Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 255 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.02.2007 20:27

Co se vlastně u Nadžafu stalo? Různé verze

Není to jednoduché,

85.?.?.?

když se cca 3/4 Iráčanů hlásí k 150 kmenům. Ale sotva lze po vzoru texaského ptáka souhlasit s tím, že Američané neměli páru, co se bude dít, až rozkopnou řečeno s p.Gejdošem to irácké akvárium. Hodně přitom spoléhali právě na mladého Sadra, ten se ale do invazních bojů se svou milicí nezapojil, učinil tak až později na straně odporu. Teď je spíš koněm iránským. I když se cosi povídá o náklonnosti Wolfowitze k jedné arabské feministce, tak osobní motivy pro vedení válek jsou snad již dnes passé.
Horší je, že i v sousedním Íránu tvoří cca 1/4 vlády příznivci sekty, kteří se domnívají, že trocha chaosu může uspíšit příchod 12.imáma. Ale vzhledem k celkové blízkovýchodní situaci lze souhlasit i s izraelským historikem van Crefeldem, že ač z jaderného programu Íránu musíme mít obavy, byli by Íránci blázni, kdyby v něm nepokračovali.

127857

16.02.2007 18:02

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

RE: Chinese invasion

85.?.?.?

Je zajímavé, že v demontáži Smithova režimu se celkem aktivně angažovaly i USA a GB, ačkoli probíhala studená válka a jednu černou gerilu podporoval SSSR a druhou Číňani právě z té Zambie (mimochodem, procházel jsem v Praze ze Seifertovy na Korunní /cca 1,5 km/ a napočítal neméně než 5 čínských prodejen zeleniny). Jo, pád těch odpornejch rasistů byla tenkrát velká sláva a demokratickej triumf, přijela i baronka Thatcherová. Musím dodat, že jakés takés sankce a nevlídné projevy na Mugabeho adresu se občas objeví, hlavně v rámci Commonwealthu.

128989

16.02.2007 18:30

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

85.?.?.?

Ve Švýcarsku je cosi na způsob přímé kantonální demokracie už od r.1219, kdy Schwyz, Uri a Unterwalden přísahali na louce Rütli společný odboj proti Habsburkům (víc jak 300 let předtím, než si je podmazaní čeští páni zvolili za dědičné vládce a naši zem jim dali v léno - předodobraz to četných dnešních parlamentních rozhodnutí osekávajících naši suverenitu). V roce 1848 po poslední náboženské válce katolických horalů proti protestanstským městům byla naopak konfederace de facto změněna ve federaci po vzoru USA. Ústřední vláda pak v klíčových případech brutálně omezuje práva samosprávných kantonů, jako se stalo v případě nuceného zavedení volebního práva žen v jednom z nich, který ho referendem odmítl (1971). Také si myslím, že je Švýcarsko dost ve vleku multi-kulti (počet cizinců je okolo 20 % a jedná se často o extremisty všeho druhu z celého světa). Rovněž zde byly zmíněny "protipopíračské" zákony apod. Ale přímá demokracie něco do sebe má, miliční systém také, tam nemůže žádný p.Buchert (MF Heute) brečet, že máme jen 2 tisíce vojáků pro boj a tak potřebujeme cizí radar na obranu...

128991

23.02.2007 00:21

Jednotná perspektiva 2010

RE: ??? ľudstvo

85.?.?.?

Němci ve srovnání se svými sousedy zbrojili "průměrně", dokonce byl ignorován Hitlerův požadavek na více letadel, protože "by pro ně stejně nebylo palivo". Jejich zbrojení vypadalo jako horečné, protože dle Versaillské smlouvy mohli mít jen 100 000 mužů armády, žádné tanky a letectvo ani větší válečné lodě a ponorky. Od nástupu nacistů to pak začali "dohánět", ale ještě r.1940 zaostávali v počtu i kvalitě tanků za Francií a ani s počty letadel to nebylo slavné. Produkce tanků stěží nahradila ztráty z polského tažení (vítanou posilou proto byly naše LT-35 a LT-38). Skutečná totální válka s heslem "Kanóny místo másla" začala až po stalingradské katastrofě v zimě 1943.

129399

27.02.2007 02:09

Genocida v Srebrenici

Byl to nějaký info šum,

85.?.?.?

na Novinkách napřed psali, že jsou Srbové vinni a pak to opravili - asi se jednalo o "úlet" redaktora www.blisty.cz/art/24083.html .

129578

27.02.2007 04:17

Jednotná perspektiva 2010, část III.

RE: Poblíž jsou i jiná zajímavá videa,

85.?.?.?

o tom, kdo spáchal tu ruskou revoluci.

129583

01.03.2007 22:01

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

RE: Penize

85.?.?.?

Američtí politici se opravdu musí ohánět, aby získali ty správné sponzory. Ale spíš než na blaho své země se musí ohlížet na prospěch jednoho zámořského státečku.

129764

21.03.2007 22:42

Kauza Pechanec – špatné svědomí české justice

No to je hnus,

85.?.?.?

v tak pochybném případě za absence hmatatelných důkazů ještě zvýšit sazbu - 17 let za zapíchlého Cikána (který byl mj.stejné rasy jako skinhead - indoevropské), přitom jeho bratr má mít za brutální loupežnou vraždu dvou bílých důchodců "výstup" po 14 letech (množstevní či rasová sleva ?). Navíc si z cikánských výpovědí vybírat jen to, co se hodí a to co protiřečí pomíjet ? Sice nacionalisté plutokratům leží hluboko v žaludku, ale i ti bolševici měli své procesy alespoň secvičené...Nejspíš měli Rómy nechat přísahat na černou zástěru na hřbitově, to se pak prý bojí lhát...
Křiví svědci jsou opravdu těžko řešitelný problém, ostatně křivá přísaha prošla i Clintonovi...

