Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 87 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Gdosy, Míra S..

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

06.10.2008 23:21

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: To: semtex

Gdosy 195.?.?.?

Z čehož se dá usoudit, že národ, který odmítá vést války a zabíjet je národ zbabělců. Tomu říkám mistrovská dedukce, hodná nobelovky. Tudíž to berme tak, že člověk, ktrý rozstřílí vaši rodinu na mraky je ve vašich očích hrdina a obránce demokracie. Děkuji za váš názor, další důvod proč nenávidět Ameriku. Tohle zcestné vidění a nechutná arogance stupidních hrdlořezů snad už jednou pro vždy musí opustit civilizovaný svět. Ať si jej hlásají opice v USA, ale ať s tím jdou do prdel.....

172500

05.10.2008 17:34

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Gdosy 195.?.?.?

Protipožární opatření ve vysokopadlížních domech přímo počítají, s efektem komínu, a to je důvod proč je každá část výtahu od sebe oddělena betonovou přepážkou. Vaše vysvětlení je naprosto imbecilní, protože všechna vyšší patra v těchto panelácích jsou vzduchotěsná nelze i nich otevírat okna, jako u pantáty v kravíně. Vzduch nabylo odkud nasávat. Pokud ovšem nepředpokládáte že arabský terorista po nárazu z letadla vystoupil, a všechna okna v patrech pod požárem navytloukl svým plastovým nožíkem. Ovšem to by nakonec mohlo vysvětlit, jak se stalo, že mu z kapsy vypadl pas, který se našel v sutinách.

172374

04.10.2008 17:46

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Gdosy 195.?.?.?

Víte, za to když vy tu tvrdíte že třicet tun vysoce hořlavého "tekutého" paliva zůstane po rozlití na rovné podlaze nahromaděno na ploše padesáti metrů čtverečních, jeno proto aby to zapadlo do výpočtů nějakého pana architekta, můžete jít rovnou přednášet na VŠ nové fyzikální teorie vyvinuté za účelem pádu výškových budov v USA. To u nás v Čechách, by 29,9 tuny té kapaliny vyteklo tou dírou co tam Boeing udělal. Ale V usa je možné všechno. Pokud myslíte ony animace kde mezi podlažími prolétá ono letadélko o velikosti Cesny jenom aby se čirou náhodou nezakouslo do betonové podlahy, potom chápu vaše vysvělení. Ano máte posvátnou a ničím nedotčenou jedinečnou pravdu. Teroristé při plánování, kolem nosníků vytvořili nádrž na 30 tun vysoce hořlavého kerosinu. Tedy pardon, dvě nádrže. A tak dále, nuže směle, jen sem s těmi argumenty, ona se někde skulinka najde. Zakalení nevyšlo, nýty jsou nesmysl, kerosín je mrcha jedna o proti zájmům USA tekutý, a co přijde teď?????

172302

04.10.2008 15:58

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Gdosy 195.?.?.?

No asi se budete divit, ale rozhodně nemluvíte s pitomcem, a představa že se ocel zcela náhodně zakalí jedním zahřátím a politím vodou je nesmysl. Na to nestačí onu ocel polít, ale musíte ji ponořit do olejové lázně, jinak se kapalina vypaří tak rychle že nemá ani tu nejmenší šanci cokoliv ovlivnit. Takže se spíše zamyslete nad svým strojnickým vzděláním. Ostatně tuto prostou pravdu vám potvrdí každý obyčejný kovář. Nýty se právě pro způsob použití vyrábí velmi měkkého kovu, protože ocelový nýt by ste asi jenom těžko používal k spojení kovových částí. To je také důvod, proč má větší tepelnou roztažnost nežli tvrdá ocel. Jako strojař potom také víte, proč se při kování železa používá uhlí a nikoliv letecký benzín. Víte když strčíte kus železa do výhně tak vám za pár minut ten kus uhoří, jestli tohle dokážete s kýblem kerosinu, tak před váma smeknu. Já jenom jestli víte o jakých teplotách se tu bavíme, a kde se v tomto případě vyskytuje rozhodně mnohem větší žár. To jenom kdybyste nevěděl že u benzínu hoří pouze výpary.

172295

07.02.2008 09:14

Český tisk – vrchol bídy a utrpení

tse tse

Gdosy 195.?.?.?

No hezké jsou, ale nemají žádnou svobodu. Například v USA by každá z nich už mohla pracovat v pornoprůmyslu, který je v Íránu zakázaný. Je to absolutně nejohavnější způsob pošlapávání práva žen.

153562

06.02.2008 09:42

Těžké časy přicházejí

Přicházejí??

Gdosy 195.?.?.?

Spíš bych řekl že těžké časy se zhoršují. Nějak nám ta prohlášení našich politiků nedopadají. Ještě včera bylo Česko jediná supervelmoc, která jako jediná na této planetě ustojí všechny recese světa a dneska se dočítám jak US ekonomická data podlamují pražské burze kolena. Jak se stále nedá zastavit výprodej všeho harampádí jehož cena je utvářena spotřebytelským zájmem a pod. Inu, lež má krátké nohy. Ale na druhou stranu, když ji pravda předběhne, lze jen těžko určit kdo koho vlastně honí.

153439

25.01.2008 13:44

Války jsou nutné

RE: Ano i ne

Gdosy 195.?.?.?

Ale kdepak. Většina lidí se nebrání proto, že se s tímto obskurním systémem ztotožňuje. Oni nechtějí aby padl, ale aby se na principu okrádání a ohlupovíní mohli sami podílet. Jejich jediná vize je být nahoře a proto nepodřežou větev, na níž se systém pohupuje. Vše počíná u slůvek "já chci" a končí tvrzením "co je mi potom?". Vůbec nepoužívejte pojem logika nebo myšlení. Hovoříte o stádu s jedinou vizí a tím je koryto. Tohle jsem napsal na WM. Pokud řeknete lidem, že na palubě nějakého letadla se ihned po startu bude rozdávat šek na dvacet milionů, ale je velmi pravděpodobné že letadlo spadne, bede tento let do posledního místečka obsazen a ještě vám lidé zaplatí za letenku desetinásobek. Prot si zasloužíme to co máme. Krutost a bezohlednost.

152642

07.11.2007 18:44

Americké děti blbější než necky

RE: Nesouhlas

Gdosy 195.?.?.?

Prirozeně máte pravdu a to ve všem. Důležité je jak poukazujete na špatné školství v ČR. Tento zůsob uvažování rozšířený hlavně v USA je naprosto unikátní. Neboť přímo upozorňuje na nutnost šíření demokracie a vzdělanosti na všechny světové strany. Je celkem přirozené že v ČR musí být nízká vzdělanost, neboť je to zjevné z otevřeného nesouhlasu s budováním radaru. Tady už bych přikročil k ráznému řešení. Nějaký ten letecký nálet a zničení důležitých částí infrastruktury i s okolo postávajícím neřádstvem. Jistě že pokud právě Vy studujete v USA, je celkem jasné že se jedná o nejlepší, nejdokonalejší a naprosto fenomenální školství, díky němuž získáte patřičný společenský nadhled a ty správné ideály pro šíření svoUSbody. Kdepak v ČR!! Tam si studenti všechno opisují ze stránek US mládeže, která ví naprosto vše a to hned třikrát. Myslím pro případ ztráty dat.
Hmm.

A i tohle spáchal internet.

146657

18.08.2007 13:46

Konec právního státu

RE: Konec právního státu.

195.?.?.?

Je to moc hezké. Kdo čte pozorně, ten si všimne jak se lidé počínají probouzet. Ono je důležité vidět kam naše skutky vedou. Nestačí jen křičet a házet kameny nebo cinkat na náměstí. To mnohem důležitější je, komu že to vlastně otevíráme dveře. Lidé jenž cítí nepsravedlnost, musí nejprve sjednotit myšlenku pro čas budoucí a teprve pak má smysl o nápravu usilovat. Zatím nás naše touha vede vždy jen na protější břeh téže řeky a tak vždy nakonec skončíme tam kde začínáme. Ale lidé to již chápou a vědí, kde se oni vychcaní neřádi ukrývají a čekají na svojí příležitost. Pro nás je dobré že hospodářství krachuje dostatečně rychle a tak se snad otevřeného projevu nespokojenosti lidí dočkáme dříve než za dalších čtyřicet let. Bohužel tu není žádná nosná myšlenka pro lepší uspořádání společnosti. Opět to schytáme nějakým -ismem. Nejprve opravdu musíme vyřvat do všech světových stran, že jsme lidé. Zaprvé, zadruhé i zatřetí. A cokoliv jiného nežli práva jedince nesmí vést k utváření norem společnosti. Každý musí sám za sebe vystupovat, a sám za sebe nést následky. Každá myšlenka musí mít původce, jenž je schopen ji obhájit.

142001

13.08.2007 20:13

Z Wikipedie je mi špatně

RE: O čo ide Wikipédii?

Gdosy 195.?.?.?

Několikrát jsem se pokoušel najít na wikipedii info, ale je to totální brak. Vůbec nestojí za to na ní cokoliv hledat. Obsahuje převážně to co sama tak trefně nazývá pahýl, a na nic víc se nikdy nezmůže. Je pozoruhodné že cenzurovány jsou pouze články odpovídající mentální úrovni pětiletého dítěte, jemuž tatínek sebral oblíbenou hračku. Jakkoliv odborný článek nedokáží její administrátoři posoudit a tak se tam vrší jeden blud vedle druhého. Původní myšlenka snad byla dobrá, ovšem to by se jí musel ujmout někdo s rozpoznávací schopností alespoň na úrovni chameleona. Spíše se divím že se tím je ochoten někdo vůbec zabývat. Na netu je doposud dost možností získávat informace od skutečných odborníků a podobné experimenty nechat dětem na hraní. Pro člověka je nutné vědět kde je hranice pod níž může ve své pozornosti zajít. Protože tím že svůj čas věnujete posuzování takovéhoto braku, mu jen napomáháte se udržet při životě. Wikipedia není a nikdy nebude zdrojem solidních informací. Je to zájmová a čistě účelová záležitost.

141670

10.08.2007 17:50

Strýčku Same, tvůj bankéř chce s tebou mluvit. Hned!

Hm, hm.

Gdosy 195.?.?.?

Když člověk pozoruje tohle pomatené dění, vskutku dojde k několika zásadním otázkám. Ale což pokud v USA nejsou až tak velcí idioti, jak se na první pohled zdá. Co když se tu (a to je více než jisté) hraje ošklivá hra na schovávanou. Všechna tato veřejná prohlášení jsou jen divadélko pro širokou veřejnost a mají navodit stav všeobecného akceptování nutnosti. Ať už je to válka či hospodářská opatření. Jen úplný zoufalec by si mohl myslet že v pozadí těchto kroků se neodehrává mnohem zásadnější diplomatické jednání.
USA se dostává do recese a Čína je s ním svázána velkou zásobou dolaru. To jsou zásadní informace. Ovšem vzájemné vyhrožování nemusí vůbec znamenat vzájemné nepřátelství.
Rusko USA ohrožuje produkcí nerostných surovin, a to je zatraceně velký důvod k válce. Ovšem v tom případě tu existuje pravděpodobná koalice Ruska, Číny a možná Indie. Proti takové síle se bojovat nedá. Potom se rýsuje možnost uzavření dohody, jenž částečně ochrání čínský majetek a zajistí i do budoucna odbyt čínského zboží. V tom případě napadne USA Rusko s tichou nebo veřejnou podporou Číny. Ze stejného důvodu budou a nebo již jsou napadeny státy produkující ropu, čímž bude ochromena schopnost Evropy se bránit a přijmout opatření pro ochranu vlastních zájmů. Vzhledem k následkům takovéhoto procesu, bude USA nuceno na vlastním území přijmout velmi tvrdá opatření, jenž zajistí chod společnosti v čase útoku, kdy by pád měny naprosto zdecimoval společnost. Sem potom spadá i budování radaru a pod.
Nikdy bych si nebyl jistý tím, že se politici budou chovat rozvážně. Celé to může a patrně skončí katastrofou. Tady by se hodilo velmi naléhavě provolat "ne-nechme se překvapit".

141533

07.08.2007 22:52

Otrokářský systém vrcholí

RE: To je narez

Gdosy 195.?.?.?

Takovou snůšku píčovin už sem dlouho nečet. Proboha kam na tu propagandu chodíte?

141322

27.07.2007 18:42

Zrušení víz do USA? Pro koho a k čemu?

RE: Kral se asi spatne vyspal

195.?.?.?

Juliane stačí přečíst dvě věty a je tam Leho jak vyšitej. Takž drahý Leho ať si to ty či nikoliv, opět jsi neprorazil. [chechtot]

140641

25.07.2007 16:05

Jak se píše rasistický článek

RE: Tak teda nevim

Gdosy 195.?.?.?

Se všemi názory jenž tu píšete naprosto souhlasím a chápu že je nutné věci správně pojmenovat. Jenom prosím, ať už je to jakkoliv, nevracejte se nikdy zpátky do Čech. Pitomců kteří nám romské spoluobčany hodlají nastěhovat do našich bytů je tu i bez toho mraky. Vy o češích nic nevíte, ale haldu pomluv jenž tu na ně snášíte patrně chápete jako projev svobodného názoru. Takže zatímco češi jsou banda sedláků a negramotů z Nemanic, cikáni, ukrajinci, rumuni a podobní nám sem jezdí ukázovat princip té správné západní demokracie. Tedy nic nedělej, ničeho si nevšímej a hlavně nekřič když tě podřezávají. To je ona západní demokracie o níž kážete? Strčte si ji do prdele a pokud možno ještě hloubš!!!!
Soudím že zápach na půl města a haldy odpadků na ulicích jsou naprosto nepřijatelné pro každou slušnou společnost. Soudím že když vám děti po celý rok tahají ze školy vši, je to nepřijatelné pro každou slušnou společnost. Soudím že to čím opovrhujete a posměšně nazýváte práce, je služba člověka pro člověka. Tedy nikoliv ty makej a já tě okradu, ale budeme makat oba a pak se rozdělíme. Že tomu na západě nerozumí se nedivím. Ono je vždycky lepší věřit, že za chudobu a mizerné životní podmínky si může každý sám. Ostatně to je důvod proč je oslavován každý komu práce smrdí. Ale nebojte mnozí naši spoluobčané už princip demokracie chápou a to i přesto že v současnosti už v čechách nežijí. Nakrást a zdrhnout do země svobody, kde na ně zákony nemůžou. Ne do Ruska ani nikam do bývalého východního bloku. Skutečně zdrhají na opačnou stranu. Nic vám to neříká? Asi ne. Vždyť ta demo-kracie je jenom v USA a Kanadě!

