Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 70 příspěveků, 1 jméno: dub.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

máte pravdu milý rozumbrado, právě proto je to stejně pojmenované, je to totiž naprosto stejná propagandistická neexistující sračka, jako kydáte šoufkem z žumpy.
ale chápu, že se sračkometoví fanatici a bezmozci vašeho typu rozčilují, když už jim ty jejich hovna nikdo nežere[smích]

274085

29.08.2012 21:32

Ještě k pochodu bukvic

RE: OMYL!!!

dub 89.?.?.?

z toho si nic nedělejte. ona většina z nich ani neví, že jsou v bibli bůchové dva. a když to tuší, tak z nich ani za boha nevyrazíte, kterej je ten pravej. protože to sami neví. tudíž ani na mučidlech inkvizice by to nepráskli.

takže z nich nevyrazíte, jestli je tím pravým jáhle, nebo ten druhej anonym, ke kterýmu se chovaj a oslovují ho jako otroci svého otrokáře. a každej z nich hlásá něco úplně jinýho, prakticky pravý opak toho, co ten druhý, a činí opak toho co ten druhý.

a nijak se nedopídíte ani vysvětlení schizmatu, proč to, když se celou biblí táhne jak střívko jitrnicí hlásání, že je jen jeden bůch. a to ještě trojjediný! a jsou uvedený jen dva.
takže křesťani musí trpět imlicitní schizofrenií, neb neví, kterej je ten pravej. tudíž ani neví, ke kterýmu se modlit. no ale přesto se modlí. což je další známkou ynteligence.

takže se jeví, že z celé té své bible si vzali jako hlavní myšlenku a motto jen onu oblíbenou hlášku "blahoslaveni budiž chudí duchem, neb jejich je království nebeské". a toho se drží - vis major - jako hovno košile, v naději, že takto dosáhnou kosmické moudrosti a nanebevzetí.

a jelikož původce oné hlášky je jéžiš, tak se tím vlastně i vysvětluje zcela a úplně i to jejich oblíbené heslo "jéžiš tě osvobodí", i způsob realizace.
a dokládají to jak svými slovy, tak činy.

mno dost bylo zábavy, třeba se věnovat smysluplnějším tématům a činnostem[smích]

274086

29.08.2012 22:51

Ještě k pochodu bukvic

RE: OMYL!!!

dub 89.?.?.?

jasně. ale o těch mluví jako o takových. ono je víc kandidátů...

ale když mluví o bůchovi, tak mluví o jáhlem a anonymním otrokáři Pánovi, taková hezká schýza a kontrast protikladů v jednom. tam je to nejvíc evidentní a do očí bijící[smích]

274093

jou, ale válkypáni je hezčí i výstižnější[smích]

274211

04.09.2012 16:26

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: Kristo-ilumináti na Zemi

dub 89.?.?.?

custodianem vatikánu je rothschild již od r. 1845. takže to má těžko něco společného s druhou válkou...

274344

je mi líto udo, ale na konsensu pravda a objektivní realita skutečně nestojí, i když se nás o tom snaží přesvědčit zmrdi dnes a denně (např. konsensuální usnesení o kosmickém zákonu glotepu, přestože fakta idioty fackují do xichtu o přesném opaku).
většina nemá pravdu, o čemž svědčí vývoj a stav demográcie, ehm ehm že.

takže jste-li determinista a hodláte-li určovat pravidla vesmíru konsensem, a "mírným pokrokem v mezích zákona", jste na opačné straně spektra než ti, které jsem ochoten podporovat a se kterými jsem ochoten spolupracovat...

274552

základní principy na kterých stojí daná koncepce jsou klíčové, pokud se tyto principy liší od vašich, ba jsou dokonce jejich antitezí, můžete "konsenzuovat" dost těžko.

a k vašemu "mírnému pokroku v mezích zákona".
chcete-li dosáhnout změny systému a přechodu na jiný (vyšší verzi), nelze postupně vylepšovat systém existující. obzvláště pokud je existující systému nereformovatelný.

z podstaty systému je možný sekvenční pozvolný vývoj pouze v rámci daného systému. zavedení nového systému znamená skokový vývoj, totální opuštění starého a všeho, co s ním souvisí, a rozjetí nového.
můžete max. minimalizovat škody tím, že před odesláním starého systému na smetiště budete paralelně připravovat a testovat a rozjíždět systém nový. ale pokud chcete skutečně změnu, tak dříve nebo později musíte starý odhodit a jet pouze podle nového.

to že se v tomto neshodneme se projevilo už když jsme diskutovali o eu a globalistických institucích. vy jste je chtěl zachovat - ale to je stejně inteligentní a moudré, jako se domáhat toho, aby usvědčený defraudant byl nadále hlavním účetním. a přesně tak to nutně musí skončit.

zkrátka chcete-li učinit kvantový kvalitativní skok, nemůžete tak učinit sekvenčním lineárním pokračováníém ve starém systému. to prostě nejde a nefunguje, z podstaty.
koňskej potah taky můžete vylepšovat do určité míry, ale auto z něj neuděláte. takže halt přijde okamžik, kdy kočár jde na palivo, kobyla do buřtů a ve stodole se vám objeví něco úplně jiného.

systému je nadřazené myšlení (vědomí). takže zatímco kontinuita vědomí může být zachována (i když i to se vyvíjí ve skocích), neznamená to kontinuitu systému, který je projevem a nástrojem vědomí.
když vám dojde, že lámat šutr je lepší zbíječkou, než majzlíkem, hodíte majzlíl do nejbližší díry a začnete používat sbíječku.
kontinuita vědomí je zachována, avšak nikoliv kontinuita nástroje a používaného systému.

nikdo se nestresuje ani nepanikaří. ani to po nikom nechce. ale věcné spory snad panikou nejsou, obzvláště týká-li se to tak závažných věcí, jako základních principů přístupu.

a podsouvání mi "negativismu" nebudu raději ani komentovat. myslím, že, zůstanu-li jen u naší diskuse v minulosti, se můj přístup projevil dostatečně, takže nevím, proč jste měl něco takového za potřebí.

naopak já se musím zeptat, proč tak vytrvale trváte na zachování stávajících globalizačních struktur a jejich "postupné" vylepšování ve stejném složení a osazenstvu, aby "nedošlo k šoku"? qui bono?

