Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 34 příspěveků, 15 různých jmén: <nic>, Bublifuck, Erik Sedláček, f-čelař, František, hů lámající, hůl lámající, jansmith1984, Ljoša Shemoneh Esreh, Martyn30, Mgr. Jemelík, Nasredin, RudyCZ, s.vrhalová, Ze Zlámané hole.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

13.09.2011 17:51

Je to válka TOTALu, monsieur

RE: bulvar

jansmith1984 192.?.?.?

To jsou z tvé strany kecy, valdo, kamaráde...[smích] Zvědavec je mnohem vyváženější než hromada jiných webzinů nebo internetových diskuzí a jestli se v debatách přidáš na stranu kosher pokrytců nebo těch, kteří jim nastavují na faktech zrcadlo, je jen na tobě.


Pokud máš námitky nebo jiný názor než tvůj oponent, tak jej tady sděl, ale buď připraven, že pokud se přidáš na stranu kosher pokrytců, tak můžeš narazit na těžko zpochybnitelné reakce, které emotivními výpady a bláboly (coby kdyby) nesmažeš. Právě naopak je pomůžeš ještě více zviditelnit a za to ti díky...

A tak to má BYŤ a tak je to po haviřsku SPRAVNE. Pokračuj ve svém úsilí, Peace s tebou, tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

253256

10.09.2011 11:58

Za koho kope Ondřej Neff?

RE: Mediální mafie

jansmith1984 192.?.?.?

Ještě bych připomenul bývalého člena KSČ a spolupr. STB, dnešního kosher senátora, pana (odznáčka) Štětinu...[smích]

Po převratu se briskně převlékl a nyní je zarytým antikomunistou. Dříve společně s knížetem pravdoláskou za stranu Zelených, dnes za HOP-09 a jen se vyskytla příležitost nelenil a společně s pravdoláskovcem Vondrou(ODS) vyrazili letecky za peníze daňových poplatníku do USraele a za účasti velvyslance Gandaloviče(ODS) předali odznáček "hrdinným" hrdlořezům Mašínům.


Je dobré si tyto lidi a vazby ve kterých figurují (stejně jako v případě Neffa) opakovaně připomínat a všímat si, jak se kroutí a tváří při vědomí toho, že to o nich veřejnost ví.

jansmith[smích]

252937

07.08.2011 20:43

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

192.?.?.?

>moje argumenty a dotazy
nic takového k tématu tam není

250085

A nejsou právě svobodní zednáři částečně (nebo úplně, to nikdo přesně neví) strůjci a architekty NWO?

Jistě jsou. O tom nemám nejmenších pochyb. I proto jsem z Rotary vystoupil, protože jsem sice neměl důkaz pro to, že Rotary a zednáři jsou propojeni, ale neměl jsem ani důkaz, že by propojeni nebyli. Proto jsem se pro jistotu rozhodl odejít, protože mi to nic nedávalo, byla to ztráta času, do jisté míry jsem v tom rozpoznával jakousi náhražku za křesťanskou víru. Jednoho dne jsem si zkrátka řekl, že to nemám zapotřebí.
http://www.youtube.com/watch?v=yd3ZsraeaWA

http://www.youtube.com/watch?v=_G-xrdP71Vs

248041

13.07.2011 10:34

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: PS

Mgr. Jemelík 192.?.?.?

Siopřítel a siokamarád Jenda šíří SioPeace a tezi "Pravda není pro všechny" téměř v každém příspěvku.

Zato u pana HHBB ji nelze dohledat.

Jak to tedy je, siokamaráde? [velký smích]

247851

23.06.2011 07:29

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

jansmith1984 192.?.?.?

Ať tak či onak se v duchu obhajoby katolíky zneužitých židů a přesouvání odpovědnosti nese 90% tvých reakcí a zdaleka nejen v polemikách s jendou, ale i s mnoha dalšími zvědavci, kamaráde. Opravdu se v tom mám zpětně hrabat? Za Gazu, holokaust industry, popotahování editora, za vše mohou zakuklení katolíci a když v tom mají náhodou prsty Vyvolení a jejich lokajové, tak jen jako zneužíté oběti...[smích] Tak dobrá, úplnou námatkou a na blind par výstřižků z tvých nicků HBBB, BN, apod. A to nemám prostor na ukázky z polemik kolem tebou podporované teze: Pravda není pro všechny: [smích]

