Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané sinxing

Nalezeno 21 příspěveků, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

24.09.2007 11:30

Kissingerovo ultimátum Putinovi

Kam vstoupí ten uhrovitý svraštělý Rus, tam stollet nic neroste!

sinxing 194.?.?.?

Rusko a vůbec Slované mají v sobě geneticky zakódovaný komunismus. Panslavismus jsem opravdu nikdy nepochopil. Rusáci byli vždy zdegenerovaný nenárod, který je natolik neschopný, že nic smyslplného pro svět nepřinesli.
Rusáci byli vždy pozadu. Rusáci měli špatné hygienické návyky. Rusáci jsou typičtí svým alkoholismem a křupanskou hrubostí. Rusáci jsou krystaličtí vohnouti. Vzhledově jsou spíše odpudiví, jsou buď tlustí nebo vychrtlí.
Rusáci jsou pro Evropu hotovým neštěstím, protože do velké části Evropy přinesli komunismus a socialismus. Rusáci tedy zavinili raketový propad kulturního vývoje i společenského vývoje. Rusáci si neškrtli ve vývoji digitálních technologií.Bohužel i ostatní Slované pochytili od Ruska tyto chronické neduhy a proto stále smýšlejí levicově a komunisticky.
Proto bych dal od Ruska a jim podobným ruce pryč a co nejdále od nich, protože ten buranský křupanský ruský medvěd stále ohrožuje svět svým bolševismem a zaostalostí + imperialistickou rozpínavostí.A dnes je to zřejmé ještě více za vlády diktátora Vladimíra Putina. Rusko je skutečně nebezpečný stát, kde se snoubí ruský bolševismus a teroristický islám+ vzrůstající nazionalismus a antisemitismus..A chtějí útočit jadernými zbraněmi na Českou republiku.

My by jsme se měli hlavně hlásit k germánským a anglosaskými tradicím a kulturnímu dědictví. Anglosasové a germáni jsou proslulí svojí pravicovostí a liberálností.Uznávají narozdíl od levičáckého Ruska demokracii a soukromé vlastnictví. Anglosasové a germání mají smysl pro práci a pořádek, morálku, osobní zodpovědnost a nechlastají tolik jak křupanští ruští notorikové. Anglosasové a germáni vycházejí z židovsko-křestanské morálky+ protestantství a kalvinismus.
Anglosasové a germáni přinesli pro svět vědecký pokrok a dbají na to aby jinde ve světe nevzniknul nějaký totalitní islamokomunistický režim.Anglosasové a germáni jsou zárukou demokracie a liberalismu po světě.

Proto říkám ruce pryč od špinavého ruského chudého váguse!
Kam vstoupí ten uhrovitý svraštělý Rus, tam stollet nic neroste!

144400

05.09.2007 15:24

Laskavé banky spěchají na pomoc zadluženým majitelům domů

RE: Peníze a lichva

sinxing 194.?.?.?

Souhlasim s vami, ze to co napsal editor je spise kritika z uhlu pana Marxe. Jdena se tedy o kritiko socialistickou-komunístictickou a marxisticko totalitni a ne liberalne demokraticka. Liberalni trzni demokracie je ten nejdokonalejsi system, ktere lidstvo mohlo vytvirit. Cirkev, komunisti, budhnisti a jim podobni by chteli dirigovat svobodny trh a flexibilitu kapitalu a jeho svobodny a volny pohyb. Muslimaci i krestane jsou podbni jako komousi.

A proot je nutne prinutit mohametany aby upustili od svych socanskych zkostnatelych tradic a otevreli se svetu a toleranci a tedy se prizpusobili svobodnemu trhu a liberalni demokracii.

A proto je treba vymiti terorisy a islamisty.

143129

23.08.2007 14:48

Jak se rodí New World Order

marne vykriky do tmy psychycky vysinuteho a nemocneho zamindrakovaneho cloveka

sinxing 194.?.?.?

