Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 723 příspěveků, 1 jméno: Honza777.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

30.06.2006 13:29

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Ti odborníci jsou jen malý kousek z mé reformy

Honza777 213.?.?.?

>Ano, ta stokoruna je z mé hlavy a to je přesně ten nápad, za
>který byli dva muži oslavováni na Psu za to, jak jsou
>geniální- což mě pochopitelně rozhořčilo.

Takže... jestli tomu dobře rozumím, trochu to rozebereme: stokoruna je Vaší hlavy(myšlenka), současně je to nápad(myšlenka), zřejmě z Vaší hlavy, když říkáte: stokoruna je z mé hlavy. A zároveň je to i ten samý nápad, za který byl kdosi (jiná hlava) a kdesi oslavován - neboli, a jiný výklad není možný nápad někoho jiného, a tedy NE Váš). A to celé pak, v souhrnu - Vás rozhorčilo. "Pochopytelně"...To Vám věřím... to nasere... Výborně... Je evidentní, že nejste při smyslech. Nechte se léčit... Anebo víte co, vemte stovku a věnujte ji komu chcete, komu nejvíc důvěřujete a říkejte přímé korupci "přímá demokracie". Ono je to stejně jedno. Jedno a to samé, ať tomu budete říkat jak chcete.

Ale jinak otče
>scholastiku, prozraďte nám nějakou svou neřest. Neříkejte,
>že žádnou nemáte.

Víte Jarmilo... na rozdíl od Vás, hlásné trouby dokonalosti, strašně nerad mluvím o sobě. Je to nedůležité a nepodstatné. Pokud mám nějakou "neřest", pak je to: důsledně rozlišovat, abstrahovat podstatné od nepodstatného, nazývat věci a jevy pravými jmény. Píchat do mrtvol, to přenechávám jiným.

109544

30.06.2006 11:12

Týden bukvic

RE: Vlastně - proč ne?

Honza777 213.?.?.?

>Abych se vrátil k sexualitě: Jestliže je hlavním cílem
>styků či vztahů sexuální potěšení, není nakonec opravdu
>jedno, jestli jde o vztahy hetero, homo, nebo jiné? A musí u
>toho být nějaký vztah? Není nakonec jedno, jestli se onanie
>provádí v jednom, ve dvou, třech či vícero? Jestliže je v
>pošpinění manželství vítězství, není nakonec týden
>bukvic vítězství ještě větší?
_________________________________________________________

Dobrá úvaha... věru, že dobrá. Přiznám se, že zaregistruju-li ony všeobjímající pravdy typu "lidská sexualita je pestrá" , jaksi bez dalšího, bez toho, aby takový rozumbrada vůbec přemýšlel, natož přemýšlel o čem lidská sexualita ve skutečnosti je, že to především není "věc", natož každého "věc", či jen "věcí" a předmětem potřeby a spotřeby, otvírá se mi takříkajíc kudla v kapse.

109533

30.06.2006 10:39

Opravdu zaútočili Palestinci na izraelskou armádu?

RE: Obrazek hlidkove veze

Honza777 213.?.?.?

>muze mi prosim nekdo vysvetlit, proc je ta fotografie hlidkove
>veze upravovana??? >
>takovato "drobnost" silne ukazuje na neobjektivnost clanku, az na
>pokus manipulace ostatnich lidi...
_____________________________________

Máte "informace"? Máte. Tak si nestěžujte. Normální fungující demokracie... nic jiného... [chechtot] [chechtot] [chechtot] Chcete-li něco vysvětlit, tak Kema Vám to "vysvětlí"... [chechtot] [chechtot]

109531

30.06.2006 10:29

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Ti odborníci jsou jen malý kousek z mé reformy

Honza777 213.?.?.?

>.... hrejte si,...aspon nebudete zlobit [mrknutí jedním okem]

A přesně o tom to je. Celá ta "demokracie/nedemomokracie" - pouhá karikatura a propracovaná iluze demokracie! "Zabavit", zaměstnat tak lidi "řešením" nekonečných píčovin a hlavolamů, aby úplně otupěli a zblbli, aby neměli vůbec čas a nemohli přemýšlet o něčem jiném, aby pozvolna přestali vnímat nejen sebe, realitu, ale samu podstatu, o čem to celé je a čeho - jakého děje - a zejména jakého gigantického podvodu a manipulace se mnozí stali aktéry a obětmi zároveň - jaké iluzi a moci to podlehli. Hračka pro blbé. Hračka pro nemyslící ovce. Nic víc, nic míň. Všechno už tu bylo.

Kdo se nepoučil z dějin, musí je znova prožívat. J.- P. Sartre

109528

30.06.2006 09:29

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Ti odborníci jsou jen malý kousek z mé reformy

Honza777 213.?.?.?

>A ta stokoruna? Tu dostávají všichni voliči od státu proto,
>aby ji věnovali politikovi, kterému nejvíc důvěřují.

To máte odkud? To je "přímo" z Vaší hlavy, nebo to psali kde...v MfD...(???) Vaše "přímá demokracie" = přímá korupce. [chechtot] Vy tady vykládejte něco o soudnosti... Skončíte v blázinci. I když... Vy už v blázinci a kolotoči zvané "demokracie" pevně ukotvena jste zjevně dlouho, aniž byste si to uvědomovala natož připustila.

109519

30.06.2006 01:50

Izrael znovu okupuje

RE: Je to k zblití

Honza777 213.?.?.?

YAMATO, co rikaji vas doktor? Vse v poradku????? + Problem je v tom ze si sam v kazdem druhem prizpevku odporujete!
________________________________________

Pane jo! Tímto jste si zajistil "umístěnku" na Nezvědavci. Hned má náš "brigádní generál" důvod si tam na Vás postěžovat a ulevit si. To si zase poplaká a poplká ta jeho duše rozpolcená a schizoidní. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

109495

29.06.2006 22:32

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Pane Honzo

Honza777 213.?.?.?

>Jestli to nebude tím, že lidé jsou víceméně stejní, jenže
>to nechtějí vidět. A jestli třeba tahle skutečnost není
>hlavní problém tam, kde se pokoušíme o demokracii.

Slepí slepé vedou... a podle toho to také vypadá. Dokola a dokola... Jako blázni...

109486

29.06.2006 21:17

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: Vidíte to správně.

Honza777 213.?.?.?

Milý bratře Matoušku, proč jsi vybral a zvolil ausgerechnet můj příspěvek coby můstek k tomu, aby jsi se rozepsal o ohleduplnosti a úcty k bližním, to ví jen Bůh a Bůh ví proč. Už svatý Augistin blahé paměti pravil: Miluj a dělej si, co chceš! Nikdo hlouběji nevystihl podstatu Ježíšovy etiky a evangelijní svobody než Augustin. Bůh, který nesídlí „naproti“ a „nahoře“ nýbrž „uvnitř“, který je tvou vlastní hlubinou, duší tvé duše, není tvým cenzorem a strážcem, nýbrž je pramenem tvé svobody. Tolik tedy k oněm pramenům a kapkám zároveň.

PS: Svatou pravdu díš a moudrá slova šlechticů šíříš bratře Matoušku, když o svých spolubratřích Češíš říkáš, že je buď servilní slouha, nebo hloupý hrubián. Děkuji tobě i Pánu našemu, že jsi mi poskytl můstek k tomu, abych i já mohl na chvíli přejít do poněkud jiného "jazyka", než je "jazyk" servilních slouhů a hloupých hrubiánů. .

Pamatuj! Vše je pomíjivé, ale Bůh je věčný. Člověk bez Boha není celý. Blahoslavený ten muž, kterýž nechodí po radě bezbožných, a na cestě hříšníků nestojí, a na stolici posměvačů nesedá. Dobré dobrým se oplatí, kdož zle myslí, ten tratí. Pokoj tobě a Bůh s tebou... bratře Matoušku... [mrknutí jedním okem]

109481

29.06.2006 15:58

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Pane Honzo

Honza777 213.?.?.?

>Je vidět že jste nikdy nečetl ani jeden z mých příspěvků,
>když nevíte které myslím těma my

No tak to opravdu, ale opravdu nevím, to mi fakt nedocvaklo. Nevím, protože to ze samé podstaty a povahy věci, vědět nemohu. Nemohu vědět, které "My", tím Vy míníte a myslíte. Patrně to bude tím, že za skutečně kritické myšlení nepovažuji zdánlivé myšlení, dedukování a hádání z křišťálové koule a tudíž nemohu usuzovat způsobem, kterým se mi snážíte vysvětlit, že když Vy napíšete: My ale ne, máme přirozenou tendenci umírající demokracii raději léčit a ne jí rovnou pohřbít, zvláště když místo ní nic nemáme - znamená to současně přečíst si Vaše (některé,veškeré, ví bůh) příspěvky, protože které "My" Vy tím myslíte, je v (údajně) těch příspěvcích, přičemž však znamenat může vlastně cokoli.
Připouštím, že jsou lidé, jejichž veškerá schopnost myslet a přemýšlet stojí na domněnkách a čekání, že to druhému tzv. docvakne, kterak "já" to "My" "myslím". Netřeba pak zdůrazňovat, že takové "domněnkové myšlení" je zcela zavádějící a zcestné. Rozhodně se tím nic nemění na mojí původní otázce - Kdo to je "My"? - směřující k Vám. Vaše dnešní odpověď je pouze potvrzením a důkazem toho, co jsem již uved: Neočekávám, že o tom budete přemýšlet.

K:...pokud si dokonce myslíte...

Zásadně si nic nemyslím! Nepracuji takříkajíc "dopředu", předsudečně, s domněnkami a smyšlenkami. Buď vím, nebo nevím. Když nevím, mlčím, nebo se zeptám. Tak jako jsem se zeptal jedné nemyslící hlásné trouby mluvící za všechny na to - Kdo to je "My"? O jakých a za jaké "My" tu mluví?

109433

29.06.2006 14:31

Čínský drak sílí

RE: Cinsky drak si za chvili bude muset pozirat vlastni ocas

Honza777 213.?.?.?

>>Krize přicházejí a odcházejí...
>A ropa dochází.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] A voda taky...

109405

29.06.2006 13:15

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Nemluvte nesmysly!

Honza777 213.?.?.?

Včera jsem četla v MFD, jistě zase lživou
>zprávu...

Proč to tedy čtete?

109392

Někdy stačí si uvědomit, že "američan" není
>vždy jedno a totéž. A že ani "bušistánec" nemusí být
>pokaždé totéž.

Někdy stačí si uvědomit, že "američan" je za všech okolností jen a jen člověk. A že ani "bušistánec" není nic jiného a za všech okolností jen a jen člověk. Člověk chybující, se svými neduhy, klady a zápory. Zkrátka obyčejný smrtelník jako každý jiný, pro kterého platí stejné a neměnné zákony příčiny a následku, jako pro každého jiného smrtelníka. Tedy i zákon: kdo s čím zachází, tím také schází. Vždy je třeba si klást otázku po podstatě, která je určující. Snažit se vidět věci i jinak.


http://www.jitrnizeme.cz/view.php?cisloclanku=2005052301

K: Taková válka, to je docela výnosný obchod. Pro NĚKOHO.
To jistě... Ale není všecho zlato, co se třpytí. Zdání klame a to co jeví na první pohled jako výnosné bývá zpravidla a v konečném důsledku velice ztrátové. A to při vědomí že i ztráta může být pro NĚKOHO zisk. Zisk v podobě ztráty iluze, že taková válka je docela výnosný obchod. [mrknutí jedním okem]

109386

29.06.2006 11:25

IQ test Romana Jocha

RE: antirakety_ dokončení

Honza777 213.?.?.?

neni protiraketova zakladna soucasti systemu schopneho
>rychle >reagovat na vojenskou hrozbu?

Ne... nikoli... [chechtot] Protiraketová základna vždycky byla, je a bude jen součástí válečné mašinérie, systému stojícímu na lži, zvůli, korupci a násilí. Každé násilí začíná verbalním násilím. Takovým nasilím je i stav, kdy věci a jevy nejsou nazývány pravými jmény. Propaganda je vždy spojená s eufemismy a pojmovým kejklířstvím vůbec, sloužící veskrze a jen - neb jak známo, účel světí prostředky - jako "maskovací síť" výlučně k zakrytí pravé podstaty věci, k "ospravedlnění" zvůle.

