Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 350 příspěveků, 22 různých jmén: <nic>, aaaz, diskutér, eda, F. A. von H., F.A. von H., haf, ham, hapal, chlebasmaslem2, jansmith1984, Jiří S., MartinX, Mor, Nobody, Pítr, Pítrs, sed, Ton, xws, xyzzz, zyx.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.01.2011 21:34

Povánoční až silvestrovské rozjímání o pohádkách, bájích a společenských systémech

RE: Mužský s ženský prvek

jansmith1984 193.?.?.?

Už sem nechtěl debatu natahovat (p.Stworovi, který jinak zasluhuje úctu za prostor, který pro tyto i jiné polemiky skrze Zvědavce poskytuje, by mohla naskočit kopřivka..[smích]), ale myslím, že na vaše reakce přátelé je nutno, pro rovnováhu kterou pravděpodobně neodmítáte, ještě jednou zareagovat.


K tomu, co jsi napsal, quido2, nemám výhrady. Už dříve jsem poznamenal, že přijímám védy jako jeden z hodnotných pramenů lidského pohledu!!! na Všehomír, které stojí za to studovat a učit se z nich, a to i proto, že neobsahují mnou opakovaně připomínaný vadný source-code, který do lidského vnímání Světa vložily self "autority" ostatních později vzniklých, a náležitě košér deformovaných, světových náboženství...

Rozpor a nepochopení je jinde. Problém se VŠEMI psanými nebo i verbálně předávanými prameny lidského poznání je ten, že jsou produktem ČLOVĚKA (lidské mysli), jakkoli jsou opět LIDMI deklarovány jako vyšší Pravda či slovo Boží, a to nejen jak je tomu v podání monoteistických náboženství, ale jak je tomu stejně i v případě "milióny" let starých Pravd védského náboženství.

Proto ty "3" vykřičníky pro zdůraznění slov "lidský pohled" výše, stejně jako mé výhrady k nekritickému uznávání jakékoli Autority, která má tendenci poskytovat HLEDAJÍCÍM instatntní poznání, které ale není možno pochopit zprostředkovaně, ale jedině na základě VLASTNÍ duchovní nebo jiné OSOBNÍ zkušenosti. (Tady se hodí ironizující kritika "nekritické víry", kterou sobě vlastním způsobem zde občas paradoxně správně nastoluje, jinak lehce tendenční [smích], přítel a kamarád Vojta49.)


Žádné studium materiálů (což je aktivita hmoty - mozku - mysli) nebo slepé následování gurua, poznání Pravdy a reality (nikoli virtuální) nepřinese a to, co zde poskytujete vy dva s p.Lhotákem ve věci hledání opodstatnění pojmu Patriarchát je opět jen přebírání a předávání názorů někoho jiného (předchozích "autorit" - jakkoli se mohou jevit jako ty jediné Pravdu přinášející), tentokrát ve vaší skromné režii..[smích]

Véd se v případě debaty o Patriarchátu týká stejná námitka, jako je tomu v případě monoteist.náboženství - jedná se opět jen o učení odrážející etapy lidského vnímání vývoje lidské rasy a mezilidských vztahů, který je poplatný době a stupni poznání ve které vznikal a vyvíjel se a jakkoli nám jsou védy autoritami podávány jako jediná Pravda (a v mnohém jsou jistě Pravdě blízko), POZOR: ještě to neznamená, že tomu tak opravdu JE, notabene stoprocentně.

TO BE CONTINUED

235561

04.01.2011 21:44

Povánoční až silvestrovské rozjímání o pohádkách, bájích a společenských systémech

RE: Mužský s ženský prvek

jansmith1984 193.?.?.?

DOKONČENÍ

Existují i JINÉ pohledy na chod Všehomíra (či smysl života, mezilidské vztahy nebo třeba škodlivost kouření [smích]) a těžko je lidská mysl může zprostředkovaným způsobem "uzákonit", jak se o to cestou lidských autorů (pseudoautorit) snaží nekřiklavějším způsobem, deformovaným vnímáním Boha, monoteistická náboženství nebo i ta starší, byť mnohe vyváženějších učení. Napsal jsi to přesně quido2 cituji: " Vedám nelze porozumět na základě materialistického vzdělání", ale přitom se podle mne (nic ve zlém), přesně tímto způsobem o jejich chápání a aplikaci na současnou dobu a patriarchát jako sociální systém, bez hledání hlubší než náboženské základny, pokoušíš.


To je odpověď i p.Lhotákovi, který se ve své argumentaci navíc uchyluje k podobné rétorice jako nábož.autority které SÁM rád kritizuje, které také jakýkoli jiný názor (než ten podle nich jediný správný) buď v minulosti potíraly ohněm a mečem (viz. Agora) nebo dnes (opět za pomoci LIDMI psanými evangelii) skrze tzv. slovo Boží autoritářskými slovy VIZ: "myšlení a hodnocení malého dítěte" bagatelizují, a to vše přesně v intencích deformovaného Patriarchátu, jak jinak, skrze ostatním nadřazeného a o své neomylnosti přesvědčeného Otce, který jako diskutabilní v tomto vlákně rozebíráme.

Díky za zajímavou polemiku a Bůh i s vámi, přátelé a kamarádi,


jansmith[smích]

235562

28.01.2011 12:45

Anglosasové

Anglosasové za nic nemohou

193.?.?.?

Tento článek je nesmysl, protože autor se snaží štvát proti angličanům a Američanům. A Angličané a bílí anglicky mluvící Američané jsou také oběti sionistických světovládců, dokonce jsou na tom mnohem hůře než my nebo Rusové, protože jim hrozí že se stanou ve vlastní zemi menšinjou, což nám v tomto století nehrozí. Všichni evropané a běloši v USA jsou na jedné lodi a podobné poštvávání jednoho národa proti druhému pomáhá pouze sionistům

236985

31.01.2011 10:32

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: Neměnila bych nic

jansmith1984 193.?.?.?

Možnosti, jak "SPIRIT" Zvědavce omezit nebo úplně zlikvidovat, se dají v zásadě rozdělit na dvě: na Vnejší a Vnitřní:


Vnější cesta je jednoznačná - je to přímá nebo častěji nepřímá (v zastoupení lokajů v justici) snaha (těch, kteří se nesmějí nahlas jmenovat) zdiskreditovat editora jako někoho, kdo rozšiřuje např. antisemitismus, dosáhnout jeho soudního postihu a tím v praxi konečně omezit někomu tolik nepohodlnou svobodu vyjádřování na Zvědavci.

Tato cesta se ukázala zatím jako málo efektivní a možná i proto přicházejí na řadu našeptávačí se slovy o "čase změn" tzv. k lepšímu...[smích]


Mezi cesty jak Zvědavci uškodit Zevnitř lze překvapivě, mimo necitlivé cenzurní zásahy v diskuzi (editorem, moderátorem), taktéž zařadit i necitlivě provedené změny v jeho grafické úpravě.

Zvědavec se nemá za co stydět a nemá na své (dnes již klasické a osobité) vnější barevné úpravě důvod nic měnit. Šedá, narozdíl od zprofanované modré..[smích], je dobrá a pokud se bavíme o bílé, tak pokud se nemýlím, bílá je při zobrazování na monitoru z hlediska energetické náročnosti ze všech barev nejžravější.


A jestli někomu nesedí v nadpisu Zvědavce titulek "politicky nekorektní webzine", což je jasná narážka na "korektnost" a licoměrnost zde často kritizovaného mainstreamu, tak by stačilo pro klid duše nadpis změnit viz. např: "na politické korektnosti nezávislý webzine". Malá nenápadná změna a problém je vyřešen, co říkáte přátelé a kamarádi?


Takže ještě jednou, někdy méně znamená více a Peace se všemi inovátory, kteří rádi upřednostňují vnější dojem nad obsahem.

jansmith[smích]

237197

31.01.2011 11:12

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: Souhlas

xws 193.?.?.?

skodi mozna tak tem kterym to odhaluje jejich pokrytectvi a zakulisni machinace a to je dobre. Heslo 'hledajici pravdu' zni trapne a pompezne, to uz si tam klidne dejte 'pravda a laska vitezi na lzi a nenavisti' a jako hudebni podbarveni pouzijte 'dojemne srdcervouci' pisen 'Modlitba pro Martu' v nejakem extra teatralne afektovanem provedeni.

Jinak konspiracni teorie nejsou od toho (na rozdil od oficialni propagandy) aby se prijmali jak zjevena bozi pravda ale od toho aby se nad nimi diskutovalo a tuto funkci plni zvedavec idealne.

237207

31.01.2011 11:15

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: BTW. Barvičky

xws 193.?.?.?

jinymi slovy, prejmenovat zvedavce je podobne inteligentni reseni jako kdyz se cikani prejmenovali na romy [smích]

237208

co chcete proboha menit a navrhovat na sytosti cerne a bile [velký smích] [velký smích] ?
jinak ano, par ovci s cernobilim videnim sveta sem mozna kvuli tuctovemu vzhledu nadsene prikvaci aby pote co zjisti ze to opravdu dalsi blesk neni opet odesli, ale obavam ze soucasne odejde dost skalnich priznivcu ktere tyto umele vyvolane zmeny akorat tak znechuti a zacnou si alternativni informace hledat jinde. Pokdu nejake zmeny, tak maximalne opravdu jen ohledne funkcionality (a to k lepsimu, zadne stupidni flashove hovadiny co se nacitaji pul hodiny) a kabat nemenit. Treba by se mohlo hodit lepsi vyhledavani, nebo pod kazdym clankem (automaticky, rucne, podle klicovych slov, podle autora apod..) generovany seznam clanku souvisejich. Taky by se hodili u prekladu linky na original, at se to nemusi hledat googlem [velký smích]

237211

01.02.2011 23:08

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

RE: kvalita populace

xyzzz 193.?.?.?

vazeny pane IQ 125 chytraku, pomineme-li fakt, ze reseni ulohy vyhoovuje napr. 2,3,6 nebo 2,2,9, nebo 1,4,9 apod., a o zadne jednoznacnosti tudiz nelze ani nahodou hovorit, nikde v uloze neni ani uvedeno ze se musi jednat o cela cisla (a popravde, ono opravdu neni prilis pravdepodobne ze by vsechny deti meli narozeniny zrovna v ten presny okamzik kdy oba 'matematici' otevreli usta), a tudiz, na mnozine realnych cisel je mnozstvi reseni ve skutecnosti dokonce spojite nekonecno (tri stupne volnosti, dve omezujici podminky).

237408

05.02.2011 18:23

Zvědavec a značka „politicky nekorektní“ podruhé

Zvědavec a značka

jansmith1984 193.?.?.?

Na úvod snad jen, že je podle mne dobře, že (asi na základě výtky jednoho diskutujícícího) zmizely z úvodní stránky ty nesmyslné a úchylné fotky s pečivem ve tvaru mužského pohlaví..[smích]

Nebylo to poprvé, kdy se Zvědavec podobným způsobem připodobnil bulváru a v tomto kontextu působí docela legračně snaha hledat způsoby, jak v očích čtenářů posílit jeho SERIOZNOST nebo dokonce měnit za tím účelem grafiku..[smích][smích]

Přemýšlivý návštěvník nebo diskutér z řad zdejších veteránů se pousměje a zakroutí hlavou, ale pokud se jedná o nově příchozího (hledajícího něco jiného než mainstreamové splašky a brnkání na první signální ), ten zařadí Zvědavce po zhlédnutí "penisu v rohlíku" podprahově mezi "Blesky" a "Aha", nehledě na to, že to může být jeho poslední návštěva. Navíc bych se nedivil, kdyby souhlasnou kritikou podobných "upoutávek" nešetřili naopak siobojovníci na lehožumpě. Pokud je cílem zobrazování takových "ptákovin" lákání dalších čtenářů nebo pobavit či odlehčit, tak se domnívám, že by to šlo i decentnějším (a vážnost probíraných témat neznevažujícím) způsobem.


Jak jsem psal jinde. Zvědavec může být zdecimován zásahem Zvenku (soudním rozhodnutím) nebo se o své renomé připraví necitlivou změnou grafiky (která naruší "kontinuitu" a vytvoří "barevnou hudbu" ) či necitlivými zásahy do debaty, která je paradoxně to, co Spirit Zvědavce vytváří. Tím netvrdím, že moudrá vylepšení chodu a vzhledu stránek (viz. některé rozumné návrhy diskutujících) jsou na závadu také a držím editorovi palce, aby měl při jejich volbě šťastnou ruku.


Berte to jako názor zdejšího už také Veterána, který nemá důvod nikomu pochlebovat a na Zvědavci mu záleží.


A k Oku?

Tentokrát nesledujme Cestu peněz, ale VŠÍMEJME si názorů některých diskutujících. Pokud je pro odstranění Oka v záhlaví Zvědavce oponent MoUdrostáka nick Arkan (a Peace s ním i s jeho podněty), který oko přirovnal k Pinkertonovi, potom je to jasný signál, že by mělo lidské OKO v logu Zvědavce naopak ještě dlouho zůstat...[smích]

jansmith[smích]

237664

20.02.2011 14:02

Cesta do Argentiny

RE: Dobra destinacia...jen pozor na Janomamy!

jansmith1984 193.?.?.?

Problém s tebou Vojto je ten, že ZLEHČUJEŠ evidentní sviňárny a SOUVISLOSTI, které k ním vedou a snažíš se je akademickým způsobem relativizovat.


Podle tebe je příčinou problémů na této Planetě lidský genom a tzv. evolučně daná lidská přirozenost, ale nevzpomínám si, že by ses někdy vyjádřil i v tom smyslu, že za tím může stát (a skrze MOC a peníze je přiživovat) i pokrytectví a farizejství určitých KONKRÉTNÍCH lidí a skupin u mocensko-finančních koryt. Skupin, které po věky sofistikovaně zneužívají a udržují lidičky v nevědomosti a skrze jejich nezvládnuté ego a animální pudy a instinkty jimi manipulují k obrazu svému.

Není divu, že nerad tyto moc.skupiny a vazby pojmenováváš (byť jasná fakta jsou na stole a stále přibývají a pozor - nebavíme se jenom o sionistech), protože by z toho bylo vidět, že se stáváš jejich vědomým nebo nevědomým kolaborantem. A nejsi zde na Zvědavci zdaleka jediný..[smích]

Je jedno, jestli tak ty a někteří další diskutéři konáte z přesvědčení, pro vlastní pobavení nebo třeba za 30 stříbrných v dresu těch, kteří nesmějí být kriticky jmenování a kteří nikdy nedokáží hovořit a konat jinak než úkosem, ale stejně jako síly o kterých je řeč, i vy se postupně zařazujete. Ne, nemám na mysli "společnou vinu", ale zamysli se nad fenomenem "společné odpovědnosti", v rámci které nepřímo a akademicky učesaným způsobem ovčáky podporuješ.


Lidi a zájmy, kterým se svým přístupem pokoušíte přidat legitimitu a zdání nevinnosti se podobně jako ty (i díky internetu) v očích veřejnosti postupně demaskují a jeden takový dokument máš např. ZDE: Madeleine Albright: Stálo to za to

Na druhou stranu je dobře, že se tady diskutéři jako ty vyskytují, protože svými příspěvky poskytujete prostor pro výměnu názorů, které by jinak možná nezazněly a tím paradoxně pomáháte osvětě.

A Peace s tebou, příteli a kamaráda,

jansmith[smích]

238359

25.02.2011 22:53

Cesta do Argentiny

RE: Davejte si pozor!!!

jansmith1984 193.?.?.?

Ahoj Vojto, ztratil ses mi z jiné debaty, akademiku...[smích]
Ještě tě nepřešly starosti o Libyi, a jestli zařadit Kaddáfiho k servisní nebo diskrétní Elitě, příteli a kamaráde? Sleduješ, jak se USraelské E/elity začínají potit? Dokonce už i spojenec Merkelová údajně zvýšila hlas na vyvoleného.


