po upadnutí na zem umírá. Údajně na srdeční infarkt. ZDE je dvouminutové video v angličtině.

Když se tak nad tím člověk zamyslí, tak je to celé postaveno na hlavu. Posláním policie je chránit zákony společnosti a zajišťovat bezpečnost obyvatelstva. To, co lze sledovat poslední dobou, je přesný opak. Policie hrubě porušuje zákony a brutálně napadá civilní obyvatele. No hrůza. Vítejme v NWO.

187992

08.04.2009 08:30

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

>...Tato doba se vyznačovala zejména studenou válkou, tedy horečným zbrojením, ačkoli obě velmoci USA a SSSR (řízené židovstvem) neměli nikdy v úmyslu vést proti sobě válku. Byl to podvod.
---------
Plány jsou jedna věc a skutečnost je většinou jiná. Velká bolševická revoluce v Rusku v roce 1917 byla prvním pokusem o zavedení NWO a měla posléze rozšířit komunismus do celé Evropy. Nepovedlo se. Založení státu Izrael se plánovalo po skončení první světové války, ale Liga národů neměla v té době dostatečný počet členů k hlasování a založení Izraele se nekonalo. V roce 1944 dostal Stalin nabídku od Jacoba Schiffa (příbuzný a agent Rothschilda) ke spolupráci na založení jedné světové vlády. Stalin odmítl a na Jaltské konferenci v roce 1945 si dal podmínky ke získání východní Evropy do sféry východního bloku. Spadla spadla pomyslná železná opona. Stalin si uvědomil odkud vane vítr a zavedl v Sovětském svazu skrytý antisemitismus. Nechal popravit všechny členy NKVD včetně jejího šéfa Genrika Jagodu. Všichni byli židovského původu. Novým šéfem se stal Ježov, který židovský původ neměl. Lazar Kaganovič se udržel ve své funkci, neboť byl Stalinův příbuzný (Stalinova dcera Světlana si vzala za manžela syna Kaganoviče a Stalinova druhá žena byla Kaganovičovou dcerou). Stejně tak se udržel ve své funkci Lavrenti Beria (Stalinův důvěrný přítel a osobní nájemní vrah).

Stalin očekával, že se nově vytvořený stát Izrael stane ostrůvkem komunismu na Blízkém východě a věnoval Izraeli veškerou podporu. Zajistil Izraeli dodávky zbraní a to převážně zbraně československé výroby. Následný vývoj sionistického režimu v Izraeli přiměl Stalina k obratu a potvrdil mu jeho doměnku sionistických cílů vedoucích k vytvoření NWO. Skrytý antisemitismus se změnil ve skrytý antisionismus, který se ve spolupráci s Klementem Gottwaldem zavedl i v tehdejším Československu. Příznivci sionistického hnutí ve vládě (všichni židovkého původu) byli popraveni a židé organizovaní v sionistických spolcích byli sledováni a pronásledováni složkami StB.

Akce Pavouk v produkci České televize, studio Ostrava, potvrzuje výše uvedené. V období studené války nastalo několik situací, kdy hrozba války vysela na vlásku. V roce 1962 to byla Kuba a v roce 1968 vnitřně i z vnějšku organizovaná kontrarevoluce, která byla odvrácena invazí vojsk Varšavské smlouvy. V roce 1979 byla vojska Sovětského svazu nalákána do Afganistánu (Zbygniewa Brzezinského léčka), kde za deset let zbytečných bojů a CIA vyzbrojovaného afgánského partizánského odporu, Sověti po deseti letech odtáhli se ztrátou sta tisíce vojáků (neoficielní odhad). Ve všech těchto výše uvedených strategických tazích tam osobně žádnou spolupráci Západu s Východem nevidím. Ta nastala až působením a vlive...

Automaticky kráceno

188000

08.04.2009 08:33

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Ta nastala až působením a vlivem Ronalda Reagana, Michaila Gobačeva a Vatikánu na organizovaném rozkladu komunistických režimů východní Evropy.

188001

09.04.2009 18:36

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

>Takže Rothkranz, Žid toho správného jména, nám odhaluje židovské spiknutí proti goímům? Asi se řídí sionskými protokoly.
------
S tímto se dá jedině souhlasit.

>Diaspora co nemá žádné kořeny a nikde není doma, je soudržnější než ti, u nichž je úspěšná ve vytrhávání těch z kořenů. Vystačí si přitom s velmi skromnými nástroji. Vírou a kšeftem.
------
Strategie mezinárodníhoo žida (jak to nazval Henry Ford) je založena na talmudistických studiích: "Židé se nesmí asimilovat do společností (národů), ke se narodili. Musí zůstat věrni svému poslání, své víře. Asimilovaný žid bude potrestán b_žím trestem (Hashem)".
Tohle snad vypovídá za všechno a z tohoto sdělení můžeme vycházet při posuzování jejich chování. Ti asimilovaní židé, kteří pokazují na lumpárny a zločiny těch vyvolených se nazývají "samonenávidějící se židé" (self hating Jews). No, není tohle trapné a ubohé označení na zastírání svých zločinů a napadání oprávněné kritiky?

188103

09.04.2009 21:01

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

>Vážený pane, opět pouze můžu zareagovat tak, že Vám doporučuji onoho J. Rothkranze; Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu. Tam je to všechno vyčerpávajícím způsobem popsáno.
-------
Přečetl jsem to všechno do posledního písmene. Proto ta opožděná reakce. Potvrdilo mi to jenom to, co jsem už věděl a co jsem uvedl v mém předchozím příspěvku. Až ta poslední IV. část o historii peněz, kupčení a úvěru. Ta byla pro mne přínosem. Co k tomu dodat? Je to částečná - možná i úmyslná - dezinformace. Souhlasím s tím, že studená válka bylo jenom divadlo. Taková iluze pro lidi. Především pro daňové poplatníky na Americkém kontinentě. Vytvořil se bubák "impéria zla" ze Sovětského svazu a s předstíraným nepřítelem se prosazovala tajná hegemonie světa (NWO). Rozjela se mašinerie zbrojního průmyslu a tak se stala Amerika číslo jedna v technologicky nejsilnějším vybavení armády na světě a všechno placeno z daní Američanů. Musíme se přece bránit, nepřítel nikdy nespí. Spojené státy se postavily do role světového policajta a zase jenom pro - tehdy ještě tajné cíle - nastolení jedné světové vlády (NWO). Nekonečnými válkami k nastolení trvaleho míru. Neslyšli jsme tohle už někde?

Nebyla to iluze v reálném světě. Bylo to skutečné nebezpečí a jak lze vyčíst z dokumentů skutečných historických událostí, tak nebezpečí třetí světové války viselo skutečně několikrát na vlásku. Byla to hra na kočku a myš, kdy Amerika byla ta kočka a druhá vojenská velmoc Sovětský svaz, byla převážně v roli té myši. Najděte si v googlu "Operation Mon-goose" a nebo "Bay of pigs" a zjistíte, jak dalece probíhaly přípravy na vojenskou invazi Kuby. Proto to horečné vyzbrojování Kuby jadernými zbaraněmi ze strany Sovětského svazu v roce 1962. Proto J.F.Kennedy vyhlásil blokádu připlouvajícím sovětským lodím a nebýt toho odvolání přepravy, lodě by šly ke dnu, což by bylo zcela určitě vyhlášení třetí světové války. To nebyla iluze, to byla skutečnost.

Nenechte se mýlit tím, že Brežněv byl židovského původu a že to jenom hrál a tancoval židům do noty. I dnešní ruský prezident, Dimitrij Medveděv je židovského původu a jaké měl problémy se dostat na funkci prazidenta. Je veliký rozdíl, je-li člověk - přestože židem - tak především ruským vlastencem. A v tom je ten rozdíl. Rusové už znají svou skutečnou historii, proto ty obavy.

Jistě, souhlasím s tím, že celé dvacáté století probíhaly snahy o nastolení NWO. To začalo už založením Federální rezervní banky (1913), rozpoutáním I.světové války (1914), což mělo zaručit úspěšné provedení Velké bolševické revoluce v Rusku (1917), rozparcelování Evropy, založení jednotlivých států na základě jejich národností podle strategie rozděl a panuj. Následovala a II. světová válka a potom přišla ta pomyslná železná opona.

Ani to nebyla il...

Automaticky kráceno

188110

09.04.2009 21:05

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Ani to nebyla iluze. To byla realita. Měli jsme svobodu cestování? Mohli jsem si vyrazit do světa na zkušenou? Posuďte sám. Nebo to byla také iluze, ale nikomu se nechtělo? Málokdy se jelo podle navrženého scénáře. Stalin se postavil proti návrhu na vytvoření jedné světové vlády, neboť si uvědomil, že tam pro něho stejně nebude místo. Zavedl skryté antisemitické metody na "očistu" společnosti, což se později přeneslo na jeho příkaz i do bývalého Československa. To samé se uplatnilo ve východním Německu za Ericha Honeckera. To nebylo předstírání, na to existují historické dokumenty.

Málokdy se jelo podle předem připraveného scénáře. Nakonec to lze vyčíst i v samotném článku. Sjednocená Evropa se plánovala již od roku 1944 (Panevropa) a až teprve nyní se zbouraly hranice. Neposlušné loutky se odstraní, pokud to jde a nasadí se jiné. Kdyby nebyl Michail Gorbačev - alias Kohen - svobodným zednářem a nejel by podle stanoveného scénáře, tak se žádná pěrestrojka a glasnosť nekoná. A tak to chodilo celé dvacáté století až do dnešních dnů. Všechno uvedené mohu doložit výcucem z vámi doporučeného článku, ale musím si to připravit a teď mi to časově nevychází. Tak snad až zítra v odpovědi na vaši reakci.

188111

09.04.2009 23:46

Blíží se konec nezávislého myšlení na internetu?

RE:mám svůj názor že svobodu společnosti lze měřit podle výdobitků civilizace

Mirda 24.?.?.?

Jindro, tady tě jenom doplním a potvrdím, co jsi napsal. Nechci reagovat na toho hňupa pod tebou. Němci měli prvenství ve výzkumu a vývoji balistických raket. Německý vynálezce a inženýr Vernher von Baraun, který zahájil úspěšný raketový výzkum v německé armádě, odešel po II.sv.válce do Spojených států, kde pokračoval ve vývoji balistických raket. Později pracoval pro NASA na kosmickém programu. Tvrdí se, že kdyby jim tolik nepomohl, tak se Amíci na Měsíc nikdy nedostanou.

188118

10.04.2009 00:26

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

Mirda 24.?.?.?

>...Niterná svoboda byla vyměněna za svobodu být hovadem.
-------------
Tohle se musí vytesat do skály. Vítám zpátky po zimním spánku, Méďo.

188120

10.04.2009 15:52

Blíží se konec nezávislého myšlení na internetu?

RE:mám svůj názor že svobodu společnosti lze měřit podle výdobitků civilizace

Mirda 24.?.?.?

>A vlastne na mesiaci ani nikdy neboli...
----------
Já si myslím, že celá ta šaškárna byla vytvořena jenom proto, aby se odvedla pozornost od vyšetřování vraždy J.F.Kennedyho, což se táhlo od jeho zavraždění roku 1963. Raději vyšetřovat méně závažnou záhadu, než odhrnout temný závěs a ukázat prstem na samozvané vládce naší planety za oponou.

Ať už na Měsíci byli a nebo nebyli, splnilo to svůj účel. "Spiklenci" se vrhli na jinou návnadu. Proč by z NASA také uniklo tolik rozporuplných informací a snímků? Nedávno jsme o tom měli zde na Zvědavci debatu.

188156

10.04.2009 16:13

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

Mirda 24.?.?.?