140443

25.07.2007 13:31

Je NWO „židovskou“ záležitostí?

RE: dobré shrnutí situace

Gdosy 195.?.?.?

Mluvíte o pochopení cesty a protože jde o veřejné fórum je nutné říci, že mnoho cest vede k témuž cíly. Vědomí obsahuje obě polohy, které jsou obsaženy v prvotní příčině. Je tedy absolutně vším a zároveň absolutně ničím. Druhá poloha je předmětným základem pro buddhismus. První poloha je základem pro vědecké chápání principů.
Záleží na tom, kterým směrem se díváme. Pokud se díváme k počátku, vidíme čisté a bezobsažné vědomí. Pokud hledíme na druhou stranu, pak vidíme totéž jen s tím rozdílem že obnovíme jednotu spojením všech jejích původních částí.
Vědomí je to co je božské v realitě oddělenosti. To co chceme je nastolení původní jednoty. Ať se tedy vydáme vpravo nebo vlevo pokaždé jdeme týmž směrem.
To je to co buddhisté nechápou. Utrpení se nerodí z následků uvědomnění si, ale z nevědomosti. Cesta o níž je řeč, nám dává neopakovatelnou možnost zažít sám sebe. Tedy svojí božskou přirozenost. Mohl by to být jeden nekonečný zázrak života, pokud by se na něj nepřisálo bezpočet parazitů, jimž není stydno užívat lidské tvořivosti k vlastnímu prospěchu a zotročování. Svůj vlastní hnus prodávají jako smysl života a pronásledují svobodu ducha. Ale budoucnost jim nepatří. Oni to vědí a tak kolem sebe kopou. Ale už brzo dokopou.

140434

25.07.2007 11:36

Je NWO „židovskou“ záležitostí?

RE: dobré shrnutí situace

Gdosy 195.?.?.?

Naše zodpovědnost za vše je poněkud nadnesená. Nemyslíte? To co je důležité je stav v němž si vše uvědomujeme. Potud se totiž můžeme rozhodnout co chceme a co nikoliv. Vědomí je absolutní v obou polohách a popsat tento stav není dost dobře možné. Ovšem proto je vědomí to co je Bůh a zároveň to co je člověk, nebo jakákoliv jiná forma života či bytí. To jistě víte. Stejně tak je logické že pokud existujeme uvnitř čehosi, pak nemůžeme být tak nějak vedle. Naučil jsem se o těchto věcech nemluvit, protože si je lidé už brzo sami uvědomí.
Máme možnost měnit prostor v němž existujeme. To je přesná definice. Vše je záležitost volby. K tomu nám byl dán tvůrčí princip, skrze nějž realitu poznáváme a definujeme její vlastnosti. Tedy každý se sám za sebe rozhoduje, jak velkou část vědomí, Boha v sobě nese. Vědomí nemůžeme změnit, můžeme si pouze uvědomit jeho větší nebo menší část.

140427

25.07.2007 11:15

Je NWO „židovskou“ záležitostí?

RE: dobré shrnutí situace

Gdosy 195.?.?.?

Když se člověk prokouše vším tím co zamýšlíte a jak to píšete, pak to kupodivu dává smysl. Jen se prosím odnaučte podsouvat lidem, že jste jediný vědoucí, a tudíž je musíte poučit. Zlatý věk vytvořil několik informačních struktur, z nichž až do současnosti čerpáme své vědění. Slova jen určují v jaké podobě se představa má realizovat. Pokud tedy posuzujeme náboženství, vědu, je dobré si uvědomit, co je základem pro uvědomění principu. A že mnoho cest vede k témuž cíly. Docela chápu že to považujete za složité a vězte že jste se principem slov neprokousával sám. Ale teprve když slova přestanou existovat, zrodí se pravda. Otázka je, jak ji popsat beze slov. Stejně tak jako nelze popsat to co je beztvaré a bezbarvé, nelze popsat ani to co je mimo rámec projevené reality. Člověk může popsat cestu, ale nikoliv to co si lze pouze uvědomit. Proto se musíme vrátit do výchozího bodu. Tedy před zánik Atlantis. Ostatně právě o tom se v souvislost s koncem věku hovoří. Tedy pakliže se tak stane, bude možné pravdu lidem ukázat. Do té doby je možné popisovat pouze cestu. A tak se dívejme a přemýšlejme o tom co nastává.

140424

25.07.2007 09:53

Je NWO „židovskou“ záležitostí?

RE: dobré shrnutí situace

Gdosy 195.?.?.?

Nevím dost dobře o co v této diskuzy jde. Poznání je ona část cesty jenž se stala podstatou trestu. Vědomí je prostor. Nikoliv náš vlastní aby jej člověk mohl smazat, či jakkoliv změnit. Je to totéž jako změnit Boha. Prostě to nejde. Imhotep se zrodil po zániku Ta-nátry v čase kdy člověk ztratil přímí kontakt s vědomím jako absolutní hodnotou. Tehdy se také zrodila individualita. Vstoupil na cestu hmoty a jeho myls pracuje jen s omezeným vnímáním. Ve své podstatě víme jen tolik, kolik si dokážeme představit. Magie jenž byla v Egyptě provozována byla třetí částí cesty postavené na vědění. Vycházela z hmoty a chápání principů. Jenže jej člověk jako ostatně vždy a vše zneužil k prosazování osobních zájmů a proto i tato poněkud omezená možnost nakonec zanikla. Vědomí je božská přirozenost. Je vlastně zrcadlem které odráží vše cokoliv si chceme, ale také máme uvědomit. Nebo naopak, cokoliv v něm nezanechává svůj obraz si nejsme schopni uvědomit a tudíž ani poznat. Takto člověk přišel o své schopnosti z doby před zánikem Atlantis. Stejně tak jako o schopnosti z počátku současného věku. Je marné se pokoušet popsat realitu tím co máme, protože nemáme nic.
Pokud jak tvrdíte máte prožitek Boha pak víte že vědomí a Bůh je jedno a totéž a pak chápete i princip nalezení klíče ke ztaceným schopnostem o němž se hovoří a také víte kam se ztratila rajská zahrada, a víte co za několik let nastane v souvislosti s branou k níž se blížíme a také proč se v současnosti politici chovají jako idioti a co že to má na území Iráku ležet a proč byl doopravdy napaden a na co se v současnosti čeká. Ale také proč radar zrovna v Čechách atd. Takže to zkuste popsat a třeba si někdy pokecáme.

140413

24.07.2007 22:44

Je NWO „židovskou“ záležitostí?

RE: dobré shrnutí situace

Gdosy 195.?.?.?

Zničení vědomí? Dost možná něco jako druhá verze zrození z mrtvého králíka. Když ta první neklapne, můžeme použít zrcadlo v němž se věci dějí obráceně. Jenom nevím jak si bez vědomí uvědomit že vědomí přestalo existovat? Tedy co vlastně stvořím tím, že ze stvořeného utvořím svou vlastní náhradní realitu postavenou na existenci reality jako takové. Co zemřelo pokud králík nikdy neexistoval. Naše vlastní mysl? Smrt je tedy defekt prostoru v němž se všechny alternativy rovnají počtu použitých částí a tedy je nevyhnutelná vzhledem ke skutečnosti, že smrt je částí prožité reality. Nezemřu protože o tom nevím? A co potom v oné nesmrti bude představovat smysl zrození jako takového. Vtip pomateného stvořitele jenž zabloudil k experimentu zvanému člověk. Chyba se již ukázala v plné míře. Teď už stačí si pravdu dostatečně uvědomit a odejít do nebytí. Přeji šťastnou cestu. [chechtot]

140386

22.07.2007 15:10

Cizí protiraketová základna v Česku?

RE: Radar jako prase. Aneb Věra Chytilová v ráži

Gdosy 195.?.?.?

Moc hezky řečeno, jenom bych provedl malou úpravu. Máte kamarádku které důvěřujete. Ona je silná a byla bohatá. Tak se nebojíte občas ji dát k hlídání svoje dítě. Jenže netušíte že vaší kamarádce dochází prašule a proto se chce zmocnit majetku svého ještě bohatšího a silnějšího souseda. Proto použije vaše dítě, jenž podřízne a pohodí někde na sousodově pozemku. Pokračování už známe všichni. Lidé hnutí soucitem se na souseda vrhnou, do toho novináři...... Tak. Tohle znění odpovídá realitě. Určetě se vám taky líbí!!?? [smích]

140234

22.07.2007 00:16

Je NWO „židovskou“ záležitostí?

RE: Lamentace neschopných

Gdosy 195.?.?.?

Vijta chtěl naznačit, že zatímco někteří se rodí s právem na vlastnictví planety, ti ostatní jsou jen úslužná lůza vhodná na práci. Proč? Protože je jich moc? Protože se nenarodili na správném místě? Ve správné rodině? Nevylízali tu správnou prdel? Hnusí se jim okrádat ty jenž mají rádi? Kdepak! Oni jsou totiž hloupí a neschopní. Jinak by přece byl každý miliardář! Každý by přece mohl těžit v deštných pralesech, plundrovat oceány a prodávat lidem jejich vlastní existenci. Ještě že to alespoň někoho napadlo! Už jsem si málem připadal jako blbec. [překvapení]

140207

17.07.2007 18:51

Rusko nabízí Americe svůj nejlepší radar

RE: Ovšemže:

Gdosy 195.?.?.?

Já člověk si myslím, že cesta vede přes dohodu s Íránem. Co kdyby nějaký idiot z naší slavné vlády zvednul prdel a zajel se do Íránu domluvit na vzájemném neútočení. Vsadím se, že by podobnou dohodu na rozdíl od USA, Írán okamžitě podepsal. Jenže to nejde, oni jsou zde jakési mocenské zájmy a tak se nemůžeme chovat jako suveréní stát. Musíme věřit USA, že pokud dojde k válce, napadne Írán zcela logicky ČR, protože má nejmenší výzbroj, a logicky mu může nejméně uškodit. A teprve potom se začne zabývat státy jako je Francie a Německo. Přirozeně to vše bez účasti Ruska, protože je Írán taková supervelmoc, že si to může rozdat s celou planetou.
Já obdivuji soudruhy, kteří tuhle posranou propagandu ještě stále žerou. Pokud mám správné informace, a jsem si jistý že mám, obsahuje radar technologie, o nichž se oficiálně nemluví. Rusko proto vůbec nepřipustí jeho zpuštění, takže jde pouze o to se dohodnout, kdy bude náš stát smeten ze zemského povrchu, protože to slouží zájmům USA. Všichni ti superhrdinové infikovaní brakovou filmotékou ještě pořád nechápou, že na jejích odpaření se, stačí jediná jaderná hlavice. A že jich na této planetě máme požehnaně. Proto je naším svrchovaným zájmem ze sebe nedělat terč, v zájmu jakékoliv velmoci. Pokud mají zájem, mohou předvést svoje hrdinství přímo a netehat do svých skurvených intrik národy, které jsou díky své poloze první na ráně. A přitom stále platí, že se tu dohaduje Rusko s USA, tedy nikoliv ony státy, kvůli nimž má být údajně radar postaven. Takže USA se rozhodlo, že kdoví koho to vlastně arabové ohrožují a tak rozmlátí celou planetu.
A co se týká důvodu k obavám, pak je logické, spolu s radarem vybudovat protiatomové kryty pro případ napadení, vytvářet záchrané systémy atd. Už tady někdo o něčem podobném slyšel? Ne, ono to není potřeba, do budoucnosti se s náma totiž nepočítá.

139931

13.07.2007 08:44

Státní Stádní teror pokračuje

A co z toho?

Gdosy 195.?.?.?

Všechno je to jako jedna velká hra. Na jedné straně jsou nemocní mocní, a na druhé straně ona masa lidí, jenž je nutné udržet pod kontrolou. Následkem všech těchto akcí bude úplný zákaz domácích chovů. Tedy vyhlazení všech reprodukovatelných druhů. Toto je základní položka jak dostat lidstvo pod absolutní kontrolu. Postupem času se pandemie přesune na rostliny a pak určitě i na lidi. Problém je, že v této hře už vůbec nejde o peníze. Alespoň nikoliv z pozice zisku. Peníze slouží jako jeden z nástrojů ovládání. Ti jenž mají moc, si jich natisknou tolik, kolik potřebují. Stejně tak jim dodají jakoukoliv virtuální hodnotu.
Dnes už nikomu nepomůže pokud nebude nakupovat geneticky modifikované druhy p-otravy. Něco se jíst musí a na tom je celá tahle hra postavena.
Ale můžeme si za to sami. Držet hubu a krok je totéž jako pomáhat. A dokud spoluutváříme jejich svět, do té doby jsme nástroje jejich vůle. Právě díky nám jsou tím čím chtějí být. A tak pochodujme a moc se nedivme. Každý touží jen po tom, aby se mohl zařadit do kasty vyvolených. Jenže samotná touha jej tam nedostane a počet míst je stále omezenější.
Když se rozhlédnu kolem sebe, je jasné že to nemá smysl. Stačí mít balíček bankovek a mohu si s lidmi dělat cokoliv se mi zachce. Hůř už člověk dopadnout nemohl.

139656

07.07.2007 16:31

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

RE: Dnes rano...

Gdosy 195.?.?.?

No tak Side???

