Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 28 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.06.2007 15:50

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: IZS a ti druzí

89.?.?.?

ad: Děkuji Jarmilo za odlehčení situace (pomalu začínám snít o nebi se 72 pannami, a to ani nejsem muslim.


Hi.... aby se pak nezjistilo, že "jim chybí" a že ani tak nejde o panny , ale že je to "demoverze"...

Krysa

138650

28.06.2007 16:27

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Jsem rád, že máme zodpovědnou vládu a bezpočnostní složky!

89.?.?.?

ad: Věřím, že život pro vás "samostatně myslící" bude těžký život, ale obávám se, že se velmi velmi mýlíte. Sami si volíme vládu a co víc - každý občan může od 21 let kandidovat jako zástupce lidu. Žádný Nový světový pořádek neni a pokud existuje tak je to jen teorie a článek na Wikipedii.
Krom toho už ne jen HIV, ale i SARS je vytvořen jako vojenská zbraň. Není to trochu moc nejste paranoidní a nepíšete nesmysly.

--------

Z teorie se obyčejně stává praxe, a spolky jako ve Vatikanu, skupina Bilderberg či Trilaterální komise a jiní tomu jen přidávají. Pokud se něčím zabývají, pro nás to nic dobré nebude, neb dobré věci se obyčejně netají. Možnost HIV i SARS coby zbraně je zcela reálná, zvláště, když existují vysocenakažlivé mutace HIV ale jen pro Asiaty a podobně...
Teorie o tom jak každý může někam kandidovat je asi tak reálná, jako že se každý katolík může stát papežem. Jo, i to teoreticky jde...akorát se to nikdy nestalo a nestane. Navíc takzvaní "zástupci lidu" evidentně nezastupují "lid", ale sami sebe, takže není o čem se bavit ani u nás neb zákony vytvářejí sami pro sebe a podle sebe.
Slyšel jsem i to, že kdyby byli zastupitelé a soudci a policie etc stejně hmotně a trestně zodpogvědní za svou práci jako ostatní, kdo by to prý pak dělal?
Jenže TO je právě ono, v důsledku potřebujeme aby takto zodpovědní BYLI a lépe JESTE VIC jak ostatní!
Logicky by tedy soudce za špatné rozhodnutí měl platit oběti takového rozhodnutí až zčerná s celou rodinou a příbuznými do šestýho kolena (na který převedl majetek aby se mu to nestalo), zákonodárce typu člena parlamentu by se měl nedoplatit za to, že ohlasoval špatný zákon nebo nedej buh u hlasování ani nebyl, a o porušení zákonů ani nemluvím! Žádný imunity! Pokud ožralej soustružník přijde o papíry na 5 let a zaplatí 25000, měl by obdobně ožralý zákonodárce přijít o papíry na doživotí a zaplatit tak 500000! Navíc úměrně platu, neshledávám nic "normálního" na tom, když důchodkyně přecházející na červenou zaplatí 1000K a poslanec nejen že nic, ale i kdyby jo, tak zase jen 1000K, ač jeho příjem je nejméně dvacetinásobný! Takže nic jako "ty seš poslanec tak nic" ale "ty seš poslanec, naval 20 papírů!" Neb kdo jiný jak zákonodárci by měli dodržovat zákony především?
Zvláště, když ty prasárny vymýšlí?
Není účelem, aby zastupitelé měli "výhody", naopak by měli mít "nevýhody" aby jim došlo, za koho tam jsou a koho zastupují!
Platy mají až neskutečně vysoký, což evidentně neodpovídá tomu, co tam pro lidi dělají!
Myslím tedy ty lidi, co neznají, že...

Krysa

138657

28.06.2007 17:57

Prodejná česká inteligence od Gottwalda k Havlovi

RE: Tahle věta z článku vystihuje asi celé antikomunistické běsnění v ČR

89.?.?.?

hehehe, otazkou je, proč jsou tedy všichni proti jak dobře fungující demokracii tak komunismu...
tedy všichni co o něčem rozhodují: pravděpodobně je problém v tom, že by byl strašlivý pruser, kdyby to nekde začalo fungovat!
Učelem je totiž ABY TO NEFUNGOVALO !
Obdobně, jako není učelem, abyste za svou práci brali v Euro totéž, co vedle v Německu a nedej buh aby na celým světě za stejnou práci brali lidi ty samý platy...
JAK byste je pak mohli odrbávat, že?
KAM byste přesouvali "výrobu" za účelem větších zisků...?

Jinak řečeno: VY nekdo VIDITE JEDINY REALNY DUVOD proč byste za TU SAMOU A STEJNE KVALITNI PRACI měli např. brát pětinu toho, co ve Francii jen proto, že nežijete ve Francii? JA NE!

ZA STEJNOU PRACI STEJNE PENIZE!

