Diskuze k článku

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

Příspěvků 62

20.12.2012 4:50

Európa musí byť prvá, prvá a prvá, je podriadená Amerike

Swaraj 178.?.?.?

čím aj autor sám zostúpil na druhoradú úroveň. Jemu sa máli byť druhý? A nie je náhodou piaty? A aký je jeho prínos čo i len k druhému miestu západnej Európy? A v čom je druhá? Že americké banky a ich vklady do podnikov expandujú na rozdiel od lenivcov západnej Európy? Namiesto práce sa sťažujú, USA sa láskavo ospravedlnia, že postúpali po pýche malého človeka, že nedbali na neopatrné poníženie ega, Francúzsko je zdevastované vojnou a nastáva nová potupa, je zbedačené a americké banky im diktujú, nech pozhovejú na istý čas, rovnako ako Francúzsko v Afrike, tam Francúzsko rozdalo všetko z vlastného.
Trocký fantazíroval, ale po dlhom odstupe by už malo byť známe, či tie kvóty na množstvo materiálu sa aj presadili v praxi, okrem nariadení eú samozrejme.
Srbsko posledné slobodné, isteže, slobodné potraty a slobodné vraždy, škoda tej slobody.
Podľa rasovedca de Gaulla aj komunistická ukrajina zradila rasu? Ktorú? Juščenkovu alebo Timošenkovej.
Nechápem akú súvislosť majú žltoplemeníci s hospodárskou nadvládou USA.
Súkromníci z Ameriky odbehli do Číny, sú nepatrioti, nenávidia americký sen, zamestnávajú Číňanov, nepriateľov USA, mali by proti nim uplatniť zákon o protiamerickej činnosti a vyzbrojovaní nepriateľa, ľudu sa nedostáva práce a vinníkom je chamtivý kapitalista.
Socialisti sú rusofóbni, na rozdiel od nesocialistov, ktorí Rusko milujú a Putina najviac.

280867

20.12.2012 9:21

Rozvoj místních ekonomik je v háji a tím jsou napospas korporátním fašistům

SLAK 77.?.?.?

Reakce na 280867

Historie se sice opakuje ovšem spřádají to titíž,nebo se stejnými záměry a vyškolenější,takže to komrdie(překlep příznačný šotek) zdaleka není.To že EU byla byla založena jako kolonie FEDu jsem říkal od začátku a tak se s tímto útvarem bude jednat se všemi důsledky.O tom že sociální demokrati jsou lokajíčci kapitálu není pochyb a řiťolezci tlučhubují,ale reálně se tak neofeudálům chovají a voličům to ne a ne dojít.Jde o to než se v novoútvaru(eu)zorientují bude pro obyvatele pozdě a strčili hlavu do ohlávky.O vedení dvorečku nejde těm je to patrně průzračně jasné,takže loutkovodiči jsou "ready,a prostě s pozic 1% jak se patrně cítí(neofeudálkové,neoliberálové)mají lidi za poddané a de facko jsou.Na svoje poddané(nevolníky) měli feudálové své dráby a patrně už dělají mezinárodní pořádkové síly v kterých se neúčastní pokud vím švýcarové. Vypadá to že NWO má prim a začnou si realizovat tu svou tolik kýženou depopulaci.

280871

20.12.2012 8:12

ale no -

timur 85.?.?.?

nerozumiem - ak už komentovať - tak prečo je to tak, alebo opak, z článku je zrejmé že má pravdu, a sme na konci tunela, papierikov je plno a nezamestnanosť stúpa horibilne, EÚ sa mieša do všetkého, stáva sa z nej koncetrák ....

280868

20.12.2012 8:51

Levy Davidovič Bronstein

Guru 178.?.?.?

Pokud nebudeme věci, události a lidi nazývat pravými jmény, Gojímové nikdy nepochopí fakta.

Žádný "Trockij", nýbrž BRONSTEIN - Chazarský démon vraždění a subverze.

Pokouším se analyzovat proč Ruská média zamlčují význam Chazarů v ruských dějinách. Patrně i současná Ruská politika, ekonomika a média jsou stále ještě silně infiltrována Chazarskými elementy.

Pro osoby, které stále ještě nepochopily "VŘSR" - přesněji řečeno Velký Chazarský Puč a Vraždění: analyzujte detailní zprávu rozvědky U.S. Navy (tuším z r. 1919), kde námořní rozvědka hlásí přesné složení všech Lidových Komisařů v nejvyšším vedení bolševiků. Jsou to brutální fakta, kde zjistíte, že existovala pouze hrstka komisařů Ruského, Ukrajinského atd. původu a (tuším) 247 komisařů označených v reportu jako "jews" (rozvědka použila toto nově vynalezené slovo z r. 1775). Rozvědka a U.S. politici tehdy ještě nechápali, s kým mají tu čest - s CHAZARY. Nicméně v jiné zemi začli chápat malý zlomeček pravdy a začli používat (mírně nepřesné) slovo: židobolševismus.

Bez odhalení faktů se nelze dostat ani o krok dál. Bronštajnovy plky byly vždy jen kouřovou clonou pro skutečné Chazarské plány: zničení křesťanského Ruska (zdařilo se), vyvraždění miliónů Gojímů (zdařilo se) a zotročení zbytku (zdařilo se).

Proč dnes ještě glorifikovat a vyzdvihovat Bronštejna ?

280870

20.12.2012 10:08

RE: Levy Davidovič Bronstein

gojjim naches 194.?.?.?

Reakce na 280870

mily guru, tebe zeru i s tkanickama.Budou tri dny temnoty?

280874

20.12.2012 10:27

RE: Levy Davidovič Bronstein

Bekota 217.?.?.?

Reakce na 280870

Dobrý den, pane Guru, potěšilo mě, že jste přišel osvěcovat potemělé duše slovanských Gojímů - věčných otroků a dobytčat plozených k potřebě Chazara Žida. Grigorij Klimov ve své vědecké práci ještě píše, že se jedná zcela evidentně o Antikristův gen, jak sám objevil při důkladném studiu Bible. To je věc, která mě opravdu silně znepokojuje a v noci se probouzím děsem, zdali mi neusychá některý z údů, což by znamenalo, že moji rodiče byli adoptováni, jejich jména maskována a já jsem Vyrožděnec z prabáby Židovky. Hrozné.
Dokonce, z plošných genetických studií při hledání genu praotce Žida Aarona se zjistlo, že snad více jak polovina židochazarského kněžstva nemá gen praotce Semity, ale gen R1a, což je něco jako gen nordického Arijce, který je nejčastěji asociován právě se živlem slovanských dobytčat - Dojímů (někdy se nesprávně používá termín Gojim). Myslím si však, že se jedná nejspíš zase o nějaký podvrh Chazarů, jak jste sám posledně naznačil. Obávám se, že veškerá pravda musí být ještě mnohem strašnější.

280878

20.12.2012 11:33

RE: Levy Davidovič Bronstein

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 280870

Chazar Bronštajn alias Trocký se oženil s dcerou A.Životovského, Londýnského žida a bankéře z okruhu Rothschilda. On a jeho spojenci zvaní trockisté, prováděli a řídili genocidu Rusů po VŘSR roku 1917. Byl to právě Bronštejn kdo řídil vyvražďování Ukrajinců v průběhu hladomoru na Ukrajině. Džugašvili alias Stalin trockistou nebyl. Také víme jak dopadl Trocký. Údajně na příkaz Stalina byl zavražděn úderem cepínu do hlavy. Proč zrovna cepínem? Švýcarsko je sídlem elit iluminátů. Zde, ve Švýcarsku, v tajném sídle Lenina, bylo uskutečněno tajné setkání protagonistů v předvečer VŘSR kterého se zůčastnili:

Bronštejn, Schiffův důvěrný zpravodaj a také poradce prezidenta Woodrowa Wilsona, plukovník E.Mandell House. Dále zástupci bankovních domů: Rothschildové a Warburg, který financoval německého císaře, a kterého císař učinil šéfem tajné policie v Německu. Warburg také zajistil přepravu Trockého, Lenina a vycvičených teroristů, v zaplombovaných vagonech, přes hranice Ruska do Leningradu. Tajného setkání se také zůčastnili: Kaganovič a Stalin. Je tedy pochopitelné, že v této souvislosti je zapotřebí vnést ještě více světla do odhalování faktů.

280884

20.12.2012 23:48

balkanizace je nesmysl

p. 61.?.?.?

Reakce na 280884

...von Trockij toho nakecal az moc...ale prvni vec byla CHAZARIZACE Ameriky ....a potom vsecko slo jako po masle.... i s tou rijnovou revoluci jako dusledek...

280924

21.12.2012 3:59

RE: balkanizace je nesmysl

Guru 178.?.?.?

Reakce na 280924

Ano, a Chazarizace Ameriky provázela i Chazarizace kultury atd. Stačí se podívat na závěrečné titulky každého filmu, kde se propaguje ZioNacismus, Apartheid II., mimosoudní popravy Gojímů atd. - producenty, režiséry a scénaristy bývají v 80-85% Chazaři a vypatlaní "znalci umění" (mnohdy opět Chazaři) tomu všemu zajíkavě adorují.

Chazarští ZioNacisté používají slova jako kouřovou clonu, avšak jejich skutky je vždy demaskují. Příklad: "Sovětští" komunisté měli oficiální tezi, že náboženství jsou pověry a tedy cosi škodlivého. V SSSR zničili, zbořili 6000 kostelů.
Jak se demaskovali ? Jednoduše: synagog zničili NULA.
Který Sayan to teď bude obkecávat ? Používají speciální techniku mírného posunutí tématu - tu je učí v ZioNacistických výcvikových centrech - tím se také často demaskují. Zde na Zvedavci to předvádějí denně, stačí pečlivě analyzovat jejich příspěvky.

Když cvičili pana Blekotu, instruktoři již byli z nové generace. To jsou odchovanci jejich "filmů", kde rejža dělá 2 vteřinové délky scén a střih - tím zcela zničí krásu okamžiku a tak se snaží z Gojímů udělat neurotiky neschopné delšího než 2 vteřinového soustředění. Bohužel to zasáhlo i jejich vlastní inteligenci. Nějaký Sayan zde uvedl v minulé diskusi, že Arthur Koestler - autor knihy 13th Tribe, byl údajně "sionista", kdyby ve výcvikovém středisku pro Sayany dočetli knihu do konce, povšimli by si, že pan Koestler veřejně odmítl ideu sionismu a zavrhl ji - právě v důsledku faktů zveřejněných v jeho knize.

