Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Zorba

Nalezeno 2110 příspěveků, 60 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.12.2006 17:40

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

Podívejte se, pokud se zde bavíme o daných věcech, pak je logické že o nich píšu. Mám na ty věci svůj jasný a ustálený názor. A nezdá se mi že by jste vy v diskusi na tato témata psala něco jiného. Když se na toto téma bavíme již po několikáte je logické že ta diskuze je obdobná jako ta předcházející. To ale nzenamená že nemám argumenty. Já jsem svých argumentů napsal víc než dost a můžu klidně přidat spousty dalších. To že vy nejste schopná(nebo nechcete) pokračovat v normální diskuzi s argumenty ještě neznamená že já žádné nemám. Stejně tak bych mohl já napsat vám že jste psala v předchozím příspěvku nepovažují za argumenty atd. Jenže já na vaše tvrzení mám řadu argumentů a není pro mne problém diskutovat.

Jenže tím "jsou nás miliony" vás chci jen upozornit na to že nejen že nejsem zdaleka sám kdo zastává obdobné názory, ale především lidé s obdobnými názory jsou jedinou skutečně významnou silou jež je v dnešním světě schopna čelit tomu zlu které nás ohrožuje. Vy se svým anarcholiberalismem nic moc nezmůžete.

Pokud by jste mi chtěla dokázat že mi unikají souvislosti a příčiny pak by jste musela napsat podrobněji jak to myslíte. Já totiž(a samozřejmě zdaleka nejen já) vidím svět a dění v něm v širších souvislostech.

Existují lidé kteří jsou skutečně přesvědčeni že za vznikem feminismu stáli zednáři a židi již v 18 a 19 století. Já těmto teoriím příliš nevěřím, zatím jsem totiž neviděl přesvědčivé důkazy, ale na druhou stranu je pravda že jsem se touto problematikou hlouběji nezabýval a proto rozhodně nemůžu pravdivost těchto teorií vyloučit.
Na druhou stranu je ale fakt že novou vlnu feminismu jež začala v 60tých letech podporovali a pomáhali šířit americké a sionistické vládní elity. Stejně tak je pravda že i židobolševici podporovali(alespon formálně) tzv. "rovnoprávnost" a "emancipaci" žen.

Znám toho dost, přinejmenším dost na to abych zde s vámi mohl diskutovat, aniž by jste přišla s čímkoli na co bych neměl argumnet či nedokázal reagovat. A znovu vám musím říct že můj světonázor není nic vyjmečného, takže správně by jste měla napsat "svět podle vlastenců".

Mýlíte se v tom že nejsem ochoten přujmat nové informace. Na druhou stranu je fakt že čtu Zvědavce a další obdobné stránky(např. prop atd.) protože vyhovují mím názorům a potvrzujíje. Ovšem stejně tak se ani náhodou nevyhýbám jiným názorům, např. oficiální media nám dnes a denně servírují demoliberální pohled na svět atd. Já se zajímám o všechny možné informace ze všech možných zdrojů a na jejich základě si vytvářím své názory.

123350

12.12.2006 18:04

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

Není
>divu,že si tu z vás dělá Dáša šoufky

Ano, to opravdu není divu. Kdykoliv totiž někomu dojdou v diskuzi argumenty tak začne svého oponenta urážet či jinak napadat. Je častý jev na diskuzích, někdo již nemá argumenty, ale zatvrzele trvá na svém a tak začne oponenta urážet, ale tím si neuvědomí že vlastně jen potvrzuje že nemá pravdu. Dříve jsem často diskutoval na lidovkách a mohu říct že normálně tam dikustovali jen antiami(jako třeba já), nikdy jsme nikoho neuráželi a normálně jsme argumentovali. Oproti tomu proami z velké čísti vždy jen uráželi a zesměšnovali oponenty. Proč asi? Protože neměl ižádné argumenty. Já mohu být na sebe hrdý nebot jsem vždy a v každé diskuzi kdekoliv na netu(a to se účastním různých diskuzí na netu již 4 roky) na oponenta nikdy neútočil, vždy jsem diskutoval slušně a věcně. Typickým příkladem toho že ten kdo není v právu sahá k urážkám je Nezvědavec. Tamní nezvědavci totiž neustále reagují na názory lidí ze Zvědavce a reagují vždy jen tak že nadávají, urážejí, zesměšnují, ironizují, ale nikdy nepíšou normální argumenty. To je jasným důkazem toho že postoje a články Zvědavce jsou pravdivé a správné, nebot Nezvědavci proti nim nemají žádné argumenty.

>Vy jste názorově
>rigidní,tak,že to sedí spíš na starého dědka s
>alzheimerem,než na vás.

Opět jste na omylu. Má názory byli před zhruba před 5-4 lety o dost jiné než dnes. Začal jsem se ale zajímat o dění ve světě, politiku a historii, začal jsem využívat internet i jiné zdroje informací a postupně jsem došel k pochopení skutečného dění ve světě. Zvědavec mi v tom do značné míry pomohl, za to že mi pomáhal otevřít oči mu budu vždy vděčný. A nejsem zdaleka sám kdo zažil díky Zvědavci i díky jiným webům obdobný názorový posun.

> Já s vámi už diskutovat nechci.Určitě ne o těchto
>tématech.

No jak chcete, mně je to úplně jedno, alespon si ušetřím čas.

Vy jste totiž svůj "arzenál" vystřílel aspoň
>10krát.A pokaždé naslepo.S vámi je diskuze nudná a
>plochá,protože to není diskuze,ale opakování stále jednoho

Totéž bych mohl říct já o vás. Je přece logické že když se bavíme o stejné věci po několikáté a když máme oba stále stejné názory, tak je ta diskuze obdobná. Já vás nepřesvědčím, vy nepřesvědčíte mne. Já od vás čtu taky stejné argumenty jako ty které jste psala v diskuzi na obdobná témata dříve.

>Jste příliš povrchní ve všem co
>řeknete.

Tuhle zevšeobecnující poznámku by jste měla rozepsat podrobněji, tedy pokud by jste chtěla dokázat její pravdivost.

123352

12.12.2006 19:14

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

>Ne, nechápete. Nejde o názory , jde o způsob vaší
>argumentace.

Za prvé si rozhodně nemyslím že by způsob mojí argumentace byl stejný jako jeho.
Za druhé to že nějací lidé mají obdobný způsob argumentace je irelevantní. Podstatné jsou vždy jejich názory.

>Toto jste napsal. Pokud vám to nedochází, pak jste trouba.

Já se divím že to nechápete, i když vzhledem k vašemu liberalismu by to pro mne zas tak překvapivé být nemělo. Klidně vám ten svůj výrok podrobněji osvětlím a zkusím vysvětlit jak jsem to myslel, kdyby jste o to měla zájem tak napište.

>Jakýkoliv pokus o diskusi s vámi, je jen ztráta času.

Když myslíte, mě je to jedno, alespon ušetřím svůj čas.

123360

12.12.2006 19:28

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

>A co mají rozvody společného s právem na život?

Mluvil jsem o právu na život našeho národa. To co ničí náš národ je morální úpadek, multikulti atd. A ohromná rozvodovost je jedním z důvodů rozkladu rodinného života, což způsobuje postupný rozklad celé společnosti.

>To jsem fakt netušila, že sionisti a američani můžou za to,
>že soused chlastá a mydlí manželku hlava, nehlava a ona se s
>ním kvůli tomu rozvádí.

To co píšete je demagogie. Obdobné případy jsou pokud vím ojedinělé. Většina rozvodů(a ted to značně zevšeobecním) je v zásadě způsobena tím že lidé kladou na první místo svůj vlastní osobní prospěch a ne prospěch rodiny. A kdo je zodpovědný za tento posun v uvažování lidí, no přece media a vlády. A komu slouží západní media a vlády? To snad netřeba dodávat.

>Tak o to vám jde? Nechcete umývat nádobí , nebo luxovat?
>Potenciální manželka s dvakrát vyšším platem než máte vy
>je pro vás problém?

Já jsem vlastenec a vyznávám tradiční hodnoty. Je tedy logické a samozřejmé že ženské práce by podle mne měli dělat ženy. A stejně tak považuj za samozřejmé že živitelem rodiny je muž.

>Tak to nemá s démonizováním rodiny jako takové nic
>společného. To pouze znamená, že jste líný pohnout zadkem a
>něco udělat. Maminka vám vždycky všechno naservírovala až
>pod nos a čekáte , že to tak bude pořád. Nebude.

Tradiční rodina má svoji určitou struktura a pravidla a věci jež jsem popsal ji ničí. Líný nejsem, můj postoj není způsoben leností, nýbrž je způsoben mojim přesvědčením. A když se rozhlédnete po světě zjistíte že většina lidí má na danou problematiku obdobný názor jako já(jedinou výjimkou je západní Evropa aSeverní amerika).

>O homosexualitě s vámi diskutovat nehodlám.

Tak nediskutujte.

>O vašem prohlášení:
>>Ospravedlnována a schvalována
>>je i vysoká rozvodovost(i to se bere jako zcela normální a
>>správné)
>diskutovat ani nejde.

Chápu že pro vás jako pro zatvrzelou liberálku je to co jsem napsal těžko přijatelné, ovšem pro vlastence a opravdové konzervativce je to zcela správný názor.

123361

13.12.2006 18:29

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

>Tady se velice strašně pleteš. Podle statistických odhadů,
>38% žen zažije za svůj žiivot násilí ze strany svých
>nejbližších. 38%, to je skoro polovina, což není žádný
>zanedbatelný údaj. Danou statistiku vypracovala Sociologický
>ústav AVČR a FFUK, což jsou dle mého názoru instituce,
>kterým se dá věřit. Velký problém je, že se ženy bojí
>něco takového ohlásit, jednak kvůli strachu z reakce okolí,
>ale hlavně se bojí, že se to ještě zhorší, jelikož
>policie není schopna ochránit postižené ženy.

Nevím nevím co si mám o takových statistikách myslet. V mém okolí neznám jediný případ(dobrá, jeden znám ale ten se odehrál asi před 10 lety) násilí kterého by se muž dopouštěl na svojí manželce. Naopak si všímám toho jak pomalu ale jistě upadá klasická role muže v rodině, tradiční rozdělení úloh zaniká...to je podle mne skutečný problém. Co se té statistiky týče, jde asi i o to co kdo považuje za násilí a pod. Ta kampan ohledně údajného domácího násilí mi připadá jako více méně uměle a účelově vykonstruovaná medii a politiky. Tím nechci říct že by k žádnému násilí nedocházelo, ale myslím že to nebude ani zdaleka takovým problém jak nám servírují media.

>Hmm, a co když muž zemře? Co má žena se dvěma dětma na
>krku dělat? Stát se o ni není schopen postarat, leda tak, že
>ji odebere děti...Je důležité, aby měla žena dostatečně
>vysoký příjem, aby se v případě nouze byla schopna o rodinu
>postarat...

V normální společnosti se takové problémy řeší a řešily běžně bez větších problémů. Ženě v takové situaci můžou pomoci příbuzní, např. bratr, švagr a pod. Dále bude muset samozřejmě někde pracovat atd. Jistě i stát by měl v tomto případě nějak pomoci, např. formou vdovského důchodu nebo pomoci při hledání zaměstnání atd.

123437

04.01.2007 20:05

Barbarský lynč prezidenta Saddama Husseina

Sbohem Sadáme, necht je ti země lehká

Zorba 83.?.?.?

Sadám Husajn byl velkým hrdinou, bojovníkem za svobodu Iráku a obdivuhodným státníkem. Jeho mučednická smrt je ztrátou nejen pro Irák a Araby ale i pro všechny slušné lidi celého světa. Upřímnou soustrast Sadámově rodině, Iráku i všem Arabům. Byl zavražděn poskoky Amíků nebot byl jedním z těch kteří se odvážili postavit na odpor americko-sionistické světovládě. Sadám Husajn však bude navždy žít v srdcích všech Iráckých a Arabských vlastenců a za jeho hrdinskou obranu vlasti jej jistě čeká věčný život v ráji. Jistě ale přijde den kdy budou skuteční zločinci-američtí mocipáni potrestáni a s nimi stihne trest i jejich pohunky. Vražda prezidenta Iráku Sadáma Husajna byla odporným a zbabělím zločinem, stejně jako předchozí vražda Slobodana Miloševiče a řady dalších hrdinů jež bránili svoji vlast před americkou agresí.

Odchod Sadáma Husajna na věčnost je ztrátou pro všechny [pláč] [pláč] [pláč]

124759

15.01.2007 19:48

Scéna je připravena

USA budou v agresivní politice jistě pokračovat

Zorba 83.?.?.?

Podle mne nelze pochybovat o tom že americká agresivita bude nadále pokračovat v nezmenšené míře a to i po odchodu Bushe z bílého domu. Už se zdálo že Amíci opravdu uznají porážku v Iráku a dočasně se stáhnou aby si zahojili rány. Místo toho poslali do Iráku posili a očividně chtějí ve válce proti Iráčanům pokračovat s ještě větší zběsilostí. A o tom že připravují další dobyvačnou válku proti Iránu a Syrii nelze pochybovat. Nedávno navíc zahájili další agresi, tentokrát proti Somálsku. Cíl USA a sionistů je totiž jasný-světovláda. Podle mne je možnost nastíněná v článku(fingovaný útok) nejpravděpodobnější a dost možná k tomu dojde. Znamená to že USA nejsou nijak zvlášt oslabeny, naopak se jejich agresivita bude ještě více stupnovat a i když budou u moci za pár let demokrati tak budou vést stejnopu dobyvačnou politiku jako dnes republikáni. Já si pouze nemyslím že by sáhli ke zbraním hromadného ničení. Bohužel, ale musíme si přiznat že neúspěchy Americko-sionistického gangu jsou minimální a že celkově se jim stále daří a jejich porážka je stále v nedohlednu. Rusku i Číně dříve či později dojde trpělivost a jakmile se otevřeně postaví na odpor Americkým agresím bude to znamenat definitivní porážku USA a sionistů.

125717

15.01.2007 19:58

Barbarský lynč prezidenta Saddama Husseina

RE: Sbohem Sadáme, necht je ti země lehká

Zorba 83.?.?.?

Já považuji Sadáma Husajna za hrdinu nebot bránil svoji zem před americkou agresí a odmítl se podřídit americké nadvládě. Válka s Iránem byla podle mne více méně oboustrannou chybou. A není divu že bojoval tvrdě proti Kurdským separatistům, vždyt se snažili odtrhnout od Iráku.

125719

15.01.2007 21:38

Barbarský lynč prezidenta Saddama Husseina

RE: Sbohem Sadáme, necht je ti země lehká

Zorba 83.?.?.?

>Ale nejak blbe, kdyz skoncil na sibenici.

a to má znamenat co? To že ho oběsili po frašce zvané "soud" ještě neznamená že to nebyla vražda.

>Navzdy asi ne, ale je pravda, ze jeste dnes oslavuji Iracane
>kdy se teto zrudy zbavili. A vecny zivot v raji ceka kazdeho
>muslimskeho vraha, jinak by se neopasal pumama a nesel vrazdit
>deti ve skolnim autobuse. Oni muslimove totiz pane Zorba peklo
>nemaji.

Vy máte opravdu velmi omezený rozhled. v muslimském náboženství je samozřejmě peklo i nebe stejně jako v křestanství a jinde. Je fakt že někteří Iráčané smrt Sadáma oslavovali, byli to ovšem kolaboranti. A váš pohled na mučedníky bojující za svobodu proti vrahům je důkazem vaší zaslepenosti a neinformovanosti.

>Jiste prijde pane Zorba den a zuctujeme s nimi. Jenom nevime
>to bude. Uz po tom volame skoro sto let a porad nic.

Podařilo se nám porazit Německo v obou světových válkách, podařilo se nám porazit komunismus, stejně tak se nám podaří porazit i USA a sionismus.

>Vrazdy a muceni Statisicu nevinnych lidi, jejich hromadnehroby
>se budou nachazet jeste hezkych par let, kterych se dopustil
>Sadam se svymi syny jsou cinem statecnych hrdinu, ke kterym je
>treba mit nalezitou uctu.

Jen opakujete sionistickou propagandu. Sadám bránil celistvost svojí země jako každý státník. Statisíce mrtvých Iráčanů mají na svědomí až teprve američtí agresoři.

Tez k Slobodanu Milosevicovi,
>hromadnemu vrahu a jeho rodine, ktera se napakovala ukradla i
>stranickou kasu a zijou si v zahranici jako prasata v zite.

Milošević byl stejným hrdinnou jako Sadám Husajn a stejně jako on bránil celistvost svojí země a svobodu svého lidu.

>Litost nad smrti vraha vam zrejme Zorbo stahla hrdlo a zpusobila
>krec ve vasich ukazovackach kterymi vyklepavate do klavesnice sve
>srceryvne zpravy plne hrubych chyb, takze jste nedokoncil vetu.
>Dokoncim ji za vas :
>Odchod Sadáma Husajna na věčnost je ztrátou pro všechny
>zlocinecke cleny strany Baath, komunisty, kteri ze Sadamem
>kseftovali a teroristicke organizace hnuti Fatah, ktere stedre
>suportoval financne. A to jeste ne v Irackych Dinarech, nybrz
>odpornych US dolarech.

Ne, je ztrátou pro všechny dobré nacionalisty a vlastence, a to nejen ty Arabské, je ztrátou pro všechny slušné a informované lidi po celém světě.
Naopak radovat se nad jeho odchodem mohou bud přisluhovači sionistických zločinců a nebo lidé s ovlivnění propagandou.

