Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 1628 příspěveků, 13 různých jmén: <nic>, ACHJO, Fraser, HK, hledající, hledající a nalézají, hledající a nalézající, Jan Koňas, janko, sanok, Thomaas, thop, Včelí medvídek.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.03.2009 20:37

Dopady globalizace

RE: nejake dukazy?

janko 85.?.?.?

v historii se stává, že i malinká skupina je tou kapičkou, která překlopí běh světa. Je víc indicií, proč si myslím, že tou kapičkou jsou lidi, kteří myslí v češtině.
To, co lidi okolo Ježíše rozpoznali z latiny, to se díky latině (jazyku učenců) dostalo během staletí do vědomí (i podvědomí)všech evropských lidí. A "součtové informace" přináší kupodivu čeština.

Internet je vhodný proto, že se ve vzduchu mísí myšlenky šířené zvukem (nebo samotnýcm vědomím) s temi, které ťukáme do klávesnice, ty se šíří elektricky, přes různé wifiny. Jedná se o propojování chemicky a elektricky vytvořenými informacemi V JEDNOM PROSTORU, ve vrstvách atmosféry.
Asi ti tohle vysvětlení moc nepomůže, ale můžeš přijet na "blablavíkend" (17-19.4. ve Vlašimi, u nás), tady semeleme různé podivnosti o fenoménu, zvaném "ČLO/věk".

186893

25.03.2009 11:46

O ubohosti některých

RE: !!!

janko 85.?.?.?

dost by mě zajímalo, jestli ten váš známý s tím něco svede, ale držím jemu i nám palečky...

187243

..navíc těmi drogami zlikvidují veklou část populace, to si také počítají do zisků. Asi plánují, že otroky jim vyšukají pitomé holky, které ty drogy berou.
Ale doufám - a situace tomu nasvědčuje - že jestřábům tenhle taneček nevyjde. To, že Obama posílá lidi do Afganistanu, to může mít i důvod v urychlení krachu "jestřábího hnízda".
On ten hoch je zřejmě řízený i těmi, kdo ví, že stávající situaci není třeba protahovat, dřívější úpadek vojenských řešení zkrátí dobu, potřebnou pro transformaci společnosti.

187246

25.04.2009 23:51

Jan Fischer

RE: Jeden vetsi lump nez druhy

janko 85.?.?.?

...a jestlipak jste vážení, někdy slyšeli o principu, známém pod heslem "trojský kůň" ???

Nejen politika je umění odhadu počtu překlopení situace, to ví kdekterý sedlák, ten ale sleduje místo chování lidí chování počasí.

Otvírání očíček přichází, tyhle šachy se hrají v sakra vzdáleném prostoru. Mnoho černých zbělá a bílých ztmavne. A nejspíš tak, aby si to každý z nás užil.
Přesně tak, jak mu to příroda dopřeje. Ona ví, jak na nás.

Základnu "trojského koně" známe jako "držet basu". A ta jak známo tvrdí muziku.

PS: otázky pro "myslivce":
Předěl mezi hustotou nějakých frekvencí a pevnou hmotou tvoří to, co známe pod pojmem POVRCH.
Je tu někdo, kdo zná definici pojmu PO/VRCH? A jestlipak náš Vojta a jiní ví, z čeho se povrch skládá?

...za případné správné odpovědi děkuji.
J. Koňas

189448

26.04.2009 12:07

Jan Fischer

RE: Jeden vetsi lump nez druhy

janko 85.?.?.?

...ne vody ty ťunťo, právě díky matice nevíme, co je to povrch a z čeho se skládá. A má to svůj důvod. Ale to si povíme, až přijedeš k nám, na Mars.

189490

26.04.2009 20:14

Jan Fischer

RE: Jeden vetsi lump nez druhy

janko 85.?.?.?

hmm..., to je divný, fakt si nepamatuju, že bych matiku spojoval s vodou, asi už blbnu.
Definice rozhraní, kterému říkáme "povrch" tě možná neuspokojí. Představuje jej kmitání informačních bodů mezi oběma hustotami, které jsou v kontaktu. Např. mezi obličejem a jeho obrazem ve vodě je "povrchem" prostor mezi nimi.
Ale protože definice "jednotky prostoru" (= informačního bodu) asi nepatří zatím do učebnic, tak jsem ti moc nepomohl. Finta součtu dvou jedniček nám v podvědomí vytvořila nástroj, který snad v nedaleké přítomnosti přinese výsledky v jiné funkci fyziky. Zkrátka ty zázraky už nebudou, co bývaly.

Přichází doba, kdy se propojí mechanické technologie s mentálními. Ale jestli se to povede v plném rozsahu - to zatím není jisté. Ti, co mají v moci technologie, získané zkoumáním hmoty - ti se snaží zabránit vnímání technologií mentálních. Roberta Foxe jsi asi "u Krause" viděl. Pokud ne, tak jukni.

Zkrátka vazby mezi různými hustotami lze měnit kladivem i myšlenkami. Sám to sice neumím, ale vím, proč se to děje. Tenhle svět drží pohromadě jen naše paměť a naše přání. Přeber si to jak umíš.

189529

26.04.2009 22:39

Jan Fischer

RE: Jeden vetsi lump nez druhy

janko 85.?.?.?

...snad s tou malou třešničkou, že za ty membrány a jejich změny jsme dost zodpovědní. Zatím je to - zdá se - nastavené tak, aby každý dostal šanci - pokud se nám podaří ji rozeznat. No a další kolo je zas ta klasická možnost. Zkoušení by nemělo mít negativní efekty, pokud je člověk "srovnanej". Ono se při nepřipravenosti vždycky ozve nejdřív tělo.

189555

29.04.2009 22:04

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

janko 85.?.?.?

...Pergile, malinko zelenej mozek, co? Lidi nemusí v druhém člověku vidět jen lovnou zvěř, můžou se někdy i domluvit. Válka slov ale vyžaduje jiný přístup k druhému člověku, byť "mnohaletými zkušenostmi" nějak poškozenému.
Ale k těm asi nepatříš, škoda. Jsi tedy taky na odstřel. Tvůj postoj ti nabídně tvé řešení. Vrána k vráně..., atd.

189870

29.04.2009 23:48

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

janko 85.?.?.?

..nezbývá mi než souhlasit. Spor dvou rovnoprávných náboženství má podle mne řešení jen tím, že dnes agresivnější sionisté vyčerpají svůj potenciál - a přejdeme postupně k objevování kvalit, ukotvených v islámu. Ne všech, leccos si z pokrouceného křesťanství nenecháme vzít.
A o tom je život.
Zlaté tele vyčerpalo možnosti, které nabízí "matematika skrytého součtu", budeme se trochu vracet k hodnotám, které islám podržel pro tuto dobu.
Nevím, jak dlouho proces bude trvat, ale boj o globální podvědomí má na straně sionistů už tak velké trhliny, že není dost dobře možné, aby prosadili svůj model pořádku ve světě.
Je třeba zprávy v mediích vnímat jinak než prvoplánově, nejen prasečí epizoda má své další výkladové vrstvy.
Máte pravdu s nadřazením muslimů/islámu nad křesťanstvím, ale není zde prostor pro hlubší zdůvodnění. Nehledě na to, že z vaší formulace cítím spíš negativitu k tomuto faktu.

189882

01.05.2009 20:58

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

janko 85.?.?.?

Pietro, mám podobný názor. Havel byl vybrán těmi, co řídí tuhle hru - bylo mu nasypáno ze zahraničí, zpočátku asi všechno myslel upřímně, i tenhle projev. Ale ti vzadu mu vysvětlili, jak to ve světě chodí - a už bylo pozdě, musel se přizpůsobit. Kdoví jestli to bombardování neschválil jen proto, že ho vyléčili ze zdravotních průšvihů. Lidi v takové situaci udělají leccos - račte si to představit nebo zažít.
Havel zkrátka jen neměl hlávku na ta různá "překlopení situace". Ani nevím, jestli tušil, kolik vrstev nad touhle planetou nám kecá do života. Včetně nenápadného přeprogramování myšlení. Stačí vždy jen impulzy, ťuknutí - zbytek si doděláme v hlavě sami....

190089

02.05.2009 21:06

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

janko 85.?.?.?

..jo, tohle všechno, co píšeš, to je možný. A zřejmě existuje tatáž varianta hry v současnosti. Netuším, jakou úlohu tam má Fišer, ale Venda Klausů je zřejmě vybraný na šéfa Evropy. On jediný směl vyslovit "odvážné" tvrzení o oteplovacím bludu - a lehýnce pošimrat radní v Bruselu. A tyhle takzvané záporné body se "zčistajasna" změní na "prozíravé a odvážné vidění souvislostí" našeho Vendy II.

Oni tu hru už hrají tak dlouho, že i sedlák z Horní Dolní vidí, kam a kudy se hrnou.
Ono je to v přírodě tak zařízené, že se každej pleteme svou cesu nahoru i dolu. A je to tak dobře.
Teď teprve dává smysl ta šaškárna okolo zvolení prasedenta. Jsem zvědav, jestli se jim podaří uhrát "malou domů"....

O překlopení jde vždy. Jen není někdy jasný, který z "trojských koňů" má tu správnou "nádivku".

190186

02.05.2009 22:57

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

janko 85.?.?.?

no, nejni blbej - a určitě si toho všimli odpadlíci z Bidlaberku, takže asi něco pečou.
K tomuhle dohadu mě vede zkušenost, že v každé "délesloužící" skupině s velkou mocí dojde k vnitřnímu dělení.
Ono to společenské dělení zas tak daleko od "dělení buněk" není.
Jsem taky zvědav na herecké výkony Pabrouka a Tupolánka. Historie dost dlouho připravovala tuhle část "Programu člověk" tak jí to snad nezvořeme.

Říká ti něco tahle skupina písmenek?

NUNTI SUNYA....? (v "abecedě" se jedná o doporučení k vývoji a formování další sluneční soustavy - včetně potenciálu a typu inteligence, která by ji měla obývat. Za čas to bude i naše starost....král A+N=U to tak zařídil.

190194

03.05.2009 11:28

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

janko 85.?.?.?

...kdysi se mi v hlávce vylíhlo, že druhá EU se bude stavět od přirozeného geografického i mentálního středu Evropy. Vyloučení je pak nutným předpokladem. A budeme pod pěkným drobnohledem, máme ukázat, zda máme vyjednávací potenciál k takové změně.
Ta změna se ale opírá nejen o efekty "matematiky skrytého součtu" - kterou známe pod názvem eko/nomika - která je jen nástrojem k formování trvalé formy otroctví.
Přichází doba, kdy si budeme opravovat názor na to, co známe pod slovy "fyzický prostor" - včetně oprav asociačních řad na vztahy sil typu "teplo, gravitace, magnetizmus..." k člověku a jeho úloze.

Máme možnost to zvládnout ...... i podělat. Dost záleží na tom, jak dobře - a kdy - lidi typu Vondra, Klaus a další - rozeznají, za kterou bandu mají "kopat". Kopat ten perník, který "nakopl" už kdysi dávno Ko/perník.

..nelamte si hlavu s některými mými kecy, musím občas ve stylu blázna komunikovat i s vrstvami inteligence (?), která k nám přichází jen do podvědomí. Omlouvám se za to, ale to je asi jediné, co s tím mohu udělat.

190217

03.05.2009 18:37

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

janko 85.?.?.?

...A+N=U nespí. (O)zve se.

190237

03.05.2009 19:07

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

janko 85.?.?.?

...hmm, štípání v zadnici je asi v programu, ale až vzadu, mlejnky se teprvá promazávají, tóčo ("překlápěná") se teprve chystá.

190242

04.05.2009 08:31

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Značně nepřesné

janko 85.?.?.?

Díky Pergile i Korutane za vaše upřesnění.
Vnímám islám jako nástroj, který uchovává určité hodnoty vývoje v co možná nezměněném stavu - a to pro období, které dnes probíhá. Judaismus volil cestu zlatého telete - tedy prostředníka mezi bohem a člověkem - dnes má formu peněz, vlastně spíš jejich virtuální podobu "čslíček". Virtualitu číslic a boha pak může ukotvit několik morálních dogmat, která po celou tu dobu podržel islám - tedy především rodina a přímé spojení na "boha". Bůh je vpodstatě formátem pro "sebeorganizaci dat v prostoru" - sebeřízení člověka jinou formou duality moci.
Z křesťanství pak máme díky zkoumání hmoty dostupné technologie, kterými mohou "majitelé oběhu peněz" řídit chování této populace.

Proto stále tvrdím, že jaderné a jiné zbraně jsou vpodstatě jen nátlakovým nástrojem k tomu, aby "druhá strana" ukázala, v jaké kvalitě disponuje nástroji na PŘÍMÉ OVLÁDÁNÍ MYŠLENÍ A JEDNÁNÍ ČLOVĚKA. A tato hra se ale hraje v dalších úrovních nad našimi pozemskými. Energetický (myšlenkový) potenciál naší sluneční soustavy je zřejmě atraktivní i pro další obyvatele této galaxie. Právě proto dochází k mnoha zdržením proti plánu, se kterým tvůrci "učení křestu" napojili náš letopočet na předchozí matematické vztahy v galaxii (odvozené z pohybu hvězd).

