Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, Had, J.P., pavt, Sophia, vinny.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.11.2006 02:52

Jako za bolševika...

důvod mi příjde jasný

J.P. 89.?.?.?

Až spadne USA do hlubších problémů, začnou někteří obyvatelé přemýšlet o tom, že by mohli z toho pekla odcestovat.
No a aby alespoň někdo zůstal a vydělával FEDu na úroky z dluhů, tak z poddaných udělaj ještě vězně vlastní "svobodné" země.
Bohatých se to zase nebude týkat, ty si svoji svobodu zaplatí, nebo se vykroutí jinak a zmizí. Na práci jim tam zůstanou chudáci.
Ostatně vězení v USA už teď mají dost.

122055

07.02.2007 17:17

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

Pokračování debat....

Had 89.?.?.?

http://www.ihned.cz/c4-10075650-20366560-00T000_d-jak-seriozne-hajit-vlastni-zajem

128086

10.02.2007 08:36

Zrada české inteligence

Inteligence jinak...

Had 89.?.?.?

Pročetl jsem článek i diskuzi a napadlo mě, že možná bude zajímavá definice inteligence z trochu jiného pohledu.
"Inteligence schopnost chápání a samostatného myšlení spojená s vyššími mravními hodnotami. Jelikož se i. vyvíjí z příslušných životních zkšeností, ukazuje na to, zda je bytost karmicky zralá nebo nezralá. I. je také znakem vyššího duchovně vývojového procesu;proto je vlastností bytí, kdežto intelekt je podmíněnou schopností bytí.Inteligentní člověk se např. vzdaluje špatnosti pro své mravní hodnoty nebo názory, kdežto intelektuál může schopnosti intelektu využívat k osobnímu prospěchu bez ohledu na to, zda přitom bude páchat zlo.
V duchovním smyslu se i. považuje za výsledek trvalého spojení vyšších vesmírných kvalit se souborem který nazýváme bytost. Naproti tomu intelekt vzniká z bezprostřední zdrženlivosti, je tedy pouze projevem bezprostřední duševní reakce na toto prožívání.Vzhledem k této kvalitě může i. vzdělanosti předcházet a tím se dokazuje, že je průvodcem bytosti ze života do života. Díky tomu také i. časem roste;když je nejvýše rozvinuta, připojuje se k zasvěcení, k němuž dříve člověka dovedla."Konec citátu - K.M.;Malý mystický slovník naučný.

Pod úhlem tohoto pohledu by bylo dobré si sám sobě(důležité) i v hodnocení druhých(nedůležité)položit otázku, zda se jedná o inteligenci(tedy zároveň o jistý aspekt život zlepšující MRAVNOSTI), nebo pouze o intelekt, který fikaně využije všech prostředků k prosazení choutek svého nositele.
Jako dobrý příklad neznalosti rozdílu mezi těmito dvěma pojmy poslouží i uctivé blekotání o vzdělanosti "samovyvolených" jednoho zde diskutujícího "shabez-goje".

Také je dost zajímavé, že tedy z duchovního hlediska je dobrý člověk inteligentní i když se třeba neumí ani podepsat. Tato inteligence ho ovšem v nutném případě dokope k tomu, aby se "dovzdělal"-rozvinul intelekt a nějaký ten podpis uměl vyplodit, protože je to nutné k přežití v této sféře a tedy i dokončení jistého procesu, resp. nabytí příslušných zkušenosti. Ale to je již individuální.

Inteligentní člověk se tedy ohlíží na to, zda svým způsobem života druhým ubližuje nebo ne.
Vysoce inteligentní člověk pochopí a snaží se v největším možném rozsahu žít (rozpoložení, myšlenky, nálady spolu s uvědomováním si CELÉHO TĚLA) ve smyslu buddhistického metta: "šťastné nechť jsou všechny bytosti".

Vzdělanec nechápající a neuznávající tento způsob života není inteligentní-má pouze rozvinutý intelekt. A to navzdory diplomům a titulům spokojený a šťastný život nepřináší - a o šťastný život jde každému z nás, i když to maskujeme všelijakým způsobem...

128367

16.02.2007 19:53

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

Had 89.?.?.?