125734

16.01.2007 17:52

Scéna je připravena

RE: USA budou v agresivní politice jistě pokračovat

Zorba 83.?.?.?

Je to tak. Amíkům a sionistům se zatím daří, možná ne tak jak doufali, ale i přesto mají stále navrch a jejich moc stoupá stejně jako rozsah území jež ovládají. Jsem ale přesvědčen že se jim nepodaří ovládnout svět a že dříve či později se napadené národy sjednotí a společně rozdrtí americké a sionistické agresory.

Co se týká těch cest Olmerta, je jasné že se snaží zajistit Izraeli co nejlepší zahraničně politické pozice. Avšak třeba taková Čína je naštěstí jasně součástí antiamerického a antisionistické bloku a podporuje státy(např. Irán) jež přímo čelí USA a Izraeli.

125790

27.01.2007 12:16

Hra Washingtonu v Turkmenistánu

Konec svobody Turkmenistánu?

Zorba 83.?.?.?

Pokud by Američani skutečně ovládli Turkmenistán pak by to znamenalo skutečně geopolitické otřesy v oblasti. Nejen že by Turkmenistán ztratil svobodu a stal by se vazalemUSA, ale navíc by tak Amíci zasadili těžkou ránu Rusku i Číně. Turkmenistán je poslední středoasijskou zemí kterou zatím ještě Američani neovládli. Jakmile jej ovládnou bude to znamenat úplnné obklíčení Iránu americkými satelity. S článkem souhlasím až na jednu věc, Ukrajina i Kyrgistán jsou americkými satelity a puče jež v nich USA organizovaly se tudíž vyplatili, možná že americká kontrola není taková jak by si USA představovali, ale i přesto jsou ty země pod americkou nadvládou. Každopádně tohle obsazování jedné země za druhou zahání Rusko a Čínu do koutu a vede k tomu že se Rusové i Čínané budou dříve či později muset postavit USA na odpor se zbraní v ruce, aby zachránili svoji svobodu před americkým otroctvím.

127047

28.01.2007 22:50

Hra Washingtonu v Turkmenistánu

RE: Konec svobody Turkmenistánu?

Zorba 83.?.?.?

>lze důvodně předpokládat, že rusům už dojde trpělivost..
>soustřeďování voj. mašinérie USA (pěchota, letadlové
>lodě, letecké síly) kolem Iráku a Íránu, Somálsko,
>Afgánistán, přípravy Izraele, na straně jedné a manifestace
>společných zájmů Ruska, Číny a Indie na straně druhé
>nevěští nic dobré, stmívá se nad naší kuličkou doma i vcizině,

Ano je to tak. Bohužel je prakticky jisté že konflikt se blíží. Na druhou stranu je to ale jediná možnost jak porazit americko-sionistickou hrozbu. Já věřím že zvítězíme a že USA budou poraženy stejně jako v minulosti Německo v obou světových válkách. Porážka americko-sionistického NWO nám konečně přinese svobodu a zajistí přežití našeho národa. Podle mne je lepší bojovat za svobodu proti Americké a sionistické nadvládě, než žít jako otrok Washingtonu, Bruselu a Tel Avivu.

už aby tady byla ta základna, co nám zaručí klidný
>spánek, nejlépe u Strakovy vily !

Hmm...no to není moc pěkná ironie...ale když už tu bohužel bude tak by opravdu měla stát bud u sídla vlády [velký smích]

127231

28.01.2007 22:55

Hra Washingtonu v Turkmenistánu

RE: Konec svobody Turkmenistánu?

Zorba 83.?.?.?

No já věřím(či doufám) že Evropské národy se vzpamatují a že se nám podaří se zachránit. Ostatně porážka americko-sionistické světovlády bude zárukou svobody a přežití pro všechny národy. V Evropě jsou na vzestupu vlastenecké síly a jakmile se nacionalisté dostanou k moci(doufejme že k tomu dojde) připojí se k Rusku a Číně a porazí USA. Takže věřím že to naše civilizace přežije.
Co se střetu týče tak k němu s největší pravděpodobností dojde, vše k tomu směřuje, nebot agresivita USA se stále zvětšuje a Rusko a Čína nemají jinou možnost jak Washington zastavit.

127232

30.01.2007 19:49

Demonstrace Ne základnám

Demonstrovat a klást odpor zlu je nutné

Zorba 83.?.?.?

Díky všem dobrým vlastencům kteří se zůčastnili demonstrace proti základnám, dali tak najevo že Český národ se zcela nevzdává svojí samostatnosti a svobody a že hlas Čechů toužících po svobodě je stále slyšet. Jednou budeme moct svým potomkům hrdě říct že jsme nebyli úplní zbabělci, ale že i náš národ dokázal dát na jevo nesouhlas s kolaborantskou protinárodní politikou vládní garnitury, budeme moct říct že jsme zlu alespon nějak čelili. A zvláště ti jež se aktivně účastnili demonstrací budou moct jednou hrdě říct svým vnukům že to byli právě oni kdo bránil svobodu Čechů nejaktivněji a nejvíce. Těm 2000 dobrým a slušným lidem patří dík celého národa.
Nesmíme mlčet, musíme proti zlu bojovat, bránit náš národa a naše právo na svobodu a život. Národ jenž za svoji svobodu nebojuje si žádnou nezaslouží, my Češi jsme včera dokázali že jsme připraveni klást odpor americké hrozbě a že se svého práva na svobodu jen tak nevzdáme. Kdo jednou ustoupí zlu bude mu ustupovat stále, to musíme mít na paměti a nesmíme zlu ustupovat, ale musíme mu čelit aby se za nás naši potomci jednoho dne nestyděli.
Americké základny na našem území by znamenaly naprosté porobení naší vlasti Američany, byla by to další okupace a navíc taková základna znamená hrozbu pro naši národní bezpečnost, je totiž jasné že by se stala jedním z hlavních cílů pro zemi jež by proti USA bojovala. "Naši" politici svými rozhodnutími jen dokázali že jsou pouhou bandou zrádců a kolaborantů.
Jinak si myslím že by se demonstrace neměli zpolitizovat, měli by být apolitické aby se jich mohli účastnit příznivci všech možných politických směrů. I v roce 1938 čelili Německé hrozbě bok po boku příznivci všech politických hnutí od bolševického zločince Gotwalda až po národního hrdinu generála Radolu Gajdu. I dnes bychom měli všichni bok po boku čelit americko-sionistické hrozbě.

127400

02.02.2007 00:16

Pozor na falešné proroky - z obou stran

No

Zorba 83.?.?.?

Sice si taky myslím že je málo pravděpodobné že by se ten člověk tak snadno dozvěděl plány sionistů, ale to nemění nic na tom že to co říkal je pravdivé. Sionisti a další bandy jež stojí za NWO skutečně provádějí to co popisoval. Tedy vedou agresivní politiku, rozpoutávají války, provádějí genocidy a podmanují si jeden národ za druhým, to vše dělají USA ve jménu NWO. Krom toho šíří(jak bylo řečeno) všude ve světě globalizaci, amerikanizaci, multikulti, dekadenci atd. což mimo jiné znamená že stojí i za homosexuálním a feministickým hnutím. To vše jim umožnuje postupně nastolit NWO. Nic z toho co jsem napsal ale nejsou žádné neuvěřitelné konsporační teorie, nýbrž jsou to fakta jež lze snadno dokázat.

127569

04.02.2007 12:32

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: No

Zorba 83.?.?.?

>Vy mate tolik pravdu,
>ze se vubec nedivim te sline nenavisti vuci Vam na Nezvedavci.
>Vas sip je trefil primo do srdce.

>
>z.a.p

Díky za uznání. Já vím že mi na nezvědavci nemůžou přijít na jméno a jsem tomu rád, čím víc má člověk pravdu tím víc nezvědavce štve nebot oni pravdu nenávdí ze všeho nejvíc.

Pravdu a fakta o zločinné politice USA a sionistů si naštěstí uvědomuje stále víc lidí a jasná většina lidé ve světě i u nás je proti agresivní politice USA.

127741

04.02.2007 18:14

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Arabaci

Zorba 83.?.?.?

Podle mne jde o to kdo je z jakého prostředí. Vývoj na západě byl rychlejší než na blízkém východě a proto jsou Židé ze západu často vzdělanější, ovšem Židé původem z blízkého východu jsou na tom s úrovní vzdělání jistě stejně jako Arabové. Navíc s pokračujícím rozvojem se Arabské země dostávají na stejnou úroven jako ty západní a vzdělanost mezi Araby je pomalu ale jistě na stejné úrovni jako na západě, časem se to úplně vyrovná. A co se týká toho proč bojují. Palestinci bojují za svobodu svojí země, nemají na výběr, musí se bránit před sionistickou agresí. Stejně tak se Iráčané musí bránit před agresí USA atd. Každopádně národy blízkého východu i jiných částí světa mají výhodu v tom že si zachovaly tradiční morálku a kulturu, zatímco národy západu degenerují, to by se mělo změnit a i západní národy by se měli vrátit ke svým tradicím.

127764

05.02.2007 19:44

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Arabaci

Zorba 83.?.?.?

No ale to co říkáte o individualismu a zákonu džungle platí spíš jen pro Židy, naopak Arabové jsou velmi kolektivističtí, stejně jako bílí Evropané. A co se týká Saudské Arábie tak je logické že tam existuje bohatá vrstva, tak jako všude jinde, ovšem prospěch z jejího bohatství mají všichni její obyvatelé. A semité patří rovněž k bílé rase, to si uvědomte. Bílá rasa se dělí na dvě hlavní větvě: na Semity(Arabové a Židé) a na Indoevropany(Slované, Germáni, Románi, Iránci, Indové atd.).

127855

05.02.2007 20:08

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: ˇVkládejte tento článek do diskuzí

Zorba 83.?.?.?

>Pozor i na Rusko. Chtělo by to nejen rozebrat židovský vliv v
>carském Rusku a SSSR, ale i vřelé Německo-ruské vztahy.

S vaším příspěvkem vesměs souhlasím až na tu část o Rusku. Je fakt že Židé ovládali SSSR, ovšem v carském Rusku žádný vliv neměli a Rusko mělo s německem tradičně špatné až nepřátelské vztahy.

Ale s myšlenkou že většina negativních ideologií v moderních dějinách vzešla z germánského(at už anglosaského nebo Německého) prostředí bych souhlasil. Komunismus, nacismus, sionismus i zednářství vznikly v Německých zemích.

127856

06.02.2007 16:56

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Genesis

Zorba 83.?.?.?

Souhlasím s první částí vašeho příspěvku v níž dokazujete že evoluce je mylná a že pravdu má Bible. V tom s vámi zcela souhlasím, ovšem nesouhlasím s tím že v závěru tvrdíte že za tím nestál Bůh a že člověk zde nepatří. Podle mne je jasné(ostatně to říká i Bible) že svět stvořil Bůh a člověk byl jeho vrcholným dílem, takovou třešničkou na dortu.

127952

06.02.2007 17:10

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: ˇVkládejte tento článek do diskuzí

Zorba 83.?.?.?

Jistě že v Rusku dosáhla řada přistěhovalců z Německa i od jinud váznamných pozic(viz. vámi zminovaná Kateřina veliká), ovšem to ještě neznamená že by dělali politiku jež by nebyla v zájmu Ruska. Např. Kateřina veliká byla paradoxně vůdkyní kliky Ruských vlastenců, zatímco její muž Petr(Rus) byl naopak nakloněný Němcům.

Jinak Židi měli v SSSR rozhodující vliv až do Stalinovi smrti, teprve pak o něj postupně přišli. Ve 30tých letech si jen židobolševici vyřizovali účty mezi sebou. A důvod proč se židobolševici postavili na začátku 50tých let proti sionistům je ten že sionisti se spojili s USA. Ovšem bolševismus i sionismus představuje zlo, těžko říct co je horší.

127958

06.02.2007 17:31

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: ˇVkládejte tento článek do diskuzí

Zorba 83.?.?.?

Je třeba si ovšem uvědomit že Rusko bylo až do dob Petra velikého odříznuto od střední Evropy. Mezi Německou říší a Ruskem leželo po celá století Polsko a Švédsko. Jedinou výjimkou bylo období středověku kdy řád Německých rytířů ovládal pobaltí, tehdy také došlo k oněm kruciátám. Rusko vstoupilo na kolbiště Evropské politiky teprve po velké severní válce (asi 1700-1721) kdy získalo přístup k Baltu a stalo se velmocí Evropského formátu. V té době ovšem neexistovalo jednotné Německo a namísto něj zde byla celá řada Německých států a státečků. Nejvýznamějšími bylo Rakousko(respektive Habsburská monarchie) a Prusko. Obě tyto německé mocnosti s polu soupeřily a Rusko bylo tradičně na straně Rakouska(které sice nebylo zdaleka jen Německou zemí, ovšem v jeho čele stála německá šlechta). V letech 1772 až 1795 si pak tyto tři mocnosti mezi sebou rozdělily Polsko. Za Napoleonských válek se pak všichni spojili proti Francii. Po definitivní porážcě Napoleona(1815) pak vytvořily společně tzv. Svatou Alianci jež měla za úkol hájit v Evropě monarchistický systém proti různým revolucionářům. Po sjednocení Německa(1871) došlo k vytvoření tříčlenného spojenectví Německa, Rakousko-Uherska a Ruska. To se však rozpadlo na konci 70tých let 19 st. a Rusko se spojilo s Francií(později i s Británií) proti Německu a Rakousku. Tento spojenecký systém vydržel až do první světové. Již v od 19. st. ovšem existovalo silné nepřátelství mezi Slovany(reprezentované hlavně Ruskem) a Germány(především Německo). Velká část předních představitelů Německa i Ruska chápala první světovou válku hlavně jako konflikt mezi Slovany a Germány(i když to samozřejmě neplatilo na 100%). Obdobně i za druhé světové si chtěli Němci v prvé řadě podmanit Slovany a zničit je.
Celkově to znamená že Rusko dělalo politiku jako každá jiná mocnost, občas se spojilo s tou zemí, pak zase s onou, tak jak to vyhovovalo zájmům Ruska. Ovšem stejně tak zde vždy bylo tradiční nepřátelství mezi Slovany a Germány(viz naše dějiny).

S tím Rakouskem a sionismem jsem to myslel tak že sionismus většinou zakládali Němečtí Židé a Rakousko je v zásadě německou zemí(alespon to tak berou Němci).

127962

06.02.2007 22:03

Co se vlastně u Nadžafu stalo? Různé verze

RE: Proti vsem

Zorba 83.?.?.?

Jsem rád Texaskyčížku že uznáváš že Amíci válku v Iráku prohrají, asi nebudeš zaslepený obdivovatel Bushe který věří že vše co Bush činí je správné. Já taky dofám že Iráčani vypráskají Amíky ze svojí země. jejich příkladu by pak měli následovat další národy a měly by vypráskat americké agresory ze všech zemí jež okupují. Ovšem USA jsou příliš silné a dobytí Iráku(at už k tomu dojde dříve či později) je jejich životním zájmem. S USA se musí zatočit definitivně a jednou provždy, tak jako kdysy s Německem, to ovšem nebude zdaleka tak jednoduché. Definitivně porazit USA dokáží podle mne jen Rusko a Čína.

127995

06.02.2007 22:28

Co se vlastně u Nadžafu stalo? Různé verze

Já bych to viděl...

Zorba 83.?.?.?

Já bych to viděl asi tak že Irácká kolaborantská vláda snaží(na příkaz Amíků samozřejmě) tímto způsobem překazit všechny pokusy o smíření Sunnitů a Šiitů(o což se ty dva kmeny patrně snažily). Alespon tak jsem to z těch zmatených zpráv pochopil. Jinak to ale ukazuje jak je situace v Iráku nepřehledná a odboj decentralizovaný a nejednotný a v neposlední řadě taky jak lživá je proamerická propaganda.

Někteří se zde zminovali o tom že USA chtějí či nechtějí v Iráku demokracii. Podle mne je jasné že USA si chtěli v prvé řadě podmanit Irák aby získali ropu, strategickou pozici iráku a odstranili antiamerický režim. Amíci by v Iráku určitě nejraději chtěli zavést demoliberální režim obdobný těm západním, ale vidí že to je nelehké a tak jim alespon vyhovuje když Iráčani bojují mezi sebou, místo aby se sjednotili proti USA.

Jinak nesouhlasím s těmi kteří zde tvrdili že Iráčané jsou nějací kmenový primitivové, já je naopak obdivuji, nebot dodržují odvěké tradice svého lidu a bojují za svoji svobodu proti americké agresi.

127996

07.02.2007 17:32

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Genesis

Zorba 83.?.?.?

Však já vám váš názor neberu.
Já si z Bible neberu jen něco, já ji přijmám celou, tedy i s faktem že zemi i člověka stvořil Bůh. Nevím co máte na mysli těmi prkotinami.

Taky nesouhlasím s tím "dřevokazem". Podle mne je lidská kultura a civilizace nádherná a úžasná a já považuji lidstvo za ozdobu Země. Jistě, má to i svou odvrácenou stranu, ale tak už to bývá. A co by se podle vás mělo s lidmi stát, když říkáte že přítomnost lidí na zemi je chybou.
A kdo tedy podle vás stvořil člověka? Vy patříte k příznivcům teorií o tom že lidstvo bylo stvořeno nějakými ufony?

