Diskuze k článku

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

Příspěvků 130

4.12.2012 9:23

Lidstvo už dávno kontrolováno je,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

a to prostřednictvím médií, reklamy a podprahových vjemů, možná i pomocí látek v potravinách, také ale v dlouhodobém horizontu prostřednictvím církví apod. jsou podporovány otrocké vlohy, potlačována je agresivita, dá se říct, že je lidstvo takto "šlechtěno" a jsou mu vkládány určité vzorce myslení a chování, podporující snadnou ovladatelnost - náboženská terminologie se hemží pojmy jako ovce, pastýř, stádo, stádce, služba... Svobodné a nezávislé myšlení je potlačováno mnoha způsoby, je podporován konzum, úspěšné školní programy jsou likvidovány prostřednictvím nesmyslných inovací, je potlačována matematika a ostatní přírodní vědy...

Takže nové, neznámé fyzikální principy ani nejsou potřeba, vysílání různých "mozkových frekvencí" by mohlo fungovat (ale problém by byl se směrováním), různé okultní nebo "magické" principy a praktiky mohou mít svoje vědecky vysvětlitelné jádro. Ale spíš si myslím, že jde hlavně o odvedení pozornosti směrem k fantazii a senzaci, aby očividné věci a způsoby ovládání zůstaly lépe skryty.

279964

4.12.2012 16:04

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 279964

Nedoporučoval bych to zlehčovat.. Reklama vás může maximálně přinutit si něco koupit, ale nedokáže vás ovládnout v tom směru, že vás přinutí NĚCO FYZICKY vykonat, co by jste za normálních okolností nechtěl !! A škola dtto - sice vychová poslušné ovčany, věřící a poslouchající systém, ale zase vás nedokáže ovládnout! Dám příklad - bude hlad a lidé vyjdou do ulic rabovat nebo proti vládě-úřadům. A tyto zbraně vás donutí buď se vrátit domů (dostanete do mozku příkaz se vrátit), nebo vás třeba paralyzují (dostanete příkaz se zastavit či zhypnotizovat).. Pokud to opravdu zlehčujete, svědčí to o vaší malé představivosti, co se všechno může stát, nebo o malém duševním rozhledu.. [cool]

279976

5.12.2012 0:54

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

levita 94.?.?.?

Reakce na 279976

Souhlasím s vámi - ani já nedoporučuji to zlehčovat a nemyslím, že je to jen věc představivosti, ale dnes už i informovanosti. Osobně, poté co jsem na vlastní oči viděla práškující letadla,o kterých jsem přesvědčená, že je v tom záměr,nepřestávám pátrat a tak jsem se dostala až k HAARPu, o kterém jsem neměla dříve ani potuchy. Nikdo neví, k čemu přesně je, ale mě to přijde, že má plnit více účelů, m.j. i ovládání lidstva. Hledání mě hodilo i na tento odkaz: http://www.exopolitika.cz/news/kontrola-mysli/
takže si myslím, že ovládáni jsme mnohem více a důsledněji, než jen nějakou reklamou a zábavou.
Vším jsem se dostala k další věci, a to k datu prosince 2012. Ač toto datum má opravdu základ, který stojí na astronomicky potvrzeném faktu a už za Platona rozpoznaném velikém cyklu (tzv. platónský rok, trvající 26 tisíc let) a ten právě končí a nikdo, ani mocní, neví, co to udělá (oficiálně je obava ze slunečních erupcí? Narušení magnetického pole Země?), tak si zároveň myslím, že toto datum je pro mocné vhodným k jejich pokusům stejně, jako když kdysi kněží pro své zájmy zneužívali zatmění Slunce. Myslím, že to má souvislost se zaspreyovanou oblohou, s HAARPem a jak běží ta poplašná zpráva, že část lidstva může zešílet, tak i s neinformovaní nebo dokonce opravdu i s nějakým silným postřikem a mnozí lidé v té jejich zkoušce skutečně mohou vidět "konec světa". Myslím, že půjde o dvě věci: ta první je velkou neznámou pro všechny, ta druhá je účelové využití data, ale rovněž s neznámým výsledkem. Přesvědčují mě o tom např. tyto dva dokumenty:
http://www.youtube.com/watch?v=zDrP4tSPSqM&feature=fvsr
http://www.youtube.com/watch?v=aqP54mgQZsU
Ale včera jsem viděla jeden ruský a velmi pěkný dokument, všechno může být úplně jinak, jisté je, že žijeme ve velmi výjimečném čase a že Vesmír má svůj řád a že my se můžeme stát účastníky toho, jak tento řád funguje. Ruský dokument zde:
http://www.youtube.com/watch?v=LwdrqCdlODk&feature=youtu.be

280019

5.12.2012 21:58

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 280019

A nebo s námi (inteligentnějšími, odolnějšími proti low level manipulaci) hrají vyšší level hry. [mrknutí jedním okem]

280072

5.12.2012 23:41

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 280072

Dodatek: Jesse Ventura je "malinko" mimo.

280082

11.12.2012 17:34

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280019

Ješte jednou prosím. Zkuste si prečíst, pokud jste nečetla "Kronika mesta Kocourkova" a podívejte se, jak lze udelat konspiraci z obyčejného zajíce v noci. Zkuste si udelat analogii. Podrobte vaše dojmy, které mylne považujete za fakty prísnejší kritice, aspoň v takovém rozsahu, jak pochybujete o náprotivku.

Vždyť Vy jenom opakujete po jiných tutéž blbost, aniž by jste se pokusila najít protiargument. Napsal jsem neco níže i jiné dáme, venoval jsem tomu hromadu príspevku. Nemužete každého považovat za konspirátora, jinak se jím stanete sama. Má mailová adresa : ur@stonline.sk pro konkrétní dotazy zamerené na techniku, kde si mohu dát práci, pokud by se nekdo nemohl pohnout z místa. Problematiku šírení vln jsem konvenčne vystudoval, mám praxi i na radarech, a umím odhadnout možnosti podobných zarízení.
Chemtrails je ješte jednodušší problém, neuvedla jste jediný konkrétní duvod, proč tomu veríte. Nebudu delat zde diplomku na téma "youtube", zeptejte se, čemu nerozumíte. Jinak si budu myslet, že konspirujete proto, že se vám to proste líbí.

280395

5.12.2012 1:54

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 279976

Ale příteli, neurážejte, co víte o mém duševním rozhledu...

Málo co nás může vyděsit víc, než naše vlastní představivost, co by se všechno mohlo stát, což ale neznamená, že se to opravdu stane (i když mohlo by, na rozdíl od skalních materialistů připouštím, že koncentrovaná mysl by mohla ovlivňovat hmotu, takže čím víc na to budete myslet a bát se... , na druhou stranu, jak říkají paranoikové, to že jste paranoidní, ještě neznamená, že po vás nejdou [smích] ). Já tu nic nezlehčuji, ani nepopírám - kauza "popíračů" se tu řešila v úplně jiné souvislosti [smích] .

Jen mám z některých příspěvků dojem jako kdysi z časopisu Čtení (o Sovětském svazu), kde jste se mohli kdysi dočíst lecos o tom, co zkoumají (tehdy sovětští) vědci (třeba právě z oboru psychotroniky). Báječná fantastika, která svého času dokázala skvěle stimulovat mladé lidi ke studiu přírodních věd, jen svým obsahem na hony vzdálená realitě. Tak je to i s různými "psí" zbraněmi, je to (naštěstí, prozatím) jen fantazie, ale chtěl jsem jen upozornit na to, že skoro stejných cílů se dá dosáhnout s mnohem obyčejnějšími prostředky, které bohužel reálné jsou. Že zneužitá reklama a škola neovládne úplně každého ve statistickém průměru nevadí, naopak, je to pěkná a účinná kamufláž. A že vás nedokáže fyzicky přinutit udělat něco, co byste nechtěl - přece úplně stačí, aby vás ovlivnila tak, abyste chtěl.

A jak vím, že "psí" zbraně nejsou realita - zkrátka proto, že lidský mozek je příliš složitý a o jeho fungování je známo zatím jen velmi málo, ani náznakem ho nikdo nedokáže ani napodobit. Je to podobná situace, jako když byste na osobní počítač svítili různými paprsky, třeba mikrovlnami, gama zářením nebo neutrony v naději, že PC přeprogramujete. Dokud nevíte nic o vnitřní organizaci PC, o tom, kam jaká data poslat, ani neznáte programovací jazyky, PC můžete tak jedině spálit. A i když třeba umíte napsat funkční virus, jaká je šance, že jím počítač nakazíte, když jej odvysíláte např. v podobě rádiového signálu parabolickou anténou, zaměřenou na skřínku počítače? Data, v nichž je uložen virus, je třeba dostat do počítače cestou, kterou počítač běžně komunikuje a i tak je velmi složité jej přimět, aby data nesprávně interpretoval a škodlivý kód vykonal. Oč obtížnější to musí být u člověka? Proto i u člověka jsou účinné datové cesty, jimiž člověk běžně vnímá a komunikuje, proto funguje reklama, hypnóza, manipulační techniky a neurolingvistické programování, přičemž u člověka stejně jako u počítače je nutná důvěra v komunikační kanál a srozumitelný jazyk, aby se škodlivý kód mohl dostat do systému.

A proto také nevěřím na různé paprskové "psí" zbraně, ani zneužití tolikrát diskutovaného a podezřívaného HAARP v tomto směru. Jen to má odvést pozornost ...

