Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Bibi.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.02.2007 11:33

Radar jako radar?

Možno sa to bude zdať od veci ale....

Bibi 212.?.?.?

Radar?...chysta sa vojna.Putin realizuje návštevu po arabskych "puppet" krajinach /Saudi/. Pozvanie na návštevu mu referoval Saad Hariri, ktory okrem ineho žobral aj o niečo ine- uznanie nelegitimnej pro západnej vlády Fuada Sinoru v Libanone/ nepodarilo sa/.Asad /Syria/predtym navštivil Rusko /okrem ineho zistiť stav veci. Olmert bol v Rusku tiež šmírovať. Priblblý a manipulovaný Bush zohnal donátorov na pokračovanie vojny v Iraku /vraj na stabilizáciu nepokojov/a zasial semeno možnosti ďaľšej vojny tentoraz proti Iránu-/myšlienka robí svoje a ludia sa adaptuju aj ked nie vsetci v USA s tým suhlasia,,,mozno iba keby tak padla za obeť nejaka budova v ... alebo cudzia lietadlova vojnova lod v Golfskom zálive či Medditerraneane,,,alebo že by Tel Aviv? /tzv. vlastý gól ako tolko krát pred tým, na povzbudenie mužstva aby už konečne hralo - /black- ops/. Turkmenbaši zomrel dnes je tam iný "Baši".Irán zbrojí a kupuje zbrane protivzdušnej obrany od Rusov..Olmert navštevuje Turecko -vraj 5 miest štrajkuje proti jeho návšteve. Iran je obkolesený štatmi ktore sa snažia kontrolovať usa a sionisti, zo severu je to tentoraz aj Turkmensko,,nikto nevie ako sa zachova...zrejme zhovievavo k požiadavkám USA alebo opatrne bude klučkovať. Ale ako sa zachova Turecko to kazdy dufam vie,,,Maju slubenu ekonomicku podporu od Izraela okr. iného projekty-bude sa /vraj/budovať aj plyno, ropo, vodo- vod pod Stredozemným morom z X-Bajdžanu cez Turecko do okupavanej Palestíny tzv "Izraela".Ďaľši bod..velmi dôležitý -Putin sa vyjadril negatívne o imperialno dobyvatelskej hegemonickej politike USA a jej aplikovaní okrem ineho aj na Mideast.Podľa Iránskej televízie 400.000 židov z Izraela požiadalo o možnosť vycestovania do Kanady/Asi sa topi loď alebo je /bude/ na nej požiar/. A teraz "konečne"- RADAR - Trojský kôň..ochrana?..ciel?..provokácia?..zatiahnutie Európy do konfliktov, ktoré sa jej aj tak dotýkajú a budú mať pre ňu dôsledky aj bez tohto zariadenia? Sionistický šach mat?..alebo len šach?

128937

16.02.2007 11:38

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Tak to tu konečne máme!

Bibi 212.?.?.?

to je ale d..ilny nazor tento...pro sionisticky...Precitaj si neskomolenu historiu a uvidis ze vychodni zidia nemaju narok na zem kde nikto z ich predkov nikdy nezil.Navyse nie su ani semiti,,takze ani Netanjahu ani Perez ani Sharon..skoda casu na vysvetlovanie ,,

128938

03.03.2007 12:04

„Americký útok je základem naší existence“

Bibi

212.?.?.?

Bohuzial v poslednom liste smerovanom Bushovy /viď Al Jazeera/ AIPAC tvrdi nieco ine pravý opak ako uvádza tento članok. Ale neveril by som AIPAC.

129884

05.03.2007 12:16

„Americký útok je základem naší existence“

RE: Řekl bych že USA nakonec zaútočí

Bibi 212.?.?.?