280931

21.12.2012 8:19

RE: balkanizace je nesmysl

Bekota 85.?.?.?

Reakce na 280931

Pane Guru, ale já netvrdím vůbec nic jiného, než co se píše ve vysoce odborných studiích zabývajících židovskou otázkou. Pan Klimov mi byl doporučen právě zde, jako největší odborník specialista a hlavně vědec, který je vysoce racionální a nezaplétá se do náboženství. No tak jsem dal na dobrou radu a v pojednáních pana ze CIA si pilně studuji. Troufám si říci, že tu tvrdím to samé co pan Klimov, pan Guru, pan Quido, pan Dub a mnoho zdejších dalších studentů židovského problému. Pouze se to snažím doplnit o ještě nějaká nová externí data.
Tak například:
Když východoevropští rabíni hýří stejným genem, kterým se pyšní árijští Slovani, jak si to vysvětlit? Kdo vlastně byli ti Chazaři (Kozaři), kteří se zjevili uprostřed árijské oblasti a na jakousi slovanskou gótštinu napasovali hebrejské znaky, toť otázka doslova židovská. Možná záhada, ale určité vysvětlení by se tu nabízelo. Chazaři Židé se nešíří po mužské linii, ale po spletitých liniích ženských. No a to asi mohlo vzniknout tak, že agresivní feministické Chazarky v loupeživých tlupách unášely a zotročovaly nebohé slovanské kresťaninské otce Gojímy, které pak ve svých doupatech poskákaly, a tak plodily ty Kagany nesoucí stále po mužské linii onen árijský slovanský gen. A to jsou Oni. Maskují se jmény kresťaninů a škodí Církvi (a lidstvu).
Když pan Quido tvrdí, že Židé páchají genocidu, je to protižidovské? Myslím, že by to mnohý popleta mohl nazvat antisemitismem. No a máme problém. Není náhodou pan Quido židovský degenerát? Podle pana Klimova je antikristovým znamením, typickým pro tyto degeneráty, jistá vnitřní sebenenávist, která se projevuje právě tím nešťastným antisemitismem. No vidíte, pane Guru a co Vy, už jste si provedl Klimovovu samoprověrku?

(V příspěvcích musíte rozlišovat závadnou ideologii a neslučovat ji s nějakou etnicitou nebo náboženstvím, je to nezákonné a neodpovídá ani skutečnosti. Nikdy to totiž nejsou všichni příslušníci nějaké etnické nebo náboženské skupiny, ač v ní může být více častá nějak závadná ideologie. Díky – moderátor.)

280939

21.12.2012 10:46

RE: balkanizace je nesmysl

Bekota 217.?.?.?

Reakce na 280939

Pane moderátore, možná tu došlo k nějakému nedorozumění. Znamená to, že Chazar a Žid spolu nesouvisí a slučovat tyto dvě záležitosti je nějak nezákonné? Také by to potom znamenalo, že spojovat Židy s židy je trestné. Souvisí nějak stát Izrael s židy, aniž by taková souvislost neupadla do podezření s konfliktu se zákonem? Rozumějte mi prosím... když se třeba "Chazaři snaží udělat z Gojímů neurotiky", nevím, jak tomu přijít na kloub, aniž bych se vyhnul spojení etnika s nějakým způsobem uvažování.
Jak se pozná závadné myšlení, šlo by to nějak upřesnit? Myslíte, že třeba náboženství nemůže spadnout do kategorie "závadná ideologie"?
Děkuji Vám za trpělivost při čtení mých příspěvků, které by snad mohly přispět k indentifikaci uvažování v rámci "závadných ideologií" právě formou diskutování palčivých problémů a nekorektních témat. [smích]

280954

21.12.2012 15:13

RE: balkanizace je nesmysl

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280939

Pane Bekota,

tiež zdieľam vaše obavy, či nemám nejaký ten závadný vyroždenecký gén a neustále sa bojím, či sa nedostanem do štatistík pána Klimova, Freuda a iných "vyvolených" analytikov a bádateľov temných stránok a hlbín ľudskej duše.
Sledujem, že vy sa už dlhšie zaoberáte štúdiom tak zapeklitého problému, ako je tzv. židovská otázka, ktorú nevedeli doriešiť ani nemeckí superárijskí naslovo vzatí odborníci... A tak s nádejou predpokladám, že budete o kúsok ďalej v poznaní, ako tí páni Quido, Dub, či Guru, čo ste ich tu menoval vyššie.
Stále mi vrtá v hlave ten árijský gén R1a1, ktorý ste tu nadhodil a vaša projekcia, že páni z rabbinátu ho majú tiež?! Tož, to si neviem vysvetliť. Boli by nejaké seriózne zdroje,aby som sa trošku prestal báť mojich bratov z nejakého x-tého po-kolena?

Taktiež mi stále vŕta hlavou, prečo tí romantickí revolucionári ako Trockij - Bronštejn, Apfelbaum, Rosenfeld a ďalší nabehli do cárskeho Ruska a postupne nechali vyzabíjať desiatky miliónov obyčajných gojim-ov. Neviete, aký mali ten chorý gén?
A potom tí ďalší árijskí "nadľudia", ako Hitler, Himmler, Goebbels alebo Eichmann ( ten, čo mal na starosti riešiť tú zapeklitú otázku "bohom vyvolených" ) - som sa niekde dočítal, že tiež mali nejakých podivných predkov. Napr.:
http://www.novinky.cz/koktejl/209470-hitler-mel-se...
A tí súdruhovia na Novinkách ešte mali tú drzosť, že tam napísali, že tá podivná haploskupina sa objavuje aj "případně u aškenázských i sefardských Židů". Najvyšší čistokrvný ÁRIJEC so sympatickým fúzikom a modrými(☼) nebeskými očami a berber alebo ashkenázi, či sefard...To si asi robia srandu, nie ?
A potom aj také divné články, ako napr.:
http://martinmalobicky.blog.sme.sk/c/55652/Genetic...
Jsem z toho úplně zmatenej.

Musíte mi poradiť pán Bekota, lebo mám strach, aby som nedopadol, ako dlhodobo najlepší "spevák" v SR Richard Müller, ktorého pochytila už dávnejšie po verejných propagáciach drog klimovská vyroždenecká psychomaniakálna depresia, alebo mi nepraskla aorta, ako najlepšiemu "českému" spisovateľovi Miškovi Vieweghovi. Prípadne ma neulapil antichrist, ktorý dostal do svojich pazúrov arcibiskupa Bezáka na Slovensku.

Ďakujem za odpoveď a spolieham na vašu ra-du a doporučenia, aby som prežil krásne sviatky na počesť toho INRI (Iesvs Nazarenvs Rex Ivdaeorvm ), no veď viete, toho židovského kráľa, ktorý sa podľa "posledných" výskumov Vatikánu nenarodil v r. 0 a nie v maštalke pri oslíkoch..., ako nám blahozvestoval pápa Benedikt.
V SR mu na advent (na jeho počesť) stále spievajú rôzné "hviezdy" a celebriti s tým, no veď viete, tým - vyvoleným genómom, ktorý stále nevieme exaktne nejak presnejšie definovať - zo synagóg v Leviciach, či Nitre... [velký smích]

280975

21.12.2012 18:04

RE: balkanizace je nesmysl

Swaraj 178.?.?.?

Reakce na 280975

Nemeckí superárijskí „odborníci“ verili v židov, hoci židia nosili nemecké mená, aj tváre na nerozoznanie od okolitých Nemcov. Nemci zo satanovej synagógy vytvorili nový zvláštny národ a nemci ten „národ“ uznali, na rozdiel do slovanov, ktorých prehlásili nemci za germánov, prípadne ak by boli s istým váhaním predsa len uzrozumení aspoň niektorých slovanov vidieť, tak ich ako ináč popísali ako najväčších divochov, ktorí žijú z milodarov od Nemcov, lebo sami nemajú nadanie na nič.
Gény sa vtelili aj do tváre, mnohí rabíni sú jasní árijci, lenže paveda minulosti je stále žiadaná, takže ak árijec patril do synagógy tak podľa jedných je semita, podľa iných chazar, pokiaľ by mal potomstvo s nesynagógou, tak deti sú poloviční semiti, a pokiaľ by úplne synagógu opustili, mnohí by ich stále pokladali za zakuklených semitov, čo kujú pikle proti nežidom. Z chazarského hľadiska je to jednoduché, je chazarom bez znalosti jediného chazarského slova stále nech sa deje čokoľvek, pretože o štvrtinových a osminových židoch som čítal, u chazarov nie, tieto zlomkovité vedecké postuláty nepredložil zatiaľ nikto.
Rabíni vraj určujú pôvod po matke, ďalší blud, pretože splodiť dieťa mohol hocikto, takže vznikne rasový mišmaš, ale stále vraj po matke sú židmi ako národom, teda Hebrejmi a semitmi. Alebo zároveň aj židmi ako náboženstvom. Jasné, a podľa moslimskej matky sú všetci Indonézania arabmi. Alebo tá matka zmení náboženstvo, a už prestane byť židovkou? Nechodí do satanovej synagógy, ale jej syn je stále židom. Akoby automaticky predpokladali, že deti matky sú vlastníctvom synagógy bez ohľadu na jej návštevy. Bláznovstvá z 19. storočia, alebo aj skoršie nemajú čo pohľadávať dnes. Chodí do náboženstva, alebo nie, ale nemá to súvis s matkou, aj teória, aj prax nekonečná blbosť.
Christos sa nenarodil v roku nula, známa skutočnosť, rok nie je podstatný, ale že sa narodil podľa juliánskeho kalendára, teda v januári, takže vy máte prázdniny podľa rozhodnutia Vatikánu. Myslel sa nie židovský kráľ na nápise, ale kráľ Judey, územia, slovo žid sa odvodilo od Judey, ale význam má úplne iný.

280983

21.12.2012 20:22

RE: balkanizace je nesmysl

Bekota 188.?.?.?

