Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 7 příspěveků, 1 jméno: Korutan.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.05.2013 15:29

Pokrytectví Ban Ki-moona ohledně izraelských útoků na Sýrii

RE: Jak je možné, že to Sýrie dva (!!!) roky ustála

Korutan 88.?.?.?

Je pravda, že jsme z dob socialismu nezdědili žádné bohaté banky? Co Česká spořitelna s obrovskými vklady prakticky celé společosti? Česká Národní Banka? Nezadlužená? Ne, vážený, důvodem dnešního zadlužení je politické zadání. Všechny státy světa zadlužit! Proč? Aby bylo snanžší je ovládat, jednotlivce i státy. Když zadluženému dáte na další půjčku kruté podmínky, nezbude než-li na ně přistoupit, už proto, že má dojem, že jinak je konec všeho a tak vytlouká klín klínem. Je jedno, jde-li o stát, nebo o jednotlivce. Princip je stejný a odporuje vyšším morálním principům na celé čáře. Už proto, že si pak přivlastníte jeho majetek za zlomek ceny. Když k tomu ještě disponujete virtuálními penězi, jste v neohrozitelné pozici. U jednotlivce v případě neochoty plnit kruté podmínky dluhu nastupuje exekutiva se všemi silovými prostředky v zádech. U států tato možnost jednoduché eliminace zatím chybí. Podívejte se na Řecko, vzdorující Sýrii a jiné! A proto potřebují EU a jiná, provázaná společenství, aby vytvořili nadnárodní silové nástroje pro vymahání svých zkurvených pohledávek. A předem všechny státy k podřízení této exekutivě zavázali. Tak ať "žije" Zeman-Hácha a světlé zítřky, které nás v náručí finančních upírů a zrádců národů čekají. Těžko by podepsal ten závazek na 350 mldr. do fondů EU, kdyby je měl plati, třeba jenom malou část, on sám!

289274

09.05.2013 22:55

Pokrytectví Ban Ki-moona ohledně izraelských útoků na Sýrii

RE: Jak je možné, že to Sýrie dva (!!!) roky ustála

Korutan 88.?.?.?

Pane Vojto, ta diskuze mi připomíná skládání obrazu noční oblohy ze 10 000 dílků. Nevím, zda záměrně, či nedopatřením, skládáte vybraný kousek, který na ten můj navazuje pouze zdánlivě. Česká spořitelna bohatá byla. To, jak ji politici zprivatizovali, nebylo věcí líných, rozmařilých a zpovykaných občanů. A s argumentem demokraticky zvolených politiků, prosím Vás, tu neoperujte. Tomu už věří snad jen malé děti. Jestli, jak tvrdíte, byla ztráta při její privatizaci 23 miliard, tak to je to, co si politické strany odnesli jako odměnu za plnění onoho politického zadání, které tak popíráte.
Argumentujete Japonskem. Vy nevidíte, jak japonská vláda zoufale maká na zachování tváře před voliči a dělá vše proto, aby moc nenasrala Američany? Všechny země jsou v této hnusné situaci. Nadnárodní kapitál, objevivší moc z virtuálních peněz, je tiskne ostošest, půjčuje je, zkupuje co chce, a když to majitel nechce prodat, tak to řeší vojensky.
Když Thajsko zasáhla vlna tsunami, chopili se elity příležitosti a okamžitě nabídli prostřednictvím MMF finanční pomoc. Podmínkou pro její poskytnutí však byla masivní privatizace státem vlastněných aktivit v dopravě, vodárenství komunikacích, zdravotnictví atd. A tam nešlo o nefungující, prodělečné aktivity, jak se privatizace zdůvodňovala a zdůvodňuje u nás! Dnes Thajsku narůstá zadlužení, a předchozí premiér si stěžoval, do jak špatné pozice dostala pomoc MMF thajské hospodářství!
Operujete tu z leností, rozmařilostí a zpovykáním lidí. Nevím, jak jste v tomto směru na tom Vy. Třeba soudíte podle sebe, ale z kontextu Vašeho příspěvku se mi nezdá, že by jste se do této skupiny (líných, rozmařilých a zpovykaných) lidí sám řadil. Osobně mnoho takových lidí neznám. Možná proto, že neznám osobně politiky. Ale prostí lidé, jak jste je nazval, v mém okolí makají, snaží se uživit rodiny a to ze mzdy, která je hluboko pod průměrem ostatních EU států. A to nemluvím o platech pracovníku aparátu EU! To, že masmédia konzum prosazují všemi možnými formami ještě neznamená, že lidé si jej mohou dovolit!

