Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 695 příspěveků, 39 různých jmén: <nic>, =íšžč=íáqš, 11, ahab, AN, asdf, asdf2, bezdomovec, dfhhd, Dino, Dolf, F. A. von H., Fanous, chlebasmaslem2, Jan Dvořák, JaneSmith, janmsmith1984, jansmit1984, jansmith:), jansmith!(*$, jansmith1094, jansmith1984, Jiří S., Mor, MW, qáčšýž=+=, rauch, Rodokmen, Roman Straukan, Sedy, svoboda, velký Bobeš, xwa, xws, xyzz, xzx, zeltom, zzz, zzzx.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.04.2010 11:05

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky ses rozepsal Médo a superanon ajpina 85.?.?.? nad tebou se také přidala a já to beru pánové..[smích][smích]

Narozdíl od kolegy 85ky (který se po vzoru katechismů vodu kázajících a víno chlastajících náboženských ideologů vydal na cestu POKŘIVENÝCH podobenství a srovnávání hrušek s jabkama) se ty alespoň snažíš argumentovat a to tě ctí příteli a kamaráde.


Zareaguji odspodu.

Obyčejnou nulu a jak jsi v něm označil, cituji" "jednoho českého mystika" znám a jeho stránky kdysi podrobně studoval. Píše zajímavě a rozhodně dokáže připraveného člověka vyprovokovat k zamyšlení. Celkově je ale tento člověk podle mne mnoha svými názory lehce?? MIMO..[smích] a jeho chápání reality přesně zapadá do egomanické sféry literárně sofistikovaného zpracovávání informací a tím paradoxně diskutabilního působení na lidi a jejich podvědomí.

Pro ilustraci jeho duševního rozpoložení přikládám něco z jeho článku "Živé slovo Mesiáše":
CITUJI: (PS: Nezapomeňte na učení co jsem vám dal. Tady a teď není třeba. Tady a teď jsou všechny cíle světa. Kdo se dokáže aspoň jednou denně v tomto ztratit dojde osvobození. Opakujte si to co možná nejčastěji. V těžkých chvílích, ve strachu i v radostných chvílích.

Sepsáno za jeden jedinný den. Opravdu? Co je to den a co je to sekunda? Pchá cha cha... 28.02.2003 pchá cha cha cha obyčejným českým šumařem na sociálce ve věku necelých 29let pchá cha cha. Světe bav se.
Obyčejná Nula
)
KONEC CITACE


Ale abych se vrátil k meritu věci, který zní: Pravda není pro všechny..[smích]

Kdo naší polemiku v různých vláknech v minulosti sledoval ví o čem diskutujeme a nyní není prostor, abych všechny své argumenty opakoval.

Jen připomenu, že podobně jako v případě prve tebou zmiňovaných energií (dodávám = pozornosti, která věci posiluje) i ve věci Pravdy, která není údajně pro všechny, chápu jak to myslíš a souhlasím, že na jisté úrovní vnímání reality a jejího působení na budoucnost lidského jedince či civilizace to může tak vypadat.

NIKDY to ale nemůže být pravda na vyšších úrovních vnímání reality a to i proto, že tezi (kterou TY obhajuješ) od nepaměti prosazují právě největší pokrytci a manipulátoři tohoto světa, kdy v první linii včele s KC stojí dogmatici (a chlastači vína..[smích]) různých náboženských organizací a po boku s nimi i voldemortí tzv. vyvolené E/elity, kteří naši realitu a životní podmínky právě deformováním a odpíráním Pravdy formují skrze MOC a peníze do těch správných kapes k obrazu svému.


Znovu opakuji Médo, Pravda JE pro všechny a abychom jen neteoretizovali a někam se posunuli, tak mi na na závěr (pokud to dokážeš) vyjmenuj KTERÉ konkrétní Pravdy NEJSOU (podle tebe) tedy pro VŠECHNY a proč.

Podotýkám bez klouzání, KONKRÉTNĚ a na relevantních příkladech. A Peace s tebou.


jansmith[smích]

216816

10.04.2010 21:47

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně mtk. Tvůj blud, že, cituji: "quido2 chtěl" nevyšel, byl JASNĚ a se sluncem v duši odhalen jako zavádějící, tak sis, aby řeč nestála, po sofi způsoby vypomohl termínem, opět cituji: "aktivní ignorance"...[smích]


Nezlob se, ty jsi vážně legrační týpek příteli a kamaráde a jen tak dál, protože Zvědavce oživuješ a pokud bys na druhou stranu nepřidával i různá klouzání, tak by to bylo jistě i přínosné.

A Peace s tebou,


jansmith[smích]

216895

11.04.2010 11:27

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé - pro MB a JS

jansmith1984 193.?.?.?

Kdepak Lin. Nevím, zda-li bude Méda na to co jsi napsala reagovat, ale já pochybuji, že bys za svůj příspěvek do naší neverending disputace od mne nebo od Médi obdržela nějako "přeshubné"..[smích][smích]

Za prvé jsou tvá slova velmi podnětná a za druhé by taková reakce případného hrubiána usvědčila z dotčenosti a z toho, že si není jist sám sebou a svými argumenty.


Pěkně jsi naše teze položila vedle sebe a pokusila je sjednotit, (kloubouk dolů).

jansmith[smích]

216928

11.04.2010 14:34

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá mtk..[smích]

Od "monologu", který, jak si se vyjádřil v jednom ze svých předchozích příspěvků sám pro sebe údajně ve věci "Pravda JE či NENÍ pro všechny" vedu, a který si touto svou reakcí znovu (a opakovaně) popřel (evidentně se tedy o monolog nejedná), se pokud dovolíš přesuneme znovu zpět k Podstatě...[smích]

Mimochodem je to přesně to o co mi jde od začátku.


Na úvod jen poznámka, že to nebyl pouze "jenda", kdo byl silnou opozicí velmi klouzajícím příspěvkům přítele a kamaráda HHBB blahé paměti, ale byly to i jiné kapacity, které mají legitimitu se k tématu vyjadřovat, jako např. nick mirda nebo pí.Jarmila.


Celý problém tehdy vznikl proto, že HHBB se v rozporu s realitou pustil na spanilou jízdu sofistikovaného popisu vlivu jezovitů, maltézských rytířů, tj. starověkých lóží či řádů na průběh minulé a vývoj současné světové politiky a úplně pominul vlivy dalších, MOC a PENÍZE shromažďujících skupin, které já osobně pracovně nazývám R&R Ltd. mafie.

Jestli si vzpomínáš, tak to byl mirda, který HHBB poprvé (za použití faktů a věcných argumentů) v jeho spanilé jízdě přibrzdil a na tuto zkutečnost upozornil a já jsem se tehdy přidal zejména proto, že hábečkův přístup byl přesně v intencích od věků voldemortími E/elitami prosazované teze "Pravda není pro všechny" a navíc přesně kopíroval snahy určitých mocenských E/elit dosáhnout toho, aby se ve společenské debatě o některých záležitostech NEMOHLO nebo ještě lépe NESMĚLO kriticky (a už vůbec ne na důkazech) hovořit. (Ostatně tento politicky nekorektní webzin a anabáze, kterými procházel jeho editor to jasně dokumentují...)


To, že jste se na hábečkovu "podporu" tehdy přidali nejen TY, ale i Méda mne nepřekvapilo a bylo to fajn, protože to diskuzi obohatilo.

Co už ale fajn nebylo byla skutečnost, že nejen HHBB (postupně přitlačený na argumentech do kouta) se začal uchylovat (místo věcné argumentace) k sofi filozofování a jako matoucí bible a jiné "svaté" knihy k různým matoucím podobenstvím a nakonec ke klouzajícím bonmotům, ale k této praxi jste se záhy přidali i vy dva.

Jako tehdy i dnes říkám: NEVADÍ. Nezlobím se na vás a nic to nemění na to, že jste pro mne všichni přátelé a kamarádi..[smích] (mimochodem o tom je svobodná a férová debata). Na druhou stranu se ale nemůžete pánové divit, že můžete narazit na někoho, kdo takovéto praktiky odrazí a naopak mu pomohou přidávat vodu na jeho argumentační mlýn.


Nějaký závěr? Není důvod, abys byl nešťastný mtk..[smích] Zamysli se nad CELÝM průběhem této naší, mnoha vlákny se linoucí a podnětné debaty a místo používání přemíry různých smajlíků zkus raději vidět VĚCI v SOUVISLOSTECH.

A Peace s tebou příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216943

11.04.2010 19:20

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé - pro MB a JS

jansmith1984 193.?.?.?

A to je ono mtk.

Můžeš Lin vysvětlit, proč by Pravda nemohla být pro každého, i pro toho, kdo ji nemůže (dle mínění gurua, který ji vykládá) pochopit? Kdo ji prozatím (dle toho, jak to podáváš ty) nemůže eufemisticky řečeno "vyzvednout" nebo proč by nemohla být pro tento webzin?

Kdo jsou lidé, kteří pilně přispívají, ale zároveň (pokud se dostanou pod tlak oponentů) začnou argumentovat tvrzením, že jejich Pravdy (nebo jak píšeš: spíše jiné modely jejich pravdy) pro tento webzin, cituji: "nejsou určeny"??..[smích]Proč to neřekneš přímo a vše vysvětluješ obezličkami jazykových obratů, čtení mezi řádky, dobrou vůli a podobnými úniky, a to vše jen proto, aby ses vyhnul debatám na kontroverzní témata, jako tomu ostatně bylo i v případě jezovitsko-maltézské anabáze s HHBB?

Tvůj, Médův a některých dalších problém je, že čas od času nenazýváte věci pravými jmény a když už to jinak nejde, tak utečete do bezpečí planého filozofování (nyní viz. argumentace jazykovými obraty), které zde kdysi hestroy nazval (a já dodávám jako patřičně sofistikované) "klouzání po povrchu". A když už je opravdu hodně zle, tak se přejde na bonmoty nebo blahosklonná podobenství a už jen chybí poslední záchrana, kterou je další metoda používána v nouzi i pokryteckými E/elitami, a to odchod do blahosklonného mlčení, mimochodem jak jsme mohli vidět i v případě HHBB...[smích]


No nic, vypadá to, že rezimé zůstane nakonec jako vždy na případných čtenářích této diskuzní anabáze a Peace s tebou nenapravitelný příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216960

12.04.2010 10:38

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé - pro MB a JS

jansmith1984 193.?.?.?

Proč sem se přihlásil jako Koubek jsem vysvětlil v záhlaví svého příspěvku kurzívou.


Navíc, jako by to nebylo jedno, když se na tomto anonymním fóru motá spousta superanon ajpin a někteří tzv. košér "osvícení" diskutéři navíc mění nicky jako ponožky. Co je ale podle mne podstatné, podepsat jsem se nestyděl..[smích]

Tedy ještě jednou. Inkriminované vlákno už bylo tak dlouhé, že můj browser při mé snaze o reakci vložil do pole "Jméno" natvrdku nick a ajpinu jednoho z diskutujících a já to nemohl nijak ovlivnit nebo vymazat.

Nemusel jsem vůbec reagovat a nechat to tak nebo (protože si rád povídám s přítelem a kamarádem mtk..[smích]) využít tuto nouzovou možnost a nechat tam needitovatelný podpis p.Koubka.

A tak se stalo.


Pokud jde o tvé pozvání na nesmyslnou schůzku, tak si myslím, že nemá smysl opakovat mé předchozí vysvětlení.

Pokud ale jinak nedáš a pohybuješ v Austrálii, tak dej vědět, kdy budeš v Port Lincoln a můžeme domluvit spicha. Vezmu si kamaráda, abych se tě nebál.

A Peace s tebou příteli a nenapravitelný kamaráde.


jansmith[smích]

217017

12.04.2010 14:35

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Vzkaz editora

jansmith1984 193.?.?.?

To je jich už 39 pane Stworo?

To to letí, kdo by to byl řekl..[smích] Každopádně díky za upozornění a dá-li pánbůh, tak příští měsíc s komunitou na Zvědavci se těším na viděnou.

A Peace s vámi.


jansmith[smích]

217041

15.05.2010 13:03

Nůžky se rozevírají

RE: Bohatší bohatnou, chudší chudnou?

jansmith1984 193.?.?.?

Sorry za humornou repliku, ale akademik Vojta49, přítel a kamarád není mimo pouze o víkendu, ale jak by řekl klasik: až na malé výjimky, tak nějak neustále...[smích]


Občas na tento webzin, nyní už jako silent reader, zaskočím a když jsem si prošel tuto debatu jsem rád, že se v ní vyskytují i příspěvky lidí jako Krabat nebo xyz13, protože v opačném případě by to znamenalo, že diskuzi na Zvědavci po odchodu mirdy a dalších ctěných nicků již definitivně opanovali Systémem ovládnuti záměrní nebo nevědomí "deformáti", kteří budou bez ohledu na historii, realitu a takřka jakoukoli sebereflexi hájit košér neobhajitelné - ať to stojí co to stojí.

Osobně jsem zde v opozičních debatách s různými sofisty bez nároku na odměnu strávil drahně svého času a těší mne, že když pro mne přišel čas tyto aktivity (podle mne aktivity pro dobrou věc) omezit, objevují se zde další a další zvědavci s podobným vnímáním reality jaké mám já a Spirit diskuzí na Zvědavci, zdá se, neumírá.


Takže díky přátelé za posunování štafety důležitých názorů a hodnotných informací a do budoucna držím palce.

jansmith[smích]

219376

31.05.2010 22:08

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: ????????

jansmith1984 193.?.?.?

Plně s vámi souhlasím paní Jarmilo a rozumím vaším argumentům. O tom, že podmínky voleb jsou za stávajícího Systému tzv. košér proelitářské není sporu.


Problém je podle mne jinde.

Neviditelné protesty nebo strkání hlavy do písku (a nadávání izolovaných skupin po hospodách nebo po novu po webzinech) v historii nikdy ke změně (k lepšímu) nevedlo. Nebo ano?

Co třeba debaty proti zvůli sionistického Izraele nebo probírání kontroverze 911 na internetu? Informoval o nich někdy mainstream nezávisle? Dostaly se nezávislé argumenty do širšího povědomí nevědomých a změnily názor podprahově oblbovaných občanů Planety?

Nikoli. Pouze aktivní akce rozhoupala světová média (příklad máme např. v současné humanitární flotile pro Gazu, které se zúčastnilo kromě aktivistů plno svět.osobností a novinářů) a v případě podmínek v Gaze se (pod tlakem zdola) začíná Svět zase i něco více zajímat. Povědomí lidí Planety se zase alespoň o něco více probudilo.


Jak jsem si dovolil poznamenat jinde. Nevolit nebo hodit neplatný volební lístek nemá smysl, pokud se o tom společně s odpovídajícími argumenty nedozví široká veřejnost (a nejen parta nespokojených), pokud to mainstream nemůže ututlat a pokud ovčáci nemusí začít nic vysvětlovat.

Já vím, bez změny podstaty Systému ke zlepšení nedojde, ale "boj" se vede o duše, mysl a názory nadkritické většiny obyvatelstva planety a ta se pasivitou nebo neviditelnými protesty těch, co tzv. "vědí" (navíc za ovčáky dlouhodobě vedeného a cíleného brainwashingu) k nezávislosti a kritickému přístupu neprobudí. V případě voleb navíc pasivita nebo neviditelné protesty vyhovují establishmentu a těm, kdo se v rámci jeho vazeb tlačí k moci...


Pouze můj názor, nikomu jej nevnucuji a Peace se všemi, co se nad ním alespoň zamysleli.

jansmith[smích]

220735

10.06.2010 10:21

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Protokoly sionských mudrců

jansmith1984 193.?.?.?

Sakra steve, ty si mi zase rozhýbal bránici!
[smích][smích][smích] [smích][smích][smích]

Jinak máš úplnou pravdu - hlavně nejmenovat a Shalom se všemi.

jansmith[smích]

221672

28.06.2010 12:00

Podporuje Izrael teror v Turecku?

Myslím že to není pravda

Jiří S. 193.?.?.?

USA a Izrael nepodporují Kurdy v jejich boji za nezávislý stát. Vůdce Kurdské strany pracujících Ocalan byl zatčen v Keni a vydán do Turecka za pomoci CIA http://en.wikipedia.org/wiki/Abdullah_%C3%96calan
Sionisté pouze zneužili Kurdy v Iráku jako spojence ve válce ale jinak je rozhodně nepodporují. Autor článku je zřejmě Turek tak se na věc dívá z tureckého pohledu ale nevěřím že je to pravda.

222939

29.06.2010 23:42

Až na Vondru dobrý

Vondra je buzerant

Jiří S. 193.?.?.?

a do politiky se dostal proto že měl poměr s Václavem Havlem. A drží se ve vysokých funkcích jenom proto že je agent CIA.
Také mě překvapuje že obdivovatel Izraele a stoupenec stavby amerického radaru Bartoš napsal takový článek. Kdo ví jaký cíl tím sleduje.

