Diskuze k článku

Kdo tvoří „Islámský emirát“?

Příspěvků 25

5.10.2014 0:16

°!°

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

http://nd02.jxs.cz/524/974/57a35a16e4_54478822_o2.gif

318554

5.10.2014 1:45

To má logiku ...

Petr Gejdoš 93.?.?.?

V současném kvasu a "porodu nové doby" se dějí všelijaké zdánlivě nepochopitelné a nelogické věci. Já ale to již vypustil z hlavy, že by bylo možné, aby se něco dělo jen tak, náhodou. A hlavní poznatek je - že všechno je jinak !

Na obou stranách jasně se rýsujícího konfliktu se netřeba obávat, že by nebyli chytří strategové. Válka potenciálně světová v plném toho slova smyslu zuří již dávno "na plné pecky" a my jakoby zvenčí vidíme zatím jen "vzdálené záblesky explozí".

Pro mě je právě v tom, že takové eventuality se vlastně veřejně propírají - třebas i zde na Zvědavci - docela útěcha a jistota. Totiž, že když si o takových věcech povídáme my tady - strategové v Rusku nebo Číně to již desetiletí řeší jako možné varianty vývoje a připravují odpovídající opatření. Je to zdánlivě nerovný boj a tzv. "Západ" by to měl mít "pod palcem". Ovšem to je právě slabina strategů Západu.

Obě strany - o tom jsem skálopevně přesvědčen - s maximální jim dostupnou poctivostí hodnotí všechna "pro a proti" a je to takové podvojné účetnictví. Ale Západ v tomto má vrozenou vadu. To jejich účetní "má dáti - dal" je příliš hmotné, dalo by až říci, že hrubo-hmotné. Bude to pro tuto stranu asi velké překvapení, že ... "všechno je jinak" !

318557

5.10.2014 2:14

RE: To má logiku ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 104.?.?.?

Reakce na 318557

Vse je taky trojsky kun. Amici se nemohli dostat do Syrie ,no a ted koukejme. A svet tleska. Pozor zapad nema slabinu. Jen pritiskne trochu vic bankovek.Da se rici ze Rusko prohrava na cele care. Jeste loni bylo nemyslitelne bombardovani Syrie, situace na Ukraine. Co se bude dit nyni bude presmerovani teroristu na Rusko. Rusove jsou zdatni sachisti , bohuzel ferovi a to ted nezvitezi.Tento svet neceka nic dobreho.

318558

5.10.2014 4:23

RE: To má logiku ...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 318558

Tak zle to s Ruskem (i s Cinou) rozhodne neni. Rusove nejsou "slusni ze slabosti", ale protoze maji naopak navrch. A vedi, ze uz davno chytili opici (Zapadu) ruku uvnitr kokosu.
Staci pohled na virtuozni prevzeti Krymu a bleskurychle zafixovani hranic Novoruska. Kdyz Rusko nyni jedna, vzdy je to pro Zapad sok [smích]
Cinane si jiz podmanili vetsinu Afriky. Jizni Emerika si take vyrizuje se Zapadem "ucty".
Prave to je dukazem, ze Západu dosel dech. Neni schopen uz "nakupovat" lokalni Flasky Veskrny, KnizePany a podobné Shabes/Goy/im. Za tuzexove bony ci nekrytou inflacni menu. A neni schopen uz rozmychavat ani "plysove" Barevné revoluce. Proto osnuje a zapleta se s Islamskymi kalifaty, ktereu pak jak lejno ulpivaji na rukou!
Rudove o Cinane maji uz na sve strane VETSINU sveta. Zapadu zbyly jen nesplatitelne dluhy.
Namisto Emerickeho snu, sni nyni svet Cinsko-putinovsky sen s tuzby. Jde jen o to si to poctive priznat.