>...Po nedávném dohadování s Yamatem jsem si řekl, že už na to prdím...
-------
Jindřichu sledoval jsem to. Když se na tebe zavěsí sršni, tak to raději zahrát do autu a nedávat jim příležitost k dalšímu napadání. Proto jsem se nezúčastnil, jinak by se ta hádka zbytečně rozvětvila. Víš Jindro, ta celosvětová krize působí na neinformované lidi skutečně depresivně. Mysleli si totiž po celá desetiletí, že je všchno v pořádku a najednou "ouvej", někdo nám šlápl do mraveniště. Většinou s rozechvělými koleny a s jektající bradou napadaji posla špatných zpráv. Yamato nediskutoval, ale jenom útočil. Odháněl noční můry. Na druhou stranu, Vojta49 tuší, že se něco děje a tak jen opatrně vyzvídá. Poslední dobou se začalo vyskytovat poměrně hodně sebevražd. Proto musíme s Vojtou jednat opatrně, abychom ho tady v diskuzích neztratili.

188160

10.04.2009 18:08

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

>Vážený pane, opět pouze můžu zareagovat tak, že Vám doporučuji onoho J. Rothkranze...
----------------------
Zatím jste se mi neozval, tak s těmi výňatky z doporučovaného článku počkám. Je tam spousta protikladů, které jste zřejmě nepostřehnul. TADY máte něco o té kubánské krizi. Je to popis z mnoha zdrojů, dokazující, že to nebylo jenom takové divadélko a že ta třetí světová válka skutečně visela na vlásku.

188175

10.04.2009 18:17

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

>Radši napište článek. To téma je obsáhlé a vy se v něm dost vyznáte. Tak proč ne?
----------------------
Už se tak stalo, ale téma skutečné historie je v této době stále ještě natolik citlivé, že by se článek ani na politicky nekorektním webzinu dlouho neudržel. ADL a JDL by to mohla nazvat projevy nenávisti a nechci aby se Zvědavec ztratil z internetu. Hlídací psi čmuchají všude a neustále.

188177

10.04.2009 18:49

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Feminismus, autore ,

Mirda 24.?.?.?

>...Ostatně to slavné heslo francouzské revoluce svoboda, rovnost, bratrství také, zdá se, vymysleli oni.
------------
Šéfe, není to "rovnost, svornost, bratrství"?

>Rockefeller v tom jede ať se vám to líbí nebo ne. On a jeho předchůdci jsou ti, kteří tahají za nitky.
------------
O tomhle nemusíme pochybovat.

188181

10.04.2009 20:23

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Čeho je moc, toho je příliš

Mirda 24.?.?.?

>Co se týče těch stránek...
-------------
Nečteš pozorně a nebo nemáš vůbec ponětí o skutečné historii. Nechal ses unést propagandou. Celou tu Maastrichtskou dohodu jsem přečetl a skutečnost neodpovídá to tomu, co tady prosazuješ. A už vůbec bych to nedoporučoval ke čtení jiným. Jsou tam kontraverzní blafy. BTW, ještě mi dlužíš odpověď v diskuzi pod jiným článkem.

188187

11.04.2009 04:05

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

Mirda 24.?.?.?

>...ja si naopak myslim, ze ked sa nieco zacne, tak to treba aj skoncit.
---------
Pne google, ne každý má takový talent v diskuzi, jako vy (strategie odhánění sršňů). Obdivuji vás a současně se tím i učím. Dělám si takovou paměťovou statistiku a sleduji, kdo na koho útočí. Který sršeň si koho vybere. Došel jsem k zajímavému shledání. Pořád stejná esa a na ty samé diskutéry (oběti). Oni vědí, kde je živná půda a kdo s nima bude pokračovat v SÁDLOUHÉ DISKUZI ONIČEM. Také jsem si všimnul, že když se na Zvědavci ojeví článek na tzv. "choulostivé" téma, tak naběhnou posily hlídacích psů na odvádění pozornosti od tématu. Osobně zastávám názor nereagovat. Když se ozve osamocený a náhodný vyhňupovač provokatér a nikdo na něj nereaguje, tak jeho příspěvek vyšumí do stracena a diskuze pokračuje dál a na slušné úrovni. Tohle je pouze můj osobní názor a nemusí se nezbytně shodovat s ostatními čtenáři a nebo s vydavatelem tohoto webu. Na závěr použiji vaše slova:

>...takze zlomte väz (pan google) v dalsich bitkach, aby ste bol pripraveny, ked pridu tie skutocne dolezite. [mrknutí jedním okem]

188212

11.04.2009 04:58

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Feminismus, autore ,

Mirda 24.?.?.?

Tady je odkaz (druhý odstavec). Toto heslo "revolucionářů" je výsměchem do tváře prostého lidu. Proto byla tato slova použita jako názvy šachet Jáchymovských uranových dolů a přilehlých táborů.

188214

11.04.2009 05:58

Podivné otázky u přijímacích zkoušek

RE: Autor udelal dobre, ze nevyplnoval

Mirda 24.?.?.?

>No tak já myslím, že bohatě stačilo na ukázku toho, kdo nám tady ve skutečnosti vládne....
-------------
To já raději budu ve škole počítat, kolik pionýři vysázeli stromků v akci na "Zvelebení města", než počítat kolik bylo zabitých Palestinců v akci "Lité olovo"? Kolik bylo zabitých civilistů a z toho, kolik bylo zabitých žen a kolik bylo zabitých dětí? Kolik bylo zabito vojáků IDF a kolik celá operace stála peněz? Kolik urchlíků uteklo z domova do sousední země a teď nemají kam hlavu složit?

Vy si to jistě pamatujete, paní Jarmilo, že dříve se za bolševika o Izraeli vůbec nepsalo. Proč asi? Zato jsme se dozvěděli o úspěších Sovětského svazu a o plnění pětiletých plánů. Noviny psaly o bezdomovcích na Západě, kteří nemají práci a proto musí spát pod mostem. O průmyslových nehodách ve "svobodném" světě a to proto, že v honbě za ziskem soustavně porušují bezpečnostní předpisy. O leteckých neštěstích západních aerolinek, kdežto u nás to nikdy nespadlo. V "Černé kronice" na zadní stránce jenom pár dopravních nehod. Žádná vražda, žádný únos, žádné znásilnění. Ani tvorba Hollywoodu se k nám přes tu pomyslnou železnou oponu nedostala. Proč asi? Nebyla to nuda? Nebyli jsme o něco ošizeni? Já jsem jim nevěřil ani slovo, ale přece jenom měli v něčem pravdu.

188215

11.04.2009 15:13

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

Mirda 24.?.?.?

Pane google pěkně jste to zahrál do autu a věřím, že ten Pražák už ani nepípne. Člověk mu napíše, ať si zamete před vlastním prahem a co udělá Pražák? On si to vymete ve vlastní palici. Co jiného lze od takových očekávat? Co B_ůh zanedbal, my už nenapravíme. Líbí se mi vaše reakce, pane google. Jen tak dál a do ní...ech, chtěl jsem napsat do nich(!)

188231

11.04.2009 15:27

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Méďa je č.1

Mirda 24.?.?.?

Už jsi mi tady chyběl Méďo. Vynikající reakce. Stále si ještě nedokážu Pergilla zařadit. Vždyť ten zločinec je nejen schopen, ale i velmi ochoten začít vraždit. Islám je pro něho to samé, jako když nastavíš býkovi rudý hadr. Jakmile se tady objeví nějaký příspěvek o muslimech, hned je tu Pergill a mává zuřivě mačetou kolem sebe. Hrozný chlap. Ale možná to ani chlap není, ale nějaká zrůda (!!!)

188232

11.04.2009 15:37

Ještě jednou SCIO

RE: A k čemu je vůbec vlastně SCIO potřeba?

Mirda 24.?.?.?

>...Školit si můžou co chtějí a testovat lidi z čehokoliv je napadne. Hlavní je vykazovat výsledky svým chlebodárcům v EU >a to se jim určitě daří, jinak by zkrachovali.
------------
Proto ta tématika "svaté země". Nebudeš přece kousat ruku, která tě živí? Mají jistá kritéria a jedou podle předem připravených zadání.

188234

11.04.2009 16:47

Podivné otázky u přijímacích zkoušek

RE: Autor udelal dobre, ze nevyplnoval

Mirda 24.?.?.?

>...To jsem si nikdy ani ve snu nepomyslela, že jednoho dne budu ještě s láskou vzpomínat na komunistické poměry. Holt, to jsou ty životní paradoxy.
--------------------
Až tak daleko bych nezacházel. [chechtot] [chechtot] Ale místo "Marxismus-leninismus" nás měli ve školách učit "Talmudismus-satanismus a rituální vraždy". Nikoliv proto, abychom se něčemu novému přiučili, ale poukázat na skryté nebezpečí, které potenciálně existuje. I ty rituální vraždy (!) Docela nedávno se na Ophrah Winfrey show (to je zde taková televizní diskuze o všem možném), takže v té debatě se dala slyšet dívčina ze židovské rodiny a živě popisovala, jak byla doma přítomna rituálním vraždám křesťanských dětí (je to na YouTube).

Já vím, že tohle nerada uslyšíte, paní Jarmilo, ale napíši to. V Rusku se dala lidem příležitost naučit se tu jejich pravou a nefalšovanou historii. Kdo a proč provedl tu Velkou bolševickou revoluci a čeho jsou ti samí "lidi" schopni. Mládežníci mají přehled o spiknití samozvaných vládců na planetě a o jejich plánech světové totalitní diktatury, zvané NWO...nemilosrdné tyranie, kdy cena lidského života má pro ně hodnotu tažného dobytčete. Mládežníci v Rusku moc dobře vědí, že nadnárodní korporace ropných společností a bankovního klanu ovládají z povzdálí na špagátě a pomocí korupce a vyhrožování vlády "demokratického" západního světa.

Putin je jedinečný vládce a myslím si, že je lepší druhá studená válka, než ta třetí světová. Jenom kdyby to takto vydrželo, když už nelze na světě udržet trvalý mír. Situace je právě v tyto dny značně napjatá. "Když to nevyhrajeme my, tak nikdo nepřežije"...s tímto sloganem se Izrael připravuje na tu další, ale už nukleární válku. Prý si to Bůh přeje? Zřejmě ano, když se s tím nedokážeme vypořádat sami, tak ať to zařídí příroda. Zničit všechno, zamést, uklidit a začít znovu.

188236

11.04.2009 17:03

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Čeho je moc, toho je příliš-reakce na Mirdu

Mirda 24.?.?.?

>Ty brebto, snad mě nechceš poučovat o skutečné historii?! A ty že si přečetl celou "Maastrichtskou dohodu", jo?! Na koho to zkoušíš!
--------
Ano, přečetl jsem to celé a byl jsem ochoten to s tebou prodiskutovat. Mám z toho připraveny výňatky. Diskuze však byla v jiném, tématicky odpovídajícím článku. Tam jsme to mohli spolu probrat. Až ti přestane odkapávat pěna vztekliny od huby, tak se tam můžeme sejít.

188237

11.04.2009 17:34

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu

Mirda 24.?.?.?

>Tato kniha z výše uvedených stránek, je opravdu skvělá. Může otevřít oči hodně lidem. Doporučuji!
--------------------------------------
Netvrdím, že jsou to kraviny. Právě naopak. Je to podrobný popis skutečných událostí. Je toho však zneužito k zavádění a "Deek", který to zde propaguje, ten na to naletěl. Není pravda, jak se píše v článku, že studená válka Východ-Západ se odehrávala podle předem připraveného scénáře lidí za oponou a kubánská krize (jak píše Deek) byla jenom divadélko pro veřejnost. V samotném článku je několik rozporuplných sdělení, které tohle vyvracejí a právě naopak potvrzují skutečnost, že komunismus východního bloku se postavil proti jeho tvůrcům. Nebylo to žádné divadélko, ale nebezpečná hra, kdy hrozba třetí světové války visela jenom na vlásku. Ale tohle Dýk (Deek) nepochopí. Jinak jsem Dýka vyzval k pokračování diskuze tam, kde byla zahájena. Ale jenom pod podmínkou, že se uklidní.

188240

11.04.2009 17:49

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Méďa je č.1

Mirda 24.?.?.?

Souhlasím. Není ale ten muslimský "problém" vyprovokován uměle?
Celou dobu se nic nedělo a najednou zde máme problém. A ne jeden. Komu to asi vyhovuje? [mrknutí jedním okem]

188242

11.04.2009 18:23

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Čeho je moc, toho je příliš-reakce na Mirdu

Mirda 24.?.?.?