131386

21.03.2007 22:57

Kauza Čunek

RE: Marginalita

85.?.?.?

Opravdu se jedná o přítele arcieurohujera Svobody, navíc by chtěl Klause trestat za jeho nevlídný postoj k EU (to je ta s hodně velkým odstupem poslední věc, za kterou by měl být trestán) odepřením hlasu při prezidentské volbě. Ten půlmilion asi zcela "čistý" nebude, o tom svědčí i jeho tři různé varianty jak k tomu pakatelu přišel. Ale jako úplatek za realitní spekulace mi to připadá málo, možná to má nějakou souvislost s jeho působením ve správních radách několika firem včetně tamní Zbrojovky.
Co se týče "řešení" romácké otázky, tak toto bylo stejně zabarveno politickou korektností, neboť kterému neplatícímu bělochovi by starosta sháněl byt (nikoli holo) či domek, třebas jinde v republice ? Nemluvě už o tom, že by za něj někdo demonstroval...

131389

21.03.2007 23:31

Vrátit Svěrákovi jeho lahve?

Něco podobnějšího recenzi

85.?.?.?

přinesly BL. Jinak si nemyslím, že by třeba Tmavomodrý svět byl neúspěšný, spíš se Svěráci jaksi zkomercionalizovali a své opusy přizpůsobují "exportním požadavkům". A také se mi nezdá, že by vstup do partaje v době, kdy zmasakrovala stovky nejlepších vlastenců, o terorizování statisíců dalších nemluvě (skutečnou tvář režimu i dělníkům objasnila např.měnová reforma) byl o něco méně ee než tentýž po r.1968, kdy se jednalo o počin víceméně karierní a podřízenost země Sovětům byla pouze podtržena statisíci vesměs v kasárnách zalezlými soldáty (dnes je u nás azbuků pravděpodobně více a mj.vykonávají práce, které těch půl milionu nezaměstnaných údajně nechce, kromě vlastnění Karlových Varů).

131392

22.03.2007 19:56

Kauza Pechanec – špatné svědomí české justice

RE: Pokud vim, tak CR podleha jurisdikci soudu i ve Strasburgu.

85.?.?.?

Neřekl bych, že se ten článek až tak výrazně liší. Ale je tam zajímavá věta - Podle krajské státní zástupkyně Renáty Vesecké byl dostatečně prokázán motiv vraždy jak svědeckými výpověďmi tak i dřívějšími aktivitami obžalovaného. Takže je p.Pechanec zřejmě svoji minulostí jaksi predestinován jako terminátor na Romáky...

131470

24.04.2007 21:32

Židia ako vďačný objekt konšpiračných teórií po celom svete

RE: neuveritelna demagogia

85.?.?.?

Ty štramberské uši jsou přeci jen o něčem jiném - "Za příležitosti té prodávají se též perníkové uši, aby se poutníci upamatovali na mrzké Tatary, kteří pobitým křesťanům uši utínali. Vykládať se zajisté, že po jedné veliké bitvě Tataři devět velkých pytlův ušima naplněných velkochánovi svému do Asie poslali na důkaz dobytého vítězství. Odtud název "uší tatarských". http://www.stramberk.cz/historie/index.php?akce=cz...

133773

24.04.2007 22:18

Židia ako vďačný objekt konšpiračných teórií po celom svete

RE: Tzv. konspirační teorie všechny v jednom pytli

85.?.?.?

Moc se mi nelíbí formulace "víra v UFO", pokud se nejedná o něco jako společnost "Aštara" Bendy Vesmírní lidé(jedním z vesmířanů má být i jistá Semjase, což poněkud připomíná Satana Samyasu z knihy Henoch). Na to se v průběhu historie objevilo na obloze přiliš mnoho podivností, nejen v případě WTC. A mimo jiné přitom zmizelo i pár letadel.
Co se týče Židovstva, pak občas i mělo možnost se věnovat obdělávání půdy, carská vláda ve snaze přivést Židy k zemědělství marně obětovala statisíce tehdejších rublů s výsledkem podobným, jako když Američané učili zemědělství prérijní Indiány - rabíni argumentovali, že Židé jsou z božího trestu ve vyhnanství a nemohou se tudíž věnovat rolnictví, jelikož by si poté cizí zem mohli zamilovat. Dobře je to popsáno v 200 letech pospolu od Alexandra Solženicyna. I když nelze tvrdit, že Židé jsou za každou konspirací, jejich nadproporční vliv zejména v USA by mohl být pro každou konspiraci mocnou oporou.

133775

01.05.2007 10:57

Jeden mrtvý při násilných střetech v Estonsku

Je smutné,

85.?.?.?

