Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, ikke.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.10.2011 21:12

Kdo krade nejvíc?

RE: Protektorát

ikke 89.?.?.?

Tak Vas prispevek se mi velice libi!!!

Pochopil jsem to asi tak: Cech ma demokraticke volebni pravo, ale zemi ovladaji financne cizinci, kteri si koupi demokraticky zvolene politiky.
A Cech to jeste podporuje a nadava tem, kteri se brani... [bliji]

Vzpomnel jsem si na kresleny vtip Rencina: Kolem stromu jde cizinec, na strome sedi dva, co si odrezavaji vetev na ktere sedi a jeden rika druhemu: "Jak poznal, ze jsme Cesi?".
Asi tak...

254581

05.10.2011 22:28

Šluknovská výzva zní: Občane braň se!

RE: No hruza :)))

ikke 89.?.?.?

Prelozte si (treba googlem) nasledujici a potom kecejte dale.

http://www.aftenposten.no/nyheter/iriks/article4247332.ece#xtor=RSS-3

254590

07.10.2011 21:53

Kdo krade nejvíc?

RE: Protektorát

ikke 89.?.?.?

Pochybuji, ze nekdo Vam ty udaje potvrdi, to uz je trochu davno.

Jeste starsi clanek od Jana Nepomuka Alberta Berwida Buquoye na tema "Francouzský protektorát zvaný Československo" najdete na
http://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/c/54681/Francouzsky-protektorat-zvany-Ceskoslovensko.html
Buquoy ma francouzske koreny ze strany matky a nejaky cas zil v emigraci.

Ja se pred casem zajimal o jiny clanek Jana Nepomuka Alberta Berwida Buquoye na tema Bitva na Bile hore v souvislosti se slavnym Moravskym plukem. http://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/c/120091/Co-to-je-kdyz-se-rekne-Bila-Hora.html
To co Buquoy psal, jsem nasel v jine podobe i na jinych zdrojich nezavisle na autoru clanku:
"Moravsky pluk" byl totiz jen najat slechtou z Moravy a skladal se skoro vylucne z nemeckych zoldaku, neznaje Prahu a okoli byl pritlacen ke zdi na Bile hore a velka cast pluku byla pobita. V te dobe totiz neslo o zadne "vlastenecke hrdinstvi" - to zkomolili historici o par set let pozdeji, kdyz nastala doba nacionalismu v Evrope. Buquoy rika velmi spravne o Cesich (a mysli tim asi i Moravany): "Čeští žoldnéři bojovali na obou stranách znepřátelených armád". Velitel katolickych armad v Evrope - Charles de Buquoy - byl dle inetu pravdepodobne pribuzny autora clanku.
Jak to opravdu bylo, dnes vi akorat "Panbuch". Je ovsem zajimave znazornit jiny pohled na historii, nez je oficialni verze v jedne zemi, kterou se uci ditka skolou povinna.

Osobne jsem vyrustal ve trech statech Evropy a slysel jsem v dejepise tri ruzne interpretace dejin. Malem jsem kvuli tomu propadnul pri maturite, protoze jsem uz fakt nevedel, ceho se mam drzet a co mam pri ustni zkouzce placat (tedy co chce zkusebni komise slyset) [velký smích]

254748

07.10.2011 22:14

Kdo krade nejvíc?

RE: Protektorát

ikke 89.?.?.?

Jojo, taky nemam pocit, ze by CR byla demokracii a uz vubec ne statem, kde je silna stredni trida (Skandinavie, Nemecko, atd.)
Znate soutez "Zlaty slavik"? Dlouho se stridali jen Karel Gott a Lucie Bila. A lidi jen nadsene tleskali...
Dnes je tomu tak v ekonomice (akorat ze majitele firem ci firmy umi houby, ale maji sve "kontakty na politiky"), tak se krasne podnika (majitele = osvedceni privatizacni kadri, jak pisete). A lidi jim jeste tleskaji...