223022

11.07.2010 20:11

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

193.?.?.?

"Zdali na katolictví nalézáš i něco pozitivního."

To je jako když se zloděj ptá,jestli si něco může nechat,když se přizná.

"A ačkoliv jsou toto poslední řádky,které na Zvědavce(díky pane Stworo za hezká dlouhá léta) píši, Vaše příspěvky si vždycky rád přečtu .
Mějte se!
Takyjeden 13.02.10 07:37"
na kyberkatolickém ústředí vám dali přesčasy že


malý rebus: proč právě toto rčení?

"Všechny cesty vedou do Říma."
Přibližný počet výsledků: 23 300

"all roads lead to Rome"
Přibližný počet výsledků: 125 000
v porovnání s
"all roads lead to jerusalem"
Přibližný počet výsledků: 1 830

"Mille viae ducunt hominem per saecula Romam"
výsledků: 40 000

223880

22.07.2010 11:02

Do války proti terorismu je zapojeno 3,100 firem a agentur, uvádí zpráva

RE: Americky general se dozvedel pravdu,az,kdyz byl na penzi-war is racket.

jansmith1984 193.?.?.?

Citace:

Doba vyžaduje jednat otevřeně. A proto je tak cenné, že jsou v židovském táboře smělí, ušlechtilí a bystří tradicionalisté, kteří se od tradiční věrnosti k židovskému náboženství neodchýlí ani o krok a odmítají „taktickou lež” svých náboženských bratří; apelují tím na nás, – nás Indoevropany, nás křesťany, nás domácí – abychom před „posledním bojem” posílili naše vlastní pozice. Je na nich všechno jiné – vypuzená a trpící Šechina je s duchovní elitou Indogermánů a věčným triumfem křesťanské církve nesrovnatelná.

Jen jedna věc spojuje naše světy: Zde na pravici, dokonce i v rozdílných táborech, existuje stejná noblesa, stejný styl cti a spravedlnosti – naopak „liberálové“ jsou oběma světům neznámí, i když se to určitě tolik netýká běžných „pravičáků” jako „konzervativních revolucionářů”, radikálních intelektuálů, tradicionalistů a náboženské elity.

Svět židovství je svět nám nepřátelský. Ale náš cit pro árijskou spravedlnost a vážnost naší geopolitické situace vyžaduje porozumět jeho zákonům, pravidlům a zájmům.

Indoevropská elita dnes stojí před titánským úkolem: porozumět těm, kteří jsou nejen kulturně, národně a politicky, ale i metafyzicky jiní. A v tomto případě „rozumět” neznamená „promíjet“, ale „zvítězit“. A to „zvítězit světlem pravdy”.My a Židé: „Rozumět znamená zvítězit“

Autor: Alexandr Dugin


jansmith[smích]

224682

04.08.2010 21:52

Obrovské požáry v Rusku – co se děje?

RE: Proč by to ZOG dělala?

Jiří S. 193.?.?.?

To že Stalin odstranil Židy ze sovětské vlády píše i David Duke v knize Moje probuzení, podle něj Stalin zachránil Rusko před Židy. Ale zase jsem někde četl že i sám Stalin byl Žid a jmenoval se Mašiah ben Josif Džugašvili. Sám tomu ale moc nevěřím

225638

12.08.2010 01:42

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

Jiří S. 193.?.?.?

S tím Achnatonem to bylo trochu jinak. Achnaton byl synem předchozího faraona Amenthotepa III a nůbijské harémové otrokyně, byl to tedy poloviční negr. Amenthotep bohužel neměl syna se svou manželkou tak se faraonem stal nejstarší z jeho nemanželských synů, což byl právě Achnaton. Achnaton byl mulat a nenáviděl bílé Egypťany a rozhodl se je zničit a nechat Egypt ovládnout Nůbijcům a dalším otrokům. Proto vymyslel své zvrácené monoteistické náboženství, které mělo za cíl rozvrátit egyptskou společnost a otrávit myšlení bílých Egypťanů morálním jedem. Egyptský národ byl však tehdy ještě zdravý a silný a proto se postavil na odpor. Achnaton byl zavražděn a kult boha Atona byl zakázán a opět byl obnoven kult starých bohů. Avšak části kněží vyznávajících Atona se podařilo uprchnout na Sinaj a s nimi odešli z Egypta nějací uprchlí otroci, lupiči a bandité a z nich se po několika generacích stali Židé a z kultu Atona vznikl judaismus.

226048

20.08.2010 19:11

Písnička jako zbraň

RE: Pisnicka na zvraceni

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky hrají chlapci hudebníci.[smích][smích]


Co je ale na tom klipu zvláště zajímavé?

Všimněme si, jaká gesta hrdinní usraelští vojáci (mimochodem stejné ovce, jako kdekoli jinde na světě), nositelé to svobody a demokracie, zdviženými pažemi a vztyčením určitých prstů (např. od 3.min) předvádějí.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

226617

31.08.2010 11:10

Šílený vrah nebo něco jiného?

Já se mu nedivím

Jiří S. 193.?.?.?

Nechci tento čin jijak omlouvat nebo dokonce schvalovat ale celkem toho vraha chápu. Bydlel v paneláku plném problémových Cikánů a tihle drogový dealeři udělali z jeho syna feťáka, tak se ani moc nedivím že se z toho zbláznil. Těch cikánských dealerů nakonec není žádná škoda, kdyby lépe fungovala policie tak by byli ve vězení a nic by se nestalo. Nechápu ale proč pak šel na ulici a střílel kolem sebe a do oken paneláků a postřelil a v jednom případě i zabil lidi kteří s tím neměli nic společnýho.

227103

31.08.2010 22:21

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE: Bruselští poskoci mocných

193.?.?.?

Co s tím?No vlastně nic.Dokud bude vládnout chamtivost, tak vyhraje vždycky ten, který si za papírky koupí co uzná za vhodné.I tu pověstnou českou národní hrdost.Když po sametu vyhrála koncepce zimmerfrei, tak zvítězí i ta láska k Allahovi[smích]

227177

13.09.2010 10:06

11.9. – opravdu Usamův plán?

RE: -

jansmith1984 193.?.?.?

Cituji: "Prišla doba amorálnosti v politike, kultúre aj v každodennom živote.".

Bohužel, tento přístup je tady od nepaměti, jen jak jde čas, v souladu s tezemi populárních Protokolů sionských mudrců, PŘITVRZUJE (podobnost čistě náhodná [smích]).

A není až tak důležité, jestli se jedná o padělky nebo jsou protokoly autentické a pouze prosákly na veřejnost. Jednoznačně se jedná o manuál a jízdní řád a Systém podle nich postupuje, a to bez ohledu na fakt, zdali je sepsal Mordechaj, Petr nebo Pavel.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

227980

16.09.2010 14:20

Evropské banky stále na pokraji kolapsu

RE: Odporucam Vam - urcite si

jansmith1984 193.?.?.?

Rádo se stalo.

jansmith[smích]

228201

28.09.2010 13:08

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Co je právo?

jansmith1984 193.?.?.?

To co MoUdrostrak píše o knize zní hodně zajímavě a rozhodně to stojí za zamýšlení.

Na pokrytce a jejich lokaje neplatí férová obrana na v uvozovkách BOJIŠTÍCH, které kontrolují ONI (tj. např. oblast tzv. spravedlnosti - justice), na bojištích, kde si oni skrze MOC, PENÍZE nebo nepřímý vliv určují čas a zbraně kdy a jak budou použity, ale za stávajících podmínek jedině vhodně a chytře vedená medializace, kterou vyvolené E/elity nemohou účinně kontrolovat a v rámci férové diskuze zpochybnit a která v očích stále většího počtu probouzejících se a naštvaných občanů odhaluje jejich farizejství, strach lokajů, kteří pro ně pracují nedostat se do jejich nelibosti a dvojí metr údajné pravdy, lásky a demokracie používaný kdy se jim to hodí.

Castaneda v knihách o donu Juanovi a filozofii Toltéků říká, že je to skutečný BOJOVNÍK, kdo určuje bojiště, metody a čas zápasu, čímž eliminuje výhody svých protivníků, mající veškeré obvyklé výhody na své straně a nakonec je porazí. (Doporučuji).


A pro přítele a kamaráda mtk (abych neslušným mlčením nepřešel jeho usilovnou snahu reagovat výše na jendův příspěvek o "svaté trojici" - mimochodem, zmíněná "nálepka" byla použita spíše pro legraci, i když hlubší smysl nepopírám) si jako odpověď dovolím použít reakci nicka Stana v diskuzi pod článkem Sarrazin kopl do vosího hnízda, který také leccos naznačuje.


Tady je Stanova reakce - 15. 9. 2010:
On se sem ten text vyloženě hodí, s ohledem na debaty, které probíhají pod jinými články. Poslední dobou začínám mít neodbytný dojem, že politici i média jsou stále více vedeny k autocenzuře ve smyslu velmi úzce zaměřené "politické korektnosti".

Chci tím říci, že politik či mainstreamový novinář se může chovat, mluvit či psát jako dobytek, může o křesťanech, Češích, Němcích, Rusech, Slovanech či Američanech napsat takřka cokoliv sebevíce urážlivého a nepravdivého, a vše mu projde. Stačí však cokoliv, co si "majitelé pravdy" vysvětlí jako "politicky nekorektní" poznámku o ž(Ž)idech, cikánech, přistěhovalcích, homosexuálech, a má po žížalkách.

Zajímavá situace je, co se týče muslimů. Tam je to vyloženě selektivní, na jedné straně je médii a politiky vůči nim rafinovaně vytvářena atmosféra strachu a nesnášenlivosti, na druhé straně je každý, kdo začne otevřeně kritizovat chování muslimských menšin v evropských zemích, označen za rasistu a extrémistu.

Takže Sarazzin má dvojí smůlu. Jednak kritizoval přistěhovalectví z muslimských zemí, jednak kritizoval neúměrný vliv "židovské lobby" v USA i EU. A musel z hrušky dolů.
A Peace s mtk a všemi ostatními přáteli a kamarády, nejen na Zvědavci, ale i v širokém vesmíru.jansmith[smích]

228891

05.10.2010 20:04

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Už mě unavujete, ale vyčerpám na vás svůj příděl příspěvků.

jansmith1984 193.?.?.?

Seniore, zase mi to nedalo a neber to jako neúctu příteli a kamaráde, ale jsme na internetu, a tak ti budu tykat stejně jako tak činím i v případě seniora, přítele a kamaráda Vojty49. Mimochodem, ne že by to nebylo jedno, ale nejste dvojníci? Podle podobného stylu vyjadřování by to docela odpovídalo. [smích]


Vraťme se ale k Podstatě. Píšeš o nelásce k Americe a přitom si neuvědomuješ nebo záměrně přehlížíš, že z jistého pohledu ani tak nejde o to KOLIK bylo DU, wolframu nebo bílého fosforu ve Faludži USraelem a jeho spojenci použito. Navíc nejde, jak píšeš generalizujícím způsobem o Ameriku, ale o konkrétní E/elity a jejich lokaje, které ji na úkor většinových Američanů jako parazit vysávají. Hlavně ale adresně nejmenovat, viď?

Práce profesora Busbyho a tyto debaty mají spíše upozorňovat probouzející se, že armády osvoboditelů a nositelů pravdy, lásky a demokracie používají v civilních zástavbách a proti civilistům, bez ohledu na ohrožení a collateral nevinného civilního obyvatelstva (pro tebe seniore žen a dětí - viz. např. útoky bezpilotních letounů), nehumánní a zakázané bojové prostředky, podobně jako se dělo dle výsledků oficiálního vyšetřování soudce Goldstona i v případě bojových akci košér Izraelské IDF v Gaze.

Všechny lethal zbraně a nejen ty, které smetou bezbranné civilisty jsou nehumánní, ale pokud deklaruji snahu pomáhat místnímu obyvatelstvu ke svobodě a bránit jej před násilím extrémistů, tak jsem na stejné morální úrovní jako údajný protivník proti kterému bojuji (a aby toho nebylo málo, tak navíc i košér pokrytec) když použiji bílý fosfor, kazetové bomby, či testuji léky na vězních jako v Guatemale viz. Americké lékařské testy nebo pokud po zkušenostech v Jugoslávii znovu použiji byť jediný granát (munici) na bázi ochuzeného uranu (Irák, Falludža).

A Peace se mnou.


jansmith[smích]

229404

10.10.2010 22:57

Zajímavý nápad jean.larouxe

Dobrý nápad

193.?.?.?

Podle mě je to v zásadě reálné, nejsem počítačový expert ale myslím si že by to bylo možné. Internetové překlady nejsou tak špatné, hlavní je že tomu člověk rozumí. S infiltrací bych neviděl takový problém, pokud to nebude nezákonné tak nějací agenti nemohou dělat nic jiného než psát do diskuzí nesmysly a provokovat a urážet, a to se děje na všech diskuzích. Problém by mohl být to zorganizovat a sehnat lidi, kteří by tam psali, sám vím jak je těžké najít lidi na podobnou práci, jak se říká zadarmo ani kuře nehrabe. Pokud by se to dobře rozběhlo a mělo to velkou návštěvnost tak by s financováním pomocí reklam nebyl problém.

Ale v každém případě si nemůžeme myslet že příští revoluce nebude probíhat v ulicích ale na internetu. Internet je dobrá věc, ale sám o sobě nestačí, je třeba začít něco dělat i mimo internet.
Na jedněch stránkách jsem se setkal s názorem založit u nás obdobu Tea party v USA. Docela mě to zaujalo a myslím že je to docela reálné.
Tea party není revoluční hnutí, jsou to konzervativci, kteří naopak chtějí změnám zabránit. Chtějí zabránit židovsko-negerské bandě v Bílém domě aby z USA udělali multikulturní žumpu a aby zavedli v zemi socialismus. Takže na náš vkus nejsou moc radikální. Jejich cíli se nemá smysl zabývat, to je americký problém ale líbí se mi jejich taktika. Co zkusit něco podobného založit i u nás: masové, celospolečenské hnutí, nespojené s žádnou stranou, ale bude podporovat strany a politiky, kteří se přihlásí k jeho cílům. Nemělo by extrémistický nebo antisystémový program, jeho cíle budou jen věci, na kterých se shodne velká část společnosti a které nevyvolávají žádné kontroverze, takže např. proti asociálním reformám této vlády, proti placení ve zdravotnictví a školnému na VŠ, ale také proti imigraci, proti zvýhodňování Cikánů, proti cizím vojenským základnám a účasti české armády na akcích NATO, proti přijetí Eura a přenášení dalších pravomocí do Brusselu, proti kriminalitě, drogám a korupci, za zrušení senátu, za reformu justice, za uzákonění referenda přímé demokracie a odvolatelnosti politiků, za snížení daní a podobné věci na kterých se většina lidí shodne, vlastně tyto věci chtějí i některé parlamentní strany ala žádná nechce všechno dohromady. A fungovalo by to jako hnutí po vzoru Tea party v USA.

229764

12.10.2010 11:14

Zajímavý nápad jean.larouxe

Vězení za urážky na Facebooku

qáčšýž=+= 193.?.?.?

Devatenáctiletý Francouz byl odsouzen ke třem měsícům vězení a pokutě za urážky četníků na internetové síti Facebook.
Mladíka, který už má záznamy v trestním rejstříku, zastavili v lednu na silnici četníci, zjistili, že řídí auto v podnapilém stavu, a poslali ho domů pěšky. Mladík si pak vylil zlost na Facebooku. Půl roku poté byl obviněn z urážky představitele veřejné moci, za což je ve Francii až šest měsíců vězení a pokuta 7500 eur (187 000 korun). Soud se přiklonil k polovině sazby.

V Indii jedna škola dočasně vyloučila 16 žáků za to, že na Facebooku psali "drzé" poznámky o učitelce matematiky.

229863

12.10.2010 11:26

V Evropě končí sociální smír

hulvát Nečas

=íšžč=íáqš 193.?.?.?

Premiér Petr Nečas po úterním (14. září 2010) jednání tripartity řekl: „I kdyby nás odboráři utloukli čepicemi, tak z posledních sil budeme chroptět: Deset procent dolů!“

229866

18.10.2010 09:26

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Klíčová otázka

jansmith1984 193.?.?.?

Souhlasím tmo, další reakce necháme na jindy, příteli a kamaráde. Ty se do té doby zklidníš a já budu mít čas si postavit něco z merkuru...[smích]

Jen co se týče pojmu "ideolog" ve vztahu k pojmu "teolog", který tě tak zaujal, tak tam je vysvětlení podobné jako v případě tvého rozrušení nad mým slovním obratem "monoteismus vyučuje".