274560

ohledně té aplikovatelnosti -- můžete použít cihly, můžete použít šutry, ale nemůžete použít celej chrám.
zkrátka můžete např. použít bankovní budovy, bankovní sítě, počítače, ale nemůžete použít stávající software ani lidi na rozhodujících postech. to vše musí do hajzlu, jinak to skončí zase zpátky ve sračkách.

stejně tak "integrační organizace" - můžete použít barabiznu europarlamentu v bruseli, ale těžko můžete použít vše co je vevnitř, tedy opice, organizační strukturu, filosofické základny atd.
pokud si někdo myslí opak, na tuto svoji naivitu dojede a skončí, tam, odkud se chtěl dostat.
a znovu vám doporučím najít si starou indiánskou legednu o příchodu do tohoto světa. je velmi relevantní (taky se jim zželelo a nechali jednu "nečistou", a svět dopadl stejně).

274589

to už začíná být debata o voze a o koze...

274642

navíc to, co vy propagujete, je totéž, jako kdyby někdo po wwII začal prosazovat zachování nsdap, jejich struktur a z velké části i personálního osazenstva, a požadoval, aby v rámci "mírného pokroku v mezích zákona" byla i nadále pověřena vedením společnosti, aby nedošlo "k šokům" a využila se síla nepřítele.

bohužel i tehdy se pár blbců našlo a stalo se to přesně tak, důsledkem čehož byla římská smlouva, římský klub a nakonec feudálšfašismus eu.

pokud toto někdo není schopen vidět, nebude inteligence takového jedince taková, jak by rád, či to není schopen/ochoten vidět (což začíná být ve vašem případě evidentní), protože má agendu - zajistit co nejdelší setrvání statutu quo, maximální zachování struktury jelit, zachování maximálního počtu jelit na rozhodujících místech, a minimalizovat pravděpodobnost potrestání jelit dle zásluh plynoucích z jejich odpovědnosti za zločiny proti lidstvu. (čemuž by odpovídali i vaše "výhybky" v trachtátech, nutno přiznat mazaně a šikovně umístěné na klíčová místa, za použití "opoziční" terminologie, ale vedoucí namísto do nového systému zpět do stávajícího. tudíž kvalifikaci vám v tomto ohledu, tedy oboru manipulace, upřít rozhodně nelze).

tertium non datur...

274645

jde o to, že z toho co píšete se jeví, že si pletete pojmy využít a použít.
to jsou dvě zásadně odlišné kategorie.
infrastrukturu zmrdů mohu zcela jistě využít, ale ani omylem použít. a přesně o tom se tu už dost dlouho přeme a nějak se zdá, že to nejste schopen pochopit.

mno denacifikovali tak, že se v podstatě nedenacifikovalo, jen se přemalovaly cedule. a proto to dneska vypadá, jak vypadá, i jugoslávie je toho důsledkem atd.
ano, největší viníky zavřít, válečné zločince a podobné vejlupky popravit, a ostatní odstavit. jak začnete používat lidi vyznávající filosofii starého, tak se nemusíte ani obtěžovat s přejmenováváním a přemalováváním cedulí, protože výsledkem bude opět jen pokračování ve starém. (jak vidno z toho, co tu předávědjí naši přemalovaní soustruzi, ehm ehm demográté...)
a nevykládejte mi, že "náboženští fanatici" nebo zkorumpovaní šašci jsou jedinými kvalifikovanými v zemi. a pro správu země zase tak velkého počtu lidí potřeba neni. a rozhodně nebylo potřeba použít fašistickou hierarchii i strukturu, to vedlo opět jen k pokračování fašistického systému dodnes.
takže změna parametrů a výměna na klíčových vrcholových místech. protože třeba představa, že by bernanke, s jeho mafiánským napojením, řediteloval nové finanční struktuře mezinárodní spolupráce postavené na přesně opačné filosofii je více než humorná. a šašek barosso jako šéf horizontálně strukturovaného konzultačního fóra je už vtipem tisíciletí...

a jinak metodu přechodu na nový systém si volí zmrdi sami, pokud zatlačí na pilu ad absurdum (což je evidenntně to, co chtějí), nastane období soudce lynche a nikdo proti tomu nic nenadělá. a právě tato úloha obětního beránka předhozeného davu pro kandelábrové slavnosti byla přidělena imbecilním šábesům, kteří o tom ve své nadutosti nemají ani páru.
takže volba je na nich, ostatní bude jen logickým důsledkem. udělat s tím můžete něco jen v případě, že než to začne stihnete elimnovat hlavu chobotnice, a to fyzicky, protože dobrovolně se své hovniválské kuličky a moci nevzdají. těch několik pár, co chtělo, tak již dávno učinilo, titanik dnes řídí již jen fanatici, a s těma se jednat nedá, protože mají rudo před očima a hořící koudel v prdeli.

274677

dub některé věci reformovat opravdu nechce, protože jsou ze své podstaty nereformovatelné[smích]
a u spousty dalších je mnohem výhodnější demolice a nová stavba, než rekonstrukce...

274789

14.09.2012 16:22

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

názorná ukázka

dub 89.?.?.?

kam vede nenažrané státní výpalnictví a zlodějna.
kdyby neexistovala zlodějská spotřební daň, neexistoval by pančovanej chlast...

