Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 723 příspěveků, 1 jméno: Honza777.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.06.2006 16:38

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Nemluvte nesmysly!

Honza777 213.?.?.?

>A že muže nezajímá ženské myšlení a nápady? Vždyť je
>to pravda!

To je Vaše "pravda" stejně jako lež zároveň. Myšlení na "ženské" a "mužské" rozdělují jenom idioti (asi podle přirození, ví Bůh a Bůh ví proč). Myšlení (rozum) je jen jedno: buď je dobré, kvalitní... nebo povrchní a mělké, zkrátka nedobré, nekvalitní.


Když jsem poprvé zde zveřejnila svou reformu voleb,
>nad kterou jsem přemýšlela pořád dokola 5 let, tak první
>příspěvek byl tento:
>
>Doporučuji léčení
>Vandal 206.?.?.?

Připojuji se... [chechtot] [chechtot] [chechtot] Připojuji se, abyste se měla konečně možnost odpojit a udělala něco pro záchranu sebe a nezachraňovala dalších Xlet, pořád dokola, kolotoč "demokracie", něco co ve skutečnosti neexistuje, něco co není, co je jen zafixovanou fikcí v myslích miliónů naivních lidí. [chechtot] Odpojte se od Matrixu, je to Vaše naděje a šance. Poznáte pravdu a pravda Vás vysvobodí. Pravda Vás sundá a vrátí z "kolotoče demokracie" zpátky na pevnou zem.

109254

28.06.2006 18:46

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: Pak jsem to už před lety pochopil dobře!!!!

Honza777 213.?.?.?

>Problém není obecné ohrožení! Problém je v tom, že
>kuřáci jsou z nějakého důvodu nemanipulovatelnější. Sám
>jsem si všiml kolem sebe, že nekuřáci mnohem snadněji
>podléhají populismu a logikou nepodloženým implatovaným
>názorům... Bojím se, že vše je horší, než jsme vůbec
>schopni si představit... [překvapení]

To mě zajímá. Mohl byste p. Hugo, prosím, k tomuto jevu a zjištění napsat trochu více? Myslím tím: kuřáci jsou z nějakého důvodu nemanipulovatelnější. Máte k tomu ještě nějaké informace? Díky předem...

109275

28.06.2006 19:14

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: ...

Honza777 213.?.?.?

K věci mluvím stále. Že vidíte a dáváte dohromady pouze to co chcete vidět, či je Vám dáno vidět a nevidíte přitom věci důležité a podstatné, a současně mezi tím vším nejste schopna striktně rozlišovat, mě nepřekvapuje. Konekonců - domněnky - to je Váš svět i problém zároveň, nikoli můj. Přízemní je každý kdo jím chce být a zůstat. Stejně jako je přízemní každý, kdo si přivlastňuje právo mluvit za mě, za jiné, nebo dokonce za všechny. Měla byste přinejmenším vědět, že se tomu říká: trestuhodná drzost. Rozumíte? Rozumíte, když mluvím k Vám dolů, "k přízemní věci".

K: Vaše mentorování jste si mohl nechat,nejsem na něj zvědavá a ani jsem o něj nežádala.
Věřím... Pravda někdy vyděsí... A o nic jiného (mi) nejde. Nazývat věci a jevy pravými jmény. Pokusit se vnést trochu světla a naděje do té gigantické tmy, které se říká: nevědomost.

109280

28.06.2006 19:55

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: Pak jsem to už před lety pochopil dobře!!!!

Honza777 213.?.?.?

No... vzal jste to jaxi hopem...horemdolem... páté přes deváté, což zas - pochopte - neberu já. Jsem pro naprosto privatni úsudek [chechtot] Snaha se cení, ale přece jen na otázku: kuřáci jsou z nějakého důvodu nemanipulovatelnější - si rád počkám na odpověď od p. Huga.

109287

28.06.2006 20:13

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: ...

Honza777 213.?.?.?

Ten >pupkatý, tlustý mnich, jistě taky plešatý...

Koho, že to "jistě" a zase "vidíte" [chechtot] [chechtot] Předtím vidiny "demokracie" a teď vidiny "mnicha". Vás bych nechtěl mít doma ani vycpanou... [chechtot] [chechtot] [chechtot] Děláte ženám jenom ostudu. Nechte se fakt léčit... Tohle už není opravdu normální, natož legrace [chechtot] [velký smích]

109294

28.06.2006 21:34

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Pane Honzo

Honza777 213.?.?.?

>Nejen odborníci Honzoočko, ale i ti kazatelé přivedli tento
>svět tam kde dnes je, oni ke všemu nejvíc.