>>To je iluze tvořená katolickými legendisty>>Ročildové se dostali do úřadu>>A co když je i ten Murdoch dobrý katolík?>>obvykle katolíků ve službách věci věčného impéria>>Co když i ti tví tajní rokefeleři jsou vyznavači "ježíšova křesťanství">>Finanční pyramida" není rozhodně dílem>>proto na to good boys používají bad boys>>Stejně tak Morgan a většina spolku>>Židovský stát" je obnovené Jeruzalémské království,a protože je tam na špinavou práci, tak ti hodní dělaj mrtvýho brouka. Skutečnou hlavou je však Juan Carlos Bourbon>>kde jste ty "židoviny" nasbíral>>jsou tu Rockefellerové, Morgani, Rothschildové.Ale proč židi?>>FED je jen zlomeček financí>>Já ve svém okolí prakticky žádného žida neznám, natož Žida>>Často jsou stále prezentováni jako židé, ale zpravidla jimi již nejsou>>Některé (možná i většina) z uvedených rodin byly proti založení FEDu>>

Je toho mraky hábečko a Peace s tebou,

jansmith[smích]

246633

29.05.2011 22:03

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

192.?.?.?

tak... [mrknutí jedním okem]

245065

08.05.2011 15:35

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

192.?.?.?

hlavu zamlzenou gulagama mate vy.
zelezny jako rocild, riman jako pravoslavny, sionista jako zid, a co jeste

protokoly byly prakticky stale v nejake forme v sovetskem svazu replikovany
Vložený obrázek

zacnete si to uz trochu rovnat

243728

24.04.2011 22:51

Politický marketing a války v minulém století

RE: Těžká otázka

Mgr. Jemelík 192.?.?.?

Jdu na to!

Pro začátek objednám tuto knihu.

Také uvažuji o této.

Ještě zkusím dohledat nějaký solidní materiál k těm rituálům, pro případ, že by mi ta filosofie Védánty nešla pochopit. (indické a slovanské rituální upalování vdov už se doufám neprovozuje)


Koukám, že se to tu paranoiky jenom hemží, pan Sidddur je už třetí v pořadí. Nějaký místní folklor?


Jelikož tímto příspěvkem mám pro tento měsíc bohužel vystaráno, ozvu se Vám zas začátkem května. Koneckonců, to už by knihy mohly dorazit, a můžeme je spolu vzájemně konzultovat. Pokud pak budete mít nějakou zajímavou Vy, můžeme si vzájemně vyměnit poznatky.

Slovany teď na chvíli odsunu, ta indická metafyzika je velmi lákavá.

Zatím [smích]

242610

09.03.2011 20:34

Co je \"ruské\"?

RE: Skryta historie

s.vrhalová 192.?.?.?

>ten vikingský původ macdonaldů není vyloučen
Odpovídám zde, abych netrhala vícedílný příspěvek kvůli přehlednosti.
Vyloučen opravdu není, a v tom je kouzlo těch výkladů, pokud by Viking byl něco jako Slovan, a tedy víceméně kulturní okruh. Pak ovšem ale nemá cenu hledat „vikingský původ“ v genech. Pokud se do toho pustíme, už máme hned nejméně dvě možná tvrzení
-R1a1 prokazuje Vikinga
-R1a1 neprokazuje Vikinga
Jenže je tu ale Vaše vyjádření
>Skandinávie byla pravděpodobně osídlena R1a1 ještě před vikingskou expanzí
To je jinými slovy - R1a1 neprokazuje vikingský původ, jinak řečeno, R1a1 s vikingským původem nesouvisí. Nebo ještě jinak, pokud Viking představuje např. Germána, nejspíš nepředstavuje Slovana. Pokud je MacDonald R1a1, je více (biologicky) Slovan, než Germán, tedy je v něm pramálo Vikinga. Pak to můžeme dále komplikovat haploskupinou I1, a tak třeba rozvinout vikinsko-germánskou teorii, ovšem to pak vypadnou z kola statísíce Maců R1a1.
Můžeme se ale stále vrátit ke kategorii kulturní, potom však nemá cenu hledat důkazy v rozpitvaných mutacích.

239197

16.02.2011 23:43

Mubarak padl. Co bude dál?

