Diskuze k článku

Miloš a Karel, profíci doby

Příspěvků 40

16.1.2013 12:30

Pane Jane Koňasi, smůla, zde bohužel nezabodujete.

osa x 193.?.?.?

Škoda, že nemohl v česku kandidovat pan Putin , to už by druhé kolo nebylo. [cool]
Lid a zejména mnozí Zvědavci by se mohli věnovat v klidu práci a nenervovat se. Už abychom to měli za sebou, ta nervozita, která frakce doprivatizuje podstatu země je pro mnohé jedince devastující a dostavují se bludy, vidiny i slyšiny ( dokonce i u emigrantů). Na jedné straně chybí už jen Čihošťský zázrak II. a na druhé razítko autorizovaného stavebního inspektora na projektu Hladových zdí. Každopádně bude veselo, padni, komu padni ! Alespoň ti Staročeši konečně našli s Mladočechy společné smíření v hnusu a blinkají svorně ve svých hrobkách. Škoda, že pečení holubi mají v letovém řádu ( překvapivě pro mnohé ) "canceled". Nicméně závěrem optimistické pohlazení: věřte a vaše víra vás nasytí přesně tím v co věříte. P.S. Třeba se dočkáme ještě "Dopisu Pragováků". [pláč]

282514

16.1.2013 13:03

Schwarzenberg

baba_Blažková 89.?.?.?

Nevím, Janko, MZ je parchant, ale z KS mám já osobně husí kůži. Vy jste přes ty ezoterické věci. Nemůže to nakonec být on, ten černý princ na trůnu, který se napije vody z Rýnu? Má to koneckonců blíž, že ano...

282515

16.1.2013 14:40

RE: Schwarzenberg

abaxas 90.?.?.?

Reakce na 282515

jaký černý princ??

282520

16.1.2013 15:35

RE: Schwarzenberg

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 282520

Četla jsem kdysi jakousi knihu proroctví, tam stálo něco jako že poté, co usedne černý princ na trůn, zachvtí kontinent válka a neskončí, dokud se (černý princ) nenapije vody z Rýnu. Už je to hodně dávno, snad jsem to nijak zásadně nezkonila. Vzpomněla jsem si na to proroctví, když byl zvolen v USA Obama. Ale jak pravím, odborníkem na tyto věci je spíš autor článku. Kdyby zde byl pan Gejdoš, zřejmě by o tom uměl napsat víc než já.

282526

16.1.2013 21:02

RE: Schwarzenberg

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 282526

Čemu všemu dnes lidi uvěří. [oči v sloup]

Představte si paní, že slunce ani nevychází, ani nezapadá. To je co?

282550

16.1.2013 15:50

RE: Schwarzenberg

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 282515

...ezoteriku do toho nepleťte, článek je jen o dvou rozměrech doby, kterou můžeme ovlivnit svým životem. Zemanovci uvažují v rozměru cca 120 let - pro většinu populace se pohybují ve známých vodách.
Rodové majetky "vládců světa" vyrostly na zkušenostech s ŘÍZENÍM populace od období Atlantidy, Egypta a "Římského klubu". Projekt pro přicházející dobu má své mezníky, které lze překročit až v určité hladině "inteligence davu/množiny". Asi nejsme(te) teď schopni vnímat situaci z pohledu lidí z Bilderbergu. Je zkrátka rozdíl mezi slovem "ovládat" a "řídit" ...chod světa.

...a tenhle rozdíl jsem chtěl v článku vystihnout, obrovské majetky mají obrovskou/dlouhou historii, ze které pramení zkušenosti o tom, co je podstatné pro desetiletí - a co pro staletí. Zeman nemá v genech historickou zkušenost vládnutí, mele z nedávné "vody zlodějů".
Schwarzenberg tu historickou zkušenost i moudrost sice má, ale media ji interpretují účelově. Např. české občanství měl vždy, do ciziny ho vyhnali komunisti, nešel dobrovolně.

V mediích je vidět snaha "držet českou basu" v rámci období od "února" - proto Zeman možná vyhraje - a tím dostaneme další lekci naší blbosti - přebarveného Klause z Moravy. Ale zřejmě naše populace tu lekci ještě potřebuje.

Málokdo tuší, že dobré řešení existuje a postupně se realizuje, z Iránu (http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/23), ale vykládejte to týpkům, co znají jen práci, hospodu a zprávy Novy.

Vtipná doba začíná dnešní nabídkou státních dluhopisů místo peněz hochům z katolické církve - přijetím nabídky vlastně církev potvrdí hodnotu naší země místo aby nám ji vzala. To je od Kalouska a KS vypočtený a přesně načasovaný manévr, gratuluju. A hned další - Kalousek uvolnil dnes pár miliard pojišťovnám na obnovení smluv.
Zkrátka některé hrůzy mohou dostat zcela jiný obsah, když se na ně podíváte z pohledu A INFORMACÍ těch, kdo je instalují.