Dýku, ale já jsem jenom vyvracel tvoje tvrzení, že studená válka Západ-Východ byla jenom vymyšlená hra. Napsal jsi: "Byl to podvod na lidi". Ani ta kubánská krize nebyla jenom taková nevinná hra. Dal jsem ti tam odkazy. Já jsem přímo posedlý skutečnou historií a odhalování pravdy a to nikoliv z televize, takže tohle, co jsi zde napsal, to si nechej od cesty:

>...Pokud vycházíš z oficiální historie a oficiálních informací všeobecně, ať už se to týká politiky, financí, atd, pak není o čem diskutovat.
-----------

Jsem ochoten pokračovat v diskuzi, kde jsme začali a potvrdit, co jsem už dříve napsal.

188246

11.04.2009 20:33

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Čeho je moc, toho je příliš-reakce na Mirdu

Mirda 24.?.?.?

>Pokud si to skutečně přečetl...
-----------------------------
Já už ani nevím, kde jsme na toto téma začali diskutovat, ale zkrátím to a dám to sem. Mám to sice ve vícero delších kapitolách, ale tohle snad bude stačit:
Ale jinak šlo v průběhu dějin s marxistickou prognózou (čti:plánem) všechno v nejlepším pořádku. Od roku 1917 byly dějiny našeho světa určovány skvěle sehrávaným antagonismem dvou sionisticky perfektně kontrolovaných principů (a „velmocí“): na jedné straně východním „socialistickým“ resp. „komunistickým“ bolševismem, na druhé straně západním „kapitalismem“.
Tohle tvrzení je docela zřetelně vyvráceno v následujícím odstavci:
Když neplánovaná Leninova a hlavně Stalinova zarputilost překazila rychlé sovětské dobytí Evropy a západní spojenci pod vedením Hebreje Franklina D. Roosevelta alias Rosenfelda a notorického vysokostupňového zednáře Winstona Churchilla mohli obětovat sovětskému molochu pouze východní polovinu kontinentu, koncentrovalo se v padesátých a šedesátých letech úsilí na infiltrování celého vládního aparátu USA.
A také tady:
Tehdejší německý ministr zahraničí Hans-Dietrich Genscher to už koncem února 1990 řekl bez servítku, když jedinou Evropu a jediný svět spojil následujícím způsobem:
„S překonáním konfliktu Západ-Východ se nám otevírá perspektiva na nový světový řád. Rozdělení Evropy a konflikt Západ-Východ po desetiletí podvazovaly naše síly. Celý plán tehdy ztroskotal jedině na Stalinově vetu, který od chvíle svého panování nad Sovětským svazem přestával být okamžitě loajální vůči „kapitalistům“, jakmile jejich plány nějakým způsobem mířily k oslabení jeho vlastních mocenských pozic.

Nenapsal jsem něco podobného v mém tehdejším příspěvku? Stále si ještě myslíš, že to byla jenom taková iluze a předstíraná hra na oblbnutí lidí, tak jak se tvrdí v článku a nebo se Východ skutečně postavil proti Západu a proto se musel komunismus rozložit za spolupráce silné trojky: Gorbačev, Reagan a papež za vydatné spolupráce CIA, CFR a Sorosových fondů. Ale nenapsal jsem tohle už dříve? Mám toho více, ale tohle musí stačit.

188250

11.04.2009 20:52

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu

Mirda 24.?.?.?

Tááák...konečně BINGO (!!!) Sám jsi to napsal:
>Co se týče stažení bolševismu z oběhu - tak o tom už bylo rozhodnuto v 70. letech minulého století. Proto také světová židovská nomenklatura zakládala ve státech střední a východní Evropy tzv. disidentské skupiny které byli předurčeny po fingovaných převratech k převzetí veškeré moci.
-------
A vzalo to téměř dvacet let, aby se jim to podařilo. Takže to nějak zvlášť pod kontrolou neměli, že ano? Dýku, s tebou se ale nedá diskutovat. Urážíš a připisuješ mi hovadiny, které jsem nikdy nenapsal. O tom 9/11, to sisi mohl odpustit. Zbytečně se tím jen ztrapňuješ. Jsme na stejné plachetnici a jedeme stejným směrem, jenom si potřebujeme ujasnit pár detailů, ale jak vidím, tobě o to ani nešlo.

188251

11.04.2009 23:20

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu-reakce na Mirdu

Mirda 24.?.?.?

Bráníš se přiznat, že jsi naletěl. My dva si vlastně ani neodporujeme a já ti pouze vyvracím tvoje přesvědčení - a to nepopřeš - že celá politika v období studené války "Východ-Západ", byla jenom iluze a pod kontrolou tzv. "rádoby světovládců" - "Podvod na lidi", jak jsi napsal ty.

>Ty jsi totiž začal tím, že v té knize jsou blafy...
------
A nejsou???? Vždyť jsem ti to už uvedl v mojím předchozím příspěvku. Ty to asi vůbec nečteš? Potom bys takhle nereagoval(!!!) Všimni si těch rozporů a to je pouze pár výňatků z jedné knihy. Je jich tam víc, ale není zde tolik místa. Nejdříve píšou, že to bylo všechno pod kontrolou Západu (a ty to opakuješ) a současně napsali, že se Východ (Stalin) šprajcnul a postavil se proti plánům světové hegemonie. BTW, ty si sám odporuješ ve svých příspěvcích. Např tady:

>...Tak si napřed v hlavě uspořádej věci! Bolševismus a celá světová politika SSSR nebyla řízena z Moskvy, nýbrž z New Yorku.
------
Nikde jsem nenapsal, že byla řízena z Moskvy(!!!!!) Naopak, ty si odporuješ. Napsal jsi:

>První takový pokus stažení bolševismu byl v roce 1968 - tzv. obrodný proces, který vypracoval KGB, a u nás ho praváděli Židé: Göldstůcker, Pelikán, Vaculík, Černík, Procházka, atd...
------
A ještě mohu doplnit: Arnošt Lustig, Rudolf Slánský ml., Dubček a další.

Tak odkud to vlastně bylo řízeno? Z Moskvy a nebo z New Yorku?
Mrkni se, co jsi ty o tom napsal o pár řádků výše (!!!)
Nemusíš už reagovat. Lítáš zmateně z kouta do kouta jako slepice bez hlavy, kamaráde. Sám si odporuješ. Netvrdím, že nemáš přehled, ale máš v tom pořádné zmatky.

188259

11.04.2009 23:51

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu

Mirda 24.?.?.?

>Já jen tak na okraj..v roce 1952?? měl djaďa Ocel..Džugašwilli návštěvu z USA .. byl to samozřejmě také Khazar..Příjmení mi už vypadlo,ale podstatné je,že tento emisar židovského kongresu USA přijel za svým spolubratrem se dohodnout o spojení USA s tehdejším SSSR a vytvoření nového státu !! Ďjaďa to tehdy zamítl a mám za to,že zanedlouho zemřel.
------------
My jsme tuhle diskuzi začali pod jiným článkem a o tomhle jsem se už dříve zmiňoval. Bylo to v roce 1944 (jiné prameny uvádějí další návštěvu v roce 1946). Stalin byl požádán o spojenectví se Západem na vytvoření jedné světové vlády. Návrh přišel od Jocoba Schiffa, spolumajitele Federální reservní banky (Khun&Loeb) a také příbuzný Rothschilda. Stalin si samozřejmě uvědomil, že tohle bude jeho konec a nabídku odmítnul. Věděl odkud vane vítr a zavedl silný antisemitismus. Nechal popravit všechny židy v NKVD, včetně jejího šéfa Genrika Jagodu. Lazar Kaganovič byl jeho příbuzný. Stalinova dcera Světlana si vzala za manžela Kaganovičova syna a Stalinova druhá žena byla jeho dcerou). Další, který se vyhnul popravě byl Stalinův nájemný vrah a důvěrný přítel, Lavrenti Beria. Beria po dohodě se CIA Stalina 28. února otrávil a Stalin 5. března 1953 na otravu umírá. Krátce na to se Beria ujímá vlády, ale vyšetřováním Stalinovy smrti se zjistilo, že v tom měl prsty proto byl za vraždu Stalina popraven. Vlády se ujímá Nikita Sergejevič Chruščov.

Tento skrytý antisemitismus byl zaveden na Stalinův příkaz i v komunistickém Československu a v NDR. Možná i jinde, nevím. Při návštěvě Stalinova pohřbu byl Klement Gottwald otráven a krátce po návratu ze Sovětského svazu umírá. Za Chruščeva nastalo období studené války o čemž jsem se dohadoval tady s Dýkem, který to nazval vzájemnou spoluprácí. Ať si věří, čemu chce. Hlavní věc, aby nerozšiřoval bludy.

188260

12.04.2009 15:34

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Méďa je č.1

Mirda 24.?.?.?

Při čtení tvojí reakce jsem si postupně formoval odpověď, ale jako z udělání jsem na ni narazil níže Méďo, přímo ve tvém příspěvku:

>...projekt NWO počítá s destabilizací Evropy právě tímto způsobem: odpor původního obyvatelstva má postupně slábnout, jak bude vymírat.
-----------------
Takhle to vidím i já. Z nějakého záhadného důvodu islám odmítá NWO. Možná v tom tuší nějakou lumpárnu? Těžko říct, ale právě proto se Islám stal tvrdým oříškem. Nemají zájem o IMF a mezinárodní bankovní systém, ropu si klidně začnou prodávat za Euro. Celý ostatní svět se poměrně snadno podřizuje. Podívej se, kolik existuje křesťanských sionostů. Mnoho náboženských institucí se už dokonce nazývá judeokřesťanství, ale o islamokřesťanství jsem ještě neslyšel. Existuje to vůbec?

Pokud si dobře pamatuji, tak to bylo v roce 1871, kdy generál Albert Pike vypracoval na žádost Rothschilda studii metod na ovládnutí lidských společenství. Použil k tomu v té době nedávno - a také na zákázku Rothschilda - K.Marxem vypracovaný komunistický manifest (1848). Jak jistě víš, tak komunismus prosazuje ateismus a odmítá jakékoliv náboženství. Druhá metoda byl fašismus a třetí metoda jsou náboženské války.

Komunismustický režim "osvobodí" pracující třídu od výrobních prostředků, zavede centralizované zemědělství a živočišnou výrobu a tímto se společnost snadno ovládne. Někdo jiný bude rozhodovat o tom, co se bude vyrábět, co se položí na kuchyňský stůl a co se bude jíst. Proto byl komunismus použit jako nejvhodnější metoda k nastolení NWO. Proto komunismus nikdy nezanikl a je stále k dispozici k použití. Ale jak zlomit tu největší překážku, což je Islám(?!)

Jak už jsi sám uvedl: Pořádně to všechno promíchat a já k tomu jenom dodám (tak jak to je v plánu): Rozšťouchat náboženské nesváry. Vyvolat náboženské války a popudit proti sobě judaismus a islám...židy proti Arabům. "Křesťanství je v pohodě, tam už máme svoje lidi". Proto těch 19 Arabů, kteří "provedli" 9/11 a zbytek světa je začne nenávidět. A kde není nenávist, tam se musí vytvořit přesně podle plánu. Nic není náhoda, ani ten "náš" Pergill ve zdejších diskuzích. Takhle to zase vidím já.

188278

12.04.2009 16:52

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu-reakce na Mirdu

Mirda 24.?.?.?

>No to je srandovní, když mě takový kopito jako ty, označuje za zmatkaře.
-----------
Dýku, napsal jsem ti, že už neočekávám tvoji reakci a ty si pořád meleš svoje. Tohle jsou už tvoje pivní kecy a do toho mne nezatahuj. Pokud potřebuješ mít poslední slovo a nebo si chceš onanovat svoje sebevědomí, tak se tady klidně vyhňupuj, ALE SÁM. Nezatahuj mne do svých mindráků.

