Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 1207 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.06.2008 07:37

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: fakt o antisemitismu

Mirda 24.?.?.?

>Již tady taky byla o tom řeč- to slovo holocaust je taky moc
>zajímavé pane Koubku. Vymyslel ho zcela nedávno, už tedy
>nevím kdo, ale jedno je jisté, že to slovo nenajdete v
>žádném komunistickém slovníku.To slovo bylo vymyšleno
>proto, aby měli Židé extra výraz jen a jen pro sebe...
----
Nejsem Koubek, ale vnutím se do debaty a upřesním nepatrně podrobnosti ohledně holokóstu, paní Jarmilo. Poprvé se tohle zaklínadlo objevilo v tisku New York Hebrew (židovský plátek) v roce 1919. Mám někde odkaz, ale už je pozdě se přehrabovat v dokumentech. Stručné znění: "s poukázánim na utrpení židů během první světové války, kdy zahynulo 6 milionů židů, se vyzývá světová veřejnost o finanční pomoc. Tento holocaust se již nikdy nesmí opakovat". Asi tak nějak. Čili stejný název (holocaust) a dokonce stejný počet - 6 milionů. Volání však nebylo vyslyšeno. Jednak asi, že světová média ještě nepatřila těm kóšer vyvoleným, ale také - což je pravděpodobnější - založení státu Izrael se nekonalo. Vláda Velká Británie, přestože vydala Rothschildovi Palestinu (viz Balfourská deklarace z roku 1917), tak neměli k tomu oprávnění a zcela určitě - vyčteno z několika pramenů - Balfourská deklarace pozbyla platnosti. Nebyly održeny podmínky ohledně mírového soužití židů a Arabů a vzájemné náboženské snášenlivosti. Nejen, že docházelo již z počátku ke genocidě Palestinců, ale sionisté vyvražďovali - v té době přítomné - členy britské pořádkové kolonizační armády. Byl zavražděn i britský diplomat (na jméno si nepamatuji). První pokus tedy nevyšel, tak se naplánovala druhá světová válka a na řadu přišel fašismus. O tom jsem se již dříve zmiňoval. Tzv. pokus o nastolení NWO - komunismus, fašismus a nyní probíhá náboženská válka, čehož jsme právě svědky. Všechny tyto experimenty byly vypracovány na žádost Rothschilda generálem americké armády - Albertem Pikem.

Proč slovo holocaust nenajdeme v komunistickém slovníku? I o tom jsem již dříve psal, ale zopakuji. VŘSR se sice podařila, ale nevedlo to k založení NWO. Nevyšlo to! Stalin v roce 1944 odmítl nabídku Jacoba Schiffa, hlavního hráče Federal Reserve Bank, která Ruskou revoluci naplánovala a financovala. Stalin neměl zájem, neboť si uvědomil, co bude následovat. Fašismus padl (i Hitler vybočil od původních plánů). Ač to zní neskutečně, komunismus východního bloku se postavil proti snahám imperialismu o nastolení jedné světové vlády. Gottwald nechal na příkaz Stalina popravit 230 členů tehdejší československé vlády (tzv.-zločiny komunismu. Všichni židovského původu). Nejen za ilegální dodávky československých zbraní do Izraele, ale především pro výstrahu. Zamezil tímto nežádoucímu vlivu "jistých zájmových skupin". Proto se různé výklady příběhů holocaustu v tehdejším Československu nevyskytovaly.

163943

29.06.2008 18:44

Německo odmítlo další holocaustové reparace

Odškodnění...

Mirda 24.?.?.?

Ne, že bych nepřál stařenkám a stařečkům menší či větší přilepšení k důchodu, ale zaslouží si to? Statisíce židů přežilo holocaust už jenom tím, že před válkou vycestovali z Evropy do jiných zemí. Statisíce židů přežili holocaust i tím způsobem, že se v Evropě vůbec nenarodili a přitom se všichni tito lidé hrdě hlásí k reparacím pro oběti holocaustu. Proč se tak děje?

Německo nabídlo peníze na odškodnění a tak se odevšad z celého světa vynořilo spousta natažených rukou. Kdo je (a nebo si myslí, že je) židem, tak pěkně do fronty, bude o vás do konce života postaráno. Kolik jiných lidí zahynulo v koncentračních táborech? Kolik jiných lidí si prožilo stejné hrůzy války a byly také součástí otrocké pracovní mašinerie v koncentrácích? Na tyto lidi se nějak zapomnělo. Nakonec - jak již z článku vyplývá - i na vězně židovského původu se sionisté vykašlali. Reparace ano, ale ne pro ty, kteří si to zaslouží. A proč platí reparace Německo? Kdo začal válku? Kdo na válce nejvíce vydělal? Proč se židé neobrátí přímo na mezinárodní bankovní kartely? Na ty, kteří na válce nejvíce vydělaly a kteří obě světové války naplánovali.

Po bitvě je každý generálem, ale přesto si dovolím navrhnout, jak by takové odškodnění mělo spravedlivě probíhat. Jednorázový poplatek a šmitec! Pomiňme důvody uvěznění. Za války se do vězení dostal kde-kdo i za krádež bochníku chleba. Tak tedy: Dřel jsi v nacistickém koncentráku? Rok, dva, tři? Tak tady máš odškodnění a basta. Takhle by se zamezilo podvodům sionistických organizací, kteří si - jak to Norman Finkelstein nazval - vytvořili z holocaustu průmysl.

164169

29.06.2008 20:24

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

RE: Otázka zní:

Mirda 24.?.?.?

Jak už Rejpal napsal: Rozkaz na vojně je "zákon" a neuposlechnutí rozkazu v době války znamená kulku. René, nedávno jsme spolu prohodili několik vět o útoku na USS Liberty (1967). Sám jste napsal, že to musel být hrozný pocit pro vojáky, kteří byli odvoláni a nemohli pomoct kamarádům. Ani já bych nechtěl být v situaci odvolaných vojáků. Já mám silné morální zásady. Odkroutil jsem si dva roky vojenské služby a byl jsem strašně rád, že to bylo v mírovém období. Do nikoho jsem nemusel střílet a ani bych to nedokázal. Tak to bohužel na vojně chodí. Když je velitel zločinec, tak se zločin posune dominovým efektem na další v pořadí. Samotní námořníci na USS Liberty, kteří zůstali naživu, dostali rozkaz: "Držte hubu. Nikomu neříkejte, jak se to stalo, jinak jdete do vězení a možná i něco horšího". Každý věděl, co znamená to "něco horšího".

Ten velitel, který tohle přikázal, byl tehdejší prezident Lyndon Johnson, společně s ministrem obrany(války) Robertem McNamarou a přesunulo se to na admirála Johna McCaina, admirála Kidda atd,atd. Nikdo ani necekl. Všichni se podíleli na zločinu a jeho zamlčování. Jiná situace byla s admirálem Williamem Fallonem. Ten se zločiny páchanými v Iráku nesouhlasil, stejně tak by asi nedokázal dát armádě příkaz k připravovanému podvodnému útoku na Irán a ještě přitom s vymyšlenými důvody, proto rezignoval. I generál Peter Pace (bývalý vojenský poradce Bílého domu) veřejně prohlásil: "voják musí splnit rozkaz i když si je vědom, že rozkaz je ilegální nebo nemorální". Proto je v závorce uvedeno "bývalý".

A co se týká rozkazu k mučení ve vězení Abhu Graib? Ten byl vydán samotným šéfem - tehdejším ministrem války - Donaldem Rumsfeldem a ostatní se (pro porozptýlení) dobrovolně zúčastnili.

P.S. poznámka pro Rejpala.
>...Psal jsem o tom, protoze me tady jednou dal
>"drzkovou" jeden Moravak...
>...Ti "oni" Moravaci co me tady dali drzkovou ze ONI jsou >Moravane a ne zadni Cesi...
------
Jeden Moravák nejsou ONI. Nehažme všechny do jednoho pytle. I já pocházím z Velkomoravské říše a mohu potvrdit, že Moraváci jsou zlatí a dobrosrdeční lidé.

164171

29.06.2008 22:25

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

Plnění rozkazu....

Mirda 24.?.?.?

Krátce po druhé světové válce se psychologové zabývaly zajímavým úkazem: "Jak je to vůbec možné, že - jinak spořádaný a svědomitý člověk - je schopen dopustit se zločinům proti lidskosti"? Odvolávali se přitom na soudní procesy s válečnými zločinci, kdy vysocí důstojníci Wehrmachtu zdůvodňpvali svá jednání těmito slovy: "Plnil jsem příkaz nadřízeného". Skupina amerických psychologů se chtěla přesvědčit, zda-li to byla jenom výmluva a svalování viny na nadřízeného a nebo lze lidské svědomí posunout do jiné dimenze, že je člověk skutečně schopen zločin proti lidskosti spáchat. Psychologové provedli experiment, jak dalece člověk dokáže zajít při způsobení bolesti druhému člověku.

Testovaná osoba byla učitelka středního věku. Ve druhé místnosti za skleněným oknem byl muž a ke každé ruce měl připevněnou elektrodu. Učitelka byla ujištěna, že muž je vězeň a že se dobrovolně podrobuje testu účinku elektrického proudu na lidské tělo. Ve sktečnosti onen vězeň byl divadelní herec a k elelektrodám nebyl el.proud připojen. Vedle učitelky stál instruktor testu a dával příkazy. Otáčením kolem reostatu se začal "vězeň" mírně chvět a instruktor pokunul ke zvýšení napětí. Test pokračoval. "Vězeň" začal prosit a lamentoval rukama, aby byl test ukončen. Na obličeji vykazoval silné pocity bolesti. Učitelka spustila ruce s kola reostatu, ale instruktor ji pokunul, aby pokračovala. Další otočení kolem a "vězeň" spadl v křečích na podlahu. Učitelka přestala a zeptala se instruktora: "Kdo za tohle přebírá odpovědnost"? Instruktor ji ujistil, že test je součástí důležitého výzkumu a ústav je za všechno zodpovědný. Pokynul učitelce k dalšímu zvýšení napětí a ona dále otočila kolem reostatu až "vězeň" zůstal ležet na podlaze bez pohybu.

Tento test byl proveden s více osobami a se stejným výsledkem. Tím bylo prokázáno, že přesunutím odpovědnosti lze lidské svědomí posunout do nižší dimenze a člověk je takto schopen
podílet se i na zločinu.

164175

30.06.2008 01:05

Melčák, Pohanka, Snítilý, Wolf a…kdo bude další?

RE: Úča dostane pěkný prémie.

Mirda 24.?.?.?

Vodníku, tady je něco podobného s českými titulky. Hodinu a půl google video.

164184

30.06.2008 01:21

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

RE: Otázka zní:

Mirda 24.?.?.?

Rejpale....Nejen Rejpal si může rejpnout. [mrknutí jedním okem]

164187

30.06.2008 14:30

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

RE: Otázka zní:

Mirda 24.?.?.?

>...Jeste k tem Moravakum. Nikde jsem nerekl, ze to jsou spatny
>lidi. Urcite jsou uprimejsi nez mnozi Cesi.
......
Rejpale, jak tohle vůbec můžeš napsat? Lidi nelze škatulkovat podle místa, kde se usadili a kde zapustili kořeny. Slované jsou všeobecně - co se týče kultury, vychování, inteligence atd. - na přibližně stejné úrovni. Jedině snad chazary můžeš označit, že se liší od lidí. Ale nakonec i v Izraeli najdeš slušné, kulturní
a inteligentní lidi, proto ani tam nelze všechny zatracovat. Menší skupiny izraelských turistů, kteří se doposud nenaučili používat splachovací záchod a chovají se jako zvěř, zanechávají po světě otřesný dojem a vrhají špatné světlo na všechny. Viz události: hotel v Osvětimi, rekreační středisko na Kypru, lyžařské centrum v Aspen Colorado, hotel ve Francii, IDF jednotky v pásmu Gaza. Nebudu zacházet do podrobností, ale takhle se lidé rozhodně nechovají.

To jen tak na okraj, že lidi nelze škatulkovat.

164211

30.06.2008 15:00

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Vážený pane předsedo...

Mirda 24.?.?.?

Ale já se tam stále nemohu dostat. Zkoušel jsem to několikrát.
(je to - kubatanazory.cz?)

164212

Sdílím stejný názor. I ta exterminační metoda:
...a treba ich hlasit kazdy den, z kazdej adresy a potom sa este vrtat, preco uz konecne nezakrocili...dosáhne zaručeně lepšího výsledku, než výrobky IG Farben. [velký smích] [chechtot]

164216

30.06.2008 16:26

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: cenzurované stránky

Mirda 24.?.?.?

>Takže už tam majú poslané stránky ako Eretz a Delet [velký smích]
-----
Blahopřeji...I já se zapojím do očisty internetu od nevhodných a nežádoucích stránek. [velký smích]
Jak se říká: "Pero je mocnější než meč"! [mrknutí jedním okem]

164225

[vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]
Já v tom vidím dvě tuny ironie. [mrknutí jedním okem]

164222

30.06.2008 16:32

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Vážený pane předsedo...

Mirda 24.?.?.?

Už to jede. Začtu se až bude více času.

164221

30.06.2008 18:05

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Možná by se měla cenzurovat TV....

Mirda 24.?.?.?

>Asi existuje nějaká vypracovaná metodika...
-------
Nic není náhoda. Všechno je pečlivě propracováno a naplánováno.