.....nejen nadace a technologie Keshe je oříšek, o kterém většina lidí ví prdlajs.
Blbec vidí, že KS neumí pořádně česky, blbec není schopen sledovat obsah jeho slov. Zemanova zdánlivá "bojovnost se systémem" končí, když se láme chleba, dvakrát už to ukázal. Myslíte, že starého psa naučíte nové kousky? Nikoliv, to platí pro oba. Takže je na čase začít sledovat to, co je za brblavými slovy - a co je za verbálním kaskadértvím....

282528

16.1.2013 16:16

RE: Schwarzenberg

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 282528

Nu, vzhledem k tomu, že Schwarzebergové se dostali k majetkům na českých územích v době pobělohorské, a není těžké spočítat si, jak to asi probíhalo, řekla bych, že ta historická zkušenost bude spíš o tom, že "silnější pes mrdá" - odpusťte vulgárnost této citace. To nemá nic společného s moudrostí.

282531

16.1.2013 21:17

RE: Schwarzenberg

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 282531

"silnější pes mrdá"

Dnes spíše "chytřejší pes mrdá"

282552

17.1.2013 16:06

RE: Schwarzenberg

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 282552

Vychcanější, bude ten správný termínus technikus. Což opět má s moudrostí leda H. A všichni víme, jaký význam to má pro nás, coby budoucí nevolnictvo.

282602

16.1.2013 16:47

RE: Schwarzenberg

dub 89.?.?.?

Reakce na 282528

jen dvě maličkosti pane:
a) předání dluhopisů je uznáním existence nějakého dluhu, nikoliv ona tvoje představa
b) dement i kalousek jsou ze stejné organizační sekce - vatikánské křídlo (jejich kamarádi sudetendeutsche a ratzinger dtto). takže tvá představa, že by mohli jít proti vatikánu a církvi, je též velmi mimo.

282536

16.1.2013 20:02

RE: Schwarzenberg

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 282536

ano pane,
a) cílem i efektem toho dluhu je zhodnocení, dluhopisy jsou dokladem budoucí hodnoty státu, jinak by snad nebyl důvod je vydávat.... [smích]

b) v každé "organizační sekci" dochází po určité době fungování k dělení = vzniku dvou či více rozdílných názorových frakcí.Tak funguje vše v přírodě - s rozdílem v tom,, že "dělení buněk" vede k růstu organizmu trochu jinak než dělení "buněk=vrstev" v orgánech řídícího "organizmu". Pokud věříš, že jede všechno podle protokolů, tak jsi nepozorný k výkladu detailů. (viz můj článek o Iránu a nadaci Keshe)

c) kdy byl Ratzinger u Bilderbergů?

282546

16.1.2013 20:57

RE: Schwarzenberg

dub 89.?.?.?

Reakce na 282546

dluhopis je dokladem o minulém dluhu, nikoliv o budoucí hodnotě.
když vystavíš směnku uznáváš, že z minulosti někomu něco dlužíš.
o její budoucí hodnotě a jejím krytí to nevypovídá vůbec nic.
je to jen písemné a právní uznání minulého závazku, jehož hodnota je založena pouze na víře jeho budoucí hodnoty. a protože nedochází k jeho zarovnání v současnosti, je u úročených dluhových instrumentů tento minulý dluh navýšen ještě o efektivní dluhovou službu, tedy úroky a poplatky spojené s jeho zarovnáváním v budoucnu. a tudíž o nafouknutí jeho výše a o vytvoření "dluhového otroctví" a závislosti na a dostání se pod vliv věřitele, což je přesně to, o co tu jde.

282548

16.1.2013 22:36

RE: Schwarzenberg

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 282548

...šmarjájózef, klasika je přeci v tom, že příjemce dluhopisů dostane dluh se všemi závazky zpátky. Situace je ale jiná, když emitent i příjemce vědí, že si předají v nedohledné budoucnosti místo peněz jen část bubliny s názvem "státní dluh", nabídka dluhopisů církvi je pro mě geniální tah černého ptáka Kalouska, pokud to vymyslel sám.

Je dobré vědět, že vlastníkem státních dluhů je "MOC" několika židovských rodin, které ale už nějaký čas (viz Bilderberg) vědí, že jejich původní plán skrytého řízení světa je v čudu díky internetu a Iránu. Poslední baštou původního plánu jsou Čechy, přesněji hodnota našeho jazyka (etnický či jiný jazyk svou strukturou posunuje poznání lidstva, viz latina a matematika)

Proto zvou "do klanu" Schwarzenberga a lidi od Havla, hledají prostupnou a postupnou cestu k odpovídajícím podílům na moci, která už nemůže být tajná, protože se o ní profláklo už příliš mnoho informací. Vytvořit problém a jeho řešení nabídnout - to je stále v kurzu. Církevní restituce a jejich konečné řešení přijde až v době, kdy bude známější kvalita češtiny, myšlení tímto jazykem. Spolek Bohemian Growe to ví, vím to i já.