Prečo likvidovať druhých len preto že su ineho vierovyznania?.Podceňovať ich a brať ich ako nie ludí,,? To môže byť z dvoch dôvodov /hlavných/.."Cítiť sa ako čosi viac" /sionizmus - nacizmus/. Alebo mať úplne nedostatočné skreslené informácie z masmédií made in Nova, TA3 CNN...atď....Potom je naozaj možné aj to napríklad čo spravil voj.Green, Cortez,,,atď s mladym Irackým dievčaťom a jeho rodinou. Žiadne výčitky, žiadne spätné väzby mysle a sebakontroly.. Takže len tolko o tých Vašich "zopár presných bombách".

130077

08.03.2007 10:29

Proč Rusy dráždí americký radar v Brdech?

RE: Prečo nie Slovensko

Bibi 212.?.?.?

Výborná otázka vskutku. Dá sa predpokladať že pre nasledovné dôvody:
1. Možnosť umiestnenia radaru a celá táto skutočnosť boli prehodnotené a odsúhlasené v tichosti už dávnejšie-/čas sa nešpecifikuje/.Teraz sa to predhodilo verejnosti na adaptáciu
2. Lebo Čechy majú velmi silnú tradiciu židovstva /silnejšiu ako na Slovensku/ a HLAVNE ochrany jeho záujmov - čiže/k/ aj záujmov sionistov a momentalne USA a Británie. Väzby ktoré tam existujú sú dôkladnejšie, hlbšie, kontrolovatelnejšie ako na Slovensku.
3.Blízkosť Prahy, letiska, Nemecka vytvára predpoklady väčšej flexibility v prípade potreby
4. Štáty pred radarom patria do sféry záujmov ale taktiež môžu v pripade potreby plniť funkciu tlmenia, alebo obetovania.
5. Je to tumor s metastázami s dobrou geograficko strategickou polohou
6. Kombinácie predošlých variantov

130396

13.03.2007 11:50

Tragedie tuctu ďábelských mužů

Tragedie tuctu ďábelských mužů

Bibi 212.?.?.?

Tragedie tuctu ďábelských mužů - dobrý článok žial, chyba veľa faktov ale to nevadí ako stručné zhrnutie to môže byt. Čo sa týka zámienky pre vojnu s Iránom tip by mohol byť Europa. O Izraelčanov sa už nikto nestará /aj ked je to zbožné prianie sionistov/ všetci sú toho presýtení. Jedine že by si urobili akesi veľke samoobetovanie svojich vlastných občanov by snáď pohlo svetovou mienkou.
Čo sa týka "nosenia turbanov" he he musím sa zasmiať, niekto asi veľa čital Alibabu alebo Sindibádové dobrodružstvá. Takže nosenie povedzme šatky u moslimov tzv Kaffia prešlo do islamu prostredníctvov vyznavačov talmudu, ktorí konvertovali na islám. Boli vzdelaní, vedeli písať a tak transformovali niektore tieto prvky do islamu. Treby však podotknúť že to neboli žiadny dnešný chazarskí-aschkenazi/turko mongolský kmeň/ ktorí si uzurpujú právo na Palestínu. Boli to semiti z Arabských kmeňov prípadne neskôr Sefardskí židia /arabsko iránsko kurdsko a ina zmiešanina/. Čo sa týka hidjabu -ženskej pokrývky na hlavu..ja osobne nie som za ale rešpektujem to tak ako ked chce niekto nosiť jarmulku...nech sa páči kolik je libo.

130699

13.03.2007 12:07

Tragedie tuctu ďábelských mužů

www.aljazeera.com

212.?.?.?

Tak to to je fakt zábavné:..Israel recalled its ambassador to El Salvador after he was found on the streets of the capital drunk and wearing only bondage gear, a foreign ministry official said on Monday.

According to Israel’s Maariv newspaper, police in the Salvadoran capital found Israeli ambassador, Tsuriel Rephael, on the streets two weeks ago. He was bound and gagged with sado-masochistic sex accessories.....

130701

14.03.2007 10:50

Tragedie tuctu ďábelských mužů

RE: Jak válčit s Íránem

Bibi 212.?.?.?