Výraz "teolog" je v širším či užším významu ten, kdo mluví o Bohu či ten, kdo se zabývá teologií (česky též bohoslovec) a "náboženský ideolog" je v rámci naší debaty podle mne ten, který z pozice klidně teologa jednoduché náboženské myšlenky (neboli pro duchovní růst lidské rasy a faktickou svobodu hodnotné myšlenky víry) ZNEPŘEHLEDNÍ (v praxi škrtá a přepisuje) a co je PODSTATNÉ přimíchá mezi ně spousty účelových mýtů, polopravda a vyložených lží (tj. hlásá "svaté" bludy, které mají brnkat na emoce či závislosti ovládaných oveček a zaměstnat je balastem) a tímto zmatkem přímo nebo podprahově jako vykladač zneužít virtuální realitu (pro MOC a peníze do těch správných košér kapes) k udržování lidí v nevědomosti - podřízenosti na vrchnosti (rozděl a panuj), tedy nikoli aby je od vlivu ovčáků osvobozoval...

To je případ bible i dalších tzv. svatých knih, mezi které počítám i toru, talmud nebo korán a dokladem jsou celé na judaismu vystavěné lidské dějiny, které mají rozpor mezi slovy a činy v programu...


Tyto knihy jsou nevědomému človíčku dobré jen v počáteční části cesty poznání, neboli jako pomůcka na tzv. DLOUHÉ CESTĚ a v okamžiku, kdy si člověk uvědomí, že Pravda v nich je ideology (možná nevědomě nebo spíše ZÁMĚRNĚ) zdeformována do bezvědomí [smích], tehdy je připraven pro cestu KRÁTKOU a pokud vytrvá, tak na jejím konci možná nalezne skutečnou SVOBODU.

Podstata na závěr: je to problém monoteismem zneužitého nebo v lepším případě nepochopeného (a v praxi chybně hlásaného) principu DUALITY.

A Peace s tebou tmo,


jansmith[smích]

230193

18.10.2010 23:08

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Klíčová otázka

jansmith1984 193.?.?.?

Takže definitivně poslední reakce tady na tebe tmo. Už zazněla v předchozím mém příspěvku a zhušťuje všechno, co jsem tady na Zvědavci doposud na téma Bůh, a co se v jeho jménu na Zemi pod vlivem E/elit a jejich lokajů doposud událo, kdy napsal.


Protože judaismus, křesťanství nebo islám nejsou jedinými duchovními naukami na této Planetě (a přesto si na výklad o Bohu, "skromně" [smích] a v rozporu se svými prohlášeními často, viz. historie násilných obrácení na tu jedinou "správnou" víru krvavě, uzurpují monopol a exkluzivitu):

"je to problém monoteismem zneužitého nebo v lepším případě nepochopeného (ale v praxi ideology, teology, kněžími, rabíny nebo chceš-li muslimskými duchovními do myslí věřících přímo nebo podprahově chybně vysvětlovaného) principu DUALITY."

Principu, který lidi v rámci politiky rozděl a panuj rozděluje a umožňuje je pocitem, že nejsou součástí celku, ale od Boha a ostatních lidí oddělenými individualitami, košér zneužívat. Ostatně příkladem je judaismus, který je svým důrazem na vyvolenost nad ostatními od Boha pověstný.

A Peace s tebou, tmo,


jansmith[smích]

230211

19.10.2010 19:52

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

jansmith1984 193.?.?.?

Hábečko na jendusmithe pro jistotu nereaguje [smích], a tak mu tady něco hodně dobře napsaného vložím prostřednictví vás, paní Jarmilo a předpokládám, že to bude zajímat i vás a ostatní:


Světu vládnou psychopati. - Kateřina Březová

Malá část na ukázku o čem je řeč:
---Psychopati, prostřednictvím své schopnosti intuitivně rozpoznat sobě rovné, také rychle stoupají po společenských stupíncích a shlukují se okolo pák moci společnosti, kde jejich celospolečenský zlý vliv metastázuje.

Následný ‚negativní výběr‘ vede k dosazování dalších psychopatů a dalších patologických deviantů nižšího stupně, kteří jsou přístupní jejich záměrům a to do doby, dokud se nedosáhne kritického množství lidí s patologickými poruchami, čímž se zrodí “patokracie”.

Patokracie přežívá díky pocitu ohrožení ze strany společnosti normálních lidí. Zůstat na vrcholu je pro panovníky tudíž klasickým problémem „být či nebýt.“ Tudíž biologická, psychologická, morální a ekonomická zkáza většiny normálních lidí se pro patokraty stává ‚biologickou‘ nezbytností. Mnohé prostředky slouží k tomuto cíli, počínaje koncentračními tábory, včetně válčení s neústupným dobře vyzbrojeným protivníkem, který zdevastuje a oslabí lidskou sílu na něj vrženou: synové normálního muže, vysláni bojovat za iluzorní „vznešenou věc“.

Jakmile jsou vojáci bezpečně mrtví, jsou prohlášeni za hrdiny, kteří budou oslavováni v písních a stanou se tak užiteční pro vychování nové generace oddané patokracii a vždy ochotné zemřít pro její ochranu.
---

A další zde: Světu vládnou psychopati.


jansmith[smích]

230261

20.10.2010 15:03

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Francouzi zdvihli prapor svobody

jansmith1984 193.?.?.?

Velmi přesně vyjádřeno. A tohle by si měl pozorně přečíst i přítel a kamarád hábečko, který podle všech indicií nehledá původce zmíněných jevů v "hráčích" s mocí, ale ve většinové populaci, která si za "sračky" ve kterých je často nucena žít může zřejmě sama, asi proto, že se málo "modlí"...[smích] a místo, aby se snažila těmto mocenským strukturám porozumět, tak by podle košér filozofa hb měla, jako za dob největšího vlivu KC, držet "kušnu" a kontemplovat.


jansmith[smích]

230325

23.10.2010 12:05

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

jansmith1984 193.?.?.?

Ano paní Jarmilo, ta pyramida je skvělé vyvedená a vlastně v jistém smyslu koreluje s tím, co zde prezentuje i HHBB.

Podle toho obrázku má být hlavou anglická královna a pod ní tajné lóže a uskupení atd... Problém s britskou královnou je ale v tom, že ona nereprezentuje "hábečkem oblíbenou" katolickou církev (KC) nýbrž církev anglikánskou, která je ale v bledě modrém stejný ideology pokřivený monoteistický, pravdoláskovský s prominutím, "šmejd" jako KC, ale blahé paměti se odmítnutím papeže (oddělením od Říma) zájmem jednoho hlavouna o jeden půvabný kosočtverec od ní formálně odtrhla.


Tahle znázornění pyramid jsou zajímavé a podněcují zájemce k debatě o tom, na kolik jsou fikcí a na kolik opravdovou realitou. Podle mne je třeba sledovat cashflow a nevidět vrcholek moci jen v britské panovnici (navíc nepatří k hábečkem pranýřované KC), a to už proto, že pokud se bavíme o penězích (a ty jsou v našem Systému symbolem a podstatou MOCI - tj. košér: CHCI CELÝ SVĚT A JEŠTĚ 5% NAVÍC)), tak nesmíme zapomínat, že v Londýně je ještě jeden stát ve státě a tím je CITY. No a zde už je jen krůček k zamyšlení nad tím, kteří vyvolení vznik CITY v Londýně his-toricky iniciovali, zorganizovali a PROČ a kdo má tudíž skutečný prst na tepně Britského cachflow. Ani náhodou to není královna, která jen reprezentuje ovčáky navenek, ale někdo úplně jiný.

A jsme obloukem zpět u příčiny naší disputace s hábečkem, který těmto košér silám a uskupením poskytuje skrze akcent na vliv jezovitů a maltézáků (tj.KC) KRYTÍ a možná záměrně pomíjí fakt, že tato i jiné odnože oficiálních křesťánských náboženství jsou pouhými klony monoteistického (DUALISMUS vytvářejícího a zneužívajícího) judaismu (hábečkovy mitry), byť uznávám, že se tyto klony tváří a navenek vystupují JINAK. Důležité je si ale podle mne uvědomit, že trpí stejnou deformací jako jejich monoteistický "rodič" a tuto "nemoc" vnímání reality předávají i věřícím, které skrze pokryteckou a deformovanou ideologii ovládají.

A PEACE s nimi všemi.


Poznámka: Legrační na tom z mého pohledu ale je, že velký kritik KC a sofista hábečko (byť on mé námitky popírá) se chová podobně blahosklonně a přezíravě jako ideologové a vyvolení těchto monoteistických náboženství a z nějakého jen jemu známého důvodu stejně jako oni rád selektuje (zaměřením na tzv. soupeře judaismu KC), místo aby "nakládal" [smích] všem stejně.


jansmith[smích]

230662

29.10.2010 18:18

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

jansmith1984 193.?.?.?

Zajímavě jsi to shrnul 85ko, ale v jednom bych si dovolil tě korigovat.


Veřejná diskuze na jen trochu kontroverznější témata neslouží pro, cituji: "předávání a množení negativních emocí."

Sice i takové projevy se dějí (ostatně, když reaguje kdokoli a zároveň nezvládá své EGO, kde ne?), ale celková pozitiva převažují.

Za prvé se sdílí názory a informace, které by jinak zůstaly v šuplících farizejů, mafiánů, pokrytců a jak s těmi informacemi kdo naloží už závisí na něm. Za druhé je taková debata velmi užitečná k tomu, aby lidé, kteří se "probudili" zjistili, že se nezbláznili, že nejsou zdaleka jediní kdo má na věci jiný než košér mainstreamový názor a to je (díky existenci internetu, který to zatím umožňuje) pro ně velká vzpruha a povzbuzení do budoucna.

Ano diskuze by měla být férově moderována, protože spoléhat se na soudnost a férovost VŠECH diskutujících je iluzorní a zejména u webzinů kde se sdílejí "citlivé" informace jde o bytí či nebytí jak webzinu, tak těch kdo za nim stojí. Popotahování editora Zvědavce je příklad z praxe.


A Peace s tebou,


jansmith[smích]

231329

29.10.2010 18:55

Přímá demokracie

RE: Paní Jarmilo

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu co napsal quido2 jen malá poznámka.


Jedním z podnikavců, kteří za USA obchodovali s nacistickým Německem měl být údajne i George W.Bushův děda: Prescott Sheldon Bush. Takže US prezidenty, kteří v rámci rodiny rozjeli invazi na stř.východ a radi by spacifikovali i protisionisticky laděný Irán byli jeho syn a později vnuk. No není to krásně košér???[smích]

Další info na netu - třeba něco se rozebírá tady: How Bush's grandfather helped Hitler's rise to power.


jansmith[smích]

231332

31.10.2010 11:55

Přímá demokracie

RE: Demokracie???

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky napsané. Jen mi tam chybí 2 položky, které uvahu posunují z obecně neutrální roviny do konkrétnější.


Za prvé:
KDO konkrétně (jména, rodiny a skupiny) stojí historicky za vznikem FEDu a centrálních bank (atentátem na Lincolna, JFK), jejichž vliv je již pouhým důsledkem.

Za druhé:
Byli by Švýcaři (jako národy žijící na určitém území) schopni tak elegantně přežít a dokázali by si vynutit, cituji: "neuvěřitelné ústupky", pokud by to nebylo v zájmu těch, o kterých se ve slušné společnosti nemá/nesmí adresně hovořit, zájmy které naznačila pí.Jarmila a další?

Měli by šanci svůj způsob života uhájit nebo by v případě, že by měli tu smůlu a nebyli pro mocné z geografických a dalších důvodů použitelní dopadli úplně stejně jako jiné zdecimované nebo přinucené národy? (v dnešní době za neposlušnost potrestaná např. Jugoslávie, Kosovo, Palestinci apod.)


Závěr? Švýcaři by neměli šanci, i kdyby se na hlavu stavěli a pobíhali po kopcích třeba jako Jánošík na Slovensku..[smích] Měli jen štěstí, karmu, správně se narodili nebo osud na své straně a to je jediná jejich schopnost v porovnání s jinými.

A Peace s tebou Rene,


jansmith[smích]

231451

31.10.2010 17:55

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

jansmith1984 193.?.?.?

To co podbarvuješ, ty který víš, slovíčkem "hlavně" je odklon od podstaty, protože to, co sděluješ větou, cituji: "jsou zatím "dobré" hlavně pro předávání a množení negativních emocí." je jen vedlejším produktem diskuze a charakterů lidí, kteří se ji účastní a nikoli problém.

Jak jsem psal dříve, pozitiva převažují a sdílení, cituji: "tabuizovaných informací, či ujišťování právě "probouzených" že jsou normální" je jedním z hlavních pozitiv.


Ano, stejně jako jsem s tebou souhlasil co se týče moderování, tak stejně s tebou souhlasím i v tom, že je dobré navrhovat a domlouvat se i na společném postupu JAK DÁL. Bez toho předchozího ale (tj. sdílení tabuizovaných informací, či ujišťování o zdravém rozumu) by k nadstavbě, o které píšeš, podle mne docházelo velmi těžko nebo v průběhu tisíců let..[smích] Nebylo by se totiž o čem bavit, a když, tak maximálně o tom, co plebsu předhazují ovčáci pomocí svých náb. a jiných ideologů nebo pomocí podjatého, podplaceného mainstreamu.

Je zajímavé sledovat, jak necháváš v textu pojistky (viz. "hlavně" nebo "z větší části" [smích]).

Například, co se týče historie. I to je skvělé téma k bádání PRO VŠECHNY, nikoli jen pro profesionální historiky, a to zvláště proto, že jen mizivé procento z nich nepodléhá strachu z E/elit, politické korektnosti a autocenzuře.


Já bych být tebou věci nekomplikoval. Maličko mi takovým přístupem i slov.spojením "práce na sobě" připomínáš sofi styl přítele a kamaráda hábečka. Nemám nic proti práci na sobě, ale bez aktivit navenek jsou dobří lidé v tomto mafiánském Systému ztraceni nebo odsouzení do otroctví.

Velké věci bývají jednoduché. A klidně mi tykej 95ko. Jak v jiném vlákně píše Jeyvmila: všichni jsme z jedné krve..[smích]

I nějaký stálý nick by ti slušel a Peace s tebou,


jansmith[smích]

231478

03.11.2010 12:53

Česko Slovensko má talent?

RE: ritolizky ceske

jansmith1984 193.?.?.?

Přiznávám, že dovedu být někdy velmi neodbytný příteli mtk, což se do škrobených ale zároveň uklouzaných akademických budoárů nehodí...

A je mi jasné, že přímost až buldočí, kombinovaná s lehce nestandardním stylem pro legraci plus minimální podléhání emocím některé osoby irituje velmi. Jenda je příliš neprůstřelný a odpovědi pokud cítí jejich POTŘEBNOST vyžaduje tak důsledně, že hrát si před ním na někoho kým nejsem nebo udržet linii, kterou bych rád z nějakého důvodu (jako trojana) do diskuze vpravil, je obtížnější než je mi milé a to je to oč tu běží.

Ano, raději než bavit se na skrytá témata, bych měl začít u sebe, viď, kamaráde? Zeptat se ale, co si tou papouškovanou prací na sobě druhá strana představuje už ale není zdá se košér, a tak přichází odpověď hodná farizejů..[smích]


Není důležité, co si o mně myslíš, mtk. Nejsem tady proto, abych si hrál na hodného, ale proto, abych zamíchal kotlík často uměle akademické nebo častěji pokrytecké (a nevědomě či účelově zaváděné - viz. oblíbená superiorita KC nad sionisty) diskuze.

A pokud si se přišel zastávat HHBB, tak důvod, který pro jeho alergii na jendu popisuješ by mu neměl být hoden. Mám věřit tomu, že diskutující jeho "formátu" hraje na sympatie a pokud je k oponentovi necítí, tak je pro něj řešení přejít do bonmotů, úsměvných košér výmluv o tom, že Pravda není pro všechny nebo nakonec do úprku informačního embarga??? Navíc s předstíraným klidem, který nakonec popře žádostí o vymazání svých příspěvků, když si po odeslání uvědomí, že sebestředně ujel?

Kdepak, tak to nebude. Pravda bude jednodušší. Je to jen výmluva, jak se vyhnout debatě na příliš dotěrné otázky a jak vinu za odchod z debaty přehodit na oponenta. Jestli HHBB někdo překáží v tom, aby klidně komunikoval i s nesympatickým oponentem, tak to je jen on sám.

A opět jsme u mého příkladu s USraelem a Iránem v OSN, kde přesně tento košér princip uplatňuje právě USrael. Že hábečkovi nevadí, že se chová stejně a jak se s tím srovná (jestli blazeovaností nebo mlčením) je jeho problém. Já mu k tomu blahopřeji, ale otázky, na které se mu nechce odpovídat a maskuje to osobností animozitou nebo třeba zmateností oponenta mu (dokud to čočkou neutne editor [smích]) zase tak snadno pokládat nepřestanu. Ostatně, divil bych se, kdyby jeho odpovědi na mé v řadě vyčkávající dotazy nezajímaly i někoho dalšího. A Peace jak s ním, tak i s tebou, příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

231831

04.11.2010 19:02

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Jestli se mohu vmísit

jansmith1984 193.?.?.?