Co takhle pár fotek s návaznosti na jiné regiony a jiné E/elity?
A.
Venoušek Pravda a Láska se objímá s Texasanem.
B.
Madeleine Korbelová Albrightová Pravda a Láska a demokracie a „velká ryba“ ve strukturách organizovaného zločinu Hashim Thaçi.
C.
K.Schwarzenberg Pravda a Láska Bilderberg a Hashim Thaçi ještě jednou.

A Peace s tebou,


jansmith[smích]

238630

04.03.2011 22:29

Tvořivou destrukcí za Větší Střední východ?

co dodat snad jen hadanku, pro osvezeni pameti

haf 193.?.?.?

Kdo to napsal?
K převratům došlo ve všech komunistických státech Evropy synchronizovaně v průběhu 7 měsíců. Z hlediska sociologického a psychologického je vyloučeno, aby tyto převraty byly uskutečněny spontánně, neorganizovaným, dezorientovaným a víceméně loajálním obyvatelstvem, proti téměř neomezené moci komunistických vlád těchto zemí, zajišťovaných vojensky a bezpečnostně druhou největší mocností světa - SSSR, jejíž síla nebyla otřesena.

Pokrok tam ale po 20 letech je, teď to trvá jen týdny a je tam i rumunský způsob. Plukovnik neposloucha a možná dopadne jako Caucesku (nebo jak se ten bolsevickej kokot psal). Vcera pritel, dnes nepritel

238893

28.03.2011 11:19

Intervence v Libyi: Hnaná ropou nebo humanitarismem?

RE: Zajimave cteni - koalice utocniku je pred rozpadem

jansmith1984 193.?.?.?

Tak jak je to hábečko? Na jednu stranu jsem pro tebe, cituji: "také pěkně vyvedené, docelá čitelné ovoce" a zároveň jedním dechem podotýkáš, že je to ovoce pro tebe nesrozumitelné?.[smích]

Vidím, že jsem tvou inteligenci přecenil, příteli a kamaráde, i když jako sofista a obhájce siomafií zůstaváš nadále v tomto kolektivu zvědavců #1 . Stejně jako v minulosti se uchyluješ k rozebírání duševního stavu oponenta a pokračuješ v kličkování: vyjádření, jak je to u tebe s hábečkovou katolickou tezí, že "Pravda není pro všechny", jsi se vyhnul a obratem nasadil náhradní dotaz ohledně, cituji: farizejské čtk...

To, že mainstream a nástroje brainwashingu jsou globálně v rukou farizejů (co říkáš na přítele Murdocha?) si přeci cvrlikají vrabci na střeše, ale to ti nebrání, abys to otočil proti KC a murdochy a další siolokaje se nepokusil odsunout mimo zorné pole zvědavců.

Máš smůlu, vliv siomafií a tzv. banksterů na světovou politiku je stále čitelnější a průkaznější, a tím, že se jich budeš zastávat a nasazovat psí hlavu katolické církvi (které se nezastávám, protože je se všemi projevy dítětem judaistického pokrytectví) jim účinnější krytí neposkytneš. Vlastně to bylo i důvodem, že jsem tě znovu oslovil. Podle ovoce poznáte je a myslím, že po této výměně názoru je všem zřejmé, že nick BN je klonem nicku HHBB a o to mi šlo...

Tímto v tomto vlákně končím a a Peace s tebou, příteli a kamaráde,

jansmith[smích]

240581

28.03.2011 19:56

Intervence v Libyi: Hnaná ropou nebo humanitarismem?

RE: Zajimave cteni - koalice utocniku je pred rozpadem

jansmith1984 193.?.?.?

Překvapil jsi hábečko, že jsi přestal zatloukat. Ještě příjemněji bys ale překvapil, pokud bys měl své příspěvky do budoucna vyváženější.

Vesmír má rád rovnováhu, a tak tvé a dříve i Médovo "protěžování" katolické církve, na úkor minimálně stejně pokryteckých a farizejských (na mnohem starším judaismu a talmudu postavených a dle Protokolů fungujících) siomafiích, způsobuje dysbalanci a někteří "citlivější" jedinci, jako např. jendasmithů, takové protěžování vnímají jako cílenou manipulaci a záměrné krytí kosher vyvolených..[smích]

To je všechno, co jsem se ti snažil od první naší polemiky blahé paměti sdělit a doufám, že má snaha padne nakonec na úrodnou půdu. Polopatičtěji jsem to už napsat nemohl, tak snad jsem pro tebe tímto konečně srozumitelný. A protože si i v budoucnu rád přečtu tvé analýzy, tak na to, prosím, pamatuj příteli a kamaráde.

V tomto vlákně tedy definitivně nashle a Peace s tebou.

jansmith[smích]

240615

30.03.2011 23:56

Víme, co chceme?

RE: Vime co chceme...

hapal 193.?.?.?

z tyhle propagandy mi neni dobre, valite to prilis okate - jediny spravny smer je oranzovy.
není na předvolební kampan brzo? to je nova strategie Lidoveho domu, cpat do diskusi takovouhle agitku?
chapu sice ze naposled to stalo přes 300mil, takze uspory jsou na miste, ale nebude z toho zase druhy vitez voleb? Bylo to vitezstvi ale totalne prokaucovane, s neschopnosti jakekoliv dohody.
Mimochodem, kdyz uz se zminujete o tom raji pederastu, nebyl oranzovy Jyrka velkym propagatorem a ochrancem nadprav techto nemocnych lidi? Nebo to bylo jenom jako, ted uz je zase proti?

240776

05.04.2011 20:44

Je naše země připravena na výrazné změny?

RE: zajímavý článek, který se skoro dotýká prapodstaty problému

jansmith1984 193.?.?.?

Drfie, ty jsi nezmar, příteli a kamaráde..[smích] Jako kdyby tady tvými "ústy" diskutoval soudru-ch profesorovo - peníze přece nesmrdí - ptáče Mach nebo jiný neoliberální maskot.


Tak tedy dobře. Tady máš něco ke studiu a povolení pokračovat v debatě máš až potom, co to přežvejkáš a vstřebáš..[smích] I když....: ?

BTW, zejména toho Andrease vřele doporučuji a to už proto, jak na úvod krátce zavzpomíná na svou neoliberální minulost, než pochopil co byl za užitečného idiota.

Andreas Clauss - Priciny financni krize - cz sub

Sklad dalších zajímavých dokumentů


A Peace s tebou,

jansmith[smích]

241156

12.04.2011 11:18

Otevřený dopis izraelských občanů české vládě

RE: kde je pravda???

jansmith1984 193.?.?.?

To je právě tvůj omyl aristokrate..[smích] Podobně jako přítel a kamarád HHBB (po přejmenování BN) nasazuješ na KC, ale vliv těch, kteří se na pokřivení a zneužití křesťanství ze zálohy podepsali, zlehčuješ.


Judaisté, odchovanci tory a talmudu nemohou být v porovnání s KC, cituji tvá slova: "naprostí mamlasové", a to proto, že zneužité a překroucené křesťanství je jen pokračování monoteistických bludů kosher judaismu jinými prostředky.

Ježíš (ovlivněn východními naukami) měl na mysli poněkud jiné křesťanství, než převlečení farizejové a další "pomatenci" jako např.Šaul (a pod zásahy pozdějších náboženských a vladařských establishmentů) následně prosadili.

Bylo třeba ovládnout pohany, nabídnout jim chytlavější alternativu božství a posmrtného života, než původně zastávali a zároveň to navléknout tak, aby s nimi bylo možno skrze mýty, podobenství a vyložené lži snadněji manipulovat - PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY. Ti pohani, kteří novou víru neakceptovali a navíc je bylo možno materiálně o něco okrást (půda, majetky, zlato), byli povraždění nebo na novou víru obráceni násilně (viz. conquista a reconquista). Zde se nabízí analogie na VŘSR, kde pod taktovkou židovských exponentů a židovského vedení NKVD také stříkala krev po miliónech do všech stran.

Ježíš a ti, kteří zastávali jeho původní učení a byli nebezpeční tím, že hlásali křesťanskou lásku a pokoru bez násilí a falše (k tomu rovnost všech lidských bytostí) a navíc varovali před nenažraností bohatců - byli odstraněni. Nekompatibilní učení (gnostici) byli z evangelií odstraněni. Kým odstraněny? Křesťany nebo pokrytci?

A jedna kontrolní otázka[smích], kým byl Ježíš vlastně umlčen???

Skrze oficiální moc (římského prefekta provincie Judea Piláta Pontského) judaistickými mocenskými špičkami (přesně tedy veleknězi a farizeji, tj. ideology náboženství JEN PRO VYVOLENÉ - judaismu a nikoli obyčejnými židovskými ovečkami, které pořádně nevěděly, která bije a jen bouchali jarmulkami o zeď..[smích] ). Znovu opakuji: běžní židé jsou stejně ovládané a zblblé ovečky, jako uctívači kterýchkoli jiných náboženství (sekt nebo kultů), což je na druhou stranu, pro jejich vědomou nebo nevědomou kolaboraci s nábož.ideologií a pocit sobecké výlučnosti údajně danou od Boha, nijak zvlášť NEOMLOUVÁ.

Závěr: KC a následně islám jsou monoteistickými dětmi judaismu a jejich ideologie (také založené na pokrytectví) něco HLÁSAJÍ a jiné (pro MOC a peníze do těch správných kapes) KONAJÍ - kdy to už pochopíš, příteli a kamaráde? Nebo to chápeš a zde chodíš s některými spřízněnými soukmenovci (po vzoru farizejů) jen kalit vodu?

A Peace s tebou,


jansmith[smích]

241575

13.04.2011 19:01

Otevřený dopis izraelských občanů české vládě

RE: kde je pravda???

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně, že se tam dá najít i něco pro židy...[smích] Vždyť o tom to celé je. Symbolika i vazby byly dříve a jsou i dnes (viz.EU) provázané.

Celou dobu, co se o tom na Zvědavci bavíme, UPOZORŇUJI na to, že to je JEDNA BANDA a že je velmi obtížné a nereálné, ty pokrytce od sebe navzájem oddělit. Katolická církev (Vatikán - KC) je detašované pracoviště R&R Ltd. siomafií a naopak.

Nelze tedy jednu organizaci v kritice upřednostňovat či démonizovat před druhou, jak se v debatách zde na Zvědavci často
děje.
Nelze démonizovat KC a na druhou stranu bagatelizovat vliv judaismem, torou a talmudem se inspirujících parazitů.
Nelze označit za pokrytce katolickou církev, když pokrytectví a manipulaci ovcemi má ve svém source-code natvrdo vložen už rodič KC - judaismus. Viz: his-toricky tolik oblíbené: Pravda není pro všechny.

Vliv judaismu (s jeho náboženským brainwashingem), jako ideologické platformy pro vznik (z hlediska zásad Pravdy a zdravého rozumu) deformovaného křesťanství a později islámu, je zřejmý a očekávat, že by ideologové náboženství tzv. od BOHA VYVOLENÉHO NÁRODA byli (nejen tehdy, ale i dnes) tak naivní a slabí a neměli situaci méně, či spíše VÍCE pod kontrolou je iluzorní. Že ti LIDÉ jsou schopni VŠEHO demonstrují i Protokoly, ať už je sepsal kdokoli, i prokázaný VLIV siozástupců ve vládách mocností i lokajských států, či globálních finančních i jiných korporací po Světě. A k Maltézákům a pod?..[smích] Neexistují katolické řády, kongregace, či tajné lóže, které by nebyly provázány se svým judaistickým rodičem, kterému se, přímo nebo nepřímo v minulosti a i dnes skrze JEDNOHO Boha, zodpovídají.


Jediné o čem se můžeme seriozně bavit, hábečko, je, v jaké posloupnosti se věci vyvíjely z pohledu historické časové osy (time-line) a PROČ, a také (což je pro poučení a hledání východiska podle mne nejdůležitější), které KONKRÉTNÍ Figury/Skupiny (ovčáci) a skrze koho a jaké vazby (lokaje) kontrolují nebo pracují na kontrole situace v současnosti.

Nelze varovat před pogromy, jako by je na chudáky nevinné židy osnovala zlá KC, když ve skutečnosti je KC produktem a nástrojem judaismu a veškerá rizika možné odvety za své činy si cestou své zblblosti a chamtivosti, skrze podporu svých nábož.ideologů, penězoměnců a dnes majitelů tiskáren na peníze (fiat money), skrze destrukt.dopady na majoritu, způsobují sami. Nehovořím tedy jen o za nitky tahajících elitách, ale i o jejich (ideou o vlastní vyvolenosti a pocitem daným jim jejich Bohem (Jehovou), že je správné a legitimní odrbávat pitomé goje) ovlivněných ovečkách.

A Peace s nimi,


jansmith[smích]

241739

14.04.2011 21:34

Japonsko, papež, populace

RE: Tenhle článek musel psát Žid nebo šábes gojím

193.?.?.?

Máte pravdu že mateřská není tak nízká, ale co potom, když jsou dítěti 3 roky? Pak jsou náklady stejné nebo ještě vyšší ale přídavky jsou jen 600 měsíčně, tedy asi 7200 ročně, což je jen malá část nákladů na dítě. Myslím že přídavky by měly být vypláceny až do 18 let, ono tomu tak je, ale jsou moc nízké a stejně je dostane jen necelá polovina rodin. Myslím že kdyby bly přídavky 2-3000 tak by se porodnost výrazně zvedla a nebyl by problém se stárnutím populace, důchodovou reformou atd. Něco by to stálo, ale stát by se kvůli tomu nezhroutil, stačilo by aby lépe fungovala policie a soudy a aby politici méně kradli ze státního rozpočtu a peníze by byly hned.
K těm společenským časopisům: nevyznám se v tom tak jako Vy, já neztrácím čas čtením podobných sraček, takové časopisy si pročítám jen několikrát za rok když jsem u holiče. Vím že pánské časopisy typu Esquire atd. jsou stejné sračky jako ženské časopisy, o ženských časopisech jsem psal proto, že jste tvrdil že feminismus je u nás marginální, tak jsem vám chtěl dokázat že to není pravda. To že je kupují hlavně staré báby jste mě překvapil, myslel jsem že to čtou puberťačky, které se dají podobnými duševními jedy nejsnáze zmanipulovat.

241856

23.04.2011 22:24

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: K programu

jansmith1984 193.?.?.?

Řešení bude v tom jak píšeš, Kysučane, cituji: "Asi základom je rozrušiť informačné debilizovanie širokých más, čo predstavujú v prvom rade všetky novodobé náboženstvá a z toho vyplývajúce negatívne dôsledky!"


Na glob.úrovni se to už děje a stále více to akceleruje. K tomu, aby se lidstvo (myšleno zneužívaná většina) osvobodilo od tmářství a sobecké manipulace slouží nástroje komunikace, které berou nenažraným a pokryteckým E/elitám monopol na Pravdu a informace (in-formace - vnitřně něco/někoho formovat).

E/elity (nejen náboženské) si osobují právo na Pravdu a informace a ostatním (méně vyvoleným nebo v jejich očích méně schopným) JI/JE upírají, ale tato jejich výhoda KONČÍ.

Není překvapením, že mezi monot.náboženstvími např. KC investovala obrovské úsilí k udržení monopolu na Pravdu a kdo ve své době nespolupracoval a dokonce její kosher Pravdě odporoval (a co bylo nejhorší, své kacířské názory ŠÍŘIL dále), byl minimálně exkomunikován, častěji mučen, čtvrcen, věšen a upálen. Vše ve jménu jediného dobrotivého Boha, který nás všechny tak miluje [smích][smích]

Doba se změnila, ale ostatní světová monot.náboženství v bledě modrém, a to dle zásady: metodika a postupy rozdílné, cíle stejné...