A JEŠTĚ JINAK: pokud umím něco líp a rychleji jak např. v Německu, logicky budu chtít VIC jak v Německu, zvláště, když CENY jsou ZASADNE odvozované z EU!

POKUD vám nebo vaší firmě stačí, že vám TV opravuje ukrajinskej zubař kombinačkama a kladivem, a nehodláte zaplatit českýho odbormníka na elektroniku, tak si KLIDNE odstěhujte firmu na Ukrajinu...její kvalita servisu bude velice brzy známá....

Krysa

138664

01.07.2007 08:17

Rozloučení se Zvědavcem

Asi tak...

89.?.?.?

...sice u nás máte svobodu tisku i vyjadřování, ovšem pouze v tom smyslu, že si můžete založit vlastní noviny či web a tam si psát co chcete. Pokud to píšete jinam, už to neplatí. (Zkuste si něco poslat do MFDnes například, nebo dát na Neviditelého psa odkaz na Britský listy...).

Jinak můžete stejně jako dříve za komunistů psát pouze to, co vám do těch novin a pod. "někdo pustí", případně si na ODS stěžovat na komunistické stránce, na komunisty na "psovi", na fašisty na stránkách "zelených" a na to, že vás okradli cigáni na webu Národního odporu. ..a podobně.

Nasraní jsou z toho všichni a změnit to psaním evidentně nejde. Ostatně i řada jiných věcí, co by se měla změnit (např. ekonomické systémy a pod) je zcela neprůstřelná, neb se nikdo nedomluví s nikým a na ničem, a když se vymyslí kompromis, je to něco jako když máte kapitalistický zřízení a systém práce za vedení bývalými komunisty doplněný 12hod směnama a platem jak ve Vladivostoku.

Prostě pokud se budou dělat nějaké další změny, tak už "žádný plyšáky", jinak se zase nezmění NIC! NO a z toho asi vyplývá minimálně část dnešního tzv terorismu (jinde i našem denním tisku ovšem popisovaného jako "jiná forma politického boje"), neb dotyční asi nevidí jinou cestu jak něco změnit (já ostatně taky ne) než násilím, protože po dobrým se ještě nikdy nic nikde nezmněnilo!

Přičemž psaním navíc pouze zaplňujeme databáze kdekoho od BIS po CIA aby věděli, koho mají v blízké budoucnosti zavřít či rovnou zlikvidovat.

Ovšem v našem státu nepujde nic asi nikdy, neb kdokoli kdo by pořádal blokády, demonstrace, a pod. by byl sepsut zbytkem, kterýmu za komančů vadilo totéž ve výstavbě komunismu a nyní těm samým zase vadí totéž ve výstavbě kapitalismu. Tedy do té doby, než je vyhodí z práce a zjistí, že chleba bude stát 30korun.
TEPRVE PAK ZAČNE ŘVÁT TAKY!
Ale protože většina lidí pracuje, i když za mizernej plat,a radši drží hubu než aby si vystávkovali vyšší plat či nižší ceny, nebo jiné zákony, což se na západ od nás děje běžně, těžko se dá čekat, že by se něco změnilo. Leda až budeme v prdeli úplně všichni....


Krysa

138885

03.07.2007 11:20

Když terorismus, tak pouze islámský

RE: Taková lehká mediální manipulace.

89.?.?.?

A už jste někde v poslední době viděl, že by pustili do textu či vysílání, že někoho okradli cigánský kapsářky???
Nebo statistiku, kolik procent cigánů "sedí" a kolik sedí "necigánů" v poměru na počet v obyvatelstvu?
To jsou prostě "postižené menšiny" a tudíž se o nich nesmí mluvit, jinak vám někdo zatrhne típec,např. zelení a Katka "jaujau", že!
Nikomu jaksi nedochází a nikdo veřejně nehodlá připustit, že v tomto případě jsou postižení na opačné straně!
Zajímavý je hlavně to, že to nikoho z politiků nesere.

Prostě nesmí se udávat, "kdo je kdo", čili nemůžete napsat, že Žid (Izraelec) vlastní to a to, nebo že vás okradl cigán, ale mužete kupodivu napsat, že kerejsi holanďan je pedofil, a podobně.
A zkuste si jen napsat, že ten pedofil je žid nebo cigán!!!
"Aj vy rasísty, rasísty!", že?

Krysa

Celej bordel je ovšem hlavně ve vyplácení různých dávek, kde já už říkal dávno, že od třetího děcka nahoru by se mělo platit a ne že někdo dostane dávky! navíc co zýnám z okolí, všichni cigáni jsou pravidelně v invalidním důchodu, ač jim není ani třetina z toho co mě, ale JIM si to nikdo nedovolí sebrat, všichni dycky byli neschopní vojenské služby (mě trvalo 7let než sem dostal za komančů "modrou" na PATYM ODVODU asi v 28ti), a dostanou dycky všechno, neb na "úřad" chodi cela rodina do pátýho kolena nejlíp s břitvama, že!