318561

5.10.2014 8:21

RE: To má logiku ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 318561

Blízká budoucnost bude zřejmě hodně akční.Soros Company a CIA rozjela další Majdan, tentokrát v čínském Hongkongu. Loutkovodiči americké administrativy, privátní vlastníci FEDu a jejich poskoci v politice svoji zoufalost a skutečné úmysly dále trapně maskují bojem za demokracii, svobodu a lidská práva.Přitom celý svět vidí, jaká zvěrstva (války, krize, genocidy,státní převraty, intriky, sabotáže, loupeže surovin i lidských orgánů)podporují, organizují, financují a provádějí po celém světě pod falešnou a pokryteckou vlajkou. Účastníci zasedání Bilderbergu,Trilaterálních komisí a dalších elitářských spolků by to jistě mohli upřesnit, ale mlčí, neurčitě blekotají nebo jen mlží. Putin a Rusko jim dává lekce z taktiky,úspěšně zkouší nové taktické zbraně, objevuje nová ložiska surovin a především rychle koná za účelem definitivního vypnutí tiskáren dolarů.Po rozjetí dalšího Majdanu, tentokrát v Číně, čeká světovládce ještě větší šok ,pro změnu od ekonomicky, finančně a už i vojensky silné Číny.Její reakce bude pro elitáře Západu další lekce.Západní světovládci už zdaleka nemají tolik šancí loupit jako dříve, jejich zdroje vysychají a proto tisknou jen hromady už jen hrůzou z důsledků krachu krytých peněz, haraší zbraněmi, humanitárně bombardují už i své talibánce a islámisty a vyvolávají Majdany.Biliony kvantitativně uvolněných dolarů a eur se jim brzy vrátí jako bumerang a vyvolají hyperinflaci a krach. Obyvatelé dosud blahobytného Západu mají sice ještě plné ledničky a na hypotéky (pravda, rychle jich ubývá), ale ti myslící už delší dobu ví, že dny hegemonie Západu a především Ameriky jsou sečteny.Pouze ti beznadějně netalentovaní věří ve věčnou dominanci Západu a mediální prostituti pokračují ve své goebbelsovské retorice jako o závod.Kobyla když dodělává, taky nejvíc kope. Vzhledem k vojenskému arzenálu tohle kopání ale představuje maximální riziko pro veškerý život na Zemi.

318568

6.10.2014 9:31

RE: To má logiku ...

solium 31.?.?.?

Reakce na 318568

Dobre zhrnute a este dodam, ze tomu ma zabranit aj transatl.dohoda=ozobracovanie Europanov pre zachovanie statusu dolaca a jej hegemona...To bude nas koniec, ak sa proti tomu nepostavime, co asi velmi tazko...

318617

5.10.2014 19:00

RE: To má logiku ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 104.?.?.?

Reakce na 318561

Bohuzel Cinane si podmanili i Kanadu viz nova smlouva. Budou si rikat zlati americani. Zvrovna jsem cetl o teroristickem utoku v Cecnii.Dobre vime ze zahranicni politika USA zapacha a nestiti se niceho V tom se jim Rusove nevyrovnaji.

318594

5.10.2014 16:04

RE: To má logiku ...

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 318558

Iba bombarduju, pricom syrskej armady sa to nedotklo. Plus my vidime iba kusok sachovnice a strategovia celu.

318585

5.10.2014 10:30

tajná spojupráca USA a ISIS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

tajná spojupráca USA a ISIS, odhalená
video:

https://www.youtube.com/watch?v=wMVcFE9Wl5c&

318571

5.10.2014 13:36

RE: tajná spojupráca USA a ISIS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 318571

Ide o rozhovor s Nabilom Na'eem, zakladatelom egyptskeho dzihadu a alkajdy:

https://en.wikipedia.org/wiki/Nabil_Na%27eem

318575

5.10.2014 13:48

RE: tajná spojupráca USA a ISIS

milboy 85.?.?.?

