Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Amiourka

Nalezeno 27 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Na listopadové přednášce cesesu (Centrum pro ekonomické a sociální studie při UK se rozdávala kniha o bezpečnosti v Evropě. Byl tam drstický článek autora, který patrně pomohl protlačit unášení lidí CIA označených jako hrozba. Tehdy v roce 2004 kdy to psal, jich bylo již 1000. Komunikaci o těchto lidech se nepodařilo otevřít. Myslím, že tato publikace CESESu byla možná první publikací - sponzorovanou z fondů EU. Podobně se v Čechách neotevírá otázka - a co když je rada Echelonem? A podobně teď velmi strastiplně bojuje ¨v USA Judicial Watch s fda ve věci špatné vakcíny gardasil u nás též silgard, jež patrně zabila již 11 holčiček, zmrzačila či potratila 33 plopdů a přes 300 lidem způsobila nežádoucí účinky. Náš SUKL se odvolává na evropský kanál, jenž to posvětil a nehodlá dělat nic. "Na tento podnět jsme odpovídali již v květnu" - a vystačí si se stylistikou o dobách prosazování očkování před 150 lety. Bojím se, že bude třeba rozšířit škálu účinných akcí proti tomuto zákonu. [bliji] A myslím, že by bylo vhodné napnout síly, aby z tohoto serveru i třeba z Britských listů mohly vzniknout regulérní noviny. Pak ovšem budou muset äutoři ošetřovat každou větičku - a věřte, že to lze, aniž by se z člověka stal pokrytec. V tomto článku jsem nalezla např. jednu - totiž o terorismu farmaceutických firem - poopravte si to na nezodpovědné uvádění nehotových vynálezů na trh a jejich protlačování masivní reklamou.

148747

08.12.2007 10:58

Matematika s ideologickým nábojem

RE: Mno, osvedcana taktika - a to si autor nevšiml ještě jedné kvality testů studijních předpokladů

Amiourka 85.?.?.?

Řvala jsem hrůzou, když jsem si jednou koupila DNES s testem studijních předpokladů pro děti ucházející se o osmiletá gymnázia - očekávalo se od nich, že si budou všímat celebrit, resp. filmových hvězd. Neměla jsem sílui protestovat, ale někdo by to udělat měl. Já bych za studijní předpoklady - ale až u vyšších gymnázií předpokládala spíše povědomí o osobnostech jaio byl Gándhí nebo Schweitzer.

148749

08.12.2007 11:51

Logická čtvrthodinka

RE: pávi

Amiourka 85.?.?.?

P5est jsou známy příklady ptáků, kde se výraznější zbarvení samečka nevyvinulo nebo ne příliš. A nelze také vytvořit rozvnici mezi ocáskem a mozkem.
Je ovšem s podivem, že v Evropě babičky a dědečky bolí v sedmdesáti čtyřech všechny kosti a klouby, ovšem africký běžec v osmdesáti stále chodí úspěšně na lov. Jenže se v Africe válčí.
Odkazovala bych na knihu různých druzích inteligence, jež zde vyšla v devadesátých letech - kterou jsem ztratila, darovala, a také na to, co se asi umělo - ovšem věci se velmi zkomplikovaly přechodem společenských organizací z kmenů na státy. Je jisté, že něco, co jsme uměli, se muselo ztratit. Je to přímo logické.

148750

08.12.2007 11:17

Logická čtvrthodinka

RE: vědecké pracoviště s ručením omezeným

Amiourka 85.?.?.?

Ano prosím, nealezněte si prosím naši matematickou pobočku Akademie věd a práci založenou na hře s vytahováním barevných kuliček - práci o plurality problem - nahlédněte do práce pana Sgalla a meditujte nad používáním. Jsou dvě větve. Jedna vhodná po automatizované zpracování druhá zvyšuje naději, že kuličky budou mít více barev. Možná Vás napadne jako mne, že dle použití lze pluralitu omezovat samotným použitím herního algoritmu za určitým účelem a že vědec měl dohlédnout na to, jak se budou jeho poznatky používat. Kolega pan Král se neobtěžoval s odpovědí na můj protest ani na burcování, že z DNES alespoň z internetové podoby stačila vymizet rubrika věda.

148752

08.12.2007 11:56

Matematika s ideologickým nábojem

RE: o původu slova bohém existuje jedna úžasná průvodcovská průpovídka:

Amiourka 85.?.?.?