Výsledky propadu skupiny, která nevzdává původní plán jsou už vidět. Obama se jako "černý princ" neosvědčil podobně jako Havel nezvládl úlohu "bílého koně".
Po prezentaci technologií Keshe běží vyjednávání s Iránem o iránském "jaderném programu" ve kterém vůbec nejde o klasické "atomovky", ale o tom, jak šikovně lidem vysvětlit, že podobné technologie má "západ" v šuplíku od doby Tesly a nacistů. Příběh Davida a Goliáše běží v mnoha vrstvách informovanosti.

...některé informace ti zkrátka docvaknou až později.
Nikdo už nechce válku, ale také nikdo z mocných nechce "ztratit tvář". Tak se děje to, co se děje. Klaus a jeho parta má po rybičkách, vsadili na špatnou kartu. A budou si taky zachraňovat tvář. A o to vlastně jde v souboji "zemana s knížetem". Možná že druhá "plichta" (= Miloš jako poradce Karla) by byla optimální pro další "kolo dějin".

Je to pro většinu populace trochu scifi, ale ti dva z filmu "Sexmise" taky docela zírali, co se všechno děje "nahoře"...
..dá-li mi Vladimír šanci, tak budu toto scifi postupně přibližovat běžnému chápání. Zatím Vladimíra moje komentáře a články "nudí" (štvou?), to mě mrzí.

282553

17.1.2013 3:31

RE: Schwarzenberg

P.A.Semi 83.?.?.?

Reakce na 282553

K Vasemu clanku o nadaci Keshe a zabavenem dronu:

Znate Occamovu britvu? (Jednodussi reseni je vetsinou spravne...)

Mnohem pravdepodobnejsi je, ze ten letoun ovladli "informacne" vysilackou, nebo mu nejak narusili elektroniku, nez ze by kolem nej narusili gravitaci - nemyslite ? Navic tedy letoun neleta diky gravitaci, ale diky odporu vzduchu - Bermudsky trojuhelnik, kde mizi plavidla a obcas i letadla se nejpravdepodobneji vysvetluje vyrony plynu ze dna oceanu: takova "lehka" voda, plna bublinek plynu, najednou tu lod neudrzi na hladine (Archimeduv zakon) a lod zajede ke dnu jak cihla... Takze spis nez zruseni gravitace by to znamenalo treba vytvoreni skoro-vakua...

((Vite, higgsuv bosson, graviton a potazmo i "unified field theory" jsou vedecke podvody, ktere modernim "alchymistum" umoznuji koumat a neco hledat... Gravitace je identicka s odstredivou silou a velmi pravdepodobne ma souvislost s jen-skoro-dokonalou soudrznosti prostoru ve 3D. Odstinit to zrejme z principu nejde, leda by se takovy predmet "utrhl" z nasi 3D reality - pak je ale otazka, jak by ho tam zase vratili...? Predstavte si auto, ktere jede do zatacky. Odestrediva pseudo-sila vas tlaci proti dverim. Jak chcete, aby vas prestala tlacit a zaroven pokracovat s autem v ceste do zatacky? Pokud ale z tech dveri vypadnete, prestane vas to tim smerem tlacit... Pak ale budete mit dost problem se tam zase vratit, protoze mezitim po chvili uz to auto bude nekde jinde nez vy...))

282564

17.1.2013 8:32

RE: Schwarzenberg

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 282564

Gravitace je forma magnetizmu, vyváženého silového vztahu mezi Zemí a sluncem. Věda to má trochu jinak, vychází z jiných principů=pohádek.
Jakmile dovedete vytvořit okolo sebe (nebo letounu) magnetické pole dost silné, tak si drona přilepíte k letounu. Tatáž síla u člověka se jmenuje "charisma", také přitahuje.... To zaprvé.
Za druhé:
Jakmile Keshe tvrdí, že jejich letouny jsou rychlejší o řád, tak zřejmě našli způsob, jak tuto magnetickou sílu formovat ve směru letu PŘED letounem!!. Pro nás je to cosi jako obal letounu, který má některé vlastnosti vakua a lze jej zevnitř směrovat.
Letoun následně pouze vyplňuje ten prázdný prostor před sebou. A protože je jeho součástí, nevztahuje se na něj setrvačnost, platná v okolí.
Technicky jde pouze o vytvoření "POVRCHU" = rozhraní mezi dvěma různými prostředími.
Za třetí:
...pokud s chcete potkat s jiným pohledem na fyziku, tak na mých "ovčích" stránkách několik základních kamínků je. Přestavba myšlení a řazení nových poznatků je na talíři", příbor má každý svůj...