274825

14.09.2012 20:34

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: Qui bono

dub 89.?.?.?

omyl to není ani omylem.
pokud prodejné sračkomety rozjely kampaň ve velkém, je to na něčí příkaz a něčí objednávku.
a ten někdo nevyhodil peníze jen tak, prodejná novinářská kurva něco stojí, takže se mu to musí vrátit.

takže v principu jsou dvě základní možnosti:
a) vykradená státní kasa již neumožňuje další rozkrádání, tak se zmrdi patřící na nejbližší lucernu snaží trochu ji naplnit z převodu daňových úniků do státní kasy, aby to mohli okamžitě rozkrást

b) mafinská struktura ovládající černý trh s chlastem se potřebuje napakovat, a proto se už začínají ozývat hlasy o zavedení prohibice, která ze zkušenstí jak ameriky, tak ruska nikdy nic nevyřešila, jen pomohla pár mafiánům pohádkově zbohatnout. no a této zemi vládne vlastizrádný a mafiánský xindl...

274841

14.09.2012 21:21

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

dub 89.?.?.?

ale vůbec ne, na této planetě by to nebyla první termojaderná válka.
odskákaly by to max. vyšší vrstvy poskoků, ale loutkáři rozhodně nikoliv...
a každý nechť si to přebere dle svého[smích]

274847

15.09.2012 16:31

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: názorná ukázka

dub 89.?.?.?

vysoká daň je hlavní motivací a hlavním důvodem.
pašuje a pančuje se hlavně chlast a cigára, případně paliva, u ostatních komodit to moc vidět není.
takže příčinou je státní zlodějna, obzvláště když to výpalné pro rozkradače činí více jak polovinu ceny.

že by někdo pančoval znojemský okurky nebo načerno vařil pívo sem si nešim, prosim.

274878

15.09.2012 18:55

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: názorná ukázka

dub 89.?.?.?

ale já nikde netvrdím, že to opravňuje ke zločinu (tedy aspoň zločinu podle zákona), ale že je to jeho příčinou.

kdyby stát na spotřebních daních méně kradl, byla by motivace a ziskovost takovýchto aktivit nižší. toť vše.
a zavedení prohibice je ta největší píčovina, protože maximální stimul k podloudnictví. a je to eviděntně úmyslné, právě ze strany "státu", tedy těch zmrdů, kteří ho představují a vysávají.

274886

15.09.2012 20:28

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: názorná ukázka

dub 89.?.?.?

jou, souhlas, viz můj příspěvek níže[smích]
a to jsem radši jeden scénář vynechal, abych nestrašil. ale bohužel je též silně pravděpodobný v současné situaci...

274889

16.09.2012 16:59

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: názorná ukázka

dub 89.?.?.?

úplně stejně.
je to jako s blbostí - ať děláte co děláte, počet blbých je konstantní, jak jste názorně předvedla.
vždy jde jen o to, kdo a jak moc se na chlastání nebo blbosti napakuje. a to závisí na vytvořených podmínkách, tedy včetně ceny.
a podloudník si nepřeje nic jiného, než aby stát maximalizoval daň. protože výrobní náklady zůstávají stejné a stát se mu tak stará o vyšroubování ceny, aniž by musel hnout prstem. oni např. tehdá v americe prohibici taky zorganizovali mafináni a použili k tomu tupé krávy z protichlastacích lig, které se svým mozečkem ani netušily, čemu tak vehementně napomáhají.
a když na to zhruba po 20 letech přišly, tak už bylo hromada napakovaných a ještě větší hromada mrtvých - postřílených a hlavně zemřelých a zmrzačených v důsledku podloudně vyráběného pančovaného chlastu, kteří by bez prohibice neexistovali, protože by neexistoval pančovanej chlast, a pokud ano, nikdo by ho nepil, protože kvalitní by byl dostupný.
a v rusku to dopadlo úplně stejně.

takže jste buď onou příslušnicí podobných spolků, nebo nasazená provokatérka. ale ať tak či tak, neokecáte to, protože fakta mluví sama za sebe.

274933

16.09.2012 17:56

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

dub 89.?.?.?

ty seš fakt nenapravitelnej chlape[smích]
ale když tomu věříš, tak proč ne, pohádky jsou dobrá věc. jen vystřízlivění bejva dost často nepřijemný.

274935

17.09.2012 17:39

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: Qui bono

dub 89.?.?.?

snadno, pokud mají pod palcem palírny.
úplně stejně, jako v "čajovnách" za dob prohibice v americe[smích]
též by to nešlo přes státní kasu, ale rovnou do jejich. stát by jim jen zdarma vyšrouboval cenu a vytvořil podmínky a poskytl odbytiště.

275005

18.09.2012 16:55

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Ale, ale

dub 89.?.?.?

no ona neexistovala ani ta prdel, kde se měl kristus narodit, protože první zmínky a záznamy o ní jsou až z roku 49 nebo 75, teď už nevim.
a to římani byli velmi pečliví, asi jako nacisti, kteří to po nich sdědili.
takže se halt nezbývá než smířit s tím, že přestože tehdá uměli cestovat v čase a prolínat reality (jinak by se kristus nemohl v daném místě narodit dřív, než ono místo vzniklo a existovalo), přesto bojovali mečem a kopím a přes kontinent šlapaly jejich armády pěšky...