280020

5.12.2012 20:53

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 280020

Zdravím, nebyla to urážka, jen zmínka, že nemusíte být schopen si připustit, že něco takového může časem existovat.. Jako kdysi tvrzení, že vlak nemůže jet vyšší rychlostí než 50 km/hod, protože pak se z něho vysaje vzduch. Nebo že tělesa těžší jak vzduch nikdy nebudou létat. Máte právo tomu nevěřit, ale to neznamená, že máte pravdu.
Zde je třeba odkaz na ruský web, kde se potvrzuje, že ruská armáda tyto zbraně vyvíjí a USA taky. A co se ještě před námi tají, je druhá věc.. Samozřejmě nemá smysl se dopředu bát, ale nemůžete tvrdit, že to je blbost.. Jedině, že by to zase byl Váš záměr odvádět pozornost, že ano..
http://content.directadvert.ru/news/txt/?id=35314&... [cool]

280057

6.12.2012 0:29

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280057

Máte pravdu, nikdo nemůže vědět, co se v těch vojenských laboratořích vyvíjí, i trochu sečtělého laika napadne hned několik možností, jak na dálku narušovat lidskou psychiku a ovlivňovat zdravotní stav - k tomu ještě není nutné posílat do mozku obětí žádná složitá data. K přesnému ovládání člověka je asi ještě dlouhá cesta, ale když už taková cesta existuje, jistě už po ní někdo jde...

Mimochodem - je to sice z jiného soudku, ale banky teď hodně zavádí bezkontaktní platební karty - s nějakým limitem nemusíte zadávat pin, elektronika si sama kartu přečte a provede platbu, stačí kartu přiblížit ke čtečce. Kromě toho, že vám takto během cesty v MHD může někdo "šikovný" vybrat účet, naskýtá se možnost dalšího způsobu sledování. Karta se může bez vašeho vědomí "vybavovat" s citlivými elektronickými snímači na vaší cestě a udávat tak vaši polohu. Bezkontaktní kartu můžete sice odmítnout, ale nikdy nevíte, jestli nebude jen zablokována možnost bezkontaktní platby a "pajšl" vhodný ke sledování zůstane aktivní. Varianta s čipem někde pod kůží už taky možná není daleko.

280084

6.12.2012 23:30

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

p. 60.?.?.?

Reakce na 280084

...zakazu se mozna dockame s tim ze ....1/ zle staty je budou "vyrabet" porad.../Iran a Korea urcite / a kdyz ne , tak plati bod 1 ....a hodne staty je budou vyrabet take ale prepadnou ty zle , aby jim ve vyrobe psych. zabranily....

280164

6.12.2012 19:16

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 280020

Možná poslední doplnění - nesmíte zaměňovat pojem "ovlivňovat" a "ovládat". Ovlivnuje nás ta reklama, škola, církev, ale pokud reklamy nesledujete, do školy a do kostela nechodíte, pak jste mimo jejich pole působnosti. A můžete se nechat ovlivnit ale nemusíte, pokud jste silná osobnost.. Kdežto ovládat je o třídu vyšší kategorie - kdo vás ovládá, má nad vámi moc a vy děláte to, co chce ovládající. Takže vás může, jak jsem psal, třeba těmito zbraněmi přivést do stavu nějaké hypnózy či podobně a pak děláte to, k čemu jste veden ovládajícím, proti své vůli. Třeba přestanete protestovat, složíte zbraň a necháte se zajmout, nebo propadete hysterii, strachu, bezmoci atd atd. Tady je možností hodně, nejsem odborník, jen vidím, co vše můžou takovéto zbraně přinést. Takže asi tak. Snad se ale jejich použití nedočkáme, na tom se určitě shodneme oba dva. A na závěr - pokud to jsou opravdu TAJNÉ projekty, mohou fungovat na principech, o kterých zatím běžná věda ani neví. Říká se, že vojenský průmysl a vývoj je o mnoho let vepředu před civilním.. Proto nemůžete ani vy vědět vše, co se v tajných laboratořích kutí.. Mějte se.. [cool]

280152

6.12.2012 21:49

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280152

Souhlasím skoro se vším, co jste napsal, snad bych jen doplnil Váš názor na to, v čem je (nejspíš) vojenský výzkum napřed. Pochopitelně je to jen domněnka.

Základní výzkum probíhá velmi otevřeně, v té nejobecnější rovině, kam by asi patřily dosud neznámé fyzikální principy, se nikdo nestará o možné zneužití, je to vždy ještě příliš daleko od praxe v okamžiku svého vzniku. Teprve mnohem později těm chytřejším "zeleným mozkům" docvakne. Nebo nějaký vědec potřebuje peníze na výzkum a tak je upozorní. Od té chvíle probíhá technická realizace tajně. A najednou je ticho po pěšině, nebo se začnou objevovat více či méně zdařilé dezinformace.

Kdyby měl někdo čas a zabýval se tím, po jisté snaze by šlo relativně snadno vytypovat oblasti, ve kterých k podobnému obratu směrem k vojenskému využití došlo nebo právě dochází. A nepochybuji o tom, že rozvědky různých států na to čas mají a jistě je to taky napadne.

280159

11.12.2012 3:08

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

Jana Karásková 81.?.?.?

Reakce na 280152

Taky studuju ty různé pokusy, Mind Control experimenty apod. Seriál o nich byl i na CEZ-OKNO.

Už se zdá se opravdu pokročilo... Je toho asi ještě hodně, co ani pan Babáček v článku nepopisuje.

Ty psychotronické zbraně možná byly použity již v Poušní bouři - bylo natočeno na kamery, jak Iráčani v divném stavu vylezli z úkrytu.

Žirinovskij se s nima vytahoval v ukrajinké TV.

Non lethal EM zvukové štíty proti demonstrantům, nebo EM "odpuzovač bezdomovců" /ten už prodává i pražská firma Jana Hanáka/.

HAARP má možná na svědomí i hromadné sebevrždy kytovců.

280379

11.12.2012 12:19

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280379

Paní Jano, prosím, když studujete, tak dusledne až k detailum, jinak to není studium, ale astrologie.

Ptám se jaký je rozdíl mezi vydymením osádky a vyhnáním horkem z mikrovln ? Dá se treba vydymení kourem, spalinami síry, chlorem považovat za "ovládání"? Jisteže ne. To je prímé donucení z ohrožení, proti vuli. Ovládání znamená činnost bez účasti své vule. Je mučení také ovládání? Vyhrožování/vydírání zbraní, nebo jánevím taser je "ovládání"? Proč se tady pletou bežné pojmy ze slovníku? No asi nekdo vede psychologickou manipulaci.

EM zvukové štíty jsou dezinformace neuznávající logiku ve svete techniky.

Proč si domýšlíte, že Haarp vleze do vody, když si neumíte spočítat intenzitu pole ve konkrétní vzdálenosti od vysílače? Já jsem to v jednom príspevku zde udelal. Když chcete argumentovat, tak prosím argumentujte v číslech, a nepleťte do toho "vliv mravence na rezavení zemské osy" Haarp na vzdálenosti v km podél zemského obvodu nedisponuje ani potrebnou intenzitou pole, ani smerováním na zásadní ovlivnení čehokoliv, netož na "ovládání".

Kytovce bych tipoval buď sonary, nebo nejaká chemie a podobne, patrične intenzivní EM pole ve slané vode není šance, to by elektrické ryby musely zabíjet na kilometr daleko.

280387

11.12.2012 23:12

Nové technologie

Jana Karásková 81.?.?.?

Reakce na 280387

Máte pravdu, jsem jen laik, který se o takové věci zajímá.

Je možné, že Iráčané byli vykouřeni, nebudu se hádat. Neměli být vyhnáni horkem z mikrovln, ale měli snad mít oblblé mozky, nemám nyní ten odkaz po ruce.

EM zvukové štíty - o nich se psalo na vícero místech, a dokonce i Digitalboards měl před časem na svém webu jako aplikaci "odpuzování bezdomovců u obchodního centra Anděl". Potom co jsem to postla na fb, a lidé se nad tím pohoršovali, tak to asi z webu sundali, koukám, že to tam už není.

http://www.digitalboard.cz/cs/specialni-technologie-pehlidka-nejzajimavich-technologii/audioreflektory--smrove-ozvueni

Nejen hologrmay, ale i zvuk se dá přenášet na dálku paprskem, málokdo tu technologii zná. Asi se z nějakého důvodu o ní moc nemluví. Honza Hanák se jí prý snažil nabídnout ve Škodovce, mysleli si prý, že je blázen.

K HAARPu - když se i autor anténního systému a patentů Eastlund vyjádřil k tomu, jakým nebezpečím může HAARP být /ač na ofi stránkách to popírají/, a že nemohl být oceněn za své výzkumy, protože se ty technologie utajují, proč bych mu neměla věřit? Na videu /odkaz níže/ o tom mluví - stopáž 56.minuta.

http://www.youtube.com/watch?v=IEgZCcvGjBg

Pokud HAARP má sloužit jako "sono" k detekci podzemních prostor a ke komunikaci s ponorkami, tak snad ty jeho ELF vlny "vlezou i do vody", ne?

J. Ventura také natočil dokument o HAARPu, a tam si vyzkoušel přístoj, který dělal hlasy v hlavě.

Snad to vyvinuli pro hluché lidi a pak to zabavila vláda pro armádu. Četla jsem o tom myslím v některém z dílu tohoto seriálu o Mind control:

http://www.cez-okno.net/clanok/mind-control-uvod

HAARP
http://sincedutch.wordpress.com/2012/04/24/want-to-know-about-weather-modification-haarp-vlf-hf-and-chemtrails-want-to-prove-it-to-a-non-believer-here-you-go/
http://www.military.cz/usa/weapons/haarp/haarp.htm

Myslím, že se hodně málo ví o Teslovi, rezonanci atd. Jeden konstruktér mi řekl, že aby pochopil, jak fungují mnohé tzv "free energy" přístroje, musel zahodit znalosti z VŠ elektrotechniky. Tesla prý pracoval se statický polem, o tom se skoro neučí.

Skalární zbraně, Direct energy weapon /Star Wars projekt/ nepracuje na podobných principech?. Psala jsem si o těch zbraních trochu s prof. Judy Wood, jejího studenta, co v tom s ní bádal, zastřelili "náhodně" ve městě. J. Ventura o "paprsku smrti" natočil jeden díl seriálu. Zato J. Grygar mi odepsal, že neví co jsou to "skalární zbraně".

280401

12.12.2012 0:09

RE: Nové technologie

slak 77.?.?.?