A na co tento národ reagoval například tímhle:

V dávné minulosti předkládal národ vyvolených svému Bohu oběti. Jejich smyslem bylo, uctít jej ve smyslu základních hodnot existence. Tedy, aby Bůh žehnal tomu, co je pro člověka důležité.
Člověk vlastnil například zvíře, ale aby neupřednostnil potřebu před Bohem, musel nejprve přinést oběť a teprve potom uspokojit sám sebe.
Obřad uctívání zprostředkovávala skupina kněží, vyvolených Bohem. Levité. Těch jenž musí dodržovat princip jak tělesné tak duchovní čistoty, aby mohli předstoupit před tvář boží. Nikdo jiný oběti předkládat nemohl.
Tedy teprve převzetím zvířete touto skupinou kněží, se z něj stávala oběť. Této oběti se již nesměl žádný člověk dotknout, aby ji neznesvětil, a aby nevzal z toho, co je určeno Bohu, čímž by upadl do věčného zatracení.
Pře dvěma tisíci let, přišel Ježíš.....
Pak přišli pokrytci. Aby se člověk od moci a nadvlády neosvobodil, bylo nutné přizpůsobit dogma tomuto novému učení. Tak vznikl Nový zákon. Všechny svobodné a nepřizpůsobivé větve nového učení byly systematicky odřezávány a umlčovány. Postupně do něj byly vkládány odkazy na Starý zákon, a výroky jenž vedli k uchování moci vyvolených. „Odevzdej prachy tomu, kdo ti je dal“ a pod.
Dalším důležitým krokem bylo uvalení klatby. Tak aby nikdo netušil, že se staví proti Bohu a současně to činil dobrovolně. Tak se zrodil krok jedna i dvě. Krok jedna je křest. Přijetí otroctví.
Krok dvě je zneuctění oběti.
Ať už sám za sebe, nebo činem svých vrahů, stal se Ježíš obětí. Jeho tělo bylo odevzdáno Bohu a tím se stalo nedotknutelným. Proto je součástí bohoslužeb přijímání podobojí. Tím je znesvěcena Ježíšova oběť, a ten kdo ji přijímá se stává prokletým. Tj. zatraceným v očích Boha. Vztahuje ruku na to co je odevzdáno Bohu. Pokud jste tedy někdy přijali podobojí, vězte, že jste dle židovské tradice, jenž je ve smyslu Ježíšova odkazu, že přišel potvrdit zákony otců, tj. Starý zákon, nedotknutelná, vyvrženci. Stali jste se zatracení a nemůžete předstoupit před tvář Boha, jehož jste urazili znesvěcením.

Toto je ona znesvěcující ohavnost na místě svatém. Proč se židé museli dopustit takové zrůdnosti? Z mého pohledu se o lásku k bližnímu nejedná. A tím to teprve začalo.
Side takto se chovají jen totální magoři, víte.

139320

Každý člověk má ze své přirozenosti vymezen prostor existence. V něm se nalézají všechny potřeby spojené s uchováním života. Je to jídlo, pití, domov, ale též práce pro společnost k níž náleží. Základem pro zotročení je mu tento prostor ukrást. Donutit jej, aby tento prostor mohl obývat jen za předpokladu, že uctívá zákony vyvolených. Pokud se proti nim postaví, je mu tento prostor odejmut. Takto je naše společnost držena pod kontrolou vyvolených. Za to žádné peníze nemohou. Můžeme si za to sami. Tím že jim dovolíme si tento prostor přivlastnit.
Musíme si od nich tento prostor kupovat. Platit za to, že je nám dovoleno existovat. Nedostáváme mzdu za svoji práci. Mzdu za níž si můžeme zpříjemnit život. Dostávéme mzdu na svůj prostor. To jest tolik, aby si každý mohl koupit svůj vlastní život. A pak ještě jakýsi bonus na dobrovolné otroctví. Abychom si mohli koupit pohled do světa vyvolených. Abychom mohli snít a závidět. Aby se z nás stali stejné zrůdy jako jsou oni. Jen s tím rozdílem, že my jsme ti na druhé straně. Proto nedokážem zničit jejich svět. Je to svět našich snů. Třeseme se jako ratlíci, jen abychom se do tohoto světa dostali. Aby si nás vyvolení všimli a dovolili nám mezi ně vstoupit. Žít tam, odkud se nemusíme dívat na utrpení druhých.
I řekne Bůh dosti bylo světla, a nastane tma. Nebude však již nikdo, kdo by jeho slova zapsal.

139288

14.06.2007 12:57

Putinova cenzurovaná tisková konference

Kdo chce kam?

Gdosy 195.?.?.?

Kapitalismus je mrtvá zóna. To dnes dochází i jeho skalním příznivcům. Kamkoliv vstoupí, degraduje veškeré hodnoty na nulu. Jediné ospravedlnění jenž zná, jsou vyvolení. Pokud mezi ně nepatříš, nejsi člověk. Ať už je to kultura, vztahy, práce, sociální struktura, všechno je podřízeno moci peněz a zacíleno k podpoře několika málo jedinců, držících prostředky potřebné pro samotnou lidskou existenci. Takto je ovládají a takto jim vnucují svojí vůli.
V okamžiku, kdy vznikne prostor, lidé počnou z tohoto sevření unikat. Tento prostor se utvořil na konci studené války. Proto je nutné znovu postavit lidi proti lidem. Tak, aby se navzájem ohrožovali a nemohli uniknout ven z klece. Tady už nejde ani tak o to, jestli tím USA něco získá. Jde jen o dostatečně pevné stěny vězení, aby si vyvolení mohli nadále dělat cokoliv uznají za vhodné. Zatímco tu plebs pobíhá po lese a míří na sebe samopalem, pánům tečou tučné zisky z prodeje zbraní, jimiž se plebs navzájem ohrožuje a proto potřebuje, aby jim někdo zbraně vyráběl a prodával. Proto je celá zahraniční politika USA postavena na veřejném a skrytém exportu zbraňových systémů. Teď do něj bude zavlečena i ČR. Je to jenom jeden velkej hnus.

137501

08.06.2007 09:09

První místo v řiťolezectví?

RE: Vedle jako ta jedle

Gdosy 195.?.?.?

Máte přirozeně pravdu. Jedná se o naprosto "normální" spolupráci, dvou surénních států.
Soused od naproti má krám. Vám to nevadí, ale majitel sousedního domu je z toho na prášky. Tak mu pronajmete část své zahrady, odkud bude po zákaznících vašeho souseda házet kameny.
Jde o "přirozenou" spolupráci, ale "jak a pro koho". Normální člověk to neudělá. Ten totiž řekne: máš problém? Tak si ho vyřiď s tím koho se týká, a netahej do toho ostatní!! Jedna moudrost říká: když všichni smrdí stejně, nikdo to necítí. Proto se psi vyválí v každém hovně které najdou. Mají to v genech po svých předcích. Má to však háček. Vlci tím neřeší otázku náležitosti ka smečce, ale otázku jídelníčku. Proto je totální hovadina, aby se váleli ve lvích hovnech. Ostatní zvěř totiž neutíká jen před vlky, ale také před lvi. Paradoxně by se tak mohlo stát, že zatímco lev se nažere, protože se vyválel ve správném hovně, vlci pojdou hlady. Oni totiž nikdy nesmí zapomínat, že nejsou lvi, ale vlci.

137179

07.06.2007 08:54

První místo v řiťolezectví?

RE: To je ale pí..

Gdosy 195.?.?.?

A ještě tohle. Tenhle stát, má za sebou bezpočet špatných zkušenosí, jenž mají sopjitost právě se zájmy mocnějších sousedů. Vždy nám bylo vnucováno jak žít, a co si myslet. Když se v epoše nekonečného lokajství zrodilo okénko ukazující alespoň kousíček svobody a práva na sebeurčení, přijdou "lidé" jako Parkanová, a celý národ táhnou zpátky do časů studené války. Znovu si máme utvořit nesmiřitelné nepřátele, tentokrát na opačné straně, a znovu máme hajlovat v zájmu něčí pomazané hlavy. Je to horší než zlá noční můra.
Jenže.. vážená paní, není to tenhle národ, jenž se rozhodl že nedokáže vyrábět auta. Dokonce si dokážeme vypěstovat brambory a vepřové k nedělnímu obědu. Není to tenhle národ, jenž se rozhodl že nedovede vyrábět pivo, elektřinu, hračky pro děti, jogurty a kdo ví co ještě. Je to vaše nekonečná a bezedná chamtivost, která z nás udělal neschopné poskoky mezinárodních firem. Namísto plitického, jste Čechy zatáhli do ekonomického otroctví. Ale nezapomeňte, že i v té nejšpinavější putice, nakonec musíte zaplatit účet.

137098

07.06.2007 08:29

První místo v řiťolezectví?

To je ale pí..

Gdosy 195.?.?.?

Parkanová znovu za sto bodů. V rozhovoru pro ČT prohlásila, že kdo je proti radaru, schvaloval okupaci v roce 1968. Je skutečně nechutné jak ty "....." kopou do vlastního národa a nemají ani kapku studu. Vůbec nechápu jak paní Parkanová přišla na to, že tyhle kokotiny má někdo poslouchat. Lidé údajně nechtějí slyšet rozumné argumenty. Při návštěvách v dotyčné oblasti, "ji lidé nechtěli pustit ke slovu" a dokonce "dávali najevo emoce". To byl také důvod k napsání oné skladby. Šlo o vyjádření "emocí proti emocím".
Musíme se smířit s tím, že moc táhne parazity s IQ pod úrovní vyschlého bodláku. Nic nevyplodí, ale ostny má stále. Nejblíž k řešení tohoto problému má stará zahradnická zkušenost, že bodláčí se musí spálit, jinak znovu vysemení. Parkanová už je patrně za zenitem plodnosti, ale marast lezoucí z její hlavy škodí možná víc, než případné potomstvo.

137096

29.04.2007 09:06

Věc názoru

RE: PÁNOVÉ, PROSÍM...

Gdosy 195.?.?.?

To určitě, ale na Moravu to mám trochu z ruky. Žiju "kousek" od Plzně. Asi tak třicet minut jízdy.

134191

28.04.2007 22:36

Věc názoru

RE: PÁNOVÉ, PROSÍM...

Gdosy 195.?.?.?

Tohle je dlouhá řada indícií, sahající do předdinastického období Egypta.
Poslední kosterní nálezy z okolí Jericha ukazují, že v čase příchodu Izraelitů, tu kupodivu žili Izraelité. Zní to možná blbě, ale tolik říkají genetická porovnání........ Dnes se všeobecně soudí, nikoliv na vědecké půdě, že po zániku Atlantidy, se tehdejší civilizace rozdělila do tří proudů. Ale některé nápisy a sepsaná kronika, říká, že v čase příchodu Egypťanů na tomto území, zde žije několik národů......
Z období pobytu Izraelců v Egyptě nejsou nikde žádné zprávy o nelidském útlaku nějakého národa. Ale víme že během vlády Haremheba, bylo postiženo mnoho Achnatonových následovníků, kteří museli v železech budovat pohraniční pevnost Zaru. Mezi Achnatonovými následovníky bylo mnoho potomků Hyksósů, kteří patřili k semitské rase. Židovský národ z nich však pomohla vytvořit patrně až Achnatonova monoteistická víra......
Mohu to sepsat celé, ale je toho opravdu hodně, hodně moc.

134177

25.04.2007 17:47

Stručné teze o umělé inteligenci

RE: A.I./ U.I.

Gdosy 195.?.?.?

Tohle je problém, reaguji na příspěvky, které se zobrazují v levém okně nahoře, a kupodivu, ne všechny tam naleznu. Chyba je možná na mé straně, ale notebook kvůli tomu rozhodně nezahodím.
Kdybych tvrdil že něco z toho na co se ptáte vím, už bych asi nebyl člověk. Tak alespoň něco málo ze získaného poznání.
Pokud by se člověk narodil do naprosté prázdnoty, nikdy by se v jeho hlavě nezrodila žádná myšlenka. Naše schopnosti na to prostě nestačí. Vstupní branou našeho myšlení je poznání a to je možné jen skrze ostatní části reality jíž jsme součástí. Naše představa, že mozek dokáže vytvořit něco z ničeho je nejen pitomá, ale také zcestná. Pokud tedy kdokoliv prohlásí, že něco vymyslel, jednoduše neví co mele.
O člověku platí stejná teze jako o Bohu. Tedy na absolutní úrovni, to jest součtem všech částí tvořících skutečnost zvanou člověk, jsme bohem. Bohem pro nějž svět uvnitř neexistuje, přesto že jej sám svojí existencí utváří. Kdyby existoval pouze jediný člověk, a nikoliv x lidí, neexistoval by ani způsob, jak si sebe sama uvědomit. Teprve tím jak se naše existence rozkládá na jednotlivé části zvané člověk, můžeme si sebe sama uvědomovat a zažívat. Naši dějinotvůrci nelenili a ze zločinu schonosti myslet obvinili ženu. Vskutku smrtelný hřích.
V pradávných dobách si člověk tuto skutečnost uvědomoval a podle toho se také choval. Každá vymezená část reality pro něj představovala na absolutní úrovni boha. Proto se člověk klaněl stromům, slunci, vodě a všemu ostatnímu. Jednal tak, aby se jeho vlastní zájmy shodovali se zájmy reality, jenž vytváří harmonický celek zvaný Země.
Jako celek (bůh), nemáme absolutně žádné cíle ani zájmy. Nic od sebe samotného neočekáváme. Teprve na úrovni jednotlivců získává naše počínání konkrétní smysl a cíl. Výsledek jenž nazveme boží vůle, je tedy dán součtem všech jeho částí. Pokud ve společnosti převládá vůle spáchat hromadnou sebevraždu, je to také vůle boha. Svojí roli v této hře si pak separujeme každý sám za sebe. Ovšem stejně tak jako si jedna buňka v nešem těle nemůže vybrat které ostatní mají či nemají existovat, stejně tak si ani lidé nevolí, jaký druh a jak zaměřených jedinců se bude rodit. Toto se rozhoduje na úrovni celku a nikoliv jednotlivců. Toto ovlivníme pouze tím, jací doopravdy jsme.