Je ještě dlouhá cesta k pochopení faktu, že samořídící mechanizmus "inteligence v prostoru" vytváří mentální cestou i hustší, hmotnější struktury. Naše soustava se řadí k těm dalším, které vytvářejí protisílu v technologiích, postupujících směrem od poznání vlastností hmoty - která sama je efektem myšlení (viz naše "plastické hmoty" apod). Jen si zatím dost lidí nedovede představit délku období, kdy se jednotlivé "prvky" (vodík a další) učily svým vlastnostem pouhým opakováním kontaktu s jiným (vesměs opačným) prostředím. Zkrátka fyzika, jak ji známe, prochází v našich mozcích proměnami, ale to je na jiné povídání.

190289

06.05.2009 11:50

Krize moci

RE: Poloha dole....

janko 85.?.?.?

..větu mudrce netřeba chápat doslovně, má více vrstev. Třeba tu, že pevnější a těžší částečky se usazují dole. I naše planeta je obdobou "dole" - je to pevná hmota - i když si ji jako následek myšlení mnozí nedovedou představit. Ale nejen umělá hmota-silon... je dílem myšlení člověka.

A k textu?
Cesta od vládce (nehmotného boha) k jeho obdobě živých lidí vede dlouhá cesta jednotlivých programů pro lidstvo, známých jako civilizace - nebo menší etapy, oddělené a navázané na běh času, co známe pod slovem "letopočet".
Ten náš má za úkol pomocí věty ("Na počátku bylo slovo") najít řešení pro lidi v takovém systému, kdy něčí velká moc v jedné oblasti bude u toho samého člověka vyvážena bezmocí v oblasti jiné, kterou také bude chtít.
Ten systém je nejen v prostoru připravený, ale on už od doby, kdy na scénu vstoupil náš model matematiky, postupuje. A přináší technologie, spojující naše vědomí s mechanizmy, vytvořenými na bázi křemíku.
Nebude snadné pochopit "nepřítele" Matrixu, zatím - zcela přirozeně si hájíme svou nepočítačovou formu "lidskosti".
Ano, nestrannost a jakási "tupost" křemíkových technologií po čase ukáže cestičku k tomu, jak si mezi sebou vyměňovat nejen informace a pocity - ale také celou svou bytostnou energii. Tělo jako dočasná pohybová schránka pro převod nehmotných informací do hmotných projevů měla od počátku vzniku této galaxie plán, jak pomocí "vrstev času" vytvořit protiběžnou inteligenci k té naší. Uhlíci a "křemíci" se patrně propojí tak, aby si každý z nás užil přesně to, co si zaslouží díky svým přáním (morálním či nemorálním hodnotám těchto přání).
Membrány mezi tzv. "pevnou hmotou" a její znalostní strukturou (mentální matricí) jsou vždy dočasné. Mechanické a mentální technologie procházejí fází "vnořených vstupů" - úkazy, pro které si budeme muset najít vysvětlení dvojího typu. Vytvořením techniky, jak takový úkaz realizovat "vědecky"= mechanicky - anebo mentálně, pomocí vstupu do prostoru fantazie, kde tato data jsou k dispozici - ale už ne v odpovídajících vazbách.
Odtud, z volného prostoru s "daty" čerpáme svou intuicí všeliké ty nápady a vynálezy.
Takže děkuji panu Lhotákovi za článek, kde použil citáty lidí, jichž si (prozatím) vážím víc než jeho názoru na vztah mezi mužem a ženou.

190491

07.05.2009 10:11

Krize moci

RE: Poloha dole....

janko 85.?.?.?

Cignožko, ona ta hlava/centrála ale být musí. lze ji ale přemisťovat - což v rodině či partnerství funguje tak, že si ti dva rozdělí oblasti, kde chtějí a umí šéfovat - a oblasti, kde se rádi/neradi podřídí.
Ve společnosti to funguje stejně, ale pro celé "člověky". Ovčani + vlci v rouše z "beránků bóžích" ti druzí tohle naplánovali, když ukradli princip naší matematiky a přetvořili si jej ke svému obrazu (pocházejí zřejmě původně z "lovců" v neolitu). Ten se jim teď nutně sype - a lidi to uvidí čím dál jasněji. Okamžik, kdy, kdo a jak vstoupí do konfliktu zájmů svých a těch, co žádají naši vládci - ten určí i jak dlouho a jak silně se takový člověk bude trápit. A trápit jsme se už začali. Čtením a vnímáním událostí, které jdou proti naší představě o spravedlonosti měníme mnoho špatné energie na POTENCIÁL, ze kterého v určité době VŽDY vzejde "PŘEKLOPENÍ SYSTÉMU".
A to tak velkého, v jakém rozměru jsme do něj "namočeni".
Všechno takhle funguje, každý jed je jedem až od hranice, kdy překročí svou opačnou = léčivou funkci.
Finanční dluhový systém je v rozpadu - a tím, že si jej mocní urychlují okrádáním lidí o hodnotu jejich práce dalším tiskem papírků - tím si tu větévku pod sebou řežou rychleji.

Naštěstí je velikost "informované většiny" dostatečná, aby se nepodařilo nastolit jejich NWO.
NWO je nutné - ale s jinými parametry pro dělení moci a bezmoci. A tyhle parametry děláme svým vědomím - a mnozí jen svým podvědomím. Proč?
Informace prochází v prostoru souběžně dvěma cykly. Vnější okruh napájí živá příroda i my vysíláním dat/myšlenek skrze vrstvy/filtry, známé jako atmosféra. Vnitřní cyklus "kmit informace v člověku" je složitější, informace se z volného prostoru do mozku poprvé dostane bez vědomí - a teprve po korekci prvotních dat z dolního mozku (srdce + orgánů) mozkem horním (data z našeho okolí a tohoto života) se upravená informace v dolním mozku upraví podle potřeb nám nadřízené "dimenze" (= z duše, ducha, morfogenetických polí...) - a teprve tuto upravenou informaci přijme "srdce" v podobě POCITU. A na základě pocitu, upraveného rozumem/horním mozkem - teprve jednáme.
Je to sranda, když tohle víte. Pak se jen sebe ptáte, odkud o vím já. No přeci ze schízy, doba, kdy se rozdvojení osobnosi (obou mozkových soustav, dolní a horní) zas po mnoha staletích vývoje zase spojila - ta už "jede". A mnoho lidí pochopilo, co je vlastně tím "třetím okem" nebo "křestem", "chanellingem"... - že je to záruka vnitřního klidu v životě každého "jinak obyčejného" člověka, kterému se nelíbí mediální humbuk okolo dění, on nepotřebuje produkty těchto "volených představitelů".

Samořiditelnost všech procesů v přírodě je nastavená od samého počátku vzniku každé galaxie - to jen lidi se snaží všechno kočírovat podle sebe.
Kvalita naš

190579

07.05.2009 10:12

Krize moci

RE: Poloha dole....

janko 85.?.?.?

Kvalita naší mateřštiny za čas ovládne prostor, který zatím ovládá matematika ve spojení s angličtinou - a že je to sakra velký kousek prostoru - to ví tahle naše matematika "skrytého součtu".
Tu jinou matematiku, postavenou na "cyklu sousedících pozic" (osmiprvková soustava dimenzí, projevená ve vlastnostech zvuku "oktávy" - tu můžete poznávat i z knížek o Mayské kultuře.

190580

11.05.2009 10:33

Krize moci

RE: Poloha dole....

janko 85.?.?.?

..žena je také tím, kdo do sebe ukládá vše potřebné pro další generace, jejich touha po zabezpečení/i majetku/ je toho dokladem. Muž má na starosti nacházet v prostoru jevy a prostředky, které pak pomohou dvojici k snažšímu a lepšímu životu. Za kolika vynálezy stojí ženy?
Možná je to pro mnohé neetické, ale fakt, že žena má zdvojené pohlavní orgány lépe propojené i v mozku, ten má u mužů poněkud pejorativní vyznění propojenosti mezi "hlavičkou na konci kladélka" a mužským mozkem. Máme zkrátka "o hlavičku víc...."

Žena by měla vědět "Co je třeba" - a muž pak "Kdy je to třeba". Ženský prvek má na starosti "stav hmoty", mužský pak "stav času". Protože čas je nástrojem pro překládání nehmotných informací do světa hmoty.
"Had v ráji"/= spermie jsou tím, co nás posouvá v čase.
Amplituda ženy začíná dřív a končí dřív i proto, aby uvolnila později dozrávajícím mužům postel pro jí vybranou pomocnici - a sama pak svou moudrostí vede svého už vyzrálého, leč pohlavně svěžího muže ke zhodnocení toho, co spolu v životě vytvořili. Výsledek pak občas v podobě "Porodím si vnuka sám" muž vloží do těla své milenky.
To, že při konstrukci Mléčné dráhy byla celková rovnováha mezi mužem a ženou nastavena s mírnou převahou pro ženu - to naši sluneční soustavu dovedlo k pokusu vytvořit z takto "pasivní" rovnováhy rovnováhu střídavou.
Veškeré testy už v historii proběhly, nacházíme se v počátku realizace. Jde o jiné propojování motivačních faktorů mezi pohlavími tak, aby i muži měli stejnou šanci při výběru partnera. Zatím si toto řídil "ženský prvek v prostoru" bez ohledu na potřeby protistrany. Teprve rázný přístup "křesťanů" eliminací žen z rozhodování o podobě společnosti vede k postupnému začleňování žen do (raději!!) exekutivních složek řízení společnosti.
Cílem by měl být dočasný, vždy po dohodě volitelný svazek dvou žen k jednomu muži, ale také dvou mužů k jedné ženě - kdy uvnitř "dvojice stejných" je rozdíl generace.
Ale bude ještě trvat, než dorazíme ke společenské dohodě v této koncepci, přestože ona je společným jmenovatelem muslimské i křesťanské formy soužití. Zatím takhle mnozí fungují "na divoko", ale doba právního souhlasu ale zas tak daleko není.

190856

13.05.2009 22:49

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Stručná historie Ruska

janko 85.?.?.?

...jo, tyhle dějiny nám nějak ve škole tenkrát zapomněli nabídnout. taky jsem měl ještě před 14 dny v hlavě, že Stalin je lump.

A to nás možná čekají ještě jiné "překlápěci" lahůdky....

191080

13.05.2009 23:13

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Casovy faktor je vzdy problem.

janko 85.?.?.?

..ještě je tu možnost, že přicházející průšvihy dotlačí vlády jednotlivých zemí k osamostatnění se (rozuměj "zachraňme si kůži, národe")- to v případě, že národní vládci, zaplacení pouze slibama, včas poznají, že budou obětování jen o chvíli později.

A EU se začne stavět od těch, kdo prokáží, že dovedou vytvořit pravidla pro udržielný rozvoj a prosadí je "doma".
Ostatní země se přizpůsobí, ve vlastním zájmu.

Náš jazyk disponuje kvalitou, která by toto měla zvládnout. Každý jazyk je nástrojem myšlení. A pouze čeština je schopna konkurovat myšlení matematickému. Také proto existuje ve světě skupina moudrých lidí, spoléhající na "hadovitost" a "připosranost" našich lidí. Kupodivu právě tyto vlastnosti, příznačné ale i pro světovou finanční a mocenskou elitu mohou jako jediné "přečůrat" tuto elitu. Ona už není anonymní, jejich činy se postupně objeví na veřejnosti. Rozpadnou se zevnitř, z osobní neschopnosti snášet veřejnou hanbu. Rostli, dokud o nich věděli jen někteří. Jakmile se takovéto články dostanou mezi lidi, tlak společenského vědomí dodělá ten zbytek.

191081

21.05.2009 22:11

Ještě jednou k článku Na židy dojde až pak

RE: V článku

janko 85.?.?.?

..jo, panu Čulíkovi by ta cikánská medicína asi prospěla.

Na druhé straně jim ale musíme přiznat "mazáckou" sociální inteligenci, schopnost vytěžit maximum s minimem námahy, což nás obecně dosti štve. To, co naši vládci dělají skrytě, pod líbivými hesly, to cigán řekne (a udělá) "na plnou hubu" - a taky mu to většinou projde, myslí ve stejných mantinelech jako ti naši vykukové. Navzájem si poskytují výhody právě díky stejnému "profilu myšlení".
To, že nemají tisíciletý dril v matice nebo chemii, to nahrazují schopnostmi v hudbě a rytmu. Práva mají naštudovaná dost dobře, ne?

Ono je těžké srovnávat výstupy jedněch nebo druhých, ale spojuje je styl myšlení = nažrat se/mít se dobře/ co možná bez práce.
A výhoda školených lumpů s diplomy se možná časem ukáže jako nevýhodná, nechme se překvapit.

