Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 642 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jarmila.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.08.2007 08:22

Buržoazní snílkové

RE: Mlácení prázdné slámy

Jarmila 88.?.?.?

Ukázka z knihy Plíživý převrat:
Svět v současnosti došel tak daleko, že mu nevládnou zvolení politici, ale nevolené nadnárodní korporace, které přebraly role státu. Globální byznysmeni jsou mocnější než politici v jednotlivých zemích a obchodní zájmy jsou alfou i omegou všeho dění. Z korporací se staly obludy, globální obři, jež disponují nesmírnou politickou mocí. To je velmi špatná věc, protože každá další fúze je větší než ta předchozí a vlády jim jen zřídkakdy stojí v cestě. Vše,co kupujeme- benzín, léky, základní věci jako vodu, dopravu,zdraví a vzdělání,nebo dokonce školní počítače a zemědělské produkty vypěstované za našimi humny- stále větší měrou kontrolují korporace, které se mohou podle svého rozmaru rozhodnout, jestli nás zachovají při životě, nebo NÁS NECHAJÍ ZAHYNOUT. V tomto pokračujícícím procesu jde čím dál víc stranou spravedlnost, slušnost, právo, životní prostředí a dokonce i takové priority jako národní bezpečnost (moje poznámka: viz radar). Nikdy dříve se tolik lidí neocitlo v situaci, kdy nenajdou nikde zastání, protože tento panující systém je veskrze prohnilý. Projevilo se to i při prezidentských volbách v USA roku 2000, v nichž způsobilost kandidáta na prezidentský úřad závisela pouze na schopnosti zajistit si dostatek firemních sponzorů. Rozpočet na volební kampaň G.W.Bushe činil 191 milionů dolarů.

Věci se začaly měnit poté, co se státy produkující ropu sdružily koncem roku 1973 do kartelu OPEC a vyšroubovaly cenu ropy do nebeských výšin. Eskalující ceny ropy roztočily spirálu cen a platů, což mělo za následek hospodářský útlum, nezaměstnanost a v některých zemích až dvacetiprocentní inflaci. Přes noc pak bylo z úst ministrů financí téměř všech západoevropských zemí slyšet, že je potřeba bojovat proti inflaci a omezit veřejný sektor.

V roce 1979 byla britskou premiérkou zvolena M.Tchatcherová a v roce 1981 americkým prezidentem R.Reagan. Tito dva politici NOVÉ PRAVICE, kteří byli nadšenými zastánci volného trhu a nepřátelsky naladěni vůči koncepci státních zásahů, se postarali o zásadní zvrat ve světě. Oba představitelé, dcera hokynáře a hollywoodský herec, odmítli keynesovskou ekonomii a přijali názory ekonomů M.Friedmana a F. Hayeka. Ti si nepřipouštěli, že trh může selhat a že skutečně selhává, nýbrž zastávali názor, že trh dovede alokovat zboží a služby efektivněji než stát a že snahy státu o nápravu nedostatků trhu nadělají více škody než užitku. Vrátili se k myšlence, jež formovala ekonomiku od viktoriánské éry až po krach na newyorské burze, totiž že „úloha státu spočívá ve vymáhání práva, v uvádění kvalitní měny do oběhu a v zajištění nepokřiveného chodu tržních sil.“ A vůbec nejdůležitější podle nich bylo,aby stát vytvořil příznivé podnikatelské prostředí.

Zkrátím to: Tchatcherová s Reaganem zkrátk...

Automaticky kráceno

141101

05.08.2007 08:23

Buržoazní snílkové

RE: Mlácení prázdné slámy

Jarmila 88.?.?.?

Zkrátím to: Tchatcherová s Reaganem zkrátka rozprodali do soukromých rukou co se dalo a po nich to tak udělal celý svět. Od té doby světu vládne úzká skupina lidí a utahují čím dál víc smyčku. Zavádějí NWO a plížíme se směrem k otroctví.

141102

06.08.2007 07:40

Buržoazní snílkové

RE: Mlácení prázdné slámy

Jarmila 88.?.?.?

Samozřejmě, že jsem na dobu komunismu nezapomněla, vždyť jsem v ní prožila většinu života. Jenže jsem netušila, že po komunistické frašce zvané Sametová revoluce místo demokracie vystřídá ideovou totalitu peněžní totalita. Zdánlivě se nyní máme lépe, ale jak dlouho? Citliví lidé zaznamenávají všude známky toho, jak celý svět upadá čím dál víc do orwellovských poměrů.

Otroky bychom být nemuseli, kdyby byla zavedena přímá internetová demokracie. Je to patrně jediný způsob, jak zlomit moc nadnárodních korporací. Všichni dnešní politici jsou jen poslušné figurky v rukou nadnárodních firem. I ta Tchatcherová s Reaganem byli nadnárodními obchodníky pro své povahové vlastnosti vybráni jako vhodné figurky k uskutečnění jejich cílů.

To vysvětluje i poměry u nás, kdy nadnárodním firmám se kdeco prodá za hubičku, kdežto domácí podnikatelé jsou ve všech směrech dušeni. Uvedu příklad svého rodného města: téměř veškerý průmysl tam byl po revoluci zničen a rozmetán, nový žádný nevznikl. Dodnes máme překrásnou bytovou stěnu z Krnova, 30 let starou. Nyní si tam ale mohou lidé koupit leda tak nábytek ze švédské Ikey. Také oděvní průmysl byl zničen, místo toho Vietnamci prodávají levné oděvy dovážené z Číny, vyráběné kolikrát v nelidských pracovních podmínkách. Před několika dny v MFD psali o tom, že nově smontovaná hala na výrobu aut hledá nové pracovníky v Polsku. Nevidím v tom žádný smysl, když nadnárodní firmy u nás dostanou od politiků ZDARMA prostor k podnikání- a pak jdou hledat levné pracovníky do Polska či na Ukrajinu. Zatímco naši lidé berou podporu v nezaměstnanosti. Přitom kdyby místní podnikatelé dostali alespoň desetinu toho, co dostanou nadnárodní firmy, tak by každý region jen vzkvétal.

141145

07.08.2007 19:52

Otrokářský systém vrcholí

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Milý pane, to je přece jednoduché. U těch několika tisíc konspirátorů přece platí zákon omerty. Ten systém je totiž postavený patrně stejným způsobem jako u mafie.Tam byla vystavena pyramida moci od nejnižších pěšáků, až po nejvyšší kmotry. I úkoly a stupeň zasvěcení byly přesně rozdělené podle stupně hodnosti v mafiánské struktuře. A skutečně to fungovalo- že přestože bylo v americké mafii mnoho tisíc příslušníků, tak všichni mlčeli jako hrob a to i v případě vražd. Al Caponeho nachytaly úřady na nějaké banální nezaplacené daňové úniky, vraždy mu dokázat nemohly. Podívejte se na bývalého newyorského starostu Guyalaniho (nebo jak se ten chlap píše), jak se drze uchází o úřad prezidenta- ten chlap zcela zřetelně patří mezi zasvěcené a drží jazyk pevně za zuby, dodržuje omertu, protože kdyby jen cekl, tak je synem smrti.

141290

08.08.2007 07:27

Otrokářský systém vrcholí

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Můžete mi vysvětlit jednu velice zvláštní věc, že VŠECHNA mainstreamová média jako jeden muž popírala jakékoliv záhady a nesrovnalosti kolem 11/9? Lidé, kteří nemají internet dodnes vůbec nevědí o tom, že spadla i třetí budova, do které žádné letadlo nenarazilo. Mají v hlavách přesně jen to, co se dozvěděli z oficiálních médií. A i kdybyste poslal anonymně do médií závažné informace, tak by vám je prostě nikdy nezveřejnili!! Média tu nejsou od toho, aby byli občané o čemkoliv pravdivě informováni, ale jsou tu od toho, aby jim propírali mozky, jak to jejich majitelé potřebují. Místo toho by si vás tajné služby našli a oddělali Vás.

Nemáte pravdu, mafie je dnes obrovský problém, protože organizovaní zločinci se již nekrčí ve stínu vlád, ale ovládli planetu. Začalo to zastřelením JFK a pokračovalo až k 11/9. To ovšem není konec, to je teprve začátek jejich organizovaných zločinů. Zeměkoule se dnes scvrkla na malou kuličku, malou, globální vesničku, kde se žádný jedinec před globální tajnou službou neschová. Celou pravdu o 11/9 zná dejme tomu pouze 100 lidí, ti ostatní znají jen dílčí skutečnosti a musí k nim mlčet, protože jsou v tajných službách a přesně by se vědělo, že tu dílčí skutečnost vyzradili oni. Jak píše trodas- žádný anonymní internet neexistuje, na to zapomeňte. Tak třeba ten vzpomínaný exstarosta zaručeně moc dobře ví, jak to všechno bylo s těmi obětovanými hasiči, ale nikdy nikdo se od něho tu pravdu nedoví, Ty můj kvítku medový.

141344

10.08.2007 07:04

Otrokářský systém vrcholí

RE: zapomel na Apollo

Jarmila 88.?.?.?

On mluví sám za sebe už jenom ten fakt, že od té doby, to znamená za dobu více než 35 let se nikomu na světě nepodařilo na Měsíci přistát. Kupodivu jenom Američanům. Asi proto, že umějí nejlépe lhát. [velký smích]

141501

13.08.2007 07:49

Z Wikipedie je mi špatně

článek z Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Tak jsem si ten článek přečetla a je z něho jasně vidět, že Zvědavec je ostře a pečlivě sledován.Tak nezbývá než popřát, aby nám tento svobodný web vydržel co nejdéle.

141640

14.08.2007 08:08

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

No, mně mohou pochopitelně všichni věřit, já jsem naprosto autentická.[smích]Jsem teď nahlédla na Neviditelného psa a jsem zděšena z toho, jak se změnil na mladofrontový brainwashing. Profesor Pafko tam má článek o tom, že by mu nevadilo čipování lidí. [naštvaný] To samé jsou dnes komunistické rudoprávní Novinky- zcenzurovaný škvár, jehož účelem je rovněž ovlivňovat veřejné mínění, úplně stejně jako za komoušů.

Dám příklad toho, jak pracují novináři ve velkých denících. Novinář Komárek již 17 let zpracovává veřejnost výkřiky,že je potrat vražda. Když mu ale čtenáři napíšou, že postinor byl zdražen o 24 000 procent, nebo že dodnes u nás není k mání mifepriston, který by miniinterrupcím zabránil, tak drží pan Komárek hubu a nikdy tyto informace nezveřejní.Na lidském neštěstí se totiž skvěle vydělává,provedení potratu je totiž desetkrát dražší než nějaká pilulka, proto prodejný pan novinář Komárek mlčí jako hrob. [bliji]

141705

14.08.2007 17:32

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Kdepak milý pane, Komárek v MFD sedí jako žába na prameni a pečlivě tam vše hlídá, aby dezinformace všeho druhu plynuly ke čtenáři tak, jak správně mají. S tím postinorem jsem to uvedla jako příklad toho, že novináři znají mnohá tajemství, ale přesto je zásadně nezveřejňují a radši čtenáře vedou směrem, kterým jim bylo poručeno, aby je tak vedli. Proto MFD celou dobu propaguje radar a zveřejňuje zásadně jen názory lidí, kteří jsou pro. Komárka pranýřuji proto, jelikož je to misogyn jak vyšitý. Jestliže 17 let pranýřuje potraty, tak naopak již dávno měl pozvednout hlas, že jak je možné, že něco bylo zdraženo o 24 000 procent! Je přece obrovský rozdíl, když si ženská vezme dva dny po styku tabletku, než když jde ve třetím měsíci na potrat.

Nechápu, co nechápete na slovech, že na lidském neštěstí se skvěle vydělává. Ano, je to přesně tak, znovu Vám zopakuji, že novináři znají mnohá tajemství, ale záměrně je nezveřejňují, protože si to finanční skupiny z cizího neštěstí blahobytně bohatnoucí, nepřejí. Nejen já, či můj bratr máme s novináři zkušenost, že jim napíšeme závažná fakta, ale oni nanejvýš poděkují za mail- ale jinak sdělení zcela ignorují. Pěkně povedení investigativci! Takové zkušenosti mají i mnozí další aktivní lidé, kteří novinářům píší- třeba zrovna aktivisté za přímou demokracii. Prostě ignorance až na půdu, která svědčí o tom, že jsou to někým placení lidé, jejichž úkolem je co nejvíc občanům všechno mlžit a zatajovat, žádní hlídací psi demokracie to nejsou ani náhodou. Pokud tohle nevidíte, tak jste slepý na obě oči. Dnešní svět prostě je o spiknutí a prodejnosti, ale já v něm mohu žít proto, jelikož taková nejsem, proto mám klidné spaní.

141742

15.08.2007 07:20

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Máte v tom trochu zmatek. VŠECHNA hormonální antikoncepce je postavena na stejném principu jako postinor. To znamená, že zabraňuje oplodněnému vajíčku v uhnízdění v děloze. Pan Komárek nikdy proti jakékoliv antikoncepci nevyřkl jedinou větu. A proč taky, když ve Společnosti pro plánování rodiny sedí jeho dobří kámoši v čele se sexuologem Weissem, který je v MFD pečený, vařený- může tam totiž publikovat kdy se mu zachce a taky již 17 let publikuje.