Jejich MONOPOL na Pravdu (který společně s hábečkem, aristokratem, mtk a dalšími zvědavčími kosher aktivisty udržuje u koryta pokrytecká teze, že PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY) KONČÍ právě proto, že kdysi díky knihtisku a dnes díky necenzurovatelnému internetu ztrácejí kontrolu na šířením informací a tento trend již nemohou zvrátit, jedině zpomalit. Proč k tomu mohlo dojít je na další rozbor a věřím, že každý vnímavý Zvědavec si jej dokáže dát dohromady sám.

ANO, sdílet velmi obtížně zpochybnitelné informace a na faktech a argumentech ODDEBILIZOVÁVAT široké masy je cesta, jak tento nevratný proces urychlit. Přesně to se děje na Zvědavci a mnoha dalších nez.zdrojích in-formací po světě a to je také důvod, proč je editor v merku kosher inkvizitorů. Důvodem nebude jeden článek, jehož překlad vyzývá k zamyšlení nad něčím, o čem se nesmí POCHYBOVAT a nahlas HOVOŘIT, ale důvodem pro popotahování jsou právě tyto diskuze. Tyto "kacířské" diskuze a názory (některé méně, jiné více k věci) rozrušují monopol na in-formace, a to chcípající, pokrytecká kolem sebe kopající kobyla, neodpouští.


Mlčení znamená souhlas (stejně jako nejít volit znamená pomoci k vládě pokrytcům) a proto by měli ti Zvědavci, kteří mají dost síly, na pomatené či záměrně Pravdu deformující příspěvky nekompromisně, ale s nadhladem i humorem (jako Rene, quido2 nebo mirda a mnoho dalších) reagovat. To je cesta, jak rozrušit monopol na Pravdu vyvolených pokrytců a jejich lokajů (sionisté jsou jen jedni z nich) a toho bohdá nebude (dokud tu Zvědavec je), aby zvědavec z boje utíkal..[smích]


jansmith[smích]

242538

30.04.2011 19:10

O víře a církvi

RE: Náboženství byla vymyšlena pro oblbování a ovládání lidí.

jansmith1984 193.?.?.?

Skvělé odkazy Lin, díky za ně.


Doufám, že si OBA velmi pečlivě přehraje i přítel a kamarád hábečko (HHBB/BN), Méda, mtk, aristokrat a jim podobní a poslechnou si, jak Christopher Hitchens hovoří mimo jiné o pokrytectví teze: Pravda není pro všechny.

V této souvislosti by mne zajímalo, jak může hábečko úporně kritizovat praktiky katolické církve (KC) a zároveň velmi sofistikovaně poskytovat krytí stejně pokryteckým siotalmudistům tím, že propaguje a prosazuje STEJNOU tezi, jakou od svého vzniku Šaulem (sv.apoštolem Pavlem) propaguje a prosazuje právě kritizovaná katolická církev.

Jak je to tedy s tou tezí - Pravda není pro všechny? Proč to milí přátelé dělají a kdo je z nich větším pokrytcem?

Ptám se a odpověď neočekávám, protože pokud by odpověď byla pravdivá, musela by přiznat pokrytectví záměrně chybného source-code monoteistických náboženství (včele s deprivantským judaismem) a dále by tím urychlila oddebilizovávání širokých mas, jak o něm píše v jiném vlákně Kysučan.

A Peace se všemi,


jansmith[smích]

242917

01.05.2011 15:54

O víře a církvi

RE: Náboženství byla vymyšlena pro oblbování a ovládání lidí.

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, přesně tak to je.

Jen bloudi nebo pokrytci se mohou zaštitovat tezí, že Pravda není pro všechny a protože ovládají mocenské, finanční a náboženské špičky, vypadá podle toho i náš svět. A Peace s nimi.

jansmith[smích]

242969

31.05.2011 12:41

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

jansmith1984 193.?.?.?

O jakých domech hovoříte, paní Jarmilo? O starých cihlových nebo o panelových. Žijete v takovém zatepleném domě nebo jen "fundovaně" teoretizujete?..[smích]

Osobně v zatepleném domě už několik let bydlím a mohu se podělit o poznatky Z PRAXE. Jedná se o panelák s vyměněnými okny za plastová (ověř.2skla - dobrý poměr cena a výkon) a se zateplenou fasádou. Jak druhů oken, tak provedení zateplení fasád je několik druhů, a tak se mohou zkušenosti lišit, ale v našem případě je kvalitativní rozdíl mezi PŘED a PO obrovský...

Obrovsky vzrostl konfort bydlení. Násobně se zvýšilo odhlučnění z ulice a značná je ÚSPORA nákladů za topení. Ano, teplárny si rozdíl jistě časem dorovnají postupným zdražením (uhlí, ropa, plyn vše košér zdražuje), ale úspora je jednoznačná a docela lituji obyvatele domů, kteří budou díky "jednomu pitomci" bydlet v nezatepleném (neúsporném) domě a nejen po staru více topit a platit, ale po zdražení energií o to více platit navýšení.

V našem domě se společenství vlastníků domluvilo bez problémů, celá akce se organizovala za všechny byt.jednotky hromadně a financování bylo provedeno snesitelným navýšením měs.poplatku do fondu oprav (žádné sólo uvěry jedn.bytů u bank, jako v jiných případech), podotýkám, že jsme navíc jako třešničku na dortu stihli využít st.dotaci do programu PANEL !!!

Opakuji, nejen, že se celkově v domě nyní mnohem LÉPE ŽIJE, ale konstrukce domu je chráněná před vlivy z venku, rosný bod se posunul mimo vnitřní strany zdi obytných místnosti do zateplení (tudíž problémy s výskytem plísní naopak ustaly) a co se týče větrání, tak mimo normální větrání jsou okna standardně vybaveny funkcí mikroventilace. Příjemné je, že barák z venku lépe vypadá, ale stoupla i cena bytové jednotky v případě prodeje. A co se týče životnosti, tak při kvalitní montáži a dobrých materiálech je životnost zateplení na desítky let dopředu. Naopak, pokud by zateplení provedeno nebylo, klasický panelák by se za tu dobu, vzhledem ke korozi železobet.konstrukce, s velkou pravděpodobností rozpadl.


Mimochodem, neberte to jako reklamu pro zateplování, ale jako pouhopouhé sdílení vlastních poznatků. V tomto případě tudíž doporučuji (jako i v jiných) méně generalizovat a před vynesením odsudku raději více čerpat z informací a zkušeností z tzv. terénu...[smích] A Peace se všemi, kteří do zateplení za výhodných podmínek nešli - aby ušetřili - nebo aby se jim snad lépe bydlelo.

jansmith[smích]

245186

09.06.2011 18:06

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Hábečko je ve své obhajobě kosher pokrytců neúnavný...[smích] a jen se někde v debatách objeví zmínka o tom, že SYSTÉM (nikoli dílčí excesy) od NICH pochází a je JIMI spravován (viz. tolik oblíbené R&R Ltd. mafie, s jejich ke všemu ochotnými šábesgojím lokaji), již je zde a pokouší se je obhajovat.

Vdyť ONI jsou chudáčči malí vlastně obětmi, které velice nerady (ale s dobrozdáním a pod kuratelou SVÉHO jediného Boha Jehovy), vlastně nemají jinou volbu a vlastně jen vyplňují díru na trhu s gojímy..[smích]

ONI je (nevědomé gojímy/goje) vlastně školí a pomáhají jim pochopit sebe sama, protože ONI se již pochopili a jako odměnu od JEJICH Boha jsou za to "telátkem" průběžně odměňováni.

Tak rádi by (ONI) žily se všemi lidskými bytostmi a náboženstvími v míru a spolupráci (co energie do této ideje již např. v rámci budování státu Izrael vložili - i pozemek na budovu OSN v NY jeden jejich mecenáš velkoryse daroval), ale stále JE nikdo (tolik nad jiné vyjímečné a vyvolené) nechápe.

Dokonce i Protokoly proti nim sepsali...bléééé. A copak ONI za to mohou, že se tento pamflet tak neuvěřitelně a s léty stále více zhmotňuje??? Co na tom, že s JEJICH přičiněním, vždyť ONI za to nemohou, to všechno ta zláááá KC, která je ovládáááá a na NĚ nasazuje..., co na tom, že je jako původně polidštěná odnož judaismu (i díku farizeji Šaulovi) jejich vlastním kukaččím dítětem.


Jinak, od HHBB hezky napsané, jen se divím, že se tentokrát vyhnul oblíbenému tématu KC (katolické církve), ale možná to je jen malé sofi "opomenutí", které bude příště o to svědomitěji napraveno. A Peace se všemi,

jansmith[smích]

245738

09.06.2011 21:04

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Taky tě zdravím quido2 a určitě nejen jendasmithů oceňuje zde v debatách tvé a MoUdrostrakovy velmi zajímavé a inspirující vstupy a reakce.

Budou sic i tací, kteří je nemusí (dokonce i editor se nedávno ve slabší chvilce snížil k výhružkám vůči MoUdrostrakovi), ale takový už je život v jeho pestrosti. A přestože ČR není, jak píšeš, "světovým hýbatelem", stojí za to se v prospěch pozitivních globálních společenských změn Systému i zde (dokud je ta možnost) angažovat. To je totiž přesně to, co světová hydra (která je podle hábečka vlastně ubohou obětí KC), když ztrácí její lokajové v diskuzích půdu pod nohama, nerada a proto skrze své pohunky stále dokola oživuje tezi že "Pravda není pro všechny" a pokud to nepostačuje, tak nepohodlné pochybnosti (o kterých se stále více nesmí nahlas ani promluvit) kosher kriminalizuje.

A v nelehkém údělu Zvědavci za tu možnost se vyjádřit (a prostor k tomu) díky a Peace se všemi.

jansmith[smích]

245750

12.06.2011 21:36

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Taky zdravím, Lin a chci říct, že není důvod k omluvě. Naopak je dobře, že do debaty zasáhla (co se týče vyjadřování a přístupu) i půvabná diskutérka...[smích] Každý hlubší pohled se cení a někdy je dobré, když se do mužského elementu vloží ten ženský co by sjednotitel, jako v tvém případě. Každopádně si nejsem jistý, jestli jde, co se týká mne a hábečka, o kočkování nebo macho souboj, či naopak o zásadní rozpor v přístupu k věci...

Pokud se týká tématu, tak MoUdrostrak popsal názor na rozdíl mezi muži a ženami a já bych doplnil, že to podle mne platí hlavně v běžné rovině vnímání.

Pravda je, že muž a žena jsou polovinami jednoho celku, společně celek vytvářejí a na nejvyšších úrovních vnímání mezi nimi žádného rozdílu není. To jen pokrytci podporovaná lidská nevědomost zne/využívá rozdílů tam, kde by v běžných vztazích měla zdůrazňovat prvky sjednocující. Rozděl a Panuj (pamatujeme přemluv bábu) pod cíleným deformačním vedením platí i zde v plném rozsahu. I když podle Vojty49 je takové chápání a přístup lidské rasy z hlediska evoluce zřejmě normální, v pořádku a asi i sportovní. Ano, má pravdu. Je to v pořádku, ale jen do chvíle, než lidská rasa jako celek postoupí na vyšší level vnímání reality a uvědomí si, že byla (i v tomto případě) zejména mediálně, nábožensky, ale i jinak (co se týče, pro MOC a peníze do těch správných kosher kapes, deformovaných mezilidských vztahů a disharmonie a utrpení z toho pramenící) manipulována.

Synergie nebo Holismus a nesobecká spolupráce (v případě lidských bytostí oproštění se od animálních pudů, instinktů a nadvlády nezvládnutého ega) JE CESTA, jak lidský druh zachránit před otroctvím nebo sebezničením, na kterém ve velké většině, pod vedením vyvolených ovčáků, úspěšně, a jak píše MoUdrostrak pivně pravicově a autocenSSurně, pracuje.

Ukázat mu cestu z pod vlivu iluze a kosher mamonu (podporovaného vadným source-codem tory, talmudu, koránu nebo bible sv.) a pokud se jako lidé nenaučíme dle zákona kauzality PŘÍČINY problémů objektivně, padni komu padni, POJMENOVÁVAT (a budeme se místo toho za podprahového vedení ovčáků a jejich lokajů zmateně topit v rozborech NÁSLEDKŮ a necitlivě generalizovat), žádné duchovní cesty, relaxační a meditační experimenty nám SAMY O SOBĚ, pro riziko odklonu k ovčáky vítané pasivitě, nepomohou a Peace s námi.


jansmith[smích]

245886

14.06.2011 21:49

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Nekřesťanské křesťanství

jansmith1984 193.?.?.?

Nedá mi, abych nezareagoval, calimero...[smích] To, co jsi tak příkře napsal, bude asi trochu jinak, příteli... Obecně řečeno, člověk nebo jinak řečeno lidská bytost je (jak si se vyjádřil: v zásadě, ale v rozporu s tím, co jsi řekl) na mnohem výšším stupni vývoje než zvířata (zvířecí "bytosti" ), natož jednobuněčné mikroorganismy jako kvasinky, a to proto, že si od jisté doby začal uvědomovat sám sebe i abstraktno (začalo se projevovat ego) a co je pozitivní, jak jdou staletí, lidé se ve stále větším počtu z pod vlivu zděděných zvířecích pudů a instinktů osvobozují. Já vím, jde to pomalu, ale to je TA "stezka osobního růstu", jak na ní v různých variantách poukazují ti, kteří již tzv. VĚDÍ a jediný problém je, jestli tyto pozitivní změny ve vnímání lidí překročí nadkritickou hranici dříve, než dojde (ať už z jakéhokoli důvodu) k sebedestrukci druhu.

Tato Stezka je také asi i smyslem existence lidských bytostí v této naší pozemské realitě.

To jest, postupně se přestat chovat jako nevědomá zvířata (neztotožňovat se sebemrskačsky s nimi), odbourat své animální pudy a instinkty, nezvládnuté ego, svou nevědomost, chamtivost, sobectví a stále dokola generovaný STRACH a tím se pokud možno postupně dopracovat k synergii a rovnováze se sebou, se vším a se všemi.

Cest, jak toho docílit, je mnoho a překážek také. Jedna ze zásadních je snaha Ovčáků s reálnou MOCÍ (tímto zdravím udo1 [smích]) je, tyto v běžných lidičkách od předků evolučně zděděné nedostatky zne/využívat. K tomu slouží pokroucená a od Podstaty odtržena světová náboženství, kosher přímá nebo podprahová mediální i jiná manipulace, neochota říkat lidem Pravdu (vždyť přece není pro všechny, jak záměrně a blahosklonně hlásají od věků vyvolení a jejich lokajové [smích]) a tím na běžných a zblblých lidičkách (se slovy o Pravdě, lásce a dnes svobodě a demokracii) parazitovat.

Někým produkovaný Braiwashing, Mind control, média plná Pokrytectví, polopravd a vyložených lží stanovují nebo posunují pravidla a hranice, která nevědomý mozek běžného človíčka podvědomě přejímá a předává dál a jako správná ovce tento Systém krysího závodu, proti vlastním zájmům (navíc s kosher podsunutým pocitem, že si za to může sám), udržuje při životě.

Tímto neber mou nesouhlasnou reakci osobně, příteli (tvé příspěvky patří k těm zajímavým) a Peace s tebou i všemi ostatními,

jansmith[smích]

246022

14.07.2011 18:24

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 193.?.?.?

S čím ti mám dát pokoj, kamaráde hábečko (BNko, , Mgr.Jemelíku, Petře Křivý atp.)? S Murdochem? Co měla tvá fotografie Murdocha s Mahonym naznačit??..[smích]

Když jinak nedáš ... KDO z těch dvou protagonistů předávání řádu má delší kosher pařáty? Jsou to banksteři, mediální magnáti (jako Murdoch) nebo katoličtí hlavouni (jako Mahony)? Můžeš z té fotky usoudit, kdo koho ovládá, kdo koho korumpuje nebo kdo komu podlézá??..[smích] To, že si ten řád Murdoch od Mahonyho koupil za $10 millionů donaci ti uniklo? Je to jen další v řadě z tvých pod j.smithovým tlakem vyprodukovaných sofi-úniků a opět patří mezi ty kosher.