282569

17.1.2013 8:56

RE: Schwarzenberg

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 282569

Nepište janko o magnetismu, když o tom dohromady nic nevíte a nečerpáte ze zkušeností. Fungujete zde jenom jako megafon, který zreprodukuje jakoukoli pitomost.
Mám dost zkušeností na to, abych vaše výroky takto označil, ale nemám zde prostor psát knížky, nebo dokola opakovat totéž.

Magnetismus a magnetická síla samy osobe neexistují, jsou jenom projevem toku elektricky nabitých částic. To práve vy tady propagujete skostnatelou nebo šarlatánskou fyziku a mluvíte o jakémsi vyváženém silovém poli mezi planetami. To tak být vubec nemusí, nemusí existovat žádná odstredivá síla v rovnováze s gravitační, postačí vhodne krivý prostor, a každé planete se bude zdát, že cestuje setrvačností po prímce. Je to vecí modelu a popisu, mel by jste si v tom udelat občas porádek a míň o tom jen mluvit.

Keshe JE podvodník, nemužu za to, že nemáte dost souvisejících zkušeností aby jste to mohl odhalit. Stejne jako se zatím jeví jako podvod i E-cat. Jednou pochopte, že kde jde o peníze, tam se nekterí lidé nezastaví pred ničím, a pomáhají jim práve takoví jako vy. Dekuju ale za inspiraci.

282571

17.1.2013 11:24

RE: Schwarzenberg

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 282571

A co permanentní magnet a co magnetizace kovových předmětů na zemském povrchu, o jaký tok elektricky nabitých částic tam jde? Gravitace je vidět např. při přílivu směrem k měsíci , ale znevozňuje mě, že jsme si nikdy nespočítali vyváženost sil mezi gravitační přitažlivostí Země Měsíc a jeho odstředivou silou. Počítali jsme kde jakou hovadinu , ale to co by mohlo zvyklat vlastní výklad to by se nehodilo.

282581

17.1.2013 17:45

RE: Schwarzenberg

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 282581

podobný jako bezeztrátový tok párovaných elektronu v supravodiči, nejde o klasické vodivostní proudy, furt je to jen proud, stejne odpovídám níže, ale opakuju se, pokud by se mohla prehlédnout jasná odpoveď na jasnou otázku... je dobre si zvyknout na to, že v uzavreném objemu materiálu magnetu proste teče proud jako v supravodiči, nic zatím tomuto výkladu neprotirečí, všechno se projevuje tak, jakoby tomu tak opravdu bylo.
Úbytek energie v magnetu po pritažení a nárust po odtažení predmetu od magnetu hradí mechanická práce, stejne, jako je tomu v generátorech. Stejný princip konverze elektrické práce na mechanickou. Magnet lze v tomto smyslu také považovat za pružinový akumulátor.

282608

7.4.2013 21:57

RE: Schwarzenberg

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 282608

dobra odpoved jen bych rad vedel co je proud a jaka sila rekne elektronum ze se maji parovat a jak poznaji na dalku ze se maji pritahovat nebo odpuzovat a co jsou silocary a co je tvori

287803

17.1.2013 13:39

RE: Schwarzenberg

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 282571

milý ppppp, pokud něco má PROJEV - změnu vyvolanou působením této síly - pak je trapné tvrdit, že "to" neexistuje. Elementární selská logika je totiž lepší než ta vaše, odvozená z deklarovaných vztahů mezi teoretickými pojmy.
Jste zajatcem určité terminologie, to je vaše škoda. Jste pokračováním těch, co tvrdili, že něco těžšího než vzduch nemůže lítat.
Na rozdíl od vašich "elektrických částic" si já mohu na obyčejných magnetech tu sílu kdykoliv ověřit. Existuje a funguje, tečka.
Ukažte mi tu vaší "částici" v provozu, rozsviťte žárovku přidržením v dlani, nestojím o obrázek něčeho, o čem sama věda neví, co to je.
Obraz je vždy jen předstupněm anebo následkem pohybu čehokoliv.

..tak prosím jděte do míst, kam patříte, výběr nechám na vás.

282590

17.1.2013 13:51

RE: Schwarzenberg

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 282590

Pokud na nejaký text reagujete, ujistete se, že jste ho aspoň zhruba pochopil, a nepište pak od veci jako o tech magnetech, žárovkách, a težkých predmetech, co lítají. Podsouváte mi úplné blbosti už i v rámci té selské logiky .

Pro vás je magnet asi takovou záhadou, jako v kterémsi století flogiston. Si povšimnete, že príroda váš pojem "magnet" nezná. Nezná ani pojem "supravodivá cívka". Delá to totiž stejne, pomocí proudu, jen vy stále tvrdíte neco jiného a pripisujete jí nejaký magnetismus.

