Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 6 příspěveků, 6 různých jmén: kingkong, Lájoš Mareš, marsipán, patriot, rejža, Viktorek.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.01.2013 07:46

Zemský škůdce prezidentem?

Schwarzenberk je vlastizrádce !!

patriot 109.?.?.?

Lidé, prosím, položte si otázku, co pro nás Karl von Schwarzenberg za těch 20 let, co je v české politice udělal dobrého. Pokud si ji
poctivě zodpovíte, tak zjistíte že naprosto NIC.

Pak si položte otázku, co tu udělal pro sebe sama, pro cizáky, pro šlechtu, pro církev a pro sudeťáky.........a zjistíte, že je to opravdu VLASTIZRÁDCE !!!!!

Proč nám ho tak podstrkují naše média vlastněná židovskými a německými vlastníky ? Proč asi .....

283084

22.01.2013 13:00

Věra Čáslavská píše Karlu Schwarzenbergu

Schwarzenberg je vlastizrádce !!!

kingkong 109.?.?.?

Všichni servilní a uplacení kolaboranti (Karlohujeři) pindají, co pro nás teď knížepán Schwarzenberg udělá, že nás všechny spasí a zkulturní. Bude se zastávat slabých a jiné slabomyslné a lživé slinty.

A co tu teda dělal do teďka ?!!

To asi těch 20 let sladce chrněl zavřenej v Blaníku, že........

Lidé, prosím, položte si otázku, co pro nás občany ČR kníže Karl von Schwarzenberg za těch 20 let, co je v české politice udělal dobrého. Pokud si ji poctivě zodpovíte, tak zjistíte že naprosto NIC.

Pak si položte otázku, co tu udělal pro sebe sama, pro Kalouska, pro Bakalu, pro cizáky, pro šlechtu, pro církev a pro sudeťáky.........a zjistíte, že je to opravdu VLASTIZRÁDCE !!!!!

Proč nám ho tak vehementně podstrkují média vlastněná židovskými a německými vlastníky ? Proč asi .....

Myslíte si, že Slováci by si zvolili svým prezidentem Maďara ?

Je mi jedno, jestli je někdo plebejec nebo šlechtic. Podstatné je jestli slouží nám nebo nás zrazuje.

A mimochodem o kulturní úrovní obhroublého, senilního, slintaného knížete, který nemá ani maturitu a svou kulturnost projevuje hlavně chrápáním na veřejnosti (v Rakousku se mu za to smějí, zato servilní a lokajští Češi, které zrazuje, mu za to lezou do prdele), si s dovolením udělám svůj názor.
To chceme opravdu spáchat národní sebevraždu ?!!

Kdo chce volit na hrad takového člověka je u mě kolaborant.

283106

22.01.2013 13:29

Zemský škůdce prezidentem?

Schwarzenberg je loutkou Kalouska.

rejža 109.?.?.?

Všichni víme, že pan Schwarzenberg je jen loutkou v rukou ministra Kalouska, podržel všechny podlosti a podrazy současných mocenských skupin. Vždy se sice tváří, že s tím jakoby nemá nic společného, ale jeho skutky jsou zcela jiné. Navíc jde o Čecho-Švýcara, jenž se sám v minulosti označil za sudetského Němce… Lze se tak obávat i toho, že by v případě jeho vítězství mohla být prolomena restituční hranice roku 1948 a zintenzivněly by útoky na tzv. Benešovy dekrety. Po vyvedení sta miliard korun z rozpočtu ve prospěch církví by hrozila další podobná rána ve prospěch sudetských Němců.

No, a jestli tady někdo chce nějaké důkazy, jen pár poznámek k panu Schwanzenbergovi:
- podpořil nezávislost mafiánského „státu“ Kosovo;
- angažoval se za americký radar v Brdech;
- aktivně podporoval okamžité zavedení školného;
- politicky kryje aktivity ministra financí Kalouska.
- je místopředsedou vlády, která navrhla, prosadila nebo schválila asociální a naprosto ekonomicky kontraproduktivní „reformy“ vlády, například důchodovou reformu, která zvýhodní jen bohaté, včetně zvýšení DPH,
- tzv. církevní restituce, které jsou začátkem nevídaného majetkového přesunu a bezprecedentního posílení vlivu katolické církve;
- ostudnou lednovou amnestii prezidenta republiky, která připraví velké množství ožebračených občanů o oprávněné odškodnění a současně porušením demokratických principů a spravedlnosti ohrožuje fungování právního státu.

Mýlíte se všichni, Karel není ani pravičák, ani levičák, on je prostě FEUDALISTA. Krásně to vystihl Jan Keller, který přesně toto o něm nastínil, kníže je protagonista neofeudalismu, který se těší, až se mu podaří prolomit Benešovi dekrety. Spoléhá v jeho kampani na naprostou VYŠINUTOST jeho příznivců, kteří ani vlastně nevědí, proč ho budou volit. Budou ho volit jen tak, mnozí prý z recese, ano, z recese dáme hlas tomu šušňalovi, i to jsem slyšel za přístupy k volbě… Kníže ze sebe rád udělá idiota, má opravdu promakaný sociálně psychologický marketing a umí působit uhrančivě. Přitom v jádru sebe sám pohrdá těmi, kteří se snižují ke stupidním a šaškárenským podporám jeho osoby. Doublespeak je tu do očí bijící! Tyhle volby vyhraje MAGIE, která působí uhrančivě a strhává velmi průměrné a zejména podprůměrné mozky do davů vytvářejících naprostou mánii. Zeman to bude mít hodně těžké. Proti magii se vážně těžce bojuje……Proto se proti tomu postavme a volme Zemana. STOP KARLOUSKOVI !!!