Závěr: Uvedená fotografie nevypovídá vůbec o NIČEM. Záleží pouze na tom, jak ji kdo použije a jak si ji vyloží, přesně jak se o to na stránkách Zvědavce i v jiných záležitostech pokoušíš Ty a jak si se o to kdysi pokusil i ve věci polemiky o 12ti žlutých hvězdách na okně jednoho nejmenovaného chrámu. Pamatuješ?...[smích]

A víš PROČ ta fotka nevypovídá vůbec o ničem?

Protože zmíněný katolický řád je možno (mimo jiné) udělit v podstatě komukoli (manažeru, boxeru, bankéři, dirigentu, a klidně i rabínovi, VIZ. například rabínu Leonu Klenickemu. či Leonu Klenickemu.. A nebyl sám, řád Order of St. Gregory the Great dostal ještě jeden rabín, také specialista na mezináboženské vztahy: Mordecai Waxman.

BTW, co si o udělení toho ocenění Murdochovi myslí vox populi si můžeš přečíst ZDE: Rupert Murdoch Is A Papal Knight.Nezkusíš se raději vrátit ke "zdroji" a konečně obohatit tuto komunitu o názor na pokryteckou tezi, kterou ovečkám razí Ovčáci a jejich lokajové (jak z katolické, tak judaistické strany), o tom, že Pravda není PRO VŠECHNY.??


Stále více se usmívající a ve stále větším očekávání, tvůj přítel a debatní kamarád,

jansmith[smích]

247972

17.07.2011 12:54

Okupace Řecka bankéři

RE: Och, Lin, dnes se nějak ne a ne shodnout :-)

jansmith1984 193.?.?.?

Také to, co napsala Lin, podepisuji a protože to je podle mne důležité a i když jsem slíbil, že přijdu (dá-li pánbů [smích]) zase až příští měsíc, tak ode mne přeci jen malá ironická vsuvka, kterou občas, pro "potěšení" místních kosher sofistů, "opepřuji" některé své reakce:

KDO tedy jsou TY SÍLY, které zpoza buku pracují systematicky, skrze politické, legislativní a ekonomické zásahy, na rozklížení sociálních států a vazeb mezi lidmi? Aby (jak bylo prve řečeno) ukojily svůj komplex méněcennosti, opodstatnily sebevědomí, které jim tlačí do hlavy JEJICH zvrhlé náboženství, síly které opovrhují i těmi, které používají jako živé štíty a které chtějí být vnímány jako oběť, ale přitom (při užívání plodů honby za Zlatým teletem a napojených pletich) nechtějí trpět???

Jsou to opravdu JEN a POUZE síly (jak se zde mnohokrát pokusil, bohužel pro něj ne příliš úspěšně, prosadit přítel sofista a kamarád HHBB - alias hábečko, plus jeho agenturní krytí: Jemelík, Křivý a atpod.), síly, za kterými podle něj stojí primárně KC (katolická církev), jezovité a maltézáci??

Nebo je to parametricky úplně někdo jiný (byť ze stejné líhně pokrytectví a tezí, že Pravda není pro všechny), kdo se pomocí svých Lokajů v mainstreamu (i jinde - tento webzin je příkladem [smích]) snaží o odvádění pozornosti od svých pletich. Tak, jak činí globálně i ve věci cikánské karty, různých -kaustů- a pod.???

KDO to tedy JE a PROČ tak činí a KAM to povede, pokud se většinová společnost včas neprobudí A (dokud není nevratně pozdě) NEUZDRAVÍ???


A Peace s Ovčáky nad jiné bohatšími a vyvolenými, i s jejími všeho schopnými, dobře zaplacenými i dobrovolnými Lokaji, i všemi ostatními,

jansmith[smích]

248187

07.08.2011 22:54

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

jansmith1984 193.?.?.?

"Nic takového k tématu tam není" řekl rabí, aby se vyhnul odpovědi na téma Pravdy, která údajně není pro všechny. A cinkaje měšcem dodal:

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti, nechť žije Jehova (יהוה) a kosher pokrytectví těch, kteří jsou JIM povýšení nad ostatní, Amen.


A Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

250107

09.08.2011 20:01

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: A co odpovědnost voličů?

jansmith1984 193.?.?.?

Poctil jsi svou přítomností další vlákno HHBB, alias hábečko, Jemelíku nebo Křivý? Kdepak, ač to stavíš sobě vlastním způsobem opět do sofi složité polohy, tak ono to bude zde i jinde ve své podstatě jednoduché.


Stačila mi chvilka, abych si "prolustroval" JewishEncyclopedia.com (Talmudic Department), na kterou svým obrázkem s textem odkazuješ a okamžitě mi bylo jasné, že info, které nabízíš, jsou (stejně jako TY) nedůvěryhodné (a to, ať již je tam psáno cokoli).

Stačí se podívat na seznam ctihodných Patronů zmíněného zdroje kosher informací a je vymalováno. Přesně v souladu s Protokoly. Ono nestačí ovládat světová média a lokaje ve vysoké politice (viz. podle tebe katolíka židovského původu Murdocha), ale je třeba poskytnout plebsu vlastní encyklopedie, to vše v souladu s Vyvoleným názorovým proudem..[smích]

Malý výběr z mecenášů tohoto jistě objektivního zdroje informací ZDE:

Rothschild, D. M. Chicago, Ill.
Rothschild, Edward L. Philadelphia, Pa.
Rothschild, Jacob New York City
Rothschild, Jacob Cawker City, Kan.
Rothschild Meyer D. New York City
Rothschild, S. F. Brooklyn, N. Y.
Loeb, Solomon New York City
Felix M. Warburg (Deceased).

A u Felixe M.Warburga malá třešnička na dortu:
As a result of his philanthropic activities, a new Jewish village established in Mandate Palestine in 1939, Kfar Warburg, was named after him. Map showing boundaries (in red) of the proposed Jewish state, as suggested by the Zionist representatives at the 1919 Paris Peace Conference, superimposed on modern boundaries.

A porovnej si jména mecenášů s vlastníky a koordinátory FEDu.


Jak říkal Bolek ve filmu Kurvahošigutntág: Podle hábečka su strážce papežovy pokladny a "TEĎ SI VÁS VŠECHNY KŮŮŮŮŮPÍÍÍM".
Ostatně, to se právě teď děje v přímém přenosu....


A Peace s tebou i s tvými příspěvky, kamaráde,

jansmith[smích]

250339

10.08.2011 18:53

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: Jen malá poznámka

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak LaFoxi. Je to přesně tak, jak upozorňuješ.


Snaha o ZMATENÍ POJMŮ a kde to jen jde, používání kosher GENERALIZACE (zevšeobecňování), je metoda, která v souladu s učením Protokolů Sionských mudrců má za cíl udělat v hlavách plebsu (a zejména v myslích gojů/gojímů, na které sekta kosher Vyvolených pohlíží spatra) guláš s párkem...[smích]

Jde o to, ROZDĚLIT JE a obrátit proto sobě, aby se třetí mohl někde bokem usmívat (mnohokrát jsem se hábečka - alias HHBB, Jemelík, Křivý, xB Browser, - ptal: KDO TEN TŘETÍ podle něj JE?. Bohužel bez úspěchu[smích]).

Aby bylo jasno, těmi, kdo se bokem usmívá, nemám na mysli obyčejné židy. Ti byli v minulosti a jsou i dnes stejné manipulovatelné ovce, jako všichni ostatní. Druhá věc ale je, že mlčí, že jim takový stav ve velké většině velmi často vyhovuje. A to podle mne proto, že pocit patřit k tzv. vyvolenému národu, okořeněnému pocitem sebelítosti za učiněná příkoří, společně s pocitem sebedůležitosti, strachu a revanše (viz starozákonní oko za oko), je tak masochisticky příjemný, že mu odolá málokdo z nevědomých.

Zmatení pojmů se týká i postupné snahy vítězů o přepisování historie, jak o tom píše quido2 ve vlákně "Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?". Do toho je třeba započítát snahy o destrukci negojímské společnosti skrze propagaci úchylek, jako např. homosexuality (Prague Pride 2011), k tomu chaotická implementace multikulti a využívání (kde to jen jde) politické korektnosti, a dobré je i pamatovat na to, co zde často připomíná Robert Nohejl citátem nejmenovaného rabína, že válka s islámem se křesťanům nevyhne.


A tím se v kruhu vracíme k tomu, co jsi napsal, tedy pro ty POMALEJŠÍ zvědavce:
Žádný komunismus neexistoval. Jednalo se o deformovaný socialismus. Tečka.

Stejně jako do ČSSR nevtrhli Rusové, ale když už, tak Sověti a vojska států Varšavské smlouvy. Potažmo Stalin nebo Brežněv nebyli ti zlí Rusové, ale kupodivu Gruzinec s Ukrajincem. A Peace s nimi,

jansmith[smích]

250411

12.08.2011 22:50

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: Naprosto zásadní příspěvek,ale chybí metafyzický rozměr našeho globálního bytí!

ham 193.?.?.?

pane trosku strizlive s temi "duchovnimi" celebritami, kterych se roji stale vic. vede vás naprosto spravne k indianum a budhovi, tam se totiz zarucene ztratite i v tom reseni "globalnich problemu", ktere stejne nevyresite.
Vite vy co vsechno se deje kolem vas? Kolik duchovna je v ceských zemích a v ceskem jazyku? To je taky duvod proc na nas lejou ty tuny jejich sracek, aby jste sel hledat jinam...

Na "alternativni" kasparky, kteri nazvou Veskrnu rytirem svetla pozor.

250701

13.08.2011 10:59

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

jansmith1984 193.?.?.?

Vy jste se tady pustili do Luxora, přátelé a kamarádi a co když je v jeho případě všechno maličko jinak??...[smích]


Prostě chtěl jako turista v rámci poznávacího zájezdu navštívit (mimo nežidovské památky) i zeď nářků nebo nějako jinou židovskou pamětihodnost (jako třeba hřbitov nebo synagogu) a až na místě (po hodinách cesty autobusem a prohlídkách bezp.orgány sionistického státu) zjistil, že podmínkou ke vstupu je souhlasit s nasazením jarmulky. U turisty to dopadne tak, že i když mu zima na hlavu není[smích] a celkově se mu takový nepřímý nátlak nelíbí, tak mávne rukou a svolí.

Jiný příklad: Pokud je turista neislámského náboženství k prohlídce mešity vůbec vpuštěn (je to nevěřícím vůbec povoleno??), tak si také musí sundat boty a jít naboso. Nebo to tak není?


Ordinery návštěvník tuto symboliku tak nebere a nad hlubším smyslem se nezamýšlí. Jiná situace je v případě POLITIKA nebo jiné VIP osoby, který souhlasem s vystavením jarmulky na hlavě deklaruje sympatie, servilnost a jak to zde někdo naznačil: podřízenost k režimu a hostiteli, kterého v rámci oficiální cesty navštívil (viz. jarmulka na hlavě a Havel, Žantovský, herec Tomáš Töpfer a dlouhá řada dalších).

Na tuto symboliku je třeba pohlížet komplexněji, protože podobně jako má obřízka osobám "vlastního kmene" stále připomínat kam patří, kterému Bohu se klanět a komu v rámci smlouvy s tzv. Bohem reportovat.[smích], tak jarmulka na hlavě nežida symbolizuje v očích tzv. Vyvolených výsledek jejich vlivu a moci nad těmi, kteří dobrovolně (nebo z obavy odmítnout či obyčejného karierismu) jejich symboly propagují.

Samozřejmě, že tento podtón nikdy oficiálně nepřiznají a Vyvolení vše dokáží skrze své náb.ideology a lokaje vysvětlit, ale to neznamená, že to tak není.

Na závěr je dobré si připomenou posloupnost a kořeny, kdy nositelem diskutabilního monoteismu se ve své době stává judaismus, z něj později vzniká (Šaulem a dalšími kosher ideology) deformované křesťanství, které Ježíšovo učení zdiskreditovalo a nakonec následuje poslední do party: islám. Takže jako obvykle platí: Rozděl si i sféry vlivu, vyper skrze náboženství nebo jiný "...ismus" plebsu mozky", a Panuj.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

250726

24.08.2011 20:30

Zkušenost se Stworou

RE: -

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá, Big sestro, tak ještě jednou. Realita nejde ohnout. Realita buď je nebo není a jediné v čem se jako lidské bytosti lišíme je, jakým způsobem ji vnímáme, posuzujeme a interpretujeme. Je to jako s Pravdou, která podle vyvolených (a hábečka) není pro všechny, ale přitom JE JEN JEDNA a PRO VŠECHNY rozhodně JE.

VÝKLAD Pravdy nebo Reality může být skrze naše nezvládnuté ego (tzv. malé Já), potažmo zděděné animální pudy a instinkty, nebo vlastní lenost se poctivě hlouběji zamyslet, kosher OHÝBÁN. Sem patří i výmluva na subjektivitu..[smích]

Naše (jak říkají ezoterici) vyšší JÁ (Self) se takto chovat nemá zapotřebí, ale Systém je tak nastaven a nevědomé lidské bytosti jej jako osel mrkev, svým myšlením a chováním, (zejména pro něčí MOC a peníze do těch správných kapes) zblble následují.


Nějaký závěr, Big sister?? VNÍMÁNÍ REALITY je to, oč běží v těchto diskuzích i v našem shnilém státě "dánském" (nikoli plýtvání energií nad vykáním nebo tykáním) a když se k tomu přidá človíčkův pocit sebedůležitosti nebo sebelítosti, tak je na zmatek zaděláno.

Nic ve zlém, kamaráde, klidně mi vykej a Peace s tebou,

jansmith[smích]

251770

25.08.2011 21:17

300 let spiknutí

RE: Fed

jansmith1984 193.?.?.?

Znáte knihu Soustroví Gulag? Předpokládám, že jste o ní slyšeli.. Znáte jeho knihu 200 let pospolu? Předpokládám, že jste o ní neslyšeli... Není k mání, zmizela. Stejně tak jako zájem o Solženicina po jejím vydání. Proč? Protože se v ní velmi objektivně zabývá historií rusko-židovských vztahů v letech 1795–1916 a v letech 1917–1995 (dva svazky). Po jejím přečtení zjistíte, že "Kagan" není žádná konspirace, ale čirá pravda a dozvíte se mnohem více detailů o genocidě Slovanů...

Kdo má zájem, kniha 200 let pospolu je ke stažení - zde.
Kagan a jeho bek - zde.


A Peace se všemi.

jansmith[smích]

251849

V Rusku mají jiný noty, ale hrajou s lidma levou taky, tohle je ovšem karta se kterou můžou mávat třeba deset let a lidi se tim dost zabaví.
Myslí si snad někdo, že KGB se opravdu diví? Putin neví kdo jsou bushovci? Disident Vondra u nás neví kdo je Fülle (KSČ a student MGIMO) a proto se spolu tak kamarádí? K jakým knížatům patří černokníže?

Jak to bylo tenkrát s Reganem? Fuj říše ZLA! A za rok se už z Gorbym drželi konstruktivně za ramena a samé úsměvy do kamer.

253023

05.10.2011 21:52

Šluknovská výzva zní: Občane braň se!

RE: v tom jede Mostecká uhelná, že?

sed 193.?.?.?

ale tohle je už druhá cena
první byla udělena lidovci Kalouskovi po JEDNOM!!! účetně uzavřeném roce 2007.
Tyto ceny musíte brát jako zaúkolování a složení důvěry do dalších let od banksterských kruhů.
Ano, je úspěšný jejich plán plní

254587

08.10.2011 22:21

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

S článkem nesouhlasím

Jiří S. 193.?.?.?