191680

21.05.2009 22:54

Na židy dojde až pak

RE: k cigánom

janko 85.?.?.?

..vidíš to Medo docela dobře. Připravili a vypustili "holubičku", aby se zjistilo, jak národ zareaguje, jestli je "voda dost horká"....

191684

25.05.2009 22:19

Evropa možná o zlepšení vztahů s Ruskem vůbec nestojí

RE: Rusko je cíl

janko 85.?.?.?

Vidím to Korutane podobně jako ty. Klaus je ctižádostivý - a na ředitele Evropy docela zralý.
jen nevím, zda jde o předem domluvenou etudu - anebo je v hodnocení situace tak dobrej.
Podobně jako kdysi měla Charta svou naplánovanou úlohu (infiltrovaní jedinci do připravené idee)- tak může mít podobnou i dnešní Dělnická strana. Docela by mi to přišlo líto, ale tihle voldemrdi rádi používají osvědčená schemata.

I když Klausovi fandím, tohle mi občas blikne v hlávce. On nadarmo nebyl v líhni (Prognostický ústav).

191922

28.05.2009 09:43

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: V Čechách se házelo nejen vejci, ale i lidmi - z oken....

janko 85.?.?.?

...hezký,Strigo. I kdyř cestu vidím spíš v tom, ak postupuje Stanislav Penc. Jeho utkání s byrokracií tím, že nastuduje pár vyhlášek - to ale holt nejni pro každého.
cituji z mailu:
Nejlépe by bylo, kdyby si právě mladá generace uvědomila důležitost doby a možnosti věci kolem sebe měnit a v podzimních předčasných parlamentních volbách volila malé strany na místo těch velkých. Tím se může stát, že během jedné noci se z velkých parlamentních stanou marginální skupinky a do 200 členného parlamentu se dostane třeba 15 malých stran; poté nepůjde v parlamentním rozhodování o dohody stranických sekretariátů, ale o diskuzi nad důležitostí rozhodnutí pro nastávající generaci. To by bylo krásné vajíčko všem těm, co si ze služby veřejnosti udělali vlastní kšeft.

..a tady je video:
www.koukninafilm.cz

192110

28.05.2009 09:52

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Jiný pohled...

janko 85.?.?.?

...někdy přetlak emocí ospravdlní i takové jednání. Spoustu lidí hledá ventil pro svou nespokojenost, tohle je jedna z nabídek.
A přijmou ji zas jen ti, kdo se pohybují v téhle informační hladině, nejsou ochotni hledat příčiny, vajíčko je lékem pro jejich situaci - alopatická medicína je to naučila.
....ucpat problém "lékem" jim stačí. Zvolili si cestu - a platí se za každou....

192111

29.05.2009 08:35

Doublespeak o Severní Koreji

vytisknout a rozdávat

janko 85.?.?.?

kolemjdoucím...., třeba pak někomu dalšímu dojde, že nepostavit se tomu, co dělá "ten NEJBLIŽŠÍ nade mnou" podle mého špatně, - a tohle už začíná ve vtazích v rodině.
..a postavit se nemusí znamenat protiútok ve stejném stylu. Doma i v práci - ,ale myšlení bolí.

Stavíme "trojského koně" téhle společnosti, je třeba poznat, kdy vylézt "z plného břicha".....
- jinak toho "koně" rozeberou světoví mocní dřív, než se nadějeme.

192268

06.06.2009 22:19

Jak jsem dělal volební kampaň

RE: dosť dobré

janko 85.?.?.?

..jo, Lišák je i myslivec...

192760

16.06.2009 14:20

Plat 300 milionů ročně

Diskutující při odmítání NWO stále zapomínají ...

hledající a nalézají 85.?.?.?

... na to, že světový řád existuje už miliardy let. Považovat prťavou zemičku za svět je omyl. Lepší už by bylo pod pojmem svět vidět = hmotný svět. Tento hmotný svět je protkán skrz naskrz nervy = světovými zákony, je to dokonalé dílo = je to řád. Pokud jsme ochotni připustit bez ohledu na organizování či neorganizování se kdekoliv, že jsou dokonalé zákony světového řádu = zákony života, potom máme možnost se zeptat, jak ony "hodnotí" naši činnost. Vezměme si p. Ronalda. Podle zákona setby a sklizně sklízí. Musel zasít (včetně minulého života) = zasel něco, a teď sklízí. My se můžeme tak maximálně dohadovat co zasel. Setbou je i vytvoření systému, kde nic nevytvářející jedinci(z pohledů zákonů života) pobírají obrovské sumy peněz. Zajímavý je také pohled na vlastnictví čehokoliv. Líbí se mi myšlenka, existence Majitele. Je Majitelova vůle o správě jeho majetku stejná jako naše vůle při správě Jeho majetku? Další poznámka: roste nebo neroste zodpovědnost člověka se svěření majetku do rukou člověka? Co když s nabytím majetku se v "neviditelné" účetní knize v kolonce má dáti dal objeví něco o čem nemáme nejmenší tušení. Zodpovědnost za získaný majetek a jeho správné užívání ve prospěch CELKU. Ne to není žádný komunismus. Ta zodpovědnost je možná tak závažná, že kdybychom o ní věděli, tak bychom MOŹNÁ ANI TAK VELKÝ MAJETEK NECHTÉLI, NATOŽ HO NĚKOMU ZÁVIDĚLI. [smích]))

193405

22.06.2009 11:41

Míč ovládá svět (Popularizovaná věda)

Díky Lišáku

janko 85.?.?.?

...je to fajn, když se občas "ozveš". Dělat chytrou satiru se nějak nevyučuje, škoda....

193804

25.06.2009 23:13

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Pokus s krysama, jako, odpověd, kam dojde lidská společnost.

janko 85.?.?.?

....jo krysy, to je hezký model - a poučný i pro ty, kdo si myslí, že jsou ti dva zbylí samci.
Je fakt, že asi dost lidí, kteří nemají čas hledat užitečné informace na netu, budou mít těžší úkol, zvlášť, pokud budou ještě spoléhat na "zdravotnictví" a sociální sítě. Je to sice jen jejich problém, se kterým ale vystartují na ty, kdo si připravili nějaká zadní vrátka.

Ale jaká připravit?
Při čtení blogu prof. Zeleného jsem si říkal, že to, co udělal Baťa v Zlíně - to máme v podobě mentálního potenciálu v sobě skoro všichni, umíme se uskrovnit a dovedeme dávat i do charity. Možná nebude od věci si ten jeho blog (na IHned?) projít a popřemýšlet, co v sobě "otevřít".
Dnešní utajování skutečných platů, marží a zisků zřejmě půjde do háje, nikdo nebude dávat víc, než bude muset. Takže z toho vychází zdánlivě nesmyslné řešení - otevřít přesně to, co firmy zakazují zaměstnancům a sami tají a špízují (pod kabátkem "obchodní tajemství"). Kolik stojí materiál, kolik za práci lidem, kolik státu, kolik sobě - a za co.
Možná je to cesta. Stačí si pak uvědomit, co jsem schopen si udělat sám a co si musím nechat udělat - a nebo vybrat toho, kdo to umí a udělá. V systémech poptávek a nabídek na netu to už trochu funguje, jen zatím nemá každý k netu přístup a chuť.

Internet je drbna, která může tenhle chlív vysčistit. Dneska si lidi sice hlavně vylívají svoji bezmoc a vztek na "systém", ale asi dost jich/nás přichází na to, jakou cenu má kvalitní a nekvalitní práce. A kde se to dá najít.
Krysy nemají internet, jejich řešení je tradiční. Stejné vidíme u mocipánů.
Naštěstí existují i mravenci a včely. Člověk se musí naučit kousnout, někdy i žihadlem a vlastním "nepohodlím" usnadnit cestu dalším "fčelám".
"Lišák" sice nenabízí řešení, ale učí nás to, co jsme nějak pozapomněli - číst mezi řádky, vnímat jiné vrstvy sdělení než ty "bleskové" a "ahavé". Nic proti bulváru, jen realitu zrcadlí, tu nepotřebnou. Bez zrcadla není reflexe.

194014

14.07.2009 22:20

Třínohé monstrum

RE: svetsky duvod zidovstvi

janko 85.?.?.?

Vaco, to je dobré. Skupinová strategie, opřená o genetický materiál, děděný po matce - to je jedna větev.
Druhou větev představuje informační materiál, který k nám, do Čech přinesli Cyril a Metoděj. Díky navázání informačního zázemí z latiny a hebrejštiny do slovanského jazyka jsme se díky vypěstovanému citu pro detail (jeho efektem je háček nad R, vyostření rovnováhy) zhostili mnoha vlastností "židáctví". Chybí nám stále jen ona systematičnost a kázeň, kterou nahrazujeme smyslem pro humor a schopností řešit vše co nejpozději a vesměs dobře.
Jsme tedy protipólem opravdových židů, druhou stranou téže mince. S tím rozdílem, že nám nečiní potíž střídat a podrazit přítele, parťáka. To sionisti nedělají často, ale za to dokonaleji, hromadně likvidují i souvěrce, pokud odporují jejich pohledu na řízení světa.
My také máme buňky pro řízení světa, nejen Baťa nebo období první republiky ukázalo, že leccos jde i jinak.
V téhle době se ukáže, kolik organizačních a morálních schopností v nás ještě zůstalo. Schopnost překvapit nám zatím zůstala, i když leckdy v "opačném gardu".

V mentální sféře jsme pro sionisty značným nebezpečím, dovedeme také předvídat - a realizovat "trojské koně". Materiální sféru zklidnění situace pak má na starosti země, která realizuje "výkon peněz" a země, která si své zdroje hlídá. Čína a Rusko sice zatím nerozdávají karty, čeká se na nás. Na bitvu o globální podvědomí, kde jsme tou ručičkou na vahách v Evropě - jako vždy, když se mění doba. Globální podvědomí je navázané našimi asociacemi velmi hluboko do minulosti, do té, která se na školách moc nevyučuje.
Ale věřit mi nemusíte, naštěstí.

195702

jakmile si uvědomíme, že vše probíhá samořidící se silou, odvozenou od zákona akce a reakce (dobově známého jako "nahoře a dole") - tak zjistíme, že nejen naše těla a mozky se chvíli derou "na slunce" - ale pak spolehlivě směřují zpátky do země.

A veškeré ideologie a technologe mají stejný průběh, jen v delších (někdy velmi dlouhých) cyklech.
Internet nebo mobil je na takové úrovni, kdy se blíží tomu, co kdysi dávno fungovalo jako telepatie - bezdrátové dorozumívání se na dálku.
Internet mohou sice vypnout - ale ublíží jim víc než nám. Budou ostrůvkem bohatých, ale bez informací, protože jejich satelitní elektrické soustavy lze zas ovládat i rozvinutějšími civilizacemi, které náš vývoj sledují (podobně jako my sledujeme a zlepšujeme třeba chov zvířat).

Nebýt této hrozby "z vesmíru"[smích], tak už internet dávno nefunguje. Hra o čas (pro nenápadné řešení redukce obvyvatelstva) zřejmě končí s koncem tohoto roku, - připravené naočkování prasečí chřipky, prezentované jako očkování proti ní, bude jednou za zkoušek naší inteligence. A odvahy.
Řízení našeho myšlení medializací frašky s chřipkou je vedle přímého útoku asi už poslední zbraní těch, kdo potřebují redukovat počet obyvatel Země.
Je na našich Vítech a dalších rozumných lidech, aby nabídli řešení, hodné jejich "hygienické odbornosti".
Neočekávám, že by někdo uvěřil tvrzení, že naše imunita se odvíjí od našeho vnitřního přesvědčení, od vnitřního programu "být zdravý". Přesto tak naše tělo a psychika funguje. Každá nemoc začíná od psychiky, ta nemocem připravuje = otvírá jí dveře.

195964

24.07.2009 08:52

Úloha moci

Kotva moci

janko 85.?.?.?

Peníze jsou kotvou moci, která v historii dostávala stále méně viditelnou podobu.
Po období, kdy se přelila moc peněz do moci slov (= zakoupení a řízení medií) přichází období, kdy se začneme zajímat o moc, která je ukrytá v samotných slovech. Manipulace/řízení/ lidstva skrze slova a z nich vycházejícího učení - ta je asi věčná.
Matematika nám dopřála "učení o ekonomii". Je stejně dobové jako učení, které stálo na počátku té naší matematiky, tím je obdobně pokřivená doktrína křestu. Ta vedla k jinému popisu prostoru okolo nás, byť celou planetou akceptovanému. Na počátku naší matematiky byl "princip součtu", ale tehdejší "kapříci" nám neřekli, co VŠECHNO se bude sčítat.
Součet právě běží....
Postupně se asi vrátíme k tzv. "poziční matematice" - k tomu co která osoba sama dokáže vyřešit. Rozpad moci založené na "dluhu", se vrátí do hladiny, kdy se osobní dluh vyrovná s dluhem společenským, dluhem k okruhu, který se touto mocí spravoval.