Reakce na 318571

Zaslepenosť sa dá odstániť otvorením očí na rozdiel od úplnej slepoty..
Odporúčam každému pozrieť si toto video, prípadne si nájsť daľšie podobné, kde si treba vyhľadať súvislosti. Škoda, že ich je len veľmi málo s sk/cz titulkami, ale pomerne dosť ich nájdete s prekladom do ruštiny (príp, rus.tit) ktorá je nám starším trochu zrozumiteľnejšia. Ja som si ju začal obnovovať len pred rokom a celkom sa mi to hodí v tejto dobe!

318577

5.10.2014 15:03

Presne tak!

JaRo2014 176.?.?.?

"To je důvod, proč by tyto dvě mocnosti měly zasáhnout nyní a tuto soukromou armádu, která je vytvářena a cvičena NATO v arabském světě udusit v zárodku. Jinak ji budou Moskva a Peking brzy čelit na vlastní půdě." Prestne tak! A toto hovorím od začiatku aj o Ukrajine - Rusko malo zobrať zodpovednosť na seba a hneď po skončení ZOH obsadiť min. 3/4 Ukrajiny, 1/4 by vytvorila nová republika Banderistan, ktorá by bola následne na východ izolovaná, mala by dovolený vstup do EU a NATO. V prípade, že by sa fašisti z Ľvova rozhodli zaútočiť na novú Ukrajinu, mali byť po vzore Iraku, Afganistanu, Lýbie... humanitárne vybombardovaní na úroveň stredoveku! Takto tam Rusi nechali voľné pole pôsobenia fašistom, oligarchom, NATO, USA, CIA... bežní Ukrajinci nikdy nebudú schopní sa tej pliagy sami - bez ráznej pomoci Ruska - zbaviť. Čína by si už tiež mala otvoriť oči, pár mesiacov po páde Ruska, padne aj ona! Vojna už beží, oddiaľovanie zásahu len zvyšuje náročnosť - vojenskú, ekonomickú, humanitárnu, atď.

318581

5.10.2014 17:15

ktovie, kde vsade este CIA nasadila dostojnikov

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Podla tejto logiky by moskva nemala vahat a znicit separatistov na ukrajine - vacsina ich velitelov su nativny rusi ... urcite ich tam dosatila CIA a ktovie co budu chciet osamostatnit, ked sa vratia domov.

318588

5.10.2014 17:24

No zhrňme si to.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Rusko porušilo medzinárodné právo, keď bez súhlasu Kyjeva pripojilo Krym k federácii. USA, EU, Japonsko a Austrália uvalením sankcií porušili medzinárodné právo ako aj princípy medzinárodného obchodu. Rusko tak isto porušilo medzinárodné obchodné princípy protisankciami. USA porušujú medzinárodné právo leteckými zásahmi na zvrchovanom území Sýrie bez povolenia miestnej vlády. Západ podporil protiústavný puč na Ukrajine a zatvára oči nad sústavným porušovaním Ženevských konvencií pučistickou kyjevskou vládou. Predstavitelia Novoruska porušili ukrajinskú ústavu a zákony, keď sa odtrhli. Prozápadná pučistická vláda v Kyjeve, v ktorej je aj neonacistická strana, sa k moci dostala protiústavne. Západné štáty v rozpore s medzinárodným právom bombardovali zvrchovaný štát Líbyu. Rusko v rozpore s medzinárodným právom narušilo územnú celistvosť Gruzínska. Vojna v Iraku bola tiež v rozpore s medzinárodným právom. V Thajsku prebehol protiústavný puč s tichou podporou Číny. Ukrajina porušila svoje obchodné záväzky s Ruskom, keď prestala platiť plyn. Pri vytvorení Kosova sa tiež nebral ohľad na Srbskú ústavu a zákony. Izrael porušil medzinárodné právo a nedodržal rezolúcie OSN tiež mnohokrát...