Reakce na 280975

Dobrý večer pane z Kysučan. Odeslal jsem to ještě před koncem světa, tak snad si to tam v jiné dimenzi ještě někdo přečte, je to přece jen o zamotané otázce genů antikristových.
Těší mě Váš zájem o studium, avšak já jsem jen pouhý laik Bekota, který se nemůže rovnat s takovými kapacitami jako pan Quido, Nohejl, nebo snad pan Udo Jednička, který se již dokonce dostal od Chazara na Znachara. Na tak vysoký level si netroufám.
Teď k té Vaší projekci o mé projekci. Vyšel jsem ze studií, o nichž se nějakým nedopatřením vyjádřily chazarizované tajmsy v roce 2003, kdy ještě mezi vyrožděnci panoval značný optimismus ohledně praotce Žida. Odkaz je zde. http://www.nytimes.com/2003/09/27/science/27GENE.h.... Jsou tam zmínky o lidech, kteří se na výzkumu podíleli a jejich práce a reference k nim jsou dále dohledatelné. Proto doporučuji, kromě samoprověrky, také samostudium. Ten výzkum znamenal, jak se někteří z řad antikristových nesměle zmínili, hotovou katastrofu. Proto se ty další komentáře již nesou v duchu "asi", nebo "možná" a "kdo ví". Ač mezi jejich běžnou populací je "slovanského původu" cca každý desátý, tak u "židovské vrchnosti" to dělá více jak 52%. Že by král a praotec Chazarů byl nakonec bratr Slovan?
Proto opatrně, neboť skrze to, co nazývá pan Nohejl "židovským pozadím", bychom se mohli snadno vyšplhat až do ruské hlavy. A tak, pane z Kysučan, pozdravujete sousedy chazarské Slováky a doporučuji i tu samoprověrku. Podobně může dopadnout pan Quido i s Védami, neboť je vysoce pravděpodobné, že ponesou "gen antikrista". A teď se znovu laskavě zamyslete, kam vlastně chazarské teorie směřují, proč jsou předmětem a tématem i lidí okolo CIA (pracujících v oblasti psyop), katolických teologů a stránek trousících seznamy "Židů".
Ani ten halyvůd tak nepřesvědčuje. Jestli na jeho začátku stáli židovští promítači již nekompatibilní s Rusí, tak i oni byli postupně korporativizováni. Například největší hvězda a symbol "zlatého halyvůdu" John Wayne mával praporem bílého patriota proti "židobolševizaci", byl obklopen výhradně katolíky a ač narozen jako protestant, odešel jako katolík. Avšak největší ze všech studií, Disney c., bylo od začátku otevřeně "árijské", zlé postavičky připomínaly žida a Disney byl oporou honu na komanče. Disney postupně veřejně "zkorektněl", ale můžeme nekonečně spekulovat proč. Nakonec jsem v "halyvůdském nebi" našel hvězdu, která by se dala považovat i za Žida. Taková Natálije Portman. Ta se narodila ve "státě židovském" a sama se k víře předků hlásí, ale v "holokaustování" nejede, ač zrovna ona by mohla. A zatímco tapetu "Natálka" bych si dal dobrovolně, k tapetě "Áda" by mě určitě museli hodně nutit, přičemž možný afroidní původ AH a árijský původ NP v tom hraje pramalou roli.
Tak zase někdy v příštím a ještě zamotanějším světě. [mrknutí jedním okem]

280986

24.12.2012 1:41

RE: balkanizace je nesmysl

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280986

V postapokalyptickom období ďakujem za odpoveď pán Bekota a dúfam, že to viacerí alarmisti prežili v dobrom zdraví. Snáď pochopia, že svoj ďalší osud si musia zase tvoriť sami a masméédea ich znova oklamala vo virtuálnej projekcii reality a budúcnosti.

Takže sme si trošku zahrali hru na genetiku na báze Vašich pravidiel hry, kde som sa snažil použiť Vaše vyjadrovacie kódové prostriedky... [smích]

Poďme o nejakú tu úroveň vyššie.
Správanie človeka sa samozrejme neriadí len genetickou informáciou, ktorú získava od svojich predkov a v chápaní celej histórie ľudskej civilizácie riadi v podstate prevážne nepodmienené reflexy, nevyhnutné pre prežitie človeka, ako druhu živočícha.

Nechcem zachádzať do podrobností pohybov ľudského stáda v euroázijskom priestore v období po apokalypse Atlantídy (to prosím neberte v spojení s nejakými Leva-, či védickými učeniami - to je faktologicky veľmi dobre doložiteľné). Takže vcelku dobre chápem problém Chazárie s prijatím ideológie judaizmu, mixu etník, Slovanským árijským génom v prostredí Chazarských askenazi jews od určitého historického obdobia atď.
Oveľa zaujímavejšie sú ďalšie formy príjmu informácie, ktoré silne vplývajú na správanie človeka.
Tu patria kultúrna, intelektuálna a intuitívna informácia.
Ak človek žije v nejakej kultúre a prostredí určitého intelektu, tak to zanecháva jednoznačnú silnú pečať na jeho správaní.
Predpokladám, že Vám nie sú úplne neznáme agregátne biopolia riadenia človeka (egregory).
Tu by sme mali vcelku dobré vysvetlenie riadenia správania cez rodinné egregory v uzamknutej "židovskej" komunite s árijským génom R1a1 u askenázi "jews". Silný pocit ohrozenia pretrváva doteraz (hlavne v podvedomí), snaha o prekonanie okolia (gojim) silou intelektu (ak nie som silný ako Goliáš, tak ich zdolám ako slabý, ale intelektuálne silný Dávid). Podľa posledných nie moc verejných výskumov majú askenázi jevreji z Ruska a vých. Európy priemerné IQ 119 a sefardski jews len niekde okolo 84, pričom priemer v štáte Izrael je niekde okolo 100 (len mierny nadpriemer voči iným národom).

To, že sa voči bežným judaistom hrá globálna hra si možno ani Vy plne neuvedomujete (už len podľa toho ako chaoticky vnímate správy od uda1). Snáď si nemyslíte, že tento neľudský parazitický systém tu bude panovať večne a len pre "vyvolených"?

Samozrejme tu patria rozmanité psyops operácie, ktoré ste tu naznačil. A ak sa silne mnohí nezamyslia nad svojim konaním a nad vyhlaseniami globalizovaných trubačov typu Soros, Brzezinski, či Kissinger, ktorí sú už dlhodobejšie skryte proti Izraelu, a teraz to už vytrubujú úplne verejne, tak príde ďalší holohoax, s krutými následkami pre tých, ktorí by mali ľudstvo potiahnúť, pretože majú na to intelektuálnu výbavu, ale pokazený prijímač intuitívnej informácie od ich Tvorcu.

Snáď už aj Vy chápete, po siahodlhých genetických výskumoch,...Automaticky kráceno

281017

24.12.2012 23:11

RE: balkanizace je nesmysl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 281017

Zdravím, chci se zeptat, zda není náhodu chybné tvrzení-árijským génom R1a1???Podle mých znalostí R1a je genotyp Slovanský a R1b je genotyp germánský.. Viz. i Wikipedie -http://cs.wikipedia.org/wiki/Haploskupina_R1a_(Y-D...-http://cs.wikipedia.org/wiki/Haploskupina_R1b_(Y-D... [cool]

281040

25.12.2012 12:40

RE: balkanizace je nesmysl

Bekota 188.?.?.?

Reakce na 281017

Dobrý den, myslím, že když už teď to nejhorší máme za sebou, už bude jen lépe a lépe. Svatý Otec říkal, že pokud všichni uvěříme, budeme zase na sebe hodní. Hodně jsem nad tím přemýšlel a říkal jsem si, že má pravdu, bez náboženství to nepůjde, nevěděli bychom ani, kdo má pravdu a kdo je ten škodič, od kterého je třeba se očistit. Například pan Quido, ten je čistý a má na to dokonce říšský certifikát. Podobnými certifikáty se pyšnili všichni vyčištění v Říši. Vrtá mi ale hlavou, jak se nyní mohl na internetu provalit jejich kříženecký původ. Ještě že to všechno vysvětlil pan Klimov. Proto bych se raději spolehl na jeho spolehlivější samoprověrku. Možná byste zrovna Vy, pane Kysučane, pomohl panu Quidovi osvětlit, jak se šíří Antikrisovy geny z uzamčených židovských komunit, že je svět zaplaven tolika zlomky Židů. Já v tom mám po čtení v elaborátech pana Uda již příliš velký chaos, jak se mnou cloumají ti znachaří egregoři. Ti dokonce způsobili, že čistí Árijci nejsou vůbec Árijci, Germáni našli germánský gen, ač se jednalo o stovky různojazyčných kmenů. Ale právě již Římani rozpoznali jejich společný gen, a proto podle toho genu nazvali celou oblast, naprosto logicky, Germania. Stejně tak spatřili juedjské rysy ve směsce obyvatel v Sýri-Palestině, a proto je podle genu antikrista zcela logicky nazvali Judejci. Přeji hezké oslavy svátku papeže Silvestra, a také mnoho veselí, kterého si užívám dosti již dnes. [smích]

281053

21.12.2012 17:26

RE: balkanizace je nesmysl

Swaraj 178.?.?.?