282594

17.1.2013 15:31

RE: Schwarzenberg

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 282590

A jak se má doc. Chocholoušek? Jistě se vidíte často.

282600

17.1.2013 16:29

Jeste ke gravitaci...

P.A.Semi 83.?.?.?

Reakce na 282571

Gravitace neni magnetismus. (Ale tedy moznost, ze ten dron ukradli pomoci magnetismu, vubec nevylucuji, to je zajimavy napad, ktery nemusi byt nerealisticky... Rozhodne budou mit neco, co se tem na druhe strane velmi nelibi (a proto take chteji vyslat odborniky, aby jim to "zkontrolovali" ) ale nechteji ani jedni ani druzi rict, co to je... Rekl bych, ze nedavna fatwa ohledne jadernych zbrani je velmi evidentni dukaz, ze o jaderne zbrane tam nejde.)

K Vasim ovčím strankam - ale tam nemate forum, nemel jsem Vam kam napsat...

K pojeti gravitace, kde by se planety v urcite geometrii pohybovaly po primce (to pojeti znam, je to "vedecky mainstream"...) - pisete, ze neexistuje odstrediva sila v rovnovaze s gravitacni - no ta velmi realne existuje: prilivova sila (tidal force) pusobi na obou stranach telesa, na te blizsi ji vyvolava vyssi gravitace k centralnimu telesu, ale na te vzdalenejsi ji vyvolava naopak odstrediva sila. (resp. na obou to je rozdil mezi ruzne velkou pritazlivosti a stejne velkou odstredivou silou)

Dale uz jen moje teorie - prosta akcelerace ve 4. rozmeru (je jedno, jestli po primce nebo rotacni nebo do vsech smeru najednou pri rozpinani) by za predpokladu, ze prostor ma soudrznost ve 3D zpusobovala gravitaci, kdy zjednodusene receno mensi objekty "sklouzavaji" do důlku k vetsim objektum... A to, ze je prostor zakriven kolem vetsich objektu, je take meritelne, ale na vysvetleni pritazlivosti potrebujete jeste nejakou akceleraci (jinak by gravitace nefungovala na predmety, ktere se zdanlive nepohybuji? neni zadna takova geometrie, kde by se predmet, nehybny vuci zemi, pohyboval po primce v zakrivenem prostoru, leda by byl zakriveny čas, ale to se zatim moc neprokazalo)...

K tem mainstreamovym vedeckym podvodum zminim dalsi - jediny a hlavni dukaz Big bangu je ve vysledcich mise WMAP, "microwave background", ze ktereho vypocitali "stáří" vesmiru. Pokud si ty jejich obrazky prohlednete, zjistite, ze pote, co odecetli "vypalenou" galaxii, maji nezmenenou uroven detailu, z cehoz vyplyva, ze to je "microwave foreground" mezi nami a centrem galaxie. Ale pro jistotu za to dostali nobelovu cenu za fyziku, aby o tom nikdo nepochyboval...

282603

17.1.2013 22:17

RE: Jeste ke gravitaci...

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 282603

..ad diskutárna/forumm - pod každým článkem je možnost diskuze, ale jen pro registrované, nestojím o diskuzi s anonymy.
Co se týká vašeho pohledu, nemám co dodat, vyjadřujeme se sice česky, ale pod slovy chápeme jiné souvislosti. Písemně to nelze vyřešit, to už jsem zjistil. Takže buď necháme dozrát čas - anebo se někde sejdeme. Pro svá tvrzení argumenty mám, ale v mnohých větách se míjíme oba s cílem. škoda.
Planety okolo slunce opisují v komplexním pohledu "šroubovnici", protože sllunce se vúči středu galaxie pohybuje po jakési "kružnici", tudíž planety při otáčení okolo slunce za ním "vlají", otáčivý pohyb okolo slunce + pohyb slunce okollo středu galaxie pak vytváří tu šroubovnici. Rusové na to mají video animaci, nemohu ji najít.

282630

16.1.2013 16:48

RE: Schwarzenberg

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 282528

Ty perspektivy jsou trochu mimo, když uvážíme, že během několika desetiletí nebudeme mít vodu, vzduch ... tj. prostředí k životu. To jsem zvědav, jak si s tím ti dějinami vyučení vládcové poradí. Uznávám, že svět je řízen, ale směrem do pekel.

282537

16.1.2013 20:09

RE: Schwarzenberg

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 282537

...kdo chce kam, pomozme mu tam. Vám už asi není pomoci, užijte si to peklo, když jej přivoláváte. Když cestu k lepšímu nevidíte, tak aspoň mlčte, fňukalů je přebytek.