Varování pro pana Vojtu49: Následující věty by mohly přivodit žaludeční potíže, návaly žluči do dutiny lebeční, případně samovolné vyměšování odpadních produktů látkové přeměny v obou konsistenčních formách současně - tekuté i pevné. Proto čtení následujících řádků - pro psychicky labilní jedince typu Vojta49, anti-anti a jiné, je pouze na vlastní riziko a nedoporučuje se!

Co se kolem nás děje, není jenom záležitostí nějakého sci-fi "vnuknutí" po drogové víkendové halucinaci a nebo po fantas-magorickém snu jednoho egocentrického idiota. Hrstka parazitních psychopatů, kteří si myslí, že jenom ONI jsou předurčeni k tomu, aby vládli světu a potažmo celému lidstvu na planetě, nemají nic jiného na práci, než vymýšlet metodiku/strategii k uskutečnění těch jejich nesmyslných a zhoubných plánů. Není pro ně žádný problém si najít ty nejlepší z nejlepších a za tučný bakšiš (jidášský groš) si najmout vědce z různých oborů. Mnohaleté bádání v oboru psychologie, farmaceutického výzkumu, geneticky modifikovaných potravin (Monsanto), vědce z oborů fyziky, astrologie, informačních technologií (počáteční výzkum firmy IBM byl rovněž financován klanem rodiny Rothschildů). Podařilo se jim ovládnout sdělovací prostředky a teď přichází na řadu cenzura internetu. Všechny tyto "technologické" výkřiky přinášejí postupně výsledky...zdánlivě pro lidstvo prospěšné, ale v podstatě působící k ovládnutí a ke zotročení společnosti a k nastolení jedné světové vlády.

Stále však ještě existují přírodní zákony akce-reakce a ty nelze za prachy koupit.

>U velké skupiny lidí, bude za současného stavu
>cenzura asi vítána…

Kdo se vzdá dobrovolně svých svobod za pocit zdánlivé bezpečnosti, nezaslouží si ani svobodu, ani bezpečnost. (Benjamin Franklin - aspoň si myslím, že to byl on)

164230

30.06.2008 19:29

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: fakt o antisemitismu

Mirda 24.?.?.?

>"Slovo antisemitismus se používá výhradně pro nenávist vůči Židům...
------
Koubek má pravdu! Nenapsal co to je, ale jak se ten výraz používá. Takhle to zaklínadlo vidí židé. Jakoukoliv kritiku vůči židům a nebo státu Izrael považují židé za projev antisemitismu. Pro židy kritika znamená nenávist a proto: antisemitismus = kritika židů = nenávist. Jinými slovy: Antisemita je ten, koho židé nemají rádi, ale přitom to nemá s nenávistí nic společného. Ta nenávist je vůči osobě, která se opováží tu kritiku vyslovit. Vysvětluj to však židům, že ano, pane Koubek. Přitom konstruktivní kritika (za což se kritika převážně považuje), je nutná ve všech směrech a to ke všeobecné nápravě společnosti. Jenomže židé to takhle nevidí. Další nelogický výmysl je výraz "self-hating Jew". A opět - když žid kritizuje židy, tak on vlastně nekritizuje, ale sám sebe nenávidí. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Kam až ta jejich nenávist ke kritice zajde? A přitom židé o sobě tvrdí, že jsou tzv.vyvolený národ s nadprůměrnou inteligencí. Obojí je snadno zpochybnitelné a s antisemitismem to nemá nic společného.

164234

30.06.2008 19:31

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: ---------- DOTAZ NA EDITORA ----------

Mirda 24.?.?.?

Tady ale vůbec nejde o opačný názor, paní Jarmilo. Tady se jedná pouze o jeho vyjádření. Nejsem pro cenzuru, ale pro určitý respekt jeden ke druhému. O tohle jistě jde i panu Vladunovi. To, co tady sysz3r0 (huba jedna nevymáchaná) prezentuje, je skutečně hnus a žumpovní odpad a měl by se na pokyn moderátora patřičně usměrnit. Ale to je také jen můj názor.

164236

03.07.2008 06:28

Reálný dotyk Systému

Kde se stala chyba?

Mirda 24.?.?.?

Do roku 1980 - než jsem se vydal do světa na zkušenou - jsem bydlel v Ostravě Vítkovicích. Nebylo to z důvodu nedostatků bytů, což byl za tehdejšího režimu trvalý problém, ale měl jsem navybranou. Buď garsonku v nově postaveném paneláku v Porubě a nebo prostorný (soukromý) byt ve Vítkovicích v cikánské čtvrti. Cítím se lépe ve velkých prostorách a to rozhodlo. Nikdy jsem toho nelitoval a navíc jsem našel nové kamarády. Možná se někomu bude zdát, že jenom provokuji. Tak trochu ano. Nebyli to kamarádi na společné výlety a nebo na návštěvu kina, ale při setkání na ulici jsme se pokaždé zdravili a později i prohodili pár slov. Dokonce jsme i párkrát zašli společně ke Kaštovskému (nárožní hospůdka) na pivo a pokud tam už hošani tmavší pleti seděli a já si na jedno odskočil, tak jsem měl na hodinku nebo na dvě veselou společnost. Skutečně...po této stránce si nemohu stěžovat. Auto na ulici mi nikdo neukradl ani nepoškrábal. Byt mi nikdo nevyloupil ani okno nerozflákal. Tohle všechno o čem jsem se teď zmiňoval přišlo později - až tady v Kanadě.
Dokonce...ještě mnohem dříve - v základní škole - se párkrát stalo, že jsem měl spolužáky tmavší pleti. A byli jsme kamarádi, jako by to ani cikáni nebyli (jenom pro upřesněni - jsem sice také mírně tmavší pleti, ale Čech jako poleno a cikán nejsem).

Kde se tedy stala chyba? Co se změnilo? Jak už to tady objasnil Kevin, tak přesně tam je ten zakopaný pes. Není to až tak v samotných cikánech, ale v naší zpitomnělé a strašně stupidní politicko-korektní společnosti. Ve hloupé vládě, která se tohle snaží prosadit a úmyslně to udržuje ve stavu nekonečné a nezastavitelné setrvačnosti. Je to takhle jednodušší. Zbavit se odpovědnosti. Nacpat jim peníze (sociální podporu) a problém se trošičku oddálí. Jako by si úřady uplácely cikány aby ostatním dali pokoj. Takhle to vypadá a přesně tohle se děje. Sociální podpora je úplatek pro sociálně slabší vrstvy společnosti na ochranu střední a vyšší třídy. Je to výpalné ve formě - tohle vám musí stačit a dejte nám pokoj...střední třída to stejně zaplatí v daních.

Za současného stavu nevidím rozumné a efektivní řešení. Nejprve se musí skončit s tou stupidní politickou korektností a to by zase znamenalo - vyhodit vládu. Kde tedy začít?
Jinak řešení existuje, ale vzalo by to několik generací a trochu více peněz ze státní pokladny.

P.S. Někdo se tady v diskuzi zmiňoval, že cikáni pocházejí z Indie. Četl jsem vědeckou úvahu podloženou genetickým studiem, kde se Indie sice nevylučuje, ale spíše připadá v úvahu Egypt.

164266

03.07.2008 08:07

Írán nechce válku

Jakým strašným zločinem se Írán provinil?

Mirda 24.?.?.?

"Darebácký" stát Irán se provinil tím, že má obrovská naleziště ropy...ještě větší než Irák. Další "zločin" a tenhle je neodpustitelný - Irán začal vlastní ropu prodávat za Euro. Tohle byl výsměch americkému petrodolaru a potažmo Federální rezervní bance. Tento strategický tah, tahle "zákeřná" podpásovka, způsobila ještě větší devalvaci dolaru a případnou motivaci pro jiné státy k následování. Je zřejmé, že než ředitel zeměkoule G.W.Bush opustí svůj úřad, chce si ještě splnit poslední povinnost, která se od něho očekává - rozpoutat válku s Iránem. Při tiskovkách Bush sice stále opakuje, že diplomatické jednání je přednostní řešení, ale vojenskou invazi nevylučuje. Jak říká: "Tento plán je stále na stole" (připraven k řešení).
No jistě - diplomacie nevyšla. Několikaleté ekonomické embarko se minulo účinku, převrat "ze vnitř" se nekonal a "darebácký" stát nadále odolová. Na upřesnění. Tohle je hlavním důvodem ekonomického embarga - vyvolat nespokojenost obyvatelstva s režimem, začít agitovat proti vládě a vést davy většinového obyvatelstva k uskutečnění převratu, na čemž se pracuje již několik roků. Jinými slovy - diplomacie selhala.

Izraelské vzdušné síly provádějí provokativní cvičení a Irán
mezitím připravuje v pohraničních oblastech hroby pro protivníka. Už jich vykopaly na 300 tisíc. Nemusím snad připomínat, že jak irácká, tak i nastávající iránská válka je na podnět Izraele a vedena americkou armádou pro Izrael. Nikoliv pro zájmy Ameriky. O zahraniční politiku Spojených států se už několik desetiletí stará administrativa Bílého domu - administrativa s dvojím občanstvím. Izraelská lobby AIPAC (kriminální organizace a agentura Mossad) si donucuje poslušnost kongresu úplatky, vydíráním a vyhrožováním. Kdo nebude spolupracovat, bude existenčně zničen, ne-li "něco horšího" a právě proto se konges tímto spolupodílí na zločinu.

Jenom doufejme, že váleční štváči si to rozmyslí, neboť by to skutečně znamenalo třetí světovou válku. Nezapomeňme, že Rusko jsou s Iránem a Sýrií neoficiální spojenci a válka proti Iránu, bude válkou celosvětovou a možná také už tou poslední.

164273

04.07.2008 03:23

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

RE: Otázka zní:

Mirda 24.?.?.?

>presne tak, aj ja mam aj velmi pozitivne skusenosti s >izraelskymi izraelcami, mam ich adresy a urcite
>tam urobim jednu dovolenku, ak boh da.
-----
Pane Google, nechci odrazovat, ale nespěchal bych. Uvidíme, jak se situace vystříbří a pokud nedojde k útoku na Irán, tak možná i já budu mít jednou příležitost shlédnout historické město Jerusalem. A když se to tam semele, tak ten obovský kráter stejně zaleje Středozemní moře.
Ještě jedno varování. Žijí tam mimo jiné (ani nevím, jak to popsat) jistá stvoření. Chodí to jako lidi, obléká se to jako lidi, dokonce to i vydává skřeky jako lidi, někteří nosí brýle aby vypadali jako lidi...a přitom to nejsou lidi. Alespoň se tak nechovají. Proto opatrnosti nikdy nezbývá. [mrknutí jedním okem]

164383

04.07.2008 04:26

Írán nechce válku

RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?

Mirda 24.?.?.?

>Nepoučitelný lidský druh si to možná zaslouží.
-----
Tak už to v přírodě chodí. Vezměme si třeba mikrobiologický svět okolo nás. Zákeřný vir a nebo bakterie zdolá organismus a oba svorně zahynou. Ten parazit to snad ani neví, jak to dopadne a nebo mu to je jedno. Kdyby to tady mělo jednou skončit, nebude vám líto těch zvířátek, rostlinstva, ryb a mořských živočichů? Tolik milionů let to trvalo něž se to všechno vypitlalo a zmáčknutím jednoho červeného knoflíku z toho bude veliká ohnivá koule, která se kdysi nazývala planeta Země.

164385

04.07.2008 04:34

Írán nechce válku

RE: Klingoni a jejich loutka Polymorf...

Mirda 24.?.?.?

>Polymorf speciálně Klingonama dosazenej za účelem
>zlikvidování planety. Když bude zájem, můžu napsat víc....
------
Není potřeba. Mohu doplnit. Klidně si dosaďme za Klingony impérium kriminální dynastie rodu Rothschildů. Ty různé Plymorfy si už Rothschildi sami dosazují na trůn, aby plnili odkaz prvního z nich - psychopata status parazitus @ Homo sapiens sapiens. Obě zmíněné odrůdy, ať už Klingoni a nebo Polymorfoni do druhu homo sapiens absolutně nepatří. Zdání klame. Chodí jako lidi, oblékají se jako lidi a naučili se i hovořit jako lidi....ale lidi to nejsou. Samotní Klingoni to o sobě příznali. Rothschild kdysi prohlásil: "Kdybych se řídil vlastním svědomím, tak nic z toho, co jsem dokázal, nedokážu". Stejně tak Polymorfon Bush. Ten má s potlačováním vlastního svědomí zatím stále ještě potíže a je to vidět. Na tiskovkách většinou připomíná šklebící se opici. Do kategorie Klingonů bychm mohli nepochybně zařadit i celou skupinu Bilderberg. Takže ten rozdíl je naprosto patrný. Klingoni nemají svědomí a Polymorfoni ho ještě nedokáží úspěšně potlačit. Snad by tohle stačilo k objasnění?

164389

04.07.2008 06:13

Reálný dotyk Systému

RE: To myslíte vážně?

Mirda 24.?.?.?

>...Mě prostě hrozně vytočilo, že jen 19 lidí z tolika pomohlo.
-----
Já si myslím, že existují i čtenáři, kteří si zaplatí půlroční/roční předplatné a ti potom ve statistice příspěvků za jeden měsíc nefigurují. Nemyslím si, že to pan Stwora rozpočítává na každý jednotlivý měsíc. Nevím? Nechci za něho hovořit. I mně však připadá 19 strašně málo. Lidé si asi neuvědomují, že za vzdělání se platí a při takovéto návštěvnosti je zřejmé, že Zvědavce rozpoznalo hodně lidí jako kvalitní vzdělání, jinak by sem nechodili. Ani takový Eretz.cz si neodpustí pravidelné návštěvy, o čemž nás pokaždé neopomene Šimon Klein informovat na jeho stránkách.