133838

14.12.2006 12:32

Dva roky po americkém útoku se Fallúdža vrací do rukou povstalců

RE: zase stredovek

Gdosy 195.?.?.?

Patrně jste doposud nepostřehl důležitý fakt. A to že demokracie, tedy vláda lidu je ve své podstatě jakékoliv zřízení v jehož čele stojí člověk. Demokrací můžete nazvat cokoliv od feudalismu po komunismus, pokud v čele státu nesedí slon. Potom tedy, aby člověk nemusel začít zvracet už při pouhém vyslovení tohoto termínu, musíme přesně definovat pojem, a to v oné části, kdy se z lidu stává nemravná badna vládnoucí zlodějské chamradi.
Tedy: demokracie je zřízení, v němž zvolení lidé i nadále zůstávají lidmi. Nic takového na této planetě neexistuje. Tudíž se tu můžete ohánět miliony let demokracie a poukazovat při tom jen na haldu fekálií vyprodukovaných bandou pomatenců.

123472

10.12.2006 17:28

Sebevražda protiválečného demonstranta

RE: Je to tragické

195.?.?.?

Víte pane 7O... těch duševních poruch je velké množství, a každá se nějak projevuje. Některé jsou vážné a vyžadují od lidí soucit. Některé jsou tak trochu humorné a lidé si za ně mohou sami. Jiné jsou nebezpečné a rozhodně se neprojevují jako součást čtení starých proroctví. Pro vás příslušníky národa nenažraných křiváků je přirozené, že lžete sotva tlamu otevřete a ze známých příčin očekáváte, že za ten váš mrchožroutský peníz budou všichni kroutit hlavou v rytmu vaší písničky. Proto není divu že tu zvracíte ty svoje nesmysli v domnění, že když někoho urazíte a zesměšníte všichni ostatní se stáhnou a budou se snažit od něj držet co nejdál, aby na nich neulpělo vaše páchnoucí lejno. Přesně tak, jak to dělají všichni vaši nohsledi. Nemůžete strávit, že má někdo jiný názor a prostě upozorňuje, že ten váš vysněný svět mamonu spěje pozvolna ke svému konci. Na druhou stranu si uvědomte, že i vy musíte táhnout za stejný provaz jako váš Vůdce. Pokud On věří v Boha a skrze něj i v Ježíše Krista, pak i vám je předurčeno vstoupit do království věčné radosti hlavní branou. Tak proč se rozčilujete. Nebo si snad myslíte že váš vůdce je mentoš.

Gdosy

123231

Řekl bych že se jedná o jeden z velmi hluboce zakořeněných mýtů o lidském myšlení. Zdaleka nejde jen o genetiku a dědičné vlastnosti. Kdysi dávno se skutečně mohlo jednat o dědičný náskok v oblastí vývoje, ale samo myšlení zahrnuje celou řadu faktorů, které se na jeho rozsahu podílejí. V současnosti nikdo nemůže tvrdit, že nějaký národ, nebo jedinec dosahuje vysokého stupně inteligence, protože to co za inteligenci považujeme je pouze nekontrolovaná reakce systému na vnější podnět. My vůbec netušíme co a proč se uvnitř myšlení děje, ale s bohorovnou jistotou mudrujeme o tom co je správné. Až se u lidí začne projevovat skutečný intelekt, formou řízeného tvořivého procesu, bude to tak zásadní okamžik pro lidstvo, že se počnou psát dějiny od nuly. Tentokrát nikoliv na oslavu něčí smrti, ale na oslavu skutečného zrození civilizace. Protože jsem se rozhodl již více nepsat hlouposti a nedělat si z lidí srandu, nemohu na toto téma hovořit ani obrazně. Důvod je že pokud něco napíšu, poskytnu to nejprve J.W. A teprve pak se budu ochoten zúčastnit diskuze na dané téma. Ovšem i zde bych doporučil spíše nežli intelekt, hledat samotný původ vědění. V daném případě náboženství. Ono není slovo jako slovo a není všechno voda co teče.

Gdosy

123151

26.11.2006 22:51

Jako za bolševika...

RE: To je až neuveřitelné....

Gdosy 195.?.?.?

Pane karel for jůů. A co ten blahodárný dluh, jenž v současnosti tak posiluje US ekonomiku? I ten lidi smáznou ve volbách? Ačkolv věřím že v US je všechno možné, pochybuji že totéž platí o Číně. Čas kdy bylo možné odstavit neřády z vlády byl promeškán a buďte si jist, že státy v nichž mají Američané svůj dluh, už rozhodně nečekají na záplavu dalších dolarů. Obzvlášť dnes, kdy si to dolar namířil rovnou směrem Titanik. Ano, Češi jsou a vždy budou národem chamtivců, který díky své nenažranosti vždy skončí v pozici něčího nohsleda. V poslední době prý někdo navrhnul, aby všechny dveře v parlamentu dostali polstrování. Kvůli že tomu, aby se poslanci při svých rotacích v předklonu neumlátili o futra. Já osobně jsem za to, aby jim naopak bylo kolem židlí přidáno pár železných tyčí. Pokud mluvíte o zásluhách menšin, pak se pouze ujistěte, že se vaše návštěva skutečně odehrála v Česku.

122326

13.11.2006 14:35

Centralizace a přerozdělování – ušlapaná cestička k otroctví

RE: Zemědělství a kapitalizmus-nemožná symbióza...

195.?.?.?

A ještě také tady
http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2005060013

Gdosy

121327

13.11.2006 14:27

Centralizace a přerozdělování – ušlapaná cestička k otroctví

RE: Pokračování předchozí části

195.?.?.?

Kdysi jsem spáchal úvahu a dodnes bych se profackoval, když si vzpomenu s jakým zhnusením byla napadána a že tedy jsem se jí vůbec veřejně dopusti. Ovšem na druhou stranu jsa nebojácný, vždycky rád lidi naštvu svým poněkud prostoduchým myšlení. Tedy chutě do toho: od počátku co se na nás sesypalo neblahé dopuštění zvané náboženství, je člověku vnucována idea že dobro nutně musí bojovat se zlem a definitivní vítězství jest nevyhnutelné a předem naordinované skrze příslib života věčného od páně Boha všemohoucího, jediného spravedlivého. Člověk od té doby jakože koná mnohé skutky a všechny, pakliže jsou příčinou lidského blaha, nutně musí být dobré a povznášející. Hezky to funguje až do okamžiku kdy si položíme otázku, kdo že to ským popravdě bojuje? Život se smrtí. Jak může být cokoliv nečiného a nevědomého zdrojem odporu? Není to náhodou tak, že život používá smrt jako formu dosaženého vítězství. Tedy co že nám to tu bojuje jako dobro a zlo? Není to náhodou život se životem? A na které straně života potom stojí právo spravedlivého? Věděl to Bůh? Jistě, pakliže život skutečně stvořil. Proto invazivní projev života spoutal vytvořením rovnováhy. Ta spočívá v kontrolním mechanizmu, kdy převládnutí jedné formy vede k přemnožení jiné, která slouží jako receptor a jejímž úkolem je danou formu života v případě nutnosti napadnout. Dokud žijí v rovnováze jsou si navzájem prospěšní. A jak z uvedeného příkladu patrno, celý proces má zpětnou vazbu. Pokud dojde k ústupu určité formy života, je ohrožen i její protějšek, tentokrát v roli vazala. Jak trefné v podání bible popisující rány boží, v podobě přemnoženého hmyzu a ostatní havěti. Člověk nejenže přemnožil sám sebe, ale pomohl k vytvoření monokulturního prostředí v němž princip invazivního chování života ztratil kontrolu. Teď už pouze čekáme odkud rána příjde. Může to být cokoliv, od neúrody, po hmyz nebo epidemie. To všechno kvůli několika málo rokům pomyslného blaha, a ještě pro několik vyvolených. Jak je možné, že jsme za ta tisíciletí vývoje pochopili tak málo? Ve velké knize hříchů zazní před každou boží ranou polnice. Tedy je řečeno, že když se tyto věci budou dít a stanou se zjevnými, bude pozdě hledat řešení, neboť již bylo odtroubeno. Všecko marno. Jak je možné, že někdo považuje vypalování pralesa, nekontrolovanou těžbu, bezuzdné plundrování oceánů, zakládání rozsáhlých monokultur, znečišťování tunami odpadu, budování milionů hekterů nepotřebných silnic, smrad v ovzduší a všechno to ostatní za úspěch civilizace? Vždyť jde o pouhé vítězství žovota nad životem. A cena kterou za to zaplatíme je dosežení konečného vítězství. Smrt [pláč]

Gdosy

121325

13.11.2006 09:59

Centralizace a přerozdělování – ušlapaná cestička k otroctví

RE: Zemědělství a kapitalizmus-nemožná symbióza...

195.?.?.?

Není jisté že lidé zůstanou? Oni zůstanou, ale pro mnohé bude právě toto nesmírným překvapením, protože v ten čas se ukáže, jak to bylo všechno od počátku plánováno. Jak pravil Jar Jar ve Hvězdných válkách "bůde bólet". Teda zase OT jo??

Kdo jiný nežli Gdosy

121308

Díky pane Čech, ale tohleto je spíše smutné téma. Docela chápu autora článku. Chtěl lidi upozornit na ztrátu suverenity a právo na sebeurčení. Myslím že nechtěl opěvovat socialzmus. Ono je to stejné jako když máte pole, před ním pytel s osivem a někdo vám sváže ruce za zády s tím, že si jinak můžete dělat cokoliv chcete. Je to podivná a hlavně nesmyslná direktiva. Dovedeno do důsledku nás skutečně zbavuje možnosti uchránit hospodářství před pádem světových trhů. Tedy když padnu já, ty padneš taky. Zase jen jedna z posvátných krav jíž se všichni musíme klanět.

Míra Schmidt
Gdosy

121254

Tak teď nevím jestli jsem to poslal? Pro jistotu se ještě jednou omlouvám panu Královi za použití jeho jména. Nějak jsem si při čtení článku spojil některé jeho názory s obsahem. Má tam být pane Podolák.

121253

Pane Král, vy jste takový bojovník za svět vznešených ideálů. A nic proti tomu. Jenže svět není o zdravém selkém rozumu. Ale o tom, co říkali v tv. Přečtěte si reakce a pochopíte, že tomuto vtělení boha všemohoucího nemůžete konkurovat. Pokud v tv řeknou že EU je posvátná kráva, k níž je nutné se modlit, poleze druhý den devadesát devět procent lidí po kolenou. To jedno procento jdoucích, se "bude skládat" ze skinů, fašounů, komoušů, nácků, a pitomců. Základem psaní článků je spojování souvisejících odkazů. Tedy: zemědělství_kolektivizace, soběstačnost_banány, socialimus_toaletní papír atd. Naproti tomu: kapitalizmus_prosperita, USA_svoboda, trh_triumf víry nad bohem a pod. Pokud budete psát v souladu s touto metodikou, uslyšíte pouze samou chválu. Jak řekl jeden kamarád, lidský mozek je 99,9% výplň hlavy a 0,1% stopových prvků. Tedy musíte být zatraceně dobrý stopař, abyste tam něco našel.
Gdosy [cool]

121249

11.11.2006 21:20

Kdo vlastně prohrál volby v USA?

RE: Válku v Iráku nelze vyhrát změnou vlády.

195.?.?.?

Bill Gates je podle Vás USA???? Co takhle studená sprcha, oči a šedá kůra mozková. Pro někoho jak se zdá vražedná kombinace. Co já přeju USA jsem doposu nikde neřekl, a pokud se Vám do podvědomí vkrádá paranoia, pak tohle není to správné místo k hledání řešení. Jinak, jedno staré přísloví říká, že kdo s čím zachází s tím taky schází. Určitě nebudu oplakávat neschopnost, kombinovanou se lží a podvodem. Ani okamžik nepochybuji o tom, že by v obráceném případě Amerika nepostupovala stejně, pokud né mnohem hůř. Víte, když po někom hodíte nožem, asi těžko se lze hájit tím, že jste jej v okamžiku smrti nedržel v ruce. Nejsem si tím úplně jistý, ale americkou vládu volí Američani, nebo se snad pletu. V amerických továrnách pracují Američani. V americké armádě slouží Američani. Z amerických letadel padají americké bomby, které vyrábí Američané. Takže vy tvrdíte že nemám rád Ameriku a já se ptám jestli má Amerika ráda mě? Co? Říkáte že je to nesmysl. Že jsem pan bezejmenný, pan nikdo. To máte pravdu. Čechy jsou Klaus, Rusko je Putin, USA je Bush a tak můžeme pokračovat. Až se bude mluvit o problémech amerických domácností s invazí mravenců Ata, budu se držet tématu.

121192

09.11.2006 12:46

Obrací se karta?

RE: Tak vida, skutečná demokracie???

195.?.?.?

Ostatně jak se zdá začíná přituhovat
http://ihned.cz//c6-10084510-19718170-003000_d-fra...

120995

09.11.2006 12:27

Obrací se karta?

RE: Tak vida, skutečná demokracie???

195.?.?.?

Tato událost mi kupodivu přivodila podivné asociace. Ono se může vskutku jednat o čísi nejapný žert. Ovšem pokud se podíváme napřiklad na zkázu Titanicu, byla pospána v knize jen málo před tím, než k ní skutečně došlo. Ja je to tedy? Hmmm

Gdosy

120992

08.11.2006 09:00

Ad: Je to střet civilizací

RE: Pravdepodobne

Gdosy 195.?.?.?

Tímto bych se vůbec nezabýval. Ať už USA nebo Rusko vždy uvádí pouze čísla oficiálního prodeje. Někde za ním se ukrývá černý obchod, z nějž by nejednomu šla hlava kolem. Takže kdo ví jak to ve skutečnosti je. Tady by bylo asi nutné znát čísla celkové produkce zbraní v tom kterém státě a odsud odvodit pravděpodobný vývoz.