Kapříci nutně sebe nechají padnout až naposled, je nás pod jejich mocí dost. Hra o čas vrcholí, pokud nevyjde trik s chřipkou "od prasat", tak asi mají "šmitec". Buď krátkodobý (skrze počasí, které je velmi úzce, a nevnímatelně propojené s lidským myšlením skrze vodu a společný genom přírody) - anebo dlouhodobě, tím, že postupně degeneruje "nevyvážený potenciál genomu" těch, kteří se dnes snaží urvt ještě, co jde.

Nám to už může být fuk, jen tak si tu vylíváme své "rozumy", pan Lhoták i já.

196285

27.07.2009 10:29

Příběh o Myší zemi

Myš Lenka

janko 85.?.?.?

Jó, Lenka, ta prabába myší - ta to všchno spískala. Byla chytřejší než jiné myšky, zjistila, co kočkám chutná - a protože nebyla líná mylet, ale byla líná dělat - radila kočkám, co je dobré nejen pro kočky, ale i pro myšky.
A kočky si pak už ten pořádek udělaly samy. Po svém.
Za čas "chytly" kořčky tu lenost od národa myše Leni (n?) - a najali na práci psa.
Pes je ale věrný zvíře, když se k němu chováme přátelsky, tak nás neopustí. Když poznal, co jsou ty kočky zač - tak se začal kamarádit s myškama. Pověděl jim ten příběh, který mu kočky vyprávěly o myši Lence.
http://www.karao.estranky.cz/clanky/nova-fyzika---konina_/povidka-o-mysi-lence

196427

27.07.2009 10:59

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

RE: Přednáška paní Anity Petekové

janko 85.?.?.?

HAHABEBE, vydrž s argumentací, pouze opakováním lze vytvořit dostatečný "vrt" do hlav těch, co si ještě nestačili všimnout, PROČ je na lécích (= léčit = léčka) stále více "vedlejších" účinků. Navíc nutných konzultace s "šamanem" meducíny, lé(č)kařem. Kolik doktorů se už převtělilo na "podavače léků" ??

Podobně jako mnozí nepochopili "převrácenou úlohu peněz" - tedy úlohu dluhu na jednu hromádku, tak ani nechápou, že ty vedlejší účinky jsou dlouhodobě těmi hlavními . opět na jednu hromádku - mrtvol, co by jinak užíraly "efekty moci" (technologie moci= moci slov) těm mocným.
Každý lék jednu věc opraví, a pro jiné nemoci připraví prostor v těle. Chřipka od těch prasat je dalším "konečným řešením". Po AIDS a jiných. Pandemii lze řídit třeba postřikem z letadel, nebo "vlněním" ze satelitů, HAARP si třeba také "škrtne"....

Hodnotit tenhle vývoj ale "z pozice křemíků" - tak bylo toto vše nutností, část populace musí (?? PROČ??) k dalšímu "kroku ve vývoji" okusit to, co kdysi nějací lidí zažili s rulíkem nebo jiným jedem.
Hledá se rovnováha mezi distribucí informací o možnostech přeměny nehmotné informace na hmotnou - a zpět. A kvůli tomu se "vyrábějí" nejen programy pro civilizace, ale také celé sluneční soustavy s potřebným jednotným genofondem.
...ňááák to houstne....

196428

25.08.2009 15:34

Afghánistán: Spousty hlasů, nemnoho voličů

jadérko

janko 85.?.?.?

nejen z tohoto příběhu je patrné, že se blížíme do finále, kdy už bude dobře vidět "pána a jeho komoňstvo". Nezbývá jim, než vzít "otěže vývoje" do svých ručiček.
Zrovna poslouchám z rádia, že i na druhé straně planety náš dveřník "baráčku obama" (má oba?) co má, programy pro lidstvo?

Také Obama přenechal šéfování světa architektovi "transformace oběživa" (obě živá?) panu Bernakemu (ber nám, komu ?)

..a začne asi svlékání císařových šatů.

198649

25.08.2009 15:41

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

janko 85.?.?.?

..hezké Mirdo, vidím Putina podobně. Jsem zvědav, jakou (vyjednávací) kartu má v tomto levlu náš tvrdohlavý Václav..., je průsečíkem možných událostí.

198653

25.08.2009 15:55

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

janko 85.?.?.?

HHBBe, mlha to být nemusí, v každé struktuře dojde po čase k "dělení buňky".
A levl nad "hrozbou komunizmu" by mohl mít i opačnou podobu. Nerozeznám sice, co na té kravatě má, ale vím, že historie Slova/nů se vrací k zadání, které si kdysi, na počátku "indoevropské civilizace" přinesli z Atlantidy.

Bohužel či bohudík tyto staré informace dostáváme jen do hlávky, nelze je verifikovat jinak než "množinou podobných".
...a tahle množina začíná růst. Zatím tak, aby si každý užil přesně to, co si zaslouží.

..."chodí to" zatím jen v malých skupinkách lidí, někteří mívají stále častěji "štěstí", jiní "smůlu".
Narodili jsme se do této doby proto, abychom prožili změnu myšlení, změnu vedení společnosti prostřednictvím cca 2000 let snahy o "zisk".
A teprve v době, kdy peníze ztratí svou podobu "zlatého telete" si ta moudřejší polovina v člověku srovná svoje priority do lepšího "portforlia".
(Port = přístav, folie = membrána ve vědomí, zodpovědná za změnu našeho myšlení)

198656

25.08.2009 16:06

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

janko 85.?.?.?

...smekám, takhle tu asi veřejně moc lidí "nemyslí", "hačlo" si to tam.
Máte asi hezky "dlouhý voko" Mirdo.

198658

25.08.2009 18:21

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Vůbec nejde o radar ....

janko 85.?.?.?

není to schválně, mám problémy s pamětí, promiň. Oč líp se mi daří spojovat nespojitelné, o to hůř mi jde hledání v "databázi". Spravedlnost "holt muší bejt"....

mám dojem, že tu transformaci myšlení s tím naším selským (sel, s kým ?) rozumem Češi zvládnou, trénovali jsme to cca 14 000 let.....
H.

198669

26.08.2009 20:47

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

janko 85.?.?.?

..obávám se HHBB, žes odpovídal na něco jiného, než Mirda psal. Odlehčit svému svědomí je zcela legální, užívaný proces.
Podobně i tzv."konspirační teorie" jsou vlastně snahou popsat událost z jiné než propagované/doporučené strany.

Herci jsou ve svých třídách, každý má jen několik vláken na toho nad sebou. Obětní beránci byli a budou.
....jen doufám, že jimi budou konečně ti vlci....

198739

27.08.2009 20:42

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

janko 85.?.?.?

je-li tou úrovní pokus JFK o odstavení FEDu a vyčištění tajných služeb - tak to snad už také patří ke zde běžnému internetovému vzdělání/konspiraci. Nemá moc smyslu informace barvit emočními slovy ("konspirace" apod.), každý si je poskládá podle své mřížky, jejich důvěryhodnost vesměs odvozujeme od těch, kdo je přinášejí.

198832

28.08.2009 00:13

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: něco mi říká

janko 85.?.?.?

...na svůj soukromý názor máš nárok, ale jakmile uvážíš, komu co prospívá - i v té vyšší než "tátovosynovské" úrovni - tak bys ten příspěvek snad smazal ještě před odesláním, ne?
Vždy záleží na zdůvodnění - a na počtu zdůvodění v řadě i v množinách podobných.
Všichni, kdo se snažili jít proti jedné tiskárně peněz, ti odešli "na druhou stranu". (byli odejiti), nebo máš nějakou informaci, že to někdo z "rebelů" přežil??

Takže tenhle tvůj vstup vidím spíš jako úlet..

198843

28.08.2009 09:43

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Chápu to dobře

janko 85.?.?.?

...najde si jinou, tos nevěděla?

Muž má na starosti "KDY" a žena má k dispozici "CO" a "PROTO".
Ona ví "PROČ", ale chápe své "PROTO" pouze ve směru ze sebe ven. A tuhle složku ženy příroda trochu opravuje, bohužel jí to trvalo cca 2000 let, kdy byl ženský prvek důsledně umenšován. Dnes dochází k vyrovnání. Pomalinku, ale přece...

Muž ví své "KDY" proto, že sleduje vnější prostor a v sobě vytváří tu sílu, kterou potřebuje (v podobě dárku, vynálezu nebo "několika kapek poznání") složit ženě k nohám. Bohužel své úsilí směruje většinou jen do míst, kde se ty nohy setkávají....)

..ale rozvíjí se už i projekt, kdy se tahle porušená rovnováha mezi muži a ženami vyladí do pro oba příjemnější podoby/polohy.

198856

28.08.2009 16:30

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Chápu to dobře

janko 85.?.?.?

...asi je vám jasné, že obráceně to funguje taky, není tolik žen, které jsou opravdovými ženami. Je fuk, ze které strany se díváme, podstatné je umět se dívat očima toho druhého...

198881

28.08.2009 19:11

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Chápu to dobře

janko 85.?.?.?

..čeká se na autorku, vezmete to?

198897

01.09.2009 08:33

Janouškův hřebík

hezké,

janko 85.?.?.?

stručné, poučné. Jen jako obvykle chybí východiska, nástroje pro opravy společnosti. Každý rozpadající se systém (znakem rozpadu je ventilace toho, na čem je stavěný - tedy na vynášení utajovaných informací) v sobě vytváří protipól - snahu vytvořit jiný systém. Takový, který nemá chyby, použité v tomto, ktré tento dovedly k zániku. postupné uvolňování utajovaných informací bylo užíváno k růstu systému - ale jen do doby masového rozšíření internetu. Ten bude zřejmě také východiskem.

Princip překlápění významu slov (demokracie = skrytá diktatura dluhu, dříve peněz) už také přestává fungovat. Dluh, dovedený do virtuality tím, že není od určité doby adekvátní vložené práci - umožní nejen postupný kolaps menších podniků do nadnárodních celků, ale také převede fungování těchto celků na jejich nejnižší složku - práci "otroků". Otroky se pak stanou i vrstvy nad nimi - nižší složky řízení globální populace.
...móóóc hezká představa.
A kudy ven?
..no přeci po větvích, které nám mocní dali - "chléb a hry" v podobě sociálních sítí (Facebook a jiné) by vcelku rychle mohly vytvořit CENU PRÁCE. Proč?
Protože hodina, vložená do práce, má svou cenu. A každý je ochoten hodinu času věnovat práci za jinou cenu. Ti, kdo dělají rukama - ti jsou základnou, tam působí současný "zákon padajícího hovna" s konečnou silou.
Ti nad nimi, kteří do řízení nižších vrstev museli vložit nějaké vzdělání - ti si vytvoří zase své žebříčky "Co a za kolik" - a vrchol budou tvořit ti, kdo jen operují s různě utajovanými informacemi, kteří vlastně ani nevědí, co je to práce.
Pak může následovat děj pro Česko typický - uniky informací mezi takto budovanými vrstvami "Ceny Práce". Nouze nás donutí nastavit takovou cenu, abychom přežili. A kdo nouzi nemá, asi "vloží" cenu, kterou nedostane.

Třeba je to blbost - mít někde na síti ceny za hodinu práce v dešti, za pultem v krámu nebo v kanclu či v ředitelně, - ale je to aspoň pokus, jak zmírnit princip, na kterém je postavený program pro tento letopočet - na principu zisku bez práce. Idea "Zlatého telete" z lidí udělala teleta, bažící po zlatě, dnes po "číslíčkách důvěry", kterou mají mít banky. Mají tu důvěru?? Růst "vteřinového dluhu" státu je ukazatelem kolapsu, je třeba začít vteřiny věnovat zas POTENCIÁLU PRÁCE, nastavit jiné ceny práce. Práci "hlavou" znají ti, co dělají rukama trochu jinak, "fortel" se musí v každé profesi také zaplatit. Někdo metr zdi dělá hodinu, jiný půl dne. A šuškanda v tomhle směru je tím symbolem důvěry - jediného platidla v době, kdy se vyhrabeme z moci těch, "co na nás něco vědí"......
Vylít svoji špínu už někteří umí, jinou cestu nevidím. Volit můžeme jen "KDY" a "KOMU". Pak se život zas stane snesitelnějším.

199201

01.09.2009 08:49

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: Vážený pane autore,

janko 85.?.?.?