Reakce na 280401

Pro 5 p jsem opivněn,ale věřím kam čert nemůže strčí ženskou a zrovna s takovou i zbytek zhýralosti.Vážně svět je malý.A co bylo v minulém století technologicky schopné ovládat ovčany,teď používat nehodlají.Jak klesá cena práce i tak služebníčcí jsou --- pozor plonkoví.Skutečně znám superkategorie i z hlediska tehnologií a materiálů,prostě lidé jsou svině a
když se nebojí a stává se to tak,že je to velkomasakr.Real je že armády by se měly bát i stávajících technologií a nejenom téměř předělové technologie reálně fungující Keshe.Další věc je že nevěřím že šumava je zamořena černobylem,ale chemtrailsem,kterému při svém vzdělání ani na um nelze přijít,že?Že by skušební kotlinka na bezpočet zázračných zkušebních průzkumů?Slovenská hymna mi zní jak hudba z ráje,fakt.

280408

4.12.2012 19:48

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 279964

Súhlasím anonym193, že ľudstvo bolo a je kontrolované.

Prečo sa ho niekto snaží kontrolovať, a tým pádom riadiť?

Sú záujmy toho Niekoho ľudské - altruistické, alebo sú to záujmy zištné, egoistické a neľudské?
Keď sa pozrieme na historický vývoj ľudskej spoločnosti, aj z pohľadu historických mýtov, ktoré sa ovciam predkladajú, tak je jasné, že človek vo svojom smerovaní sa skôr podobá na zviera, ktoré podvedomo bojuje (v rôzných obmenách) o prežitie...

Ako prvé vystupujú do popredia filozofické otázky typu: Kde sa tu človek na Zemi zobral, na čo tu vlastne existuje a čo je vlastne Pravda v najvyššej inštancii ?
A tu vlastne začína prvotná kontrola a riadenie človeka v známom globálnom historickom procese na planéte Zem.
Každý stredoškolák už pozná množstvo svetských a religióznych hypotéz a teórii o vzniku vesmíru, života a človeka. Tie sa cieľavedomo živia a "pestujú", pokiaľ neodhaľujú pravú podstatu základu všetkých procesov na Zemi. V podstate sa realizuje základné pravidlo globálneho ovládania ľudí "Rozdeľuj a panuj"!

Základom ovládania ľudského zvieracieho stáda je jeho odrezanie od zdroja Pravdivých informácii - od Vis Maior alebo Boha, či Alaha, Budhu... ako to popisujú rôzné náboženské kulty. Človeku je potom zabránené vidieť všeobecný chod vecí, rozlišovať procesy a javy,ich smerovanie, a tak v konečnom dôsledku nevie rozlíšiť Pravdu od lží. Je možné s ním manipulovať, ako sa Ni(e)komu zachce.
Praktiky programovania a zombifikácie sa s vývojom ľudstva menia (veľmi zjednodušené) :
- polyteizmus a kulty množstva bohov starých národov
- východné mystiky
- reálny judaizmus
- reálne kresťanstvo
- reálny islám
- okultizmus
- sektárstvo
- masonstvo
- ateizmus v rôzných obmenách (napr. marxizmus, satanizmus)
- individualizmus a nihilizmus
- printové média
- vizuálne média (tie s objavom šírenia obrazovej in-formácie nahradili chrámovú okultnú mystifikáciu, zombifikáciu a programovanie podvedomia oviec)

Vo fáze výskumu a čiastkových aplikácii sú ( keďže ovce už nie je možné vyššie uvedenými manipulatívnymi technikami udržiavať v dostatočnom izolovanom a hibernovanom stave):
- psychotronic weapons (viď tento článok)
- orbital science mind control (vývoj beží paralelne od vyhlásenia programu SDI Reaganom)
- ? ( prísne utajené programy, kde ešte insideri neprehovorili)

Ochrana ľudí je len jediná - zvyšovanie miery chápania a morálky, aby človek v in(de)formačnom šume dokázal rozlíšiť in-formácie od Vis Maior a začal konať ako Človek!

279994

4.12.2012 20:47

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 279994

"Ako prvé vystupujú do popredia filozofické otázky typu: Kde sa tu človek na Zemi zobral, na čo tu vlastne existuje a čo je vlastne Pravda v najvyššej inštancii?"

Prosím více in-formací na toto téma. Děkuji.

Přijde mi totiž, že je ve zdejších diskusích mnoho in-formací, ale žádná nevede ke zdroji, k prvopočátku.

280003

5.12.2012 18:10

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280003

Vesmír je večný a nekonečný - nemá začiatok ani koniec a neustále sa vyvíja (pojmy ako priestor a čas sú druhotné kategórie a boli vytvorené len vo vzťahu k nejakým vybratým etalónom - viď jednotky meter a sekunda v definíciach SI jednotiek).

Vesmír má svoje objektívne zákonitosti (človek ich nedokáže zmeniť), ktoré si ľudstvo postupne osvojuje a snaží sa ich matematickým ( aj slovným ) aparátom nejak popísať. Zďaleka však ľudstvo nepreniklo do všetkých tajov Vesmíru, či Prírody. Materialistická sionizovaná "veda" sa navyše dopúšťa množstva menších, či väčších chýb, resp. je globálnym zákulisím cielene deformovaná cez nemorálnych "vedcov".

Vyššia moc = Vis Maior = Boh = Tvorca objektívne existuje → Vesmír má svoje zákonitosti a tie neexistujú bez cieľov a ciele zas neexistujú bez Tvorcu. V celom Vesmíre platia rovnaké objektívne zákony. Hmota, javy a procesy sú navzájom prepojené, súvisia spolu a sú kauzálne. Napr.: Ako sa vám darí napľňať svoju jedinečnú misiu a potenciál na Zemi, taká je spätná väzba od najvyššieho managera vo Vesmíre - VM. Kvalita vášho života je tou spätnou väzbou, aby ste mohol svoje konanie korigovať.

Človek bol vytvorený VM na jeho obraz, aby sa vyvinul(evolúčne) ako jeho námestník na Zemi. Ako konkrétne človek vznikol, či prvotne bola vytvorená nejaká báza DNA, alebo bolo viacej vývojových pokusov, alebo či bol vytvorený tu na Zemi, či niekde inde v podstate nie je dôležité. Na Zemi sú však Ľudia, ktorí by vám dokázali odpovedať aj na tieto otázky priamym dialógom s VM, resp. Supersystémom (pozrite si napr. metódu Bronnikova, ktorá je už na vyššich úrovniach Top Secret - niektoré čisté, nepoškvrnené a vysoko morálne deti po aplikáciach určitých postupov prevzatých z Tibetu dokážu napriamo komunikovať so Supersystémom a odpoveď dostávajú napr. v obrazoch ako dostal zjavenia povedzme Mohamed).

Dnešnej ľudskej civilizácii predchádzalo viacero minulých, ktoré boli zničené zásahom VM, keďže morálne sa dostali do slepej uličky (niečo ako Sodoma a Gomora). Na Zemi bolo nájdených množstvo artefaktov, ktoré to dosvedčujú a ktoré dnešná paveda nedokáže nijak vysvetliť, resp. ich ignoruje alebo to masmédialne prostitútky zaradia do kategórie "curiosity".

Ľudstvo má v sebe ešte obrovský skrytý potenciál, ktorý sa mu bude odkrývať v závislosti od výšky jeho morálky. Dať dnešným globálnym vládcom určité technológie, tak sa naplnia za chvíľu vízie highmasonov o NWO s 500 mil. biorobotických otrokov, ako si to nechali vytesať do žuly do Georgijských kameňov...

280051

5.12.2012 20:38

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280051

Viděli jsme slovo boží.
k věci: víš kulový, zda je vesmír věčný a nekonečný. Zbytek už netřeba vůbec komentovat.

280056

7.12.2012 3:05

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

levita 94.?.?.?

Reakce na 280051

Vy jste dokonalý výsledek řecko-římského atomismu, na kterém stojí celá naše egoisticky individualisticko dravá kultura USA-USE! Mě moc baví, jak ti, kteří do Vesmíru nejvíce vidí, nakonec skončí u Boha - zmíním dva: Einstein a náš Grygar, co chodí s Biblí pod paží. Změřte city, změřte a zvažte svědomí a hlavně mi atomisticky vysvětlete, proč každý (někteří sice až na smrtelné posteli), ale každý ve finále cítí, co je dobré a správné a že materiálno je nakonec o ničem! Protože vždy je něco nad tím, co se dá změřit, zvážit a matematicky uložit do vzorečků. Vysvětlete mi vědecky, proč to v sobě každý člověk má. I ten teoretik nadčlověka a veliký odpůrce Boha Nietsche se vrhl na kočího s bičem, že uštval koně a zastavil kočár a koně s pláčem objímal... Změřte to a zvažte to, udělejte rovničku...Za Sokrata se to lámalo mezi západním atomismem a východním holismem (takové "zvláštní" 6. století p.n.l., filozofy zvané "nevysvětlitelná osa dějin", kdy z bezejmenných davů vystoupil tu Budha v Indii, tu Konfucius a Lao´ce v Číně a tu Sokrates, posléze Platon, Aristoteles, Pythagoras, v Řecku. Ale víme, jak dopadl Sokrates....) A od té doby měříme a vážíme a podle toho uznáváme "hodnoty". Morálka je víc, než všechny technologie, jak to, že každý je s ní (sám se sebou) ve finále konfrontován?

280173

7.12.2012 3:08

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

levita 94.?.?.?

Reakce na 280173

ách jo, oprava: " .... vždy je něco nad tím, co se NEDÁ změřit, zvážit..."

280174

7.12.2012 18:08

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280173

Zdravím levitov (alebo levitky)...

[velký smích]

Najvyššimi viditeľnými levitmi z kolena Lévy je dnes klan Rothschildov. Ale asi ide o nedorozumenie, ako s mojimi vyjadreniami, tak aj s vašim nickom...

Doporučujem 10x čítať (porozmýšľať) a potom raz písať.