109370

29.06.2006 10:10

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: Jenom 600?

Honza777 213.?.?.?

>No...jenže, kdo kouří maso? Trávicí trakt přece jen
>absorbuje látky trochu jinak, než plíce. Nebo spíš dost
>jinak.

Řekl bych, že všechno co člověk přijímá - absorbuje - člověka zároveň ovlivňuje. "Látky", "kouř" mají tisíce podob. [smích] [velký smích] Je dobré snažit se vidět věci trochu jinak, nebo spíš dost jinak. [smích] [velký smích]

109352

29.06.2006 09:55

Příběh Omana

RE: druzstevni byt

Honza777 213.?.?.?

>muze mi nekdo vysvetlit jake prava mam kdyz si koupim druzstevni
>byt???dekuji veronika

Především, tzv. "koupí" (dohodou o převodu členských práv a povinností) družstevního bytu si nekupujete byt jako takový (ve smyslu, coby nemovitost), ale pouze nabýváte práva a povinnosti k družstevnímu bytu. Vlastníkem předmětného družstevního bytu (nemovitosti v níž se byt nachází) je a zůstává příslušné bytové družstvo, jehož se (převodem členských práv a povinností k družstevnímu bytu) stáváte členkou, se všemi právy a povinnostmi z tohoto postavení vyplývajícími. Jde o právní vztah a proto doporučuji obezřetnost a alespoň se rámcově seznámit se stanovami bytového družstva. Stačí? [mrknutí jedním okem]

109351

29.06.2006 08:56

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: Vidíte to správně.

Honza777 213.?.?.?

. Dá se říci,
>že kouření v Americe začalo a tam také skončí. [chechtot]

Ano, souhlasím... Myslím, že toho však bude podstatně víc, zejména pak jiného obsahu a dopadu, co v Americe začalo a také tam skončí - uzavře se kruh. Osudem všech lží, každých falešných mýtů a legend o "zemi neomezených možností", "lidských právech", falešných iluzí všeho druhu, je to, že skončí. Skončí na smetišti dějin, tak jako vždycky, tak jako všechno co stojí zgruntu na lži, pokrytectví a násilí. Takový je neměnný zákon příčiny a následku. Příběh "o kouření", příběh "o lidských právech" jsou jen epizody z knihy zvané "AMERICKÝ SEN". Sen, který se rozplývá přímo před očima.

109349

28.06.2006 22:41

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: ...

Honza777 213.?.?.?

>Vážený,k věci nemluvíte vůbec.

Mluvím k věci. Vy jste ta věc. Hluchá věc která neslyší...nevidí. Váš problém.

Prvotní téma byla otázka demokracie a její
>reformy.Nic jste k tomu neřekl,krom toho,že demokracie je
>mrtvá a že je to hračka pro blbé.

Tak řekl... napsal jsem k tomu něco, nebo neřekl...nenapsal nic? Umíte vůbec číst? Vnímáte text? Vnímáte vůbec? Jste při smyslech?

>Ani se nedivím tomu,co říkal Kevin,totiž,že vaše IP je na
>jiných forech banována.
Co říkal Kevin, je přinejmenším stejně k hovnu, jako je v tuto chvíli k hovnu co říkáte Vy, že Kevin říkal. Nedůležité a nepodstatné. Nedivím se, že s takovými kravinami operujete. Vaše rozlišovací schopnost, stejně jako schopnost oddělit podstatné od nepodstatného, rozhodně není něco, čím byste se mohla chlubit a už vůbec ne Vám závidět.

>Debatu s vámi ukončím
Viz: rozlišovací schopnost. Nevzpomínám si, že bychom nějakou kdy spolu vedly. [chechtot] [chechtot] Patrně se jedná o další z Vašich tisíců domněnek a falešných představ. Viz: Váš problém. K přemýšlivým lidem rozhodně nepatříte. Soudě i podle ostatních výroků které jste vypustila, jste typický "produkt" "demokracie" - Homo sapiens stupidus - se vším všudy. Gratuluji... [chechtot] [chechtot] Demokracie na Vás může být právem hrdá a pyšná...

109316

28.06.2006 21:34

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Pane Honzo

Honza777 213.?.?.?

>Nejen odborníci Honzoočko, ale i ti kazatelé přivedli tento
>svět tam kde dnes je, oni ke všemu nejvíc.

O tom nejvíc/nejmíň by se dalo polemizovat, ale to v tuto chvíli není ani podstatné, ani důležité. Souhlasím s Vámi, že církev se taky "podepsala" a "přispěla" měrou notnou a neoddiskutovatelnou.

K: My ale ne, máme přirozenou tendenci umírající demokracii raději léčit a ne jí rovnou pohřbít, zvláště když místo ní nic nemáme.

Kdo to je "My"? O jakých a za jaké "My" tu mluvíte? "My" malověrní a slabomyslní, posraní a podělaní strachy o své životy a majetky? Těch jste mluvčí a hlásná trouba? Neočekávám, že o tom budete přemýšlet. Přirozenou tendecí je opustit a oprostit se od všeho co je k hovnu. Lpění a ulpívání (lhostejno na čem) je svým způsobem nemoc. Mluvíte o středověku a sám jste myšlením ve středověku. Tehdy také lpěli na dogmatech a také trpěli. O éře komunismu nemluvě. Lpění je trest. Trest Boží, pokud to nevíte. Zapomeňte na demokracii, žádná není, žádná se nekoná. Než začnete něco plácat a léčit, poučte se z dějin a historie této planety. Přál jste si vědět co si myslím. Zde je má odpověď a malá lekce z katechismu zároveň. Léčit by se měl každý, kdo se rozhodne léčit mrtvolu. Vězte, že příběh a vyprávnění o Ježíši Kristu a zmrtvýchstání je o něčem jiném, než příběh a vyprávění o demokracii. O demokracii si vyprávějte komu chcete... Každý víme své. Stejně jako každý z nás se dozvídá jen to, k čemu dozrál.

109311

28.06.2006 20:13

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: ...

Honza777 213.?.?.?

Ten >pupkatý, tlustý mnich, jistě taky plešatý...

Koho, že to "jistě" a zase "vidíte" [chechtot] [chechtot] Předtím vidiny "demokracie" a teď vidiny "mnicha". Vás bych nechtěl mít doma ani vycpanou... [chechtot] [chechtot] [chechtot] Děláte ženám jenom ostudu. Nechte se fakt léčit... Tohle už není opravdu normální, natož legrace [chechtot] [velký smích]

109294

28.06.2006 19:55

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: Pak jsem to už před lety pochopil dobře!!!!

Honza777 213.?.?.?

No... vzal jste to jaxi hopem...horemdolem... páté přes deváté, což zas - pochopte - neberu já. Jsem pro naprosto privatni úsudek [chechtot] Snaha se cení, ale přece jen na otázku: kuřáci jsou z nějakého důvodu nemanipulovatelnější - si rád počkám na odpověď od p. Huga.

109287

28.06.2006 19:14

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: ...

Honza777 213.?.?.?

K věci mluvím stále. Že vidíte a dáváte dohromady pouze to co chcete vidět, či je Vám dáno vidět a nevidíte přitom věci důležité a podstatné, a současně mezi tím vším nejste schopna striktně rozlišovat, mě nepřekvapuje. Konekonců - domněnky - to je Váš svět i problém zároveň, nikoli můj. Přízemní je každý kdo jím chce být a zůstat. Stejně jako je přízemní každý, kdo si přivlastňuje právo mluvit za mě, za jiné, nebo dokonce za všechny. Měla byste přinejmenším vědět, že se tomu říká: trestuhodná drzost. Rozumíte? Rozumíte, když mluvím k Vám dolů, "k přízemní věci".

K: Vaše mentorování jste si mohl nechat,nejsem na něj zvědavá a ani jsem o něj nežádala.
Věřím... Pravda někdy vyděsí... A o nic jiného (mi) nejde. Nazývat věci a jevy pravými jmény. Pokusit se vnést trochu světla a naděje do té gigantické tmy, které se říká: nevědomost.

109280

28.06.2006 18:46

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: Pak jsem to už před lety pochopil dobře!!!!

Honza777 213.?.?.?

>Problém není obecné ohrožení! Problém je v tom, že
>kuřáci jsou z nějakého důvodu nemanipulovatelnější. Sám
>jsem si všiml kolem sebe, že nekuřáci mnohem snadněji
>podléhají populismu a logikou nepodloženým implatovaným
>názorům... Bojím se, že vše je horší, než jsme vůbec
>schopni si představit... [překvapení]

To mě zajímá. Mohl byste p. Hugo, prosím, k tomuto jevu a zjištění napsat trochu více? Myslím tím: kuřáci jsou z nějakého důvodu nemanipulovatelnější. Máte k tomu ještě nějaké informace? Díky předem...

109275

28.06.2006 16:38

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Nemluvte nesmysly!

Honza777 213.?.?.?

>A že muže nezajímá ženské myšlení a nápady? Vždyť je
>to pravda!

To je Vaše "pravda" stejně jako lež zároveň. Myšlení na "ženské" a "mužské" rozdělují jenom idioti (asi podle přirození, ví Bůh a Bůh ví proč). Myšlení (rozum) je jen jedno: buď je dobré, kvalitní... nebo povrchní a mělké, zkrátka nedobré, nekvalitní.


Když jsem poprvé zde zveřejnila svou reformu voleb,
>nad kterou jsem přemýšlela pořád dokola 5 let, tak první
>příspěvek byl tento:
>
>Doporučuji léčení
>Vandal 206.?.?.?

Připojuji se... [chechtot] [chechtot] [chechtot] Připojuji se, abyste se měla konečně možnost odpojit a udělala něco pro záchranu sebe a nezachraňovala dalších Xlet, pořád dokola, kolotoč "demokracie", něco co ve skutečnosti neexistuje, něco co není, co je jen zafixovanou fikcí v myslích miliónů naivních lidí. [chechtot] Odpojte se od Matrixu, je to Vaše naděje a šance. Poznáte pravdu a pravda Vás vysvobodí. Pravda Vás sundá a vrátí z "kolotoče demokracie" zpátky na pevnou zem.

109254

28.06.2006 15:58

Zakažte kouření na veřejných místech!

RE: !!!

Honza777 213.?.?.?

je to o pokrytectvi..nebyt kuraku, respektive dani z
>cigaret.

Naprostý souhlas! Ve společnosti, v tzv. "vyspělé západní civilizace", kde stalo pokrytectví jediným globálním náboženstvím a zákonem, všeobecně platnou, legitimní a uznávanou normou chování, tomu přece nemůže být jinak.

109251

28.06.2006 15:35

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Pane Honzo

Honza777 213.?.?.?