282547

17.1.2013 20:27

RE: Schwarzenberg

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 282528

Asi oba jsou špatná volba, typicky jeden za 18, druhý 20-2..
Ovšem nejsem si jist, zda Vámi chválená šlechta, at v kterémkoliv státu, využívá své majetky ku prospěchu svých poddaných nebo k prospěchu svému. Mají zaměstnanci pana KS třeba 2x vyšší platy?? Nevím, neznám.. Možná má šlechta PŘEDPOKLADY, ale jako každý člověk myslí na sebe a ne na své bližní.
A co je podle Vás za BRBLAVÝMI slovy? Naděje na lepší nebo na horší zítřky?? Nehledě na to, že KS je bílým či spíše černým koněm pana Kalouska - a ten to s tímto státem určitě nemyslí vůbec dobře, on opravdu není šlechtic s dlouhým rodokmenem. Bude zle, na každý pád. [cool] [pláč] [pláč] [pláč]

282625

16.1.2013 14:44

Páté přes deváté

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Takovou slátaninu jsem už dlouho nečetl. Poslem nové doby má být šišlající a senilní dědek, který se svého majetku dobral především podvody.

282521

16.1.2013 15:36

21 12 2012 byl předpovědní propadák (opět)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

raději by na to nikdo neměl zapomenout a natož navazovat.

Další perlou v článku je - ...ale jeho slova alespoň pro mne dýchají pravostí, i když jejich výběr v živém projevu je omezený. Přetvářku nebo předem zkonstruovaný efekt jsem v jeho projevu nenašel.

Omezený výběr slov je daný demencí a přesto lze touto kompletní (plus ksicht) omezeností očarovávat okolí, a sice z pozice moci, samozřejmě. Kdyby měl za každou chybu v projevu dostat pár facek, jak žák na základce, tak si představte jak by asi bez té glorifikace od připosránků okolo působil. Respekt získává jednoduše tím , že něco k věci plácne, ale stylem – málo toho víš , děvče. Na mě to tedy dobře nepůsobí.

Rád bych pravost slov od lepších osobností.A když jiné osobnosti nejsou ,musím se zařídit jinak. Ale takového zástupce si může volit jen opravdové stádo připosraných dementů.

282527

16.1.2013 15:52

hmm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Typek, ktery temer cely svuj zivot zil v Rakousku a neumi ani mluvit cesky...a nezna ani slova ceske hymny...ten ma by nyni prezidentem CR? Ti co bojovali za odtrzeni od Rakouska-Uherska se nyni musi v hrobech obracet! Rozhodne nechci aby nam vladnul nejaky rakousky knize! Proto budu volit Zemana!

282529

16.1.2013 19:43

mišmaš článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Váš způsob práce s informacemi, Janko, mi připadá jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Vytvořil jste dokonalý konspirativní maglajz.

Je známo, že šlechta se už pár století pachtuje se židy, zednáři a ilumináty a pro schwarzenbilderberga to platí dvojnásob. Takže z téhle strany bych nic pozitivního nečekal.
A církev? Ta má co dělat aby přežila mediální útoky židozednářů ohledně monstrózně nafukovaných údajných pedofilních skandálů, takže z téhle strany naopak nějakou konspiraci proti lidstvu rozhodně nečekám.

282544

16.1.2013 21:08

Autor se asi posral v kině

janmax 213.?.?.?

jinak si teb blábol nedovedu vysvětlit.
A tak zatímco byl v roce 1960 adoptován svým v Rakousku žijícím strýcem
Jindřichem do hlubocko-krumlovské větve Schwarzenbergů, čímž se stal
hlavním představitelem rodu a z chudého šlechtice zámožným mužem,
protože o dvacet let později mohl dědit majetek v Rakousku, doma po
"převratu" se zase hrdě hlásil k biologické orlické větvi, kterou v
rakousku opustil, protože se zde nabízely pro změnu miliardové
restituce.

Podle českého práva ale neměl na restituce nárok, pročež se
Schwarzenberg neváhal o majetek soudit a podařilo se mu prosadit, že
bylo upřednostněno rakouské právo. České právo totiž říká, že dědická
práva po biologických rodičích adopcí zanikají, kdežto rakouské právo je
umožňuje. Navíc byl Schwarzenberg adoptován jako dospělý, což české
právo taktéž nezná. Neptejme se, jak se to stalo, ale soud si vyslechl
znalce na mezinárodní právo a rozhodl, že český soud bude postupovat
podle práva rakouského. Schwarzenberg tudíž zdědil podstatnou část
majetku...
viz.
http://opona2009.zacit.cz/galerie-elity-naroda/schwarzenbergovy-res.html

282551

16.1.2013 23:25

RE: Autor se asi posral v kině

p. 60.?.?.?