S vašou poslednou vetou absolútne súhlasím.

280211

7.12.2012 21:55

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

levita 94.?.?.?

Reakce na 280211

Zdravím Kysučana, no, to jsem zjistila až dodatečně,jaký je to paradox, když Levita ladí s tím klanem... Ale ono Levita je původně od levitovat: být na zemi, ale taky být tak trochu nad zemí. A asi nedorozumění oboustranné, souhlasím (četla jsem vás znova).

280223

5.12.2012 21:12

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 280003

Zkuste tady..
Mějte se..
http://leva-net.webnode.cz/chronologie/ [cool]

280060

4.12.2012 11:21

Boží vůle?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Pokud je vše od Boha, pak je marné se tím vůbec zabývat. Lze to jen akceptovat. Součástí experimentu s oživenou hmotou je přece vše živé, tady i člověk uplácaný z "prachu Země" a vybavený jistou mírou inteligence se svobodnou vůlí, což jak se ukázalo hnedle poté co jich bylo více než jeden, nebyl nejlepší, ba dá se vidět dokonce možná ten nejhorší, z možných nápadů na její řešení. Když nepomohla k nápravě úchylek ani potopa (a kdo ví kolikátá), tak se holt musí použít jiný nápravný prostředek. Boha lidi fyzikálně nevnímají, zato na některé fyzikální projevy reagují a až na nemnohé z nich, se snaží "nespálit o stejná kamna". No a tak se jim dostane příležitost se spálit o kamna která ještě neznají.... Při experimentování je i neúspěch úspěchem v tom, že "tudy cesta nevede". A dá se tak očekávat modifikace jeho pokračování. Člověk se může chovat proti vůli svého Stvůrce jen do chvíle, než ON zjistí odchylku od svého záměru. Pak ji zajisté co nejdříve odstraní, aby se mu nezhroutil celý pečlivě vybudovaný hmotný vesmír virem "svobodné vůle", jdoucí i proti přírodním zákonitostem... [vyplazený jazyk]

P.S. On ten "Ortův oblak" tam kde je, ten tam nebude jen tak zbůhdarma. Nejspíš to je silové pole oddělující prostor Vesmíru od Sluneční soustavy, aby se ta "svobodná vůle" v ní stvořená nedostala mimo ni. To by bylo pro Vesmír zlé. Moc zlé. Ještě horší než černá díra do tmy. Zákonitosti vesmírného chaosu by propadly nahodilosti!!! [mrknutí jedním okem]

279968

4.12.2012 11:36

není mít z čeho strach

Evropan 835 (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

přístroje působící na mozek lze všechny indikovat pomocí příslušných přístrojů, jedinou výjimkou jsou moderní přístroje na podprahovou sugesci s mnohonásobným opakováním, u těch je detekce téměř nemožná a lze je indikovat jen porovnáním originálu "obálky" s již zmixovaným výstupem, ale i tento způsob detekce lze určitými postupy prakticky znemožnit......Klasická manipulace je mnohem jednodušší a podle peněz vložených do reklamy atd. velice dobře funguje a parazitům přináší finanční zisky a moc

279969

4.12.2012 11:50

jakpak je zmanipulovaná

fohat 194.?.?.?

princezna Kaoru Nakamaru a její neochvějná prognoza o zahájení temnoty 22.12.12? Prohrabal jsem youtube a vyštáral pouze jednu reprizu,kde to pouze opakuje....prostě žádná pěstírna NEW AGE za vstup za pětset s DPH....takže to smrdí selským rozumem..Co na to Jan Tleskač? [překvapení] [překvapení]

279971

4.12.2012 14:15

Informační vrstvy a nová fyzika

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Pan Babáček patří k těm, kdo pro nás dělají spoustu práce.
Je dobré vnímat struktury existence v parametrech "vrstev samořiditelnosti" a "míry živosti". Za fungujícího stále platného tvrzení, že náhoda neexistuje - je pak nutné rozdělit "hru mezi informacemi" a "pohybem, potřebným k jejich vzniku" do vrstev tak, abychom došli ke kořenům naší existence i celku, ve kterém informace vytváříme.
Přežívající paradigma mělo za tento celek sluneční soustavu, nová fyzika pracuje se starší a mnohem vyspělejší strukturou celku Mléčné dráhy. Odtud naše sluneční soustava dostává své místo v dějinách galaxie - jsme "letorostem" na jednom rameni a přichází doba, kdy přijímáme data o celém "stromu" (účelu Mléčné dráhy).

Proto musíme nejdříve poznat a pochopit proč vznikají technologie řídící naše myšlení - a hlavně jakým "jazykem" funguje naše tělo. směrová síla gravitace je největší, ale i původní silou, která vedla ke vzniku člověka. Bohužel je asi zatím málo lidí, kteří tuší, že celá tato galaxie byla vytvořena pro vznik rozhodovací struktury (inteligence na bázi uhlíku), pro kterou jsme i my jejími nosiči. Která je ale úzce navázaná na "poziční" schopnost řazení a ukládání informací v prostoru, pro kterou se vývojem definoval prvek křemík.

Hry našich mocných se pohybují v oblasti, kterou už dávno před námi zneužili mocní v Atlantské civilizaci. Pan Keshe a jeho nadace objevili některé vlastnosti magnetické síly, která do nás vstupuje jak zvukem tak i bez něj - skrze magnetický obal těla = auru. Navázáním odpovídající vibrace lze řídit tok informací do sluchovýchm zrakových a dalších orgánů - včetně možnosti spálit celé tělo (efekt samovznícení - patrně testy těchto zbraní).

Vedle magnetizmu (směrové síly) ale používáme ji její druhou formu - elektřinu (dopadem magnetismu do mitochondrií v buňce). A elektřina, její frekvenční škála - je zodpovědná za "stav informací v okamžiku času" - tedy za to, jestli daný celek vnímáme jako fyzický předmět nebo jen "obraz povrchu" - anebo jako "vzduch" (kdy existuje pouze v nějaké formě paměti, coby "informační mřížka"[mrknutí jedním okem]. Odtud se odvíjí vědecká tvrzení o stavu a počtu dalších "dimenzí/vrstev existence".

Keshe a jeho tým má na starosti využití gravitace ke "stěhování hmotných i nehmotných informací" - a my, lidi česky myslící, máme na triku vysvětlovat jak a proč se svět ubíral vývojem přesně tak, jak to sledujeme. Tajemství hebrejštiny jako první objevil Hus, Komenský pak "varující nabodenička" vytvaroval - a na mě spadla úloha pochopit a dodělat to, co oni v naší sluneční soustavě začali. Pochopit komplexní úlohu základních sil slovníkem dnešní vědy i slovníkem mnohem starších duchovních učení ve vztahu k historii nám známého vesmíru. Více o hierarchii vrstev živosti je na http://www.nejsmeovce.cz/img/still/symetrie.png

279974

4.12.2012 16:12

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 279974

Jak vidno, něco tak prostého jako je vytvořit zde funkční odkaz, to je pro guru poznání života pod jeho rozlišovací schopností. Není však na škodu se z těch pohledů do dálav občas i kouknout kam šlapu, abych nešlápl do něčeho sice užitečného, leč ne na botě. [mrknutí jedním okem]

279978

4.12.2012 21:25

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 279978

...omlouvám se, text je zde http://www.nejsmeovce.cz/books/view/9 schema samotné vám asi nic moc říct nemůže, chybka se vetřela, mrška....

280006

4.12.2012 19:25

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 279974

Zajímavé postřehy. Oč tedy kráčí? Co je naším smyslem/cílem? K čemu a komu posloužíme?

Neuvažujete o založení vidoeblogu? Třeba na youtube?

279991

4.12.2012 21:27

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 279991

..do mých mezer ve vzdělání patří i neschopnost si založit videoblog, přednášky nic neřeší, pokud k nim není polemika.

280007

4.12.2012 19:48

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 279974

Keshe a jeho nadace objevili některé vlastnosti magnetické síly, která do nás vstupuje jak zvukem tak i bez něj - skrze magnetický obal těla = auru. Navázáním odpovídající vibrace lze řídit tok informací do sluchovýchm zrakových a dalších orgánů - včetně možnosti spálit celé tělo (efekt samovznícení - patrně testy těchto zbraní).
Vedle magnetizmu (směrové síly) ale používáme ji její druhou formu - elektřinu (dopadem magnetismu do mitochondrií v buňce). A elektřina, její frekvenční škála


Tento citát je jedna velká MEGAptákovina, která jen dokládá, že Keshe je fyzikálne úplný diletant. Pokud by nebyl, tak nebude podsouvat století zavedeným pojmum jako "magnetismus" úplne jiný obsah. Žádný magnetismus sám o sobe neexistuje, a magnetická síla také ne. To je výmysl skupiny lidí, co porádne neznají základní fyziku. A že neznalých fyziky je více, než znalých je snad logické. Pojmy jsou v citátu po technické stránce spreházeny 5 pres 9, naloženy jenom pres sebe jako okurky, nenesou vecný obsah, sotva se dají technicky, nebo fyzikálne komentovat, výsledkem by musel být úplne jiný citát.

279995

4.12.2012 21:38

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 279995

...a mudrc "ppppp" zas neví, kde si magnet nabral svou schopnost přitahovat železo..., asi holt vyfasoval tu sílu od boha blbkiče..

..ach jo, tihle kostlivci, co stále věří, že "země je placatá" - (byť ve zbožštění matematiky, aplikované na fyzické projevy sil v prostoru) - ti ale nakonec zajišťují, aby se svět z nového pojetí fyziky nezbláznil. Takže vlastně "pépéčko" zaslouží poděkování.
Za blbce nakonec byli vždycky ti, co hájili to, co je vyčerpané opakováním(= točící se v kruhu, viz ekonomika, výkvět mate/matiky)

280008

4.12.2012 22:29

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

pavt 78.?.?.?