V dusledku toho se snižují podpory tam kam patří, neb to cigánský rozkrádání asi nejde jinak zastavit aby někdo neřek že "ty rasísty"!

Už mě to sere, neb každej morgoš je vysmátej a čumí do barevný a patrně kradený bedny na na černo připojenou kabelovku, saje neplacenou vodu, elektriku má z lampy na ulici mimo elektroměr, ale NIKDO o tom nenapíše nikde ani řádek, neb "rasýsty" že!

Židi zas vlastní kde co, ale NIKDO nenapíše, že to vlastní židi!
Kupodivu není problém napsat, že to vlastní např. Francouzi!

To by se vážně z toho jeden posral!

Jo a pokud de o TV, počínaje TV NOva, přes Primu, Hallmark, AXN a Markýzu, odmítám tam cokoli sledovat od doby, co nejaký nesvéprávný debil došel k tomu, že i v seriálu co trvá 40 minuit jde doprostřed nasrát 15 minut reklam!

No tak s tím mohou jít do prdele! (A prej se diví, že jim klesá sledovanost, hi)

Krysa

139103

09.07.2007 06:32

Nový nepřítel lidstva objeven

Hi!

89.?.?.?

Rád bych ještě podotkl, že zářivka, ta úsporná, se nerozsvítí hned, takže když to zapnete, je v místnosti tma jak v prdeli a musíte čekat pár minut, než se nažhaví a než teda něco začnete vidět. To ovšem dělají ty "levné" za 60-150k kus /žárovka stojí 10k/, můžete si koupit lepší, nejlip Osram tak za 450, ta se rožne hned... K tomu se dozvíte, že s těma levnýma se "nemá cvakat" tj. když už to rožnete, má to svítit nejlíp furt až do zblbnutí, jinak vám chcípne dřív, jak žárovka.

Pokud jde o ostatní zařízení, nikdy jsem neslyšel zdůvodnění, proč by se něco kazilo tím, že je to vyplý ze sítě a ne ve standby stavu! Tudíž nejlíp je vše nastrkat do zásuvky přes "psa" s vypínačem a tím vypínat všechno, případně používat závislé zásuvky, kdy zapnutím jednoho spotřebiče, např. počítače, se teprve zapne napájení k periferiím. Další možnost jsou spínací hodiny do zásuvky, neb neni nutny aby cely den byl po napětím sat přijímač, věž, videa a další sračky když nejste doma. Paměti jsou napevno, ty se nevymažou, hodiny na nových výrobcích taky ne, nebo až po době vybití zálohovací baterie, což u slušného výrobku je minimálně několik hodin. Další možnost je na co jde, tak doplnit síťový vypínač který opravdu vypíná síť nebo aby nás nenasíraly po zapnutí dipleje s nápisy 00:00 neb chcíply hodiny, používat výrobky kde je datum a čas řízený radiem z DCF77 (v Evropě) a tudíž se po zapnutí i vymazané zasynchronizují na časový normál.

Podotýkám navíc, že výrobky co nemají síťový vypínač pravidelně chcípnou po prvním přepětí v síti, na což se nevztahuje záruka, elektrárna vás pošle do prdele a blesk pojišťovně nedokážete!
Přitom když se něco podobné stane, zjistíte, že minimálně 50% toho co máte doma vubec nemuselo být zaplé!!!
(Stačí na to když nějaký magor způsobí, že v síti je místo 240V mezi fází a nulákem fáze a fáze, tj. 380V...)

Krysa

139394

10.07.2007 15:28

O ovečce a ovčácích

No hezký je to, hezký

89.?.?.?

Akorát že žádnej "von" nepřijde!

Takže jsem se dal ke krysám! (Už proto, že se obecně tvrdí, že pokud někdo přežije válku, budou to krysy, potkani, vrany a havrani... a to neni vtip, jde o inteligenci dotyčných zvířátek a jejich přizpůsobivost, aneb ony se navenek přizpůsobí a až na vás vlítnou, tak už to nerozchodíte..)

pes? hehehe... nás krys je víc! ..a co zbude sežerou vrány...
blbej ovčák? no jo, je velkej, ale někdy spí... co tak mu za tmy ukousnout ptáka až u prdele? to už nerozchodí....
..a kule necháme vranám....

tak dlouho si bude ovčák se psem vyskakovat, až nebude mít na čem skákat! jo, na každýho jednou dojde, ale ovečky to nevytrhnou...

aneb to, že vám krysa žere z ruky a vrána taky, ještě neznamená, že se dožijete dalšího rána, a že vám krysa nebude "žrát ruky" a s vránou nedopadnete podobně!

Nicméně zatím na vaši nadvládu jen nenápadně kulíme černá očička a špicujeme růžová ouška a tváříme se ještě blběj, než ty ovečky!