Takže oháňať sa porušovaním dohôd, zmlúv a medzinárodného práva je vzhľadom na okolnosti posledných desaťročí dosť úsmevné.

318589

5.10.2014 20:25

RE: No zhrňme si to.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318589

Rusko neporušilo žiadne medzinárodné právo - uplatnilo ho tak ako teraz v Skotsku, a dokonca to bola povinnosť _ Kučmova - aby dané referndum usporiadal lenže ten ho v r. 1991 zatrhol, a opilec Zeltzin sa na to vykašlal - treba si prečítať text zmluvy o rozdelení CCCP - a ak právo, tak všetkýcm rovnako

318600

5.10.2014 23:49

Rusko nic gruzínského (snad kromě sebevědomí) nenarušilo, neb si kravatožrout začal

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 318600

Ovšem mediální žumpa začala po nezdaru gruzínského útoku ječet o ruské intervenci, přesně jako dnes na UA ...

318609

5.10.2014 22:05

RE: No zhrňme si to.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 318589

proč by si mělo žádat souhlas kyjeva, když samotné připojení krymu k ukrajině chruščovem bylo protiprávní a tudíž neplatné.

co se týká krymu, tak rusko pouze stvrdilo platný právní stav - tedy krym jako součást ruska, kterou nikdy dle práva, jak ruského (sovětského), tak mezinárodního být nepřestal.

trochu historických a faktických znalostí, než začnete s kecama goebbelspropagandy...

dub

318604

6.10.2014 0:05

RE: No zhrňme si to.

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 318604

No,to dá přeci rozum,že by mělo žádat povolení Kyjeva a to alespoň tak,jak to udělal Izrael s anexí Golan a ostatního,původně arabského lébensraumu.,no né......, tam dokonce dělali i ne jedno referendum,ale hned tři.....

Dokud se trpí to,co si dělá Izrael už 70 let na SV,tak je zbytečné jakkoli mluvit o tzv."mezinárodním právu" a odvolávat se naň....,žádné totiž neexistuje,....jen "právo většího klacku",na nic jiného tu totiž nikdo neslyší..... [oči v sloup]

318610

6.10.2014 12:29

RE: No zhrňme si to.

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 318610

Nedávno se mi dostal do ruky dokument ve kterém se říká :

2.3. Válečné zločiny
Podle Článku 8 Římského Statutu válečné zločiny znamenají závažná porušení Ženevských konvencí ze dne 12. srpna 1949 (Ženevská konvence o zacházení s válečnými zajatci, Ženevská konvence týkající se ochrany civilních osob v době války).