Vyčítal jste mi, že za každým rohem vidím nějaké spiknutí, no a vidíte, v případě postinoru skutečně o spiknutí jde. Skupina lidí se domluvila na strategii, jak z antikoncepce vytřískat co největší balík peněz, a to bez ohledu na potřeby lidí, či ničení životního prostředí. Zdražili postinor o 24 000 procent, a pro jistotu ještě jeho účinky nechali zesílit tak, aby po něm bylo ženám špatně, což dřív nebývalo. To proto, aby ho ženy nepoužívaly jako antikoncepci, ale aby VŠECHNY ženy bez rozdílu pojídaly denní antikoncepci. V minulosti ovšem lékaři běžně ženám předepisovali postinor jako normální antikoncepci- dvě krabičky po deseti tabletách na půl roku za pouhých 14 Kčs. Jenom upozornili, že by je neměly ženy používat víc jak čtyřikrát do měsíce. Což mnohým ženám bohatě vyhovovalo.

Počítejte se mnou: milion žen krát dva tisíce Kč za roční antikoncepci, rovná se dvě miliardy korun. Kdyby byl postinor zdražen třeba jen čtyřikrát, tak by stál pouhých 200 Kč na rok. Milionu žen by tento způsob ochrany vyhovoval, a tak by nekupovaly denní antikoncepci, čímž by ale finanční skupina přišla o miliardu a osmsettisíc zisku ročně. Za deset let by přišli o osmnáct miliard zisku. Proto se z tohoto důvodu všechny ženy musí cpát denní antikoncepcí, což představuje ohromnou zátěž pro přírodu, protože se hormony do ní vyplavují. Ono je rozdíl vyplavit za rok do přírody 360 hormonálních tabletek, nebo jenom 40 hormonálních tabletek.

Takže jak říkám: o spiknutí jde v každém případě

141767

15.08.2007 19:24

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste vůbec nepochopil pane Vanguarde, co jsem Vám vysvětlovala. Mně nejde o ten postinor, já jsem jenom na něm jako na názorném příkladu ukázala, kdo ve skutečnosti ovládá svět. Nejsou to novináři, ani politici, ale mocné finanční skupiny, které diktují své požadavky politikům, stejně jako médiím. V podstatě si dělají co chtějí, nikdo je nehlídá. Mocný bývalý svazák a estébák Hušák vlítne do sněmovny a poručí politikům, že chce mít odsouhlaseny moderní hrací automaty, které během pár vteřin dokáží člověka připravit o celou výplatu- a poslušní politici mu to poslušně odsouhlasí. Jako byste nevěděl, že peníze vládnou světu a vše je řízeno penězi: i třeba sportbyznys či showbyznys. Prostě jakmile se někde dají vydělat na něčem nějaké miliardy, tak si na to sedne skupina lidí a už k tomu lizu nikoho nepustí. A taky vymýšlejí strategie, jak vydělat ještě víc. To vykládal miliardář Kellner, že má rád chytré kluky, co mají nápady- a o tom je celá jejich pracovní doba, vymýšlet fígle, jak přijít snadno k dalším miliardám. Proto je i ta Wikipedie hlídaná a monitorovaná, aby se k široké veřejnosti nedej bože nedostaly náhodou nějaké důležité informace. Protože za informace se dnes platí zlatem.

A to se stalo i s tím postinorem. Sedla si tam skupina lidí, která z toho ždímá miliardy bez ohledu na zdraví žen, bez ohledu na ničení přírody. Ten postinor je dnes svinstvo proto, protože schválně několikanásobně zesílili jeho účinky. Dřív se brala jedna tabletka, teď se musí vzít dvě. Proč? Jak je to možné? Vždyť když to přece před 20 lety dali Maďaři k použití, tak to bylo klinicky vyzkoušeno a ženám po něm špatně nebylo, ani jim to nerozhodilo cyklus. A Vy navíc pokládáte za normální, že pilulku, která stála 1 Kčs zdražili na 250 Kč. Acylpyrin, který má jistě ty samé výrobní náklady stojí 10 Kč za deset tablet. Kdežto 10 tabletek postinoru se vyšvihlo ze 7 Kčs na 2500 Kč. Kdyby takto zdražili máslo, tak by nestálo dnešních 20 Kč, ale rovněž oněch 2500 Kč. Vždyť ten předražený postinor je výsměch celé společnosti! Za 2500 Kč si můžete koupit zlatý řetízek i se zlatým přívěškem. Už Vás vidím, jak jste v klidu, když byste si v drogerii koupil krabičku s deseti kondomy a prodačka by za to po Vás chtěla 2500 korun českých.[chechtot]

141791

15.08.2007 19:49

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Zdá se drahý Pramene, že Vy jste nepochopil stejně jako Vanguard.Já jsem pyšná na to, že jsem odhalila levárnu, kterou nikdo neodhalil. Třeba si tady tuhle mou kritiku přečte i novinář Komárek, a když nic jiného, tak se alespoň chytne za ten svůj prolhaný novinářský nos. Jsem šťastná, že existuje internet, protože člověk může alespoň touto cestou novinářům dát za uši. [vyplazený jazyk]

141792

16.08.2007 07:32

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Ta situace je mnohem horší pane Kavole. Žádná tabletka za 25 Kč. Vysvětlím to pečlivěji: za komunistů se prodávalo 10 tabletek postinoru zaletovaných v platíčku za 7 Kčs. Čili jedna tabletka za 70 halířů. U toho byl návod, jak to používat, takže si ženy podle svého uvážení s tím zacházely jak chtěly. V případě nouze měly sníst jen jednu pilulku, nikoliv dvě. Nyní má někdo na postinor neomezený monopol, takže si zdražuje, jak se mu zachce. A zdá se, že tam ani nefunguje vůbec žádná konkurence. Máme zde antimonopolní úřad, snad by je ta situace měla zajímat. Neboť dnes se prodávají 2 tabletky za těch 250 Kč, ale ty dvě tabletky jsou na pouhé jediné použití, takže je to vlastně totéž, jako kdysi ta jedna pilulka. Proto to srovnávám tak, že cena vyskočila ze 70 haléřů na 250 korun, což je to nemravné a neslýchané zdražení o 24 000 procent.

Celá sviňárna spočívá v tom, že pan investigativní novinář Komárek 17 let kritizuje potraty, ale aby si posvítil na zoubek svým přátelům, kteří bohatnou z cizího neštěstí, to ho vůbec nenapadne. Kdyby se postinor neprodával za tak příšerně přemrštěnou cenu a byl normálně dostupný bez předpisu, tak by chirurgické potraty prakticky neexistovaly. Před několika dny v MFD o postinoru psali, že se začíná jednat o tom, že bude prodáván bez předpisu. No, zapomněli pochopitelně napsat o tom, že by se antimonolní úřad měl o tento druh podnikání zajímat.

141837

16.08.2007 07:42

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Pane Vanguarde, denní antikoncepce není v žádném případě dotovaná, ženy dnes platí plnou cenu, a přesto stojí jedna pilulka zhruba 70 haléřů (protože na rok stojí antikoncepce zhruba 2000 Kč). Můžete mi vysvětlit, jak je možné, že jedna antikonceční pilulka stojí zaokrouhleně jednu korunu a druhá, podobná pilulka stojí 250 korun? Za tu cenu by měla být ze zlata, protože za 250 Kč si skutečně můžete koupit zlaté srdíčko ze čtrnáctikarátového zlata. Pořád nechápete? Je to jasné spiknutí ze strany firmy, která vlastní práva na postinor.

141839

17.08.2007 07:23

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Nevím, proč mě nazýváte drahou, když drahý, až přímo obludně předražený je ten postinor.[smích] Ale souhlasím s Vámi, že kšeft s léky je po zbraních ten nejvýnosnější, což u antikoncepce platí obzvláště. Když uvážíme, že u nás asi 3 miliony žen je ve fertilním věku a musí užívat denní antikoncepci, tak zisk z toho je: 3 miliony x 2000= 6 miliard korun ročně. Už jsem to tu jednou propočítávala, že kdyby byl postinor přiměřeně drahý a lehce dostupný, tak jako kdysi, tak by jedna třetina žen nemusela brát denní antikoncepci, čímž by obchodníci přišli o 1,8 miliardy zisku ročně. Z toho důvodu vymysleli strategii, že je nejen postinor, ale i mifepriston je nedostupný, takže se všechny ženy bez rozdílu musí cpát denní antikoncepcí. Anebo pak jít na předražený a z hlediska zdraví rizikový chirurgický potrat.

Z toho je vidět, že morálka obchodníků s antikoncepcí skutečně neexistuje žádná, jsou to naprosto amorální lidé. Jejich morálku by však měl napravovat antimonopolní úřad, ale jak se zdá, i tam sedí podplacení lidé, kteří 17 let nic nevidí a neslyší. Je s podivem, že si této skutečnosti nevšimla ani Společost pro plánované rodičovství, kde sedí takové kapacity, jako Weiss, Uzel, či Zvěřina. A kdekoliv jsem se na internetu ptala doktorů, co odpovídali na dotazy čtenářek ohledně antikoncepce, tak v případě postinoru mlčeli jako zařezaní. Zvláštní, ne?

141924

17.08.2007 07:34

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Wikipedie

Jarmila 88.?.?.?

Tentokrát jsem se ve výpočtech spletla já, ta denní antikocepce nestojí korunu na den, ale jak správně píšete, vychází asi 8 Kč za tabletku. Takže není dotovaná ani náhodou, i ona je ve srovnání s acylpyrinem neskutečně předražená. Ano, je to tak, dřívější balení deseti tabletek bylo zrušeno a místo toho je v krabiččce pouhá jediná dávka ve dvoutabletce za oněch 250 Kč.

To se mi právě stalo asi před dvěma lety. Říkala jsem si, že by se mi mohlo stát, že bych se domnívala, že jsem v přechodu, ale ve skutečnosti bych byla těhotná. Tak jsem nechtěla riskovat a nechala si od doktora předepsat postinor. Jaké bylo moje překvapení, když po mně lékárnice chtěla 246 Kč. Vykulila jsem nevěřícně oči, protože ten skok ze sedmi korun na 246 Kč se nedal přehlédnout. Ale hlavní překvapení mě teprve čekalo. Otevřela jsem zvědavě krabičku, abych se na místě přesvědčila, že je vše v pořádku a oči mi málem vypadly z důlku: byly tam zaletované jen dvě tabletky a v návodu jsem si přečetla, že jsou na jedno, jediné použití. Otočila jsem se naštvaně na podpatku a vrátila jsem se zpátky do lékárny. Žádala jsem zpátky své peníze. Lékárnice mi je beze všeho vrátila a ani se mému rozhořčení nijak nedivila.

141927

18.08.2007 07:59

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Chudacek maly ;-)

Jarmila 88.?.?.?

Tak o té Wikipedii psala včera už i Mladá fronta. Připadlo mi, jako by to opsali přímo ze Zvědavce. Nadpis článku zněl: Do úprav Wikipedie se pustila i CIA.

A byl tam tento text: Americká Centrální bezpečnostní agentura (CIA) se podílela na editaci hesel v nejpopulárnější internetové encyklopedii Wikipedia. Zpravodajský server BBC zjistil, že podle záznamů se tak stalo u jména iránského prezidenta Mahmúda Ahmedinežáda. Scanner ukázal, že někdo z počítačové sítě CIA přidal do jeho politického profilu výraz „Wahhhhhh!“
Stránky editoval i Vatikán, který upravil text u vůdce irské republikánské strany Sinn Féin Gerryho Adamse. Zmizely tak odkazy na novinové články, podle kterých byly Addamsovy otisky prstů nalezeny na autě, jež bylo v roce 1971 použito ke spáchání dvojnásobné vraždy.

No, pak tam má dál Jandourek taky o Wikipedii článek nazvaný: Přepište si Wikipedii a radujte se ze života. Ale ten je moc dlouhý, takže nic. Jinak, samozřejmě, že je důležitý na internetu LUXUS VOLBY. Pokud by tohle někdo zlikvidoval, tak by byl internet zase o ničem.

141990

19.08.2007 08:15

Konec právního státu

RE: Šáhněte si do svědomí

Jarmila 88.?.?.?

Ano, to zvracení je zcela na místě, neboť zrádce a prvotřídní jidáš Havel podepsal petici PRO radar. Píšou o tom na Novinkách. Je tam k tomu 7800 diskusních příspěvků, z toho asi 95 procent proti Havlovi. Akorát příspěvek na druhém místě ve prospěch Havla je velmi podezřelý, patrně je zmanipulovaný. Novinky prostě uměle u tohoto příspěvku zvyšovaly body. Již víckrát jsem se totiž na vlastní oči přesvědčila, že falšují výsledky. A když už to pak falšovat nejde, protože odpor čtenářů je příliš velký, tak jednoduše zruší celou diskusi. [bliji]

142034

20.08.2007 09:08

Generální stávka

RE: bude zvlastni vydani?

Jarmila 88.?.?.?

Myslím,že by bylo dobré, aby občané zítra spontánně vyrazili ke koňovi na Václavák bez ohledu na to, zda to někdo zorganizuje či nikoliv. Prostě jen svou osobní přítomností by dali najevo, že s jednáním současných vládnoucích papalášů nesouhlasí. Já osobně se ke koňovi dostavím.

142086

20.08.2007 09:08

Konec právního státu

RE: Šáhněte si do svědomí II

Jarmila 88.?.?.?

Kdy všichni lidé konečně definitivně pochopí, že nemají vůbec chodit k volbám? Za 10, 20 nebo 100 let? Protože tím, že chodí k volbám, tak legalizují zločince, kteří se tváří jako zastupitelská demokracie. Neexistuje žádné menší zlo, protože celá zastupitelská „demokracie“ je jedno velké zlo, neboť nám vládnou spolu domluvení lumpové, žádní naši zastupitelé. Píšu to již asi posté: jedině polopřímá demokracie, kde si občané prostřednictvím internetových voleb budou sami o sobě v důležitých věcech rozhodovat, může napravit dnešní, vládnoucími mafiány, těžce pokřivený svět.