RE: Velký Chazarský Podvod = kořeny poloviny veškerého zla na Zemi

192.?.?.?

jestli to, co jste napsal, je ovlivněno tím "kalibrem", tak klobouk dolu...není kalibr jako kalibr...
...po původu aškenázů můžete zapátrat i v bibli...jenže něco nesedí, buď nám kecá bible, nebo šlomo...nebo...
ale klidně pokračujte... [mrknutí jedním okem]

BN

238211

15.01.2011 13:16

Podvod zvaný úroky

RE: Blud o škodlivost úroků se pravdou nestane ani po tisíci opakováních

192.?.?.?

"jak myslíte že fungovaly banky za zlatého standardu?"
tak si to představte - půjčím kilo zlata a požadovat budu nazpět kilo dvacet...umíte to domyslet?
pokud jo, tak musí tuto transakci dříve nebo později nahradit virtuální zlato - tedy peníze, protže fyzické zlato by přivedlo každou banku do nefunkčnosti (stačí umět počítat a představit si ten praktický výkon) a stala by se z ní pouze úschovna (což by byla její ryzí funkce)
ty peníze mohu nějaký čas vydávat za kryté, ale pokud bych usiloval na obživě pomocí úročení, brzy nenajdu žádné volné zlato na další krytí nových a nových úroků při navracení krytého oběživa do oběhu (peníze totiž zůstávají stále spláceným dluhem), tedy buď začnu podvádět (jako kryté), nebo budu stále znehodnocovat (drobit krytí), a nebo se na to vybodnu a celé krytí pošlu k vodě, a tím daleko rychleji budu stimulovat ekonomiku oproti těm, co budou vytrvale trvat na krytí, a tedy stagnovat... ovšem to ale povede k trvale oddalované (latentní) krizi, kterou máme teď, se všemi společenskými důsledky...

BN

236099

19.10.2010 13:02

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

jansmith1984 192.?.?.?

Čočka od editora zatím nepřišla [smích], a tak ještě poznámka:

Máš pravdu hábé, že by se ten judaismus (a mafie, které jsou pod jeho ochrannou známkou a ochranou schovány) neměl přecěňovat, všechno souvisí se vším a vazby jsou komplikovanější.

Ale ani podceňovat nebo bagatelizovat, jak to děláš ty, drahý příteli a kamaráde..[smích]

A to jak z faktického hlediska, tak ani z filozofického. Snaha ovládat mysl a konání tzv. obyčejných lidí zde existuje od nepaměti (viz. zneužívání lidských animálních pudů a instinktů) a postupně se globalizuje. Nástroje se vyvíjejí od prvních lidských komunit POSTUPNĚ a jedním z nejúčinnějších jsou - postupně na základě konkrétních kroků, konkrétních lidi a konkrétních skupin zdokonalované - peněžní vazby, mezi mnoha např. ladění úroků, košér lichvy atd. (obecně tzv.cashflow). Problém je, že jsou mechanismy tohoto nástroje (tak zásadního pro chod planety a koncentraci MOCI) znepřehledněn a jeho původci a správci chráněni před oficiální pozorností autocenzurním přístupem někým vlastněného mainstreamu (za všechny uvedu p.Murdocha), tj. košér principem "hlavně nejmenovat" a když, tak v rozporu se skutečnou realitou.

Judaismus a jeho dítka (křesťanství a islám, prostředníctvím jejich vlastních establishmentů a lokajů) mají zásadní vliv na uspořádání a chod této Planety a žádní Babyloňané či Atlantiďané do toho již hovořit nemohou (možná jezovité, či maltézáci [smích], ale i ti se vývojově zařadili mezi ty košér).

MOC a vliv byly v čase předány, kumulují se v nových rukou (s průběžně dopřesňovaným cílem) a žijí pod zásahy nových ovčáků vlastním, dobře opečovávaným, životem.

Nehovořím přímo o NWO. Nikdo neví jak to s tímto fenoménem doopravdy je. Hovořím o filozofii, na které je vystavěn judaismus (zneužívající chybně interpretovaný princip DUALITY), na který jeho dítka: křesťanství a islám úspěšně navázala (byť deklarují, že oni NE) a který se dá vyjádřit jednou větou: Chci celý Svět a ještě 5% navíc.