>Je to váš názor, třeba by to fungovalo, já bych v zásadě
>proti nebyl, ale nevím nevím, zda by se našlo dost lidí, aby
>to po těch 50,- měsíčně dalo potřebnou částku...
------
I já bych se přiklonil k podobnému řešení. Myslím si však, že buď jsou lidi škarouhlíci a nebo jsou strašně líní, aby se rozhoupali k vypsání šeku. Padesátka měsíčně není moc...to si snad může dovolik každý, když už si dokáže zaplatit internet. Byla by hrozná škoda, kdyby se ten nápis "ZAVŘENO" ukazoval celý měsíc a potom nakonec zmizel úplně. Myslím si, že určitá motivace k zaplacení předplatného by byla, kdyby se zobrazila jenom počáteční - tučně vytištěná - část článku a zbytek pouze na předplatné. Diskuze bych nechal přístupné všem, ať to druhým vrtá v hlavě o čem se to klábosí. I Eretz.cz by si nakonec zakoupil předplatné.

Pokud tohle editor spatří, prosím o vyjádření.

164393

04.07.2008 06:43

Reálný dotyk Systému

RE: To myslíte vážně?

Mirda 24.?.?.?

Ještě mne napadlo. Pane Stwora a ne abyste mi napsal, že jsme OT a "Běžte si s tím na Fórum". Článek se jmenuje "Reálný dotyk Systému" a tak se toho Systému dotkněme, aby to viděli i ostatní. Možná to s něma pohne!
Další připomínku bych měl - pokud se pustíme do nějakého řešení, tak se přimlouvám za provedení vyjímky pro studenty a důchodce.
První - vím, co to znamená a druhé mne teprve čeká.

164394

04.07.2008 08:09

Reálný dotyk Systému

RE: Pan Peter,

Mirda 24.?.?.?

>Vysvětlením, nikoli však omluvou pro vás budiž to, že za vás >mluví vlastní strach a slabošství. Lidé takového ražení se pak >pro svou vlastní ustrašenost buď lokajsky přidávají k tyranům >nebo pokud jim to někdo umožní (viz. Hitler a deprivanti kolem >něho - všichni dosaženi k moci lidmi za oponou, aby jako >mouřeníni splnili úkol), se sami tyrany stávají.
------
Přesně jsi to vystihl...blahopřeji. Já osobně jsem už na Vojtu49 přestal reagovat. Nedokážu se s hlupákem a tupcem bavit na jeho úrovni a lidé mohou přestat rozlišovat.

164395

05.07.2008 19:23

Nahotinky jsou pryč

RE: Děkujeme za spolupráci!

Mirda 24.?.?.?

René...které dyně jsi myslel? Mě to připadá jako krásně vytvarované hruštičky z Mičurinovy zahrádky. Přímo k zakousnutí. Ale k článku. Tomuhle ale říkám podpásovka. To byl jediný důvod, proč jsem na Zvědavce chodil. Končím. Sbohem přatelé...jdu si vyhlédnout jiné porno-stránky.
-------
Teď vážně. Vůbec mi to nebude scházet. Nahotinky se staly poutačem pozornosti politicky korektního mainstreamu. Politická nekorektnost přímo volá po karikatůrách vládních představitelů. Ukázat je v pravém světle a humorně je zesměšnit. Najde se mezi námi talent? A nebo také humorné a dokumentární záběry na YouTube. Pozorování přírody, chování zvířat, zajímavé PPS, atd.

164547

05.07.2008 22:38

Írán nechce válku

RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?

Mirda 24.?.?.?

>Souhlasím-mluvíš z duše všem co nenosí klapky na
>očích!!!!
----------

[mrknutí jedním okem]

164555

05.07.2008 23:00

Nahotinky jsou pryč

RE: Děkujeme za spolupráci!

Mirda 24.?.?.?

>..a jak se, Tome, vyrovnate se zmizelymi (ze Zvedavce) akty
>chlapaku?
----------
Copak Tom...ten jich musí mít požehnaně. Zajímalo by mne, jak budou Arkanovi chybět ti "Muži týdne"? A tady jsme u toho nedorozumění. Myslel jsem, že jste oslovila Toma "chlapáku", ale může to být docelá určitě i "chlapáků". Jeden nikdy neví.

A co vy, paní Ajo? Umělecké zobrazení nahoty lidského těla ve fotografii je - v mnoha případech - radost pohledět. Záleží samozřejmě, kde se vystavuje. Saudkovy "prdele" na každém rohu v Praze rozhodně nepatří. Pozorovat krásy lidského těla je stejné, jako pozorování pohybů zvířat, přelétavého hmyzu, kvetoucích rostlin. Tolik krás v přírodě ani nelze pojmenovat. Jak se už říká: "Příroda je mocná čarodějka".

164556

05.07.2008 23:40

Již vzhůru, cenzoři této země, již vzhůru všichni, jež strach zhnět

RE: Možná by se měla cenzurovat TV....

Mirda 24.?.?.?

Díky Spytihněve. Ušetřil jsi mne reakce na zoufalé výkřiky pana Vojty. Já si myslím, že to "boží holátko", ta "svatá prostota" má tady na světě určité poslání a to - nasírat lidi. Jinak to musí být zvláštní a ojedinělý druh schizofrenie, že i jeho vlastní matka na tím musí vrtět hlavou a do nekonečna si opakovat: "Co se dá dělat, nepovedl se". [mrknutí jedním okem]

164557

06.07.2008 00:08

Reálný dotyk Systému

RE: To myslíte vážně?

Mirda 24.?.?.?

Každý k svému. Já si čtu Zvědavce a ty si třeba čti na pokračování "Mein Kampf". Reaguješ na můj příspěvek, tak proč mne oslovuješ Sašo?.

164559

06.07.2008 00:48

Reálný dotyk Systému

RE: To myslíte vážně?

Mirda 24.?.?.?

>Nebylo toto už - neúspěšně - zkoušeno?
--------
Myslím si, že nebylo. Nepamatuji si. Vím, že jsme kdysi vedli na toto téma diskuzi a tohle byl jeden z návrhů. Ale tehdy byla ještě malá návštěvnost a asi by to Zvědavce položilo na lopatky. Hodně lidí poslední dobou "procitlo" a dychtivě hltají informace z alternativních zdrojů. Sám to znáte, pane Yamato. Zkuste odebrat žíznivému sklenici s vodou? Udělá za ni i deset kliků, dvě stojky a tři kotrmelce, jenom aby mohl pokračovat dál plnými doušky. Padesátka, případně stovka snad není moc?

P.S. Pro ostatní: Berte to jenom jako takovou malou agitaci na udržení Zvědavce - o což se tady většina z nás snaží.

164561

06.07.2008 01:40

Nahotinky jsou pryč

RE: Děkujeme za spolupráci!

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, ze vy si delate legracky...
-----
Dělám. [velký smích] [chechtot]
Jinak máme stejný názor. Já tam zase, na rozdíl od Vás, chodil a pravidelně. Jsem nadšenec uměleckého vyjádření, ale chlapáci na mne tolik nepůsobí. Obejdu se a chybět mi to nebude. [mrknutí jedním okem]

164566

06.07.2008 01:48

Reálný dotyk Systému

RE: Ten clanek

Mirda 24.?.?.?

>Už po několikáté tu čtu o "povinosti pracovat".
------------
A já zase čtu už poněkolikáté, že cikáni (ne všichni) chodili s námi do školy. Byli našimi spolužáky. Nemyslím si, že je to: "stokrát opakovaná lež se stává pravdou". Takhle to skutečně bylo. Cikáni byli - pokud možno - co nejvíce zařazeni do společnosti. Ti, co zaostávali, chodili do zvláštní školy. Byla povinnost pracovat a povinnost školní docházky. To platilo pro všechny stejně. Věci se nazývaly správnými výrazy a nikdo nezametal problém pod koberec. Problémy se řešily. Nechci tady vyzdvihovat "přednosti" socialistického režimu, ale v tomhle byla záruka úspěchu. Když začnete někomu pravidelně dávat peníze a bez zásluhy, tak ruka už zůstane natažená. Čím více dětí, tím více peněz. Co se asi stane za desítky let se společností? Kam to všechno povede? Nic se neděje náhodou a myslím si, že tohle je cílevědomý záměr k jejímu rozkladu. Jako úspěšné řešení bych viděl tohle:

Nechci tady opakovat slova Lenina "Učit se, učit se, učit se. Pozměním to přijatelněji: "vzdělávat se, vzdělávat se...atd. Sociální dávky za školní docházku, jinak se nejí vážení. Nic nevadí, že se ta starší generace toho moc nenaučí, ale budou doma dětem příkladem. To se musí zakořenit do mozku. Takový je způsob života v civilizované společnosti a tohle se předá dál na další generace. Později vytvořit jako motivaci k učení prémii za školní prospěch a chování. A pokračovat v tomto z generace na generaci. Oni se musí přizpůsobit funkčnímu vzoru. Začít pokud možno ihned, jinak nás to převálcuje (vás tam doma. Tady se něco podobného uplatňuje s domácími Indiány a mohu říci, že úspěšně).
Zdravé prostředí a příklady dokáží "divy". I tzv. "nenaučitelní" se naučí. Vojtovi nevěřte - on to posuzuje podle sebe.

Co se týče pracovního zařazení? Stát doplácí první rok zaměstnavateli poloviční mzdu. Čili $5,- zaměstnavatel a $5,- stát. Jedná se především o získání pracovní rutiny a pracovních zkušeností. Poměrně hodně se jich takto uchytí a zaměstnanec si ty schopné podrží i nadále už za plnou mzdu. Kdo se neuchytí, zpátky do školy. Sociální podpora není zadarmo.

Důležité je - Řešit problémy společnosti (je to především náš problém) a nezametat je pod koberec.

164565

06.07.2008 02:13

Reálný dotyk Systému

RE: To myslíte vážně?

Mirda 24.?.?.?

Nechtěl jsem zkazit nadšení 213-tce z jeho oblíbené literatury a jejího autora. Proto jsem se o tom v mé reakci na něho nezmiňoval. Hitler nebyl schopen napsat Mein Kampf. On byl více do umění a otrocky nacvičoval proslovy před zrcadlem. Proslýchá se, že veškeré proslovy, včetně Mein Kampf, bylo z péra Dr. Josefa Goebellse - ministra pro propagandu a autorství se Hitlerovi jenom předhodilo.

164569

06.07.2008 03:08

Reálný dotyk Systému

RE: Ten clanek

Mirda 24.?.?.?

>A jeste dotaz, muze mi nekdo vysvetlit, jak se za
>sociaaalizmu darilo tenhle problem "drzet pod poklickou"?
>Nebo se jedna o jine cikany?
-----------------------------
Vaše úvaha se mi líbí, paní Ajo. V podstatě se skutečně jedná o jiné cikány. Systém si je naučil. Vidíte, stačilo pouhých dvacet let - což se považuje za jednu generaci - a máme tady jiné cikány. Ti, co čekají s nataženou rukou. Člověk si strašně rychle odvykne od zavedeného pořádku. Vstávat na budíka, jít do školy a nebo do zaměstnání, starat se o rodinu - o děti. Vybudovat si hodnoty a vypěstovat úctu k hodnotám druhých.
Pocit zodpovědnosti se dá vypěstovat, stejně tak pocit sounáležitosti ve společnosti. Tohle už chybí a "systém" to podporuje. Vznikla jiná sorta lidí. Už jsem se o řešení zmínil v mém dřívějším příspěvku a také o rozdílech - tehdy a nyní. Ano...byla to pracovní povinnost. Cikáni dělali sice převážně v nekvalifikovaných zaměstnáních, ale vydělali peníze, byli prospěšní pro společnost a našli ve společnosti uplatnění. Seberealizování. Pocit sounáležitosti. I když to byla práce na cestách (cestáři), u železnice podbíjení pražců nebo skládka vagónů a v různých bytových družstvech pracovali jako pomocní dělníci. Jak už se tady někdo zmínil o invalidech. V invalidních družstvech pracovali invalidé, ať už cikán a nebo občan většinové společnosti. Jistě...existoval i invalidní důchod a to bez rozdílu barvy pleti.

Sama paní Ajo víte, jak to za komoušů chodilo, co se týče pracovních příležitostí. Úplná zaměstnanost byla uměle udržována. Všichni pracovali, ať chtěli nebo ne. Byla to jejich povinnost. Když takhle člověk příjde unaven z práce, tak už nemá na lumpárny ani pomyšlení. Já tedy rozhodně ne. Zábava se koná až v sobotu nebo neděli. Já vím, že Vy to nerada slyšíte, ale tohle bych pokládal za obrovskou výhodu socialismu. Uvědomuji si, že pracovní efektivnost byla zhruba 50% (záleželo na zařazení a postavení). Jistě si pamatujete na rčení: "lidi předstírají, že pracují a vláda zase předstírá, že je platí". Tak to bylo a podobně to funguje tady v Kanadě. Nešťastný to člověk, který pracuje ve státních službách. Plat sice výborný, jistoty zaručené, ale nuda a není kolikrát do čeho píchnout. Pocit zodpovědnosti veškerý žádný. Znám několik takových. Svou práci nenávidí a druhou - tak dobře placenou - už nenajdou. I tohle je uměle vytvořená zaměstnanost, ale to už je zase jiná kapitola.