O tom nejvíc/nejmíň by se dalo polemizovat, ale to v tuto chvíli není ani podstatné, ani důležité. Souhlasím s Vámi, že církev se taky "podepsala" a "přispěla" měrou notnou a neoddiskutovatelnou.

K: My ale ne, máme přirozenou tendenci umírající demokracii raději léčit a ne jí rovnou pohřbít, zvláště když místo ní nic nemáme.

Kdo to je "My"? O jakých a za jaké "My" tu mluvíte? "My" malověrní a slabomyslní, posraní a podělaní strachy o své životy a majetky? Těch jste mluvčí a hlásná trouba? Neočekávám, že o tom budete přemýšlet. Přirozenou tendecí je opustit a oprostit se od všeho co je k hovnu. Lpění a ulpívání (lhostejno na čem) je svým způsobem nemoc. Mluvíte o středověku a sám jste myšlením ve středověku. Tehdy také lpěli na dogmatech a také trpěli. O éře komunismu nemluvě. Lpění je trest. Trest Boží, pokud to nevíte. Zapomeňte na demokracii, žádná není, žádná se nekoná. Než začnete něco plácat a léčit, poučte se z dějin a historie této planety. Přál jste si vědět co si myslím. Zde je má odpověď a malá lekce z katechismu zároveň. Léčit by se měl každý, kdo se rozhodne léčit mrtvolu. Vězte, že příběh a vyprávnění o Ježíši Kristu a zmrtvýchstání je o něčem jiném, než příběh a vyprávění o demokracii. O demokracii si vyprávějte komu chcete... Každý víme své. Stejně jako každý z nás se dozvídá jen to, k čemu dozrál.

109311

28.06.2006 22:41

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: ...

Honza777 213.?.?.?

>Vážený,k věci nemluvíte vůbec.

Mluvím k věci. Vy jste ta věc. Hluchá věc která neslyší...nevidí. Váš problém.

Prvotní téma byla otázka demokracie a její
>reformy.Nic jste k tomu neřekl,krom toho,že demokracie je
>mrtvá a že je to hračka pro blbé.

Tak řekl... napsal jsem k tomu něco, nebo neřekl...nenapsal nic? Umíte vůbec číst? Vnímáte text? Vnímáte vůbec? Jste při smyslech?

>Ani se nedivím tomu,co říkal Kevin,totiž,že vaše IP je na
>jiných forech banována.
Co říkal Kevin, je přinejmenším stejně k hovnu, jako je v tuto chvíli k hovnu co říkáte Vy, že Kevin říkal. Nedůležité a nepodstatné. Nedivím se, že s takovými kravinami operujete. Vaše rozlišovací schopnost, stejně jako schopnost oddělit podstatné od nepodstatného, rozhodně není něco, čím byste se mohla chlubit a už vůbec ne Vám závidět.

>Debatu s vámi ukončím
Viz: rozlišovací schopnost. Nevzpomínám si, že bychom nějakou kdy spolu vedly. [chechtot] [chechtot] Patrně se jedná o další z Vašich tisíců domněnek a falešných představ. Viz: Váš problém. K přemýšlivým lidem rozhodně nepatříte. Soudě i podle ostatních výroků které jste vypustila, jste typický "produkt" "demokracie" - Homo sapiens stupidus - se vším všudy. Gratuluji... [chechtot] [chechtot] Demokracie na Vás může být právem hrdá a pyšná...

109316

29.06.2006 08:56

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: Vidíte to správně.

Honza777 213.?.?.?

. Dá se říci,
>že kouření v Americe začalo a tam také skončí. [chechtot]

Ano, souhlasím... Myslím, že toho však bude podstatně víc, zejména pak jiného obsahu a dopadu, co v Americe začalo a také tam skončí - uzavře se kruh. Osudem všech lží, každých falešných mýtů a legend o "zemi neomezených možností", "lidských právech", falešných iluzí všeho druhu, je to, že skončí. Skončí na smetišti dějin, tak jako vždycky, tak jako všechno co stojí zgruntu na lži, pokrytectví a násilí. Takový je neměnný zákon příčiny a následku. Příběh "o kouření", příběh "o lidských právech" jsou jen epizody z knihy zvané "AMERICKÝ SEN". Sen, který se rozplývá přímo před očima.

109349

29.06.2006 09:55

Příběh Omana

RE: druzstevni byt

Honza777 213.?.?.?