Totiž Marie Terezie zakázala v Čechách pobyt nejen Židům (kteří si ale za tři roky zakoupili zvrácení zákona) ale také Cikánům. A tak se Cikáni vydali napříč Evropou hledat si novou zemi. A když se jich cestou ptali¨, kdo jsou, odkud jsou a co umějí, tak měli na jazyku prostou odpověď:"Bohemian, Bohemian, tancovat, zpívat, milovat, pít, veselit se a tak...) A měli zřejmě tolik šťávy v sobě, že se ukázali být hodni napodobování a tento životní styl se uchytil a dostalo se mu oficiálního posvěcení pojmenováním. Dodávám já. Kam až došli, nevím. Jak vůbec vypadala Rómská, Cikánská migrace, nebylo patrně dodnes popsáno.

148755

08.12.2007 12:32

Matematika s ideologickým nábojem

RE: Tak a máme polemiku

Amiourka 85.?.?.?

no a jak se tedy říká těm ubohým chlapíkům, co tu dělají na stavbách a bydlí po ubytovních po pěti na pokoji? A jak se s nimi jedná? Narozdíl od mužického příkladu jde v židovské matematické anekdotě o méně matoucí prostředí - jen se počítá, je to více srozumitelné, není to tak nepřehledné. Ale já si myslím, že autor příspěvku, na který jste reagoval, byl možná ovlivněn jinou diskuzí, která proběhla na jiném místě na zvědavci -totiž, že nějaký program vyhodnocuje a překládá slovo jew nejen jako Žida či žida, ale také jako handrkovat, lstivě vymáhat, lichvařit atd. Oni Židé nemohli bez práva vlastnit půdu a bez přáva vykonávat normální povolání dojít k jiné specializaci, ale tuto zvládli naprosto bravurně. Takže ono to, jak se slovo a jeho sémantické významy vytvořily,má nejspíš něco společného s historií a nepůjde až tak o pomluvy a jednostrannost, je-li slovník přesný. Zda jde i o historii novodobou, k tomu doporučuji nahlédnout do dalších pramenů - například o am. židovské lobby - jež vzniklä účelově pro ochranu Izraele - ovšem jak se chová - to by zasloužilo trochu více než jen pouhé otření se o nehezké lidské vlastnosti.

148758

08.12.2007 13:28

Zpochybnění genové teorie

RE: FDA a pan Miller

Amiourka 85.?.?.?

BRAVO.
Doplňuji o řádění nevalné teorie při vývoji vakcíny Gardasil/Silgard na níž u nás kampaň -branže natolik potlačily i normální základní výzkum a jeho argumenty, že přesvědčili nás, autority i sebe, že je vše bezpečné. A ono není. Díky páci Stefana Pravata, Judicial Watch a dalším, které uvedu ve zdröjích u verze 2 v Britských listech.

148760

09.12.2007 12:01

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: Černoch a Číňan se nedomluví

Amiourka 85.?.?.?

Číňani a Vietnamci co tu jsou makají tak moc, že se nestíhají doučit češtinu, i když jsou se zákazníky celý den - prostě nejde o normální uvolněný sociální styk.
Obdobně černoši mají jiný styl ekonomického uplatnění - vesměs zde nenacházejí žádné přátele - a ti zkušení odjíždějí odsud s poznatkem, že na správně pojatý obchod tu není moc klid - hlavně že všicvhni používají mobily, stejně není možné se o ničem pevně dohodnout tak, aby se to také dodrželo - zvláště, když je protistrana černá. Říká se tomu také "duch doby".

148817

09.12.2007 11:50

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: no já myslím že když si šáhneme do svědomí - samozřejmě,

Amiourka 85.?.?.?