142081

23.08.2007 09:27

Jak se rodí New World Order

Ryba smrdí vždycky od hlavy

Jarmila 88.?.?.?

To je moje oblíbené heslo, že ryba smrdí vždycky od hlavy, protože je velmi pravdivé a vztahuje se na všechny sféry života.Již nejméně 200 let (od Francouzské revoluce) jsou všechny děje ve světě řízeny finančními elitami(To jsou ty smrdící hlavy, nikoliv novináři, ti jsou jen poslušní, prodejní poskoci). Například VŘSR nebyla žádná spontánní revoluce, ale prostě Rotchild vyslal s pytlem zlata 300 hrdlořezů v zapečetěném vlaku, aby zlikvidovali neposlušného osvíceného cara. Také Hitler byl pečlivě finanční oligarchií a zbrojaři vybrán jako užitečná figurka, která měla posloužit k rozpoutání války a tím k obrovským ziskům.

Ano, samozřejmě že novináři mainstreamu jsou obrovské zlo, protože naprosto vědomě šíří dezinformace, vědomě vymývají masám mozky. Šéfredaktory těchto listů jsou zásadně pečlivě vybírány bezcharakterní, poslušné figurky, které plní za velmi pěkný plat každé přání mocných. Patrně jsou všichni do jednoho povinně i zaměstnanci tajných služeb, takže jsou zavázáni mlčením o všech pravdivých skutečnostech, které se dovědí.

Teď čtu knihu od F. Koukolíka, zvanou Vzpoura deprivantů. Je o tom, že defektní, bezcharakterní lidé rostou geometrickou řadou, protože slušní lidé vymírají, neboť jsou již mnoho staletí těmi bezcharakterními křiváky soustavně hubeni. Je to takový zvrácený přírodní výběr, kdy defekti díky své křivosti prosperují, takže zlo roste, zatímco slušní ubývají, takže pravda a dobro mizí.

142380

25.08.2007 08:53

Izrael má v Íránu židovský problém

RE: Clenstvi jako v KSC

Jarmila 88.?.?.?

Nemám dodnes jasno v tom, odkdy se počítá židovství po matce. V jedné diskusi mi diskutér vehementně tvrdil, že prý je to nedávná novinka, zavedená prý někdy před 500 lety před Kristem. Já se ale domnívám, že to není pravda, že židovství po matce bylo odjakživa, že se to táhne z dob matriarchátu, tedy z doby, kdy otcové dětí byli neznámí. Že to existovalo i v době Abrahámově čili před těmi 3900 lety. To proto, jelikož jak známo otec není nikdy jistý, kdežto matky vždy přesně vědí, které dítě je jejich.

Zdá se mi totiž krajně nelogické, že by 1400 let, tedy od doby Abrahámovy, byly děti vedeny po patriarchální otcovské linii, ale pak by to náhle zničehonic změnili po mateřské linii. To nemá vůbec žádnou logiku. Proč by to dělali, když vládl stále tuhý patriarchát, kde si manželé věrnost svých žen pod trestem smrti stále bedlivě hlídali?

142557

25.08.2007 11:32

Jak se rodí New World Order

RE: Ryba smrdí vždycky od hlavy

Jarmila 88.?.?.?

Největší deprivanti ze všech jsou celosvětově vládci, nikoliv ovládaní.To už byste mohl vědět pane Vanguarde. Pan Koukolík píše o tom, že to jsou lidé, kteří pro samoúčelnou moc ovládat jiné lidi jsou ochotni dopustit se jakéhokoliv zločinu. Protože MOC nad jinými lidmi je pro ně to největší afrosidiakum. A přesně takovéto defektní lidi by polopřímá demokracie z vládnutí odstranila bez ohledu na jejich klientelismus i obrovský majetek. A oni to moc dobře vědí, proto přímou demokracii nezavádějí, i když technika už zde na to je a přímá demokracie už tu mohla fungovat klidně deset let. Vždyť ti naši s prominutím posraní papaláši nám ani za 17 let od puče neumožní, abychom si sami zvolili prezidenta! Vždyť to už je úplně neslýchané, co tam sedí za neskutečné svině.

142564

26.08.2007 09:19

Jak se rodí New World Order

MFD pomlouvá Zvědavce

Jarmila 88.?.?.?

Ano, velmi správně, důležité je naučit se samostatně myslet a hlavně přestat definitivně cokoliv věřit mainstreamovým prodejným novinářům. Tito novináři jsou čím dál víc otrávenější z toho, že již nemají takovou moc v oblbování lidí jako měli kdysi, když ještě neexistoval internet. Svědčí o tom slova novináře Petra Adlera, kde jsem si v tištěné MFD přečetla v článku nazvaném Koho ještě zajímají zprávy, toto: Žurnalistika se dramaticky proměňuje. Zvyklosti z devadesátých let dostávají pel dávných časů. Někteří teoretici právě z existence blogů vytvořili další šuplík: říkají jim občanské novinářství. Profesionální novináři tedy nejsou občany?

O Zvědavci prodejný novinář Adler píše toto: Co řící stránkám, které dští rasovou nenávist, a může za to Čech, který bydlí v Kanadě, své stránky má uloženy na počítači v Americe a svá poselství adesuje v češtině do srdce Evropy? Navíc zneužívá doménu *.org, vyhrazenou neziskovým skupinám.Zakázat? Jak však sladit zákony tří zemí? A nač z něj dělat mučedníka?

Já vím, pane Adlere, to by se Vám strašně líbilo zakázat internet i svobodu slova a vrátit se k Vašim lžím, viďte? Kolik Vám platí za Vaši zkaženou defektní duši? Styďte se!!

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=198&r=kavarnax...

142597

26.08.2007 15:14

Otázka o kurčati

Ještě další pohled

Jarmila 88.?.?.?

Optimista: To kuře kráčí vstříc za lepší budoucností.
Pesimista: Určitě ho něco přejede a i kdyby nepřejelo, tak ho
stejně nečeká v budoucnu nic dobrého.

142613

29.08.2007 08:34

Mají muži méně práv než ženy?

Redaktor ze Svazu mužů

Jarmila 88.?.?.?

Pan Karel Havlíček je redaktor ze Svazů mužů a tento článek tam vyšel zrovna taky. Je pod ním 226 příspěvků a já tam diskutuji s kocourem, jinak mladým právníkem. Ale je na mě nějaký nevrlý, prská a vztekle mrská fousky, přestože se již známe poměrně dlouhou dobu z Neviditelného psa, ještě z dob, kdy jsem měla nick liška, později Jarmiliška.

Před chvílí jsem mu napsala toto: Ach jo, koukám, že už jste zase na mě nabroušenej.[smích] Ale nechme Topolánka být, ta vládnoucí figurka je mi stejně nesympatická, jako figurka Paroubkova, či kohokoliv jiného z těch domluvených mafiánů. Žádné rány pod pás nerozdávám kocoure, to si něco namlouváte, tohle vážně nemám ve zvyku. Na rozdíl od Vás mám úplně jinou představu o světě než Vy. Jak si tak nově studuji dějiny, tak čím dál víc zjišťuji, že to bylo odjakživa tak, že úzká skupina lidí ovládala široké masy. Že asi 10 procent bohaté elity ovládalo vždy těch 90 procent obyvatelstva a určovalo jejich způsob života do nejmenších podrobností. Pravda, dýchat nebo jíst je neodnaučili nikdy, ale v ostatních věcech dokáže ta úzká elita změnit život davu fatálně. Tak například obě světové války způsobilo těch 10 procent vládců, nikoliv těch 90 procent ovládaných. Celé dějiny se vlastně děti ve škole učí naprosto špatně, protože by se neměly učit, že Amerika svrhla atomovku na Hirošimu a Nagasaki. Ale správně by se měli učit, že zločinec Truman a pár generálů svévolně a již zbytečně nechali svrhnout ty bomby na civilní obyvatelstvo, aby si vyzkoušeli jejich účinek. Protože 99,9 procent Američanů s tímto činem nemělo nic společného a nikdy by takovou věc neprovedli, a ani o tom v referendu nerozhodli, takže jak říkám, nikoliv Amerika, ale pár vládnoucích jedinců.

Mám dvě dcery, jedna je Husákovo dítě, ta druhá se narodila po velkém komunistickém zdražení. Při prvním narození dcery byla porodnice narvaná k prasknutí, že už ta nově narozená mimina neměli ani kam dávat. Při druhém narození dcery zela porodnice prázdnotou, protože výhody byly zrušeny. Prostě úzká elita určuje stále a pořád, jak se bude většinový dav chovat a né že ne. Předpokládám, že jste rovněž Husákovo dítě, proto se teď rodí víc dětí, protože nastoupily ty silné ročníky z dob Husáka. Je to přechodný jev, po takových pěti letech porodnost žen zase prudce klesne dolů.

I za dekadenci Evropy je zodpovědná elita, tak jako byla zodpovědná kdysi elita Říma. Protože stále platí moje oblíbené heslo, že ryba smrdí vždycky od hlavy. Jedinou spásou by mohla být polopřímá demokracie a mnou vynalezený internetový volební systém, aby si mohlo konečně rozhodovat těch 90 procent nevolníků, ale jak známo, v podstatě samovyvolená úzká elita vládců si svůj rybník nikdy nevypustí.

142738

30.08.2007 08:19

Proč každý pátý mladý Američan nedokáže najít na mapě USA?

RE: Jak už, blahé paměti, říkával vrátný

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste stará škola pane Arkane, se vsadím, že pan Stwora měl na mysli něco jiného. [oči v sloup]

142815

30.08.2007 18:41

Proč každý pátý mladý Američan nedokáže najít na mapě USA?

RE: Jak už, blahé paměti, říkával vrátný

Jarmila 88.?.?.?

Já taky souhlasím, že pan Arkan má pravdu. Ale jak jsem si četla diskusní příspěvky včetně toho Vašeho, a pan Arkan mluvil o tom, že by slečnu hned po staru přirozeně oplodňoval, aby rozmnožil své geny, proto mě napadlo, že je ze staré školy. Zajisté, že má slečna před sebou zajímavou budoucnost, ale vankůšem jí ústa muži dozajista ucpávat nebudou. Tak ze sebe nedělejte svatouška.[vyplazený jazyk]

142855

31.08.2007 08:31

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

Trapní Hurvínci

Jarmila 88.?.?.?

Jak už jsem zde psala, tak ten článek toho Adlera vyšel i v papírové podobě v MFD v sobotním vydání, kdy čte MFD nejvíc lidí. To už jsem si dávno ověřila, že je to zde již úplně stejné jako za komunistů, že všechny zprávy jsou schvalovány z jednoho centra. Těm novinářům a zpravodajcům ani nepřipadne hloupé, že i v TV se všechny zprávy sobě navzájem podobají jako vejce vejci. Takže když si člověk za sebou pustí zprávy ze všech kanálů, tak se čtyřikrát za sebou dozví jedno a to samé. Třeba že Helena Štáchová dostala zpátky svého Spejbla a Hurvínka. Jsou to fakt šašci počmáraní ti naši prodejní investigativci. Ti slušní novináři prostě nejsou ke psaní do mainstreamu vůbec připuštění, zůstává tam jen všehoschopný póvl, který píše tak, jak mu vrchnost poručí. Jen když mají dobře placené bydlo, nic jiného je nezajímá.

Poslední dobou se čím dál obtížněji dostávám na Zvědavce, pořád mi to spadává. U žádného jiného webu se mi tohle neděje, jen u Zvědavce.

142902

01.09.2007 09:20

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

RE: Trapní Hurvínci

Jarmila 88.?.?.?

Mně se zase zjevuje bílá cedule, kde je napsáno: chyba spojení. A je tam žlutý trojúhelník s vykřičníkem. Teď před chvilkou se mi to zase stalo. Mám různé finty, jak se na Zvědavce dostat. Když mi to nešlo přes firefox, tak jsem si šla číst přes explorer. Ale teď už mi to nejde ani přes explorer, protože tam se mi zas zjeví, že: Stránku nelze zobrazit. To je ale zajímavé, když si spustím takový ten čistící program: Ad- Aware, a když ho mám spuštěný, tak se na Zvědavce dostanu, bílá cedulka se nezjeví.

142980

01.09.2007 10:00

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

RE: Trapní Hurvínci

Jarmila 88.?.?.?

Ta Štáchová je mi ukradená, dala jsem ji jenom jako příklad toho, jak jsou všechny zprávy uniformní a řízené z jediného centra. Protože nejen TV, ale i všechna ostatní papírová masmédia přinesla o ní zprávu, takže se to člověk chtě nechtě dočetl o ní ještě asi tak stokrát. Kdo ví, jestli za komunistů nebyla kovaná soudružka, když měla u soudu takový úspěch. Teď jsem se pro změnu zrovna dočetla o tom, že Langer, sám pocházející z bolševické rodiny dosazuje na nejvyšší místa policie jen samé bývalé, dobře prověřené komunistické kádry. Kubiceho je mi úpřímně líto, asi je to čestný člověk.

142979

06.09.2007 08:35

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

Vypadá to,

Jarmila 88.?.?.?

že to není všechno náhoda, ale že prostě mezinárodně spolupracující tajné služby dostaly již své pokyny, jak v případě Zvědavce postupovat. Když tak zhodnotím české weby, tak už je to pomalu ale jistě katastrofa. Z Neviditelného psa se stal zmanipulovaný internetový plátek,který se už nedá vůbec číst a taky ho nečtu, kde je v diskusích tvrdá cenzura a o Novinkách už ani nemluvím. To je normálně Rudé právo jak za komunistů. Kde je ještě úplná svoboda, to je Svaz mužů, ale ti se zabývají samými malichernými problémy, politika je vůbec nebere, takže jsou neškodní.Bude velmi zajímavé sledovat následujícíc vývoj. Mocní tohoto světa nám buď svobodu slova na internetu zatrhnou- a tím jasně ukáží svou pravou tvář, nebo se budou muset dál tvářit jako by nic a svobodu slova na internetu trpět.Doporučuji tu druhou variantu, protože jinak by se ta pseudodemokracie zhroutila jak domeček z karet, lidé by věděli, že žijí v otevřené totalitě a podle toho by se zařídili: nastal by trvalý boj většinových ovládaných proti menšinovým vládcům.