>muze mi nekdo vysvetlit jake prava mam kdyz si koupim druzstevni
>byt???dekuji veronika

Především, tzv. "koupí" (dohodou o převodu členských práv a povinností) družstevního bytu si nekupujete byt jako takový (ve smyslu, coby nemovitost), ale pouze nabýváte práva a povinnosti k družstevnímu bytu. Vlastníkem předmětného družstevního bytu (nemovitosti v níž se byt nachází) je a zůstává příslušné bytové družstvo, jehož se (převodem členských práv a povinností k družstevnímu bytu) stáváte členkou, se všemi právy a povinnostmi z tohoto postavení vyplývajícími. Jde o právní vztah a proto doporučuji obezřetnost a alespoň se rámcově seznámit se stanovami bytového družstva. Stačí? [mrknutí jedním okem]

109351

29.06.2006 10:10

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: Jenom 600?

Honza777 213.?.?.?

>No...jenže, kdo kouří maso? Trávicí trakt přece jen
>absorbuje látky trochu jinak, než plíce. Nebo spíš dost
>jinak.

Řekl bych, že všechno co člověk přijímá - absorbuje - člověka zároveň ovlivňuje. "Látky", "kouř" mají tisíce podob. [smích] [velký smích] Je dobré snažit se vidět věci trochu jinak, nebo spíš dost jinak. [smích] [velký smích]

109352

29.06.2006 11:25

IQ test Romana Jocha

RE: antirakety_ dokončení

Honza777 213.?.?.?

neni protiraketova zakladna soucasti systemu schopneho
>rychle >reagovat na vojenskou hrozbu?

Ne... nikoli... [chechtot] Protiraketová základna vždycky byla, je a bude jen součástí válečné mašinérie, systému stojícímu na lži, zvůli, korupci a násilí. Každé násilí začíná verbalním násilím. Takovým nasilím je i stav, kdy věci a jevy nejsou nazývány pravými jmény. Propaganda je vždy spojená s eufemismy a pojmovým kejklířstvím vůbec, sloužící veskrze a jen - neb jak známo, účel světí prostředky - jako "maskovací síť" výlučně k zakrytí pravé podstaty věci, k "ospravedlnění" zvůle.

109370

Někdy stačí si uvědomit, že "američan" není
>vždy jedno a totéž. A že ani "bušistánec" nemusí být
>pokaždé totéž.

Někdy stačí si uvědomit, že "američan" je za všech okolností jen a jen člověk. A že ani "bušistánec" není nic jiného a za všech okolností jen a jen člověk. Člověk chybující, se svými neduhy, klady a zápory. Zkrátka obyčejný smrtelník jako každý jiný, pro kterého platí stejné a neměnné zákony příčiny a následku, jako pro každého jiného smrtelníka. Tedy i zákon: kdo s čím zachází, tím také schází. Vždy je třeba si klást otázku po podstatě, která je určující. Snažit se vidět věci i jinak.


http://www.jitrnizeme.cz/view.php?cisloclanku=2005052301

K: Taková válka, to je docela výnosný obchod. Pro NĚKOHO.
To jistě... Ale není všecho zlato, co se třpytí. Zdání klame a to co jeví na první pohled jako výnosné bývá zpravidla a v konečném důsledku velice ztrátové. A to při vědomí že i ztráta může být pro NĚKOHO zisk. Zisk v podobě ztráty iluze, že taková válka je docela výnosný obchod. [mrknutí jedním okem]

109386

29.06.2006 13:15

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Nemluvte nesmysly!

Honza777 213.?.?.?

Včera jsem četla v MFD, jistě zase lživou
>zprávu...

Proč to tedy čtete?

109392

29.06.2006 14:31

Čínský drak sílí

RE: Cinsky drak si za chvili bude muset pozirat vlastni ocas

Honza777 213.?.?.?

>>Krize přicházejí a odcházejí...
>A ropa dochází.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] A voda taky...

109405

29.06.2006 15:58

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Pane Honzo

Honza777 213.?.?.?

>Je vidět že jste nikdy nečetl ani jeden z mých příspěvků,
>když nevíte které myslím těma my

No tak to opravdu, ale opravdu nevím, to mi fakt nedocvaklo. Nevím, protože to ze samé podstaty a povahy věci, vědět nemohu. Nemohu vědět, které "My", tím Vy míníte a myslíte. Patrně to bude tím, že za skutečně kritické myšlení nepovažuji zdánlivé myšlení, dedukování a hádání z křišťálové koule a tudíž nemohu usuzovat způsobem, kterým se mi snážíte vysvětlit, že když Vy napíšete: My ale ne, máme přirozenou tendenci umírající demokracii raději léčit a ne jí rovnou pohřbít, zvláště když místo ní nic nemáme - znamená to současně přečíst si Vaše (některé,veškeré, ví bůh) příspěvky, protože které "My" Vy tím myslíte, je v (údajně) těch příspěvcích, přičemž však znamenat může vlastně cokoli.
Připouštím, že jsou lidé, jejichž veškerá schopnost myslet a přemýšlet stojí na domněnkách a čekání, že to druhému tzv. docvakne, kterak "já" to "My" "myslím". Netřeba pak zdůrazňovat, že takové "domněnkové myšlení" je zcela zavádějící a zcestné. Rozhodně se tím nic nemění na mojí původní otázce - Kdo to je "My"? - směřující k Vám. Vaše dnešní odpověď je pouze potvrzením a důkazem toho, co jsem již uved: Neočekávám, že o tom budete přemýšlet.