K: Tvrdíte nám,jak jsme všichni pomýlení,že to všechno děláme špatně...
Vážená... Když už si nevážíte sebe, važte alespoň slova. Důrazně se ohrazuji proti podobným tvrzením a naprostým nesmyslům. Nic takového netvrdím, nic takového jsem neřekl. Nemluvte za mě, ani za "všichni", mluvte a vystupujte za sebe. Nepodsouvejte nejen mně, ale především sama sobě nic takového. K Vašemu "dala dohromady", lze pak říci pouze jediné: splácala páté přes deváté - "dala špatně dohromady". A můžete přemýšlet proč? Opakuji po tisícáté: vždy jen suše konstatuji. O tom co bych měl přehodnotit či nepřehodnotit se dozajista nemíním bavit s někým jehož úsudek je zatížen předsudky a domněnkami, splácá páté přes deváté a pak se mu "dohromady" cosi "jeví", vyjeví a zjeví. Nevytvářejte si nikdy žádné domněnky! Domněnky ani o mně, ani o sobě, o jiných, o světě...atd. prostě o ničem. Domněnky, falešné představy, falešné "obrazy" = cesta do pekel. Vždy se sama přesvědčte jak se věci mají ve skutečnosti.
Domníváte-li se, že paní Jarmila "má myšlenku" pak se dozajista domníváte špatně, nebo nevíte co to myšlenka je. Myšlenka (duch) = idea. Idea na racionálním základu. Nikoli z gruntu iracionální nesmysl vycházející z ještě iracionálnějšího základu a dílny jako je sama utopická idea demokracie. Demokracie, která ve skutečnosti neexistuje, která se proměnila ve fikcí a iluzí, hračku pro blbé. Mám velké pochopení pro fantasty a snílky s vlastní představivostí schopné rozlišovat, schopné abstrahovat podstatné od nepodstatného, schopné přemýšlet a myslet. Nemám pochopení pro všehoschopné, naivní a nemyslící ovce, bezmyšlenkové fantazírování, řetězení mylných představ a mylných domněnek, iraconálních a nepodložených tvrzení, plácání nesmyslů všeho druhu. Nesmyslů, jakým je např. ten Váš: Tvrdíte nám,jak jsme všichni pomýlení,že to všechno děláme špatně... Možná byste tedy měla mlčet, když ani nevíte co ve skutečnosti říkáte, jaký skutečný obraz o sobě podáváte.
K: Svými výroky se vlastně nepokrytě povyšujete nad ostatní,protože vy jste přeci ten,který je povznešen...
Ano... Jsem povznešen, ale poněkud jinak než se domníváte. Usilovně dbám abych nebyl zatížen žádnými domněkami, falešnými představami, nepodloženými soudy, zkrátka iluzemi všeho druhu. Být povznešen, znamená nebýt zatížen.
Doufám, že proti tomu nic nemáte? Pokud ano, pak je to Váš problém, nikoli můj. Povyšuju člověka nad nemyslíci ovci. Nazývám věci a jevy pravými jmény. Dávám nepokrytě přednost myslícím lidem před nemyslícími ovcemi. Vážím si sebe i přemýšlivých lidí. Miluju život, miluju moudré a přemýšlivé lidi. Je to přirozené a normální. Jsem člověk. Naprostý stejný člověk, jakých jsou po celém světě miliardy. Nerozděluju lidi, což však neznamená, že nerozlišuju. Každý se...

Kráceno (Editor)

109247

28.06.2006 11:32

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Nemluvte nesmysly!

Honza777 213.?.?.?

Proč by tedy ty dívky měly pěstit
>krásu svých duší a kultivovat je, když nikoho jejich
>myšlení nezajímá, nikdo nestojí ani o jejich názory a
>všechny muže zajímá jen jejich krásná prdel...

Nemluvte nesmysly! Nemluvte za všechny muže! Negenaralizujte! Neurážejte! Nedělejte nic co možná (ví Bůh a Bůh ví proč) sama nechcete, ale především čemu evidentně vůbec nerozumíte.

Pokud vím, nikoho kdo má všech 5P pohromadě, nezajímají hloupé a místy až patologické názory a falešné představy na "západní" ( [chechtot] [chechtot] [chechtot] )muže přicházející od sebestředné paní, byť by byla sebekrásnější, krásná paní nejkrásnější ze všech. Hloupé názory a falešné představy, patří tam kam patří, to jest do prdele. Nepleťe si právo na názor s právem bezuzdně a bohapustě plácat nesmysly a lži. Pokud jste v něčem geniální, pak je to fenomén současnosti zvaný: nebetyčná pýcha a blbost. Nechte se léčit... nevím pouze kde, u koho, u iluzorních "odborníků", u podobně postižených - způsobem z bláta do louže - pomocí prášků, drog v jiné podobě, vyčistit zaplevelenou duši, srdce a mozek, to spíše nepůjde než půjde.... Tak jako každý z nás se dozvídá jen to, k čemu dozrál, nikdy nikdo nikoho nevyléčil. Každý se léčí sám. Na podnět kohokoliv nebo čehokoliv.

109210

28.06.2006 09:09

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Pane Honzo

Honza777 213.?.?.?

Hmm... [chechtot] Říkat inflaci slov a nedomyšleným píčovinám řešení, je věru hodno Vaší namyšlené dokonalosti. Když napíšu, že nemám recept, znamená to prostě, že nevím. Prostě nevím. V daném případě se nebojím ani nestydím že to nevím. Jako se nestydím a nebojím nazývat věci a jevy pravými jmény. Na rozdíl od Vás, která má ve všem "jasno" a nestydí se dokola vykřikovat jak je dokonalá, přímo rodilá "vědkyně", přičemž veškerá její "dokonalost" spočívá pouze v jediném: přímo učebnicově dokonalá sebestřednost, namyšlené "jáství" se vším všudy, se všemi charekteristickými rysy a znaky. To čemu se říká: obyčejná blbka bez bázně a hany, bez špetky soudnosti, o schopnosti rozlišovat nebo dokonce vnímat ani nemluvě. "Odborník" - kvalifikovaný tlachal, jakých je v "demokracii" dvanáct do tuctu a všude jak nasráno, který absolutně o ničem nepochybuje, o sobě už vůbec ne. Všechno už tu bylo...

Tvrdím, že mrtev je ten, komu odumřel stud. (Plautus)

A můžete přemýšlet proč? Rozhodně tím konečeně uděláte něco užitečného. Protože pro "demokracii", nic užitečného již udělat nelze. Páchnoucí mrtvolu je třeba pohřbít. Přinejmenším ve svých uvahách a myšlenkách. Demokracie neexistuje. A tím co ve skutečnosti neexistuje, se zabývají (demokracie=hračka pro blbé) jenom blázni. Aby se člověk mohl zabývat něčím smysluplným, aby vybředl z každodenosti a bludného kruhu falešných představ, musí opustit svět iluzí a nesmyslů všeho druhu. Odpojte se od matrixu demokracie. Jinak budete stále něco "řešit". Přičemž primární otázku zásadního významu, samu podstatu - proč stále něco řešíte - vyřešenu sama v sobě nemáte. Je-li však Vaším koníčkem a zábavou - stále něco řešit a v podstatě nic nevyřešit - pak jako "odborník" jistě víte co máte udělat, navštivte jiné "odborníky" na hlavu, zhusta však stejné blázny na hlavu padlé, domnívate-li, že "odorníci" a "experti" jsou spásou tohoto světa i spásou Vaší. Nejsou! Byli to právě odborníci a profesionálové, experti všeho druhu, kteří přivedli tento svět do takového chaosu a zmatku, který je srovnatelný s dobou Babylónu. Do bludného kruhu neřešitelných problémů, jakých jsme dnes a denně svědky a ze kterých se mnohým točí hlava, padají na hubu, aniž by věděli proč, jaká je skutečná příčina.

109190

28.06.2006 00:27

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Pane Honzo

Honza777 213.?.?.?

Co
>mají lidé udělat(podotýkám,že to CO by mělo být
>reálné-uskutečnitelné),aby vše kolem nás fungovalo?

Ale vždyť vše kolem nás funguje, naprosto perfektně. Zcela v řádu věcí, v intencích konzumní společnosti i duchu: co člověk zaseje, to sklidí. Myslím si, že lidé toho už udělali, napáchali a zaseli dost. Řekl bych, že pomalu, ale jistě nastává doba sklizně a účtování za všechny ty skutky. Lhát a krást, se prostě nevyplácí, stejně jako "růst" a žít na dluh prostě donekonečna nelze. "Blahobyt" není zadarmo, každá sranda něco stojí, za všechno se platí. Aby lidé fungovali skutečně jako lidé a ne jako divoká konzumní tlupa primitivů, na to recept nemám. Na to aby společnost fungovala jako teď, to jest na dluh a jako divoká konzumní tlupa primitivů, na to máme "odborníky", rodilé "vědkyně" a "profesionály". [chechtot] Obraťte se pro recept na ně. Obtaťe se na odborníky... [chechtot]

109151

27.06.2006 20:41

Nad důchodci se smráká

RE: Moc jste mě potěšil, pane Stworo!

Honza777 213.?.?.?

>Bud mam plny talir, nebo zeru omitku.

Ano... jednoduché... opravdu jednoduché...To musím uznat... [chechtot] [velký smích] Takhle uvažuje můj pes... a podle toho se i chová...[velký smích]

109133

27.06.2006 17:46

Nad důchodci se smráká

RE: Moc jste mě potěšil, pane Stworo!

Honza777 213.?.?.?

Existuje snad pravidlo, že
>každý, kdo používá odborné termíny, se snaží z Vás
>něco vylákat?

Jistě, že ne! Nic takového přece netvrdím. Mluvím o "jazyku". Chybí Vám představivost.

K: Nemám zájem starat >se o cizí hodnoty, rád se postarám především o ty vlastní.

Tomu se říká: lhostejnost a sobectví. "Nemám zájem" je zpravidla vyvěsním štítem všech sobců, kteří by pro tu svou malou kuličku obětovali klidně celou Zeměkouli. Jak uvedené koresponduje - ladí / neladí - spíše však skřípe až to za uši tahá s Vaším nedávným výrokem: Uznávám hodnoty, které nedokážu převést na "směnitelné materiální hodnoty" - na to si odpovězte sám. Napovím Vám - říká se tomu pokrytectví. Protože existuje pravidlo, že mravní hodnoty a zásady jsou vždy jen jedny. Buď dobré (kvalitní) nebo špatné (nekvalitní). Kvalita člověka se právě pozná podle toho jak přistupuje ke všem hodnotám, niko-li jen k těm, které se mu hodí do krámu. Že k takovým hodnotám patří neodmyslitelně jazyk, reč, způsob mluvy, tak o tom diskutovat nemíním. Existuje totiž pravidlo, že každý si může za svou nevědomost sám.
Po ovoci jejich, poznáte je...

109121

27.06.2006 15:15

IQ test Romana Jocha

RE: Vidíte, vidíte.

Honza777 213.?.?.?

>[smích] To byla řečnická otázka. Neuškodí, když si na to
>čtenář přijde sám.

Ach tak...[smích] No koneckonců proč ne. Problém však vidím v těch "čtenářích". Čtenářích, kteří toho přečetli tolik, aby v konečném důsledku - zahlceni informacemi stejně jako dezinformacemi a polopravdami všeho druhu - nepochopili elementární pravidlo a prostou pravdu, že číst se má mnoho, nikoli však mnohé [chechtot] Souhlasím tedy s Vámi v tom smyslu: že neuškodí, když si na to čtenář přijde sám. Že méně znamená někdy více. [smích]

109111

27.06.2006 13:45

IQ test Romana Jocha

RE: Vidíte, vidíte.

Honza777 213.?.?.?

>Tak odkud tedy hrozí totalita?

Z liberalismu, který se proměnil ve zvůli... Ostatní je v podstatě zanedbatelné. [chechtot] [velký smích] Chce to jen abstrahovat podstatné od nepodstatného. [velký smích]

Tohle vážně stojí za zamyšlení: http://www.noveslovo.sk/clanok.asp?id=9490&cislo=8/2004

109102

27.06.2006 12:02

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Pane Honzo

Honza777 213.?.?.?