Držím moc palce.

143200

06.09.2007 20:36

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

RE: Vypadá to,

Jarmila 88.?.?.?

Je možné, že to je tak jak píšete, já na ty Novinky skočím jen někdy namátkou, abych zjistila, jak tam ta svoboda slova čím dál víc upadá. Já jsem si tam zas všimla toho nesouladu ohledně radaru. Zatímco komunisté oficiálně s radarem nesouhlasí, tak Novinky, které jsou jak Vy říkáte proti komunistům,tak ale dělají všechno pro to,aby výsledky kolem radaru zkreslily v jeho prospěch. Čili oni jsou proti komunistům,jak Vy říkáte, ale jsou pro radar, takže v tomhle jsou na straně pravicových zrádců, kteří sem chtějí zvát okupanty proti vůli národa. A vzhledem k tomu, že si ty Novinky někdo vydržuje, tak vlastně ty Novinky tancují jak někdo píská, a tím nejsou komunisti,ani pravicoví šaškové, ale patrně ti sionisti. Takže vlastně máte pravdu. [zmaten]

143260

06.09.2007 20:53

Laskavé banky spěchají na pomoc zadluženým majitelům domů

RE: Peníze a lichva

Jarmila 88.?.?.?

[velký smích] Vlastně tak to přesně už v reálu dávno je. [naštvaný]

143257

06.09.2007 21:28

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

RE: Je vcelku

Jarmila 88.?.?.?

No tak tenhle detektivní seriál teď běží v Česku a já jsem z něho zhypnotizovaná jako myš hadem. Skutečně tam melou játra oběti v mixéru, rýpou se tam v lidských vnitřnostech měsíc starých, z kterých vyletují mouchy, všude samé lebky, hnáty, tkáně, zkrvavení lidé, k nepoznání zohavení. Ale krásná živá ženská a mužská těla jim vadí.To nechápu.

143267

08.09.2007 10:31

Zpověď lovce ekonomik

Přímá demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Ano, velmi správně, svět může zechránit již jen přímá, lépe řečeno polopřímá demokracie.Dnešní svět totiž funguje tak, že 10 procent superbohatých finančních oligarchií neomezeně ovládá 90 procent naprosto bezmocného obyvatelstva.Volby na celém světě jsou jen pouhá fraška, protože v momentě kdy voliči volí politiky, tak již volí připravené poslušné figurky dosazené finančními oligarchy. Pokud se náhodou figurka vymkne, je odstraněna a dosazena figurka poslušnější.

Lovce ekonomik si lze představit jako dravé pirani, které pracují V TÝMU.Jedna piraňa nic nezmůže, ale kolektivně ohlodají svou oběť pohodlně až na kost.Týmovou prací bylo i 11/9. Protože globální tajná služba je rovněž kolektivní tým piraň, které zavazuje celoživotní mlčení o všech sviňárnách, kterých se týmově dopustí.

143397

10.09.2007 07:56

Když je odpor nahrazen zbožným přáním...

ing.Chromík

Jarmila 88.?.?.?

Zveřejňuji zde dopis pana Chromíka adresovaný r.2005 Paroubkovi. Jeho zajímavý web jsem umístila do Zajímavých adres.

Vážený pane premiére,

žijeme v době, kdy se před našima očima na současné světové politické scéně odehrává řetězová reakce, která až jednou skončí, svět už nikdy nebude vypadat, jaký ho nyní známe. Rozbuškou pro nastartování této řetězové reakce byla nešťastná okupace nám vzdálené země Iráku, která byla provedená v rozporu s mezinárodním právem, s rozhodnutím BR OSN a všemi právními normami bývalých koloniálních mocností. Šlo o loupežné přepadení nám cizí a vzdálené země, na vzdáleném kontinentě za účelem neustálého podrobování a zotročovaní celého světa. Celý svět se stále více ocitá v obrovském nebezpečí, že vládnoucí garnitury velmoci (v které se prezidenti dostávají moci nezřídka i podvodem), po pádu SSSR si chtějí udělat z celého zbytku světa svůj vlastní pašalík. Neuznávají žádné právní normy a postrádají jakoukoli lidskou mravnost a slušnost, vrhají celý svět stále hlouběji do obrovského konfliktu, jaký ještě neměl v dějinách obdoby. Vy, jakmile jste se stal premiérem, pospíchal jste se do Londýna poklonit jednomu zločinci s dárkem (jak tři králové do Betléma) celým českým národem, aby jste ho obětoval pro loupežné zájmy okupantů v zotročování nevinného iráckého lidu, který nám nikdy neublížil. Tím jste vstoupil do dějin jako zrádce českých národních zájmů. Tak hanebný čin z Vás už nikdo nesundá! Zamyslete se nad tím a snažte se všechno, čím dřív tím lépe uvést na pravou míru. Myslíte, že zakladatel tohoto státu TGM by měl z Vaší práce radost?
Pane premiére, zamyslete se vážně, prosím Vás, kam to všechno povede. Český národ za celých 12 – 15 století svých dějin nikdy nebojoval a ani se nikdy nezúčastnil žádných imperialistických loupežných válek po cizích kontinentech. Ani v době, když jsme byli ve velmoci Rakouska – Uherska. Habzburgové ať byli jací byli, ale nikdy by se do takových hazardních akcí ani ve zlém snu nebyli odvážili. Celá tato doba bude jednou historií zhodnocená, jako nejhanebnější část českých dějin a bude připsaná na vrub ČSSD. Do čeho náš český mírumilovný národ zatahujete? Přestaňte z nás dělat banánovou republiku a z českého národa kanónenfutr cizím loupežníkům. I když jste předseda vlády, na to nemáte vůbec právo, ani mandát! Celá tato dobrodružná akce skončí obrovskou katastrofou. Všichni koaliční partneři, kteří do toho hanebně vlezli jako poslušní čokli, ponesou plnou odpovědnost se všemi z toho vyplývajícími důsledky. My jsme byli v minulém století okupování 2x (Hitlerem a Brežněvem), ale ani jeden z těch okupantů nevydováděl takové hrůzné zločiny s našim národem, pokud jde o mučení až k úplnému umučení a masového mordování našich vlastenců, co provád

143477

10.09.2007 08:25

Když je odpor nahrazen zbožným přáním...

RE: pokračování

Jarmila 88.?.?.?

i rozměr vlastní totožnosti, zda nakládáte se svým mandátem zodpovědně a důstojně, anebo jen jako pudl cizích zlodějů a loupežníků. Někde až za Vasilem Biľakem.
K tomu všemu Vám přejí hodně síly, odvahy, ale především skromnosti a pokory, které Vy osobně budete ještě hodně potřebovat. Vaše všechny dosavadní aktivity jsou pro to dostatečným důkazem.

V Havířově 25. 8. 2005.

P.S.: ještě jedna zajímavost na konec-Svaz mužů doporučuje na svých stránkách Zvědavce, má tam jeho logo.

143479

10.09.2007 08:49

Když je odpor nahrazen zbožným přáním...

pokračování

Jarmila 88.?.?.?

co provádějí Amíci v Iráku a jinde. Bolest a hněv všech muslimů (a už nejen muslimů) vůči Amíkům (a nejen Amíkům) nebude zahojená ani za tisíc let. Proč i my se máme podílet na tak hrůzných zločinech? Vždyť hrozba nelítostného trestu visí už i nad celým českým národem. Ani analogie z metra v Londýně či Madridu není zanedbatelná. Dokonce podle denního tisku možná je už v bezprostřední blízkosti. Kdo píchá do vosího hnízda, nesmí se divit, že ty vosy se na něj vrhnou. Tak to platilo od počátku světa, jen takoví loupežnici, jako Blaire neb Bush to neumí pochopit a ještě se tomu diví. Neváhejte ani chviličku a začněte rychle konat. Když už i nejzaslepenější čokl Amíků - Berlusconi se vystrašený probudil a začíná promptně stahovat své jednotky z okupovaných zemí, když Bush začal s vyhrožováním ještě i Iránu. Řetězová reakce tohoto druhu se může stát osudem celému světu, nejen pro nás. Už na nic nečekejte.
Pokud cítíte trochu zodpovědnosti za celý český národ, dejte příkaz ihned stáhnout všechna naše vojska z Iráku a Afganistanu, vyjádřete hluboké politování nad americkou agresi vůči Iráckému a Afgánskému lidu, jako obětem agrese. Čím dříve, tím lépe. Nejlépe vyřešit všechno dohromady koncepčně najednou. Vypovědět členství z vojenské aliance NATO, jako aliance loupežné, agresivní, zločinné a škodlivé všem jeho členům, včetně samých USA. Uvědomte si pro Boha, že třeba Německo ani Francie se nedaly zatáhnout za žádnou cenu do tak špinavých a loupežných piklů proti Iráku na falešných, vylhaných důvodech jednoho nebo dvou zlomyslných dobrodruhů. Pokud nezačnete konat ihned a zaváháte, je to hra s ohněm, kterou zaplatí celý český národ, ale i Vás osobně odplata podle zásluh nemine. Navíc na Vás osobně zůstane provždy viset stigma, že jste nedokázal překročit stín (kůň pasáka Libuše Bárkové).
Zlatý Vasil Biľak, zlatá Warszavská smlouva. Ten nikdy ani ve zlém snu by se nebyl pokoušel dělat z našich národů laciný KANONENFUTR za imperialistické zájmy SSSR. Uvědomte si pro Boha kam, do jaké záhuby celou tu káru tlačíte.
Po českých zemích se šíří info, že po každém socanském premiérovi následuje stále jen horší a horší. Viz Zeman, Špidla, Gross a nyní Vy. V celé ČSSD není jediná slušná, zodpovědná a především silná osobnost. To dokázal letošní brněnský sjezd, když celou českou vládní krizi jen prohloubil a zakonzervoval. Důsledky, že Gross zůstal předsedou ČSSD i všech kotrmelců obou Vašich předchůdců, nemohou nemít obrovský vliv na výsledek budoucích voleb. V r. 2002 voliči ČSSD volili stranu Miloše Zemana, ale Špidla (zrádce jeho i celé ČSSD) to bral, že všechny ty hlasy získal on na ten svůj skleněný „kukuč". Máte zde důvod k zamyšlení i hlubokému zpytování svědomí. Tak jste se ocitl před programem otestovat si silu své osobnosti i rozměr ...

Automaticky kráceno

143478

14.09.2007 08:43

Lacko snědol psa

RE: Cizinecká policie

Jarmila 88.?.?.?

Můj bratr nazývá deprivanty ještě výstižněji naž pan Koukolík, neb vymyslel termín: defekti. Defektní lidé jsou ti, kteří mají nějaký psychický defekt, nejsou to vyslovení psychopati nebo kriminálníci, jen mají křivou povahu-vědomě se dopouštějí zla a různých nečestností, aby z toho měli prospěch. Vzhledem k tomu, že již zhruba 5000 let platí pravidlo, že 10 procent bohatých vládců ovládá 90 procent ostatního obyvatelstva, tak defekti evolučně v jakémsi zvráceném přírodním výběru vítězí nad charakterními a čestnými lidmi. To proto, protože těch bohatých vládců je málo, z toho důvodu si musí platit své věrné lokaje, biřice, otrokáře a pohůnky, aby udrželi to většinové obyvatelstvo na uzdě. Čestní lidé by se k tomu nepropůjčili, a tak se lokaji mocných zásadně stávají ti s tou křivou páteří. Kvůli korytu, dobrému platu jsou schopni všeho- přesně takovéhle lidi mocní potřebují. Proto je tolik prodejných křiváků mezi politiky, novináři, či jen cizineckou policií.Všimněte si Davide, že to tak skutečně funguje, kolik lidí čestných lidí jen v české historii bylo vyhubeno a na tisíc způsobů ničeno, zatímco defekti prosperovali. Od dob popravy českých pánů roku 1621 bychom se nedopočítali těch ztrát. Defekti tudíž narůstají geometrickou řadou, zatímco charakterních lidí kvapem ubývá, vymírají.

Jak z toho ven? Samozřejmě, že jedině změnou celého systému. Slušných lidí je stále ještě dost, ale nejsou vidět, protože jsou utlačováni těmi defekty, kteří jim vládnou. Ryba smrdí vždycky od hlavy, takže je třeba odstranit tu smrdící hlavu, která úmyslně zavádí mezi většinové obyvatelstvo rozklad všech mravních hodnot. Zabránit vládcům a jejich poslušným lokajům, placeným deprivantům(politikům, novinářům, policii, vojákům, byrokracii) jejich další řádění bude možné jen přes polopřímou demokracii, kdy si 90 procent nevolníků samo začne o svých věcech rozhodovat.

143822

15.09.2007 09:07

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Nedavno jsem v shoping centru

Jarmila 88.?.?.?

Já to taky říkám pořád, že nám vládnou prodejní deprivanti (politici) a jejich prodejní lokajové typu Bucherta. Z prodejných lokajů je dnes složena vlastně celá Mladá fronta.

Táhne se to už hezky dlouho historií českého národa, že kvalitní lidi jsou soustavně odstraňováni a zmrdi protěžováni. Je známo, že i po válce to dopadlo tak, že z udavačů gestapa se stali okresní komunističtí tajemníci. Po sametovém puči se zase z komunistů stali velcí kapitalisté.

