Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Gdosy

Nalezeno 424 příspěveků, 81 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.11.2005 13:44

Pilátovo krédo

RE: Takže to shrneme pane oji

Gdosy 85.?.?.?

No já teda pana Ratha nemusím a stejně tak necítím nijak kladný vztah k paní Musílkové, ovšem první opatření, jenž v nové funkci již řečený pán přijímá, mu nadělají mnoho nepřátel. Právě oblast preferování určitých léků je největší průser českého zdravotnictví. Nějaký čas jsem se pohyboval v oblasti prodeje zdravotnických pomůcek a mohu říci, že to je stoprocentní prasárna. Ovšem na druhé straně tu stojí farmaceutická lobby a ta si zaručeně na své zisky sáhnout nedá. Právě díky krytí náhrad z všeobecného pojištění, je valná část kšeftu se zdravím lidí skrytá před zrakem veřejnosti a proto je stanovení hrazených léků a pod. prvním krokem k možné nápravě. To že páni doktoři spolu s lékárníky řvou a bijí na poplach je logické, ono se pár set tisíc za napsání léků od určitého výrobce vždycky hodí. Bohužel se pak nemůžeme divit, že nemocnice nemají peníze ani na standardní péči, protože ty léky se prostě musí odněkud zaplatit. Každý stát a tedy i ČR si musí stanovit podmínky péče o zdraví, na něž má peníze.

80862

29.11.2005 17:52

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

Gdosy 85.?.?.?

Tentokrát máte pravdu.

80901

01.12.2005 09:22

Kdo ovládá Ameriku? IV.

RE: V souvislosti s vlivem medii

Gdosy 85.?.?.?

Milé leho, už delší dobu ignoruji tvoje příspěvky a nutno říct že bez sebemenších potíží. Ovšem i já jsem účastník diskuze zde na Zvědavci a přesto, že to panu editorovi nevadí, cítím se být zahrnut ve tvém tvrzení - fanatickou zabednenosti individui sem pisicich -. Tentokrát a naposledy reaguji slušně. Buďto piš konkrétně, nebo vůbec. Klidně si nechám mazat příspěvky a přesunout se na index, ale v tvém případě považuji jakékoliv, i nepřímé oslovení mé osoby za nepřijatelné. Proto buď tak laskavé milé leho a oslovuj jen ty, jichž se tvé příspěvky týkají.

81210

06.12.2005 18:51

Jíme potraviny z ropy

RE: Doba ledova prichazi s slabnutim Golfskeho proudu

Gdosy 85.?.?.?

Milé leho, ty reaguješ na všechno, ale jsou to vpravdě kokotiny. Omlouvám se za porušení zásady tě ignorovat, ale tak nějak si nemohu pomoct. Přeji dobrou noc a hezké sny naše vševědoucí leho.

82130

06.12.2005 23:16

Jíme potraviny z ropy

RE: Doba ledova prichazi s slabnutim Golfskeho proudu

Gdosy 85.?.?.?

Víte, já si myslím, že každý si musí obhajovat své názory sám. Tento svět má své chyby a je otázkou úhlu pohledu každého z nás, co chce a co nechce vidět. Ani vy nemúžete popřit, že se s planetou cosi děje a je jen ve vaší moci rozhodnout, které alternativě dáváte přednost. Nibiru bych na pana Gejdoše neházel, protože o tomto záhadném tělese hovoří několik, z dnešního pohledu by se dalo říct, nezávislých historických zdrojů. A co se týká proroctví mám poněkud odlišný názor. Z mého pohledu není ani tak rozhodující shoda konkrétních událostí, jako celkové pojetí vývoje lidstva. A v tomto ohledu je spíše naší obžalobou, že někdo před několika staletími řekl, budou války a oni jsou. Že někdo řekl, že člověk poškodí ekosystém a člověk to udělal, atd. Lidstvo má mnoho chyb a pokud na ně nenalezne lék, pak to možná bude právě pan Gejdoš, jenž použije větu: já jsem to celou tu dobu říkal....

82173

08.12.2005 17:02

Zaútočí „teroristé“ na Kongres Spojených států?

RE: Ještě jednou ad nezaměstnanost:

Gdosy 85.?.?.?

No nevím? Té práce je sice dost, ale za jakou cenu. Když jsem před rokem skončil v zaměstnání, kvůli malému platu, neměl jsem ani nejmenší tušení kam to naše vlast dospěla. Tedy, tušení ano, ale zkušenost žádnou. Jako první jsem pochopil politiku multi-kulti. Nelíbí se ti to, tak vypadni a mi si dovezeme někoho jiného. Nechce se mi to rozebírat, ale je to všechno tak nějak proti lidem. Je v tom hodně nenávisti a zášti. Oni i ti obyčejní lidé vnímají rozdíly a hlavně cítí tu marnost, která je zasáhla po tom co pozoruhodného přinesl kapitalismus.
Já si myslím, že člověk potřebuje občas zažít pocit, že je pro někoho důležitý. A to u zahraničních firem (i u mnoha českých) nelze. Jste jen levná pracovní síla a nemůžete s tím nic dělat. Já si myslím, že ta sterilita vztahů , je to nejhorší.

82495

13.12.2005 20:07

Velká rasová válka

RE: totalitni svetovlada

Gdosy 195.?.?.?

Víte, ti nahoře mohou všechno, zatímco ti dole nemohou nic. Nemají moc ani peníze a vlastně se jim daří docela dobře, tak proč si komplikovat život.
Položil jste si někdy otázku, odkud tyto myšlenky znáte? Zda je to Vaše osobní zkušenost, nebo jen jakýsi pocit? Možná Vás napadne, že to přeci vidíte každý den v tv. A ptal jste se někdy proč to tam je skoro každý den? Proč jsou zprávy plné zločinců, a reklamy šťastných lidí? Co všechno budete věřit Vaší tv? Proč Vám mocní ukazují, jak je pro ně snadné se vyhnout zákonům?

83312

Z vašeho příspěvku je patrné že nevíte o čem tu melete. Zrovna před rokem jsem do jedné z těchto -továren- nastoupil a dnes u nich pracuji pouze ze slušnosti, než si najdou za moji maličkost náhradu. Přitom jsem si vyhradil právo se po zbývajících několik týdnů chovoat jako svobodná myslící bytost, ještě nedávno v těchto končinách považovaná za člověka. To, co tyto výrobny do našich končin přináší je odporný hnus, v němž člověk ztrácí veškerá práva sebe sama považovat za člověka.
Pokud hovoříte o ekonomickém přínosu, tak ten jednoduše neexistuje. Za prvé jsou zde daňové prázdniny, které se do nekonečna prodlužují změnou názvu atd. Za druhé jsou zde evropané považováni za bílé opice. To je přesný překlad slov, která použil vrchní šéf dotyčné japonské automobilky.
O platových podmínkách nelze vůbec hovořit. Jednou jsem se ptal, zda jim nevadí, že více jak osumdesát procent lidí do tří měsíců odejde. Odpověď zněla, že se předpokládá více jak devadesáti procentní podíl zahraničních dělníků. Přirozeně jsem chtěl vědět, proč nejdou rovnou na Ukrajinu. Zatím jsou prý v této oblasti podmínky pro podnikání nevýhodné. Z toho jsem usoudil, že jenom češi jsou dostatečná tlupa magorů, která těmto zlodějům dodá pozemky zdarma, inženýrské sítě zdarma, obslužnost zdarma a to vše bez nutnosti platit daně a zaměstnávat čechy.

84795

21.12.2005 10:49

Americký policejní stát: žába je uvařená

RE: http://www.fortwayne.com/mld/journalgazette/news/nation/13421901.htm

Gdosy 195.?.?.?

Ať to udělal kdo chtěl, je to následek agrese. Agrese USA proti civilnímu obyvatelstvu. Neustále tu meleš o Saddámovi, ale ten už sedí a jak vidět, těm hajzlům se domů moc nechce. Ono je známo, že prasata nelze odhánět od plného koryta. Zničená infrastruktura, ropná pole atd. atd. Inu, po chuti poznáš ovoce.

84806

21.12.2005 14:10

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: Asi se čas krátí !

Gdosy 195.?.?.?

USA dle mého chce vehnat Evropu do této války. Všechny přípravy jsou již vykonány a nelze čekat, protože je jen otázkou času, kdy svět tuto skázonosnou hru prohlédne. Mnozí ji už vidí a hovoří o ní, bohužel ne všichni a především ne ti, jenž mohou rozhodnout, neboť ti sledují pouze osobní prospěch. Myslím že rozpoutání války a následný totální úpadek USA, jde ruku v ruce. Asi v tom duchu jak o něm hovoříte. Už nedávné nepokoje ve Francii ukázaly, jak málo stačí k zažehnutí ohně. Myslím, že další útok na muslimský stát, povede ke krvavé pomstě. A než se evropané proberou ze svého multi - kulti, budou na ulicích miliony mrtvích. USA předpokládá zhroucení ekonomického systému a proto zavádí totalitní režim, jenž jim umožní ovládat společnost. Jenže je tu faktor s nímž nepočítají a který povede k sebedestrukci. Škoda že o těchto událostech nevíme víc. Může se jednat o přírodní katastrofu vzniklou následkem užití jaderných zbraní a pod. Bohužel ani jižním státům se dle předpovědí moc dobře nepovede. Což je patrně dobře, protože v opačném případě by si Čína a spol určitě nenechali ujít tak snadnou kořist.

84818

21.12.2005 14:53

Bartův poslední den

Psí nápady

Gdosy 195.?.?.?