Proboha, co jste to tu zase zverejnili. Vzryt ten clovek je totalni blazen!!!! Vysinuty depresivni jedinec s psychopatickymi silenymi sklony. A ted si svoji nenavist a zivotni prohru vyliva ne lidech, kteri jsou pilni, schopni a neco dokazali. A jako terc si vybral novinare. proste lidi, kteri vytvari realne hodnoty a jsou prospesni pro dnesni demokratickou spolecnost a ekonomiku. Na tomto serveru je hodne zakomplexovanych zavistivcu a jako terc si vytvari kapitalisty,zidy, sionisty, uspesne lidi, byznismeny, podnikatele, politiky, advokaty, soudce a dalsi lidi, kteri pilne pracuji a nestezuji si a nekritizuji furt neco. A opravdu mam "v oblibe“ ty vecne stezovatele a kritiky. ty znam z dob komunismu a jiste by se nasli z dob protektoratu, ci 1. republiky, kteri jen remcali a nemakali. za kazdeho rezimu si jen stezuji. Takze infomacni hodnota = 0, literarni hodnota = 0.
blabol a zvast.

142417

14.08.2007 13:45

Vysvětlení deliberace

RE: Pokračování

sinxing 194.?.?.?

>Sorry, ale lidé kteří rozhlašují, že parlamentní
>demokracie je "špatná ale nic lepšího nemáme" jsou mi silně
>podezřelí. Stejně jako ti, co podle svých prohlášení
>"volí menší zlo".

>
>V podstatě jako by nám říkali "držte hubu a krok".


Me jsou spise podezreli lide, kteri tuto levicackou politiku hlasi.
Zastupitelska parlamentni demokracie je to nejlepsi co muze byt.
Je to demokracie, ktera cti idnividualni sovobody svych obcanu, coz v KLDR, na Kube a v arabackych islamistickych zemich neni.
Parlamentni zastupitelska liberalni demokracie se svobodnym trhem
je zavrseni lidskeho vyvoje. Respktive reformy jsou zajisteni efektivniho vyvoje a rustu ekonomiky a demokratizace spolecnosti, coz garantuje jedine USA a napt. mohamedanskem arabackem pekle to garantuje stat Izrael. Stat Izrael je ostrovem svobody, demokracie, liberalismsu a humanismsu + volny trh.

V nasi zapadni demokraticke zone hlida jako hlidaci pes demokracii verejnopravni a soukroma media,ktera ctui demokracii a svobodnou diskuzi, coz v Iranu neni.

Ja se radim k tem, kteri voli "mensi zlo" a to je ODS. Ja to vidim spise ze ODS zlo neni, ale Paroprase zlo je.

Vas do niceho nikdo nenuti, aby jste drzel hubu a krok. Vzdyt mate neomezene moznosti svobodne seberalizace a ziviho uplatneni. jenom musite chti a mit motivaci a byt dynamicky perspektivni a flexibilni.A hlavne, musite prijmout positivni mysleni, ze jste jiz bohaty a nestezovat si, na svuj osobni neuspech. Ti totiz voli extremisty.

141725

13.08.2007 13:27

Z Wikipedie je mi špatně

Opet dalsi vylhany clanek.

sinxing 194.?.?.?

Plny lzi a nesmyslu.
Wikipedie je naoprosto svobodna encyklopedie, je volna a musi byt vyvazena, bez komunistickeho, teroristickeho, muslimskeho a nazionalistickeho skvaru.

141651

08.08.2007 13:29

Poprava Palestiny

RE: Chomský se mýlí - úmyslně?

sinxing 194.?.?.?

Naprosty souhlas. Ten clanek je totiz naprosty blabol.

Jinak Arafat, taky komunista zapricinil to, ze je Izrael neustale pod palbou zavistivych arabskych teroristu. Arafat byl provokatorem.

Uz se tesim az nasi spojenci zatnou tipec Ahmadineradovi a celemu reakcnimu hnuti podvracejici nase demokraticke zrizeni.

141371

08.08.2007 13:09

Poprava Palestiny

RE: Liberál Chomski

sinxing 194.?.?.?

Presne tak.Nesnasim tyto levicove liberaly. To je jedna z nejhorsich kombinaci co muze byt. Oni neuznavaji rad, moralku a zakon! A prici se take pravemu pojeti zidovstvi, krestanstvi a liberalniho trhu.
Tento komousky levicak se zastava islamskych levicovych teroristu a zhoubnych zivlu, kteri neuznavaji nase hodnoty a vybudovanou civilizaci na zidovsko-krestaskych pilirech.
Chomsky nechape pravou podstatu liberalni demokracie zastupitelskeho parlamentiho systemu.