275050

18.09.2012 17:28

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: Qui bono

dub 89.?.?.?

no on je dost pravděpodobný bohužel ještě jeden scénář - a to, že v době akutní krize je jakýkoliv prostředek pro minimalizaci agresivity nasratého davu dobrý...

takže nezbývá, než si počkat na rozuzlení[smích]

275051

20.09.2012 17:01

Nevinnost muslimů: Rouhání jako politická taktika

RE: Nejspis si budou muset zvykat....

dub 89.?.?.?

zkuste popírat hološoust nebo říct něco proti samozvancům. a uvidíte tu vaši svobodu slova v praxi[smích]
zkrátka stejně jako za soustruhů - na imperialisty jste mohli nadávat dle libosti, i zaplaceno jste za to dostali, ale jak jste se zamračili na tajemníka strany...
takže tak nějak nevim, o jakém státě se svobodou slova mluvíte[smích]

275153

20.09.2012 20:40

Nevinnost muslimů: Rouhání jako politická taktika

RE: Nejspis si budou muset zvykat....

dub 89.?.?.?

ale my se nebavíme o zákonech, ale o svobodách, a svobody jsou nezcizitelné a neplynou ze zákonů. ze zákonů plynou pouze privilegia, nikoliv práva a svobody.
a to je kurevský rozdíl

a práva a svobody a privilegia jsou dvě naprosto odlišné kategorie. a zmrdi se tento rozdíl velmi usilovně snaží zamlžit a udělat z nich jednu, protože bez toho ovce ovládata nemůžou...

275173

20.09.2012 21:57

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

dub 89.?.?.?

jak moudří byli naši předci, když jako boha uctívali sviantovita, tedy posvátný život[smích]

275178

20.09.2012 22:01

Nevinnost muslimů: Rouhání jako politická taktika

RE: Nejspis si budou muset zvykat....

dub 89.?.?.?

takže zákon džungle...
hm zajímavý názor, takový darwinisticko-evolučně-židovský.
fašisti budou asi vaši oblíbenou stranou, ne, též uznávají jen právo silnějšího a zákon džungle.

a to raději nechme stranou vyšší filosofické kategorie, neb perly sviním házeti je vždy jen ztrátou času...

275179

20.09.2012 23:32

Nevinnost muslimů: Rouhání jako politická taktika

RE: Nejspis si budou muset zvykat....

dub 89.?.?.?

máte popleté příčinu a následek příteli.

rodíte se jako svobodná bytost. pokud o své svobody musíte bojovat, znamená to, že vám je někdo sebral nebo se je sebrat chystá [smích]

275185

24.09.2012 16:21

Rusko ukázalo USAID dveře

RE: Obávám se, že je dnes v USA daleko větší relativní procento obyvatel na okraji bídy, než v Rusku!

dub 89.?.?.?

tak 8% nezaměstnanost, tedy osm procent z práceschopné populace (t.j. cca 2% z celkové populace) je bez příjmu, a 50 milionů američanů, tj. 16,5% celkové populace, včetně batolat a staříků nad hrobem, je na potravinových lístcích...

jedno z těch čísel musí bejt totální píčovna, a tipuju si, že počet lidí na státních potravinových dávkách to nebude[smích]

ale jinak je dobře, že se nám tu někdo stará o obveselovací kulturní vložku, aspoň se člověk občas zasměje

275407

24.09.2012 16:31

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

absolutní pravda na této úrovni systému neexistuje, z podstaty. v rámci daného systému nelze pochopit účel daného systému (natož pak nadsystémů), k tomu je třeba min. o úroveň výše, a tím spíše účel celého komplexního super systému zvaného vesmír.

takže pokud už diskutovat na toto téma, je vhodné mluvit o principech/zákonitostech, nikoliv o pravdách.

no a z logiky plyne, že pokud někde (na úrovni komplexního super systému vesmír) existuje nějaká "pravda", tak všechny "pravdy" v nižších systémech jsou nutně automaticky relativní, neb se poměřují k oné (v podsystémech neznámé, z principu a podstaty) univerzální pravdě super systému.

takže faktem je, že mimo úroveň super systému absolutní pravda neexistuje, neb existovat nemůže, a existují jen pravdy relativní[smích]

logika je sviňa

275409

24.09.2012 21:20

Rockefellerova globální chapadla odhalena v roce 1959 Sovětským svazem

RE: Nový vymívači mozků

dub 89.?.?.?

nebylo toho humoru už přespříliš?
ve 23 ví člověk o životě velký hovno (přestože si myslí, že je mistr světa - pubertou si projdou všichni), bez ohledu na to, kde se narodil, takže prohlásit, že má větší rozhled a ví o něm víc než padesátník, už není ani chucpe, ale ukázka přitroublosti a arogance nevědomosti.

trocha sebekritiky a sebereflexe by vám příteli neuškodila.

275420

proč by měl bejt neanonymní. pokud otisky slouží jen k ověření totožnosti a znemožnění vícenásobného hlasování, je to prakticky totéž, jako když vám u nás u voleb luxujou občanku.

275454

25.09.2012 16:23

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

v organizovaném systému je tomu nepochybně tak, skutečně vše má svůj účel.

takže na této úrovni můžeme jen diskutovat, jestli je vesmír organizovaným multisystémem, nebo neorganizovaným chaosem (ale i chaos je systém[smích]).

nicméně dokud se nedostaneme na úroveň super systému, tedy vesmíru, nebudeme z podstaty schopni to rozpoznat a s definitivní platností prohlásit jedno či druhé[smích]

takže stále platí, že na úrovních nižších než super systém nelze dospět k poznání "absolutní pravdy", ať je jakákoliv.

275456

25.09.2012 19:49

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

mno ona idealistická filosofie má jednu velkou vadu.
pokud tvrdím, že vše kolem je pouze v mé fantazii, znamená to, že jsem de facto bůh a mohu pouhou svoji představivostí okolní svět změnit.
pominu-li neexistenci důkazů v praxi (milionáři chtějí být skoro všichni, ale vidět to nejni), tak velký problém nastává, pokud ostatní bytosti v mém okolí nejsou jen nehmotným nehmatatelným duchem, ale rovněž živými bytostmi, tedy subjekty s vlastní fantazií a zcela jistě vlastními přáními.
v tomto případě je silně nepravděpodobné, že by si všechny subjekty vyskytující se v okolí přály totéž, a s rostoucím počtem subjektů tato pravděpodobnost konverguje k nule[smích]

a protože je evidentní, že na této úrovni není nikdo bůh (vesmír se netočí kolem něj, ani tu není sám - což by jinak musel), tak maximálně může být pouze jednou z mnoha fraktálních součástí celku, a tudíž rozhodujícím faktorem pro formu reality a děje v ní je onen celek, nikoliv jedna pouhá část.