Stal jsem v jednom obchode nekde v Cesku, byl tam nejaky (snad demokraticky smyslejici) obcan-podnikatel, mluvil s prodavacem a vypravel mu historku, jak chtel koupit nejaky mensi zamek ci co: Armada (vlastnik) prodala zamek pry za jednu korunu (!!!) bez vyberoveho rizeni. "To se potom podnika" - konstatoval obcan-podnikatel.

welcome to the czech republic [oči v sloup] [bliji]

254751

07.10.2011 22:38

Šluknovská výzva zní: Občane braň se!

RE: No hruza :)))

ikke 89.?.?.?

No vidite jak se mylite: Ten link na aftenposten.no ukazoval na neprizpusobilost rumunskych romu, kteri delavaji jen bordel v norskych lesich [smích]
(Translator nor -> eng : The municipality's garbage clearers found a skinned dog, ready to grill, in a house. Romanians have begun to feed on rats, pigeons and seagulls)

Ja jen poukazoval na to, ze mozna existuji jedinci i mezi romy, kteri preferuji zaklady slusneho (= normalniho) chovani a ze jsem byl predevsim prekvapen, ze najednou vidim romy v uniformach Policie CR.
Vsichni znamy mi potvrdili, ze romy v uniforme Policie CR jeste nevideli.

Tak jsem to napsal jako zajimavost zde na zvedavec.org.
Pane anonyme, co vlastne resite? [velký smích]

254752

08.10.2011 18:48

Kdo krade nejvíc?

RE: Protektorát

ikke 89.?.?.?

Jsme uplne stejneho nazoru (Vas prispevek podepisi klidne i ja). Zajimave je v teto souvislosti, ze Vy jste (velmi pravdepodobne) vyrostl v jinych zemich a prostredi nez ja - a presto mame stejny nazor: I kdyz jsme vyrostli v uplnem jinem prostredi, tak na historii CR mame de facto stejny nazor ci pohled.

Tam, kde se shoduji nazory ci pohledy v ruznych zemich, kde ucastnici diskuze vyrustali, tam lze i hledat pravdu, lepe receno realitu - ktera muze byt i "nelichotna": Ohledne historie CR mam svuj "nelichtony nazor"; i kdyz ho moc nesirim na inetu ci jinde: Ono vsechno bylo trosicku jinak
[smích]

254823

08.10.2011 18:58

Šluknovská výzva zní: Občane braň se!

RE: No hruza :)))

89.?.?.?

Presne tak, jde o reseni, ne o hledani viny. Tim resenim muze byt v demokratickem statu jen vzdelani. [smích]

254825

09.10.2011 15:43

Kdo krade nejvíc?

RE: Vzpomínka...

ikke 89.?.?.?

Tak vidite, je to furt to same [bliji]

S Karlem Krylem jsem sedel nekolikrat v hospode (cest jeho pamatce), na jednom vystoupeni pro Nemce (vyroci invaze 1968) prezentoval tehdy novou pisnicku (jen v nemcine), "Innerdeutsche Frage" (= vnitropoliticka otazka Nemecka), mel s ni velky uspech u nemeckeho publika.
Kryl dokazal i prekladem svych puvodne ceskych pisnicek do nemciny vystihnout v nemcine to same co v cestine; mel absolutne nadprumernou schopnost, vyjadrit se stejne v jednom ci druhem jazyku, to zadny "Liedermacher" (= pisnickar) neumel a neumi dodnes mimo Kryla (preklady pisnicek Kryla jinou osobou do jinych jazyku nikdy nevystihli jazykove puvodni text - narozdil od vlastnich prekladu Kryla).

Pro me byl drive Kryl takovy guru, ktery vyborne ovladal jazyky, a umel posoudit situaci v ruznych zemi. Pracoval v Mnichove v Radio Svobodna Evropa (=americky projekt). Jeho pisnicka jako kritika prezidenta Havla je tez znama; kratce na to zemrel... [překvapení] [zmaten] [zahanbení]

254864

09.10.2011 22:20

Operace Trojský kůň

RE: Jak na to?

89.?.?.?