Reakce na 280008

Pane janko, nevím, co ví či neví pan "ppppp", ale evidentně toho ví mnohem více, než vy. Nezlobte se, ale jeho tvrzení na vás sedí - plácáte termíny sem a tam, aniž byste znal jejich význam. Magnetismus skutečně sám o sobě neexistuje, protože už od dob J.C.Maxwella se jedná o ELEKTROmagnetismus - elektřina a magnetismus jsou zkrátka dvě spojité nádoby.
Kde nabral magnet sílu přitahovat "železo"? Nejsem ten pravý kdo by to měl vysvětlovat, jelikož kvantovou teorii opravdu neovládám, ale co vím, tak to souvisí s oběžnými drahami elektronů (tedy ELEKTRICKY nabitých částic), jejichž magnetické momenty se u normálních látek vzájemně vyruší, ale u těch magnetických jsou sladěny do jednoho směru a proto látka působí na okolí magnetickou silou. Ve skutečnosti je to mnohem složitější (protože i jádra atomů působí magneticky...), ale takto to aspoň se 4 semestry fyziky chápu já...
Jo a zcela mimochodem - Jan Hus nemohl objevit tajemství hebrejštiny, protože hebrejsky neuměl...
Opravdu na vás platí Komenského a Leninovo - učit se, učit se, učit se.

280010

4.12.2012 23:13

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280010

Pavte, začnu tím Husem. příklad: Ten šestiletý kluk, co odříká třetí mocniny zpaměti - ten taky neumí počítat - zkuste si odpovědět, jak to, že je umí.
Většina lidí se bude učit jinou fyziku, jiným modelem atomu počínaje.
Vám taky nic neřekne "pulzní model atomu" - zrovna jako lidem před 100 lety slovo "mobil" také žádnou asociaci nemohlo nabídnout.
opakujete poučky jako cvičené zvířátko, neptáte se "proč a jak"...

..zkrátka vyčkejte času anebo věnujte čas přemýšlení.

Třeba odpovědi, kde nebo jak anebo jestli vůbec "se" naučily elektrony běhat okolo jádra, když samo jádro je "hustší nic" a elektrony "řidší nic" - na to už věda přišla. A to ostatní ji naučí Keshe anebo při nejhorším i já.

280012

5.12.2012 8:51

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

pavt 78.?.?.?

Reakce na 280012

Naopak, pane Janko, já se velmi ptám proč a jak - právě proto mne "na stará kolena" začala zajímat fyzika, pochopitelně pouze amatérsky. Stejně tak mne amatérsky zajímá už léta historie a proto vím, že Hus nic o hebrejštině nepsal (vůbec jej nezajímala, měl jiné problémy). Takže by mne zajímalo, odkud máte své informace ohledně jeho zájmu o hebrejštinu...

Pulzní model atomu neznám, pokud neodpovídá současné kvantové teorii (o čemž pochybuji), tak je bezpochyby nesprávný, protože díky kvantové teorii například píšete tyto své řádky - moderní elektronika by bez ní byla ztracená...

Elektrony a běhání kolem jádra - vidím, že Heisenbergův princip neurčitosti, vlnové funkce a podobné "pitomosti" z kvantové teorie vám nic neříkají ani jako pojem. Nevím, kde jste přišel na to "nic", o stavbě atomu a elementárních částicích toho díky Standardnímu modelu víme celkem dost (i když stále ne vše, nelze vyloučit překvapení).

280030

5.12.2012 11:20

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 280030

Jemu možno nie, mne áno.
Problém s kvantovou teóriou je, že je to teória, ktorá predpovedá určité veci, ktoré v urýchľovačoch sa skôr nepotvrdia ako áno.

Napr. pred nedávnom pri pátraní po Higgsovom bozóne "vedci boli šokovaný" keď zistili asi po 5 miliónoch kolízií to, že teória supersymetrie neplatí, hoci Higgsov bozón-"božská častica" ktorá dáva všetkému hmotnosť to mala potvrdiť. Nič to, teraz do svojich teórií zaviedli tzv. Higgsovo pole ktoré sa dá detekovať len pri supersilných kolíziách, celé to zaváňa éterom (logické je, že to nechcú nazvať éterom, lebo je to "nevedecké" ).

Druhý príklad, bola správa o nad-svetelných neutrínach, čo nakoniec bola údajná chyba pri sinkronizácií 2 atómových hodín. Logická otázka je prečo sa používajú 2 atómové hodiny, keď vieme že to komplikuje všetko?

Takže veci nemusia byť tak, ako moderná veda tvrdí, ktorá sa vďaka autoritatívnemu systému sa pretransformovala na nejaké divné náboženstvo, kde má vyššie postavený akademik automaticky pravdu (ako by ste nazvali vec ktorá uznáva výsledky experimentu s výpovednou hodnotou menej než 30%-test Einsteinovej teórie relativity atómovými hodinami-konkrétne boli urobené vážne procedurálne chyby).

280040

6.12.2012 19:44

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

mkadlec 37.?.?.?

Reakce na 280040

Podle meho nazoru je Higgsuv boson stejne jako Higgsovo pole jen dalsi myslenkovou konstrukci, ktera ma zachranit standardni model.

280153

5.12.2012 21:26

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280030

pane Pavte, asi se nedomluvíme.
Hus je na tom s hebrejštinou asi tak jako my s novým druhem dinosaura. Hus svými nabodeničky vnímal cosi podivného v některých slovech latiny. Tyhle věci se špatně popisují - něco jako umělcova "můza". Hus, Komenský a my další zkoumáme jazyk zcela jinak než věda. Asociační řady od slyšeného slova vedou k předchozí podobné či opačné informaci či řadám, mozkem je rovnáme do smysluplných celků svého světonázoru. To, že jde v součtu asociačních řad o hebrejštinu, to Hus patrně nevěděl, podobně jako my toho nového dinosaura pojmenujeme až když zjistíme, komu je podobný.

Vaše smůla je v tom, že neumíte zahodit skoro všechny naučené vědomosti a nezkusíte si vystačit s takzvanou "selskou" logikou = takovou, která není závislá na teorii (= projektu možného), ale vychází jen a jen z toho, co už funguje. Co je tak silné, že muselo být i na počátku všeho?
Zkrátka jsem proces "vznikání" dotáhl do formy, kterou bude muset spolknout celý svět, zatím postavený na prioritách triumvirátu hebrejština = latina + matematika. Tyhle tři jazyky vedly tehdejší badatele do tak hluboké minulosti, odkud bylo možné z nich postavit projekt pro dvě civilizace - Atlantskou, o které nějaké ty zprávy máme - a tu naší, kterou ale skoro všichni vnímají pouze z pohledu vědeckého - tedy nějakých pár set let vyvíjeného systému poznávání.
Od "placaté země" se ten příběh vědy odvíjel, mocipáni předkřesťanské éry byli stejné líní a vyčůraní jako ti dnešní - když lidem tenhle nesmysl vnutili. Do latiny přepsali jen to, co se jim hodilo, ostatní spálili. A teprve "nedávno" se zjistilo, že slovanské jazyky vycházejí ze sanskrtu a ten z Atlantské kultury.

Je zkrátka připravený jiný příběh o našem vzniku, o tom, jak fungují síly v prostoru a jak se "z nicu" vyvinul člověk.
Kvantovku a další teorie ať živí ty, kdo jim uvěřili, mě stačí to, co funguje, co nelze zpochybnit, protože ke zdůvodnění mých tvrzení každému vystačí najít příslušnou řadu realizovaných podobností v historii.

Jde o kulturní šok pro příští roky, který souvisí s Mayskou civilizací a jejich počítáním cyklů vývoje. Věda bohužel pomíjí fakta, která se jí nehodí do jejího příběhu.
Vy jste na tom asi podobně. Jakmile si uvědomíte, že na počátku všeho nutně musel být obsah pojmu "NIC", pak se třeba doberete i toho, co nutně muselo vzniknout následně, aby se z "nicu" mohlo stát "NĚCO".
...inu, každý máme šanci zůstat kde jsme - i šanci uvěřit, že existuje i jiná kvality fyziky, ke které je nutné dozrát. Zrání v přírodě naštěstí funguje.

280063

4.12.2012 23:17

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 280010

Sorry, ale kdybyste v prváku na gymplu plácnul něco o oběžných drahách elektronů, tak byste letěl s koulí jako baron Prášil.

280014

5.12.2012 8:21

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 280014

Nedelejte si posmešky. Není až tak duležite, zda se to nazve obežná dráha, nebo orbital, když stejne dodnes nikdo porádne neví, jestli je elektron kulička, nebo obláček, a jestli vubec obíhá, nebo se jen tak nafukuje, nebo jen poskytuje pri merení takový projev. O elektronu se ví tak málo, že nejaké koule na gymplu to vubec nereší, spíše pri podobném pokusu jde o hru na mladšího a staršího, nebo i vetšího psa.
S magnetismem je to podobné. Ani kvantová teorie nemusí sedet s realitou, jde vždy o nejaký popis, který pro nekoho poskytuje nejaké použitelné výsledky. No a samotný magnetismus opravdu neexistuje, jde jenom o meritelný, zjistitelný projev pohybu elektrického náboje. Kde neexistuje pohyb náboje, nebo struktury náboju, tak není nikdy ani magnetismus. Reči o "pritahování železa" jenom dokládají neschopnost diskutovat na jiné úrovni, než s kríglem píva pri videu. Kdo se podívá na puvodní Ampéruv zákon o síle mezi 2 proudovodiči, a pripustí atomární proudy, tak mu na určité úrovni dojde podstata magnetismu.
Nevím kolik vám je let, ale podle vaší sebejistoty bych tipoval dost málo, než aby šlo neco hodnotit koulí na gymplu. Kolikrát byla situace, že učitel dal kouli za to, o čem sám nevedel, a za 50 let tomu bylo naopak. Treba vodič v magnetickém poli je i dnes ve fyzice podáván dost zcestne, chvíli pak trvá, než to dojde na porádek, pro vetšinu lidí to ale takhle stačí.