128089

07.02.2007 17:50

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: ˇVkládejte tento článek do diskuzí

Zorba 83.?.?.?

Podle mne je bolševik přívrženec bolševické ideologie. Tou ideologií je marxismus-leninismus(tedy to co hlásali Marx, Engels a Lenin). Podstatou této ideologie je vytvoření celosvětové beztřídní společnosti s kolektivním vlastnictvím a zároven odstranění tradičních hodnot, kultury a národů. Ovšem ta ideologie se postupem času samozřejmě vyvíjela. A jak je všeobecně známo, za jejím vznikem i šířením ve světě stáli Židé.

128091

07.02.2007 19:19

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: ˇVkládejte tento článek do diskuzí

Zorba 83.?.?.?

dík za uznání [mrknutí jedním okem] [cool]

128101

07.02.2007 19:51

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: ˇVkládejte tento článek do diskuzí

Zorba 83.?.?.?

A jak je možné že mnoho Židů žilo na území pravobřežní Ukrajiny a Běloruska, zatímco na území Ruska se podle vás dostali až v 70tých letech 18 st.? Vždyt do Ruska to přece měli Chazaři blíž. A nebo ti Židé z Ruska a Běloruska byli skuteční Semité a né Chazaři?
Podotýkám že si nejsem jist zdali je ta teorie o Chazarském původu Židů pravdivá, avšak dost možná to tak bylo.

Co se týká Kateřiny II a Petra III, myslel jsem to s tou Petrovou náklonností k Němcům tak že byl obdivovatelem Fridricha velikého a chtěl se spojit s Pruskem, v tom mu ovšem Kateřina II zabránila.

S vašim popisem Židů za Cara bych v podstatě souhlasil, až na bolševiky a revoluci. Už jen to že se bolševikům všeobecně říká židobolševici o něčem svědčí. Židé v Rusku většinou jasně podporovali bolševiky, ostatně Židé stáli u zrodu komunistického hnutí a stejné to bylo i v Rusku kde Židé založili bolševickou i menševickou stranu. Byli to především Židé kdo vedl bolševiky a jejich puč v Rusku. Za občanské války bojovali Židé na straně rudoarmějců. Ostatně to byli právě Židé kdo Rudou armádu vedl a organizoval, velkou část jejich velitelů tvořili Židé, včetně hlavního velitele Trockého. Bělogardějci byli naopak proti Židům a měli na svědomí velkou řadu pogromů. Jinak jasnou většinu vedení bolševiků tvořili Židé a já jsem slyšel dokonce i o tom že Židovský původ měli Lenin i Stalin, no možné to je, kdo ví. Rozhodně bych neřekl že Stalin zlomil moc Židů, čistky ve třicátých letech spíš znamenaly vyřizování účtů mezi Židobolševiky. Židé ztratili vedoucí úlohu v komunistickém hnutí teprve na počátku padesátých let, ovšem zlo které stvořili-komunismus-zde vydrželo až do přelomu 80tých a 90tých let. A co se týká změn k nimž došlo v SSSR po roce 1985, myslím že byly jasně pozitivní, nebot vedli k pádu SSSR a k osvobození národů východní Evropy od komunismu, i když je faktem že záhy po pádu komunistů upadly pod jinou nadvládu.

128106

07.02.2007 20:03

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: ˇVkládejte tento článek do diskuzí

Zorba 83.?.?.?

>rozumím. A jak to vidíte dnes? (třebas právě spolupráce na
>novém ropovodu na dně Baltu, který se tak vyhýbá Polsku)

Podle mne je to celkem logická spolupráce. Německo chce být nezávislé na USA, proto spolupracuje s Ruskem. A Rusové potřebují spolupracovat s Evropou(hlavně s Francií) a také narušovat mocenské pozice USA v Evropě. Polsko je zatím bohužel loajálním satelitem USA a proto je lepší jej obejít s podmořským ropovodem. I přesto je zde ale poměrně velká šance že se v Polsku dostanou k moci antiamerické vlastenecké síly. Ovšem Německo a Rusko dnes spolu spolupracují hlavně proto že je to pro obě strany výhodné, žádná náklonnost v tom není.

>Co se týče nepřátelství mezi Slovany a Germány, mám za to,
>že je to vlnová záležitost- občas klid, občas problém.

Ano, tak nějak to bude.

128109

07.02.2007 20:34

Co se vlastně u Nadžafu stalo? Různé verze

RE: Proti vsem

Zorba 83.?.?.?

Uvědomte si že právě to že případné použití jaderných zbraní vedlo k záhubě celého světa je nejlepší zárukou že k jejich použití nikdy nedojde. Nikdo přece není blázen aby použil zbraně hromadného ničení, straně jež by je použila by to nijak nepomohlo, jen by to vedlo ke zničení všech stran. ZHN slouží dle mne jen k zastrašování. Ostatně dosud je masově ve válce nikdo nepoužil, ačkoli příležitost zde již byla mnohokrát.

128113

07.02.2007 21:11

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

Ten pořad jsem viděl...

Zorba 83.?.?.?

Viděl jsem ten pořad a mohu plně potvrdit to co psal autor článku. Ještě nikdy jsem neviděl aby někdo v politické diskuzi někoho takto převálcoval(a to jsem viděl již stovky obdobných diskuzních pořadů). Přesně to se ale stalo, Zaorálek Parkanovou doslova "umlátil" argumenty a ona se skutečně často nezmohla ani na slovo a jen tak tam seděla jako hromádka neštěstí. Řeči o nějaké hrozbě ze strany Iránu a KLDR je opravdu směšné, něčemu takovému snad nikdo rozumný nemůže věřit. Jinak se Parkanová čas od času snažila odvést diskuzi jiným směrem, ovšem bez úspěchu. Inu je vidět že základny USA u nás jsou skutečně neobhajitelné. Ostatně stejně směšný byl i Topolánek když v jakémsi pořadu tvrdil že prý na radary se ve válce vůbec neútočí [chechtot] Smutné je jen to že se najdou lidé kteří těm nesmyslům jež říkají amerikanofilové věří. Je však rovněž třeba si uvědomit že ačkoli podal Zaorálek v onom pořadu dobrý výkon, tak kdyby byli on a ČSSD u moci tak by obhajovali základny.

128116

08.02.2007 15:57

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: Genesis

Zorba 83.?.?.?

Ano, je to tak jak říkáte.

Na metalovém koncertu jsem zatím nikdy nebyl.

128183

08.02.2007 16:08

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

RE: Ten pořad jsem viděl...

Zorba 83.?.?.?

Máte pravdu pane z.a.p.
I já věřím že se lidé dříve či později obrátí proti současnému režimu a že jej svrhnou. Doufám že se pak k moci konečně dostanou vlastenci kteří budou hájit skutečné zájmy naší země.

128185

08.02.2007 18:49

Írán: válka se blíží

Doufejme že Irán nezůstane osamocen

Zorba 83.?.?.?

Opravdu vše nasvědčuje tomu že USA připravují další velkou dobyvačnou válku. Tentokrát proti Iránu. Otázkou zůstává zdali půjde jen o bombardování, jak tomu bylo v případě Jugoslávie, a nebo zdali na něj zaútočí pozemní cestou stejně jako na Irák. Já osobně doufám že Amíci a sionisti nejsou takový šílenci aby použili jaderné zbraně. Vždyt by to proti nim obrátilo celý svět. Použitím konvečních zbraní jsou schopni dosáhnout zhruba stejných výsledků. Otázkou zůstává zdali jsou Rusko, Čína a další antiamericky orientované země(v tomto případě především Syrie) připraveni postavit se konečně otevřeně proti další americké agresi a stanout se zbraní v ruce na straně Iránu. Nedokázali to při agresi USA proti Jugoslávii(1999), nedokázali to během další americké agrese proti Iráku(2003) a během lonské agrese Izraele proti Libanonu to nakonec naštěstí nebylo třeba. Osobně si myslím že Rusko ani Čína ještě stále nejsou dostatečně vyzbrojeni a připraveni na válku proti USA. Takže se s možným pádem Iránu budou asi muset smířit. Snaha USA o docílení světovlády ovšem nikam jinam nevede a dříve či později budou muset Rusko, Čína a další antiamerické země postavit USA do cesty a jednou pro vždy skoncovat s Americkou hrozbou. Podle mne by neměli opustit Irán tak jako nás v roce 1938 opustili naši spojenci. USA je třeba zastavit stejně jako bylo v minulosti dvakrát(1914-1918 a 1939-1945) zastaveno Německo.

128198

08.02.2007 20:28

Proč ne reklama ve Zvědavci

No

Zorba 83.?.?.?

Ten film jsem taky viděl a mám na tu scénu stejný názor. Sionistická propaganda je holt téměř všude.
A co se týká pověsti jakou má Zvědavec, tak si myslím že mít špatnou pověst mezi sionisty a jejich služebníky je jedině dobré. Důležité je totiž hájit a šířit pravdu a to podle mne Zvědavec určitě dělá. Jinak jsem četl ten článek o Zvědavci na Wikipedii a můžu říct že je určitě zaujatý proti Zvědavci, ačkoli ne zcela otevřeně. I přesto bych řekl že Zvědavec má mezi rozumnými a informovanými lidmi určitě dobrou pověst.

128211

09.02.2007 15:13

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: ˇVkládejte tento článek do diskuzí

Zorba 83.?.?.?

Aha, takže podle vás musela velká část obyvatel střední Evropy(hlavně němců) konvertovat na judaismus. No nevím, osobně jsem se o tuhle problematikou nijak zvláště nezajímal. Co se tedy ale stalo se Semitskými Židy kteří v poměrně velkém množství žili v Evropě od dob Římské říše?

128290

09.02.2007 17:35

Írán: válka se blíží

RE: hmm..tak toto je uz moc..

Zorba 83.?.?.?

Texaskýčížku, já opravdu nechápu vaše uvažování a uvažování vám podobných. Vy Amíci(alespon takový jako jste vy) si chcete podmanit každý národ který se odváží neposlouchat vaše rozkazy. Jste stejní jako Němci za světových válek i jako bolševici. A stejně jako oni taky dopadnete. Dříve či později dojde zbytku světa trpělivost a postaví se proti vám jednotně se zbraní v ruce. Já zase doufáme že se v co největším množství Evropských i jiných zemí dostanou k moci nacionalisté aby byla antiamerická koalice co nejsilnější. A taky doufám že Rusko i Čína najdou konečně dost odvahy a postaví se americké hrozbě čelem. To znamená že jakmile USA zaútočí na Irán tak by Rusové i Čínané měli vyhlásit válku USA. Stejně tak jako se svět sjednotil proti Německu v roce 1914 a 1939 měl by se dnes sjednotit proti USA. A věřte mi že takovou velkou válku by jste vyhrát nedokázali. Tak se připrav na to že agresivní politika USA skončí tak že tím tvým Texasem budou pochodovat Ruští a Francoužtí vojáci, Čínské divize budou dobývat Dallas a nad Austinem bude vlát Mexická vlajka....atd. Celý svět se proti vám postaví a rozdrtí vás stejně jako v minulých světových válkách Německo. Vaše agresivní politika ani jinak dopadnout nemůže. Takže Čížku, jen podporujte dobyvačné plány Bílého domu a uvědomte si že tím přivedete vlastní zemi do záhuby. Mně to není ani trochu líto, nic jiného si totiž podle mne USA nezaslouží.

128304

09.02.2007 17:55

Írán: válka se blíží

RE: nebezpeci nabozenskych fundamentalistu

Zorba 83.?.?.?

Neměl by jste tak fanaticky věřit sionistické propagandě a nesmyslům které šíří sionistická media. Já narozdíl od vás plně podporuji národy jež hrdinsky bojují proti americké a sionistické agresi(Srby, Iráčany, Rusy, Iránce, Palestince atd.). Nejsou to žádní šílení fanatici ale lidé kteří jen chtějí žít ve svobodě v duchu svojí kultury a víry. Na tom není nic špatného, naopak bychom si z nich měli vzít příklad a stejně jako oni i my bychom měli bojovat za svoji svobodu a za záchranu našeho národa před americko-sionistickou hrozbou. Oni jsou našimi spojenci v boji proti USA a sionismu. Uvědomte si jakou budoucnost nám USA připravují. Amíci spolu se sionisty připravují NWO(nový světový pořádek). To znamená americko-sionistickou světovládu jež způsobí zánik všech národů a jejich přeměnu v jednu zdegenerovanou multikulti masu. To si opravdu přejete? Chcete se dívat na zánik našeho národa, kultury a rasy? To nejsou žádné konspirační teorie, nýbrž fakta jež mohu snadno dokázat. Už ted amerikanizace a globalizace pomalu zabíjí náš národ. Pokud chceme přežít a žít svobodně musíme USA zastavit. Národy jež jsem výše jmenoval bojují za svoji záchranu před americkou hrozbou a váží si svojí víry, kultury a já je za to obdivuji.

128307

09.02.2007 18:15

Ztraceno v překladu

RE: kdyby mohl,tak ho vymaze

Zorba 83.?.?.?

A na to jste přišel kde? Nevěřte nesmyslům které šíří sionistická propaganda. Jedinou hrozbou pro celý svět jsou USA a jejich NWO(světovláda) které chtějí nastolit. Jen se podívejte jak sionisté zprznili národy západu a to ještě zdaleka neskončili. Pokud se jim podaří nastolit NWO pak zanikneme. Irán jen bráni svoji kulturu, svobodu a víru a na tom není vůbec nic špatného. Celý svět by měl být na pozoru před americko-sionistickou hrozbou, postavit se jí a zničit ji. To co říkáte je jen propaganda sionistů. Podívejte se kdo doopravdy ve světě páchá zlo. USA jen za posledních 15 let spáchali víc jak 10 válek a dnes okupují či ovládají víc jak polovinu všech zemí světa. Naštěstí má stále víc lidí rozum a uvědomuje si americkou hrozbu. V celé Evropě jsou na vzestupu vlastenci jež zatočí s poskoky sionistů a stále víc zemí(Rusko, Čína...) se snaží čelit americké dobyvačné politice.

128311

09.02.2007 20:08

Zrada české inteligence

S některými věcmi nesouhlasím

Zorba 83.?.?.?

Celkově s článkem souhlasím, až na pár věcí. Především nesouhlasím s tvrzením že bylo něco špatného na odsunu Němců. Sudetáci si nic jiného nezasloužili. Paktovali se s Hitlerem a podíleli se na zotročování a vraždění Čechů. Proto bylo jen dobře že jsme je odsunuli. Dále nesouhlasím s tím že autor odsuzuje opěvování našich osvoboditelů v roce 1945. Samozřejmě že bolševismus je stejně zločinnou ideologií jako nacismus, ovšem v tehdejší situaci bylo naším prvořadým nepřítelem Německo a je zcela samozřejmé že lidé po osvobození dávali na jevo svůj vděk vůči osvoboditelům. A obyčejní Ruští rudoarmějci byli hrdinové jež bojovali a umírali za přežití svého i našeho národa. Oni nebojovali za Stalina a jeho zrůdnou ideologii(ačkoli měli tu smůlu že v té době v jejich čele stáli bolševici a Stalin). Proto si všichni spojenečtí vojáci a především ti Sovětští, zaslouží naši úctu, nebot umírali po boku našich předků ve velikém boji proti zločinnému nacismu.

Se zbytkem článku(tedy hlavně s tou částí jež popisovala inteligenci za komunistického i současného režimu) ovšem nezbývá než plně souhlasit. Doufejme že se tato situace jednou napraví a v čele našeho národa bude stát skutečná elita oddaně sloužící vlasti.

128325

09.02.2007 20:29

Hysterie v Herzliji

Buchanan je jedním z mála rozumných politiků v USA

Zorba 83.?.?.?

Buchanan je jedním z mála politiků v USA kteří mají rozum. Je představitelem skutečné křestanské pravice a jako takový je velkým odpůrcem agresivní politiky republikánů i demokratů. Nesouhlasí se světovládnými plány Washingtonu a Tel Avivu, je proti těsným vazbám na Izrael a nesouhlasí ani s vnitřní politikou vládních elit jež zavádějí totální multikulti a podporují dekadenci a morální úpadek. Je odpůrcem Bushe a jeho neokonzervativců. Buchanan reprezentuje opravdové konzervativce a křestany, oproti tomu Bush a jeho neokoni jsou jedna ruka se sionisty a jsou nepřáteli skutečného křestanství. Četl jsem od Buchanana řadu článků a musím říct že má pravdu a vystihl správně problémy světa. Varoval že pokud budou USA pokračovat v agresivní světovládné politice pak dříve či později narazí na zbytku světa a budou rozdrceni ve válce. Buchanan je skutečně vynikající osobností, bohužel je však ve své zemi výjimkou, nebot naprostá většina Američanů podporuje dobyvačnou politiku svých vládních elit.

128328

11.02.2007 12:26

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: ˇVkládejte tento článek do diskuzí

Zorba 83.?.?.?

Ano, jedná se o skutečně zajímavou problematiku, ovšem nikdy jsem se tím nijak zvlášt nezabýval. O té skupině Mizrahim slyším poprvé. Ale faktem je(jak říkáte) že Židé skutečně nejsou jednotným etnikem. Už ve starověku bylo běžné že na judaismus přestupovala řada příslušníků jiných semitských etnik. A z původních 12 kmenů zaniklo (tuším v 7 st. př. Kr.) celých 10.

>Síla, ale dá se tomu odolat. Mám něco
>lepšího.

Co tím myslíte?