Článek psal nějaký eurofanatik a většina toho co tam napsal neodpovídá realitě. Klaus má pravdu že to byl zcela umělý projekt a pokus politiků zvítězit nad zákony ekonomiky. Natolik rozdílné země jako je Německo a Řecko nemohou mít dlouhodobě jednu měnu Drobné výhody (př. že si turisté při cestě do ciziny nemusejí měnit peníze) nemohou vynahradit nevýhody jako je riziko zadlužování a to že kurz měny nemůže stoupat či klesat podle toho jak se státu daří. Pohyb kursu měny je zcela přirozený a nemá smysl ho svazovat ani navázáním na jinou měnu nebo na zlato a už vůbec ne měnovou unií. Když ekonomika prosperuje je přirozené že kurs měny stoupá a země tím bohatne. Když ekonomika klesá či stagnuje a vyváží se málo zboží tak kurs měny klesá čímž se zboží z ciziny stane dražší a domácí v cizině levnější, proto se omezí dovoz a stoupne vývoz a země se dostane z krize. Pevný kurz měny je možný jen v centrálně plánované ekonomice, v kapitalistické ekonomice je výhodnější pohyblivý kurz. Právě Euro je příčinou většiny ekonomických problémů Evropy, nebýt Eura Evropské země by se dávno dostaly z krize a nemusely by řešit astronomické dluhy. Euro je zcela umělý projekt a jednou musí padnout. Jistěže rozpad eurozóny přinese škody, ale pokud by se rozpadla hned byly by škody mnohem menší než jestli se rozpadne až za deset let. Každý další rok trvání společné měny přináší obrovské problémy a přibližuje evropskou ekonomiku k tragickému konci.

254843

05.11.2011 23:30

Bankovní fašismus … s podporou starostů

starostove jsou konstruktivni

eda 193.?.?.?

uz nevim ktery politruk se znalosti zakulisi rekl: "lidovci jsou strana o kterou je lepsi se nezajimat!"
tato slova vytesat!!!
kdyz si k tomu pridame, ze tato "nenapadna stranicka" za ty dlouha leta krmila takova dusevni monstra jako kalousek, parkanova, svoboda... a cele funkcionarske zakulisi si pretahli od lidovcu, dostavaji ta slova spravnou tihu.

svarcenberk ma socialni ignorantstvi asi od veskrny, tam uz je to dano mentalne

jenom ty starostove ty me bavi, tam jsem zvedav jak 2000 starostu bude na malych mestech vysvetlovat "svoji" politiku.
samozrejme nakopat ale nejdrive starosty, ty vubec netusi k jake katolicke smetance se prifarili [chechtot]

256659

18.01.2012 09:06

Kubánská raketová krize, pokračování

RE: Zuriva obrana dolaru stuj co stuj

Ton 193.?.?.?

Co když se spojí Rusko s Čínou a Německem, případně ještě s nějakou zemí OPEC??????? Tahle osa by mohla ovlivnit hodně a dolar by měl na mále.

Spojenectví Německo-Rusko-Čína dává smysl. Doporučuji:
http://proinvestory.cz/2012-kdo-utece-vyhraje

261292

21.01.2012 00:01

Útok ve stylu „Pearl Harbor“ bude záminkou pro válku s Íránem

RE: Žárovkové referendum

193.?.?.?

Těch 20:00 je zvoleno možná taky proto, že v tu dobu je většina lidí doma a dá se to provést. Při účasti všech nasraných na době nezáleží, blackout by nastal tak jako tak. Ale nebál bych se toho, protože průměrný Čech je zbabělý a pohodlný, takže i to, když referendum bude na grafu jen vidět, bude úspěch.

Ale vy, kteří se neustále všeho bojíte, uvědomte si, že budoucnost, kterou nám chystá politická špička, ať už ta naše, lokální, nebo ta celosvětová, je mnohem horší, než pár dni bez proudu. Stačí ten zde diskutovaný průser s Íránem a to, aby Rusku a Číně došla trpělivost. Pak bude blackout celé Evropy, jako vedlejší efekt EMP, ten nejmenší problém. Spíš bychom si měli pomalu zvykat...

261434

21.01.2012 16:37

Útok ve stylu „Pearl Harbor“ bude záminkou pro válku s Íránem

RE: Žárovkové referendum

193.?.?.?

Pane Moudrostraku, možná došlo k nedorozumění, já nemám žádné spojení na organizátory výzvy, jen občas čtu BL i Zvědavce a tak jsem dal odkaz na výzvu sem. Nemám žádný vliv na čas konání akce, jen si myslím, že lepší než mudrování, že by to bylo lepší jindy, je v danou chvíli stisknout vypínač. Maximálně se nic nestane - pokud většina lidí bude jen takhle mudrovat. Společnost už imunizovaná je, takže se výzvou dá těžko něco pokazit. Já se výzvy zúčastním, protože nějak se protestovat začít musí, a tohle je snadné. Že se establishment podobných akcí obává, plyne např. z článku uveřejněného na Novinkách:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/256864-kvu...

To, že sociální sítě mají potenciál zapojit do výzvy masy lidí je myslím už všem jasné, bylo by čeho se obávat, pokud se výzva dostatečně rozšíří. V tom, že z hlediska vyvolání blackoutu jsou možná vhodnější jiné chvíle, máte asi pravdu, zkuste tedy kontaktovat přímo organizátory, nějaká jména jsou ve výzvě uvedena. Já si ovšem nejsem jistý, jestli blackout někdo opravdu v danou chvíli chce, lidé jsou pohodlní i bázliví, a nechtějí mít na svědomí nějaká miminka v inkubátorech. Blackout deklarovaný jako cíl by možná mnoho lidí odradil. Také je třeba uvážit, že časové "okno" se pro podobné akce brzy uzavře, s nástupem tzv. chytrých rozvodných sítí s možností sledovat online odběr zákazníků energetických společností. Tichý důvod k jejich zavedení, nikde neuváděný, může ležet i zde.

261473

31.01.2012 18:19

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

jansmith1984 193.?.?.?

Tohle je můj desátý příspěvek, pí.Jarmilo, takže měsíční kvóta je podle mne následujícími řádky užitečně využita...[smích]

To co píšete, je přesně to, co E/elity za současného nastavení Systému potřebují... Dostat nasr-tý a nespokojený plebs tam, kde jste teď Vy....[smích].... Tj. psychicky rozhodit, znechutit a dotlačit lidičky do "hrdé" pasivity (v rámci které ZAHODÍ jedinou možnost, která je v rámci stavajících pravidel k dispozici a ještě jakž takž umožňuje zahýbat - pokud to má většinový volič srovnané v hlavě, spojí se a volí moudře - s pozicemi těch největších farizejů, pokrytců a zlodějů) a udržet tím status quo.

Pokud nechcete jít do masových protestů, generálních stávek nebo blokád, které často přejdou do násilí s nejistým výsledkem, tak volby jsou pro tzv. obyčejné lidi s nevypraným mozkem za stávající situace jednou z mála možností, jak efektivně vyslat signál a zbavit se v ideálním případě největších ha-zlů...

Víte, kolik lidí zaplatilo svými životy, aby měly ženy volební právo a aby bylo volební právo uzákoněno (a jak přitom tehdejší pupkaté E/elity skřípaly zubama)? a vy jim ho teď dobrovolně a s pocitem hrdosti vrátíte???..[smích]

Oni potřebují, aby užitečný idiot BUĎ VOLIL JE (jejich panáky) nebo NEVOLIL VŮBEC (Neboli jinými slovy: poučený a sebevědomý volič - plus možnost JÍT a svobodně ODVOLIT - jsou jednou z posledních překážek nástupu pravdoláskovského NWO bez voleb). Nebo už konečně prosadíte změnu legislativy podle své představy k přímé demokracii, pí.Jarmilo??

BTW, nadávání na internetu a po hospodách nebo nabádání ostatních nespokojených k "hrdinné" pasivitě problém nijak NEŘEŠÍ, naopak eskaluje a BIG BANG (s horšími následky) pouze odsune na později.


Citát:
Nic takového jako špatné počasí není – je jen nevhodné oblečení.


Jinak, nic ve zlém a Peace s vámi, i všemi ostatními vám podobnými disidenty..[smích]

Váš jansmith[smích]

262027

06.03.2012 23:44

Ruské prezidentské volby a zahraniční vměšování

RE: Rusko čaká vojenský prevrat

193.?.?.?

Ale houby. Kdo by asi tak ten převrat vedl a řídil? Rusko má opačný problém. Tandem Putin-Medvěděv provedl obrovské čistky v armádě, ministrem obrany udělali neschopného Sverďukova, který armádu téměř zlikvidoval. Jestliže se generalita nezmohla na převrat době likvidace armády a jejího nejhoršího tunelování v rámci "perezagruzky", teď k tomu nemá nejmenší důvod a skoro jistě ani schopnosti. Putin s Medvěděvem počítali se začleněním Ruska do Evropy a Euro-Atlantických struktur, s Amíky chtěli kamarádit. Předpokládám však, že po pokusu o oranžový puč a atentát Putin ví, že je pro Západ terč, že se domluvit s Amíky nelze. Viděl to na Kaddáfím, vidí také současnou Sýrii a Írán. Slyšel senátora McCaina. Putin ví, že pak přijde na řadu Rusko.

Putin silnou armádu bude potřebovat a armáda se za jeho vlády bude mít tak, jak se už dlouho před tím neměla. Pokud pojedou železné maringotky do Ruska, do Moskvy nedojedou, a pak zas pojedou ty ruské obráceně, možná právě na Putinův rozkaz. Putin na sebe dá pozor, nic se mu nestane, to on umí dobře. Spíš bych očekával nehody u politiků, neustále kopajících do Ruska, kteří si nedají a nedají říct. Tu a tam s nimi například spadne letadlo a tak...

Spíš by mně zajímalo, jestli je Putin opravdu vlastní příjmení toho člověka a jestli je náhodná prazvláštní posloupnost slov: Léno, ocel, cesta.

264796

10.03.2012 06:22

Hříchy Tomáše Halíka a boj o češství

RE: Tomáš Halík je pro mě (chtěl jsem napsat absolutní) morální autorita

193.?.?.?

Ale ta základní otázka přece zní jinak (a s podvodníkem a zlodějem Klaususem nemá co dělat):


My... milujeme Česko (Čechy, Moravu Slezsko...)? Da ili nět?


Velmi se nám Čechům omlouvám za parafrázování Putina a možná klíčové otázky nedávných ruských voleb (která rozhodla, jestli v Rusku projde oranžová revoluce). Ale jestli naše odpověď zní Ne (a zdá se, že tak zní...), pak tu jako národ ani nemáme právo být. Zapomeňme na češtinu, národní obrození a naši historii. Čemu se vlastně divíme, když jsme tu jen omylem? Pravdu měl zřejmě a například Reinhard Heydrich. Sklapněme už a nechme se asimilovat...

264979

11.03.2012 00:43

Hříchy Tomáše Halíka a boj o češství

RE: Tomáš Halík je pro mě (chtěl jsem napsat absolutní) morální autorita

193.?.?.?

Vážený pane, je mi ctí, že jsem Vás vyprovokoval k reakci, ještě taky pana hc, ale sám přece vidíte, že většině lidí je úplně jedno, co se s touto zemí děje (jinak by se to zřejmě nedělo, že). Postoj a míra hrdosti několika jednotlivců v tom bohužel mnoho nemění, ale i tak je třeba ji ocenit.

To je velmi pěkně řečeno, že (každý) národ se skládá především z hovad, kromě našeho národa to jistě platí i o velkých národech, na prvních, čestných místech jsou určitě Američané, Britové, taky Němci, panem hc zmínění Francouzi, i Rusové a s nimi celé lidstvo. Občas se ale i hovada vzchopí k něčemu správnému. Důležité pro přežití "hovad" je, že mají rádi své chlívky, kurníky a maštale. A když jejich elitám, které nejsou o nic menší hovada, záleží na tomtéž, když elity tuto lásku k vlasti a národu sdílejí. Problém nastává, když nikoliv - a obávám se, že to je právě český případ.

Mohli bychom to svést na elity, říct, že jsou to zločinci, což je jistě pravda, ale bohužel ne celá, jen ta její příjemnější část. Proto jsem zmínil Putina, který je sice bývalý agent KGB, přinejmenším umožnil rozkradení velké části ruského národního majetku a tunely důstojnější možná i Václava Klause, ale pro mnoho Rusů platí "on naš". Většina Rusů pro něj má omluvu - ať je jaký chce, ale miluje Rusko. Mají Češi někoho takového a vědí, že je to důležitější, než pravo-levý politický postoj?

265030

26.03.2012 15:05

Další trestní oznámení na OS Zvědavec, tentokrát kvůli daním

Ako je to s trestnou zodpovednosťou právnických osôb?

diskutér 193.?.?.?

Mám na mysli, že ak by bola prevádzkovateľom nejaká s.r.o..

Inak niekde som čítal, že zriadenie s.r.o. v Hong Kongu výjde na cca 150 USD, a na Sycheloch 650 USD.

265899

12.04.2012 00:11

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

193.?.?.?

Nejhorší ze všeho je ta nesmyslná spotřeba, hnaná konzumem. Je pravda, že konzum byl motorem rozvoje mnoha odvětví vědy a techniky, ale za strašnou cenu, lidstvo si doslova prožralo vlastní budoucnost. V socialistickém bloku byla technika o něco pozadu, hlavně ve výrobě polovodičů a jejich miniaturizaci, jinde ale věda byla stejně dobrá jako na Západě. Pokud by se dnešní počítače, u kterých sedíme, objevily až za 50 let, případně jen tam, kde to má hlubší smysl, než jen zábavu, žádná tragédie by to nebyla. Nepromarnili bychom zdroje a v jiných oblastech jsme mohli být dál. Mohli jsme pomýšlet na průnik dál do kosmu, a třeba osídlení jiných světů, což po éře konzumu už možná ani nepůjde, a nakonec to ani skoro nikoho nezajímá, leda tak ještě snad na oběžnou dráhu dát atomovky nebo PRO - to je veškerý zájem elit o kosmický výzkum. V zásadě přesně se lidstvo podobá jiným biologickým entitám, které po té, co sežerou své zdroje, vyhynou. To vše díky kapitalismu.

266784

12.04.2012 01:54

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

193.?.?.?

Vědci dnešní doby velmi dobře rozumí prostitutkám, protože se jim sami velmi podobají. Co jiného je nutit vědu, která patří celému lidstvu a možná i jiným rozumným bytostem ve vesmíru, aby posluhovala komerci a konzumu, než nucená prostituce? Je to ještě větší hnus, než nutit vědu a vědce vynalézat zbraně - to sice je taky zlo a hnus, ale ne tak slizký a lepkavý.

266790

12.04.2012 20:33

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

193.?.?.?

Dnes už naštěstí téměř každý soudný člověk - navzdory blednoucí západní propagandě - chápe, že ty ostnaté dráty a jiná nepopulární opatření tu musela být, aby Nečasové, Kalouskové, Vondrové a jim podobní nemohli s pomocí kamarádů ze Západu realizovat nynější ráj.

Hloupí a neschopní lidé vládnou dneska ještě mnohem víc než tehdy, kradou víc, než kradli komunisti, jsou mnohem nestydatější, než oni... Když mluvíte o schopných a neschopných, asi máme každý na mysli jiné schopnosti. Kteří schopní se, prosím Vás, mají dnes líp - jen ti, jejichž schopnosti si raději slušný člověk neosvojí. I slušný podnikatel je jako dinosaurus, zralý na vyhynutí. Znáte tu někoho, kdo zbohatl poctivou prací? Jmenujte aspoň jednoho, na ten seznam jsem zvědav.

266826

12.04.2012 20:58

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

193.?.?.?

Hm, pro některé lidi, Klausem a Havlem počínaje, Kalouskem, Nečasem a Vondrou konče, jsou uranové doly, gulag , Sibiř nebo rovnou kulka do hlavy (jako je tomu za podobnou kriminální, rozkladnou a velezrádnou činnost v Číně) přesně ta pravá medicína. Nevinných je mi opravdu líto, škoda, že komunisti nevyhmátli ty pravé [pláč] .

266831

13.04.2012 19:11

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

193.?.?.?

Tomu se říká okupace, a ani tu nepotřebují mít svá mírotvorná vojska ...