Vzpomínám si, jak jsem musela podepsat papír, kde jsem otevřeně měla napsat, zda souhlasím, či nesouhlasím se vstupem ruských vojsk. Tím, že jsem podepsala, že nesouhlasím, uzavřela jsem si navždy dveře ke kariéře. Pak mě zase jeden funkcionář nutil, abych vstoupila do SČSP(Svaz československo-sovětského přátelství), ale já jsem ho šokovala odpovědí, že jsem přítelem Ameriky.[velký smích] Holt, byla jsem vždy na té nesprávné straně, a to se celoživotně odrazilo na mém finančním ohodnocení.[naštvaný]

143880

16.09.2007 07:55

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: V předvečer jednoho z Vysokých svátků,

Jarmila 88.?.?.?

To jste hezky napsal to o těch elektronech a jádrech. A když to dotáhneme dál, tak vlastně ty biliony „elektronů a jader“ mohou vytvářet dohromady nějakou živou látku, nějakou hmotu. Mohou zkrátka dohromady vytvářet nějakého olbřímího živočicha- Vesmír. No a to je ten Bůh. Tělo člověka je přece taky složeno z bilionů jader a eletronů.

Když jsem si teď nedávno přečetla zajímavou knihu od německého předsedy Židovské obce Paula Spiegela, nazvanou Kdo jsou Židé?, tak jsem se z ní stejně nedozvěděla, k čemu je vlastně židovský národ vyvolený. On tam popisoval, jak kdysi dávno ve starověku Bůh s židovským národem uzavřel smlouvu, že budou dodržovat všechny náboženské příkazy a zákazy a za to on je bude ochraňovat a budou vyvoleným národem. Jak se ukázalo, nikdy je moc neochraňoval a zejména ortodoxní věřící Židé si stěžovali, jak je možné, že ve válce byli nejvíc hubeni oni, zatímco ti sekulární zdrhli do Ameriky. Ale znovu se ptám, když mi to pan Spiegel neprozradil- K čemu jsou Bohem vyvolení?

A ještě jednu zajímavou věc jsem se dozvěděla z matrixu: Jasher byl oficiální Mojžíšuv posel. Jeho zápisy jsou nesmírně významné. Zprávy se týkají historie Izraelitů v Egyptě a jejich exodu do Cannanu. Ale tyto zápisy se značně liší od toho, jak známe tento příběh dnes. Sdělují, že duchovním vůdcem kmenů, které překročily Rudé moře na horu Sinaj, nebyl Mojžíš, ale Miriam. V té době Židé neznali žádného Jehovu - uctívali bohyni Asherah. Jejich duchovními vůdci byly převážně ženy. Podle Knihy upřímného představovala Miriam pro Mojžíše takový problém v jeho pokusu nastolit nové prostředí mužské dominance, že ji uvěznil; židovský národ pak povstal proti Mojžíšovi se svými zástupy, aby Miriam propustil. To v Bibli není.

143948

16.09.2007 08:36

Lacko snědol psa

RE: Preco ma tato pani priestor na oplakavanie jej experimentov?

Jarmila 88.?.?.?

Na tom Egyptě něco bude, poslední dobou se tam hrne spousta osamělých, postarších Češek a jsou z tamějších mužů přímo nadšeny.

Co se týče Romů, ti problém nevytvářejí, protože vždy mějme na paměti, že ryba smrdí od hlavy.To znamená, že ti nahoře stimují podmínky tím zůsobem, aby Romové byli problém. Nevím proč to dělají, třeba je to záměr. Vezměme si třeba jenom porodnost. Kdyby existoval zákon, že na dvě děti dostanou ženy tučné přídavky, ale třetí dítě už je přepych,na to už nedostanou nic, tak i Romky by se pružně nové situaci přizpůsobily. Taky by mohl stát platit sociálně slabým ženám antikoncepci- rozhodně by na tom vydělal. A do třetice, romské děti, které by neměly absenci ve škole by mohly pobírat sociální stipendium. Vzdělání je totiž nesmírně důležité.

143950

16.09.2007 08:41

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Nedavno jsem v shoping centru

Jarmila 88.?.?.?

Děkuji René nejen Vám, ale všem zdejším pánům za pochvalu na mou osobu. [smích] Je to tak, skutečně jsem se nikdy nezpronevěřila svým ideálům. Teď již nemám čas, ale zítra ještě napíšu něco o Mladé frontě.

143952

17.09.2007 07:16

Lacko snědol psa

RE: Preco ma tato pani priestor na oplakavanie jej experimentov?

Jarmila 88.?.?.?

Samozřejmě, že ani v nejmenším nemám na mysli někoho do něčeho nutit. Vymoženost mít antikoncepci zdarma by měly VŠECHNY sociálně slabé ženy, které by donesly doklad, že skutečně mají velmi nízké příjmy. Když mohou dostávat poukázky na jídlo, mohly by dostat i poukázky na antikoncepci, pokud by o to stály. Romské ženy rodí hodně dětí ne proto, že by o to tolik stály, ale právě jen proto, že je stát štědrý a za děti jim štědře platí. Ony jsou za hodně dětí odměňovány tak, že ani pak nemusí jít pracovat a žije z toho celá rodina. V okamžiku kdy by tomu tak nebylo, tak by své chování ze dne na den změnily. No a kdyby měly každá tak jako jiné normální ženy v průměru jen dvě děti, mohly by se na jejich výchovu lépe soustředit, dbát na to, aby docházely řádně do školy (stimulovat to tím stipendiem), a tak by prolomil ten neblahý kolotoč. Neb všechno se vším souvisí. Jak říkám, viníkem je stát, nikoliv Romové.

Kde je mladá, stará Blažková nevím, taky mi tu schází. Asi se seznámila s fajn chlapem, takže žije svůj život naplno a nemá čas zde marnit čas.[smích] On mi tady schází i Tom, už tu dlouho nebyl, nebo pan rozčepýřený google.

144005

17.09.2007 08:38

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Proč takto autor článku nekritizoval v roce 1986, 1987 nebo v roce 1988?

Jarmila 88.?.?.?

Nejste Vy ten Fučík? To byl taky Horák, ale už si nevzpomínám, jestli Vladimír.[smích] Slíbila jsem včera, že napíšu dneska, co jsem za těch 18 let čtení Mladé fronty vypozorovala. Tak tedy po revoluci psali v ní novináři fakt dobře, všechno bylo v tom počátečním chaosu od nich pravdivé a autentické. Také fotky byly v MFD dlouhou dobu na fantastické vypovídací a umělecké úrovni.

Asi tak 5 let po revoluci se začalo vše „konsolidovat.“ Nepohodlní novináři byli vykopnuti na dlažbu. Nevím kde je teď třeba Jan Lipold, ale já jsem ho docela ráda četla. Třeba Sabina Slonková do toho taky dlouhou dobu dobře „řezala“. U ní bylo zřejmé, že má velmi dobré osobní kontakty na policajty, kteří když byli správně naštvaní, tak jí ledacos podstatného prozradili.

Asi 10 let po revoluci se začaly podstatně horšit politické fotky. Místo velmi vtipných, autentických momentek začaly být zveřejňované „nakašírované“ obsahově i umělecky nicneříkající paskvily. Prostě politik se postavil jak panák, roztáhl hubu od ucha k uchu, rozpřáhl přátelsky paže a milostivě dovolil novináři, aby si ho vyfotil.

Za 15 let od revoluce již v MFD sedí jen stálí, velmi dobře prověření kádři, kteří to tam pečlivě ideově všemi směry hlídají. Těmi kádry jsou všichni STÁLÍ novináři typu Bucherta. Jinak se tam nepřetržitě střídají mladí elévové, kteří zanedlouho zase vypadnou. Takže se tam objevují stále nová a nová jména. To asi proto, aby ti noví nikdy neměli šanci poznat pravé poměry v redakci, kde 10 stálých novinářů sedí na informacích jako žáby na prameni. Je to tvrdé, zasvěcené jádro, které píše, jak mocní pískají. Mezi Buchertem a Kojzarem z Rudého práva tak není žádný rozdíl. Kojzar poslouchal mocné rudé a Buchert poslouchá mocné finančníky.

Tito stálí novináři připouští ke psaní do novin jen dobře prověřené lidi, o kterých mají jistotu, že taky budou říkat názory, které oni chtějí slyšet. Proto se tam pořád točí jen stále tytéž figury z uměleckého a jiného světa. Zaplaťpánbůh za internet, dnes je mi celá Mladá fronta akorát jen k smíchu, čtu je jen proto, abych se bavila jejich nečistými triky.

144006

19.09.2007 09:03

Prezidentský kandidát Ron Paul proti vlivné plutokracii

RE: A vzpomina si nekdo

Jarmila 88.?.?.?

Tak tohle video, to je tedy síla! To by měl shlédnout každý, aby lidé konečně pochopili, kdo že to vládne již několik staletí světu a kdo dělá peklo na Zemi a všechny války a kvůli čemu.

144106

20.09.2007 07:49

Prezidentský kandidát Ron Paul proti vlivné plutokracii

RE: A vzpomina si nekdo

Jarmila 88.?.?.?

Tady jde i o to, že vládci světa-mezinárodní bankéři, mají perfektně na vědeckém základě zmáknuté chování davu. Dodnes si vzpomínám na slavnou knihu, kterou jsem četla někdy na počátku sedmdesátých let, jmenovala se Osamělý dav a napsal ji sociolog Friedman. Pojednávala o tom, že dav se chová takřka podle matematických pouček. To znamená, že lidé v davu, při demonstracích a tak podobně, se chovají jako ovce, které potřebují vedení, potřebují vždy vůdce. Normální lidé, autentičtí občané sami od sebe nikdy nejsou v davu aktivní, nikdy nejsou odvážnými vůdci, kteří vedou rozvášněný dav. Těmi vůdci jsou zasvěcení lidé, kteří jsou zaúkolovaní ten dav někam odvést. Vzpomeňme si na Zifčáka, který odvedl dav studentů na Národní třídu. Pokud se přesto někdy výjimečně nalezne odvážný, autentický občan, který by plamenně dokázal dav demonstrantů někam vést, je zavčas tajnými službami eliminován, odstraněn. A tak v čele protestujících davů jsou vždy instalováni lidé, kteří ve skutečnosti slouží vládcům. Funguje to prostě jako v románu Orwella a v současnosti se to třeba týká i spolku Ne základnám.

Jediným východiskem z celosvětového průseru je polopřímá demokracie, kde by vládci světa neměli možnost nijak ovlivnit přímé rozhodování davu- tedy všech občanů najednou.Tam by jim všechny ty matematické poučky, jak zmáknout dav, byly prd platné.

144157

24.09.2007 07:41

Konec satelitních TV v Čechách

RE: Kauza

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak René, jedině přímá demokracie je schopna zachránit tento svět.Nikoliv jen v dnešní době, ale již několik staletí nás skuteční vládci tohoto světa tahají za nos. Dosazují si všude své pečlivě vybrané bezcharakterní poslušné pravolevé figurky, takže ve volbách nemáme na výběr, vždy vybereme nalevo i napravo ty největší hajzly. VOLBY JSOU FRAŠKA! LIDI NECHOĎTE K VOLBÁM, nelegalizujte ty vybrané loutky.

Pro jistotu zde znovu dávám video,které názorně ukazuje, kdo ve skutečnosti vládne světu.
http://video.google.com/videoplay?docid=7462852758162537355

144393

29.09.2007 08:20

Ztraceno v překladu: Ahmadinežád a média

RE: Pan profesor Bollinger

Jarmila 88.?.?.?

Já myslím, že Grosse financuje někdo jiný, že má kontakty spíš na ruské mafie. Na izraelské mafie byl napojen Mrázek, úhlavní nepřítel Grosse, a ten byl, jak známo, odborně odstraněn ze scény. V jednom rozhovoru v MFD Barková- přítelkyně Grosse, prohlásila, že nemůže nic mluvit, protože kdyby se víc rozpovídala, mohla by skončit jako Mrázek. Prostě nám vládne "elita", která má běžně styky s podsvětím a to se týká i Paroubka a dalších. Proto Langer ruší Útvar pro odhalování organizovaného zločinu, aby si někdo neposvítil i na pravicové politiky. Soudruh Topolánek si vozí prdel ve volvo, ani neví, jak k němu přišel. [chechtot]

144663

29.09.2007 08:50

Ztraceno v překladu: Ahmadinežád a média

RE: Nepochopeny pologramot

Jarmila 88.?.?.?

Ne pane vladuno, mýlíte se. Není to naše volba, protože široké vrstvy obyvatelstva si nepřejí ani registrovaná partnerství, ani adopci dětí homosexuály (popřípadě skrytými pedofily). To vše- celý ten rozklad společnosti, je záměrně v celém západním světě řízen politiky seshora. Zrovna včera v rádiu rozhořčeně jedna česká spisovatelka, žijící trvale na Novém Zélandě si stěžovala, že tam proti vůli širokého obyvatelstva zavedli poslanci zákon, že rodiče nemohou svým dětem dát ani pohlavek, jinak za to mohou jít do kriminálu. Taky tam proti vůli obyvatel zlegalizovali prostituci, která se místo zredukování naopak rozrostla do obludných rozměrů.

144665

02.10.2007 08:11

Přibylo těch, kteří nemají

Sláva, Zvědavec funguje!:)

Jarmila 88.?.?.?