Reakce na 280939

Sionizmus je viera v jestvovanie židovského „národa“. Každý kto verí v židov je sionista, aj nacisti a iní hlúpi gójovia, pomocníci židov, ktorí sa predstavujú ako ich nepriatelia. Keďže židia sú národ, hor sa na Sión. Sionistom bol aj Köstler, ale preťažko znášal urážky, ktoré ho obviňovali z bohovraždy, preto sa uchytil zmienok, že nejakí ľudkovia, „chazari“ prijali talmud, Köstler prehlásil o sebe, že je chazar, ale dobrý chazar. Chazarské nezmysly rozširujú Palestínčania a iní moslimskí extrémisti, aby sa zbavili Izraela, keďže chazari nie sú Hebreji (mnohí moslimovia popierajú aj existenciu Hebrejov), tak moslimovia majú vraj jediní právo na Izrael. Uctievači satanského moslimského kultu sa chcú rozťahovať v Palestíne a preto klamú.
Mnohí slovania prijali talmud, a nevedkovia ich nazývajú chazarmi, len preto, že tých slovanov sionisti odlúčili od slovanstva, duchovne aj politicky. „Chazarovedátori“ sú vskutku protislovanskí, nemci kričali, že mnohí slovania sú vraj germánmi, teraz že slovania, aj im blízki susedia sú chazarmi. Slovanov niet, chazari sú jedinými možnými prívržencami talmudu, preto každý kto sa čo i len raz obtrel o synagógu je chazarom. Nie je úžasná taká „veda“? Zmysel všetkých chazarovín, lži o dejinách ľudí v Európe vyvstali z jediného dôvodu, aby moslimskí teroristi získali nároky na plastelínu. „Chazarovedci“ znevažujú slovanov v mene vybájených chazarov, aby ulahodili moslimským teroristom. Köstler mal osobný dôvod. Americkí náckovia po roku 1945, ktorí židov–semitov zamenili za židov–chazarov tak činili z nesúhlasu s budúcim vznikom Izraela, vo svojich knihách urážajú slovanov a všetko čo by mohlo byť krajšie, hodnotnejšie, cenné a vznešené je týmito nacistickými nevzdelancami pokladané za dielo germánov. „Chazarovedci“ pokračujú v diele slovanofóbnych zločincov. Slovanov majú za podľudí, ale to "vedcom" neberie nadchnutie a zaujatie pre vec nenávisti voči slovanom.

280982

25.12.2012 0:21

RE: balkanizace je nesmysl

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 280982

"Keďže židia sú národ,"

- cisty drist! Zidia nie u narod. Su to prislusnici nabozenskej a sekularnej skupiny, nic viac a nic menej. Podla Vasho tvrdenia su potom narodom aj moslimovia, krestania, budhisti, jehovisti a podobne. Zidia su prislusnici a stupenci judaistickeho nabozenstva - ziadnym narodom, nic take ako zidovsky narod neexistuje. To potom mozeme pisat aj o moslimskom narode, napriklad.

281044

25.12.2012 1:31

RE: balkanizace je nesmysl

Swaraj 178.?.?.?

Reakce na 281044

Prvá veta ako vyznieva? Som priblížil postup, že sionisti z náboženstva vytvorili „národ“. Ďalšou vetou som zdôraznil skutočnosť a ty si sa uchytil na tú ďalšiu, ktorá je tiež pravdivou, pretože židia verili, že sú národ a preto došli do Izraela.
Mňa nemusíš vyučovať kto sú židia, skôr prezraď ako ty si na to došiel. Židom hovor, že nie sú národ, chazaroidom, prečo píšeš mne, keď som jedným z mála čo uznáva pravdu?
Nie si náhodou židovský lokaj, ak všetky klamstvá o židoch na zvedavcovi prehliadaš a skáčeš práve do mňa?

281047

26.12.2012 7:42

RE: balkanizace je nesmysl

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 281044

,,Zide,, jako narod nikdy neexistovali. Z historie vime, ze v dobach kdy Persane dali svetu hvezdarstvi a algebru vsechny kmeny zidu jeste lezli po stromech a zrali korinky! A nebyli narodem ani v dobach kdy ukrizovali toho vlasatyho hippana z Nazareth. A vubec, nepopiratelnym faktem jak dokazali vedci je, ze chazari kteri se vydavaj za zidy a kteri se rozlezli po Europe jak mor z nizin reky Volhy kam pritahli z Asie z biblickejch zidu tak jak je popisuje inkvizice podle vodebranejch vzorku DNA ktery maj stejne podobny i mongoloidi nemaj semitickej ani chlup.

281070

24.12.2012 13:35

RE: balkanizace je nesmysl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 280939

Pane Bekota,já nic netvrdím,pouze opakuji známá fakta která se tohoto tématu týkají.Nastal čas,kdy pravda o experimentu komunizmu postupně vychází najevo.Zdroje najdete v hojné míře na různých webzinech.Také vás nepotěším pokud se jedná o genealogii našeho rodu.Vlastním doklady z druhé sv.války,kdy Němci zjišťovali promísení obyvatelstva.V našem rodě nebyly zjištěni žádní němečtí nebo židovští předci.

281029

27.12.2012 15:45

RE: Levy Davidovič Bronstein

drn 217.?.?.?

Reakce na 280884

myslim, ze vagony nebyly zaplombovane, ale jinak bravo. mimochodem, na youtube nebo v knizi podobe doporucuji autora Juri Lina , ve stinu skorpiona a jine. dik.

281104

20.12.2012 13:33

Článek jen ředí realitu - MY CHCEME VÁLKU, MY CHCEME VÁLKU!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Moc jsem historické pro/mixy v článku nepochopil. Účelem dneška je vnutit GOJ/im chuť válčit:
1) Dobývat ruské zlé slovanské širokolící nerostné a energetické bohatství
2) Držet pod krkem a za koule "ručníkáře" a vykrádat jim plyn a ropu
3) Vyssát a dovykácet Afriku, Barmu, Indočínu
4) Vyrabovat Amazonii, Venezuelu a vybydlet argentinské pampy

Europa - díky Německu - se naučila dobývat svět bez nohy vojáka: mercedesy, audinami, bavoráky, přesným strojírenstvím, špičkovou chemií. A díky Francii i Itálii exluzivní gastronomií, módou a zemědělskými mńamkami. Skandinávie je leadrem posledních let ve pharmacii, mobilních a bezpečnostních technologiích.

Vložený obrázek

Celý svět bez donucení a dobrovolně snáší EUropě (a zejm. Německu) modré z nebe, aby ty špičkové výrobky směl směnit za svojí montážnickou nesofistikovanou a neekologickou produkci, tupé svaly, ze země vybičovanou energii a nerosty.

Za takového rozdání karet se EUropanům moc válčit pro zájmy těch, které nesmíme autocensurně jmenovat, nechce. Proto musí být EU ponížena, rozebrána (i za pomoci českých zinkajících a pravicujících anti/EU/ro Hujerů). Pak europští GOJ/im dostanou hlad. A Shabes/GOJ/im v podobě Vondrů, Peake, Šedivých & Co. jim zavelí: Drang nach Osten!

280896

20.12.2012 17:57

RE: Článek jen ředí realitu - MY CHCEME VÁLKU, MY CHCEME VÁLKU!

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 280896

>Proto musí být EU ponížena, rozebrána (i za pomoci českých
>zinkajících a pravicujících anti/EU/ro Hujerů).

Štekáte na zlý strom.
EU sa ponižuje sama keď, keď zradzuje princípy okolo ktorých bol vytvorený, na to nás "anti-eurohujerov" netreba. Z EU sa stal globalisticko-multikultúrny kolos na hlinených nohách, ktorý sa chystá rozpadnúť. A my "anti-eurohujeri" na to upozrňujeme a hovoríme, že treba zadať spiatočku a vrátiť sa k pôvodným hodnotám EU (tí realisti hovoria, že treba začať odznova).

Čo sa týka ODS a spol., tí sú v pozícií "malí zlodej kričí, chyťte veľkého zlodeja".

280904

21.12.2012 14:41

RE: Článek jen ředí realitu - MY CHCEME VÁLKU, MY CHCEME VÁLKU!

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 280904

ale kdepak, pane orákle, tady jde zcela o jinou mesič, pan Negojim a Nešábesgojim jasně píše, o co jde...
Účelem dneška je vnutit GOJ/im chuť válčit
vidíš, ten dnešek je pěknej parchant...
Pak europští GOJ/im dostanou hlad. A Shabes/GOJ/im v podobě Vondrů, Peake, Šedivých & Co. jim zavelí: Drang nach Osten!
no a šábesgojim (patrně nějaký stupeň mezi Gojímem a Negojímem) na sebe berou podobu našich oblíbených vůdců, a gojim už čekaj dychtivě jen na jejich rozkazy...
jestli ale někdo čeká vysvětlení, kdo jsou gojim a šábesgojim, může to poskytnout už jen nějakej Negojim (možná moudrostrak), pokud to tak může vůbec učinit, neboť, a to pozor, jedná so ty které nesmíme autocensurně jmenovat... a máš to, bašti gojíme... [mrknutí jedním okem]

280972

30.12.2012 13:40

RE: Článek jen ředí realitu - MY CHCEME VÁLKU, MY CHCEME VÁLKU!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 280972

Nádherné počtení pane Raskolnikov, děkuji Vám za něj.

[mrknutí jedním okem]

281193

2.1.2013 5:03

RE: Článek jen ředí realitu - MY CHCEME VÁLKU, MY CHCEME VÁLKU!

p. 113.?.?.?

Reakce na 280896

...je charakteristicke jak nastrcili dopredu !!!...Bushe,Blaira, Condolezzu a gen. Powela a dalsi , aby za neocons v pozadi lhali,podvadeli a vedli valky a priblbli vojackove ochotne umirali... jako vzdy ve valce nektere staty vyhraji a jine prohraji a pak si tito "nepratele" podaji ruce udelaji mir....a ..pripravuji nove valky...

281345

26.12.2012 4:53

Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

History's Greatest Killers


Lenin (Jew) 50 million - USSR and Gulag death camp system
Mao (Asian) 40 million - China communism
Kaganovich (Jew) 11 million - commanded Holodomor
Trotsky (Jew) 6 million - created Red Army
Morganthau (Jew) 5 million - US-RAF bombing, WW II
Lindemann (Jew) 4 million - RAF carpet bombing, WW II
FDR (Mixed) 3 million - invaded Europe in WW II, Lend Lease
Pol Pot (Asian) 2 million - Cambodia communism
Ghengis Khan (Asian) 1.9 million - Mongol invasions
Napoleon (White) 1.7 million - attacking nations
Ottoman (Turkic) 1.5 million - Muslim occupation of Europe
Stalin (Mixed) 1.3 million - signed death warrants in USSR
Woodrow Wilson (White) 1.2 million - sent Trotsky to Russia, supported WW I
Churchill (Mixed) - 1 million, started WW II
Hirohito (Asian) 800,000 - attacking east Asia
Obama (Mixed Black) 700,000 - Iraq, Afghanistan, Lybia, Syria wars
Abraham Lincoln (White) 600,000 - US Civil War
Cameron (Jew) 300,000 - Iraq, Afghanistan, Lybia, Syria wars
Merkel (Jew) 150,000 - Iraq, Afghanistan, Lybia, Syria wars
Hitler (White) 140,000 - defending Germany in WW II
Truman (White) 100,000 - dropped nuclear bomb on Hiroshima
--------------------
Stalin's Jews - Israel Opinion, Ynetnews

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html
21 Dec 2006 ... We mustn't forget that some of greatest murderers of modern times were Jewish
... "Historian Niall Ferguson writes that no revolution in the history of .... HaAretz. (
12.22.06). 18. This is a disgusting, baseless attack on Jews!
Takovy clanek by neotiskly zadne "krestanske" noviny,rovnez jejich obsah by necetl zadny "krestansky" politik,neucil ve skole ,zadny ucitel historie,krestansky svet,jez pomalu odumira si nemuze dovolit byt nazvan antisemitickym,ackoliv Helen Thomas, byvala tiskova sekretarka Bileho Domu,doslova rika,ze tak zvani zide, nemaji nic spolecneho s Palestinou, jejich minulost je evropska, my vsak uz dnes vime,ze i Chazarska,mongolsko-turecke hordy.