Ja uznavam krystalicky ryzi pravici, coz jsou republikani, judaisiti a krestane. Vse, co je na teto planete jine, nez nase universalni a naprosto nevyvratielne zkutecnosti zaslouzi osvobozovaci akce a hlubokou demokratizaci spolecnosti, kde bude platit zakon trhu, rad, moralka!
Islamiste jsou plni zvracenosti a rozkladu a terorismu zamidrakovanych arabaku, kteri zavidi nas uspech a pokrok.

141368

07.08.2007 12:16

Otrokářský systém vrcholí

RE: To je narez

sinxing 194.?.?.?

Jinak Vam jeste pane Skapiku radim. Jdete podnikat!
Pokud se budete vymlouvat jako ze nemate dostatek kapitalu a know-how, je to vas problem a ne probelm demokratickeho liberalniho zrizeni. jdete vice studeovat a vice pracovat. A takto by se meli VSICHNI bez vyjimky timto ridit, aby sli vsichni podnikat a volit takove politicke strany, ktere jim prinesou svobodu a demokracii. Podnikani a investovani je cesta ke svobode! Zamestnanectvi je cesta do otroctvi a zamestnanectvi je relikt z doby komunisticke, nacionalisticke, ci jakekoliv hruzovlady a diktatury.
Ten kdo kritituje dnesni dobu a toto demokraticke statne-trzni zrizeni patri nekam na okraj. A aby neprekazeli lidem, kteri chteji byt uspesni, kreativni a vytvaret viditelne hodnoty a dynamicky rust ekoniomiky a dynamicky rust jeince, potazmo lidstva s vycistenym genovym materialem pomoci prirozeneho vyberu, tedy trhu.

141238

07.08.2007 12:04

Otrokářský systém vrcholí

RE: To je narez

sinxing 194.?.?.?

Ano, presne. Ten clanek je fakt neco sileneho. Pan Skapik si vyleva svoji zlost na uspesnych a schopnych, kteri neco dokazali a produkuji viditelne hodnoty. Pan Skapik vidi vysinutost v "mezinarodnich bankerich" a politicich a ve prumyslovojesnkem-ekomickofinacne-politickem systemu. No, ja to spise vidim tak ze jde o vyhradne osobni selhani jednotlivce (pana Skapika). Tedy o jeho individualnim neuspechu a v zivotni prohre a svoji vinu svaluje na spolecnost. Jenze zadna spolecnost neexistuje, existuji pouze individualni jedinci a jejich uzavrene soukrome osudy a jejich individualni zivotni cesty. A tu svobodnou idnividualni zivotni cestu a soukrome stesti umoznuje dnesni svobodna liberalni trzni zastupitelska parlametni demokracie. Posledni a nejdokonalejsi vyvoovy stupen lidstva.
Dnesni svobodna doba s neomezenymi moznostmi individualni seberalizace poskytuje idnividualnimi jedinci nevidane perspektivy, coz nikdy nepochopi rasiste, xenofobove, muslimaci, nacionaliste, ruzni pochybovaci,popiraci, tradicionalisti a neprizpusobivi (neflexibilni) jedinci, kteri se neustale necemu vzpiraji a revoltuji proti prirozenemu stavu veci. A to je dnesni liberalni trzni parlamenti zastupitelska demokracie.
Vetsina sveta trpi otroctvim narodnostni, rasovou, tradicni prislusnosti ke kolektivistickem celku a spolecenstvi.A proto je nutne tyto jedince vysvobodit (i vojenskymi prostredky)z jha otrckych diktatoru, islamaku, komousu atd.

141235

18.07.2007 12:26

Dobrodružství v Kauflandu

RE: jak to vidím

sinxing 194.?.?.?

Nóóóó... jasne! Potrefena husa se ozvala!

Sleduji, ze se opravdu vytratil ze zivota diskutujich smysl pro humor a optimismus.

Pesimiste voli levici, jsou proti radaru, neaji radi Izrael, nadavaji "na ty nahore" u piva a sami svoji ubohou a marnou existenci prekazeji a jsou tu na ukor tech, kteri maji leúsi geneticky fond k perpektivnejsi a dokonalejsi spolecnosti.