K:...pokud si dokonce myslíte...

Zásadně si nic nemyslím! Nepracuji takříkajíc "dopředu", předsudečně, s domněnkami a smyšlenkami. Buď vím, nebo nevím. Když nevím, mlčím, nebo se zeptám. Tak jako jsem se zeptal jedné nemyslící hlásné trouby mluvící za všechny na to - Kdo to je "My"? O jakých a za jaké "My" tu mluví?

109433

29.06.2006 21:17

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: Vidíte to správně.

Honza777 213.?.?.?

Milý bratře Matoušku, proč jsi vybral a zvolil ausgerechnet můj příspěvek coby můstek k tomu, aby jsi se rozepsal o ohleduplnosti a úcty k bližním, to ví jen Bůh a Bůh ví proč. Už svatý Augistin blahé paměti pravil: Miluj a dělej si, co chceš! Nikdo hlouběji nevystihl podstatu Ježíšovy etiky a evangelijní svobody než Augustin. Bůh, který nesídlí „naproti“ a „nahoře“ nýbrž „uvnitř“, který je tvou vlastní hlubinou, duší tvé duše, není tvým cenzorem a strážcem, nýbrž je pramenem tvé svobody. Tolik tedy k oněm pramenům a kapkám zároveň.

PS: Svatou pravdu díš a moudrá slova šlechticů šíříš bratře Matoušku, když o svých spolubratřích Češíš říkáš, že je buď servilní slouha, nebo hloupý hrubián. Děkuji tobě i Pánu našemu, že jsi mi poskytl můstek k tomu, abych i já mohl na chvíli přejít do poněkud jiného "jazyka", než je "jazyk" servilních slouhů a hloupých hrubiánů. .

Pamatuj! Vše je pomíjivé, ale Bůh je věčný. Člověk bez Boha není celý. Blahoslavený ten muž, kterýž nechodí po radě bezbožných, a na cestě hříšníků nestojí, a na stolici posměvačů nesedá. Dobré dobrým se oplatí, kdož zle myslí, ten tratí. Pokoj tobě a Bůh s tebou... bratře Matoušku... [mrknutí jedním okem]

109481

29.06.2006 22:32

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Pane Honzo

Honza777 213.?.?.?

>Jestli to nebude tím, že lidé jsou víceméně stejní, jenže
>to nechtějí vidět. A jestli třeba tahle skutečnost není
>hlavní problém tam, kde se pokoušíme o demokracii.

Slepí slepé vedou... a podle toho to také vypadá. Dokola a dokola... Jako blázni...

109486

30.06.2006 01:50

Izrael znovu okupuje

RE: Je to k zblití

Honza777 213.?.?.?

YAMATO, co rikaji vas doktor? Vse v poradku????? + Problem je v tom ze si sam v kazdem druhem prizpevku odporujete!
________________________________________

Pane jo! Tímto jste si zajistil "umístěnku" na Nezvědavci. Hned má náš "brigádní generál" důvod si tam na Vás postěžovat a ulevit si. To si zase poplaká a poplká ta jeho duše rozpolcená a schizoidní. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

109495

30.06.2006 09:29

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Ti odborníci jsou jen malý kousek z mé reformy

Honza777 213.?.?.?

>A ta stokoruna? Tu dostávají všichni voliči od státu proto,
>aby ji věnovali politikovi, kterému nejvíc důvěřují.

To máte odkud? To je "přímo" z Vaší hlavy, nebo to psali kde...v MfD...(???) Vaše "přímá demokracie" = přímá korupce. [chechtot] Vy tady vykládejte něco o soudnosti... Skončíte v blázinci. I když... Vy už v blázinci a kolotoči zvané "demokracie" pevně ukotvena jste zjevně dlouho, aniž byste si to uvědomovala natož připustila.

109519

30.06.2006 10:29

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Ti odborníci jsou jen malý kousek z mé reformy

Honza777 213.?.?.?