Sorry musím reagovať, Hassan Nasrallah sa asi dal dobrovolne k sionistom,,hmm,,to je ale zaujimavé. dobre možno ho prinútili..ale ako...? Nie nie..nebudem podpichovat Nasrallah pochadza z južného Libanonu, V predošlej vojne mu sionisti zabili syna.Ten chlap povedal je to hrozné ale teraz sa viem vcítit do pocitov rodín ktoré prišli o svoje deti. Ten človek nie je vedený zištnými dôvodmi že bojuje proti okupantom. Nie- to je niečo viac skúste uhádnuť čo asi.. ak si to však dokážete predstaviť. Bežný ludia sa až tak privelmi nestarajú či je niekto sunny alebo shia. Tieto rozdielnosti su však vnímané predovšetkým ako odlišný pohlad na dobu po Mohammedovi a samozrejme aj nejaké rozdiely v tradíciach a ich výročiach. V každom prípade však bežný moslimovia bez rozdielu na náboženský smer toleruju viacej ako by boli schopný tolerovať nejakých votrelcov. Čo sa týka kolaborácie s Izraelčanmi k tomu majú veľmi blízko maroniti /krestania/ ich rodinne klany napr..rodina Gemayelov. Dokonca niektorí v období občianskej vojny v Libanone navštevovali Izraelskú akadémiu. Kolaborácia prebiehala vtedy..a pokračuje dodnes. Maroniti by chcely mať tuto oblasť len pre seba a myslia si /alebo maju prislúbené/ ze to tak neskor bude. Z tohoto a aj iných dôvodov boli pri poslednej Izraelsko /Libanonsko- Hizballah/ vojne niektorí clenovia vlady Libanonu na strane Izraela..napr Fuad Siniora,, Saad Hariri..atd..Davali info a suradnice na bombardovanie centier a pozicií Hizballahu. Takže tak...Aj ked Siniora a niektorý su sunniti nie je možne generálne tvrdit že sunnis kolaboruju s Izraelom alebo že sympatizuju. Opak je pravdou. Ale tvrdiť že Zarqawi obvinil Hizballah z kolaboracie a ak aj tvrdil opierat sa o to ako o pravdu je smiešne. Hizballah je jedinou silou ktorej sa podarilo vyhnať Izraelčanov z nejakých teritórií nimi okupovaných.Mimo iného nie sú iba akousi vojenskou organizáciou,,ta tvorí iba časť, podporujú vzdelavanie, ubytovanie, zamestnanosť,finančne aj ináč. Ako inak?..ved sunny boli protežovaný dlho aj počas Osmanskej okupácie Mideastu.Maroniti boli zase velmi silne podporovaný Francuzmi ktorý boli kolonisti danej oblasti,,,takže každý smer ma svoje zložky, svoju armadu security/,,ked každy tak aj šíiti. Moslimský šííti su jedným z mála hnutí ktorý sa židovstva neboja. Skôr je to naopak a všetko býva používane proti nim. aj dočasná vlada v Iraku. Ber alebo neber...Neber budu sunny bere budete vy šiiti ale všetci vas budu nenavidieť..aj o toto tam ide. Ale ešte su tam aj Druzi, hovorí sa že maju dve tváre.neviem posúdiť pan Jumblat ma jednu ale tá je..

130788

20.03.2007 13:40

Carter a útočící hejno

RE: Israel Shamir pise stale lepe

Bibi 212.?.?.?