když vyšla kniha pofesora Budila Za obozor západu, na které pracoval v devadestácýh letech a snažil se rozklíčovat jak se vyvíjely názory k jiným etnikům a rasově motivované postoje, byl setřen nejprve za toto: "ale on nám k tomu neudělal dostatečné dodatky, abychom si mohli jeho myšlenkový aparát prohlédnout", následně, když zřejmě došlo na obranu, kritika ještě přitvrdila a tohoto jinak velmi slušného pána nařkla z pouhého sumírování cizích myšlenek - nikdy se ovšem, ta kritika, nenamáhala otřít ani slůvkem o to, o čem kniha vlastně je. Vezměte si ten rozpor - autor se tedy snažil vytvořit celou knihu dokumentářně - to ovšem vadilo, že nejsou dodatky, když se prosáklo, že dodatky nejsou zapotřebí, protože kniha je plná citací, vadila pro změnu přílišná věrnost reáliím. Takže když vadí už i kniha o rasismu, nejsme na tom moc dobře.
Mně osobně by se takovýto univerzitní program líbil - byl by mi v mém arabském manželství ku prospěchu nám oběma. Ačkoliv jsem byla relativně dobře vyzbrojená nedostatkem předsudků (například jsem se proslavila implantováním cikánských tanců do italské barové kultury), nestačilo to na vytvoření opravdu hezkého partnerství. Kde se mohu něco o programu Unierzity Delaware dočíst?
Pak si také myslím, že univerzita se se svým programem netajila a studenti věděli, do čeho jdou, proto si možná školu také vybrali. Povšimněte si, že odpor nevychází ze studentských řad. Ale z řad "ochránců vyšší kultury" - co už je celá staletí nahovno. Důsledky a příčiny rasové nesnášenlïvosti a také trvajících problémů s migrací jsou tyto - jde o to, že aby člověk kdekoliv na světě mohl fungovat jako rovnoprávný, svéprávný, spolehlivý a přínosný člen společnosti, je nutné mu také uvěřit jeho nadání k lidskosti a umožnit mu rovnocenný přístup k bohatství. A to právě ve společnosti, kde se lidé k bohatství dostávají hlavně nekale ze všeho nejvíce vadí - protože je naspadnutí výkřik "ale tady se něco tají" - totiž příčiny a mechanismy úspěšnosti některých.Právě migrační problém tuto situaci nápadně otevířá. Znamení jako Langrovy ¨Norimbeské zákony odpírající sociální pomoc přímým příbuzným cizinců na dva oky, ač jsou čeští občané, je jen průvodním znakem toho, že dolů jde a půjde všechno - bude se ještě víc krást a korumpovat. Chování k cizincům - celé společnosti- je indikátorem stavu, jak na tom jsme. JDeme do prdele vážení. Ilustrace: 500 m tramvajové linky na Václavském náměstí má stát 500 mio. Takových tratí má být v Praze vybudováno nejméně ještě šest - zhruba tak nutných. Za to mohli bydlet ve svých bytech vlastní bezdomovci a ještě by zbylo na rehabilitaci a rozjetí podnikání s těmito subjekty.

148819

09.12.2007 12:39

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: multikulti pseudohumanita

Amiourka 85.?.?.?

Původní záměr byl - kulturním a civilizačním poznáním ke zvýšení kompetencí v jednání s těmito kulturami. Jde o to, jestli si uvědomíte pozitiva a začnete dělat něco nepseudo ši nikoliv. Ujiš%tuji vás, že Čína nemá s pseudo a multikulti žádný poblém - čínské plenky byly v Africe dříve, než se tam stihly dostat ty české - a tak to prostě na celém světě jede - vezměte si úspěch Saúdské Arábie. I když - tyto oba případy nejsou ideální, protože jsou založeny na otrokářství. Jen doufám, že jsem Vás přesvědčila, že na kultur a humi lze jet velmi úspěšně ekonomicky nahoru. U nás bohužel nedošlo ani k poražení rasismu o nějakém zvýšení kompetencí nutných pro jednání s budoucími partnery nemluvě.

148820

09.12.2007 16:35

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Pro srovnani

Amiourka 85.?.?.?

Takže VY jsgte pro, aby se prodávalo zboží ohrožující život bez varování? Kdyby nebyl MERCK hamoun, mohl hodit na trh něco poctivějšího. Já osobně spekuluji i s hypotézou, že obyčejný herpesvrïus byl nařčen z něčeho, za co může polyp. I takové výkony vědci podávají. Počkejte si na článek Největší vtip Jaroslava Petra.

148835

09.12.2007 16:27

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Očkování ano nebo ne?

Amiourka 85.?.?.?

Ano. Z kontaktovaných odpověděl SUKL nedbale, pak přišel jeden výhružný dopis a Etická komise pro reklamu se odmlčela.
A celá kauza naznačuje, že další schvalováné léků by se mohlo odehrávat se stejnou etikou, profesionalitou a kompetencí - a navíc se bude český SUKL schovávat za evropské orgány. A JUDICIAL WATCH bude mít tolik času a možností, jak je koncipován nový zákon 1955 o němž píše zvědavec na začátku prosince.