ergo kladívko je jen jedním z mnoha pozorovatelů, mající jen zlomkový vliv na okolí, a tudíž okolí bylo dříve, než pozorovatel.
a to platí i na vyšší úrovni, i "bůh" potřebuje pro svoji existenci nosné médium, ať je jeho forma jakákoliv, tudíž vědomí mohlo vzniknout pouze za existence nosného média (bez nosného média není informací, tedy ani vědomí)...

to máte jako s hard diskem. bez hd nemáte informace kam nacpat, tudíž bez nosného média (tedy okolí) daný systém nevznikne, takže třeba počítačová hra se svým prostředím nebude existovat. existovat začne teprve tehdy, když se vytvoří "okolí" s nosným médiem[smích]

275467

25.09.2012 21:02

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

ale přečtěte si můj příspěvek ještě jednou.
to, že vše je jedno, tedy vše je součástí jednoho, neznamená, že vy jako parciální fraktál jste tímto "jedno". jste jen jedním z jeho mnoha fragmentů.
a tudíž není rozhodující, co si představujtete vy, ale co si představuje celá množina fragmentů. a vy zjevně nejste celou množinou, ale jen oním jedním fragmentem. vy nejste bůh, ve vašem žargonu, ale jeho pouhou nepatrnou součástí, tudíž nejste univerzálním vědomím, ergo "realita" nejede podle vás. vy to ovlivňujete max, proporcionálně své nepatrnosti.
no a jsme opět u toho - protože nejste jediným volním subjektem v okolí, ale jeho zanedbatelnou součástí, nejste rozhodujícím faktorem jeho exitence.

o jakém zakazujícím učení mluvíte? navíc jakékoliv učení je pouze teorie, nikoliv skutečnost, viz vilenin a komunismus.

to by se klidně zrušit mohl, na názvu nezáleží, podstatné je, že by nikdo netrpěl hladem a nebyl bezdomovec, a zde nevidím důvod, proč by se to mělo rušit. a kdo/co? by to jako měl rušit?

informace/vědomí a médium nejsou totéž, tudíž nemůže.
bez energie, nosného média, není myšlenka, informace.

275477

25.09.2012 22:46

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

tak do třetice, přečtě si to ještě jednou.

a jednotka v celku je jeho fragment, a ve fraktálních systémech to platí dvojnásob.
a nikde jsem v této disputaci neřekl, že nemá vliv na povahu množiny. jen ji má úměrně své nepatrnosti.
z čehož plyne, že výsledný směrový vektor je součtem směrových vektorů všech fragmentů, ale rozhodně jeden fragment neurčuje výsledný vektor jako jediný arbitr a kormidelník.
zkrátka když vy budete chtít jít doleva a dva další lidi doprava, tak nepůjdete doleva, ale šikmo nahoru doprava. ještě furt nekapišto?
kdyby neexistovalo oddělené vědomí, neexistovali by jednotliví pozorovatelé, protože by existovalo jen jedno super vědomí, které by nemělo co pozorovat.
a to ještě za předpokladu, že bude existovat prostředí, ve kterém se můžete pohybovat.

275487

ale jistě, zneužít jde vše.
ale forma na tom nic nemění. manipulovat lze i papírové volby.
a v praxi jsou manipulovaný všechny demográtický volby z podstaty, protože máte předespanou "kandidátku národní fronty" a pro nikoho jiného hlasovat nemůžete[smích]

pokud tam nemají např. všichni obyvatelé doklady, jsou otisky jediným způsobem, jak to udělat a zabránit opakovanému hlasování. a k tomu nepotřebujete přiřadit k otiskům jméno a ostatní údaje, jen v síti zkontrolovat, že stejné otisky nehlasovaly ještě jinde.

nakonec pokud se manipuluje, tak při sčítání hlasů, nikoliv při vlastním hlasování - tam diktatury max. sledují, kdo je proti režimu.
a to je případ usa - tam se manipulovalo při sčítání, kdy stroje posílaly do centra předem naprogramované údaje a volič žádnou stvrzenku nedostal, takže pak mohl blbě reklamovat a dožadovat se přepočítání hlasů, protože zfalšované výsledky nebylo s čím porovnat - no paper trail.
a ve venezuele tisknou stvrzenky, tudíž paper trail existuje.

275488

teda sem si nějak nešim, že by, např., naše vláda měla podporu obyvatel při účasti na útocích na jugoslávii. řekl bych, že mimo sračkometových prostitutek byla téměř celá populace proti.

dtto, aghanistán, irák, kosovo...

něco vám tam u vašich představ silně neštimuje s realitou.

275547

26.09.2012 16:31

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

takže vy vyjede autem na polní cestu a stane se z ní dálnice, protože se tam začalo něco hejbat?
a nebo pojedete po dálnici, až když tam je?

datový nosič vznikne když se tam začnou hejbat informace, nebo se tam informace mohou hejbat až tehdy, když datový nosič (prostor) existuje?