281066

26.12.2012 6:23

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 281066

Vážený pane Nohejle, nádherná statistika - přímo z kuchyně těch, které nesmíme autocensurně jmenovat!

Chybí mi tam mj. ale slavná Č_E_S_K_Á rodačka Madléna Allbright-Korbel (Jew) - hrdinná antisrbská bojovnice a zosnovatelka humanitárního massakru statisíců iráckých dětí.

Nějak se k ní ti, které nesmíme autocensurně jmenovat v Haaretz.com nehlásí - a to by byla pro českou kotlinu opravdu, opravdu, ale opravdu velká a nenahraditelná škoda.

Vložený obrázek

Ve zpravicovaném a vytunelovaném Česku stávají na podpis jejích veleděl pokorně dlouhé řady zinkajících Pepíků a lídlujících Mařen/ek...

281068

28.12.2012 15:34

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Bekota 85.?.?.?

Reakce na 281066

Moc Vás zdravím, pane Nohejle a přidávám se se svými gratulacemi k panu Nelídlujícímu Negojímovi Moudrostrakovi, co se poslušně autocenzurně nejmenuje (více takových udatných autohrdinů nám potřeba). Z Vašeho hrůzného seznamu vyplývá strašlivé poznání pro mnohé popírače celých skupin božích národů. Židé nejsou ani Turkičtí, Bílí, Asiaté, Černí a ani Mixovaní Černí (snad jsem nikoho nevynechal), ale jsou sami zvláštní Rasou! To je skutečně zásadní poznání, neboť se máme konečně ve svých vědeckých závěrech o co opřít. Již soudružka teta učitelka ve školce nám kladla na srdce, že když si popleteme jablíčka s hruštičkama, spadneme do kategroie degenerátů a adeptů na psychyatrickou nápravu. Pokud bych to měl syntetizovat se závěry Vyšší Sociologie, pak by se jednalo o Antikristovu degenerativní rasu. Z tohoto utajovaného seznamu je také jasné, že všichni s plamenomety v rukách jsou nevinní, a třeba za vypalování vesnic vůbec nemohou, neboť jejich kroky k Moskvě vedl Vůdce, když bránil Říši před geny Antikrista a je celkem možné, že nikdo za nic nemůže a vlastně vůbec nic se nestalo a všechno je ouplně v pořádku, neboť nakonec všechny vedl Všemohoucí Pán. Vlastně se možná nestalo vůbec nic, protože si všechno vymyslel Antikrist pro svou propagandu proti Pánu. Také si myslím, jako pan Quido, že je z bezpečnostních důvodů (nákaza a tak) nutné pro transport čistým prostředím Antikristovy křížence ve vlaku plombovat. Děkuji společně s panem Negojímem za osvětu a prosím pište, pište, pište více.

281124

29.12.2012 12:27

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 281066

To je vskutku pozoruhodný seznam - zatímco Napoleon nese zodpovědnost za mrtvé během tažení Evropou, Hitlerovi je toto odepřeno, a proto je (jakožto white) na chvostu seznamu. A dělení na židy, asiaty, černochy a bělochy je grandiózní intelektuální počin. Kdyby blbost uměla létat, Nohejl a jeho zdroje by dávno překonali gravitaci a expandovali do vesmíru. [oči v sloup]

281150

29.12.2012 12:55

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 281150

Myslim,ze se budete muset podivat do zrcadla,sam,od sebe.
Indian jews from "lost tribe" move to Israel
http;//news.yahoo.com/indian-jews-lost-tribe-move-israel-121503473.html
Helen Thomas on CNN-jews are NOT Semites!
http;//socioecohistory.worldpress.com/
BBC NEWS | Photo journal | Uganda's Jewish community | Peace

news.bbc.co.uk/2/shared/spl/hi/picture_gallery/05/afric... news.bbc.co.uk/2/shared/spl/hi/picture_gallery/05/afric...

The eastern Ugandan town of Mbale is home to a small Jewish community, known as Abayudaya, from the Luganda word for Jews. Shalom - peace in Hebrew ...

The Jewish Community of Singapore

www.singaporejews.com/

Singapore Jews. ... The Jewish Community of cialis pharmacy direct Singapore

The Jews in Shanghai and Hong Kong - A History - YouTube
www.youtube.com/watch?v=UiKQNblzpfs www.youtube.com/watch?v=UiKQNblzpfs

Jul 10, 2011 ... In the lead up to the Second World War, thousands of European Jewish refugees sought refuge from Nazi persecution in Shanghai, one of the ...

Racism against Jews, Oh yeah what race would that be?

encyclopediaegypt.com/israel/f0650.htm

Almost all of those who call themselves "Jews" are no more than Anglo ... is the Aborigine, Arab, Negro, Japanese, native American, Indian, Eskimo Jews?

281153

29.12.2012 14:17

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

steve 174.?.?.?

Reakce na 281153

.. vidim, ze pan mtk muze smele "expandovat do vesmiru". Vzhledem k mocne dynamice faktoru kterym bude nadnasen - bude jeho mise ve vesmiru velice, velice dlouha .... Doufam, ze pred startem za novym poslanim nezapomene na automaticke platby ze sveho bankovniho uctu na konto Zvedavce .... [smích]

281160

30.12.2012 13:00

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 281160

Děkuji za důkladný rozbor. Budu potřebovat více času na zvážení všech vašich argumentů, pak se ozvu. Jste běloch, černoch, asiat nebo žid?

281188

30.12.2012 13:23

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

steve 174.?.?.?

Reakce na 281188

.. jsem prodavac bublinek. Krasnych - duhovych. Malych i uuplne veelikanskych .. Jednu Vam venuji, zdarma a s radosti !
--------------------
http://www.youtube.com/watch?v=jUGVPBO9_cA

281191

30.12.2012 15:15

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 281191

tak nějak, mediální antisemitismus a rasismus je postaven na úplně stejných duhových bublinkách jako seznamy šířený nohejlem, liší se jen ta forma distribuce, pane prodavač.... [mrknutí jedním okem]

281196

1.1.2013 22:33

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

steve 174.?.?.?

Reakce na 281196

.. Vase vyjadreni z Vas cini objekt, ktery pravicove uspesne a demogradycky spolehlive odhalil zakernost meho bublinoveho distribucniho skladu ! Ve svem seznamu, ktery pravidelne predavam svym nadrizenym - jste veden jako: .. spolehlivy, nutno overit a zapojit do humanitarniho tvurciho procesu .." Gratuluji ! (avsak i tak budte opatrny - nadrizeni jseu pekne zakerne kurvy ..)
.. mnozi jini elementove bubli-testem neprosli a stali se zavadnymi, silne teroristickymi a anti-tojakrikate ..., .. tito nepratele nasi demo-rise budou dopadeni a kolateralne renovovani !
.. stujte se mnou na strazi, otevrete rovnez bublo-sklad a spolecne odhalujme a nahlasujme. Nase tvrda pest deemograzyje je stitem praudy a te ...., no - lasky ! Pryc s Putinem, Lieberman na Hrad ! [smích]

281320

1.1.2013 23:31

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 281320

ale ty jsi pěkný taškář! děkuji, bylo to milé a veselé, taková ta osvěta vtipnou formou, to mají všichni rádi, pobaví se, nakonec i tu bublinku si koupí... [mrknutí jedním okem]

281326

29.12.2012 17:37

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

raskolnikov 188.?.?.?

Reakce na 281153

pane roberte, mohl bys vysvětlit, pěkně svými slovy, i třeba tady panu štefanovi, jak jsi dospěl ke statisce, kde jsou vedle sebe kolonky - černý, červený, žlutý, bílý a ... Džů??? prokryndapána, to má tahle poslední odpověď bejt něco jako, "tu statisku sem dal nějakej nohejl, kterej plácá blbiny, protože, doprdele "Racism against Jews, Oh yeah what race would that be?" ... nebo bylo by snad rozumově přijatelný napsat, "že tu máme všelijaká náboženství, například křesťany, muslimy, jehovisty a vůdů, židy a jedi a ze všeho nejhorší jsou rudokožci"?

281171

31.12.2012 4:50

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 281171

Nechme statistiky,drzme se vseobecnych faktu, zejmena ,kdyz ve svem prispevku se zminujete o rassismu,o kterem nemate zadnou "paru".Staci nahlednout treba do Havard Magazinu Sep-Oct roku 2002 a najit si clanek o "Abolish the White Race", no a mate odpoved na ten rasiszmus.Kdyz Vam chce nekdo dat pres hubu a branite se,tak jste rasista, mimo jin esvet uz je zarizen tak,ze ten,co Vam da pres hubu si zlomil nehet a odrel klouby a ovsem zkorumplovany krajane bile rasy Vas presvedci,ze musite zaplatit bolestne, jez si utocnik zpusobyl o Vasi tvar.
Havard university se pocita za kolebku vseho vedeni,mimo,uz nikdo nehledi ,co vlastne Havard university produkuje,zda ,vubec muzem rici,ze Havard University je intelektualni basta bile populace,kdyz tam stvori neco,co vypada jako sebevrazda bile rasy,ackoliv,Ti,co to vyhlasuji se sami nepocitaji do bile rasy,ve vhodnem okamziku,tak to ted ve svete chodi.

harvard professor calls for the destruction of the white race

www.roytaylorministries.com/am01221.htm
September 4, 2002 ... Harvard professor argues for 'abolishing' white race By Joyce Howard Price ... A Harvard professor wants to abolish the white race. ... Harvard Magazine, defended what Mr. Ignatiev wrote in the September-October issue.
Takze,zaverem, tu statisku sem dal nějakej nohejl, kterej plácá blbiny, protože, doprdele "Racism against Jews,Pokud jste tak zvany zid,tak pisete spravne,pokud ne,tak,jen ukazujete svou neinformovanost-Vasi mluvou"doprdele, vzdyt nic nevite!"
V ramci snizeni lidske populace v brzke budoucnosti, si vyslechnete tez prednasku profesora Pianka z Texasu,
Professor Depicts Blood-Dripping Knife, Machine-Gun, While ...

www.infowars.com/professor-depicts-blood-dripping-knife... www.infowars.com/professor-depicts-blood-dripping-knife...