To je to, o čem se musí mezi probouzejícími diskutovat a nikoli pasivně čakat, jak se to samo, postupnou duchovní prací lidiček na sobě, nějak [smích] vyřeší. Nevyřeší, takhle ne. To je totiž ta DLOUHÁ duchovní cesta. Problém je, že celospolečenské děje akcelerují a na DLOUHOU duchovní cestu již nezbývá mnoho času. Notabene, když je paralelně k dipozici i KRÁTKÁ, plus k tomu nástroje probouzejícího se vědomí, jako cesta uvědomování si nebo veskrze světské sdílení necenzurovaných informací a tím snad konečně vyčlenění se ze stáda.

A tak to podle mne je,


jansmith[smích]

230240

12.08.2010 22:37

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Vezmeme to opacnou cestou;Co je napsano zidy,co, souhlasi s protokoly.

Bublifuck 192.?.?.?

Nevím, ale troufám si odhadnout, že to nepíšete úplně střízlivý. Také si někdy přihnu, pak mi to povídá, ale já pak obvykle bývám kamarádský. [mrknutí jedním okem]
Když sepíšu pamflet, ve kterém budu jako „velký nohejl“ ovládat lidstvo ve prospěch „rasy nohejlů“, měl byste začít setsakra větřit, protože první průšvih na světě vám bude přišit na triko a měl byste začít vážně uvažovat o sebepřejmenování. Pokud se nezahrabete pod zem sám hned a dobrovolně, budete muset přistoupit na hru, nad kterou velice těžko získáte kontrolu, a ze které nakonec patrně odejdete s ocasem mezi kolenama. Popřemýšlejte krapet (až vystřízlivíte [mrknutí jedním okem] ).

226119

10.08.2010 10:28

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

Ze Zlámané hole 192.?.?.?

Parádní souvislosti a určitě zajímavé obohacení týkající se původu Krista Ježíše. Dobře že maj tu televizi a kanál (teda Kaán). [chechtot]

225943

05.08.2010 22:52

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Divne

hůl lámající 192.?.?.?

[chechtot]
...vidím, že máte přehled - kamarád Žid, Rudé Právo a dokonce katoličtí kněží v Afghánistánu...
Myslíte, že rabíni křikli na papeže "mazejte do Afghánistánu" a on se lekl (asi "chazara Vondry s Tydlitátovou" [mrknutí jedním okem] ), spakovali si švestky a utíkali tam? To vás jen tak napadlo, nebo jste to někde viděl, slyšel, či četl... na tom Eretzu? Máte na to odkaz, ať si taky přečtu něco dobrodružného?

225697

05.08.2010 07:49

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Divne

hůl lámající 192.?.?.?

I kdyby to jen vzdáleně připomínalo, co jste tu plácnul, tak to je pořád jen politická maškaráda! Co by asi tak ten páprda v rudých polobotkách měl dělat? Mlátit žida krucifixem po hlavě? (no to by byl pěkný nevděk, když si za něj špiní ruce ve svaté zemi...) Nebo má objíždět štáby Aliance a šmírovat generály na záchodcích, jestli se nenechali tajně obřezat? Nebo jestli jeho osobní teroristická soldateska Xe neukrývá v kavalci jarmulky? [mrknutí jedním okem]

225667

31.07.2010 10:14

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

RE: Stalin seminář nedostudoval, odešel sám

Ljoša Shemoneh Esreh 192.?.?.?