že se komunistické dědictví zažralo tak hluboko pod ruskou kůži ( i když po více jak 70 letech není divu). Dost mě zaráží rudé hvězdy na letounech a komunistické metály v záhlaví "demokratického" tisku s takovou zavedenou značkou, jako je třeba "Komsomolskaja Pravda" (existuje vůbec ještě Komsomol ?). Rusům pochopitelně nezbývá nic jiného než bránit své menšiny, které rozeseli po carské a následně židobolševické říši - i když v muslimských, nyní nezávislých státech tak veký úspěch nemají, třeba z Kazachstánu nastal ruský exodus místy až k nám (nemyslím Džamilu), a to tvořili přes 50 % obyvatel. Estonské vládě také nezbývá než se všemožně snažit omezit vliv početné menšiny, opravdu vytvořené téměř výhradně z potomků okupantů a kolonistů (Pobaltí bylo v rámci SSSR jakýmsi skorozápadním rájem). Je sice pravdou, že zásluhy zejména ruského lidu při porážce nacismu (nikoli fašismu, jak se mylně udává při popisu svátku 8.5.) jsou neoddiskutovatelné, ale SSSR byl v té době kohosi Golemem jako USA dnes a kdoví jak by to vypadalo nyní v Evropě, kdyby do ní vtrhl SSSR dřív než Němci do něj (nacistické zbrojení nesneslo naprosto srovnání se zbrojením sovětským a cvičení Rudé armády se nesla výhradně v ofenzivním duchu). Asi jako dnes v Pobaltí - pomníky mužů v uniformách, kteří způsobili masakry zejména národních elit a ztrátu suverenity. Pak se nemůžeme divit, že svébytné baltské národy hájily svoji svobodu i po boku nacistů(třeba Litva má slavnou historii, i naši dva králové byli z litevského rodu). Prostě tentokrát neměli internet a nemohli si vygooglovat, co jsou nacisté zač.
Jinak i u nás NKVD začalo řádit už v r.1945. Srovnávání nacismu a komunismu brání i jistá nešťastná etnická otázka a určité kouzlo bolševického raného internacionalismu(přitom ten první vznikl jaksi "demokratičtěji", "ruský" komunismus byl prací cizinci podporovaných pučistů a stihl i prohrát volby r.1918, o počtu jeho obětí nemluvě).

134321

01.05.2007 11:29

Akce konzervativní strany – kdo tedy vlastně lže?

Co se toho radaru týče,

85.?.?.?

i na proamerické Svobodné Evropě (aka Čro 6) v hlavním pořadu Názory a argumenty z 29.4.byly názory diskutujících z 75 % proti (zejména zajímavý je názor p.Petránka), a i proradarový diskutér se domníval, že KLDR ani Írán nejsou hlavní problém, ale že se jedná o clausewitzské hrátky zaměřené proti budoucím hrozbám (třeba i z Ruska). Tentýž rovněž antiradarovce vyvedl z omylu, že se věci změní s případnou demokratickou administrativou v Bílém domě.

134323

06.05.2007 22:30

1. máj v Brně - popření demokratických principů

RE: Jistou pravdu máte, ale s

85.?.?.?

Pojem fašismus se odvozuje od tohoto symbolu moci římských úředníků. Jinak příslušníci Národního odporu jsou patrně kýmsi zvenčí dotováni, nevypadají na rozdíl od levicových protějšků jako sociálně potřební a jejich vlajkosláva je opravdu impozantní, stejně jako transparenty. Pokud se nejedná o dotace v rámci pokračování seriálu Věčně ohrožený Žid, pak asi plynou z Říše. I když pokud by někdo chtěl opravdu prosazovat německé zájmy, měl by mávat spíše modrou fanglí s hvězdičkami...

134770

23.06.2007 11:04

Izraelská uroložka na návštěvě USA: „Dali mne do plynové komory“

RE: Moslimovia na letiskách

85.?.?.?

Tenkrát v r.1950 prostě uletěli s Dakotami jejich piloti, takže se nejednalo o teroristický akt. Trodas ty akce zřejmě prezentoval v blízkovýchodním kontextu, kde se nyní u nás zmiňuje výhradně terorismus arabský a odmítá se kontakt s vládou Hamásu, protože je "teroristická", přičemž se sionisty jsme měli dipl.vztahy až do r.1967.

138144

04.07.2007 02:02

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

Číslo 6 milionů má opravdu

85.?.?.?

jakýsi "magický" účel, protože i renomovaný židovský historik se s použitím všech jen trochu použitelných údajů nedostal přes 5,1 milionu. Čili lze říci, že obětí bylo méně než při nesrovnatelně méně medializované sovětské kolektivizaci a "holodomoru". Tsunami nebylo opravdu až tak dokonalé, když se na netu najdou i takovéto stránky stránky (jsou tam jak očividné chyby, tak i zajímavé údaje).

139156

21.09.2007 11:52

Kissingerovo ultimátum Putinovi

RE: Tak ten titulek

85.?.?.?

Ale takové týpky zajistily, že se Rusko tou nejbohatší zemí dosud nestalo - a to už před 80 lety 80 lety

144219

28.09.2007 02:20

Holocaust, během kterého zmizely milióny lidí…

Další útok na židovskou TM,

85.?.?.?

zdá se. Nedivím se, že to ten Saul David tak těžce nese. I když jeho úvahy o tom, že za civilní oběti může spíš hladomor než běsnění na dnešní poměry nepočetné britské profesionální armády (kterého by si nejspíš někdo všiml) má cosi do sebe. A těmi ženami a dětmi masakrovanými v Kánpúru se myslí běloši.

144605

20.10.2007 18:20

Fraška na spravedlnost

Dopadne to snad jinak než u dr.Vaše,

85.?.?.?

http://www.cs-magazin.com/2005-08/view.php?article...

145706

11.11.2007 18:07

V Čechách sa razí nová cesta k prosperite

Spíše než obrácení ke Světlu

85.?.?.?

by pracující potřebovali kvalitní bojovné odbory...Opravdu platí, že čím je nabízený plat nižší, tím je přístup zaměstnavatele k námezdní síle sprostší(a zejména jeho pologramotných pochopů na nižším úseku řízení, které nazvat "mistry" by bylo mnohdy urážkou dřívějších fachmanů). Proto asi kapitalistům pramálo vadí komunistické stvůry, které svým terorem zformovaly bojácnou a frustrovanou masu neschopnou odporu - do Stalinova Ruska se také dobře investovalo a dnešní Čína je již úplný ráj kapitalistů bez přívlastků. V zemích s nejvyšší životní úrovní jsou stávky a demonstrace zcela běžné, na zbídačeném evropském východě spíše výjimkou...