280026

5.12.2012 21:38

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 280026

Posmešky?Kde je čtete? Když se toho o elektronu tak málo ví, tak by se slušelo na rovinu říct, že se toho ví i o podstatě magnetismu. Nikdo tu nevykazuje nejakou sebejistotu, to samé by se dalo napsat o vás.

280067

6.12.2012 10:47

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280067

Za (zbytečný) posmešek jsem považoval formu vyjádrení, že jste tady nabídnul 5 za to, že nekdo nepoužil pojem orbital místo obežné dráhy. O magnetismu viz o nekolik príspevku níže.

280110

5.12.2012 8:40

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

pavt 78.?.?.?

Reakce na 280014

Já samozřejmě vím, že odborně se nazývají orbitaly (1s, 2s, 2p atd.), nicméně pro pochopení jsem tento termín nepoužil. To bychom mohli zajít až k Pauliho principu a vlnové funkci elektronu, což je zcela mimo znalosti většiny diskutujících (i mimo mé...[smích] Kromě toho, tato látka se na gymplu decentně probírá ve čtvrťáku, nikoliv v prváku, kdy je newtonowská fyzika...

280028

6.12.2012 9:54

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

pje 195.?.?.?

Reakce na 280028

A je tomu tak dobře (tedy Newton v prváku). On nám Issac docela netypicky pro svůj rod pomáhá existovat doslova každý den na rozdíl od kvantové teorie a její prozatím poněkud neuchopitelné praktické aplikaci v počítačích (pořád lepší než M-teorie šílených unitaristů)... Mimochodem, současný stav elektromiky a komunikací si se svou binární oscilací vystačí s konvenční (nekvantovou) fyzikou...

280105

6.12.2012 9:45

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

pje 195.?.?.?

Reakce na 280010

Pavte, z čeho usuzujete na to, že Maxwell (a kdokoli po něm z fyziků) dal absolutní rovnítko mezi magnetismus a elektromagnetismus? Zkuste mi prosím vysvětlit, kde získal magnetit (nebo neodym) své magnetické vlastnosti! Velice děkuji předem [smích]

280103

6.12.2012 10:55

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280103

Vaše otázka je zatím špatne položená, príliš neurčitá, není vubec jasné, na co se ptáte, a kam tím míríte. Rozsah príspevku je omezený a disutující sotva zde chtejí psát kapitoly knih, ze kterých si vy pak vyberete.
Jednou jsem to zde již napsal. to rovnítko plyne z toho, že zatím samostatný magnetismus nikdy nebyl pozorovaný, bez toho, že by jeho zdrojem byl pohyb náboju, nebo soustavy/struktury náboju.

To, co vy nazýváte "magnetickými vlastnostmi" není nic jiného, než tok buď vodivostných(volných), nebo spražených elektronu. Pro supravodiče mají název Cooperovy páry, pro materiály trvalých magnetu pri pokojové teplote nevím o tom, že by byla dosažena konvence, zatím nejsou dorešeny mechanismy.

Je to neco podobné, jako kdybych historicky nazýval plazmu/plamen flogistonem.

280112

8.12.2012 12:16

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 280112

Neexistují špatně položené otázky, otázka byla zcela konkrétní. Stačí jednoduše napsat, že to nevíte.

280251

8.12.2012 18:28

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280251

Za reálnou, ale neurčitou otázku jsem považoval vaši 2. vetu s výkričníkem("kde získal magnetit své magnetické vlastnosti).

Ta první s otazníkem je z pohledu dnešní fyziky nekonzistentní, nelogická.

Neznám opakuju žádnou obecne uznanou učebnici, nebo práci ze současné doby, kde by se magnetismus považoval za samostatnou vec, kde by jeho zdrojem nebyl pohyb náboju.

Tím, že mne motivujete odpovídat na vaše málo vecné poznámky me obíráte o počet príspevku. Zkuste se chovat k náprotivku lépe.

280275

12.12.2012 0:10

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

od 90.?.?.?

Reakce na 280010

Magnetismus skutečně sám o sobě neexistuje, pr...
že magnetismus nemůže existovat sám o sobě víte jen protože to nikdo nedokázal.Ale že někdo něco nedokázal přece neznamená že to nemůže existovat.A tak je to ve vědě se vším, zažila se dogmata a s určitými věcmi nikdo nepočítá natož aby do jejich výzkumů investoval miliardy.

280410

4.12.2012 16:36

zombie

te 84.?.?.?

US armáda se prý cvičí na boj se zombiemi http://m.csmonitor.com/USA/Military/2012/1031/No-p...
Jak by se ale mohly hromadně vyskytnout v Americe zombie?
Možná to mysleli tak, že v případě hluboké krize začnou lidé z hladu zabíjet a jíst jiné lidí (už se to párkrát vyskytlo mezi bezdomovci).
Ale objevení se zombie v důsledku psychozbraně by byla také možnost. Byla by to snadná cesta, jak US vojáky přimět, že mají střílet do "svých" lidí; udělat z nich zombie.
No snad to nedojde tak daleko, nebo alespoň ne ve velkém měřítku.

279979

4.12.2012 18:04

Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!

Guzzepe Carta 77.?.?.?

No přirozeně, že se tyto zbraně používají už dávno a používat se budou. Je jasné, že neoficiálně. Jsou to zbraně proti lidstvu. Zbraně, které mají sloužit k podmanění celého lidstva – jeho totálnímu univerzálnímu zotročení světovou židovskou fanatickou šílenou elitou!!!

K této tématice VŠEM doporučuji šokující studii A. F. Pavlova; Židovská nevyhlášená válka lidstvu.

Můžete si jí stahovat z katolické internetové stránky:
Spiknuti proti Církvi a lidstvu.

279983

4.12.2012 18:51

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!

Mám strach 216.?.?.?

Reakce na 279983

Vážený pane, děkuji vám za zajímavý námět ke čtení. Musím uznat, že už samotný název stránek mě vyděsil k smrti. A což teprve ten obsah. To museli psát lidi, co kvůli tomu riskovali své životy, protože takhle šťourat do něčeho tak zvráceného a obrovského, to se nemusí vyplatit. Našťestí o těchto stránkách zatím zlý Žid Znachar neví, jinak jsem si jistý, že by autory umlčel raz dva, vzhledem k tomu, že ovládá celý svět a to dokonce i mozky jednotlivých lidí.

Opět, na oddělení s tím sklízím nemalé úspěchy. Kolega z pokoje Napoleon dokonce vyndal údivem svou ruku zpod kabátu. Jen náš pan doktor znepokojeně kroutil hlavou, že prý se můj stav nadále zhoršuje a doporučil mi, abych na tyto, dle něj zcela pošahané stránky, přestal chodit. Já mu to odkýval, ale po nocích louskám informace, kterých je tam požehnaně.

Samozřejmě, že bez svých prášků bych to asi nepřežil, pokaždé se mi tak rozbuší srdce, že se kolega Napoleon jde podívat, zda někdo neklepe.

Pište dál. Myslím, že by tyto nesmírně zajímavé a poučné věci rozhodně neměly zapadnout. Přeci jen, jde o lidstvo!

279988

5.12.2012 7:00

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 279988

Skutečně bude lepší, když poslechnete svého lékaře a přestanete. Je to přece odborník. Jde mu zcela jistě o vaše zdraví.

280023

5.12.2012 9:58

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!

Bekota 217.?.?.?

Reakce na 279988

Nenechte se prosím Vás odradit. Lékaři jsou samozřejmě také součástí spiknutí a ty prášky, co vám dávají, transportují tajné látky do Vašeho mozku, kde jsou aktivovány zářiči umístěnými na Aljašce. Ovládají je tam bioroboti, kteří jsou od člověka nerozeznatelní a ti jsou programováni nám hierachicky nadřazenou zmutovanou cizí vyvolenou entitou, kterou sem vyslali Drakoni z mléčné dráhy v době atlantské. Spiknutí proti Církvi (a lidstvu) je tak obrovské, že se tomu zdráhají ještě někteří (úplně zmanipulovaní) lidé uvěřit, neboť nejsou schopni ho spatřit v celém rozsahu a navíc Jim se podařilo ty nešťastníky přesvědčit, že Oni vlastně neexistují.
Že se Vám zdá, že je Vám po prášcích lépe, to je samozřejmě podvod, je v tom i droga, která vás utlumí, a po které postupně degenerujete. Dávejte to pod jazyk, a pak to tajně vyplivněte do záchodu. Dělám to tak. Je mi teda daleko hůř, ale takhle na mě nemůžou.

280035

5.12.2012 21:15

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279988

To ale není vůbec špatný nápad řešit spiknutí proti hňupstvu pilulkou. Zvědavci do řady, hačat a papat! [smích]

280061

4.12.2012 19:18

Renezance všeobecného " čarování " ve dvacátém prvním století:

BB 89.?.?.?

Je to zřejmě zdánlivě na první pohled idiotská otázka, ale znáte třeba nějakou nejen světovou celebritu, která se dnes nezabývá praktickým "čarováním"? Proč psychotronické zbraně, když můžeme velmi snadno používat osvědčené techniky starověku a středověku? Zkuste se podívat na pár fotek, a všiměte si třeba židovských rudých řemínků proti uřknutí, nošených na zápěstí. Dá se uřknout, třeba na dálku? Dá se třeba provádět "tajné" obřady za prosazení nového "uměleckého "díla, finančního či společenského postavení, či likvidovat konkurenci? Jak se Vám líbí třeba Lucka Bílá? Domníváte se, že sdělení panu Kalouskovi, že se někdo každý den modlí, aby dostal rakovinu, je neškodné? Všimli jste si, jak rychle zkapal soudruh Havel po návštěvě dalajlámy? Viděli jste, jak čarují / a někdy i vysoce postavení/ cikáni a cikánky ? Co takhle něco o návštěvách různých vládních představitelů, bankéřů a podnikatelů u různých "věštkyň a věštců", kdy třeba náhodný rozmar cikánky či "rozpoznaný" tvar kouře kadidla či kávová ssedliny poškodí či zlikviduje bankovní komplex? Mikrovlny, HAARP, ..... to je jen většinou pracná ale neúspěšná snaha dnešních vzdělaných hlupáků, přiblížit se třeba středověku.