Reakce na 282551

...je jasny ze v pripade havla a tohodle Schwr.idiota si elity vybrali dobre , ani jeden nezklamal a soutez o nejvetsi svine by vyhrali snadno...dostali podvodne hromady penez aby se s nimi ukajeli...jsou to ale otroci moci.....mimo to nikde jsem nenasel zminku , kde vzali elity penize v 2008, na vyplaty banksterum , kdyz napr. USA byly zadluzeni jiz v trilionech...????

282559

16.1.2013 23:30

K cenzure reinkarnaci

P.A.Semi 83.?.?.?

K Vasi poznamce, ze cirkev zcenzurovala poznamky o reinkarnaci z Bible - vite, ale to bylo pro tuto spolecnost ve vyvoji (tedy nedospelou) potreba: Vite, takhle bez reinkarnaci konci vina smrti. Dale uz svetske soudy soudit nemohou...

Jak by ale dnes treba cirkev zatocila s reinkarnovanym Jidasem, kdyby vedela/zjistila, ze byl v minulem zivote Jidas? (Nebo kdokoli jiny podobny, kdo dostal moznost se v pristim zivote napravit a opravdu se napravil...? ) Kolik lidi by bylo narceno z toho, co domnele nebo doopravdy v minulem zivote provedli? Kolik lidi by se snazilo chlubit tim, kym byli v minulem zivote?

Cetl jste Gnosticka evangelia? Je to veskrze slatanina spousty protirecicich si tezi a casto i nesmyslu, prolozena mezi pravdivymi vetami. Kdyby to timto tempem pokracovalo dale, bylo by mnohem(!) vice a trvalejsich nabozenskych valek... Bohuzel s tim asi zametli i nektere opravdu dobre veci, ale kdo to mel tenkrat lepe rozhodnout? Takhle ale vytvorili smer, ktery mel sanci vydrzet 2 tisicileti a zformovat civilizaci...

Zahradnik zasadi dobry strom, ale ten ma mnoho vetvi, ktere si navzajem stini, takze dobreho ovoce je malo. Jiny zahradnik potom prijde a nektere z tech vetvi musi uriznout, aby ty zbyle vetve nesly lepsi ovoce...

--

Jinak k tomu restitucnimu podvodu vaseho Cerneho prince - spis podle ceskeho prava neuznali dospelou adopci v Rakousku, tedy jako kdyby nebyla... To spis horsi restitucni podvod mel ten minuly Vaclav, tam se pry slo i pred Benesovy dekrety a dostal zpatky i ten majetek, co jim po valce zabavili za kolaboraci s Nemci... Holt jsme si rovni, ale nekteri jsou si rovnejsi...

282561

17.1.2013 11:45

RE: K cenzure reinkarnaci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 282561

Myslím, že vaše úvahy jsou zbytčně košilaté stejně jako strom zahradníka , který ho pořád musí střihat.
Civilizací není naštěstí jen západ, ale na východě je reinkarnace běžnou znalostí , ale ne v tom smyslu , že každý ví , kým byl a ještě k tomu o každém v okolí. Takže co by s tím měly dělat soudy , to si neumím představit. Cenzura vědomostí je spojena buď výhodami , které z toho plynou nebo s ochranou "spotřebitele" , ale v případě církve o ochranu spotřebitele moudrostí určitě nejde, je to jednoznačně ohlupování stádečka.

282584

17.1.2013 22:36

RE: K cenzure reinkarnaci

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 282561

..naštěstí všechno,, co se stalo, to se zkrátka stát muselo, směry jednání vedly k jediným možným průsečíkům a tedy i událostem, které se staly.
Cesta do historie ukazuje postupně celou špínu, za kterou je zodpovědná banda, která si brbli přizpůsobila svým potřebám. A to jen pokračuje. Možná se potvrdí historie, kterou popisuji zde http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/21, možná si jen tak fantazíruji. Bez vstupů do fantazie by ale lidstvo brzy vymřelo....
(ssledoval jste dnešní TV diskuzi Kadlíka a Milouše? pro mě je favorit zřejmý, už tím, že si na klopu dal placku s pankáčem Kalouskem. tomu říkám vypálený rybník, když si na sako dám největšího nepřítele lidí. Kadlík má šmrnc, snad i pro dost dalších lidí.

282633

22.1.2013 1:05

RE: K cenzure reinkarnaci

p. 61.?.?.?

Reakce na 282633

...veci nejsou tak slozite . nezname nabozenstvi , ktere by bylo prospesne vetsine lidi a nezneuzite...to same plati o ekonomice...coz je veda urcena pro rozkradani ... a hlavne vedci a vsechny jejich vynalezy , vzdy predevsim pouzite zneuzite proti lidstvu a pro stale nicivejsi zbrane na zabijeni..