>.... hrejte si,...aspon nebudete zlobit [mrknutí jedním okem]

A přesně o tom to je. Celá ta "demokracie/nedemomokracie" - pouhá karikatura a propracovaná iluze demokracie! "Zabavit", zaměstnat tak lidi "řešením" nekonečných píčovin a hlavolamů, aby úplně otupěli a zblbli, aby neměli vůbec čas a nemohli přemýšlet o něčem jiném, aby pozvolna přestali vnímat nejen sebe, realitu, ale samu podstatu, o čem to celé je a čeho - jakého děje - a zejména jakého gigantického podvodu a manipulace se mnozí stali aktéry a obětmi zároveň - jaké iluzi a moci to podlehli. Hračka pro blbé. Hračka pro nemyslící ovce. Nic víc, nic míň. Všechno už tu bylo.

Kdo se nepoučil z dějin, musí je znova prožívat. J.- P. Sartre

109528

30.06.2006 10:39

Opravdu zaútočili Palestinci na izraelskou armádu?

RE: Obrazek hlidkove veze

Honza777 213.?.?.?

>muze mi prosim nekdo vysvetlit, proc je ta fotografie hlidkove
>veze upravovana??? >
>takovato "drobnost" silne ukazuje na neobjektivnost clanku, az na
>pokus manipulace ostatnich lidi...
_____________________________________

Máte "informace"? Máte. Tak si nestěžujte. Normální fungující demokracie... nic jiného... [chechtot] [chechtot] [chechtot] Chcete-li něco vysvětlit, tak Kema Vám to "vysvětlí"... [chechtot] [chechtot]

109531

30.06.2006 11:12

Týden bukvic

RE: Vlastně - proč ne?

Honza777 213.?.?.?

>Abych se vrátil k sexualitě: Jestliže je hlavním cílem
>styků či vztahů sexuální potěšení, není nakonec opravdu
>jedno, jestli jde o vztahy hetero, homo, nebo jiné? A musí u
>toho být nějaký vztah? Není nakonec jedno, jestli se onanie
>provádí v jednom, ve dvou, třech či vícero? Jestliže je v
>pošpinění manželství vítězství, není nakonec týden
>bukvic vítězství ještě větší?
_________________________________________________________

Dobrá úvaha... věru, že dobrá. Přiznám se, že zaregistruju-li ony všeobjímající pravdy typu "lidská sexualita je pestrá" , jaksi bez dalšího, bez toho, aby takový rozumbrada vůbec přemýšlel, natož přemýšlel o čem lidská sexualita ve skutečnosti je, že to především není "věc", natož každého "věc", či jen "věcí" a předmětem potřeby a spotřeby, otvírá se mi takříkajíc kudla v kapse.

109533

30.06.2006 13:29

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Ti odborníci jsou jen malý kousek z mé reformy

Honza777 213.?.?.?

>Ano, ta stokoruna je z mé hlavy a to je přesně ten nápad, za
>který byli dva muži oslavováni na Psu za to, jak jsou
>geniální- což mě pochopitelně rozhořčilo.

Takže... jestli tomu dobře rozumím, trochu to rozebereme: stokoruna je Vaší hlavy(myšlenka), současně je to nápad(myšlenka), zřejmě z Vaší hlavy, když říkáte: stokoruna je z mé hlavy. A zároveň je to i ten samý nápad, za který byl kdosi (jiná hlava) a kdesi oslavován - neboli, a jiný výklad není možný nápad někoho jiného, a tedy NE Váš). A to celé pak, v souhrnu - Vás rozhorčilo. "Pochopytelně"...To Vám věřím... to nasere... Výborně... Je evidentní, že nejste při smyslech. Nechte se léčit... Anebo víte co, vemte stovku a věnujte ji komu chcete, komu nejvíc důvěřujete a říkejte přímé korupci "přímá demokracie". Ono je to stejně jedno. Jedno a to samé, ať tomu budete říkat jak chcete.

Ale jinak otče
>scholastiku, prozraďte nám nějakou svou neřest. Neříkejte,
>že žádnou nemáte.

Víte Jarmilo... na rozdíl od Vás, hlásné trouby dokonalosti, strašně nerad mluvím o sobě. Je to nedůležité a nepodstatné. Pokud mám nějakou "neřest", pak je to: důsledně rozlišovat, abstrahovat podstatné od nepodstatného, nazývat věci a jevy pravými jmény. Píchat do mrtvol, to přenechávám jiným.

109544

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,26 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,42 Kč
100 japonských jenů
20,94 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 053,57 Kč
1 unce stříbra
523,40 Kč
Bitcoin
420 094,44 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?