188281

12.04.2009 18:46

Podivné otázky u přijímacích zkoušek

RE: ..zákon akce-reakce...

Mirda 24.?.?.?

>Hmm.. tajné? Jasně. Vést sebelítostné, nic neříkajicí kecy na podobných diskuzích. To je to vaše "trhaní drátu".
------
Já bych měl jisté řešení, ale ne abys to Gulde vykecal(!!!) [chechtot] [chechtot] [velký smích] Tohle musí zůstat jenom mezi námi.
Jak je vidět, tak všechno, co má jakési lidské hodnoty jde velmi rychle do kytek. Jednotlivé národní společenské celky jsou odkázány k zániku pro snadné zavedení NWO a to včetně zničení českého národa. Nemusíme už vůbec pochybovat o tom, že to, co se kolem nás děje, směřuje k vytvoření jedné světové vlády a nového otrokářského režimu. Už i mainstreamová media o tom otevřeně hovoří. Nastal čas jednat.

Co udělat pro to, abychom si udrželi naše (české) školství v našich (českých) rukou? Mějte neustále na paměti: Ne všichni, kteří hovoří česky, jsou Češi. Někteří z "nás" si to sami o sobě totiž nemyslí. Tohle se netýká tebe, Gulde a je-li potřeba, motliba Kol Nidre ti budiž nápomocná. Nikoliv já osobně, ale přírodní zákon akce-reakce nám nabízí řešení. Máme tady v diskuzi poměrně hodně vzdělaných lidí, takže nevidím problém v tom, že by se to neujalo.

Zjistit si na ministerstvu školství kritéria pro strukturu vzdělání, pokud tohle už někomu ze zdejších diskutujících není známo. Dát hlavy dohromady a zaregistrovat vlastní (českou) soukromou školu. Vlastní (českou) komisi pro ministerstvem školství schválené testy příjímacích zkoušek, které budou platné pro ostatní školy, ale - a to především - pro vlastní (českou) školu. A je to. Navrhnout rozumné poplatky a stipendia a začít ve škole opět prosazovat národnostní cítění, českou kulturu a morální lidské hodnoty a tradice, což by mohlo být i součástí příjímacích testů. Cokoliv z české literární tvorby i politické historie. Hlavně aby to bylo o našem národě a nikoliv o nějakém umělém územním celku na Blízkém východě a studovat ve jakési cizí škole, kde hebrejština bude co nevidět druhým mateřským jazykem.

Ještě jedna podstatná a důležitá připomínka. Nenechat se koupit. Nenechat se zaprodat, jako zrádci vlasti...jako ta "naše" česká vláda. Udržet si ty naše české národní tradice. Možná se to i podaří? Doufejme(!!!) Gulde, jedeš v tom s námi???

188284

12.04.2009 19:21

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu

Mirda 24.?.?.?

>máš tam pár nesmyslů
---------
To je sice pravda a dokonce kolují informace, že ji nechal Stalin zavraždit sám, ale to nemění nic na skutečnosti, že by Stalin a Kaganovič nebyli příbuzní. Máš pravdu. V NKVD se odehrály čistky několikrát a jedna z nich zastihla G.Jagodu. V roce 1936 to převzal Stalinův malý trpaslík Nikolaj Ježov. Ani tohle však nemění nic na skutečnosti, že by politická situace Východ-Západ a tím pádem i studená válka byla tvrdě pod kontrolou vyvolených židozednářů z New Yorku, jak tady houževnatě a tvrdošíjně prosazuje Dýk. Díky za upozornění a je nasnadě a žádoucí poopravit omyl v letopočtu.

188286

12.04.2009 20:09

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu

Mirda 24.?.?.?

Vidím, že se zajímáš o historii, tak ještě doplním, proč nastaly ty Stalinovy čistky a jak to bylo s tím Jagodou. Prvního prosince 1934 byl zavražděn Stalinův důvěryhodný přítel Sergej Kirov a vyšetřování vedlo na skupinu okolo Lva Trockého. Trocký následující rok uprchl do zahraničí a další účastníci, kteří byli do vraždy údajně zapojeni, Kameněv, Zinověv, plus šéf NKVD G.Jagoda, byli popraveni včetně celého NKVD sboru. Tyto čistky se nepravidelně opakovaly na příkaz Stalina. Opět další důkaz, že to neměl "Západ" až tak moc pod kontrolou, neboť Trocký byl Rothschildův agent a ten byl na Stalinův příkaz zavražděn v Mexiko City v roce 1940. V uvedeném odkazu je spousta dalších zajímavých odkazů.

188290

13.04.2009 00:56

Podivné otázky u přijímacích zkoušek

RE: ..zákon akce-reakce... NEODHODIT !

Mirda 24.?.?.?

>To vase "skolstvi" - velice ANO !, tohle by nemelo vysumet do prostoru zapomneni !! Trpelive a systemeticky na tom pracovat ! Jako tazny buvol. Mohu nejak pomoci? Kdykoliv ochoten.
-----
Steve, díky za kompliment a díky za nabídnutí pomocné ruky. Já jsem to navrhoval pro domácí. Já v ČR nežiju už více jak čtvrt století. Máme tady v diskuzi hodně chytrých hlav, takže rozjet konkurenci a vytlačit zrádce na smetiště dokud je čas(!) Chce to jenom začít jednat. I budova se dá pro začátek pronajmout a snad i získat za spolupráce charity a města. Nevím nakolik je to doma prohnilý, ale jistě se ještě nějací vlastenci najdou, kteří přiloží ruku k dílu. Doufám (!)

188299

13.04.2009 03:40

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: reakce na Mirdu: potomci Židů z ÚV KSSS

Mirda 24.?.?.?

No vidíš, že se dá s tebou docela obstojně diskutovat. Už jsem si myslel, že ti sudičky nedaly do vínku moudrost, ale zmýlil jsem se.

Ano, o tom vím, že Sergej Chruščev žije v USA. Asi před třemi lety jsem sledoval dokumentární film o zavraždění Stalina. Vystupovala tam mimo jiné Stalinova dcera a tento pán S.Chruščev, jako komentátoři událostí.

Pokud si pamatuji, tak Chruščev nebyl židovského původu. Byl rodilý čistokrevný Ukrajinec. Vždyť ono na tom snad ani tak nezáleží. Sledujme jejich činy bez rozdílu odstínu a zabarvení krve. Nejsou všichni stejní. Dnešní ruský prezident Dimitrij Medveděv je po mámě také žid a jak se dobře stará o ruské politické a ekonomické záležitosti. V Rusku je každý desátý židem. Skoro celá sebranka v izraelské vládě jsou původem židé z Polska a především z Ruska a nebo jejich potomci. To samé v Americe a v americké administrativě. Jenom si ti Chazaři změnili jména.

O těch investicích do ropného průmyslu jsem nevěděl, ale to snad nic neznamená? Všichni hlavouni si hledají v zahraničí "matraci" na úschovu "našetřeného" mamonu. Musí se zajistit na důchod, když se v životě nenaučili pracovat. Gorbačev si přivydělává v New Yorku reklamou na kabelky. [chechtot] [chechtot]

188302

13.04.2009 04:06

Podivné otázky u přijímacích zkoušek

RE: ..zákon akce-reakce... NEODHODIT ! - Zaznamenano, 1000 mil

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, sedim v aute, PC mam na kolenou a 1000 mil pred sebou...
-------
To nic...ale dá se to zvládnout. Stačí si přidržovat volant kolenem a máš obě ruce volné na psaní. Jenom pozor při předjíždění. Některé ženské si ve stopadesátce dávají make-up a zpětné zrcátko mají natočeno na tu svoji maškarádu. Mohou tě přehlédnout.

188303

13.04.2009 08:54

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: 2

Mirda 24.?.?.?

>...To já to mám úplně jinak než Vy: já se bojím úzké skupiny mocných světovládců, čili se bojím těch, co mají moc házet ty stovky jaderných bomb na tu bezmocnou většinovou společnost.
-----
Ten Pergill je nebezpečnej zločinec. On je připraven vraždit každého na potkání, kdo mu připomene oblečením muslima. Stačí si odběhnout vyhodit kuchyňské odpadky s natáčkama a s ručníkem na hlavě a máte kudlu v zádech, paní Jarmilo. Jestli jenom tak neprovokuje a nedělá to schválně aby způsobil editorovi potíže s webem, kde se propaguje vraždění lidí?

S tím nebezpečím z Blízkého východu to začíná být velice reálné. Izrael začíná vyhrožovat, jestli Amerika nenapadne Irán, tak to udělají sami a to atomovými zbraněmi. Jinak také machrují, že mají atomové balistické střely zaměřeny na všechna hlavní města Evropy. "Když se nám nepodaří nastolit NWO, tak nikdo nepřežije". A to samé tady prosazuje Pergill zničením Islámu za každou cenu. Buď je to duševně rozháraný psychopat a nebo jen provokuje ??????

188314

13.04.2009 17:14

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Méďa je č.1

Mirda 24.?.?.?

A stejně to vidím i já. Méďo, není co dodat. Snad jen zopakovat to sdělení v hlavičce této větve: "Méďa je č.1" .

188334

13.04.2009 18:09

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: reakce na Mirdu: potomci Židů z ÚV KSSS

Mirda 24.?.?.?

>...U toho Medvěděva (Žid po matce) bych byl velmi opatrný. To že ho spolu s Putinem židovská masmédia představují jako veliké vlastence, je velmi podezřelé...
--------------
Články z internetových médií pomalu, ale jistě miznou z dosahu. Tady o tom psali, jaké měl Medveděv potíže při volbách na funkci prezidenta. A důvod: Je židem po mámě. BTW, ten článek tam už není, ale v Rusku jsou lidé obeznámeni se svojí hostorií a jsou si vědomi, kdo rozdmýchal Velkou bolševickou revoluci a kdo stál za Borisem Jelcinem v plundrování ruské ekonomie a přírodního bohatství. Teprve nastoupením Putina nastala změna a tohle je nepopíratelné. Tohle bije do očí i těm, kteří je mají zavřené.

V Rusku mají konečně to zdravé jádro prosazující dobro vlastní společnosti a nikoliv prosazující zájmy nějaké zfanatozované, finančně velmi silné a proto nebezpečné etnické skupiny. V článku se také uvádělo, že není absolutně přípustné, aby byl v Číně prezidentem Japonec, proto musí být prezidentem v Rusku jedině Rus a nikoliv žid. Putin a Medveděv se velmi dobře znají jako kolegové z bývalé KGB. Dimitrij Medveděv pracoval v administrativě a Putin jako rozvědčík. Četl jsem zase v jiném článku, že volby musely být Putinem zmanipulované, jinak by se Medveděv na funkci prezidenta - z důvodu jeho židovského původu - nedostal. S tímto se já osobně dokážu vypořádat, když mohu sledovat, že má Medveděv opravdu ušlechtilé zájmy.

K tomu Chrušćovovu původu. Já jsem zase naopak četl, že byl ryzí Ukrajinec. No, ono to je nakonec jedno. "Nikoliv podle délky nosu, ale podle jejich činů je lze poznat". Také se mi lépe diskutuje bez dohadování. Ruku na smír. [mrknutí jedním okem]

188339

13.04.2009 19:49

Německé úřady umlčely doménu WikiLeaks

Re: Cenzura internetu...

Mirda 24.?.?.?

Jak už tady bylo uvedeno "Ve zkratce", Jay Rockefeller prohlásil: "Internet neměl vůbec vzniknout (kazí nám to naše plány)". Jay Rockefeller je synovcem Davida Rockefellera, majitele jedné z poboček FED-u, Chase Manhattan a rovněž pravnukem Davida Rockefellera, který se svým bratrem Williamem založil koncem 19-tého století Standard Oil Corporation a to se značnou počáteční investiční pomoci svého příbuzného Rothschilda. Nynější majitel banky Chase Manhattan, David Rockefeller je také zakladatelem Trilaterální komise a skupiny Bilderberg. Je také označován za největšího a nejsilnějšího propagátora jedné světové vlády. Zdá se tedy, že klan Rothschildů stále ještě stojí za oponou v pozadí těchto plánů. Tohle byl malý pohled do zákulisí na objasnění manipulátorů politických loutek. Zpět k té cenzuře internetu.