Pekny !!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

254896

09.10.2011 22:31

Šluknovská výzva zní: Občane braň se!

RE: No hruza :)))

ikke 89.?.?.?

Nevim - ale dnes jsem emailem obdrzel text, ktery stoji za precteni, nejde o muj text:

Přeposílám, protože žiji celý život v bytě pod cikány - tzv .civilizovanými = slušnými, a přeji všem politikům,aby si to zkusili aspoň na půl roku.A nedej bože, aby chytili "necivilizované"!
Několik málo slov k Varnsdorfu, Novému Boru a Šluknovu.
Zaráží mě, kolik lidí dělá, že se jich tento problém netýká a přesto vrcholem všeho je, když někdo dokáže normální původní obyvatele odsuzovat za to, že již nevědí kudy dál a zoufalými pokojnými protesty chtějí na problém, který se týká úplně všech obyvatel naší republiky, upozornit. Ve Šluknovském výběžku se nedělo nic mimořádného (krádeže, loupeže, bordel, rasistické útoky na původní obyvatelstvo pokud se týká severu Čech, dokud procikánské cenzuře neutekla, rádoby senzacechtivá zpráva o "mačetovém masakru".
Samozřejmě, že o cikánech v původní zprávě nepadlo ani slovo, ale každý pochopil o co vlastně šlo.
Češi nikdy nebyli a ani nejsou žádní rasisté (viz třeba vztah k rákosníkům). Nikdo ale nemá rád příživníky a parazity. Naopak, každý rád pomůže (viz. solidarita, třeba při povodních) potřebným. Pokud ale máme trvale živit někoho, kdo nepracuje, dělá bordel, krade a má se lépe než ten, kdo ho živí, pak je asi opravdu "něco shnilého ve státě českém". A pokud se tento příživník odvděčuje tím, že své živitele přepadá, okrádá, uráží a zesměšňuje za podpory vlády, justice a médií, pak zákonitě každého soudného člověka tento stav musí jednou přestat bavit. No a tak jsme se nakonec všichni stali "rasisty".
"Rasisty" jsme proto, že chceme, aby zákony platily pro všechny stejně? Aby menšina nebyla protěžována na úkor většiny? A když nasraní, cikány terorizovaní obyvatelé vyjdou do ulic, tak je za výsměchu a křepčení "nepřizpůsobivé menšiny" zmasakrují ozbrojené složky, které si tito řádní občané platí proto, aby je chránily?
Scénář s policejními provokatéry všichni dobře známe z minula. Jak nám naše média lžou také víme. Tak proč věříme pohádkám o extremistech?!
Dnes již musí být každému občanovi této republiky jasné, že nám všem vláda jasně dává na srozuměnou, jak dopadneme my všichni, až půjdeme vyjádřit svůj nesouhlas - s čímkoliv (např. důchodovou a zdravotní reformou).
A cikáni? - množí se jak králíci a na sever Čech se brzy nevejdou. Nebude to dlouho trvat a brzy budete mít nové, nepřizpůsobivé, sousedy i vy, kterých se dění ve Šluknovském výběžku momentálně netýká. Pak bude pozdě litovat, že se vás "Varnsdorf" netýkal. Pamatujte, že ve "Varnsdorfu se bojuje i za Prahu!!!"
P.S. Věřte: Kdo nežil v Chomutově, Mostě, Litvajsu, Teplicích, Ústí a teď i "Šluknovu", tak o cikárech nic neví. Že u vás na vesnici, žijí Horváthovi a jsou slušní, pracují a jsou čistotní? Tak to nejsou cikáni...

Automaticky kráceno

254897

09.10.2011 23:51

Šluknovská výzva zní: Občane braň se!

RE: No hruza :)))

ikke 89.?.?.?

Na tech genech neco bude - psal jsem to jiz drive zde na zvedavec.org ohledne cikanu a zidu: Asi 300 let nemeli obe skupiny moznost staleho bydleni v nekterych zemi Spolkove republiky Nemecko, presto ziji obe skupiny dnes vyrazne rozlicne...