Apr 23, 2012 ... Reduce human numbers voluntarily, or else… ... There was the case of professor Eric Pianka who during a lecture in 2006 displayed an image ...

281212

31.12.2012 14:16

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

raskolnikov 50.?.?.?

Reakce na 281212

samozřejmě, jak bych mohl mít o takových věcech páru, vždyť nebýt seznamů šířených nohejlem, tak bych nakonec snad ani netušil, že tu máme rasu Židů... no a to by byl malér, protože bez této neuvěřitelné rasy by jaksi sionismus plaval na vodě...
a abych byl úplně polopatickej, tak zatímco ty tu z emotivně barvenýho guláše vyvozuješ, že je tu někdo "tzv. žid", já tu mám zcela jasně černý na šedym, že jakýsi užitečný robert nohejl je součástí sionistický agendy, neboť své vývody staví na genezi žida...

281228

1.1.2013 0:19

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 281228

Na to,abych neco siril nemam take "paru" od toho jsou tady mnohem vlivnejsi,jimz svet musi naslouchat.
Sharon to Peres: "We Control America"
Congressional Pandering to Israel proves him Right.Nakonec Arian Sheron pred novinari,co sireji zpravy do celeho sveta sam prohlasil v roce 2001 ,ze ,ONI, zide ,kontroluji Ameriku,ze oni"nejaka rasa zidu",maji moc v rukach,nakonec ,jeden z nejvetsich siritelu zprav,Rupert Murdoch se osobne zucastnil,aby svetu predstavil,kdo je tady panem v sireni "pravd",doslova rekl "JEWS OWNED PRESS" za coz se pozdeji omluvil,ze to tak nemyslel,on sam ovsem je tim,jednim, z mnoha, tech tak zvanych zidu.
Sharon to Peres: "We Control America"
Congressional Pandering to Israel proves him Right
Nakonec i v Americkem kongresu vedi na cem jsou,asi ,jsou vice informovani,nez Vy. Vase ,vlastni slova:
abych byl úplně polopatickej, tak zatímco ty tu z emotivně barvenýho guláše vyvozuješ*bez tech emoci,poucte se z internetu,je to pro kazdeho moznost zdokonalit sve znalosti a tak se vyhnout tomu,ze neplacame mesmysly.

Senator Fullbright, Chair of Senate Foreign Relations Committee: 10/07/1973 on CBS' "Face the Nation".

"I am aware how almost impossible it is in this country to carry out a foreign policy [in the Middle East] not approved by the Jews.....
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html

281266

1.1.2013 12:25

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

raskolnikov 66.?.?.?

Reakce na 281266

i průměrný diskutér šíří do celého světa - můžeš klidně sedět v austrálii a já si přečtu tvou zprávu o různých krvelačných rasách na úplně druhé polokouli, takže se dá říci, že dnes je už úplně lautr jedno, kdo to "vlastní", podstatné je to, čemu popřáváme sluchu a čím se necháme poučovat (když ty musíš, tak asi musíš, já třeba nemusím)...
a proto je také důležité nazývat věci pravými jmény, ať je to kde chce, jinak bychom mohli být z toho všeho poučování celí popletení...no a proto se nabízí taková všetečná otázka: kdo je vlastně "takzvaný žid" pana nohejla? no a z kontextu mnoha příspěvků tebou šířených do celého světa se dokonce zdá (a o čemž jsem sám měl možnost se přesvědčit), že se jedná o "židy" píšící latinkou, zdobící stromečky na počest spasitele a odpalující rachejtle ve svátek silvestra I. a dokonce to vypadá, že politice těchto "židů" jaksi vadí nějací ti židi... a já tu vidim před sebou příspěvky více než někoho poučeného, působí dokonce užitečně uvědoměle až přesvědčeně, a poučili ho o tom dokonce ty masmédia "vlastněná takzvanými židy"...
kdo že je ten "takzvaný žid"?
žid asi těžko, to by nebyl "takzvaný" (jako žid se vlastně ani netváří), je to tedy snad nějaká tajemná rasa? nějaký etnický Žid? v tomto směru jsem já poněkud nepoučitelný, a takovou rasu jsem doposud neidentifikoval (vyjma obsahu tajemných seznamů podobných těm šířených panem nohejlem ), a tak tedy musím konstatovat, že v tom je asi jádro našeho nedorozumění - já jsem tu právě ten nepoučitelný - z nás dvou to potom jsem právě já, kdo v takové etnikum nevěří, a tedy se ani nemůže nazývat třeba zrovna sionistou...

281283

1.1.2013 18:19

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 281283

Píšem to tím, ktorý nemajú v tom jasno a sú ochotný rozmýšľať.

"Takzvaný žid/Žid" je pošahaný potomok náboženskej skupiny ( táto náb skup. si o sebe myslí, že je bohom vyvolený na to aby vládol pri čom aj on je len otrok boží), ktorý si o sebe myslí že je národ alebo rasa ktorá sa vyselektovala na vládnutie, pričom nemá žiadne spojenie s biblickými Židmi.

Ešte väčší pošahanec je ten ktorý im toto aj "žerie".

281300

1.1.2013 19:22

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 281300

Mě by zajímalo, zda sám vůbec tušíte, proč jste vstoupil do diskuze. Jádro sporu spočívá v tom, že "židé" v nohejlově seznamu jsou vedeni jako zvláštní entita odlišná od rasy černochů, bílých a žlutých. Pakliže žid je stoupenec víry a Žid je příslušníkem národnosti (rasy?), mohl byste vysvětlit vaši větu: žid/Žid je potomek náboženské skupiny? Z jakého smysluplného důvodu jste použil vícevýznamové spojení žid/Žid??? Vy ty potomky náboženské skupiny ještě nějak vnitřně dále dělíte? A bibličtí Židé jsou jen papírovou záležitostí, protože věříte v pravost bible (jo?, ne?). A poslední dotaz: příslušnost k náboženské skupině je dědičná?
Hoši, měli byste uspořádat koncil, na kterém byste jasně definovali žida, Žida a biblického Žida, aby každý uvědomělý člen klubu white power uctívačů mrtvoly přibité na kříž měl jasno, a nemusel být svědkem vašeho zesměšňování zde.

281303

1.1.2013 20:16

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 281303

Pokiaľ som dobre vyrozumel Nohejlovmu a zoznamu odkazu na zdroj, tak ten zdroj bol uvedený niekde na stránke izraelského periodika Haaretz no a tí zas raz sa považujú za národ inokedy za rasu, ani čert sa v tom nevyzná. Potom to prevezme nejaký pošahanec a som nútený používať dvojicu žid-Žid, aby bolo jasno.

Čo sa týka biblie, ten je pochybný historický zdroj, hoci je v tom kus pravdy. Čo sa týka židov, tých môžeme považovať skutočne za národ až do 70 n.l.-potlačené povstanie v provincií Judea, potom čo Rimania a odvliekli značnú časť miestneho obyvateľstva do otroctva započala transformácia národa na sektu (strácali jazyk a časť svojej kultúry) ktorá skončila niekde asi v 11. storočí keď vedenie Chazarský kaganátu prijal židovské náboženstvo.

Čo sa týka dedičnosti členstva v náboženskom zoskupení, tak jedným príkladom je židovské náboženstvo (dedičnosť po matke) a druhým zas moslimské náboženstvo (dedičnosť po otcovi) a ani kresťanstvo nie je výhra, lebo tam zväčša niekoľko dní po narodení na vás vylejú "svätenú" vodu kňaz niečo zarecituje a ste kresťanom. Mimochodom nie ja som ten kto určuje pravidlá ostatných náboženstiev, ono na to sú pošahanci vo vnútri týchto kruhov.

281305

1.1.2013 21:22

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 281305

>Potom to prevezme nejaký pošahanec a som nútený používať dvojicu žid-Žid, aby bolo jasno.
no jasno v tom celkem je, otázka jenom je, kde končí ten řetězec pošahanců nucených to přebírat...
...
co třeba takhle
1) v r.70 žili v judsku římští občani, kdo byl vzdělán, psal řecky (když ne latinsky) a v jakési sektě se začala rozvíjet hebrejština
2) židovské víry a tradice se povstání a dějiny provincie judea netýkají (žid = tóra)
3) v 11st. byl Chazarům konec
4) náboženská pravidla jsou věcí náboženství, děti jsou však tak nějak "od přírody", a ta na báchorky dlabe... [mrknutí jedním okem]

281315

2.1.2013 11:24

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 281305

>Čo sa týka dedičnosti členstva v náboženskom zoskupení, tak jedným príkladom je židovské náboženstvo (dedičnosť po matke) a druhým zas moslimské náboženstvo (dedičnosť po otcovi) a ani kresťanstvo nie je výhra, lebo tam zväčša niekoľko dní po narodení na vás vylejú "svätenú" vodu kňaz niečo zarecituje a ste kresťanom.
No, já hovořil spíše o té biologické dědičnosti, a vy na mě s náboženskými bláboly. Proč tím vůbec argumentujete? Mě je úplně u zadku, zrovna tak jako Přírodě, že žid je po matce, muslim po fotrovi a křesťan je cáklý nějkou břečkou, a DNA je to taky šumák. Nejedná se o dědičnost, ale o předávání hlouposti tradicií z pokolení na pokolení.
A "transformace národa na sektu"? A to má být jako co? V současnosti je dost obtížné definovat pojem národ, a vy už víte, jak se "něco" v prvním tisíciletí, o čem nejsou věrohodné historické zprávy, transformuje do sekty. Prostě vaříte z vody, a to tak divoce, že přes stoupající páru nevidíte na metr před sebe.
Další z obratů vašeho věštění z křišťálové koule: "ani čert sa v tom nevyzná"; "ktorá skončila niekde asi v 11.storočí".
Vaše "židovská teorie", to je taková ta chůze po zamrzlém rybníku v dubnu. Minimálně byste si měl vyjasnit klíčové pojmy a způsob, jakým je používáte. To ale znamená kritický postoj ke zdrojům, z kterých čerpáte - z vaší hlavy to totiž není.