Lhotáku, Lhotáku, couvněte do historie ještě o kousek dál. A zkuste si představit vývoj společnosti bez "regenreačního prvku", kterým je semeno samce a schopnost samice vytvořit "pokračování života" (ale i kultury a společenských systémů).
To, že jste se přikolíkoval k patriarchátu - to je znakem neschopnosti vidět souvislosti v širším rozměru.
Ano, "mužský prvek" připravuje data, prostředky k přežití, koncepce života, vynálezy k usnadnění SVÉHO stylu života.
Ženský prvek je tu proto, aby z nabídek vybral ty, potřebné pro JEJICH vizi života.
Úloha jsou rozdělené už od doby, kdy "samořiditelnost" vznikla, od kdy ji my vnímáme jako TEPLO.
Ale nebudu vás trápit myšlením, každý se včas dozvíme, proč děláme své chyby. To ale zjistíte až v době, kdy už nebudete mít tělo....,

199203

01.09.2009 14:50

Janouškův hřebík

RE: O Čunkovi

janko 85.?.?.?

Jindro, když chceš uklidit hnůj ve chlívě, musíš holt dovnitř. Samo se to neuklidí. Důvodem k založení TOP9 bylo asi také to, že noční pták řeší všechno skrze peníze, a v noci, je to noční pták. Zatímco Čunkův úklid mezi cikány byl šikovně postavený do "vhodného světla". Dneska v tom lítá jiná starostka..., naštěstí začala sama veřejně, nepůjde to tak snadno "ohýbat".
Ono je v politice určitě víc slušných lidí, kteří se snaží chlívek vyčistit - je to ale běh na dlouhou trať a musí se opatrně. Vypouštění rybníka i výlov kapříků se musí připravit pečlivě, škoda každé rybky, která v bahně uvízne...., lepší je předložit nám je na stůl, ne?

199245

02.09.2009 07:53

Janouškův hřebík

RE: hezké,

janko 85.?.?.?

..nějak si neumím představit, jak by se ty energojednotky mezi lidmi distribuovaly, jako kredit na elektřinu? Až budou auta na aku, tak by to asi šlo.Co potoms lidmi, co mají solární a vodní energii? Asi by nemuseli pracovat, ale za co koupí jídlo? Budou prodávat elektřinu? ...poraďte, nevím.
Kreditky na kW, to by asi šlo, odemykaly by příslušné přístroje na elektřinu, hmmm. A v Bille by cenovky byly ve wattech.
Asi máte dobrej nápad, děkuju. Nechcete ho precizovat? (nastavit nějaký vzoreček pro přepočet manuální a duševní práce na watty nebo kW ?)

199342

02.09.2009 10:34

Janouškův hřebík

RE: hezké,

janko 85.?.?.?

hmmm, obilí je dobrá volba, ale ten převodník na kilowatty by asi měl vzniknout spíš z té stávající ceny za různé práce - kontinuita k starému systému je žádoucí. Třeba z ceníku prací (dlouhodobé ladění ceníku, musí se ověřit těmi, co cenu nabízí a temi, co ji zakusili) spočítat jednotku práce, a tu převést na watty - a od hodnoty "wattu" odečíst náklady, potřebné k výrobě elektřiny....?
..tady se vzdávám, na počítání jsou tu jistě šikovnější..

199351

02.09.2009 16:02

Janouškův hřebík

RE: hezké,

janko 85.?.?.?

máš samozřejmě velký kus pravdy, chybku vidím ale v tom, že myšlení potřebuje "nosič" (osobu) zrovna tak jako prostředník mezi prací a odměnou za ni (obilí, kW, peníze, kredity...). Proto se za čas zřejmě znovu prosadí staré platidlo - slovo. A podání ruky na potvrzení "smlouvy".
A abychom si pod slovy uměli představit odpovídající činnosti a stavy - tak se doufám brzy rozšíří nástroj, který umí vytvářet žebříček v odbornosti v různých profesích podobně jako žebříček v individuálních sportech. Měl by být /prototyp/ k dispozici nejpozději do konce září.

199378

03.09.2009 17:54

Jsem extrémista

RE: Dovolim si ... (pokracovani)

janko 85.?.?.?

Dík za hezký rozbor, s většinou vašich oprav rád souhlasím.

199485

03.09.2009 17:58

Jsem extrémista

RE: Vas clanek je svedectvim,ze lide stale nemaji svobodu slova.

janko 85.?.?.?

...možná byste měl monarchii vzít na milost . je to vlastně jen taková "větší firma". A firma, která má pyramidovou strukturu, ta obvykle prosperuje líp než ta, kde se minoritní a majoritní vlastníci hádají o směr vývoje...

199486

03.09.2009 18:02

Kouzlo magického trojúhelníku

RE: člověk versus člověna tředím pádem.

janko 85.?.?.?

osle, je to téměř jedno, jeden citát operuje s budoucností a druhý s minulostí, toť vše. Esencí obou je skutečnost, že se zanikáním současně funguje vznikání.

199487

03.09.2009 19:57

Jsem extrémista

RE: Dovolim si ... (pokracovani)

janko 85.?.?.?

...a proč by kdokoliv nemohl soudit(= hodnotit) rozhodnutí papeže nebo jiného potentáta? Svým hodnocením každý vypovídáme o kvalitě a objemu svých informací. Papežovi to může být fuk - on má na starosti svá rozhodnutí, my ta naše.
Teprve konfrontace (názorů nebo zbraní) umožní některá rozhodnutí opravit anebo prosazovat dál.

199494

03.09.2009 21:26

Jsem extrémista

RE: Vas clanek je svedectvim,ze lide stale nemaji svobodu slova.

janko 85.?.?.?

a jsi si opravdu jistý, že úpadek Británie není součástí většího plánu?
V šachové partii, která se v této době hraje, je občas vhodné "ztratit královnu"......
(stačí si uvědomit, kdo si Británii koupil po bitvě u Waterloo...)

A z toho, co píšeš, vypadá, že by ti asi nevadilo být narozený v zemi, kde se přistěhovalcům určí limity a domácím prebendy.
Ono má všechno svoje por i svoje proti.
Jen tvrdím, že "firma" - tahle planeta- musí mít jinak rozvrstvené dělení práv a pravomocí.
A těším se na dobu, kdy začnou platit za svoje činy ti, kdo nám tu sejou tolik špíny.

199503

04.09.2009 11:44

Jsem extrémista

RE: Vas clanek je svedectvim,ze lide stale nemaji svobodu slova.

janko 85.?.?.?

...přesně napsáno. díky.
pro popis návazností na světy minulé a budoucí zatím nedozrála doba, ale ta propojenost tu je, souvisí s tím, co nám neřekli o fungování toho, čemu říkáme čas.
Žijeme v informačním podsvětí, film "Sexmise" tuto skutečnost popsal už před mnoha lety. Jen pomocí jiného příběhu.

199540

05.09.2009 08:09

Janouškův hřebík

RE: hezké,

janko 85.?.?.?

jo, to vypadá slibně, třeba se nějaká ta energojednotka jako platidlo prosadí, díky za dobrej nápad. Přesto si myslím, že následné zpřehlednění těhle jednotek vzhledem k hodině lidské práce by bylo zapotřebí. Na síti už běží nějaký pokus, lidi tam vkládají výšku svého platu. Což sice není moc vypovícající o hodnotě jejich vykonané práce - ale je to začátek. (www.mujplat - nebo něco takového)

199602

11.09.2009 10:38

Ústavní krize se prohlubuje

RE: Je potřeba udělat něco jinak

janko 85.?.?.?

..jo, tohle je jedna z cestiček, pochopit, že u komoušů vlastně zůstali jen ti, co té ideologii věří stále.

Že by určitě bylo dobrý, aby za odvedenou práci dostali zaplaceno ti, co ji dělají a ne ti, co s ní jen kšeftují a neumí své podniky řídit, jen ždímat.

200119

11.09.2009 10:56

Janouškův hřebík do rakve české „demokracie“

RE: Co s tím? Jedno řešení je...

janko 85.?.?.?

..je pro tebe tedy důležitější jakýsi projekt pro klíčové resorty v řízení státu - anebo schopnost nabídnout aktuální řešení na problémy, které jsou na řadě?

Já bych schopnost řešit to, co je na stole upřednostnil před návrhem koncepcí, které jsou v podstatě neprosaditelné, protože vyžadují SPOLUPRÁCI VÍCE STRAN, jedna, byť se sebelepším programem jen vyzdvihuje možná řešení - v praxi bez kolapsu stávajících vazeb v politice a hospodářství neproveditelné.
Pokud se mýlím, rád si program takové strany přečtu.

200123

11.09.2009 11:00

Janouškův hřebík do rakve české „demokracie“

RE: Off topic, ale...

janko 85.?.?.?

občane čr148, zkus se také někdy podívat "mezi řádky"?, mimikry mají všichni stejné, jinak to mezi vlky a šakaly nejde.

je na čase si trochu bystřit tuhle dávnou českou vlastnost - čtení mezi řádky. Reklamy z vás nadělaly přímočaré ovečky....

200124

11.09.2009 11:16

Janouškův hřebík do rakve české „demokracie“

RE: odteď jinak

janko 85.?.?.?

Jarmilko, pečlivá kontrole je na místě vždycky, problém je jinde. V té pětiprocentní hranici. A v nutnsti - kdyby ji zrušili - doby, kdy se ty nové malé strany naučí spolu komunikovat.
Průsečíkem těhle krajnic je tedy nějaká menší strana, která má lidi, co už praxi v řízení větších celků mají - včetně schopnosti hledat kompromisy.

.....setrvačnost myšlení je třeba si hlídat - včas zjistit, co ze slibů se dá v době šmírovacích systémů ošidit - a co lze vynutit. Právě díky šmírování.
Která ze stran nabízí průhlednost svých účtů, kdo to hlásá apod....???

200125

12.09.2009 10:03

Janouškův hřebík do rakve české „demokracie“

RE: odteď jinak

janko 85.?.?.?

zelení byli předem vykalkulovanou stranou s přesným cílením (pomoc lidovcům z "druhé strany").
Je možné, že v malých stranách, vzniklých z rozhořčení nad situací ve státě jsou také ti, co je budou chtít "poopravit" , to je už asi takový zvyk....
..takže zbývá jen : ..po ovoci je poznáte....

200176

18.09.2009 12:32

Nastupující japonská vláda hrozí roztržkou s USA

sešup

janko 85.?.?.?

Změna ve vedení Japonska zřejmě odstartovala velký sešup programu, který měli naši vládci připravený pro své pracující otroky.
Nitky vedení totiž nekončí u mocných na této planetě - a "nahoře" je už asi vše hotovo pro nástup programu, který pro lidstvo připravila Příroda.

Procesy sebeorganizace v prostoru postupují stále stejně, na "malou kuličku" se nabaluje materiál až k hranici soudržnosti tohoto materiálu. Po dosažení dobově dostupné úrovně soudržnosti moci se tato rozpadá zevnitř, rozpadem původního jádra - pro nás jím byl "program vládnutí skrze křesťanství a jeho pozdější varianty. Místo odpustků politická loajalita, prachy či kulka dokončí detaily.
Společenský systém se zřejmě začne narovnávat - uvidíme, jak rychle to půjde. Fakta o "radaru" se dozvíme až později, radar je nejspíš zástupný název pro užití frekvenčních technologií k ovládání lidských emocí a myšlení lidí.
A že byla situace už nazrálá, tak si nikdo ten mobil vypnout na noc nedovolil.
Kdo jste si všimli, že Fišer datoval oznámení o radaru s přesností na "minuty" ?? - v 0:21 se to prý dozvěděl. A pokud telefon trval cca 10 min, je pravděpodobné, že i tyto časové údaje mají svůj přenesený význam, jinak vnímaný těmi, kdo hospodaří s "kapříky" a jiným zástupným materiálem...
..zdá se, že opak toho, co pro nás bylo velmi dlouho chystáno, by mohl přijít i dřív než v ohlašovaném datu roku 2012.

...není nad konspirační tero/ryje, že?

200667

20.09.2009 20:31

Nastupující japonská vláda hrozí roztržkou s USA

RE: sešup

janko 85.?.?.?

Udo, s tou mírou (poměrem mezi něčím) máš pravdu, ale nepleť si hmotu a energii. kdyby to bylo "to isté", tak by pro ten rozdíl nemuselo existovat jiné slovo. Ale to je na delší vyprávěnku.
A nediv se že každá, nějak nastavená rovnováha nakonec vede k nerovnováze, třeba i extrémní. Přeci proto, aby se pak mohla nastavit rovnováha jiná, lepší, ne?
A ta se už nastavuje - jen to zatím není tak moc vidět.Posilováním negativního vývoje svými větami ten lepší vývoj jen oddaluješ, víš o tom?

Extrémem k velkému třesku - kdy se všechno vlastně stalo témř najednou - je druhým extrémem vývoj, kdy se to nehmotné NIC muselo pomaloučku naučit pomocí chyb (i chyba je extrémem - ke klidné předchozí funkci) jak z ničeho pomocí pohybu + opakovaného pohybu vytvořit větší a větší hustoty a z nich struktury, které později samy opravovaly své chyby - rostla jejich rozhodovací schopnost = inteligence.
Asi si zopakuješ ročník,,,udo....