>Uznávám, že pan Honza je dost otravný tvor.
Uznávám, že má nelichotivá slova jsou pro mnohá sebestředná individua otravná. Zejména pak "otravná" a jedovatá jsou pro všechna ta nablblá "jáství", pro všechny ty geniálně hloupé a namyšlené "Jarmily" v miliónech podob a bezduchých kopiích, které si myslí, že "myslí", které neslyší...nevidí... Nevidí sami sebe, nevidí jaká je skutečnost, nevidí jaká je realita, nevidí jak otravná, hloupá a bezduchá je ve skutečnosti a v souhrnu a zejména pak ve svých důsledcích celá ta ubijející NEDOMYŠLENOST a UTOPIE zvaná "svoboda a demokracie", lidovláda, spolek a spolčení "lidožroutů" požírajích sami sebe, království lži a korupce, "náboženství" pokrytců a hračka pro blbé, diktatůra tuposti. Nevidí, že příčinou jejich nasranosti a otrávenosti, jedu v nich samých, je právě a jen to, o čem donekonečna jen žvaní, čím se tzv. "baví" a zaměstnávají, iracionální "víra" v utopii a zázrak, v reformovatelnost nereformovatelného, namísto toho, aby nazývali věci a jevy pravými jmény. Běda pak těm kdo se opováží - nazývat věci a jevy pravými jmény - sahat jim na jejich hračky, důsledně pojmenovávat jejich mýty a iluze, adresovat slova: nejste nic - jen jste, jste nazí. Jste nazí... stojíte uprostřed svým polopravd, mýtů a iluzí všeho druhu, uprostřed bludného kruhu falešných představ a nedomyšleností, uprostřed své sebestřednosti, své geniální "geniality", své nepokory a pýchy, uprostřed řetězce příčin a důsledků, uprostřed uzavřeného kruhu své vlastní "dokonalosti", nevědomosti, jedu naivního "jáství" a zvůle nebetyčné hlouposti. Máte co jste chtěli, máte "demokracii", "svobodu", důsledky hloupého a veskrze lhostejného vulgárního individualismu a materialismu, důsledky tzv. liberalismu a seberealizace loktů bez reflexe souvislostí a sebereflexe, a to se vším všudy. Vládnete si sami, idioti a "odorníci" na blbost. Vládnete, aniž byste si vůbec povšimli, že jste vlečeni a ovládáni, včetně toho, jak jste zcela po právu a po zásluze za to současně trestáni, aniž byste si to uvědomovali... natož připustili. Parlamentní demokracie tak, jak ji dnes vidíme, je páchnoucí mrtvolou, nad kterou se jako hejno much vznáší ty různé průvodní jevy rozkladu - pohrdání obyčejnými lidmi, adorace jedné ideologie a apriorní odmítání jakýchkoliv odlišných názorů.
Se zájmem sleduji příspěvky p. Voliče. Děkuji, že jste. Svým obsahem a důslednou cíleností, schopností rozlišovat, vládnutí slovem směřující k podstatě, která je určující, je lze pak směle označit: velmi dobré. Podstaty spočívající v prosté pravdě: zapne-li se první knoflík špatně, je celé zapínání špatné. Podstaty, že vše, co je nekvalitní, zgruntu povrchní, nedomyšlené a šmejdské, je řečí našich babiček "vachrlatý", čili nestabilní a velmi brzo se to položí.

109093

26.06.2006 23:42

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: Pane Honzo

Honza777 213.?.?.?

Milý Kevine, především nepoužívejte a neoperujte pojmy, zákony a zákonitostmi, kterým evidentně nerozumíte, o kterých nic nevíte. Pak jich máte plné zuby, plnou hlavu a plácáte nesmysly. Chápu Vaši potřebu tzv. "seberalizace", avšak nezaměňujme ji s demonstrací chaosu a guláše nevědomosti, vulgární hlouposti, absence sebereflexe vůbec. Udělejte si čas především na sebe, myslete na své zdraví. Váš duševní stav a rozpoložení si o to přímo říká. Kašlete na mě... Kašlete na mě, jako kašlu na všechny co jen bohapustě žvaní o věcech kterým nerozumí. Opodstatněné důvody mi měrou nevídanou poskytují někteří sami, tak jako právě teď Vy.

109005

26.06.2006 22:01

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: pane Voliči

Honza777 213.?.?.?

proč s blci ztrácíte vůbec své drahocenné slovo.

Proč? No přece proto, aby nás lidi, myslící bytosti, blbci nepřevalchovali a v naději a víře, že tyto řádky nečtou jen blbci. Ale chápu, když říkáte nechápu... Tak jako nechápte tisíce jiných věcí a souvislostí, ani toto nemůžete pochopit... natož porozumět.

Každopádně budete muset - lhostejno zda laskavě či nelaskavě - nechat jen a jen mně, co mám nebo nemám dělat. Na rozdíl od mnohých naprogramovaných nemyslících zmítajících se životem od zdi ke zdi, vlečených tu alkoholem, jindy drogou demokracie, všeobecně pak událostmi vůbec, nevidíce v těchto procesech a jevech sami sebe, natož ostatní lidi a živé bytosti s jejich právy na život, si o tom co napíšu nebo nenapíšu - co vypustím z hlavy jako z úst - rozhoduji veskrze sám. Co pustí či nepustí p. Editor je věc jiná.

108996

26.06.2006 19:30

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: pane Voliči

Honza777 213.?.?.?

O co Vám jde? Jste provokatér?
___________________________________

Jsem člověk - myslící bytost. Nic víc, nic míň. Kolikrát to mám ještě opakovat... Od začátku, trpělivě a důsledně (mi) jde stále o jedno a o totéž: nazývat věci a jevy pravými jmény. Abstrahovat podstatné od nepodstatného. Toť celé. Na hledání složitostí kde nejsou, na řešení hlavolamů a demokracie, na řazení představ, iluzí a nedomyšlených krávovin všeho druhu jsou jiní. Říká se jim blázni, zhusta také experti a odborníci na reformy. Protože jenom blázni, experti, tzv. politologové, tzv. odborníci na "kde co" mají nutkající potřebu stále něco řešit, "vymýšlet", "nabízet", hrát si, bavit se a žvanit... Stále dokola... Demokracie je hračka pro blbé, pro lidi povrchní a pyšné, pro neschopné rozlišovat, přemýšlet a myslet v kontextových souvislostech. Vaše texty jsou toho nejen exemplárním důkazem, ale přímo učebnicovým příkladem hlouposti, nebetyčné pýchy a nablblého "jáství". Máte-li nějaký problém s pochopením obsahu toho, že demokracie je hračka pro blbé, máte-li problém s pochopením pojmu a sousloví: nablblé "jáství", máte-li problém s pochopením příčiny a následku, máte-li problém s pochopením, že vše souvisí se vším, se zákonitostmi a zákony, zkrátka máte-li nějaký problém sama se sebou - pak vězte, že to není náhoda a je to dozajista Váš problém, nikoli můj. To dá rozum.

108981

26.06.2006 17:08

Nad důchodci se smráká

RE: Moc jste mě potěšil, pane Stworo!

Honza777 213.?.?.?

>Debaty s "Jendouvočkem" se často nasměrují "biblácky",

[chechtot] [chechtot] Milý Hade... důvod je prostý. Jazyk idiotů je totiž neskonale chudý, omezený, bez fantazie. Jazyk idiotů je prostě handikepem a svým způsobem bariérou. K vyjádření některých věcí je naprosto nedostačující a nevyhovující, neschopný překročit "vlastní stín" a neumožňující vidět věci a jevy i jinak. Bible a "jazyk" Bible, to jsou podobenství, metafory a "obrazy". "Obrazy", "znamení doby", které je možné vidět i dnes, všude okolo nás. A Bible je pouze takový "manuál" k vidění a naslouchání... vidění věcí (i) jinak... jinak než vidí většina. Většina, která se zpravidla mýlí. Kdo chce vidět, vidí, kdo nechce vidět, nevidí... To dá rozum...

108974

26.06.2006 16:39

Vláda odborníků prostřednictvím přímé demokracie

RE: pane Voliči

Honza777 213.?.?.?

>Ano, mě vymýšlení nové reformy voleb velmi baví, protože
>jsem tvůrčí, originální typ- závidíte mi? [oči v sloup]

Paní Jarmilo... Z textů a obsahů Vašich příspěvků, obecně vzato, lze a pozorný čtenář vyčte mnohé. Hloupost, naivitu i celkově úsudek mdlého rozumu, toliko na místě prvním. A té pýchy... nepokory a seběvědomého "jáství"... panečku... to se jen tak nevidí... Vězte, že chce-li Bůh někoho potrestat, zbaví ho rozumu. Není Vám co závidět. Stejně tak jako nic nemáte k závidění, nic nejste. Nejste ani "typ", ani tvůrčí, ani originální... Jen jste. Dlužno dodat, že namyšlených "Jarmil", nemyslících ovcí které "jen jsou", namísto toho aby přemýšleli "co jsou" a co dělají, je hodně. Jsou to všichni, kteří si "myslí", že myslí... kteří "myslí", že demokracie je reformovatelná, přičemž je zjevné a evidentní, že pouze řadí své představy v naivní víře, že třeba voda poteče do kopce. Demokracie je hračka pro blbé.

108973

26.06.2006 15:28

„Nemáme usvědčující důkaz, že bin Ládin stál za 11. zářím,“ říká FBI

RE: Hodně naivní článek

Honza777 213.?.?.?

Nicméně její duchovní
>otec je bezpochyby...

Nedá mi to, abych se nezeptal. Na základě čeho, resp. na základě jakých informací tak usuzujete? Napadla Vás např. otázka, kdo je "duchovním otcem" Bin Ládina, coby osoby, legendy, přízraku a mýtu vůbec? Která "továrna" na informace a dezinformace, na sny a iluze ho vyrobila a proč? O čem lze dnes najisto prohlásit: bezpochyby! ?

108968

26.06.2006 14:56

Nad důchodci se smráká

RE: Moc jste mě potěšil, pane Stworo!

Honza777 213.?.?.?

Pan Sodek, myslím, že Vám rozumím. Nicméně, k Vašemu
: Je treba makat a hlavne davat pozor na zada jeden druhemu - snad malou poznámku v tom smyslu, že je třeba spíše makat sám na sobě, nebýt lhostejný a líný přemýšlet, davat pozor na ruce, kecy a "plody" všech těch "věrozvěstů" trhu a "neviditelné ruky", "ekonomických" expertů na korupci a zadlužování, "světlých a zářných" zítřků vůbec. Dnešní doba je totiž dobou expertů. Expertů a odborníků na kde co, kteří unisono vysílají jedno: svěřte nám (odevzdejte do našich roukou svoji budoucnost) své životy, zdraví, děti, peníze a majetky, nechte to na nás, vy tomu nerozumíte. Já říkám: bacha! "Mějte se na pozoru před falešnými proroky - experty, kteří k vám přicházejí v ovčím rouchu, ale uvnitř jsou draví vlci. Po jejich ovoci je poznáte". Expert = znamení doby.

108967

26.06.2006 12:19

Nad důchodci se smráká

RE: v tomto světě

Honza777 213.?.?.?

>Jako manažer se za penězi hnát musím (dvě nutně sledované
>cesty: hospodářský výsledek a hodnota firmy).

Nemusíte... Mýlíte se... Pouze jste uvěřil všem těm iluzím a bludům, zavádějícím nesmyslům kterými je celé to absurdní "tržní hospodářství" vyfutrované od A do Zet. Nesmyslům jako jsou: "hospodářský výsledek", "hodnota firmy" patřící k jazyku idiotů a sloužící jen k oblbování. Pouze otrok stále něco "musí". Svobodný člověk nemusí. Svobodný člověk ví, že nejvyšší hodnota je lidský život.

K: Kariéra a rodina mohou jít ruku v ruce.
Tak jako nelze sedět na dvou židlích, nelze sloužit dvěma pánům. Nelze sloužit současně Bohu i bohu mamonu.

108945

26.06.2006 11:46

Nad důchodci se smráká

RE: Moc jste mě potěšil, pane Stworo!

Honza777 213.?.?.?

>Pokud Vam nekdo 100% zafinancuje Vas projekt, ktery Vam muze v
>pripade uspechu ulehcit zivot -ten materialni- nic nechce a kdyz
>udelate chybu, nebo budete liny se o sebe starat, tak si to
>proste jen veme zpet.

To byste byl z hodně "laciného" kraje. Pokud vím, nic není zadarmo. Pokuste se primárně pochopit to, že "zafinancuje-li" Vás "někdo", pak se z Vás stává DLUŽNÍK! Dlužník, nesvobodný člověk - otrok, se všemi atributy z toho vyplývajícími. O podané ruce lze v daném případě hovořit pouze jako o iluzi podané ruky. Podaná ruka ve skutečnosti znamená: poddanství, poslušnost, vazalství, lhostejno v jakém měřítku či na jaké úrovni se tak děje.

Píšete:dnes je i takova moznost, ktera tady dlouho nebyla, ne-li jestli vubec byla. Ještě předtím, než se začnete zabývat otázkami souvisejícími s "takova moznost" (taková vymoženost), položte si primárně otázku PROČ? Jinými slovy, hledejte odpověď na otázky typu, pro je tady ta "možnost", stejně jako proč a komu ve skutečnosti a zejména k čemu takové "možnosti" slouží. Tvrdím, že ÚVĚR včetně veškerých souvislostí a kontextů, je pouhý NÁSTROJ kontroly a regulace životů lidí. Součást iluze zvané tržní hospodářství/svoboda/demokracie. Pane Sodek, všechno už tu bylo, pouze to mělo jinou podobu. Být člověkem, být na vlastních nohou, být pevně na Zemi, znamená uvědomovat si to - nazývat věci pravými jmény a nechodit po cestách které vedou do pekel. Netačí se jen dívat, ale je třeba přemýšlet nejen nad tím kam vlaje "kouř" možností, které tady dlouho nebyly, ale zejména odkud "vítr" možností, které tady dlouho nebyly, rep. odkud vítr sející programově dluhy, zadlužování a zavázanost vane. [mrknutí jedním okem]

108943

26.06.2006 10:33

Nad důchodci se smráká

RE: Jak to vidím já jako důchodce

Honza777 213.?.?.?