164577

06.07.2008 03:22

Nahotinky jsou pryč

RE: Děkujeme za spolupráci!

Mirda 24.?.?.?

>"Když u některé z žen zřím oči tmavohnědé, pak se mi nepovede, >abych šel spát, a v touze bláhové tmou bloudím po ulicích a >srdce při polibcích z lásky chci dát".
------
Arkane...zanech té poezie a když to nepomáhá, tak to zkus druhou rukou. Ver fluchte schweinerei!

164582

06.07.2008 05:04

Stručný návod jak kastrovat muže

A může za to kdo?

Mirda 24.?.?.?

Můžem si za to samy? Nikoliv, paní Evo. Systém je takto nastaven úmyslně. V podstatě tímto bojujeme proti zákonům přírody. Kdysi dávno - podle vás to nazvěme trdičním pojetím rodiny - muž měl dostatečný příjem, aby uživil rodinu. A tehdy nebylo deset dětí až tak výjímečné. Žena se starala o rodinu. Nákupy, vaření, prádlo, žehlení, nádobí, úklid, domácí úkoly s dětmi a večeře (domácí jídlo) připravena na stole pro manžela, až se vrátí unaven z práce. A to měla ještě dostatek energie, aby to přivítání bylo s úsměvem. Nezdá se Vám, že ta domácnost zabere mnohem více času, než sedět v zaměstnání osm hodin u počítače a nebo stát ve fabrice u soustruhu? Vím už, co asi zde přítomné dámy namítnou. A co když to nevýjde, co potom? Bez zajištění, bez kariéry, bez případného vzdělání, deset dětí na krku!
Tomu se říká: "riziko podnikání". Jak současná situace vypadá, to už nám popsal pan Lhoták ve svém článku a to je ta smutná realita dnešní společnosti zase pro muže, když to - jak se říká - nevýjde. Souhlasím...pamatovat na zadní kolečka. I během známosti - dokončit si školu, udělat kariéru a potom se teprve rozhodnout pro rodinu. Jenže...jak jsem už napsal, systém je tak nastavený. Zničit tradiční hodnoty rodiny.

A co se týče té výměny pneumatiky? Daleko od domova a někde na dálnici. Doma to je jeho práce. My, muži, totiž potřebujeme ten pocit, že nás někdo potřebuje. Že nejsme jako ten lev v kleci a
ženy jsou stále to "něžné" stvoření. Tak jak to kdysi bývávalo. Dobývat srdce něhou, otevřít galantně dvéře a nechat ženu vejít jako první. Mám ale silný pocit, že to už dnes neplatí. Ženy snad po takových projevech galantnosti ani netouží?
Mohu se však mýlit? Přiznám se - doma mi to klape. Existuje více vyjímek?

164583

06.07.2008 18:10

Nahotinky jsou pryč

RE: Děkujeme za spolupráci!

Mirda 24.?.?.?

Petře, omlouvám se. Byl to ode mne nejapný a dětinský vtip. Chtěl jsem si trochu humorně rejpnout, ale až tak humorně to nevyšlo. Takže... [mrknutí jedním okem]

164639

06.07.2008 18:20

Stručný návod jak kastrovat muže

RE: Je to ještě horší

Mirda 24.?.?.?

>..a co takle nas, baby, rovnou preventivne kopnout ze schodu?
--------
Když se tak nad tím zamyslím.... [chechtot] [chechtot] [chechtot]
a preventivně... [velký smích] Hmm, Hmm
Víte paní Ajo, to je všechno tak strašně individuální a nepředvídatelné, že vlastně neexistuje nějaká zázračná formulace, jak vytvořit a udržet funkční a kouzelný svazek.
Oba musí chtít. Oba musí neustále hledat kompromis a vymýšlet
způsoby, jak upevňovat vzájemné vztahy. Je to hra a mnohdy i předstírání. Ale bez toho se to neobejde. Rozdávám radost a štěstí kolem sebe a radost a štěstí se mi vrací. Ale i tohle je silně individuální. Ten pán - na kterého oba reagujeme - taky rozdával štěstí a to celý milionek...a nevyšlo to. Tolik štěstí najednou je už štěstí na přítěž. Takže v tomto případě asi ano...preventivně kopnout se schodů. [chechtot]

164629

06.07.2008 18:21

Stručný návod jak kastrovat muže

RE: Klikaci odkazy

Mirda 24.?.?.?

Díky Vladuno. Snad se René už konečně naučí to ukládat tímto způsobem? Začínám ty jeho odkazy v "Bartoškově formě" ignorovat. [mrknutí jedním okem]

164638

06.07.2008 18:56

Podle tajné zprávy biopaliva vyvolala potravinovou krizi

RE: To jsou zvesti, nestacim zasnout....

Mirda 24.?.?.?

To se mi líbí:

>Rozum do hrsti. Je to elementární ekonomika.
>Zákon nabídky a poptávky. Když je něčeho málo a poptávka >převyšuje nabídku, je to jaké? Drahé...
-----
Davide, Saša už 76-tku odhalil. Je to Semerád - neodvratný provokatér. On nediskutuje - jenom nasírá.
Na tohle se už asi neozve:

>A teď už vy sám.
-----
nreboť logika u něj záměrně chybí.

164642

06.07.2008 21:24

Podle tajné zprávy biopaliva vyvolala potravinovou krizi

Biopaliva = zákeřný podvod!

Mirda 24.?.?.?

Nejprve si připomeňme, že diskuze o škodlivosti kysličníku uhličitého (CO2) na ekosystém naší planety je bezpředmětná.
Kdo se zaměřuje na snížení a nebo na odstranění tohoto "nebezpečí" je neinformovaný fanatik a nebo stejný podvodník, jako všichni ostatní zúčastnění na tomto zákeřném podvodu. Nehovořím zde o kyslíčníku uhelnatém (CO), který vzniká při nedokonalém spalování biomasy, ať už dřeva, uhlí, ropných paliv a jejich derivátů.

Kysličník uhličitý je naopak pro náš ekosystém nesmírně důležitý. Je to potrava pro rostliny všeho druhu (flora). Živiny jako draslík a fosfáty společně s vodou jsou přijímány rostlinou ze země pomocí kořenů a formou fotosyntézy (působením slunečního světla) a kysličníku uhličitého z ovzduší, si rostlina vytváří zelené listy a současně produkuje kyslík. Bez kyslíku bychom tady takhle spokojeně neseděli u počítačů - to snad ví každý.

Biopaliva neodstraňují CO2. Biopaliva - jako směs s benzínem - podporují dokonalejší spalování, čili menší produkci CO - kysličníku uhelnatého. Teď k tomu podvodu o biopalivech.
Zde opět platí zákon akce-reakce. Jako příklad uvedu Zvědavec-Nezvědavec...příroda si zákonitě vytváří protiklad a pokud to příroda zanedbá, tak si ho vytvoří lidé sami. Tohle platí i v případě zničení konkurence. Když nemáte opozici, vytvořte si ji. Když opozice existuje, infiltrovat jí agenty, zvrátit na svou stranu a nebo si ji koupit. Jinak vás opozice může zničit.

Než začnu pokračovat ve své úvaze (teorii spiknutí), musím připomenout, že vládnoucí "elity" nemají absolutní zájem skoncovat s ropou jako s pohonným palivem a najít jiné alternativní zdroje a to z jednoduchého důvodu - mají z toho obrovské příjmy do státní pokladny. Např.tady v Kanadě - což není žádné tajemství - 40% z ceny prodaného benzínu jde do státní pokladny. Je to zdůvodněno tím, že tyto peníze jsou potřeba na údržbu a výstavbu infrastruktury. Ty peníze tam stejně nejdou a jsou přerozděleny na jiné účely (vyplýtvány), ale to už je zase jiná kapitola. Ve skutečnosti, vlády jsou přímo závislé na ropném průmyslu. Jednak dostávají od ropných společností dotace a zase zpětně - ropné společnosti jsou osvobozeny od placení daní. Proč to tedy měnit? Je to výhodný kšeft pro obě zúčastněné strany a zákazník (spotřebitel) to zaplatí. Proč tedy hledat alternativní zdroje pro pohon motorových vozidel? Tohle platí pro Kanadu a stejně tak pro Spojené státy. Jak tento podvod udržují vlády v Evropě, to nevím.

Teď příjde na řadu chamtivost ve formě zvyšování světových cen ropy. Osobně si myslím, že to má zcela jiné pozadí a to: vytvoření globální krize ke snadnějšímu přechodu ke globálnímu impériu jedné světové vlády. Neustále zvyšující se světové ceny ropy povedou podle zákona akce-reakce k úsilí najít jinou formu pohonných hmot, zvlá...

Automaticky kráceno

164665

06.07.2008 21:57

Podle tajné zprávy biopaliva vyvolala potravinovou krizi

RE: Biopaliva = zákeřný podvod!

Mirda 24.?.?.?

- pokračování - a)

Neustále zvyšující se světové ceny ropy povedou podle zákona akce-reakce k úsilí najít jinou formu pohonných hmot, zvláště, je-li nám navíc ještě neustále připomínáno, že už nám ta ropa dochází. Co když se ale skutečně najde nějaký chytrolín a začne vyrábět auta na vodíkový pohon? (vypůjčeno z odkazu od Saši). Akce "biopaliva" nás ukonejší a uklidní. Vyvolá to v lidech důležitý pocit bezpečí, že se konečně něco děje a budeme nadále jezdit autem!

Ale co se ve skutečnosti děje? Biopaliva nikdy nenahradí ropu. Je to jenom málá náhražka. 10-ti procentní příměs do benzínu a nafty. Článek se zmiňuje o úspěších Brazílie s výrobou etanolu z cukrové třtiny. Viděl jsem o tom v televizi dokumentární záznam.
Vynaložená energie na výrobu etanolu převyšuje náklady a tedy i cenu za získaný jeden litr benzínu. Není to tedy až tak efektivní, přesto v Brazílii nahradila biopaliva ze 40-45 spotřebu ropných pohonných hmot, o čemž pojednával zmíněný pořad. Jak to asi dokázali, když se etanol používá pouze jako příměs? Nějak mi ta čísla nesedí.

Proč se najednou všichni zaměřili na výrobu biopaliv, když to v podstatě nic neřeší? Neřeší? Ale ano, řeší. Vytváří to záměrně nedostatek obilnin, cukrovky, kukuřice a rostlinných olejů. Ceny za potraviny vyletěly poslední dobou nahoru o x-procent a stále se zvyšují. Ceny za benzín rostou. Vládní "elity" biopaliva vehementně podporují a výzkum jiných (alternativních) zdrojů je záměrně potlačen a dotace zastaveny. Když si současně uvědomíme, že se o potravinovou krizi začala zajímat i Světové banka, tak nám to přidalo poslední kamínek do mozaiky. Mozaika skutečného obrazu a to: jaký má tohle biopalivové divadlo - tahle zákeřná hra - skutečný význam. Na pochopení téhle mojí "spiklenecké teorie" upozorňuji, že Světová banka je pravá ruka ropných nadnárodních korporací. Vidíte v tom také souvislosti a nebo to jsou jenom moje vlastní divoké fantazie?

164666

06.07.2008 23:12

Podle tajné zprávy biopaliva vyvolala potravinovou krizi

RE: To jsou zvesti, nestacim zasnout....

Mirda 24.?.?.?

René, palec nahoru tady není, tak to máte u mne. Pěkná reakce na tupce!

164675

06.07.2008 23:33

Podle tajné zprávy biopaliva vyvolala potravinovou krizi

RE: to snad nie je pravda

Mirda 24.?.?.?

>no a preco to pasuje Rusom a ti vobec neprotestuju, nie je snad potreba vysvetlovat.
------
Dovolím si odpovědět. Když bude světová cena ropy nastavena na 150 dolarů za barel, všichni prodejci ropy si mohou dovolit cenu zvednout. Proč by někdo protestoval? Venezuela prodává benzín vlastním občanům za cca 25 centů za litr. Na sětový trh přes OPEC to nejde. Tam už to stojí těch 150 za barel. Rusko není členem organizace OPEC, tak nejsou ničím ovliněni, ale také si tím pádem mohou dovolit zvednout ceny a nebudou protestovat.

Pan google. "Future" market existuje již několik století. Je pochopitelné, že jakmile nějaká ta komodita jde nahoru a je zaručené, že to bude pokračovat, tak se okamžitě seběhnou investoři a začnou do toho strkat peníze. Proto se najednou objevilo tolik "hedge fund", "children education funds" a jiné podvodné investorské skupiny, kteří se chtějí na zvedající se ceně ropy - a třeba nyní obilnin - napakovat. Takhle to bylo vždy a takhle burza funguje. Toto však není důvodem zvedání světových cen ropy. Za tím stojí někdo jiný.

164674

06.07.2008 23:57

Podle tajné zprávy biopaliva vyvolala potravinovou krizi

RE: Biopaliva = zákeřný podvod!

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, neviem ci nesledujete situaciu, ale vcera som videl na CNN...
------
Pan google, sleduji a zajuatě a už dosti dlouho. Tohle mi však uteklo.