200832

21.09.2009 21:46

Nastupující japonská vláda hrozí roztržkou s USA

RE: sešup

janko 85.?.?.?

udo, ta Bertíkova rovnice vypovídá v jazyce, který sice slouží k popisu okolního prostoru, ale to neznamená, že je ten jazyk nejvhodnější.
Vím, že pro mnohé ze čtenářů jsou moje věty nesrozumitelné, používám jiné asociace mezi slovy, ke kterým máte vy zas jiné, příliš ovlivněné matematikou a vlastně i náboženstvím - to je ale uloženo v podvědomí.
Samozřejmě že žijete v omylu, obdobném tomu, který opravil Kopernik. On ve vztahu člověka k prostoru vnějšímu - já mám nástroje k opravám prostoru vnitřního, k opravám našeho myšlení, řazení asociací ke slovům.
Ale vše se všichni včas dozvíme. i to, že máme víc rozhodovacích (mozkových) soustav než tu v lebce.
Dám ti dvě věty, kterým můžeš přijít na chuť:
1. "NIC" je jediná soustava, která musela existovat, když ještě nebyl svět ani vesmír, prostor nebo čas...
2. Jakmile uznáš, že veškeré přesnější nástroje byly nutně vyrobené nástroji méně přesnými - pochopíš, proč i inteligence je jen vrcholem základního rozhodování mezi "ano/ne".....a možná přijdeš i na to,jak si příroda (v době, kdy ještě přírodou ani zdaleka ještě nebyla) poradila s tím růstem přesnosti - ale i obecně - růstem schopností.

200902

21.09.2009 21:58

Nastupující japonská vláda hrozí roztržkou s USA

RE: sešup

janko 85.?.?.?

Antisoptíku, souvislost mezi holinkami a hodinkami také existuje. Vždy ale záleží, zda je zařaditelná do širších souvislostí. A tady holt si musíš vystačit se svým "anti" - ono je obdobu "CvajPutina", když RazPutin žil dřív.

...nemá smysl hluchému vyprávět jak zní varhany, nemá na to "vercajk". Tím se nevytahuju, mám zas průšvihy jinde, třeba v pamatování.

...a o tom, co je vlastně tím "medem věd" (esencí poznatků), o tomu můžeme vést dlouhé plkání. Někdy....

200903

21.09.2009 22:08

Nastupující japonská vláda hrozí roztržkou s USA

RE: sešup

janko 85.?.?.?

Danielo, ta shoda číslic sice existuje, má dokonce i hlubší příčinné souvislosti - ale i tyto shody je třeba vztáhnout k tématu a lidem, kteří mají jiné znalosti o funkci číslic - když známe jen vzestupnou řadu jakýchsi symbolů - (tedy vpodstatě axiom vzestupné řady) - těžko si můžeme představit i jiné vztahy mezi významem těch symbolů, navázaným na symetrii a na oktávování zvuku (popř počítačovou obdobu "vyšších harmonických tónů v hudbě" . A teprve za dlouho třeba zjistíme, jak geniálním vynálezem byla "chyba ladění" v existenci Pythagorejského komma.

Vše, čím procházíme, vytvořily entity, které mají společný genom s námi. A my se v tomto období právě dostáváme z dělohy téhle planety. Placentu (v modré barvě moře a oblohy) nám soustavně připravují ti, kdo si tuto etapu vývoje myšlení už odbyli.

200904

22.09.2009 01:55

Nastupující japonská vláda hrozí roztržkou s USA

RE: vždyť také e=mc2 nebyl jeho nápad ...

janko 85.?.?.?

..to nevadí, kdo s čím přišel, podstatné je, jestli přišel ve správný čas s vhodnou interpretací. Já taky svoje příspěvky jen opisuju z prostoru. A občas je testuju selským rozumem, jiný nemám.

200911

22.09.2009 21:07

Nastupující japonská vláda hrozí roztržkou s USA

RE: vždyť také e=mc2 nebyl jeho nápad ...

janko 85.?.?.?

díky za inspirativní odpověď, vezmu to po odstavcích.
1. Kámen netřeba od vody oddělovat, on oddělený je. Je třeba vnímat jejich kooperaci(spolupráci, kontakt) = vznik vlnění. Kdo vlní a proč zrovna on, jde o velikost hustoty a kvalitu vnitřní struktury, jde o vnesení zcela jiné soustavy (kámen) do zavedeného prostředí (voda). A tato událost vytvořila pomocí času stavy s větší a menší "účastí kamene" - do doby, kdy jeho účinek (pevnější strukturu) pohltila velikost prostředí (množství vody).
A to se děje, vstup chaosu vytvoří ve společnosti nový nebo obměněný způsob distribuce informací, který se postupně začlení (naváže nebo přemění) na původní stav.

2. je třeba naučit se definovat pojmy v různých vrstvách, stejné slovo znát v "různých jazycích".

3. začátek i konec je běžnou skutečností, jen ještě mnozí neví, kde začíná úloha člověka a proč je vývoj nastavený tak, aby jeho úloha neskončila. Třesk je jen polovinou možností, jak lze formovat další vesmíry, druhou polovinu - tu, která byla i na počátku vývoje vesmíru - je proces učení, zcela běžný a funkční kdysi i dnes. Jen si lidé zatím neuvědomují, že i samotné prvky se kdysi musely naučit svým vlastnostem.
A to je to, co jsem si prožil, proto vím, co ve skutečnosti vyjadřuje pouhé písmeno "H". To věděli i ti, kdo vymýšleli program pro tuto sluneční soustavu, tedy pro náš vývoj, včetně genetických modelací a modelací fyzického prostředí.
Ale obávám se, že toto je pro tebe zatím nestravitelné, proto nebudu popisovat podrobnosti.
Ano, jde o jednotný slovník. kde významy pojmů zcela přesně vymezí směr funkce slov. Vytvořením příběhu, který z podstaty pojmů, ze kterých je vytvořený, nelze napadnout.
nelze totiž napadnout např výrok, že židle není židle. Víme-li, co charakterizuje pojem "židle" lze přejít k dalšímu pojmu.
proto nás čeká jen úkol naučit se definovat každé slovo jinými slovy tak, aby i blb věděl, co toto slovo znamená ve svém většinovém významu.
Máš pravdu, že klíčem je vztah mezi informací a mírou její kvality - většinou chápané jako hmotnost či viditelnost. A právě řízení vztahů mezi viditelností a hmotností informace určuje kvalitu nás samých - do jaké míry jsme schopni rozšířit své receptory pro vnímání jiných "vztahových struktur v prostoru - tedy jiným slovem "dimenzí".
Věta: Matéria sa zobrazuje cez mieru informácie.....je téměř dokonalá, chybí jí jen nástroj, kterým lze tuto dokonalost dosáhnout - člověk, jeho 97 nevyužitých "bran poznání".

4. Boha si člověk vždy strčil tam, kam v té době nestačil s rozumem. Proto minulé paradigma vycházelo z EXISTENCE ČASU A PROSTORU - zatím co nové paradigma vychází z "pohybu" a "směru", z těchto dvou vlastností + účasti vědomí člověka lze vytvořit "dočasně bezchybný" systém vztahů, které boha nepotřebují. Ale on sá...

Automaticky kráceno

200965

22.09.2009 21:08

Nastupující japonská vláda hrozí roztržkou s USA

RE: vždyť také e=mc2 nebyl jeho nápad ...

janko 85.?.?.?

Ale on sám je posunutý do role mudrce, který vymyslel Pohyb a Směr. pouze o tento krůček je moje poznání lepší, nic víc. Ale po pochopení lze očekávat kompletní změnu našeho vztahu k "živosti" - a tím i nastoupení do období, popisovanéoho jako "Zlatý věk".že místo zlatého bude stříbrný, to už je jen drobný detail, který souvisí s příslovím o "mlčeti zlato - mluviti stříbro". Pouze komunikace umožní zlepšování vztahů ve společnosti, utajování bylo doménou doby, která končí.

200966

23.09.2009 22:56

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

RE: To snad ne!

janko 85.?.?.?

...bať, bať, Enochu, máš pravdu. I když bych použil jiný slovník. Lidé, za které pracuje někdo jiný, ti mají dost času vymyslet a vystavět základny pro novou "překlopenou" podobu moci.
Naštěstí tu místo stvořitele operují naši rozvinutější kamarádi. Nemůžeme je vnímat, lezou nám do hlav (i když existuje silný boj proti tomu = chemtrails) a pomáhají nám orientovat se ve vrstvách informací. I proto nás občas bolí hlava a máme podivné závratě.

Aby totiž svět fungoval, musí být vše propojené různými vrstvami sebeorganizace - kde ta nejvyšší po dokončení svého vývoje se stane tou nejnižší - tělo přírody a lidí se rozloží na prvky.
Současný stav "řízení shora" je sice nepříjemný a možná se ještě trochu zmatek uvnitř našeho těla zhorší. Ale neměla by se opakovat šaškárna, používaná od neolitu - rotace moci překlápěním významu slov = směrováním myšlení. Doprovázená ničením starého..

Ve hře dějin je totiž asi něco, co zajímá i rozvinutější civilizace nad námi. Proto jednak došlo ke "zdržení programu" i díky Husovi. O navázání se na programy jiných civilizací se postarala práce Einsteina (nastavení rovnováhy času a hmoty). Bertík vlastně umožnil pozdější rozvoj počítačů a tím i obrazové okénko do světa scifi - do popisu života jinde, pokřiveného jen tím, že nemáme vedle intuice i mechaniku, technologie na převod vjemů do obrazu.
Ale co není, může být. Nadkritická množina lidí už ví, kudy vede další cesta, tito lidé spolu komunikují nejen pomocí internetových sociálních sítí - a tyto sítě vedle šmírování také slouží ke kódování lidského podvědomí našimi rozvinutějšími kamarády z jiných slunečních soustav. Kdyby tomu tak nebylo, byli bychom už na přelomu tisíciletí svědky "kolapsu financí díky počítačům. To se nepovedlo, tak museli použít plány další - a stále víc musí elita improvizovat, trhá se jim síť, budovaná od počátku tohoto letopočtu.
Boj o lidské podvědomí skončil patrně oznámením o zrušení stavby "zradaru" v Čechách, kterou si lidé, obeznámení s technologiemi ovládání vědomí vyložili v rámci své informační vrstvy/kódování.

Je tedy pravděpodobné, že se dohodne i jiná rezervní měna dřív, než se rozpadne svět, postavený na dolaru/bankéřích a jejich znalosti tvarování dějin této planety. [bliji]

201017

23.09.2009 23:19

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Echelon je hrozba pro svobodu,ale....

janko 85.?.?.?

...už se stalo, s malým kašpárkem lze hrát i velké divadlo, nadkritické množství lidí nemusí být velké počtem, ale schopnostmi.

201018

23.09.2009 23:26

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Echelon je hrozba pro svobodu,ale....

janko 85.?.?.?

MaCi, nezapomeň, že leckteré ty alternativní weby a "webisti" mají ty texty nejen odpozorované či opsané - ale kontrolující nabyté informace i tím, že sami vstupují do informačních polí pomocí meditace (vypnutím mozků v hlavě a používáním jen "spodního mozku", srdce a vnitřních orgánů. Ty vedle zpracování potravy také přijímají (skrze auru) informace i z velmi vzdáleného prostoru.

201019

23.09.2009 23:30

Česká republika chce dělat drahoty s podepsáním Lisabonské smlouvy

RE: Dopadne to dobře

janko 85.?.?.?

...hezké, děkuji.

201020

25.09.2009 20:30

Nastupující japonská vláda hrozí roztržkou s USA

RE: vždyť také e=mc2 nebyl jeho nápad ...

janko 85.?.?.?