128461

11.02.2007 16:47

Ztraceno v překladu

RE: kdyby mohl,tak ho vymaze

Zorba 83.?.?.?

>"Pokud se jim podaří nastolit NWO pak zanikneme"
>Vypada to, ze jejich sen, ktery se jiz castecne uskutecnuje,je
>misena rasa zahnedlych lidi, kteri nebudou mit zadne vzpominky na
>jakesi vlastenecke koreny. Tito lide budou poslusne pracovat ve
>stylu Wallmart, za nizke platy a budou radi ze maji neco k jidlu.
>Takovych lidi je jiz v USA miliony a rika se tomu "browning of
>Amerika" Podobne multikulturni hnuti se uskutecnuje v EU take.
>Mala porodnost belochu zarucuje, ze se tohle muze uskutecnit
>behem relativne kratke doby.

Přesně tak to je. Zatím se sionistům a Amíkům jejich plány bohužel daří. Pokud nebudou zastaveni pak skutečně nastolí NWO, což bude znamenat zánik našeho národa zhruba během pouhých 50 let. A totéž potká i ostatní národy. Proto je třeba USA a sionisty zastavit a zachránit tak existenci a svobodu všech národů světa. Doufejme že se to nakonec podaří a že NWO bude poraženo.

128473

11.02.2007 17:06

Írán: válka se blíží

RE: hmm..tak toto je uz moc..

Zorba 83.?.?.?

>Hele Zorba, seš fakt tvrďas [mrknutí jedním okem]

V dnešní době je to potřeba [mrknutí jedním okem]

>Ono to tak ale stejně bude muset dopadnout, nemá-li být v
>celém světě nastolena americká demokracie - tu, kterou
>přinesly USA například do Iráku.

Přesně tak. Jiná cesta bohužel není. USA vhání celý svět do velké války. Ovšem pořád je lepší válčit než se bez boje vzdát a žít pod nadvládou Washingtonu. Já věřím že Amerika bude nakonec poražena stejně jako bylo v předchozích světových válkách poraženo Německo. Zlu které USA a sionisti představují je třeba čelit a neustupovat, jedině tak můžeme zvítězit.
Naši předci měli krásné heslo: "Lepší zemřít jako svobodný než žít jako otrok"

>Pro povzbuzení (doufám, že nejde o kachnu):
> Russian
>bombers flew undetected across Arctic - AF commander
>Rok starý, ale o to povzbudivější !

Ano, je to povzbuzující. Ruská i Čínská armáda jsou stále silnější a čím dál tim víc se připravují na válku proti Spojeným státům. Já nepochybuji o tom že(s pomocí dalších národů) dokáží USA porazit.

128479

12.02.2007 13:15

Zrada české inteligence

RE: N

Zorba 83.?.?.?

Já vím že osvobození naší země Rudou armádou bylo předem domluveno s Američany(demarkační čára). Ovšem to nijak nezmenšuje zásluhy Sovětských vojáků na boji proti nacismu. Nebýt SSSR, nedokázali by spojenci ve válce zvítězit. Já samozřejmě vím že Stalin a jeho židobolševici byli bandou zločinců kteří naši zemi zotročili prakticky stejně jako předtím Hitler a Němci. Ovšem vážím si obyčejných občanů SSSR, řadových rudoamějců. Oni nebojovali za bolševismus, ale za svobodu svojí vlasti a přežití svého národa. Obyčejný Ruský voják bojoval a umíral za záchranu svého národa, svojí vlasti a kultury před nacismem. Takže ano bolševismus byl zločinný, ovšem obyčejní vojáci Rudé armády byli hrdinové a je třeba mít k nim úctu a vážit si jich. Vždyt právě Ruský národ trpěl pod nadvládou židobolševismu nejvíc ze všech.
Co se týká paktování Stalina s Německem před válkou tak to byla pragmatická politika, západní státy dělali totéž(tím ovšem nechci vraha a zločince Stalina nijak obhajovat).
Nesouhlasím s tím že by za světovými válkami stáli Židé a že by je rozpoutali kvůli Palestině. Obě světové války rozpoutalo Německo ve snaze dosáhnout světovlády. Německo znamenalo před světovými válkami pro svět stejnou hrozbu jako dnes USA a sionismus.

128545

12.02.2007 13:20

Zrada české inteligence

RE: N

Zorba 83.?.?.?

No tak v první části příspěvku jste napsala zásadní omyl. Rusko totiž světovládci(Amíci a sionisti) rozhodně nemají zdaleka pod kontrolou, naopak je to právě Rusko které je spolu s Čínou a některými dalšími státy hlavním odpůrcem americko-sionistického NWO. Dále většinu muslimských zemí mají USA pod kontrolou(ačkoli obyvatelstvo je antiamerické, tak vlády poslouchají Washington, totéž platí i o Evropě atd.). Stejně tak Amíci ovládají i část dálného východu(Japonsko atd.).

128546

12.02.2007 16:27

Hysterie v Herzliji

RE: Buchanan je jedním z mála rozumných politiků v USA

Zorba 83.?.?.?

Jenže řeči o nějakých světovládných plánech muslimů(nebo třeba Čínanů, Rusů atd.) jsou jen výmysly sionistické propagandy, která se tak snaží odlákat pozornost od skutečné hrozby. Vždyt muslimové netvoří žádný jednotný celek, takže logicky ani o světovládu usilovat nemůžou. Představa že by se perský Irán sjednotil s Araby je utopická. Iránu jde jen o to zachovat si nezávislost a ubránit vlastní kulturu. Je jen dobře že ve světě jsou politici jako Ahmadenižád kteří se odmítají poddat americké moci a kteří brání svobodu a kulturu svého národa. Právě lidé jako Putin, Hugo Chavez, Šešelj, Ahmadenižád, Le Pen atd. jsou naší nadějí že NWO bude poraženo. Na islámské revoluci nevidím nic špatného, podle mne je jen dobře že Iránci brání svoji kulturu a víru. I v Evropě by podle mne mělo dojít ke křestanským revolucím, jež by zachránili Evropské národy a jejich kultury, tradice a hodnoty předků před globalizací, amerikanizací a demoliberalismem. nevím kde jste přišel na ty nesmysli s pedofili, vždyt je všeobecně známím faktem že Irán je zemí s vysokou a kvalitní morálkou. Já dám rozhodně přednost zdravé národní společnosti jež by se řídila křestanskou vírou(v Evropě) a tradičními hodnotam, před společností kterou zde nastolují USA(zdegenerovanou a multikulti).

128557

12.02.2007 16:44

Hysterie v Herzliji

RE: Buchanan je jedním z mála rozumných politiků v USA

Zorba 83.?.?.?

Já naopak s Islámskou revolucí v Iránu souhlasím. Podle mne by si měli Evropské národy vzít z Iránu příklad a uskutečnit v Evropě křestanské revoluce. Iránský režim je správný nebot chrání kulturu, víru a tradice Iránu. Lidé tam milují svého Boha, vlast a řídí se tradicemi předků. Jistě že se může najít někdo kdo s tím nesouhlasí, ale to jsou spíš výjimky, většina lidí tam svůj režim jistě podporuje. Podle mne je to rozhodně lepší režim než demoliberální režimy v Evropě. Evropské národy jsou zaplaveny bahnem morálního úpadku a multikulti, Evropa je plná úchyláků(homosexualita atd.), drog, feminismu a řady dalších zvrhlostí, tradiční hornoty upadají atd. Oproti tomu v Iránu je mrávná, zdravá, národní společnost, v níž se lidé řídí hodnotami předků a kde není žádná multikulti ani dekadence(Opravdu nevím kde jsi přišel na to s pedofili a drogami, zní to jako nějaká nesmyslná sionistická propaganda). Podle mne bychom i my křestané měli brát své náboženství stejně vážně jako muslimové a i národy Evropy by měli bránit svoji kulturu a tradice před globalizací a amerikanizací.

128565

12.02.2007 16:53

Hysterie v Herzliji

RE: Pan Buchanan

Zorba 83.?.?.?

Ano, Buchanan je skutečně dobrý a moudrý politik, ačkoli v dnešních sionistických USA patrně nemá šanci se prosadit.
Zajímala by mne jedna věc. U nás v ČR se dá sehnat jeho kniha Smrt západu. Zajímalo by mne jestli jste ji četl a jak ji hodnotíte.

128571

12.02.2007 17:10

Radarové otazníky

Výborný článek

Zorba 83.?.?.?

Autor článku pan Vandas má naprostou pravdu. Je pro nás dobrým znamením že zde v Česku jsou vlastenci kteří hájí naše národní zájmy(Tím mám na mysli pana Vandase a Dělnickou stranu). Každý kdo obhajuje okupaci naší vlasti cizí armádou(a okupací je i umístění jedné základny) je kolaborant. Umístění americké základny na našem území znamená nejen ohromné bezpečnostní riziko, ale též ponížení našeho národa, je to obdoba Mnichova. Američtí okupanti jsou stejní jako v minulosti ti Sovětští a Němečtí. A to že jsou komunisté proti základně není důvod proč ji podporovat, stejně tak jako odpor komunistů k Hitlerovi není důvod proč Hitlera podpořit. Autor článku má naprostou pravdu že úhlavním nepřítelem našeho národa již není mrtvý komunismus, nýbrž je jím úpadkový liberalismus šířený k nám Američany a sionisty.

128576

12.02.2007 17:23

Hledá se moderátor diskuzí

RE: a je to nutné? - Bylo to pěkné, děkuji.

Zorba 83.?.?.?

Pane Esmate, nesouhlasím s tím že by se názory a příspěvky od lidí s proamerickými názory(jako je např. Texaskýčížek atd.) měly mazat. Podle mne by měl mít každý právo svobodně vyjádřit svůj názor, at je ten názor jakýkoli. I kdyby to bylo jak opsané od Bushe, tak je to pořád názor toho člověka a on by měl mít právo jej vyjádřit. Samozřejmě by se měly názory vyjadřovat slušně. Já taky absolutně nesouhlasím s těmi různými proami(jako např. Texaskýčížek atd.), ovšem pokud s názorem někoho nesouhlasíte, pak by jste měl na něj reagovat a argumenty mu dokázat(nebo se o to pokusit) že se mílí. Podle mne není vůbec žádný problém najít protiargumenty na proamerické názory a vyvrátit tvrzení jež zde uvádějí lidé jako Čížek atd.

128578

12.02.2007 21:07

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: ˇVkládejte tento článek do diskuzí

Zorba 83.?.?.?

Přečetl jsem si to. Je to opravdu zajímavé. Ano, je důležité mít v úctě naše předky a být hrdý na naše Slovanství.

128597

13.02.2007 15:47

Hysterie v Herzliji

RE: Death of the West

Zorba 83.?.?.?

Věřím že to je dobrá kniha.
Nerozumím ale tomu jak to myslíte s tím co se stalo s blízkým východem, Egyptem či Indií. Vždyt tam jsou zdravé národy které se řídí tradicemi a hodnotami svých předků, lidé tam stále ještě mají v úctě vlastenectví a náboženství. Multikulti ani morálním úpadek se tam zatím neuchytili a snad se ani neuchytí. Sionisté sicě dalají vše proto aby zprznili i ty národy a aby i tam rozšířili jedy multikulturalismu a dekadence(které již zachvátili západ) ovšem zatím se jim to příliš nedaří. Takže podle mne bychom si měli z národů blízkého i dálného východu či Indie vzít příklad a stejně jako oni bychom i my měli hájit svoji kulturu, náboženství, rasu a morálku.
Jinak Blízký východ a Indie (a také Čína) jsou kolébkou lidské civilizace, ovšem nevím proč říkáte že tam tehdy byli jiní lidé. Byli to v podstatě titéž lidé. Blízký východ obývali tehdy Semité stejně jako dnes(Babylonané, Asyřané či Aramejci jsou Semité stejně jako Arabové kteří tam žijí dnes). Indii rovnež obývají pokud vím stále stejná indoevropská etnika.

Jinak já věřím že k té převratné změně dojde a že se podaří zabránit sionistům v nastolení NWO. Rusko, Čína a další státy se nadvládě Washingtonu a Tel Avivu jen tak nepodvolí a doufám že společnými silami nakonec NWO porazí a všechny národy a kultury světa tak budou zachráněny.

A ještě jedna otázka ohledně té knihy. Četl jsem op pana Buchanana několik článků a ve všech zaujímal negativní stanovisko vůči Izraeli. Zajímalo by mne jestli vůči Izraeli zaujímal stejné stanovisko i v oné knize a koho označuje za viníka dnešního žalostného stavu západu?

128667

13.02.2007 16:34

Zrada české inteligence

RE: N

Zorba 83.?.?.?

Putinovi se podařilo vliv a moc sionistů v Rusko zcela zlomit. A ted pomáhá i dalším zemím jež čelí americko-sionistické hrozbě. Jinak doufám že i Evropské národy brzy začnou čelit světovládným plánům Washingtonu a Tel Avivu.

128675

13.02.2007 17:25

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

Obdivuhodný Irán

Zorba 83.?.?.?

Někteří zde pomlouvali Irán a tvrdili že je tam nějakým způsobem schvalována pedofilie. To je naprostý nesmysl. Irán je totiž čistý a zdravý národní stát kde jsou všechny úchylky tvrdě potírány, kde si lidé váží tradic a kultury svého národa a kde se řídí svým náboženstvím. Jsou tedy na tom mnohem líp než multikulturní a zdegenerovaný západ, který řadu úchylek toleruje a dokonce prosazuje. Iránský režim je vynikající. Evropské národy by si měli vzít z Iránu příklad a řídit se svým křestanským náboženstvím a ctít svoji kulturu a tradice. Jedině tak přežijeme a zachráníme se před NWO.
Já doufám že Iránci budou nadále stát za svým režim a bránit svoji svobodu, víru a kulturu tak jako dosud. Rozhodně je mnohem lepší národní režim který je v Iránu než protinárodní demoliberální režim v USA.

128683

14.02.2007 20:10

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

USA je třeba zastavit za každou cenu

Zorba 83.?.?.?

Plně souhlasím s dodatkem vydavatele článku. Autor článku sice popsal americkou agresivní světovládnou politiku velmi dobře, ovšem nemá pravdu v tom že případný bojkot dolaru ostatními státy USA zastaví. Jednak je krajně nepravděpodobné že by věřitelé přestali USA půjčovat, nebot z toho mají oni samo jistě prospěch. I kdyby k tomu ale došlo tak by to pád USA nepřineslo. Pouze by to vyprovokovalo Washington k ještě větší agresivitě. Amíci by se snu o světovládě jistě jen tak nevzdali a raději by rozpoutali celosvětový konflikt, než aby se dívali na zhroucení říše kterou tak pracně budovali.
USA mohou být zastaveny pouze válkou. Bohužel, ale jinam než k velké válce patrně současná americká politika nesměřuje. Nevěřím ale že kterákoliv strana ve válce použije jaderné zbraně, to by totiž znamenalo zničení světa, to by nikomu nepomohlo a proto k tomu nikdo nesáhne. Mocipáni z Washingtonu a Tel Avivu se rozhodli ovládnout svět a některé země jako Rusko, Čína a několik dalších se nepodvolí americká nadvládě. Ostatně to více než jasně a správně řekl Putin, jenž varoval před americkou hrozbou. Rusko i Čína zbrojí a připravují se na obrannou válku proti americkým agresorům, kteří rovněž masivně zbrojí a rozpoutávají stále nové konflikty. USA ovšem nemohou beztrestně obsazovat stále nové země, dříve či později narazí na odpor Ruska, Číny a některých dalších zemí a já věřím že ve velké válce k níž patrně dojde budou USA rozdrceny a svět tak bude zachráněn před jejich NWO.

128765

15.02.2007 15:55

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

RE: USA je třeba zastavit za každou cenu

Zorba 83.?.?.?

>Domnívám se, že NWO nepřichází z USA, ale od
>mezinárodních bankéřů. USA je pro ně pouze nástrojem,
>který eventuálně obětují, pokud to jinak nepůjde. [naštvaný]

Ano, souhlasím a myslím že můj příspěvek s tím není nijak zvlášt v rozporu(ačkoliv jsem to tak jasně nenaznačil). Jen bych dodal že ten gang jenž má na svědomí NWO netvoří dle mne jen bankéři, ale i politici, naftaři atd. A co se týká jejich národnosti, tak myslím že většinou mají americkou nebo židovskou národnost. Důvod proč v souvislosti s NWO píšu tak negativně o USA je ten že právě USA jsou zemí jež NWO ve světě nejvíc prosazuje(samozřejmě z vůle těch zminovaných mezinárodních elit).

128835

15.02.2007 17:12

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Zorba 83.?.?.?