Ale "Jen počkej!" jak říkal ten vlk!

Krysa

139513

10.07.2007 15:32

Evropská „bašta svobody slova“

RE: Nejnovější skandál mají nyní v Polsku

89.?.?.?

Aby je spíš nezahnali ke kombinaci naboženství a fašismu, hi!
Uniformy ve škole, zákaz mobilů, zákaz vycházet v noci když nejste dospělí, zákaz potratů, zákaz.... samej zákaz!!!!

Už někdy někdo něco dokázal zákazy kromě posléze vzniku občanské války?

Už jen chybí zákaz kouření, prohibice na alkohol, zákaz šukat v jiný než "obvyklý poloze"....

Krysa

139514

12.07.2007 13:23

Nový nepřítel lidstva objeven

RE: Standby

89.?.?.?

celkem bych chápal, kdyby zelení tlačili na vládu a výrobce aby se vyráběly výrobky "s vypínačem" ..proč to hergot asi nedělají??

Krysa

139618

25.07.2007 14:55

Server eretz.cz si vede proskripce

Eretz?

89.?.?.?

ať de do prdele ten servr i s majitelem!

Sorry ale takovýma paznehtama a jejich kydy pro popeláře se nehodlám zabývat!


Krysa

140439

po čtení podobných článků sem se přistihl při zpěvu písní na téma

"Já jsem malý Talibánec, do USA vezu bomb cely ranec!"

....překvapuje to někoho?

Bože, TAK jak mne nasral Bush, mne za léta nadvlády SSSR nenasral ani Brežněv!

V době Clintona jsem proti USA a jejich vládě prakticky nic neměl, Bushovi se ovšem podařilo udělat ze mne zapřísáhlého odpůrce US vlády a sere mě tak, že kdyby si zlomil nohu, asi vyvěsím "krysí prápor" na oslavu!

Krysa

140441

31.07.2007 15:27

Cestopisné črty z Kanady - Globe and Mail a cenzura

RE: Romové se v Británii chytili?

89.?.?.?

He, o té chůvě bych věděl.... ovšem ne v Anglii ale naproti přes ulici.
Faktem ovšem je, že by tu "chůvu" v této rodině mohl dělat leckdo.
Jula je podnikatel, a na něj poslaný "audit" (konkurencí gadžů) na jeho firmě nenašel ani psí chlup! Jolana učí na devítiletce, jejich syn má vysokou školu (práva) a dcera obdobně. Další žena z rodiny s vysokou školou dělá poradkyni ombudsmanovi. Mimochodem chtěl bych VIDET kdo ještě má tak čisto v baráku a okolo jako oni!
Když sme u těch klíčů: klidně jim je nechám a pojedu na dovolenou a ještě je nechám krmit "moje myši" (no..osmáky degusáky a křečky, abyste si nemysleli co zas mám já doma...)!
Ostatně bydlíme naproti sobě takže si hlídáme vzájemně i baráky před vykradením Olachama o dvě ulice vedle.

Faktem ovšem je, že JINDE v noci chodím ozbrojený pokud vůbec někam chodím, přičemž přemýšlím, zda je lepší držet peněženku nebo kvér, a že tudíž jde o vzácnou vyjímku z pravidla.

Krysa

140866

08.08.2007 12:01

Otrokářský systém vrcholí

He!

89.?.?.?

tak mi autor ušetřil psaní vlastního článku....

V podstatě s ním souhlasím ve všem S VYJÍMKOU TOHO PŘISTÁNÍ na Měsíci. Ovšem zase je otázka, PROČ se tam nezůstalo a co tam opravdu viděli, hi!


Přesně takhle to totiž celý funguje!

Krysa

141361

16.08.2007 14:13

Darebácký stát Arktida

Hi!

89.?.?.?

pokud de o EMP, na co si asi myslíte, že mám doma bedny elektronek????

no a pokud de o tu zminku o Rusech, oni je fakt používají...asi ví proč, že!

světem jde známá hláška o tom, jak se mohli amici posrat, až k nim někdo uletěl s MiGem na kterej oni dělali strašlivý rušící a jiný likvidační systémy "elektroniky" a pak se mohli posrát, když se zjistilo, že Rusi tam mají "flašky" na komunikaci a letadlo řídí chlap a né počítač, hi!!! Celý programy tak byly uplně na hovno...

Tudíž není co zrušit, leda toho chlapa, hi! NO a hydrauliku taky nezničíte EMG pulzem, na tom (wire) lítaj akorát debilní Beingy a Airbusy... bysem do toho jako krysa nikdy nesedl!