Ale neni to jen o genech, vy popisujete priklad romky, ktera byla odebrana puvodnimu socialnimu prostredi rodiny a ktera dnes studuje...

Diky za vas prispevek, v podstate jsem chtel mym puvodnim prispevkem o dvou romskych policistech vyvolat v diskuzi i prispevky, ktere poukazuji na to, ze zakladem reseni je socializace romu. To potvrzujete svym prispevkem o cikanske divce, ktera - dokonce vyrustaje v Pasťáku - nachazi jine hodnoty spolecnosti, nez jeji puvodni rodina.
Jak rikate, jak divka hovorila o sve matce: "Ta divka rekla, ze se zhrozila, jakym stylem zivota zila. Doslova rekla, ze jako "zviera", ze se tam dokonce i stitila podat ji ruku."

Presne "vo to go". Socializace.

Nekdy to ale nejde, rodina ma casto vyssi "socialni hodnoty" nez spolecnost [smích]

Nekdy hraji fyzicke predpoklady vyznamnou roli, ja potkal predevcirem na autobusove zastavce bezdomovce o berlich (chybelo mu chodidlo a cast nohy nad kotnikem), neco mel navic v obliceji, stitil jsem se jen pohledu na nej. Mozna to byl rom, mozna bilej, to se fakt nedalo rozpoznat. Tak jsem mu vrazil symbolicky stovku (100 Kc) do ruky, aniz bych se ho dotknul; vypadal tak strasne, ze nejvetsi problem pro me nebyl, mu dat tech par korun, ale dat mu tech par korun bez fyzickeho styku (tedy predat penize bez dotknuti)...

Kdyz pisete, ze se dcera stitila sve matky, tak to je dost husty... ... no comment. Ta divka se naucila socializovat v Pasťáku - tedy v domove pro deti/mladez bez rodicu (To je skoro zazrak). Bez rodiny dosahla uspesnejsiho vzdelani a chovani (jak pisete, studovala misto aby kradla a pobirala pasivne socialni davky z mych dani).

Takze geny sem, geny tam - dejme jim moznost se chovat jinak. Ale asi budeme muset "rozsrilet" jejich "rodinne zvyky". To ovsem znamena "pozitivni diskriminaci" a ta je na houby: Bilej z problematicke rodiny nebude mit sanci, ten samej cernej z problematicke rodiny tu sanci bude mit... [bliji]

Jak to chcete resit? Bez diskriminace bileho ci cerneho obyvatelstva? Ja nevim [zmaten]

254902

09.10.2011 23:54

Šluknovská výzva zní: Občane braň se!

RE: No hruza :)))

ikke 89.?.?.?

Dokonceni textu, ktery neni muj:

P.S. Věřte: Kdo nežil v Chomutově, Mostě, Litvajsu, Teplicích, Ústí a teď i "Šluknovu", tak o cikárech nic neví. Že u vás na vesnici, žijí Horváthovi a jsou slušní, pracují a jsou čistotní? Tak to nejsou cikáni!!! A vy o cikánech stále nic nevíte! Až půjdete po chodníku a banda malejch černejch smradů vám veřejně ve dne a na hlavní ulici bude dlažební kostkou rozbíjet přední sklo vašeho nového auta a vy budete dělat, že to není vaše, protože se budete bát, že vás C obstoupí a některý z těch smradů vám zezadu píchne do zad kudlu, protože "to je jeho naturel “ a mladistvé není možné potrestat, až se budete bát vybrat peníze z bankomatu, protože budete vědět, že je cikáni hlídají a budou vás sledovat až do míst, kde vás oberou a budete rádi, že jste to přežili, pak možná pochopíte co to jsou naši menšinoví spoluobčané. Vyjádřete prosím podporu Varnsdorfu. Pošlete prosím dál tento E-mail , aby se lidé dozvěděli co se ve Varnsdorfu děje a něvěřili lžím v novinách a lžím z úst vládních představitelů. Vrcholem je proslov policejního vajdy Kubiceho a neuvěřitelný a skandální proslov Klause . Policejní vajda Kubice a jeho pražské gestapo chránilo cikány a masakrovalo Varnsdorfáky.
Přeložte to a pošlete do světa

254903

10.10.2011 00:16

Budete světu chybět, Steve. Moc

Byl to vyznamny clovek

89.?.?.?