A-V Iránu jsou rozhodně mnohem lepší zákony než na západě. netvrdím že souhlasím konkrétně s tím příkladem jenž uvádíte, ale každopádně je faktem že Irán je zdravý stát s vynikající morálkou, zatímco u nás v Evropě tolerujeme kdejaké úchyláky, fetáky, kriminálníky atd.
B-Takže je vidět že jste mimo. Multikulturalismus zde zavádějí sionisté a spolu s USA a EU, aby zprznili a zničili národy západu a nahradili je amerikanizovanou zdegenerovanou masou barevných. Něco takového by Iránský režim ve své zemi nikdy nedopustil.
C-Většina Iránců svůj režim podporuje. Podle mne je rozhodně lepší když mládež vzhlíží k mučedníků, hrdinům a velikánům svého národa, než aby vzhlížela k nějakým úchylným fetáckým kapelám z USA a pod.
D-Naprosto se mýlíte. Sionistické USA nemají s opravdovým křestanstvím nic společného. Právě NWO je nejhorším nepřítelem křestanství i všech ostatních náboženství. Opravdoví křestané v Evropě jsou vždy antiami a křestanské režimy by se staly součástí antiamerické koalice.
E-O tom nic nevím, pochybuju že by to byla pravda. Každopádně vím že v Iránu nejsou povoleny úchylky jako např. homosexualita, jsou tam tvrdé tresty pro zločince, hodnoty jako Bůh, vlast či rodina tam mají lidé v posvátné úctě. Irán je tudíž na tom morálně mnohem lépe než západ a my bychom se měli dostat na jeho úroven.
F-Omyl, lidí s konzervativními a vlasteneckými názory jaké mám já je v Evropě stále dost, ve volbách jsou úspěšní(naposled vyhráli parlamentní volby v Srbsku atd.).

128841

15.02.2007 17:51

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Zorba 83.?.?.?

Nešlo mi to přehrát takže nevím co na tom vašem odkazu je.

Side,
podle mne je na tom pořád líp země kde ukamenovávají cizoložnice(na čemž nevidím nic špatného) než země v níž dochází k totálnímu rozkladu všech tradičních hodnot jako jsou rodina, morálka, manželství atd.

Jarmilo,
někdy vám nerozumím na jednu stranu jste zde v některých svých příspěvcích odsuzovala morální úpadek v západních zemích a západní režimy jež ten úpadek podporují(a v tom s vámi plně souhlasím). Na druhou stranu tady říkáte že země blízkého východu(jako např. Irán) žijí jako ve středověku. Věci se mají tak že na blízkém východě(např. v Iránu) i v jiných částech světa se většina lidí stále ještě řídí tradičními hodnotami a kulturou svého lidu. jedná se o zdravé společnosti s vysokou morálkou a my bychom si z nich měli vzít příklad a vrátit se o osvědčeným hodnotám a morálce našich předků.

128845

15.02.2007 19:50

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Zorba 83.?.?.?

Přesně tak. Iránci jsou stejně jako my Češi bílí indoevropané a jsou nám bližší než kdejaký barevný Američan(těch je tam už skoro 30%, ovšem musím říct že jejich bílí soukmenovci asi nebudou o moc lepší).
S tou civilizací jste to napsal přesně. Ostatně totéž se dá říct i o válce v Iráku. Tam taky Američané se svojí 200 letou historií vedou válku proti Iráckému národu jenž má za sebou více než 5 000 let historie a státnosti a jehož země je kolébkou lidské civilizace.

128857

15.02.2007 20:04

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Zorba 83.?.?.?

A- A odkud to máte? Nic z toho se v Iránu neděje, alespon ne tak jak to popisujete. V Iránu si naopak své ženy střeží jako oko v hlavě.
B-Já proti žádné rase nic nemám. Ale nelíbí se mi multikulti kterou nám zde sionisté po vzoru USA zavádějí. Tou barevnou masou myslím to co vzejde smícháním příslušníků všech možných ras a národů. A přesně takovou budoucnost nám Washington a Tel Aviv připravují.
C-Šáh byl kolaborant který zradil svoji zem a posluhoval Amíkům. Jeho kolegové(taky kolaboranti) politici v západních zemích nám zde zavádějí multikulti a dekadenci. Oproti tomo Chomejní(který nemá s pedofilií nic společného) osvobodil svoji zem a bojoval za spásu kultury a tradic svého lidu. To je podle mne obdivuhodné.
A ty úchylné fetácké kapely jsou jedním z produktů globalizace a amerikanizace které Bush a neokoni šíří ve světě.
D-"Konzervativci" kteří kolaborují s USA a EU, kteří tolerují homosexualitu a další úchylky, kteří souhlasí s multikulti a s dekadencí, jsou u mne pseudokonzervativci. Já podporuju nacionalisty jako jsou Le Pen, Sadám, Miloševič, Putin, Ahmadenižád, Lukašenko, Žirinovskij, Karadžič a další jež bojují za přežití a svobodu svých národů proti NWO.
E-Jejich přísný pohled na sex před a po svatbou je jen jejich věc. Rozhodně to neznamená nějaké ohrožení heterosexuality.
F-Irán je země jež dokonalým zpsobem chrání svoji víru, tradice a kulturu. A to obdivují všichni opravdoví vlastenci. Papež musí být umírněný aby nerozlítil mocipány z USA a EU. Pokud vím tak Buchanan je skutečný konzervativec jenž odsuzuje agresivní politiku Bushe a neokonů.

128858

15.02.2007 22:21

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Zorba 83.?.?.?

Nejen tento, ale všechny články na Zvědavci jsou hodné politicky nekorektního webu. V denšní době je politicky nekorektní především kritika politiky USA, Izraele, sionistů a jejich multikulti a NWO. Mugabe je podle mne diktátor který nikomu nevadí a je mimo hlavní politické dění.
Jinak spojenectví antiamerických režimů do jedné protiamerické a protisionistické koalice má svoji logiku. Všechny ty antiamerické režimy jsou totiž vlastenecké(at už je to Rusko, Čína, Bělorusko, Irán, Venezuela, KLDR, Syrie atd.) a cílem jejich vůdců je záchrana existence a svobody jejich národů před nadvládou USA a sionismu. Láska k vlasti, k Bohu a k odkazu předků je to co je spojuje v boji proti americko-sionistické expanzi jež šíří globalizaci, materialismus, konzum, dekadenci, multikulti a vůbec vše co ničí národy současného světa.

128869

16.02.2007 21:33

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Zorba 83.?.?.?

Myslíte si že tradiční hodnoty a morálka se vytrácejí kvůli zvýšující se technologické úrovni? Uvědomte si ale že existuje řada průmyslových a téměř vyspělých zemí(např. na blízkém východě i jinde) jež se i přes vysokou technologickou úroven stále drží tradic svých předků.
A taky si uvědomte že pokud bude prznění naší společnosti pokračovat(to znamená prohlubování multikulti a morálního úpadku) pak to povede k nastolení NWO a k zániku našeho národa. To si snad nepřejete. Existovat může pouze národ mravný a zdravý, naopak národ zkažený a zdegenerovaný je odsouzen k zániku. Proto je potřeba obnovit u nás tradiční hodnoty a morálku, aby náš národ přežil. A nevidím důvod proč by to mělo vést k nějakému ohromnému krveprolití.

129007

16.02.2007 21:55

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Zorba 83.?.?.?

Vy jste se nějak rozohnila [velký smích]
Souhlasím v zásadě s "rovnoprávností" mužů a žen. Ovšem vnímám ji jinak než vy a s feministickými názory rozhodně nesouhlasím. Muži i ženy mají ve zdravé společnosti své předem určené ulohy. Muž je prostě živitel rodiny a žena se má v prvé řadě starat o domácnost a o děti. Tak to fungovalo po všechny věky bez problémů a tak to ve velké části světa funguje dodnes(např. ve zminovaném Iránu). Takováto zdravá národní společnost v níž se dodržují tradiční role mužů i žen je podle mne správná. Nelíbí se mi amerikanizované a zdegenerované západní společnosti v nichž běžně ženy zastávají pozice jež náleží mužům a naopak muži zastávají často roli žen. Takováto zdegenerovaná společnost nemá naději na budoucnost. Proto jsem pro obnovení tradiční společnosti a pro patriarchát tak jak to tu u nás bylo před nástupem globalizace a amerikanizace. A je dobře že země jako Irán(a další) se drží svých tradic a nepodléhají tlakům globalizace.
Já si prostě vážím ženy jež je oddanou manželkou svému muži a milující matkou svým dětem. Naopak si nevážím kdejaké "úspěšné" manažerky, právničky nebo nějaké vojákyně či policistky.

PS: Na jeden váš příspěvek jsem reagoval o něco níže na této diskuzi, ovšem v tom příspěvku jsem reagoval i na jiné diskutující, ale vy tu část určenou vám jistě najdete [mrknutí jedním okem]

129011

16.02.2007 22:43

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Zorba 83.?.?.?

Ale v multikulti nejde o to kdo má jaké náboženství. Jde o to že v řadě západních zemí jsou menšiny jež parazitují na většinou společnosti a napomáhají jejímu rozkladu. A to bez ohledu na to jakou mají příslušníci těch menšin víru(jsou mezi nimi jak muslimové tak i židé). Ce se týká toho dogma které zminujete, tak vám na to musím říct že je to jen trapný sionistický žvást, který vyvrací jak současnost tak i minulost. Ahmadenižád a jeho Irán jsou spojenci nacionalistů z Evropských zemí jež jsou hlavními(a jedinými skutečnými) odpůrci všech americko-sionistických jedů zavlečených do Evropy(tedy i multikulti). Jinými slovy ti kteří v Evropě bojují proti světovládcům sionistům a jejich multikulti jsou zároven spojenci Ahmadenižáda a dalších významných nacionaliostických předáků ve světě. takový Ahmadenižád by nikdy nedopustil aby Amíci a sionisti nakazili jeho zemi morem jako je globalizace, dekadence či multikulti. Kdyby zůstal v Iránu u moci Šáh(loutka USA) tak by svoji zemi jistě prznil stejně jako západní politici a snažil by se jistě zavádět i tu multikulti. Irán má štěstí že v jeho čele stojí praví vlastenci.

129015

17.02.2007 11:46

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Zorba 83.?.?.?

Jenže mi snad neřešíme problémy prvobytně pospolné pravěké společnosti(což je ta kterou jste popsala ve svém prvním odstavci). Řešíme zde přece problémy civilizované společnosti, tedy problémy kulturních lidí(čímž ovšem nechci urážet ony pravěké tlupy). A faktem je že civilizovaná lidská společnost funguje již více než 5 000 let(tedy od doby kdy vznikly první civilizace) na více méně stejném či obdobném společensko-rodinném uspořádání, tedy na patriarchátu. Samozřejmě že jednotlivé kultury v jednotlivých dobách byly nesmírně rozdílné, ovšem základní věci měli společné. A jednou z těch základních věcí byla i tradiční rodina, jejíž hlavou byl muž, ten zastával úlohu onoho živitele a ochránce(vykonával hlavní povolání, sloužil v armádě atd.), oproti tomu jeho žena měla v prvé řadě vždy na starost domácnost a děti a popřípadě některé práce jež se většinou týkaly povolání jejího muže(např. manžela sedláka s ním pracovala na poli atd.). No a na tomhle patriarchálním principu fungovala každá civilizovaná společnost a velká část jich tak funguje dodnes.

Takže podle vás dokážou ženy existovat bez mužů(respektive bez nich úspěšně vychovávat děti)? Nic takového není možné, obě pohlaví se navzájem potřebují a jsou nerozlučná, tvoří nedělitelné lidské pokolení. Lidé nejsou zvířata a proto je nelze ke zvířatům přirovnávat.
Nevím co máte na mysli násilím vůči ženám a tou novou morálkou. Podle mne je jasné že vždy v tradiční rodině a morálce měli vůči rodině odpovědnost vždy jak muž tak i žena, to je podle mne samozřejmé a funguje to všude tam kde byla či ještě je tradiční společnost. Každý, muž i žena, by měl mít svoji odpovědnost i své povinnosti vůči rodině.

129057

17.02.2007 11:58

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Zorba 83.?.?.?

Já si samozřejmě uvědomuju že morální úpadek se týká jak mužů tak i žen. Tudíž máte pravdu že i řada mužů by měla změnit své chování a hodnoty a měli by se orientovat na zakládání spořádaných rodin a na plnění svých povinností vůči rodině. Stejně tak i ženy by měly plnit své povinnosti v rodině tak jak jim náleží. V dnešní dekadentní společnosti ovšem bohužel selhává jak řada mužů tak i žen a tradiční rodinný život se momalu stává minulostí. V tradiční společnosti která zde kdysy byla a která v mnoha částech světa(blízký východ, latinská Amerika, většina Asie, Afrika, východní a jihovýchodní Evropa) funguje ještě dnes to tak bylo a muži i ženy zastávali role jež jim náleží a plnili své povinnosti a rodiny tudíž fungovaly bez vážných problémů(i když samozřejmě ne vždy ideálně).

129059

18.02.2007 19:55

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Zorba 83.?.?.?

Ano myslím. V Iránu potírají kriminálníky a úchyláky. Oproti tomu u nás víc chrání kdejaké zločince a úchyláky než normální zdravé lidi. Podle mne by i zákony u nás v ČR měly vycházet z tradic našich předků a z naší křestanské víry, takové zákony by byly mnohem lepší než ty demoliberální.

129176

18.02.2007 20:11

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Zorba 83.?.?.?

No tak o té SUMCE a její ideologii nic moc nevím. Ovšem s jistotou vím že současný Iránský režim je nacionalistický. To že je zároven i náboženský na tom nic nemění. Iránský režim chrání kulturu, víru, tradice a zvyky svého lidu před amerikanizací a globalizací. To i celá řada dalších faktů(jako např. antiamerikanizmus a antisionismus Iránského režimu) jsou jasným projevem nacionalismu. Není tedy divu že nacionalisté z Evropských zemí mají k Irán i k jeho režimu kladný vztah a že s ním spolupracují a někteří se dokonce i hlásili dobrovolně do Iránské armády aby mohli po boku Iránců bojovat proti sionistickým a americkým agresorům.

129177

18.02.2007 22:12

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

RE: USA je třeba zastavit za každou cenu

Zorba 83.?.?.?

Zajímavé zamyšlení.
Ovšem nemyslím si že by byl kdokoli ochoten rozpoutat jadernou válku, nebot by vedla ke zničení celého světa, což by přece nikomu neprospělo. Ovšem je patrně dojde k velké válce jež bude vedena konvenčními zbraněmi.

129183

18.02.2007 22:29

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

RE: NSSM 200 - dokument

Zorba 83.?.?.?

>zadnou nenavist k papezi
>ani cirkvi necitim. Jsou vinni jen zastavenim vyvoje lidstva na
>cca. 1500 - 1800 let, nic vic.

Nevím o jakém zastavení vývoje mluvíte, natožpak že by něco takového zavinil papež nebo církev. K ničemu takovému samozřejmě nedošlo a lidstvo se rozvýjelo po celé své dějiny.

>Stejne jako neni jiste, jestli likvidace cernousku neni vnasem
>zajmu

Tak to snad nemyslíte vážně, nechápu jak můžete schvalovat byť i teoretickou likvidaci jakékoli rasy či národa.

>Z vas zase, pane, cisi nenavist k holosexualum a jejich
>demonizace. HIV se siri jakymkoliv sexualnim stykem a prostredi v
>pochve mu vyhovuje lepe nez v konecniku.

Vy snad chcete obhajovat úchylku a zvrklost jakou je homosexualita? HIV šíří v prvé řadě především homosexuálové, to je všeobecně známí fakt, ačkoliv sionistická media dělají vše proto aby homosexualitu obhájila a ukázala ji v dobrém světle.

>Vam proste vadi, ze kdyby ti ubozi cernousci papeze v prve rade
>NEPOSLOUCHALI, tak mohou soulozit od rana do vecera a klidne
>homosexualne, zatimco vy se budete sam modlit na kolenou k

Nechápu co máte proti křestanství, jež je základem naší kultury a civilizace. A nechápu proč obhajujete úchylku jakou je homosexualita.

>Nemusim sice homosexualy, ale co delaji za zavrenymi dvermi a
>dokud neporadaji pruvody tak jsou mi ukradeni a rozhodne jim

Homosexualita je zvrácená úchylka a nemoc jež se podílí na rozkladu a ničení naší společnosti. proto nemá ve zdravé společnosti co dělat a je potřeba ji vymýtit.

>Vase presvedceni ze kdyz zmizi buzici tak zmizi AIDS behem
>nekolika let ovsem bere dech [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Neexistence homosexuality by každé společnosti prospěla po všech stránkách a i boj proti AIDS by byl mnohem snažší.

>A spravne vidite moralni rozklad a degeneraci spolecnosti,
>odstranovani zabran k nasili a celkovou radikalizaci.

Právě náboženství nám velmi pomáhá v boji proti morálnímu úpadku.

>podivem ze nevidite, ze to odstartovala dekadence a upadkove
>mysleni a glorifikovani slabych a nemocnych hodnych kripliku
>cirkvi zidovs... pardon, svatou [mrknutí jedním okem]

Tak v tom jste zcela na omylu. Církev nemá s dekadencí nic společného, naopak křestanské hodnoty jsou pevnou oporou a základem každé zdravé křestanské společnosti. A co je podle vás špatného na pomoci slabým a nemocným lidem? Každá mravná a zdravá společnost bere ohledy na své slabší členy(to platí v křestanství, islámu, hinduismu i všech ostatních náboženstvích). Židé nemají s pravou křestanskou vírou nic společného, právě sionisté jsou nejhoršími nepřáteli křestanství.

129186

18.02.2007 22:41

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Zorba 83.?.?.?

Přesně tak to funguje ve všech tradičních rodinách. A tradiční rodina je instituce kterou chtějí sionisti a spol. zničit aby mohli nastolit svoji světovládu. Samozřejmě chtějí zničit tradiční rodinu u všech národů.

129187

19.02.2007 18:50

Hysterie v Herzliji

RE: Buchanan je jedním z mála rozumných politiků v USA

Zorba 83.?.?.?