>mali by sme vlastne tym sarancatam byt vdacni, za dnesne ceny ropy.
------
Jenom doufejme, že se to rozjede jako lavina a už nám to sarančata nezastaví. Je už načase. l00 roků jezdit na černou mazlavou a smradlavou hmotu nemá žádnou logiku, pomineme-li obrovské zisky ropných společností. Ta cena za Hondu 200 klacků je stále ještě trochu hodně pro ty, co mají hlouběji do kapsy.
Už jsem se dříve zmiňoval (v jiné diskuzi), že v Německu jezdí už deset let experimentální autobus (Mercedes) na vodík. BMW má tuto technologii již třicet let. I tady v Kanadě už byl představen na tiskovce vodíkový motor pro městský autobus a premiér provincie se vytasil se vztyčeným prostředníčkem (obrazně). Nemají zájem to změnit a je to úmyslně a záměrně potlačováno. Sarančata stále odolávají, ale už ne nadlouho.

164680

07.07.2008 01:51

Podle tajné zprávy biopaliva vyvolala potravinovou krizi

RE: to snad nie je pravda

Mirda 24.?.?.?

Pan google. Podívejme na situaci jinak. Ignorujme to, co oči vidí a zaměřme se na to, co oči nevidí. Už jste slyšel výraz "Podvojné účetnictví"? To jsou dvě účetní knihy. Jedna pro daňový úřad a druhá pro vlastní potřebu. Stejně to funguje i na burze. Jedna informace je na obrazovce (v tisku) a druhá v
trezoru pro vlastní potřebu. Burza (stock exchange) a "future" market je hazardní hra a podvod. Někdo musí ztratit, aby druhý vydělal. Ten druhý je ten, který má přístup k té druhé knize podvojného účetnictví. To je ta kniha v trezoru.

Jako příklad uvedu ENRON. Koláps Enronu se připravolal už dlouho dopředu. Šéfové si napakovali kapsy a na veřejné schůzi investorů oznamovali "zázračné" úspěchy podložené v té první knize. Zaměstnance, kteří měli ve firmě investované spoření
na důchod ujišťovali, že je nejlepší čas více investovat a návrat je zaručen. Hodně z nich naletěli a brali si dokonce půjčku z banky, aby mohli investovat. Jak to dopadlo...? Chudáci ztratili a bohatí se napakovali. Naštěstí ta aféra neunikla bez potrestání, ale ty prachy na důchod jsou nenávratně pryč.

Když lupiči vykradou banku a jsou chyceni, jdou do kriminálu. Když jiní lupiči ukradnou celou banku sakum-prásk (tak jak je), tak jim ještě federální vláda společně s Federální rezervní bankou finančně přispěje. Uvedu příklad:

Bear Stearns
byla uměle přitlačena na kolena a před krachem ji "zachránili" výše uvedení. FED poskutnul finance pro JPMorgan Chase a malá domů...banka je jejich.

>moj dokaz je napriklad obchod s nehnutelnostami.
------
Jistě. Záleží, kdo ty fondy vlastní a jaký mají záměr. Tohle byl společně plánovaný podvod. Banky byly v úloze rybáře a ty červy jim dodávaly fondy. Nezkušené a nic netušící ryby, se nechaly nachytat. Ohledně světových cen ropy jsem už napsal a poslal panu Stworovi článek. Až se tady objeví, tak si s vámi rád podiskutuji.

P.S. Tuším, že jsem vám v mé reakci nenapsal nic nového, ale inspiroval jste mne. Současně bych se rád omluvil panu Vojtovi, pokud tohle čte. Tohle byla ukázka, jak jednají ty jeho vysněné a neustále obdivované "elity", kterých se on tolik zastává
a na kterých tolik lpí. Vojto, pokud přeci jenom došlo při čtení k "nehodě", pošlu vám novou klávesnici.

164683

07.07.2008 03:46

Stručný návod jak kastrovat muže

RE: A může za to kdo?

Mirda 24.?.?.?

>Prominte, ale kde jste vzal ty naivni predstavy?
------
Zdá se, že paní Linda asi nepochopila smysl mého příspěvku.
Ty naivní představy je tradiční pojetí rodiny. Muž/táta - živitel, žena/máma opatrovatelka domácnosti, vychavatelka dětí a společnice a partnerka manžela. Tato tradice, jako funkční a přirozený rodinný celek, se udržovala v době, kdy ještě slovo komunismus nebylo označením zdegradované společnosti. Byly to právě principy komunismu, které přivedly ženu do fabriky a postavily ji na úroveň muže, nikoliv však platově. Plat mužů byl nastaven níže a aby se rodina vůbec mohla uživit, žena šla do práce. Neměla navybranou. Potom tedy skutečně platí následující:

>Pochybuji, ze takova stereotypem udrena zena ma chut vitat muze kazdy den s usmevem.
------
Souhlasím.

>A mala poznamka - je to pro vas asi nepredstavitelne, presto - >jsou zeny, ktere do prace chodi r a d y. Predstavte si, bavi je >i v y d e l a v a t. Novinka, co
------
Ani ne. Já jsem v tom komunistickým bordelu také vyrůstal a moc dobře si pamatuji, jak oba rodiče pracovali a já, jako šestiletý jsem mašíroval do školy s klíčkem od bytu zavěšeným na krku.
Oběd v družině. Odpoledne jsem zase mašíroval domů, do prázdného bytu. Máma nakupovala, vařila, prala, žehlila a otec uklízel a umýval nádobí. Než se uvařila večeře, tak také podřimoval pod novinama. Nevařil, neboť neuměl. Nebylo by to pro ty děti výhodnější, když je přivítá doma máma a na stole leží kouřící talíř s voňavou polévkou? Taky asi silně naivní představa, že ano, paní Lindo?

>A priznam se - chodim do prace, vydelavam, o uklid se podelime, >jednou varim ja, jindy pritel, pneumatiku vymenovat neumim a >dvere mi otvira. A take nam to klape.
-------
Když vám to takhle vyhovuje - v pořádku. Hlavně že to klape, ale neusnout na vavřínech. Neustále vzájemné vztahy načechrávat, ať to nezetleje. Já vám něco prozradím. Ta moje do kuchyně nesmí. To je moje oddělení a nejsem povoláním kuchař. Ona by si tam totiž mohla i ublížit. A taky nám to klape. [smích]

164687

07.07.2008 04:24

Nahotinky jsou pryč

RE: Co chyba ?

Mirda 24.?.?.?

Prečo ten Nick? I já som gojim. Vítej brat. [chechtot] [chechtot]

164691

07.07.2008 04:36

Stručný návod jak kastrovat muže

RE: Pouze výhody pro ženy

Mirda 24.?.?.?

Paní Lindo, vy se pohybujete ve špatné společnosti. Najděte si jiné kamarády. Potom změníte názor na lidi.

164689

07.07.2008 04:38

Stručný návod jak kastrovat muže

RE: Klikaci odkazy

Mirda 24.?.?.?

>Moje nechut k formalitam je opravdu obludna...
----
To je skoro stejné, jako když ti přinese číšník v restauraci jídlo a má prst v talíři a ještě si upije trochu tvojeho piva, než to položi na stůl. [mrknutí jedním okem]
Jistě, vezme to trochu času navíc, ale když si uvědomíš, že to čte spousta jiných lidí, tak klikání je pro ostatní jednodušší než neustálé přenášení do vyhledávače. Kdosi kdysi prohlásil, že počítače nám mají usnadnit práci. Tak jo, René. Už se zase budu těšit na tvoje odkazy. [smích]
A ještě jednou - díky Vladuno....podařilo se to!

164688

07.07.2008 06:29

Chapadla jedné chobotnice

RE: Pokud je pravda, ze existuje obrovske pole ropy na Aljasce?

Mirda 24.?.?.?

René, prohlédni si to video dole v článku. Naprosto přesvědčivé a důkaz má přes osobní kontakt. Proč to tajit? Manipulace z lidmi. Lhát bez zardění. H-usa, která snáší zlatá vejce (pouze některým) nemusí, ale nakupuje ropu přes OPEC, přestože jí mají dostatek vlastní (odhad zásob-200 let), tak kupuje ze Saudské Arabie a to jsou oni, kteří zvedají ceny. My to nemůžeme ovlivnit. Tohle je ten důvod. Přitom OPEC je pod kontrolou stejných lidí. Světová banka, FED, IMF a nadnárodní ropné společnosti. Potom si G.W.Bush může dovolit TV kázání, že Amerika si vytvořila závislost na ropě a to se musí změnit. Utáhnout opasky. Ale nemějte strach, máme tady ještě ty biopaliva a to nás zachrání.

Asi před týdnem Saudís navrhli, že začnou prodávat amíkům více ropy, aby to snížilo ceny. To bylo odmítnuto. Barack Obama i John McCain (v rámci prez. kampaně) začali tlačit na zrušení zákona o hloubkových pobřežních vrtech. Ale to je jenom divadélko, aby ukázali lidem, že jsou nápomocni a že s nimi cítí. Proto mlčí o vlastních zásobách na Aljašce.

164694

08.07.2008 05:07

Chapadla jedné chobotnice

RE: nobelova cena za mír

Mirda 24.?.?.?

Souhlas se vším a je toho mnohem víc, do čeho Kissinger strkal ty jeho válkychtivé pazoury. Myslím, že i Havel dostal Nobelovku za to jeho humanitární bombardování? Neníliž pravda? Chazar od chazara učedníkem.

164784

08.07.2008 05:07

Chapadla jedné chobotnice

RE: Pokud je pravda, ze existuje obrovske pole ropy na Aljasce?

Mirda 24.?.?.?

>Jakmile se nekde neco stane, ceny jdou nahoru a kdo vydelava? >Obe strany, vcetne handleru...
-----
To je jenom záminka a zdůvodnění, proč ceny jdou nahoru. Velká lež. Někde se něco semele a cena vyletěla nahoru? Blbost. Tomu nevěřte Vodníku. Máte pravdu v tom, že jakmile ceny lezou nahoru, tak všichni vydělávají. Všichni, kdo jsou zainteresovaní v procesu a každý si přihodí procento marže. Vláda také získá z prodeje za každý litr více peněz do pokladny. Kdo to všechno slízne je ten, kdo si to musí natočit do nádrže.

164783

08.07.2008 05:25

Chapadla jedné chobotnice

RE: zajímavost

Mirda 24.?.?.?

Pietroo a Prde, taková informace se musí udržet pod pokličkou. Jinak máme v ČR druhý Irák.

164785

08.07.2008 06:00

Chapadla jedné chobotnice

RE: Aljaška?

Mirda 24.?.?.?

>Jestli na Zvědavcovi takhle pracujete s fakty, tak se nemůžete >divit, že vám leckdo nemůže přijít na jméno.
--------
hank...podívej se na název Zvědavce: Politicky nekorektní...
My tady nepracujeme s oficielní propagandou. Porovnáváme, to ano. Wikipedia jak-by-smet. Nevěř všemu kam oko dohlédne, zvláště, když to předhazuje vládní zdroj. [chechtot] [chechtot]

164788

08.07.2008 06:13

Stručný návod jak kastrovat muže

RE: A může za to kdo?

Mirda 24.?.?.?

Odpověď pro paní Jarmilu a současně pro paní Lindu.

>Takže představa, že v dřívějších dobách si ženy hověly v >domácnosti a vítaly své manžely s kouřící polévkou je opravdu, >ale opravdu hodně naivní.
-----
Ono nejde ani tak o tu polévku, jako o výchovu dětí. Nakonec...
i co se týče domácí stravy, tak ty různé rychlovky "tu domácí polévku" nikdy nenahradí. Proto se stává poslední dobou obezita pravidlem.

Jistěže záleží na ekonomických podmínkách v rodině, což rozhoduje o tom, zdali - "máma doma" nebo "máma v práci".
Další faktor jsou vysněné požadavky na životní standard a mnohdy právě tohle rozhoduje, že se rodina z jednoho platu neuživí.
Co je však důležitější pro výchovu dětí? Vlastní máma a nebo holka od souseda, školka, jesle, atd? Jenom se rozhlédněte kolem sebe, vážené dámy, jak dnešní společnost vypadá. Je to zanedbání výchovy dětí. Oba v zaměstnání a na děcka není čas. A je to právě vlastní máma, která bude mít (měla by mít) největší zájem, ať z toho caparta něco kloudného vyroste. To je však jenom můj vlastní názor a zajistě rovněž silně naivní. [smích]

164791

08.07.2008 06:44

Chapadla jedné chobotnice

RE: Další konspirace

Mirda 24.?.?.?

Pan Tomis nerad slyší taková "hanebná" slova na (Dr.?)Kissigera. Nejraději by mu i ten nos vyrovnal. Vrána k vráně sedá.

164794

09.07.2008 04:45

Chapadla jedné chobotnice

RE: nobelova cena za mír

Mirda 24.?.?.?

Někde jse na to narazil, ale docela dobře to mohla být kandidátůra. Viděl jsem při té příležitosti foto, jak se s křovákem oblizuje.

164910

09.07.2008 04:59

Chapadla jedné chobotnice

RE: Aljaška?

Mirda 24.?.?.?

hank, OK, klídek...nic se neděje. Napsal jsem, že porovnáváme. Komu v tyto dny věřit, že ano? Porovnat a udělat si vlastní názor. Tady je alternativa, někdo jiný nabídne mainstream a potom se diskutuje. [mrknutí jedním okem]

164911

09.07.2008 05:03

Chapadla jedné chobotnice

RE: Další konspirace

Mirda 24.?.?.?

Svědomí je prevít...takže to přiznal.

164912

09.07.2008 05:37

Nahotinky jsou pryč

RE: Díky Arkane

Mirda 24.?.?.?

Taky díky Arkane za drobnou lekci. Pro Spytihněva:

>Nemám vlastně ani představu, ke kterým skupinám jazyků se jidiš mluvnicky přichyluje...Je to dokonce snad považováno za západogermánský jazyk, což je samo o sobě docela zábavné, pokud si lze vůbec představit západního germána, jak šprechtí jidiš.