Optimiste voli pravici a svym pristupem k zivotu se dostavaji z teto diry vem a jsou prinosem pro spolecnost, kterou posouvaji ve sve kvlaite nahoru.

139978

18.07.2007 12:15

Dobrodružství v Kauflandu

RE: Téma nedůstojné Zvědavce

sinxing 194.?.?.?

Ano presne tak. Taky me nebavi cist ty nechutne zvasty o nebohych duchodcich.

Duchodci a stari predstavuji obrovsky problem . A je to problem, ktery se bude v budocnu muset resit a dosti radikalne. Necas to vystihl dobre (ostatne jsem volil jeho stranu) ze tento problem je v podstate neresitelny. A to humannimi prostredky a ja se tedy myslim, ze jednou dojde ke konecnemu reseni duchodcovske otazky.

139977

18.07.2007 11:58

Dobrodružství v Kauflandu

RE: Pane Pospisile, az budete zit v Cesku z duchodu...

sinxing 194.?.?.?

Samozrejme ze duchodcovska komunisticka luza je prorostla komunistickym myslenim a vohnoutstvim. Jsou neuveritelme podvodni a a vidite, jak autor naznacil, ze fixluji s holemi.

Duchodci maji nizke IQ a proto voli levici a otravuji normalni lidi,kteri nakupuji v supermarketu. Dudchodci hlavne parazituji na socialnim a duchodovem systemu. Jsou to takove tasemnice, ktera vyzira lidi, kteri chteji neco dokazat, snazi se a jsou uspesni.

Duchodci jsou vinni, protoze cely zvot kolaborovali s komunistickou moci. Duchoci nehnuli ani nehtem v roce 1948 ani v 1968 a urcite, kdyby nebylo statecnych disidentu, mladych perspektivich a dynamicky se rozvijejicich stavkujicich studentu, zili by jsme jeste pod vladou gerontobolseviku a socek.

Stari duchodci uz jenom dokazou natahovat ruku a jen brat a nic nedavat. Jsou ekonomicti a financni analfabeti zatezujici statni rozpocet, brzdi ekonomiku a enorme zatezuji zdravotni a socansky system. Vinou duchodcu jsme v deficitnim stavu chapani demorkacie, lidskych prav a ekonomickych a pravnich hodnot.Stejne duchoci jenom dokazou pachnout a roznaset ruzne nemoci.

Proto navrhuji zrusit duchody a prirodni vyber to vyresi.

139976

11.06.2007 16:14

Miliardáři, a jak se jimi stali

RE: Otresny levicovy social-komunisticky clanek

sinxing 194.?.?.?

MF -souhlas.

tesim se na casy az nejaka vlada bude odvazna rozcupovat celou levici na padrt. Klidne nasilim a tvrdym terorem, aby nam zde nezabirala prostor k dalsimu parazitovani. Lide typu google by meli mit odnate volebni pravo, statni obcanstvi, popr. prava s tim spojena.

Zakladni listina lidskych prav a svobod a humanisticka ustava by mela byt radikalne reformovana. To ale u moci musi byt bud Nemci, USA, Anglicane nebo Israelite.

137357

11.06.2007 13:05

Miliardáři, a jak se jimi stali

Otresny levicovy social-komunisticky clanek

sinxing 194.?.?.?

A opravdu mi z techto clanku boli u srdce nekdy mi z nich boli hlava.
Jak je tedy vubec, ale vubec mozne, ze takove nazory vubec mohou vychazen na internetu v EU?!

Jenze cechcacci zavidi, stejne najo ostatni slovane. Cechacci nemaji zadneho uspesneho podnikaele a tak remcaji a plivou spinu na mezinarodni miliardare. Cechy a dalsi slovanske narody jsou totiz rakovinou Evropya demokratickeho zapadu. Cesi jsou jako zhoubny vred uprostred evropy. Slovane jsou proste problem, protoze slovane jsou nejlevicovejsi a nesocialnejsi narody, ktere nic nedokazaly a jen zavidi bohatym jejich uspech.

Cechaci nechteji trzni ekonomiku, nechteji demokracii, svobodu a pratelskou a vstricnou pomoc od USA (radary).