Naprostá většina Iránců(a samozřejmě i těch mladých) podporuje svůj režim. To že Irán je země s vysokou morálkou a že tam mají přísné zákony mi nevadí, je to jejich věc a je jen dobře že se řídí svými tradicemi. O tom bičování vím, o žádném znásilnování jsem nikdy neslyšel a pochybuju že to je pravda. Podle mne je rozhodně lepší Iránský režim kde chrání zdravé, normální lidi před zločinci, úchyláky atd. než demoliberální režimy západu kde jsou podporováni všeljací úchyláci a ochranováni zločinci. V Iránu nejsou zvrhlosti jako např. ochrana a podpora homosexuálů a jiných úchyláku, multikulti, amerikanizace atd. A ten kdo v Iránu dodržuje morálku a zákony se nemá čeho bát. Pokud někdo jedná v rozporu s tradicemi a hodnotami svého lidu, pak se nemůže divit že je za to potrestán.
Co se týká Šešelja a Le pena tak jste jen dokázal že jste naprosto mimo. Šešelj a Le Pen jsou v podstatě stejní hrdinové jako Ahmadenižád, jen v křestanské a Evropské podobě. Kdyby se dostali k moci tak by jistě provedli křestanskou revoluci, podobnou jako Islámské revoluci v Iránu. Jsou stejně antiameričtí a antisionističtí jako Ahmadenižád a tvoří společně s ním i s dalšími nacionalisty jednu antiamerickou frontu jež bojuje za záchranu všech národů a kultur světa před NWO. Ostatně oba spolupracují s celou řadou Arabských nacionalistů(tedy s politiky muslimského vyznání). Nechápu vaše postoje, na jednu stranu kritizujete některé antiami a jiné naopak nekritizujete. Co se toho zapalování aut týče tak to byl problém způsobený multikulti kterou nastolují a prosazují sionisté, kdyby byl ve Francii režim stejný jako v Iránu(i když samozřejmě v křestanské podobě) pak by k tomu nikdy nedošlo.
A Chaveze je v prvé řadě vlastenec který brání svůj národ před USA, proto spolupracuje s dalšími vlastenci(tedy i s Ahmadenižádem).

129213

19.02.2007 19:09

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Zorba 83.?.?.?

To nevím. Ovšem vstupem do IDF by se z vás stal kolaborant a zrádce národa. Byl by jste stejný jako např. ti Češi a Slováci kteří dobrovolně vstupovali do SS. Sionisté spolu s Amíky totiž představují pro naše národy stejnou hrozbu jako v minulosti komunisté nebo nacisté. Navíc agresorem jsou na blízkém východě jedině sionisti kteří nemají na Palestinu žádný nárok. A Palestinci nejsou jen muslimové, je mezi nimi i velké množství Palestinských křestanů kteří rovněž bojují proti sionistické agresi.

Já osobně bych se přihlásil do Srbské armády(pokud by na Balkáně došlo k další válce) případně do Ruské armády a po jejich boku bych bojoval proti Amíkům a sionistům nebo proti jejich poskokům(např. Albánci, Bosnáci, Chorvati atd.).

PS: V diskuzi pod článkem "Hysterie v Herzliji" jsem přehlédl jednu vaši reakci na můj příspěvek a tak jsem na ni odpověděl až dnes. Kdyžtak si to přečtěte.

129214

19.02.2007 22:23

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

Zorba 83.?.?.?

Pane Hugo, zajímaví úvaha. Ovšem faktem zůstává že vytvoření dokonalého protiraketového deštníku je nemožné, nebot onen deštník je schopen zachytit max. několik desítek raket, přičemž Rusko jich má k dispozici asi 6 000. Jaderný konflikt tudíž zůstává stále nereálný, žádná zem masivně nepoužije jaderné zbraně, nebot by to vedlo ke zkáze celého světa. Ovšem máte pravdu že USA patrně vyprovokují velkou válku, ta válka ovšem podle mne bude vedená konvenčními zbraněmi(z důvodů jež jsem jmenoval). Já jsem přesvědčen že USA v ní budou poraženy. USA jsou bezpochyby nejagresivnější mocností v moderních dějinách, jen za tu druhou světovou(a samozřejmě i první) nesou určitě odpovědnost Němci.

PS: V diskuzi pod článkem o rozsudku nad Zundelem jste psal o panu Kopalovi že je "nácíček". Tak to ovšem samozřejmě není, pan Kopal je vynikající vlastenec a právě lidé jako on jsou nejlepšími a hlavními bojovníky proti americko-sionistickému NWO. Úctu si zaslouží už jen za svůj hrdinský postoj po 11.9. 2001 kdy se jako jeden z prvních nebál otevřeně říct že USA si za útoky můžou sami a že je sami vyprovokovali svoji agresivní politikou.

129223

19.02.2007 22:49

Radar jako radar?

RE: Možno sa to bude zdať od veci ale....

Zorba 83.?.?.?

S vaším prvním odstavcem zcela souhlasím. Taky si myslím že USA dříve či později rozpoutají velkou válku proti Rusku a já dodám že zároven i proti Číně(jež je nejbližším spojencem Ruska a určitě přijde Rusům napomoc). Nezbývá nám než doufat že USA budou nakonec poraženy antiamerickou koalicí.

S vaším druhým odstavcem týkajícím se Iránu ovšem nesouhlasím. Rusko je zcela jednoznačně proti americkému útoku na Irán. Pád Iránu by totiž znamenal že Rusko by bylo téměř ze všech stran obklíčeno americkými satelity a USA by upevnili své pozice v oblasti kaspického moře a jediným antiamerickým státem na blízkém východě by zůstala Syrie. Pro Rusko a Čínu by to v budoucí válce znamenalo velkou strategickou i taktickou nevýhodu. Proto Rusko udělá vše aby Iránu pomohlo, ale přímo do války proti USA patrně nevstoupí, nebot ještě není dost připravené. A stejně tak si nemyslím že USA použijí proti Iránu jaderné zbraně, to by jen vedlo ke zbytečné eskalaci napětí. Washingtonu budou na Irán stačit pozemní síly a konvenční bombardování.

129224

20.02.2007 16:31

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Zorba 83.?.?.?

Vy mi snad každým svým příspěvkem dokazujete že jste naprosto zmatený a vůbec nevíte o co ve světě jde. Srbové byli a jsou jednou z páteří antiamerické koalice(tím mám na mysli státy jež se protiví americké hegemonii) a Srbové jako jediný národ v Evropě bojovali proti americko-sionistickému NWO. Cílem USA a sionistů bylo a je zničit a zlomit hrdý Srbský národ. Albánci, Čečenci, Chorvati a Bosnáci byli a jsou jen nástrojem Americké a sionistické expanze namířeným proti Srbům a Rusům. Proto USA a Židovští mocipáni otevřeně podporovali Chorvaty, Bosnáky a Albánce v jejich boji proti Srbům a sami Srby bombardovali a uvalili na ně embarga. A rovněž skrytě podporují i Čečenské bandity proti Rusku. Hrdinský Srbský národ je na stejné lodi jako Irán, Rusko, Čína, Sýrie, Venezuela, KLDR, nebot všechny tyto národy se odvážili postavit na odpor americko-sionistické světovládě. Ostatně i Srbští nacionalisté vždy spolupracují s ostatními antiamerickými silami ve světě a jejich hlavními spojenci jsou Rusko, Čina a Irák za Sadáma Husajna. Srbští vlastenci za hrozbu pro svůj národ považují NWO a západní agresi. Srbové jsou tudíž zcela jasně na stejné straně barikády jako Rusko, Čína, Irán, Palestina atd. a bojovat na Srbské straně znamená bojovat proti USA a sionismu.
Drašković je obyčejný kolaborant a zrádce národa, jeho prohlášení jsou zcela bezvýznamná, nebot on jen poslouchá západ a pomáhá mu v ničení Srbského národa. Opravdoví Srbští vlastenci(Šešelj, Nikolić atd.) kteří mají podporu většiny Srbů říkají že Srbové jsou na Balkáně ve stejné situaci jako Palestinci na blízkém východě a že Chorvati, Bosnáci a Albánci jsou stejní jako Izrael.
To že by jste šel k Srbům ukazuje že vás sionistická propaganda zcela neovlivnila a to je velmi dobře. Věřím že jednou otevřete oči a uvědomíte si jak to ve světě doopravdy je.
To kdo páchá sebevražedné atentáty je dle mne irelevantní. Podstatné je že Palestinci, at už křestanského nebo muslimského vyznání, bojují bok po boku za svobodu proti sionistické agresi.

129269

20.02.2007 16:48

Radar jako radar?

RE: Zorbo, změň si ten svůj nick raději na Zorro !

Zorba 83.?.?.?

>Já mám takový dojem, že ty jsi tou válkou posedlý nejvíc.

Jak jsi na to přišel? Je přece logické že když píšu příspěvek do diskuze jež se týká radaru nebo možného amerického útoku na Irán, tak se ten příspěvek nějak týká války, nebot se jí týká i diskuze. Žádná posedlost to není, jen normální diskuze.

>Tohle, co je uvedené zhora, zmiňuješ skoro v každém svém

To těžko. Ale je logické že když se zde témata diskuze často opakují tak i příspěvky lidí jsou si trošku podobné, nebot je jasné že většina lidí zastává stále obdobné názory. Aby byl každý příspěvek naprosto jiný musel bych pokaždé měnit názotry, což pochopitelně nedělám.

>Já si naopak myslím, že ta válka (o které
>mluvíš ty) nebude.

Kéž by jsi měl pravdu a žádná válka by nebyla. Ovšem trvalí mír je bohužel utopií a současná agresivní politika USA skutečně vede k válce.

>spíš se domnívám, že se Američani a Rusové
>domluví. On je tady ještě jeden, velice silný a "zakuklený"
>protivník, který je nebezpečný pro obě strany.

To těžko. USA a sionisti totiž chtějí naprostou světovládu a tomu se Rusko nemůže a nechce podřídit. Z toho pramení konflikt. A pokud v budoucnu dojde k válce(a já bych řekl že bohužel asi ano) pak je naprosto jasné že proti sobě budou bojovat USA a Rusko. Tím jiným protivníkem myslíte koho? Doufám že ne muslimské státy, něčemu takovému věří jen lidé jež jsou zcela pod vlivem sionistické propagandy. Muslimské státy jsou vesměs více či méně slabé a nepředstavují žádnou jednotnou síly. Většinu jich mají pod kontrolou USA a ty které jsou dosud skutečně samostatné jsou spojencem Ruska. Jinak většina muslimských národů bude jistě na straně Ruska v případě že dojde k válce s USA. A nebo tím jiným protivníkem myslíte Čínu? Ta je ovšem jasným spojencem Ruska a spolu s Ruskem se snaží čelit Americké expanzi.

129270

20.02.2007 22:17

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

Ten systém USA neochrání

Zorba 83.?.?.?

V zásadě souhlasím s patrně hlavní myšlenkou autora článku, totiž že USA mají v úmyslu rozpoutat velkou válku(hlavně proti Rusku) a že americký systém protiraketové obrany je ve skutečnosti útočný. Ovšem podle mne nelze souhlasit s tvrzením že by systém protiraketové obrany zajistil USA ochranu před Ruskými jadernými střelami. Americká protiraketová obrana by byla schopna zachytit pouze několik desítek Ruských střel, což je naprosté minimum vzhledem k tomu že Rusko disponuje tisícovkami jaderných hlavic a raket. Jaderná válka je tudíž stále nereálná nebot neexistuje nic co by kteroukoli ze stran zachránilo před odvetným úderem. I kdyby Američani svůj systém protiraketové obrany sebevíc zdokonalili, tak Rusové jistě vynaleznou nové rakety jež americký deštník překonají. Válka kterou USA patrně proti Rusku a dalším zemím rozpoutají se tudíž povede konvenčími zbraněmi. Ovšem i v této konvenčí válce bude mít americká radarová a raketová základna využití. Radar jim umožní monitorovat Ruské síli a z raketové základny mohou odpalovat i rakety s konvenčí hlavicí. Americké základny v ČR a Polsku tak pro nás představují hrozbu i v konvenčí válce.

129285

20.02.2007 22:36

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Zorba 83.?.?.?

Co se týká té teorie o níž se zminujete v prvním odstavci a kterou zpopuralizoval Dan Brown se svojí knihou Šifra mistra Leonarda, tak vám mohu říct že ta teorie je zcela lživá. Je to jen další útok sionistů na křestanství a na jeho samotné základy. Myslím že není pochyb o tom že za šířením podobných šílených teorií, jež zpochybnují křestanství, stojí sionisté.

K vaší kritice postavení ženy v Židovské společnosti. Máte sice pravdu že i tam(stejně jako v každé jiné tradiční společnosti) byla žena podřízena muži. Ovšem v dnešní době je již většina Židovských rodin "moderních" a tradice tam neplatí stejně jako mezi křestany v Evropě či Severní Americe. A jsou to právě sionističtí mocipáni kteří s pomocí svojí propagandy ničí v zemích jež ovládají tradiční hodnoty a tradiční rodiny.

S vaším druhým odstavcem jednoznačně nesouhlasím. Společnost jakou popisujete(tedy matriarchát) existovala jen v pravěku. Lidská civilizace vznikla teprve v době patriarchátu a celý rozvoj lidské civilizace se odehrával v rámci patriarchátu. Matriarchát byl nejen nemorální(tedy alespon z hlediska civilizovaných a kulturních lidí) ale rovněž nedovedl lidstvo k žádnému skutečnému rozvoji. Patriarchát umožnil lidstvu vybudovat vyspělé civilizace. A muž má na své děti stené právo jako žena, říkat že by muži neměli mít své děti je podle mne nemorální. Touha po majetku a bohatství je vlastní jak mužům tak i ženám. Patriarchát tudíž na lidstvo nemá zničující vliv ani nevede k jeho zániku. Patriarchát udělal z tlup pračlověků vyspělé kulturní národy jež vybudovaly civilizace jejichž jsme dnes součástí a následovníky.
PS: A co se týká ženských bohyn tak si uvědomte že i starověké kultury byly patriarchální, přestože uctívali ženské Bohyně(ostatně v každé kultuře byl hlavním Bohem muž(např. Zeus, Jupiter, Marduk atd.)

129287

21.02.2007 18:47

Hon na sexčarodějnice: dva případy

Zdegenerované USA

Zorba 83.?.?.?

Spojené státy jsou jednoznačně nejprohnilejší zemí světa. Právě v USA jsou nejrozšířenější zvrhlosti jako homosexualita a další úchylky, totální multikulti, feminismus, pozitivní diskriminace, politická korektnost, drogy, pornografie, vůbec morální úpadek a všechny jeho projevy, konzum, americká pakultura, rozklad tradičních hodnot a rodin. A to vše nejen že začalo v USA ale také se odsud šíří do celého světa skrze globalizaci a amerikanizaci. Těmito americko-sionistickými jedy již byla plně zasažena Evropa včetně naší vlasti a tyto jedy se nadále ruku v ruce s upevnováním americké hegemonie šíří dál do světa. Morální úpadek v USA a vše co je s ním spojenené ovšem není žádnou náhodou. Jedná se o uměle vytvořený organizovaný proces za nímž stojí světovládné americko-sionistické elity jež chtějí nastolit NWO a právě zničení tradičních národů, kultur a hodnot a jejich nahrazení zdegenerovanou multikulti masou(k čemuž už v USA prakticky došlo) jim to umožní. Proto si myslím že bychom se měli vrátit k morálce a tradicím našich předků a zprznění naší vlasti.
Jinak ty dva konkrétní případy podle mne jen dokazují že USA jsou skutečně pomatenou zemí. Na jednu stranu se tam stalo to co je popsáno v článku a na stranu druhou je v USA nejvíc pornografie, homosexuality a potratů ve světě a třeba ona zminovaná homosexualita je tam státem propagována již u dětí ve školkách.

129328

21.02.2007 19:17

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Ten systém USA neochrání

Zorba 83.?.?.?

Ano, tak nějak to bude. Jaderné zbraně slouží skutečně jen k zastrašování, jejich použití ve válce je prakticky nereálné, nebot by vedlo k totálnímu zničení světa, což je věc jež by neprospěla nikomu. Podle mne se Rusko, Čína a některé další státy nepodřídí americké nadvládě(a to bez ohledu na americké PRO) a to patrně povede ke konfliktu.

129330

21.02.2007 21:56

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: Vývoj vědomí o koncentrácích

Zorba 83.?.?.?

No ono je známým faktem že judaismus, Křestanství i islám vycházejí ze stejných kořenů a jsou si velmi podobné.

Co se pravěku týče tak já jej samozřejmě respektuju jakožto určitou vývojovou fázi lidstva, ovšem určitě bych jej nestavěl nad pozdější civilizované fáze. A druh Homo sapiens sapiens(tedy skutečný moderní člověk) existuje "teprve" několik desítek tisíc let. Předchozí druhy jako Neandrtálce, Homo Erektus atd. bych nezminoval. Já pravěk nepovažuju za nějaké ryzí období lidstva. Podle mne nás civilizované lidi rozhodně může více oslovit doba starověku či středověku, tedy civilizované epochy. Obyvatel starého Sumeru nebo Egypta, starověký Řek nebo Slovan z dob Velké Moravy, Španělský kolonizátor Ameriky nebo národní buditel z 19. st. ti všichni k nám mají mnohem blíž než lidé pravěku, ti všichni řěšili obdobné problémy jako my a jen z jejich historických zkušeností by jsme měli vycházet.