146868

12.11.2007 02:00

iNo pasarán!

No pasarán nezaznělo u Verdunu, tam Španělé nebojovali

85.?.?.?

No pasarán!
[Španělština], neprojdou! – heslo obránců španělské republiky v boji proti fašistickým vzbouřencům. Těmito slovy zakončila svůj noční projev v madridském rozhlase dne 19.7.1936 na podporu vlády lidové fronty komunistka Dolores Ibbárruri Gómez (zvaná Vášnivka, protože prý jednomu knězi prokousla hrdlo). Po opravě to smažte.

146897

12.11.2007 15:11

iNo pasarán!

RE: No pasarán nezaznělo u Verdunu, tam Španělé nebojovali

85.?.?.?

Omlouvám se [zahanbení] , ale levičáci si toto heslo jistě nevybrali proto, že ho hlásal generál Nivelle nebo nedejbože dokonce sám Petain. A je tam také odkaz na podobný Židy organizovaný kravál. Za zmínku stojí i nástěnná oslavná malba z r.1980 zcela v duchu nastupující multi-kulti, ze které se vytratili ti bradatí Židé a ustoupili černouškům a mesticům bojujícím "proti rasismu". Tenkrát ovšem londýnská policie zasáhla tvrdě proti židovským a levicovým výtečníkům.

146967

30.11.2007 13:51

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Mozart vs. Salieri

85.?.?.?

S tím se dá souhlasit, Nohavica se měl Krylovi přinejmenším omluvit a vysvětlit své jednání (Karel Kryl ho o to osobně žádal, leč bez úspěchu). Asi byl ke spolupráci přinucen, ale jako veřejně činný populární umělec se měl k věci postavit čelem a "přiznat barvu" (přinejmenším když to "prasklo", zejména když jeho vázací akt jako agenta je naprosto nepochybný a jeho hlášení dostupná v archivu. I harmonikář Jim Čert, vyšší donašečská šajba (držitel propůjčeného bytu), se k této činnosti pod tlakem důkazů doznal s tím, že mu hrozilo žalářování za výtržnicví - přesto byl i Havlem zván na párty.
"Co jiného Jaroslav Hutka učinil, než že pojmenoval věci pravým jménem a oddělil dobré od zlého?" - ptá se Vladimír Línek.
A ten Amadeus dle divadelní hry se zednářskými prvky by rozhodně neměl být brán jako historické drama, nanejvýš jako zábava - i pražští měšťané šli napřed se žádostí o operu za Salierim, který je pro své vytížení odmítl...
P.S.Kdysi koncem totality jsem se setkal se zajímavým člověkem s vazbami na folkařskou scénou (kterou ovšem spíše opovrhoval) a ten se o Nohavicovi vyjadřoval krajně negativně, i během osobního setkání, což prý písničkář neopomněl zmínit v jakémsi rozhovoru pro tehdejší média - tenkrát jsem ho měl za divného pavouka, dnes si říkám, co když trefil hřebíček do hlavičky...

148285

07.12.2007 15:38

Matematika s ideologickým nábojem

RE: jew

85.?.?.?

Toto se ovšem odvíjí od romáckého tvrzení, že přišli z Čech (nedodali, že jen procházeli). Jindy tvrdili, že jsou z Egypta (Gypsies), kdežto ty významy slova jew pocházejí zřejmě podobně jako slovenské "cigánit" z osobních zkušeností s daným etnikem. V této souvislosti je třeba se otázat, proč se i Židé v anglofonních zemích nedomáhají změny názvu jako "naši" Cikáni/Romové.

148687

08.12.2007 14:42

Matematika s ideologickým nábojem

RE: jew

85.?.?.?

Jo, jedná se o sloveso a dokonce "ofenzívní", takže jeho používání je asi dnes leckde "na zavření", nicméně existuje a slovníky snad nesestavují výhradně antisemité, podobně jako sbírky lidových rčení.
Žid klame, i když se modlí [FLC]
Žid se šalbě neučil, ale s ní se narodil [FLC]
Křesťan skrze žida jako čert skrze babu bývá ošizen [FLC]
Kde křesťan kostel postaví, tam ostaví čert s židem krčmu [Sp]
Co je pryč, za to žid nic nedá [Sp]
Polská, židovská a psí víra, vše jedno. [FLC]
Další rčení - Mouchu, psa a žida když desetkrát odeženeš, zase přijde [FLC], až přijde žid z pouti [Za], židovi se roztrhla peřina § [Za] (hodně sněží), spíše se od žida pobožné písně dočká, než od něho něco dostane [Za], není nikomu dlužen, jen židu a křesťanu [Za], tluče žida, hledí židovi do plachty, káže židům, zpovídá židy § [Za] (podřimuje), a viděl jsi žida? [Za] (co bys ještě nechtěl), je jak pravý žid [Za], dělat si z něho žida + [Za] (posmívat se), neudělá to ani za pečeného žida [Za], je nad žida [Za], namaloval židy § [Za] (při malování stěny udělal šmouhy), žid křtěný, vlk zkrocený, to je nepřítel smířený [FLC], kanec na staro řezaný, žid křtěný, mnich z kláštera vypuzený, vše to pronárod ničemný [FLC], má vyražení jako žid s prašivinou [FLC], zachová jako žid víru [FLC], z tebe by pět židů nadělal [FLC], je horší než žid [FLC], mne ani žid v počtech neošidí [slo], je tam jako v židovské škole [slo], tma jak v židově ranci [slo], drží se k němu jako žid k víře [slo],je to bílý žid (zdatný obchodník) bral mou řeč na židovské váhy § [slo] (nebral ji vážně).
I u nás se najdou lidé, kteří se k Ž(ž)idům hlásí, i když s nimi nemají geneticky nic společného. Jinak mužik rusky znamená i chlap, i když v řidším významu. Carská policie by asi sotva trpěla nějaké pitky venkovanů na prestižním pitěrském bulváru, i kdyby se jednalo pouze o v textu inzerované ocucávání jedné sklenice.