Na jednu stranu vaším drsnějším způsobem [smích] a zároveň velice výstižně jste popsala paní Jarmilo, o co tady jde a jak to všechno sofistikovaně a zároveň pokrytecky a tragicky pomýleně funguje.

V zásadě jsou judaismus a všechny na vylůčnosti a pro MOC a peníze do těch správných kapes tj. na DUALISMU založené náboženské ideologie lidi rozdělující a přímo nebo podprahově využívají nástroj ovládání ovcí "Rozděl a panuj".

Je to obrovské téma, které ale patří mezy ty, o kterých za stávajícího Systému není tak nějak košér hlouběji hovořit a tak se i má snaha tento fenomén tady na Zvědavci rozebrat minula účinkem...[smích]

Uznávám, že to je pro zapouzdřenou lidskou mysl zmatečné téma. Na mé narážky a oslí můstky, které mohly debatu zahájit ostatní nereagovali a přítel a kamarád z největších, kterého raději nebudu jmenovat, odpovídat na dotazy, které k tomu směřovaly blahosklonně odmítal a nakonec z ní velice elegantně (i z pomocí editora, který mé snahy debatu nastartovat ustřihl) vykličkoval.


Nevadí, čas o těchto věcech v populaci svobodně hovořit se blíží (Robert Nohejl svými příspěvky patří mezi ty, kteří již začali) a pokud to díky nějaké manipulaci ovčáků bude fatálně znemožněno, tak Peace se všemi.


jansmith[smích]

231948

09.11.2010 13:50

Nové americké krédo: Moc má pravdu

původ

asdf 193.?.?.?

Zajímalo by mě docela, odkud pan Čertov vlastne pochází. Každopádně má výstižné jméno, jistě mezi tamními satanisty udělá výbornou kariéru..

232223

18.11.2010 13:16

Proč nebudu používat Student Agency

RE: Šestihodinová jízda?

F. A. von H. 193.?.?.?

Jestli to nebude spis "mezi slepymi jednooky kralem". Opravdu totiz neni tezke porazit v kulture cestovani Ceske drahy. 100 let nemyte pachnouci vagony jsou opravdu zazitek hodny 21. stoleti...

232581

02.12.2010 10:08

WikiLeaks – nastrčená organizace americké tajné služby

RE: dezinformačná kampaň CIA

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně jak píše jean.laroux.

Mimo jiné, pokud je pravda, co se dostává na veřejnost z minulosti a zejména dětství Juliana Assange, tak bych byl s tou náhlou anti-Wikileaks hurá vlnou opatrný.


"Profesionální" konspirátoři z řad plebsu, kteří hledají konspiraci i pod podpapírákem v lese a WikiLeaks je pro ně náhle nedůvěryhodný server by se měli seznámit s backgroundem Juliana Assange, v jaké atmosféře vyrůstal, kdo byli jeho rodiče a jak se oni osobně angažovali proti Systému a pokud je pravda co prosakuje, tak se nedivím, že Assagne nastoupil v dospělosti cestu, kterou mu svým příkladem vytýčili.

Že Systém a někým ovládaný mainstream pod tlakem reaguje jak reaguje je jen logický důsledek toho, co se děje. Informace není možno zatajit nebo ignorovat, internet nelze zatím ovládat. Jediná možnost je informace uchopit (jak se právě děje) a manipulovat s nimi (selektovat a dávkovat) podle potřeby a munstru (že by podle vzoru oblíbených Protokolů?..[smích]) sloužícího k ovládání povědomí masy.

Možná že nějaké pecky už uveřejněny byly, ale mainstream místo nich zveřejňuje jen diplomatický bulvár a podružnosti. Možná ale, že pecky (jako pojistka pro Assagne, aby jej fyzicky neodstranili) na své zveřejnění teprve čekají. Na druhou stranu varování ve formě obvinění a zatykače již bylo vysláno a v čase dále pokračují hektické kroky na zemi i orbitě k rozkrytí a umlčení WikiLeaks.

Uvidíme dál, nic jiného něž počkat, držet palce a pokud možno ve "svatém" zaujetí nevytvářet další kontraspy bubliny nám mimo zdravého úsudku stejně nezbývá...


jansmith[smích]

233601

12.12.2010 23:33

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: Blbečkové z D-fens zapomněli na jedno naprosto jednoduché řešení - jezdit podle předpisů!

193.?.?.?

Institut osoby blizke zustane samozrejme zachovan. Pokud provozovatel vozidla odmitne sdelit, kdo vozidlo ridil, dopusti se spravniho deliktu (nikoliv prestupku) s objektivni odpovednosti (nebude se zkoumat zavineni). Takovych tzv. jinych spravnich deliktu (typicky napr. na useku podnikani) je v nasem pravnim radu spousta a nikdo se nad tim nepozastavuje - v pravni teorii se argumentuje "spravedlivym rozlozenim rizika". Provozovatel vozidla ma proste vedet, co se s jeho vozidlem deje a ma dbat o to, aby s jeho majetkem nebyly pachany prestupky. Institut osoby blizke to nijak neohrozi, cl. 37 odst. 1 LZPS se navic tyka pouze trestnych cinu.

234112

23.12.2010 05:21

Symbióza vlád a korporací

hnus

asdf2 193.?.?.?

Tak tohle je naprosto jasny dukaz pro vsechny pochybovace, o tom kdo skutecne vlastni vlady a jakato trapna fraska ta tzv. demokracie je. Nezbyva nez doufat ze horlivi americane stihnou vsechny tyhle NWO zrudnosti zavest tak rychle ze az se to u nich s konecnou platnosti vse totalne zes..e, zbytek sveta se tomu stihne jeste vyhnout..

234751

31.12.2010 16:49

Na přelomu roku

RE: ad výše

jansmith1984 193.?.?.?

Zajímavý souhrn, Guru a díky za něj.


Jsem docela zvědav, jak na něj zareaguje (pokud zareaguje) potírač KC (katolické církve) HHBB, s přítelem a kamarádem mtk v závěsu.

Podle jejich vidění je situace přesně opačná. Nikoli Talmudisti (tj. ti, kteří se nesmějí jmenovat), ale zprofanovaná KC řídí celosvětovou politiku a lichvoekonomiku. Gojímům je třeba vnutit myšlenku, že to KC řídí/ovládá/ovlivňuje nevinné Talmudisty, potažmo za pravdu a lásku bojující sionisty...[smích]

Nástroje ovládání jako úrok a lychvu nevymysleli his-toricky ti, kteří se nesmějí příliš nahlas jmenovat, ale byla to KC samotná a ty, kteří se nesmějí jmenovat k tomu jako užitečné idioty pouze využila/zneužila. Možná proto zde HHBB tak často varoval před nebezpečím pogromů, aniž by explicitně zdůraznil, že pogromy se v historii lidské rasy (pro MOC a peníze do těch správných kapes) neděly jen vůči "vyvolenému národu", a navíc opomenul připomenout, že jeden "malý pogrom" se těmi, kteří se nesmějí kriticky jmenovat, posledních několik dekád děje vůči semitským Palestincům např. v Gaze.


Řekl bych, že tento rozpor "KDO je hlavou nebo krkem pyramidy" se táhne jako červená nit diskuzemi na Zvědavci od nepaměti a je docela zajímavé sledovat vzájemné argumenty, či protiargumenty stran. Tento od Gurua zase jednou vše hezky zesumíroval.

A do nového roku Peace se Zvědavcem i všemi lidmi dobré vůle,


jansmith[smích]

235254

11.01.2011 15:57

Kritická analýza trhu a ekonomické krize

RE: ad výše

jansmith1984 193.?.?.?

Další dobrý příspěvek, ve kterém Guru popsal jak se věci mají, ale co je důležité, narozdíl od "vzdychání" a akademického sofi-filozofování některých diskutujících, navrhl i co dělat.


Osobně bych podtrhl následující:

1 - Je třeba vzdorovat ZioNqacistům i na jejich "bitevních polích" - v byznyse, na trzích.
2 - Je třeba odhalovat jejich zločiny a nebát se je uveřejňovat.
3 - Požadovat vyváženost zpravodajství ve Státní televizi (ČT1, ČT2)...
4 - Požadovat vyvážené zpravodajství a proporcionalitu mezi funkcionáři a zaměstnanci. Kdyby polovinu všech funkcí v ČT zastávali Eskymáci, nezdálo by se vám to podezřelé? Proč se nikomu nezdá podezřelé, že polovinu tvoří milovníci Talmudu? Při posledním sčítání obyvatelstva jich bylo 0,03%, tak proč jich jsou mraky na každém strategickém místě?

Závěr: Neberte si úvěry na zaplacení dovolené, nekupujte jejich odpornou ZioNazi kultůru (filmy). Převálcujte je na trhu!!
Demaskujte je, pranýřujte jejich zločiny. Nevzdávejte se!

---


Už se těším na reakci Vojty49 nebo mtk (pokud přijde) a Peace s nimi.

jansmith[smích]

235850

31.01.2011 10:54

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

zmena kvuli zmene je blbost

xwa 193.?.?.?

nevim jak s nazvem, osobne bych to 'politicky nekorektni' beru jak takove sympaticke rypnuti az ironii vuci mainstreamu, takze kdyz uz zmena, mozna jen dat do tech uvozovek na podporeni tohoto smyslu, cimz pak bude i jasne ze nejde o nejakou samodiskriminaci [smích]
Co se barevneho podani tyce, tak to mi nadruhou stranu dost vyhovuje, jak jiz bylo receno mensi kontrast je prijemny pro oci a naopak cerne-bila kombinace je dnes vylozene bulvarni tuctova zalezitost. Nevidim zadny duvod proc originalni a neokoukany vzhled menit za genericky prefabrikat smrdici propagandou a bulvarem.

Pred nedavnem podobne argumentovali na serveru cdr.cz, pry jim zadavatele reklam radi at zmeni vzhled, ve stejnem stylu jako 'ostatni IT portaly', ze jim to zrejme na reklame vic vynese nebo co.. nevim jak to dopadlo, ale co z toho je ted, to je celkem hnus. Nemam rad kdyz weby zcela nelogicky meni vzhled jen proto aby se podridili jakemusi pofidernimu prumernemu stadnimu vkusu a prisli tak o svoji individualitu a tradici. Myslim ze zrovna tohle je zcela proti duchu a smyslu tohoto webu.
Takze spis bych udrzoval konzistentni vzhled nez neco menil jen proto aby byla nejaka zmena a aby se to zalibilo ovcim co jsou navykle na seznam, novinky a idnes.

237204

31.01.2011 11:01

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: Neměnila bych nic

xws 193.?.?.?

bila je v prirode defakto jen barva vybelenych kosti a snehu v zime, oboji do znacne miry spjato se smrti. Takze ano. A facebook smrt je, je to smrt vaseho soukromi.

237205

31.01.2011 11:05

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: Ad nekorektnost

xws 193.?.?.?

svetlezluty?? tak pardon, ale z toho je mi na zvraceni. Obecne je dobry duvod proc nepouzivat na podklad prilis barevne odstiny - po delsi dobe si na to oko totiz zvykne a adaptuje na to sve vnimani bile, takze mate rozhozene barevne videni a co se tyce vnimani jemnych odstinu tak i na docela dlouhou dobu a rozhodne ne jen na par vterin.

237206

01.02.2011 03:24

Americké impérium na Haiti: diktát a genocida

prilis paranoidni

xzx 193.?.?.?

To je sice hezke, ale tusi vubec nekdo jak by ty seismicke zbrane meli vubec fungovat? Napada me maximalne detonace nejake super gigatunove vodikove bomby primo v miste tektonickeho napeti, ale nadruhou stranu pochybuju ze by se tato myslenka z filmu 'Superman' opravdu dala realne pouzit. A s HAARPEM co za vsechno muze na me nelezte, to je jeste vetsi blbost.

Nebude jednodussi proste predstava ze katastrofa byla prirodni, a USA proste jen vyuzili prilezitosti (pricemz pro takovy scenar jiste plany jiz davno meli kdesi v tajnych suplicich pripravene a tudiz ihned vyuzitelne)?

237280

01.02.2011 22:38

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

RE:

zzz 193.?.?.?

jde uz do prdele se spojityma nadobama, kdyz tohle vidim tak se mi pred ocima delaji rude mzitky.
kdyz uz, tak SPOJENE NADOBY !!!!!!!!

tj nadoby, v nich je pak diky tomu spojeni pri plneni stejna hladina kapaliny a nelze tedy vysusit ci naplnit jen tu jednu aby to soucasne nevysusilo ci nenaplnilo, obecne tedy neovlivnilo, i tu druhou.

237405

19.02.2011 18:13

Cesta do Argentiny

RE: Dobra destinacia...jen pozor na Janomamy!

jansmith1984 193.?.?.?

Vojto, na co se s udiveným výrazem evolucionisty ptáš zde bylo na Zvědavci v jiných souvislostech několikrát vysvětleno.


K tomu co napsal karel4u, ve zkratce:

Živí tvorové (i lidé) se evolučně vyvíjejí. V případě lidí, z primitivních forem (mezi které patří i domorodé, moderní civilizací nepolíbené pralesní kmeny), se učením a předáváním zkušeností vyvíjejí ve stále civilizovanější a empatičtější lidské bytosti. Může se stát, že vlivem okolností v některých komunitách vývoj ustrne, jinde akceleruje.

Od svých zvířecích předků převzali lidé jejich animální pudy a instinkty a těch se na své cestě k rozvinuté lidské bytosti pomalu zbavují. Mezi ty animální pudy a instinkty patří TAKÉ TO TEBOU zmiňované vraždění, což je výrazem lidské !NEVĚDOMÉ! snahy dominovat a ovládat - jistě dostatečně účinně podporované některými domorodými šamany coby pohanskými ideology.

Naše doba (posledních několik tisíc let) funguje analogicky s tím rozdílem, že je díky absorbovaným zkušenostem částečně kultivovanější a roli šamanů převzali ideologové monoteistických náboženství v čele s judaismem (a jeho torou a talmudem, které zajímavým způsobem reflektují i Protokoly sio-mudrců). Rozdíl je i v tom, že přibývá lidí, kteří tyto a jiné farizejské snahy pro MOC a peníze do těch správných kapes (nejen sionistů, ale i jiných náboženských ideologů a mafiánských zájmových skupin) začínají rozkrývat a své poznatky, díky moderním technologiím, mnohem účinněji předávají dál.

Stále více lidí se tzv. odpojuje, vydává na cestu osobního růstu (mimo dříve nevědomě přijímaný krysí závod pokrytectví a hrabavé úžery Zlatého telete) a začíná vnímat jiné hodnoty než ty, které ovcím sofistikovaně a podprahově vnucuje pro ZISK a "nekonečný růst" [smích] někým podporovaná a financovaná, z 90% prolhaná, reklama.

Vliv těchto a dalších manipulačních a deformačních nástrojů ovládání mas (mezi kterými má privilegované místo osvědčená metoda: ROZDĚL A PANUJ ) vývoj ke spravedlivější a humánní společnosti samozřejmě zpomaluje.Stačí ti to v této zkrácené a zjednodušené formě Vojtěchu? Nebo se jako v naší dávné debatě o zločinech sionistů na okupovaných území Palestiny (jako správný akademik) opět pokusíš o nějaký skluz jinam.

A Peace s tebou, příteli a kamaráde,

jasmith[smích]

238315

19.02.2011 19:23

Teď je to na Íránu

RE: Asi jeden z duvodu

jansmith1984 193.?.?.?

Nemyslím si, že např. to, co se stalo v Tunisu, Egyptě atd., někdo vymyslel a zrežíroval.

Spíše doba nazrála a někdo v zoufalství, tím že škrtl sirkou, rozhýbal masy...

Zejména mocní u globálních vesel se podle mne snaží situaci zvládnout ex post, více či méně úspěšně se pokoušejí dohnat zpoždění a samozřejmě náhle vzniklé obtíže (jako už tolikrát v minulosti) přetavit v konečný benefit - neboli dále "prodat" v souladu se svými tzv. vyššími zájmy/plány.

Tímto chci říci, že si nemyslím, že velké společenské změny (jak se domnívají někteří zdejší ctihodní pisatelé) nemohou vzniknou NIKDY zdola.

Podle mne mohou, tj. za neočekávaných okolností mohou nastat i bez vlivu ovčáků.. Otázkou je, kdo, jaké síly a s jakými záměry (a jak úspěšně) se chopí iniciativy následně a jak jsou ti kteří kvas ZDOLA nastartovali silní a zda-li se od ovčáků nechají posléze zmanipulovat a odklonit od původních záměrů.

jansmith[smích]

238319

21.02.2011 00:48

Revoluce, které nebyly

pěkné

ahab 193.?.?.?

pěkné, Kellerové a tísňová nevládní agenda nás zachrání

238382

21.02.2011 20:24

Vivat Disent!

RE: až lidé

jansmith1984 193.?.?.?