281366

2.1.2013 4:56

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

p. 113.?.?.?

Reakce na 281303

...pan Nohejl jiste pouziva jako definici chovani zidu v minulosti a pritomnosti a hlavne jejich neblahe teroraktivity a fanatismus at ve sluzbach marxismu-leninismu a nebo v demoimperialismu ,sionismu v Izraeli a jinde......ktere je tak odlisne od vetsiny populace na zemi...

281344

2.1.2013 7:05

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 281344

Jejich talmud a "Noahide laws"plati vsude ,kde se tak zvani zide usidli,aby se tak stalo,jak jsou vedeni zalezi na chytrosti a nebo hlouposti vsech goyimu-ne zidu.Jejich"vira" zalozena na nenavisti vsemu nezidovskemu plati tisice roku,proto zide byli vyhaneni ze vsech zemi sveta,kde se jich vice nashromazdilo,jejich zakony-vira,plati i dnes:The Talmud recommends persecution of Christians. Christians are heretics (Abodah Zarah 16b), apostates (Shabbethai 116). Christians may be legally thrown into a pit to die (AZ, 26b). Christians deserve death for observing the Sabbath (even though they observe the Noahide laws) (Sanh. 58b) and studying the Old Testament (Sanh. 59a). Christianity is an unforgivable sin, seducing Jews to idolatry (AZ 17a). The testimony of a Christian is unworthy to be admitted to a Jewish court (Shulshan Aruk, Hoshen Mishpat 34,31). Jews are forbidden to return a lost article to a Christian (HM 266,2). Matthew, Luke, Nicodemus, and Thaddeus were executed as heretics (Jewish Encyclopedia, "Jesus," page 171). Jews should rejoice, dress in white, and eat, drink, and be merry at the death of a Christian. They should hate a Christian with utmost hatred and consider him an enemy (Semahot ch. 2, p. 35).

The Zohar sanctions killing of Gentiles, including Christians. "Take the life of the Kliphoth [Gentile and Christian] and kill them, and you will please God the same as one who offers incense to Him." (Sephar or Israel 177b)
Moshe Ifargan
The Stern Gang: Ideology, Politics and Terror, 1940-1949
Chytremu napovez,hloupeho trkni!
Posledni ukazka byla v pouzivani zakazanich streliv Zenevskou dohodou o nepouzivani fosforovych bomb,ktery narod na svete ma takova "privilegia" i v tom ,ze zadna svetova nuklearni komise nikdy nebyla ve skladech atomovych bomb v Israelu a nebo jejich Diamon- atomove elektrarne.Z dotazanych Evropanu vyplinulo,ze 65% LIDI OZNACUJE iSRAEL ZA VELMI NEBEZPECNY STAT.
Army rabbi 'gave out hate leaflet to troops',Israel: 'We Could Destroy ...
Jan 27, 2009 ... Army rabbi 'gave out hate leaflet to troops',Israel: 'We Could Destroy All European ...
rainbowwarrior2005.wordpress.com/2009/01/28/army-rabbi-gave-out-hate-leaflet-to-troopsisrael-...
---------------
Rabbi Wants an Islamic Europe as Jewish Revenge! - David Duke
Nov 12, 2012 ... “We will never forgive Europe's Christians for slaughtering millions of our ... manner which ...
www.davidduke.com/%3Fp%3D37020
NIC SE NA SVETE NEDEJE NAHODOU,VSE,JE ODNEKUD KONTROLOVANE A ORGANISOVANE.

281350

2.1.2013 13:02

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 281344

...pan Nohejl jiste pouziva jako definici chovani zidu
špatně čtete, pan Nohejl hovoří o někom, kdo žid není a říká mu "takzvaný žid"

281377

1.1.2013 18:21

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 281283

Raskolnikove, proč tady děláte ROZKOL?? Jste provokatér nebo "provokatér" nebo dokonce "takzvaný provokatér" ??
Pana Nohejla zdravím a vykašlete se na ROZKOL - NIKOVA, jen Vás dráží.. Pěkný den do Austrálie.. [cool]

281301

1.1.2013 20:34

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 281301

tak vy jste jednotni, aha, můžu se tedy zeptat v čem? je to nějaký ušlechtilý cíl, pane cool smajlíku? něco jako "přijmi Žida a bude líp"? no, možná s panem nohejlem (pozdravuju do austrálie) najdete více pochopení v izraelských kibucech, než u mě, to je asi fakt...

281310

2.1.2013 15:10

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 281301

Dobře jste to napsal. Velmi dobře. Na tomto fóru se nesmí dělat rozkol, i kdyby tu někdo napsal takové krávoviny, že by to pochopil i negramotný idiot (nic ve zlém, samozřejmě, vím, že chápete). Je potřeba kdákat nesmysly týmově, pěkně jednotně a tak se nakonec z celého stáda prostoduchých hlupáků stane stádo negramotných debilů. O to vám jde, nebo jen nenávidíte toho zlého Žida, co tahá za nitky?

Samozřejmě, je mi naprosto jasné, že nejvíce lidí pozabíjeli Židé a Hitler jen pár desítek, možná jednotek chudáků, když BRÁNIL Německo na východních pláních. A už jsem také v klubu vymytých hlav s nulovým intelektem, které sežerou kdejaký výkal, co sem ochránce všech křesťanů Nohejl přepíše z nějakého naziwebu, takže si můžeme potřást rukama a společně nedělat rozkol. [oči v sloup]

281385

2.1.2013 4:23

rasklaunikov.

p. 113.?.?.?

Reakce na 281228

....mozna jste si nevsim napriklad existence Izraele....od let ctyricatych...misto vasich prazdnych radobyvtipnych zvastu...

281336

2.1.2013 9:36

RE: rasklaunikov.

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 281336

a to má být nějaký argument, že židi jsou Židi jako rasa? pane péčko, četls něco z diskuze, nebo je to jen nějaká nutkavá potřeba se aspoň nějak projevit, protože tě nesmírně trápí rasa Židů? svěř se...

281358

2.1.2013 4:40

Kdyz, je to vsechno jedna velka saskarna jen a jen pro smich.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Kdo, zna historii chazarstva a vse kolem tak zvanych zidu,kteri zidy nejsou,jak pravi i bible,tak se tomu musi jen smat,samotni zide sami o sob erikaji,ze tech"pravich " je dnes v Israelu jen 5% a tech ostatnich je 95% komediantu slezla z celeho sveta,zide,zluti,cerni,bily a i mozna indiansti a eskimacti.Sveho casu krevni rozbor zasadil tu nejvetsi ranu,tak zvanemu zidovstvu,kdyz dokazal,ze jejich pozadi je mongolsko-turecke a ze jejich dedove a praotcove byli vsim moznym jenom ne tim "biblickycm' zidem.Nakonec samotni "Israelci",aby to cteni nebylo nudne ,tak jejich historici spolecne s archeology dokazali ,ze napisy na skalach jsou egypske ,cili,uzemim Egypta ,kde zadni "Israelci"nemohli emigrovat "domu" kdyz stale byli na egypskem uzemi a ze legendarni mesto,jehoz hradby se zhroutili pod troubama "Israelcu",bylo uz davno opustene pro nedostatek vody,rovnez nenalezli zadnou evidenci o "Davidove kralovstvi".Mnoho dnesnich,tak zvanych zidu se uci madarsky ,co by dalsi kolonisace a utvoreni jineho Israelu,tak,jak plany na "Velky Israel",kde se Mojzis zaslouzil tim,ze vzal uzemi zejmena bohate na olej,aby nam Arabov emoc nezbohatli.Oni chteli uzemi statu Texas,Ugandu, cast Australie,cast Nemecka,proste,bajny Mojzis se nacestoval a Israel domov tak zvanych zidu mohl byt vsude,kde by si to lide od nich nechali libit,aby se tam roztahli a zacli podmanovat domaci obyvatelstvo,tak ,jak to delaji s Palestinou a pouzivaji propagandu a lzi,ke svemu cili,zdomacneni na cizim uzemi.Nejvetsi zajem je ,aby i v samotnem Israelu,co by rasismus vyvolenych se jim etiosti zide nekrizili,ve smisenem manzelstvi s ostatnima,aby dovezeni delnici-Filipinci,v ramci"Nurimberskych zakonu" neoplodnovali zidovky,takze,kazdy Filipinec musi podepsat ,ze necha zidovky na pokoji,jinak dojde k velkym malerum,ted do toho jdou takzvani Indicti,zide, proste ,nemaji to lehke a jak jeden rabin prohlasil,smisena manzelstvi jsou horsi pro Israel,jez holocaust, no a do toho si delaji pojistku antisemitismu,kdyz semiti v zadnem pripade nejsou a kazdy Palestinec ma vic esemitismu v zilach,jez ten nejprednejsi rabin, to je prece katastrofa,takze,mnozi zide se chodi zenit na Maltu,aby utekli rabinskym zakonum,ktere je deli prakticky na kasty,kde nejvetsi a nejdulezitejsi kastou jsou jsou ortodoxni zide slezly z celeho sveta.Jen si vzpomente na soudruhy,Slansky a spol,komunisty a dnes litaji opet po ulici v kaftanech a s pejzi,ktere za komunismu meli oholene.Jak muze nekdo, prijmout zidovskou viru a v ten moment jeho deti jsou zidovske?
Israel je umele utvoreny stat,bez jakehokoliv historickeho podkladu, k temto,dnesnim,tak zvanym zidum,o ,kterych media hovori denne v kazdem state sveta a nuti ostatni svet uznavat"zidovske svatky' a delat mezinarodni dny holocaustu a vseho jineho,jen na zaklade nasilne propagandy,terrorismu,vseho,co neni"zidovske".Proto,doporucuji,cteni z tak zvanych zidovskych linek,kde se rika,veris-li na torah,jses zidem.
Veri-li Eskymak na katolickou viru-bibli,tak je Vatikancem a nebo Rimanem.
Videl jsem zaber z hranicni kontroli,kde, zid tvrdil Amoridzinskou prisl...Automaticky kráceno

281341

2.1.2013 11:09

RE: Kdyz, je to vsechno jedna velka saskarna jen a jen pro smich.