Já ten vývoj nějak nechápu. Praděd mého muže byl za první republiky živnostník, dělal krásný nábytek a z této práce si za celý život pořídil činžák v Dejvicích a vilu v Liboci. Za komunistů jsme si pochopitelně nic moc nepořídili, ale když nic jiného, tak jsem si uvědomila, že celé moje široké příbuzenstvo včetně širokého příbuzenstva mužova- všichni jsme od státu dostali zdarma byt. Čili asi 10 rodin a všichni dostali zdarma byt a k tomu ještě bezúročnou půjčku 30 tisíc, kde se za každé dítě ještě odepsali peníze dolů.

Dnešní třicátníci nedostanou od státu ani nudli, žádný byt a žádnou bezúročnou půjčku. Pokud si vezmou hypotéku na byt, tak to budou splácet div ne až do smrti, přestože mají práci nejistou a důchodu se asi nedožijí, když jeho délka je stále prodlužovaná.

Tak kam směřuje ten vývoj? Člověk by usuzoval, že když vzrostla technika, počítače a roboti usnadňují práci, že by měla růst i životní úroveň. Místo aby se zkracovala pracovní doba, tak mladí makají od nevidím do nevidím, prodlužuje se jim důchod a nemají na byt. Aby si koupili za svou práci činžák jako kdysi dědeček, to opravdu nehrozí.

144763

08.10.2007 08:57

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Nechci autorce brat viru, ale...

Jarmila 88.?.?.?

Uhodil jste hřebík na hlavičku. Ano, správně, všechna tři monoteistická náboženství jsou nástrojem útlaku širokých mas obyvatelstva. Židé jako první vynalezli rafinovanou náboženskou totalitu, která odrovnala od moci většinové obyvatelstvo. Nejprve hned ze začátku odstavili s pomocí nové víry automaticky od moci 50 procent obyvatelstva- ženy. Bůh prý určil, že nesmí do ničeho kafrat a o ničem rozhodovat. A 40 procent nemajetných mužů také snadno odrovnali tvrzením, že pokud chtějí spásu, musí poslouchat všechny příkazy Boha- ale hlavně bohaté vládnoucí rabíny. A tak se stalo, že 10 procent bohatých rabínů zcela snadno ovládalo 90 procent obyvatelstva.

Ale Ježíš-Žid, udělal svým soukmenovcům čáru přes rozpočet. Začal hlásat, že všichni lidé jsou si rovni, neexistuje žádný Bohem vyvolený člověk, ba ani národ. Proto ho mocní popravili. Ale ten totalitní náboženský model, jak hravě s pomocí víry desetiprocentní menšina drží na uzdě většinové obyvatelstvo se zalíbil a zejména v muslimských zemích spolehlivě funguje dodnes.

145119

09.10.2007 16:07

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Nechci autorce brat viru, ale...

Jarmila 88.?.?.?

Samozřejmě, že dnes již křesťanství není nástrojem útlaku širokých mas. Ale bylo, dokud nebyla provedena sekularizace společnosti. Vy to nevíte? Vy nic nevíte o tom, jak byli upalováni kacíři a čarodějnice? Komunistkou se tady moc neohánějte, protože mě vůbec neznáte. Tak buďte hezky zticha. Teď už naštěstí víra je o osobním rozhodnutí, ale donedávna tomu tak nebylo. Můj starší bratr, který je silně věřící katolík, je svým způsobem dodnes pošahaný člověk. Protože mu byly všechny ty nenávistné katolické antisexuální projevy natrvalo vtisknuty již v ranném věku do mysli. A sám se mi svěřil, že se s katoličkami nedá vůbec chodit, protože jsou v těchto věcech úplně vyšinuté.

Pokud vím, tak v muslimských zemích je víra dodnes povinná a je spojena se státem, právo šárija nahrazuje veškeré právo. A jak zacházeli věřící židé s manželkami, to je snad taky dostatečně známo. Přitom oni sami, ti věřící židé jsou otroky svého náboženství, protože musí povinně dodržovat 613 božích příkazů a různých zákazů. A ještě obřežou svá miminka, kterých se nikdo neptá, zda si to přejí, či nikoliv.

145183

16.10.2007 17:15

Americké rádio zůstává v centru Prahy

RE: Američani zinscenují v ČR teroristický útok velkého rozsahu.

Jarmila 88.?.?.?

Ono to vše může být ještě strašnější. Že totiž tady na nás přiletí raketa kdovíodkud a vymaže celý český národ z mapy Evropy. Je to tady totiž takový příliš lukrativní prostor, který Češi zbůhdarma zabírají.

145516

18.10.2007 15:16

Fraška na spravedlnost

RE: Divni nelogicti lide

Jarmila 88.?.?.?

To Vy píšete divně a nelogicky. Ta Brožová je stará vražedkyně. Protože ve 29 letech již jistě měla ponětí o tom, co činí. A i když je to naprostá fraška, že si na ni vzpomněli až po 18 letech, tak je dobře, že vytáhli její zločin na světlo boží, i když už je baba nad hrobem. Dcera paní Horákové přijela na ten proces do Prahy a jistě bude mít lepší pocit z toho,když ta stará svině bude alespoň trošku potrestaná.

145616

18.10.2007 23:31

Fraška na spravedlnost

RE: Divni nelogicti lide

Jarmila 88.?.?.?

Ano, správně Ajo, i já si myslím, že lepší něco než nic. [smích]

145636

21.10.2007 08:46

A povstala umělecká fronta…

RE: Ono to asi bude trochu jinak....

Jarmila 88.?.?.?

Mně by ta chobotnice na Letné rovněž nevadila. Ale něčeho se taky obávám. Všichni tady mají strach o povodeň, ale já jsem někde četla, že ta stavba není dostatečně vyřešená proti požáru. A to by byla tragédie, kdyby měly shořet originální historické knihy,které existují již jen v jediném exempláři. To by nám shořela naše minulost.

145722

25.10.2007 09:02

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nepodlehnout pesimizmu

Jarmila 88.?.?.?

V nastalé situaci by mohl pomoci již jen tento postup: že by se všichni lidé domluvili, šli by všichni k volbám, ale místo volebního lístku by hodili do urny lístek, na kterém by bylo napsáno, že zastupitelská demokracie je podvod a že žádají přímou, internetovou demokracii.Tímto volebním aktem by nebylo umožněno zlegalizovat vládnutí současným pravolevým zločincům. Prostě aby všichni lidé takto bojkotovali volební frašku.

Říká se, že pravda vítězí, ale vítězi mají vždy pravdu. Ovšem tito vítězi rádi zapomínají na to, že nakonec BOŽÍ pravda zvítězí. A ta vesmírná, boží pravda je semele úplně stejně, jako oni nyní semílají své oběti.

145882

26.10.2007 15:00

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Nalezeno na: http://www.jdl.czechian.net/ ČTĚTE POZORNĚ!

Jarmila 88.?.?.?

Pane rehku, to Vás nenapadlo, že totéž, z čeho obviňujete autora Zvědavce, tak přesně to samé mohou kdykoliv provádět profesionální, dobře ZAPLACENÍ slídilové z kterýchkoliv webových serverů? Třeba z Novinek, nebo z Neviditelného psa, či Idnes, zkrátka v podstatě všichni? Útok na Vás a Váš počítač může být veden ODKUDKOLIV. Když se člověk veřejně vyjadřuje na internetu, tak je to s vědomím toho, že si za svými názory stojí a že mu všechny svině světa mohou políbit- víte co. [mrknutí jedním okem]

145955

27.10.2007 10:17

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Vynikajici clanek.

Jarmila 88.?.?.?

To není žádná jejich čtvrť. S údivem zjišťuji, že zničehožnic si přivlastňují starou Prahu.A co se týče té demonstrace, je nad slunce jasné, že to datum konání vymysleli agenti- tak jako vymysleli datum konání VLSR ("Velké Listopadové Socialistické Revoluce). Smyslem celé té taškařice je omezení dalších svobod občanů, hlavně tedy omezit shromažďovací právo. Soudruh Rudolf Blažek z ODS se již nechal slyšet, že podá omezovací návrh.

145989

28.10.2007 21:45

Bojím se o osud našich lesů

RE: kocourkov...

Jarmila 88.?.?.?

Říká se ty joudo, nikoliv Jarmile. [oči v sloup]

146028

28.10.2007 21:46

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Američani zinscenují v ČR teroristický útok velkého rozsahu.

Jarmila 88.?.?.?

Nemělo by se říkat, že Američani zabili 3 miliony Vietnamců. Ale mělo by se vždy upřesnit, že americká OLIGARCHIE zabila 3 miliony Vietnamců. A to platí pro všechny děje světa- vždy to byla oligarchie, kdo měl prsty v zabíjení, nikoliv řadoví lidé jakékoliv národnosti.

146030

29.10.2007 07:20

A nenecháme vám ani ten čas...

Divná budoucnost

Jarmila 88.?.?.?

Letní a zimní čas, toje přesně věc, kterou by správně měli rozhodnout lidé v referendu. Protože se to týká všech lidí a je to přesně ten typ problému, který mohou rozhodovat VŠICHNI občané, nikoliv jen pár vládnoucích papalášů. Jsem zvědava, jak dlouho budou ještě uměle udržovat neudržitelný stav, kdy úplně vše je přes internet jen kupodivu volby,referenda a různá hlasování nikoliv.

Ještě se zastavím u toho útoku na rodinu. Skutečně je rafinovaně veden seshora a to ve všech západních státech současně. Všechny západní státy jak podle jednoho mustru přijmuly zákon o registrovaném partnerství. Dalším krokem bude zlegalizovat adopci dětí gay, bez ohledu na to, že v takových „rodinách“ bude hrozit reálné nebezpečí, že ve skutečnosti budou tyto adoptované děti často zneužívané pedofily, tvářící se za teplouše. Nyní se u nás jedná o zákoně, že i svobodné ženy budou mít nárok na umělé oplodnění. Vsadím se, že tento zákon proběhne jednotně i ve všech dalších „civilizovaných“ zemích.To je další rafinovaný krok, jak zničit rodinu.

V konečném důsledku mají vládci v úmyslu toto: zrušit zcela manželství a zavést jednotně pro všechny lidi jen registrované partnerství. A to se bude týkat třeba i dvou heterosexuálních mužů, kteří se budou spolu přátelit a budou chtít vychovat SVÉ dítě bez žen. Najmou si prostě dělohu, v laboratoři nechají spojit své spermie do vyprázdněného vajíčka- takže to vzešlé dítě bude skutečně jich obou, nebude patřit žádné ženě. Já vím, zní vám to jako sci-fi, ale jak to tak pozoruji, přesně tenhle výsledek vládci světa sledují.

146047

29.10.2007 07:43

Bojím se o osud našich lesů

RE: kocourkov...

Jarmila 88.?.?.?

Taky zdravím. [smích]

146046

30.10.2007 07:27

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Narodil se 18.4.1943

Jarmila 88.?.?.?

Kdyby v dnešní době poskytl svou DNA, tak by viděl, že jste skutečně jeho dcera- ale to asi nehrozí, viďte? Inu bezcharakterní člověk se chová ve všech situacích bezpáteřně, nejen ve svém povolání.

146113

30.10.2007 07:31

A nenecháme vám ani ten čas...

RE: nejlepší využití pracovní síly

Jarmila 88.?.?.?

Ale neschytá. Proč bych se měla zlobit? Jen bych poznamenala, že ženy jsou na ponocování zvyklé. Zvláště v dobách, kdy rodily jedno dítě za druhým a vstávaly k nim každou noc. To se třeba pořádně nevyspaly 10 let po sobě.

146114

30.10.2007 08:14

A nenecháme vám ani ten čas...

RE: Divná budoucnost

Jarmila 88.?.?.?

Je vidět, že neznáte mou účetní internetovou reformu voleb.[smích] V ní by se totiž falšovat výsledky nedaly. Kdyby se tato reforma zavedla, tak by se celá ta umělá pryramida moci zhroutila jak domeček z karet- jenže to ty vládnoucí, bezcharakterní lokajové mocných nepotřebují, že.

Velmi dobrý džob s umělým oplodňováním to bude v každém případě. Tohle jim vynese zase miliardy.No a já bych šla ve svých fantaziích ještě dál. Když jsem si přečetla zprávu, že angličtí vědci dostali povolení do prázdných kravích vajíček sázet zárodky jiných živočichů hned mne napadla souvislost s registrovaným partnerstvím. Časem totiž začnou dělat vědci pokusy i s lidskými zárodky, ale myslím si, že ani ten nejotrlejší vědec by nebyl schopen zabít vypěstěnou lidskou bytost po třeba po deseti letech života. A tak oficiálně budou žít se SVÝM dítětem, třebaže to bude ve skutečnosti laboratorní, zkoumaný živočich.

Nemám ale jasno ještě v jedné věci. Když se spojí dohromady dvě spermie XX, bude to žena. Když se spojí X a Y, tak to bude muž. Když se ale spojí Y a Y, co vznikne? Bude to mimořádně agresivní nadsamec?

146115

30.10.2007 16:12

A nenecháme vám ani ten čas...

RE: Divná budoucnost

Jarmila 88.?.?.?

No samozřejmě že jsem ji již mockrát ukazovala.[smích] Mám ji vystavenou na internetu. Vládu, která by se zhroutila jako domeček z karet- tak tím myslím loutkaře, kteří vedou loutky alias politiky. Při polopřímé demokracii by si totiž většinu věcí rozhodovali řadoví občané sami. Nepotřebovali by k tomu zkorumpované politiky, kteří neplní vůli lidu a ani sebeméně neprospívají obecně prospěšným věcem. Oni prospívají jen sami sobě, bohatým lobistům a mocným světovým loutkářům. Zastupitelská demokracie totiž neexistuje.