------
Při jednom z mých kempových výletů jsem seděl v restauraci s manželským párem z Německa. Bylo to na Grand Canyon a Němců tam bylo jako kobylek. Chtěl jsem se blejsknout s mojí němčinou a tak jsme společně šprechendili. U vedlejšího stolu seděli dvě bábiny a jedna povídá té druhé anglicky. Já jim všechno rozumím, oni mluví jidiš. Takže ano, musí to být hodně příbuzné a bábiny mě měly za žida do té doby než jsme se navzájem představili a jazykové rozdíly se objasnily.

164914

09.07.2008 05:53

Stručný návod jak kastrovat muže

RE: A může za to kdo?

Mirda 24.?.?.?

Paní Lindo, my se asi nikdy nesejdeme v jednom bodě? Já jsem jenom uvedl jaký je funkční (tradiční) pojem rodiny, jako základ společnosti, pomineme-li ekonomické podmínky. A Vy mi tady neustále opakujete, co vyhovuje Vám. Jistě...otec má stejně důležitou roli ve výchově dětí, jako matka, ale nechtěl jsem zacházet až tak moc do detailů. To už jenom Vy hlédáte v mém kožichu blechy. Jenom dodám. Přísný otcův pohled a zvednutý prst je lepší než rákoska. U mámy je pocit bezpečí. Přísloví: "Schovává se za máminy sukně". Hovoří ze mne vlastní zkušenost a mnohaleté pozorování rodinných vztahů jiných lidí v mém okolí. Ale jak už jste napsala: Každý máme možnost volby a s tím mohu jedině souhlasit. [smích]

164913

12.07.2008 05:16

Stručný návod jak kastrovat muže

RE: A může za to kdo?

Mirda 24.?.?.?

-pokračování -

Až s podivem poslouchám tyto rozhovory a rady. Lidé volající do studia nabízejí svá osvědčená řešení. Rozhodnutí manželských párů, že se společně dohodli, který z nich zůstane doma s dětmi a který se postará o obživu rodiny. Jistě...znamená to v mnoha případech velikou ekonomickou oběť, ale ve zdejší společnosti je pracující ve střední třídě stále ještě schopen z jednoho platu rodinu se dvěma/třemi dětmi uživit. Další páry se například dohodli, kdo zůstane s dětmi doma a dokončí si dálkově vzdělání a potom si to zase přehodí. Zajímavá strategie, neníliž pravda?
Mám na vás dotaz, paní Jarmilo. Jaký asi mají tito lidé k tomuto rozhodnutí důvod? A nebo jsou to všichni naivní pitomci?

165228

12.07.2008 05:29

Stručný návod jak kastrovat muže

RE: A může za to kdo?

Mirda 24.?.?.?

Byl jse dva dny mimo, proto ta pozdní odpověď. Omlouvám se, paní Jarmilo a jdeme na to.

>Já jsem Vám jen chtěla připomenout pane Mirdo, že zkreslování >nebo dokonce úmyslné falšování historie není nikdy dobré...

Pokud jsem použil v mém příspěvku historické přirovnání a bylo to zavádějící, tak pardon, nebylo to úmyslné. Chtěl jsem jenom upozornit na to, že komunistická ideologie záměrně vyčlenila ženu z role matky a zařadila ji do pracovního procesu. Tohle je neoddiskutovatelný fakt a nemusíte ani studovat VUML. Jen se podívejte na tendejší stokorunu. Dva úderníci v pracovním oděvu - žena a muž. Mohu však nabídnout historické přirovnání, a to léta 50,60 a polovina 70-tých, kdy byla ve Spojených státech po válce konjunktura. Nedostatek prácovních sil vyhnal výdělky nahoru. Lidé měnili práci jenom proto, že si mohli vydělat v jiné firmě za rohem podstatně víc a rodina typu "máma doma s dětmi" byla v rodinách častým jevem a nejen zobrazením na stříbrném plátně. Tohle vím z osobních rozhovorů. Jinak k ekonomické situaci v závislosti na prosperitu obyvatel (podmínky v rodinách) za první republiky se nemohu vyjádřit. Nemám se koho zaptat. Osobně se nesnažím vytlačit ženy ze zaměstnání, zakázat jim vzdělání, postavit je v domácnosti k plotnám, k pračce a k žehlícímu prknu, ale myslím si, že jejich mnohem důležitější role pro výchovu dětí je právě v domácnosti. Když pracují oba, tak už se nemohou dělit o výchovu dětí. Jak? Kdo zůstává s dětmi, když jsou oba v práci? Pozor...nechytat za slova. Samozřejmě, záleží na tom, jak jsou na tom oba manželé finančně. A k tomu bych si dovolil malou připomínku. Hovořím o střední pracující třídě. Nižší vrstva má bohužel nedostatek pro sebe sama, natož uživit děti, proto právě tito lidé si drží současně dvě i tři zaměstnání. Lidi na sociální podpoře si naopak mohou dovolit nespočet dětí - stát to zaplatí.

Společnost se postupně řítí do propasti a je to způsobeno převážně zanedbanou výchovou dětí. Proti tomu se postavily různé náboženské organizace a zahájily "návrat do starých tradic". Prosazují stejnokroj pro žáky základní školy, učí respekt k učiteli a autoritám atd. Objevilo se několik TV a rádiových pořadů renomovaných psychologů a na dotazy volajících radí (pomáhají řešit) rodinné problémy a problémy na pracovišti. Osobně tohle sleduji. Jedna zastánkyně rodiny typu "máma doma s dětmi" je Dr.Laura Schlessinger a právě ona by vám nejlépe odpověděla na následující názor:

>Ano, v současnosti je nejlepší model dvoukariérová rodina, kdy oba vydělávají a oba se starají o děti.
-----
Až s podivem poslouchám tyto rozhovory a rady. Lidé volající do studia nabízejí svá osvědčená řešení. Rozhodnutí manželských párů, že se společně dohodli, který z nich zůstane doma s dětmi a kt...

Automaticky kráceno

165227

12.07.2008 06:41

Nahotinky jsou pryč

RE: Díky Arkane

Mirda 24.?.?.?

Byl jsem dva dny mimo, proto ta opožděná odpověď.
Zajímavá úvaha! Nemohu porovnat jidiš a němčinu. Tohle by nám mohl objasnit Arkan. Mohu porovnávat jazyky, které znám a to jsou jazyky slovanské. Myslím si, že příbuznost jidiš k němčině bude asi podobná jako polština a čeština. Nakonec sám víš, že i čeština má několik různých nářečí a kdo si není pevný v kramflecích s češtinou, pravděpodobně bude mít potíže se domluvit z hanákem. Něco jako ukrajinsky a rusky. Stejně tak němčina má několik nářečí - hoch Deutch - spisovná (úřední němčina) a množství různých dialektů. Žije tady v Kanadě etnická skupina "Minonité". Kdysi dávno se germánské kmeny odtrhly a odcestovaly do jižní Ameriky. Usadili se v Paraguayi a Uruguayi. Jazyk si doposud udržely. Bavil jsem se z jednou ženou a docela dobře jsme si spolu v němčině (pod přikrývkou) popovídali.

Tu tvoji úvahu o židovství beru stoprocent. Je to ideologie. Rasu se z tohoto náboženství (judaismu) snaží židé násilně vytvořit sami. Máma židula...děti žiďatka a klukům se to navíc náležitě přišmykne, ať si to pamatují celý život. Co kdyby se náhodou chtěli v průběhu života sami přeroubovat? Sňatky mimo "rasu" jsou nepřípustné. Copak je zase tohle? Poněkud rasistická ideologie, neníliž pravda? Izraelské impérium v počátcích našeho letopočtu, to byli ti praví semité - arabští židé, kteří byli postupujícím Římským impériem vytěsněni a rozprášeni do celého světa. A teď se naskýtá otázka - kdo je kdo? Oni pravděpodobně ani sami neví? Dnešní Izrael je stát (nikoliv národ) sionistů se sionistickou ideologií. Za náboženství a židy se pouze schovávají.

165229

12.07.2008 07:24

Trestní oznámení na Karla Schwarzenberga

RE: Na jednu věc možná pan Kadrman ve svém oznámení zapomněl

Mirda 24.?.?.?

Myslí Vám to:

>Ta těla na hadry jsou přinejmenším zčásti výsledky false
>flags operations - tajné služby USA a možná i evropských
>států se nás snaží přesvědčit, že teroristé jsou
>důvodem k tomu, abysme se vzdali svobod ve jménu bezpečnosti.
----
Třetí vypracovaná strategie k nastolení jedné světové vlády - globalizace - nutně potřebuje ke svému prosazení nepřítele. A to jsou: zatím neviditelní a nebo záměrně vytvořeni teroristi. Společnost se nejlépe ovládá strachem a proto se (mnozí) dobrovolně a rádi vzdají svých svobod za pocit zdánlivé bezpečnosti. Úkolem policie je chránit vlastní občany a úkolem armády je chránit stát (národ) proti nepříteli. Již nyní můžeme pozorovat postupné militerizování policie. Zakuklenci, obrněnci atd. Policie se postupně trénuje k boji proti nepříteli a tím budou vlastní občané. Kdo z občanů se postaví proti establišmentu, bude označen za teroristu a stejně tak s ním bude naloženo. Historie se opakuje, ale nyní již s mnohem horšími následky.

165230

12.07.2008 07:28

Trestní oznámení na Karla Schwarzenberga

RE: Hromadné trestní oznámení

Mirda 24.?.?.?

>Nic takového jako kolektivní podávání trestních oznámení
>v našem právním řádu nenejdete. To musí každý sám za
>sebe.
------
Mafiánské jednání vlády vyžaduje mafiánské řešení nápravy.
Vyhlašuji kód 1-2-3-3-3. Agent Mossadu si s tím jistě poradí.
Jiné řešení zatím nevidím. Nejsem si jistý, zdali je tohle přípustné na internetu, ale já to napíši:
Vražda na tyranu není zločin!

P.S.Tohle je pouze můj osobní názor a nemá nic společného s vydavatelem Zvědavce nebo s diskutujícími.

165231

12.07.2008 07:40

Trestní oznámení na Karla Schwarzenberga

RE: Mladý komunista

Mirda 24.?.?.?

Výstižně napsáno. To nemá chybu. Vanguard v reakci dole si obhajuje to svoje spiknutí a jiná neuznává. [chechtot] [velký smích]

165232

12.07.2008 07:56

Trestní oznámení na Karla Schwarzenberga

RE: Mladý komunista

Mirda 24.?.?.?

>Fikcia?
----
Nikoliv....tvrdá realita. BTW, v Nevadě v Oblasti 51 jsem se byl osobně podívat. Upřesňuji - nakouknout přes plot. Cedulička hlásala, že varovné výstřely se nepoužívají (mám fotku).
Experimenty působení radiové frekvence na lidský mozek se prováděly v tehdejším Sovětském svazu. Vědci dokázali takto ovlivňovat chování člověka. Z beránka vytvořili zákeřnou šelmu a naopak. Ovlivnění nálady a pocitů. Někdy v pětasedmdesátém roce min.století uprchl agent KGB a předal Američanům tuto expertízu. NASA pokračovala dále v tomto výzkumu a metoda byla s úspěchem vyzkoušena. Není důvod nevěřit, že by radar nemohl být k něčemu podobnému použit.

165233

12.07.2008 07:59

Využívání utrpení světa k zisku

RE: Příliš velké riziko

Mirda 24.?.?.?

>Snažte se to pane Vojto prosím pokud možno pochopit…
-----
Jako by hrách na stěnu házel!

165234

12.07.2008 08:14

Využívání utrpení světa k zisku

RE: Využívání utrpení světa k zisku

Mirda 24.?.?.?

>Od té doby, co čtu Zvědavce, chodím po světě nasraný.
-----------
Stádia odhalování pravdy.

1) fáze - nevěří
2) fáze - začíná přemýšlet a chodí po světě nasraný
3) fáze - brání se pravdě a začne napadat posla špatných zpráv
4) fáze - připouští pravdivost informací
5) fáze - rozpoznává skutečnosti a začíná spolupracovat na společném řešení. Nastává pocit uvolnění.

------ P R A V D A . O S V O B O Z U J E ------

165237

12.07.2008 08:27

Využívání utrpení světa k zisku

RE: Příliš velké riziko

Mirda 24.?.?.?

>To samozřejmě vadilo těm, kteří měli zájmy jiné, než >nezávislost zemědělců. Stačilo natočit pár propagandistických >filmů o šílencích vraždících pod vlivem marihuany a byly >přijaty zákony na jeho likvidaci...
----
Firma Du-Pont vyvinula syntetické textílie (nylon). Nikdo neměl zájem používat umělé hmoty jako oblečení a pro nepříjemný pocit při nošení to nikdo nekupoval. Lidé dávali přednost přírodním materiálům a v té době nejpoužívanější bylo konopí - zázračná rostlinka s lékařskými účinky. I papír se vyráběl dříve z konopí. Du-Pont si zařídil přes lobbyisty zákon o zákazu pěstování marihuany - jako návykové drogy - a tím pádem zničení konkurence. Všechno ostatní Spytihněve sedí.

165236

12.07.2008 09:27

Využívání utrpení světa k zisku

RE: Příliš velké riziko

Mirda 24.?.?.?

>...s lékařskými účinky...
----
Chybička v překladu se vloudila. Má být: s léčivými účinky.

165238

13.07.2008 07:58

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

RE: Z hodiny

Mirda 24.?.?.?