Takže len vlastne nazory, ziadne citaty, ziadny autori, vlastná metodika skúmania islamu,nazory a tvrdenia podlozené tvrdou pracou v o VLASTNOM výskume a "takých" ludi používate len ako pomôcku pri dokumentovaní vlastných zistení, vlastná metodika na skumanie islamu,judaizmu, krestanstva,,atd atd,,NA DOKAZOVANIE NEMATE NERVY A CAS. Clovece vy ste unikat, genius akeho tato zem asi este nenosila,,prepacte ale toto je uz naozaj privela. Že by tam boli aj rasisticke sklony?? nemyslim kvoli židom,,ale celkovo.ale nech sa paci dufam že v tej publikacii nebudu slova ako,,,nemam chut a čas to tu vysvetlovat a pod..
Ak ano aj tak dobre ,,,dnes moze vydat knihu ktokolvek,,,kto na to ma,,alebo si pozicia.
Pridám Vam jedno poznanie...zadarmo , gratis free,,,Arabi potrebuju slobodu, kaslu na Europu, Chcu svoju vieru, a zem,, a aj Svoje ,,SVOJE žabomyšie vojny... Čo chcu však Balkanski moslimani..to neviem,,,ale viem ze tak isto tí jednoduchý ludia chcu milovať svoje deti, tesit sa z rodiny a pracovať.
Kolko krat ste boli v Oriente?../.nemyslim na dovolenke niekde na pobreži Marmaris alebo Halikarnasos/. Arabi ...Ako poznate tých ludí ich mentalitu? boli ste v ich rodinach? Citali ste ich knihy? Poznáte ich výklad historie z ich starých pramenov a NIE IBA z kompilatu zvaneho STARÝ ZÁKON- kde pravdepodobne Achnaton je oznacovaný za Mojžiša a všetko je v rukach zlého krvilačného pomstychtivého boha Jahveho?. Debatovali ste s tými ludmi o ich nazoroch?. Debatovali ste so židmi - nesemitmi o ich sne?...o ich tužbach a planoch ? Kto sú to vlastne Európania taktiež Vy?,,Ja?..Izetbegovič? Ukrajinci?,,Germáni? Madari?,,Aškenazský zidia?

131275

23.03.2007 09:46

To je jaro!

Izrael Šamír

212.?.?.?

Ano, je to lepšie ako keby nič nenapísal. Treba však povedať priamo ak by on alebo vela iných neboli židia, bolo by to až také populárne? Určite Nie! skúste začať písať niečo podobné ako Ferko Mrkvička. Dôsledky si domyslíme. Šamír píše píše ale vela vecí vidí "talmudisticky" a sú tam aj dezinformácie.Pán Lilienthal je objektívnejší.
Teraz niečo o Palestíne zo štatistiky:

( Zrušeno. Anglický text. Diskuzními jazyky zde jsou čeština a slovenština. Pro texty v ostatních jazycích použijte laskavě odkaz nebo je přeložte. Editorka )

131508

23.03.2007 10:42

To je jaro!

RE: Izrael Šamír

Bibi 212.?.?.?

Tak to je škoda že ste to amputovali. Odkazy nepoužívam lebo chránim zdroje.

( Také mě to mrzelo, ale toto je český webzine. Pokud nechcete používat odkazy, pak zbývá jedině ten překlad. Editorka )

131513

27.03.2007 10:48

Proč uznává Los Angeles Times právo na existenci Izraele?

RE: Tak to je moc krasne napsano.

Bibi 212.?.?.?

Prepáčte Sid nechcem Vám brať Váš pohľad a názor. Ocenujem že sa ho držite. To že ste keen on z Iránskych žien to sa mi tiež pači na Vás lebo aj mňa vie očariť ich prirodzená krása ak práve nemajú založenu ninja masku.Rozdílek je v tom, že v žiadnom prípade neschvalulem zlikvidovať ako vy ich nazívate " mullahov".. aj ked ,,by to boli pekné iránske ženy?..asi nie..alebo aspon predtým sa tak trochu s nimi pohrať všakže. Mate niečo z vojaka Greena ktory znasilnil male dievča v Iraku a potom ho zavraždil.Čo vá s vedie k tomu pozerať na ostatných , ktorí maju svoje náboženstvo a tradicie radi a uctievaju ich, zbožnujú svoje rodiny a svojich sheikov aby ste ich nenávideli? Može to byť pocit že ste niečo viac?..že mate nejake predurčenie byť niečo viac?..Možno. Teraz "Váš Olmert a Izrael". Izrael robí chybu predovšetkým preto že vôbec existuje. Že existuje zločinmi, vraždami, útlakom, mučením, lsťou, založený a umelo udržiavaný "PATVAR" zvaný Izrael. Nafúknutá bublina plná jedovatého plynu. Keby som bol ja Olmert...asi by som to neprežil.ALe keby sa dali veci napraviť..bolo by vhodne vratit všetkých odkial prišli. Vojnových zločincov odsúdit rychlo a dať im čo si zaslúžia. Sionizmus zrušiť a zakázať ako zločinecký nacizmus, ponechať Neturei Karta. Chazari by ostali Chazarmi a všetci europsky Chazari by neboli židia ale europskymi Chazarmi. A hlavne Palestína by bola po desaťročiach späť v rukách ľudí ktorí ju majú už tisícročia a sú potomkami, Kanaáncov,Egypťanov, Chetitov, Churitov,Féničanov,Filistincov,Hebrejow /ale ozajstých a nie Chazarov/, Grékov, Rimanov,Arabov,Križiakov atď..Čiže dnešných utláčaných Palestínčanov.