Jistě že jde o titul velekněze, který byl v pozici imperátora. Jednalo se v podstatě o astrologický kult, který je starý jako civilizace sama. Abych to opět vrátil do tématu, tak právo odpovídá řádu a společenský řád odpovídá dalším vyšším řádům… tady pokračujeme k hledání vesmírného řádu a s tím souvisí i astrologie. Vše, co najdete v katolickém vyznání je odvozeno od těchto principů, ale je to uzavřeno v oblasti náboženských mystérií, tedy otevřeno jen zasvěceným. Zasvěcení mají svůj hierarchický systém, tedy i zde se drží princip pronikání do záhady a odhalování řádu. A titul velekněze je symbolické vyjádření této hierarchie.
A co to má společného se židy? Vlastně vůbec nic, to je také důvod, proč lidé jako biikupp označují ostatní, ty co tuto svátost nectí, „židy“. Judea byla římskou provincíí, kde rebelující směsice etnik (judeánci) pro ně znamenali asi tolik, co pozdější „heretici“ (vlastně jedno kdy a jedno kde) prostě recept vždy zněl „zpacifikovat“. S křesťanstvím to nemá co dělat, křesťanství je vlastně jakési novožidovství a tedy zase „hereze“. Dnes je „křesťan“ stejně rozpliznutý pojem jako „žid“.
Já vím, udo, že již svou „pravdu“ máte, ale třeba vám to ještě v přemýšlení úplně bránit nebude. To římské vyznání pochází od jinud a jeho jádrem je mitraismus. Ten má s védami společné tisíce let staré kořeny (ale daleko více na severu [mrknutí jedním okem] ) . Na tomto principu stála již první „multi kulti“ říše v oblasti Sumeru, dávno a dávno před Biblí. Bible je již jen pozdní kompilací některých principů převzatých z daleko severnějších oblastí. Co se týká Kananejců, tak jejich baalismus je opět variantou téhož – Bál je totéž co Pán, opět jen lokální varianta božské hierarchie. A stejně jako se hříšní červi klaněli pánovi vesmíru, klaněli se i pánovi na zemi. Co bylo však typické, to bylo obětování. A stejně jako se Mitrovi obětoval býk, nebo beran, tak katolíci stále obětují při mši. Jenže když se z toho jistá sekta chtěla vymanit (a tím i bližní) prohlásila, že byla provedena poslední a nejvyšší oběť, samotný člověk-bůh, zajistila si na to „svědky“, oběť vstoupila na nebesa a stala se tak jediným skutečným králem, vyjevila veškerou pravdu a zákon, a tím chtěli se starým řádem skoncovat. Jak to dopadlo, už víme, prostě to zase neklaplo, vládci dál seděli na zemi a dál obětovali a žádali oběti, a tak je tomu dodnes, žid /nežid. Proto katoličtí kněží přepodstatňují chleba a víno na tělo a krev boha. A kdo by tu proměnu chtěl popřít, tak je proklet (to stále platí!)
Jo, a Mitrovu rudou čapku můžete najít třeba i jako symbol Fr. revoluce.

(ale tímto už končím, také raději jděte na procházku, dnes je tam krásně)

225272

20.07.2010 16:25

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Kdo co platí?

hů lámající 192.?.?.?

tak znovu
>Neumím si představit, že bych lidem vykládal, jaké je to jedovaté svinstvo, a tím se snažil ceny ještě zvýšit
a pro zlepšení vaší představivosti jsem uvedl příklad -
Máte pocit, že ceny koksu, héráku, alkáče atd. klesají, přestože prakticky nikdo (včetně konzumentů) o jejich škodlivosti nepochybuje?
...
zde
>A jelikož je poměrně rozšířený mýtus o léčivých účincích kozího mléka i jejich produktů, mohu mít ceny docela vysoko
a pro srovnání...
skutečně si myslíte, že prospěšnost kozího mléka je mýtus, který vyrobila "kozí lobby" aby se napakovala?
a jelikož to asi nezabere, tak doplním, že si to lidé myslí z jiných, než lobbystických účelů, proto to tu jako příklad vůbec nemá co dělat, včetně domácí technologie výroby... prostě se pohybujeme v jiné oblasti, jen se vám to asi trochu popletlo...

224566

20.07.2010 15:18

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Kdo co platí?

hůl lámající 192.?.?.?

Tak ještě kromě chování koz občas taky zapřemýšlejte... vy jste jako pasáček koz ve stejném postavení jako světový tabákový monopol (v E. již pár set let)?
Máte pocit, že ceny koksu, héráku, alkáče atd. klesají, přestože prakticky nikdo (včetně konzumentů) o jejich škodlivosti nepochybuje?
Nebo naopak... skutečně si myslíte, že prospěšnost kozího mléka je mýtus, který vyrobila "kozí lobby" aby se napakovala?

(na selský rozum potřebujete ještě hlavu sedláka)

224558

10.07.2010 15:25

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

192.?.?.?

Tak to ví přeci každý (kdo chodí poctivě do kostela), že inkvizice slavila své největší "úspěchy" dobrým slovem a pohostinností...
Žáno.