266892

Hm, přistává letadlo. Hm, podívaná jako u kolotočů. Co na tom máme obdivovat, jakou že "práci" je máme nechat dělat? Budou rozdávat korálky, nebo rovnou plechovky s kroupama? Svítit na cestu napalmem?

Už jen design toho robota prozrazuje zálibu v násilí, trapný kult tupé síly. Uplatňovaný v mezinárodní politice, kultuře, všude. Dědicové Adolfa Hitlera, jeho pátá kolona. Je to jako rakovina, a jako rakovina to skončí. Buď se najde chirurg, který ten nádor vyřízne, nebo na to celý organismus (lidstvo) zahyne. Politováníhodné, ale nic překvapivého, v přírodě se to děje běžně.

Na závěr jeden citát, snad nebude zdejším diskutujícím vadit, že je od žida (ale i kdyby vadil, je mi to srdečně fuk): ‎"Když už jsme u této věci, promluvím o nejhorším výplodu státního bytí: o vojáctví, které nenávidím! Jestliže někdo může s potěšením pochodovat při muzice a v šiku, již jím opovrhuji. Ten dostal svůj velký mozek jen omylem, protože by mu dokonale stačila jen mícha. Tuto skvrnu civilizace bychom měli co nejdříve odstranit. Hrdinství na rozkaz, nesmyslný násilný čin a trapné vlastenčení, jak vášnivě je nenávidím, jak sprostou a zavrženíhodnou se mně jeví válka. Raději bych se dal rozkrájet na kusy, než bych se podílel na takovém bídáctví." (Albert Einstein)

267058

Zkušenost učí, že čím větší hlupák, tím větší sebejistota. Vypadá to, jako byste Einsteina a jeho rodinu osobně znal. Jsem vystudovaný fyzik, a na podobné kategorické odsudky nemám odvahu - ani pokud jde o Váš názor, přestože mi připadá nepravděpodobný a nepravdivý. Zaráží mně sebejistota, s jakou to tvrdíte. Odkud jste čerpal tyto informace?

267105

17.04.2012 15:57

Odstartuje Německo short sqeeze na zlatě?

RE: K reklame na silverum.cz

193.?.?.?

Silverum Vás vyslyšelo [smích] Díky za poznámku.
https://www.silverum.cz/stribro_nemecko.html

267118

Nic si z toho nedělejte, oni se chytají jen toho, co sami chápou a toho je žalostně málo: "Žid" a "žid" jim rachtá v hlavě, a nic jiného tam už nezbylo.

267133

22.04.2012 15:36

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

193.?.?.?

Já naopak, po dvacetileté zkušenosti budování toho demokratického zázraku, pro komanče jsem. Jak tady kdosi napsal o pár příspěvků výš, ti, kdo si na ně nejvíc stěžovali, se ukázali v tomto režimu jako naprosté kurvy. Pokud za komančů seděli za katrem, bylo to naprosto správně a po právu, je to na ně ta jediná správná medicína, škoda jen, že v tom nebyli komančové důslednější [pláč] .

267469

23.05.2012 22:21

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

jansmith1984 193.?.?.?

Pán s prdelkou =(!)= v logu?..[smích]


To se nám vikýřem vrátili do diskuze kamarád HHBB nebo MedaBeda. Zejména HHBB zde blahé paměti proslul svou kosher tezí, že Pravda není pro všechny..... Nevíte přátelé, proč mi to měnění nicků (identity) připomíná his-tor-ické praktiky "našich" kosher vyvolených????...[smích]

Mayer Amschel Rotschild se také dříve jmenoval jinak (Mayer Amschel Bauer).


A Peace s nimi,

jansmith[smích]

269537

ČSSD je jen béčko nebo céčko ODS. Není to ani levicová strana, je to jen jiná parta usilující o moc právě tak jako právě vládnoucí hajzlové. Jsou malinko sociálnější než vládní garnitura, stejně pro-ami a větší eurohujerové. Ve volbách dám raději šanci KSČM.

270355

12.06.2012 23:42

Syrští vzbouřenci hodlají použít chemické zbraně a obvinit Damašek

RE: Chemické nebo biologické?

193.?.?.?

Obaman s Hitlary to jistě sami rádi zorganizují. Akorát že Putina může vydírat a snažit se trumfnout mafiánskými praktikami jen šílenec. To se pak stávají nehody a padají letadla, za nimiž následují upřímné kondolence z Moskvy. Pokud se něco takového v Rusku stane, Putin už jistě ví, kam má poslat svoje poděkování a podobný krásný dárek.

270577

24.06.2012 17:04

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

193.?.?.?

Hm, názor některých Slováků na "ruskou okupaci" před 1989 dokumentuje tento vtip, který jsem slyšel na Slovensku (a který dnes už není vůbec vtipný, spíš ukazuje naivitu lidí v té době):

Viete, čo znamená zkratka TIR? Tovar ide Rusom. Ale musíte to čítať aj obrátene - RIT. Viete čo to znamená? Nie? Predsa Rusi idú pre tovar.

271024

24.06.2012 17:19

USA se v Sýrii pokouší začít plnohodnotnou válku v zastoupení

RE: Turecká stíhačka F-4 Phantom II zostrelená sýrskou PVO.

193.?.?.?

Turecko a NATO provokovalo, jak mají zvykem a dostali právem a zcela správně přes držku. Turkům by někdo měl vysvětlit (Rusko a Čína), že létat v cizím vzdušném prostoru se nemá. Aby věděli, jak se na to mají dívat, raději se omluvili a přestali se silnými prohlášeními.

271027

25.06.2012 13:52

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

193.?.?.?

Jednoho takového slovenského fašistu znám osobně, je to dobrák od kosti a vcelku se jeví jako dobrý chlap, jen se s ním člověk nesmí bavit na téma historie. Pak se dovíte, že: "Hitler bol génius, iba že priveľmi predbehol dobu."

Být Slovákem (a z 1/2 vlastně jím etnicky jsem), nebyl bych hrdý na takovýto "upgrade" státnosti ani kulturní a hospodářský rozmach. Váš současný samostatný stát vám většina lidí z Čech a Moravy ze srdce přeje, ale rozvoj vlastní státnosti za takovou cenu, za cenu spojenectví s Hitlerem? (Tak vybrat jste si tedy nemohli, ale hodilo se to, však? Byli jste rádi?) Nemohu nezmínit video z webu pana Chelemendika, v němž se jako Rus vyznává ze svého vztahu k Němcům. Samozřejmě rozumem ví, že současní Němci nemohou za přepadení SSSR a s ním spojená fašistická zvěrstva, nicméně přesto všechno ten blok způsobený 2. světovou válkou a tím, co Němci udělali jeho národu je i po tolika letech tak silný, že mu například brání učit se německy přes výrazný jazykový talent a do německy mluvících zemí raději necestuje. Když se tolik, jako Slováci, zaklínáte přátelstvím k Rusku, chápete, že adorace fašismu je pro Rusy trochu jiné kafe, než celkem oprávněné brblání na invazi sovětských vojsk v roce 1968? Kdyby Rusové věděli, jací jste někteří srdcem fašisté, že neustále melete, jak to bylo tehdy pro Slovensko super (normální člověk by se spíš hluboce styděl, že měl ze spojenectví s Hitlerem prospěch), tváří v tvář miliónům mrtvých, nevím, jestli byste byli pořád přátelé.

PS: Já samozřejmě vím, že všichni Slováci fašisté nejsou, dokonce myslím, že ani ne většina. Za glorifikaci této části slovenské historie se stydím i za vás, když vám to tak nějak nejde...

271105

26.07.2012 05:19

Lži média fabrikují události

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

193.?.?.?

Viděl jsem to na ČT2.

272504

08.08.2012 16:24

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: Tak jsem asi psychopat

193.?.?.?

Hm, jak pronikavé myšlenky. Nejsem na Facebooku, protože vyznávám svobodu myšlení, za kterou se nechci zodpovídat nikomu, ani svým přátelům, ani sám sobě. Pokud změním názor, dělám to svobodně bez nutnosti někomu cokoli vysvětlovat a zdůvodňovat, s ohledem na nějaké sociální vazby nebo toho, že mně někdo někam zařazuje. Klidně bych mohl svůj profil na Facebooku mít, nebo třeba deset a každý jiný, kdyby mně to bavilo, samozřejmě bez jakékoli vazby na reálnou osobu. Nebo bych si mohl profil vytvořit tak, jak bych chtěl, aby mně viděli ti druzí. Naštěstí jsem vnitřně svobodný člověk a tyhle kraviny mi nejdou ani do paty. Nepotřebuji mít e-mailovou schránku zamořenou stupidními oznámeními, kdo z mých známých něco plknul o nějaké blbině, ani mařit svůj čas irelevantními kecy. Odpověď na tento vzkaz si můžete ušetřit, nemíním reagovat.

273157

02.09.2012 19:49

Hysterie Pussy Riot nabírá v Rusku nebezpečné formy

Zbytečná hysterie

193.?.?.?

Ať je to jak chce, ať už jsou Kundičky Výtržnice řízeny CIA nebo ne, reakce ruského establishmentu byla zbytečně hysterická, stejně jako údajně dotčených věřících. Bez ohledu na to, že by Riotky dopadly třeba i hůř v zemích západní Evropy.

Za jejich aktivity není na místě několikaletý flastr, adekvátní je úsměv, případně výsměch, pokuta, nucené práce nebo dvojka z chování. Jejich vystoupení by nebylo možné proti Rusku zneužít, bylo by-li ignorováno či bráno s rezervou a úsměvem. Pokud bych viděl v Lídlu masturbovat holku s nožkou od kuřete (jak tu někdo napsal), koupím si nedotčený vedlejší balíček, a policajty jistě volat nebudu. Bude mi zcela jedno, jestli holka masturbuje pro CIA nebo KGB. Nezadaný chlap by se možná ještě zeptal, nechce-li slečna posloužit něčím lepším, snad na k tomu vhodnějším místě. Reakce oficiálních míst a části ruské veřejnosti byla hysterická a tedy zranitelná, a je jedno, jestli takto reagovali především tzv. "krojovaní pravoslavní" (obdoba to českých "krojovaných katolíků", co mají v kostele vysezený nebo spíš vyklečený důlek), nebo za komančů proslulé "frontové bojovnice" (pamětník ví, že se takto neoznačovaly reálné příslušnice Rudé armády nebo partyzánských jednotek, ale byl v tom jistý ironický podtón, v němž šlo o jiný druh fronty).

274242

16.09.2012 02:29

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

Kdyby měli svědomí

193.?.?.?

Kdyby měli Nečas s Kalouskem jen trochu cti a svědomí, měli by se sami dávno oběsit... Půjdou tito velcí "křesťané" aspoň ke zpovědi?

Metanolovou aféru hezky komentují BL.

274906

01.10.2012 21:14

Přímý útok na prezidenta

Přesně podle plánu?

193.?.?.?

Pražská burza po atentátu na Klause posílila:

http://www.prvnizpravy.cz/sid=bfgfc5306uj7lhc9oifp...

To je zajímavé, místo toho, aby měla Česká republika z ostudy kabát, média by měla požadovat demisi celé vlády či minimálně ministra vnitra, ještě ke všemu se dočteme, že náměstek ministra práce a sociálních věcí byl zatčen pro úplatky


http://www.novinky.cz/domaci/280192-policie-zatkla...

ale finanční kruhy jsou s tím spokojené, neskutečný bordel je přesně to, co chtějí. Zkuste tu mít vládu, která bude hájit zájmy obyvatel této země a hned budeme na tapetě jako Bělorusko nebo Libye, resp. Írán a Sýrie.

276001

04.10.2012 07:43

Jak se postavit k důchodové reformě?

Stát jako podomní prodejce

193.?.?.?

Tato investiční nabídka se podobá nabídce podomního prodejce se "zaručeně titanovými" hrnci. No nekupte to. Prostě se zavážete, že celý život budete odvádět peníze do jakési černé díry, za což vám stát, nebo spíš aktuální vláda, něco hezkého slíbí. Nemůžete si být jisti, ani kolik budete odvádět, ani výší státního příspěvku, protože v tomto státě neplatí nic, natož nějaké vládní sliby. Je jenom jediná věčná ekonomická pravda: nikdo vám nemůže dát tolik, co já vám mohu slíbit.

276415

07.10.2012 23:16

Co udělá Ankara?

RE: Rusko varovalo NATO

193.?.?.?

Jj, to video je pěkné, jenže to bylo ještě za blahých dob mocného a pokrokového Sovětského svazu (dejž mu Pán Bůh zdar a sílu k jeho brzkému obnovení), jehož varování museli imperialističtí parchanti brát vážně. Bohužel, ne tak u současného Ruska, které od neslavných dob působení zrádce sovětského lidu, M. S. Gorbačova, své spojence opouští, když jde do tuhého - a proto už ani žádné spojence nemá. Pochybuji, že lze od Putina čekat něco jiného, než že Rusko nakonec Sýrii opustí a základnu v Tarsu si nechá sebrat. To Sovětský svaz by měl za Brežněva, Chruščova a Stalina docela jiné argumenty - na Sýrii, Libyi potažmo Írán by se vývozci západní demokracie neodvážili ani pomyslet!

276712

09.10.2012 14:47

Boje na turecko-syrské hranici předehrou intervence NATO?

Klíč mají Rusové

193.?.?.?

Od Číny nelze očekávat, že by se chopila iniciativy a intervenci NATO nějak aktivně bránila, zvlášť když je ve hře ruská základna. Za prvé, Čína byla vždy, pokud jde o vojenské akce, až doposud velmi zdrženlivá, navíc má potenciální válečné ohnisko v územním sporu s Japonskem, přenechá tedy možnou iniciativu Rusům, u nichž také bude testovat jejich geopolitickou sílu. Nikdo jiný intervenci NATO už zabránit nemůže. Rozjetý klasický scénář operace s falešnou vlajkou se rozehrává zatím velmi pomalu, protože reakcí Rusů si zatím nikdo není jist, možná ani Rusové ne. Kdyby řekli Rusové razantní ne, a naznačili, že pokud byť jediná bomba NATO spadne do okolí Tarsu, budou to považovat za útok na RF, váhavý Obama by k útoku na Sýrii zřejmně požehnání nedal. Pak se bude čekat na Romneyho, zda vyhraje volby a zda jeho pistolnická rétorika vydrží. A také na to, jestli bude mít Putin kolty stejně proklatě nízko.

Rusové by v žádném případě neměli váhat, pokud má pro ně základna v Tarsu cenu. Být Putinem, inspiroval bych se u Leonida Iljiče Brežněva, a do Sýrie internacionálně napochodoval dříve, než NATO a uklidnil situaci. Předvedl bych ruskou sílu a ruské imperiální ambice v plné kráse. Jistě, západní tisk by psal tradiční žvásty o agresivní politice Moskvy, ale vzhledem k surovinové závislosti Evropy na Rusku a jadernému štítu, by u toho zůstalo. Rusko by možná vyloučili z WTO, které je Rusku stejně k ničemu, ale jinak by si dal každý pozor, aby medvěda nedráždil. Od 08-08-08 už uteklo hodně vody, a mohl by vzniknout dojem, že ruský medvěd už není při síle. Aby se zabránilo novému Afghánistánu, je třeba NATO v intervenci těsně předejít, zpacifikovat "rebely" a znovu vypadnout, jakmile akutní hrozba západní intervence pomine.

276838

15.10.2012 01:09

Volby

Volit podle svých zájmů

193.?.?.?

Lidi by se neměli dát zblbnout propagandou a volit podle svých vlastních zájmů (případně své rodiny, nejbližších příbuzných apod). To by mělo úplně stačit k tomu, aby pracující člověk prozřel, a nikdy nevolil pravici. Nestačí se jen podívat na vlastní účet a zhodnotit svou výplatní pásku?