Nemusíme pochybovat o tom, že informační dálnice Internetu je obrovskou překážkou v nastolení diktatury a tyranie jedné světové vlády. Informace kolují téměř rychlostí světla a ani nasazená kybernetová armáda nestačí blokovat a ovlivnit jejich průtok. Jsem přesvědčen, že díky internetu se neuskutečnila další operace pod falešnou vlajkou na území Spojených států vedoucí k zavedení stanného práva a k naprostému podmanění americké veřejnosti, včetně konfiskace osobních zbraní. Díky internetu se zorganizovaly demonstrace proti nesmyslné válce v Iráku, která byla rozpoutána na vymyšlených důvodech. Podrobnosti nedávné operace "Lité olovo" na Blízkém východě, včetně hrůzných fotografií jejich následků se objevily na monitorech počítačů ve všech koutech světa. Všichni, kteří mají zájem se dozvědět něco o pozadí, plánech a důvodech politických událostí, mají dnes díky internetu k dispozici nepřeberný výběr informací na pouhé kliknutí myši. "A tohle se musí zastavit(!!!)", jak tvrdí Jay Rockefeller.

Cenzura internetu proběhne zpoplatněním přístupu na jednotlivé webové stranky. Jiné, ty tzv."nebezpečné" informace se stanou naprosto nedostupné. Síť se pomalu zatahuje, klícka se přikrývá ručníkem a ohrádka se uzavírá. Internet se stane nedostupným medium a tímto nám svoboda informací končí. Tento zákeřný tah manipulátorů veřejného mínění je naplánován v Kanadě na rok 2010 a roku 2012 se počítá s jeho rozšířením do celého světa.

188347

13.04.2009 20:04

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Feminismus, autore ,

Mirda 24.?.?.?

>e e e...šéf má pravdu....
--------------------------
Takhle by to mělo být. Šéf má vždycky pravdu"! Proto jsem tam dal otazník. Jenomže toto heslo "proletariátu" se používá právě v té verzi, kterou jsem uvedl (viz odkaz) a kterou pravděpodobně zavedli komunističtí manipulátoři veřejnosti. Šéf se neozval a tak jsem si myslel, že mlčení znamená souhlas. Díky za popravu...tedy, chtěl jsem napsat: opravu. [mrknutí jedním okem]

188351

13.04.2009 20:33

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: reakce na Mirdu.

Mirda 24.?.?.?

>Asi víš kdo to byl M. Dolejší autor Analýzy 17. listopadu 1989, v které odhalil pozadí 17. listopadu...
-------
Četl jsem to a mám uschovaný odkaz. Právě z Dolejšího analýzy jsem dozvěděl o Havlově zákeřném a zločinném přebrání moci a jiné tahy.

>...Nechci ti opravdu brát iluze, ale tady se mýlíš. Je to pouze nová židovská strategie. Věř, že to jsou jejich lidé. JINAK BY TAM PROBOHA NEBYLI!!..
------------------------
Může to být iluze, ale také nemusí. Na posouzení pravdivosti uvedeného si nechávám otevřeny zadní vrátka. Zatím mi to logicky vychází tak, že se díky Putinovi vytvořil opět bipolární svět a dostáváme se do dalšího období studené války. Sleduji tento politický vývoj již delší dobu a to pomocí internetu, nikoliv na TV obrazovce. Jistěže vzniká tendence přebírat čtením článků názory reportéra, proto čtu z různých zdrojů a snažim se v tom najít určité souvislosti a logiký závěr. Na tomto jsem si vystavěl svůj názor. Nechme se však překvapit tím, co nám přinesou dny příští. Domnívám se, že jsme s touto diskuzí pod tímto článkem mimo téma. Sejdeme se jindy a jinde. Díky za inspirace a motivaci k rozšíření mých obzorů.

188352

14.04.2009 16:34

Německé úřady umlčely doménu WikiLeaks

RE: Hmm, co s tím uděláme?...

Mirda 24.?.?.?

>Vláda má dovoleno pouze to, co mu zákon výslovně dává do pravomocí a občan může vše, co není zákonem zakázáno.
===========================================================
Výborná připomínka René. Natisknout letáky a vylepit na každé autobusové a tramvajové zastávce. V podchodech metra, v halách nádraží a v halách nákupních středisek. Všude tam, kde se davy pohybují. Tohle se musí vepsat lidem do podvědomí. Nemusíme vůbec pochybovat o tom, že tato metoda působení na lidské podvědomí funguje. Vždyť na tomto principu je založena reklama konzumistánu. Kdo vymění své svobody za pocit bezpečí, nezaslouží si ani bezpečí, ani tu svobodu.

Informace o tom, že spadne internet, přestane vysílat televize a umlčí se veškeré rozhlasové stanice, tak tohle jsem četl na internetu už před několika lety. Hned v počátcích zavádění "nového amerického století" (krátce po událostech 9/11). Jediný zdroj šíření informací bude vojenské vozidlo s tlampačem na střeše. No potěš koště(!) Už se to pomalu začíná objevovat. Tak mne napadá, co když to vozidlo s tlampačem píchne pneumatiku a tím končí šíření informací...co potom? To už se ale vůbec nic nedozvíme(!) [velký smích]

Člověk to musí brát trochu s mumorem a bojovat proti ne-řádům spiknutí vlády proti vlastním občanům s úsměvem na rtech. Jinak z toho lze zcvokovatět. Stačí si všimnout některé diskutéry ve zdejší diskuzi a potvrdí nám to, že se tak skutečně děje. Nebudu jmenovat ať zbytečně nerozpoutám kybernetickou válku. [smích] [pláč]

188381

14.04.2009 16:58

Pořad Ďáblův advokát v holandské televizi možná přispěl k hledání pravdy

RE: Je zajímavé, že se Bin Ladin k útokům sám přihlásil

Mirda 24.?.?.?

Díky za odkazy a také díky za vaši houževnatou a záslužnou práci s výrobou a rozšiřováním. Tohle musí otevřít oči i Pergillovi. Ale je taky možné, že to nedokouká a vleze strachy pod postel. Já to tady zopakuji:
Sila nočných môr I.
Sila nočných môr II.
Sila nočných môr III

188385

14.04.2009 17:05

Pořad Ďáblův advokát v holandské televizi možná přispěl k hledání pravdy

RE: Je zajímavé, že se Bin Ladin k útokům sám přihlásil

Mirda 24.?.?.?

Pěkně vyjádřeno Jindřichu. Člověk se z toho Pergillského může uřechtat. Takový dvorní šašek to je. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

188387

14.04.2009 17:14

Německé úřady umlčely doménu WikiLeaks

RE: Hmm, co s tím uděláme?...

Mirda 24.?.?.?

Ano. Historie se opakuje. I za fašistické okupace používali stejný způsob šíření informací. Nevím to však určitě. Ještě jsem se nenarodil, ale hollywood nám to předvádí v zobrazení pravdivých historických událostí.

188388

14.04.2009 23:18

Pořad Ďáblův advokát v holandské televizi možná přispěl k hledání pravdy

RE: Je zajímavé, že se Bin Ladin k útokům sám přihlásil

Mirda 24.?.?.?

>...Když jsem stážoval na psychiatrii, tak nám předváděli pána...
--------------
Ještě pár dodatkových otázkek, Pergille. Jak dlouho si tě tam na té stáži podrželi? Jaká byla diagnóza a čím tě léčili? Začíná mi to zapadat do sebe. Takž ty vlastně ani neprovokuješ, ale myslíš to upřímně. [velký smích]

188412

15.04.2009 03:59

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: Já jsem se o té knize dozvěděl už před delší dobou.

Mirda 24.?.?.?

>...Hlavne ale je, ze sa to sem dostalo...
----
Montážník se o Dr.Shlomo Sand a jeho historickém díle zmiňoval kdysi ve svém příspěvku. Pamatuji si to, neboť krátce předtím jsem to již četl na internetu a Montážník mi to zopakováním vtloukl navždy do palice. Už na to nikdy nezapomenu. [velký smích]

Souhlasím s editorem. Pravda se pomalu, ale jistě dostane na povrch. Konečně se lidstvo, včetně samotných židů dozvědí, že každý patří tam, kde se narodil. Žádné oblbování světa. Tímto padá i mýtus o židovské národnosti. Nic takového nemůže existovat. Každý přece získává svou národnost podle země, kde se narodil a náboženské vyznání ať si pěstuje každý sám podle svého zájmu.

Tohle mi připomnělo podanou soudní obžalobu na Baracka Obamu. Obama nesplňuje ústavní podmínku, že úřad prezidenta může získat a vykonávat pouze osoba ve Spojených státech narozená. Obama zatloukal o svém místě narození. Tvrdil, že se narodil na Hawaii a to dokonce ve dvou různých nemocnicích, což doložil rodným listem. Ano, dvě různé adresy. Asi si už nevzpomíná, vždyť tehdy byl ještě mimino. Obě nemocnice jsou nyní pod dohledem stráží, aby mohly čelit zvídavým reportérům. Obamova babička však přiznala, že byla přítomna u Barackova narození v Keni a o tomto sdělení existuje video záznam. Babička je však už bohužel posmrti, takže ji, jako svědkyni nemohou přitáhnout k soudu.

188424

15.04.2009 16:01

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: škvár a blábol

Mirda 24.?.?.?

"Ten, kdo čte"...nečte pozorně. Potom bys nenapsal tady tohle:

>Pokud by chtěl někdo tvrdit, že Židé (už asi 3000 let též nazývaní Izraelité) by neměli bydlet v Izraeli, tak by musel vysvětlit KDE teda jsou doma....Izrael je jejich země, kterou dobyli při migracích zhruba 1200 let před Kristem.
-------
O tomhle právě píše profesor Shlomo Sand. Izraelité nebyli nikdy vyhnáni, jenom někteří z nich převzali křesťanství, někteří islám a jiní si ponechli judaismus. Žili po generace tam, kde se narodili, jenomže nyní se nazývají Palestinci, takže ti tam jsou doma. Je to tak těžké pochopit? Udělej si v tom pořádek.

>Pokud chtěl : "hledat historické texty a knihy popisující události kolem toho exilu, zjistil jsem, že nemohu žádné najít. Nejsou. Ani jediná." - tak se mohl stavit k nám do knihovny.
--------
"Ten kdo čte" opět nečte pozorně. Doporučuje ke čtení brakovou literaturu se zfalšovanou historii. Dr.Sand píše o hledání věrohodné a archeology prokázané historie. A nic nenašel. Naopak, ruští archeologové objevili při vykopávkách v povodí řeky Volhy pozůstatky města Itil (Atil), hlavní město bývalé chazárie, odkud pochází 90 procent dnešního mezinárodního židovstva - aškenázských chazarů. Takže, jak je vidět, "ten, kdo čte", čte jenom něco. Ostatní ho nezajímá.

188449

16.04.2009 13:41

Spojené státy přiznaly, že jejich vojáci zabili v Afghánistánu matku s dětmi

RE: Talibanci veřejně zastřelili dívku a chlapce za protizákonnou lásku

Mirda 24.?.?.?

>Nezapomínaj dodat, Koumeless, že oni jedno vraždění neskrývaně podporují. Už tím, jak permanentně lžou...
-----------
Takhle to vidíme my, Jindřichu. Ale podle Koumelesů a jemu podobných, vraždění gojimů není přece vraždění. Koumeles si myslí, že to tak musí být, aby se naplnila ta jejich proroctví.

188509

16.04.2009 13:52

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: Nejsou v tom sami

Mirda 24.?.?.?

Venguard si myslí, že už to všechno zná. Dávali to přece v televizi.

188510

16.04.2009 14:28

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: vysli by Slovaci z valky jako porazeny narod a museli by platit reparace.

Mirda 24.?.?.?