148761

10.12.2007 01:01

Všichni běloši jsou rasisté, učila univerzita

RE: Bodejť by Čína měla nějaký problém

85.?.?.?

s multikulti, když žádnou imigraci nepřipouští (a navíc mám zato, že se postmaoisté sčuchli se sionisty a dostali volné pole). O nějakém (pseudo)humanismu v ČLR škoda mluvit a dřív než plenky byla v Africe čínská podpora černošských teroristů.Pokud ovšem mezi multikulturní potíže nepočítáme nějaké ty třenice s muslimskými separatisty, dalajlámou či podivnými náboženskými kulty.
A vymývání mozků mládeže v USA pokračuje i přes tento ojedinělý úspěch...

148881

10.12.2007 01:25

Lži na konci amerického snu

RE: Tak proc nejdou pracovat do Japonska ci Evropy?

85.?.?.?

V Japonsku a Číně by asi měli trochu potíže s jazykem, zaměstnavatelé občas vyžadují jeho znalost...A chtít po někom, aby rajzoval na druhý konec zeměkoule jen proto, že si doma někdo na imigraci mastí kapsu, opravdu drzostí je. Podobná je i situace u nás, kde sice IT specialistům kvůli nižším platům zahraniční konkurence přiliš nehrozí, ale manuálům už často nezbývá nic jiného, než jít otročit do ciziny, zejména pokud jsou nemajetní. Romové již byli Ukrajinci vytlačeni ze stavebnictví a zůstávají na krku eráru a poplatníkům (zásahy proti načerno pracujícím se konaly jen párkrát před volbami a dosti pateticky). Opravdu by tu mohla vzniknout situace jako v Africe, kde jsou statisíce mužů nuceny migrovat za prací tam, kde nějaká je (hlavně v bílými zbudovaném jihoafrickém průmyslu) a jejich rodinný život je tudíž dosti vepsí.

148887

12.12.2007 12:47

Lži na konci amerického snu

RE: Vily

85.?.?.?

Článek psal Američan, bývalý člen Reaganovy administrativy na obranu amerických pracovních míst, které by kupodivu měla zajišťovat ona podvodně obcházená víza pro "levné" cizáky. Dokonce i vláda, ovládaná plutokraty usilujícími o co nejrychlejší demografický zvrat a likvidaci tamní evropské většiny, se musí tvářit, že US IT místa patří americkým IT specialistům a nikoli cizákům, kteří se podbízejí lácí. Dříve totéž zajišťovaly cla a víza i pro (západo)Evropany, ale jejich blaho ekonomům (de facto ideologům) asi nikdy na srdcích ležet nebude - hlavně že jsou hezké grafy o růstu hospodářství, i když plebsu se to jeví trochu jinak a navíc v ulicích zakopává o různobarevné davy, které mu přišly brát práci a snižovat životní úroveň - i kdyby to bylo "jen" vyššími cenami nájmů... Ta dobře placená místa v USA nevytvořili Indové ani Číňané, ale tamní euroamerická populace (90 % do konce 60.let) - a jako voliči a daňoví poplatníci mají její zástupci pochopitelně zájem, aby jejich děti nemuseli za prací na druhý konec světa. Vláda je tudíž nucena markýrovat snahu o ochranu pracovních míst vízy a kšeftmani, pro které zkáza národů, ras a přesvědčení (pokud tedy nejsou náhodou zrovna ty jejich) oproti možnosti zisku pár pytlů oběživa navíc nepadá na váhu.

149147

12.12.2007 14:32

Máme se stále lépe

Také je zajímavé, jak "nezávislá" média

85.?.?.?

pějí chválu unisono a TV prostřednictvím výhradně mladých rozjásaných tváří (kde jsou ty doby, co modelky předváděly i dlouho po třicítce). Samozřejmě se občas rozmázne co možná nejšíře pikantní mikroskandálek politiků (pochopitelně bez vlivu na jejich kariéru), aby si lidé nepovšimli nějakých drobných obtíží, jako je třeba ztráta zbytku suverenity.

149148

12.12.2007 18:17

Máme se stále lépe

RE: Tak si pobrečme

85.?.?.?

Je hezké, že nějaká tuzemská firma prosperuje, i když počet pracovníků na trhu práce klesl od rudých časů o milion. Těch 50 miliard bylo vytunelováno jen z fondů. Bankovní socialismus a likvidace našeho průmyslu (občas i novými majiteli-bývalými konkurenty) přišly řádově dráže...Socani pak museli zatnout sekeru, když už nebylo skoro co "privatizovat". I když ty hrátky pravice-levice už přiliš neplatí...

149161

13.12.2007 01:16

Pensionovaní prezidenti a teroristé za pravdu o 11. září?

RE: Pane Vojto,

85.?.?.?

UFA byly pochopitelně pozorovány i ve starověku a středověku, jen se jim kupodivu říkalo jinak - štíty, mísy, města na obloze - stačí si přečíst třeba periochy z Livia. Ostatně i vysmívaný Däniken je podobných případů plný. Je rovněž zajímavé, že se ohledně posádek UFO mluví o malých zelených, ačkoli tak je nepopsal prakticky nikdo z údajných svědků. A samotný způsob provedení 911 vzbuzuje oprávněné pochyby.

149177

17.12.2007 02:22

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

85.?.?.?