Tak už to chodí. Já patřím k lidem, jenž obrečí každou živou duši v naší domácnosti. A patrně proto máme ve všech místnostech mimo záchoda něco živého. V koupelně a ostatních místnostech žije králík spolu s papouškem. V obýváku máme akvárka, v ložnici želvy atd. Psa máme na zahradě. Je to huska a pořádná potvora. Když k nám přišla, byla z ní manželka (Ája) celá paf. Rozhodla se, že ji budeme mít v obýváku. Asi třetí den se přišel z dětského pokoje podívat na nově příchozí náš korelák. Po svém zvyku od králíka si sedl kousek od ní a tvářil se že pes tu není. Bohužel pes tu byl a z vrozeného loveckého pudu po něm skočil. Byl to opravdu zlomek vteřiny a Sany držela Pepu v tlamě tak, že jí z ní čouhal jen ocas. Naštěstí byla hned u ní manželka a ta se na ní vrhla pevně rozhodnutá jí Pepu vytáhnout třeba ze žaludku. To naštěstí nebylo třeba. Já jsem tou dobou ještě spal a dodnes si pamatuji, jak vtrhla manželka do ložnice s ptákem sedícím na její hlavě a zděšeně pokřikujíc -Sany nám sežrala Pepíčka- Jen si to představte: zrovna se probudíte a manželka vám tvrdí, že to co jí zrovna sedí na hlavě, právě sežral pes.
Od té doby žije pes na zahradě a myslím že mu to dělá jen dobře. Vašeho psíka je mi líto, ale tak je to dáno: zrození, život a smrt. Není třeba v tom spatřovat cokoliv jiného.

84829

21.12.2005 18:14

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: Asi se čas krátí !

Gdosy 195.?.?.?

Čtu a snažím se dívat za ony proklamované pravdy. Nikdy nopohrdám tím co říkají jiní. Jde mnohdy o pouhý náznak jenž udává myšlenkám směr. A to i v případě tak hrozných demagogů jako leho a spol. USA je s ekonomikou v pr..li a chtě nechtě bude muset přiznat barvu. Pokud se ovšem pánové jako Gates a pod. nevzdají svých zisků ve prospěch státu. Bohužel zatímco osobní konta vesele tuční, státní kasa zeje prázdnotou. To se ukázalo při Katrině. Myslím, že celá ta fraška s financováním války z peněz na opravu hrází má reálný podtext. Plánovači v USA mohou ve zničené Evropě vidět dojnou krávu a to co nepřinesla dosavadní válka, může přinést rozpoutání globálního konfliktu. Tedy konfliktu v němž by US stálo jaksi stranou. V jiném ořípadě to znamená, že tu mluvíme o obětovaném národu a za vším tím zoufalstvím stojí někdo jiný. Někdo, komu je osud USA celkem ukradený. Jsou zde patrné kroky jenž mají zcela konkrétní podtext a pak některé, jenž slouží jen k odvedení pozornosti. Inu, uvidíme odkud vane vítr. Jedna stará pravda říká že je lepší hrozný konec, nežli hrůza bez konce. Myslím že jí brzy pochopíme.

84857

21.12.2005 18:44

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: Asi se čas krátí !

Gdosy 195.?.?.?

Nerad to dělám, ale reaguji na vaši poznámku. Jsem si jistý, že Vás to ve čtvrté třídě učili přesně takhle. A já jsem dozajista komouš a lunatik. Cos tím mohu dělat? Dát Vám sežrat tu vaši demagogickou ironii. Pozastavovat se nad neúctou k životu, jíž Vás patrně obohatila vlastní rodina. To jsou ony základní kameny lidskosti jenž mnoho fašounských přisluhovačů nikdy nepochopí. Jejich zaslepenost ideálem světovlády jim to prostě neumožňuje.
Saddám ať byl jaký chtěl, byl podporovaný diktátor. Diktátor, jenž pro vlastní národ představoval určitý zdroj obživy, čehož dosahoval čilím obchodováním s okolními západními demokraciemi. Nebudu zde opakovat kdo jej dosadil na trůn své neomezené moci. Ani odkud získával zbraně a prostředky k provozování tiranie. Ale mohu se zeptat, kolik stála USA dosavadní agrese? Možná kdyby ty peníze někdo rozdal lidem, získal by statisíce přívrženců demokracie. Takhle získáváme statisíce lidí odhodlaných zabíjet vše, co jen vzdáleně připomíná naši západní svobodnou společnost. Nemohu za tím nevidět konkrétní záměr, jak vyvolat v Evropě stav na pokraji mnohem rozsáhlejšího konfliktu než si dokážeme představit. Jeho první odezva zasáhla Francii a přijdou další. A vy si leho plácejte a plácejte dál tu svojí propagandu. Lidem už nemůžete lhát do očí. Tak se snažíte aspoň zde na veřejném fóru. Ale to co přijde zasáhne i Vás, a pak to pochopíte.

84871

ak třeba dvanácti-hodinová pracovní doba. Postaví vás ke stroji a nechají stát jedenáct hodin v kuse. Na otázku proč u práce při níž se nijak nepohybují nemohou lidé sedět, jsem se dověděl, že sezení svádí k odpočinku. Už jste někdy stál jedenáct hodin v předklonu když, pouze rukama provedete několik tisíc operací.
Vyšších mezd je dosahováno cílovou odměnou. Tu získáte pouze za předpokladu že, nepůjdete k lékaři, nepůjdete k zubaři, nebudete ošetřovat své děti, nepůjdete na úřad, nezaspíte a nepřijdete pozdě bez ohledu na cizí zavinění. Neporušíte žádný z předpisů, mezi něž patří: nešlapat na žluté čáry. Požívat nápoje jen ve vyhrazených prostorách, což znamená i několik hodin bez pití. Nesmíte smrdět, nesmíte používat mobilní telefon, nesmíte číst. Mimo přestávky nesmíte vstoupit do kantýny ani z důvodů zakoupení nápoje. Záchody a nápoje jsou na šatnách a na šatnu smíte pouze o přestávkách. Při práci nesmíte hovořit. Čas na zhotovení výrobku je cca, 35 vteřin. Za tu dobu nestačíte ani jednotlivé díly poskládat, natož je překontrolovat. Chybný výrobek má za následek snížení platu na tři měsíce. Neexistují pochvaly ani odměny. Existují pouze tresty a neustále opakované: pokud se vám to nelíbí, tak můžete klidně vypadnout. Vedení vám neustále předhazuje, že jste póvl, jenž je nutným zlem a všichni češi jsou líná pakáž. Kupodivu jsou v tomto ohledu nejhorší právě samotní češi. A tak bych mohl pokračovat donekonečna. Člověk potřebuje mít z odvedené práce dobrý pocit. Pouhou snahu přežít další den, abych získal nebohou almužnu, si páni velepodnikatelé mohou strčit doprdele!!!!!

84880

V tom máte dozajista pravdu. Sloužil jse na vojně dva roky a z vlastní zkušenosti vím, že se v ní vyskytují zhruba dva druhy lidí. Ten jeden z prostého důvodu, že se mu nechce makat. Ten druhý proto, že mu zbraň dává pocit nadřazenosti a nejlepší pocit zažívají, když vám drží hlaveň u hlavy a řvou na vás že jste po...ná svi.ě. V tom horším případě, když mohou zmáčknout spoušť. To co je na tom zdrcující je, že tito lidé drží v rukou zbraně schopné zničit svět.

84886

21.12.2005 20:18

Americký policejní stát: žába je uvařená

RE: http://www.fortwayne.com/mld/journalgazette/news/nation/13421901.htm

Gdosy 195.?.?.?

A čímpak jí to zničil. Snad ne zbraněma jenž se doposud nepodařilo nikomu najít. Ty si děláš srandu že. Agrese se nemohou dopouštět lidé, jenž jsou na území vlastního státu. Už to chápeš leho. Ať se třeba povraždí, ale ať se jim do toho USA nesere.

84893

Drahý leho. Ta továrna se jmenuje Fuji Koyo a stojí v Plzni na Borských polích. Tak si tam zajeď a nemel!!!

84894

Bohužel to tak funguje. Existuje sice jakási zakonem stanovená norma předepisující zahraničním firmám procento domácích dělníků, ale to jen v případě že se tyto pozice podaří obsadit. V praxi to znamená dát požadavek na pracák a pár dní počkat. Pak je možné místo obsadit kýmkoliv. Totéž platí i v případě, že se místo uvolní. Jinak jsem viděl totožnou továrnu přímo v Japonsku a kupodivu v ní nepracují Japonci, ale Peruánci. Nedávno se Plzeňský primátor rozohnil, že v Plzni není dostatek dělníků pro Borská pole a že bude nutné učinit nábor zahraničních dělníků. Plzeňská radnice bude dělat nábor pro zahraniční soukromé firmy. To snad hovoří za vše.

85065

22.12.2005 09:31

Co je hrozbou svobodné společnosti?

RE: Měl byste se odebrat do domova důchodců, plácáte zase páté přes deváté, Táborský

Gdosy 195.?.?.?

Pane leho, já se musím přiznat, že jsem Kunderu ani Škvoreckého nikdy nečetl a celkem určitě nikdy číst nebudu. Za to jsem četl mnohá díla od autorů jako Michael Faraday, Andre Marie Amper, Hans Christian Orsted, Heinrich Hertz, Guglielmo Marconi, James Clerc Maxwell, Max Planck, Albert Einstein, Erwin Schrödinger, Werner Heisenberg, Louis de Broglie, Wolfgang Pauli, Max Born a další. Chápu že tím asi klesám ve vašich očích na úroveň pouhého blba, ale popravdě řečeno to celkem snadno dokážu vydržet.
Víte, já miluji svoji rodinu a právě ona je v pravdě jediným skutečným smyslem mého života. Jezdíme spolu na hory, sjíždíme řeky, hrajeme pc hry a povídáme o filozofii. Někdy si rád posedím s kamarády u pivka a kecáme o politice, jindy si dáme knedlo zelo a namastíme pořádně držky. Nikdy jsem od života nečekal víc a pokud mám mluvit za sebe, tak ani víc získat nemohu. Pokud tu přetřásáte donekonečna komunisty a banány, tak si dozajista vzpomenete, že komunisté dávali mladým rodinám byty zdarma. Pravda, banánům se to vyrovnat nemohlo, ale tak úplně k ničemu to také nebylo. Já netvrdím že komunismus je dobrá věc, ale prosím o to, aby argumenty proti vznášeli lidé s IQ nad číselným označením posledního měsíce v roce.

85075

22.12.2005 10:09

Co je hrozbou svobodné společnosti?

RE: Měl byste se odebrat do domova důchodců, plácáte zase páté přes deváté, Táborský

Gdosy 195.?.?.?

Můj táta ho dostal, můj brácha ho dostal, můj druhej brácha ho dostal, ségra ho dostala, já jsem ho dostal, jenom na Vás se nedostalo. Pročpak asi??????????????????????

85082

22.12.2005 11:12

Co je hrozbou svobodné společnosti?