283110

22.01.2013 14:13

Zemský škůdce prezidentem?

Výzva hrdiny generála Beera, veterána WWII Karlu Schwarzenberkovi.

marsipán 109.?.?.?

Výzva československého vojáka, veterána 2. sv. války:

Já brigádní generál Alexander Beer, veterán II. světové války, který po boku generála Svobody bojoval za svobodu národů proti fašismu u Sokolova, Kyjeva, Buzovky, Žaškova, v tankové bitvě u Kurska a v těžkých podmínkách v Dukelském průsmyku, osvobozoval Ostravu a na tanku dojel až do Prahy, nositel Řádu Bílého lva a řady dalších vyznamenání, vyzývám Karla Schwarzenderga k odstoupení z kandidatury na post prezidenta České republiky. Svými výroky , které prezentoval v přímém přenosu televize, kdy prohlašoval že Benešovy dekrety, které se týkají odsunu Němců po válce již dvě desetiletí v ČR neplatí, a že československá vláda z roku 1945 včetně prezidenta Edvarda Beneše by se dnes za jejich přijetí asi ocitla v Haagu u Mezinárodního soudního dvora hrubě degradoval hrdinství českých vlastenců a nás vojáků, kteří na frontách II. světové války, ale i dalších formách boje dávali v šanc své životy za naši vlast, za naši Československou republiku.Ze svých zkušeností mohu potvrdit, že není pravda, že všichni Němci do jednoho nastoupili při mobilizaci do armády. Naopak v pohraničí docházelo ke konfliktům, které v některých případech končili i smrtí českých celníků. Mohu potvrdit, a potvrzují to i němečtí antifašisté, kteří po válce dobrovolně odešli do budoucí NDR, že většina Němců v pohraničí tvořila pátou kolonu, hanebně se zachovala k své vlasti – Československé republice a tak jejich odsun v souladu s mezinárodními smlouvami vítězných mocností byl po II. světové válce opodstatněný a spravedlivý.
Vaše názory a postoje, pane Karle Schwarzenbergu jsou neslučitelné s funkcí prezidenta České republiky. Tyto postoje svědčí o tom, že nemůžete a nebudete prezidentem všech, že nebudete spolehlivě chránit zájmy České republiky a jejího lidu.
Ještě jednou Vás žádám – VZDEJTE SE KANDIDATURY NA POST PREZIDENTA ČESKÉ REPUBLIKY.

283117

23.01.2013 08:16

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

Žádám okamžitou demisi Schwarzenberga z funkce ministra zahraničí.

Lájoš Mareš 109.?.?.?

Karel Schwarzenberk je vlastizrádce, protože nehájí naše národní zájmy, ale zájmy Němců, Sudetských Němců a Sudetských Rakušanů. Karel dlouhodobě zpochybňuje Benešovy dekrety, čímž vychází vstříc zájmům sudetských Němců a Rakušanů, ale i svým vlastním, protože ze zrušení dekretů by sám profitoval získáním dalších restitucí. Nemohl to ilustrovat lépe, než jen pár dnů starými skandálními výroky v televizních předvolebních duelech s Milošem Zemanem, kde označil Benešovy dekrety za neplatné a Edvarda Beneše poslal před válečný soud v Haagu.

283198

27.01.2013 07:03

Tak tedy Zeman

Kalouskem dálkově řízený Kníže.

Viktorek 109.?.?.?

Jsem velmi rád, že Kalouskem přes naslouchátko dálkově řízený kníže Schwarzenberg nakonec nevyhrál. Kde udělal soudruh Kalousek chybu?
Dokázal sice knížete probudit ze zimního spánku, ale občas neuhlídal, že říká věci, kterými si opravdu ale opravdu škodí. No, ještě bude muset chemik Mirek do dálkové ovládání trochu vylepšit. Vždyť moc nechybělo a málem mu to vyšlo. Naštěstí z věkových důvodů již kníže v příštích volbách kandidovat nemůže a nenáviděný Kalousek si bude muset hledat novou dálkově řízenou loutku s přívětivou tváří. Jo, má to teď Mirek těžké, když je ta přímá volba. Kdyby o tom rozhodoval parlament jako minule, tak by to spravilo pár igelitek se škvárou nebo výhrůžky, že poslanci auto přejede děti, což Mirek a spol. už ovládají na jedničku. Ale jak uplatit nebo zastrašit 51% voličů ? To je problém. No uvidíme, Mirek se jistě nevzdá a zase něco vymyslí....

283677

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
298 538,57 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?