Miliardari jsou totiz nejkvalitnejsi a nejlepsi jedinci, protoze jsou pracoviti, kreativni, sikovni a chytri, coz cechacci a slovanej nejsou schopni.
Lek proti nezdrave spolesncosti, totiz neni komunismus, ale kapitalismus.Jenze cechacci to tjene nikdy nepochopi a bude lepeze cesi a slovane jsou narody na vymreni, ktere uvolni prostor pro uspesnejsi narody.

137347

04.05.2007 14:12

Rozdělení a krádež

Nacisticke, komunisticke a islamisticke blaboly zavanejici antisemitismem

sinxing 194.?.?.?

Ja absolutne vubec nechapu, jak je vubec, ale vubec mozne, aby v v Cesku tento clanek mohl vubec vyjit.
Vzdyt je to nenavistna socanska antisemitisticka propaganda!
Clanek je velice tendencni, zajujaty, nevyvazeny, neobjektivni a oslavuje odporne islamofasisty. Islam je ve skutecnosti dilem toho nejvetsiho zla. Islam je rakovinovy vred planety Zeme a je nutne ho nejakym zpusobem eliminovat a snizit jeho vliv ve svete a zvlaste v liberalne demokratickem zapade.

Islamismus, komunismus, nacionalismus, antisemitismus je projevem ubohosti a zavisti nad nasimi demokratickymi pravy a svobody.

Islamiste malo pracuji, jsou lini. Palestici jsou jako u nas cikani, tedy zavistiva nemakacenka. Palestici slysi na keci typu Arafata (socialni komunista a pritel SSSR). Misto toho, aby palestici makali a podnikali, vzdelavali se jako ti nenavideni Zide a demokrate, tak naprosto nepochopitelne vrazdi civilni obyvatelstvo a svymi sebevrazednymi utoky nici demokracii a Izraeli a siri tent mor do evropy v podobe islamskeho terorismu.

Jenomze palestici jako Rusove maji v krvi bolsevismus a zavidi IZRAELI EKONOMICKY USPECH KAPITALISMU.Izrael od zacatku podporoval ekonomickou svobodu, demokracii, coz ti zaostali neadrtalci nemohli pochopit a nedokazali se s tim smirit.

134583

18.04.2007 15:14

Byl to takový stín...

Ale jdete nekam s nejakimi pricinami

sinxing 194.?.?.?

Pricina je korejcova neschopnost si zaridit zivot tak, aby byl stastny a byl byl v lepsi zivotni situaci a tedy potencialni ekonomicky prinos ekonomice.
Jak je zvykem, tak levicaci obecne prisuzuji vinu okolnimu prostredi a spolecnsoti, pritom je naprosto jasne, ze slo proste o osobni selhani jednotlivce. Protoze je od prirozensoti svobodny jedinec a zije v demokratickych a svobodnych USA.

Spolecnost za nic nemuze, problem je v tom, ze svobodny korejec proste selhal protoze byl hloupy a neschopny. A neunesl osobni zodpovednsot za sve ciny, tak holt musel vypit svuj kalich horkosti a zivotni prohry poradne do dna!A dobre jim tak. takovym posukum, potencialne volici levici.

Spolecnost totiz neexistuje, ale pouze samostatny jedinec, tedy jednotlivec kracici si svym zivotem sam. Sdruzovani a sjednocovani je projev socialnosti a levicovosti, krajne i komunismu.

Proste a vzdy a za jakeho koliv prostredi a situace plati, ze kazdy je strujcem sveho zivotniho osudu a stesti, coz to hloupe trdlo nedokazalo pochopit.
Silnym patri svet, slabym smrt!

133168

02.03.2007 14:24

Občané za svá práva

RE: Liberalizace bytového práva

sinxing 194.?.?.?

A samozrejme vypoved z bytu bez nahrady jineho bydleni.

129815

02.03.2007 14:23

Občané za svá práva

Liberalizace bytového práva

sinxing 194.?.?.?

Jsem pro liberalnejsi politiku vuci majitelum najemnich domu, protoze majitele prinaseji peosperitu a ekonomicky rust.

Jsem napr. pro zruseni socialistickych dekretu, ktere svazuji ruce majitelum domu a omezuji jejich podnikatelske aktivity.