RE: Měl byste se odebrat do domova důchodců, plácáte zase páté přes deváté, Táborský

Gdosy 195.?.?.?

Děkuji za udělené pocty. Já dostal byt od JZD a ve straně jsem nebyl. Tátu ze strany vyhodili v 68. Brácha se kvůli tomu nedostal na školu a já chodil k výslechům na STB pro podezřelé styky. To byli kamarádi co emigrovali. Byt jsem před deseti lety vrátil a odstěhoval se s manželkou do rodiného domku.
Pokud mám říct co si o té době skutečně myslím, moc toho není. To důležité jsou mezilidské vztahy a jen naprostý blbec může tvrdit, že se od revoluce cokoliv zlepšilo. Právě naopak. Všude kolem sebe vidím bezohlednost a touhu získat peníze za jakoukoliv cenu.
Tvrdíte že jsem prašivý zloděj, inu proč ne? Svůj život za socialismu nepovažuji za žádné hrdinství. Na listině se člověk ocitl nejen za dopis kamarádovi, ale stejně tak za keci v hospodě. V té době jsem chtěl jezdit s kamionem do zahraničí, místo toho jsem rozvážel pivo po českých hospodách. Byla to trochu dřina, na druhou stranu i tady mohl člověk zažít mnoho srandy a vydělat trochu peněz. Jak? Přirozeně tak že kradl. Kradlo se pivo, kradla se nafta a já mevím co ještě. Nevím co jste v té době dělal vy, ale já se staral o rodinu. A pokud nebudu mít jinou možnost, budu krást zase. Nenechám své děti pojít hlady jenom proto, že si někdo rozhodl ze světa udělat dojnou krávu. Klidně se budu dívat jak něčí fakan jezdí kolem našeho domu ve dvanácti v bavoráku. Ale když nebudu mít co žrát, dlouho ten bavorák mít nebude. Tohle je má spravedlnost.

85087

23.12.2005 10:56

Co je hrozbou svobodné společnosti?

RE: Měl byste se odebrat do domova důchodců, plácáte zase páté přes deváté, Táborský

Gdosy 195.?.?.?

Skutečně jsem žil na vesnici a moje máma skutečně dělala u krav. Můj táta byl zootechnik. Oba dnes již nežijí. Vzal jsem si holku s rodinným domkem a slušným postavením. Můj syn studuje architekturu a já sedím doma u pc a koukám jak za okny padá sníh. Nemám se špatně, pokud myslíte na tohle. Někdy po Novém roce hodlám zase chodit do práce, ale teď užírám vánoční cukroví, čtu si R. E. Feista, raduju se z nového netobooku, z nového lcd monitoru, stahuju hudbu a občas mrknu sem. Nelituju toho, že jsem zůstal. Miluju tuhle zem a lidi co v ní žijí. Těším se na okamžik kdy dostanou rozum a nakopou té zlodějské sebrance co sem přišla z lidí udělat stádo nemyslících strojů prdel. Aspoň bude zase zábava a nemám strach, že se potom budu mít špatně. Tuhle starost přenechávám těm, co se jim nechce makat a mají nakonečně důvodů, proč se jim zrovna v této zemi a v tomto čase vede špatně.

85245

Zase jeden krok ke svobodě???
http://www.blisty.cz/2005/12/23/art26267.html

85265

23.12.2005 17:32

Co je hrozbou svobodné společnosti?

RE: Měl byste se odebrat do domova důchodců, plácáte zase páté přes deváté, Táborský

Gdosy 195.?.?.?

Já to vidím takhle: vánočního cukroví jsem se přežral.(už) Momentálně sedím v křesle s flaškou G12 a poslouchám na plný koule In Flames - Come Clarity. Fakt nemám tušení co s tím světem udělat. Až na to příjdu, tak to sem hodím. Jinak Vám přeju příjemné svátky a hodně hezkých okamžiků zde na Zvědavci i v životě....

85279

23.12.2005 21:49

Co je hrozbou svobodné společnosti?

RE: Měl byste se odebrat do domova důchodců, plácáte zase páté přes deváté, Táborský

Gdosy 195.?.?.?

Jimmyho Ručku. Koupil jsem si ji asi před dvěma měsíci a schovával právě na vánoce. Je to taková brána zpátky do dětství a tak se to na tenhle čas docela hodí. U nás čtou fantazy všichni a svým způsobem je to relaxace. Já to mám všechno spojené. Hudbu, knihy, pátrání v minulosti i hledání příčin a následků. Nemyslím že je to nějak důležité, ale je v tom cosi jiného, tajemného.

85313

23.12.2005 21:59

Co je hrozbou svobodné společnosti?

RE: Měl byste se odebrat do domova důchodců, plácáte zase páté přes deváté, Táborský

Gdosy 195.?.?.?

Pratchetta má ráda manželka. Já ho čtu a souhlasím s Vámi. Přeji hezké vánoce i Vám Rene.

85317

Už jsem tu jednou řekl, že nějaký čas pracuji v jedné z těch jedinečných továren. Problém je že se v tomhle státě někdo pakuje na úkor vlastních obyvatel. Doslova a do písmene. Nikdo se nestará o problematiku tohoto odvětví a přitom by za rozumných podmínek mohlo mít určitý přínos. Za prvé jsou to pracovní příležitosti. Při nastavení lidských podmínek a hlavně platů, by se i pro nás mohli stát jednou z možností příjmu. To horší se odehrává v pozadí. Většina těchto firem má mnoho subdodavatelů na součástky, jenž jsou běžně k dostání na českém trhu. Pokud ne, pak není žádný problém najít firmu schopnou je vyrobit v požadované kvalitě. Přesto se všechny dováží ze států jako Bulharsko, Rumunsko a další. Tito firmy nakupují v zahraničí, protože je to pro ně výhodnější. A to i přesto že se jedná o výrobky pochybné kvality. Dle mého by bylo nutné pro tyto firmy nastavit přesná pravidla, jenž by pomohla oživit místní podnikatelskou sféru. Ale to se nikomu z vlády nechce. Kdopak ví proč? Pokud si někdo myslí že samotné platy stačí k oživení ekonomiky, ať se zajde podívat do obchodních řetězců, jaké zboží lidé nakupují. Stejně tak by bylo možné, aby každá firma musela určitý podíl zisku věnovat na životní prostředí. Už proto, že ohavná plechová monstra v okolí našich měst, utváří z naší krajiny depresivní humus. Bohužel jsou u koryta lidé jejichž bezedné kapsy jim svazují ruce v stanovení jakkoliv rozumných podmínek. Jsme podřadnou zemí někde na úrovni států jako Peru nebo Afrika.

85345

24.12.2005 18:14

Britská vláda bude od nového roku šmírovat každou cestu každým autem na Ostrovech

Paprťala, paprťala, ja .....žbrluh

Gdosy 195.?.?.?

A jeden čistě nasrávací:
http://www.novinky.cz/krimi/72997-zavodnik-balcar-neni-ve-vazbe-a-mozna-nebude-stihan.html

Policistům se především nepodařilo prokázat souvislost mezi Balcarem a množstvím kradených vozů a mobilních telefonů za milióny korun, které byly na jeho pozemcích nalezeny.

Jak vidět, spravedlnost všude nedosáhne a tak je celkem jasné k čemu jim to šmírování bude. Uč se občane, protože bude hůř.

85432

24.12.2005 18:57

Britská vláda bude od nového roku šmírovat každou cestu každým autem na Ostrovech

RE: Magořina prvního řádu

Gdosy 195.?.?.?

Mám tady i jiné řešení. Myslím že nás čeká ještě sposta srandy.
http://potterharry.net/view.php?cisloclanku=2005122317

85438

28.12.2005 10:53

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Gdosy 195.?.?.?

Ale slovo člověk mi ukradené není, protože je to klíčový pojem.

Lidé taky. Používejte je v případě označení více jak jedné bytosti. V případě označení jedince používejte konkrétní označení žena, nebo muž.

Náš jazyk ačkoliv prošel mnoha úpravami, je jazyk pohanský. Proto je v něm obsaženo prolínání mužského a ženského elementu. Je to návaznost na mužský a ženský božský princip. Například hebrejsky se muž označuje íš a žena íššá. Přeloženo by to bylo jako muž a muž-ona. Cokoliv z tohoto pojmu odvozené bude obsahovat mužský rod případně doplněný o výraz vyjadřující vztah k opačnému pohlaví. Křesťanství k nám zavleklo mnoho obratů pocházejících právě z tohoto kulturního prostředí a tak je mužský rod zastoupený často právě ve vztahu k člověku jako bytosti.

85823

Za tímhle vším stojí zájem nadnárodních korporací. Samotné šmírování nikomu nic nepřinese a samo vyžaduje aby získané informace bylo možné použít jako důkazní materiál. To samo jde ovšem proti zájmům obchodní a politické lobby. Ty se naopak snaží prosadit zákony chránící jejich vlastní zájmy. Odsud se bere spor na nejvyšší úrovni. Bohužel přínos šmírovacích praktik pro obchod je natolik zásadní, že i přes možné problémy vzniklé užitím všeobecného dozoru jsou ochotni toto riziko přijmout.
O tom, že záznamy pořízené z kamer v obchodních domech jsou předmětem čilého obchodu už se psalo. K tomu nyní přibudou záznamy o platbách pomocí internetu a mobilních spojeních. Pak informace o pohybu osob, počtu a směru jízd osobním autem atd. To vše bude provázet ona malá mrška zavedená pod kůži a identifikující jedince jako číslo v systému. Pokud sledujete vývoj identifikačních čipů, pak víte že tyto neškodné zařízeníčka mají nejen identifikovat, ale též přenášet informace o pocitech. Jste-li nervózní, smutní, šťastní apod. To vše již dnes tyto mikrozmrdi dokáží. Díky tomu bude o každém člověku vytvořena úplná databáze, jejíž pomocí bude možné s každým manipulovat tak jak si systém bude přát. Začne to zavedením digitální televize. Od určitého okamžiku se z vysílání začnou vytrácet reklamy jenž vás rozčilují. Potom to budou zprávy, které budou upraveny pro vaší konkrétní potřebu. Pak to bude internet. Kdopak se pozastaví nad zánikem Zvědavce. Asi to pana Stworu přestalo bavit. Ani nepostřehnete okamžik, kdy pocítíte potřebu si jít koupit zrovna ten a ten konkrétní výrobek. Přijde to tak nějak samo. Ale,….. co by člověk neudělal pro pocit štěstí že. Jo ten čip se má umístit pod kůži za uchem, asi aby bylo dobře slyšet.