289436

11.05.2013 02:48

Henry Makow – Nemilosrdná lež

RE: Pár poznámek

Korutan 88.?.?.?

K homosexualitě mám jednoznačný vztah. Nepatří na televizní obrazovky, ani do rádia. Nepatří ani jako majálesový průvod do ulic. Jako heterosexualita je i ona záležitostí soukromí jednotlivců. A v soukromí by měla zůstat. Dělat z ní jakousi záslužnou věc a politický artikl je prasárna.
Toleranci k postiženým lidem ano! Stejně jako k jiným deviacím, které nikoho neobtěžují, nečiní nikomu příkoří, neubližují. Jenže mezi tolerancí a sprostou propagací je ohromný rozdíl. A propagaci jakékoliv deviace považuji za neslučitelnou se slušností, morálkou a především s potřebami společnosti.
Vydávat knížky o princi milujícího prince je z mého pohledu zvrhlost! Popírat přírodní zákony, které spočívají převážně na dualitě pohlaví, ale i životních úkolů je debilita a popírání nejzákladnějších principů bytí.
V diskuzi zde padl také pojem „smysl života“. Ať si to jsme schopni přiznat, nebo ne, důvodem a smyslem naší existence na tomto světě je zachování a předání genetického fondu prostřednictvím našich dětí. Ostatní je nadstavba, šlehačka na dortu, nebo pelyněk v nápoji. To je otázkou života každého z nás. Ale základ zůstává. Zplodit děti a šťastně je dovést do doby, kdy budou ony schopny se osamostatnit a pokračovat. Jako jakýkoliv jiný druh žijící na této planetě. A asi i mimo ni.
Makow má ve svých závěrech jednoznačně pravdu. Dlouholetou mravenčí prací masmédií, vykonávanou na základě požadavku elit, se podařilo euro-americkou společnost odvrátit od staletími ověřených a budovaných morálních hodnot a společnost atomizovat! O tom, konec konců, svědčí i tato diskuze! Jsou však místa, kde to nefunguje! Kde nevedou blbý polemiky nad tím, zda se jedná o identitu, nebo o roli. A ta jsou nadějí lidstva.

289521

25.05.2013 01:07

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

Jak dlouho

Korutan 88.?.?.?

Jak dlouho smí člověk čekat, že se představitelé jeho státu vzpamatují a zažnou jednat v jeho zájmu. V zájmu těch, kteří je volili, které zastupují a jejichž zájmy jsou povini hájit z principu svého statutu a poslání!? Jak dlouho smí zodpovědný člověk čekat, nežli venme do ruky zbraň a začne se bránit tím, že jim napráská? Máme ještě vůbec právo čekat!? A vlastně proč a na co ještě čekat, když víme, jaký jsou naši představitelé svině!?

290173

06.06.2013 22:46

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Teoreticky

Korutan 88.?.?.?

Pokud dojde k tomu, že ztratíte práci, určitě ztratíte i dům. K povstání střední třídy nedojde, protože z ní se rekrutuje maximum ovčanů a systém to již nyní zařídil tak, že ožebračený člověk odchází s pocitem vlastní neschopnosti, který je umocňovaný okolím, těmi dosud ještě „úspěšnými“. Pokud by jste zaměstnání neztratil, s 80% pravděpodobností o dům opět přijdete, protože přepočet dluhů bankám a přepočet vaší mzdy na novou platební sílu mněny budou dělány podle dvou různých vzorců. A hádejte v jakém, vzájemném vztahu. Takže, pokud nebudete schopen zajistit placené zaměstnání i pro přispívající prababičku, tak nepočítejte, že Vám bude stačit na utáhnutí rodiny Váš plat s platem manželky. Zatím každá válka znamenala zhoršení schopnosti jedince střední třídy uživit sám rodinu. Po druhé světové válce se postupně stalo nemožným, aby rodinu živil pouze muž, bez pomoci manželky.