120933

08.11.2006 08:39

Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli - I. část

RE: Tak nevím?

Gdosy 195.?.?.?

Ne tak úplně. Slovo bůh je označení bytosti. Zeus byl bůh, ale Neptun a další také. Naproti tomu Bůh jest náš pastýř, nahrazuje právě ono užití jména, které je v mnoha náboženstvích chápáno buďto jako tajemství, nebo přímo jako tabu. Například Egypt byl takřka posedlí strachem z okultních praktik a myslelo se že pouhá znalost jména stačí k tomu, aby mág mohl dotyčnou bytost ovládat a to dokonce i v zásvětí. Proto se například na hrobky a pomníky psaly přívlastky ovšem nikoliv jméno samotné. Tyto přívlastky nahrazovaly jméno a bylo jich používáno při všech obřadech. Každé sdělení pak obsahovalo bezpočet aliasů. Což znamená, že člověk bez patřičných znalostí nemohl takřka vůbec pochopit komu se píše a o kom se hovoří. Tento zmatek je dodnes předmětem bezpočtu spekulací nad tím kdo je kdo v Egyptském pantheonu. Stačí se začíst a zjistíte, že každé jméno je použito v mnoha různých vztazích a k němu je vždy připojována orientační značka ve smyslu "ta která porodila toho a toho", nebo podobné. Tuto praxi bezezbytku převzali i první židé a tak jejich jména, která dodnes používáme, vlastně žádná jména nejsou. To že se v mnoha překladech těchto jmen vyskytuje slovo bůh je už tvůrčí invence křesťanů a dalších překladatelů, protože židé jméno ani označení bůh používat nesměli. Vždy se používal pouze odkaz jako On, Ten, Můj atd.

Gdosy

120932

07.11.2006 23:42

Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli - I. část

RE: Zajímavé povídání !

Gdosy 195.?.?.?

Toto jen že stojí za povšimnutí : http://www.denik.cz/zahranici/sucho061107.html
A pak třeba
http://www.denik.cz/rozhovory

120916

07.11.2006 20:38

Magistrátní bordel

RE: poradte Praze

195.?.?.?

Což je jeden problém. Druhým je cílená mediální kampaň proti všem nezávislým hlasům. Ono angažovat se v zájmu "lidu" je dnes chápáno jako porucha intelektu a předevší přímé ohrožení současného stavu sladké neodvolatelnosti.

Gdosy

120907

07.11.2006 18:50

Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli - I. část

RE: Zajímavé povídání !

Gdosy 195.?.?.?

A ještě malé doplnění. Je mnoho myšlenek které si pouze uvědomuji, ale nepovažuji za nutné je napsat. Jak se v posledním čase ukazuje, je to nutné, protože je mnoho lidí jinak nedokáže pochopit. Tedy v čase vzniku židovského náboženství neexistavalo ani křesťanství ani islám. Během své existence se museli židé se vznikem těchto náboženství vypořádat. Přijmout k nim určitý vztah stejně jako k buddhismu. To byla stavba prvního a druhého chrámu. Tedy toto jest ona stavba chrámu, myšlena jako určení vzájemného vztahu. Vybrat místo znamená sejít se za účelem vzájemné dohody, stejně jako vybrat místo kde bude svedena válka. Vybrat místo tedy znamená označit oblast kde bude Bohu přinášena oběť. Jo.

120896

07.11.2006 18:33

Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli - I. část

RE: Zajímavé povídání !

Gdosy 195.?.?.?

Prastará řeč je řečí obrazů. Chrám jest místo kde se přednáší slovo pravdy. Není tím myšlena stavba jako taková ale dogma. (Totéž Ježíš: zbořte tento chrám a ve třech dnech zbuduji nový). Tedy, samo náboženství je druhotné, důležité je k čemu nás vede. První, druhý a třetí chrám jsou tři různá pojetí víry. [oči v sloup]

120895

29.10.2006 20:15

Jsou USA legálně v bankrotu?

RE: Z proroctví Hopi (zapsáno před 35. lety)

Gdosy 195.?.?.?

Vážený pene, na to co říkáte se nedá reagovat, nežli otázkou: kde žijete? Volný trh přirozeně žádnou možnost volby nedává, protože pro "dělníky" jsou určeny výrobky v nejnižší cenové kategorii. Jejich platy jsou totiž odvozovány od životního minima. Neexistuje podnikatel, který by se choval jinak. Nebo si snad myslíte že za deset až třináct tisíc měsíčně si můžete vybírat? Už jste někdy byl například u plzeňského Schnaidera? Garantuju Vám že už v životě nevezmete maso do pusy. Nikdy jste se nesetkal s plesnivým masem na pultech?
Kupoval jste si v poslední době nějakou elektroniku. Například věž Technics jako já? Nebo DVD přehrávač Panasonic jako já. Co nákup (a nikoliv levný) to kšunt.
Za komančů jsem byl přisluhovač imperialistů a dneska jsem zase bolševik. Děkuji, poslužte si.

120311

29.10.2006 19:46

Jsou USA legálně v bankrotu?

RE: Jak je to doopravdy

Gdosy 195.?.?.?

Jak se to vezme. Lidská mysl má mnoho prostorů o nichž ani nevíme že existují. Je mnoho schopností, které se probouzejí pokud jsme vystaveni extrémní zátěži. Já myslím, že existuje mnoho lidí, kteří v daný okamžik budou vědět co dělat. V současnosti zažívám docela pozoruhodný stav. V myšlenkách mi procházejí vědomosti k nimž jsem se nikdy v životě nedostal. Je pozoruhodné že se netýkají jen přirozené konstrukce myšlenek, ale současně řadí a doplňují historická data. Nevím vůbec co to znamená. Už dříve jsem si všiml, že pokud mě nějaký problém delší dobu otravuje, zpravidla se najednou objeví na internetu, nebo v nějakém tisku. Beru to tak, že existuje něco jako podvědomé přijímání informací. A pak si myslím, že tisíce let naší historie nechalo v našem podvědomí instinkty potřebné k přežití. Žel bohu, není jasné jak se projeví. Může to být schopnost přežít v divočině, ale také kanibalizmus.

120308

22.10.2006 21:04

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: USA budou poraženy

195.?.?.?

Pokaždé když někdo nálepkuje lidi s odkazem na bývalý režim, je zjevné že neví o čem mluví. Reaguji proto, že podstata každého společenství je vázána na člověka a nikdy to nebylo a nebude jinak. Samotná historie (krátká) USA by sama za sebe stačila, aby se člověk příslušností k tomuto národu raději nechlubil. Já osobně v nacistické nadřazenosti a otrokářské společnosti nevidím žádný rozdíl. Oné společnosti s níž se Amerika dodnes nedokázala vyrovnat, a mohu Vás ujistit, že valná většina tohoto národa považuje (nejen) černochy stále za méněcenné. Nakonec arogance s jakou vnucují okolnímu světu svoji pomatenou pravdu, je jasným důkazem, že budoucnost nepřinese žádné zlepšení.
Nikoliv bývalé státy východního bloku jsou dnes hlavní příčinou nestability mezinárodních vztahů. Zatímco se státy bývalého východu snaží vypořádat s vlastní minulostí, západní společnost jim pod rukama rozkrade a zlikviduje i to málo co jim po původním zřízení zůstalo. Opravdu bratrská pomoc. Myslím že se říká z louže pod okap.
A tedy pokud se bojíte reakcí na své příspěvky, nebudu otravovat.
Gdosy

119739

22.10.2006 16:44

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: USA budou poraženy

195.?.?.?

Další napadání a zase jedle jak ta vedle. Lehovu žumpu neznám, neb ty stránky jsem nikdy nenavštívil. Ale dva a půl roku je dosti dlouhá doba. Není Vám to divné?
Gdosy

119727

20.09.2006 23:48

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

RE: Dobrá zpráva?

Gdosy 195.?.?.?

U nás či jinde? Máte v zásadě pravdu. USA má své základny v Německu a tudíž není žádný problém umístit rakety právě tam. Jenže Německo je věrný spojenec, a ze strategického hlediska je pro případný konflikt nutné odvést alespoň část útoku jinam. Tím se nabízejí jako první dva státy Česko a Polsko. Nejde tedy o přímý útok na USA, ale na naše západní sousedy. Jak praví ona pozoruhodná klauzule, v případě napadení kteréhokoliv člena, jsou ve válce všechny členské státy NATO. Jednoduše řečeno, máme tyto státy chránit v případě útoku. A pokud první útok zasáhne nás, máme prostě peška. Teď už jde jen o to, jak spáchat válku, aby se do ní alespoň v první vlně nezapojila Čína a Indie. Tedy, musí dojít k napadení některého z členských států NATO mimo USA, tak aby Amerika vstoupila do války na základě smlouvy a nikoliv jako iniciátor. Libanon byl už hodně blízko, ale pořád to nestačilo. To ostatně vysvětluje, proč se pozornost USA soustřeďuje především na Arabské státy. Tady je si dobré vzpomenou jak Amerika obvinila Rusko z dodávek zbraní Íránu. V této hře dochází k mnoha událostem a mnohé z nich mají pouze zastírat skutečné úmysly. Jenže hlavním hnacím motorem událostí je strach a ten vede lidi k šílenství. Proto se Amerika může rozhodnout že pomyslný útok provede na vlastním území. Ostatně to již patrně jednou udělala. Právě k tomu se jí hodí celá ta šaškárna kolem terorizmu. Obvinit třeba Rusko z přímého napadení se USA nepodaří, ale z dodávek zbraní a tím financování teroristů jim projít může. No nic, nakonec to všechno uvidíme, alespoň v prvních několika vteřinách.

117218

20.09.2006 12:27

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

RE: Dobrá zpráva?

Gdosy 195.?.?.?

No na článek by to asi nebylo, ale při posuzování světových událostí je potřeba hledat hodně daleko od předhozených motivů. Úbytek ledu na Sibiři za roky 04-O5 činí čtrnáct procent, což je asi 730 000 km čtverečních. Pokud se něco podobného stane i v následujících letech, dojde k vzedmutí hladin oceánů do pěti let. Tím je ovšem myšlena kritická hranice pro počátek zaplavování souše. Především se týká náhodných událostí jako jsou bouře a přílivové vlny, tedy států jako Holandsko a přímořské oblasti. Prohlášení sira Davida Kinga, hlavního vědeckého poradce britské vlády: "Je zjevné, že není moc moudré stavět velká města na břehu moří, kde nemohou zůstat. Z nynějšího vývoje je jasné, že města jako Londýn, New York a New Orleans budou první, která budou zatopena." Jedním z prvních neobyvatelných měst se stane New York. Náhoda spojená s WTC? Stejně tak jako nebývale neschopný přístup vlády k řešení problému po hurikánu Katrina?
Lidé si myslí že vlády USA, Anglie a dalších, naprosto ignorují zprávy o tom že Grónský ledovec taje desetkrát rychleji než se předpokládalo. Ale ono to tak není. To co okolo sebe sledujeme, je příprava na největší z novodobých katastrof jenž lidstvo postihne.
Vzedmutí hladin oceánů zabrání těžbě ropy v přímořských oblastech a tím i obrovskou ztrátu pro USA. Proto se chce ekonomická oligarchie zmocnit ropných nalezišť východních zemí. Jenže válka v Iráku jim udělala čáru přes rozpočet a Evropa se nezapojila tak jak se předpokládalo. Následovalo několik dalších pokusů z nichž posledním bylo fiasko v Libanonu. Ale válka bude, na to si každý může vsadit.
Současná situace totiž není tak patová jak se zdá. Čína se sice kloní na stranu arabských států, ale je plně závislá na trzích USA a hodnotě dolaru, který jí až doposud zajišťuje ekonomický vzestup. Tato závislost jí znemožňuje uzavřít vojenské spojenectví s Ruskem. A nejen ona. Čína se chce stát světovou velmocí místo USA. Toho je si vědomo i Rusko a také toho že Čína není řízena nějakou komunistickou vládou, ale obyčejnou mafií. Takže nám tu proti sobě stojí Rusko a USA spolu s Čínou, která však čeká na příležitost. Napadne kteroukoliv stranu, pokud jí z toho bude plynout užitek. USA si chce své postavení uchovat a proto musí jednat. Nastrčením Izraele si však nadělalo do vlastního hnízda. Vznešený vládce hor začíná kejhat jako poraněná husa a to je ten průser. Další na řadě je přímý atomový útok. To na co se čeká je záminka. Může se jednat o biologický útok, který zasáhne (jak jinak) přímořské oblasti USA. Nechme se překvapit.
V současnosti drží svět nad vodou Putinovo Rusko. Ať se nám to líbí nebo ne, představuje jedinou sílu, jíž se USA obává.
No, nenapsal jsem všechno, ale stačí se zeptat.

117164

18.09.2006 13:15

Sionofobie

RE: Jak zachránit svět

Gdosy 195.?.?.?

Drahý virilo, těžko se lze zorientovat v tom co chcete vlastně říct. Formulace které používáte jsou vypelíchane jak pes napadený prašivinou. Po celá tisíciletí hlásala všechna náboženství lásku, odpuštění, pokoru a mnoho jiných lidem vnucených předností, aby ona sama mohla tím nejbrutálnějším způsobem zasahovat beztrestně do jejich života. Myslím že právě nadešel čas, aby lidstvo smetlo všechna prolhaná náboženství do moře i z jejich horlivými stoupenci. Proč? Protože když to neudělá, budou to právě náboženství, která jej dovedou do ohnivého inferna na konci lidského věku. Poslechněte si pralesního muže jak má plnou hubu boha. Člověku je z toho na zvracení.
Problém náboženství je, že žádné nikdy neidentifikovalo svůj pozemský cíl. Všechna odkazují k posmrtnému životu a pozemskou pouť jako nutné utrpení před vykoupením. Neříkají proč, když se člověk rodí jako čistá bytost a nemá tudíž ani nejmenší důvod sebe sama očišťovat od neexistujících hříchů. Naše děti jsou toho důkazem. V tomto vám dávám za pravdu, že je to naše společnost jenž člověka dovede ke snaze po dosažení osobního prospěchu za každou cenu. I za cenu rozvrácení společenských vazeb. Jenže i ty vycházejí z původního náboženského mýtu o vyvolenosti. Takže to vlastně musí přijít. Všichni chráníme jen sebe sama a svůj vlastní mikrosvět uvnitř gigantu jenž nazýváme vesmír. Nesnažíme se jej pochopit, ale skrze nesmyslnou víru očekáváme, že on pochopí nás. To je důvod proč jdeme jako stádo na porážku, proti přirozeným zákonitostem, které vidíme všude kolem sebe, ale odmítáme je, protože nezapadají do našich představ.

