Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 32 příspěveků, 1 jméno: dub.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.05.2012 17:46

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

dub 89.?.?.?

boha uvědomte si, že společná měna není o nějaké posrané regulaci, ale o společné jednotné fiskální, rozpočtové, ekonomické a sociální politice. bez toho se nutně časem rozpadne.

tudíž společná měna znamená vytvoření superstátu.

zmrdi neměli šanci (bylo to absolutně neprůchodné) zavést nejdřív ekonomické předpoklady pro vytvoření jednotné měny (sjednocení výše uvedených politik pod centrálním orgánem a zrušení národních států), tak byli nuceni zvolit opačný postup a stavět dům od střechy dolů v naději, že se, snad, dá-li jáhle, nějak časem podaří splácat ten zbytek.

a podle toho to dopadlo, protože každej dům, kterej stavíte od střechy dolů, vám spadne na hlavu.

a to zcela vynechvám inší hrátky, v rámci kterých to bylo i záměrem jedné z konkurujících si frakcí a dalších entit...

270042

31.05.2012 21:01

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

dub 89.?.?.?

nemůžete budovat globální systém založený na modelu včelí plástve na základech nebo v rámci té stávající sračky. nelze budovat decentralizovaný kooperační systém v mezích centralizované diktatury.

to nikdy fungovat nemůže a nebude. a vžycky to bude infikovaný současným humusem, když v tom necháte jeho nosiče.

takže bohužel ano, rozbít do posledního kamínku na cimprové a camprové a začít znovu.

a od spodu, protože jinak to nikdy fungovat nebude. systém stojí na nejslabším článku, a pokud budou tím nejslabším článkem lidi (který ho budou odmítat), na kterých stojí, tak se můžou jakýkoliv jelita na hlavu postavit, a fungovat to nebude.

a bohužel to vypadá, že je i smutným faktem, že aby lidem došlo že takto ne a že stávající paradigma je cestou do pekel, budou si muset nabít hubu a rýt držkou v zemi, až krev poteče proudem. protože jinak se jim v makovicích nerozsvítí. vlastní zkušenost je milionkrát víc, než cizí rozumy.
tož je mi líto, i dkyž z toho nemusíme mít radost, věci vypadají takto nevábně...

270047

31.05.2012 22:52

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

dub 89.?.?.?

s omezením potoků souhlasím, není to nic žádoucího.
jen jsem řekl, že podle současného stavu věcí to bude bohužel zřejmě něco nutného...
ale velmi rád bych se mýlil.

a teď ke stavařině. když máte budovy postavené nakřivo, narušují spodní vody, jsou prolezlé plísní atd. musí se zbourat.
je to nejen rychlejší, ale také levnější a neriskujete, že si to svinstvo jako plíseň a podobně zatáhnete i do nového vybavení.

chcete-li základ, máte ho - národní státy.
všechny ostatní nadnárodní stávající instituce do hajzlu a vytvořit nové. jo, barák zmrdoparlamentu v bruseli možná použít můžete, ale co s těma ostatníma, protože tenhle kravín je tak velkej a pro tolik parazitů, že se vám do něj vejdou všechny potřebné koordinační orgány nové struktury.

ale i když to bude stejnej barák nebude to stejná instituce. stávající instituce a instituty musí být zlikvidovány do základů a provedená důsledná deratizace.

zkrátka a dobře nebudete bourat baráky jako takové, ale budete muset zlikvidovat všechny instituce, které v nich sedí, protože jsou šité na stávající systém a jsou nereformovatelné, stejně jako současný ekonomicko-společenský systém. když to neuděláte, máte tam vši za chvíli zase, protože jim zachováte jejich živnou půdu.

270055

01.06.2012 16:24

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Jsi jenom snílek, jak máš v názvu?

dub 89.?.?.?

asi byste si měl přečíst indiánskou pověst o příchodu do tohoto světa...
taky tam nechali jednu zkaženou.