A - Ano, drfie, máš pravdu [smích], GENERALIZACE (zevšeobecňování) je základním nikoli principem, ale projevem lidského myšlení/vnímání - a proto je tak účinně využívána k podprahové manipulaci nevědomých lidí/oveček...[smích]

B - Možná nevědomě, možná záměrně se mýlíš. Ti konkrétní lidé jsou naopak VELMI důležití a proto je snaha jejich existenci a ZODPOVĚDNOST zamlžovat a v určitých zvláště "choulostivých" případech jejich odhalování kriminalizovat.

K tomu, aby nebylo možno o těch zvláště hájených členech klanu Ovčáků a Servisních Elit kriticky hovořit slouží například nálepkování antisemitismem a když je nejhůř, tak se jejich záměrně destruktivní zásahy do chodu zařízení, které se zove "stát" (a zvláště ten sociální) omluví politickou odpovědností, která je v očích farizejů trestněprávně nepostižitelná.

Princip neadresnosti a zamlžování odpovědnosti také umožňuje jejich snadnější střídání ve funkcích, kdy někteří (ti zvláště košér "úspěšní" ) jsou za "trest" přesunuti na vyšší post, za vyšší plat nebo dostanou alespoň dobrou trafiku. Jen málokdy je mouřenínu, který splnil vyšší zadání, toto privilegium košér trafiky upřeno a je jako oběť předán světské spravedlnosti, a to i proto, že se vliv nebo skutky takovýchto KONKRÉTNÍCH figur, za pomoci mediálních lokajů a nástroje matení GENERALIZACE, znepřehlední.

Příklady si najdi sám a nemusíš hledat daleko, česká podnikatelsko-politická scéna je ti k dispozici. Jinými slovy, nevymlouvej se, že poskytovaní konkrétních faktů a jmén je práce jen pro investigativní novináře (zvláště, když mnoho z nich pracují jako lokajové Systému), protože pokud jako drfie píšeš zde a jinde své názory, jsi také takový malý investigativní novinář..[smích]


Mýtickým státem, který by rádi ořezali, (nikoli konkrétními farizeji a lokaji v jeho vedení) se ohánějí zejména neoliberálové, kleptokrati (a ovce, které v ně pro svou tupost shlížejí), to jest síly, které potřebují pro sebe a své kamarády protlačit privatizaci veřejných majetků a dojení zdrojů do těch správných kapes, a to dle košér podnikatelského hesla: ZISKY JSOU SOUKROMÉ a ZTRÁTY VEŘEJNÉ.

Generalizace slouží i k tomu, aby byl běžný občan zmaten a jako správná ovečka nepochopil která bije, koho má ve vlastním zájmu podpořit a vice versa.


Děkuji, že jsi poodhalil své postoje a proč zde přispíváš a Peace s tebou, příteli a kamaráde,

jansmith[smích]

238413

21.02.2011 20:34

Vivat Disent!

RE: až lidé

jansmith1984 193.?.?.?

Blbost drfie.

Stát by bez občanů neexistoval a proto stát jsou občané. Je to stejné, jako bys prohlásil, že rodina Moutelíků není mamka Jaruna, taťka Pepa a děti Šárinka s Petříkem, ale štítek na dveřích do bytu ve kterém žijí..[smích]

A Peace s tebou,

jansmith[smích]

238414

22.02.2011 09:36

Vivat Disent!

RE: až lidé

jansmith1984 193.?.?.?

Nedivím se Vojto, že se s drfiem pohybujete názorově na podobné vlně a to i pro tvé tvrzení, že lidé (podprahově všichni) jsou podle tebe, cituji: nespolehliví, úplatní a chamtiví. Takže GENERALIZUJEŠ (zevšeobecňuješ). Já třeba takový jak podsouváš nejsem a co ty??..[smích]


A omlouvat se nemusíš.
Tvoje omluvy na polemiku ve vlákně: Cesta do Argentiny, budou podle mne stejně upřímné, jako akademicky učesaný styl, se kterým tady vystupuješ a tak není nutno, aby sis dělal násilí...[smích]


Opět pokládáš nové dotazy, místo toho, aby ses vyjádřil k dřívějším, tobě adresovaným námitkám. Dodržuješ metodiku tzv. "skluzu" (klouzání), a jak dalece tak činíš dle metodiky košér manuálů nebo z vlastní iniciativy je irelevantní.

Jak se ti líbilo mnou odkazované video s Madlenkou Olbrajtovou (Korbelovou)? US bojovnicí za pravdu, lásku a demokracii židovského původu? Nějak si se zapomněl k němu a USraelskými E/elitami vylhané agresi do Iráku vyjádřit, akademiku. A můžeš si přidat agresi do Jugoslávie (co by tzv. humanitární bombardování) posvěcené nejen Madlenkou (přítelkyní Hašima Tačiho - bojovníka za pravdu, lásku a srbské orgány z Kosova), ale i jejím kamarádem exprezidentem Venouškem Havlů, a jako "jahůdku" přidat situaci v koncentráku s názvem Gaza nebo protesty ve Wisconsinu.

Ale kdepak, ty raději sklouzneš ke Kadáfimu a jeho synům a pátráš, jestli jsou diskrétními/servisními elitami nebo komu slouží. Abys mne špatně nepochopil, nic proti tomu. I to je téma k debatě. Ale až potom, co dostatečně JASNĚ vyjádříš svá stanoviska k Madlence s Vašíkovi.

Takže studuj, nejraději nezávislé analýzy a zdroje informací, tady máš jeden k nakouknutí Blízký východ bez USA? a Peace s tebou,


jansmith[smích]

238435

23.02.2011 03:31

Šokující svědectví bývalých příslušníků izraelské armády

cemu se divite

xyzz 193.?.?.?

Takhle to dopada kdyz si jedna 'rasa' mysli ze je vic nez ta druha. Neni nahoda ze se zidi ted k palestincum chovaji podobne jako (zpocatku) nacisti k nim. Schvalne kde tohle skonci.

Jinak je tez zajimave jak to cele funguje. Nejvyssi mista nejen ze o tom vi, ale cele to organizuji. A to samozrejme typicky po zidovsku - neprimo a zakerne, tj. ne ze by vydavali detailni rozkazy pro vsechny vojaky, ale proste se jen rozhoudnou jiste projevy nepostihovat tak jak by se melo. Prirozeny vyvoj a vyber v chovani pak vede k tomu ze nejprve se takto zacnou chovat ruzne nasilnicke povahy a jim podobni (kterych je v armade vzdy dost), pote co zjisti ze jim opravdu zadne postihy nehrozi se jich takto zacne chovat jeste vic a systematicteji, a posleze je k takovemuto chovani donucena tlakem okoli (peer pressure) naprosta vetsina a stane se z toho standard. Podobne jako kdyz nechate zpustnout zahradu, aniz byste museli vysadit jediny plevel, staci nedelat nic ('netrestat') a zachvili je ho stejne cela zahrada plna. Az na to, ze v takovem pripade je jasne ze zahradnik je hovado a mel by byt vymenen. Zajimave ale je ze u politiku a obecne tech vyse postavenych se toto z nejakeho duvodu promiji..

238486

kaku je sasek a soumen, vicemene ideologicky popularizator teorie superstrun kterou uz dnes, s vyjimkou par fanatiku nebere nikdo z teoretickych fyziku vazne (prinejmensim ne jako kandiata na 'teorii vseho' je to proste jen pomerne komplikovana matematicka kreace v ne zcela zrejmem vztahu k fyzikalni realite.).
Takze mi to prijde ciste jako pokus o zviditelneni, zrejme jeho 'popularizacni' aktivity uz tolik nevynaseji. A samozrejme jeho kvalifikace ho v principu neopravnuje k vynaseni detailnich soudu o havarii, jednak neni na to vylozene specializovany odbornik (coz by sice mozna u hrubych a kvalitativnich odhadu tolik nevadilo), ale hlavne nema k dispozici zadne detailnejsi informace, vari taky z vody (no pun intended..).

Na cernobylsky scenar je casu dost, tak daleko situace ani zdaleka nedospela.

239822

Ale vždyť přece nic není absolutně bezpečné! Kdyby jen ostatní průmyslová odvětví na tom byla také tak jako ta jaderná.. Chemický průmysl nikdo nepostihuje za ty jedy co máte v potravě atd.. to je takzvaně 'normální'. I z hlediska počtu obětí jsou jaderné havárie naprosté NIC. Když vezmu v úvahu kolik lidí ročně jen u nás zabijí řidiči.. ale to je zřejmě také 'normální'. S touto logikou byste musel zakázat veškerou automobilovou osobní dopravu (ne že bych byl jako náruživý cyklista proti..)

239823

20.03.2011 17:18

Vybombardovat Libyi. Čtvrté dějství celosvětového cirkusu

RE: Tady se musím trochu zastat USA a jejich nochsleddů.

zzzx 193.?.?.?

kaddafi jako druh hitlera? HA HA HA HA ha ha ha ha... asi tak jako Milosevic v 90'letech ne? Prosim vas, pokud uz chcete demonizovat, tak to delejte inteligentneji, to prirovnani k hitlerovi je uz skoro tak trapne jako obvineni z pozirani nemluvnat. Zvlast tady na zvedavci vam na to nikdo neskoci..
A jestli to opravdu myslite uprime, tak si schvalne prectete tu jeho zelenou knihu (http://www.ulozto.cz/3248205/zelena-kniha-zip), a myslim ze budete prekvapen jake ma tento 'druh hitlera' ve skutecnosti nazory. Nerikam tedy ze se tim v praxi vzdy dokonale ridi, ale myslim ze i kdyby z toho implementoval jen desetinu, tak je to porad lepsi nez to co mu tam 'dymy demokracie pravdy a lasky' chteji nacpat ted.

239889

27.03.2011 19:53

Intervence v Libyi: Hnaná ropou nebo humanitarismem?

RE: Zajimave cteni - koalice utocniku je pred rozpadem

jansmith1984 193.?.?.?

Ptáš se hábečko, příteli a kamaráde, jestli K.Schwarzenberg lže.

Samozřejmě, že nelže, ale jako správný farizej ani neříká pravdu. Ptáš se, jestli Schwarzenberg lže, když říká, že je, cituji: "římský katolík"?

Dobrý dotaz..[smích]

V této souvislosti je zajímavé, že v hodnotovém desateru béčka ODS, strany Kalouska a Schwarzenberga TOP09, strany, které je kníže předsedou se píše, cituji: "TOP 09 je konzervativní politickou stranou, jejíž ideový program vychází z evropských tradic křesťansko-judaistické kultury.". Hodnotové desatero TOP 09

Proč myslíš, že tam křesťan Schwarzenberg má za pomlčkou judaismus? A to nechci explicitně připomínat notoricky známý fakt, že křesťanství a islám vzniklo jako béčko judaismu, ze kterého tyto dvě mladší náboženské ideologie (po likvidaci Ježíše a překroucení jeho učení např. obráceným farizejem a později hlavním křesťanským ideologem Šaulem z Tarsu) povstaly.

Takže, podle ovoce poznáte je hábečko (sorry BéeNko) a Peace s tebou.

jansmith[smích]

240531

27.03.2011 22:08

Intervence v Libyi: Hnaná ropou nebo humanitarismem?

RE: Zajimave cteni - koalice utocniku je pred rozpadem

jansmith1984 193.?.?.?

Tebe ty jinotaje a sofi náznaky od dob našich disputací blahé paměti ještě nepřešly hábečko? ..[smích]

Nevadí, baví mě, i když disputér tvých kvalit, coby skalní kritik KC (katolické církve), ale paradoxně souběžný advokát siomafií by nemusel používat podobné metody práce, jako metody práce těch které kritizuje, či na druhou stranu metody práce těch kterým poskytuje krytí (viz. siobankstermafie R&R Ltd).

Žeby ti nick HHBB přestal vyhovovat a bylo nutno jej po vzoru farizejů, kteří mění jména jako ponožky vyměnit za jiný, Bořivoji? ..[smích]


Ať tak či onak, jsem rád, že schvaluješ tezi: "Podle ovoce poznáte je" a bylo by docela zajímavé se dozvědět, zdali stále držíš katolicko-judaistickou tezi, že "Pravda není pro všechny"?!?!?

Nebo má Bořivoj oproti HHBB jiný názor? A Peace s tebou, příteli a kamaráde,

jansmith[smích]

240542

30.03.2011 02:34

Izrael vyhrožuje jednostrannými kroky, pokud OSN uzná palestinský stát

freudovské přehlédnutí

zzz 193.?.?.?

docela mě zamrazilo když jsem na ten titulek pohlédl, a zřejme v důledku přehlédnutí i na ten pod ním místo toho četl:
'Izrael vyhrožuje jadernými kroky, pokud OSN uzná palestinský stát'
že by se mi podvědomí napojené na globální spirituální mysl snažilo cosi sdělit?
[zmaten] [velký smích] [oči v sloup]

240714

07.04.2011 08:22

Je naše země připravena na výrazné změny?

RE: zajímavý článek, který se skoro dotýká prapodstaty problému

jansmith1984 193.?.?.?

Citace: "ti "ročildi" maj vkus skoro jako KC, to se musí nechat, ČÍM TO..."

Heureeeka, odpověděl sis sám hábečko (sorry, Bořivoji)..[smích]


A Peace s tebou,

jansmith[smích]

241220

08.04.2011 19:56

Znovu otevřený dopis exprezidentovi Václavu Havlovi

RE: havel

11 193.?.?.?

Ano, Havel to řekl Bushovi asi takhle:

Lokajík v akci [smích][smích][smích]

241338

12.04.2011 21:30

Otevřený dopis izraelských občanů české vládě

RE: kde je pravda???

jansmith1984 193.?.?.?

Zapomněl jsi doplnit, co tím postem chtěl básník říci hábečko, příteli a kamaráde a jak to souvisí s předchozí debatou o dvanácti izraelských kmenech, které stojí za symbolikou znaku EU a jak to souvisí s tím, který bankéř "dal ze svého do placu" budovu Valného shromáždění OSN v NY. Ale nevadí, z tvé strany obvyklý přístup..[smích]


Pro vysvětlení ostatním čtenářům, jak se do výplně hábečkova okna dostalo dvanáct žlutých hvězd na modrém podkladu v kruhu je zde malý oficiální komentář:

"The stained glass window placed at the centre of the chancel is contemporary and was given by the Council of Europe in 1956 to replace the old one which was destroyed during the Second World War. It represents the Virgin dressed in blue. Seated on her lap, Baby Jesus wears a red outfit (a symbol of royalty) and in his hand he holds a lily, emblem of the city of Strasbourg. The upper part of the stained glass window features the flag of the European Union: twelve gold-coloured stars on an azure blue background.

At the heart of the chancel are twelve busts, representing the Twelve Apostles. Contrary to custom, the apostle taking the place of Judas, Matthias, is himself replaced by the Apostle Paul".Mimochodem pro začátečníky, svatý apostle Paul/Pavel, co by jeden z hlavních ideologů vytrimovaného křesťanství byl po odstranění nepohodlného Ježíše (nikdy se osobně nesetkali), před svým údajným obrácením na křesťanskou víru, kovaným talmudistou, horlivým farizejem a hubitelem nových křesťanů. Jak asi výsledná víra pod jeho kosher zásahy mohla nakonec vypadat, že?!?!

Není tudíž náhoda, že se symbolika dvanácti židovských kmenů nachází na okně gotické katolické katedrály a Peace s tebou Bořivoji,


jansmith[smích]

241655

12.04.2011 22:20

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

RE: dufam ze stwora skonci v base

jansmith1984 193.?.?.?

Svatá prostoto......

Neujela ti ruka a nechtěl jsi místo HNUS napsat HUS, sudco?..[smích]

Podle legendy, slova Sancta simplicita pronesl smířeně Jan Hus, když uviděl starou ženu, kterak na hranici, na které se ho chystali pokrytci upálit, přikládá polínko. Paradoxně mu na hranici přidávala osoba z lidu, kterých zájmy ve jménu Pravdy a spravedlnosti celý život obhajoval.

Co říkáš, to jsou paradoxy, a Peace s tebou, sudco,

jansmith[smích]

241661

22.04.2011 13:46

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: K programu

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře popsané Oracle, vidím to taky tak. Už sem to psal jinde. Obě skupiny JEDNA BANDA jsou, banda ve které si dvě hlavní frakce naoko konkurují a víru (podle nich jedinou pravou) ovečkám, jako správné s.r.o, poskytují ve stylu: pro MOC a peníze do těch správných kapes.

Můj starý přítel a kamarád Hábečko (poslední dobou se podepisuje jako BéeNko) je až legrační svým sofi zastáváním se hebrew větve a z tohoto pohledu nevyváženými výpady proti KC, kdy ať již nevědomě nebo zcela plánovitě poskytuje talmudistům (dnešním sionistům) v očích zmatených čtenářů nebo lokajů Systému krytí. Připomínám, že KC tímto neobhajuji, protože si to farizejové v jejím vedení na základě skutků (nikoli vzletných slov) podle kterých poznáte je, plně zaslouží)..[smích]

Nesmíme také zapomínat na třetího do party (další frakci jedné bandy), kterou jsou islamisté, tj. další hlavní monoteistické náboženství vzešlé z deformovaného judaismu. Všechny tři tyto hlavní náboženské frakce manipuluje ve jménu svého jediného Boha naivními a vystrašenými věřícími a navíc páchají zločiny proti lidskosti.