85825

28.12.2005 11:50

Evropský parlament schválil legislativu, která zasahuje do soukromí občanů EU

RE: Tohle je začátek.

Gdosy 195.?.?.?

Fakt jsem napsal digitální televize....???? Interaktivní je správně ku..a!

85829

28.12.2005 13:05

Evropský parlament schválil legislativu, která zasahuje do soukromí občanů EU

RE: Řešení vysoké nezaměstnanosti

Gdosy 195.?.?.?

Obávám se, že na to vše bude stačit několik výkonných počítačů s obsluhou. Tam bude pod vaším číslem vedeno žádoucí a nežádoucí chování. Tak třeba pojedete autem. Po nějakém čase se ozve váš mobilní telefon a systém vás upozorní, že nedokáže určit cíl vaší cesty. Vy řeknete že vlastně chcete jen vypadnout z města a projít se někde lesem. Protože systém nebude obsahovat položku /procházka lesem/ vyzve vás, abyste od jízdy upustil, protože zadaná položka neexistuje. Tím že lžete, snažíte se ukrýt skutečný důvod svého chování. To samo může znamenat jen pokus o trestnou činnost. Proto k vám bude následně přistupováno jako k teroristovi. Systém vás vyzve, abyste zastavil a vyčkal příjezdu policie. Ta dle nového nařízení má právo vás zastřelit při podezření z pokusu o teroristický akt. Nikdo totiž neví zda nemáte v autě výbušninu. Budou mířit přesně na hlavu, tak se nemusíte bát že budete trpět. Na vosy bych příliš nespoléhal. Je sice možné že budou reagovat na výbušninu, ale stejně tak spolehlivě budou reagovat na bonbony ve vaší kapse. Už nejeden celník musel uznat, že pes stejně jako drogy dokáže najít i buřty ukryté v kufru.

85832

28.12.2005 13:56

Registrované partnerství: konečně úspěch

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Gdosy 195.?.?.?

Milá Alexo, už jsem to tu jednou cosi psal a nehodlám se k tomu vracet. Mužský a ženský element nejsou protikladné. To jsou jen křesťanské a feministické žvásty. Platí zde opak a také to, že energie žen nebo mužů je ve vzájemném vztahu neutrální. Proto je vzájemné soužití dvou žen nebo mužů mnohem více pohodové. Ze vztahu mezi mužem a ženou se utváří velmi silná energie popisovaná v mnoha starých náboženstvích. Schopnost zužitkovat a obohatit se touto energíí pak rozhoduje o dobrém nebo špatném vztahu. Lidé často dávají rovnítko mezi pojem láska a sex. Nic takového však neexistuje. A v neposlední řadě platí že sex není duchovní, ale tělesný prožitek. Dostat jej na duchovní úroveň dá dost práce a v případě dvou neutrálních energíí je to zhola nemožné.
Množství homosexuálních vztahů přímo vypovídá o duchovní úrovni společnosti. Tím však tyto vztahy neodsuzuji. Pouze říkám kam naše materialistická společnost vede. Jsou to neradostné konce.

85836

28.12.2005 15:11

Evropský parlament schválil legislativu, která zasahuje do soukromí občanů EU

RE: Řešení vysoké nezaměstnanosti

Gdosy 195.?.?.?

No on to bude velký problém. Když například půjdete koupit dárek manželce a necháte si jej zabalit, bude vám systém muset přiřadit položku balíček. To proto že o vašem pohybu, bude poskytovány informace z různých zdrojů. Informace balíček bude doplněna o místo zakoupení, obsahu a místu určení. To znamená že balíček budete muset ženě předat za přesně stanovených podmínek a na předem určeném místě. Jinak svoji manželku vystavíte nebezpečí, že přenáší neidentifikovatelný předmět /pravděpodobně výbušninu/ neznámého původu. Zapomenout například igelitku v autobuse se bude rovnat sebevraždě. Dřív jsem myslel, že tohle je literární fikce. Bohužel už si to nemyslím.

85849

28.12.2005 15:27

Evropský parlament schválil legislativu, která zasahuje do soukromí občanů EU

RE: Řešení vysoké nezaměstnanosti

Gdosy 195.?.?.?

[smích] [smích] [smích]

85853

Co takhle potrubní pošta. Ono hulákat do záchodové mísy může mít také svoje kouzlo.

85874

28.12.2005 20:21

Evropský parlament schválil legislativu, která zasahuje do soukromí občanů EU

RE: Řešení vysoké nezaměstnanosti

Gdosy 195.?.?.?

Na židy si nestěžuji, ovšem do lesa asi chodit už nebudu. Staříci jsou prý v ráži!
http://www.novinky.cz/krimi/73210-myslivec-zastrelil-na-honu-kolegu.html

85889

29.12.2005 13:23

Vítězové a poražení

RE: Včeličko, já vím, když Vám začne takhle bzučet v úlu, tak je kulový kemo platný Vám zkoušet

Gdosy 195.?.?.?

Jak to tak čtu, Vy svůj boj nevzdáváte. Leč už....neházeti perle před svině. Z toho lze tedy celkem jasně vydedukovat co nastane. Přesto jsem na Vaší /svojí/ straně. Ono je to však pro pány z propagandistického oddělení nepochopitelné, že by USA a jejich úhlavní vůdce byl namočen ve sračkách až po uši. http://www.euro.cz kompletní článek přetištěn zde http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=4286 To jen mi komunisté jsme tak zaujati proti NWO že nevidíme co je nad slunce jasnější. Že USA chce dát světu demokracii a prosperitu.
http://www.colosseum.cz/pdf_analyzy/web_analyza_%20US%20bonds%20short0403.pdf
Nikdo sice neví jak toho dosáhnou, ale třeba už mají spočítáno, kolik metrů zdí bude potřeba vybudovat, aby svět konečně pochopil jejich dobré úmysly. I když jde možná o trochu něco jiného. http://zmenyklimatu.webprovas.com/proroctvi-podle-pentagonu/ V tomto pohledu se i události v NO jeví v naprosto odlišném světle. Ono je přeci nesmysl zachraňovat něco co zachránit nelze. A tak si pod taktovkou pánů leha, kemy a spol můžeme potlachat o míru a spolu se Šaronem ukázat nevzdělancům jak se mír buduje http://www.novinky.cz/zahranicni/73057-izrael-si-mini-ponechat-cely-jeruzalem.html

85937

29.12.2005 13:42

Kde mají stát mořské víly?

RE: Zbytečné slovní přestřelky, až do vypsání pastelky.,

Gdosy 195.?.?.?

Loučíme se s tebou. [pláč] [pláč]

85942

29.12.2005 14:46

Kde mají stát mořské víly?

RE: Ta holčička se neměla s kým identifikovat

Gdosy 195.?.?.?

Při studiu linguistiky se o dějinách světa moc nedovíte. A už vůbec nic o pohanech, tedy uctívačích vrchů. Ovšem k pochopení toho co jsem napsal je nutné studovat nejen jazyk slovanský, ale též jazyky ostatních národů. Pak je patrný rozdíl mezi národy uctívajícími přírodu a svinstvem šířícím se jako židovské, muslimské, křesťanské a kdo ví jaké náboženství.

85946

Docela zajímavé srovnání se nabízí s dávnou minulostí. Jedná se o čistou mytologii a proto se o ni nebudu přít. V dobách o nichž hovořím se také rozmohlo šmírování a lumpárny všeho druhu. I tehdy zde byla technologie umožňující odposlechy, skryté kamery a ostatní. Lidé proto začali vymýšlet různé fígle jak své úmysly tajit. Vymýšleli tajná slova, skryté významy a pod. Nakonec se někdo rozhodl s tím skončit, a odpálil pohon kosmické lodi. No a Atlantida se odporoučela do pekel. Kdo ví, jak se tam pošleme dnes.

85956

30.12.2005 16:29

Kde mají stát mořské víly?

RE: Zbytečné slovní přestřelky, až do vypsání pastelky.,

Gdosy 195.?.?.?

K zmrtvíchstání dojde dozajista,
bude-li v jeskyni truňk a holka jistá.

86050

30.12.2005 16:34

Kde mají stát mořské víly?

RE: Zbytečné slovní přestřelky, až do vypsání pastelky.,

Gdosy 195.?.?.?

Jo a šťastný Nový rok i nový rok.

86052

01.01.2006 22:15

Novoroční přání

RE: To se jste napsala moc hezky.

Gdosy 195.?.?.?

veverka.

86277

05.01.2006 15:45

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy

Gdosy 195.?.?.?

Následuje rozbor. Tudíž máte v Praze dost malých a nedůležitých přátel. Kteří ovšem od dob totality učinili určitý pokrok. Vaši přátelé se zničenou morálkou, stvořili ne moc perfektní demokracii, která se o své občany stará málo a jsou pokřiveni dlouhými lety totality, proto vnímají demokracii tipu US málo nebo vůbec. Je to správně?????? [chechtot] [chechtot]

86784

05.01.2006 22:10

USA platí za svůj mediální obraz

RE: Zeme neomezenych moznosti-chudi a bohati.

Gdosy 195.?.?.?

Do dvou let?
http://www.exodus2006.com

86823

05.01.2006 23:13

USA platí za svůj mediální obraz

RE: Zeme neomezenych moznosti-chudi a bohati.

Gdosy 195.?.?.?

A teď ještě tu o kohoutkovi a slepičce. Proosíííím.

86828

06.01.2006 10:15

Ježíšek existuje! Jmenuje se Rosukrenergo

RE: Neni od veci.. ale vy jste long star

Gdosy 195.?.?.?

Myslím že jste vynechal lidi.

86887

06.01.2006 17:10

Protikomunistický odboj

RE: OT - hodnoceni prinosu Microshitu svetu

Gdosy 195.?.?.?

U nás se zase říká: jak se do prde.. volá, prd se ozve.

86935

06.01.2006 20:55

Ježíšek existuje! Jmenuje se Rosukrenergo

Je to jen taková hra

Gdosy 195.?.?.?