275549

26.09.2012 16:50

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

ve fraktálových systémech (viz např. hologram) jde o fragmenty, jednotkou je celek.(proto také jakýkoliv fragment hologramu obsahuje celek. u jednotek tomu tak není - např. převodovka neobsahuje motor atp.)

takže je-li univerzální vědomí celkovou jednotkou, jsou oddělená vědomí fragmenty.

ale že by zrovna toto bylo podstatou naší pře, to asi ne, že.

ta spočívá v tom, že existují tři možnosti:
a) nejdříve bylo vědomí/informace, pak nosné médium
b) nejdříve bylo nosné médium a pak vědomí/informace
c) specifický limitní případ, kdy obojí vzniklo zároveň.

a vy tvrdíte, že platí a).
já se přikláním k b), a jsem ochoten jako limitní případ připustit c)

275555

26.09.2012 17:49

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

no a o tom to celé je.
k fungování systému je třeba obojího. idea bez nosiše nemá kde vzniknout, ani se kde realizovat. nosič bez ideje nemá smysl.
vy se točíte na bohovi, který svoji ideou vše stvořil, ale kdo stvořil boha? a ten bez nosiče existovat nemůže rovněž...
(můžete mít v počítačové hře ideu a pumprlíkovi nakázat, aby něco postavil, ale tu ideu můžete mít jen proto, že na vaší úrovni systému, nadřazené hře, máte nosič, kde se ona idea mohla objevit. kdyby vám uřízli makovici, moc byste si nezahrál a idea též nikde).

a jste v klasickém neřešitelném kruhu, protože hledáte účel systému, který se z podstaty nachází v nadsystému, takže hledat můžeme do soudnýho dne a nebude nám to nic platné.

takže nezbývá než počkat, až se dostaneme na úrovneň super systému, protože teprve tehdy nám bude jasné, proč a jak vše na nižších úrovních vzniklo.
ale i tak budeme stále v koudeli, protože tu stále zůstane otázka, kde se vzal ten super systém (váš bůh) a co je jeho účelem[smích]

takže úloha nemá řešení. zato však stále platí, že pro existenci systému je třeba obojího - informací i nosiče (takže var. b) nebo c)). řešení kdo, kde, jak, proč na tom nic nemění.

275564

26.09.2012 21:30

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

každý organizovaný systém něco řídí, jinak by nebyl organizovaný.

a jak už jsem uvedl jinde, na této úrovni můžeme jen diskutovat o tom, jestli je vesmír organizovaným multisystémem, nebo neorganizovaným chaosem (a i ten je systém).

odpověď si samozřejmě musí hledat a najít každý sám, ale pokud se rozhlídneme, je příroda vysoce organizovaným systémem, nikoliv chaosem bez řádu...

ale protože nejsem oním nejvyšším systémem nebo na jeho úrovni, neumím vám poskytnout definitivní odpověď a není schopne ji poskytnout ani nikdo jiný[smích]
takže hledat a vybrat si musíte sama.

275582

26.09.2012 23:33

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

jistě, nechtěl jsem to ještě komplikovat dělením na statické a dynamické systémy[smích]

ano, i to je pravděpodobné, a možná ze všech nejpravděpodobněšjší, protože to neodporuje podmínce, že aby mohl systém existovat, musí existovat zároveň jak informace, tak nosič.

275587

27.09.2012 16:20

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

no neřekl bych. systém je celek, řád jsou pravidla v něm panující.

ale ono se to poddá[smích]

275660

27.09.2012 16:41

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

pokud např. roztříháte nosič s hologramem, základní jednotkou, tak ji nereplikujete, ale fragmentujete. i následný obraz celku není identický, tedy přesně stejný, což je charakteristikou replikování.

definujte pojem vnitřní síla, vůle atp., abychom věděli, že se opravdu bavíme o odlišných věcech.
a pak zdůvodněte, proč je jejich existence možná bez nosiče[smích]

jinak je takovýto výkřik do tmy jen pouhým náboženským provoláním...

275663

27.09.2012 20:40

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

nikde jsem neřekl, že fraktál je fragment.
fraktál je specifický neustále se opakující vzor.
fraktálový systém je jednotka mající tento opakující se vzor. všechny podčásti jednotky mají sice stejnou strukturu, ale nejsou to identické kopie. (např. čím více kouskuji nosič hologramu, tím menší a nevýraznější hologram vzniklý z tohoto kousku je).
a kdyby ego nebylo fragmentem vědomí, neexistovalo by, protože jeho existence je podmíněná právě oním roztříštěním/roztříštěností univerzálního vědomí.

a aby mohl existovat rozdíl hladin, musí existovat nějaké hladiny.
tudíž musí být nějaký nosič, na kterém ten potenciál hladin je.
protože i energie je jen nosič sloužící pro modulaci.

takže když už to přirovnáme ke kondenzátoru, ten má dvě desky s potenciálem. a k překlopení stavu je obvykle spouštěčem externí faktor, ale též prostřednictvím nosiče...

a stále zatím nevím, co rozumíte pod pojmem vnitřní síla a vůle, to jste zatím nedefinoval.
napětí a podobné charakteristiky jsou vlastnosti energie, resp. energetického toku, a energie je nosič a energetický tok potřebuje nosič, bez něj by "neproudil"

jistě, je-li systém organizovaný někdo/něco ho zorganizovat muselo.
pokud se systém organizuje sám, může tak činit jen na základě pravidel, a ta také nevznikla sama od sebe.
pokud je vše jen náhoda (ale pak by neexistovaly "přírodní zákony"), je organizovaný systém jen pouhou jednou z nekonečna možných kombinací.

první dvě možnosti si vyžadují "cosi", co organizuje.
třetí si vyžaduje absolutní nekonečno, včetně nekonečného počtu vesmírů, z nichž ten náš je onou výjimkou, ve které v rámci proběhlých kombinací došlo k náhodnému zorganizování systému.

a včíl si z toho může člověk vybrat[smích]

275689

27.09.2012 23:47

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

dub 89.?.?.?

dobrá, co je tedy ego, když to není fragment, ale identická kopie univerzálního vědomí? protože identická by znamenalo, že má i veškeré znalosti univerzálního vědomí.

když nebudeme vědět, o čem se bavíme, protože nebudeme znát obsah pojmů, tak se nedá diskutovat[smích]

fajn, takže možnost/potenciál je nic, tudíž nás to nemusí v této disputaci zajímat, protože nic je nic.
když tedy z možnosti vznikne něco, co je impulzem vzniku?
a z čeho to vznikne? potenciál je nic, něco vzniknout z ničeho nemůže, i když to velkotřeskové tvrdí.