131679

30.03.2007 10:30

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

Bibi 212.?.?.?

Na toto budem reagovať Sid. Reakcia je taká že čo sa mňa týka ja už viac nebudem reagovať na Vaše príspevky. Preberte si to ako chcete. Isté však je okrem iného aj to že tie Vaše príspevky sú nie privelmi duchaplne a možno povedať su skôr úbohé. Ani neviete ako ale stávate sa pomaly populárnym so svojím uzkoprsím pohladom na svet a na problémy Mideastu /Ste ako Ciciolina v talianskom parlamente, alebo ako skokan na lyžiach na OH v Montreale ..Eddy Edwards prezývaný ""Eagle""/.Vela ludí Vás neuráža ale snažia sa tzv " vysvetliť Vám o čo tu ide" lenže Vám sa opakujú sekvencie vo Vašej mysli a točite to stále dokola. Ďalej Vaša Extrémna triaška pri opisovaní orientalnych žien tiež hovorí za všetko. Zmýlily ste si portál,,,najprv sa chodte " vyblazniť niekde inde" možno potom príde úľava a budete schopný rozmýšľať trochu uvolnenejšie.Zbohom priateľu. Nepomôže ani zmena IP.

131878

30.03.2007 10:46

Irán znižuje svoje dolárové rezervy

Irán prestáva tvoriť ceny ropy v U. S. dolároch /29.03.2007/

Bibi 212.?.?.?

viď.
http://www.aljazeera.com/me.asp?service_ID=13020

Okrem iného včera sa na televíznej stanici Russia Today, objavila informácia že vojna proti Iránu by mohla priniesť Rusku: "desiatky bilónov dolárov". /Je to len hypotéza/ Ma to však svoju logiku. Vie niekto niečo viac? Nemyslím úsudky a logické uzávery, myslím na nejaký link.

131881

30.03.2007 11:50

Operace Bite je plánována na 6. dubna, varují ruské vojenské zdroje

Niečo o preniknutí/ nepreniknutí do teritoriálnych vôd Iránu

Bibi 212.?.?.?

Členenie teritórií výsostných vôd nie je zďaleka také jednoduché.
viď. pre tento prípad názorné metódy.
http://www.moonofalabama.org/2007/03/blairs_faked_bo_1.html

Čo sa týka máp
http://barrylando.com/?p=136
Aj ked:
Tí čo majú vojenskú službu za sebou,,a ašte si ju trochu pamätaju :- )musia potvrdiť že vojenské mapy sú trochu iné. Že by tam tých "chudákov" poslali len tak plus mínus päťsto metrov hore dole..len " jeď" a niečo prines ináč sa nevracaj? Tak sa nevrátili nič viac. Má snáď Irán prižmúriť oči len preto že to boli Angláni? Aj keď šlo o zjavnú provokáciu? A ak by nešlo tak potom že by to naozaj iba trochu poplietli?..Vojaci ríše ktorá si zakladá na tradíciách miešania kariet vo svetovej politike, ktorá živí množstvo tajných služieb operujúcich po celom svete? Vojaci velmoci ktorá bola dobrovolne zneužitá na vznik sionistického štátu? Anglicko /nie Británia/ ano tam, kde dodnes existujú zakopy "mocných" ktorí aj tam majú svoju dŕžavu? Ťažko tomu uveriť.//Alebo šli len tak na ryby a došiel im zdroj v GPS-ke? najväčšie kusy totiž žijú na hraniciach výsostných vôd. To za to stojí nie?//