>Nevím, proč jste tak posedlý materialismem, ale to je Vaše
>věc. Skutečnost, že ve světě neexistují jen peníze a že
>jsou hodnoty, které nelze penězi vyjádřit, si uvědomuje
>většina ekonomů.

Ponechejme prosím staranou co si uvědomuje či neuvědomuje většina ekonomů. Protože co si uvědomuje či neuvědomuje většina ekonomů se neprojevuje tím, že o tom žvaní, ale veskrze tím, jak se ono uvědomování či neuvědomování projevuje - všude okolo nás i v nás samých. Neboli, samy skutky hovoří, neboli, po ovoci jejich, poznáte je. Peníze, umělá spotřeba i celá "filosofie" individualismu a liberalismu, "svoboda" bez odpovědnosti, "dohnat" a "předehnat" udělaly z lidí štvance, pacholky, novodobé otroky, nemyslící ovce, pokrytce nejhrubšího zrna - taková je realita. Stačí se podívat jak se k sobě chováme, jak se chováme k přírodě, k životnímu prostředí, k dědictví předků, ke statkům hmotným i duchovním, ke starým lidem, k zvířatům, atd... Z lhostejnosti, víry "po nás potopa", se stalo de facto i de iure globální náboženství. Společnost složená z lhostejných lidí s individuálními zájmy nemá vůbec budoucnost.

K: dnešní "tržní hospodářstvím" je skutečnému tržnímu hospodářství velmi vzdáleno

Ano. Definice se stává frází v momentě, kdy obsah definice nekoresponduje se skutečností, neodpovídá realitě, resp. je s ní v rozporu. Pokud pojem, resp. jeho sémantický obsah je na hony vzdálen realitě a neodpovídá skutečnosti, nelze hovořit nejen o vyprázdnění pojmu samého, ale jde o fikci, iluzi, zavádějící představě. Není důležité jak to či ono "definujeme", ale je veskrze podstatné a určující, co to či ono ve skutečnosti znamená, co je jeho skutečným obsahem. To tzv. tržní hospodářství - růst "růstu" - je ve skutečnosti prachsprostá "ekonomická" zvůle a násilí, kolonizace a monopolizace planety, globální zglajchšaltování, "zestejnění" všeho a všech, cesta do otroctví stejně jako cesta prdele. Nazývejme věci a jevy pravými jmény. Ostatně, má-li být diskuze diskuzí - pak jiné cesty není. Pojmy opravdu nejsou dojmy ani falešné představy.

PS: Na základě čeho (jaké falešné představy) jste "usoudil", že jsem posedlý materialismem, to zřejmě nevíte ani Vy sám, že... Odmítám "ismy" a ideologie v jakékoli podobě. Znovu okakuji, jsem člověk. Nic víc, nic míň. [mrknutí jedním okem]

108939

26.06.2006 07:50

Nad důchodci se smráká

RE: Moc jste mě potěšil, pane Stworo!

Honza777 213.?.?.?

K
>pochopení je nutné rozlišit pojmy "ekonomie" a "ekonomika".
>Ekonomie je vědní obor - tedy záležitost teoretická.
>Ekonomika je skutečné prostředí, které pro jednoduchost
>pracuje s penězi jako obecnou jednotkou (nemůže tedy zahrnovat
>penězi neocenitelné "statky" - další termín, používám je
>pro jejich jednoznačnost).

Pro skutečné pochopení je nutné skutečně rozlišovat, nestačí pouze operovat pojmy. Není totiž vůbec důležité jak to či ono názýváme, jak tomu Vy, já... kdokoli říkáme, ale veskrze jaká je skutečnost. A skutečnost je zkrátka taková, že ta tzv. ekonomika není nic jiného než přerozdělovávací systém, "věda" o vytloukání klínu klínem. Nevím jak Vy vnímáte termín ekonomika, ale skutečná ekonomika a ekonomie je o hospodářství, hospodaření... o šetření v nejširším slova smyslu. Nikoli! o plýtvání, zadlužování, umělé spotřebě, přerozdělovávání bídy. [mrknutí jedním okem]

108928

23.06.2006 13:12

Nad důchodci se smráká

RE: Moc jste mě potěšil, pane Stworo!

Honza777 213.?.?.?

>Než budete reagovat, přečtete si, prosím, pořádně řetěz
>zpráv, na které reagujete. Osobními útoky (použití slova
>"idiot") jen snižujete hodnotu Vašeho příspěvku.

Jsem člověk, myslící bytost, nazývám věci a jevy pravými jmény. Idioty a nedovzdělanci nazývám všechny, kteří nevědí, že kromě IQ existuje EQ. Že život není trh, resp. není jen trh. Pokud stojíte na straně idiotů a omezenců, na straně "světonázoru" a současně pseudonázoru a iluzi o "volné soutěži", o růstu "růstu", pseudovíry ve "všespasitelný" trh, je to myslím Váš problém, nikoli můj. Stejně jako je to a veskrze Vaší věcí, za co se považujete či nepovažujete, za co považujte či nepovažujete to či ono.

Než budete něco považovat, reagovat, než Vám "naroste" názor, doplňte si vzdělání a přemýšlejte. Přemýšlejte, važte slova, abyste si mohl vážit sám sebe. Zde Vám žádné pojmové kejklířství, manipulace a argumentace "dojmy", "předpoklady", "ukazately" a "čísly" či "testování" v Menze nepomůže. Protože nad veškerou inteligencí, nad veškerým IQ, nad veškerými dojmy, iluzemi a zdánlivými pravdami stojí to, čemu se říká: lidská moudrost a schopnost rozlišovat. Moudrost, že bez práce nejsou koláče, že dluhy vedou do otroctví, že "růst", krást a lhát, nelze donekonečna. Moudrost, která navzdory všemu a všem, všem "expertům", "plánovačům" a "znalcům" přetrvala věky: "Mějte se na pozoru před falešnými proroky, kteří k vám přicházejí v ovčím rouchu, ale uvnitř jsou draví vlci. Po ovoci jejich, poznáte je". Moudrost: jak kdo myslí, jaká slova a jazyk volí, tak mluví. No řekněte, považte sám... není to pravda?

108778

23.06.2006 11:45

Nad důchodci se smráká

RE: Jak to vidím já jako důchodce

Honza777 213.?.?.?

>Současný stav není čisté tržní hospodářství, jen se mu
>vzdáleně podobá.


Jistě... [chechtot] [chechtot] [chechtot] Celé to slavné "tržní hospodářství" je takové gigantické Bio Ilusion. [chechtot] [chechtot] [chechtot] Zdánlivé hospodářství, pouhý dojem a sofistikované iluze... Iluze na hony vzdálená skutečnosti. Stejně jako jsou vzdálení a "mimo" všichni, kteří této gigantické iluzi a lži uvěřili a podlehli.

Materialismus je víra, že existuje-li v životě kromě peněz něco jiného, potřebujete peníze, abyste si to mohli dopřát.(Evan Esar)

108774

23.06.2006 11:15

Nad důchodci se smráká

RE: Moc jste mě potěšil, pane Stworo!

Honza777 213.?.?.?

Jakmile slyším "produkt", "procentní body", "nominál", "diversifikovat rizika"...etc... naskakuje mi kopřivka po celém těle. Je to jazyk idiotů, tzv. expertů trhu a na "trh", expertů růstu "růstu". Ekonomických idiotů, kteří si myslí, že bezuzdná spotřeba a plýtvání je ekonomika... Technokratů, že život na dluh je životem a že růst a "spotřebovávat" lze donekonečna, že skrze úvěry a zadlužování "vede" cesta. Ano, do prdele! Do vazalství a otroctví bank. Do nesvobody a navoněné bídy zvané: svoboda a blahobyt. K "vymoženostem" a moderním "zázrakům" západního světa v podobě pletení biče z hovna a koláčů bez práce, "světlým zítřkům" a komunismu v jiné podobě. Huráááá... Dohnat a předehnat...

Doufám, že jsem dostatečně konkrétní..

108769

23.06.2006 08:02

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Honza777 213.?.?.?

Skandální je něco jiného. Skandální a projevem lhostejnosti a sobeckosti nejhrubšího zrna je Vaše: Vymírání Čechů mi absolutně, ale vůbec nevadí. To už není lidská bytost, ale chodící ignorant. Nepřeji Vám nic zlého, ale modlete se, aby jste se nedostala do situace, kdy bude o Vašem životě rozhodovat nějaký krásně lhostejný "tolerantní bližní", idiot podobně smýšlející. Byla-li v podobném "duchu", v prostředí povrchní namyšlenosti a sobecké pýchy vychovávana Vaše dcera, pak potěš pámbů... Co člověk zaseje, to sklidí... Koneckonců, to že nemůže najít vhodného partnera pro život, je to toho důkazem dostatečným. Život dozajista není o ignorantské lhostejnosti.

Podstatou lásky je vztah - a ostatní není až tak důležité. To, co se dneska nazýva láska a co vyplývá jen z potřeb člověka, to je chudé, pomijivé a hloupé. Zmizí to a nezůstane vzpomínka ani na sen, spíše na opilost, zaslepenost, zdá se Vám, že v minulosti žil za Vás úplně někdo jiný. Řekl bych, že žit podle sebe, svych potřeb, jaksi "sebestředne" je nejdokonalejší ztráta vlastní identity. Ještě dokonalejší než poslouchat společenské normy.

108744

22.06.2006 17:21

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Honza777 213.?.?.?

... oni si našli mne, nikoli já je...

To mě ovšem vůbec nepřekvapuje... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

108707

22.06.2006 15:20

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Honza777 213.?.?.?

...je o mně a mém
>webu v ženském časopise velmi pochvalný článek. [smích]

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=4772


Všechno začalo Velkým třeskem... moře času a moře náhod - to byly v minulosti hlavní konstruktéři života na planetě....[chechtot] [chechtot] [chechtot] A "moře" hlouposti, nebetyčné pýchy a sebechvály, která vždycky smrdí...

108702

21.06.2006 13:24

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Honza777 213.?.?.?

Smekám Mindy! Nejen nad celým obsahem Vašeho příspěvku, ale zejména pak nad: Zpupně zhlouplí svou vědeckostí, šáhli kam neměli. Podstata, která je určující.

108595

21.06.2006 12:51

Svoboda umírá tiše

RE: Proces

Honza777 213.?.?.?

Není tedy nutno plakat nad ztrátou
>něčeho, co fakticky ale opravdu již hodně dlouho vůbec
>neexistuje !

Přesně tak! Vždyť SMRTÍ ZAČÍNÁ NOVÝ ŽIVOT.

108592

15.06.2006 15:00

Velká koalice na obzoru

RE: Demokracie

Honza777 213.?.?.?

Pane Matoušek... Možná jste to jenom nezaregistroval, ale od dob Masaryka se toho mnohé takříkajíc "proměnilo". A to velmi! Možná víc, než si dokážete vůbec představit. Mluvit o demokracii, o něčem co není, co neexistuje, co je iluze, je docela odvážné a bohužel nesvědčí dvakrát o soudnosti. To bude zřejmě tím důvodem a příčinou proč současně říkáte: Takže je to pořád ten uzavřený kruh. - O ničem jiném, než o bloudění v kruhu je celá ta dnešní "demokracie", včetně veškerých diskuzí, včetně naší, jakou spolu vedeme. Kvadratura kruhu. [chechtot] [chechtot] Ignorovat (nepřijmout) skutečnost na skutečnosti samé nic nemění.

108253

14.06.2006 19:47

Velká koalice na obzoru

RE: Zdanlive prirozenou cestou

Honza777 213.?.?.?

Zda se mi, ze hodne lidi mysli timto zpusobem.
>Povazuji to za, ehm - nihilicke.