To je asi tak: v USA má chlap na sobě vestu s 20kilama počítačů a navigace, co se zákonně posere když nemá a to je vždy, zatím co ho Rus v teplákách zabije polní lopatkou hozenou na 25 metrů do krku... O "návštěvě" US Army v Číně a podobných zemích nemluvě, že! Tam ho i s celým "pičítačem a navigací" umlátí 14ti letej kluk smetákovou hůlkou... problém je v tom, že v Rusku a Číně to umí asi kdekdo neb je to věc "přežití" a v USA to umí, pokud umí, jen speciální jednotky!

Rus, Číňan, ani nikdo podobný nepotřebuje žádnej navigační systém na to aby vás odkrágloval!

Krysa

141859

16.08.2007 15:11

Darebácký stát Arktida

He!

89.?.?.?

ad: Milý autore, vyměnila jsem vám v názvu Antarktidu za Arktidu. Netrapte se tím, názvy těchto dvou protilehlých "Království věčného ledu" se opravdu snadno přehodí. Mnohem větší průšvih je, že ty ledy na obou pólech, díky globálnímu oteplování, nebudou věčné. Tají tak rychle až se tají dech. Nebo by se tajit měl. Mindy
-----------
No jo no, hlavně dyž to aspoň hlídá "kočka Minda", hi!!!
...je to lepší, jak se s ní honit kolem dvora, hi!

Krysa

141862

21.08.2007 09:27

Generální stávka

RE: BUM BUM

89.?.?.?

Mylíš jako CIA a podobně, jo? protože nevim, kdo jinej by to dělal...

Krysa

142197

23.08.2007 13:51

Hledá se vůdce

Hi!

89.?.?.?

Já jsem taky pro generální stávku i další věci... ale nejen kvuli radaru, neb na to / na stávkování/ stačí i "reforma"!

Ostatně: "reforma" je stejně blbý "kyd pro popeláře" jako za komančů "úprava cen"!

Čili: jakákoli "úprava" bez ohledu na politické zřízení a její název u nás vede k "zvýšení cen" především u věcí, co potřebujete "DYCKY"
a sníží se ceny toho, co nepotřebujete nikdy a nejlíp vůbec!(za komunistů se zdraží hajzlpapír a slevní se elektrické lokomotivy, za kapitalistů se zlevní volání do USA a zdvihne se cena volání k sousedovi o barák vedle, nejlépe na cenu volání do Afghanistánu! Je to fantastické! "Všichni" přece potřebujetE volat ausgerechnet do Afghanistánu za cca 5korun minuta ale své doktorce o ulici vedle za 15 KORUN MINUTA, ŽE?).

Těchto naprosto zlodějských "slev" mám opravdu už plné zuby!
Ke štěstí mi už jen chybí, aby dopis v rámci jedné čtvrti a jednoho města u nás stál tak asi jako balík do USA! Čehož se asi dočkám brzy, jak to vidím!

(Je fascinující, když existují např. telefonní tarify kdy zavolání na místní úřad prace vyjde skoro na ty samý peníze, jako kdybych volal Bushovi! )

Ale hlavně:

pokud nám tady nějaká "firma" nabízí "práci", musí taky nabízet plat a ne něco, co vypadá jako že si myslí, že jsou na "Saipanu"!
MUSI dodržovat NASE zákony a MY MUSIME CHRANIT NASE ZAMESTNANCE proti tomu, že "us" (či jiná "západní") firma si myslí, že "tady může srát na všechno a na všechny"!

I kdyby to bylo za cenu jako v USA: aneb "na nějakého manažera upadne ve výrobě kus křídla letadla" - samozřejmě náhodou a omylem! Ale "ostatním" to dojde, hi!

Což se tam "stává".... a nemyslím, že nutně musím argumentovat pouze bestselery A. Haileyho a podobně....

MY jsme tu ovšem za blbce, a pokud si v obchodnaku budou baby vazat ružovy mašličky "že mají krámy" místo aby je zasukovali kolem krku místního "managera", narvaly mu hlavu do senkrubně, a ještě mu po ní dupaly, budeme furt v prdeli!

A ke žádné stávce se nikdy nedostaneme, ani generální, neb by musela být "v sobotu", protože "v pátek musíme do práce!"

TAK CO PAK TADY CHCETE DELAT??? Vyvolat stávku "socek" jak to vezme tisk a TV, kteří "nechcou dělat 12 hodin za minimální mzdu"
která by podle ODS neměla ani existovat
a CO vubec chtějí, v Praze je KAZDEJ zaměstnanej a i baba na hajzlu v podchodu bere vic jak v Brně prodavačka v potravinách ale MY SME V PRAZE, že?

A MY platíme TY VYSOKY daně že VY NEDELATE a že mate blby zdraví?! TO je VASE VINA, MY ho máme DOBRY a ke všemu když nás píchne něco do prdele, musíme u doktora ke všemu čekat!!!

jo...kdybyste dělali jak Ukrajinci na černo bez ničeho za dva litry měsíčně a 12 hodin denně, TO BY BYLO TEPRVE TO SPRAVNY, že??? A bezpečnostní předpisy? Ste blbí? Na co, copak je VAS MALO???