Dnesni bydleni je totiz moc social-komunisticke a proto je nutne s tim zkoncovat. V najemnich bytech parazituji skoro zadarmo smradlavi duchodci (podporovali komunistickou hruzovladu), tzv. socialne slabsi,mrzaci, mentalove , cikania socialisticke rodiny, ktere bydli v jednom byte cely zivot, nestehuji se a nejsou pro system prinosni, protze jsou neflexibilni. Nepodporuji castejsim stehovanim a stridanim zamestnani rust mezinarodni ekonomiky.

Jsem pro vypoved bez udani duvodu a dekrety nahradit smlouvami na dobu urcitou. Najemni byty prece nejsou socialni utulnou pro nefachacenka a levicove parazity. najemni bydleni je pro pracovite samostane pracujici ekonomicke osoby a toto bydleni je pro potrebu docasneho pobytu pri jeho podnikatelskych aktivitach.

To jen ty socani a jim podobni maji na to svuj jiny zvrhly nazor.

129814

27.02.2007 10:47

Zvířecí holocaust

RE: Holocaust? Opravdu?

sinxing 194.?.?.?

Výborný článek a ne ten, který napsal pan Podolák.

Ochránci zvířat jsou akorát hnusní ekosocialisté a levičáci, kteří by se neustále vněšovali do záležitostti svobodného trhu!

Hold zvířata si za to mohou sama, protože jsou nižší vývojový druh, než my a proto musí žít tak, jak žijí. Stejně toto neandrtálské opičí smetí nemyslí a nic nechápe. Nic nemůže pochopoit jako my a nechápou smysl života a principy jak funguje svět.

Toto neandrtálské pravěké myšlení je vlastní všem komunistům, ekologům, arabáčům, odporným rusům a další verbeže, která nerespektuje naše hodnoty jako volný trh a Růst.

129603

15.02.2007 11:55

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

sinxing 194.?.?.?

Ano, naprostý souhlas.

Islamisticke mohamedanstvi, nazionalismus vsech typu, socialismus vsech typu a humanismus jsou jako rakovinove vredy dnesniho sveta a ohrozuji liberalni demokracii a lidska prava.

Lidska prava jsou podle me laissez faire, volny trh, zadne statne diktatorske regulace a statne diktatorsky komunisticky dirigismus omezovani svobody jedince. Lidska prava omezuji regulacni zakony, socialismus,humanismus a nejake pochybne eticka pravidla. Lidska prava jsou hlavne prava zamestnavatelu, majitelu domu, bank, ropnych, prumyslovych, automobilovych a zbojnich firem, ktere zrychluji rust ekonomiky.

To jsem ale trocu odbocil. Cerni proste nejsou si vladnout sami a proto tam maji bordel. Ono v podstate bude dobre ze vymrou na aids a bolsevik mugabe take zemre ve sve vlastni africke zumpe. Odporni diktatori jako Chavez, Ahmadineřád, Puti, Castro patri do propadliste dejin jako nepratele naseho zrizeni. Jsou to stejne antisemitsti chudaci, kteri nechapou vyznam nasich universalnich hodnot, ktere jsou jedine platne. Lidska prava by mela byti jako vseobjimajici universum.

128821

11.02.2007 15:17

Radarové otazníky

RE: logika či emoce?

sinxing 88.?.?.?

Tomas Vandas je nazibolsevik.
Takovym lidem nepatri zadne misto v liberalne demokraticke spolecnosti!!!
Delnicka strana je extremisticka strana, ktera chce jakoby podporova pochybne zajmy Cechu.Pritom je to strana zmitana antisemitismem a nenavisti k nejschopnejsim a neuspesnejsim lidem.

Porad je to tom samem, ze zakomplexovanci a neschopni zavidi uspech kvalitnejsim jedincum s lepsim genofondem a maji tendenci trestat uspesne!

Iran nam samozrejme hrozi jadenrmy uderem.Iranci jsou neschopni stejne jako ruska svoloc. iranci maji v genech islamismus a terorismus jako rusaci maji v genech komunismus.

128467

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 0

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
26,40 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,38 Kč
100 japonských jenů
20,86 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 006,15 Kč
1 unce stříbra
523,46 Kč
Bitcoin
415 340,60 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 042 662