Spojením Y a Y by vzniklo jakési monstrum, ale nemám potuchy jaké. Ještě mě napadlo, že časem taky udělají zákon, že když mají nárok osamělé ženy mít dítě z umělého oplodnění, že na to samé mají nárok i osamělí muži. Pak by se dál potají mohlo experimetovat tím způsobem, že by muž použil výhradně jen své vlastní spermie. Ty by se vložily do vyprazdněného kravího vajíčka a vznikl nový jedinec, který by byl CELÝ jen po svém otci. Neměl by půlku genového materiálu od cizího člověka, ale měl by celý genový materiál od jediného člověka. Ale taky nemám zdání, jak by takový nový tvor prosperoval.

146139

30.10.2007 16:29

License to Kill

RE: Proč jsou Židovky feministky.

Jarmila 88.?.?.?

No kdybyste si trodasi ráčil přečíst, co ten člověk všechno prováděl své ženě, dětem i všem příbuzným, tak byste o úkladné vraždě asi nemluvil. Můj bratr rozhořčeně pravil: Ten chlap měl být utracen na státní útraty. Takové hovado jako on nemá vůbec právo na život. Fakticky, někdy se narodí zrůdy, které si nic jiného než smrt nezaslouží.

V případě té Velikovské to prostě byla nutná obrana, nic víc. On už na ni taky i dvakrát vystřelil a jen náhodou se netrefil. V tomto konkrétním případě by měli soudit především nečinné policisty i všechny sociální pracovnice. Copak je normální aby policajti někam přišli 150 krát a stejně se na vše vybodli? Na co jako čekali? Až ji zapíchne?

146142

01.11.2007 07:21

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Vynikajici clanek.

Jarmila 88.?.?.?

To je fakt, podle logiky Magistrátu a soudruhů Béma a Blažka, když by třeba Němci v Německu hromadně demonstrovali proti válce v Iráku dne 17.listopadu, tak by to ve skutečnosti nebyla demonstrace proti Iráku, ale byla by to demonstrace, která by oslavovala Sametovou revoluci v Československu. A všem Němcům by to bylo okamžitě jasné, že všichni Němci na nic jiného nemyslí, než na tu naši slavnou revoluci před 18 lety.

146230

01.11.2007 08:02

License to Kill

RE: Krátký příběh

Jarmila 88.?.?.?

Davide, to dřevorubectví je Váš koníček, nebo jste pověsil právničinu na hřebík?[smích] Domnívám se, že na té střídavé péči byste se mohli s manželkou lehce dohodnout, zvláště pokud jsou děti již dost velké a samostatné. Ale nejste sám, kdo má nějaké rodinné trable, já bych mohla taky dlouze vyprávět. Z toho důvodu ani nemám čas na diskuse. Ale chystám se o politice napsat článek na Zvědavce, tak snad se mi to povede a snad mi ho pan Stwora zveřejní.[smích]

Pravda, SandWalker tu již dlouho nebyl, ale že se tu objevila Alexa mě potěšilo.[smích] Takže zdravím Alexu.

146231

02.11.2007 07:19

License to Kill

RE: Proč jsou Židovky feministky.

Jarmila 88.?.?.?

Proč se tedy jozine z bazin pohybujete v tak špatné společnosti? Proč se obklopujete ženami, které se necítí za nic zodpovědné? Asi Vy sám někde děláte velkou chybu. To si pište, že policajti udělali velkou chybu! Prakticky to byli oni, kdo zavinil tu tragédii v rodině. Chlapi, co týrají doma ženskou bývají ve skutečnosti velcí poseroutkové. A když se na ně udělá zvenčí bu bu bu, tak se zklidní. Ona správně podotkla, že on by bez ní nemohl vůbec žít, protože byl na ní přisátý jak cizopasné jmelí. On neměl své kořeny, on nebyl pevný strom, on byl jen to jmelí, které žilo z ní.

146283

02.11.2007 07:19

Bojím se o osud našich lesů

RE: kocourkov...

Jarmila 88.?.?.?

Díky.[smích]

146282

02.11.2007 07:23

License to Kill

RE: Krátký příběh

Jarmila 88.?.?.?

Taky přeji moc hezký den Davide.[smích]Máte recht, s tím lesem jste to udělal moc dobře. Není nad to, být sám sobě pánem.Já jsem taky takový volný radikál. Při té střídavé péči si ale dejte pozor, aby se Vám časem nezajedla.Znáte to:Malé děti pijí mléko, velké děti pijí krev. [oči v sloup]

146284

05.11.2007 08:20

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: rafinované formy náboženských pomatenců

Jarmila 88.?.?.?

Já bych toho pana Mihulku až zas tolik nevychvalovala, protože on i pan Zrzavý také občas hlásali pěkné bludy. Nyní je již dávno vědecky dokázáno, že člověk ve zvířecím stádiu se choval stejně promiskuitně jako oba druhy šimpanzů. Ale pan Mihulka i profesor Zrzavý tvrdošíjně hlásali, že člověk se odjakživa choval párově. Když jsem se pana Mihulky v mailu ptala, jak je možné, že šimpanzicím vůbec nezáleží na tom najít pro své vajíčko toho nejzdatnějšího samce, že nejsou vůbec vybíravé, ale páří se nepřetržitě s kýmkoliv je napadne- tak mu došla řeč, neměl pro tento jev žádné vysvětlení.

Mihulka píše, že američtí konzervativci se domnívají, že odstranění rizika sexuálně přenosné rakoviny by ve svém důsledku vedlo k explozi nemravného sexu mezi dívkami v počátku puberty. Tohle je přece blbost- z toho by vyplývalo, že dívky nezačínají v pubertě sexuálně žít pouze ze strachu z rakoviny. Tak to ale není nikde na světě a tedy ani v Americe. Na strach z rakoviny v tom věku dívky vůbec nemyslí. Podle toho jak je ta vakcína děsně předražená a jaká se jí všude dělá nehorázná reklama, tak to spíš skutečně vypadá na to, že si chce opět někdo na tom pořádně namastit kapsu. A součástí reklamní strategie může být i „jako“ protest konzervativních kruhů. Lidé si řeknou- aha, fanatici jsou proti, tak to je určitě dobrá věc, to své dceři pořídím. Všimla jsem si, jak i seriál Ordinace v růžové zahradě funguje velmi často jako skrytá reklama. Do každého dílu je vždy nenápaně zapasovaná i rafinovaná reklama. A reklama očkování proti rakovině děložního hrdla se tam vyskytla dokonce několikrát. K doktorovi přišla puberťačka a vyptávala se zvědavě na tu vakcínu a hodný pan doktor jí trpělivě vysvětloval, proč je důležité se nechat očkovat. No a tak puberťačka příště přišla, že tu vakcínu chce, že maminka těch potřebných 10 tisíc našetřila. A v příštím díle přišla i její kamarádka a taky tu vakcínu chtěla, že si na to sama pracně ušetřila.

146446

06.11.2007 13:30

Globální pyramidy moci

RE: Jde o dobre zkorumpovany a zprzneny system zvany demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Snad máte pravdu, že dobrých lidí neubývá, ale jistá si tak nejsem. Když přijmeme myšlenku, že ti skutečně mocní vládci světa si pohrávají se světem jako kočka s myší již několik staletí, tak je nám najednou spousta souvislostí jasných. Že totiž i komunistické režimy byly z jejich strany velký experiment, zda by se celé lidstvo nedalo vést pomocí hrubé síly. Po padesátiletém experimentu ale zjistili, že komunistická diktatura je slepá ulička, že ten režim nefunguje a celý stagnuje- protože otroci odmítají pracovat. Zjistili, že zdánlivá demokracie je daleko lepší, protože se pak otroci s větším nadšením pachtí a dřou za pozemskými statky. Naberou si nikdy nekončící půjčky a dřou nadšeně až do smrti. Že prostě diktatura peněz je mnohem účinnější než nějaká ideologická diktatura.

O té pyramidě moci v socialismu nikdo ani na okamžik nepochyboval. Kdejaký okresní tajemník byl schvalován až kdesi v Moskvě, českoslovenští soudruzi na slovo poslouchali moskevské soudruhy a sami měli dokonalou síť kádrováků, přes které se nedostal na lepší práci žádný kverulant. Jenže jsme netušili, že po puči se dostaneme z deště pod okap- protože do otrocké pyramidy založené na vlastnictví majetku se dostává celý svět.

146559

06.11.2007 13:53

Globální pyramidy moci

RE: evolučně Zlo vítězí nad dobrem, protože zlých lidí přibývá

Jarmila 88.?.?.?

pardon, jsem to spletla, ten text nad Vámi co jsem napsala, patřil Vám.

146561

06.11.2007 14:07

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Ono by úplně stačilo pane Robocrepe, kdyby byla zavedena přímá demokracie a většinová společnost si mohla úplně sama rozhodnout ve většině případů, co chce a co nikoliv. To by fakt ti vládnoucí manipulátoři měli definitivně po ptákách.

146567

06.11.2007 14:09

Globální pyramidy moci

RE: Souhlasím

Jarmila 88.?.?.?

Souhlasím S Vámi i s panem Vladimírem Bílým, že ty procenta nemusí sedět. Ale já jsem to vše pochopitelně odhadla jen tak orientačně, šlo mi hlavně o popsání té světové struktury moci. Každou tu vrstvu jsem přirovnala k nějakému zvířeti, ale na tu nejchudší vrstvu jsem nenašla žádné vhodné zvíře.

Těch skutečných vládců světa skutečně asi bude jen mizivý fragment, na druhé straně ale tím, že lokajové mocných rovněž disponují určitým dílem moci jsou také velmi nebezpeční, protože i oni mají konkrétní „zásluhu“ na fungování celého toho dobře promyšleného systému moci.

Nevím proč odmítáte Lennona nebo Kryla či Horákovou, ale já bych třeba mezi volné radikály zařadila třeba i Čapka nebo Haška. Prostě všechny lidi, kteří se nezpronevěřili svému vnitřnímu přesvědčení a jeli si vždy podle svého vědomí a svědomí, bez ohledu na existující poměry.

Potulní cikáni mohou být pochopitelně též volní radikálové, ale nejsou mocným nijak nebezpeční, protože jsou chudí. Nejnebezpečnější pro mocné jsou volní radikálové patřící mezi střední třídu, kteří mají vlastní majetek a nejsou odkázáni na zaměstnanecký poměr. Ano, i Osáma byl patrně volný radikál.

146570

06.11.2007 14:32

Globální pyramidy moci

RE: Dobře napsané

Jarmila 88.?.?.?

Konspirace všemi směry skutečně existují a dnes a denně se o nich dočítáme kupodivu i v denním mainstreamu. Chcete nějaké konkrétní příklady, tak Vám je poskytnu z dnešní MFD. Jak známo paní Paroubková založila sdružení a během krátké doby vybrala 30 milionů korun. Víte jak poznáte jakékoliv autentické sdružení či nějakou autentickou pidistraničku? Že jsou chudí jak kostelní myši a nesejde se jim za celý rok dohromady od sponzorů ani 10 tisíc. Pokud paní Paroubková obdržela tolik peněz, pak se nejedná o sponzory, ale prostě o investory, kteří čekají, že se jim jejich investice bohatě vrátí. Koneckonců ten rozdíl vidíte i zde na Zvědavci, kdy pan vydavatel nemůže sehnat za svou práci za měsíc ani pitomých 25 tisíc.

Pak tu máme pana Šloufa, který se přátelil s mafiánem Mrázkem. V tomto případě jsou pánové tak klientelisticky vzájemně propojeni, až jde z toho hlava kolem. Pan Šlouf dělal hlavního poradce Zemanovi a vyjednával odepsání ruského dluhu s Barakem Alonem, který vytuneloval komerční banku o 8 miliard, ve které šéfoval pan Salcmann. Ale pan Salcman odešel v tu chvíli na záchod a tak se tedy nedalo nic dělat. Pan Hejl z BÚ se taky stýkal s mafiány, ale nikomu to nevadilo. A pan Langer radši ÚOOZ rovnou rozpustil, ať je od nich pokoj a do ničeho se zbytečně nevrtají.Zkrátka, co vám mám povídat, oni jsou všichni tak strašně vzájemně propojeni, že nemá cenu to dál popisovat, to bych nikdy neskončila.

A do třetice: v Maďarsku vznikají jakési Národní gardy namířené proti Slovensku. Při pohledu na dokonale padnoucí stejnokroje mi je okamžitě jasné, že jsou ti hoši někým financováni. Za vším vždy hledejte peníze, odkud je ti lidé mají, protože jak říkám, jakákaliv autentická sdružení vždy smrdí halířem.

146565

06.11.2007 16:09

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

T o je nadmíru jednoduché pane Vratislave. Díky internetovým volbám by se většinová společnost, to jest 90 procent lidí změnilo z nevolníků na volné radikály, kteří by si sami rozhodovali o spoustě věcí podle svého vlastního vědomí a svědomí. Mýlíte se, zmanipulovaní nejsou většinoví lidé, ale těch 200 zkorumpovaných poslanců, kteří hlasují, jak jim lobisté a vládci poručí.Většinová společnost by si prostřednictvím internetových účetních voleb sama rozhodla nejen o tom, zda si přeje umělý letní čas, či nikoliv, ale rozhodovala by přímo i o konkrétních zákonech a odvolávání konkrétních zkorumpovaných politiků.

Jestli Vás to zajímá, tak tu internetovou účetní refomu mám zveřejněnou na svém webu. Víte, já Vám něco řeknu. Lidé jsou líní si celou tu reformu přečíst, ale pak mají na mě plno nesmyslných dotazů, které by neměli, kdyby si to poctivě celé přečetli.

146578

07.11.2007 06:46

Globální pyramidy moci

RE: Dobře napsané

Jarmila 88.?.?.?