270108

02.06.2012 00:36

2% = 49 x nula nula NIC

autor

dub 89.?.?.?

by si měl nejdříve doplnit vzdělání.

a) to, co banka půjčuje jsou z 98% nově vytvořené peníze (pmr činí 2%)
b) banka nic nespravuje, ale veškeré uložené peníze vlastní, protože v okamžiku, kdy je kdokoliv do banky uloží, přestávají být peníze jeho majetkem a stávají se majetkem banky. dotyčný má za bankou pouhou pohledávku a výpis z účtu je jen potvrzení o této pohledávce a její výši.

kdyby tomu tak nebylo, tak

1) neexistoval by systém zlomkových rezerv, protože všechny vklady by musely být kryty 100%

2) banka by nemohla s penězi manipulvat a používat je dle svého uvážení, protože by si musela vyžádat souhlas vlastníka.

a to je to poslední, co by penězoměnci chtěli.

takže když už autora neudivuje, že kdyby byly peníze vkladatelů a ne bank, neexistoval by fond pojištění vkladů, který je tu právě proto, aby kryl nedobytné pohledávky vůči finančním institucím v připadě nesolventnosti, mohl by se obtežovat přečíst si aspoň zákon o bankách.

a měl by vědět, že výše poskytnutých úvěrů se řídí primárně kapitálovou přiměřeností, protože vzhledem k tomu, že může banka vytvářet peníze volně, je pro ni výše vkladů relevantníé jen ve vztahu k předepsaným ukazatelům, nikoliv k množství a objemům poskytutých úvěrů.
tím spíš, že jakýkoliv úvěr se automaticky stává v první fázi vkladem (je připsán jako vklad na účet úvěrovaného), takže je to takové hezké perpetuum mobile...

pak by nás učetřil podobného blábolu, byť jistě v dobrém úmyslu, a nemátl by čtenáře nesmysly.

270129

02.06.2012 16:17

2% = 49 x nula nula NIC

RE: autor

dub 89.?.?.?

není to slovíčkaření.
finanční instituce jsou jediné subjekty společnosti, které mají zákonem povolené falšování peněz (jejich výroba z ničeho nic jiného není) a krádež (škrtem pera se z vašich peněz stávají jejich peníze).
všichni ostatní jdou za takové věci sedět na tvrdo, a na hodně dlouho.

a nikomu to zjevně divné není, protože o tom bohužel nikdo neví.

270156

02.06.2012 17:05

2% = 49 x nula nula NIC

RE: autor

dub 89.?.?.?

pány bohužel neznám, ale že je pozdravuju[smích]
mají pravdu.

270157

03.06.2012 20:58

2% = 49 x nula nula NIC

RE: autor

dub 89.?.?.?

velmi rád slyšim

270215

je zcela patrné, že nejde i nic jiného, než o zoufalou snahu udržet dolar. (sýrie je předmostí iránu).
rozesírají všechny producentské země, které se odklonili od dolaru, a tím tlačí všechny, aby se obraceli na katar, saudy a spojené emiráty, jejichž loutkové vlády účtují v dolarech.
tím se též vysvětluje angažovanost těchto států ve všech těch "humanitárních akcích" a jejich ochotu to vše platit...

takže je úplně jedno, jestlí má irán nějaký jaderný program, kdyby neměl, bylo by důvodem pro naprosto stejný postup jeho tradiční nedělní jídlo...

270241

04.06.2012 17:00

2% = 49 x nula nula NIC

RE: snaha se cení, ale autor by se měl nejdříve vzdělávat, než něco začne psát

dub 89.?.?.?

nebojte, dneska už ke krachu banky kvůli runu na ní nedojde.
papíru i inkoustu je dost a kontejnery jsou pro tento případ již připraveny, a možná, vzhledem k situaci už i rozvezeny a v centrálních bankách zřízeny zvláštní úročené účty s deponovanými vklady komerčních bank, nebo disponibilní úvěr (to je velmi zajímavá věcička v mnoha směrech a ohledech...)[smích]

takže banka krachne jen když se jí aktiva přemění na nic.
a ani to není jisté, viz řecko. i kdyby se řekové rozhodli nezaplatit ani niklák, tak si za ně ty dluhy zaplatí penězoměnci sami (pokud by to už nešlo z rozpočtů jiných států), jinak by přišli o dojnou krávu a zdroj moci...
mno a na deriváty a podobné věci můžeme zapomenout, to jsou mimobilanční položky, takže v bilanci se neobjevují a žádné regulatorní ukazatele se jich netýkají, protože ty se vztahují jen na bilanční položky.
derivátová pyramida se sice může sesypat po krachu podkladových aktiv, ale pak vše opět, po využití všech účetních kouzel, vyřeší "bailout".
takže jediným důsledkem, který to vždy bude mít, nebude krach bank kartelu, ale hyperinflace.

takže celý ten podvod bude pokračovat tak dlouho, dokud to lidi budou dovolovat a ten jejich systém používat. protože účetně jdou dělat divy, a v rámci holdingu přímo zázraky, a při vytváření nových "trhů" (prostoru pro další expanzi celé té pyramidové hry) jsou též velmi kreativní (viz např. kšeftování se smradlavým luftem, kdy mimo dalšího to kryje i tento účel)[smích]

to spíš krachne reálná ekonomika, než účetní perpetum mobile zvané bankovní systém.