117018

18.09.2006 10:34

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

RE: Dobrá zpráva?

Gdosy 195.?.?.?

Jak jste si všiml, neodešel jsem ze Zvědavce a čas od času sem něco napíšu. Včera na ČT1 proběhla zpráva o tání polárních ledovců. Nebylo to nic velkolepého, ale spíš taková nenápadná popelka ukrytá za všeobecností. Přesto v ní zaznělo to, co doposud veřejná média jednohlasně popírala. Ztráta ledu za poslední dva nebo tři roky činí čtrnáct procent. Dokonce byla vidět i krátká animace, jejíž obsah nebyl nijak komentován, ale jenž patrně ukazovala pronikání sladké vody do oceánů a postupné zaplavování území. Ale to důležité bylo veřejně pronesené prohlášení, že katastrofa spojená s táním severních ledovců zasáhne svět do deseti let. Už nikoliv za padesát, sto a více, ale do pouhých deseti let. K tomu si připočtěme tání horských ledovců a vysychání řek, což představuje další ztrátu rozsáhlých území doposud obývaných lidmi.
Svět stojí na pokraji totálního zhroucení systému, který mu umožnil dosáhnout současného stavu populace. A ti jenž drží opratě válečného průmyslu to rozhodně moc dobře ví. Takže otázka zní, jak dlouho a jak důkladně je vypracován scénář pro podobný sled událostí a především, o co v něm jde? Máme tu nedostatek vody, nedostatek ropy, nedostatek území, nedostatek jídla, atd. Takže, proč se USA tak moc snaží pomocí nastražené pasti zatáhnout Evropu do válečného konfliktu? Proč si za cíl vybrali právě arabské státy. Kvůli nalezištím ropy? Rozhodně ne. Mnoho nalezišť vlastní nadnárodní společnosti s americkou účastí. A i bez toho, jsou tyto státy plně závislé na prodeji ropy. Čína v tomto případě představuje jen pomyslnou konkurenci, protože její potencionální růst je doposud plně závislý na vývozu zboží. A co se týče jejího bohatství? To lze velmi jednoduše regulovat pomocí hodnoty dolaru. Čína se proti USA obrátí jen v případě, že se naskytne možnost převzít od USA post světové velmoci. Ovšem rozhodně ne bez Ruska a některých arabských států.
Naše pozornost je pomocí nafouknutých kauz a nastražených událostí udržována daleko od skutečných příčin současných událostí. Hledáme konspirační teorie, ale to důležité je, že všechno souvisí se vším.

117005

17.09.2006 23:05

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

Dobrá zpráva?

Gdosy 195.?.?.?

Nemyslím si, že vynesení pravdy v této kauze je (bude) dobrá zpráva. Nedokážu si sice představit, že by v něčí hlavě dozrála tak propracovaná konstrukce událostí, ale stalo se a my všichni co sem píšeme, tedy většina z nás, bez ohledu na názory stojí na špatné straně. Špatné proto, že následky této pravdy zasáhly hluboce do života mnoha národů. A tyto národy už dnes vnímají jednání západu jako zločin. Co nastane, pokud se ukáže, že se jednalo o vylhanou záminku k válce? Stačí si vzpomenout na obrázky Mohameda, nebo nedávný výrok papeže. Důkaz že zničení dvojčat byl pouhý komplot, vyvolá skutečné peklo. Z tohoto pohledu se mi účast magazínu Time, Washington Post a dalších zdá velmi podivná. Začínám mít pocit, že pan Gajdoš sem brzo bude moci napsat, tak jsem měl přeci jenom pravdu. Je to pouhá konspirace, ale pokud vynecháme úmysl, zůstává nám stále reakce muslimů na případné odhalení. Chtě nechtě si musíme přiznat, že tím pro Evropu vznikne dost vážný problém.

116966

04.09.2006 13:07

Bývalý Norimberský Žalobce: „Bush i Saddam by měli čelit stejnému procesu“

RE: A co ti ostatní?

Gdosy 195.?.?.?

Ono je totiž značně složité se v současné informační době zorientovat. Mnohdy se mi zdá, že ony hlasy volajací v poušti nemají za cíl nic jiného, než směřovat pozornost lidí k předem zinscenované šarádě. Někam je nastrčen figurant, jehož jediným úkolem je upoutat pozornost utočícího psa, zatímco skuteční zločinci si plní kapsy. Nutno říci, že to funguje dokonale. Člověk prostě nemůže uvěřit člověku, jenž díky své dlouholeté soudní praxi musel proniknout hluboko do světa korupce, že neví odkud vítr vane. Vždyť ještě nedávno tahal za stejnou stranu lana jako ti, na něž dnes útočí.
Někdo jednou řekl, že zbrojit kvůli mírovým účelům je totéž, jako léčit zdravého na rakovinu. Prostě to nemůže dobře skončit. A dokud si lidé neuvědomí tuto pravdu a nesoustředí svoji pozornost tam, kde se skrývají skuteční zločinci, svět se nepohne z místa.
Lidé jsou prodejní a nemusí se vůbec jednat o miliony. Stačí se podívat, co dokáže mnoho lidí snášet od svých zaměstnavatelů za několik tisícovek měsíčně.

115900

Ono asi vážně nemá smysl obviňovat USA jako stát. Ostatně ani ona tolik proklínaná vláda není přímým strůjcem všech válečných tažení. Myslím že základním tahem proti agresivitě mocností bude odsouzení všech ekonomicky zainteresovaných subjektů. Každý kdo se materiálně a finančně podílí na realizaci válek, musí být pohnán k zodpovědnosti. Dokud budou mít nevolené osoby možnost pomocí peněz přímo ovlivňovat politiku, svět se mírové cesty řešení problémů nikdy nedočká. Ono snížení spotřeby surovin, k němuž má současný svět nadbytek prostředků, ve svém důsledku představuje finanční ztrátu. Proto je stále lepší přímo napadnout a obsadit ropná naleziště, čímž přirozeně nejen vzniká neomezená moc skrze kontrolu zdrojů, ale díky určování cen také rostou zisky. Ti skuteční lumpové si nakonec do vlád dosadí přesně toho, koho v nich potřebují. Povolné esvéprávnéloutky.

115895

03.09.2006 08:36

Izrael zničí jeho víra v beztrestnost před Bohem

RE: Trochu proroků...

Gdosy 195.?.?.?

Takže ještě jednou a polopatě. Proč musíte reagovat na příspěvky jimž nerozumíte? Cožpak vy jste se o proroctví někdy hlouběji zajímal. Existuje soubor otázek, jenž lze zjednodušeně nazvat prameny proroctví. Jedná se o soubor otázek, nikoliv odpovědí, protože ty vám hloubku přímého poznání nemohou poskytnout. Mozek není jednoduchý orgán a samotná paměť je vám k hovnu, pokud celek neprochází spolu s poznáním souběžným vývojem. Ten vývoj se týká mnoha částí naší osobnosti a přetváří nejen obsah, ale také hloubku a rozsah okamžitého uvědomění. To lze přirovnat k malířskému plátnu. Řekněme, že pozorujete malíře při práci, a sledujete jak se mu pod rukama rodí obraz. Nejprve je to jen změť čar a nejasných obrysů, ale postupem času z něj stále více vystupuje realita malířovy představy. Takto se rodí hloubka. Jenže náš mozek dokáže jednotlivá plátna skládat dohromady a spojovat v rozsáhlé celky. Tyto celky pak v případě že jsou správně spojeny a nevytváří rozpor, může v jediném okamžiku propojit a vyvolat představu o takové síle, že její části naleznete zachyceny v přítomnosti ještě za tisíce let. Ostatně, Ježíš by vám o tom mohl říci mnohem víc. A Ježíš i proti tvrzení církve, nebyl nic jiného nežli prorok. Já vím, že z těchto několika málo vět nemáte ani nejmenší tušení o čem to mluvím. A věřte že existuje mnoho špatných důvodů proč tomu tak je. Ostatně, to je hlavní důvod, proč vám je vědecký ateismus předkládán jako jediná správná alternativa chápání reality. Tedy nejen ateismus vědecký, ale též náboženský. Tedy ten, jenž má člověka lapit v nevědomosti, a učinit z něj loutku rádoby pánů světa. A přesto má to co nosíte mezi ušima nepředstavitelnou sílu vyvrátit a zničit jakoukoliv realitu a v několika hodinách stvořit zcela jinou. Přesně tak, jak to říkal řečený prorok: zbořte tento chrám, a ve třech dnech zbuduji nový.
Víte, prameny proroctví sahají velmi hluboko do dávnověku a jejich hlavním neštěstím je, že nebyla utvořena v reflexi na naše současné myšlení. Prostě jsme v obsahu a skladbě myšlení úplně někde jinde než máme být. Takže problémem všech proroctví je jejich výklad. Ovšem i tak je celkem snadné pochopit, o čem tato nejstarší proroctví hovoří. Je to jako když si koupíte novou televizi a na její zadní straně si přečtete, že ji nemáte vystavovat vlhkosti, prašnému prostředí, teplotám nad čtyřicet stupňů a td. V případě člověka to znamená, že ji umístí v slévárně, poblíž tavící pece, do nádrže s vodou ohřátou na sto stupňů někde kam dopadá přímé slunce. To prostě nemůže vyjít.
Takže nejprve si zodpovězte otázku kdo jsme. Ovšem v řádu třiceti, padesáti tisíc let a ne posledních dvou století. A potom možná pochopíte, že právě poznání vede k mnohem hlubšímu prožitku štěstí, než sledování televize.

115814

31.08.2006 19:04

Izrael zničí jeho víra v beztrestnost před Bohem

RE: Trochu proroků...

Míra S. 195.?.?.?

Máte v tom trochu zmatek, ale to nic. Věřte mi, že trocha studia historických pramenů by Vám rozhodně neuškodila. Ono je velmi jednoduché něco zavrhnout a být jaksi nad věcí. Vždyť člověk se vyvíjí ke stále dokonalejší formě a tudíž teprve v současnosti má ten správný vhled do příčin následků, z nichž přirozenou dedukcí lze vyvodit následky příčin. Tedy chceme říci, že každá akce má svou reakci, z čehož je zjevné že na duševní úrovni nemůže docházet k akumulaci napětí, jenž by expandovalo do apokalyptické mega-katastrofy. Lidé jsou totiž rozumní a znají přesné hranice přípustného zla, jenž je akceptovatelné z širšího geopolitického hlediska nutného pro prosazování národních zájmů. Jednoduše řečeno, pozabíjíme pár nepřizpůsobivých a bude klid.
Kdysi dávno jsem si myslel že obecná rovina poznání, je správná a její spodní (přirozeně) roviny jsou jakýmsi mutovaným výběžkem vyvolaným nekritickou myslí. A musel jsem ujít velmi dlouhou cestu než mi to došlo. Kdysi bylo předpovězeno, že před koncem současné civilizace, (nikoliv lidstva) lidstvo pochopí tajemství pyramidy. A ono už je rozluštěné. Není však ukryté uvnitř, ale je jím samotná pyramida. Když pochopíte toto tajemství, otevřou se vám cesty k daleko hlubšímu poznání. Není to jen o Ježíšově tajném učení, ale též o Janově zjevení, ale také o spojnici mezi kamenem mudrců , novým Jeruzalémem, člověkem, pyramidou a mnoha jinými historickými fakty. Tajemství je odhaleno, pravda zatím jen pro některé, ale až je jednou spatříte, nebudete moci ani domyslet, jak byli naši předkové moudří. Vy si myslíte že Nostradamus jen tak zavřel oči a už viděl co se stane? Ts, ts.

115585

25.08.2006 12:03

Jak Britské listy upravují smysl článků, ze kterých citují

Bublající efekt u bublátorů.

Míra S. 195.?.?.?

Bublající efekt u bublátorů.
U většiny bublátorů, se při dlouhodobém výzkumu podařilo prokázat zjevný bublající efekt. Podle některých vědců jde o podložený fakt, který je způsobován pronikáním řidčích, nejčastěji plynných substancí, hustší vrchní vrstvou, jenž se projevuje charakteristickým bubláním. Podle rumunského patologa Živiče Bublesku se tento úkaz vyskytuje ve skryté formě i u některých myšlenkových forem, kdy i přes vnější zjevnou inteligenci, na povrch pronikají spodní mnohdy až primitivní exkrementy myšlenkového trastu. Tyto procesy bývají nejčastěji vyvolány vnějším podnětem, jako je nadměrné sledování tv, nebo opakované čtení účelově zaměřených článků. Podle doc. Bublesku zde hovoříme o skryté formě bublátorů, které na rozdíl od klasických bublinných, vytváří jev tzv. vybublávání, kdy nahromaděné substance nepronikají pozvolna, ale dochází u nich k lavinovitému efektu. Podle norského vědce Olme Bublarsona lze předpokládat, že v budoucích pěti až deseti letech se vědecké elitě za podpory zdravotnických asociací podaří tento jev plně prozkoumat a vyvinout léčebnou metodu, jenž se bude patrně zakládat na uvolňovací terapii založené na pobytu v odlehlých oblastech jakými jsou např. oblasti za polárním kruhem.

115066

25.08.2006 09:18

Nejdůležitější je čest

RE: Milý Míro!

Míra S. 195.?.?.?

Někdo se dokáže smířit s málem. To Vám závidím.