Válečné zločiny podle Statutu zahrnují zejména následující:
2.3.1. Válečný zločin úmyslného zabití (Článek 8(2)(a)(i))
2.3.2. Válečný zločin mučení (Článek 8(2)(a)(ii)-1)
2.3.3. Válečný zločin nelidského zacházení (Článek 8(2)(a)(ii)-2)
2.3.4. Válečný zločin s uplatněním biologických experimentů Článek 8(2)(a)(ii)-3)
2.3.5. Válečný zločin úmyslného způsobení velkého utrpení Článek 8(2)(a)(iii))
2.3.6. Válečný zločin zničení a přivlastnění si majetku (Článek 8(2)(a)(iv))
2.3.7. Válečný zločin upření spravedlivého soudu (Článek 8(2)(a)(vi))
2.3.8. Válečný zločin nezákonné deportace a odsunu (Článek 8(2)(a)(vii)-1)
2.3.9. Válečný zločin nezákonného uvěznění (Článek 8(2)(a)(vii)-2)
2.3.10. Válečný zločin vzetí rukojmí (Článek 8(2)(a)(viii))
2.3.11. Válečný zločin útoku na civilní obyvatele (Článek 8(2)(b)(i))
2.3.12. Válečný zločin útoku na civilní objekty (Článek 8(2)(b)(ii))
2.3.13. Válečný zločin rozsáhlých náhodných úmrtí, újmy na zdraví nebo poškození (Článek 8(2)(b)(iv))
2.3.14. Válečný zločin útoku na místa bez obrany (Článek 8(2)(b)(v))
2.3.15. Válečný zločin zabití či zranění osob mimo bojovou akci (Článek 8(2)(b)(vi))
2.3.16. Válečný zločin zmrzačení (Článek 8(2)(b)(x)-1)
2.3.17. Válečný zločin zničení nebo uchvácení majetku nepřítele (Článek 8(2)(b)(xiii))
2.3.18. Válečný zločin upření práv občanům náležejícím k nepřátelské straně (Článek 8(2)(b)(xiv))
2.3.19. Válečný zločin použití jedů či otrávených zbraní (Článek 8(2)(b)(xvii))
2.3.20. Válečný zločin používání zakázaných nábojů (Článek 8(2)(b)(xix))
2.3.21. Válečný zločin násilností spáchaných proti lidské důstojnosti (Článek 8(2)(b)(xxi))
2.3.22. Válečný zločin vyhladovění jako způsobu vedení války (Článek 8(2)(b)(xxv))
2.3.23. Válečný zločin vraždy (Článek 8(2)(c)(i)-1)
2.3.24. Válečný zločin krutého zacházení (Článek 8(2)(c)(i)-3)

Když jsem to dočetl, bylo mi jasné, že za takovýchto podmínek se žádná ofiální válka vést prostě nedá. Musíte podvádět jak a kde se dá.

Nebo to použít jako toaletní papír.

318627

5.10.2014 18:50

něco

Mirra 89.?.?.?

na tom bude, protože podle nových zpráv přijede do EU vysoký čínský představitel za účelem ozřejmění čínského stanoviska - a to že hodlá přebírat pozice v Rusku které kvůli sankcím musí vyklízet západní byznys.
Jak se zdá tak NATO dělá vše proto aby vznikl rusko-čínský blok.
A pokud se budou věci ubírat i tímto směrem že budou cvičení teroristé proti těmto velmocím tak jiné cesty nebude....

318593

7.10.2014 4:12

RE: něco

favela 113.?.?.?

Reakce na 318593

Uz se zacalo s tim za loutkoveho idiota predstirajiciho presidenta Reagana. Vyzbrojenim mujahedinu v Afg.proti SSSR si zadelali na dnesni bordel z kteryho nemuzou ven. NATO je v Afganistanu jiz 13 let. A na misto poslat armadu na Stredni Vychod , tak nasadili armadu do Polska. Elity posedli vzteklinou uz ztratili i rozum..

318651

5.10.2014 19:06

Mala skusenosť

PeterM 95.?.?.?

Tento týždeň môj priateľ dal prevodný príkaz na platbu za nejakú službu do RF. Následne mu volali s banky že na základe nových pokynov s EU banka už neručí za platby do RF . ta k tu platbu stiahol .

318595

6.10.2014 19:37

RE: Mala skusenosť

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 318595

Není to jen preventivní strašení?
Pokud by to nešlo, asi by platba vůbec neodešla z účtu.
Nebo, pokud by nemohla být připsána na účet v RF, pak by ji banka musela vrátit zpět, ne??
Nebo tím chtěla banka naznačit, že ty peníze zmizí někde v meziprostoru ??? (nebo přípisem na vhodný tajný účet???..)..
[cool]

318642

5.10.2014 20:12

Všechno špatně

Nikdo 212.?.?.?

Pro Rusko a Čínu je krajně nevýhodné honit se za fantomy a vysilovat se v nesmyslných pseudonáboženských nebo pseudonárodnostních válkách, které zaseli různě po světě loutkovodiči za tímto účelem.
Chtějí-li mít šanci uspět, musí přímo zasahovat hadí hnízdo a likvidovat jednotlivé zmije šlápnutím na hlavu.
Všechny ostatní postupy jsou nespolehlivé, drahé a málo účinné.