>...Prečo sy myslíte, že protestant-kolaborant je viac ako klerik chrániaci svoj národ...
-----------------
Jednou se ta skutečná pravda provalí na povrch a bude mazec. I pachatelé justiční vraždy Dr.Jozefa Tisa budou pohnáni k zodpovědnosti. Tedy alespoň post-mortum, když už měli tu vymoženost a výhodu, že spravedlnosti unikli přirozenou smrtí. Z historických pramenů je prokázáno, že v našich společných dějinách byli Slováci větší hrdinové, než Češi a to téměr po celé období naší 74 leté společné historie. Co však lze očekávat od svobodozadnářských zaprodanců, jako byl Masaryk a Beneš, kteří manipulovali našemi národy a lidi jim nevědomky tleskali. A někteří tak činí doposud.

188513

17.04.2009 06:59

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: Prgillská islamofobie...

Mirda 24.?.?.?

U toho psa bych řekl, že to je přirozené, ale u toho Pregillského, to už bude nemoc. S takovou nenávistí proti jiné skupině náboženského vyznání jsem se v životě ještě nesetkal.

188562

17.04.2009 07:02

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: škvár a blábol

Mirda 24.?.?.?

>Ovsem budoucnost zaslibene zeme zrejme bude potrebovat bozi pomoc. Situace nevypada dobre...has cast doubt over Israel's survival beyond the next 20 years."
-----
Tak dlouho to nevydrží. Cítím to v kloubech.

188563

17.04.2009 15:40

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: Nejsou v tom sami

Mirda 24.?.?.?

>V čem konkrétně nemám pravdu? Rád se nechám poučit.
--------
Nemáš pravdu v ničem.

188594

17.04.2009 17:57

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Spytihněv iluminát se taky dostavil

Mirda 24.?.?.?

>...Jinak jsem se jen chtěl pozastavit nad tím, že již dávno padly jasné argumenty snažící se uvést věci na pravou míru a s málokým pohnuly.
----------------
Spytihněve, ty posuzuješ všechny ostatní lidi podle sebe. Ze tvého příspěvku mohu vytušit, že se domníváš, že všichni ostatní se dívají na svět se stejnou logikou jako ty. Pravý opak je pravdou. Neuskutečnitelné škody provedla propaganda medií, pracující v zájmu vlády a úzké skupiny parazitických psychopatů, kteří s námi manipulují. V podstatě manipulují i s tou vládou formou úplatků, pod pohrůžkou ztráty existence a u některých více odvážných i ztrátou vlastního života. V naší novodobé historii máme o tom důkazy. Amschel Meyer Rothschild kdysi prohlásil: "Dejte mi pod kontrolu vydávání peněz a nezáleží mi na tom, kdo tvoří zákony" a měl pravdu.

Internet velké většině lidí otevřel oči, ale ne všichni mají internet a ne všichni mají sebemenší tušení, že se "demokraticky" zvolená vláda může postavit proti zájmům vlastních občanů? Média by tohle zlo měla odhalovat a udržovat vládu v úzkých mantinelech, ale bohužel, je tomu právě naopak. Media vypěstovala stádo poslušných ovcí, kteří si stále ještě myslí, že vláda pracuje pro jejich dobro a pro dobro celé společnosti.

Benjamin Franklin prohlásil: "Lidé, kteří dobrovolně vymění své svobody za pocit bezpečí, si nezaslouží ani svobodu, ani to bezpečí". Jak můžeš potom očekávat jakoukoliv spolupráci od poslušných oveček? Takové lidi nepřesvědčíš, ani nepřinutíš, aby bojovali za svá práva, za práva "svobodné" společnosti. Takoví lidé se navíc postaví i proti Tobě, když jim začneš bořit ty jejich iluze svobod a bezpečí. Staneš se jejich nepřítelem.

Jsem přesvědčen, že každá kapička pravdy je nesmírně důležitá. Začít lidem postupně otevírat oči a probudit je. Slovo se rozkřikne a hned máš mezi lidma silnou opozici proti tyranii vlády. Dvacet lidí s plakátem na rohu ulice nevyvolají ani pozornost medií, natož obavy vlády o svoje koryta, ale masové demonstrace tisíců lidí dokáží tu potřebnou a nezbytnou změnu.
Ne nadarmo Jay Rockefeller nedávno prohlásil: "Internet neměl nikdy vzniknout. Překazí nám to naše plány" a má pravdu. Další operace pod falešnou vlajkou k napadení Iránu a nebo k nastolení stanného práva v Americe se již nekonala. Internet byl plný spekulací, co se chystá a co nás nemine a jak je vidět, zatím se nic neděje. Internet postavil ty parazitické a psychopatické krysy do záře reflektorů a než vymyslí další strategii zla, dají nám na chvíli pokoj. Proto příteli Spytihněve, neztrácet naděje a nevzdávat to bez boje. [mrknutí jedním okem]

188609

18.04.2009 02:30

Povedou finanční těžkosti USA k novému světovému pořádku?

RE: Hlad a ti co jej vyřeší

Mirda 24.?.?.?

Jndřichu, přesně jak jsi to napsal. Historie se opakuje a stejná strategie byla použita v Rusku na vyvolání ekononmické krize pro úspěšné provedení VŘSR. Přesně podle tvých slov:

>...V okamžiku, kdy se stane něco s přísunem ropy, naše republika nebude schopná sama vyprodukovat dostatek potravin (tisíce kamiónů, které vozí tisíce kilometrů brambory, zeleninu, cukr, atd. se zastaví)...
------------
Pro poučení doplním. Už od března v roce 1917 bolševičtí revolucionáři vlivem svých vyvolených kamarádíčků dokázali ochromit veškerou železniční dopravu a doprava se zastavila. Továrny neměli suroviny na výrobu a možnost odvozu hotových výrobků. Obchody zely prázdnotou a lidé začali hladovět a bouřit se. Tahle situace se udržela až do listopadu, kdy formou revoluce bylo lidem nabídnuto řešení a jak už dobře víme, tak to řešení způsobilo genocidu asi 60 milionů lidí. Teď příjde ta třešnička na dortu.

Fáma oil-peak byla vytvořena ke zdůvodnění, že došla ropa. Doprava se zastaví a zásobování vyvolá nedostatek potravin a všeho ostatního. Získat kontrolu nad ropnými zdroji válkama se doposud nepodařilo, tak se přešlo k jiné strategii, ale o tom později. Krize oil-peak však už není aktuální a více o ní neuslyšíš.

>...GMO zemědělství..
------------
Právě v těchto dnech probíhá schvalování kongresem nově předložený příkaz (bill HR 875), týkající se zákazu organického pěstování zemědělských produktů. Kdopak asi má zájem na takovémto zločinu? No samozřejmě MONSANTO. Pokud tento příkaz projde, tak pod pokutou 500 tisíc dolarů se končí s organickým pěstováním i když to bude pouze pro vlastní spotřebu.TADY je o tom článek. Tohle je ta další strategie vedoucí k ovládnutí a kontrole našich potrvin.

Nebudu se více rozepisovat (je toho hodně), ale jenom se krátce zmíním o té třetí strategii, která se připravuje, což je vakcinace proti chřipce. I tohle tady už v historii bylo. Krátce po I.světové válce, z důvodů špatných hygienických podmínek - což se ke zdůvodnění uvádí - vypukla pandemie chřipky. Zřejmě se s tím už počítalo, neboť antisérum bylo připraveno k použití. Tehdy zemřelo více lidí, než kolik bylo zabito během války a umírali především ti, kteří se podrobili očkování. Člověk může počítat se vším i s otrávenou pitnou vodou. I tohle tady už bylo. Izrahell roku 1948 - otrávení pitné vody Paklestincům s následnou genocidou. Takže jak jsi správně napsal: "Učme se z naší historie".

188652

18.04.2009 02:50

Povedou finanční těžkosti USA k novému světovému pořádku?

RE: Hlad a ti co jej vyřeší

Mirda 24.?.?.?

Pár chybiček se vloudilo:
Továrny neměli suroviny na výrobu...
Má být: továrny neměly.
Další překlep: k ovládnutí a kontrole našich potrvin.
Má být: našich potravin.

188654

18.04.2009 08:43

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

Brázdile, Koubku, Tomane, Pergille a další anonymní fandové a zastánci oficiální teorie. Nebudu na vás reagovat jednotlivě a tak to napíšu tady. Nanotermiti vás nepřesvědčily, tak to zkusím jinak. Nejpreve samostatná reakce na Brázdila.

>Je zajimave, ze stovky odborniku z NIST a dalsich organizaci ktere vysetrovaly celou vec primo namiste dospely k jednomu zaveru, ale vy verite nejakemu nakyslemu panovi z Danska.
-------
Raději budu věřit nakyslému pánovi z Dánska, než zločincům z NIST a jiných "důvěryhodných" organizací. K jakému asi závěru dospěly? To je snad jasné? Dospěly k závěru který vyhovuje oficiální teorii a který jim byl předepsán. Sestavená komise pro vyšetřování událostí 9/11 neměla přístup ke všem dokumentům získaných FBI ihned po události. Původní vyšetřování FBI bylo označeno jako přísně tajné a nikdo k tomu nemá přístup. Jakmile se tyto dokumenty dostanou do vládního archivu, tak budou odtajněny nejdříve po dvaceti až třiceti letech. Proč asi? Zatajuje se nám něco?

Oba šéfové vyšetřovací komise dostali podmínky pro zkoumání dokumentů. Cokoliv si vyberou pro zkoumání, to bude opět prohlédnuto ministerstvem obrany a šéfem Úřadu vnitřní bezpečnosti, zda-li informace neohrožují bezpečnost státu a až potom teprve bude rozhodnuto o uvolnění. Oba pánove se k těmto podmínkám zavázali, ale samotné dokumenty již byly kopie originálů a celé odstavce byly začerněny. Pro uvedené překážky a zřejmě i z důvodů svého svědomí, oba pánové rozvázali pracovní poměr. Dole je odkaz i jména.


>Nu, verte si komu chcete, o mravni slabosti poucujte take koho chcete. Ale na obvineni tisicu nevinnych lidi z masove vrazdy a jejiho utajovani byste mel mit trochu padnejsi dukazy.
-------
Tenhle odstavec se pokusím dát do trošičku jiné perpektivy. Nu, věřte si komu chcete a čemu chcete a s vaším svědomím se už budete muset vypořádat sám, Brázdile a všichni ostatní. Pokud to vaše přesvědčení ovšem není podmíněno vaším vzájemným poutem a společnou ideologií? Důkazů je tisíce a stačí si je jenom přečíst a rozšířit si obzory. Nezakrývat si oči a nezakrývat ty skutečné zločince. Všichni z vás si současně uvědomte, že úmyslné zatajování zločinu je stejné, jako zločin samotný. Ale tohle asi na vás neplatí? Vy v tom už máte zaručně jasno.

Je absolutně nepochopitelné, že stále ještě existují lidé, kteří se nedokáží orientovat v pádných důkazech a nebo je z pouze jim známých důvodů odmítají rozpoznat. U osob na tomto zločinu zúčastněných je jejich mlčenlivost zajištěna nejen finanční odměnou, ale také smlouvou mlčenlivosti vyplývající z titulu jejich zaměstnání. Jediná přijatelná omluva pro jejich mlčenlivost může být jejich strach z ohrožení na vlastním životě a nebo na životech svých rodinných příslušníků.

[url]http://www.kasjo.net/ats/Above_Top_Secret_artic...

Automaticky kráceno

188677

18.04.2009 08:50

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Právě jsem si při ukládání mého příspěvku všimnul, že se tady objevil další příspěvek od Jana X a v něm spoustu odkazů. Některé z odkazů, které tady teď ukládám se mohou opakovat:


http://www.kasjo.net/ats/Above_Top_Secret_article_...
http://www.planesite.wz.cz/
http://video.google.com/videoplay?docid=-266806329...
http://joecrubaugh.com/blog/2007/02/28/the-septemb...
http://www.youtube.com/watch?v=wwq04_KhCeI&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=KlWSv0NZBRw&NR=1
http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_cz.htm#Ma...
http://www.brasschecktv.com/page/567.html

Pokud tohle s vámi nepohne, tak se už skutečně nemáme o čem bavit.