>...Bud bude nekde v p.....
-----
Takže tam, kam patří. [chechtot] [chechtot]

165286

13.07.2008 08:18

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

RE: Marx, K.H. (1844) Zur Judenfrage

Mirda 24.?.?.?

>Zamyslete se nad tim ze socialisticke zeme, ktere do urcite miry realizovaly ideje Karla Marxe, byly zeme kde Zide neuspeli
>dominovat spolecnost a jeji ekonomii.
------
Klement Gottwald jim pohrozil prstem a jako důkaz, že to myslí vážně, nechal - pro výstrahu ostatním - pověsit 230 potencionálních "reformátorů" (čti parazitů) společnosti.
Dnes se tomu říká zločiny komunismu. Jinak bych si to troufnul nazvat, že se komunismus v podstatě postavil proti jeho tvůrcům. Pádem pomyslné železné opony (mimochodem - zinscenovaným stejnými lidmi), se otevřely dveře jejich působnosti dokořán. Co se nepodařilo v r.1948, další pokus v r.1968, to se povedlo sametovou revolucí. Následky a jejich skutečné cíle lze rozpoznat již nyní. Komunistům se to podařilo jenom o čtyřicet let oddálit.

P.S. Komunistický manifest byl napsán v roce 1848. Rok 1844 "K židovske otázce" mi nic neříká.

165285

13.07.2008 23:46

Američané si v Bagdádu postavili největší ambasádu na světě

RE: 104 akrů není 4,2 km2

Mirda 24.?.?.?

>Ale někdy je lepší to trochu zvětšit, jak jsi psal, Semtexi; má to hned větší dopad (impact)...
----
Chybička s desetinou čárkou se někdy vloudí, neníliž pravda?
Zdá se to až neuvěřitelné, ale existuje jedna země (státní útvar), který byl na podobném omylu založen. Četl jsem o tom někde a už si nemohu vzpomenout jeho název.

165331

13.07.2008 23:52

Chybí nám kreslený humor

RE: :)

Mirda 24.?.?.?

Tak tenhle je senzační. Humorně smutné vyjádření reality. Něco podobného použít na domácí podmínky. Karikaturistickou ukázku zaprodanosti české vlády při totálním ignorovaní vlastních občanů. Nápady by byly, ale už dlouho jsem si nevybarvoval omalovánky a kreslící talent chybí.
Což tak např. poslední událost - Condoleeza Rice na Ruzyni.
Celé letadlo černé, na ocasním křídle bílý znak lebka a zkřížené hnáty. Condi sjíždí po zábradlí k letadlu přistaveného (rampového) schodiště a princ Schwanzenberg se ji snaži zachytit dole na letištní ploše. S kapsy jí vylétavají zelené papírky a Topolánek a spol na kolenou to chvatem a s nadšením sbírají. Schwarzenberg je na rozpacích (výraz ve tváři). Jít sbírat také a nebo zachytit Condoleezu do nastavené náruče? - ale tohle už odvál čas.

Nebo něco na Obamu a Hillary. Černý prezident v Bílém domě, Hillary seká venku trávník...(ponechám s otevřeným koncem a na fantazii každého jednotlivce). [velký smích]

165329

14.07.2008 00:53

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

RE: Tak nevím..

Mirda 24.?.?.?

>Totéž by se dalo říci třeba i takto:
>Být nespokojený je snadné. Proto se moudří lidé nespokojenosti >vyhýbají a stydí se za ni.
-----
A z čeho jsi tohle opsal, Vojto? Už jsi slyšel toto?:
Nespokojenost je matka pokroku !
To je, co? [velký smích]

165334

14.07.2008 02:06

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

RE: Tak nevím..

Mirda 24.?.?.?

Jednak uznáváš, že jsi se spletl, ale stále ještě hledáš další definice. Lenost nikdy k pokroku nevede. Na lenost potřebuješ nejprve motivaci a nebo v krajním případě trochu tvrdší metodu, kdy zapracuje pud sebezáchovy.
Ten příklad z hospůdky se mi nemůže přihodit. Neznám takové lidi. Kamarádi, kteří mne začali obtěžovat a zneužívat, už mojí kamarádi nejsou. [velký smích]

165343

14.07.2008 03:07

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

RE: Tak nevím..

Mirda 24.?.?.?

Vojta mne s tou jeho převrácenou logikou už vůbec nepřekvapuje, jenom stále nevím, do jaké kategorie ho zařadit? Slovní zásobu má a věty tvořit dokáže. Takže nevím, kde se to zaseklo? [mrknutí jedním okem]

165344

14.07.2008 03:51

Irácké děti: sexuální zneužívání, drogy a věznění

Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Mirda 24.?.?.?

>Článek mi paní Eva poslala už před týdnem. Původně jsem jej >odmítl jako propagandu. Změnil jsem názor až poté, co jsem si >na iDnes přečetl článek Britští vojáci údajně bičovali a >sexuálně ponižovali irácké chlapce.
-------
Když už iDnes zveřejní podobnou informaci, tak si člověk musí zákonitě představit, co jiného zrůdného a v jakém rozsahu se ještě děje. BTW, zločiny popisované na iDnes se udály v roce 2003. Proč s tím vylezli až nyní? Nedávno se vrátili kanadští vojáci (vystřídáni) z Afganistánu. Slovo se rozkřiklo a dostalo se do celostátního rádiového vysílání. Jedna skupina vojáků má za úkol vycvičit afgánskou policii. Tito vycvičení policisté si pravidelně posbírají na večer v ulicích Kábulu mladé chlapce a děvčata a zavlečou je na strážnici. Z oken strážnice se ozývají zoufalé vykřiky těch, kteří jsou bytím nuceni k sexuálnímu zneužití. Vojáci si na tuto skutečnost stěžovali svému veliteli a ten jim poradil: "Co tě nepálí, nehas a dívej se jinam". Zdá se, že máme v kanadské armádě přece jenom vojáky se svědomím a uvedený voják "stěžovatel" se o těchto událostech rozpovídal v pořadu rádiové stanice zhruba těmito slovy: "My jsme tam přijeli nastolit pořádek a vycvičit policii. Nemohu proto nečinně přihlížet, že ten, který má pořádek zajišťovat, sám se dopouští takového zločinu".

Chápu editora, že časté poukazování na tak strašnou spoustu zločinosti začíná nabývat nádechu propagandy. Člověk by si i přál, kdyby to skutečně byla jenom propaganda, ale skutečnost je tvrdá realita dnešních dnů. Bohužel!

165347

14.07.2008 04:41

Komunikace s Vodafone

RE: Hmm,

Mirda 24.?.?.?

>Pedofilie i vyvolavani fasismu... jsou spolecnesky velmi >nebezpecne...
------------
Záleží na tom, jak se to vezme. Obojí může být pro společnost naprosto neškodné. Pouze jejich praktikování, kdy tím ohrožuji jinou osobu, je (může být) trestný čin. Jinak se už jedná o policii myšlenek a touhy. Pokud si například pedofil dokáže udržet své pocity pouze ve fantaziích a nikdy na ně nereaguje, tak nějakou fotečkou ve své peněžence nikomu neubližuje. S fašismem je to to samé.

165352

14.07.2008 05:04

Komunikace s Vodafone

Jako na kolovrátku...

Mirda 24.?.?.?

Když se člověk vzdá svých svobod za pocit zdánlivé bezpečnosti, tak si nezaslouží ani svobodu, ani tu bezpečnost.
Benjamin Franklin
-----------------
Příklad pana inženýra volá po následování. Vypovídat smlouvy a jasně jim dát najevo - proč? Když se lidi neozvou, tak i konkurence začne šlapat cestičkou "ochrany zákazníků" a potom už nebude kam se obrátit. Čísla na faktuře hovoří a firma si nemůže dovolit ztratit hodně zákazníků. Kšeft se musí hýbat!

165351

14.07.2008 05:23

Komunikace s Vodafone

RE: Hmm,

Mirda 24.?.?.?

René, takže si navzájem rozumíme. [mrknutí jedním okem]

165357

14.07.2008 05:26

Chybí nám kreslený humor

RE: Knihovna

Mirda 24.?.?.?

René, na blbce je kresbička už dole na stránce. Začalo to frčet.
BTW...ten obrázek dole Bush-monkey se mi moc líbí. [chechtot] [chechtot]

165358

14.07.2008 05:38

Nesnesitelná ubohost BBC

BBC ? ? ?

Mirda 24.?.?.?

Možná tady teď budu vypadat jako semtex, ale napíši to.
Nemám já náhodou na televizi jinou BBC? Jak už pan Král napsal, člověk se musí naučit číst mezi řádky, ale BBC mi připadá zatím jako nejobjektivnější zdroj informací. Mám na mysli mainstream.
Ano, začali zveřejnovat události v Zimbabwe až teprve v posledním tažení Mugabeho, ale nikdo jiný se o tom doposud nezmiňuje, než BBC. Samozřejmě také záleží na samotném reportérovi. Další férový zdroj je pořad Lou Dobbs na CNN. Nikdo jiný z reportérů nemusí předem upozorňovat diváky tímto oznámením: "Tohle je pouze můj osobní názor a nemá nic společného s vedením této stanice". Zaleží holt na tom, jaký pořad si člověk vybere. Dávám přednost večerním přímým přenosům z místa události. Mnoho "citlivých" informací takhle pronikne k divákovi. Tímto způsobem jsem se dověděl zajímavosti v době 9/11, hurikán Katrina v New Orleans, atd.

Odvádět pozornost a zabavit diváka média rozhodně dokáží. Až se vtíravou důsledností nikdy neopomenout přihodit podrobnosti o celebritách. Komu se co narodilo, za kolik si koupili barák a to už přitom další tři vlastní. Zcela určitě tyto informace se nám nepřestanou chrlit i kdyby naší planetu zasáhl meteorit a San Francisko - město neřesti - se zatopilo Pacifikem. Stále se ještě dozvíme, že si Paris Hilton zase zapomněla obléknout kalhotky...začíná to skutečně unavovat.

165355

15.07.2008 06:45

Chybí nám kreslený humor

RE: Knihovna

Mirda 24.?.?.?

Vidím, že máme oba zcela jiný smysl pro humor. Ten váš je poněkud svérázného zaměření:

>...Pokud vim, tak americane i prezident Bush odmitaji utok na Iran a v pripade, ze ho podnikne Izrael ho nepodpori, ani nedovoli Izraeli pouzit zakladny v Iraku.
----
Souhlasil bych s tím, že američané (převážná většina) války skutečně nechtějí. Další část vašeho příspěvku považuji za sarkastický humor a pro určité nasměrování - už jste někdy slyšel název AIPAC? AIPAC lobby je kriminální organizace prosazující jedině zájmy Izraele. Používají k tomu různé metody.
a) úplatky - finanční podporou při volbách do senátu nebo do úřadu prezidenta. Pokud dotyčný nedodrží sjednané dohody a vybočí z nařízeného směru, následuje:
b) napomenutí a vyhrožování. Pokud se dotyčný nezmění a tvrdošíjně pokračuje v hájení pouze amerických zájmů, přechází se k dalšímu řešení.
c) zločinné donucovací metody jako např.: politické znemožnění, nenadálé odhalení finančních nesrovnalostí, zinscenovaný sexuální skandál, požár rodinného domku, unesení dítěte a v krajním případě vražda. Vyšetřování bude samozřejmě uzavřeno sdělenímu - autonehoda, sebevražda a pachatel se nikdy nenajde. Tu "špinavou" práci provádějí agenti Mossadu (prokázáno). Proto se v politice děje to, co se děje a ten kdo zobe AIPAC lobby z ruky, niky nesklame.

To jenom naokraj - abyste věděl - kdo chce v Americe války. Proto také nikdo z vysokých politiků nikdy nezapomene veřejně připomenout, kdo je jejich přítel nejvěrnější a Amerika nikdy Izrael neopustí.
Kdo zaútočí na Izrael, zaútočil na Ameriku.
Proto teče do Izraele ročně 3-5 miliard dolarů a o legálních i ilegálních zásilkách zbraní ani nemluvě. Proto se kongres dopouští zločinu a odsouhlasí a potom financuje války kdesi daleko na Středním východě mimo hranice Ameriky a to pouze pro zájmy Izraele a těch, kterým chybí svědomí a musí na válkách bezpodmínečně vydělat. Např. Dick Cheney - Halliburton, Black Water (soukromá armáda), ropné společnosti a nebo také tady tahle paní:

Senátorka Diane Feinstein (jméno o původu napoví), reprezentující distrikt ve státě Kalifornia, je v současné době podrobována vyštřování pro střet zájmů. Jako šéfka komise (appropriation committee) Bílého domu, která rozhoduje o přidělování vojenských stavebních zakázek, prosadila a potvrdila zakázky bez výběrového řízení pro firmy ve vlastnictví jejího manžela. Tyto zakázky byly v hodnotě x-miliard dolarů. Holt,
globální válka proti terorismu přece něco stojí.


Už vás humor přešel a nebo nám tady zase něco sarkastického ve vašem stylu přihodíte?

165415

15.07.2008 07:30

Chybí nám kreslený humor

RE: Knihovna

Mirda 24.?.?.?

René, alespoň si takhle můžeme vytypovat z reakcí soukmenovce. [velký smích]

165416

15.07.2008 07:38

Chybí nám kreslený humor

RE: Pokakánek

Mirda 24.?.?.?