...no a tady je ten kámen úrazu.
ad 1. energie bez hmoty je jsou myšlenky. A ty vyplňují ten "prázdný prostor" v podobě potenciálu - který ve tvém a vědeckém slovníku představuje tu energii.Dál už to máme stejně, energie je pohybová síla, kterou vytváří celá příroda. A přírodu lze definovatpodle vrstev/stupňů sebeorganizace. Prvky jsou řízené frekvencemi vědomí. Kdysi dávno, když se formovalo vědomí (vědomí není nic jiného než členitá soustava rozhodovacích procesů) - tak si samotné prvky přivlastňovaly vlastnosti, pro které byla jejich pohybová struktura vhodná. Později se stále víc oddělovaly hustší struktury od řidších. Hmota je jen uzavřená pohybová struktura, kterou lze vědomím zhmotnit anebo nechat "rozpustit".
To, co umí teplota s vodou ve tvém příkladě, to umí vyspělejší entity našeho genomu i s pevnou hmotou. Přeskočí tekutou fázi "rozpouštění struktury" - protože tou je u hmotných předmětů jejich vize, znalost struktury i mechanizmu jejího vzniku. Vodu tak představuje "tečení myšlenek" člověka, který se tuto dovednost naučí.
ad 2. definuj základní algoritmus. Je jím trojúhlelník, protože binarita je v ideálním případě mrtvou rovnováhou. Zatímco mezi třemi prvky vždy vzniká nějaká koalice 2 : 1 , Odtud se datuje i naše DNA, která není dvanáctivláknová, ale která propojuje naše tři "vlákna". Do žebříčku, malovaného vědou je totiž potřeba zahrnout i sílu, která celý žebříček "dat" pootáčí. Tato síla se jmenuje vědomí, ona vytváří rotací čaker" spoje mezi jednotlivými "písmeny žebříku". Nevím, proč by jinak měl být obraz DNA spirálový. Věda opět nevnímá třetí prvek DNA - pohybovou sílu, spojující informace čtyř různých sil.
3. jo, lidština je programovací jazyk téhle sluneční soustavy, navázaný a navazovatelný na další jazyky v galaxii. Ale neptej se jak to vím. Zkrátka jsem to prožil a stále tímto způsobem kontroluji běh událostí. Synchronicity přecházeí postupně v synchrony.
ad 4. Je rozdíl, jestli nejdřív určím cíl a pak prostředky - anebo nejdřív vytvořím nástroje, kterými dosáhnu cíle. Obojí je funkční souběžně, záleží jen na volbě člověka, kterou kombinaci upřednostní.

201081

26.09.2009 19:40

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

janko 85.?.?.?

...milý ťunťo, opravdu víš, co znamenají slova, která jsi právě použil??

201132

30.09.2009 13:51

Nastupující japonská vláda hrozí roztržkou s USA

RE: vždyť také e=mc2 nebyl jeho nápad ...

janko 85.?.?.?

odpověď máš v mailu, zde jen zopakuji, že bez prostředku ti každý cíl zůstane jen vizí. Cíl je mentální projekt, lze jej formovat samotným vědomím, které je tak i prostředkem. Anebo si už předešlá vědomí vytvořila silnější = hmotné prostředky, které střeTem s vizí cíle ten cíl mohou realizovat.
Pro STŘED = E+K

201386

06.10.2009 11:13

Heil EU!

Vlajka, Havel a další symboly

janko 85.?.?.?

Díky za článek, za upozornění na skutečnou moc vlajky a různých "korouhví" a symbolů.
Podobně jako modrá barva je symbolem naší inteligence (přesněji inteligence vytvořené na bázi uhlíku a křemíku), je i vlajka souhrnným představitelem určitých hodnot, cílů.
Fakt modrého klínu v naší vlajce symbolizuje i naší úlohu v této době. Havel jako uměle vytvořená ikona pro zajištění převratu k myšlení západu (symbolizovaného těmi, kdo vymysleli úrok a "úrok z úroku") byl asi poslední figurou, kterou Češi spolkli i s navijákem.

A protože se naviják stále víc zasekává, je přirozené, že roste i síla, která se jej snaží spustit.
A zároveň roste i protisíla, lidé, kteří v rámci svého minulého smýšlení zastupují svou zemi v určité roli - ale : mezitím si zjistili jiný tvar základních priorit směru vývoje, pro který byli vybrání a zvoleni. Tito lidé tak jsou nadějí pro nás, běžnou populaci, zajímající se o slušnější formy života.
Výstraha od "systému" v podobě rychlé nehody rakouského rebela zřejmě nestačila. Pan Farage a jeho vystoupení muselo nohsledy systému dost naštvat, však už je na čase.
Gorbačova bych také viděl spíš pozitivně. Občas se každý ocitneme v situaci, která pro někoho, kdo nezná jiné souvislosti, je nepřijatelná.
Přesun moci na stranu běžné populace - v nějakém pro všechny snesitelném systému - ten bude chvíli trvat. Postupně se budeme dozvídat, kdo za koho "kope". Že Havel je už figura profláknutá - to je zřejmé. A zdá se, že ani nepochopil, že pan Fišer může mít v "systémovém židovství" také jiné než tradiční zařazení.

201837

08.10.2009 13:18

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Prezident je skutečně jen symbolická figura, jež pouze prezentuje ostatní

janko 85.?.?.?

prdlajs, nezapomeňte, že se celý finanční systém, postavený na "křesťanském zlatu" katolické církve - sype a rozsype.
A bude docela fajn, když se uprostřed Evropy najde státeček, který bude fungovat na principech pana botiče Bati.
---jen k tomu musíme ještě dozrát, dovydržet, nasměrovat se.

Klaus asi pochopil, o co ve "hře o Zemi" běží těm, co vymysleli eko/nomiku (= úsporné či neúplné pojmenování procesů ve společnosti) - a možná na to včas přijde i Rychetský.
..a že Fišer musel říci to, co řekl - to je stejné, jako když měníte manželku za milenku, taky jí to málokdo vybalí před mezníkem, který zajistí hladší průběh "případu"...

202020

11.10.2009 18:00

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

janko 85.?.?.?

Vojto, ty fyzikální zákony, které máte na mysli, ty už fungují jinak. jen nemáte zatím šanci si toho všimnout, jste příliš naplněný svým "učením". Vzpomeňte pána Heisenberga, vždy sledujete jen jednu linii - tudíž ta druhá druhá vám uniká, nemáte šanci se svým přístupem vnímat obě najednou. To jde až vytvořenít společného jmenovatele, tím je čas. Pochopení, čím je pro lidstvo čas skutečně - a ne to, co do nás cca 2000 let vtloukali.

každá technologie se může spustit tehdy, když je pro ni lidstvo připravené. Jinak by ji zas pokurviloa převedlo pod pláštěnku některých informovanějších.

Zdánlivé off topic:
je ve vašich schopnostech vysvětlit, proč po papežovi při jeho projevu putoval pavouček - a co to značí pro ty, kdo rozumí řeči přírody a znají vztahy mezi "oktávou dimenzí", utajované po dobu nejméně tohoto letopočtu (letopočet = program pro zemskou populaci)
Vím, že odpověď nemůžete znát, také toto píšu pro zcela jiné lidi, kteří mají dost prostředků a schopností si potřebné informace získat. A udělat příslušné kroky, přijatelné pro veškerou populaci.

202227

11.10.2009 18:05

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

janko 85.?.?.?

Mokasíne, a jestlipak víš, že vždy existuje ta poslední kapka, která donutí celý džbán, ukotvený na pouze jedné rovnováze, k vylití?
popřemýšlej, proč existuje "trojnost", Od trojice bóží třeba k trojici slepého a vědomého techti "placebo efektu".

Země už fakticky není placatá, fyzika už také není tou, které ses naučil věřit.
Howgh.

202230

11.10.2009 21:16

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

janko 85.?.?.?

hmmm, asi proto, že jsem to netušil, zkusím se polepšit.

202238

18.10.2009 11:45

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

janko 85.?.?.?

idiocie některých pražáků je neskutečná. A je otázkou, který (která potrefená husa) se ozve. Nikoho nenapadám, jen konstatuji procento takto nemocných lidí v našem hlavním městě. Za své postižení zřejmě nemohou, příroda to tak asi chtěla.
Oddělovat diskutované téma od osoby, která prezentuje svůj nízor na toto téma je stejný nesmysl jako chtít jezdit letadlem, které existuje pouze na rýsovacích prknech konstruktérů.

Bohužel emoce, které zažíváme při čtení některých příspěvků, musíme nějak přežít. Emoce jsou největší silou ve vesmíru, ony jsou u počátku všech válek.

Proto buďme rádi, že bojujeme pouze se slovy, která ničí jen naše informační zázemí. Jakmile ta slova podpoříme zbraněmi hmotnějšími - dočkáme se třetí války velmi brzy.

Jakákoliv "nadávka" v sobě obsahuje energii - a je jen na nás, jestli ji zabalíme do dalšího, zde lékařského "oblečku" - anebo ji použijeme jako protiúder - který sice také "vykrátí" původní sílu - ale současně dává informaci o úrovni, ve které se řeší téma (=se bojuje).
Navíc zde pod slovem "neskutečná" lze vedle běžného odsuzujícícho výkladu vnímat tento termín jako neskutečný = neexistující. Nikoho se tedy svým popisem pražáka nedotýkám.

Vše, co vnímáme a jak vnímáme - je pouze otázkou našich zvyklostí, setrvačnosti myšlení. A tato setrvačnost dostává v této době "na frak". Je třeba se učit vnímat každé téma z obou stran, proto i mezi "pražáky" nutně jsou lidé, přesvědčení o své pravdě.

202770

25.10.2009 00:48

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Z jineho uhlu.

janko 85.?.?.?

Jene, on je tu ještě zcela jiný scénář.
Jistě víte, že v diplomacii se jedná s nepoužitelnými zbraněmi o těch použitelných, jsou to takové slovní hříčky - zjistit, co ten druhý má v kapsičce.
Tudíž funguje pouze válka slov (kecy v médiích, tvářící se vážně)a zjišťuje se, jaké mentální zbraně má protistrana, popř. jaké dohody má s těmi, kteří pro naprostou většinu populace neexistují - s rozvinutějšími civilizacemi.

A zřejmě už došlo k dohodě. Asi zatím jen k první části - společné obraně proti možné invazi těch entit, které ze Země potřebují genetický materiál pro svou obnovu. Rusko patrně už ví, že v komunikaci mezi rozvinutějšími civilizacemi došlo ke spolupráci. A to z důvodů, které jsou asi pro zdejší publikum poněkud nepřijatelné. Musím začít trochu "od lesa".

Program pro etapy vývoje lidí jsou dány vždy novým letopočtem. Poslední program (cca 2000 let) byl "poněkud upraven" těmi, kdo dnes disponují násilím. Program ale "narušili" lidé, zodpovědní za rozvoj vědy a "slova". Tak se skrze ně dostával postupně do populace původní program "křestu" = vstup do informačních polí, přístupných v dalších frekvencích lidského mozku.
Skrze tato pole pak lze komunikovat v rámci galaxie, ta je postavená na různých frekvenčních kompletech, my ten náš nazýváme ČAS. Díky těmto formátům "času" lze existovat v různých dimenzích. V praxi se tak v jednom formátu "času" jeví některé stavy a procesy jako hmotné vždy pro množinu, přizpůsobenou pro tento "formát času". Ale do stejného prostředí lze zřejmě "vnořit" i hmotu v jiném formátu času. A ta je pro nás běžně neviditelná. Známe ji v podobě "duchů a zjevení". Bohužel se toto ještě ve školách neučí. Ale je pravděpodobné, že se jiný popis fyziky učit budeme.

Stále častěji lze vnímat v mediích "úlety", vypovídající o povaze skutečných dohod. Premier se v popisu své návštěvy v Rusku zmínil o potřebě "ovládnutí vesmíru" v návaznosti s novou formou "obranných raketových systémů". Což může znamenat jak realizaci společné obrany proti entitám typu Greys - ale také jako postupné informování americkokatolické strany ruskou (a českou)stranou o skutečném stavu sil v blízkém vesmíru. O faktu, že ti, co náš vývoj mají "ve své agendě", zjistili, že se podařilo opravit i mnohem hlubší vrstvu programu pro tuto sluneční soustavu, že je na cestě realizace "databází", které na tuto planetu přivedly kdysi civilizaci "Mayů". Ta znala možnosti "projektu ČLO/věk", kvůli kterému byla tato sluneční soustava koncipována. (no, neděste se, každé scifi má svého Wernea)
Vím, že tento vstup je pro většinu čtenářů spíš blábolem, ale situace i doba je taková, že jen ti, kdo mají znalosti pohybu v mentálních informačních polích, mohou použít některý z mých "blábolů" ke své orientaci.
Samozřejmě se...

Automaticky kráceno

203157

25.10.2009 00:51

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Z jineho uhlu.

janko 85.?.?.?

Samozřejmě se mohu i mýlit, informační pole se mění současně s pohybem našeho myšlení. jde vždy jen o objem a kvalitu polí, do kterých lze vstupovat - a o míru osobní účasti v nich. S tím souvisí i princip tajemství. Vyzrazení bývá motivováno odměnou. Čím větší je naděje na odměnu, tím blíž je i konec života. A vedle života lidského existuje i "život(nost) systému".

Takže pochopením důvodu, proč byla z bible odstraněna stať o reinkarnaci lze pochopit i fakt, že riskovat lidskou smrt pro růst nebo zánik systému zas není tak veliké riziko. Což platí jinak pro ty, kdo chtějí moc pro sebe - a jinak pro ty, kdo chtějí moc pro všechny lidi, každému, kolik si zaslouží, pokud o ni vůbec stojí.
A takovéto uvažování dřív nebo později narazí na svůj strop. V dobrém i ve zlém, protože s tělem žijeme v polaritách, bez těla "v jednotě" (ve formě databází "prázdného prostoru".
Proto je stále pravděpodobnější, že pod hrozbami stavby základen a "raketových" systémů se může připravovat i ta druhá, pozitivní část dohody mocností - připravit schůdnou verzi příběhu o mimozemšťanech - a nastavit podmínky pro opravy myšlení i opravy na planetě. Nechat v izolaci svého přepychu dožít ty, co chtěli ostatním vládnout - a ze šuplíku jim vzít koupené či ukradené technologie pro levnou výrobu energie a jednoduchý směnný systém mezi prací a odměnou za ni.
...jestli jsem někoho unavil či naštval svým přístupem, tak se omlouvám. Schizofrenik profesionál má v popisu své práce nabízet zcela protikladný až nesmyslný výklad skutečnosti. Má pro jeho koncepci dva funkční referenční systémy. Známé dříve pod šifrou "blahoslavení chudí duchem".