(sakra za chvíli z toho bude už nudle a navíc to zmízí pod novými články... se pak bude blbě pokračovat...)

275708

01.10.2012 22:48

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: system

dub 89.?.?.?

pořád vážení řešíte hovno - forma peněz není problém, problém je podstata peněz...

ale opakovat se už nebudu, probíralo se to tu do omrzení[smích]

276006

02.10.2012 16:33

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: system

dub 89.?.?.?

ale zabezpečení sebe a rodiny nesouvisí s podstatou problému peněz.

jde jen o využití stávajících prostředků s nějakým účelem, ale ani omylem to neřeší systémový problém[smích]

takže z hlediska úloh neřešíte problém peněz a ekonomicko-společenského systému jako celku, ale problém přežití, a ještě k tomu individuálního.
nic proti tomu, ale jsou to dvě zcela odlišné věci[smích]

276151

02.10.2012 17:05

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

dub 89.?.?.?

to je nepochybně pravda, ale přesto udělal pár věcí, o kterých skoro nikdo neví (nechce) a přesto jsou velmi podstatné - např. vyjednal vyjímky právě u té smlouvy, které jsou významější, než tupé stádo odkojené sračkomety vůbec tuší; a co se týká rozpadu státu - kdyby k němu nedošlo a páníčky z venku neposlechl, byl pro nás naplánován jugoslávský scénář (jistě by se vám to líbilo, ne?), ale na sračkometu taky nepsali, že...

takže za kámoše bych ho opravdu nechtěl, ale jsou věci, kterými se o tuto zemi a blaho jejích obyvatel zasloužil víc, než si většina tupého stáda je schopna uvědomit.
nikdo není černobílý (hm, snad až na pár vyjímek[smích])

276158

02.10.2012 18:01

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

dub 89.?.?.?

ono jich bylo víc než jedna...

276169

02.10.2012 18:05

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

dub 89.?.?.?

ale není pochyb, že je součástí klaky, stejně jako celý bývalý prognostický šábesústav.
jen v těch sračkách mohlo být ještě mnohem hůř. a za to, že jsme se tu nestříleli a nebombardovala se města atp. si určité uznání zaslouží, přestože je v cizím žoldu jako všichni.
nebo byste opravdu radši jugoslávský scénář, abyste mohl tvrdit, že to je hajzl non plus ultra? pokud ne, tak mu tu čárku do plusu dopřejte.

276170

02.10.2012 20:53

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

dub 89.?.?.?

ale to je omyl - jelita chtěli rozdělit stát. naši šašci měli na vybranou, jestli to udělají sami dobrovolně, nebo k tomu budou donuceni násilím. a zmrdi jako kňažko a spol. pro to připravovali půdu.
a jelitům více vyhovoval násilný scénář (z mnoha důvodů), a humanitární bombarďák měl přijít jako mírotvůrce a návrhy soch v životní velikosi již byly připraveny.
takže za to, že to dokázali sfouknout rychle a nenásilně a pravdoláskovci utřeli s rozflákáním průmyslové základny a mesiášskými komplexy držku, jim skutečně poděkuji.
ale to neznamená, že je spousta věcí, za které ani omylem.
ono nic není černobílé. ale je stupidní nevidět kvůli rudému hadru před očima i věci, za které lze udělat modrý puntík.

276212

02.10.2012 22:17

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

dub 89.?.?.?

ale já neříkám nikde, že je to kladná postava, jen že některé jeho skutky mají spíše kladné znamínko[smích] není jich moc, ale jsou.

o tom, že je loutkou systému, není pochyb. ale i loutce je občas v rámci mantinelů umožněno volnější rozhodování.
toť vše.

a o tom, že celá šaškárna byla propagandistickou sračkou, navíc si jako herce atentátníka najali podřadnou šmíru se špatně naučeným textem, taky moc pochyb není[smích]

276227

03.10.2012 16:53

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: symbol

dub 89.?.?.?

vy budete asi bezdětek, a ještě zvláštního ražení co?[smích]
a řekl bych, že ani psa nebo kocoura jste za celý život neměl...

nasratost není dobrej rádce, vede ke strašně blbejm výrokům[smích]

276323

03.10.2012 17:24

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: V podstate ,kazdy nakrade tolik ,kolik unese,o nic jineho se nejedna.

dub 89.?.?.?

máte nějaký podivný, nebo hodně starý čísla[smích]

About 17 million people received food stamps back in 2000. Some 30 million received them in 2008. Roughly 46 million people receive them today.

http://www.realclearpolitics.com/articles/2012/07/...

276327

05.10.2012 16:14

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: Viera VS Ateizmus

dub 89.?.?.?

tak už se zase zavádí otroctví a vlastnictví lidí? a stačí k tomu polití s krucifixem v ruce a tetováním jježiš na prdeli, ani nemusí nikdo zaplatit?

sakra, to nejsou kněží, to jsou kouzelníci[velký smích]

276566

vrchní černoprdelník opětovně všem více než názorně ukázal, že křesťani jsou satanisti a uctívači kultu smrti, ale vypatlaným nábožným ovcím to stejně nedojde[smích]

276579

nikoliv, křesťani, protože nejen církev, ale všichni křesťani uctívají satanisticky umučenou mrtvolu na klacku.

276647

06.10.2012 16:16

Julian Assange agent Mossadu!

RE: Assange je nasadený

dub 89.?.?.?

nejen to, ale veřejně se vyjádřil, že věří oficiální historce o 9/11 a kdo ne, je pomatenec a duševně narušený.

čímž názorně a všem jasně dal najevo, čí je tento albín loutkou.

276648

07.10.2012 16:39

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: ach ty vědomosti... a ubohá úroveň...

dub 89.?.?.?

á tak nám géniové povýšili mrtvoly na historické památky...