Ještě nikde jsem v žádné debatě nenarazil na smysluplné vyvrácení, či jinou odpověď právě na to, že tam nezařvali jen židi, ale přitom nejvíce řvou a natahujou pracky pro prachy, uznání, uzákoněný soucit, předplacenou nevinnost....a běda, kdo při slovech žid, holokaust se nezatváří uctivě a soustrastně a pokorně ochotně nechce platit! Und besonders wenn Deutsch gesprochen wird!
Zato při slovech: ve válce zařvalo mj. 10,20,30 .... milionů jiných člověků může metat kozelce, dělat fóry, lhát, zpochybňovat atd. atd - A NIC SE NEDĚJE!
A to je špatně, páni pejzatí! Ne že existují ještě dneska staříci, jež to přežili - ale nebyla to jediná skupina lidí. Ale jako jediná si uzákoňuje všechna možná privilegia...a ve vydupaném a vytrucovaném státě se k původnímu obyvatelstvu chovají, eh, škoda psát [pláč]

129002

19.03.2007 21:39

Jak jsme se dočkali budoucnosti

RE: lidska prava

Had 89.?.?.?

>Vas, Texaskycizek (ale nebojte se, USA svet zachrani)
[chechtot] [chechtot] [chechtot] tomu říkám vytrvalost, vtáku.... [chechtot] [chechtot]
a copak, už se zase ochladilo, nebo jsou u zákazníků v běhu nebezpečně spolehlivé klimošky?
Jen že nedávno tady padaly hlášky o děsné přepracovanosti a nemožnosti až nechuti sem přispívat a dělat sionoamerickou osvětu a najednou je zde i obhajoba a zhrzenost ke standardní aroganci v příspěvcích "Texaskycizek"... [oči v sloup] viz. dole "vtipné" oslovování souzi [oči v sloup]

131210

06.12.2008 01:38

Bravo, pane prezidente!

RE: nevim nevim

89.?.?.?

Až na o, že u nás o radaru žádné referendum nebylo a oni dobře vědí proč.

177606

14.01.2009 11:14

Jak na sionisty

Co takhle jít k podstatě věci....

Sophia 89.?.?.?

Čím víc se snažím najít podstatu, tím víc mě napadá jediná myšlenka. Když by kdosi chtěl schovat důležité, nabídne lidem něco hodně děsivého "kousek" dál. Je jedno, že bude obětován "vlastní" člověk, důležitý je výsledek. Takováhle kouřová clona není nic co by se vyrábělo krátkou chvíli. To je hodně do historie, a abychom nikoho zbytečně nedráždili, vzpomenu si na farizeje. Nepřestali a nepřestanou, jejich koncepce ovládnutí světa je jednoznačná. Jen si myslím, že jim ani tak nejde o Palestinu, jako o zemi, hezky izolovanou, velikou, kterou dokonale ovládnou. Až rozdráždí celou Evropu, Asii, poštvou všechny proti všem , zůstane jim "veliká země", kde zatím v klidu připravují stanné právo.Přesto si myslím, že by to měl každý vědět, aby mohl alespoň vyslat myšlenku - ne tohle nechci, nechci aby se to stalo -. Skutečně jsou borci, kdo se snaží najít co nejvíc informací a my co jenom čteme, jsme bez šancí cokoliv udělat fyzicky, zkusme použít sílu p o z i t i v n í myšlenky - sílu, která leží mnoha lidem i jiným entitám v žaludku. Vědět, učit se a vyslat NE.Svět jsme nestvořili, dejme alespoň najevo že jsme teď v tomto prostoru přítomni. [smích] [smích] [smích]

180916

12.03.2009 08:57

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Sophia 89.?.?.?

Patriarchální řád tak jako oligarchie pouze "využívají" ženy jako pracovního nástroje. Ženy to nazývají "emancipací" tak jako muži.Pokud má muž či žena schopnost vykonávat c o k o l i v lépe než druhý - ať to dělá. A proto nemusí bojovat. Je to jejich znásobená síla - spolupráce. Nikoho nepovyšuje ani neponižuje. Muž má usilovat o to aby byl mužem, tak jako žena ženou. Každý člověk má možnost vybrat si partnera, který mu přinese vlastně vztah jeho druhé poloviny ( Anima- animus , C.G.Jung) Je mi líto, že jste byl natolik mimo a musel použít agresivitu aby jste umocnil svůj názor.

186375

12.03.2009 09:13

Otázka lidských práv a svobod

RE: Pani

Sophia 89.?.?.?