MY CHCEME ZISK!!!

Krysa

omlouvám se ...

Automaticky kráceno

142411

26.08.2007 12:29

Hledá se vůdce

Stávka?

89.?.?.?

jak chceš stávkovat ve státu, kde rozhovor o stávce vypadá takto?

-----------------------
Zitra bude ve 14 hodin stávka! přijdeš?

ježišmarjá to nemužu!

proč?

no protože do čtyr su v práci a pak musím pro děcka a k Lidlovi pro máslo....


-----------


v sobotu bude stávka, přijdeš?

no to nemužu...

proč?

no jedeme s děckama k babičce....


-----------

A: zitra bude stávka, přijdeš?

naco, stejně se nic nezmění a ještě mne tam někdo uvidí....

---------


takže asi tak.... Krysa

U nás prostě "slušní lidi nestávkují" at už de o cokoliv, to dělají jen fašisti, anarchisti, teroristi, komunisti, nezaměstnaní, socky, a "slušnej člověk" se do takových věcí nezaplétá! Ten počká, "až je to jistý" a "až se začne věšet", tahá za provaz aby "moh říct, že u toho taky byl!"
Doma schované vlajky předchozího zřízení či vlády ovšem nezahazuje, ale pečlivě je uschová pro případ, že "by zase byly potřeba"!

No není lepší být radši krysa? Ze slušných lidí by se totiž i krysa občas poblila...

142607

26.08.2007 12:49

Otázka o kurčati

RE: Pan Stwora:

89.?.?.?

"To, že kuřata najednou začala přebíhat na druhou stranu cesty, přestože po staletí pobývala na jediné, je důsledkem rozkladu tmelících prvků společnosti. Za tím vším stojí nadnárodní světové elity připravující pro nás NWO, ve kterém budou všechna kuřata přebíhat přes cestu, kdy se jim poručí."

--------------

...a ty co nebudou dostanou "ptačí chřipku"!

Krysa

142608

29.08.2007 14:48

Fikaný ČEZ

RE: Pro autora!!!

89.?.?.?

To bude tím, že těch "sviní" je v Praze nejvíc, hi! Počínaje vládou, parlamentem, senátem... a vedením všech firem konče!

To máte jak s USA: mám tam známé a proti občanům USA v podstatě nic nemám. Jakmile ovšem slyším o Bushovi a pod, první co mne napadne jsou "zase ti zasraní Američani se do něčeho serou" což logicky s mými známými a 99% obyvatel USA nemá co dělat. Obdobně "svině v Praze" se nevztahují obyčejně na obyvatele (pokud vás zrovna neokradli, hi, a to navic nejspíš nebyli pražáci ale rumunští cigáni) ale na to, že tam "sedí vláda a vedení kde čeho" což jsou ty "svině"!

Tudíž z toho plyne, že kromě nejvyšších platů a nejnižší nezaměstnanosti což jsou výhody, se někteří vztahovační obyvatelé Prahy dostávají mezi "ty svině z Prahy", což jsou zas ty nevýhody....

..aneb dle známýho fóru, kdy se pražák hodlá napít z kašny v Brně na "zelňáku" a je mu sděleno že "tam chčijó malí šropi" což po zjištění, že jde o pražáka je přeloženo jako "pijte pomalu, voda je studená", hi!

Krysa

PS.: Takže pokud nejste ve vedení firmy, vlády a podobně, netýká se vás to, hi! ... ale u kašny v Brně budete mit stejně smůlu, hi!

142755

ale i na inetu např. na Neviditelným psu se vám nepodaří dát odkaz ani na Britské listy!

Navic mam dojem, že IDnes či MFDnes má i seznam koho nepublikovat a komu neodpovídat na majly, hi!

Krysa

142921

31.08.2007 13:21

Fikaný ČEZ

RE: Pro autora!!!

89.?.?.?

Ne, to není proto, že se dostal dopředu, ale proto, JAK se tam dostal a JAK jedná s ostatními lidmi!
A rozhodně se nepovažuju za "neschopnou závistivou lůzu" jen proto, že mne sere to, že se z Brna všechno stěhuje do Prahy a máme tu minimálně o třetinu nižší platy!
Spíš mám pocit, že v Praze se koncentrují ani ne tak schopní, jako ti "čehokoli schopní"!!
Viz TV Nova nedávno o dopisu jistého učitele poslanci a odpověď poslancova asistenta dotyčnýmu učiteli: nebudu to popisovat, jistě víte o co jde. No a to tedy byla prokazatelná sprosťárna!