203158

25.10.2009 19:35

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: zase ta Gnoze

janko 85.?.?.?

...jo chlapče, čeká tě možná několik překvapení. Ale užij si svou pravdu, dokud to jde.

203208

02.11.2009 21:23

Dopis referentky

RE: muhahahhh

janko 85.?.?.?

...hmm, počítač dostal svoje žrádlo, tak vykadí odměnu.
óóóóó, jak promyšlenééééééé.....

203930

04.11.2009 14:33

Prezident podepsal

RE: Mnoo,

janko 85.?.?.?

kloučku, nauč se při čtení slovům i rozumět, zatím teda nic moc....

204127

04.11.2009 15:03

Prezident podepsal

RE: 2 Stwora

janko 85.?.?.?

...jak by mohli strécové z EU definovat cíle EU, když ty cíle připravují hoši od "programu peněz" !!
...a zatím je nemohli vystrčit, protože strejda Klaus jim skočil do polívčičky.

Ale je i druhý scénář: strejda Klaus hraje "havla v base" - stále přeci platí, že ti věznění, odmítaní (biblicky "ti poslední") se dostanou pak k moci. Takže hanobení Klause i jeho hrdinství jsou jen role.

Příběh se staví z větší vzdálenosti. Končí použití peněz - výroba dluhu přesáhla možnost jej splatit. Za platidlo slouží už "slovo" - chytře propojované vazby, media místo bank - stejné vedení a jejich užitek je plánován těmi, kdo se ve vývoji lidského vědomí dostali dál než my tady.
Máme pár let na to, abychom se naučili dělat pořádek ve slovech, nahrazovat správná slova penězi (= korupce, křivárny od maličkých po největší) už přestává fungovat.
A první pořádek se asi bude dělat mezi vědou a duc/hovnem, pojmenovávání podobností dvěma různými "asociačními řadami" byť v různých jazycích stejnými) je tím "černým vzadu". "Temné síly" mají mnoho společného s "temnou hmotou" - jsou to takové roztomilé slovní shody, mající společné jmenovatele v každém z nás.

Průsečíky událostí v tomto rozměru sledují i ti, co peníze a "úrok z úroku" vymysleli. ...a snaží se svůj časový deficit zachraňovat, jaxe dá. Proto v patrech, kam vkládáme své "konspirační" a jiné příběhy, se občas musí "vhodit ručník". Zkrátka zas některý "sedlák práskl bičem". Což se může stát i v mysli člověka - že dojde k hranici svých starých možností. A musí hledat nové cíle. LS spustí něco, co je pro nás připravené. Ale je možné, že reakce nebudou takové, jak "připraváři" očekávají. Internet a mobily jim trochu kazí "noty".

204133

06.11.2009 10:11

Prezident podepsal

RE: Mnoo,

janko 85.?.?.?

...dobrý Jarmilko, dík za překlad. Je hodně jazyků, do kterých lze naše chování "posadit". Ale jen čas následující ukáže, kde (a někdy i ProČ) jsme se mýlili. Vaše vysvětlení má logiku, jednu z několika logik. Na to nezapomínejme. Každý můžeme do svého uvažování zahrnout jen své poznatky a svoje domněnky - dost těžko se oddělují a spojují tyhle dva balíčky, osobní poznatek může být pro jiného jen blábolem, teprve množina podobností začíná mít váhu = působnost.

204265

10.11.2009 15:28

Co všechno je u nás normální

RE: 17.11.89

janko 85.?.?.?

..no, možná si "sametovku" zopakujeme, zas relativně "něžně". Jde o plánovanou verzi zániku civilizace (krachu společenských a přírodních systémů) v roce 2012. Místo nárazu planetky či jiného harampádí s následkem mnoha let zimy či potopy - by se mělo jednat o postupný přechod našeho myšlení do forem snesitelnějších pro naše hvězdné okolí.
Vše si svým myšlením přitahujeme. Od svých strachů k nenávistem, které cítíme k něčemu nebo někomu jinému. Ale výsledky toho přitahování si často vyzobeme až později, mnohdy až v jiném těle.

Zatím to ještě není vidět nějak moc zřetelně - ale mnohým z nás už "došlo", která facka je za kterou naší hloupost.
jen je asi těžké pochopit, že facky, které dáváme planetě (ale i společenským systémům, komunikaci)- ta nám příroda nebude stále tolerovat. I ona má svou kapacitu.

My jsme příroda, naše paměť je onen pro fyziky "prázdný prostor" mezi hvězdami. Čeká vás pochopení faktu, který nelze doložit jinak než vlastní zkušeností - že totiž záznamy veškerých pohybů našeho těla i našeho myšlení vyplňují ten stále rostoucí "prázdný prostor".
Ale naučili jsme se jej pojmenovávat jazykem vědy a přežívá ještě jazyk duchovní/pohádkový. A zřejmě oba budou nahrazeny jazykem "o informaci a její pouti prostorem a časem".

Oprátku nebo polštář - si vyrábíme každou vteřinou, vše se ukládá do frekvence, známé pod slovem "ČAS" - a do této databáze (v podobě "zamrzlého času") si každý podle potřeby saháme - naše paměť vznikala množinou opakování. Náš relativně složitý rozhodovací mechanizmus (= inteligence) se také učí pomocí chyb (= mutací). Ale bude chvíli trvat, než i další z nás zjistí, Že, Jak a Proč - se naše myšlenky ukládají souběžně do všech planet sluneční soustavy, ale i do volného prostoru mezi nimi. Tam existují naši nehmotní dvojníci, říkalo se jim strážní andělé. A jejich řídící hierarchie.
Ale jsou jinak koncipováni - tak jak fungují počítače. "Inteligence" počítačů je průnikem mezi inteligencí naší (na bázi uhlíku) a databáze "dat v prostoru", kterou naši předci čerpali z křišťálu - a my z křemíkových (a snad už i diamantových) destiček s tranz i Story.
Asi ještě netušíte, co je čeština za nástroj myšlení - ale zjistí to nakonec každý, kdo bude chtít.

204465

10.11.2009 15:50

Co všechno je u nás normální

RE: Etnický původ

janko 85.?.?.?

Eriku, původ je jen jedna část. Každá rodina má svoje "černý ovce". A proč by nemohly taky existovat v opačných rodiných opačné - bílé ovce?
Chybí mi tady snaha vidět události alespoň z "protisměru, když už se nezmůže někdo na víc úhlů pohledu.
Židovství je ZPŮSOB MYŠLENÍ, to za prvé.
A za druhé - existují dva typy židů, ti SYSTÉMOVÍ se táhnou dějinami už od útěku z Egypta. A stále bojují proti těm, kteří utekli mnohem dříve, z dálného východu, který se ubíral také pro ně nevhodným směrem.
A že se tahle skupinka usídlila "v českém kráteru", to snad věda v blízké době zjistí.
Ano, NESYSTÉMOVOU, flexibilnější (rektálně aktivní) složkou "židovského myšlení" jsme my, Češi.
Nejen naše snaha nakoupit všechno co nejlaciněji,třeba i se švindlem - to dokazuje. Právě nasazování na ty "systémové" je pro nás tím zrcadlem, které vypovídá o o tom, jak jsme díky své pohodlnosti a schopnosti řešit vše až v "hodině dvanácté", přišli o podíly na světové moci.
Ale nezoufejte, je teprve pár minut po jedenácté, bude asi ještě hůř, než se místo cinkání klíčema naučíme brát každého jako partnera k řešení. Systémoví židi se to naučili už dávno - včetně způsobů, jak vyždímánky uklidit.
..no a tady by asi pár námětů neškodilo, už se tu objevují. (in-ocean a další), to je fajn.

204466

14.11.2009 14:06

Lžeme sobě i Evropské komisi

RE: The Money That Is Sold Abroad Is You!

janko 85.?.?.?

....místo otevření videa se zobrazilo v liště nahoře:

Adresa URL obsahovala poškozené ID videa.

204773

20.11.2009 09:04

Hodina času

RE: Nezapomínejme

janko 85.?.?.?

Jiří, ten článek také vyzývá ke klíčovému rozhodnutí každého z nás - kdy se rozhodneme vstoupit do konfliktu se systémem který řídí nás - v kontextu k systému, který řídíme my (zde syn + rodina).

Cesta není ve sjednocení do jediného názoru, to se díky variabilitě světa nedá v rámci dobrovolnosti zajistit. Cestou (ověřenou tisíciletími opakování) je vytváření "množin podobných názorů" + zdůvodňování jejich postojů jiným množinám. Tak lze postupně vytvářet stále komplexnější "soubory shodných postojů" "PRAVDY ZDOLA".
Zatím se ještě stále učíme "vydejchat" jiný názor - místo toho, zkusit jej zařadit (aspoň malinkou jeho část) do svého portfolia.
Tím se postupně naučíme myslet tak, jak myslí "nepřítel". A to povede k pochopení jeho role.
Stačí k tomu málo, nabídnout sobě i druhému výměnu svých rolí. A odhadnout dobře, jaké úkoly by druhá strana asi obtížně zvládala a na řešení takových se pak může odvíjet diskuze. A tohle se dá praktikovat i v rodině. Virtuální výměna rolí každého z nás dovede k chápání toho, co se děje - a proč.
Samozřejmě ne každý je ochoten nabídnout "grify" své role druhému. A tady začíná to, co nás dovedlo do dnešního stavu. Sobectví, okecávané vším možným.

205325

20.11.2009 09:18

Hodina času

RE: Nezapomínejme

janko 85.?.?.?

Ampe, hladina, kterou jsi pochopil, ta má ještě vrstvu emoční, kterou jsi nepochopil. Dítě zkrátka pochopilo, že máma vydělává peníze pro rodinu, pro něj. A tak ten chytrej kluk poznal, že když chce mít mámu u sebe, tak musí mít na ten společně strávený čas přesně ty peníze, které kradou mámě čas pro něj.
Nebudu tě unavovat další vrstvou příběhu, kdy kluk napoví mámě co má dělat tím, že si chce ty JEJICH peníze od ní půjčit.

Buď jsi ještě mladý, anebo trochu tupější pro vnímání detailů, které vedou ke zcela jinému pochopení příběhu. Ale jistě tuto tupost nahrazuješ výkonností v jiné oblasti. Každý jsme nastaveni tak, abychom byli v něčem blbí, a v něčem geniové, ...jen to v sobě rozeznat je potíž (a současně úkol na celý život)

Děkuju Vladimírovi za jeho uvedení.

205327

20.11.2009 13:28

Hodina času

RE: Nezapomínejme

janko 85.?.?.?

...vidím že reaguješ opět v prvoplánové hladině, mrzí mě, že jsem zareagoval. Nemám potřebu někomu mazat med okolo té díry v obličeji, jestli jsem hloupější já nebo ty, to je možná důležité pro tebe. Mě nevadí, když mě okolí bere negativně, je to přirozená reakce uraženého ega.
Věcná stránka pak mizí, místo na "informaci" reaguješ jen na "nosič té informace". Tím podáváš důkaz své neschopnosti reagovat jinak - tedy nabídnout argument k příběhu a ne k mojí osobě. Mohl ses třeba zajímat o to, co jsem jen naznačil jako pro tebe neprůchodné (jakou úlohu měla v příběhu žádost dítěte o půjčku) - tak by reagoval člověk inteligentní, snažící se dozvědět něco, co třeba ještě sám neví.
Blbec ale útočí. Asi sis nevšiml, že po mých "urážkách" je také vysvětlivka, že nemůžeme být všichni geniové na všechno.
Zkrátka ti emoce nedovolily vnímat mojí reakci jinak než jako útok - i když ten tam také byl. Vždy záleží "na přijímači", co ho zasáhne, jestli nabídka se něco dozvědět - anebo bránit svou omezenost. Výběrem citátu jsi prokázal, že blb nejsi, tím ostatním sis to ale pokazil.
To, že reaguješ jak reaguješ - vypovídá cosi o potrefené huse.

...I já jsem teď za potrefenou husu, ale možná někdy zjistíš, že snaha řešit není na tvé straně, stačí ti další heslo "nejlepší obrana je útok". Bušíš kamenem do ostří sekyrky, je to moudré?

205351

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 3

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,20 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 381,06 Kč
1 unce stříbra
515,46 Kč
Bitcoin
403 089,46 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?