Jistě... To patří k věci, ve smyslu: spojené nádoby. Cožpak, a zrovna Vy, nevidíte, že ta tzv. "demokracie" je zgruntu nihilismus - výsměch všemu, všem hodnotám, úpadek, rozklad, včetně toho, že i tak, ve smyslu - "vše je dovoleno/po nás potopa" - mnozí, a nebojím se to říct, úpadkově myslí.

Nevím, kdy kde tzv. "pravá" demokracie byla, ale to, co je zde dnes (součást reality), nelze už ani nazvat: utopie, ale čirá komedie a iluze. Neignorovat (přijmout) skutečnost, nepovažuji za nihilistické. Ignorovat (nepřijmout) skutečnost na skutečnosti samé nic nemění.

108195

14.06.2006 15:33

Velká koalice na obzoru

RE: Zdanlive prirozenou cestou

Honza777 213.?.?.?

... vidim svet kde jsme premozeni pomoci iluze svobody.
________________________________________________________

Nejste sám... Smekám před Vaším brilantním myšlením - schopností abstrahovat podstatné od nepodstatného. Nicméně o neexistenci "diktatora" bych polemizoval. Domnívám se, že tím "diktátorem" je TRH.

108176

14.06.2006 14:17

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

RE: Najděte si odkaz na Debce

Honza777 213.?.?.?

Věřím... Vlastní nesmyslnost (zdroj všeho), rozporuplnost (ani ryba, ani rak) a nekonzistetnost (kam vítr, tam plášť) v názorech a postojích je možná demokratické, ale rozhodně ne normální...

108170

13.06.2006 21:09

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

RE: Najděte si odkaz na Debce

Honza777 213.?.?.?

>Yamato se na Foru zminil, ze je "trochu Zid",...

Obávám se, že Yamato je co chvíli tak trochu "něco" nebo tak trochu "někým". A že ten "problém" rozpolcenosti a nekonzistetnosti bude přece jen poněkud hlubší a zejména jinde, než si asi dokáže kdo představit. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

108105

12.06.2006 22:22

Etnické čištění Kosova úspěšně pokračuje

RE: Kdo seje vitr sklizi bouri

Honza777 213.?.?.?

>Ale prosim vás...a pročpak bych asi neměl mít právo na SVOJI
>sebedestrukci? Právo na SVOJI smrt? Jakpak to poškozuje
>společnost?

Máte poněkud pokřivené vidění, stejně jako pokřivenou hieachii hodnot, myšlení a páteř vůbec. Pletete si právo se zvůlí. Před každým právem stojí odpovědnost. Odpovědnost ve všech jejich možných i zdánlivě nemožných souvislostech. Odpovědnost za svůj vlastní život, coby odpovědnost na prvním místě! Svoboda je vztah a sama o sobě je k ničemu, není-li řečeno "k čemu". Svoboda dozajista není určena k sebedestrukci. Toleranci nesmíme ztotožňovat s lhostejností a ignorancí.

"Svoboda není prázdný rám, do kterého by si každý vložil, co chce; pravá svoboda dělá místo pro lepší poznání, lepší organizaci a rozumnější jednání." (TGM)

108035

09.06.2006 17:26

Teroristé na baterky

RE: Lidi, nemejte mi to za zle,

Honza777 213.?.?.?

...Lidi, nemejte mi to za zle, ale zacinam dostavat strach.... je toho moc a jde to na nas prilis silne.

___________________________

Základna pro jakýkoli druh terorizmu je skrytá v pojmu „terror“, čili strach, hrůza a zděšení. Zape, nedovolte aby ten fujtajbl do Vás nalezl a pohltil Vás. Orwellizace probíhá v několika souběžných proudech. O nic jiného těm "všehoschopným klukům", schopných všeho, než v myslích lidí zasít STRACH, nejde. Věřte, že celý ten systém kultu Lži, MATRIX současnosti, je "na baterky".

"Každý z nás se dozvídá jen to, k čemu dozrál."

107949

06.06.2006 20:15

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

RE: islám, PíeR, a písmenka

Honza777 213.?.?.?

>bohužel nejde o hypotézy

Myslím, že je to, jak říkáte, odhodit některé zažité stereotypy při vnímání souvislostí, o schopnosti koncentrovat se a pozvolna rozpoznávat v řádu skrytý chaos a v chaosu skrytý řád. Program v každém případě. Je to na delší povídání a to při vědomí toho, že některé věci jsou (zatím)nesdělitelné.

107810

06.06.2006 19:21

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

RE: islám, PíeR, a písmenka

Honza777 213.?.?.?

K: Každý z nás se dozvídá jen to, k čemu dozrál.

K tomu není co dodat. Smekám [cool] [cool] [cool]

107806

05.06.2006 09:51

Ústavní krize

RE: Pomala justice?!?

Honza777 213.?.?.?

ad:... A stejne mam ty jeho pisnicky rad.


Já taky... Pro jejich slova, texty...nádherná texty...


Auto i dům postel i vzduch mi můžete vzít
přitáhnout uzdu otrávit pramen přestřihnout nit
obrat mě o všechno chcete-li můžete
to co však v sobě mám to nedostanete
to nechte být to nechte být to nechte být


Všechny ty krásy co jsem kdy poznal ty v sobě mám
závratě lásky i přečtené knížky i lidi jež znám
obrat mě o všechno chcete-li můžete
to co však v sobě mám to nedostanete
to vám nedám to vám nedám to vám nedám


Šaty i chléb světlo i čest berte si vše
i kdybych žebrák byl budu mít víc než myslíte
obrat mě o všechno chcete-li můžete
to co však v sobě mám to nedostanete
to je jen mé to je jen mé to je jen mé
to je jen mé to je jen mé to je jen mé

107693

01.06.2006 22:38

Rovná daň je zločinná

RE: Máte lepší řešení?

Honza777 213.?.?.?

>Po ovoci jejich, poznáte je...

SVATÁ PRAVDA!!! A dvojnásob to platí, když tím operuje hlupák! Někdo, kdo neví vůbec která bije, ani jak: Po ovoci jejich, poznáte je.. pak funguje v praxi, v životě.

Nenadávám. Nikdy, nikomu!

Nemám víru v lidi, zato mám znalost lidí. Pořád se budou chovat jako spotřebitelé, kvasinky, vandalové...


Vidíte "ovoce", Už víte, co to je "jáství": čím srdce mluví, tím ústa přetékají. Co to znamená víra, vážit si lidí, vážit slova? Jak se člověku ovoce nevíry, ovoce nihilismu a negace, ovoce pýchy, ovoce zla - lhaní - vrací, jako bumerang. Už vidíte ovoce svého "jáství", ovoce svédo ďábla v "zrcadle". Nadávejte sám sobě, když lžete sám sobě, když nejste schopen přemýšlet a vážit slova. Vážit slova, ještě než je vypustíte z huby.

„Chceš-li změnit svět, začni u sebe.“ Nenadávej, přemýšlej...

107495

01.06.2006 21:35

Rovná daň je zločinná

RE: Máte lepší řešení?

Honza777 213.?.?.?

Neuvedl jste, z čeho tak usuzujete. A k Vašim sebestředným předsudkům a dojmům netřeba se vyjadřovat. To je Váš problém, nikoli můj. Ďábla vymeťte ze sebe. Ďábla a zlo v podobě sebestřednosti, nevíry v lidi, hlouposti a "jáství".

107490

01.06.2006 19:43

Rovná daň je zločinná

RE: Máte lepší řešení?

Honza777 213.?.?.?

Vztahovačnosti, nedovzdělanosti, sebestředné pýchy a soudů "podle sebe/soudím tebe-všechny", máte na rozdávání. S vírou v člověka, s úsudkem a schopností rozlišovat, jsem to u Vás opravdu přepísk. To si musím popravdě přiznat. Člověk se pořád učí. Díky za lekci.

Zamyslete se, prosím, nejen sám nad sebou, ale nad následujícími slovy. Víte, když je někdo (kdokoli!) schopen prohlásit - Nemám víru v lidi, zato mám znalost lidí. Pořád se budou chovat jako spotřebitelé, kvasinky, vandalové - je to evidentním znakem (ovocem)absence víry, nepokory, (ovocem)nevědomosti a (ovocem)sebestřednosti a (ovocem)drzosti, a to i kdyby nechtěl! Věřte, - díky Bohu - všichni nejsou jako Vy. ... Nemá-li člověk víru v lidi, znamená to, že nedůvěřuje lidem, neváží si lídí, a o víře nic neví. To se pozná. Jeho "vírou" je nevíra, absence lásky a ducha vůbec... Tak si pochutnejte... na sebestředné "víře", pýše a hlouposti.

Vědomí, že je člověk schopen rozlišovat, vážit slovo, je zavazující pro každého, kdo se snaží zůstat a být člověkem, nebýt a nezůstat pouhým konzumním nedovzdělaným zvířetem, navzdory všemu a všem. Být člověkem je dar, privilegium které zavazuje.

Čím srdce mluví, tím ústa přetékají. Po ovoci jejich, poznáte je...(Mt7,15-16)

107482

01.06.2006 15:45

Rovná daň je zločinná

RE: Máte lepší řešení?

Honza777 213.?.?.?

>A pak, kdo je idealista?

Opět ty dojmy a pojmy, že... Realista je od slova realita. Realita = skutečnost = pravda.

O tom, že by se někdy měli změnit
>lidé jsem nesnil ani v těch nejdivočejších snech.

= absence víry, víry v sebe, víry v člověka, víry v lidi, absence ducha, malověrnost, odmítání všeho, co je myslitelné, nihilismus.

Wikipedeia: (praktický nihilismus - popírá mravní hodnoty, nevěří, že by kdy mohla vzniknout slušná a spořádaná společenská organizace)

„Chceš-li změnit svět, začni u sebe.“ [smích] Nenadávej, přemýšlej... [velký smích]

107467

01.06.2006 14:05

Rovná daň je zločinná

RE: Máte lepší řešení?

Honza777 213.?.?.?

O mnohém by bylo samozřejmě možné diskutovat, nicméně, pod:

Nepodceňujte rozum, poznání a pravdu. To jsou hodnoty natolik pevné, že se dokáží prosadit v každém společenském zřízení.

Sebelepší uspořádání společnosti nebude dobře fungovat, pokud se nezmění lidé.

se lze jen podepsat.

107454

31.05.2006 14:51

Kubiceho vabank po modré

RE: dopis pana reditele

Honza777 213.?.?.?

... myslete na vánoce, tradice, na zvyky... zvyk, že každá koruna je dobrá... [chechtot] [chechtot] [chechtot] Pan šéf taky myslí dopředu, na vánoce... na vilu v Alpách...[chechtot] [chechtot] Myslete na budoucnost, uvědoměle, svobodně a demokraticky přece, jak jinak... [chechtot] [chechtot]

107411

31.05.2006 14:17

Kdo chce prohrát volby

RE: lide maji obecne kratkou pamet

Honza777 213.?.?.?

Stojí za to zkusit sem tam uloupnout z té její
>stavby kamínek.

Tím, že budete horovat a volit "komunisty"..."Naděje".... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Obávám se, že jste se do té své "káry naivity", falešných představ a "nadějí" nechal zapřáhnout natolik, že jste ztratil smysl pro realitu, pro SKUTEČNOST, která bije.

SKUTEČNÁ MOC = je TRH. Zapomínáte a nevidíte: TRH = MONOPOL. Skutečná MOC je TRH v rukou nadnárodních společností, bank...atd.- hrstka lidí která má v hrsti všechno a všechny - MOC a KONTROLA NAD národy, NAD státy, NAD lidmi, NAD politiky, zkrátka NAD vším, NAD celou planetou! - je neviditelná a pracuje prostřednictvím kontroly peněžních toků a finančních operací, které se pak odrážejí v politice a promítají do zákonů.

Všechno se proměnilo ve "zboží", kde "cenu" všemu určuje TRH a jediným kritériem je "zisk". Zisk mající milóny podob. Zisk za každou cenu, protože "cena" nerozhoduje. Rozhoduje TRH v rukou hrstky lidí, která má "v hrsti" všechno a všechny, stejně jako o všem a o všech rozhoduje. Taková je realita.