131887

10.04.2007 09:41

Írán propustil zajaté Brity

RE: PĚKNÁ ŠAŠKÁRNA...pche

Bibi 212.?.?.?

>Pardon, ale mně to připadá jako autentické arabské
>chování. Opravdu platí jiný kraj, jiný mrav, a těžko
>můžete od Peršana čekat chování krále Artuše. To by
>člověk naopak čekal od hrdinných rytířů z Albionu, ale jak
>se zdá, nemají nejmenší problém se přizůsobit, a vyměnit
>čistý štít za pohodlí..

To je paradox,,hm vraj Artuš bol potomok Sarmatov ktorých tam zavliekli Rimania v rámci ich presídľovacej politiky na obranu proti divokým ostrovným kmeňom /Kelti,Škóti, Pikti? neviem presne/. Viete odkial Sarmati pochádzali? Bum a sme opäť v starej Persii.

132566

Ale ste sa to rozohnili Chazari. Bojíte sa o svoju existenciu v Palestíne?.To je pravda, Váš strach je opodstatnený. Tie dni keď Vaše nohy šliapu po Svätej zemi sa pomaly krátia a ako presýpacími hodinami je meraný čas Vašeho neospravedlniteľného záboru.Tie dni kedy Vašimi fekáliami znečisťujete a obrnenými švábmi devastujete Palestínu a otravujete okolité národy už pomaly končia. Hajde späť do stepí ruských a Európy, kde Vás už čakajú a vedia ako s Vami spolunažívať. Nemáte právo dýchať stredomorský vzduch. Ste kontinentálny národ zmiešaný z mnohých národov, ktorých ste oblbli tvrdením že ste dietky "Izraela" a vychádzal Vám. Povedal raz p Fedor Gál /popredný nikto/: parafrázujem: " byť židom v Prahe je byť uznávaný, byť niečím a byť na piedestále, byť však židom na Slovensku je hamba". Čo sa týka Prahy kladiem si otázku: "prečo nie? ked je niekto dobrý umelec, /myslím DOBRY a nie strkaný do popredia/, vedec adť." ale že by všetci? kde je priemer? a spodina? Nie nie všetci. Vačšina iba namyslení a zákerní ľudia. Well,It won´t take long.

132569

10.04.2007 15:19

Tady byl článek...

RE: RE:RE :RE ......bravo!

Bibi 212.?.?.?

>Aby si nezomrel uplne "hlupy", mala exkurzia: Druzi su jedina v
>izraeli zijuca etnia/minorita - izraelski statni obcania - ktori
>sluzia regularne v IDF (izrealske obranne sily).

>
>Okrem ineho: Druzi ≠ Araby [cool]
>
>klikni
>si!