(napiš ještě něco) [chechtot]

223751

10.07.2010 13:04

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

192.?.?.?

a to jako co... že byl z Porýní z rodiny kovertity ještě nic neříká o filosofii provozované na německých univerzitách... [oči v sloup]

223733

09.07.2010 19:52

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

192.?.?.?

a také to vypadá, že to je absurdní schéma na pořadu dne... ukřivdění katolíci na Moravě, proti zlým kacířům v Čechách...
"A co Čech to kacíř a co kacíř to žid... milióny zlých židů valících se z Čech...huh...tady už pomůže jen čistý německý katolík věrný evropské říši"...

a je to pořád dokola, stejné šablony od války do války dokud se to nerozseká na kousky pod "ochranu" velkého protektora...
a ovce to baští a bečí a chtějí mít trávu jako ta výstavní tlusťoučká ovce v té pozlacené tak "krásné" ohradě...

223664

11.06.2010 18:16

Tonoucí v chaosu: Evropa v předvečer konference Bilderbergerů

RE: Satanova Synagoga

f-čelař 192.?.?.?

kam na to chodíš...
>Chtěl být v mládí rabínem - ale židovskými kruhy bylo rozhodnuto že se stane katolickým knězem a bude škodit Církvi!

A tak ho rabíni prostě dali na studia do Papežské lateránské univerzity v Římě.
(asi je kryptožidovská)

[oči v sloup]

221768

13.02.2009 17:43

1929: znovu po 80 letech

Kdo ví, jakou reálnou (nespekulativní) cenu má dnes zlato?

192.?.?.?

Na aktualne.cz jsem našel zajímavý příspěvek pod článkem Islámské banky inspirují Západ, šaríja krizi odolává


Re: a Evropany nakonec ukecali, že zlato taky nepotřebujou
(David Goliáš IP:[88.83.169.*], 12.02.2009 22:31)
O ceně zlata v současnosti rozhodují členové rodiny Rothschildovcov, kteří se střetávají ve svojí londýnský vile a na základě burzových obchodov, o "povode" který vědí jenom oni, rozhodují o tom, kolik má stát zlato. Když potichoučku snížili cenu zlata na 250 dolarů za trojskou unci. Potom se jako mávnutím čarovného proutku objevilo množství článků o tom, že zlato přestalo plňit funkci pokladu a krytí části zlato-valutových zásob, že zlata by se centrální banky měli zbavovat. V důsledku toho centrální banky Švýcarska a Anglie předali investorům polovičkusvojich zlatých zásob, jestli se nemýlim - asi přibližně okolo 2500 tun,(zkuste si tipnout, kdo jich zkoupil). Potom, vprůběhu 3 let cena stoupla na víc jako 1000 dolarů za trojskou unci.

183648

12.02.2009 10:06

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

Zakonna ochrana pro historickou lez

RudyCZ 192.?.?.?

taky jsem veril pohadce o holocaustu,nez jsem se dostal na literaturu na www.vzdelavaci-institut.com na to nemaji hoax podvodnici odpoved, tak je popirani trestne vezenim. to je nehorazne vynucovani historicke lzi! toto je jen muj nazor a nesu za nej odpovednost.

183584

12.02.2009 02:24

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Nasredin 192.?.?.?

Děkuji Ti, Jane, za milá slova, velmi mě potěšila. Nicméně, Admin udává tempo a charakter svého webu.

183571

08.02.2009 00:44

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

Varšavské ghetto nebylo nic

Martyn30 192.?.?.?

proti ghettu v Gaze. Boj o Varšavské ghetto trval pár týdnů, nebyl tam bílý fosfor ani uranová munice. Holocaust v Gaze trvá už roky a izraelští fanatici tam nerušeně páchají genocidu.
Varšavské ghetto až do dubna 1943 nikdo nebombardoval a mělo vlastní správu pod vedením Judenratu. Palestinci v Gaze jsou bombardováni stále.

183318

28.01.2009 11:56

Tlachalové

co takhle zřídit chlívek?

192.?.?.?

A nebylo by lepší zřídit tu "chlívek" do kterého by se ukládaly méně hodnotné diskusní příspěvky? (úplně by se mazaly jen ty vulgární nebo offtopic) V diskusi by byl jen jednořádkový hypertextový odkaz na příspěvek ve chlívku s přezdívkou diskutéra. A na seznamu příspěvků by bylo okénko, kde bych si mohl zaškrtnout, jestli chci zobrazit diskusní příspěvky i z chlívku, nebo jen ty schválené.Ať si každý vybere.