270243

04.06.2012 21:02

2% = 49 x nula nula NIC

RE: snaha se cení, ale autor by se měl nejdříve vzdělávat, než něco začne psát

dub 89.?.?.?

jo, účetně prodělat nemůžou.

když se podíváme do historie, každý systém nekrytých peněz zkrachoval. a jak to probíhalo?
nejdřív došlo k rozjetí tiskařského lisu na plno, a reálná ekonomika začala pod tíhou těchto hyperinflačních "peněz" kolabovat, což vedlo k tomu, že lidé začali odmítat tyto žetony v jakékoliv výši a žetony ztratily svoji cenu.

bohuže jen žetony, systému se to nedotklo, takže ten začal vydávat nové žetony a jelo se dál, předešlé zisky zůstaly zachovány, a ztráty rovněž (na straně lidí).

takže bohužel dokud lidi nepřestanou tento systému používat, systém, nikoliv konrétní žetony, nic se nezmění a bude to stále dokola v bledě modrém totéž...

a to jsou samořejmě dluhové peníze, kdy lichva, zlomkové rezervy a další jsou jen toho důsledkem.

270251

05.06.2012 18:14

2% = 49 x nula nula NIC

RE: 22 příspěvků od začátku měsíce

dub 89.?.?.?

ale jo, kdybyste se omezil jen na hlavní téma - poukázání na multiplikační potenciál zlomkových rezerv, bylo by to v cajku a asi by nikdo moc nešpítnul.

jenže jste to mimo toho korunoval spoustou ptákovin mimo, proto jste si vysloužil "připomínky"[smích]

u té kap. přiměřenosti jste to nepochopil. samozřejmě, že musí být dodržovány oba hlavní předepsané ukazatele.

ale pro banku je primárním kap. přiměřenost, protože výši vkladů lze generovat uměle, tudíž hlavním omezením pro banku není výše vkladů, ale výše kapitálu vůči bilanci.
i když samozřejmě skutečné vklady jsou používány, je to velmi levný a disponibilní zdroj. ale v této fázi rozvoje systému a síti konglomerátů již nejsou hlavním omezením.

270288

12.06.2012 17:38

Evropští poslanci hrozí právními kroky proti ministrům vnitra národních států

RE: To se musí změnit v EU ještě daleko důležitější věci,než jenom Schengenské protokoly.

dub 89.?.?.?

koukám, že logika není vaši silnou stránkou, když jste schopen napsat takový jasný protimluv - Evropa může být jedním ekonomickým prostorem a prakticky jedním státem... Samotní občané jednotlivých států si musí rozhodnout,co chtějí

když zavedete jeden kontinentální superstát, občané budou rozhodovat o hovnu, jako nyní, leda tak o tom, kde si na zahrádce postaví kurník, a ani to ne.

buď budou rozhodovat občané, a pak musí být rozhodovací pravomoci dole, max na úrovni národních států, nebou bude rozhodovat superstát a občané nebudou mít do čeho kecat.

obojí najednou nejde. hej?

270562

18.06.2012 16:27

Připravují Spojené státy otevřenou intervenci v Mexiku?

RE: Mexico OLE!!

dub 89.?.?.?

ono to s tím přelézání plotu nebude už tak žhavé, protože mexičani z usa hromadně mizí zpátky domů. jižní státy už začínají mít problém, protože na ně nemá kdo dělat...