148836

09.12.2007 16:51

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE:No madam, tak snad udělejte něco pro svou dveru

Amiourka 85.?.?.?

Můžete pro ni udělat mnohem víc, jak říká reklama.
Víte, mezi námi - americká kauza, o níž psal cca před okem či více RESPEKT jasně dosáhla toho, že výrobce je zodpovědný za systém varování - tj. musí podchycovat zprávy o nezádoucích příznacích a uvádět je. Aby léky nebyly jen nějaké chemikálie ale také něco, co léčí. Pokud jste četla ten úsek o koincidenci s rakovinou - která se vypálí a je hotovo a tak se to dělá 20 let, ale propadlos e to od doby, co ženy něchodí na preventivní prohlídky - tak byste viděla, že mu nešlo ani tak o dobrý lék, ale o rychlost. A za to by se Pasteur styděl.

148837

09.12.2007 16:59

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Očkování ano nebo ne?

Amiourka 85.?.?.?

Ptala jsem se zkušené sestry z kalmetizace (TBC) jak obecně k očekování přistupovat - pravila, staré vakcíny jsou odzkoušené, takže jen to povinné. Vyhýbám se všem navíc, přídatným.
Nevěřte prosím příliš na éčka. Studovala jsem konzervárenství, jen jsem krapet (20 let mimo obor) - tehdy byly povoleny jen látky které opravdu za nic nemohou. Mezi éčky je též kyseilna askorbová a citronová, lecitin -mírně ale opravdu mírně nepříjemně chemická jen odbouratelná kyselina sorbová. Nevěřím, že se to v tomto ohledu konzervační bezpečnosti přlliš změnilo. Jiná věc jsou barviva, která se tehdy v potravinářství používala, před námi byla poněkud chráněna, z toho důvodu, že děkan vymyslel limonádu Zelené jablko a bon pari. Takže do tajů prověřování třeba limonádnických aditiv nám nebylo umožněno dokonale poniknout.
Jiná věc v úpřímé souvislosti s rakovinou, kterou tají prozměnu chemici, kterým se říká vzduchaři, je přítomnost polyaromátů ve vzduchu - to už jsou silné karcinogeny, pocházejí z automobilismu a průmyslu - a mne jediné co napadlo, by byla performance, buiboard, či předsádka pro knihu, kterou musím tedy napsat"Vítejte ptáčci doma, dýcháme polyaromáty" s ptačími mrtvolkami.

148838

09.12.2007 16:46

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Víte co je na antibioticích úžasné?

Amiourka 85.?.?.?

1) že jsou pouze proti bakteriální infekci - tj. angíně, ale čeští doktoři je zhusta předepieují proti virové a nebakteriální chřipce, na kterou pomáhá opravdu jen klid, pocení, čaj s citronem a slepičí polévka.
b) kdysi populární tetracyklin se projevil na zubech nejen u mně, ale následně i u mé dcery - první rozpadlý zub měla v jednom roce.
c) i širokospektrá antibiotika nejsou proti celému spektru, takže bez laboratoního rozboru je jejich indikování nesprávné, přesto se praktikuje.
d) širokospektrá antibiotika dále pasážují baktéie k vyšší a vyšší odolnosti. Dnes se již ani nesledují případy bacilonosičství, natolik zde epidemiologie a péče o zdraví národa upadla.

148839

09.12.2007 16:33

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: oprava JUDICIAL WATCH

Amiourka 85.?.?.?

asi překlep. Maminko, kdybyste nebyla líná uvažovat, studovat a věřit tomu, že lidé dělají chyby dokonce i když jejích firma má miliony, logo, webové stránky, případně je státním orgánem, nevedla byste dceru k tomu, aby byla ovce. Bez urážky. Bude potřebovat lepší výbavu.

148841

09.12.2007 16:59

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Dnešní způsoby schvalování

Amiourka 85.?.?.?