Těžko říci, jak to tehdy všechno bylo. Jestli to sv.apoštol Pavel (dříve farizej Šaul z Tarsu) myslel s křesťanstvím upřímně nebo pracoval na objednávku pokrytců, ale každopádně smysl křesťanství (jako hlavní spisovatel a ideolog) od původního Ježíšova záměru odklonil a přizpůsobil mateřské hebrew ideologii i tím, že jasně neodmítl tezi pokrytců, že PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY.

Právě pro tuto tezi, kterou zde někteří zvědavci dokonce obhajují .[smích], náš svět vypadá tak jak vypadá a dokud nebude tato LEŽ odmítnuta, situace naší civilizace se nezlepší, v horším případě přispěje k jejímu zániku.

A i když se to naším kámarádům Jakubovi nebo abc nebude líbit, tak na závěr rád podepisuji tvou větu, cituji: "Ani jedno z týchto skupín nemá (morálnu) autoritu pre mňa." a PEACE se všemi.

jansmith[smích]

242444

22.04.2011 18:25

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: K programu

jansmith1984 193.?.?.?

Jestli je to opravdu tak, jak píšeš aristokrate, cituji: "se tvůj přítel nikoho nezastává (ostatně proč by to dělal)", tak je to jedině dobře...[smích]

Osobně bych si ale tak jistý nebyl, stačí si projít zpětně diskuzi a zejména ve starších vláknech. Jinak, vyhmátl si to, celý rozpor stojí na problému, KTERÁ z těch větví není tedy tak podstatná a která právě NAOPAK.


Moje varianta (narozdíl od verze hábečkovy, že podstatnější a s většími kopyty je KC) říká, že zde není podstatného rozdílů. Za základ křesťanství sloužil judaismus a tedy ideologové a zájmové skupiny talmudistů (dnes sionistů) jsou na vzniku a fungování křesťanského náboženství přímo (viz. oblíbenec Šaul) zainteresováni.

Důležité je také upozornit na fakt, že pokrytectví není produktem křesťanství, ale jako s nástrojem ovládání s ním operuje už předchůdce křesťanství, tedy opět ulhaný moneteistický judaismus (viz. jeho sobecká ideologie jediného Boha jen pro vyvolené).

Výsledkem je stav naší civilizace dnes, kdy je lež a pokrytectví naoko odsuzovaným, ale ve skutečnosti běžným mocenským a vztahovým nástrojem mezi lidmi, národy, státy, diplomaty, firmami atd. (Přesně dle farizejské teze: PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY) a co je zajímavé, jedním z hlavních přenašečů těchto amorálních komunikačních metod jsou talmudisty a sionisty z 90% vlastněna globální média (oblíbenec Murdoch). A nejen média, ale i bankovní a finanční sektor tedy oblíbená R&R Ltd mafie. Je to chamtivost a pocit vyvolenosti daný židovským (chazarským) E/elitám a ovečkám torou a talmudem (a nikoli vliv jinak stejně pokrytecké KC), že se tito lidé takto chovají nejen vůči sobě, ale hlavně vůči nežidům (gojům). A když příjde odplata, tak ublíženě a pokrytecky skučí, kříčí a - inkasují.

(VTIP: To nebyla žádná vražda pane vyšetřovateli. Bodnu do kabátu a on v tom byl chlap .[smích] - narážka na akce sionistů v Gaze nebo proti humanitárním konvojům v mezin.vodách, viz. "obrácený" Goldstone)


Jsou jako sourozenci v pubertě (potomci jedné matky), kteří se nemají rádi, ale když přijde na lámání chleba, tak pro MOC a peníze do těch správných kapes v oblbování a odrbávání těch, kteří se neumí účinně bránit, spolupracují.

A Peace s nimi.

jansmith[smích]

242456

03.05.2011 22:08

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Cui bono?

jansmith1984 193.?.?.?

Ano Lin, velice dobře napsané.


MLČENÍ nebo nešíření pravdu odkrývajících in-formací ZNAMENÁ SOUHLAS, stejně jako zahodit hlas při volbách znamená v souč.podmínkách ČR umožnit pokrytcům nástup ke korytům. Krásně o tomto fenomenu (v lepší společenský status doufajícího, ale zblblého plebsu) píše sociolog Keller.

Opakuju se, ale jedině AKTIVNÍ přístup může změnit něco k lepšímu a proto i odvěká snaha E/elit (nejedná se pouze o uslintané nábož.establishmenty) učinit z lidí poddajné, pasivní (vystrašené) adorující ovečky nebo jako náhradní variantu ovečky natolik rozlobené a znechucené, že upadnou do pasivity a zpacifikují se samy...[smích]

Pokud 1. možnost - adorující (milujte Bohem stanoveného panovníka, neoliberálního politika) cíl nesplní a probouzející se lidičky (které začínají být na manipulaci imunní), na ní více nezabírají, je připravena právě 2. sofi možnost.


V naší tzv. demokracii záp.stylu (založené na pokrytectví a kde se výsledky voleb ovlivňují shekely v těch správných kapsách) jde o to, aby šli volit jedině ti voliči, kteří volí S NÁMI a ty voliče, kteří by svým hlasem mohli NÁŠ CÍL, posílením OPOZICE, ZHATIT, různými skandály a brainwashingem natolik znechutit, aby zůstali doma nebo hlas jinak zahodili.

Tento systém funguje perfektně a jen díky němu se v ČR v posledních letech dostaly OPAKOVANĚ k žezlu farizejské síly, které lžou kudy chodí a následně si vytřely (a ještě vytřou) pozadí i s těmi, kteří je "státnicky" nevolili.


Jsou to právě tito tzv. akčňáci mezi námi [smích], a to i zde na Zvědavci, kteří správně naštvaní a znechucení nevolili nikoho a kteří svými, pro funkční OPOZICI, chybějícími hlasy svou pasivitou dosadili do křesel farizeje a "komiky" trojkoalice, jako svazáka Nečase, katolického seškrtávače ovcím Kalouska, spícího pravdoláskovce Schwarzenberga, patologa Hegera, Johna, Kočí, Drabka, Vondru, Drobila atd atd. atd. všechno lidi, kteří nyní velmi silně ovlvňují akčňákům budoucnost. Za svou "bojovnou" pasivitu budou nyní ODMĚNĚNI 100korunou za den hospitalizace, pravděpodobně doživotním povinným sponzoringem soukromých penzijních fondů, různými v rozporu s právem retroaktivními zásahy do rodinných rozpočtů a dalšími chuťovkami, které mají v Systémy FIAT money dopomoci kosher bohatým na úkor chudých ještě více zbohatnout.

Závěr? Jedině AKTIVITA nikoli pasivita FUNGUJE a jak píše Lin, je třeba minimálně lidem v okolí, cituji: "poskytovat informace, které máte (pokud o to stojí, samozřejmě). ...pomoci orientovat se v událostech a jejich vyděšení mírnit. Pak se můžou i oni sami naučit, jak si dát dohromady "a" s "b".

Pokud ani toto minimum neuděláme (mimo to, že nevyužijeme své volební právo a na protest i pro KSČM), svůj otrocký osud v maštalích svých ovčáků si plně zasloužíme. A Peace se všemi,

jansmith[smích]

243281

08.05.2011 21:14

Třetí obhajovací řeč

RE: Já osobně už nepochybuji.

jansmith1984 193.?.?.?

Ahoj Médo, zdravím tě příteli a kamaráde. Už si mi tady chyběl a nedivím se, že si to nevydržel a přišel hábečka (který se po krátké epizodě coby BN-ko zase vrátil ke svému pravému nicku) podpořit.

S tím trestním oznámením si děláš legraci nebo to myslíš, s tvrzením, že jde st.zástupcům prodlužováním procesu pouze o peníze, vážně?? ..[smích] Nebo si myslíš, že to v pokryteckém Systému, který je záměrně nastaven ve prospěch vyvolených křiklounů (kteří se nesmí jmenovat a nahlas kritizovat a sedí na strožocích peněz), má nějaké trestní oznámení naději na úspěch?

Píšeš, že, cituji: "o židy nejde", nasazuješ společně s HHBB a třetím vzadu mtk na KC a přitom si jsou obě struktury rovnocenné a o židy rozhodně jde. Obě skupiny manipulují prostými lidmi stejně, jedna vzešla z druhé, mají stejného jediného Boha a řídí se dodnes deprivantským Starým zákonem, byť to kvazikřesťané s prohlášeními o pravdě a lásce popírají.

Nechci ti radit, příteli, ale brzdi [smích], aby si později nemusel tyto diskuze zase zhrzeně opustit. A Peace s tebou.

jansmith[smích]

243752

23.05.2011 12:20

Třetí rozsudek okresního soudu

Podjatost experta

Roman Straukan 193.?.?.?

Zkuste podat námitku pro podjatost Zbořila.
Nemůže vypracovávat expertní nezávislý posudek příslušník národa na svůj národ.

244568

11.06.2011 20:13

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Odpověď vlastně NIKDE, Hade????? To myslíš vážně?? Teď jsi zase zarazil ty mne, příteli a kamaráde.[smích] Očekával bych od tebe, jako od člověka, který na cestě osobního (duchovního) růstu postoupil MNOHEM DÁLE než běžný průměr, větší schopnost koncentrace na psaný text a také schopnost ODOSOBNĚNÍ. Asi opravdu reakce spoludebatérů (jak si dříve poznamenal) pečlivě nečteš, protože odpověď (kterou hledáš) je v mém předchozím předposledním odstavci. Jestli tě uspokojí nebo nikoli je další věc.


Legrační na debatě s tebou je, že pokud ty prohlásíš, že můj příspěvek je pro tebe příliš těžký a plný balastu a že mu tudíž zřejmě nerozumíš, tak je to u člověka tvých kvalit (relaxacemi a meditacemi zaneprázdněného poutníka) vlastně výraz ctnosti či přednosti. Pokud bych se ale já vyjádřil o tvých příspěvcích ve stejném duchu (že jsou pro mě těžké nebo že je nečtu), byl bych u tebe za mameluka, který k pochopení tak duchovně hlubokých myšlenek ještě nedozrál. Nebo to tak není, Hade??..[smích]

Ale nic ve zlém, příteli. Docela dobře VNÍMÁM o co ti TADY v debatách JDE (fandím ti, tvé příspěvky sleduji silently dlouhodobě a jsem vlastně tvá krevní skupina). A že jsem tě maličko popíchnul?? Můžeš to brát jako zapůsobení "malého tyrana", za kterého bys měl, pro urychlení cesty vnímání, "vyšší inteligenci" naopak děkovat, protože pokud bys jej neměl, musel by sis jej někde zaopatřit.

Každopádně tě ctí, že jsi odpověděl (i když nepříliš nadšeně) na můj "return" obráceného dotazu, protože tvůj souznělec hábečko, který sám sebe jistě také počítá mezi High level diskutéry, to (jako jistě férový člověk a v jistém smyslu zdejší guru) kupodivu nedokázal. A to, ať už si to kdo přebere jak chce, o něčem vypovídá...

Závěrem, díky za ceduli, kterou si omylem přibil na vrata, která jsou naopak otevřena a končím ukázkou (v závěru) pozitivního dialogu mezi dcerou Helenkou a otcem Svěrákem z filmu "Vratné láhve" (0:28:20):

"Tati, ty nevěříš na konec světa, viď?"
"Moc ne."
"Ale počkej až to přijde. Ty budeš pěkně zaskočenej."
"Helenko, ty bys nemohla chodit na nějaký veselejší přednášky? Nebo s kamarádkou zajít na víno. Postěžovat si. Holčičko?"
"To bude dobrý (tati), ďábel slábne."


Ber to jako narážku na to, že někdy je lepší brát věci s nadhledem a že se občas vyplatí i sestoupit mezi "dělný lid" a jeho, nikoli virtuální, problémy. A Peace s tebou, Hade, také s hábečkem i všemi ostatními, příteli,

jansmith[smích]

245836

11.06.2011 20:39

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Nevadí hábečko, ty si napíš hadice, já si napíšu matice ..[smích] a život jde dál.........

To, že na nepříjemné a pro tebe kontroverzní dotazy neodpovídáš je už folklór, příteli a kamaráde. A je mi jasné, že "malý tyran" (jak sem níže v jiné souvislosti popsal Hadovi), který se nedá sofi udolat a míří do sfér pochybování, za které (pokud se týká naších polemik) jistá kosher entita uděluje nepohodlným klidně 3 a více roků vězení, je pro tebe těžko stravitelný.

A co se týče těch modrých plků, se kterými sis dal takovou námahu, tak díky za ni... Ale příště (až ti to opět nedá) by bylo lépe, pokud by sis dal námahu i s reakcemi na námitky a fakta z oblasti, za které tví sio-talmudističtí chráněnci nadělují přidrzlým ty "3 roky" vězení natvrdku.

A Peace s tebou i s tvým časem. Tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

245840

17.06.2011 18:36

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

jansmith1984 193.?.?.?

Oprava odkazu na Zelenou knihu:
Kaddafi - Zelená kniha

246284

19.06.2011 11:57

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

jansmith1984 193.?.?.?

Je to trochu jinak, paní Jarmilo. Není pravda, že vaše názory nepřijímám. Naopak, příjímám je (respektuji je), ale to nemusí nutně znamenat, že se všemi i souhlasím..[smích]

V mnoha jiných názorech jsme za jedno, ale v záležitosti účasti nebo neúčasti ve volbách se neshodneme. Vy jste ve stádiu, kdy nevěříte NIČEMU a NIKOMU, jenom sama SOBĚ (generalizujete - všichni jsou pro vás skrytí agenti nebo illuminati - NWO lokajové) a to je definitivní vítězství vašeho ega. Ač jste, pokud se nemýlím, ateistka, připomínáte mi věřící, kteří se izolují od jejich každodenní reality (uzavírají se do svého nitra) a věří, že to je cesta jak změnit sebe sama a tak snad změnit (za následné pomoci vyšší moci, univerza nebo nějakého náboženského mesiáše) i svět kolem sebe.

A opět je to Pravda jen napůl. Ke změně sebe sama takové usebrání (dosažení vhledu) STAČIT může (záleží na mnoha předpokladech), ale aby to stačilo na změnu i světa kolem, to je MÁLO. Takoví věřící totiž nevidí, že hned potom musí následovat i moudré a aktivní činy navenek, které chod společnosti v rámci možností pozitivně a po praktické stránce ovlivní. Váš problém je, že nejste jako ti věřící, první změnu ignorujete a energii věnujete pouze do druhé, do snahy ovlivňovat svět kolem sebe. A to ještě velmi diskutabilním způsobem. Opakovaně jsem vám v našich dřívějších polemikách naznačil, že jste jako "bojovník", který místo aby využil KAŽDOU MOŽNOST, která se mu v rámci současných pravidel pro optimalizaci deformovaného Systému nabízí (jedna z nich je JÍT a VOLIT síly, které reprezentují vaše zájmy tam, kam váš vliv nesahá - zastupitelská demokracie), vybíráte si jen některé a bohužel často EXTRÉMY.

Soustřeďujete se buď na pasivitu a plané diskutování (kontraproduktivní agitaci NEVOLTE NIKOHO) nebo, cituji: na "nezákonné vidle". Možnost, díky které by k rizikovým občanským neposlušnostem nemuselo vůbec dojít (lokajové kosher Systému by se svými deformami nebyli v křeslech a správný bojovník by ji využil) jste vy a vám podobní svou pasivitou (chyběly vaše hlasy pro dobrou věc) SHODILA se stolu a nyní ex post hledáte záchranná řešení....[smích] Víc takových lidí jako vy (které jejich ego tlačí masochisticky do problémů, místo aby se jim jako bojovníci v rámci možnožti vyhnuli) a kosher zákony, v neprospěch lidiček jako vy, by dnes již byly, s doporovodnými říkankami, bonmoty a křivými úsměvy p.Kalouska, Hegera, Drobila atp. NEVRATNĚ uzákoněny.

Ještě jednou opakuji: s těmito vašími názory nesouhlasím, ale respektuji je. A Peace se všemi,jansmith[smích]

246385

19.06.2011 16:17

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

jansmith1984 193.?.?.?

Točíme se v kruhu paní Jarmilo, ale alespoň má příležitost se nad naší polemikou zamyslet ještě několik lidí.

94ka připomněla odkaz, podle kterého není v ČR zákonem minimální volební účast stanovena a tento fakt jako jeden z mnoha opakovaně dokazuje, že váš pasivní protest NEVOLIT je z logiky věci ZBYTEČNÝ (paradoxně nahrává Ovčákům), protože síly, které by i díky vašemu hlasu mohly proti modrým strakám účinněji vystoupit, OSLABUJE.