A VY se pak divíte (nejen mým) reakcím? Z podobných lidí jako byl ten asistent září arogance a přehlížení ostatních na kilometry!
Což je přesně ten duvod, proč bych takovýho maníka kopl do prdele (kdybych se netrefil do kulí)! Kdyby se totiž nechovali ve stylu "my jsme z Prahy a my na to máme a vy "z lontu" nám polibte prdel", tak by se jim asi nedostávalo podobných reakcí jakých se jim dostává!
Obdobně politikům, poslancům, senátorům, a pod.!
Navíc je to doplněno jasnou situací v našem soudnictví i jinde, tj. "máme zákony" ale nikoli už spravedlnost, a zákony platí jen pro ty, co si nemohou zaplatit aby pro ně neplatily!
Spravedlnosti se ovšem nedočkáme nikde, že!

Kolik je asi těch "schopných" co se "dostali dopředu" oproti těm "všehoschopných" co tam jsou?

Krysa

142925

07.09.2007 12:39

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

Otázkou asi bude co je "podle koho" projev "čeho"

89.?.?.?

čili zda nahá baba na webu je nutně "porno" nebo zda vám bude někdo tvrdit, že když prodáváte na svym webu radio, musite na to mít "komerční stránky". Celý se to ted v čR krásně doplnilo tím, že jistý hráč Sparty zaplatí 200 000 za to, že "podle znalce" hajloval, ač sám tvrdí, že uklidňoval obecenstvo. Mě to jako hajlování nepřipadalo, zvláště co si pamatuju z filmů "Ády" s jeho zalomenou rukou ve stylu "nesu tác s pivama"! To by už hajlování mohlo být cokoliv!

Rád bych dodal, že pak asi JA hajluju při každé návštěvě místní hospody, "neb zdvihám pravici do výše očí" to, jak uvedl "znalec" včera na zprávách naší TV "je hajlování"! Takže když "zdvihnu pravici do výše očí" a řeknu "ahoj", asi hajluju...

Tak nevim, mam ji zdvihat výš či níž, je hajlování i to, když jedu na Babettě a stejný posunek používám jako pozdrav pro známé, nebo se kurva mám přeučit na leváka a zdvihat levou ruku???

Asi se naseru a začnu zdvihat "pravici do výše očí" s vytrčeným prostředníčkem, a na prohlášení že jde o "skryté hajlování" či "urážku" budu tvrdit, že se řídím příkladem premiéra Topolánka a jde o pozdrav ve smyslu "všichni jste jedničky"!!
A sem zvědav, co z toho bude!!!

Krysa

143335

07.09.2007 14:26

Zpověď lovce ekonomik

teplo?

89.?.?.?

ad: Nicméně přeji vám globálně oteplený zbytek léta v dobrém slova smyslu.

No...zima je jak v prdeli a v létě už topíme.... bohužel jen v kamnech a nikoli ty lidi, co za to všechno mohou v přehradě...
Zdá se navíc, že "mráz přichází z Washingtonu a nikoli z Moskvy"

Pokud jde o mne, "reformy" u nás považuji za to samé, jak za komunistů "úpravu cen", neb dycky na to doplatí ti co mají nejmíň a vydělají na tom ti, co mají nejvíc a to bez ohledu za zřízení!
Rozdíl je jen v tom, že za komunistů se řada věcí nedala sehnat a
dnes na řadu věcí prostě nemáte! No a v tom, že např. brambory "z vedlejšího pole" stojí víc jak banány z Afriky! Svině snad se už i dováží! (tim sem nemyslel vládu, ač jsem na ni myslel...)

Takže pokud jde o to "globální teplo", rád bych někomu "zatopil" a pokud zase jde o "topení", v Brněnské přehradě je místa....
..ale mám doma i vanu ...

Jak jsem kdysi už psal: "osvobozenecký boj" se od terorismu liší jen tím, zda tu stranu vaše vláda podporuje, či ne!

A mimochodem, než mne nějaký pablb z něčeho obviní, jde mj. o téměř doslovný citát z USA filmu "Alien Nation"!!
(Pro u nás neznalé asi 5 fimů pod názvem "Lebkouni---něco" )

Krysa

PS.: Ti by to teda kurva vytrhli, přistát zrovna v USA u L.A.!
Chudáci....

143339

10.09.2007 11:25

Milovaní zombíci

He!

89.?.?.?

Vidím, jak se sem nikdo nehrne psát aby nebyl rovnou za komanče, hi!

Nicméně nevidím jedinej důvod, proč by ausgerechnet "tržní kapitalismus" měl být posledním stadiem vývoje ekonomiky nebo státních zřízení! (prohlášení, že nic lepšího nikdo nevymyslel jednak nemusí být pravda, druhak tím operují především ti, co by mohli o něco přijít - obdobně jako parlamentní demokracie versus přímá demokracie, které se bojí napříč všemi stranami a podobně). Otázkou je pak i existence peněz jako takových.