Problém je ten, že to u nás o tom rozhodli tzv. zástupci lidu, kteří ve skutečnosti zastupují nanejvýš sekretariáty stran, případně lobisty a toho, kdo nabídne víc (viz četní republikáni při dělení federace, následně Wagner,Teplík,Kott,Melčák,Pohanka a časem asi i další). Pro hlasovali nejen známí destruktoři civilizace z KSČSSD pod taktovkou "buldozeranta" Paroubka, který to vzal téměř jako stranický úkol, i když se nedávno dal oddat biskupem, který spravuje na Slovači nějakých 625 duší, ale i dva výtečníci z "konzervativní" ODS.
Paní Jarmila jen projevila pochybnost nad tím, zda švýcarské federální referendum (mimochodem jediné na světě, ve kterém se hlasovalo o této nechutnosti) nebylo jaksi poupravené (pořád mi vrtají hlavou ty nachlup shodné výsledky Sládkovců a Důchodců ve třech sousedících okresech ve volbách roku 1998). To nemá s nějakou diktaturou co dělat, ba právě naopak. Jo, a k tomu, že platí, co se odhlasuje v referendu a ve Schwyzu zvlášť - nejmenší kanton Appenzell-Innerrhoden 20 let odmítal volební právo ženám, až mu federální soud domluvil, že hlasuje jaksi neústavně a toto právo zavedl násilím.
Možná že Švýcaři předvídali podobný vývoj a raději se poddali hned. Předtím r.2002 odhlasoval sodomitní partnerství kanton Zurych - adepti ale musí vést alespoň 6 měsíců společnou domácnost. Jinak se registrované partnerství rozmohlo ve větší míře jen v EU, v USA, Kanadě a Austrálii to zkouší pozvolna v některých svazových státech. Mimo okruh evropské civilizace ovládaný plutokraty je taková zhůvěřilost pochopitelně nemožná.

149396

18.12.2007 23:19

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: :-)

85.?.?.?

Člověče, zřejmě Vám ušlo, že do EU jsme byli zataženi zmanipulovaným pro forma referendem, kdy se kolem 41 % oprávněných Frantů vyslovilo pro, i když většina pod vlivem TV šotů ukazujících důchoce na rekreaci v Portugalsku či prosperující řecké hoteliéry. O pokutách za nadbytečné zásoby zemědělských komodit či o omezení výroby cukru v nich nebylo nic, a kupodivu ani o euroústavě (eurosmlouvě).

149599

činí lva hříva, nikoli pyj. Pamatuji se na rozhořčení jednoho studenta historie cca 20 let zpátky (mimochodem velice konzervativního), když se jeho kolegyně dožadovala, aby byl v nějaké publikaci český erbovní dvouocasý lev zobrazen s pyjem - opravdu to není nutné. To trestání odejmutím pyje za zradu je asi nějaká místní tradice, ostatně ne každý zrádce měl ve znaku erbovní zvíře mužského pohlaví a tak by ten trest byl jaksi nadstandardní.
To samozřejmě nic nemění na tom, že švédské feministky spáchali další anticivilizační lumperei...

149647

19.12.2007 15:41

Venda a Jenda

RE: národní specifika

85.?.?.?

Židovské rysy mají sice oba, ale tento původ alespoň Klaus intenzívně (a vcelku věrohodně) odmítá. Švejnar bude nejspíš plutokratickou loutkou, až mě zamrazilo, když Roko Paroubek hovořil spokojeně o tom, že "je to liberál a podporu lidí si získá". I když Klaus umožnil obludné zločiny a je nejspíš i senilní, je mi příjemnější pro svou občasnou protibruselskou a antiliberální rétoriku, to je asi tak vše...
A Židé jsou si sami vědomi, že mají talent být gójům hodně nepříjemní při prosazování své agendy...O řadě míšenců vykřikujících, kolikaprocentními Židy jsou a že by chtěli být ještě víceprocentními, škoda řeči.

149652

20.12.2007 00:23

Venda a Jenda

RE: Dostal sem dobrej napad.....

85.?.?.?

Generál Napoleon ukončil přesvědčování francouzských poslanců, kteří ho zuřivě kritizovali, tak, že se obrátil ke svému pobočníkovi a řekl: "Vyhoďte ty lidi ven !" Ale zástupci lidu mu začali dávat do zobáku a zachránil ho až bratr Lucien a generál Murat, jehož granátníci rozehnali Radu pěti set, která se chystala Napoleona postavit mimo zákon. Toto se stalo 19.brumairu roku VIII. Verbálně tedy na parlamentní půdě Bonaparte moc přesvědčivý nebyl.

149697

21.12.2007 04:30

Evropská unie jede jako dobře namazaný stroj

Ten příměr k vývoji v USA

85.?.?.?

je opravdu trefný - a pokračovalo to občanskou válkou, která je nám dnes podávána jako křížová výprava proti otroctví, ale ve skutečnosti šlo o pravomoce US federální vlády vůči jednotlivým státům Unie.
My jsme si zatím naběhli do Schengenu, v ČT zprávách opěvovali, že se hranicí rozdělená města vrací do "šťastnějších časů" dřívějšího sjednocení, jen nedodali, zda jimi myslí druhou světovou válku, či snad Rakousko-Uhersko. Tvrzení německy mluvícího příhraničníka, že o tomto stavu snil celý život znělo až mrazivě upřímně...

149779

22.12.2007 23:16

Venda a Jenda

RE: o Masarykovi a vzniku CSR

85.?.?.?