270754

21.06.2012 17:09

Na správné straně historie

RE: Sýrii jako Libyi

dub 89.?.?.?

nejen to. ale pokud by měli v úmyslu tam zasáhnout, tak je to první nutný krok, protože v tom případě se rusové v zemi stanou primárním cílem teroristů

270903

22.06.2012 16:06

Útok na média v Americe

RE: A tak sme opäť objavili Ameriku

dub 89.?.?.?

asi proto, že viděli ceník šábesprávníků[smích]

270949

24.06.2012 21:24

Odcházející svět dýmek

RE: Když chce někdo fetovat, klidně.

dub 89.?.?.?

zvolil jste příhodný nick[smích]

271058

25.06.2012 21:29

„Soukromé bezpečnostní firmy“ v Sýrii, podporují vzbouřence

RE: Guantanamo?

dub 89.?.?.?

podepsal demográticky spolupráci a za odměnu mu nakopali do koulí jen dvakrát no.
jak se může tak debilně někdo ptát, když stejný praktiky se používaly v této zemi před ne tak dlouhou dobou?

271120

25.06.2012 21:37

„Soukromé bezpečnostní firmy“ v Sýrii, podporují vzbouřence

RE: Sýrie je mnohem větší průser než Libye.

dub 89.?.?.?

obávám se, že scénář byl mnohem horší.
letoun by schodil chemické zbraně na nějaké obydlené místo, a protože vzbouřenci je údaně nemají, byla by z toho obviněna syrská vláda.
a pak svolána mimořádná schůzka rb osn a rusku a číně by se blbě veto zdůvodňovalo.
takže podle mého se to domákli a to letadlo na tvrdo a bez serepetiček sestřelili rovnou rusové, nakonec bylo hodně blízko tartu.
proto taky turecký potentát volal lavrovovi. a museli dostat po držce, protože po prvotním vyskakování o útoku sýrie velmi rychle turečtí šéfové začali říkat, že letadlo bylo v syrském prostoru a šlo o politováníhodný omyl bla bla bla...

některý magorům ruplo v kouli už totálně a měli by být okamžitě eliminováni od moci.

271121

25.06.2012 22:33

„Soukromé bezpečnostní firmy“ v Sýrii, podporují vzbouřence

RE: Sýrie je mnohem větší průser než Libye.

dub 89.?.?.?

ty magory, který vydávají takový rozkazy.
a je jedno jak hluboko pod zemí jsou uložený

271123

27.06.2012 17:08

Na správné straně historie

RE: Predchádzajúca odpoveď zmizla.

dub 89.?.?.?

no já to řeknu podstatně jednodušejc[smích]

spojit síly mysli zůčastněných a soustředit ji na vytváření požadovaného egregoru a podřízení se mu.

271215

01.07.2012 19:50

Na správné straně historie

RE: Predchádzajúca odpoveď zmizla.

dub 89.?.?.?

ale ono nejde jen o bibli.
egregor je umělý konstrukt. pokud dojde k odpojení mysli od přírody/vesmíru a napojení na takový umělý konstrukt, ztrácí daný subjekt(y) v tomto aspektu kontakt s přírodou a napojují se na umělý konstrukt. pokud se vytvoří komplexní síť takových egregorů/konstruktů, dojde k vytvoření umělé matice, jejíž zákonitosti znají jen její tvůrci a proto s ní mohou účinně manipulovat. v poslední době se tento umělý systém vzájemně propojených egregorů s olibou nazývá matrix. dříve se tomu říkalo víra/náboženství, ideologie. ale je to totéž.

pokud se na takovou matici konstruktu podaří napojit celou společnost, je celá společnost odtržena od přírody a svázána s maticí a stává se otrokem tvůrců matice.
no a to se přesně stalo.

a z toho plyne pochybnost jakéhokoliv rituáu, protože vždy jde o snahu navázat a spojit se s nějakým umělým konstruktem a odpojit se od přirozeného běhu věcí.

271349

02.07.2012 21:15

Piráti na internetu

RE: Pirateni..

dub 89.?.?.?

protože jde o vykrádání periferií centrem, anšto centrum je zbankrotované.
a o tom se mluvit nesmí.
proto i antimonopolní úřad drží hubu, protože tam maj všichni kapsy jak klokani a tudíž proč by se zajímali, že přestože jde ropa a dolar dolů a místní dodavetelské rafinérky mají 10 leté kontrakty s fixní cenou, tak stojí litr benzínu už přes 40

271409

05.07.2012 17:42

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Kniha je jistě zajímavá a jde s některými závěry souhlasit

dub 89.?.?.?

žádná mafie neexistuje, je to holý výmysl a výplod fantazie -- j. edgar hoover

tak nějak jste to myslel?