Nikoli tedy jako ateistka, ale jako pohanka ve svém "svatém" zanícení rozhořčeně nevnímáte, že ani minimální počet voličů problém neřeší, protože stačí, když přijde volit jen 10k přiznivců trojkoalice a kosher zákony jsou ve Sněmovnách pohodlně a navíc s modrou arogancí prohlasovány. A myslet si snad, že dokážete zagitovat (i vzhledem k vlivu politicky korektních médií) 100% občanů je iluzorní.


Vždy někdo volit půjde a pokud to nebudete vy pí.Jarmilo, tak to bude někdo, kdo bude volit proti vám. Zopakuji to ještě jednou a snad si to přečte co nejvíce zvědavců. Váš způsob protestu je alibistický, jediné kdo má z něj dobrý pocit je vaše ego a osobně takový přístup pracovně přirovnávám k alibistickému přístupu Piláta Pontského, viz. jeho gesto umytých rukou...[smích]

Kritizujete KAŽDÉHO, ne že ne. Dokonce i Odbory jsou podle vás špatné a jako důkaz, že to tak není obdivujete Kaddáfiho, lišku podšitou, protože propaguje přímou demokracii (jediné, co by vás mohlo rehabilitovat je, že si děláte legraci.. [smích]) Nekoukáte na televizi, ale měla byste, protože vám pak unikají informace, které se týkají VÁS OSOBNĚ a nikoli vzdálené sev.Afriky. Kdy jste dnes na ČT24 mohla v Otázkách V.Moravce za účasti veřejnosti vyslechnout duel mezi B.Šťastným (poslancem za ODS), představitelem sv.pacientů, zdrav.pojišťoven a zástupkyní odborů ve věci zdravotnických zákonů. Tyto fungující systém DESTABILIZUJÍCÍ zákony (jejich smyslem je připravit podmínky pro kosher privatizaci) mají být myslím toto ponděli ve Sněmovně PROHLASOVÁNY (a to i díky vám, protože trojkoalice tam má pohodlnou většinu), ale to vás nezajímá, protože se vás to zřejmě netýká...

Co k tomu dodat, asi nic..[smích] Snad jen na závěr dotaz. Nenapadlo vás někdy, že pokud jste (v době kdy jste ještě volit chodila) svůj hlas dala propadající straně nebo straně, která vaše zájmy obhájit nedokázala, že jste asi vybrala špatně??????? a měla raději volit jinak? A tímto v tomto vlákně končím a úsudek přenechávám případným zdejším čtenářům. A Peace s vámi i se všemi ostatními, stále váš přítel a kamarád,


jansmith[smích]

246395

20.06.2011 10:54

Sýrie ve varu, americká válečná loď v Černém moři

RE: Válečné hračky jdou do peněz.

jansmith1984 193.?.?.?

Opět brilantní poznámka quido2 a nedá mi, abych ji pro ilustraci maličko nedoplnil. Píšeš, že, cituji: "dominance židovsko křesťanské filozofie pomalu končí" - já se v reakci ptám, v čem ale tato pokrytecká dominance PRIMÁRNĚ spočívá (co ji dodnes udržuje v chodu) a hned si sám odpovím..[smích]

Spočívá v prosazování pokrytecké teze, že PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY. Teze, kterou zde na Zvědavci někteří naší nejmenovaní přátelé a kamarádi (podle jejich tvrzení pro dobro lidstva) velmi sofistikovaně a blahosklonně přímo nebo podprahově propagují..[smích]

Notoricky známý příklad: Kolik století trvalo, než dominantní židovsko-křesťanský (náboženský a jiný establishment a jejich lokajové) MUSEL na základě nejdříve pochyností a potom důkazů upustit od perzekucí za námitku, která zpochybňovala jeho dogmatické a tmářské tvrzení, že Země je středem Vesmíru? Jak dlouho tito "farizejové" znali fakta, ale směrem dolů je zadržovali? Kolik pokrokových osobností bylo tehdy za vyjádřenou pochybnost umlčeno tak, že byli mučeni a brutálně usmrceni?

I toto je jeden z příkladů, že pokrytci (ať již ti STŘEDOVĚCÍ nebo SOUČASNÍ) se svou tezí usvědčují SAMI...

Také to znamená to, že se lidstvo ať se to týká čehokoli z cíleného tmářství, brainwashingu a zastrašování (pro MOC a kosher peníze do těch správných kapes) stále více a systematicky osvobozuje a že žádné sofistikované snahy zblblou většinu stále dokonaleji ohlupovat (ať již ve jménu jediného Boha nebo honby za Zlatým teletem) nemohou definitivně uspět.

To je naše naděje do budoucna a Peace se všemi,


jansmith[smích]

246468

21.06.2011 22:11

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

jansmith1984 193.?.?.?

Právě jsem tě, udo1, vzhledem k tvým ve velké míře velmi zajímavým až brilantním příspěvkům, definitivně zařadil do (jak o něm v jiné debatě psala Lin), elitního klubu zdejších Zvědavců...[smích] Doufám, že nespychneš kamaráde, tento čestný titul máš pouze propůjčený, [smích] ale nemyslím že se tak stane, protože mi něco říká, že u člověka tvého způsobu vnímání to nehrozí..


Hodně dobře si to napsal a nedá mi, abych nepoznamenal, že náš kamarád hábečko, by se od diskutujících jako ty mohl hodně poučit.

Žádné sofi klouzání, blahosklonnost nebo bonmoty, ale férovost a rovnováha i v rozborech příčin a následků, a to i co se týče siomafií nebo jejich živých štítů obyčejných židů. Obě skupiny jsou "oděny" do nemlich té samé OCHRANY silového pole judaistického-talmudismu a Boží VYVOLENOSTI (Protokoly to zrcadlí - alelujaaaahve) a pokud má KC na hlavě rohy a na nohou kopyta, tak tyto skupiny je nemají o nic menší. A to je jasné sdělení, které mi v HHBB sioadvokátních reakcích chybělo.

Většinoví židé jsou ovčáckými E/elitami stejně manipulovaní pitomci, jako kterýkoli průměrný křesťan, muslim, pohan nebo ateista a debaty na Zvědavci by měly měřit všem stejně, i co se týče, jak si to nazval "j-elit" nebo klidně jen těch s tzv. "výkonnou mocí".

Ve věci R&R a co. jsem opatrný nejen vzhledem k faktům, ale i proto, protože vztahy mezi j-elitami a těmi, kteří mohou mít z pocice "výkonných" o jejich post zájem je dynamický. Reálná MOC (a souhlasím, ta se musí správně definovat) je velmi vrtkavá záležitost a jak to bývá v případě burzovních analytiků, kteří se v odhadování trendů pro potřeby ovcí málokdy trefí, tak stejně mohou být v těžkém omylu i specialisté, které jsi jmenoval ty...

A diky všem, kteří "jdou" po rovnováze a Peace s nimi i všemi ostatními,

jansmith[smích]

246543

22.06.2011 08:44

USA mluví o míru a připravují válku pro Súdán

RE: Pochopit pravou podstatu valek, proc lidsvo je niceno pro mamon nekolika jedincu.

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, přesně tak, R.Nohejle. Tyto a další tvé brilantní příspěvky, by si měl, se svou obhajobou nevinných [smích] banksterů a siomafií (v rámci své práce na sobě) dobře přečíst zejména přítel a kamarád hábečko. Podle něj jsou tyto mafie pouhými obětmi katolické církve, jezuitských řádů a maltezským rytířů a jen se tak nějak v pozadí přiživují. Stále dokola operuje kolem této premisy a když přijde výzva k větší objektivnosti, tak sofi způsobem podsouvá, že jiná možnost neexistuje. Byl to on (a ještě pár dalších, jako Méda nebo ten v závěsu mtk), kdo ve svých příspěvcích exponoval KC, a kdo kupodivu zároveň podivně obhajoval tezi Ovčáků, že Pravda není pro všechny. A když se ozvaly námitky, tak je s tím, že to myslel jinak a s postojem gurua (který tzv.VÍ), kosher blahosklonně a s bonmoty odmítal.

Ideologická válka jede přímo nebo podprahově na plný plyn. Vědomí a nevědomí lokajové Systému jsou všude (i zde na Zvědavci) a pokud se spojí Mamon (honba za Zlatým teletem) s pocitem Vyvolenosti, (daný jedné nejmenované entitě podle ni nad jiné vyjímečné a talentované od JEJICH Boha jen pro NĚ a NIKOHO jiného) s pocitem Ukřivděnosti a možná Revanše a s REÁLNOU MOCÍ (tímto zdravím do jiné debaty udo1), tak zde máme konstelaci v pravdě RIZIKOVOU. Historie nás poučila, že to vede ke společenské disharmonii, k likvidaci křehké ekonomické rovnováhy, k nárustu MOCI dluhů a lichvy a to se v posledních dekádách (při dosažení "meze pevnosti" a rentability), vždy řešilo válkou a resetem Systému pro benefit Věřitelů v těch nejvyšších patrech.

Pamatujme na to, měřme ve vlastním zájmu (pro objektivní poznání Příčin a Následků) VŠEM STEJNĚ a Peace se všemi,


jansmith[smích]

246587

03.07.2011 12:07

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

jansmith1984 193.?.?.?

Skvěle napsané, příteli a kamaráde, MoUdrostraku....

Pro podjatého lokaje Systému nebo praviCCujícího pitomce to ale bude jako růžový hadr na býka. Ještě tady chybí hábečko, Méda a mtk, aby nám sdělili, že za vše, co se dělo a děje, může KC (katolická církev, maltézaci nebo za křesťanstvím skrytí illuminati) a že Pravda není pro VŠECHNY, nýbrž, anžto a tudíž jen pro VYVOLENÉ...[smích][smích]

A pak se divíme, že tato civilizace rotuje průběžně ve sra-kách a vždy to nakonec (pro svou kolaboraci, zblblost nebo naivitu) ods-rou ty ovečky dole.

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

247253

04.07.2011 12:38

Existují dokonalé výrobky?

RE: První varování vám i tmo

jansmith1984 193.?.?.?

Ještě je dobré pro pořádek připomenout, že Mr.Bakala byl a pravděpodobně nadále je, štědrým sponzorem nepadnutelné trojkoalice (ODS, TOP09, VV), kterážto, včele s bratrem Kalouskem, tlačí Českou zemi tudíž na jeho objednávku (a dalších kosher Vyvolených a nenažr-ných E/elit) do riadných sra-iek..[smích]

A jestli má pravdu Rene a platí teorie o reinkarnaci, tak Peace s ním.

jansmith[smích]

247326

05.07.2011 23:31

Deset tezí Thilo Sarrazina

RE: Saracén by zasloužil v EUropě gazajku

jansmith1984 193.?.?.?

Pokud ti dělá problém se tím prokousat a pravděpodobně pochopit nosnou myšlenku a Podstatu sdělení, pippoczi, tak to bude znamenat, že zmíněný text (zkratky, jinotaje) nenašly adresáta (doufejme, že ne navždy).

V tvém případě je to přesně podle hábečkovy teorie, že Pravda není pro všechny - ale jinak, než se nám hábečko snaží vsugerovat...[smích]


I ode mne příliš jinotajů, pippoczi??

Nevadí, až se přivalí HHBB a možná zde začne blahosklonně pitvat, jak to s tou teorií o Pravdě (která není pro všechny, nýbrž jen pro vyvolené) myslel a že je jendasmithů hotentot, který jej nechápe a komolí ..[smích], tak se možná k tomu (JAK to ve skutečnosti s tou Pravdou JE) dobéřeme.

A Peace s tebou, tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

247412

12.07.2011 08:07

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Dluhy, dluhy a zase jen dluhy

jansmith1984 193.?.?.?

Snad to i "Madona" [smích] pochopí a snad se hned poté začne zamýšlet i nad tím KDO, které SKUPINY nebo KONKRÉTNÍ lidé, jako lokajové Systému nebo přímo Ovčáci, stojí za zmíněnými institucemi.

Zda-li jsou tyto kosher instituce prodlouženými pařáty KC, jezovitů, či maltézáků (v souvislosti s debatou - NEdebatou s přítelem a kamarádem hábečkem) nebo v naopak jejich náboženských soukmenovců (na judaistické teorii o Vyvolenosti od JEJICH jediného Boha a opodstatněnosti honby za nekonečným Ziskem a Zlatým teletem] banksterských siomafií!?!?!?

Vše přesně v intencích "Padni komu padni", jak o tom ostatně kdysi v jedné ze svých úvah psal i editor tohoto (na pokrytectví a lžích o Pravdě, která NENÍ údajně pro všechny, nýbrž JEN pro vyvolené) nezávislého webzinu, p.Stwora.


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

247758

12.07.2011 16:58

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

jansmith1984 193.?.?.?

Nechci nic vyšťourat, kamaráde hábečko...[smích]

Jen upozorňuji na fakt, že měníš svou identitu v souladu s pokyny pokryteckých siotalmudistů v Protokolech Sionských mudrců. V Protokolech, které jsou podle tebe jistě podvrhem (nejlépe podvrhem katolické církve a jezovitů) vůči nevinným (v jejich vlastních očích vůči podřadným gojům jen "maličko" [smích] VYVOLENÝM a stále dokola obětovaným Ž/židům) a že své chování, ve věci měnění identity (stejně jako ONI) v této i jiných věcech, bagatelizuješ....


Není celá naše "dlouhá" debata - NEdebata jednou velkou legrací a precedensem zároveň, HHBB??..[smích]

Je náhoda, že se zde, nejen ve své rétorice proti (i tak dostatečně zprofanované a pokrytecké) KC chováš STEJNĚ, jak judaistickým ovečkám při obraně víry a siomafií doporučují Protokoly SM nebo je to z tvé strany úlet???

Je náhoda, že se v debatě s neodbytným jendousmithem chováš stejně, jak popisuje o něco výše nick L.C. 194.?.?.?, tj. nasadíš nejprve sofi inteligenci a když to nezabere, tak přes bagatelizaci a blahosklonnost přejdeš (jako ONI) nakonec do kosher mlčení nebo odkloužeš JINAM???

Ty tu, do očí bijící, PODOBNOST (při svém guruismu a pronikavě sofistikované inteligenci) nevnímáš, hábečko???!!!??!!..[smích]

Já ji vnímám a se mnou (odhaduji) množina dalších zvědavců, kteří na tento webzin chodí i proto, že není možno je sofi způsobem a po talmudovsku, tak snadno utáhnout na vařené sofisionudli, či jiné nudli...


Nevím, jak u ostatních, ale u mne jsi "skončil" již drahně tomu nazad a jediná možnost, jak se můžeš férově rehabilitovat, je bez vytáček, bonmotů a katechizující blahosklonnosti odpovědět na opakovaně položený dotaz - co si myslíš o výroku, že Pravda není pro VŠECHNY .

Vím, že ti to neulehčuji, ale je to, vzhledem k předchozím okolnostem, tvá poslední šance vysvětlit, které HODNOTY a POSTOJE zastáváš, kamaráde, a za jakým účelem zde diskutuješ. A ať už to dokážeš a odpovíš nebo nedokážeš a neodpovíš, Peace s tebou,


jansmith[smích]

247793

13.07.2011 00:11

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 193.?.?.?

Není pravda, že se "lid" chová jako dobytek, aristokrate. Lidské bytosti jsou na vyšší duchovní úrovni a ve vývoji mnohem dále než DOBYTEK a nemohou se tudíž (ve smyslu, který naznačuješ) jako dobytek chovat. Naopak, ten v očích některých E/elit málo vyvolený a v nevědomosti a závislostech uměle udržovaný "lid", je do pozice vystrašeného a zmateného dobytka po věky Vyvolenými Ovčáky průběžně a cíleně manévrován a o tom JAK to FUNGUJE je i 90% debat na Zvědavci... Fotka s Trevorem je jen názorná mnemotechnická pomůcka, aby si lidé, fakt o kterém hovořím, uvědomili...

Lidé jako ty evidentně nejen sympatizují s pokrytci (viz. podpora obhájců siomafií, lokajů dýmů Pravdy, lásky a demokracie (jak fungují vidíme názorně na mainstreamovém in-formování o dnešní Libyii), ale navíc rádi sofistikovaně GENERALIZUJÍ, vše v souladu s Protokoly a záměry těch, kteří podle jejich tezí (ať již jsou Ž/židovští sionisté nebo nikoli) kormidlují dějí na této Planetě.


Užij si to, ale buď si vědom, že pokud podobně jako tvůj guru hábečko občas nezměníš nick [smích], budeš o to bedlivěji sledován a tvé kosher výroky (patřičně "vyzbrojenými" zvědavci) usměrňovány na pravou míru.


A Peace s tebou i všemi spřátelenými sofisty, příteli a debatní kamaráde,
tvůj přítel a debatní kamarád,

jansmith[smích]

247824

13.07.2011 01:12

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: PS

jansmith1984 193.?.?.?