Západní intervence se omezila na hlídání skladišť zbraní hlavně v přístavech (bolševici uzavřeli příměří s jejich nepřítelem Německem). I když se obořili na bolševiky, když je začali obtěžovat (ale to se nedělo přiliš často, zapálených fanatiků na straně židobolševiků v poli přiliš nebylo, jednalo se spíše o žoldnéře a dobrodruhy), do ofenzivních akcí se kupodivu nepouštěli - a to bolševici měli zpočátku jen několik tisíc ozbrojenců, neschopných klást významnější odpor, což se projevilo např. při hladkém postupu nepočetných německých jednotek složených převážně z dobrovolníků v lednu 1918, kdy Trockij hlásal "Ani mír, ani válku".
K větším a omezeným akcím se rozhoupali až Francouzi při Tuchačevského ofenzívě proti jejich spojenci Polsku r.1920, kdy už byla hlavní šance na potření židobolševismu promarněna. Levěliberální Velšan nenávidící aristokracii, britský premiér Lloyd George byl proti aktivní intervenci a Wilson ovlivňovaný šedou eminencí "plukovníkem" Housem poslal americké vojáky na Sibiř jen proto, aby šmírovali kointervenující Japonce.
Židoliberální tzv.Prozatímní vláda úmyslně rozložila armádu, protože většina generálů byla monarchistického a protižidovského smýšlení. Populární vrchní velitel Kornilov byl Kerenským zatažen do nedomrlého puče, který ho zdiskreditoval. No a zámořští pobratimové Židů, kteří masově podpořili bolševický puč a umožnili mu rozšířit se po celé zemi z několika původních ohnisek, také pochopitelně po zkáze svých příbuzných netoužili - a proto došlo ke konci bolševismu až na počátku 90.let, kdy byla většina "ruských" Židů v Izraeli a pamětníci jejich porevolučního běsnění již byli téměř všichni na pravdě Boží, často i přičiněním jejich předků.

149885

24.12.2007 23:32

Venda a Jenda

RE: o Masarykovi a vzniku CSR

85.?.?.?

Po válce byla možná neintervence pro vyčerpanost válkou pochopitelná, ale bolševici řádili celý rok v jejím průběhu, umožnili statisícům zajatců centrálních mocností zapojit se znovu do bojů a ukončili válku na dlouhé frontě - za překažení tohoto by nějaké ty oběti stály (a nebylo by jich mnoho) - zejména USA mohly r.1918 snadno rozhodnout přes transsibiřskou magistrálu (asi jako v Iráku 2003, s tím, že r.1918 v Rusku by se setkaly s vlídnějším přijetím). Ale i hlava naší rozvědky v USA za 1.války p.Vondra hlásil, že mu bylo znemožněno vyšetřovat transfer prostředků pro německé spojence bolševiky, "protože se v tom angažují vysoce vážení občané USA". Později po komunistickém puči byl jako Vondra stařec uvězněn a ve vězení zemřel.

149968

25.12.2007 22:26

Venda a Jenda

RE: o Masarykovi a vzniku CSR

85.?.?.?

Tak jak se daly miliony nahnat od listopadu 1917 do listopadu 1918 na západní, italskou, palestinskou, soluňskou nebo třeba východoafrickou frontu, tak se mohly dát nahnat i do Ruska proti bolševikům - kdyby ovšem byla politická vůle. Navíc by to bylo ze všech směrů vzhledem k dalšímu vývoji války asi angažování nejpřínosnější.

149984

27.12.2007 18:52

Má nás Klaus za stádo ovcí?

RE: sračka

85.?.?.?

Nemyslím, že by tam byly nějaké překroucené citace či vyloženě nepravdivé postřehy, je naopak pravdou, že v případě Lisabonské smlouvy dost "stáhl ocas", vzdor vůči Bruselu je asi hlavním důvodem hledání "antiklause"...

150039

16.01.2008 20:14

Budou ho muset zabít

RE: Znáte pravdu o dnešním světě ?

85.?.?.?

Geny, podobně jako kdysi kádry, rozhodují (téměř) vše. A dr.Fraudem bych se až tak moc neoháněl, to byl po Marxovi snad největší civilizační škodílek.

151672

17.01.2008 00:35

Budou ho muset zabít

Alespoň že to zatím natírá

85.?.?.?

otevřeně neoconskému Giulianimu, ovšem nástup "iránského (humanitárního?) bombardéra" McCaina a Hillary v New Hampshire je znepokojující.

151692

17.01.2008 00:53

Budou ho muset zabít

Kvůli Izraeli na něj už preventivně

85.?.?.?

vypálili pár střel opepřených obviněním z "rasismu". Doufají zřejmě, že kvůli kritice Izraele od něj odpadnou "evangelikálové".

151693

19.01.2008 23:05

Filipika proti multi-kulti

RE: Se clankem nesouhlasim.

85.?.?.?

Jó, Angličani prý budou v Londýně v menšině, cockney snad už nahradil jakýsi černošský slang a všem se to určitě hrozně líbí. Věřím, že ti lidé mají stejné emoce, přání i počet končetin jako já, ale proč si své štěstí nehledají ve svých tisíce mil vzdálených domovinách ? Protože to tam nestojí za moc na rozdíl od Londýna ? A není to třeba tamní populací ? Pak je jen otázka času, kdy tyto podmínky zavládnou i v GB...
V MF na pokračování vycházel jakýsi manuál na vetření se do Anglie, nějaký nadšenec popisoval, jak si zaměstnavatelé medí (aby ne, když psal o tom, jak dělají 12-16 hodinové směny za minimální mzdu) a jen občas nějaký ten "provokatér" jim chce rozbít hubu, protože tam berou práci...Inu, u nás toto dělají (dokonce často nelegálně) ukáčka, tak aby se český maloměstský člověk hnul za Kanál, kde si sice byt sám nepořídí, ale nějak se tam v té skvělé multi - kulti srovná a budování tamní kapitalistické společnosti prospěje...Vot globalizácija..

152106

19.01.2008 23:30

Filipika proti multi-kulti

RE: Jednoduche

85.?.?.?