188678

18.04.2009 16:38

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

>Všiml jste si pane Mirdo určité zvláštnosti? Která ve zdejších diskusích přímo bije do očí?
----------------------------
Samozřejmě. Hned mne to napadlo, že v tom musí být kolektivní strategie. To by ovšem zase vyvrátilo jednu z verzi konspirátorů a to, že si to udělali Američané sami a ukázalo by to prstem na skutečného viníka a ti ostatní na tom spolupracovali a nechali tu akci záměrně proběhnout. Z toho vychází jediný logický závěr a to, že organizace, která tohle provedla a tihle "naši" obhájci oficiální teorie mají společného jmenovatele. Jen tak mezi námi Vojtíšku...a Arabové to nejsou.

188694

18.04.2009 23:34

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

>Tak tohle je krystalicky čistá vojtovina...
Vojta49 na mne nesmí reagovat (já jsem mu to zakázal) [velký smích] a tak se sem snaží záludně vloudit jako anonym. Poznal jsem ho. [chechtot] [velký smích]

188725

19.04.2009 03:42

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

Vojto, na hňupoviny nereaguji. Sám moc dobře víš, že to, co tady tvrdíš je hovadina. Napsal jsi:

>Na druhou stranu jste neobjasnil, proč vzdělaní lidé obvykle na konspirace a spiknutí nevěří, zatímco davy prostých lidí jsou ochotny na tyto teorie přísahat. Proč je tomu tak?
----
Hraješ si zde na pitomce Vojto a právě proto ses zapomněl přihlásit a jak vím, tak se ti to zatím ještě nestalo. A co se týče té oficiální teorie? Tam už je tolik děr, že to absolutně žádnou vodu neudrží. Ale o tom s tebou Vojto nemíním diskutovat. Znám tvuj názor a tak si klidně obhajuj neobhajitelné.

188746

19.04.2009 03:51

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

[velký smích] [mrknutí jedním okem] Pan google, já už mám Vojtu natolik prokouknutého, že ho poznám i v anonymním rouchu. I do té palice mu vidím, ale bohužel... samá sláma. [chechtot] [chechtot]

188748

19.04.2009 16:34

Erik Sedláček osvobozen

RE: tak toto ne

Mirda 24.?.?.?

Kde je pravda?
--------
Já si myslím, že pravda bude v tom posledním. Náckové nejsou náckové a kdo tvrdí, že jsou, tak neví nic o nacismu a kdo ho vyprovokoval.

188801

19.04.2009 16:47

Erik Sedláček osvobozen

Meč má dvojí ostří....

Mirda 24.?.?.?

Jak židovské organizace v Kanadě bojovaly za svobodu projevu.

Na podrobnosti si již nepamatuji, ale není to podstatné. Jedná se o princip. Kdyby měly volby něco změnit, tak se volby zruší a ani "demokratická" země, jako je Kanada, není výjimkou. Takže krátce po nominaci, kdy se kanadský ministerský předseda Steven Harper pohodlně uvelebil v křesle nejvyšším, stalo se něco "neobvyklého". Stalo se něco, co se nikde jinde ve světě nemůže přihodit. Začaly okolo něho tancovat židé. Kanadská židozednářská organizace B'nai B'rith si pozvala Harpera na své výroční zasedání a obdarovala ho svojí pohostinnou a vřelou náklonností. Harper byl celý bez sebe a jako rozčepýřený krocan s hubou od ucha k uchu začal všem přítomným děkovat a potřepával si s každým rukou. No a je to...kamarádství až za hrob. Poté, s naprosto vážnou tváří všechny přítomné v sálu ujistil slovy: "Kanada plně podporuje Izrael a napadení Izraele je považováno jako útok na Kanadu. Jakákoliv kritika Izraele je projevem antisemitismu". A tak se také stalo.

Lidé čekající v obchodě ve frontě na pokladnu si při rozhovoru se sousedem začali přikládat ruku ke koutkům úst a šeptem debatili o politické situaci v zemi. Slovo "žid" se stalo vulgarismem. Ochočený Harper zašel až tak daleko, že poslušně zavedl v Kanadě židovské zákony proti nenávisti, tzv."Hate Laws". A jak už to v životě chodí, meč má dvojí ostří. Krátce po té, co židovský plátek ve Vancouveru uveřejnil článek hýřící silnou, nevkusnou a urážlivou kritikou muslimské menšiny, byla na vydavatele novin vznesena soudní žaloba za urážku na cti. Máme přece zákony proti nenávisti a ty platí pro všechny (!!!) V kanadských mediích nastala rozohněná debata o principech svobody projevu a samotní židé - na svoji obhajobu - začali prosazovat svobodu projevu jako základní principy demokratické společnosti. Co si budeme namlouvat, židé mají talent a co je dobré pro společnost, to židé dokáží prosadit. A tak se stalo neuvěřitelné - v Kanadě máme opět svobodu projevu.

Z toho plyne poučení pro vás, vážení diskutující. Především všichni ti ukřivdění s vypěstovaným pocitem méněcenosti. Ať si říká kdo chce, co chce...s tím se už budete muset smířit. Máme přece demokracii a k tomu patří i svoboda projevu. Co nechcete, aby se činilo vám, nečiňte tomu druhému. Chce to hodně vzájemné tolerace a u mnohých i hodně sebezapření, ale věřete mi, lze toho dosáhnout. Ještě pár slov k Erikovi Sedláčkovi. To, co se Ti Eriku přihodilo, svědčí o tom, že v českém národě je něco hodně prohnilého. Jsi u mne hrdina a zapsal ses do dějin národa. Bojuj a nenech se odradit. Více takových, jako jsi Ty, Eriku a hodně štěstí v dalším podnikání.

188802

19.04.2009 17:20

Erik Sedláček osvobozen

RE: tak toto ne

Mirda 24.?.?.?

>Pokud mluvite o Versailleske smlouve,tak jiste ,Nemecko bylo vyprovokovano,ale to neobhaji ofenzivni valku kterou pak Hitler vedl...
-----------
Ano, přesně tohle jsem měl na mysli a další jiné strategické tahy, kdy "spojencema" naplánovaná válka se musela nějak uskutečnit. Na Versaillské "mírové" konferenci se už zadělávalo na tu válku další, na tu II.světovou. Začlenění Sudet do území Československa, byl jeden ze způsobů, jak vyprovokovat válku, o což se i prezident Eduard Beneš tehdy pokusil v r.1938. Nevyšlo to. "O nás, bez nás" na Minichovské mírové konferenci jsme to vzdali bez boje. Někdo to nazývá mnichovská zrada, ale Němci si do Sudet přišli pro to, co jim historicky patřilo. A prozíravě - válka z toho nevznikla. Proto se začalo s přípravou provokací ve východním Prusku, které rovněž bylo na Versailské konferenci anexováno se záměrem vyprovokovat válku.
Pastiňáku, jsme tady s tímto mimo téma, tak až k tomu bude příležitost.

188809

19.04.2009 19:50

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

Vojto, už tvoje samotné označení oponentů, že nemají dostatečnou inteligenci, aby mohli něco obhajovat, to bych zase já osobně mohl nazvat napadání oponentů. Tohle byla tvoje otázka, abych ti objasnil, proč tomu tak je. To nepopřeš. Když někdo ze zastánců oficiální teorie začne mávat "přesvědčivými" důkazy agentury NIST, ke kterým se už oni sami vyjádřili slovy, že se při průzkumu dopustili nepřesností a já bych to ještě doplnil - záměrně vynechali podstatné důkazy. Rozhodně bych tedy nemohl prohlásit, že tito oponenti oplývají nadměrnou inteligenci. Spíše naopak. Možná to sám nevidíš, proto jsem to nazval hňupoviny.

Proč se nepodíváš na mnou uvedené odkazy a zkus se nad tím zamyslet? Možná až potom budeme my dva schopni si podebatit, jak se věci udály? Tebe to však nezajímá a plácáš tady jízlivé dotazy. Mrkni se na tohle a potom se ozvi.

188827

19.04.2009 19:55

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

>A jak se mistrně ten muslimský pilot vyhnul všem kamerám...
-----
To se dá natrénovat. [chechtot] [chechtot]

188828

19.04.2009 22:40

Erik Sedláček osvobozen

RE: Meč má dvojí ostří....

Mirda 24.?.?.?

>...Už u soudu jsem v závěrečné řeči řekl, že tento systém politickou opozici zavíráním do kriminálu nezničí a pravdu už vůbec ne.
--------
Za ta léta se ale vůbec nic se nezměnilo. Bolševický režim za totality dělal to samé a jak lze pozorovat, nastává další totalita a zdá se, že ještě horší. Pod vedením jiných a horších idiotů. Když si vláda není jistá v kramflecích a zakrývá své podvody a jiné pumpárny, tak jí zůstává jediný způsob, jak se udržet u moci. Vyvoláním strachu, zavedením totality a zavíránim "nepohodlné" opozice do kriminálu. A to jsme si mnozí z nás mysleli, že Velká sametová bude nový milník ve vývoji demokracie a svobod člověka v Evropě. Ouha...jaký omyl(!!!)

>Třeba budu mít nějakou "nehodu", ale to je asi tak to jediné, čím by mě mohli zastavit [mrknutí jedním okem]
-------
Rothschildova soukromá armáda a služebníci sionu (Mossad) jsou všeho schopni, ale jak lze pozorovat ve zdejší diskuzi, tak msta může přijít odkudkoliv. Nenávist mezi "svými" je nejhorší nepřítel. To jsou ti, kteří sice hovoří stejnou řečí, ale pohybují se na opačné straně barikády. Proto hodně štěstí [mrknutí jedním okem]

188840

19.04.2009 23:01

Erik Sedláček osvobozen

RE: Zajimava zprava z dnesniho disku

Mirda 24.?.?.?

Tady z toho je vidět, kdo ovládá OSN. Právě proto byla OSN založena a to už od samotného počátku - jako jedna světová vláda. Co naplat, když se ještě někteří zástupci jiných států snaží o nápravu, ale hlavní slovo má Izrahell. Barack Hussein Obama je jenom takový ulísaný poslušný pudlíček na klíně sionismu.

Líbí se mi tvoje příspěvky, Latinče, ale jenom malé upřesnění:
>...Bylo by zajimave slyset hlasy z anti-rasistickeho klubu pratel "S Izraelem & USA na vecne casy, a nijak jinak!", ci od anti-rasistu z Antifa, J.Z., Prazaka, ci Pastinaka, Bena Hura, Kuliska (zenateho za chazarskou judaistku)....
-------------
Pastiňák shrnuje a Kulíškovi to shrnuje jeho žena (chazarská judaistka). Ostatní přátelé Izrahellu už nemají co.

188841

20.04.2009 01:32

Erik Sedláček osvobozen

RE: Schrňme si.

Mirda 24.?.?.?

>...Před 50 lety všichni věřili , že Katyň udělali nacisti. Vždyťse k tomu přece v Norimberku PŘIZNALI.
------
Tohle se pokusím doplnit tím, co jsem se dočetl studiem historických událostí. Kdo se k tomuto zločinu přiznal, byl bez soudu odsouzený Rodolf Hess (šarži a funkci si nepamatuji). Přiznání bylo již napsáno a Hess byl mučením nucen tento již vyplněný formulář podepsat. Dlouho vzdoroval. Mučení se stupňovalo a Hess upadl v bolestech několikrát do bezvědomí. Vzkřísili ho studenou vodou, aby mohlo mučení pokračovat. Ani kopáním vojenskou botou do genitálií, až do úplného rozdrcení, se Hess nenechal zlomit. Až teprve vyhrožováním o vyvraždění jeho rodiny Hess podepsal. On sám dostal trest smrti oběšením.