Trochu do té modernity vidím - nechala jsem si předepsat Champix proti kouření - a předčasně vysadila. No já ale 14 dní plakala! A dodnes se na obezitologii předepisuje lék - byť s psychologickým testem sakra, jak se to jen jmenuje, o kterém mi známá řekla :"testem jjsem prošla, byla jsem šťastná, zamilovaná, chviku před svatbou -a do čtrnácti dnů jsem byla na sebevraždu."
Stálo by za to udělat si takový malý sémantický rozbor. Nejde ani tak o tom, co výrobce udělal, jde o to, co neudělal - a tam si všimnete, že je toho hodně. Nemluví se o žádných rozborech krve a změnách vitálních hodnot! A to je ten hlavní průser - tj. studie se dělají tak, aby se především nedohalily ty dlouhodobější průsery! Důvod,proč k tomu dochází a proč se takto deformuje schvalovací proces? Farmaceutické firmy si již dávno stihly všimnout, že v regulačních orgánech sedí kancelářské krysy, které jsou pedantické ve všem jiném než v lékařině a zdraví.

148842

10.12.2007 16:42

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Pro srovnani

Amiourka 85.?.?.?

Stále odpovídám, i přes urgenci na mail - poučit se v rychločtení, vyslechnout staré gynekology, kterým stačilo sledovat kresbu čípku, zasílat do fungujících laboratoří a vypalovat - a jste na svém. Nač potřebujte technologie poháněné "investujeme do zdraví" - vertiály, jež nemají nic společného s poznáním???
K čemu mi je protirakoviný lék - kostižer, který neumí nahlásit, "jsem provizorní, čekám, až bude něco méně nebezpečného, rád udělám místo lepšímu objevu"? Zachování lidstva spočívá v zachování plurality genů, psychiky, čehokoliv - to vracím na zradar-echelon.
Poznámka - podívejte se na lékopis a záznam o klinické studii a pak mi prosím řekněte, zda jste nalezl nějaké poznátky o souvislostech nežádoucích příznaků s vitálními daty - krev moč atd - ta se asi nědělala, nebo ano? Pak tedy - kteří lidé podléhají Guillaume Barrovi a těm dalším syndromům z hlášení? Za to je výrobce zodpovědný, nebo opravdu opravdu chcete, aby se prodávalo zboží ohrožující život bez varování?

148946

13.12.2007 08:06

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: Vymýváním mozků am. mládeže proti neocons

Amiourka 85.?.?.?

Ono to bohužel došlo s bílou am. kulturou tak daleko, že čtyři roky protizákoně snovala pletichy proti Íránu - protože se jí nelíbil - on chtěl tuším poslat nějaké peníze na nezáviskou iráckou žurnalistiku.
Chápu profesory z Delaware, člověk nemůže být lhostejný.
Slyšel jste někdy o toleranci k odlišnému náboženskému názoru?
To můžýe i člověk, který si přečetl Twainovu satiru na bibli a křesťanství.

149191

13.12.2007 09:01

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: migrace je a bude - a pokud jde o zničení Indiánů

Amiourka 85.?.?.?

tak to byla vážně chyba.
Nevšiml jste si, že titíž Britové či Francouzi zasahují či zasahovali do ekonomického a politického prostředí afrických zemí? A možná ne vedeni humanitou?
Jsou vysoce nevýhodné postoje, které z migrace dělají velký problém - zahánějí migranty do segregace, ilegality, otrokářství, negativních kriminálních jevů.A pak jsou postoje vstřícnější - ze kterých přeci jen mohou vykrystalizovat výhodnější postupy - které migrantům dovolí žít svobodný a relativně nezávislý život. A pak to šoužití může být lepší.
A jestli myslíte utiskováním Britů to, že zvou lékaře z celého světa, neb jejich medicína tam na školném stojí už tolik, že to nezaplatí ani Britové, pak s Vámi souhlasím, to je opravdu velký problém. Jejich systém celoživotního profesního vzdělávání začíná mít totiž stejné kvality jako jejich Uni, navíc systém klinik, které jsou dokonce ještě o něco méně pečlivé a zopovědné než naše lepší fakultní nemocnice.

149193

13.12.2007 08:59

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: Jak nám voní?

Amiourka 85.?.?.?

Mně arabský manžel voněl jak rozkvetlá louka.
Ale slyšela jsem také o případu, že školní děti svou černošskou spolužačku napadaly a šikanovaly, že jim smrdí - a ta dívka se z toho zbláznila na celý život. Bylo to bohužel v dospívání. Nestačila udělat jedinou pozitivní zkušenost.