Je tu ovšem jiná věc, která škodí kvalitní diskuzi.Často se tu vyskytne nějaký sionistický záškodník, který napíše nehorázný blábol.Následně se tu rozpoutá flame, který odvede téma někam úplně jinam a odrazuje čtenáře od dlšího čtení. Často se na tuhle provokaci chytí i rozumní diskutéři ze "stáleho inventáře" Zvědavce, jako by jim nedocházelo, že přesně o tohle provokatérovi šlo -zaplevelit diskuzi a odvést od věcné debaty na určité téma.Na lživý sionistický příspěvek přece stačí zareagovat jen jednou (pokud obsahuje nějaká fakta, pokud ne, tak není potřeba reagovat).

Stránky se "zakázaným" obsahem vydává leckdo. Ale málokdo dokáže taky udržet slušnou úroveň diskuze a stabilní základnu kvalitních diskutérů, jako je tady na Zvědavci. Nepřátelé Zvědavce se nejvíc bojí jakéhokoliv sdružování lidí.Atomizace společnosti na stádo ustrašených jednotlivců, kteří se bojí jeden druhého, to je jejich cíl.I Jan Neruda napsal na závěr svého několikastránkového konspirativního spisu (o kterém se ve školách neučí) větu: "Spolčujme se!" protože to je jediná zbraň proti hrozící totalitě. Jednotlivce dokážou zlomit, ale společenství lidí těžko.Jakákoliv diktatura se spolčování lidí bojí jako čert kříže.

Plány sionistů zhatí,
diskutéři srdečnatí.
[smích]

182331

26.01.2009 12:09

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

František 192.?.?.?

Nedá mi to se neozvat. Srovnávat německou operaci v Polsku v roce 1939, kdy Němci bojovali v řádné válce s Poláky, kteří odmítali jednat o právu Němců v Gdaňsku a jinde na sebeurčení s izraelským vražděním a kasakrům v Gaze je nesmysl.

Pokud chce ovšem autor používat slova židovské holoax propagandy proti Izraeli, to je jiná.

Izrael provádí holocaust Palestinců již 50 let. S natolik bestiální a krutou Genocidou, kterou vymysleli a provádějí izraelští sionisté se nacisté nemohou vůbec rovnat.
Izraelští fanatici mají jaderné zbraně, které "šílený" Hitler opakovaně odmítal. Američtí fanatici již jaderné zbraně dokonce použili.

182155

26.01.2009 11:32

Podivné stránky

RE: .-*-.

jansmith1984 192.?.?.?

K tomu co napsal Nasredin bych jen dodal jednu zajímavost.


Sledoval jsem před pár dny nějaký dokument na CNN, který zobrazoval imigraci etiopských židů z Etiopie do Izraele.

Samozřejmě se jednalo o černochy, kteří převzali židovskou víru a protože život v Etiopii byl obecně velice těžký, tak se na základě pozvání izraelské vlády s nadšením rozhodli přestěhovat do nové domoviny.[smích]


Co je na tom nejzajímavější???


Tito černošští Židé (pro ksiphiase připomínám, že to samozřejmě nebyli semitští židé, ale stejně jako evropští židé konvertovali - což zmiňuji jen pro pořádek) se ale po příjezdu do Izraele setkali s tak silnou rasovou i jinou nesnášenlivostí od bílých židů (svých bratrů ve víře[smích] a demokracii), kterou ani v nejhorších představách neočekávali. Dodávám, že jsem dále nepátral, jak se potom v takovém prostředí dále protloukali, ale že byli silně zmateni a rozčarováni bylo v dokumentu jasně vidět.


Proč na to upozorňuji?

Protože, pokud je to pravda a není důvod dobovým záběrům a informacím nevěřit, dost jasně to potvrzuje skutečnost, kterou popsal Nasredin. Ukazuje to na nesemitskou nesnášenlivost evropských aškenázi či jiných Židů (vůči novým soukmenovcům v Izraeli), kteří sami semitskými Židy historicky nikdy nebyli a pouze z nějakého důvodu na tuto náboženskou víru v minulosti podobně jako bratři z Etiopie konvertovali.