Dobrý den, pane Kramáři, myslím, že všeobecně máme všichni tento problém - snahu vyjádřit skutečnou lidskou podstatu potlačovanou v historii z důvodu ovládání. Krásně to zachytila autorka Margaret Starbird v knize "Žena s alabastrovým džbánkem". Tato doba je skutečně velice zvláštní, lítají zde energie, které už hodně jedinců není ani schopno zvládat. Snad je i potřeba, aby byly vidět ve formě psané, lépe si jedinec uvědomí, kolik "práce" bude s tím, naplnit to, co je nazváno jednotou. Velmi zajímavá je i filozofie "kvantové mystiky" podle A.Jadczyka.Kdo se umí radovat ze života tak jako vy, dokáže hodně. [smích]

186376

Jaka nahoda ze nasi politici podepsali vcera nejakou petici ci jiny skvar proti rostoucimu extremismu a to zrovna v dobe kdy zacala ceska policie zatykat domele EXTREMISTY po cele CR a zaroven policelni prezident oznamil zrizeni protiextremistickych policejnich komand na severu cech a severni morave.Opravdu jen nahoda,ale jen pro klienty Jedlickova ustavu.UZ SE BOJI SMEJDI,priste by misto vajicek mohly litat granaty.Otazka nezni jestli,nybrz KDY.Co si take jineho zaslouzi,kouknete se na Paroprase,vcera soud rozhodl,ze se mu Kubice omlouvat nemusi.Proc asi.-obsah Kubiceho zpravy byl zalozen na informacich BIS takze Paroubkuv kamos Duricko,jeho dcera,jachta a pak strileni na Paroubkove party,vse souhlasi.Je tu Bordel a Oni nam chcou kazat Moralku,smich ci plac

192990

22.07.2009 08:53

Včelí medvídci jsou neonacisté

ja jsem asi rasista jak tak koukam

vinny 89.?.?.?

zabijim s potesenim mouchy ktere mi serou na jidlo-ty jsou jak vime taky cerne-pane poliZajt ja se polepsim.Cmelaky nechavam zit povazuji je totiz za uzitecne a to odjakziva ale mozna jsem ovlivnen tim rasistyckym vecernickem,mozna prehodnotim svuj nazor na ten jak rikate rasisticky hmyz.-A SLIBUJI PRED SVYMI DRUHY,ZE BUDU PRACOVAT A ZIT DLE MULTIKULTI SPOLECNOSTI.

To by se jim libilo,natirat SVET NACERNO-HM,Asi z toho blbnu,necham to na odbornicich-soudnich znalcich,Karlove univerzite a psychiatrech [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

196162

22.07.2009 08:58

Včelí medvídci jsou neonacisté

http://matuska.blog.idnes.cz/c/93642/Vceli-medvidci-jsou-rasisti.html

vinny 89.?.?.?

no comment pravni rozbor

196164

16.11.2009 13:20

Život po 20 letech kapitalismu

Spousta polopravd...

pavt 89.?.?.?

Vůbec nechci adorovat naši polistopadovou historii, leccos mne štve, tunelování se mi nelíbí, stejně jako Lisabonská smlouva atd...ale pokud snad autor chtěl naznačit, že jsme se před listopadem 89 měli lépe, tak to je dle mého názoru trošku silné kafe. Troufám si tvrdit, že by se dal sestavit podobný soupis absurdit a šíleností, který by, zvláště mladé generaci, připadal úplně neuvěřitelný.
Jak jsem zmínil, nechci obhajovat tuneláře a těžce nedomyšlené reformy, ale na druhé straně je třeba poctivě přiznat, že spousta z těch zmiňovaných firem zanikla především pro svou nekonkurenceschopnost. Něco jiného je prodávat šunt do Ruska, něco jiného uspět na Západě. Bohužel, v kritických letech vybouchl ruský trh a náš dosavadní velký přítel Irák byl na indexu. O T72 nebyl moc zájem,nehledě na to, že idiot Havel rozhodl, že zbrojní průmysl utlumíme, za což se nám v západních zbrojovkách dostalo radostného potlesku... Je prostě fakt, že jsme uměli jakž takž dělat zbraně, ale to bylo tak vše - např.nejnovější část Poldi, válcovna Dříň, byla postaveno pro válcování plechů na T72, na nic jiného se její gigantické a neekonomické ruské pece nehodily... a tak by se dalo pokračovat.
Do strojního průmuslu trošku vidím, a tak minimálně v této oblasti jsem schopen odhalit nepoctivost a tendenčnost autora... Tím se pro mne stává nedůvěryhodný i v ostatních oblastech... Bohužel. Nějaké seriozní zhodnocení plusů a minusů by se rozhodně hodilo...

204916

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 51 čtenářů částkou 10 288 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 1

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 0

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 4

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,74 Kč
Švýcarský frank
23,47 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,69 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 625,91 Kč
1 unce stříbra
550,52 Kč
Bitcoin
1 364 985,32 Kč

Poslední aktualizace: 14.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?