Podívejte se jak žijí lidé kteří jsou ještě dnes na úrovni pravěku(např. Křováci v Africe nebo Amazonští Indiáni), nevím jak je to u nich s matriarchátem, ale vím že to určitě není nic k čemu bychom se měli vracet. Nebo podle vás by snad bylo lepší aby lidstvo bylo na úrovni na níž jsou oni?
Podle mne vychází morálka civilizovaného člověka z toho co považovali za morální naši předci. Naše morálka je daná naším náboženstvím a kulturou. Jedině na takové morálce stojí naše civilizace. A jedním ze základních pravidel té morálky je že žena má být věrnou manželkou svému muži a porodit mu děti. At se Vám to líbí nebo ne tak to je prostě jedno ze základních pravidel každé kultury. Jinak lidé podle mne nikdy nebyli zvířaty. Lidé(tím mám na mysli druh Homo sapiens sapiens) byli vždy lidmi. Můžete napsat nějaké konkrétní příklady které by dokázali že za veškeré neštěstí lidstva může nerovnováha postavení mužů a žen v dějinách? Jinak bych ženy v patriarchální společnosti nenazýval otrokyněmi. prostě jem měli svoji určitou roli. A podle mne je největším štěstím lidstva vznik civilizace a za to vděčíme mimo jiné také patriarchální společnosti.
Jinak o tom jaké náboženské představy měli lidé v pravěku si těžko uděláme nějaký obrázek. Faktem je že v pravěku byli uctívány jak mužské tak i ženské symboly, ty mužské dokonce převažovali(např. na nástěných malbách byla vždy vyobrazena mužská činnost, tedy lov) a i věstonická Venuše byla uctívána jako symbol plodnosti, což je v rozporu s vaším tvrzením že vysoká plodnost nebyla v pravěku důležitá. A funkce mužů při plození musela být známa již v pravěku. Jinak co se týká těch pravěkých božstev, tak si o tom jaké bohy v pravěku uctívali můžeme udělat obrázek také podle lidu jenž ještě dnes žije na úrovni pravěku, podle Křováků, a ti uctívají dva Bohy, pokud vím oba muže.

129336

22.02.2007 20:42

Jednotná perspektiva 2010

Nepodcenujme Rusko

Zorba 83.?.?.?

S hlavními myšlenkami autora článku souhlasím. USA zcela jasně usilují o světovládu a pravděpodobně povedou dobyvačnou válku proti Rusku. Aby USA získaly světovládu budou muset ovládnout Rusko. Mírovou cestou(tedy zorganizováním nějaké proamerické pseudorevoluce) to díky moudré politice Putina a sílícímu vlivu Ruských nacionalistů nepůjde. Jedinou možností tudíž zůstává ovládnout Rusko vojensky. Nevím jestli k tomu dojde v roce 2010 jak předvídá autor, osobně bych řekl že spíš později, vzhledem k současné angažovanosti USA na blízkém východě, ovšem nemusí tomu tak být.

Jisté ale podle mne je že síla armád je a bude zcela jiná než jak předpokládá autor článku. Jeho údaje jsou totiž již zastaralé a neodpovídají dnešku. Rusové si patrně hrozbu kterou předpověděl dobře uvědomili a pod vedením Putina se postavili znovu na nohy. Současné Rusko je hospodářsky a vojensky na vzestupu a je bezpochyby stále schopnější čelit úspěšně americké agresi(ostatně většina Ruských zbraní všech druhů se americkým vyrovná).

Proto si myslím že americký útok na Rusko nebude zdaleka tak drtivý a Rusko se svými spojenci dříve či později americký postup zastaví a přejde do protiofenzívy a USA nakonec rozdrtí. Válka jistě bude trvat mnoho let a bude strašná, ale já věřím ve vítězství antiamerické koalice. Rusové nejen že zbrojí, ale rovněž mají řadu spojenců a to především Čínu a s ní řadu menších zemí(Irán, KLDR, Syrie, Venezuela atd.). Stejně tak předpokládám že nedojde k použití jaderných zbraní, myslím že válka bude "jen" konvenční.

129386

22.02.2007 21:38

Jednotná perspektiva 2010

RE: Domnívám se, že vše je jinak

Zorba 83.?.?.?

>Amerika a Rusko, tito dva domnělí „soupeři“ se ve
>skutečnosti tajně spojili

Jarmilo, vy patříte asi k té malé skupině lidí která se dodnes nedokázala zbavit nenávisti k Rusku. Jinak by jste přece nemohla neustále zatracovat Rusko. V dnešní době je podle mne jasné (a většina lidí to uznává) že Rusko je jednou z našich mála nadějí na záchranu před americko-sionistickou světovládou. Dnešní Rusko už nemá s komunismem(neboli židobolševismem) nic společného, v čele dnešního Ruska stojí dobří vlastenci. Rusko a USA stojí absolutně jednoznačně proti sobě. Obě země reprezentují zcela jiný systém hodnot a Rusko se navíc nikdy nepodřídí americko-sionistickému NWO. Rusko a USA jsou prostě nepřátelé na život a na smrt.

>O všeobecném morálním
>rozkladu Západu už dávno vím, že je úmyslně řízen shora,
>protože se vládcům hodí, aby se lidé nemnožili, aby žili
>singl, byli bezbranní a atomizovaní.

Tak v tomhle s vámi naprosto souhlasím.
Ovšem je snad jasné že Rusko stojí vůči americko-sionistickým vládcům v opozici a že v Rusku jsou naopak podporovány tradiční hodnoty a pomalu ale jistě se Rusko blíží k opravdové národně-křestanské revoluci jež jednou provždy očistí Rusko od sionisticko-bolševických dekadentních jedů.

>Čili mafiánská Amerika (CIA) se spojila s mafiánským Ruskem
>(KGB) a tito mafiáni pod přetvářkou, že jsou soupeři budou
>zas horečně zbrojit. Osídlí půlku světa svými dokonalými
>vesmírnými zbrojními systémy. Nejvíce zdrojů má muslimský
>svět, takže to je ten nepřítel číslo jedna. Z mapy světa
>je proto třeba přednostně vymazat muslimskou miliardu lidí,
>protože sedí na naftě jako žába na prameni.

Tak to jste zcela na omylu. USA a sionisti usilují o světovládu a ovládnutí všech zdrojů. Hlavní překážkou k tomu je Rusko které se jasně staví na odpor americké agresi a podporuje antiamerické režimy. Rusko dělá v současti nejvíc antiamerickou politiku ze všech zemí světa. Ty tři muslimské země které Amíci ještě plně neovládli(Irán, Syrie, Libye) jsou spojenci Ruska a Číny a spolu s některými dalšími státy se snaží čelit americké rozpínavosti.

>P.S. nejen Bushovi, ale ani Putinovi nevěřím ani nos mezi
>očima. [bliji]

Já vás nechápu. Bush je vrah a agresor. Putin nedělá nic špatného, jen brání svoji zem. Je vůbec nějaký režim na světě který považujete za dobrý? A kdo podle vás může zachránit svět před NWO? Uvědomte si že Rusko je hlavní páteří antiamerických sil ve světě, spolu s Čínou a některými dalšími menšími státy. Vaše osobní antipatie vůči Rusku na tom nic nezmění. Já mám Rusko i Putina rád a vůbec mi nevadí že je jedním z našich hlavních spojenců proti americko-sionistické světovládě.

129391

22.02.2007 21:56

Hon na sexčarodějnice: dva případy

RE: Dvořákova slátanina

Zorba 83.?.?.?

Jste zcela na omylu. Náboženství je naopak v naprostém souladu s morálkou a úpadek zbožnosti jde v ruku v ruce s úpadkem morálky. Podívejte se na Evropu jak vypadala ještě před 100 lety kdy zde mělo náboženství silný vliv, tehdy byla Evropa mravná s velmi vysokou a kvalitní morálkou. Stejně tak na blízkém východě, kde je náboženství stále velmi silné, je zároven velmi kvalitní a vysoká morálka. A to platí o všech zemích kde má náboženství skutečný vliv. Např. Polsko, Rusko a Srbsko jsou evropské země kde má náboženství stále poměrně velký vliv a zároven s tím patří k zemím s nejlepší morálkou v Evropě.

Napsal jste:
"Baže! A dopomáhá nám k tomu naše nejmladší, holywoodem odkojená amerikofilní generace. Mladí nadějní užiteční idioti"

Já bych rozhodně mladé generaci žádnou vinu za špatný stav společnosti nedával. Mezi mladou generací je jistě o hodně víc antiami než mezi tou starší. Na druhou stranu je fakt že mladou generaci logicky ovlivnila amerikanizace a globalizace spolu dekadencí víc než generaci straší.

129392

23.02.2007 20:40

Jednotná perspektiva 2010

RE: Domnívám se, že vše je jinak

Zorba 83.?.?.?

Jarmilo, to co jste popsala ve svém příspěvku je podle mne naprosto nereálné. ČR je v současnosti bohužel loajálním satelitem USA a tak Amerika nemá žádný důvod nás bombardovat. Uniká vám patrně základní fakt. A tím faktem, zcela nepopiratelným, je to že o světovládu usilují USA a sionisté a že Rusko, spolu s Čínou a několika dalšími státy se nehodlají podřídit NWO a tak stojí Amíkům a sionistům v cestě. USA v budoucnu patrně rozpoutají velkou válku jejímž cílem bude definitivně se chopit světovlády a je jasné ža takovou válku povedou především proti Rusku a Číně(ostatně i Rusko má ohromné množství zdrojů energie které by Amíci rádi ovládli). Rusko a také Čína jsou pro Ameriku úhlavním nepřítelem, muslimské státy(a to už jen některé) jsou teprve na druhém místě. Já tudíž jasně podporuju Rusko a další antiamerické státy, nebot jsou naší jedinou nadějí že svět bude zachráněn před NWO.

129445

24.02.2007 00:00

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Na ceste k jedne svetove vlade a k jerdnomu svetovemu poradku.

Zorba 83.?.?.?

S vašim prvním odstavcem souhlasím, jen si nemyslím že by sionisté usilovali o nějaké radikální snížení počtu lidstva.

Jinak já nepochybuju o tom že by jaderné zbraně byly dost silné na to aby zničily celý svět. Přinejmenším hlavní mocnosti(ÚSA a Rusko) se zcela jistě zničit dokáží. Jedna jaderná hlavice v dnešní době má několikanásobně větší sílu než ty jež byly svržena na Hirošimu a Nagasaki. Je fakt že Ruské strategické síly na tom nejsou tak dobře jako kdysy, ovšem i několik stovek jaderných hlavic by stačilo na úplné zničení USA(když si uvědomíme že jedna hlavice může zničit jedno velkoměsto). I kdyby byl americký úder sebesilnější, tak Rusové budou mít vždy dost síli na neméně drtivou odpověd(viz Ruské balistické střely Topol-M jež překonají vše co mají USA k dispozici). Proto si myslím že nikdo není blázen aby sáhl k jaderným zbraním, takovou válku nikdo nevyhraje, pouze by tak zavinil zkázu vlastního lidu. Nemyslím si že by mocipánům ve Washingtonu a Tel Avivu byli jejich vlastní lidi ukradení, stačí když se podíváme na to jak si chrání vojáky atd. Ostaně i za druhé světové války měli obě strany k dispozici zbraně hromadného ničení a i přesto je nepoužili ani v nejtěžších situacích a podobných příkladů vám mohu uvést o dost víc.

Jinak USA se svými satelity patrně povedou válku proti Rusku, Číně a dalším antiamerickým zemím. Ovšem ta válka bude dle mne konvenční z důvodů jež jsem výše zmínil. Ale zas takové uklidnění to není, protože i konvenční válka je strašná a trvala by mnoho let. Já věřím že sionisti by v ní budou poraženi.

129449

27.02.2007 00:32

Jednotná perspektiva 2010

RE: Domnívám se, že vše je jinak

Zorba 83.?.?.?

V čele Ruska stojí vlastenci, jako např. Putin a další. Navíc jsou v Rusku na vzestupu nacionalisté a Putin s nimi úspěšně spolupracuje. Putin omezuje moc a vliv různých mafiánů a zbohatlíků. Nevím na základě čeho tvrdíte že nepřátelství mezi USA a Ruskem je jen hrané, stejně tak by jste mohla tvrdit že je hrané i nepřátelství mezi USA a Čínou či Iránem. Myslím si ale že snad všem je jasné že Rusko, Čína i státy jako Irán atd. stojí proti USA. Veškeré mezinárodní dění o tom jasně svědčí.

V Rusku jsou poměrně dobře zachovány tradiční hodnoty. Jistě že i tam proniká vliv globalizace, ale není to zdaleka tak strašné jako na západě. Navíc v Rusku sílí vliv nacionalistů kteří bojují za záchranu a obnovení tradičních hodnot. V Rusku je nadále silné vlastenectví, smysl lidí pro povinnost a i pravoslavná víra. Je fakt že i tam se najdou projevy dekadence(jako třeba nízká porodnost) ale s tím se snad časem vypořádají. Ostatně o síle tradic v Rusku svědčí to že si muži ze zdegenerovaných západních zemí jezdí do Ruska pro nevěsty, nebot Rusové stále ctí většinu tradičních hodnot, včetně tradičního manželství.

Jinak vaše srovnání Americké války proti terorizmu s Ruským bojem proti Čečenským banditům je naprosto mylné. Čečenští bandité jsou totiž v podstatě nástrojem sionistů a Amíků proti Rusku.

Dobrý stát je podle vás Švédsko? Uvědomte si ale že Švédsko je na tom stejně špatně jako kterýkoliv jiný západní stát. Švédsko je multikulturní, zdegenerovanou zemí(tradiční hodnoty tam již prakticky nejsou, feminismus a multikulti tam mají ohromný vliv, homosexualita a další zvrhlosti tam jsou silně prosazovány a tolerovány atd.).
A záchranu světa před NWO vidím v zemích které se rozhodnou proti NWO bojovat(tedy Rusko, Čína, Irán, Venezuela atd.) a v nacionalistech z Evropy i odjinud.
USA mají ČR zcela pod kontrolou, to snad nepopíráte? Jinak je mi jasné že amíkům jde jen o to aby je naše vláda poslouchala, jinak je jim ČR ukradená.

Vaše geopolitické úvahy jsou mylné. Rusko, Čína a další antiamerické státy(jako např. muslimské země Irán, Syrie, palestina či jiné země jako Venezuela, KLDR, Bělorusko atd.) tvoří jednotnou antiamerickou frontu. To je podle mne zcela jasné, stačí když si vyhledáte nezávislé informace na toto téma na internetu(např. Zvědavci, ale i jinde). Jasně to dokazuje i politika všech těchto zemí, Rusko spolupracuje s Čínou, Iránem atd. pořádají společná vojenská cvičení, Rusko jim dodává zbraně, jejich politici se navzájem podporují atd. Myslím že o těchto faktech nelze pochybovat, vzhledem k tomu že USA a sionisté usilují o světovládu a z jejich politiky je jasné že Rusko považují za svého úhlavního nepřítele.

129569

27.02.2007 00:47

Jednotná perspektiva 2010

RE: Nemyslím si, že by Amíci chtěli někoho ovládnout ...

Zorba 83.?.?.?

>nevěřím tomu, že by běžný Amík chtěl někoho
>ovládnout......Toto není
>přání běžných Amíků. Toto chce jen určitá vrstva lidí

No snad bych s tím i mohl souhlasit. Ovšem je třeba si uvědomit že většina Amíků svoji zločineckou vládu podporuje. V psoledních volbách pro onu vrstvu mocných(tedy republikány i demokraty) hlasovalo 99% Američanů. A navíc doby vačná politika vlády a postavení hegemonní supervelmoci přínáší jistý prospěch i obyčejným Amíkům.

>Tato úzká skupina lidí pohrdá běžným
>Američanem stejně jako Francouzem, Němcem i Rusem. Pro tuto
>zločineckou skupinu lidí jsou bežní Amíci jen dobrou
>potravou pro děla a proto je taky posílají do různých válek
>a mají tichou radost z toho, pokud jich co nejvíce padne

Tak s tímhle nesouhlasím. Vždyt Americká vláda se vždy snaží minimalizovat své ztráty, což je důkazem že vládnoucí elity v USA se snaží šetřit životy svých vojáků. I když na druhou stranu je fakt že zatahují svoji zem do stále nových dobyvačných válek a v případě potřeby se nebojí své lidi obětovat. Na druhou stranu ta vládnoucí elita podle mne např. Rusem nebo Francouzem jistě pohrdá, ale myslím že k američanovi takový negativní vztah nemá.

>národům bílých lidí už dochází dech. Bílý člověk,
>který založil potravinovou soběstačnost bývalé Rhodésie
>dnes Zimbwabwe odtamtud utíká stejně tak z Jižní Afriky a
>dalších zemí.

No to je sice fakt, na druhou stranu ale mají Černé Africké národy právo na samostatnost jako kdokoliv jiný a je jen jejich věcí jak si budou vládnout ve vlastních zemích. Ovšem vyhánění bílích z některých afrických státu je samozřejmě neomluvitelné.

>Podle mě ty nejvyšší kruhy, které rozpoutaly válku v Iráku
>vůbec neplánovali to, že by tam mohli vládnout

Tak to bych rozhodně netvrdil. Podle mne je jasným cílem vládců z Washingtonu a spol. ovládnout Irák i s jeho ropou. To že se jim to zatím příliš nedaří je druhá věc.