Představy máte, ale schopnost rozlišovat a především představivost Vám očividně schází. To je evidentní. [mrknutí jedním okem] Naděje spočívá v pochopení. Pochopení spočívá ve schopnosti chápat a pochopit. Pochopit znamená přijmout. Přijmout znamená smířit se. O tom je víra, pokora a pravda. Už rozumíte? Chodit se špuntovkou na "neviditelnou ruku trhu", chobotnici velikosti planety je nejen naivní a pošetilé, ale zároveň důkazem slepoty. Že existuje tisíce sofistikovaných způsobů jak udělat z lidí slepce, z celých národů pitomce, o tom snad nepochybujete... Pro člověka je však důležité jedno: nedovolit a nepřipustit, aby nechal dělat a dělal pitomce a ovci sám ze sebe, "svobodně a demokraticky", když marketing MONOPOLU na pravdu z mnohých pitomce "vyrobil" a vyrábí jak na běžícím pásu, aniž by tuto "proměnu" myslících bytostí ve zboží, v nemyslící ovce, stádo chodící k volbám, pacholky peněz a otroky systému vůbec postřehli, něčeho všimli, natož uvědomili. Všimli a uvědomili, že VŠECHNO JE JINAK! Stojí za to zkusit sem tam zapnout mozek, představivost, přemýšlet a myslet, sem tam uloupnout ze šupin na očích.

107407

30.05.2006 11:07

Rovná daň je zločinná

RE: Souhlas

Honza777 213.?.?.?

>Dá se to ale zatím obejít, offshore a podobně - ale žere mi
>stále více času -

ŽERE! ŽRÁT! KONZUMOVAT! A o tom je celý systém! Sama podstata! Spotřebovávat, konzumovat, žrát a požírat v milónech podob. "Zabavit" resp. zaměstnat lidi řešením v podstatě hlavolamů a nesmyslů, aby si prakticky neměli čas všimnout a uvědomit v čem žijou, nepostřehli jaká totalita jim, mezitím co se "baví", vyrostla a s růstem "růstu" roste za prdelí, stejně jako nad hlavou.

>Stejně nepříjemné jsou neustálé kontroly - bezpečností
>práce počínaje, hasiči, životní.... skončíte jednu a
>začíná druhá

Neustálé kontroly = součást (totalitního) systému. Kontrola všeho a všech. A bude hůř. S růstem "růstu" systému postaveném z gruntu na lži stejně jako na hlavu, v rovině dluhů a zadlužování všeho a všech, čili v rovině "mínus", tomu nemůže být jinak. Skončíte "jedno" abyste vzápětí "řešil" druhé. Dokola, stále "obcházet" = "bludný kruh" - jako je systém sám.

>Docela by mě zajímalo jak je venku

Žádné "venku" není. Žijeme "uvnitř"! Uvnitř systému, kde všechno souvisí se vším. Uvnitř systému vzájemně propojených a na sobě závislých "ekonomik" (ha,ha,ha), propojeného systému globálního přerozdělovávání, kde to čemu se říká daň..daně, DPH, atd. jsou jen přerozdělovávací nástoje, sloužící systému k přerozdělovávání bídy, na jedné straně vzít, jinde dát, "nakrmit", zacpat huby stejně jako díru v lodi, "vercajk" k vytloukání klínu klínem. Nic víc!

Pokud existuje nějaké "venku", pak jedině v dimenzi: přemýšlet, nezávisle myslet a to celé si umět představit a uvědomit. Uvědomit v čem, v jakém systému to žijeme. Systému, kde všechno souvisí se vším. Venku je hezky...(zatím) [velký smích]

Fantazie je důležitější než vědění. (Albert Einstein)

107287

29.05.2006 22:47

Kdo chce prohrát volby

RE: lide maji obecne kratkou pamet

Honza777 213.?.?.?

Kde jsou ty doby, kdy podfuk byl ještě podfukem. Dneska je všechno jinak... [chechtot] [chechtot]

Řecký filosof, Sókratés, řekl: Vím, že nic nevím! A vyjádřil tak moudré vědomí nevědomosti o absolutním a podstatném. Český spisovatel, Bohumil Hrabal, geniálně převedl Sókratovskou myšlenku do současnosti, když řekl: Předstírám, že vím, že nic nevím!

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

107244

29.05.2006 21:07

Kdo chce prohrát volby

RE: lide maji obecne kratkou pamet

Honza777 213.?.?.?

Něco nedefinovatelného mi říká, že se to posere samo, zevnitř, přičiněním nějakého butterfly efektu... Otázkou taky je, jestli se to už před lety dávno neposralo, mezitím, co my tady o tom celou dobu žvaníme... [chechtot] Ty všehoschopný kluci jsou schopný všeho... [chechtot]

107226

29.05.2006 20:17

Kdo chce prohrát volby

RE: lide maji obecne kratkou pamet

Honza777 213.?.?.?

>myslim, ze Vase a pana JH plaforma neni tak protivchudna.

Krucinál... jak Vám odpovědět [velký smích] Jak vysvětlit, že platformou je diktát (centrální moc), což není o volbách, ale o iluzi voleb... Jestli MOCI někdo říká "komunisti", "kapitalisti", "hokejisti", "fotbalisti" je ve světle podstaty, která je vždy určující, zcela bezvýznamné, protože součástí demokracie je vytváření (diktát) dojmu demokracie, co do součásti iluze samé. Maji to - "pod svícnem největší tma" v kombinaci "zloděj křičí, chyťte zloděje" - fakt zmáklý kluci, to se musí uznat. Stejně jako se musí uznat, že jen do toho okamziku, kdy nekomu prdne v bedne a maska darmogracie a stínohra spadne. Myslím , že mi rozumíte... [velký smích]

107221

29.05.2006 18:36

Kdo chce prohrát volby

RE: Revoluce dle ustavy

Honza777 213.?.?.?

K tomu, aby člověk chápal, nestačí přečíst si jen ústavu. [chechtot] Ústava slouží k tomu, aby občan/volič nechápal. [chechtot] [chechtot]

107213

29.05.2006 13:19

Kdo chce prohrát volby

RE: lide maji obecne kratkou pamet

Honza777 213.?.?.?

Jestliže Vaše SKUTEČNÁ MOC ovládá úplně všechno, pak
>přinejmenším není žádný důvod nevolit komunisty.

Nikoli "moje" SKUTEČNÁ MOC, ale veskrze SKUTEČNÁ MOC jako taková. Skutečná světová MOC (TRH v rukou nadnárodních společností, bank...atd. - onen superkapitalismus, vysoce koncentrovaný finanční MONOPOL) je neviditelná a pracuje prostřednictvím kontroly peněžních toků a finančních operací, které se pak odrážejí v politice a promítají do zákonů. Globální dimenze tohoto (mafiánského) uspořádání omezuje rozsah veškerého odporu. Kvóty, limity, omezení, zákony, uspořádání co kde (ČR nevyjímaje) a jak bude, popř. nebude, vyrábět/nevyrábět, zaměstnanost/nezaměstnanost, základny/nezákladny atd...
Kdo chce vidět vidí, kdo nechce vidět nevidí. Iluze (demokracie) jsou možná báječná věc, ale probuzení ze sna bývá zpravidla kruté...

107197

29.05.2006 11:14

Kdo chce prohrát volby

RE: lide maji obecne kratkou pamet

Honza777 213.?.?.?

ŽE U NÁS PO
>PŘÍŠTÍ ČTYŘI ROKY NEBUDOU AMERICKÉ ZÁKLADNY.
>J. H.

Promiňte, ale tomu přece sám nevěříte... [chechtot] [chechtot] Uvědomte si kdo je SKUTEČNÁ MOC, kdo míchá a rozdává karty. Optimismus je jistě dobrá věc, ale nelze jím vytvářet iluze, nahrazovat realitu a smysl pro realitu. Optimismus není totéž co naivita. Horování pro něco, naděje, logika spočívá a je v něčem jiném. Ve schopnosti rozlišovat - co je co - bych viděl jako primární, na prvním místě. Nějací "komunisti", či jak jim říkáte, nějací poslanci, "vláda" - pouhé figurky, pouzí vykonavatelé MOCI - jsou ti poslední, kteří o něčem rozhodují.

Ó nemoudří Galatští, kdož jest vás tak zmámil, abyste nebyli povolni pravdě...

107184

28.05.2006 23:37

Kameny a písek

RE: Krásné podobenství

Honza777 213.?.?.?

>A jak se pozná takový nepřízemní člověk? >Poučte nás, rád se zasměju.

Tím, že se dokáže povznést a se snaží se vidět dál, než jen na špičku vlastního nosu. Tím, že ponechá hlupáky osudu, smát se. Jsa poučen, dávno ví:

že, choroby myšlení jsou zhoubnější a častěji se vyskytují než choroby těla.

že, ten, kdo je schopen chápat a pochopit, není schopen nenávisti.

že bída ducha, je ze všech běd ta největší

že, údělem - osudem - všech hlupáků, je to, že se smějí sami sobě návzájem, své vlastní hlouposti, své vlastní bídě.

že, že kdo se směje naposled, ten se směje nikoli nejvíc, ale nejlíp.

107153

28.05.2006 23:08

Kameny a písek

RE: Krásné podobenství

Honza777 213.?.?.?

Souhlasím...a připojuji se.

107152

28.05.2006 22:17

Ztratil Bush zcela smysl pro realitu?

RE: Pripravy na stretnuti civilisaci,otazkou je pro ci prospech.Dva se perou,treti ma uzitek.

Honza777 213.?.?.?

>Pravda o existenci je obtizna. Jeji zaziti vyzaduje odvahu a
>vysledkem je skepse.

Ovšem i ke skepsi jsem se naučil postavit tak, jak se patří, to jest skepticky. I ke skepsi jsem se naučil být skeptický. Podařilo se mi tak značně potlačit a eliminovat permantní nasranost a vnitřní rozervanost. Potažmo, optimismus a vnitřní harmonii dovést téměř k dokonalosti.[chechtot] [chechtot]

Vřele doporučuji... [velký smích] Pravda o skutečnosti je věru obtizna.

107144

26.05.2006 13:57

Kameny a písek

RE: Pekne

Honza777 213.?.?.?

Nám balvanům, nebude nikdo nic připomínat! Natož nějakou moudrost! Eště to tak. [chechtot] Máme cochcárnu a to nám stačí. Podle zákona o růstu a řízené sebedestrukci si MY! BALVANI můžeme dělat co chcem, kdy chcem, jak chcem, i to, co nechcem, co nás zničí. To byste měl vědět. [velký smích]

Nikdo vám neřekne, že všechno je ukryto v nás samotných.

107032

26.05.2006 11:07

Opravdu se blíží volby?

RE: Samozřejmost

Honza777 213.?.?.?

>evolucionisté narvali do hlav všem

Jste na dobré cestě... Mimochodem: všem NE!

originální - ANO

podnětný - DEJME TOMU

nevědomost - O TOM JE DOBRÉ VŽDYCKY MÍT POCHYBNOSTI.

>výraz: člověkyně. [velký smích]
To jste okoukala, ale to nevadí. [velký smích] Jde o to, naplnit to.

107027

26.05.2006 10:48

Ztratil Bush zcela smysl pro realitu?

RE: Pripravy na stretnuti civilisaci,otazkou je pro ci prospech.Dva se perou,treti ma uzitek.

Honza777 213.?.?.?

>Nic neni nemozne, jak jsme se jiz naucili chapat za poslednich
>50let a tak neni ani nerealne...

S tím lze jen souhlasit. Že nic není nemožné, jsme se naučili chápat ovšem poněkud podivným způsobem. Způsobem: "vše je dovoleno" - "nic není nemožné - "po nás potopa". Tudíž se nemůžeme divit, že se mnozí odnaučili vůbec přemýšlet, natož myslet! Uvědomit si, že za situace, kdy nic není nemožné, je možné absolutně všechno! Pýcha "pánů tvorstva", sebeklam a lži velikosti planety, "náboženství svobody", i to, že máme všechno pod kontrolou, v průběhu posledních let zatemnila mysl a otupila zrak a instinkty mnohým natolik, že ztratili cit, schopnost reflexe i sebereflexe, kontroly sami nad sebou, až na samou hranici nemožného a neuvěřitelného - reality a prosté pravdy v podobě: My sami a dobrovolně! jsme se pod hlásnými troubami svobody dostali do područí, novodobé otroctví, pod globální, totální kontrolu, diktaturu hrstky jiných.