Uvedu kousek z bible: až uvidíte znesvěcující ohavnost na místě svatém...
Znesvěcující ohavnost je lidská oběť a svaté místo je Jeruzalém. Říkám to proto, že svět kráčí ke svému konci. To není žádné proroctví, ale přání milionů lidí, jenž tomu co se dnes děje nedohlédnou konce. Mocní tohoto světa zašli příliš daleko. Mnohem dál, než aby dokázali najít cestu zpět. Chtějí překopat postatu života k obrazu svému a to jim nemůže projít. Ovládají svět, určují ceny a skrze peníze vládnou masám lidí z nichž nadělali poslužné loutky, žijící ve strachu o své prachmizerné korýtko. Člověk dnes není schopen dohlédnout dál, než k obrazovce svého televizoru. Když dnes někdo řekne, že všichni zemřeme na ptačí nemoc, budeme jako jeden řvát svoje ideje a v čase kdy nebudeme stát frontu v lékárně, budeme mlátit nebohá zvířata jen proto, že někteří z nás žijí jako prasata. Zatímco někde ve skrytu za bílou zdí se připravují scénáře, při nichž by nejeden člověk zešedivěl hrůzou. Pan Gejdoš má v jednom pravdu. Je nás tu moc a oni to vědí. Je jim jedno kolik lidí zemře v Iráku a kolik sebevrahů se zabije na tržišti. Tahle hra míří dál a zahrnuje plán na vítězství vyvolených. Oni ví že vyhrát musí, prtože v budoucnosti není pro nás všechny dost místa. Myslím však budoucnost, která již začala a je patrná všude kolem. Jak dlouho nám potrvá než pochopíme, že s námi nepočítají?

86955

06.01.2006 21:52

Ježíšek existuje! Jmenuje se Rosukrenergo

RE: Je to jen taková hra

Gdosy 195.?.?.?

Víte, já si tady tak čtu a docela se bavím. Ne že by to člověka zrovna těšilo, ale nahlížení do lidské mysli je opravdu přínosné. Někdy se člověku chce zařvat: lidi, jak to že víte tak málo! Jenže pak si prohlédnete vlastní cestu a to Vám vezme naději. Ono to prostě není možné, aby člověk bez vlastního přičinění věděl. Jak už jste asi pochopil, nikdy Vám neodpovím na otázku odkud své informace čerpám. Je to dáno nechutí cokoliv vysvětlovat a také chutí si nějaké tajemství ponechat. Ovšem zdejší napadání proroků je příznačné dnešní době. Lidé tvrdí, že na proroctví nevěří, přesto každý den usednou k televizi a sledují předpověď počasí. Bohužel pro mnohé z nich, se podobné předpovědi netýkají jen zítřejšího sněžení a těmto předpovědím věří lidé, kteří drží v rukách moc. To je docela hloupé. Protože tu proti sobě stojí ti, kteří věří těm nahoře, že se nic neděje a ti, kteří se snaží je přesvědčit, že ti nahoře vědí a vědomě jim lžou. Je to přesně tak jak bylo předpovězeno: hluší a slepí. Proč to nikdo nechce vidět? Protože lež je vydávána za proroctví. I to je psáno v knize knih. A také to, že lidé budou pravé proroky obviňovat ze lži a pronásledovat. I když svá proroctví čerpají z geologických vrstev, nebo světového klimatu. Člověk možná není vinen tím co nastane, ovšem jeho arogance jej odsoudí k smrti. To proto, že neposlouchal proroky.

86964

06.01.2006 23:18

Ježíšek existuje! Jmenuje se Rosukrenergo

RE: Je to jen taková hra

Gdosy 195.?.?.?

Hmm... Já už jsem tu asi někde uváděl, že naše rodina trpí chovatelským syndromem. Je to asi dáno tím, že člověk nikdy neztratil pocit sounáležitosti a tito tvorečkové mu jaksi umožňují se cítit být součástí jejich společenství. Tedy společenství veškerého života na této planetě. Součástí naší domácí fauny je králík, který obývá teritorium zvané koupelna. Je to již několikátý nájemník a přesto, že dělá trochu nepo… bordel, dělá z onoho vydlaždičkovaného místa cosi víc než koupelnu. Už delší dobu si všímám, že pokaždé když za ní přijdu, začne z koše vytahovat seno a strkat do všech možných skulin, kolik jich v koupelně lze nalézt. Pokaždé se při tom dívá, jako by se ptala zda vím proč to dělá. Nevím. Pouze vím, že to žádný králík před ní nedělal. Dokonce to donedávna nedělala ani ona. Vždycky skočila do koše a cpala se tak dlouho, až jí činilo problém odtud vyskočit. Nechci říct, že to cosi znamená, jen to, že se tak děje. Občas stačí málo a věci jsou navždy jiné.

86973

07.01.2006 19:12

Ježíšek existuje! Jmenuje se Rosukrenergo

RE: Je to jen taková hra

Gdosy 195.?.?.?

Pokud mi pošlete svou e-mail adresu na beroun.ka@seznam.cz, pošlu Vám popis zajímavé fiktivní události. Pak mi sem můžete napsat, jak se Vám líbila.

87087

07.01.2006 21:21

Ježíšek existuje! Jmenuje se Rosukrenergo

RE: Je to jen taková hra

Gdosy 195.?.?.?

Byloť odesláno a přeji příjemné počteníčko.
Zde pak připojuji kratičký přídavek, omlouvám se že je v angličtině:

Rabbi Yitzchak Kaduri

In a lecture given yesterday (Tuesday 9/13/05) the elder Kabbalist Rabbi Yitzchak Kaduri, called on world Jewry to come to Israel because of natural disasters that will take place in the near future. In the announcement Rav Kaduri says:
"I hereby find that it is necessary to pass this call to the ears of world Jewry, that they should come to the Land of Israel for the reason of the great dangers awaiting the world from the side of nature.
"In the future the Holy One, blessed be He, will bring great disasters in the countries of the world in order to sweeten the judgements of the Land of Israel.
"I instruct that this warning announcement be distributed in order that the Jews in the countries around the world be will know the real danger and will come to the Land of Israel, to the building of the Bais Hamikdash and to the revelation of Moshiach."
The Rav also revealed that the initials (rashei teivot) of the coming Hebrew year 5766 are "it will be a year of secret and revelation" ("tehiyeh shnat sod v'gilui").

87106

09.01.2006 11:20

Co se v mládí naučíš...

Ono se to stane.

Gdosy 195.?.?.?

Možná je to trochu jiný příběh. Přesto se stal a já vím jak moc je skutečný.
Když se díváte z okna, nebo si jen tak sedíte u počítače a píšete své myšlenky, je to samo o sobě velké štěstí, protože příroda umí být k lidské nevědomosti shovívavá. Můžete rozhodnout o čem v té či oné chvíli vaše myšlenky jsou. Ne každý má to štěstí a ne všechno je takové jak si myslíme. Byl to kluk jako každý jiný, nebo spíš chtěl být takový jaké vídal kolem sebe. Šťastné a nevědomé. Přesto se jeho myšlenky nedali ovládat. Ukazovali mu obrazy událostí a okamžiků, v nichž svět ztrácel svoji vnější tvář, zabalenou do pozlátka a odkrýval věci ukryté pod povrchem. Viděl smrt, zvrácenost a nekonečnou lhostejnost. Viděl pocity lidí jenž, se přetvařují aby ukázali svoji jedinečnost. Strach umírajících v okamžicích kdy ztratí svoji nadutost a pochopí pravdu. Neviděl rozdíl mezi tím co se stalo a tím co nastane. Vše byl jen jeden nekonečný obraz sahající od uvědomování k vědění.
Pamatuji si událost na lyžařském výletě, kdy se děti bavili vyprávěním strašidelných příběhů. Jen tak nějaký čas ležel a poslouchal a pak jim řekl, že už to nechce poslouchat. Když se ptali proč, odpověděl že mu právě teď zemřel děda a nemá chuť poslouchat blbosti. Co to vyvolalo….
Když navštívil psychiatra(byl to rozumný muž), řekl mu že jsou jen dvě možnosti. Buď na všechno zapomenou a každý půjde svojí cestou. Nebo se mu pokusí pomoct. Bohužel to znamenalo, že obrazy zůstanou, jenom mu to tak nějak bude jedno. Chlapec pochopil a šel svojí cestou.
A tak když přišel domů, vzal si tužku, prázdný sešit a jako první myšlenku v něm napsal: všechno je lež!!!
Popsal mnoho sešitů a nekonečně dlouhou dobu bojoval s bludy a lží ukrytou v lidské pravdě. Přečetl mnoho knih a nalezl jiný svět. Kupodivu bylo ze všeho nejhorší čtení Bible. Bylo to jako by skrz stránky této knihy prosakovala krev. Jako cosi co pohlcuje lidskou mysl a strhává ji do temnoty.
Nakonec pochopil že jeho nemoc byla mysl lapená lží a nevědomostí z níž existovala jediná cesta, přestat věřit lidem že svět v němž žijí je normální. Kupodivu to dokázal a dnes je celkem spokojený. Myšlenky jej poslouchají a ač neukazují co by chtěl vidět, ukazují co vidět skutečně je.

87317

09.01.2006 11:46

USA platí za svůj mediální obraz

RE: Například co se z médií nedovíte

Gdosy 195.?.?.?

No a já pořád čučím do schránky a futr tic. Bůůůůů

87319

09.01.2006 13:56

USA platí za svůj mediální obraz

RE: Například co se z médií nedovíte

Gdosy 195.?.?.?