>Cílem bylo zničení jednoho ze dvou silných arabských
>sekulárních států (druhým je Sýrie). je ovládat ropné studny a ty jsou v poušti.

Ano, s tím souhlasím. Je patrně otázkou času kdy napadnou i Syrii.

>v Iránu - pokud možno vybombardovat, rozvrátit infrastrukturu
>země a výsadkem obsadit ropnou oblast na pobřeží - zbytek
>nás nezajímá, ať se tam třeba sežerou.

Podle mne Amíci bud Irán vybombardují a příme obsazení nechají až na později. A nebo jej rovnou napadnou pozemním vojskem a obsadí jej celý. Myslím že spíš sáhnou k druhé možnosti.

Rusko je ale
>nebezpečné v tom, že dobře tuto chátru poznalo, když
>začala revoluce, tito zločinci ji vedli a organizovali.Proto je dnes Rusko
>takovým nebezpečím - Rusko zná své nepřátele velmi dobře
>a je odhodlané se jim bránit. Držme jim palce.

ano, s tímto vaším odstavcem naprosto souhlasím.

129571

27.02.2007 23:39

Jednotná perspektiva 2010

RE: Domnívám se, že vše je jinak

Zorba 83.?.?.?

Na tom že mocnosti jednají o sankcích není nic divného a nic to nedokazuje. Podstatné je to že zatímco USA neustále Iránu vyhrožují a chtějí jej napadnout, tak Rusko(a také Čína) Irán podporuje ekonomicky i vojensky a je jeho spojencem. O spolupráci Ruska, Číny, Iránu a dalších zemí zaměřených proti USA se dočtete na řadě nezávislých serverů(např. zde na Zvědavci je o tom informací víc než dost).

Radar je jasně namířen proti Rusku a Rusové dávají stále na jevo jak moc jim vadí. Takže je jasné že Rusové jsou proti radaru.

V Rusku není manželství v troskách tak jako na západě, o tom jasně svědčí fakt jež jsem zde již uváděl, totiž že muži ze západu si jezdí do Ruska hledat manželky. To jasně ukazuje že v Rusku jsou značně zachovány tradiční hodnoty i tradiční manželství a rodina. Nízká porodnost je špatná nebot vede k vymírání národa. Jinak nevím co máte na mysli tím zrušením lásky a zodpovědného manželství a nabízením jen sexu. Ovšem pokud tím myslíte zánik tradičního manželství a rodin(k čemuž došlo na západě) pak vám mohu říct že v Rusko patří k těm zemím Evropy v nichž se tradiční rodiny celkem zachovaly. Jinak pokud se nacionalisté dostanou v evropě k moci tak toho zmůžou hodně protože budou moct obnovit tradiční hodnoty.

Co se Švédska týče tak podle toho co vím je na tom stejně jako kterýkoliv jiný západní stát. Pokud vím tak každé druhé dítě se ve Švédsku narodí mimo manželství, což podle mne jasně svědčí o tom že tam rodinný život upadá stejně jako všude na západě (Nevím co máte na mysli tou podporou rodiny ve Švédsku). Jinak ve švédsku je hluboce zakořeněný feminismus, multikulti, pozitivní diskriminace, potraty, registrované partnerství a tolerance homosexuálů atd. takže Švédsko je podle mne zcela jasně dekadentní zemí a zákaz nevěstinců nebo hracích automatů na tom podle mne nic moc nezmění.

Já pořád nechápu proč odmítáte vidět že veškerá Americká politika je namířena proti Rusku. Je jasné že dobytí Iránu Američany bude znamenat ránu hlavně pro Rusko. Rusové jsou totiž hlavní překážkou na cestě k nastolení NWO. USA za posledních několik let obkličují Rusko svými satelity(viz. rozšiřování NATO, převraty na Ukrajině, Gruzii, Kyrgistánu atd.). Rusko se spojuje s Čínou a dalšími státy proti USA. Pro USA je důležité ovládnout Irán mimo jiné proto že tak získají přístup ke Kaspiku a upevní své pozice u Kavkazu a střední Asie, čímž uštědří další ránu Rusku.

129633

28.02.2007 00:00

Genocida v Srebrenici

Srbové se bránili a Haag slouží Američanům

Zorba 83.?.?.?

Soud v Haagu je jen nástrojem americké a sionistické politiky. Jeho účelem je ospravedlnovat zločinnou americkou politiku a odsuzovat a očernovat ty kteří se odvážili postavit na odpor americké agresi.

V Srebrenici nedošlo k žádné genocidě. Válka v Bosně začala tak že Chorvaté a Bosnáci(poskoci Ameriky) zaútočili na Srby s cílem je zničit. Srbové se ale bránili a to úspěšně, proto musely USA přijít svým poskokům na pomoc(k témuž došlo i v Kosovu). V Srebrenici došlo k bitvě mezi Srby a Bopsnáky, je pravda že Srbové se k zajaté Bosnácké ozbrojence často popravovali, ale to byla jen pomsta za předchozí zločiny spáchané Bosnáky. Ti totiž využívali Srebrenice jako základny pro útoky na Srbské vesnice, které vypalovali a kde vraždili Srbské civilisty.

Přispěvatel Slayko se ptá jak začala válka v Kosovu. Mohu odpovědět. Kosovo bylo vždy historickým Srbským územím, do kterého se ovšem za posledních 200 let nastěhovalo velké množství Albánců, kteří pak Srby vyháněli. Miloševičova Jugoslávie byla jednou z mála zemí v Evropě jež se nechtěla podřídit americké nadvládě. Proto Amíci vyzbrojili a vycvičili Albánské separatisty aby zahájili válku proti Srbům. Srbové se ovšem úspěšně bránili. USA a jejich NATO proto zahájili bombardování Jugoslávie a tím nakonec přinutili Srby vyklidit Kosovo, které pak obsadili Amíci. Miloševićův režim byl zakrátko svržen pseudodemokraty(kteří slouží zájmům USA) a ti v Jugoslávii nastolili prozápadní režim a začali poslouchat rozkazy Washingtonu a Bruselu. USA a sionisté tak bohužel opět jednou dosáhli svých cílů a porazili svobodomyslný národ.

129635

28.02.2007 14:28

Genocida v Srebrenici

RE: Srbové se bránili a Haag slouží Američanům

Zorba 83.?.?.?

>Problem Srbov az dodnes, je ich "nespracovana" zrdvujuca porazka
>28. Juni 1389 na Kosovkom poli! Zvysok tvojho prispevku nebudem
>(radsej) komentovat [smích]

To ano. Ovšem porážky které Srbům v devadesátých letech uštědřili Američtí agresoři, jsou s porážkou na Kosově poli zcela srovnatelné. Doufejme jen že americko-sionistická nadvláda nad Srby nebude trvat dalších 500 let, jako nadvláda Turecká. To by totiž Srbský a ani žádný jiný národ nepřežil. Já věřím že se srbům i ostatním národům dříve či později podaří svrhnout americkou nadvládu.
Jinak to jsem napsal ve svém příspěvku jsou holá fakta popisující skutečnost, bez ohledu na to čím nás krmí sionistická propaganda.

129675

28.02.2007 14:32

Genocida v Srebrenici

RE: Srbové se bránili a Haag slouží Američanům

Zorba 83.?.?.?

Dík za doplnění, faktů není nikdy dost [mrknutí jedním okem]

Jen upřesním že ve válce v Bosně měli oni mudžahedíni minimální úlohu. Bosnáci a Chorvati dokázali porazit Srby především díky masivní vojenské, logistické, diplomatické i finanční podpoře USA a dalších západních zemí(viz. americké nálety na Srbské cíle v letech 1994-1995 a operace speciálních amerických jednotek namířené proti Srbům atd.).

129676

28.02.2007 19:20

Jednotná perspektiva 2010, část II.

Rusko se již jistě připravilo

Zorba 83.?.?.?

Ruští předáci jistě vyslyšeli varování autora článku a začali s urychlenou přípravou na válku. Ruská armáda je dnes mnohem silnější a připravenější než před 5 lety kdy článek vznikl. Rusové rozjeli celou řadu moderních zbrojních programů a disponují spoustou moderních zbraní všech druhů(tanků, raket, letadel, ponorek atd.) jež jsou stejně dobré a často i lepší než ty Americké. Proto jsem přesvědčen že Rusko bude americké agresi úspěšně čelit. Podle mne není pochyb že dojde k válce, USA chtějí dosáhnout světovlády a je to především Rusko jež jim stojí v cestě a jež jinak než vojensky porazit nepůjde(perfektně to ve svém příspěvku na tuto diskuzi popsal Nasredin). Ovšem situace Rusko již není tak špatná. Rusko má řadu spojenců kteří mu jistě přijdou na pomoc(Čína a některé další menší státy) a jak jsem řekl má i vojenský potenciál s nímž může Americké agresi úspěšně čelit. Proto věřím že USA nakonec dopadnou stejně jako před nimi Hitler či Napoleon, že budou na hlavu poraženy a svět tak bude zachráněn před americko-sionistickým NWO.

129693

28.02.2007 21:35

Jednotná perspektiva 2010, část III.

Rusko se ubrání

Zorba 83.?.?.?

Je to velmi dobrý článek který jasně odhaluje zločinné dobyvačné úmysly USA. Ovšem dnes je již přecejen trochu zastaralí. Rusko v čele s Putinem totiž dobře chápou jakou hrozbu pro ně USA představují a za těch 5 let udělali ohromný pokrok a dnes již nejsou zdaleka tak slabí jako tehdy.

Začátek třetí části článku přesně popsal co mají Americko-sionistické elity v plánu udělat jak s Rusi tak i s ostatními národy světa. Jejich cílem je zničit národy světa skrze multikulti, morální úpadek(propagace drog, homosexuality, feminismu atd.), amerikanizaci a globalizaci. Tímto způsobem se jim podaří zničit zdravé národy a přeměnit je na masu snadno ovladatelných individuí.

Jinak dnešní Rusko je již dobře připraveno na válku proti USA. Podle mne je téměř jisté že k ní dojde, nebot aby USA dosáhly světovlády budou muset dobýt Rusko. Dnešní Rusko je ovšem připraveno úspěšně čelit americkým strategickým silám, takže totální zničující útok raketami dnes nepřipadá v úvahu. USA budou muset Rusko dobývat za pomoci klasických konvenčních zbraní(pozemní síly, námořnictvo, letectvo). Dnešní Ruská armáda disponuje zbraněmi zcela srovnatelnými s těmi americkými, Ruské tanky, rakety, lodě, letadla a v neposlední řadě i obyčejní vojáci jsou jistě připraveni se odhodlaně a úspěšně postavit na odpor americké agresi. Navíc jak autor nastínil, Rusku má dnes řadu spojenců(Čínu, Irán, Syrii, Bělorusko, KLDR, Venezuelu atd.). Tato antiamerická koalice se stále rozšiřuje a já věřím že dokáže USA porazit. Co se týká peněz na zbrojení, ty Rusko naštěstí dokázalo najít ve vlastních zdrojích a Ruská ekonomika je na vzestupu. Takže věřím že Rusové nejen že americký útok odrazí a vojska Rusů a dalších antiamerických zemí povedou protiofenzívu až do Washingtonu a NWO tak bude jednou provždy poraženo.

129697

01.03.2007 16:32

Genocida v Srebrenici

RE: K čemu potřebujeme příšery z vesmíru a muslimy?

Zorba 83.?.?.?

Steine55, jste naprosto na omylu. Vy už ani neopakujete sionistickou propagandu, protože to co jste zde napsal je v rozporu i s tím co tvrdí sionistická media. Jedinou sílou jež se roztahuje v celém světě jsou sionistické USA. Právě Američani mají základny po celém světě, ovládají velkou část zemí světa a své imperium neustále rozšiřují, at už organizováním různých pučů nebo vedením dobyvačných válek. Je více než jasné že americko-sionistické elity usilují o světovládu. Já obdivuji všechny národy jež se postavily se zbraní v ruce na odpor americké agresi.Atěmi národy jež čelí a čelily americké agresi jsou Rusové, Arabové, Srbové, Čínané, Iránci atd. Právě na balkáně bojoval hrdinský Srbský národ proti americké nadvládě, Američané proti Srbům útočili bud sami a nebo skrze své poskoky(Chorvaty, Bosnáky, Albánce). Taková je pravda o dění v dnešním světě.

129743

01.03.2007 16:41

Genocida v Srebrenici

RE: Neco si pripomenme , nebot, cas pracuje pro lhare a ne pro pravdu.

Zorba 83.?.?.?

Side, je vidět že nechápeš dění v dnešním světě. Je zásadní rozdíl mezi hrdinskými bojovníky proti americko-sionistické agresi(Srbové, Rusové, Čínané, Arabové, Iránci atd.) a mezi sluhy USA a sionismu(Albánci, Bosnáci, Chorvati a taky ti Čečenci).
Na Balkáně šlo o to že hrdinský Srbský národ se odmítl podřídit americké nadvládě a tak proti nim USA poštvali své poskoky-Albánce, Bosnáky a Chorvaty, kteří pak s Americkou pomocí zvítězili nad Srby a Amíci tak ovládli Balkán. Nějakých pár poblázněných mudžáhedů tam nehrálo vůbec žádnou roli. Srbové byli v balkánských válkách poraženi pouze díky ohromné angažovanosti Američanů, kteří všemi možnými způsoby podporovali antisrbské síly a dokonce Srbsko bombardovali. Třeba takový Albánci(kteří jsou jen z části muslimové a je mezi nimi i množství křestanů) v Kosovu pronásledovali všechny nealbánce a to i ty kteří byli muslimského vyznání.
A Čečenští bandité svým bojem proti Rusům jen pomáhají USA a sionistům, kteří chtějí Rusko oslabit a srazit na kolena. Je známo že Čečenské bandity pomáhá v Gruzii cvičit CIA a že je financují Židovští zbohatlíci.

129745

01.03.2007 17:56

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

Lepší systémy zde jsou

Zorba 83.?.?.?

Autorka článku psala že lepší systém než současná demokracie zde nebyl a není. S tím ovšem nesouhlasím. Podle mne nejen že existovali, ale i dnes existují státy s lepším systémem než je západní demokracie. Současné západní pseudodemokratické režimy jsou velmi špatnou formou vlády, fakticky totiž ničí a zotročují své národy.
Těmi lepšími režimy mám na mysli třeba současnou Putinovu vládu v Rusku, dále pak např. systémy jsou v Iránu, Venezuele a jinde. Tyto režimy skutečně slouží zájmům svého národa a dělají dobrou pozitivní politiku. Podle mne je jediné reálné řešení v nastolení režimů v jejichž čele budou stát lidé kteří budou doopravdy věrně a oddaně sloužit svému lidu, lidé kteří budou vlastenci. Naděje zde podle mne je nebot v celé Evropě jsou na vzestupu hnutí jež mají v plánu nastolit režimy které budou doopravdy sloužit zájmům národa(mám tím na mysli např. Le Pena ve Francii, Šešeljovi Radikály v Srbsku atd.).

Řešení a systém který navrhuje autorka článku zní možná zajímavě, ale je podle mne v podstatě nereálný. Nelze přesunout veškerou moc na lokální orgány, nebot určité pravomoci musí vždy vykonávat centrální vláda(např. přerozdělování peněz ze státního rozpočtu, zahraniční politika, právo, armáda a řada dalších věcí). A navíc je zde Švícarsko, které je sice max. decentralizovaným státem, ale i přesto v něm je řada stejných neduhů jako v ostatních demokraciích. A co se týká výchovy lidí k zodpovědnosti, zní to dobře, ale jak to chce autorka uskutečnit? To si opravdu ztěží dovedu představit. a navíc si nemyslím že máme čas několika generací, současných demoliberálních "demokratických" režimů se musíme zbavit co nejdřív, nebot vedou náš národ do záhuby. Pokud zde současný systém vydrží ještě nějakých 50 až 100 let pak zanikneme.

129747

02.03.2007 12:56

Genocida v Srebrenici

RE: Neco si pripomenme , nebot, cas pracuje pro lhare a ne pro pravdu.

Zorba 83.?.?.?

V prvé řadě si uvědom že Čečenští bandité a taky antisrbské síly na Balkáně (Chorvati, Bosnáci a Albánci) slouží americkým a sionistickým zájmům a pomáhají jim v nastolení NWO. Oproti tomu Irán je spojencem antiamerických sil ve světě(je spojencem Ruska atd. a přední nacionalisté z Evropských zemí s ním mají dobré vztahy).
Jistě že je možné že Čečenské bandity pomáhají podporovat i různí šejkové, kteří vesměs kolaborují s americkou mocí. Bojovníci za svobodu jako např. Bin Ladin nebo Zarkaví mají podporu hlavně od Ruska, Číny ale také i od antiamericky orientovaných bohatých Arabů.
Co myslíš tím že "kapitalistům a islamistům jde o totéž". Těm tzv. islamistům na blízkém východě jde o osvobození a záchranu svých národů a své kultury před americko-sionistickou světovládou a o totéž jde i Evropským vlastencům a nacionalistům. Světovládci z Washingtonu, Bruselu a Tel Avivu usilují o nastolení nového světového řádu(NWO) což znamená porobení a zničení všech národů a kultur a jejich nahrazení jednou multikulturní zdegenerovanou snadno ovladatelnou masou.

129804

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 746 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,40 Kč
Euro
24,28 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,46 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
18,73 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,83 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 379,68 Kč
1 unce stříbra
515,89 Kč
Bitcoin
896 762,79 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 71 925 956