283057

17.1.2013 13:42

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Pokud vám nevadí,že tento hodný, rozšafný pán z Trautenberka je místopředsedou vlády, hlava TOP09, kumpán Kalouska, který kryje svojí přítomností ve vládě všechny její lumpárny, křivárny a zlodějiny, jako kryl předtím Čunka a sekundoval Havlovi, jste buď stoprocentně dementní, nebo stejný lump jako on a zasloužíte si přesně tohoto prezidenta. Ze srdce vám ho přeji, ale štve mně, že se spolu s vámi nedobrovolně sveze nehloupá menšina našeho obyvatelstva, byť je to zřejmě menšina nepočetná. Už to tu jednou někdo napsal, že aspirujeme na nejpitomější národ světa a evropské prvenství už dávno máme. Gratuluji.

Ti lumpové z vlády i s knížetem to samozřejmě vědí, a v čele s věrnými a zbožnými katolíky Nečasem a Kalouskem zřejmě usoudili, že když jsou Češi tak pitomé ovce, nic jiného než ojebávat si nezaslouží. Mají 100% pravdu, a kdo na to má žaludek, může se připojit. Kdo nemá, pro toho v této zemi není místo.

282592

17.1.2013 14:17

Knížepán platí dobře, že?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Tak jste se konečně odmaskoval, proč jste tu léta blábolil svoje pavědecké kecy na vlnách falešného a předstíraného esoterismu. Ohlupoval jste lidi jako velký guru a odborník na všechno. Proto ta "nová fyzika", technologie nadace Keshe a podobné kraviny. Má Vám to dodat punc nekonvenčnosti, ale cílem je přivést zbloudilé alternativní ovečky zpět pod křídla Bilderbergu, že? Jaká škoda, že na fórum chodí skuteční fyzikové a jiní přírodovědci, a vy nejste dost vzdělaný, takže vaše fígle hned prokouknou. Ovšem, proč jste to celé dělal, to jste si hezky dlouho nechával na konec, to tedy klobouk dolů. I tak jste zřejmě oblbnul mnohé...

282597

17.1.2013 22:40

RE: Knížepán platí dobře, že?

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 282597

...víte anonyme, čas i lidé zrají. Zkuste si na tenhle váš názor vzpomenout za pár let...

282634

Příspěvků: 40

16.01. 12:30 osa x  Pane Jane Koňasi, smůla, zde bohužel nezabodujete.
16.01. 13:03 baba_Blažková  Schwarzenberg
16.01. 14:40 abaxas  RE: Schwarzenberg
16.01. 15:35 baba_Blažková  RE: Schwarzenberg
16.01. 21:02  RE: Schwarzenberg
16.01. 15:50 janko  RE: Schwarzenberg
16.01. 16:16 baba_Blažková  RE: Schwarzenberg
16.01. 21:17  RE: Schwarzenberg
17.01. 16:06 baba_Blažková  RE: Schwarzenberg
16.01. 16:47 dub  RE: Schwarzenberg
16.01. 20:02 janko  RE: Schwarzenberg
16.01. 20:57 dub  RE: Schwarzenberg
16.01. 22:36 janko  RE: Schwarzenberg
17.01. 03:31 P.A.Semi  RE: Schwarzenberg
17.01. 08:32 janko  RE: Schwarzenberg
17.01. 08:56 ppppp  RE: Schwarzenberg
17.01. 11:24  RE: Schwarzenberg
17.01. 17:45 ppppp  RE: Schwarzenberg
07.04. 21:57  RE: Schwarzenberg
17.01. 13:39 janko  RE: Schwarzenberg
17.01. 13:51 ppppp  RE: Schwarzenberg
17.01. 15:31 WAZARI  RE: Schwarzenberg
17.01. 16:29 P.A.Semi  Jeste ke gravitaci...
17.01. 22:17 janko  RE: Jeste ke gravitaci...
16.01. 16:48 WAZARI  RE: Schwarzenberg
16.01. 20:09 janko  RE: Schwarzenberg
17.01. 20:27  RE: Schwarzenberg
16.01. 14:44 WAZARI  Páté přes deváté
16.01. 15:36  21 12 2012 byl předpovědní propadák (opět)
16.01. 15:52  hmm
16.01. 19:43  mišmaš článek
16.01. 21:08 janmax  Autor se asi posral v kině
16.01. 23:25 p.  RE: Autor se asi posral v kině
16.01. 23:30 P.A.Semi  K cenzure reinkarnaci
17.01. 11:45  RE: K cenzure reinkarnaci
17.01. 22:36 janko  RE: K cenzure reinkarnaci
22.01. 01:05 p.  RE: K cenzure reinkarnaci
17.01. 13:42  
17.01. 14:17  Knížepán platí dobře, že?
17.01. 22:40 janko  RE: Knížepán platí dobře, že?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 0

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 0

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 1

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 14

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 888,86 Kč
1 unce stříbra
490,47 Kč
Bitcoin
958 817,95 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 422