Pro mně, jako VŠ učitele je to snadné, vláda pravice vždycky znamená podfinancované školství, na druhé straně tunely a nesmyslné zakázky na rekonstrukce univerzitních budov, sytící firmy a firmičky současných pravicových papalášů. Když vládla ČSSD, nebylo všechno ideální, ale přece jen byly o něco lepší platy a se státními prostředky se lépe hospodařilo. Pokud nejsem spokojen se vším, co ČSSD dělá, je tu ještě druhá, levicovější strana, KSČM. Měli by také dostat šanci, už proto, že pravice se zdiskreditovala víc, než předlistopadový režim. Ostatně, ti největší prospěcháři a krysí povahy nalezly z KSČ do pravicových stran. Právě kvůli nim socialistický režim selhal, oni ho zdiskreditovali, protože nikdy nevěřili na jeho ideály, hrabali pod sebe tehdy stejně jako teď, a vždy se u toho tvářili jako výkvět nejlepší morálky společnosti. Copak je náhoda, že Nečas byl na VŠ svazácký funkcionář a kandidát KSČ a jinak totální blb, sotva schopný dostudovat? Teď je ale křesťan, katolík a velký pravičák, protože je to "in" a hlavně to vynáší...

Tito "pravičáci" se tváří, jak podporují osobní rozvoj jednotlivce a podobné kecy, ale sami většinou ještě vystudovali za komunistické peníze, často s odřeným hřbetem, což si za kapitalismu kompenzují svojí politickou funkcí. Nebo okupují vysoké manažerské posty, vystupují jako nadlidi a je jedno že nic neumí, snad kromě umění blufovat a krást ve velkém. V systému, který celý jede na dluh, je to jedno - nemusíte umět nic, kromě předstírání a mít na to žaludek. Za minulého režimu mi neseděl nucený kolektivismus, opěvování Sovětského svazu a předstírání úspěchů za každou cenu, ale i tak to nebyla tak šílená lež a podvod, jako to, v čem žijeme teď. A pro většinu lidí to byl daleko poctivější a férovější sytém, než ten současný. Takže vy, kteří jste tzv. reálný socialismus nezažili a živíte se vlastní prací, nenechte se zblbnout vládní propagandou, podívejte se do peněženky, racionálně zhodnoťte, jestli máte šanci se dostat mezi horních deset tisíc, a podle toho v dalších volbách volte. Možná vás bude někdo přesvědčovat, jak se má dneska skvěle a jaký je to báječný režim, který mu to umožnil (na rozdíl od socialismu) - přejme mu to, možná je to čestná výjimka, ale spíš je jen vyčůránek, který okrádá ostatní a vydává to za poctivost a aktivitu.

Husy, potrefené tímto příspěvkem, které se jistě ozvou, tímto co nejsrdečněji zdravím [smích].

277151

31.10.2012 22:11

Ropa, uran, apokalypsa

RE: Začal oficiální prodej 1MW E-CAT

193.?.?.?

Jsem fyzik a mám o věci určité povědomí. I když bych studenou fúzi přímo nezavrhoval jako čirý nesmysl, bude to příliš tvrdý oříšek na to, aby mohla být vyřešena takto "na koleně", bez teoretických znalostí fyziky atomového jádra a interakcí mezi částicemi, vstupujícími do hry. Vynálezci, kteří prezentují podobné "zázračné" zdroje energie, tyto znalosti nemají, proto si myslím, že prezentované výsledky budou nejspíše podvrh. Kdyby o podvrh nešlo, měli by celkem slušně zaděláno na několik Nobelových cen. Protože se však o něco podobného nikdo ani nepokouší, asi zatím žádné reálné pozitivní výsledky neexistují.

278241

08.11.2012 23:06

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Máme, co si zasloužíme

193.?.?.?

Křičení a pochody nepomůžou. Chce to pár tisíc opravdu nasraných lidí a vidle, kamení, brokovnice. ČR nemá sílu, schopnou to zastavit. Pak by bylo vymalováno. Podobně se vyvinula situace například v Kirgizii.

Jiná varianta je, že si část nespokojeného obyvatelstva najde nějakého fuhrera, který slíbí vyčistit ten Augiášův chlív. Založí si k tomu svoje SA a SS. Opět náš rozkládající se stát nemá, co by proti tomu postavil. Ukažte mi někoho, kdo bude pro ta prasata nastavovat krk. "Atentát" na Klause to jasně ukázal. Jen se divím, že tu opravdovou moc, která se válí na zemi v českých kanálech a ulicích, zatím nikdo nechce...

278736

09.11.2012 11:33

Jak na ně

Autor nemá pravdu

193.?.?.?

Podle mého názoru, autor nemá v některých bodech pravdu. Česká republika nemá mocenské struktury schopné zvládnout mnohatisícový organizovaný dav. Armáda ani policie není v dostatečném počtu, nemá ani motivaci jít do tvrdého střetu s občany, v němž jde o život. Speciálně vycvičených složek, jako je URNA a pod. není dostatečný počet. Pokud by se náhle před parlamentem nebo vládou objevilo 5-10 tisíc lidí, ozbrojených vidlemi a klacky, nikdo není schopen jim v defenestraci zabránit.

Na druhé straně, opozice, politická nebo občanská, nemá vůli ani úmysl něco takového udělat nebo organizovat. Práh naštvání, nutný pro vznik takových akcí spontánně, ještě dlouho překročen nebude.

278782

Nejlepší je tzv. превентивно-ответный удар. Prostě víte, že se vás chystají napadnout, tak jim to oplatíte... ehm,... jaksi předem.

279199

19.11.2012 13:53

Bude se Zvědavec stěhovat podruhé? Bohužel ano

Dodejte, proč musíte mít hosting v Americe

MartinX 193.?.?.?

V Česku se web hosting dá pořídit za pár korun, tj. 25 Kč nebo 100 Kč (s rozšířením a zálohováním) měsíčně.
http://hosting.wedos.com/cs/webhosting/extra.html
Pak je možnost si pořídit VPS (virtuální server), když potřebuji nějaké vychytávky.
http://hosting.wedos.com/cs/virtualni-servery.html
Teprve až VPS nestačí (výkonově je už dražší) pak je vhodné jít do Fyzického serveru - nejdříve jako pronajatého.
Samostatný server je nejdražší řešení, to je pro firmy, co to potřebují nebo nevědí co s penězi.

Jestli je to politicky neprůchodné, tak chápu.

Ale drbat se s bezpečností atp. je škoda, VPS nebo server je už pro velké řešení, a to - s prominutím - zvědavec není.
60 online uživatelů - to je naprosto běžná věc i na free hostingu.
Zkuste si s nimi o tom pokecat.
https://client.wedos.com/chat/entry.html?deps=hosting

279342

05.12.2012 01:54

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

193.?.?.?

Ale příteli, neurážejte, co víte o mém duševním rozhledu...

Málo co nás může vyděsit víc, než naše vlastní představivost, co by se všechno mohlo stát, což ale neznamená, že se to opravdu stane (i když mohlo by, na rozdíl od skalních materialistů připouštím, že koncentrovaná mysl by mohla ovlivňovat hmotu, takže čím víc na to budete myslet a bát se... , na druhou stranu, jak říkají paranoikové, to že jste paranoidní, ještě neznamená, že po vás nejdou [smích] ). Já tu nic nezlehčuji, ani nepopírám - kauza "popíračů" se tu řešila v úplně jiné souvislosti [smích] .

Jen mám z některých příspěvků dojem jako kdysi z časopisu Čtení (o Sovětském svazu), kde jste se mohli kdysi dočíst lecos o tom, co zkoumají (tehdy sovětští) vědci (třeba právě z oboru psychotroniky). Báječná fantastika, která svého času dokázala skvěle stimulovat mladé lidi ke studiu přírodních věd, jen svým obsahem na hony vzdálená realitě. Tak je to i s různými "psí" zbraněmi, je to (naštěstí, prozatím) jen fantazie, ale chtěl jsem jen upozornit na to, že skoro stejných cílů se dá dosáhnout s mnohem obyčejnějšími prostředky, které bohužel reálné jsou. Že zneužitá reklama a škola neovládne úplně každého ve statistickém průměru nevadí, naopak, je to pěkná a účinná kamufláž. A že vás nedokáže fyzicky přinutit udělat něco, co byste nechtěl - přece úplně stačí, aby vás ovlivnila tak, abyste chtěl.

A jak vím, že "psí" zbraně nejsou realita - zkrátka proto, že lidský mozek je příliš složitý a o jeho fungování je známo zatím jen velmi málo, ani náznakem ho nikdo nedokáže ani napodobit. Je to podobná situace, jako když byste na osobní počítač svítili různými paprsky, třeba mikrovlnami, gama zářením nebo neutrony v naději, že PC přeprogramujete. Dokud nevíte nic o vnitřní organizaci PC, o tom, kam jaká data poslat, ani neznáte programovací jazyky, PC můžete tak jedině spálit. A i když třeba umíte napsat funkční virus, jaká je šance, že jím počítač nakazíte, když jej odvysíláte např. v podobě rádiového signálu parabolickou anténou, zaměřenou na skřínku počítače? Data, v nichž je uložen virus, je třeba dostat do počítače cestou, kterou počítač běžně komunikuje a i tak je velmi složité jej přimět, aby data nesprávně interpretoval a škodlivý kód vykonal. Oč obtížnější to musí být u člověka? Proto i u člověka jsou účinné datové cesty, jimiž člověk běžně vnímá a komunikuje, proto funguje reklama, hypnóza, manipulační techniky a neurolingvistické programování, přičemž u člověka stejně jako u počítače je nutná důvěra v komunikační kanál a srozumitelný jazyk, aby se škodlivý kód mohl dostat do systému.

A proto také nevěřím na různé paprskové "psí" zbraně, ani zneužití tolikrát diskutovaného a podezřívaného HAARP v tomto směru. Jen to má odvést pozornost ...

280020

05.12.2012 01:57

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

Nová fyzika

193.?.?.?

Pro některé diskutující, co tu fantazírují o "nové fyzice" a celkem nestydatě si vypůjčují pojmy z přírodních věd, mám návrh: Zkuste na základě těchto úžasných znalostí sestrojit nějaké funkční zařízení a předveďte je. Případně se poraďte s mimozemskými civilizacemi, s kterými jste určitě v kontaktu a pozvěte je ke spolupráci. My, obyčejní a přízemní fyzikové, kteří jsme prošli klasickým přírodovědeckým vzděláním a zabýváme se obyčejnou (opět zřejmě přízemní) vědou, založenou na rigorózní matematice a opakovatelném experimentu, se pak dáme rádi poučit o těch nových principech...

280021

06.12.2012 00:29

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

193.?.?.?

Máte pravdu, nikdo nemůže vědět, co se v těch vojenských laboratořích vyvíjí, i trochu sečtělého laika napadne hned několik možností, jak na dálku narušovat lidskou psychiku a ovlivňovat zdravotní stav - k tomu ještě není nutné posílat do mozku obětí žádná složitá data. K přesnému ovládání člověka je asi ještě dlouhá cesta, ale když už taková cesta existuje, jistě už po ní někdo jde...

Mimochodem - je to sice z jiného soudku, ale banky teď hodně zavádí bezkontaktní platební karty - s nějakým limitem nemusíte zadávat pin, elektronika si sama kartu přečte a provede platbu, stačí kartu přiblížit ke čtečce. Kromě toho, že vám takto během cesty v MHD může někdo "šikovný" vybrat účet, naskýtá se možnost dalšího způsobu sledování. Karta se může bez vašeho vědomí "vybavovat" s citlivými elektronickými snímači na vaší cestě a udávat tak vaši polohu. Bezkontaktní kartu můžete sice odmítnout, ale nikdy nevíte, jestli nebude jen zablokována možnost bezkontaktní platby a "pajšl" vhodný ke sledování zůstane aktivní. Varianta s čipem někde pod kůží už taky možná není daleko.

280084

06.12.2012 20:19

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

193.?.?.?

Pane Janko, dopouštíte se celé řady nepřesností, právě proto, že jste se řadou věcí nezabýval, nestudoval jste je, možná i proto, že Vás běžně předkládané odpovědi neuspokojily a tak jste si našel vlastní zkratkovitou odpověď, o které se domníváte, že jde o vrchol poznání. Samozřejmě já nejsem Vy a Vy nejste já, takže vzájemně nevíme, co ten druhý ví a v čem se mýlí, jenom tak usuzujeme na základě naší komunikace tímto velmi omezeným komunikačním kanálem.

Myslím, že se fatálně mýlíte ve svých úvahách o matematice, jelikož matematika dávno není nějaká věda o číslech nebo sbírkou návodů, jak něco spočítat (pokud kdy tím byla). Spíše je obecnou metodou vnášení struktury do nepoznaného a nepojmenovaného univerza (všeho existujícího, nebo i ne-existujícího), čímž umožňuje v tomto univerzu jistou orientaci. Samozřejmě je sama svojí strukturou omezena, matematici o tom vědí a také se tím zabývali - nejznámější (ale zdaleka ne jediné) práce v tomto směru publikoval Kurt Goedel. Takže kromě nějakých praktických aplikací, jak si například spočítat výplatu, trajektorii tělesa, průběh elektrického proudu, rozložení elektromagnetického pole nebo předpovídat chování elementárních částic, umožňuje naučit stroje se učit, rozlišovat obrazy, porozumět významu slov, hrát šachy, lidem umožňuje efektivněji programovat, má i společenské a sociologické aplikace a ve filozofické rovině sahá až někam k zenovým kóanům.

Zkušenost matematiky učí, že detaily jsou ve vyjadřování velmi důležité, protože mohou zcela a fatálně změnit význam tvrzení nebo výpovědi o něčem. Proto matematika používá rigorózní jazyk a bez něj matematiku provozovat nelze, změnila by se z ostrého nástroje (a chcete-li, z prstu ukazujícího na Měsíc) v rozplizlou, rádoby filozofickou, učenou slátaninu, která o ničem neříká nic. Fyzika je matematika chápaná více v kontextu hmotné přírody, běžně nazývané realita, ale nelze přesně říct, kde končí jedno a začíná druhé. Kromě toho, je velmi zcestné psát o tom, že matematika nebo fyzika je jen taková či onaká, je vždy taková, jako člověk, který se jí zabývá, a ten je pokaždé jiný. Když tedy generalizujete, dopouštíte se omylu.

(Pokusím se pokračovat v dalším vstupu.)

280154

07.12.2012 13:13

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

193.?.?.?

Pane Janko, slabiny v elementární výrokové logice máte Vy, a to dosti značné. Pokud si přečtete znovu moje příspěvky, nikde v nich netvrdím, že: [Váš Karaodyn funguje] a (konjunkce) [jeho filozofie je zcestná]. Zkuste si zopakovat látku střední školy, především to, kdy je implikace pravdivá a jak se implikace neguje. Že z tvrzení, že filozofie Karaodynu je zcestná, plyne přímo jeho nefunkčnost - tento závěr jste si udělal sám, bez mé pomoci. Já bych to trochu zrelativizoval: u bláznivých vynálezců je poměrně běžné, že jejich zařízení jistým způsobem funguje: točí se tomu kolečka, odebírá to proud, spotřebovává energii - přestože to nedělá to, co by mělo a co bylo od zařízení očekáváno. Povšimněte si ale prosím, že nikde netvrdím, že jste bláznivý vynálezce, abyste mně znovu nenapadl (tento dedukční krok přenechám opět Vašemu osobnímu géniu). Váš Karaodyn ale může klidně vykonávat činnosti, které po něm chcete, nalezení pravdy přesto nepomůže, jelikož Vaše samotné pojetí pravdy je mylné, nesmyslné a falešné. Především se o pravdě nerozhoduje v žádné diskusi, ani žádným hlasováním "odborníků" (klidně i bez uvozovek). Žádné odborníky byste k tomu ani nezískal, protože to, co stále nechápete, odborníci vědí a poslali by Vás, s tímto pojetím pravdy, do háje.