No, já to sem napíšu bez ohledu na následky. Je tomu pár týdnů. Jeli jsme s kamarádem autem. Bylo ráno a nad obzorem ještě svítil měsíc. Byla to hezká scéna, protože hleděl přes výřez v mracích a kolem bylo ještě několik hvězd. Kamarád ukázal prstem a povídá, je zvláštní, žejo. Já jsem se podíval a odpověděl: Jo, to je tím zemětřesením. Nějak jsem si neuvědomil, že mluvím o události k níž dojde teprve za několik hodin, možná dní. On se podíval a povídá: ono bylo nějaké zemětřesení. V ten okamžik mi došlo že nesedím v autě s manželkou a plácám. Tak říkám: asi jo, vždycky je nějaké zemětřesení. A to je na něm jako vidět? Zeptal se.
Tak jsem mu popravdě odpověděl že ne. Že měsíc je stále stejný, ale on jej vidí jinak. Nedokázal to pochopit. No, neměl jsem zrovna chuť mu vysvětlovat, že občas vidíme věci jiné než jsou, i přesto že jsou stále stejné. Vlastně si ani neuvědomuje že vidíme cosi jinak, než by to mělo být. Je to stejné jako tady. Napíšete nějakou myšlenku, ale lidé si přečtou něco jiného. Neví co jste napsal. Můžete se rozčilovat, ale nic nenaděláte. Asi to chce brát věci s nadhledem, jako třeba pan Nohejl. Jen tak sem něco dá a nechá to tak. Lidé si to nějak přeberou. Někdo žije v USA a za celou dobu se dostal jen ke zkratkám označujícím místnosti a informace. Jiný tam přijede na pár dní a kupodivu místo pobíhání po záchodcích, věnuje svůj čas rodině za níž přijel. To už je osud.

87337

09.01.2006 16:39

USA platí za svůj mediální obraz

RE: Ajo,Ajo

Gdosy 195.?.?.?

Odpověď jsem napsal, tak ji máte ve schránce.

87355

09.01.2006 18:49

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy

Gdosy 195.?.?.?

Doufám že to dalo aspoň trochu smysl. Já už o tom mluvil tolikrát, že nevnímám souvislosti. Takže to píšu jako čuně.

87370

10.01.2006 16:11

Česká média: Šaron na prvních stranách

RE: Chtělo by to trochu soudnosti

Gdosy 195.?.?.?

Já si stejně myslim, že si to udělal sám. Lidi jsou fakt divný! [pláč]

87492

11.01.2006 10:46

Jak přežít NWO

RE: Ctu obcas p. Makowa...

Gdosy 195.?.?.?

Naopak. Víra je věcí racionálního myšlení a má dost prostředků, aby v konfrontaci se skutečností obstála. To jen křesťanská a židovská nauka předkládá duchovně vykastrované falzum, v němž cesta nahrazuje cíl a fanatismus posvátné právo. Dveře lze otevřít jen tehdy, zavrhneme-li dogma. A kupodivu se ukáže, že za rozlomenou pečetí se neskrývá bubák.
Ten odporný červ se skrývá v tomto světě a smrdí kadidlem.

87610

11.01.2006 16:07

Jak přežít NWO

RE: Ctu obcas p. Makowa...

Gdosy 195.?.?.?

Myslím, že ani tentokrát nemohu plně souhlasit. Tvrzení o nevědomosti je spojené s otázkou množství. Nezní to příliš nábožensky, ale je to tam. Člověk z neznámého důvodu převzal názor, že ctnost a vzdělání, je samo sebou jedno a totéž. Tudíž i k racionálnímu pochopení přispívá naše vědecké bádání. Až jednou člověk pochopí vše, stane se zázrak. Ale kde je ona hranice, před níž se ještě ptáme a za níž už jsme světci?
Přesně toto dogma nás naučilo nenažranosti. Neustále rveme ze světa kolem sebe krvavé kusy s pocitem že cesta je cílem. Nikdy se nezastavíme a nikdy se nechodíme dívat, jaký naše bezmezná hrabivost přináší užitek. Je nám jedno, jestli už třeba není všeho dost. Jestli už nenastal okamžik se zastavit a podívat se do svých duší co to vlastně hromadíme a k čemu nám to je. Podívejte se na kola mamonu, je jim jedno komu a co budou prodávat, jen když se prodá dostatečné množství. Všimněte si, kolik lidí se snaží za každou cenu nasednout na tutéž kobylu, jenom proto že ta chuděrka zatím ještě jede. To jsou totiž naše cíle. Jiné nemáme. Nasednou a vydržet v sedle tak dlouho, dokud nás z něj někdo nevyhodí. Kdo sedí v sedle, má co jíst, kde bydlet, atd. A co ti ostatní??..... Když jednoho dne spadneme, jsme vyčerpaní, opuštění, zneuctění, zbyteční.
Tohle je svět, jemuž někteří dokáží stále hlasitě provolávat slávu. Ale už ne dlouho. Zlo ještě na nějaký čas povstane a pak….. Však to znáte.
[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

87639

12.01.2006 15:37

Bottom trawling

Jen otázka.

Gdosy 195.?.?.?

Dlouhou dobu jsem se hrabal ve starých proroctvích a především v paměti lidí, kteří zažili dobu před velkou změnou, jakou byla třeba 2WW. Říká se že jeden z prvotních projevů změn je pocit, že přestává existovat budoucnost. Těžko se to vyjadřuje, ale pro našem podvědomí jsou naše cíle a touhy zdrojem jakési energie, která nás motivuje a která se podílí na utváření pravděpodobné budoucnosti. Pokud však v cestě této vize stojí překážka, naše podvědomí na to reaguje pocitem marnosti. Od matky vím, že tímto pocitem trpělo před válkou mnoho lidí.
Všem se zdálo, že svět je špatný a neváží si míru a lásky. Já bych chtěl jen vědět, zda někdo má stejně jako já pocit, že vpředu nic není? Že nelze vykonat nic, co by mělo smysl. Je to něco, co jsem ještě nedávno neznal.
[zmaten]

87776

12.01.2006 22:00

Bottom trawling

RE: Jen otázka.

Gdosy 195.?.?.?

V ženách to stoprocentně není. A co se týká depresí, tak vzhledem k množství činností jenž každý den zvládám, nepřipadají v úvahu. Jenom se mi v tom všem stratil smysl. A Zvědavce beru jako celkem přijatelný zdroj názorů. Nepatřím k těm jimž vadí, že někdo tvrdí něco jiného než já. IIIX

87814

13.01.2006 12:04

Česká média: Šaron na prvních stranách

RE: Takže OSN nechtělo stát Izrael?

Gdosy 195.?.?.?

Máte dokonalou rétoriku pane leho. Už si připravujete správné odpovědi pro případ agrese USA v Iránu. Jakpak to bude asi vypadat? Američané přinesli Iránskému lidu mír? Atomovka jim otevřela cestu k prosperující demokracii. Také budete žvanit o utrpení Iránců pod vládou urputného islámu. A jak zdůvodníte to, že se žádné jaderné zbraně nenajdou? Válka proti terorismu? No ovšem, to je dobré téma,takové záživné. Co takhle další raketka na Pentagon. To by možná veřejnému mínění pomohlo. Také bych doporučil zakázat mapy označující ropná naleziště. Potom třeba někdo uvěří tvrzení, že Irán představuje pro svět větší nebezpečí, než třeba Korea, Čína, Indie a pod. Ono totiž ani vlastnictví atomovky nic neřeší. Pochybuju, že by ji použili když ví, že by jim US vysypala na hlavu veškerou munici, kterou by toho času vlastnila a to bez ohledu na následky pro Evropu. Takže to na nás můžete vybalit klidně už teď. Nač čekat až se stane něco co každý ví, že nastat musí.

87887

13.01.2006 16:28

Bottom trawling

RE: Jen otázka.

Gdosy 195.?.?.?

Ne, milovník práce teda rozhodně nejsem. Jinak jsem od ledna bez práce a nastupuji někdy v únoru. Asi? Proto zase můžu pár dní otravovat tady. Někde jsem četl že člověk se příliš věnoval vědeckému pokroku a nyní bude třeba se vrhnout na duchovno. To asi zkrze-vá tu blbou náladu. Tak nevim, ale asi se z týhle planety odstěhuju. Nevíte někdo, který spoj vede k souhvězdí kde nejsou lidi.

87927

13.01.2006 18:28

Bottom trawling

RE: Přestaňte plakat, paní Ajo,

Gdosy 195.?.?.?

Myslím že to bude květen. Vlastně si troufám tvrdit, že to bude květen a nebo následující měsíc. Šaron to nepřežije a myslím že mabuš je opravdu my-bush, tedy Bushův přítel. V květnu se vrátí Schwassmann-Wachmann 3 a proletí ve vzdálenosti 0,074 AU kolem naší planety. Její jasnost se předpokládá na 2. magnitudy.

87935

13.01.2006 22:11

Bottom trawling

RE: Je něco shnilého ve státě Dánském

Gdosy 195.?.?.?

Tak schválně, co vidíš? [cool]

87976

13.01.2006 22:26

Bottom trawling

RE: Je něco shnilého ve státě Dánském

Gdosy 195.?.?.?

Vidím město veliké...... [mrknutí jedním okem]

87981

13.01.2006 22:35

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Proč tam vlastně Američani šli ?

Gdosy 195.?.?.?

Vůle po válce je na všech stranách. Mocní se spoléhají, jako vždy, že to někde v teple a pohodlí přečkají, aby po těch událostech znovu rozdávali karty. Doufám, že tenhle tah bude jejich poslední. Obzvlášť pokud se naplní proroctví, že lidé se budou lovit navzájem pro obživu. Myslím, že takový steak z Paroubka bude zatraceně tuhej. Přesto si myslím, že je od teď dobré neustále opakovat, jak se mají lidi zachovat. To co nastane bude hodně bolet. [pláč]

87986

13.01.2006 22:38

Bottom trawling

RE: Je něco shnilého ve státě Dánském

Gdosy 195.?.?.?

Źert. [cool]

87988

13.01.2006 22:49

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Proč tam vlastně Američani šli ?

Gdosy 195.?.?.?

Ježíš to řekl jasně: hluší a slepí. Lidé, dokud to neuvidí na vlastní oči, tak prostě neuvěří. Neustále tu bude někdo básnit o zázračné ekonomice a nedokáže si spočítat, že až půjde USA ke dnu, vezme sebou vše co vzít půjde. Je zde mnoho nenávisti proti státu, jenž přinášel utrpení všude kam vstoupil. Ekonomicky oslabené USA by chtělo mnoho lidí vidět máchat v krvi. To oni nikdy nedopustí a proto drží ruku na záchrané brzdě. Až začnou padat... Amen.

87997

13.01.2006 23:00

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Proč tam vlastně Američani šli ?

Gdosy 195.?.?.?