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 281341

Roberte, nemyslím to nějak zle, ale to je takovej chaos, že to až hraničí se zdravím. Ty si v jedné vědě dokazuješ, že něco je náboženská báchorka a v druhé tu báchorku použiješ jako fakt. To nejde, to tě může ohrozit na duši.
Tebe z nějakého důvodu trápí žid, „který žid není“, to už samo o sobě je paranoidní stav, když to nejsou židi, tak proč se tvé příspěvky hemží tímto pojmem?
Když někdo o sobě tvrdí, že je žid, no tak mu to dopřej, co na tom, lidi o sobě tvrdí ledacos, a když tomu věří, je to víra, a ta je obvykle organizována do náboženství – no a tak to je, svět se hemží organizovanými blázny, bylo to, je to a nejspíš pořád bude.
Když někdo tvrdí, že je běloch a při tom je evidentní černoch, co s tím nadělám, můžu si akorát myslet, že je to sice divná víra, ale pořád víra.
Mě je jasný, že žid žádná rasa není, ale pokud tomu někdo věří na základě nějakých báchorek, no tak tu máme zase evidentní náboženství a další organizované cvoky. No a co? Podobnejch bláznů je 95% světa. Tak proč si vyrábět ještě další ve vlastní makovici? Když prostě někdo tvrdí, že je něco jiného než žid, no tak žid není, protože sám tomu nevěří, a když u něj taková víra a vyznání chybí, tak tam nemůže být ani takové náboženství, tudíž opravdu není žid a dále ho takto označovat je kravina. Nebo máš nějaký zvláštní důvod vidět v lidech židy, kteří židi nejsou?
Pleteš se tu v mnoha věcech, izraelská populace nemá ani „mongolsko-turkické“ pozadí, většina běžných Aškenázů má dokonce afroasijský původ, kterému se také říká Semité (dle Bible), ale nejsou homogenní skupinou, mají i typicky evropské předky. Daleko genově kompaktnější jsou však rabíni a již výše je odkaz na výzkum, jsou dle genů dokonce slovanštějští než Slovani. A to znamená jen jedno, důraz na „genetickou zkaženost Chazarů“ = „východoevropani jsou vadní“. Jak vadní? Stačí si projít ty odborníky očišťovatele, kde je jejich styčný bod a máme to, je to ten „Antikrist“ a komu nedochází, co je původem tohohle myšlení, tak je jednoduše zabedněnej tou samou věcí, která plodí tuhle agendu.
To co je již masově vydáváno za židovské, nemá obvykle s tou vírou nic společného, naopak, je to s tím v rozporu, otázka je, proč to tedy někdo dělá? Odpovědí jsi možná ty sám, Roberte. Je to křesťan, což je (dle mého) ten nejpomatenější organizovaný blázen ze všech bláznů, schyzofrenik, který se často nemůže srovnat s tím, že by měl být něco jako napravený Žid. Nadělám s tim něco? Asi moc ne... nebo jo? [mrknutí jedním okem]

281365

2.1.2013 11:42

RE: Kdyz, je to vsechno jedna velka saskarna jen a jen pro smich.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 281365

>Když někdo tvrdí, že je běloch a při tom je evidentní černoch, co s tím nadělám, můžu si akorát myslet, že je to sice divná víra, ale pořád víra.
[chechtot] [cool]

281368

2.1.2013 12:25

RE: Kdyz, je to vsechno jedna velka saskarna jen a jen pro smich.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 281368

boží zásah a zrození nové rasy z černé evy - vybledlý spasitel

Vložený obrázek

[mrknutí jedním okem]

281373

4.1.2013 2:48

RE: Kdyz, je to vsechno jedna velka saskarna jen a jen pro smich.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 281365

Kdyz clovek sleduje,jak tak zvani zide vodi nase politiky za nos,jak jim skaci na kazdou blbost,jako ten ,co vubec ,tak zvanym zidem nebyl a chodil po krestanskych skolach vyucovat hruzi holocaustu,samozrejme,ze to nedelal zadarmo,jakozto spisovatel,jez popsal hruzi koncentraku a dostal za to umelecke uznani ,ktere bylo zcela na lzi,nebot dotycny ,prezivsi svedek holocaustu ,zil cely cas ve Svycarsku a nikdy v zadnem koncentraku nebyl,takze,clovek si klade otazku,zdalide vubec maji zdravi rozum,zejmena politici,kteri uznaji lez k tomu,aby se uskutecnil stat,pro klan lidi,jez nejsou tim ,za co se vydavaji,vypada to komicky,ale ,komicke to neni,kdyz spocteme 60 milionu obeti druhe svetove valky a "ruskou"revoluci,provedenou ne rusy s poctem 100 milionu obeti.
Ted,se mluvi uz o treti svetove valce,ktere jsme o vlas unikli v Jugoslavii,ale,plan je nadale aktivni,jak pise profesor Chossudovsky,jen namatkou vzpomenme ujisteni Saddam Hussejna ,ze USA nebude zasahovat do arabskych sporu o olej.
Global Warfare. Preparing for World War III, Targeting IranVložený obrázek
By Prof Michel Chossudovsky World War III is terminal. Albert Einstein understood the perils of nuclear war and the extinction of life on earth, which has already started with the radioactive contamination resulting from depleted uranium. “I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones.”
Global warfare is based on the coordinated deployment of a single dominant military power, which oversees the actions of its allies and partners.
Vložený obrázek

281554

Příspěvků: 62

20.12. 04:50 Swaraj  Európa musí byť prvá, prvá a prvá, je podriadená Amerike
20.12. 09:21 SLAK  Rozvoj místních ekonomik je v háji a tím jsou napospas korporátním fašistům
20.12. 08:12 timur  ale no -
20.12. 08:51 Guru  Levy Davidovič Bronstein
20.12. 10:08 gojjim naches  RE: Levy Davidovič Bronstein
20.12. 10:27 Bekota  RE: Levy Davidovič Bronstein
20.12. 11:33  RE: Levy Davidovič Bronstein
20.12. 23:48 p.  balkanizace je nesmysl
21.12. 03:59 Guru  RE: balkanizace je nesmysl
21.12. 08:19 Bekota  RE: balkanizace je nesmysl
21.12. 10:46 Bekota  RE: balkanizace je nesmysl
21.12. 15:13 Kysučan  RE: balkanizace je nesmysl
21.12. 18:04 Swaraj  RE: balkanizace je nesmysl
21.12. 20:22 Bekota  RE: balkanizace je nesmysl
24.12. 01:41 Kysučan  RE: balkanizace je nesmysl
24.12. 23:11  RE: balkanizace je nesmysl
25.12. 12:40 Bekota  RE: balkanizace je nesmysl
21.12. 17:26 Swaraj  RE: balkanizace je nesmysl
25.12. 00:21 Peptalkin  RE: balkanizace je nesmysl
25.12. 01:31 Swaraj  RE: balkanizace je nesmysl
26.12. 07:42 Satanist  RE: balkanizace je nesmysl
24.12. 13:35  RE: balkanizace je nesmysl
27.12. 15:45 drn  RE: Levy Davidovič Bronstein
20.12. 13:33 MoUdrostrak  Článek jen ředí realitu - MY CHCEME VÁLKU, MY CHCEME VÁLKU!
20.12. 17:57 Oracle  RE: Článek jen ředí realitu - MY CHCEME VÁLKU, MY CHCEME VÁLKU!
21.12. 14:41 raskolnikov  RE: Článek jen ředí realitu - MY CHCEME VÁLKU, MY CHCEME VÁLKU!
30.12. 13:40  RE: Článek jen ředí realitu - MY CHCEME VÁLKU, MY CHCEME VÁLKU!
02.01. 05:03 p.  RE: Článek jen ředí realitu - MY CHCEME VÁLKU, MY CHCEME VÁLKU!
26.12. 04:53 Robert Nohejl  Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
26.12. 06:23 MoUdrostrak  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
28.12. 15:34 Bekota  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
29.12. 12:27 mtk  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
29.12. 12:55 Robert Nohejl  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
29.12. 14:17 steve  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
30.12. 13:00 mtk  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
30.12. 13:23 steve  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
30.12. 15:15  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
01.01. 22:33 steve  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
01.01. 23:31  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
29.12. 17:37 raskolnikov  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
31.12. 04:50 Robert Nohejl  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
31.12. 14:16 raskolnikov  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
01.01. 00:19 Robert Nohejl  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
01.01. 12:25 raskolnikov  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
01.01. 18:19 Oracle  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
01.01. 19:22 mtk  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
01.01. 20:16 Oracle  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
01.01. 21:22  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
02.01. 11:24 mtk  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
02.01. 04:56 p.  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
02.01. 07:05 Robert Nohejl  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
02.01. 13:02  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
01.01. 18:21  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
01.01. 20:34  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
02.01. 15:10 hestroy  RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.
02.01. 04:23 p.  rasklaunikov.
02.01. 09:36 raskolnikov  RE: rasklaunikov.
02.01. 04:40 Robert Nohejl  Kdyz, je to vsechno jedna velka saskarna jen a jen pro smich.
02.01. 11:09 raskolnikov  RE: Kdyz, je to vsechno jedna velka saskarna jen a jen pro smich.
02.01. 11:42 mtk  RE: Kdyz, je to vsechno jedna velka saskarna jen a jen pro smich.
02.01. 12:25  RE: Kdyz, je to vsechno jedna velka saskarna jen a jen pro smich.
04.01. 02:48 Robert Nohejl  RE: Kdyz, je to vsechno jedna velka saskarna jen a jen pro smich.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 3

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,31 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 036 347,14 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 618