271548

četl jste ten článek vůbec? kdopa tam měl na starosti ostrahu?

když uděláte ze zlodějů vrátný, tak vám ukradnou i celej vlak.
a tihle přikrádali z uložených tun po kilech...

nárůst vlivu zmradele na podstatnější úroveň v usa nastal až po dosazení johnsona. a ihned byl pak též rozjet holohoaxový průmysl.

271554

pokud kopčíte přesně konstrukci odzkoušenou američany na vlastních střelnicích, tak když to sešroubujete přesně podle návodu, musí to fungovat.

když si doma smontujete dodo podle odzkoušeného návodu, tak to též funguje.

vždyť celej program manhattan tvořili téměř výlučně židi. takže konstrukčních plánů měli hafo, dokonale odzkoušených, včetně na živé síle.

jedinej problém, kterej měli, byl matroš na hlavici. no a ten vyřešili...

271563

07.07.2012 17:11

Sjednocená Evropa a panevropský fašismus

RE: Vyzva !!!

dub 89.?.?.?

mno vzhledem k tomu, že vláda i parlament odhlasovali lisabonskou smlouvu, esm a další pakty, tak to nebude těžké - všichni patří na popraviště za vlastizradu.
netřeba puče, jen aplikace ústavy, a všechny vlády až do dnešní a všechny parlamenty a senáty mají na krku sabotáž a vlastizradu.

stačí jen tu ústavu aplikovat.

271642

08.07.2012 00:28

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

RE: proč žijeme?

dub 89.?.?.?

jou i ten milý klaune, protože si na rozšíření svého impéria musel půjčit.
a kdyby nebylo úroku a vytváření peněz z ničeho, tak by mu banky půjčily ledatak hovno, protože by to neměly kde vzít.
takže i ten milý brute.

vím, že přemýšlení dál než jen jeden bezprostřední krok bolí a je náročné, obzvláště pokud někomu nebylo shůry dáno, ale zkuste.
objevíte netušené divy vesmíru o kterých doposud nemáte ani tušení[velký smích]

271653

09.07.2012 17:10

Otrávení Arafata

RE: Neni nad to mit ve vsem absolutne jasno.

dub 89.?.?.?

no pokud považujete laboratorně potvrzené nálezy polonia na arafatových věcech včetně čepice za ničím nepodložené spekulace, pak vás asi přesvědčí jedině rána palicí po hlavě...
a ani to není nejspíš jisté.

271737

09.07.2012 17:27

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

RE: proč žijeme?

dub 89.?.?.?

pokud hodláte popírat, že si půjčil na rozšíření svého impéria, díky čemuž se mu zvýšil výstup a míra zisku a tak výrazně více zbohatl, a že banky mu mohly půjčit jen proto, že mohly vyrábět peníze z ničeho a akumulovat zdroje od ostatních díky úrokům, tak si to nazývejte jak chcete[smích]
nic to na tom, milý myšenkový skvoste, nezmění.

271738

09.07.2012 22:33

Otrávení Arafata

RE: Neni nad to mit ve vsem absolutne jasno.

dub 89.?.?.?

nevim komu chybí, ale pokud vím, tak se tu řeší, jestli byl otrávenej, a ne, jestli někomu chybí dědeček.

hitler taky nikomu moc nechyběl a přesto se vedly a vedou debaty, jak zemřel.

ono to má jaksi určité historické souvislosti a nejde o miss sympatie.

271751

10.07.2012 17:06

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

dub 89.?.?.?

rothschildům patří hovno a ne vatikánský majetek.
vatikán je jen pověřil správou svého majetku. tedy rothschildové dělají vatikánu custodiana.

a pokud mezi vlastnictvím a správou není podle vás rozdíl, tak vám velmi rád budu spravovat váš majetek.

a pokud si myslíte, že mezi církví a ilumináty je rozdíl, tak bohužel žijete ještě v říši dětských pohádek. a navíc ilumináti jsou jen jednou z řádových odnoží vytvořených parazitem, stejně jako jezuité, rosenkruciáni a další.
zkrátka jako u vojenské struktury - batallion numero ..., aby se blbci mohli řezat o to, kterej z těch batalionů má větší koule a "vládne" a neměli čas prokouknout, že jsou to jen manšafty vytvořený k zaměstnání a oblbnutí ovcí.

ale jestli chcete, tak samozřejmě klidně ve svých dětských hrátkách pokračujte.

271793

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,31 Kč
100 japonských jenů
20,87 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,48 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 607,98 Kč
1 unce stříbra
536,92 Kč
Bitcoin
791 436,58 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?