Žraločích skupin (špiček pyramid s okem), které v globálním měřítku tahají za nitky je hned několik. Nejzřetelnější je žraločí skupina stojící za Bushem. Tyto skupiny, zdá se, spolu bojují o konečnou světovládu. Je zajímavé, že když jsou zveřejňováni nejbohatší lidé světa, tak nikdy nejsou mezi nimi zvřejňováni světoví zbrojaři nebo drogoví baroni, kteří jsou zajisté také nesmírně bohatí. Ale třeba takový Gates, který je rovněž velmi bohatý, do špiček bojujíci o světovládu nepatří.

Co se týče třeba Ruska, můj osobní názor je ten, že špičková ruská žraločí skupina je ve skutečnosti tajně domluvená s americkou žraločí skupinou. Obě skupiny se ale navenek tváří jako soupeři, ve skutečnosti jsou však spolčeni. Obě skupiny začnou nadměrně zbrojit ( z čehož obě nesmírně vydělají), ale pak nepůjdou po krku sobě, ale společně udeří na někoho třetího. Utvrzuje mě v tom ta skutečnost, že americké oligarchii vůbec nevadilo, že ve VŠECH postkomunistických zemích se po revolucích ujali vlády opět komunisté coby bohatí kapitalisté. Taková perlička nakonec: Když se náš malý žraloček Kellner dral v Rusku za kořistí,narazil tam na většího žraloka Děripasku.[smích]

Díky za pochvalu ohledně mého webu, ale čeká mě ještě velmi mnoho práce, než to bude konečně dokonalé.

146617

07.11.2007 06:58

Globální pyramidy moci

RE: hezké ale...

Jarmila 88.?.?.?

Souhlas.[smích]

146619

07.11.2007 07:10

Globální pyramidy moci

RE: Snad jen dodat

Jarmila 88.?.?.?

Tenhle Váš příspěvek je velmi zajímavý. To jsem netušila, že ten obrázek pyramidy s okem na vrcholku pochází až někdy z dob Krista. Ani jsem nevěděla, co znamená ten latinský nápis. No, vidíte, jak všechno souvisí se vším.

146621

07.11.2007 07:12

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Nevím proč mluvíte takové hlouposti, že to co se nazývá přímou demokracií má s opravdovou demokracií málo společného. Slovo demokracie znamená: demo-lid, kracie-vláda. Dohromady to tedy znamená vláda lidu. To co tady ale máme není vláda lidu ani náhodou. Zastupitelská demokracie je fraška všech frašek.Světu vládne neomezeně Moneykracie, která si zaplatí své poskoky, zvané politiky, kteří splní každý její příkaz. Radar je toho nádhernou ukázkou.

146618

07.11.2007 07:27

Globální pyramidy moci

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Nechápu, proč bych si měla vážit bezpáteřních lokajů mocných.V současné době není v naší politické čpičce VÚBEC NIKDO, koho bych si mohla vážit. Všemi do jednoho pohrdám včetně Klause.

146620

07.11.2007 07:53

Globální pyramidy moci

RE: Na vrcholku pyramidy

Jarmila 88.?.?.?

Reforma voleb zde:
http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap20.htm

146622

07.11.2007 17:51

Globální pyramidy moci

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

To co tady papouškujete není žádná stará moudrost, ale pouze slogan záměrně vymyšlený a rozšířený na oblbnutí mas. Z té samé dílny sloganů jako: Nejsme jako oni.

My si rozhodně takovou politickou reprezentaci jakou máme nezasloužíme, protože ti mafiáni si dělají co chtějí, ať volíme, koho volíme. Volit někoho jednou za čtyři roky a pak nesmět už vůbec do ničeho mluvit je fraška nad všechny frašky. My bychom si takovou vládu zasloužili jakou máme jedině až teprve tehdy, až bychom si své reprezentanty volili přímou demokracií a tyto reprezentanty měli možnost taky kdykoliv odvolat, pokud by se chovali jako dobytek nebo jako Čunek. Vůbec nejlepší ze všeho však je, když by si občané o hlavních věcech rozhodovali úplně sami tak jako ve Švýcarsku.

Špičku pyramidy tvoří zásadně jen politici a vláda, lékaře a ostatní do toho vůbec netahejte, protože nemají možnost hlasovat o zákonech.

146649

08.11.2007 07:35

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Nejste natvrdlý, jenom si potřebujete utřídit pojmy. Ono by ve skutečnosti nešlo o přímou demokracii, ale polopřímou, protože hlava-poslanci by zůstali zachováni. Velmi se mýlíte, já nepovažuji normální lidi za hloupé stádo, ale za POSLUŠNÉ stádo. Poslušní jsou proto, protože se bojí o svou existenci založenou na zaměstnaneckém poměru. Ale v okamžiku, kdyby normální lidé dostali větší pravomoce k rozhodování o svém životě i o poslancích, tak by přestali být tak tupě pasivní, ale aktivně by se zúčastnili procesu spoluvládnutí. Takto nám vládnou navolené svině v podstatě neomezeně a my s tím nemůžeme nic udělat. I ti poskoci, alias lokajíčci lokajů by si narovnali záda a ve volbách by to těm větším lokajům mocných hezky natřeli.

No prosím, jestli Vám to vyhovuje jednou za čtyři roky navolit předem připravené loutky, tak si choďte k volbám dál. Já již budu do urny házet pouze tento text: zastupitelská demokracie je velký podvod, žádám přímé internetové účetní volby.[smích]

146693

08.11.2007 07:40

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Mluvíte strašné nesmysly pane Vratislave. Vy popíráte i současné volby jako takové. Protože i k nynějším volbám chodí VŠICHNI lidé bez rozdílu a mají na to plné právo. Nemáte vůbec pravdu, že většina společnosti jsou samí nesvéprávní pitomci. Kdyby měli lidé možnost rozhodovat o obecně prospěšných věcech, které se doktýkají všech lidí, tak by rozhodovali ve většinovém hlasování tím nejoptimálnějším způsobem.

Tahle skutečnost se dala vypozorovat i ze všech voleb, které se udály od revoluce. Vždycky byla v celku z daných možností zvolena ta nejlepší momentální varianta, ale stejně to lidu nebylo nic platné. Protože si musíte uvědomit, že ty pravolevé poslušné figurky jsou tam předem připravené a plní pak přání vládců a lobistů, nejsou tam od toho, aby prosazovali obecně prospěšné věci, které prospívají celé společnosti jako celku.

146694

08.11.2007 07:45

Globální pyramidy moci

RE: Souhlasím

Jarmila 88.?.?.?

Tak vysoko moje přízemní mysl jako ta Vaše, nesahá. Nemyslím si, že když existuje dobro, musí nutně existovat taky zlo a už vůbec nevěřím tomu, že čím víc míru, tím víc musí být války. Skutečný svět je o principu jin-jang, které se vzájemně doplňují a spolupracují, točí se spolu ve vesmíru a nikdo z nich není zlý, či válečnický, jenom je jiný než ten druhý.

146696

08.11.2007 08:21

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Zde popisujete úplně jinou situaci, než jak by probíhala všeobecná referenda. Ve všeobecných referendech by šlo o všeobecné problémy, které by se týkaly všech, nejen vybraných skupin obyvatelstva. Jako třeba nenormální letní čas. Jsem přesvědčena, že většina národa by v referendu rozhodla, aby platil astronomický čas, nikoliv něčí výmysl, fungující ze setrvačnosti nesmyslně dál.

146695

08.11.2007 08:21

Globální pyramidy moci

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Mluví moc hezky ten pan Zaorálek. Jenže si musíte uvědomit jednu věc pane Robocrepe- že oni čas od času mluví hezky každý z nich. Tím si vždycky vylepší u většinového obyvatelstva své momentální image, ale to je všechno. Po OVOCI poznáte je, řekl prý Ježíš.A tím ovocem měl na mysli VÝSLEDKY jejich konání, nikoliv hezké řečičky, či jednotlivé činy jednotlivých politiků. Oni jsou spolu domluvení, a tak konečným výsledkem vždy je, co již dávno bylo rozhodnuto někde v zákusilí skutečnými vládci. Mějte stále na mysli, že i pan Zaorálek je pouhý lokaj mocných, i se svými krásnými řečičkami.Krásné řečičky tuhle vedla na Neviditelném psu i Bobošíková, že by až jeden nad její útlocitností zaplakal. Jinak ale známá svazačka a tvrdá kariéristka.

146699

08.11.2007 08:26

Globální pyramidy moci

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Znovu opakuji pane Vojto, že to není žádná moudrost, ale někým záměrně vymyšlený slogan. To je zajímavé, že tento slogan za komunistů neexistoval, nikdo v totalitě netvrdil, že máme takovou vládu, jakou si zasloužíme. A musíte si uvědomit, že ta totalita v podstatě trvá dál, jenom je rafinovaně rozprostřena do „jako“ více soupeřících stran. Já mám spoustu zanícených stoupenců, jenže ti stoupenci jsou CHUDÍ lidé, nikoliv vládci a jejich lokajové, kteří uplatňují svou moc PŘES PENÍZE, lépe řečeno přes neomezené množství peněz.

Není Vám pane Vojto vůbec divné, že úplně všechny, ale úplně všechny věci dnes probíhají přes internet, pouze volby a hlasování probíhá stále jak za časů Marie Terezie? Proč asi? Inu proto, že většinové společnost je v rukou pár vládců, kteří si v podstatě neomezeně vládnou a tito kapři si svůj rybník nevypustí.
Faraoni neměli žádná motivační pravidla, měli pouze otroky, které nahnali na stavby pomocí biče a pod trestem smrti. Ano,Baťa je celkem dobrý motivační příklad- jako by bylo dobrou motivací pro většinovou společnost, kdyby se mohla pomocí přímé demokracie více účastnit rozhodovacích dějů.

Ano, komunismus byl vymyšlen Marxem jako totalitní vládnutí, ale neosvědčilo se. Už jsem to psala, lepší je vládnout otrokům přes peníze. No a systém odměn a trestů pro politiky i ostatní- o tom přesně je ten můj volební systém.

146697

08.11.2007 08:50

Globální pyramidy moci

RE: Tak jsem skoncil s editovanim WIKI

Jarmila 88.?.?.?

Souhlasím s Vámi.[smích]

146700

09.11.2007 07:51

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

To víte, že by mělo smysl řešit i ten astronomický čas referendem. Dokonce já zastávám myšlenku, že i kdyby k referendu přišlo pouhé 1 procento lidí, tak by mělo být platné. A to z toho důvodu, že to jedno procento představuje 60 tisíc lidí- a názor tolika lidí má mnohem větší váhu než hlasování 200 zkorumpovaných poslanců. Já osobně bych se toho referenda o čase taky zúčastnila, protože mi ten letní čas taky vadí. Vždycky nejméně 14 dnů mám rozhozené spaní při přechodu na zimní či letní čas. A moje kočky ten přechod taky ignorují a vyžadují maso pěkně pořád v tu správnou astronomickou hodinu.

Všeobecných problémů, které se týkají všech lidí je k rozhodování strašná spousta a né že ne. Tam kde by šlo o střet zájmů různých zájmových skupin, tam by se pochopitelně rozhodovalo jinak, tam by se referendum nekonalo. Důležité by ale bylo, aby vždy zvítězilo řešení, kde obecně prospěšný zájem by zvítězil nad zájmem jednotlivců.

146758

09.11.2007 08:14

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Cože? Už včera bylo pozdě,natož do deseti let. Ovšem velmi důležité taky je, aby byl zaveden takový internetový volební systém, kde by se nedalo nijak podvádět s výsledky, a který by byl napříč všemi směry a všemi lidmi na internetu veřejně kontrolovatelný. A tuhle podmínku nesplňuje žádný dosavadní volební systém, jen ten můj.

Co budu dělat potom? Já se nikdy ani na okamžik nenudím. Možná se na stará kolena vrátím zpět i k malování obrazů.

146756

09.11.2007 08:16

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Existuje pane Vratislave taková matematická zákonitost, že když o něčem rozhoduje obrovské množství lidí, tak zvítězí nakonec ta nejlepší varianta. I když je v tom množství lidí velké množství blbců, jak Vy si myslíte. Část blbců rozhoduje tak, a část blbců rozhoduje onak- a v konečném výsledku kupodivu zvítězí ta nejsprávnější varianta a to je ta matematická zákonitost.[smích]

146757

09.11.2007 08:21

Globální pyramidy moci

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Víte, oni mají tu technologii moci dokonale propracovanou. Malé strany se do parlamentu nedostanou a ve velkých stranách mají rebely velmi dobře ohlídané. Vemte si jak je vlastně celá věc směšná, když 96 procent obyvatelstva jsou nestraníci a vládne jim 4 procenta straníků. A z těch 4 procent straníků vládne promile zasvěcených lidí, ti ostatní jsou tam jen křoví do počtu.

Ale vraťme se k panu Zaorálkovi. Je možné, že patří k autenticky poctivým lidem, který jedná sám za sebe podle svého vědomí a svědomí. Oni občas připustí k moci i tyto jednotlivce, protože je potřebují kvůli zdání, že ve vysoké politice se pohybují i velmi čestní lidé. Tito lidé často promlouvají v médiích a dělají dobré jméno své straně. Ve skutečnosti ale slouží jako užiteční idioti. Když jsou po nějaké době již nepohodlní, jsou odstraněni. Takovým užitečným člověkem byl svého času pan Karas v KDU ČSL. Míval velmi často články v MFD, z kterých vyplývalo, že je to hluboce věřící a mravný člověk, což házelo gloriolu i na jeho stranu, že jsou tam samí takoví ortodoxně věřící a mravní lidé. Čili i pan Zaorálek se svými krásnými řečmi je naprosto neškodný, protože bude kdykoliv přehlasován většinou- a o to tady jde, o ty skutečné počty. To je to výsledné OVOCE.

146759

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 419,12 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?