Tak tady jsi. A jak je tvým zvykem (course) "filozofuješ", hábečko, kamaráde. ..[smích]
Už sem myslel, že jsi opět na čas ze Zvědavce odklouzal??

Ale k věci:
Píšeš pěkně. Po guruovsku. Učesaně. Vyjadřuješ se rád (podobně jako přítel a kamarád Had) v tvém případě mimo jiné, ke všemu, co je tak nějak "neuchopitelné", ale je možno to v případě kosher zájmu také bohužel sofistikovaně zneužít. Občas i hezký smajlík blahosklonně (viz tvá předchozí reakce) nasadíš..[smích]

ale teď vážně:

K čemu byla pokora a odpuštění, cituji: "sobě/mě" a svým katům např. Mistru J.Husovi v Kostnici, když nehledě na to skončil na hranici a pro NĚJ to znamenalo GAME-OVER??? Bylo to proto, že neměl dost OSOBNÍ SÍLY, aby jako bojovník (viz. don Juan) se Systémem systémovým lokajům nepodlehl? Nebo to měl být akt sebeobětování pro dobro Světa - a Nošovic? [smích] Zajímavá úvaha a jinotaj, co říkáš, kamaráde? [smích]

A vše došlo tak daleko proto, že si dovolil ODMÍTNOUT praktiky a pokryteckou tezi kosher Ovčáků, že Pravda není pro všechny. Mimochodem tezi, kterou TY zde podprahově (byť lehce neuchopitelně) propaguješ a pokud jsi na ni tázán, stejně jako v Husově době Vyvolení Ovčáci z řad KC, na dotaz, který se ptá na její smysl, NEODPOVÍDÁŠ... No, nediv se, že se tomu směji a nedám TI pokoj, ty můj siošmudlo...[smích]


Jak jsem psal před chvíli tvému advokátovi a příznivci "dýmů krásy" aristokratovi: užij si to, ale pokud nezměníš nick, budeš o to bedlivěji sledován a tvé kosher sofistikované (filozoficky a duchovně podbarvené) výroky patřičně "vyzbrojenými" zvědavci (pro benefit a práci na sobě VŠECH zúčastněných) korigovány na objektivnější míru.

A Peace s tebou, kamaráde, tvůj přítel a debatní kamarád,

jansmith[smích]

247825

14.07.2011 09:14

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 193.?.?.?

Ano hábečko, tvé příspěvky se nesou přesně v intencích kluzkých Protokolů...[smích]


Jako např. ZDE, cituji: "Lid není schopen sebereflexe a proto je jako DOBYTEK".

Tedy vzít nevědomým ovečkám i to málo sebedůvěry, který jim po všech průplacích ještě zbývá, hodit všechny do jednoho kosher pytle, udělat jim guláš v hlavě a také Pravda NENÍ pro všechny...,viď??


Úžasná generalizace, podložená berličkou akademicky sofistikované kosher filozofie, od člověka, který zde dokonce podpořil úlet editora při cenzuře M, který také patří mezi hábečkovy názorové oponenty.

Prostě, rétorika a vyjadřování se podle potřeby, ale dlouhodobý cíl jednoznačný. Filozofické etydy na jakékoli téma, ale hlavním zájmem je (v případě, že přijde debata na bankstery a siomafie) obrátit pozornost od Vyvolených kupčíků, penězoměnců nebo veřejné mínění deformujících mediálních magnátů (jako Murdoch), ke KC, maltézákům a jezovitům (dokonce i Murdoch je podle HHBB katolík vyslaný KC k nasazování na Ž/židy - obřezanost a vyvolenost od Jehovy zde zřejmě nefunguje).

Viď, kamaráde sofisto??..[smích] Jen pokračuj ve své ctěné práci, je to pohodlná příležitost to zrcadélko pro sebereflexi nastavit i tobě. A Peace s tebou, tvůj přítel a debatní kamarád,

jansmith[smích]

247937

14.07.2011 18:57

O anglo-saských kořenech německého nacismu

RE: založení Izraele hlavním důvodem války

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak a jak by jistě dodal debatní přítel HHBB alias hábečko: veškeré tehdejší geopolitické, ekonomické a vojenské kroky (jako předpoklad pro vznik státu Izrael), bez jakéhokoli napojení na sionisty a bez vědomí k pogromům předurčených Ž/ž-sionistů, zorganizovala KC, jezovité a maltézáci. A Peace s nimi,

jansmith[smích]

247974

07.08.2011 20:01

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

jansmith1984 193.?.?.?

Nápodobně, příteli Dr.Solferne... a neber se tak vážně, milý příteli..[smích]

Je mi jasné, že na moje argumenty a dotazy se TĚŽKO odpovídá (stejně jako Bibi nebo Liebermann, ač jejich sofismus je také úžasný, nedokáží férově obhájit okupaci Palestiny, státní terorismus Izraele v Gaze nebo opakované budování nezákonných židovských osad - viz. Protokoly ruleeeeeeees).


Pokud mlátím prázdnou slámu JÁ, tak potom TY ji mlátíš dvojnásobně a jediný rozdíl mezi námi je v tom, že ty jsi do debat (v rámci střídání neúspěšných, ústředím odvolaných a popravených, čertů 1.kategorie - kteří nahradili dříve ještě neschopnější čerty 2.kategorie - foto viz: předchozí příspěvek), zapojil "berličku" vysokorychlostního sofismu.

Nic jiného než mlčení, NEBO tuto tvou, také málo vypovídající (a jako obvykle laze klouzající) reakci jsem od tebe na základě zkušeností ani neočekával, kamaráde, a tak přišel čas přestat ostatní v tomto vlákně obveselovat. Ty budeš jistě rád. NAVÍC editor je nevyspytatelný a kvóta se krátí, tak si ji pojďme uspořit pro případné setkání nad dalšími tvými, jistě pravdu hledajícími, příspěvky..[smích]


Do té doby si rozmysli odpověď ve věci tvrzení katolických nebo judaistických VYVOLENÝCH, že "Pravda NENÍ pro všechny" (natož pro pitomé joje/gojímy) a Peace s tebou. Tvůj, na tvou jistě zajímavou úvahu o Pravdě stále čekávající, a pozitivně naladěný, kamarád,

jansmith[smích]

250073

09.08.2011 12:40

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: A co odpovědnost voličů?

jansmith1984 193.?.?.?

Výborná poznámka mkadleci. Doufám, že si ji přečte a okomentuje i přítel a kamarád HHBB, alias Jemelík, Křivý atp... A Peace s ním,

jansmith[smích]

250310

09.08.2011 21:59

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak, quido2, výborné shrnutí.


Jsem zvědav, jestli jej okomentuje přítel a kamarád HHBB (alias Křivý či Jemelík). Kličkuje před jeníkemsmithů jako Kanaánský čuvač z jednoho vlákna do druhého, tak se snad podělí, akademik.

Ještě mi dluží nějaké odpovědi z předchozích debat, tak se na něj těším. Nehledě na jeho restíky, Peace s ním,

jansmith[smích]

250345

11.08.2011 20:22

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: žádám príšte jansmitha o korektnost

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá, ppppp 78.?.?.?, omlouvám se a škrtám tě ze seznamu hábečkových nicků..[smích] Ještě mu zůstává Jemelík, Křivý, xB Browser a ... Pokud se ohradí i tito diskutéři, tak škrtnu i je. Obávám se ale, že anonymní podpis už hábečkovi zůstane, protože nepředpokládám, že by se ohradil.

A Peace s ním i s tebou. Tvůj kamarád,

jansmith[smích]

250576

12.08.2011 21:04

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Každý businessman... si vsadí na kauzalitu jevů

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá poznámka, ke které bych zvědavcům přidal pro zajímavost k nahlédnutí následující článek: Dvojí občanství: Ke komu jsou loajální?

a jména a funkce některých hlavounů jako např:

- Paul Wolfowitz
- Henry Kissinger
- Robert Zoellick

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

250691

12.08.2011 22:05

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: žádám príšte jansmitha o korektnost

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře Petře Křivý, jsi další koho škrtám ze seznamu hábečkových nicků a omlouvám se, že jsem tě s Dr.Solfernem spojil..[smích] Tady je vidět, že se nevyplácí měnit nicky nebo vystupovat jako anonym, protože to pak vyvolává nedůvěru a může docházet ke zbytečným nedorozuměním..[smích]

Na druhou stranu se nezlob, když ti řeknu, abys šel s tím antisemitismem tzv. "do pryč" [smích] a raději si nejdříve nastudoval co tento termín znamená a které skupiny občanů historicky patří nebo nepatří mezi semitské národy. Pokud bych byl, jak podsouváš, antisemita, musel bych vystupovat proti Palestincům (kteří jsou, když si půjčím slovenštinu: "semité jako repa" ), a to jsi v mých reakcích jistě nevyčetl, příteli a debatní kamaráde.

Netrefil ses ani ve svém tvrzení, že editor zvěřejnil článek, který otevřeně zpochybňuje Shoah (שואה) neboli nacistický holokaust, protože k tomu nedošlo. V článku se jednalo pouze a čistě o upozornění nad některými technickými nesrovnalostmi a kosher machinacemi s oficial.čísly obětí, které by některé zájmové skupiny (které nesmíme tak nějak jmenovat) rádi uzákonili a v rámci kosher demokracie POCHYBNOSTI a snahu dobrat se objektivní Pravdy TRESTALI.

Závěrem, pokud se týká mého kamarádského vztahu k ostatním diskutujícím, tak přesné není ani tvé tvrzení, že se o něj (jak jsi napsal) snažím, spíše tak každého vnímám, a to bez ohledu na vstřícnou nebo podrážděnou reakci (kdy u podrážděné reakce jde z velké části o libování si v sebelítosti a sebedůležitosti).


A kdybys náhodou fyzicky nebo na netu potkal hábečka, tak ho pozdravuj a Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

250695

13.08.2011 18:48

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

jansmith1984 193.?.?.?

Ty to bereš moc natvrdku, velká sestro..[smích]


Prostě to ber tak, že se tam chtěl Luxor podívat a podprahový smysl šábesdeklu (byť jej chápe) je mu jako obyčejnému turistovi šumák... Navíc, z jeho reakcí v diskuzích vyznívá, že to je férový člověk se zdravými názory, který nemá zapotřebí být servilní nebo se před někým hrbit, a tak bych naopak odhadoval, že je natolik nad věcí a tolerantní, že ctí zvyky prostředí, do kterého jako cizinec vstupuje a že inkriminovanou jarmulku na hlavě bral a bere pouze jako folklór.

Na tomto případu je vidět, jak i taková relativně "ptákovina" z dílny tzv. Vyvolených dokáže nevyvolené (jak je označuje MoU: shabesGOjim) postavit proto sobě, rozhádat a pokud by se to ten třetí dozvěděl, ještě by z toho mohl mít kosher bžundu..[smích]


Takže Peace navzájem, Big sestro, tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

250756

13.08.2011 21:01

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

jansmith1984 193.?.?.?

To je dobrý přístup, Luxore, kamaráde. Žádne hanlivé reakce nebo pohrdavé příspěvky nemohou člověka (který je nad věcí a nepodléhá sebelítosti nebo sebedůležitosti) rozhodit..[smích]

Za prvé proto, že je legrace sledovat, jak někteří diskutující reagují a za druhé mnohé z těch prudších povah si na počátku neuvědomuje, že přestřelili. Nejlepší reakcí na podobné rozmíšky je humor a jasná, těžko zpochybnitelná argumentace. Oponentu, který si uvědomil, že se zachoval z nějakého důvodu nespravedlivě to pomůže na jeho cestě osobního růstu a pokud je dostatečně vnímavý, tak podobnou chybu příště již neudělá. A pokud se jedná o nějakého kosher sofistu, který rád klouzání po povrchu a námitky jej iritují (nebo jak se občas děje o nějakého zmateného prudiče), tak ten nakonec sám (nebo zásahem editora) opustí "kolbiště".

Mimochodem, pokud si měl na mysli Sinuheta od Waltariho, tak pokud by měl někdo zájem, je ke stažení v pdf ZDE.

A tímto se v této polemice loučím a Peace se všemi,

jansmith[smích]

250779

16.08.2011 09:51

O co šlo na Prague Pride

RE: za účastníka Pochodu pro rodinu ...

jansmith1984 193.?.?.?

Když jsme u těch výrazů, tak "agresivní pasivita" zní taky pěkně...[smích]

jansmith[smích]

251116

18.08.2011 20:48

Libye, NATO a prolhaná západní média

Prolhaná západní média

jansmith1984 193.?.?.?

Strhující projev o pravé tváři americké pomoci okolnímu světu.
Dahlia Wasfi - Český dabing

jansmith[smích]

251286

24.08.2011 10:51

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Ceska politika - vynikajici TV show

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá poznámka, 46ko...[smích] Souhlasím s tebou a dodávám, že jedním z nástrojů, jak většinový plebs rozhádat, postavi proti sobě, proti svým zájmům (viz. zblbni pitomce a Rozděl a Panuj) je, jej znechutit, udělat mu v hlavě guláš (viz. naplňující se teze kosher Protokolů) a docílit, aby buď volil proti sobě (v ČR podpořil kosher modré pokrytce: ODS-Znečase, Mašína Vondru, VV-Rajona, TOP09-prskajícího pravdolásku knížete a vztyčeného prostředníčka Kalouse) a nebo, když už, tak NEŠEL VOLIT VŮBEC.

Když ovce nepůjde volit vůbec a bude místo toho plkat na internetu nebo nadávat v hospodě (a po volbách kňučet, jak jak to jde všechno do prde-e), tak to je pro ovčáky vůbec nejlepší varianta, protože volební statistiky pak ukáží, že ovce sociální a spravedlivější stát vůbec nechtějí a superhrubá mzda, dokončení zbytků tunelování nebo v lékařství kosher standardy a nadstandardy je to s čím souhlasí.


Výborně, každému, co jeho jest a Peace se všemi,

jansmith[smích]

251727

25.08.2011 11:30

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Ceska politika - vynikajici TV show

jansmith1984 193.?.?.?

Díky za reakci, Erwine. Věděl jsem přesně [smích], co se stane, když jako reálnou opozici proti modrým kosher strakám označím i ČSSD a tímto svůj výklad tedy doplňuji:

Proti modrým strakám (v ČR tzv. Trojkoalici) klidně i ČSSD, i když je jasné, že jako polit.strana mají také máslo na hlavě (viz. zmíněná oposmlouva, což je ale primárně Zemanova aktivita a odkud přišel a jak si s Klausem po revoluci rozdělili ovečky je jasné). Dobře to uzavřela i baba_Blažková, cituji: "Aspoň by se konečně "odkopali" a bylo by jasno."


HLAVNÍ je, nenechat se jako občané rozhádat a rozdělit, ale naopak svoje síly SPOJIT a místo zbabělé pasivity a kňučení svými hlasy naopak aktivně podpořit sociálně smýšlející politiky a aktivisty. A do toho počítám i zaměstnanecké odbory, které jsou v hledáčcích podprahové manipulace mediálních prostitutů také, z cílem odbory zdiskreditovat, oddělit je od podpory běžných občanů a tím je zpacifikovat. Stále je třeba mít na paměti teze Protokolů, tj. udělat plebsu v hlavách mediálně i jinak čočku s párkem, zlbnout jej a ovládnout.

Dobře politiku rozděl a panuj ve svých přednáškách popisuje sociolog a vysokoškolský profesor Jan Keller a tady je jedna z nich. Doporučuji nevnímat kulisy, ale zaměřit se na to, co profesor Keller říká.


Velmi dobře glosovala i 46.?.?.?-ka. Málokdo, si totiž uvědomuje, že pokud by se polit.situace v ČR neubírala žádaným kosher směrem, klidně by mohlo dojít ze strany sil dýmu krásy i na humanitární bombardování českého území [smích] (nebo jiným kosher sankcím), samozřejmě až potom, co by byli do švýcarské ciziny humanitárně evakuování různí Havlové, Vondrové, Bakalové, Kalouskové, Schwarzenbergové apod... A Peace s nimi.

A protože editor bývá občas alergický na překračování povolené kvóty, tak tento Závěr je můj poslední v tomto vlákně: "Jako maličká země nemáme šanci vzdorovat globalizačním trendům Ovčáků, to ale neznamená, že se nemáme snažit ani o to málo, co můžeme pro sebe a své děti (např. míra férovosti a solidarity v zemi), tedy i volbou správných politiků, reálně ovlivnit."
V hospodě nebo kňučením na internetu se to SAMO neudělá.

jansmith[smích]

251819

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 79 čtenářů částkou 16 094 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zeman se omluvil za bombardování Jugoslávie a poprosil srbský národ o odpuštění18.05.21 13:52 Česká republika 6

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 3

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 16

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 3

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
20,83 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,18 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 857,79 Kč
1 unce stříbra
585,27 Kč
Bitcoin
897 291,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?