Co už jim zbývá, když jim kamaráti separáti zabírají pracovní místa a snižují cenu práce - je to takový domino efekt, vy jeden hrobaři evropské civilizace...A ty vysoce kvalifikované přistěhovalecké síly bych někdy rád viděl, miliony "západních" muslimů ten dojem rozhodně nevzbuzují. A nezapomínejte, že ty milé diskriminované Indočechy jste k nám do jednoho importovali vy.

152109

20.01.2008 00:45

Budou ho muset zabít

RE: Znáte pravdu o dnešním světě ?

85.?.?.?

Toto je samozřejmě extremní případ tzv.vlčích dětí. Ale právě pokusy s odděleně vyrůstajícími jednovaječnými dvojčaty vypovídají o tom, že vliv genů je rozhodující a vliv prostředí spíše zanedbatelný (samozřejmě že dítě musí vychovávat lidé a ne zvěř). Vliv prostředí přeceňují hlavně levičáci a víra v jeho všemocnost je hlavní příčinou utopených miliard v afirmativních akcích a "projektech vyrovnávání příležitostí" pro barevné všeho druhu. O těchto výzkumech zmínka anglicky, česky se o tom píše zde.

152115

20.01.2008 01:05

Filipika proti multi-kulti

RE: Ehm...

85.?.?.?

Jó, celej svět je jedna velká multi-kulti, jen si toho jaksi nikdo dříve nevšiml. Ve skutečnosti je to jen zástěrka, která má zastřít, že se jistá místa po snaží pohřbít evropskou civilizaci (výše toto již jistý Váš krajan f.i.l.i.p. verbálně provedl) jejím přeměněním na společnost nikoli multikulturní (ta třeba u nás fungovala staletí - Němci, Židé,cizí umělci), ale multirasovou.
Pochopitelně se ten "neodvratný" přísun "přátel i nepřátel - nechte se překvapit obsahem carga!" týká jen oblastí osídlených bělochy - třeba Čína i Indie něco takového nepotřebují, to dá rozum...
P.S. Nepolevil byste ve svém respektu, kdyby si ten černoch v rámci svých kulturních zvyklostí umožňujících mu jíst rukama případně přikousl i Vás ?

152118

20.01.2008 12:26

Budou ho muset zabít

RE: Znáte pravdu o dnešním světě ?

85.?.?.?

To byla reakce na pí.Jarmilu, která na důkaz rozhodujícího vlivu prostředí uvedla příklad tzv."vlčích" dětí, což je pochopitelně příklad extrémní (vlče v lidské péči od narození by také ve volné přírodě dlouho nepřežilo). Pokusy s oddělenými dvojčaty naopak dokázaly zanedbatelný vliv prostředí oproti genetické výbavě na intelekt a nadání dětí, čehož je IQ významným indikátorem. Někteří egalitáři proto nyní "sportovně" připouštějí, že je to půl na půl, ovšem pí.Jarmila nadále zastává zpozdilou (někdy i totalitární) tezi, že se dá člověk výchovou přetavit do libovolné podoby a geny k tomu nemají mnoho co říci - čemuž odporují i mnohé zkušenosti ohledně adoptovaných Romáků, u kterých se ozvalo v pubertě nezvladatelné "volání rodu".
Toto už ovšem nemá s Ronem Paulem moc co dělat, neboť US média ještě zřejmě ukočírují veřejnost (přinejmenším republikánskou), která si díky uklidněné (relativně) situaci zřejmě oblíbila bombarďáka McCaina. A demokratická věrchuška pak hladce protlačí z minula zkompromitovanou Hillary direkt až do vajthausu.

152167

20.01.2008 14:01

Filipika proti multi-kulti

RE: Jednoduche

85.?.?.?

Kdyby zvedli platy, tak by možná začali chybět lidé na pracáku - mám takový pocit, že na Slovensku je pracovních sil (nebo je lepší říct lidských zdrojů ? ) pořád jaksi nadbytek. Ale to už by pak nebyl pro investory takový vývar a to jim nemůžeme udělat, že...

152171

20.01.2008 15:09

Filipika proti multi-kulti

RE: Jednoduche

85.?.?.?

O tom, jak se ocitli Romáci u nás z pramene nejpovolanějšího zde. Trodas sice trochu "revizioničí" ohledně počtu umrlých za války, ale z odkazu vyplývá, že potomků těch předválečných je dnes cca 5% (spíše méně). Takže se musím omluvit, že jsem slovenskému importu připsal všechny (za Husáka byla tato činnost naprosto záměrná, dostávali od komunistů jakési "výpalné" a byty na nově budovaných českých sídlištích (v tzv.králíkárnách). Dnes je podobná praxe u obecních úřadů, které platí Romákům sumy za odchod do "ghett" v méně šťastných lokalitách. A těmi nekvalifikovanými muslimy jsem nemyslel pár jaro nedělajících vlašťovek, ale temné masy z (hlavně - zatím) francouzských předměstí.

152185

21.01.2008 15:20

Filipika proti multi-kulti

RE: Jiny uhel pohledu

85.?.?.?

Pokud Vaši předci něco barevným provedli a se domníváte, že ostatní barvy nadělaly méně zla než bílá (ty otroky prodávali vesměs jiní černoši a arabští otrokáři jich nachytali ještě více), pak si zakusujte utrpení po libosti třeba prostřednictvím multi-kulti. Ničíme se sice "sami", ale je otázkou, do jaké míry je možno označit převážně židovské intelektuály, kteří nás teoriemi o blahodárnosti multikultury a "bílé vině" oblažili, za "tatínky" z venku...Spíše jsou jaksi uvnitř.

152306

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 2

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
396 342,70 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?