Jenže ani nezačínáme. Což by určitě bylo veselejší. Možná by stačilo dát příště do ráje místo stromu sud piva. I když člověka v hospodě napadaj kolikrát taky divný myšlenky. [vyplazený jazyk]

88005

13.01.2006 23:31

Bottom trawling

RE: Je něco shnilého ve státě Dánském

Gdosy 195.?.?.?

Jo tak to já mám zese sny. Třeba před zemětřesením v Pakistánu se mi o něm zdálo. Dokonce to mam zdokumentovaný na diskuzi WM magazínu. Nejhorší je pocit, když se člověk probudí, že tam byl. Jenže poslední dobou je to jiný. Ty obrazy sahají zároveň někam do minulosti. Jako by existovala spojnice mezi tím co bylo a tím co přichází. Neumím to rozluštit. Vypadá to tak, že to co nadchází, vyrovnává to co se kdysi stalo. Možná jsou to lidé, kteří přicházejí uzavřít jakousi epochu. Ale moc tomu nerozumím. [oči v sloup]

88014

13.01.2006 23:35

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Proč tam vlastně Američani šli ?

Gdosy 195.?.?.?

Člověče!! Sežereš jabko, dostaneš rozum a stane se z tebe abstinent. Šílíš??? Kdyť ti to pivo vychlastaj ženský!!!

88016

13.01.2006 23:48

Česká média: Šaron na prvních stranách

RE: Takže OSN nechtělo stát Izrael?

Gdosy 195.?.?.?

Leho, ale nepochybuješ snad o tom, že si chtě nechtě, budeš muset nějaké podobné zdůvodnění vymyslet. [smích]

88020

13.01.2006 23:57

Česká média: Šaron na prvních stranách

RE: Takže OSN nechtělo stát Izrael?

Gdosy 195.?.?.?

USA a spojenci chystají diplomatické řešení.

Máme před sebou důležitou práci na klíčových záležitostech, jako je Írán. Hovořili jsme o íránské věci a o přání řešit tuto záležitost diplomaticky tím, že budeme vzájemně spolupracovat," uvedl Bush. Zdůraznil, že Spojené státy však nepřipustí, aby Írán získal jaderné zbraně a stal se hrozbou oblasti a světu.

Merkelová prohlásila, že Evropané a Spojené státy musejí v postupu vůči Íránu spolupracovat a nesmějí se nechat Íránem zastrašit.

"Je důležité, že cítíme, že trojka Evropské unie spolu se Spojenými státy zaujímají společné stanovisko, stávají se aktivnějšími a snaží se přesvědčit co největší počet států..., aby se k nám připojily. Určitě nás nezastraší země jako Írán," dodala kancléřka.

Copak on Irán vyhrožoval Německu. Nebo je to zase jeden z nesčetných pokusů jak vnutit lidem pocit strachu. Máme tu nového strašáka a jak vidět, sdělovací prostředky už mají jasno, kdo vytáhne černého petra.

88022

14.01.2006 11:09

Bottom trawling

RE: Přestaňte plakat, paní Ajo,

Gdosy 195.?.?.?

Kometa o níž jsem napsal je pozoruhodná svým rozpadem jádra na tři části. Je nejvíce očekávaý průlet, protože se neví, které části budou ješě viditelné a nakolik se od sebe vzdálí. Přirozeně to nemá nic společného s možným dopadem na zemi.

88107

14.01.2006 16:28

Česká média: Šaron na prvních stranách

RE: Pro toho,

Gdosy 195.?.?.?

leho má zdatné nástupce a jistě se tu brzo zjeví pod nějakým neotřelým nickem. On sem poleze i ze záhrobí. A navíc si s ním lze poklábosit na patřičně laděných webech. Ani na okamžik nepochybuji že mu Zvědavec nedá odpočinout ani při své neúčasti v diskuzích. [mrknutí jedním okem]

88140

14.01.2006 16:49

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

Falešné info

Gdosy 195.?.?.?

Nemůžu si pomoct, ale těm US generálům fakt hrabe. Tohle ukazuje na nějaký druh duševní poruchy. To přece není normální někam nasypat bomby a pak teprve zjistit že se jedná o "falešné informace". Dělám to nerad, ale začínám těm arabům fandit.

http://www.novinky.cz/zahranicni/74631-americane-zautocilili-v-pakistanu--chteli-zabit-zavahriho.html

CIA dostala informaci, že Zavahrí se nachází ve vesnici Damadola u pákistánsko-afghánské hranice. To ale pákistánští představitelé popřeli. "Americké informace byly mylné, naše vyšetřování zjistilo, že jednali na základně falešných informací," řekl jeden z činitelů.

88142

14.01.2006 17:23

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Falešné info

Gdosy 195.?.?.?

Možná to lze chápat jako US pomoc zemi postižené přírodní katastrofou. Je vám špatně? Bomby strýčka Sama přinesou vaší duši odpočinutí!!!

88149

14.01.2006 21:13

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Tohleto je dobre - doslova k smichu!

Gdosy 195.?.?.?

Doporučená četba na noc pro us armi.
http://warfare.ru/?catalog=true

88213

14.01.2006 22:27

Jak přežít NWO

RE: Jak, se co vezme a s cim to porovname,potom ,budem castecne vedet,co k cemu slouzi.

Gdosy 195.?.?.?

Celkem zajímavé řešení přišlo z Ruska. Ti totiž vyvýjejí lék na ptačí chřipku určený pro ptáky. Dle dnešních zpráv už je dokonce hotov. To je přátelé na nobelovku. Když konečně někdo začne řešit příčinu a nikoliv následky. Obávám se však, že farmaceutická lobby celý tento projekt pohřbí s odůvodněním, že na plošné očkování divoké zvěře nejsou peníze. Škoda, byl by to počin hodný následování. Že by to Rusové, s tou zemí kde zítra znamená včera, přeci jen dotáhli do konce?

88225

15.01.2006 10:45

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Falešné info

Gdosy 195.?.?.?

Škoda že stejně aktivně nereagovali, když získali informace o útoku na dvojčata. Svět by dnes vypadal jinak. Já vím, zase jenom kdyby....

88308

15.01.2006 11:36

Jak by to mělo být a není

Špatné téma

Gdosy 195.?.?.?

A jsme přesně u podstaty problému. Mocní drží svět v šachu. Budování rozumné společnosti vůbec nepřipadá v úvahu. Každému je jasné, že v případě utvoření stavu o němž hovoříte, zanikne fenomén neomezeného bohatství. Tedy stejný blud jako trvalý hospodářský růst. Jde o to, říct naprosto přesně a jasně, co člověk k životu potřebuje. Po přečtení prvních příspěvků je mi jasné, že zde žádná diskuze nemůže nastat, protože lidé naočkovaní demokraticky, ekonomicky, svobodně... fungujícími médii, mají v budoucnosti planety jasno. Když se vám to nelíbí, odstěhujte se na ostrov, my vám ho stejně seberem v rámci ekonomické prosperity své země. My potřebujeme levné zboží, reklamy, tv, auta, domy, dovolené, levé strany, pravé strany, armádu, války, vydrancovanou planetu a zabít každého kdo neuvažuje demokraticky. Tak tohle bude podstata celé diskuze.

88316

15.01.2006 11:39

Jak by to mělo být a není

RE: Špatné téma

Gdosy 195.?.?.?

Jo a ještě jsem zapomněl, že každý kdo s tím nesouhlasí je komouš!!!!

88317

15.01.2006 13:27

Jak by to mělo být a není

RE: Špatné téma

Gdosy 195.?.?.?

No, vlastně jsem přemýšlel co má smysl napsat. Tahle diskuze o globálnosti světa je stejná, jako diskuze králíka s orlem o nutnosti zachování rodu. Já vím, když vyhynou králíci.... Tak tomu už delší dobu nefandím. Někdo to sice chápe, ale přeci jen jsou zde ony nepopsatelné výhody, kvůli nimž hodíme králíka přes palubu. Je jedno zda tím, že budeme úspěšně mlčet, nebo neúspěšně lézt po komínech JE. Tenhle vlak jede zatraceně rychle a nějak nepostřehl, že mu došel materiál na koleje. Nechci zde zastupovat pana Gejdoše, jenž by mnohem zasvěceněji poreferoval o nedostatku obdělatelných ploch a krachu globální ekonomiky díky jednostranné orientaci na USD. Ale vím, že teprve pak lidi začne zajímat proč jsou regály supermarkétů prázdné a proč se na šedesáti procentech zemědělských ploch pěstují průmyslové plodiny, ponejvíce žlutého zbarvení. Ano, bylo by to krásné žít ve společnosti, kde se lidé radují.... Ale teprve až všichni uvidí skutečného satana na trůně ověnčeném plameny, bude taková diskuze možná. Nebo spíše nutná.

88326

15.01.2006 14:33

Jak by to mělo být a není

RE: Špatné téma

Gdosy 195.?.?.?

Jinými slovy tvrdím, že čas už není rozhodující. Není otázka kdy, ale jak. Neexistuje nikdo, kdo by byl schopen šílenství zvané spotřebitelský trh zastavit. Stačí se rozhlédnout kolem sebe a je celkem zřejmé o co jde. Kapitalistům, ať už malým nebo velkým se podařilo z příslušníků lidského rodu vyrobit konzumenty. Lidé s minimem duchovních hodnot se ženou za maximem duchovních prožitků. Protože je však průmyslové tretky nedokáží uspokojit, mají za to, že je to otázka množství. Proto neustále křičí víc!! Víc svobody, víc demokracie, víc peněz, víc jistot, víc zábavy. Rozhodující je při tom jinak vypadat, jinak se oblékat, jinak mluvit, jinak cokoliv. Když jste jiní a máte všeho víc, jste in. Potom trochu toho THC nebo jiných duchovních aktivátorů a svět je dokonalé místo.
Bohužel se nesmíte chtít vyčlenit. Tedy stát skutečně jiným než ostatním Stát se nekonzumentem. Pro takové nemá tahle společnost příslušnou kategorii. Pokud odmyslím bezdomovce a africké kmeny. Ale to je nekonečné povídání. Nezapomeňme že poslední má ze slušnosti zhasnout. Brzo se to bude hodit.
[smích]

88332

15.01.2006 19:45

Česká média: Šaron na prvních stranách

RE: Diskusní fóra Zvědavce pouze pro zatrpklé bolševiky a nácky

Gdosy 195.?.?.?