Hodne ovlivnil. Cest jeho pamatce !!!

254904

10.10.2011 00:27

Romney vyzývá ke století americké nadvlády

Minule stoleti bylo americké století

ikke 89.?.?.?

Ti co dodavali zbrane - ti co je nedodavali (= skupiny podnikatelu s vyraznym lobby): To ovlivnovalo v minulem stoleti americkou nadvladu a americke valky.

Co v tomto stoleti? Komu dluzi Amerika a kolik? [překvapení]

254905

10.10.2011 00:49

Amerika je stále mrtvá

Tomu verim

ikke 89.?.?.?

Ja prosel pred par lety "striptyzovou kabinou" na letisti v USA, protoze jsem zapomel pri odletu z USA par kovovych centu v kapse kalhot. Americti "soudruzi" me na to dukladne "prosvitili rentgenem", pripadal jsem si jako terorista, ktery se provinil vyvazenim kovovych minci z USA [velký smích]

Jako turistu vas svleknou rentgenem do naha, Americkou listinu prav pritom znasilneji. Priste radeji muslimske zeme jako dovolenou, to znasilneni v USA mi nejak nesedne [zahanbení]

254909

10.10.2011 01:10

Budete světu chybět, Steve. Moc

RE: Steve Jobs byl po otci Syřan

89.?.?.?

Proste americky "superman" - neni co dodat. [smích]

254910

10.10.2011 22:23

Kdo krade nejvíc?

RE: DEGENEROVANY NAROD ZBABELCU

ikke 89.?.?.?

Jaka demonstrace? Piste ve vlastnim zajmu srozumitelne a presne - ja o demo nic nevim - neni potom divu, ze nikdo neprijde a vrchnost se vam vysmeje [oči v sloup]

254967

10.10.2011 23:27

Šluknovská výzva zní: Občane braň se!

RE: No hruza :)))

ikke 89.?.?.?

Tomu prosim Vas neverte, v CR jen odlakavaji lidi, aby se nestarali o tema uplatky, kdo komu co prodal za jakou cenu statni majetek, jaky podraz zase byl u prodeje ... ci jaky podraz se konal pri vyberovem rizenim... apod.

"Taktika bolsaja" - obcan se bude bat o vlastni zadecek ci bude chranit vlastni zadecek a majetek, koukat na cikany - a v dobe jeho nepozornosti mu rozkradou republiku primo pred ocima [vyplazený jazyk]

"Technika bolsaja" - obcan prece nemuze zaroven kricet, ze mu nekdo rozkrada republiku a zaroven ze ho ohrozuji cikani, to by obcan uz kricel moc a byl neveruhodny... [oči v sloup]

"Technika EU bolsaja" - zavedem pozitivni diskriminaci cikanu - Brusel si stestim vylize zadecek a bude chvalit CR, cikani zacnou byt agresivnejsi, protoze mohou nemakat, bordelit, krast a jeste nadavat "bilym svini", ze jim davaji ze svych platu prilis male davky a ze davky ve vyssi prumerneho platu (dle poctu deti) nestaci na uspokojeni pozadavku romske mentality. [překvapení]

"Technika bolseviku bolsaja" - rozkradem po tzv. "revoluci" republiku, vyprovokujeme rasisticke nepokoje dle EU-direktiv, zkasirujem prachy a majetek - a problemky hodime na "cerne ci bile" - aby se nikdo nestaral o nase nabyti jmeni - obcane i policie jsou tim padem zamestnani resenim blbosti - [bliji]

---

V necem bude asi zasadni rozdil treba mezi Svycarskem a Ceskem - jak pisete [smích]

254970

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,77 Kč
Bitcoin
683 609,14 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?