Když si to vezmete kolem a kolem, teoreticky by peníze měly odrážet vaši práci a kvalifikaci. Faktem ovšem je, že to tak není,neb má snad někdo pocit, že kvalifikovanej učitel je penězi ohodnocenej, nebo i dělník (snad s vyjímkou těch ve Škodovce)?

Na druhé straně o "užitečnosti práce v bance" mám silné pochybnosti (CO tam proboha produkují??) přičemž platy jsou tam nejvyšší, snad až na politiky a o těch a jejich "produkci" (stejně jako např. soudců) by bylo líp ani nemluvit!

Z toho pohledu je "tržní kapitalismus" zvláště pak u nás poněkud zrůdné zřízení a mám pocit, že tvrzení "buď tohle nebo budou všichni chudí" je zvrácené taky! Ono to spíš totiž zní jako "bu´d budeme my bohatí a vy chudí, nebo budem všichni chudí" přičemž představa toho co je být "chudý" je mezi bankovním ředitelem a učitelem svinsky rozdílná!!! Navíc ten druhý už chudý je, že - a nedá se čekat, že by zisky banky zvýšily JEHO plat.

Aneb za socialismu nás okrádal stát, dnes nás okrádá stát plus majitelé firem a bank. Tudíž máme zase hovno, pokud tedy nejsme tím majitelem firmy. A stejně jako tehdy váš plat evidentně neodráží váš přínos společnosti a logicky se to stejně jako tehdy většině lidí nelíbí.

Dříve či později (já doufám že dříve, ti co mě budou nadávat doufají že později a nejlip vůbec ne) se ovšem nějaký systém najde. Cestou by byl např. levný zdroj energie - neb pokud KAZDY bude mít prakticky neomezenou možnost spotřeby energie a prakticky zadarmo, už na něj nemáte čím a jak vyvíjet tlak, neb si většinu věcí může vyprodukovat sám. (Tím se ovšem dostáváme někam ve stylu Startrek - Next generation, o čemž tu kdosi tvrdil, že jde o technologický komunismus /a taky bez peněz/).

Krysa

143485

16.09.2007 14:07

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

ad: Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

89.?.?.?

ježíšmarjá tak at se tam doprdele odstěhuje a nenasírá svýmí články ty, kteří "nechtějí"!

Já mu to neberu, at se odstěhuje třeba do prdele, ale nezavádí nám "USA u nás"!!!

Krysa

143964

21.09.2007 16:01

Oscar

hi

89.?.?.?

pokud jde o moje myšce, teda osmáky degu, taky bych raděj utratil vládu, než je!

Krysa

ostatně, už je na to čas!

144230

24.09.2007 17:03

Konec satelitních TV v Čechách

RE: Je to trochu postavene na hlavu

89.?.?.?

máte snad dojem, že jsme všichni idioti? jistě že by se mohl paprsek nevhodně odrazit a koncentrovat na nějaké místo včetně obce nebo jiného letadla! to, že "to není pravděpodobné" neznamená, že to není nemožné! Jenže co by byl problém v USA i jinde v západní Evropě, na to se kašle u nás!
A nerad bych navíc říkal, že přísnější limity byly i v SSSR....

Krysa

144415

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 0

Prague Pride bude stát astronomické peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 0

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 0

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 3

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Kdo nemiluje LGBT, nedostane peníze29.07.20 21:39 Evropská unie 1

Poslanec Foldyna varuje velmi ostrými slovy před Istanbulskou dohodou28.07.20 23:20 Česká republika 9

Proč spěchají s vakcínou27.07.20 12:42 Neurčeno 15

Vláda chce vytunelovat ze státního rozpočtu další 2 miliardy27.07.20 02:28 Česká republika 3

Katedrálu v Nantes zapálil černošský migrant z Rwandy26.07.20 09:45 Francie 8

Hoax v přímém přenosu (bohužel)24.07.20 20:48 Řecko 1

Teror lůzy: Spisovatelka souhlasila s Rowlingovou, že muži nemenstruují. Je bez práce24.07.20 18:05 Neurčeno 7

Deset migrantů 2,5 hodiny znásilňovalo 18ti letou Němku24.07.20 12:14 Německo 2

Bílý muž chrání vlastním tělem partnerku, kterou napadla tlupa agresivních černošek21.07.20 16:16 USA 9

Jak vznikají mrtví: chlápek, který se zabil na motocyklu, je veden ve statistice zemřelých na kovid21.07.20 15:43 USA 2

Zajímavý projev poslankyně Sary Cunialové v italském parlamentu 14.5.202018.07.20 12:50 Itálie 0

Měnové kurzy

USD
21,93 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
28,81 Kč
Kanadský dolar
16,54 Kč
Australský dolar
15,82 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,79 Kč
Čínský juan
3,16 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
30,12 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 807,59 Kč
1 unce stříbra
587,38 Kč
Bitcoin
255 765,00 Kč

Poslední aktualizace: 5.8.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?