No přesně tak. Proto jsi tu každý den, že. [oči v sloup]

88394

15.01.2006 20:49

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Saddám

Gdosy 195.?.?.?

Mám prosbu, mluvíte o Anglické Sybile. Existuje zdroj kde si o ní mohu přečíst, nebo čerpáte z knihy. Šlo by napsat o ní něco víc. Nechci nijak naléhat, ale rozhodně Vám díky tomu nebudu nadávat, což v opačném případě nemohu nikterakž zaručit. Jsem veskrze mírumilovný člověk, ovšem pokud jde o informace, neznám bratra. Doposud znám pouze termín, ovšem nic pod ním. Takže pokud nemůžete spát, tak to napište. Jinak jsem ochoten počkat klidně i třeba do zítřka. [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [cool]

88402

15.01.2006 21:11

Jak by to mělo být a není

RE: nas nejvetsi problem

Gdosy 195.?.?.?

Nejprve to chce projít historické pozadí náboženství a prozkoumat skutečně detailně jeho vývoj od doby alespoň dva tisíce př.n.l. Teprve pak člověk vidí, že právě náboženství člověka zavleklo tam kde je. Náboženství v žádném případě nevede někoho na správnou cestu. Právě naopak. Dává prostor všem prasatům, jenž chtějí z lidské dobroty těžit. Jeho znásilnění historie ku vlastnímu obrazu, je nebetyčná lež, jíž vyvrátili jak archeologické nálezy, tak zachované dokumenty. Neexistuje nic, co by před počátkem našeho letopočtu dokazovalo byť jen sekundární vliv křesťanského a židovského boha na civilizaci. Neexistuje žádné odpouštění hříchů. Za lidskou blbost, platí vše živé na této planetě. To by nedopustila ani dementní cizopasná houba, pokud by vládla mocí jaká je připisována bohu. Tedy v případě, že bůh není ještě o něco blbější.

88410

15.01.2006 22:17

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Saddám

Gdosy 195.?.?.?

Pozoruhodná souhra co se týká nové pevniny. I když ten stříbrný had... Někde jsem o něm četl jen si nevzpomínám kde. Kdo připlouvá po hřbetě stříbrného hada? To jsou Indické báje..? Jdu to hledat.

88426

16.01.2006 09:14

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Saddám

Gdosy 195.?.?.?

Ne, nejedná se o ropovod. Stříbrný had, nebo pouze had, se vyskytuje takřka ve všech mytologiích. Ať už se jedná o Čínu, Indii, Tibet, Maye, nebo třeba křesťany či židy. Původní význam byl rozporuplný ovšem logický. Stříbrný had přinášel poznání, osvícení. Byl zvěstovatel novosti. Spolu s tím však přinášel skázu starých věcí. Jeho uštknutí, či šlehnutí ocasem, přinášelo nemoci a vyvolávalo nesčetné katastrofy. Z pohledu dnešního člověka se jedná o periodický jev, jenž se v pravidelných intervalech vrací. Předpokládá se, že jde o energetický vír procházející nitrem galaxie. Tato energie má kladný vztah k životu. Podněcuje jej a pozvedá k vyšším formám, především na duchovní úrovni. Naproti tomu, má naprosto destruktivní vliv na planetární systém. Je to logické, když přivedete do uzavřeného systému novou energii, nutně to vyvolá reakci. Vzroste aktivita slunce, na povrchu planet začne stoupat teplota, probouzejí se sopky, vzrůstají gravitační síly a všechny podobné příjemnosti. To v případě, že se dostanete do blízkosti víru. V případě že vás naplno zasáhne, máte to spočítané. Přežití=zázrak.

88520

16.01.2006 10:03

Jak by to mělo být a není

RE: nas nejvetsi problem

Gdosy 195.?.?.?

Z největších národů starověku Sumerů, Asyřanů a Babyloňanů v Mezopotámii, Kanaanců v Sýrii a Palestině, Egypťanů v údolí Nilu, si židé a křesťané udělali své loutky pro pobavení. Bohužel se v dochovaných památkách těchto národů, vůbec nevyskytují. Žádný z těchto národů nezná mocný židovský lid. Ale něco vašich legend a velkých mužů:

Izák šel po stopách svého otce. Klamal a předstíral, že jeho žena je jeho sestrou. Podvedl palestinského krále Abimelecha. Jakmile král odhalil, co Izák udělal, rozzlobil se a vynadal mu. „Proč jsi nám to udělal?! Jak snadno některý muž z lidu mohl obcovat s tvou ženou a byl bys na nás uvalil vinu. Gen. 26:7

Zdá se že Abimelech má v těle mnohem víc cti než Izák.


O Abrahamovi a Izákovi bible vypráví, jak Lotovy dcery opily svého otce, Abrahamova synovce a souložily s ním. Tak obě počaly ze svého otce a porodily dva syny G. 19/30 - 38.

Jakub svého otce Izáka oklamal, aby získal právo prvorozeného. Obelstěný bratr Ezau otci bratrův čin vyčítal a říkal: „Proto mu dali jméno Jakub, že mne nyní už podruhé oklamal? Už mi odebral prvorozenecké právo a nyní mi vzal i požehnání.“ Gen: 27/1 - 39.

Jakubovi synové žárlí na svého bratra Josefa a dohodnou se, že ho zabijí, ale pak si to rozmyslí a prodají ho za dvacet stříbrných. Gen 37/18 - 36.

Jahuda smilnil se synovou manželkou. Gen. 38.

Mojžíš začínal svůj život vraždou nevinného člověka.

David se spolčil proti Saulovi (Šaulovi) a když se dostal k moci, dal Saulovu rodinu vyvraždit. Sám 3, 21/1 - 10.

Přestože měl David ve svém paláci mnoho manželek a konkubín, znásilnil Batšebu, manželku svého věrného vojevůdce Chetita Ruiaša a zákeřným způsobem se postaral, aby byl ve válce zavražděn. Batšeba mu porodila syna Šalamouna. Sam, 2, 11.

Amnon, Davidův syn, znásilnil nevlastní sestru Tamaru a její vlastní bratr Absolom svou sestru pomstil a zabil svého bratra Amnona a rozsekal ho mečem. Sam, 2,13.

Absolon vedl vzpouru proti otci Davidovi a prohlásil se za krále a obsadil hlavní město.

David proti němu poslal svého věrného vojevůdce Jóaba a ten ho porazil a zabil. Sam, 2/15.

Šalamoun se spikl proti svému bratrovi Adonijovi a nechal ho zabít, aby se zmocnil království. Králi, 1/1-24. A tak bychom mohli pokračovat.

Něco tu smrdí peklem či co.

88527

16.01.2006 21:52

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Saddám

Gdosy 195.?.?.?

No asi bychom se zde na toto téma dostali k poněkud odlišným výkladům, ovšem jeden problém zůstává. Biblický Noe byl zachráněn pomocí legendy, která nejvíc odpovídá starověkému Gilgaméšovi. Pokud si člověk dá tu práci a hledá souvislosti, pak se dobeře již řečenému roku 1960 a otázce načpak je vlastně pozdě. Že by se jednalo o událost neodvratitelnou a lidstvu byla skrze Fatimu nabídnuta pomoc? Pokud je v tom jen zrnko pravdy, pak je vše ještě horší, neboť jsme byli obelháni a necháni v nevědomosti. Co mohlo být podmínkou případné evakuace lidí?

88623

17.01.2006 09:54

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Saddám

Gdosy 195.?.?.?

No, taky to mám vylovené z paměti, ale už nevím kde jsem to našel. Určitě to bylo na nějakých stránkách o astrologii. Tahle teorie není přirozeně ničím podložená, ovšem asi si jí brzy ověříme. Jsou zde další, jako mimozemské rozumno, Nibiru, či dopad komety. To podivné na tom je, že všichni, ať už Mayové, Sybila, Nostradamus a mnoho dalších, vidí konec jako neodvratný a lidem dávají pouze šanci za určitých podmínek přežít. Z toho lze usoudit, že válka o níž hovoří v této souvislosti, bude vyprovokována jako násladek blížících se katastrof. Takže Jacco van der Worp a mnozí další mají pravdu, když předpokládají, že "oni" už vědí a proto říká “Pokud jsou ostatní podmínky stejné, bývá zpravidla správným to nejjednodušší vysvětlení.“
http://www.eldar.cz/hade/mars_nibiru.html

88690

17.01.2006 10:55

Jak by to mělo být a není

RE: ráj na zemi

Gdosy 195.?.?.?

No, pane Janku, přiznávám že jsem nepřečetl všechno co jste tu napsal. Ale i z toho mála usuzuji, že máte v mnoha záležitostech jasno. Ale přesto bych Vás rád upozornil, že nejsem nevěřící. Křesťanská a židovská nauka však s bohem nemá veskrze nic společného. Je to pouhý mocenský nástroj jako každý jiný, a mnohá slova v evangeliích to dokazují. Učinit z člověka pokornou a nemyslící loutku mají v programu pouze dvě instituce. První je armáda a druhou náboženství. Pokud na to máte žaludek, můžete klidně lidem jenž Vám u dveří budou mlátit děti železnou tyčí, rozdávat chleba aby se najedli. Já vezmu brokovnici a ustřelím jim hlavu. A jistě nebudu nikoho žádat o odpuštění, protože jsem se zachoval jako normální rodič. Takže má zásada je: ty použiješ kámen, já použiju bazuku. Tak bych mohl pokračovat od jednoho přikázání k druhému a podrobně probrat všechny případy, kdy se jím nebudu řídit. Otázka tedy je, k čemu mi poslouží něco, čím se vlastně v jakékoliv složité situaci nebudu moci řídit.

88698

17.01.2006 13:19

Více lží o Íránu

RE: Nahá pravda

Gdosy 195.?.?.?

???.......?..?......??.......???????...?..?...??.a.......?......?? ???......!! e ........????......?.... h............

88713

17.01.2006 13:36

Více lží o Íránu

RE: Nahá pravda

Gdosy 195.?.?.?

Je to pokus upozornit na snůšku lží jenž předcházela jak útoku na Irák, tak předchází útoku na Irán. No, možná si s článkem nedal moc práce, ovšem myšlenka je zřejmá. Pokud ji pochopil i NN.

88716

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 119 219