Zajímavé to je i proto, že semitští Židé a semitští Palestinci v dávné historii spolu údajně na územích Palestiny žádné zvláštní sousedské problémy (viz. historické reálie) neměli a žili vedle sebe v klidu.


Jak se situace na těchto územích změnila ve 20.st a zejména po vzniku státu Izrael víme všichni a i o tom je myslím Nasredinův příspěvek ksiphiasi. Co ty na to???


jansmith[smích]

182145

14.11.2008 16:15

Těžký život státního úředníka

podnikatel má takové zaměstnance jaké si zaplatí

192.?.?.?

Elegantně jste se vyhnul tématu mezd. Znám dost podnikatelů věčně skuhrajících na úroveň českých pracovníků kteří požadují odbornou středoškolskou činnost a zkušenosti které jim české školství není schopno poskytnout (např. různé drahé počítačové programy)a pracovní nasazení překračující možnosti osmihodinové směny. Přitom nabízejí mzdu, za jakou pracuje nekvalifikovaná pokladní v supermarketu, ze které člověk horko těžko zaplatí jídlo a tržní nájem v garsonce. Na to aby z této almužny uživil partnerku a dítě, případně si vzaj skromnou hypotéku na 2+1 ve 40let starém paneláku na okraji města, nemůže ani pomyslet. A potom se tito takzvaní podnikatelé diví, že se jim hlásí samí neschopní a nekvalifikovaní nemakačenkové. Holt, z bolševika kapitalistu neuděláš ani za 20 let.

175813

06.11.2008 08:57

Exkluzivní rozhovor s E. Sedláčkem: Byl to čistě politický proces…

RE: Ale oni jsou neonacisti

Erik Sedláček 192.?.?.?

Může mi anonymní pisatel nějak doložit, v čem je "Národní odpor velmi blízký Dělnické straně a mně?"

175118

10.04.2008 20:30

Ještě jednou Svobodní zednáři

Protokoly sionských mudrců

192.?.?.?

Podle mě je nejpravdivější (byť stručná) charakteristika zednářů obsažená v Protokolech. A to z toho důvodu, že prokazatelně spatřily světlo světa kolem roku 1900, (ať už je napsal kdokoliv) tedy před érou mediálního informačního babylonu. Zednáři jsou tam popsaní jako "servisní organizace" totálně utajené sionské elity pracující na vytvoření Nového světového řádu. Po jeho vytvoření mají být všechny lóže rozpuštěny. Základním pravidlem v zednářské hierarchii je, že každý zná směrwm vzhůru jen svého nejbližšího nadřízeného, ale nikoliv toho, co je ještě výš. Stejné je to i s cíly zednářů. Většina z nich jsou jen užitečnými idioty, kteří nevědí nic o skutečných cílech těch nejvyšších. Ti úplně dole si myslí, že mají humanistické dobročinné cíle, ti výš vědí, že je to o prosazování moci a ti ještě vyšší znají skutečné, ale jen vedlejší cíle. Ostatně, podle Protokolů má být v NWO jen jeden nejvyšší Osvícený, který bude vše řídit a jeho nejvyšší cíle nebudou znát ani jeho přímí podřízení.
Myslím že skutečné nejvyšší vedení dává rozkazy i Rockefellerům a Rotschildům a je světu absolutně neznámé. Některé zdroje tvrdí, že je v Izraeli tajně od dětství vychovávaná úzká mocenská elita předurčená k vládnutí světu. Podle Protokolů bude mít ten nejvyšší několik rádců kteří jej budou od dětství vychovávat a poté se stanou jeho podřízenými a předají mu nejvyšší moc.

Bohužel pro nás byla zednáři infiltrována celá EU, což je patrné z rozhodnutí EU z posledních let. Lisabonská smlouva je evidentně zednářský projekt určený k ovládnutí Evropy a jejímu začlenění do NWO. Zajímá-li se někdo o zednářskou činnost, musí se nutně zabývat i činností EU.

158790

Káva pro Zvědavce

56

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 120 čtenářů částkou 19 700 korun, což je 56 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 0

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 0

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,96 Kč
Euro
26,16 Kč
Libra
29,33 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 724,77 Kč
1 unce stříbra
512,42 Kč
Bitcoin
366 363,51 Kč

Poslední aktualizace: 26.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?