115053

25.08.2006 08:57

Jak (ne)vyrobit bombu

RE: návod má řadu velmi vážných chyb

Míra S. 195.?.?.?

A co takhle. Skupinka Arabů se před odletem nacpe hrachovou kaší a v průběhu letu vytvoří postupným uvolňováním plynů výbušnou směs. Je zde dosti silný předpoklad, že i pokud nedojde k dosažení potřebné koncentrace, cestující vyskáčou sami.

115052

23.08.2006 23:45

Nejdůležitější je čest

RE: Drahá Mindy!

Míra S. 195.?.?.?

Tak to už je prostě věc diskuze. Pokud se otevřeně přidáte k příznivcům Izraele, jsou vám logicky přiřknuty všechny argumenty, kterých se zde ostatní dopouští. Váš názor může přirozeně vycházet z jiného úhlu pohledu, ovšem potom musíte být více konkrétní.
Přečetl jsem si některé vaše příspěvky a docela rád bych vám doporučil se od školních příruček posunout více k realitě. Považovat v současnosti dolar za stabilnější než rubl na základě technologické vyspělosti, je prostě hovadina. Je pro vás velkým štěstím že nejste vlastníkem tak obrovských dolarových rezerv jako třeba Čína. Myslím že po několika posledních týdnech by jste nepsal zde na Zvědavci, ale zdržoval se v blízkosti oné místnosti, do níž lze odhodit něco z obsahu žaludku horní cestou. Tím nechci nikterak snižovat úroveň vašich příspěvků, ale o technologické vyspělosti můžete přemýšlet pouze tehdy, pokud máte z čeho vyrábět. A v tomto ohledu má v rukou všechny trumfy Rusko. Pokud se podíváte na dění ve světě, zjistíte, že států které jsou s USA ochotny obchodovat za zbrojní arzenál je čím dál tím méně. Asi jim došlo, že za peníze si mohou koupit víc.

114861

23.08.2006 22:58

Jak (ne)vyrobit bombu

RE: Dokazuje to hlavně, jak jsou někteří lidi blbi...

Míra S. 195.?.?.?

Myslím že prostě žádné řešení neexistuje. Lidé si prostě musí namlátit držku tak, aby pochopili že se navzájem potřebují. Něco v tom smyslu, jak tu píše pan Gejdoš. Ovšem je otázka, jestli až se to stane, to ještě vůbec jsou schopni pochopit.

114857

23.08.2006 11:35

Jak (ne)vyrobit bombu

RE: Dokazuje to hlavně, jak jsou někteří lidi blbi...

Míra S. 195.?.?.?

Tedy alespoň o víkendech a dovolené. A za to dáváme moc do rukou takovým parazitům, pro něž tato planeta není nic jiného než nekonečný zdroj peněz a moci. Ale on není nekonečný.
Není proto divu že nám je předhazováno co skutečně jsme. Teroristé přirozeně touží proniknout do míst s nejhustší a nejdokonalejší ostrahou, protože to patrně žádá jejich morální kodex sebevraha. Nač naložit rybářskou bárku trhavinou a poslat ke dnu zaoceánskou loď s tisíci lidí na palubě, když se lze pomocí dokonalé znalosti chemie propašovat na nejneočekávanější místo jakým je bezesporu letadlo. Někdo by třeba řekl, že k teroristickému aktu stačí zapalovač a zavřít hlavní přívod vody například v obchodním domě nebo na diskotéce, ale to by primitivní Arabák v životě nevymyslel.

114765

23.08.2006 11:24

Jak (ne)vyrobit bombu

RE: Dokazuje to hlavně, jak jsou někteří lidi blbi...

Míra S. 195.?.?.?

Člověk by chtěl říct, že lidský život je spletitý a přirozeně tuto spletitost i zažívat. Ovšem pravda je, že lidský život je primitivní záležitost, v níž takřka není co řešit. Chcete jíst? Choďte do práce. Chcete rodinu? Najděte si partnera. Pokud vám práce nesedí, najděte si jinou. Pokud vám nesedí partner, najděte si jiného. Je to podivné, ale právě tento primitivismus mnoho lidí považuje za projev jakési inteligence. A kupodivu se s ním ohánějí při každé příležitosti, coby projevem zdravého rozumu. Máme zde demokracii, přirozený vývoj, nové technologie atd. Tyto všechny faktory jednou vyřeší problémy lidstva. Přitom jsou to právě tyto faktory, jenž způsobují totální schizofrenii naší společnosti. Naše společnost je jako kříženec chobotnice se slonem, jenž se plácá na břehu a nemůže zvolit souš ani moře, protože pro jednu její část představují smrtelné nebezpečí. Tuto schizofrenii najdeme v politice, v práci, v mezinárodních vztazích, v rodině, ve společnosti a všude tam kde člověk zrovna neobývá opuštěný ostrov.
Když jsem pracoval u japonského zaměstnavatele, všiml jsem si, že u každého stroje schází jedna součástka, díky níž není plně automatický. Vždycky se jednalo o nějaké podávací rameno, spojení určitých komponent atp. Přirozeně jsem se na to zeptal a odpověď zněla: přidat onu součástku není problém. Problém je, kdo ta auta potom bude kupovat. Vzpomněl jsem si při tom na Ládínka z kresleného seriálu, když navštívil planetu strojů. Já jsem šroubovák, a co si ty? Já jsem svěrák. A toto je prý naše západní civilizace. Nemůžeme tedy zavádět do výroby nové technologie, protože ty většinou připraví lidi o práci. Nemůžeme se vydat doleva, protože to znamená omezení soukromého podnikání. Nemůžeme se vydat doprava, protože to znamená omezování zaměstnanců. Nemůžeme přijmout žádné slušné mezinárodní normy, protože to brání našim obchodním zájmům. Ovšem potřebuje pevné mezinárodní normy, které budou chránit naše investice. Docela slušná anorexie, zatímco tělo řve já mám hlad, člověk si rve prsty do krku aby vyzvracel to co pozřel protože to potřebuje, ale nechce to, protože to představuje jakýsi element, s nímž se nedokáže ztotožnit. Pokud si někdo myslí že tohle není nemoc z níž je nutné se léčit, pak se zatraceně plete. Všichni se budeme muset vyléčit z takových neduhů jako je moc, bohatství, úspěch, sláva. Protože na druhém konci těchto pojmů se nalézají pošlapaní a zlomení lidé. Jenže přesně toto jsou základní stavební kameny naší západní společnosti. Takže když sypeme nějakému národu na hlavu naše technologické úspěchy, jen těžko můžeme tvrdit že si za to může sám, nebo že na to máme jakési morální právo. Jediné co máme jsou lži a přetvářka, která nám umožňuje nebýt šroubovákem, nebo svěrákem.

114761

21.08.2006 11:57

Nejdůležitější je čest

RE: To je skvělé

Míra S. 195.?.?.?

Klíčová slova jsou, kapitál, kapitalismus, peníze, zisk.

114537

10.08.2006 12:04

Chavezovo letní tažení proti USA

RE: Na první pohled to působě směšně,

Gdosy 195.?.?.?

Nechtěl jsem poučovat. Ovšem je pravda že spousta odpovědí lze vysledovat právě za podivnou hrou čísel. Současná demokracie je stejná jako současná medicína. Existuje množství přípravků, jenž dokáží tlumit vnější projevy nemoci, ale příčinu samotnou odstranit nedokáží. Celý poválečný vývoj a relativní blahobyt západní společnosti byl postaven na průmyslu a obchodu. Průmysl vytvářel zboží a obchod zajišťoval jeho odbyt. Nikdo si až do nějakých šedesátých let, nemusel pokládat otázku o objemu produkce, protože surovin byl dostatek a trh nebylo možné nikterak nasytit. Spolu s nárůstem obyvatelstva se zvyšovala produkce a rozšiřovalo spektrum výroby. Potom došlo k nárůstu ekonomické emigrace. Pro západní společnosti to zpočátku představovalo přínos, protože tito lidé vykrývali na pracovním trhu mezery v nepopulárních odvětvích. Jenomže se poprvé začalo ukazovat, že trh není všemocný a má svoje reálné hranice. Do toho všeho vstoupili nadnárodní společnosti s levnou produkcí likvidující střední a malé podnikatele. Po celou tu dobu se jako štít proti ekonomickému úpadku používala ropa. Přirozeně že v nadbytečném množství a pokud možno levná. Ropa vlastně fungovala jako finance a proto také mají některé společné rysy. Například jsou to ropné rezervy jenž fungují jako bankovní depozit. Pokud se zvětšují cena ropy klesá, pokud zmenšují, cena stoupá. Přirozeně že do tohoto procesu zasahují vnější faktory. Jako jsou války, převraty, otevírání a zavírání nalezišť. Tyto faktory nelze ovlivnit. V minulém roce provedli USA velmi markantní navýšení ropných rezerv, čímž překonaly historické maximum. Tedy nejen v zadluženosti se překonávají. Tak se jim po určitou dobu může dařit cenu ropy udržovat pod kritickou hranicí oněch sta dolarů za barel. Ovšem jen po určitou dobu. Pak jsou zde politické a ekonomické záruky atd. Ty ovšem začínají selhávat. Nikdo už jaksi nechce věřit na ekonomický zázrak USA. Všechny tyto údaje si můžete na netu dohledat.
Tedy v součtu to znamená „je nás moc a nemáme na to“. Nyní se můžete ptát, kdo a proč podněcuje emigraci? Kdo a proč podněcuje války na středním východě? A pak už jen dlouze mlčet a přemýšlet. Stojíme na definitivním konci éry zvané kapitalismus.
[smích]

113363

08.08.2006 11:12

Chavezovo letní tažení proti USA

RE: Na první pohled to působě směšně,

Gdosy 195.?.?.?

Volný trh a jeho neviditelná ruka jsou jednou provždy pryč. Pokud někdy existovali. Tady je dobré si připomenout, že nerostné suroviny byly vždy důvodem válek a nástrojem k vydírání. Ostatně, pokud se podíváte na současný vývoj na burzách, je zjevné že se cosi stalo. Ještě před rokem stačila pouhá zmínka o možné válce v oblasti ropných nalezišť, aby se cena ropy vyšplhala kamsi ke sto dolarům za barel. A dnes hrozí, nebo už došlo k občanské válce v Iráku. Írán otevřeně prohlásil že zavře kohoutky, pokud na něj OSN uplatní sankce a Venezuela dohodla vytvoření ropovodů vedoucích kamsi daleko od US spotřebitele. Pak tu máme embargo na titan atd. Přesto se burza chová, jako by se nic nedělo. Znamená to, že do jejího přirozeného chodu, stejně jako do chodu sdělovacích prostředků, někdo, nebo něco zasáhlo. Pokud občas sledujete pohyb cen na burze, pak víte že o vývoji cen rozhodují velcí investoři, kteří nakupují a odprodávají akcie. Dále to může být garant, jenž představuje záruku stabilního zisku. Mohou to být státní garance atd. Jsou zde zahrnuty surovinové rezervy, státní zakázky, uzavírané obchodní smlouvy a mnoho dalších informací. Jedná se tedy o informace a řízení jejich toku.
V současnosti by se cena ropy měla pohybovat nad hranicí sta dolarů za barel, přesto se tak neděje. Což znamená, že někdo buďto garantuje její dostatek. Což je pitomost, nebo dokázal ovlivnit vývoj cen. Ale aby někdo něco takového dokázal, musí mít dostatečnou moc a hlavně, musí být na podobný krok dostatečně připraven. A to jak po strategické , tak finanční stránce.
Myslím, že sledujeme poslední dějství naší epochy a karty jsou definitivně rozdány.

113013

31.07.2006 20:44

Ano, tohle je holocaust

RE: takovej mišmaš...

Gdosy 195.?.?.?

Ano, tohleto znám. Je to spojenou s otázkou existence času. Škoda že jsme u jiného tématu. Ovšam ta představa jak někdo morduje sám sebe je opravdu frustrující.

112206

25.07.2006 17:45

Skutečné cíle Izraele

RE: Avnery nema pravdu

Gdosy 195.?.?.?

Jenže tady mluvíme o politických rozhodnutích a ty se od nálady ve společnosti přeci jen hodně liší. Obrátit se proti USA neznamená mít zaručený přístup k ropě. Spíše naopak. Nikdo nemůže předpokládat, že se Francie, Itálie, Španělsko atd. přídají na stranu Ruska, nebo Číny. Přesto už mnoho států vjádřilo svůj postoj odvoláním vojsk z Íránu. Spolu s těmito vojáky logikcy ustává i tok peněz ze státních rozpočtů. Přirozeně se nedá mluvit o částkách soupeřících s výdaji USA, ale malé peníze to rozhodně nejsou a já si myslím, že i těch několik drobných je v současnosti pro Ameriku, která veškeré výdaje kryje z dluhů strašně moc.
USA s podporou Izraele a Anglie útočí na veškeré státy produkující ropu, jenž nemá pod svojí kontrolou. To musí mít nějaký důvod? Já o něm nebudu spekulovat, ale je očividné že Amerika se nechová jako hodný bratříček šířící demokracii, ale jako někdo kdo chce přežít za každou cenu. A cena je to vysoká. Už dnes je možnost, že USA někdy splatí svůj dluh spíše dobrý námět pro sci-fi. Takže otázka jenž nám z toho vzejde zní: co mohou USA v případné jaderné válce ztratit?

111470

24.07.2006 23:51

Skutečné cíle Izraele

RE: Avnery nema pravdu

Gdosy 195.?.?.?