Skuteční pachatelé této masové genocidy u Katyňského lesu (přes 20 tisíc lidí) byli zločinci z NKVD. Byla to jejich metoda likvidace polské inteligence a výsokých vládních a vojenských hodnostářů a také jako obvykle zabavování jejich majetků a domů. Co je zajímavé na tomto dramatickém příběhu je skutečnost, že to byli samotní Němci, kteří se zúčastnili odkrývání masových hrobů a to na upozornění jednoho mladíka, který tuto vyvražďovací akci z povzdáli pozoroval a věděl, kde se společné hroby nacházejí. Polsko bylo napadeno současně Rudou armádou z východu a Wehrmachtem ze západu, přičemž Poláci vítali Němce jako ovoboditelé. Lidé jásali v ulicích a házeli na "fašouny" náruče květů, že už se konečně zbavili vrahounů z východu. Tohle je všechno zdokumentováno v dobových fotografiích a kopiích originálních dokumentů z průběhu odkrývání hrobů, vyšetřování a identifikování pozůstatků zavražděných.

188851

20.04.2009 02:11

Erik Sedláček osvobozen

RE: tak toto ne

Mirda 24.?.?.?

>...zde bych to Mirdo poopravil...
---------
Méďo, netroufám si dělat ti oponenta. Tvoje historické znalosti sahají do velkých hloubek - až do královských propletenců - a já se do tak hluboké vody nerad pouštím. Alespoň tedy něco o těch vytvořených hranicích po první světové válce. Národnostní skupiny v Rakousko-Uherské říši byly docela pěkně promíchány, ale stále se považovalo území většiny tam, kde ta většina jako národnostní celek po celá staletí pobývala. "Uzákoněné" hranice Československa po první světové válce Sudety nezahrnovaly. Až teprve na "mírové" konferenci ve Versailles v květnu 1919 se rozhodlo, že Sudety, přestože tam žila německá většina, budou přiklepnuty k Československu. Co potom následovalo s německou menšinou v Sudetách (obrovské diskriminace atd.) nasvědčuje o tom, že toho mělo být později zneužito k rozpoutání další války a to za vehementní snahy zednáře E.Beneše. Znám podrobnosti, ale jsme tady pod článkem o Sedláčkovi, takže já zmlknu.

188855

20.04.2009 05:04

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Je možné nevidět?

Mirda 24.?.?.?

>Jak je možné nevidět, že tato židovská mafie, která se za "totality" soustředila v KSČ se pilně přeorientovala na "demokraty"?
-------
S tím se dá souhlasit, ale stále ještě mi chybí pár kamínků do mozaiky skutečného obrazu. Možná opravdu něco nevidím? Jak se zdá, máte o tom přehled a proto, pokud možno, žádám o doplnění. Napsal jste:

>To žádní "převlíkačí kabátů" nejsou! Ti vždycky byli, jsou a budou členy neskutečně silné české židovské mafie. A ta to měla v rukou od založení republiky až do teď. Od "tatíčka Masaryka" až po tu dnešní sebranku.
--------
Já jsem v tom žil a tak si moc dobře pamatuji, že to tehdy nebylo to samé jak se to vykristalizovalo až po Velké sametové revoluci. Co si pamatuji, tak tehdy se žádný židovský element ve straně a vládě i na vysokých funkcích v průmyslu neprojevoval. Slova jako "antisemitismus" a uzákoněný holocaust pod ochrannou značkou chyběla ve slovnících a v učebnicích.

Jak si to vysvětluji já? V KSČ musely být dvě, na sobě nezávislé složky. Jedna byla pod dohledem Moskvy (Gustáv Husák, Vasil Biľak, Miloš Jakeš a jiní) a ta druhá, v té době zatím ještě bez vlivu na politický směr strany, to byli agenti CFR infiltrováni do KSČ a pravděpodobně - jak tvrdíte - většina z nich byla ta židovská mafie. U Lubomíra Štrougala nemám doposud jasno kam ho zařadit, zda-li ke "tvrďákům" ovládaných Moskvou a nebo k té CFR mafii? Ta první skupina "tvrďáků" každopádně neměla nejmenšího tušení o záměrech té skupiny druhé. Navzájem spolu sice spolupracovali, ale v souladu se stranickými principy. Nikdo z nich nevybočil. Až teprve v roce 1968 při přípravě politického převratu, který se vyhrotil v invazi vojsk Varšavské smlouvy.

Například taková Charta 77(?) Charta musela být pouze mafiánskou záležitostí na tajnou přípravu kádrových záloh fingovaných disidentů. "Tvrďáci" byli naopak v přesvědčení, že je to sice léčka, ale na vychytání skutečné opozice. Zálohy pro "převrat", jako např. fingovaný disident V.Havel, byl mafií připravován k pozdějšímu použití a to bez vědomí "tvrďáků", ale se značnou mediální propagandou v převlečení skutečného disidenta. O prognostickém úřadu pro výrobu budoucích kádrů pochybnosti mít nemusíme, ale o jeho pravé podstatě neměli tehdy "tvrďáci" nejmenšího tušení. O této skutečnosti mám důvěryhodné informace přímo od pramene (z rodiny) a proto nemám žádné pochybnosti, že v samotné vládě KSČ existovala tajná opozice, ale samotná vláda u moci o ní nevěděla.

Tohle by ovšem vyvracelo vaše tvrzení, že to ta žido-mafiánská vláda měla celé pod kontrolou od založení republiky až po teď. Očekávám reakci k doplnění od kohokoliv. Nejedná se mi o prosazování názorů, ale o zjištění skutečných okolností.

188861

20.04.2009 07:07

Basilejská věž: Tajný plán pro světovou měnu

Další stupínek k NWO.....

Mirda 24.?.?.?

Silně pochybuji, že bude moje přání vyslyšeno, ale já bych to nechal po staru. Tak jak se píše v článku:

Aplikací Státní teorie peněz (která předpokládá, že suverénní stát má možnost tisknout vlastní peníze), kterákoliv vláda může financovat všechny své potřeby k udržení plné zaměstnanosti a bez inflace svou vlastní měnou.

A rovněž souhlas s tímto:
Liu si všiml, že je to vlastně ironií, neboť rozvojové země s vlastním nerostným bohatstvím ve skutečnosti nepotřebovaly zahraniční kapitál, který je chytil do pasti dluhů ve prospěch zahraničních věřitelů.
------
Tohle je záludná strategie Světové banky. Vyhlédnou si rozvojovou zemi s nerostným bohatstvím, nabídnou spolupráci v těžbě, s tím spojenou výstavbu infrastruktury a dalších "nezbytných" zařízení. Např. vodárnu, elektrárnu, hotely, ubytovací jednotky pro pracovníky atd. a samozřejmě také finanční investiční kapitál na bezkonkurenčně nízký úrok, plus další podmínky. A v tomto je ten háček. Úrok je skutečně ten nejnížší (což je to lákadlo), ale do podmínek patří: Z půjčky se financuje všechno, co je spojené s výstavbou a další nepředvídané náklady.

Světová banka zajistí své jednatele, pracovníky, technologie, mechanizaci (stroje k výstavbě) a také materiál na výstavbu a to vše za přemrštěnou cenu. Jakmile se těžba a nebo výroba rozjede, část zisku připadne na splácení půjčky a větší část zisku jde do kapes pracovníků Světové banky po celou dobu, dokud je co těžit a nebo vyrábět. Nemusím snad ani připomínat, že ta finanční částka, která zůstane rozvojové zemi je vypočtena tak, aby země půjčku nikdy nesplatila a bude nanejvýš schopna splácet pouze úroky. Nic víc. A tímto se zadluží donekonečna i po případném ukončení výroby a nebo těžby. Tak tomuhle říkám zlodějna nejvyššího stupně.

188864

20.04.2009 08:13

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Je možné nevidět?

Mirda 24.?.?.?

>...ten rébus se dá rozluštit v tom případě, když přijmeme myšlenku, že celý komunistický blok byl ve skutečnosti po celou tu dobu čtyřiceti let jako experiment zavedení NWO tajně řízen americkou (či spíš jinou) oligarchií z Washingtonu...
------------
Tuhle myšlenku mohu samozřejmě příjmout, až na několik výhrad.
Jinak díky za reakci, paní Jarmilo. S tím Havlem to je pochopitelné. Židozednář a člen Pen-Klubu V.Havel byl vypěstován jako náhradník k převzetí funkce prezidenta a další židozednář Gorbačev alias Kohen ho schválil. Ale stále mi ještě nesedí myšlenka, že celá vláda tehdejšího Československa v tom tajném plánu zavedení NWO jela celou tu dobu společně jako jeden muž. Právě naopak. Mám přesvědčivé informace, že nikoliv. Z mnoha různých zdrojů jsem se dočetl, že se komunismus východního bloku postavil proti plánům Washingtonu, potažmo klanu mezinárodních bankéřů na vytvoření jedné světové vlády a to už od vlády Stalina. Další důvěryhodné informace mám o tom, že ne všichni členové vlády byli zainteresováni do skutečné podstaty Charty 77, tzn., že neměli tušení o pěstování V.Havla pro budoucí plány s rošádou. To jsou ti "tvrďáci", jak jsem je nazval v mém předchozím příspěvku. Zatím tedy ještě tápu a počkám si na případné další reakce.

188870

20.04.2009 08:27

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Je možné nevidět?

Mirda 24.?.?.?

>Clovek uz nevi komu by mel verit...
--------
Rejpale nevěř nikomu a ničemu [chechtot] [velký smích] Ale teď vážně. Znáš to přísloví: "Udržuj si kamarády nablízku, ale nepřítele ještě blíže". Je to osvědčená strategie. Takhle máš možnost pozorovat, co se vaří k večeři u protivníka. Proto Putin navrhl amíkům spolupráci na výstavbě a provozu radaru v ČR. Rothschild tohle provádí přes svoje agenty financováním obou stran konfliktu. Čím déle se válka protáhne, tím více peněz. Plus úroky navíc.

188873

20.04.2009 20:43

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda 24.?.?.?

>Hlavne me zaujalo tohle: Bojím se toho, čím budeme muset všichni zaplatit to drastické potlačení dějin, to kruté a zbytečné zahnání života kamsi do podzemí společnosti i lidské duše, ten nový a násilný „odklad“ všech možností aspoň trochu přirozeně – jako společnost – žít. Václav Havel Gustávu Husákovi, 1975
------------------------
Rejpale, a teď svými slovy...čím tě to zaujalo?

188922

20.04.2009 20:46

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda 24.?.?.?

Bolševickej, díky za odkazy. Našel jsem co jem hledal. Ozvu se s tím paní Jarmile.

188923

20.04.2009 21:06

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Je možné nevidět?

Mirda 24.?.?.?

>...Ta situace se zdá složitá a zamotaná pane Mirdo...
----------
Kdo hledá najde. Už jsem přečetl na stovky článků popisujících historické události, ale všechno od zahraničních autorů a v angličtině. Něco bylo i z odtajněných i neodtajněných archivů KGB a CIA, což stále ještě čtu na pokračování. Vše se téměř shodovalo a navzájem prolíná a podporuje. Moje životní zkušenosti, selský rozum plus přečtené informace mi pomohly k vytvoření mého názoru, který tady čas od času prezentuji.

Našel jsem tady v diskuzi ODKAZ a teď to nechám na vás, paní Jarmilo. Dejte vědět, co si o tom myslíte a jak to tehdy vlastně bylo?

188925

20.04.2009 21:32

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: dodatek panu Bartoškovi a jiným

Mirda 24.?.?.?

>[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] Dobře se snažíte, soudruhu...
-----------
On musí. Je to jeho zaměstnání. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

188928

20.04.2009 22:07

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

Vojto zatím jsi mně neodpověděl, co si myslíš o tom videu a o těch dalších odkazech? Nemusíš se hned ozývat. Já ten pocit moc dobře znám. Jakmile se člověk konečně dopátrá pravdy, tak je to silně šokující poznání. Jenom to nehltej plnými doušky, může tě to položit. Pěkně postupně. Každý týden jeden článek a chodit často na procházky. Dej vědět, jak jsi dopadl?

188934

20.04.2009 22:35

Erik Sedláček osvobozen

RE: tak toto ne

Mirda 24.?.?.?

Díky Méďo. Uschováno a až výjde čas, tak to projdu. [mrknutí jedním okem]

188935

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 438 871