Znáte toho, kdo se Vám právě dívá přes rameno.....?

279990

5.12.2012 22:11

RE: Renezance všeobecného

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 279990

Vystihnul jste to poměrně přesně, dokonce se uděluje Nobelova cena za ekonomii. Tolik vědců ji dostává a nikdo z nich není schopen přiznat, že se svými teoriemi jsou v hajzlu, protože jsou vědomě či nevědomě součástí celosvětově zorganizovaného spiknutí několika bankéřských rodin.
Lidé dnes nevěří šamanům a přitom svoje úspory svěřují individuím, kteří sázejí na burze podle předpovědi vyčtené ze šálku s kávovou usedlinou. To je vědecký pokrok jako hrom. Hlavně, že se hledá higgsův boson a pátrá po původu temné hmoty.[pláč]

280076

6.12.2012 10:58

RE: Renezance všeobecného čarování

BB 89.?.?.?

Reakce na 280076

Nesouhlasil bych s tím, že většina lidí dnes nevěří šamanům. Ppravý opak je pravdou, protože moderní věda nedovede již věřícím předvést v podstatě žádné opravdové zázraky. Typickým příkladem je tragikomická groteska v Cernu. Když přijde nevěřící hlupák třeba do kaple Betlemské v Praze, cítí jistou nepříjemnou tíhu prostředí, protože postrádá estetický cit, zatímco vzdělaný nevěřící hlupák si všimne kovových mincí na dně studny, a protože mu "vzdělání" poskytlo pro něj podstatnou informaci, že euromince jsou magnetické, zítra ráno již tam bude čekat před vchodem půl hodiny před otevřením, a v kapse bude mít neodymový magnet na 50 m dlouhéím silonovém rybářském lanku...

280113

12.12.2012 0:27

RE: Renezance všeobecného

p. 60.?.?.?

Reakce na 280076

...komunistickej system prinesl mnoho nesmyslu absurdnich situaci ,nefungujici vlady a urady a instituce a chaosu ,a za ucelem zachovani miru zbrojili a zbrojili..., coz se dnes rozsirilo po celem svet....Historie vskutku skoncila/misto ni mame hysterii/ nebo byla zakazana , napr.feministkam a zidum nesedi ...dale budoucnost je skoncena mimo okradani , zbrojeni za ucelem uchvaceni moci a zotroceni lidi pomoci vedy....technicke exaktni vedy a discipliny vzdy chybovaly svoji omezenosti , protoze vysledku dosahneme jen prolinanim vice smeru , disciplin a oboru...

280411

4.12.2012 19:39

strašáky patrí do máku

ppppp 178.?.?.?

Článek považuju za dokonalou sumarizaci informací z oblasti "teorie pochybností". Pan Babáček zde opakuje informace po jiných, kterí také opakují. Takže zde máme "papouškovací" strukturu, která se snaží dosáhnout svého vlivu na ostatní.

S panem Babáčkem (zdravím Vás) jsem si vymenil nekolik mailu, poskytl mi nekteré reference, které jsem neznal, a protože jsem profesne radioelektronik, tak jsem se k nim vyjádril. Technicky mi pan Babáček neoponoval, zrejme má vzdelání v jiné oblasti.
Co už ale vnímám jako problém, tak je zde dost lidí, kterí technicky oponovat neumí, ale berou své dojmy jako fakty, tím pomáhají šírit dezinformace. Mezi ty základní patrí míchání nemíchatelných pojmu dohromady a varení guláše, který není konzistentní, je nefunkční.

Jde o pojmy, které nelze jeden z nich vytrhnout a pozadit mezi jiné, nejčasteji svatou trojici výkon/frekvence/lokalizace(smerovost). Pokud zadám dve veličiny z trojice, tak s tím souvisí ta tretí, a nejde ji použít pro jiný prípad, jako to delají rádi konspirátori, když matou lidi s číslama.
Modulace do toho nepatrí, modulační frekvence nemá žádné z vlastností nosné frekvence, modulační frekvence je z pohledu šírení vlny pouze fikce, modulace nijak šírení a účinek samotné vlny neovlivňuje.

Další prípad svaté trojice je magnetické pole/výkon vlny/frekvence vlny. Až v tom prípade, když mám pohromade všechny 3 tyto údaje mohu zkoumat její škodlivost. Ne vzít si z jednoho pokusu 2 tyhle veličiny, z jiného 3. veličinu, a dedukovat pro ohurované, nebo jinak psychicky vyhecované čtenáre záver.

Další problémový aspekt je víra a náboženství nekterých čtenáru, kterí do svých komentáru projektují svoje Já. Tito lidi nejsou schopni akceptovat argumenty.

Vezmeme už jenom nadpis petice "http://www.petice24.com/petice_za_zakaz_dalkoveho_ovladani_innosti_lidskeho_mozku."

Temhle lidem bych doporučil nejprve výkladový slovník, kde je komentovaný pojem "ovládání". Doporučil bych, aby ho nezameňovali už v petici za pojem "ovlivňování", nebo narušování". Tihle lidé proste neumí česky. Smysl tech slov je totiž zásadne odlišný, proto celou petici lze vnímat pouze jako podsunutí. "Ovládání" mozku, tedy cílevedomá činnost na dálku, nebyla dosud prokázána žádnými experimenty, nejsou známy ani žádné zdroje elektromagnetických vln, které by toto provedli. Ohrívat mozek na dálku dovede i mikrovlnka bez dvírek, takže není nutné z porouchané mikrovlnky, nebo radioelektronického dela, haarpu a podobných nesmyslu delat významnejšího strašáka, než vetší, nebo menší mikrovlnka. Je to "zvíre" jako každé jiné, nemá nadprirozené schopnosti.

279993

4.12.2012 21:06

RE: strašáky patrí do máku

Mojmír Babáček mbabacek (zavináč) iol (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 279993

Dobrý den, na Vašich reakcich mě nejvíc zaujala Vase neochota respektovat jakékoli vědecké pokusy, které vyvrací Váš názor.

280004

4.12.2012 22:12

RE: strašáky patrí do máku

pavt 78.?.?.?

Reakce na 280004

Souhlasím s panem ppppp, který jediný z celé diskuse evidentně ví něco o fyzikálních termínech - jsem sice původně "pouze" strojař, ale to, co o fyzice vím, mi bohatě stačí k tomu, abych pochopil nesmyslnost některých tvrzení - i když se přiznám, že jsem pozorněji četl pouze po větu "Při pokusech bylo zřejmě použito ultrazvuku přenášeného mikrovlnami." Opravdu by mne zajímalo, jak by si autor představoval ten "mix" dvou různých fyzikálních principů. Jakožto člověk vlastnící certifikát na provádění ultrazvukové defektoskopie o tomto něco vím, vím, jak je nutné pro dokonalý přenos signálu použít speciální vodivou pastu (lubrikant), není to zkrátka nic až zas tak triviálního, jako přiložení telefonu k uchu a "naslouchání" ultrazvukových pokynů. Jak budete ultrazvukem dávat nějaké příkazy? To není žádná tajuplná věda, dnes se ultrazvuk v lékařství (i průmyslu) běžně používá. A mimochodem, i při ultrazvukovém vyšetření například plodu používá dotyčný medik onu vodivou pastu odborně zvanou "couplant".
Pokud na článek použijeme klasickou Ockhamovu břitvu, tak je opravdu pozoruhodné, že ani 40 a více let po objevení takových principů (přenos myšlenek pomocí mikrovln) se nic podobného neobjevilo v reálném životě. Zdůrazňuji, že KAŽDÁ vojenská technologie tak dříve nebo později skončí - a něco takového prostě nejde utajit (pokud to ovšem funguje, o čemž velmi pochybuji...)

280009

4.12.2012 23:42

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280009

Pavte, připadáte mi jako ten pračlověk, který ještě netušil, že se z kusu dřeva na topení dá také vyrobit lžíce, ale věděl, že hůl ze dřeva se dá spálit.
Vy asi také netušíte, co obnáší magnetický obal člověka, k čemu tato "aura" slouží. Zkrátka je mnoho věcí, které ještě můžete poznat, když budete chtít a mít na to čas.

Že vrstvy atmosféry jsou prvním transformátorem pro přenos informací z "teploty prostoru = 3 Kelviny" do lidského mozku (čipu s mnoha funkcemi), a že druhým transformátorem je právě náš energetický=magnetický obal - to se zkrátka zatím ve škole neučí.
Ale asi víte, že lednička slouží k zastavení pohybu univerzálního nosiče informací = vody. Asi i proto máme z vody víc než 70 % těla. K "rozmrazování" informačních polí slouží pět skupenství vody. Proč jsme se učili jen o třech, když pojem skupenství se v tomto a dalších případech týká jevů, které umí sama příroda? Někdy zkrátka sčítáme podobnosti "forem ledu" chytře jen do doby, než se otevře JINÝ příběh o tom, co vlastně voda a zvuk pro vznik a existenci člověka znamenají.
Energie myšlení proudí z člověka cca dvojnásobkem rychlosti světla, vnímáme tyto informace jako "černou barvu"....a je třeba ty "černé" a "červí" díry v našich vědomostech začít zaplňovat.

A to se bohužel neobejde bez války slov, která v příštím roce patrně zesílí. Ale ono někdy mlčení může mít větší sílu než slova, to asi víte..
Zamlčení skutečné struktury naší existence znali a znají ti, kdo nedávno, před cca 2000 lety násilím "nabídli" světu latinu a desítkovou soustavu v příběhu o Babylonském "zmatení jazyků. Jen neřekli, že je původně oktávová, osmiprvková. A že zmatení lze provést dvojím způsobem - nastavením jiných JAZYKŮ za povinné.

...a vládě světa ve Vatikánu se nechce s touto silou zamlčovaných informací vyjít "na světlo bóží", to asi chápete.