318598

8.10.2014 4:35

Zmije a jejich NATO...

favela 113.?.?.?

Reakce na 318598

Kdysi jsme trampovali v Tramtarii a prisel muz v civilu a ptal se nas jestli jsme chorvati. Vzal jsem ho stranou a zeptal se zdali ma kryti kolegou tam nekde v kopci a proc nema zbran./Rekl ze je sam/. Aby se informoval co delali za 2.sv.valky aby si zasel do Jugosl. klubu a uslysel jejich prizvuk. Aby se neptal takhle ,ale aby rekl neco o pocasi a ze ztratil cestu a slysel jejich prizvuk. Ze je on a jeho nadrizeni z Fed. Policie dobrodruzi jestlize ho poslou takhle a co by jeho zena kdyby se nahodou nevratil../Pumovy utok v Sydney u Hotelu Hilton proveden chorvaty a atd./...Jiz behem 80. let cvicily urady v Tramtarii albansko-chorvatske fasisty na utok a rozvrat Jugoslavie. Mistni arabove,pisou domu jak se maji v Tr. bajecne a dalsi se jen hrnou. Dostavaji automaticky pohodlne prace, kde nemusi nic delat,umet atd. Z vejplat posilaji domu penize na podporu teroristu v zemich ktere vyhlasili JIHAD na Tramtarii,EU,USA ... A pozdeji tam nekteri odjedou, branit terorismus. Vsemocne a hrozne vyhrozujici NATO /13 let straseni v Afg./ porada velke "show" zvane bombardovani teroristu v Syrii,Iraku. Pri dobyvani mesta Kobani dobre vidime o co jde a vidime ve zpravach stovky teroroistickych tanku na planinach kolem mesta a snadny cil pro letecke utoky ktere se se vsak konaji uplne nekde jinde !!! A clen NATO Turecko je evidentne s teroristy....Misto aby zachranil aspon civilni obyvatelstvo mesta. Tedy humanitarni pomoc a predevsim povinnost !!! Co ocekavat od zmiji...

318694

Příspěvků: 25

05.10. 00:16  °!°
05.10. 01:45 Petr Gejdoš  To má logiku ...
05.10. 02:14  RE: To má logiku ...
05.10. 04:23 MoUdrostrak  RE: To má logiku ...
05.10. 08:21  RE: To má logiku ...
06.10. 09:31 solium  RE: To má logiku ...
05.10. 19:00  RE: To má logiku ...
05.10. 16:04 mt-svk  RE: To má logiku ...
05.10. 10:30  tajná spojupráca USA a ISIS
05.10. 13:36  RE: tajná spojupráca USA a ISIS
05.10. 13:48 milboy  RE: tajná spojupráca USA a ISIS
05.10. 15:03 JaRo2014  Presne tak!
05.10. 17:15  ktovie, kde vsade este CIA nasadila dostojnikov
05.10. 17:24  No zhrňme si to.
05.10. 20:25  RE: No zhrňme si to.
05.10. 23:49  Rusko nic gruzínského (snad kromě sebevědomí) nenarušilo, neb si kravatožrout začal
05.10. 22:05  RE: No zhrňme si to.
06.10. 00:05 Emil Robot  RE: No zhrňme si to.
06.10. 12:29 Marten264  RE: No zhrňme si to.
05.10. 18:50 Mirra  něco
07.10. 04:12 favela  RE: něco
05.10. 19:06 PeterM  Mala skusenosť
06.10. 19:37  RE: Mala skusenosť
05.10. 20:12 Nikdo  Všechno špatně
08.10. 04:35 favela  Zmije a jejich NATO...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 12

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,09 Kč
Libra
29,39 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,60 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 954,52 Kč
1 unce stříbra
548,96 Kč
Bitcoin
663 106,75 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 607