Musím uznat, že to byla "geniální" myšlenka a plán, šířením uspávající "lživíry" o demokracii, svobodě a lidských právech, mediálního smogu, velkoprůmyslu zábavy, poskytováním iluzí a podáváním "drog" všeho druhu, zároveň v pozadí, pozvolna a v tichosti kyberprostoru, každého omotávat "neviditelnou" sítí TRHU. Každého jednotlivě, stejně jako současně všechno a všechny držet a mít v hrsti tak, aby se to stalo prakticky nepostřehnutelné, stejně jako každodenní samozřejmostí a realitou. Geniální...

107026

26.05.2006 07:29

Opravdu se blíží volby?

RE: egregory

Honza777 213.?.?.?

>prostup egregorů pravdivých a méněpravdivých lze prožít
>tady a teď. Děje se to nezávisle na našich osobních cílech

Dobrý... hodně dobrý! Děkuju za zvuk klávesnice janka. [smích] Díky jeho klávesnici získala "facka", po "obrazu" a "znamení doby", další "rozměr".

Ještě nikdy nikdo nikoho nevyléčil. Každý se léčí sám. Na podnět kohokoliv nebo čehokoliv.

107015

24.05.2006 13:54

Ztratil Bush zcela smysl pro realitu?

Zdání často klame

Honza777 213.?.?.?

Průběh odstavování od záře reflektorů, televizních kamer, od úřadu moci i moci hrát si na Boha, lhát a fabulovat, může mít tisíce podob. Na někoho, nebo na něco, se ty do očí bijící průsery a lži svést zkrátka musí. Učebnicový příklad: nabídka / potávka. Jak známo, účel světí prostředky. "Vyrobit" loutku prezidenta je pro TRH stejná maličkost, jako ji po čase inovovat a "vyrobit" masku blázna a současně ideální cesta a způsob jak zabít tisíce much, povážlivě se vznášející se nad tlející mrtvolou demokracie, jednou ranou na chvíli vytlouct klín klínem.

106900

24.05.2006 08:19

Opravdu se blíží volby?

RE: Samozřejmost

Honza777 213.?.?.?

To je vlastně fakt... Dnes, v době předmanželských smluv, registrovaného partnerství a vůbec všech těch moderních vymožeností a všelijakých práv a svobod, sponzorovat opici, kdejakou blbku nebo herečku je naprosto přirozené, v souladu se zákonem, normální a běžné, patřící k samozřejmostem demokratických zemí a dobrým mravům civilizovaných společností jako je ta naše. Příležitost pro všechny, pro všechny všehoschopné. Tak málo stačí ke štěstí a všeobecné spokojenosti. Stačí obstát na trhu, stačí hrát roli, stačí předstírat. No, není to báječné. [chechtot]

106881

23.05.2006 22:34

Opravdu se blíží volby?

RE: Samozřejmost

Honza777 213.?.?.?

>Třeba já [oči v sloup]

Očekávat od přerozdělovávacího systému dluhů a bídy, který je z gruntu asociální, nějaké socialní cítění potažmo sociální dávky, natož jistoty, se podobá čekání na zázrak. Jedinou jistotou tohoto zázračného sytému růstu "růstu" je poskytovat spotřebitelům krmivo v podobě nereálných slibů, iluze a kecy všeho druhu postavených na "vědeckém základě", virtuálních "ukazatelích", "předpokladech vývoje", babských teoriích a hádání z křišťálové koule. [chechtot]

106853

23.05.2006 12:51

Opravdu se blíží volby?

RE: Demokracie v starem Recku a dnes?

Honza777 213.?.?.?

...vede k tomu jít volit a volit kohokoliv kdo je
>schopen se této bolševizaci postavit.

Čemu všemu Vy nevěříte, resp. věříte... (???) Jakým pošetilým představám, iluzím, naivitám, falešným vírám... (???) Mezi "být veden" a "být vlečen" je dozajista propastný rozdíl.

Nic ve zlém, ale "úvaha" stojící na - jít volit a volit kohokoliv - rozhodně nesvědčí o zdravém rozumu, stejně jako o vnímání reality, ve všech jejich kontexetech a vzájemných souvislostech vůbec. Především byste se měl zamyslet nad tím, CO, resp. KDO je SKUTEČNÁ MOC.

106802

23.05.2006 10:17

Blog Zvědavce je konečně zde!

RE: Planeta -pozemek -domov -život na jedno použití ?

Honza777 213.?.?.?

to že život je na jedno soukromé použití
>ještě zdaleka neopravňuje tvrzení, že "ten zbytek kolem"
>je rovněž ke stejnému účelu !

Skvělé! Naprostý souhlas.

K: je mi z naší politiky nejen na blití !!

Lze, za situace kdy jedinou "politikou" jsou nadnárodní zájmy a přerozdělovávání bídy, mluvit ještě vůbec o politice, natož o politice "naší" ?

106786

22.05.2006 23:54

Opravdu se blíží volby?

RE: Je úplně jedno, koho kdo bude volit,

Honza777 213.?.?.?

voličům bylo uděleno pouze privilegium
>rozhodnout o tom, která parta zločinců tento plán bude
>realisovat.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] To nemá chybu !

106733

22.05.2006 23:32

Opravdu se blíží volby?

RE: Jó taky jsem jej někde četl....

Honza777 213.?.?.?

>Milý Honzo, nevím, kde žijete...

Na území zvané Česko, fiktivním státě s fiktivní demokracií, fiktivní svobodou a fiktivní ekonomikou. A propós: kosti nežeru. Stejně jako nežeru fikce. [velký smích] [chechtot]

106732

22.05.2006 21:36

Opravdu se blíží volby?

RE: Demokracie v starem Recku a dnes?

Honza777 213.?.?.?

...budu alespoň
>volit tu stranu, která mi nejvíce zaručuje, že možná jednou
>budu moci něco podobného prosadit a to je ODS. Ovšem pouze
>tak, že použiji všechny preferenční hlasy pro kandidáty na
>"nevolitelných" místech.

Vy jste vlastně "šťastný člověk"... Máte tak říkajíc "jasno"... [velký smích] V podstatě Vám k životu stačí lži a iluze [chechtot] No není to baječné... [chechtot]

106713

22.05.2006 14:42

Opravdu se blíží volby?

RE: Jó taky jsem jej někde četl....

Honza777 213.?.?.?

>A koho tedy budete volit vy Honzo?

Jako vždycky, to jest zdravý rozum. Má volba je jasná a srozumitelná: nepřidáš se k většině, když páchá nepravosti. Nejlepší volba, jakou si člověk může vybrat, lhostejno jaké "náboženství" je zrovna v kurzu, v módě.
Neřídím se podle davové "módy", ale veskrze podle svého vlastního "vkusu" a zejména pak svědomí. A co Vy? Podle čeho Vy se řídíte?


Jestli si myslite, ze
>komunisti se uz zmenili, tak jste hrozne naivni a i vsichni
>ostatni, co je budou volit.

Nic ve zlém, ale nic si nemyslím, buď vím, nebo nevím. Již drahnou dobu vím a nedávno jsem to zde i zmínil, že: „Být levicový stejně jako pravicový je jeden z nesčetných způsobů, jež si člověk může vybrat, chce-li se stát imbecilem- oba tyto způsoby jsou ve skutečnosti formami morálního ochrnutí“

106678

22.05.2006 07:35

Opravdu se blíží volby?

RE: Jó taky jsem jej někde četl....

Honza777 213.?.?.?

My voliči jsme u voleb skutečně
>jenom kompars.

Každá myslící bytost má možnost volby do čeho se nechá vtáhnout, vmanipulovat, podlehnout a uvěřit. "My", myslící bytosti se hry na "demokracii", potřebu hrát role šašků šaškům rozhodně nemáme. [velký smích] Demokracie je jen pro blbé, aby si měli mezi sebou o čem povídat, vést nekonečné diskuze, plkat o hovnu, bloudit v kruhu.

106631

21.05.2006 23:09

Hugo Chavez varuje USA

RE: Latinská Amerika kráčí nalevo

Honza777 213.?.?.?

> Kdybych si mohl vybrat žít v jakémkoliv ekonomickém
>systému, co zde za dobu existence lidstva již byl, neváhal
>bych ani chviličku a šel bych do kapitalismu [smích]

Já taky... z fleku! [velký smích] Protože to co tady máme, hybrid trumpetového "tržního hospodářství" pod oligarchií mafianského bankovnictví si se socialismem (komunismem) v ničem nezadá. [chechtot]

106604

21.05.2006 21:18

Miliardová databáze

RE: Držení zbraně...

Honza777 213.?.?.?

Každý se musí přesvědčit sám co je pravda, co je norma i to co je ta norma. Svoboda člověka nespočívá a rozhodně není v "právu" pořídit si klump na zabíjení, lhostejno čím to omlouvá, jaké má pro to důvody. Jak známo, "důvod" se vždycky najde. Svoboda člověka spočívá v myšlení, v možnosti volby. Až zvládnete toto elementární rozlišování, pak můžete mít - možná, ví Bůh - chytré řeči. Každopádně, je dobré mít na paměti, že nad vešekerou chytrostí, stojí moudrost.

106589

19.05.2006 11:05

Hugo Chavez varuje USA

RE: A co tak naučit se číst?

Honza777 213.?.?.?

Velikost je ve velkorysosti, v schopnosti
>pomijet a promijet!

Naprostý souhlas! Neoddiskutovatelný fakt. Velikost člověka nespočívá, ani se neměří v "cm", v "km" vulgarit ani v "dB" štěkotu a skřeků, stejně jako slova se nepočítají, neměří, ale váží. Rozum, schopnost vážit slova, potažmo vážit si sám sebe i jiných, stejně jako všeho okolo sebe, přemýšlet a myslet je v souhrnu nejen dar, ale zejména tím, co člověka odlišuje od polidštěné opice. Koneckonců, s - "Říkat si můžete co chcete, to je vaše vizitka" (Ben Hur)- lze jen souhlasit. SVATÁ PRAVDA. Pravda má tu úžasnou vlastnost, že nebere ohled na názor, protože nemusí.

106392

18.05.2006 19:47

Miliardová databáze

RE: Držení zbraně...

Honza777 213.?.?.?

Je Vám jasné, že při tomhle "eskalujícím" způsobu uvažování zákonitě nepřežije nikdo, tedy ani Vy? [velký smích]

106326

18.05.2006 19:42

Miliardová databáze

RE: Držení zbraně...

Honza777 213.?.?.?

Zbraň má mít jen ten, kdo 1)je psychicky a morálně
>(a také fyzicky, ccž bývá podceňováno) dostatečně zralý
>a 2)ji umí dostatečně ovládat.

Domníváte se, že osoba chápající právo držet zbraň coby subjektivní okolnost a jen na veskrze subjektivním základu - můj pohled na tato práva, o mé principy - je psychicky dostatečně zralá a způsobilá k výkonu tohoto práva?

Co to je "morálně"? Kdy (za jakých podmínek) lze mluvit o morální zralosti?

106323

18.05.2006 19:31

Miliardová databáze

RE: Držení zbraně...

Honza777 213.?.?.?

Kdosi nedavno napsal,ze slova
>zacinaji ztracet svuj (puvodni) vyznam.

O důvod víc zbystřit pozornost, nazývat věci a jevy pravými jmény.

106320

18.05.2006 19:23

Miliardová databáze

RE: Držení zbraně...

Honza777 213.?.?.?

Budu-li nucen v krajnosti
>sahnout po zbrani, udelam tak dusledne a promyslene. Neni mi lito
>individua, ktere nezna co respekt a pravo pro bezpecnost pro
>druheho cloveka je. Jsem tez presvedcen, ze tim neporusuji pate
>Prikazani.

S tím nelze než souhlasit. Právě to "budu-li nucen" je klíčové pro pochopení držet zbraň, bránit se všemi prostředky. Protože se jedná o stav, resp. ZMĚNU stavu, naprostou změnu situace. Analogicky pak stav "nejsem-li nucen", znamená NEdržet zbraň. Je to přirozené a normální, norma chování.

106317

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,26 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,42 Kč
100 japonských jenů
20,94 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 053,57 Kč
1 unce stříbra
523,40 Kč
Bitcoin
420 094,44 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?