149194

13.12.2007 09:41

Máme se stále lépe

RE: Ahoj

Amiourka 85.?.?.?

zrovna reviduji svůj článek z Britských - o italské revoluci. Ke stejné mizérii jim utrhlo srdce, když zjistili, že i za euro zaplatili víc než je jeho nominál! (tohle jsem neprověřovala). Ale mně se i v podnikatelském OSVČ poměru dělo, že mi nechtěli zadavatelé dát nažrat. A vím něco o destrukci, která proběhla v potravinářství. Jednou pivatizace a ODS, jednou nové hygienické normy EU a špidlova vláda. Vždy k horšímu. Takže teď nám porostou ceny. Přestali jsme být soběstační. produkce mléka na 1/3 30.let, velký mlékářenský gigant za krkem v Drážďanech a pro zemědělce úvěr neseženeš. Velmi obtížné, ač jsou asi 2 subejkty, které o sobě tvrdí, že zemědělství tímto způsobem podporují.
A také si vzpomínám na jednoho privatizátora na poděbradské "Ale já jsem všechny zaměstnance přes přad práce při likvidaci dokázal nechat zaměstnat" - No a dluhy převedl na fond národního majetku, přesto ještě dokázal nemovitost pronajmout a v jednom škrpálku zřídil ruční odlévárnu svíček ukrajinskými holčinami.
A pokud si pamatuji dobře- ti úspěšn si tajemství svého úspěchu nechali. Ne vždy měli stejné informace jako jejich okolí.

149196

13.12.2007 17:03

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: Tak tady se doctete - uf, jak jste to našel/našla?

Amiourka 85.?.?.?

To se mi moc nelíbilo.

149220

18.02.2008 10:50

Pruhy na nebi

RE: Pozor na kvantifikace v chemii

Amiourka 85.?.?.?

Stačilo prodávat přípravky s freony a byla z toho ozonová díra. ty chemikálie v ovzduší by ůsobily jako katalyzátory, - jež se jen tak nevyčerpají, nebo se nevyčerpají vůbec, dokud je něco nepřinutí spadnout!
Chemie smogu se studuje již několik desítek let - tedy bych hledala nějaké kvantifikace tam - a ujišťuji Vás, že se člověk může akorát zděsit. (Třeba z přítomnosto kancerogenních polyaromátů).

154576

18.02.2008 12:24

Pruhy na nebi

RE: ještě k low cost marketingu

Amiourka 85.?.?.?

Ono jedna věc je inzerce a druhá věc skutečnost, já se mnohokrát po takovéhle inzertní akci pokoušela levnou letenku nakoupit - a většinou to nešlo. AN serveru jsem nalůezla vždy jen a) opět inzerci b) na letenky, které se mi nepodařilo objednat. Sestra ale létá pravidelně a tvrdí, že za 2900 se při určitém předstihu do PRahy z Londýna dostane. Ale není to koruna. Porovnáním autobusu s letadlem - snad by to šlo. cestujících je mnoho a poslední měsíc až dva týdny před se prodávají letenky opět za plnou palbu.

154579

18.02.2008 12:50

Pruhy na nebi

RE: Splnili jste

Amiourka 85.?.?.?

Náhodou to bylo krásné - ale neposunulo se to ani k zvýšení odbornosti ve věci atmosférických jevů, rekací smogů, investigace zrádných teorií, ani k akci za ozvduší čistější. Mezi námi - právě kvalita vzduchu a dýchání jsou velmi principiální pro zdraví člověka.

154580

09.03.2008 19:53

Teror pravdoláskovců

A co takhle z nového soudku?

Amiourka 85.?.?.?

Poslyšte, nevzpomínáte si před mnoha a mnoha lety byl takový zvláštní případ. Jistý Kaczinksy byl odsouzen počítám k trestu smrti v USA za rozesílání dopisních bomb. Tolik mainstream. Ale když se člověk trochu pídil, tak se dočetl, že pán byl profesorem matematiky a napsal knihu napadající Světovou banku nebo Mezinárodní měnový fond - to už si nepamatuji, asi obojí. Mrkněte se někdo na web, schválně, jestli tu jeho knihu někde najdete.

156133

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Katalog Ikea nevyšel. Kvůli černochovi s číslem31.10.20 10:04 Neurčeno 0

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 5

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 1

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
23,38 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,47 Kč
100 japonských jenů
22,34 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 930,26 Kč
1 unce stříbra
552,84 Kč
Bitcoin
323 576,46 Kč

Poslední aktualizace: 31.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 606 624