Myslím že nemáte pravdu. Základní kámen konfliktu je Írán. Jde skutečně o to, aby tato země nevlastnila jaderné zbraně. Jednak proto, že by Izraelcům skončili zlaté časy, kdy mohli kdykoliv napadat a zabíjet své sousedy, a především proto, že jederná mocnost kontrolující podstatnou část ropné produkce, musí pánům v Pentagonu řádně cuchat nervy. Bohužel si Izrael bez použití jaderných zbraní nemůže dovolit Írán napadnout. A proto chce vtáhnou do konfliktu Sírii a skrze ni obvinit Írán z podpory terorizmu. To by ospravedlnilo vstup USA do války a spolu s tím i použití jaderných zbraní. V současnosti je nálada v Evropě díky konfliktu s Irákem dosti protiamerická, ovšem možný kolaps ropného trhu tuto náladu rychle obrátí. Stačí pokud ceny ropy vyšplhají dostatečně vysoko. Což už se v podstatě děje.
Mlčení arabských států celkem jasně vypovídá o tom, že vědí o co jde a spíše než zbytečné plkání, přemýšlí jak v případné válce obstát. Jde o to, zda se přidat na stranu USA a podporovat spolu s tím i Izrael. Ovšem díky tomu snížit riziko útoku jaderných zbraní. Nebo se přidat na stranu Íránu a spoléhat na Aldu že je ochrání.
Vážený pane, spolu s Petrem Gejdošem se obávám, že bylo rozehráno poslední dějství ve hře mocností. Dějství ve kterém jde o čas, protože s každým dnem se z Íránu stává silnější soupeř. To špatné na tom je, že na straně tohoto státu stojí východní státy. Rusko a patrně Čína a možná Indie. I u nich je cítit strach z nárůstu Íránské síly, ovšem zároveň nepřipustí, aby kontrolu nad touto oblastí získal západ.
Takže to co nyní sledujeme, je šachová partie, v níž se dá očekávat mnoho nečekaných zvratů. Možná že strach z globálního konfliktu nakonec sváže jednotlivým mocnostem ruce. Ovšem to bude znamenat že vyhraje Írán. A to si myslím spojenci Izrael a USA nikdy nepřipustí.

111395

18.07.2006 10:38

Nebezpečné přehrávání Izraele

RE: ad poznámka vydavateľa

Gdosy 195.?.?.?

Otázka zní, odkud vítr vane. Něco o bezpečných jaderných zbraních jsem slyšel v podání jistého zámořského státu. Ostatně právě tento stát nám v současnosti nabízí, možnost zbudování raketových základen pro svoji obranu. Myslím že jsem to napsal správně. Nikoliv naší, ale svojí. Říká tomu raketový deštník. Vzhledem k účinkům jaderných zbraní bych to nazval spíše slunečník. Asi nejde o nic jiného, než odklonit několik jaderných hlavic jenž v současnosti míří na USA někam jinam. Potom není daleko od pravdy úvaha, že dotyčná raketová základna nebude nic jiného než pouhá kamufláž. Já osobně bych ji postavil v centru Prahy. Okolo několik nepojízdných tanků a pořádná mediální kampaň v níž si čecháčci serou na vlastní hlavu. To nám jde celkem dobře. Ale už Honza Žižků používal k obraně vozovou hradbu. Máme to prostě v genech. Přirozeně by nás mohlo napadnou, zda houfnice nalezená nedaleko Ruzyňského letiště, poněkud narušuje původní pojetí používání pozemního vojska, ale patrně jde daleko víc o nadšení pro věc než užití zastaralých technologií. Tož chlapi, táhnem na ty křižácký psi!!!!

110800

17.07.2006 22:17

Nebezpečné přehrávání Izraele

RE: Znamená to III. světovou ?

Gdosy 195.?.?.?

Ahoj Petře. Už jsem se lekl že jste na Zvědavce zanevřel? Mimochodem si vzpomínám na podobnou diskuzi v čase OH. Jak vidět, jednalo se o MS ve fotbale. Sopky soptí, moře se vzdouvá, Čína je pod vodou, válka už vlastně začala a stejně bude spousta lidí pochybovat. Izraelská vlajka při našem utkání z Ghanou byla možná víc než symbolickým varováním.

110777

05.07.2006 09:38

Totálně paranoidní Spojené státy

RE: Snad není tak zle ?

Gdosy 195.?.?.?

Asi chápete že šlo jen o příklad. Rozepisovat veškerou kriminální činnost v "západní společnosti" mi připadá nesmyslné a nevhodné k tématu. Ten problém je, že pokud budete chtít vymezit právo státu na kontrolu společnosti, rozdělí se názory do dvou táborů a vynoří se spoustu na slovo vzatých odborníků. Lidé budou reagovat na základě odlišných zkušeností na lidskou odpovědnost versus práva státu. Ovšen ten skutečný problém je v lidech. Těch kteří nakonec nashromážděná data zneužijí a použijí proti vašim zájmům. Potom je už celkem jedno, zda jsou tyto údaje využity v mocenských, kriminálních nebo obchodních zájmech. Jako lidé stojíme za hovno a v tom je ten problém. Proto musíme vytvářet zákony na ochranu společnosti, a zákony na ochranu zákonů na ochranu společnosti atd. Ať uděláte jakékoliv dobře myšlené opatření, nakonec se vždy obrátí proti lidem. Takže jde opravdu o to jak lidi ochránit, nebo jak je donutit k slušnosti. K obojímu vedou odlišné cesty. Ta druhá je provázena svištěním biče a řevem dozorců.

109853

04.07.2006 15:58

Totálně paranoidní Spojené státy

RE: Snad není tak zle ?

Gdosy 195.?.?.?

Ten článek je poněkud prostoduchý a připadá mi, že jeho autor použil k jeho zhotovení nějakou stránku kuriozit. Některé zákony platící v jednotlivých státech USA jsou opravdu podivné, ale k jejich pochopení musíme znát důvod jejich vzniku. Ostatně já osobně bych například v Japonsku navrhl zákaz plivání na veřejných místech. Návštěva nádraží a pod. je dost děsivá zkušenost.
Ovšem co se týká policejního státu, je to opravdu tenounký led. Napřed by si totiž společnost musela přesně definovat co jsou a nejsou občanská práva. Ono je sice hezké vykřikovat svoboda! svoboda!, ale to trvá jen do okamžiku, než jste sám postižen nějakým svobodomyslným trotlem. Mnoho rodičů jimž někdo unesl a znásilnil dítě, by dozajista souhlasilo s umístěním sledovacích kamer nejen na ulicích, ale také v domácnostech. Přirozeně chápu že je to absurdní, bohužel máme na svůj život jen jeden pokus.
Další a velký problém je, že naše soukromí je čím dál víc narušováno vývojem nových technologií. Jsme čím dál lépe sledovatelní. Zatímco před několika málo lety musely státy vynakládat nemalé částky na sledovací zařízení, dnes si mnohá taková zařízení platíme ze svých daní. Stát se do našeho soukromí dostává velmi snadno a zadarmo. Jsme tedy ochotni se zříci vývoje a zrušit internet, mobilní sítě, navigační systémy atd. ?
Není to přeci jenom stát, který se snaží proniknout do našeho soukromí. Jsou to nejrůznější firmy, prodejci atd. Všechna jimi získaná data jsou snadno zneužitelná.
Poněkud jinde je z tohoto pohledu zavádění zákonů přímo omezující práva občanu k vyjádření názorů a svobodného rozhodování. Tyto zákony jsou na internetu snadno dohledatelné, ale i zde bych byl opatrný s kritikou státu. Mnoho faktorů ovlivňujících veřejný život funguje jako spojené nádoby a tak si jako občané spotřebitelé přivoláváme sami. Cožpak by někdo a nejen z američanů byl ochoten položit na ortel světového míru svoji vlastní spokojenost. Svět jsou především podnikatelé kteří se řídí poptávkou. Pokud každý den jezdíte autem, budou vám snažit prodávat benzín. Získané peníze pak tečou jak k otevírání nových trhů tak k získávání zdrojů. Válka v Iráku je druhý případ. Ovšem kolik lidí bude ochotno přestat jezdit autem aby tuto válku ukončilo? Nebo ještě lépe kolik z nich bude ochotno si odříct zajet autem pro šťavnatou pečeni do obchodního řetězce? Celé to NWO je o nás lidech a našem myšlení. Každý si tu hrajeme sám za sebe a kdo z nás je bez viny?

109806

26.06.2006 09:42

Týden bukvic

RE: Chteji byt ,jako normalni lide ,ale nejsou.

Gdosy 195.?.?.?

Tohle je skutečně těžké. Ten zásadní problém je, že mají na své straně děti. Ty jsou totiž dostatečně hloupé a manipulovatelné, aby jim na ten správný životní styl skočili. Současní kormidelníci světového pořádku moc dobře vědí, že nikdo nedokáže bojovat s vlastním dítětem. Proto je veškerá pozornost zaměřena právě na ně. Stačí se podívat na reklamy v tv. Devedesát devět procent všech reklam je zaměřena právě na ně. Starým je věnován pouze prostor vyhrazený farmaceutické lobby. Léky na prostatu, revma a pod.
Stáří je nemoc. Stáří není normální. Čeká nás skutečně děsivý svět. Svět v němž zanikne zodpovědnost a hodnoty na nichž je sama existence společnosti postavena. Svět plný šílenců, jimž se nepodařilo dosáhnou jediného možného a přijatelného cíle, být bohatý a úspěšný. Ti všichni se dostanou na zcestí zadluženosti a marnosti. Špatná práce, málo peněz a chmurná budoucnost. To znamená krádeže, násilí a nenávist.

108938

26.06.2006 08:28

Týden bukvic

Zářivá vize

Gdosy 195.?.?.?

Ano. Tak nějak nám to vesele pokračuje. Ale nejsou to jen homokbliti, kteří jsou presentováni jako přirozená hranice normálna. Kdysi dávno nám bylo rodiči vštěpováno základní vychování, jehož základ se opíral o přirozenou zkušenost. Rodiče po nás chtěli, abychom se chovali normálně, to jest jako lidé. Veškeré své vědění přitom opírali o přirozenou zkušenost. Muž a žena vyrostou, založí rodinu a mají děti. Oba jsou pak vedeni k zodpovědnosti za výchovu další generace atd. Takto vychovaní lidé jsou však neovladatelní. Cítí pevnou vazbu na rodinu a vše co je zdrojem jejího bezpečí. Chtějí jistoty poskytované společenstvím v němž žijí. Současní kormidelníci světového pořádku však nic podobného nechtějí. Proto jsou nám veškeré základní normy existence předkládány jako mýtus. Žít jako muž a žena je překonaný mýtus.
Co se bude dít dál? Všechny normy stanovující lidskou přirozenost musí být pošlapány a vyvráceny. Musí být nahrazeny jinou zářivou vizí. Člověk nesmí být šťastný protože má práci rodinu a zdravé děti. To všechno je pouhý mýtus. Teprve tehdy, pokud začnete toužit po nedosažitelném, stanete se ovladatelným. Musíte budovat svoji kariéru. Klidně můžete lidi okrádat a podvádět. To patří k současné přirozenosti. Moc se nestarejte o své děti, to není normální. Stát se o vás v žádném případě nepostará. Ono vlastně není vůbec jasné, proč ho někdo budoval a byl dokonce ochoten pro něj umírat. Stát je přece velký biznis a tomu se musíme všichni přispůsobit. Na nějaké sociální jistoty se vyserte. Pokud si včas nakrdete nebudete je potřebovat. Hlavní je svoboda. Jo a taky čistej záchod. Do posranýho se špatně bleje.

108934

08.06.2006 11:08

„Jsme silní a rozhodní“

RE: SPIEGEL ma u mne 3 body plus

Gdosy 195.?.?.?

Bohužel. Demokracie vůbec není o nějaké svobodě. Právě naopak. Umožňuje ovládat svět pomocí peněz. Vy stejně jako já, si můžete přečíst v novinách, jak je svět dokonalý a vše je naprosto v pořádku. Jediné co nesmíte je říci ne. Ne je trestné a nedemokratické. Znamená to, že pokud si za své peníze koupíte válku, je to demokratické. A každý kdo by s ní nesouhlasil, je terorista. Američané si za své peníze bojují v Iráku. Proto není možné, aby jim někdo jen tak zadarmo odporoval. Iráčané si svůj mír musí koupit. Za ropu, supermarkety, CNN, zmutované žrádlo a levnou pracovní sílu pro nadnárodní korporace. Toto je správná demokracie. Asi tak jako to dělají češi.
Nukleární energie představuje další krok Iránců ke skutečné svobodě a kulturní nezávislosti. Finanční oligarchie jim nebude moci vnucovat svoji demokracii. A to je to co se dle zkorumpovaných pohlavárů nesmí stát. Irán moc dobře ví co dělá. Nechce nukleární zbraně. Chce absolutní nezávislost na západním kapitálu, aby mu nikdo nemohl vnucovat jak se chovat a jak myslet. Já jim fandím a je mi hluboce líto, že češi na tuto metu nikdy nedosáhnout. Vždycky budeme jen stádo otroků.

107907

04.06.2006 17:01

Po volbách

Je to stejně o ničem.

Gdosy 195.?.?.?

A co by člověk mohl čekat. Rekordní účast ve volbách je přisuzována vyostřené kampani. Zodpovědnost? Pěkný hovno. Skurvená reality show. Čím větší hnus, tím větší spokojenost. V Česku rozhodují facky. Dej oponentovi přes hubu a dav tě bude oslavovat. Ale to asi nebude jen náš problém. Je zajímavé, že lidem stačí sliby. Můj kamarád podnikatel vždycky říkal, co já ti slíbím, to od nikoho nedostaneš. Jenže tak to asi funguje.

107655

13.12.2005 20:07

Velká rasová válka

RE: totalitni svetovlada

Gdosy 195.?.?.?

Víte, ti nahoře mohou všechno, zatímco ti dole nemohou nic. Nemají moc ani peníze a vlastně se jim daří docela dobře, tak proč si komplikovat život.
Položil jste si někdy otázku, odkud tyto myšlenky znáte? Zda je to Vaše osobní zkušenost, nebo jen jakýsi pocit? Možná Vás napadne, že to přeci vidíte každý den v tv. A ptal jste se někdy proč to tam je skoro každý den? Proč jsou zprávy plné zločinců, a reklamy šťastných lidí? Co všechno budete věřit Vaší tv? Proč Vám mocní ukazují, jak je pro ně snadné se vyhnout zákonům?

83312

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?