Zatím mu tam ještě nevysí v pozadí vlajka s Davidovou hvězdou, jak lze pozorovat většinou u vystoupení "komediantů" v americké politice. I kanadský Stephen Harper si už na tom dává záležet. [pláč] [smích]

165417

16.07.2008 03:23

Chybí nám kreslený humor

RE: Knihovna

Mirda 24.?.?.?

>Nevim z ceho hodnotite muj smysl pro humor, kdyz o nem nic nevite...
----
Jakpak bych nevěděl? Vždyť vy sršíte humorem v každé větě.

>Ale Pentagon povazuje celou vec za lokalni problem, ktery dokaze vyresit Izrael bez pomoci USA. Amerika se do toho asi michat nebude.
----
No a tohle tady dole, to se vám skutečně povedlo:

>Sadam take machroval a myslel si ze je nedotknutelny.
----
Tomu zase já říkám svérázný humor. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
A nebo to je jenom vymydlená makovice? [velký smích]

165487

16.07.2008 03:48

Chybí nám kreslený humor

RE: Pokakánek

Mirda 24.?.?.?

>Zatím mu tam ještě nevysí v pozadí...
-----
Hrubá chyba jako volby bez přímé demokracie. Samozřejmě že má být nevisí. Když něco visí, tak to nikdy nemůže být s tvrdým, že jo? [velký smích]

165488

16.07.2008 04:36

Komunikace s Vodafone

RE: Nejhorší plán cenzury

Mirda 24.?.?.?

>Je to zpráva z jediného zdroje, zatím -
>ale dovedu si realitu dobře představit.
------
Tohle se jim nesmí podařit...tím pádem by skončila internet. Jedině snad, že by nějaký koumák vymyslel přístup přes jednu povolenou stránku na všechny ostatní. Něco jako přesměrování URL. V článku také popisují způsob, jak to míní lidem vmést do ksichtu. Jak jinak, než zpočátku zákazem "nebezpečné" dětské pornografie a strachem. Ovce nakonec budou se vším souhlasit. Vždyť ono to je přeci pro naši bezpečnost. Nastává nová totalita.

165489

16.07.2008 04:48

Nesnesitelná ubohost BBC

RE: Mirdo dovolte opačný názor.....

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo dovolte opačný názor....
------
Není opačný, pane Škapík. Plně s vámi souhlasím. Chtěl jsem jenom naznačit, že BBC se mi jeví z celého mainstreamu jako nejobjektivnější, v porovnání k ostatním. Já na bednu koukám jedině při večeři a to přepínám v době reklam mezi CNN, BBC a někdy zabrousím na naši kanadskou CBC. I historické dokumentární snímky sleduji kritickým okem, zdali to odpovídá pravdivým skutečnostem a pořady technického zaměření nejsou propagandou ovlivnitelné. Za hlavní zdroj informací považuji jedině internet a nezávislá média. Nakonec mne jistě znáte z mých příspěvků a víte, že nejsem taková makovice vymydlená, abych propadal propagandě a nebo jí zde na Zvědavci dokonce prosazoval. Mám více než všeobecný přehled o světovém dění. Člověk si totiž časem dokáže vytvořit negační filtr vnímání a na propagandu přestává reagovat. Informace se začínají zobrazovat v jiném zorném poli a pro mne samotného začíná být až neuvěřitelné, že tomu ještě někdo vůbec může uvěřit. Doufám, že tohle stačilo, abych si tady napravil reputaci?

165491

17.07.2008 04:33

Nesnesitelná ubohost BBC

RE: Mirdo dovolte opačný názor.....

Mirda 24.?.?.?

>BBC často samotnou byť zkreslenou zprávu alespoň přinese.
-------
Pane Sašo...uvedl jste zajímavou informaci k analýze pravdivosti uvedené zprávy. Upozorňuji, že porovnáváme mainsream média.
Osobně si myslím, že tato zpráva nic nezamlžuje a více-méně poukazuje na zvěrstva, která se dějí na civilních obyvatelích.
BBC je jednou z mála a možná jediná, která tuto zprávu uvedla (porovnáváme mainstream). Je naprosto pochopitelné, že média nebudou zabíhat do podrobností a detailů, když dojde k zabití vojáků americké armády. I počty zabitých a zmrzačených jsou zfalšovány a to z jednoduchého důvodu - neodradit případné nové zájemce o toto krvavé zaměstnání.

Pro ty, kteří by chtěly oponovat, že počty zabitých nelze zfalšovat - rád bych připomenul - že v americké armádě slouží obrovské množství mexických i jiných ilegálů, výměnou za zelenou kartu. Nemají nikoho, kdo by je očekával, takže po nich ani pes neštěkne. Tudíž nastává ticho po pěšině a neobjeví se ani v krvavých statistikách. Vraťme se však k rozboru pravdivosti informací.
Vložený obrázek
"Už nám dochází trpělivost s tolika chybami americké armády", odpověděl Hamir Karzai, když se vesničané dožadovali vyšetření "omylu" bombardování. Tady vidím mlžení Hamíra Karzaie. Předstírá, že je na straně vesničanů, přitom mu na tom ale vůbec nezáleží. On je jedním z těch, kteří násilím vtrhli do země (výstavba ropovodu, plus kultivace a sklizeň máku). Nebo se mýlím?

165551

17.07.2008 05:45

Irácké děti: sexuální zneužívání, drogy a věznění

RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Mirda 24.?.?.?

>Je třeba si pomalu začít zvykat, že se budou dít zvěrstva
>ještě mnohem horší a ve značně větším rozsahu.
------
Je mi to jasné, Karle. Lidé se nejprve musí znecitlivět, zvyknout si a potom to začnou brát jako realitu života. Viděl jsem ten graf, který se nezobrazil (musel jsem to dávat do prohlížeče nadvakrát a navíc otevřít jako nové okno).

>...počet lidstva asi klesat nebude...
>Potřebnému vývoji je třeba dost razantně napomoci.
------
Jeden ze způsobů je např. Monsanto - geneticky modifikované potraviny. Jenomže se stále ještě najdou lidé, kteří si budou pěstovat svoji "domácí" úrodu a někteří to dokonce i uvedou zde na Zvědavci jako návod na přežití [velký smích] , a vhodný k následování, takže přechod na NWO se tímto značně oddálí.

Jako účinnou regulaci porodnosti bych viděl zastavení sociálních dávek na více jak dvě děcka. Střední pracující třída si stejně více jak dvě děti dnes už ani nemůže z průměrného platu dovolit. I tak by však lidská populace pomalu úměrně narůstala, ale v mezích životaschopnosti planety. Jídla je dostatek pro všechny, jenomže - a to je ten hlavní důvod - není zájem udržovat při životě neproduktivní část lidské populace, ať už kdekoliv na planetě a to i v průmyslových zemích. Tohleto není můj návrh na řešení, ale tvrdá skutečnost dnešní životní reality.

165552

17.07.2008 06:16

Irácké děti: sexuální zneužívání, drogy a věznění

RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Mirda 24.?.?.?

Karle, až teprve po mé reakci jsem si podrobně prošel tvůj odkaz
"konečné hodnoty jsou evidentní". Tohle osobně považuji za bubáka. Vím, že autor čerpal z kanadského "peak-oil" varování a pravděpodobně ani neměl v úmyslu zamlžovat, ale celá ta udržitelná životaschopnost planety podle této teorie závisí na ropě. Dochází ropa vážení - začneme drasticky snižovat lidskou populaci, jinak naše planeta ztrácí schopnost udržení života. Prdlajz. Jak jsem už napsal - bu bu bu. Jednak ropa nedochází (zatím), ale jak jinak zdůvodnit neustále se zvyšující ceny a to nejen ropy, ale i potravin? Mimochodem...kdyby se úmyslně nepotlačoval výzkum alternativních pohonných paliv, tak už dávno jezdíme na vodík. Jenomže...černé zlato se přeci musí výhodně prodat. Jinými slovy - životaschopnost planety nezávisí na ropě a ani klimatické změny nejsou ovlivněny zvyšující se populací.

165554

17.07.2008 06:17

Komunikace s Vodafone

RE: volitelné filtrování

Mirda 24.?.?.?

>Jediný pan Mirda pochopil, zřejmě si přečetl anglický článek.
-----
Ano, pan Mirda pochopil a začíná chodit po světě nasraný. [velký smích]
Internet je srdce a mozek informací a bez této vymoženosti se vracíme do období temna. Osobně si už nedovedu život bez internetu představit. To se raději dobrovolně vzdám golfu (na který stejně nechodím) a nebo - a to si zatím ještě nejsem zcela jistý - základního, ale nejsilnějšího lidského pudu rozmnožování. [velký smích]

165556

17.07.2008 06:34

Irácké děti: sexuální zneužívání, drogy a věznění

RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Mirda 24.?.?.?

René, na tohle není snadná odpověď. Nemyslím si, že sedm miliard lidí je limit na udržení životaschopnosti planety a musíme začít se snižováním populace. Je více než pravděpodobné, že ani ekosystém není a nebude narušen zvyšující se populací. Souhlasím, že Čína je přeplněna, stejně tak Indie a Evropa k tomu nemá daleko, ale stále ještě existují na planetě rozsáhlá místa - a to obrovské rozlohy - kam ještě lidská noha nikdy nevstoupila.

Záleží jenom na nás, v jakém stavu si udržíme životní prostředí co se týká čistoty vzduchu a čistoty vody. Obojího je zatím dostatek, pokud si nevykácíme všechny lesy a nezasviníme spodní vody radioaktivním a jiným odpadem. Ten radioaktivní odpad (špinavá bomba) se vztahuje i k tomu ovzduší.
V tomhle zase vidím já osobně "balík problémů", než v tom, že nám dojde ropa. Je až s podivem, že se doposud OSN nesnaží razantně zastavit používání radioaktivního materiálu k výrobě špinavé bomby a vůbec, že neusilují o kompletním zastavení výroby radioaktivních zbraní. Pokud my sami nezničíme atomové zbraně, atomové zbraně zničí nás.

165557

18.07.2008 06:03

Irácké děti: sexuální zneužívání, drogy a věznění

RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Mirda 24.?.?.?

Ahoj René...nebudu se podrobně rozepisovat k jednotlivým bodům. V podstatě se ve všem shodneme. Vidím, že máš rozsáhlý přehled v široké oblasti lidské činnosti a nečinnosti a jenom bych dodal následující.
Z pochopitelných důvodů nám média neukáží znetvořená novorozeňata narozená v Iráku v oblasti zamořené odpadovým uranem. Ze stejného důvodu svět nikdy nespatřil japonské děti narozené v oblasti Hirošimy a Nagasaki a to ještě dlouho po svržení obou jaderných bomb. Proto bych nesrovnával plastové nákupní pytlíky a plastové láhve s radioaktivním materiálem. Politikové se chytnou jakékoliv příležitosti, aby na sebe upozornili a v poslední době se stalo populární chránit životní prostředí a lidi se pro takového "dobroděje" pokaždé nadchnou. Jistěže plasty nejsou biodegradable (biologicky se nerozloží) a máš pravdu, že by nám v tom pomohly bakterie, ale hrozbu v tom nevidím. Znovuzpracování (recycling) by to vyřešilo a nebo to jednoduše zahrabat na skládce do země a je klid. Ticho po pěšině. Radioaktivita je mnohem větší svinstvo a ta už zamořuje i spodní vody. Sejdeme se zase jinde v diskuzi...tady jsme už jaksi mimo téma.

165613

18.07.2008 07:36

Kdo řídí naše životy

RE: Těžko to jednoduše komentovat,

Mirda 24.?.?.?

>Před těmi asi 4 roky jsem to tady docela od kdekoho "schytal"...
------
To jsem byl já, Mirda. Pamatujete si jěště na mne, Petře?
Vzpomínám si zcela jasně, že jste nám sliboval, že nám to utrpení skončí roku 2007. Živí budou závidět mrtvým! A nic! Stále si tady vesele ťukáme do klávesnice jako by se nechumelilo.
Nevyčítám vám, pane Petře. Vždyť vy jste jenom Nostradámovým poslíčkem a chodíte si takhle po zeměkouli a bez ověření hlásáte vnuknuté myšlenky slavného proroka z přelomu 16-tého století. Nicméně to však znamená, že pan Nostradámus se seknul v letopočtech. A ten útok na Irán?
Ano, je o tom zmínka ve verších slavného proroka. Je, nebo není?

Centurion 21, Quatrain 418. Osm lodí v zálivu...s ptáky ohniváky (letadlové lodě-snad?) se protáhne přes úžinu. Nebe se otevře, voda vystříkne až k oblakům a jedna z lodí zmizí v hlubinách oceánu. Tehdy nastane ten pravý humus.

Tady bych chtěl upozornit, že tohle proroctví bylo mnohými interpretováno nesprávně. Perský záliv totiž není oceán a humus není úžina Homuz. Tak nevím? Nakonec...i mistr tesař se někdy utne! ..... [velký smích]

165616

18.07.2008 07:50

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Mirda 24.?.?.?

>...je vediet, ze sa nasli kokoti, ktori tie jeho kokotiny
>nielen citaju, ale este aj rozsiruju dalej po svete...
-----
Pane kolego, ve většině případech si cením vašich důvtipných i humorných reakcí, ale v tomto případě vám musím oponovat.
Vojta má pravdu. On totiž neví, jak nám tady v diskuzi sdělit tu jeho postupnou přeměnu, tak použil "kokotiny" o domácích zvířátkách popsané někým jiným. Tak tedy ještě jednou:
Vojtovi už pomalu začíná narůstat ovčí vlna. [velký smích]

165617

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?