Takže som si klikol, prečítal a vyšlo mi to čo bolo známe,Keď sa bavíme o Drúzoch bavíme sa o príslušníkoch žijucich na území troch štátov Syria, Libanon a Palestína. Je to religiózny smer založený bla bla bla. Otazka či sú Arabi či nie je mierne zavádzajúca. Odpoveď bude..tak ako Palestínčania, Libanonci a veľká časť Sýrčanov aj drúzsky religiozny smer ktorý uznávajú niektorí obyvatelia týchto krajin prezývaný Drúzi sú to potomkovia, Kanááncov,/Féničanov/, Chetitov, Churittov, (ozajstných) Hebrejow, Asýrčanov,Peržanov, Egypťanov, Arabov a križiakov,,a možno dnes na dnešných uzemiach okupovanej Palestíny z časti aj Chazarov /do akej miery si ich pripustili neviem ale neverím že príliš/. V každom prípade čo asi Drúzi môžu chcieť? Je to samostatnosť v ramci celej oblasti troch štátov.Týmto manipulujú a sú manipulovateľní presne tak ako maroniti v uvedených oblastiach.Tento známy fakt sa aj výdatne využíva k nestabilite v oblasti."Izraelčania" vždy radšej manipulujú ako priamo zasahujú. Rozdeľ a panuj, kde sa dvaja bijú tretí víťazi atď. Takto sa vlastne dostali až do Beyrutu v čase prvej Izraelsko - Libanonskej vojny. Využili rozbroje, nesúlad a nestabilitu. Teraz sa o to pokúšajú tiež lebo zistili že na priamy boj sú priveľký sráči/ leto 2006 the Second Israeli - Lebanonian war/.
Ešte tak deti, ženy, a popripade nukes / nuklearne zbrane/.

pozn.
Dnes následkom zvýšenej radiácie z dôsledku použitia urániom obohatených bômb v časti Haret Hreik /Horayk/ južný Bejrút v lete 2006 sa objavujú zvýšené počty karcinómu.
Vďaka Vám za všetko čo sadíte a treba sa pripraviť na to čo budete žať.

132589

12.04.2007 09:16

Tady byl článek...

RE: RE:RE :RE ......bravo!

Bibi 212.?.?.?

>Tak to bude zase vas omyl, ja hovoril tom clanku [smích]

Ach áno ospravedlňujem sa vytrhol som z kontextu myšlienku
>
>Jde o to, ze trodas dava nekolik odkazu jako dukaz, ze zide jsou,
>rekneme, nekorektni.

>
>No a v tom clanku nakonci clovek, ktereho se ten clanek tyka,
>clovek, ktery zastrelil male devcatko 17ti strelnymi ranami z
>utocne pusky ... ten clovek rika, ze NENI ZID, uznavam, ze araba
>jsem si vybajil, protoze pouzivaji arabstinu jako hlavni jazyk.

>
>Jako dukaz zidovskeho nelidstvi ten clanek rozhodne neslouzi
>dobre, ba naopak. Nechapu, co ma etnikum spolecneho s ozbrojenymi
>silami izraele (je to neco v tom smyslu, jako kdybyste rekl, ze
>na slovensku cikan znamena clovek co nepracuje). Je mozne, ze ti
>clenove onoho etnika, kteri pracuji pro ozbrojene sily Izraele,
>maji nejake vyhody. Ovsem tak tomu bude se vsemi obyvateli
>Izraele.
Apropó pokiaľ viem tak napríklad Drúzi oficiálne pôsobiaci v IDF majú trochu iné oblečenie ako ostatní. Napríklad aj obuv -teraz presne neviem ale myslím že ich "bagandže" sú hnedé. To však asi viete sám.Okrem toho, neviem či si niekto pri onom incidente všímal takéto veci.

>Pro jistotu si kliknete http://en.wikipedia.org/wiki/Druze .
>Uznavam ze wikipedia neni prilis spolehlivy zdroj, rozhodne je
>vsak spolehlivejsi, nez google.

áno to čo píšete o google je pravda.Váš link som si zbežne pozrel a môžem potvrdiť že je to iný zdroj informácií. Čo sa týka Drúzov mám tie informácie ktoré som napísal.

132714

21.05.2007 13:09

Z cest po Izraeli a Palestině

RE: Oslavy v Jeruzalémě? EU se zlobí!

Bibi 212.?.?.?

[velký smích]

135772

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Katalog Ikea nevyšel. Kvůli černochovi s číslem31.10.20 10:04 Neurčeno 0

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 5

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 1

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
23,38 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,47 Kč
100 japonských jenů
22,34 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 930,26 Kč
1 unce stříbra
552,84 Kč
Bitcoin
323 576,46 Kč

Poslední aktualizace: 31.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?