To co píšete o vztahu experimentu a teorie opět prozrazuje, že Vám chybí vzdělání. V přírodních vědách, například fyzikálních, je mnohem častější, že nějaký jev je zaznamenán, a teprve na jeho základě je hledána přijatelná teorie, která jej vysvětlí (a z které případně vyplyne další využití tohoto jevu). Jenom párkrát to bylo jinak, kdy teorie předpověděla s předstihem nové jevy, a po jejich realizaci tak byla experimentálně potvrzena (což je ovšem ještě stále něco jiného, než rigorózní důkaz). Jelikož nejsem experimentální fyzik, je mi osobně bližší spíše druhý, méně častý případ; na druhou stranu je však nutné uvést, že bez vztahu k pozorování by mohlo vzniknout množství bláznivých a zbytečných teorií, které by byly naprosto k ničemu. A to tím více, čím méně by v nich bylo matematiky. Vaše výroky o teplotě a "transformátorech" si nezaslouží žádný komentář, ale poradím Vám, půjčte si nějaký základní kurs vysokoškolské fyziky, např. Krupka, Horák: Fyzika nebo poměrně rozšířené a populární Feynmanovy přednášky z fyziky, kde máte celkem přijatelnou a jednoduchou formou vysvětleno, co to teplota je. Kvantový skok a efekt sté opice - půjčte si taky nějakou populární knihu o kvantové mechanice, třeba opět od Feynmana, klidně bez i počítání (to byste mohl zvládnout), abyste si poopravil terminologii. Je to naprosto příšerné, když říkáte efektu sté opice "kvantový skok", sice si můžete tak říkat čemu chcete, ale jen tím navenek křičíte velmi hlasitě, jaký jste nedouk a diletant.

280199

13.12.2012 16:18

Floridští vědci připravují vypuštění stovek tisíc geneticky upravených komárů

Do "přírodní rovnováhy" není dobré šťourat!

193.?.?.?

Zásahy podobného charakteru nejsou bezpečné!
Nevíme o těchto procesech tolik,abychom mohli vyloučit jinou reakci,která může mít fatální následky.
Nejde jenom o komáry.Možná,že se komáři povedou a zásah bude mít úspěch a podpoří další podobná genetická dobrodružství!
A potom může přijít ta zásadní pohroma,kdy rozjedeme na planetě proces,který nás vyhubí, nebo zásadně globálně poškodí!
Jaderná elektrárna je také "bezpečná", do té doby, než ji někdo někde na světě odpálí!
A otázka zní: Potřebujeme taková rizika jako lidstvo podstupovat?
Myslím, že nikoliv a měl by zvítězit zdravý rozum!
Možná,že v budoucnu, až budeme vědět víc,se genetické umělé mutace rozběhnou,ale dnes si hrajeme s ohněm. [oči v sloup]

280501

Nevzdělaný Vojto49,jdi laskavě otravovat někam na jiný web,třeba do lehožumpy,tam tě hrozně rádi uvítají!
Výsledky války psali vítězové a na Jaltě nás naši západní "spojenci" / předtím nás také zradili při Mnichovu 1938/
hodili přes palubu a Stalin zde začal řádit!
Proto si kecy o uranu můžeš tak akorát namazat na chleba.
Dneska již Rusko není SSSR,je demokratičtější než posrané a totálně prodlužené USA,kteří místo nápravy vlastní ekonomiky,umí jenom chřestit zbraněma a vyvolávat válečné konflikty a podporovat ty nejodpornější režimy na celé planetě!

280516

14.12.2012 21:08

Proč vláda tají statistiku o Romech?

Vojta49,už zase blbneš a vyprávíš nesmysly!!!

193.?.?.?

Všude v EU existuje podpora rodin s malými dětmi,především v daňové oblasti a různá forma podpor,protože sociální status rodin s dětmi je pro většinu obyvatel velmi napnutý! Už tak máme v ČR natalitu pouze 1,46 na ženu /pro nulový přírůstek obyvatel v demografickém polu je potřeba minimálně 2,11 na ženu!/ ,takže jako národ vymíráme a číslo by bylo ještě nižší, kdyby zde nebyl započítán kladný přírůstek Romů, který je ale dost diskutabilní,protože zde si "vyrábíme" další celoživotně nezaměstnané! / Příčin je více a nechci je komentovat!/
(Zbytek příspěvku cenzurován pro osobní útok. Editor)

280585

17.12.2012 12:07

USA a Rusko by mohly naplnit předpovědi mayského kalendáře

Ale přátelé, nebuďme nepřející,

193.?.?.?

vše co se týká konce světa je tak trochu zábava a nadsázka...

Já držím palce oběma aktérům, aby se do sebe konečně pustili, už jsem si užil dost a právě prožívaná znechucující "demokracie" po česku už začíná být trochu nuda... Konec roku je přece potřeba oslavit pořádným ohňostrojem [velký smích] .

Hlavně přeji Rusům, aby se konečně těm Amíkům postavili, a ukázali jim, jak chutná tvrdá ruská pěst a pořádný medvědí stisk, jinak s tím ustupováním nikdy neskončí, leda tak u kremelských zdí.

280704

18.12.2012 22:18

Rusko mění u Sýrie směr

Spíš je to přání, než realita...

193.?.?.?

Vždycky jsem byl kritický k Ruské zahraniční politice i všeho, co se týkalo ruské armády, jejího stavu a možnosti nasazení po té, co Rusko vyhrálo válku 08-08-08, a armáda byla za vítězství potrestána Serďukovovou (a Medvěděvovou) reformou.

Jenže, teď je v Rusku trochu jiná situace, než v době Libyjské krize. V Rusku nevládne Medvěděv, ale Putin, který je trošku jiná váha, než Medvěděv. Putin, který si liberála Medvěděva možná vybral (ale taky, kdoví proč a z jakých možností), a který právě přestál pokus o oranžový puč, organizovaný z USA a pokud nějaké iluze o Západu kdy měl, právě je ztratil. Serďukov už taky nevelí armádě, ale je na cestě za katr. Místo toho má Ruská armáda na předních místech lidi schopné činu - ministra obrany, armádního generála Sergeje Šojgu a náčelníka generálního štábu Valerije Gerasimova. Elitním VDV stále velí mezi vojáky populární Vladimír Šamanov, jehož muži měli lví podíl na vítězství 08-08-08 v Gruzii. Šamanov údajně prohlásil, že VDV jsou schopny kdykoli evakuovat ruské občany ze Sýrie, pokud dostanou takový rozkaz, ale nikdo nepochybuje, že svoji činnost nemusí ukončit touto evakuací. Změny na vedoucích místech armády naznačují, že na rozdíl od Medvěďěvovy éry Rusko zvažuje i možnost svoji armádu opět použít.

Na nějakém ruském serveru jsem se dočetl, že Rusové údajně do Sýrie dodávají Iskandery, což by nesvědčilo o ústupu. Asi je fakt, že diplomatické možnosti se mohou vyčerpat, ale to nemusí znamenat, že to tím končí. Pokud chtějí Rusové aspirovat na svůj návrat coby světové velmoci, nemohou si dovolit ztratit přístup do středomoří. V takovém případě i válka o tento přístup je zcela namístě. Každý strategicky myslící vůdce velmoci by o takový přístup bojoval. A Rusové mají v případě rozhodnutí v Sýrii vojensky intervenovat mnohem lepší možnosti, než Západ - tou možností je dosud vládnoucí, spojenecký Assádův režim. Pokud Rusové v Sýrii zasáhnou vojensky, utrpí jistou diplomatickou škodu ve vztazích se Západem, západní politici budou chvíli prskat, vymyslí nějaké bezzubé sankce, ale nakonec Rusko ovládá mnohé surovinové zdroje a bez těch se Západ neobejde. Přímé konfrontace se západní státy neodváží, protože v možné jaderné válce by ztratily mnohem víc, než Rusové. Tu bezletovou zónu na Sýrií bych rád viděl, pokud budou syrské nebe brázdit ruské Migy a Suchoje. Chce to odvahu a pevné nervy, ale jinak nemohou Rusové ztratit víc, než když opět ustoupí, spíš naopak. Takže, být Rusy, šel bych do války o své postavení velmoci, pokud diplomatické možnosti selžou.

280769

19.12.2012 01:29

Rusko mění u Sýrie směr

RE: Ad Rusko

193.?.?.?

Máte 100% pravdu, pokud jde o Libyi, nebyla to žádná moudrost, ale zbabělost, připosranost a zaprodanost Medvěděva.

Zatímco Dima se může zašít někde na Západě jako Gorbi, Voloďa tuhle možnost nemá, mělo by mu tu být jasné po nevydařeném oranžovém puči. Nebude-li Rusko, nebude ani Putin. Předpokládám, že to Voloďa ví líp než my. Proto předpokládám, že Rusové budou postupovat v případě Sýrie velmi tvrdě, bez ohledu na krev a životy, nepůjde-li to jinak. To, že ruské válečné lodě plují do Sýrie, a že se VDV na cosi chystají - evakuaci civilistů - by měla být, podle vší logiky, jen záminka jak zdůvodnit svou přítomnost, ale ve skutečnosti jde o začátek vojenské intervence ve prospěch Assáda. Uvidíme, jestli se mýlím, během pár dní by mělo být jasno...

280782

19.12.2012 01:47

Rusko mění u Sýrie směr

RE: Ruska strategie je genialne jednoducha

193.?.?.?

Rusové mají příliš dlouho nůž na krku na to, aby nereagovali. Když do medvěda dlouho pícháte smetákovou tyčí, chvíli to trvá, než usoudí, že to myslíte vážně, ale nakonec tu tyč zlomí a rozmázne vás o zeď.

280785

20.12.2012 04:48

Rusko mění u Sýrie směr

Skvělá příležitost

193.?.?.?

Rusové mají báječnou příležitost to vyřídit s jednou z největších povstaleckých skupin v Sýrii jednou pro vždy:

http://rus.ruvr.ru/2012_12_20/Pohititeli-rossijan...

Ozbrojený zásah proti teroristům, unášející pokojné občany je všeobecně mezinárodně akceptován, ani USA nemohou moc namítat, protože oni jednají stejně, pokud někdo unáší americké občany. Takže tam mohou vlítnout, zredukovat povstalce a osvobodit rukojmí pěkně při jednom.

280866

29.12.2012 13:11

Izrael je nyní papírovým tygrem

Alláh Akbar,

193.?.?.?

řekl Hádží Halef Omar ben Hádží Abdul Abbás ibn Hádží Dawúd al Gosara a zaradoval se. Kara ben Nemsí ho napomenul: Milý Halefe, věci jsou občas jinak, než na první pohled vypadají. Když Izrael zaútočí na Sýrii, cožpak tím posílí svoji pozici vůči Hamásu, potažmo vůči Íránu? A není to náhodu tak, že nejistý osud Sýrie po izraelském útoku, kdy vládu mohou převzít (a jistě by převzali) militantní islámisté, je pro Izrael mnohem horší alternativa, než současný stav?

281156

03.01.2013 00:56

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

193.?.?.?

Na důchodce jsi zapomněl! Jsi stejně selektivně prolhaný jako vláda! [bliji] [bliji] [bliji]

281415

03.01.2013 01:03

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

193.?.?.?

Vojta49 opět lžeš jako prase!Za tak málo nikdo nepracoval.Plat měl několik složek,takže byl plat tarifní a potom bylo mnoho různých příplatků.Tarifní plat dostal člověk jako nemocenskou od prvního dne marodění a dneska dostane hovno! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

281417

03.01.2013 16:19

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

Základní problém,přeplněnost věznic byl vyřešen!

193.?.?.?

Některé věznice byly přeplněny až na 130% a na svobodě ještě čekalo dalších cca 5 000 odsouzených na nástup trestu.
ČR již zažalovalo několik desítek bývalých vězňů,kteří si oprávněně stěžovalo podáním žalob na ČR až do Štrasburku na újmu na zdraví,protože neměli ve vězení potřebný prostor stanovený našimi i normami EU!
Takže amnestie byla jediné řešení.Klaus si jenom přihřál polívku,když amnestoval i některé hospodářské kauzy v řádu miliard,které mohly být z amnestie vyjmuty! Třeba H system a několik dalších!
Amnestovaná Rolincová a některé další případy mne opravdu nepálí,protože člověk,který někoho přejede autem je "potrestán" nadosmrti už jenom tím skutkem samotným!!! Hodně blbě by se mně
žilo s vědomím, že jsem někoho z vlastní viny přejel autem!
Jak říká docent Král / vědecky dokázal existenci Boha /,peklo jako takové neexistuje,skutečné peklo je stav vaší duše!
http://www.youtube.com/watch?v=efl_tvszu0w

281486

03.01.2013 18:36

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

193.?.?.?

Ten blb Smetana, jak říkáte, je ukázka stavu, kterému se říká česky bordel a korupce. Ředitel Klausostánu to svojí amnestií dokázal opět.
Až budou brzy lidé stát před soudem za popírání kulatosti Měsíce, tak se vsadím, že o nich budete psát, že jsou to také blbci.

281522

03.01.2013 19:35

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

193.?.?.?

Nemůžu si pomoct, to co popisujete je stav, který jste si vysnil, nikdy nebyl a ani nebude. To hezké je pořízené na dluh, víte? A ten jak známo potřebuje ještě větší dluh, aby se dal splácet. Takže se zamyslete, co budete psát za dalších pět, deset let o totálně zbídačené ekonomice ve zmršené demokradcii.
Marně přemýšlím, jakým kouzelným mávnutím proutku se šmelináři, zelináři, řezníci mohli přes noc přeměnit ve slušné podnikatele.
Jistě, režim stál za howno, ale neustále se díky občanské otevřené společnosti zlepšoval, to nelze popřít. Listopad 89 zapříčinil návrat do středověku, brzy to poznáte sám.

281527

05.01.2013 03:07

Izrael obdrží 5 tisíc amerických protibunkrových bomb poté, co pozdržel svůj útok na Írán

Irán už vojensky nebude na pořadu dne

193.?.?.?

V současném politickém klimatu není útok na Irán reálný!
Irán bude terčem různých jiných útoků, ekonomických sankcí, ale přímý vojenský útok nebude!Spíše bude snaha rozložit Irán zevnitř,což se děje.Irán čekají volby a současný prezident už nemůže být zvolen, takže s novým vedením státu, může přijít také "nový" politický postoj Iránu k USA a Izraeli.
Irán se stal velmocí a nakonec může mít i jadernou zbraň a bude se s ním v mezinárodní politice úplně jinak jednat!
I když nebude mít Irán jaderné zbraně,stejně k nim bude mít blízko a jeho ekonomická síla je už dnes obrovská i jako zásadního dodavatele ropy a plynu Číně,Indii a dalším zemím.
Myslím, že Izrael a USA , jak se říká, v Iránu utřou hubu,protože se stal zájmovým územím Číny,Ruska a dalších států regionu a košile je bližší než kabát!
Pokud by dnes Izrael vojensky zaútočil na Irán, je to pro něj politická světová sebevražda.Už takhle mu stačí debakl, který utržil v OSN,když se hlasovalo o Palestině.Jedině, že by třeba Mosad provedl nějakou velikou provokaci,nechal povraždit mnoho obyvatel na území Izraele, něco podobného jako WTO 9/11 v USA a obvinil z útoku Irán.Potom by měl šanci na Irán zaútočit, jinak nikoliv! A stejně,ani Rusko a ani Čína už se nenechají opít rohlíkem,vidíme jak dnes dopadá marný útok na Sýrii,když Rusko řeklo jasné ne!Svět se začíná měnit a bude mít jiné problémy, než je Irán.Třeba totální globální měnový kolaps!
Upozorňuji na článek Markéty Šichtařové - "Černý pátek" finančních trhů na spadnutí http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1481-cerny-pate...

281650

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

56

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 120 čtenářů částkou 19 700 korun, což je 56 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 1

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 1

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,93 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,21 Kč
100 japonských jenů
21,10 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,98 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 642,06 Kč
1 unce stříbra
508,58 Kč
Bitcoin
374 951,67 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?