(teď už konečně chápu, proč se z hološoustu stalo náboženství a staví se mu historické památníky a tak tvrdě se lpí na tom správném číslu!)

inu genialita se neschová a nedá popřít, co slovo, to perla.
v mozku tma, i ve slovech temno...

276695

08.10.2012 16:12

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: ach ty vědomosti... a ubohá úroveň...

dub 89.?.?.?

když už musíte chlastat, tak aspoň ne denaturák čoveče. zanechává to patrné následky! [cool]

276762

11.10.2012 16:51

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

RE: Otazka!!!

dub 89.?.?.?

ve 3 světové, či jak přesněji řekla bushovic opička válce proti teřře, jsme od začátku té první světové. tato stoletá válka od svého začátku ještě neskončila, jen se mění forma válčení[smích]

276940

12.10.2012 01:19

Dluhy

RE: Autor nezná problém úvěrové emise

dub 89.?.?.?

z naprosto identického důvodu, z jakého nejsou schopny kooperovat buňky ve vaší hlavě, přestože jich tam máte miliardy, a fungovat jako mozek... [smích]

276978

12.10.2012 16:28

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

RE: Diletanství

dub 89.?.?.?

myslím, že ani jedno. tak hloupý ruský tajný služby opravdu nejsou, tomu nevěřte.
buď provokaci připravili turci a rusové reagují s vlastními cíli na paměti, nebo rusové připravili vějičku se "super tajným matrošem" a skutečný je už dávno na místě a turci se chytili...

protože kdyby skutečně chtěli poslat něco významnýho, udělají to přímo přes svoji základnu v tartu, a ne debilně přes nějakej vzdušnej autobus [cool]

277008

14.10.2012 20:12

Morální degenerace Ameriky

RE: Jak

dub 89.?.?.?

abyste si nepletli pánové pojmy státní a národní...

277124

15.10.2012 16:10

Morální degenerace Ameriky

RE: Jak

dub 89.?.?.?

a v čem to rozdělení jako pomohlo? už onehdá byla rozdělena rockefellerova standard oil, dokonce na několik menších, ale přesto jednaly jako jeden muž.

opravdu jste tak naivní, že věříte, že když mafiány scházející se v jednom klubu násilně administrativně rozesadíte každého do jiné místnosti, že se nesejdou mimo klub a nebudou jednat ve skupině jako předtím?

nemluvě o tom, že jakýkoliv dirigismus je cestou do pekel. pokud něco chcete, musíte to řešit systémově, tedy vymyslet to tak, aby to systém neumožňoval a demotivoval. jinak opět budete mít moudrý ústřední výbor a totalitní stát [překvapení]

277201

15.10.2012 19:27

Morální degenerace Ameriky

RE: Jak

dub 89.?.?.?

o čem to proboha blábolíte?
kdo tady mluvil o neviditelné ruce trhu?
kdo tady mluvil o tom nestarat se, co se děje kolem?

jen jsem řekl, že idiotské návrhy, které se historicky prokazatelně ukázaly být nefunkčními, jsou zbytečnou ztrátou času a jistou cestou do pekel.
a vy tu v reakci přijdete s politickou agitkou...

koukam, že ty volby nějak zatemnily mozek většiny jedinců...

277216

16.10.2012 16:39

Morální degenerace Ameriky

RE: Jak

dub 89.?.?.?

uzákoňovat můžete co chcete, zákony jsou od toho, aby se obcházely, a zájemců o jejich obcházení bude vždy dost. a z toho plynoucí korupce též.

ale pokud to ošetříte systémově a zajistíte, že jisté chování bude z pricnipu fungování systému kontraproduktivní, nebudou se ho dopouštět ani ti největší zloději, protože se jim to zkrátka nevyplatí.

jinak ohledně vašeho konkrétního případu - tento stav je v podstatě blbostí jen a pouze zadavetele, který se takto nechá zbytečně okrádat. protože generální dodavatel není nic jiného, než vrchní koordinátor. kdyby si zadavatel najal jednoho maníka (malou specializovanou firmu), která by mu poskytovala tytéž služby, tedy sháněla a koordinovala jednotlivé subdovatele za pevně sjednanou odměnu, tahle pyramida padajícího hovna klesajících výnosů, kdy horní patra parazitují na spodním-subdodavatelích, by neexistovala.
a k těmto jevům dochází většinou jen u státních zakázek, kde zadavatelem je nikoliv vlastník, ale ouředník. a je nechopností státu, tedy občanů, že si není schopen zřídit a provozovat kancelář koordinátora státních investic s adekvátními databázemi produktů, cen, firem atd. byl by to sice výdaj rozpočtu, ale ušetřilo by se kurevsky, protože by se žádná pyramida parazitů a příživníků nekonala.
a např. české dálnice jsou toho přímo světovým příkladem.
ale protože si lidi nechaj vládnout grázlama, nikdy se nic takového nestane[smích] ono to totiž není ani tak o zákonech, jako o systému a ochotě lidí nechat si srát na hlavu...

277276

17.10.2012 16:30

Morální degenerace Ameriky

RE: Jak

dub 89.?.?.?

ve vztahu stát-soukromník je soukromník vždy ten nejhorší hospodář: protože soukromníci se vždy domluví jak podojit veřejné zdroje.
takže pokud stát spravuje určité věci (jako např. základní infrastrukturu viz příklad), musí si k tomu vytvořit adekvátní řídící infrastrukturu, tedy úplně stejné divize, jako mají soukromé firmy (viz příklad investiční a developerské společnosti) a tyto činnosti provádět sám.

a o systémovém řešené se tu bavíme již delší dobu, bohužel dle diskuse celkem zbytečně, neb až na pár výjimek mají lidi stávající systém zažraný pod kůží tak silně, že nejsou schopni ani ochotni uvažovat mimo krabici...

277342

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 758,72 Kč
1 unce stříbra
548,25 Kč
Bitcoin
716 513,13 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?