290925

14.06.2013 09:55

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Zajímavé policejní metody

Korutan 88.?.?.?

Pokročili jsme. Máme speciální komanda na vše. Na každý prd zvláštní jednotku, "specialisty" vyšetřovatele, spešl zakuklence. Trestná činnost se stala tak strašně "odbornou" záležitostí, že každý z těch pitomců má, v rámci své mozkové kapacity, schopnost "řešit" pouze její úzký segment.
Způsob jejich práce se odvíjí právě od této skutečnosti. Nemám mozek, mám svaly a tak je ukazuji. A právě tento signál, doplněný prohlášením policejní inspekce, že vše je v pořádku a bylo postupováno podle zákona, je pro mne nejděsivější! Vnímám ho jako oznámení: Máte policejní stát a policajti si s vámi mohou dělat co chtějí. A vy, občané, držte hubu. Je zajímavá ještě jedna skutečnost. Jak se policejní metody přiblížily metodám STB a KGB. Ti také chodili s oblibou v noci, za doprovodu síly, akorát nenosili ty „ochranné“ kukly.

291404

15.06.2013 09:07

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Zajímavé policejní metody

korutan 88.?.?.?

Asi je potřeba rozlišovat. Jiná technologie postupu bude u albánské mafie a jiná by měla být při domovní prohlídce u již zadrženého podezřelého. Po tří měsíčním sledování věděl vyšetřující důstojník přesně, že v bytě žije kromě zadrženého popuze matka s tří letou dcerkou. Přesto, podotýkám že s několika denním zpožděním, vyrazil ve tři hodiny ráno do toho bytu na jeho prohlídku. Nevíme, čeho se bál, že si musel přizvat oddíl URNy. Možná měl lufta z medvídka Pů, když "pachatel" byl už ve vazbě!?
Ti chlapi u URNy se mladé ženě pak omlouvali, samy považovali svou přítomnost za zbytečnou. Verdik inspekce však zněl, že bylo vše v pořádku. O nepřiměřenosti ani slůvko. URNA je přítomna na základě požadavku důstojníka velícího zásahu. Zásah pak jako trénink ti chlapi neberou. Navíc je jejich zásah dost finančně náročný. Tak prostě nechápu, proč musí být u kde jakého zatýkání. Spíše mi to opravdu přijde jako demonstrace síly a zastrašování. A tady je otázkou koho? Ti opravdové gangstery asi moc nevyděsí.

291478

Káva pro Zvědavce

12

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 25 čtenářů částkou 4 232 korun, což je 12 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Požár v Bohumíně založili cikáni - média cudně mlčí09.08.20 10:16 Česká republika 1

Petice za ukotvení manželství jako svazku muže a ženy08.08.20 11:04 Česká republika 0

Africké kobylky na cestě do Evropy zahazují do moře doklady08.08.20 10:31 Neurčeno 0

Už ne ženy, ale "osoby s děložním čípkem"07.08.20 16:23 Británie 1

Média se skřípěním zubů přiznávají, že švédská cesta funguje05.08.20 21:56 Švédsko 9

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 1

Praha dá Prague Pride velké peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 1

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 1

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 3

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Kdo nemiluje LGBT, nedostane peníze29.07.20 21:39 Evropská unie 1

Poslanec Foldyna varuje velmi ostrými slovy před Istanbulskou dohodou28.07.20 23:20 Česká republika 9

Proč spěchají s vakcínou27.07.20 12:42 Neurčeno 15

Vláda chce vytunelovat ze státního rozpočtu další 2 miliardy27.07.20 02:28 Česká republika 3

Katedrálu v Nantes zapálil černošský migrant z Rwandy26.07.20 09:45 Francie 8

Hoax v přímém přenosu (bohužel)24.07.20 20:48 Řecko 1

Měnové kurzy

USD
22,32 Kč
Euro
26,31 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,68 Kč
Australský dolar
15,98 Kč
Švýcarský frank
24,46 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,20 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
45 435,74 Kč
1 unce stříbra
631,68 Kč
Bitcoin
262 430,10 Kč

Poslední aktualizace: 9.8.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?