280015

5.12.2012 0:38

RE: strašáky patrí do máku

Osel 89.?.?.?

Reakce na 280015

Janko, len aby som sa poucil: mohli by ste mi napisat, ako vyzera cislo 1992 v oktavovej sustave? Staci mi, ked napisete len hodnotu... nemusite vysvetlit podrobnosti.

280017

5.12.2012 8:41

RE: strašáky patrí do máku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 280017

Pane Osle,

Hodnota čísla 1992 v oktalové soustavě je 3710. Kdybyste nebyl osel, otevřel byste si kalkulačku v start/programy/příslušenství. Dále zadal hodnotu 1992 a klepl na "radiobutton" Oct...
Ale nevěšte hlavu, takových vás je tady víc a říkají si odborníci...

280029

5.12.2012 9:34

RE: strašáky patrí do máku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280029

Převést zadané číslo do číselné soustavy o jiném základu není nic těžkého, ani bez kalkulačky z Windows, pokud člověk malinko rozumí matematice a jen tak neplácá. Neměl jste ale odpovídat, ta otázka byla pro pana Janka. Taky jsem byl zvědavý na odpověď, kterou dá tento guru "nové fyziky", a Vy jste nás zvědavce o tuto možnost připravil...

Kromě toho, sám jste žádné znalosti nepředvedl, kromě elementární schopnosti klikat myší, tak pana Osla neurážejte.

280034

5.12.2012 11:20

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280034

...je to s váma těžký, dovedete aplikovat přesně jen to, co do vás škola nacpala, nepídíte se po "vznikání".
třeba ty osmičkové soustavy - znáte jen tu, pro kterou vás naučili název "dvojková" - ale v ní každý symbol musíte popsat v počtu osmi, jinak by vám to střídání nul a jedniček bylo na nic. Je tedy taky "osmičková", ale vyskládaná ze dvou prvků.
A kupodivu symboly "latinky" jsou také jen z "úseček" a "obloučků" - tedy symbolů směru a symbolů rotace.

A to, co vím já a vy ne, se týká účelu dvou symbolů, vložených za číslice 1 až 8. Že devítka je "zrcadlem" (otočením, rotací) šestky - a nula je mimo množství jiných významů také spojovacím článkem se symboly latinky - zvukové řeči. Tou nakonec beztak musíte matematické věty "přeložit" do jazyků, kterým lidé rozumí i bez "nalejvárny" pouček a pravidel matematického myšlení.

Taky jen předvádíte to, co do vás nacpali, netušíte nic o zcela jiných axiomech, ze kterých vyrůstá fyzický referenční systém pro chápání rozdílu mezi realitou a jejím popisem nějakými nástroji.
Svou bystrost si zkuste ověřit na www.nejsmeovce.cz, k pochopení jiné struktury budete muset ale zahodit dost pouček, kterým jste sice uvěřil, ale jejich důkazy se odbývají opět jen v nástroji, kterým byly vytvořeny. Bludný kruh = dokonalost matematiky je právě v tom, jak dokonale mate, ta mate/matika. Vy a mnozí další zkrátka neumíte sečíst dvě hrušky do "dvouhrušky" - protože jedním symbolem (dvojkou) ty jablka musíte rozemlít, znát jejich "program vznikání" a rozemletý materiál pak můžete složit do nekonfliktní = tedy "formy hrušky" o dvojnásobné velikosti. Když tohle předvedete v praxi, tak už budete vědět, že si zaměňujete realitu za její symbolovou náhražku. Nepleťte si teoretické pravdy s tím, co v přírodě doopravdy FUNGUJE.

...a tím "fyzickým referenčním systémem" je každý člověk, jeho vývoj v čase. Máte co dohánět.....

280041

5.12.2012 13:07

RE: strašáky patrí do máku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280041

Zřejmě se tedy skvěle doplňujeme ... Vy zase nejste schopen jediné rigorózní úvahy, vždycky mám chuť se smát, když čtu Vaše pseudovědecké rozpravy. Ale nejlepší je tak arogance, s jakou tvrdíte, že víte co kdo zná a co si myslí. V tom jste nepřekonatelný. Zkusil jste někdy vystudovat nějakou vysokou školu? A jak to dopadlo? Umím si to živě představit - na zkoušce z nějakého matematického nebo fyzikálního předmětu jste si tvrdošíjně mlel svoje, až zkoušející ztratil trpělivost... Zkuste se tedy vrátit do školních lavic a poopravit si svoje mínění o realitě i o sobě nějakými měřitelnými výsledky. Vaše přebujelé sebevědomí velkého guru tím poklesne, ale tím se netrapte, protože, jak říká Ježíš Kristus, pravda Vás osvobodí.

280045

5.12.2012 21:46

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280045

...smát se můžete, je to osvobozující ale jen tehdy, když se smějete v pravou chvíli.
Možná zjistíte, že matematika opravdu není to božstvo, které o světě vypovídá nejpravdivěji, zvlášť když ji nasazujete na fyzikální jevy.
Je to jako když si hudbu chcete zachytit do cedníku a poslouchat potom ty dírky...
Matematika je dobrá na modelování, ale na popisování vrstev živosti se opravdu nehodí.
A je mi jedno, kdy to pochopíte, jestli vůbec....
Také by mě zajímalo, jakou "vejšku" vystudoval Kopernik, Galileo, Newton a další - a jaké měli potíže s tím, co přinesli světu.

280071

5.12.2012 23:58

RE: strašáky patrí do máku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280071

Pane Janko, je to tu opět - Vaše představa o tom, co si Váš oponent myslí, to je to, s čím bojujete. Nemáte ani ponětí o tom, co si myslím o matematice, fyzice, chemii, ani o včerejším počasí, ale tváříte se jako velký, vševědoucí guru. Kdybyste připustil, že jsou elementární věci a poznatky, které prostě vědět nemůžete, žilo by se Vám snadněji, nebyl byste tak často v roli svérázného a nepochopeného Dona Quijota.

Když si vypůjčujte pojmy z přírodních věd a nakládáte s nimi mimo běžný kontext, způsobem, který prozrazuje, že jste tyto vědy nestudoval, ignorujete tím obrovskou práci lidí, kteří se těmito vědami zabývali po celé generace. A to právě proto, že jste nestudoval, takže o množství poznatků, myšlenek a zvažovaných směrů nemáte ani potuchy. Pasovat se v této situaci do role samozvaného znalce chce vskutku nemalou dávku odvahy. Můžete namítnout, že nejste zatížen minulostí a stereotypem minulého vývoje, takže Váš vhled je vskutku originální povahy.

Budiž. I to se může stát. Máte-li světu co říct a jste-li nový Koperník, Galileo nebo Newton, tak stejně i tak sám zodpovídáte za to, jestli se Vám podaří svoje poslání splnit. Když jste se rozhodl hovořit o věcech rigorózní povahy nerigorózním jazykem, nemůžete se divit, když Vám málo kdo rozumí (a je to spíš Vaše chyba). Malujte obrazy, skládejte hudbu nebo pište verše. Nebo se naučte ten rigorózní jazyk, a pak nám to vysvětlete. A nebo navažte úzkou spolupráci s někým, kdo ho umí a nemá s ním potíže.

280083

6.12.2012 10:48

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280083

Anonyme 193, nejen v poslední větě prvního odstavce se dopouštíte téhož, co připisujete mně, situace je tedy vzájemná.
Váš omyl vidím v tom, že chcete abych se já učil jazyk a formulace, kterými je svět popisován po cca 2000 let.
A nechápete, že symboly, ze kterých toto poznání vzešlo - mají ještě další strukturální vrstvu, která ale zahrnuje komplexní poznání od doby, kdy ještě čas ani prostor neexistoval, kdy báchorka o velkém třesku je něčím, co v příměru odpovídá větě, že se mimino ve třech vteřinách naučí mluvit a pracovat. (což PŘIBLIŽNĚ odpovídá "vzniku chemických prvků" po ráně toho vašeho boha, který ZPŮSOBIL tu "ránu". Takovou pitomost si totiž musíte nasadit do hlavy jen neustálým opakováním mnoha lidmi, z nichž autor názvu je ten, kterému jste uvěřil, nikoliv plejáda těch, kteří takový proces popsali...
..hledat chybu v protějšku znamená vždy "vidět své zrcadlo". Snažím se své texty každoročně revidovat, jsou živé jako je živý každý jazyk, každé slovo.
Trvat na rigorozní či jinak ohraničené struktuře - to vyhovuje těm, kdo na víc nemají. Češi byli a jsou těmi, kdo dovedou v poslední chvíli správně zareagovat - i proto jsou naši odborníci zváni tam, kde "něco hoří".
Sledujete-li politiku, tak se zamyslete, proč Netajahve musel mazat k Nečasovi a dalším. Zcela určitě tím hlavním důvodem nebylo poděkování za loyalitu při hlasování.
Ve světě, který stále řídí ti v pozadí kato/lidské?/ církve, v tomto světě se ví o kvalitě naší mateřštiny i lidí, kteří ji vytvářejí.
Moje "abeceda lidštiny" je obdobou/doplněním z druhé strany/ tabulky chemických prvků. Je nástrojem pro opravy asociačních řad, které vytváří naší logiku, poněkud deformovanou nadužíváním matematiky.
Je v podstatě na populaci, kdy "objeví" tento nástroj někdo další ve správnějším čase = v době, kdy bude potřebná. Ta doba tu sice už je, ale setrvačnost lidského myšlení nedovolí vstup jiného systému dřív než se původní dostane do odpovídající hladiny krize.
Takže to platí obráceně, vy se naučte číst slova "symetricky, od jeho středu", kde vpravo je "úkol" a vlevo "cesta k řešení" - samozřejmě k tomu musíte znát význam každého symbolu latinky, které jsou na mých stránkách.
..ale zrovna tak si můžete tleskat, že tisíce lidí, kteří vytvořili dnešní objem poznatků, mají určitě větší pravdu než jeden blázen. Historie vás možná poučí - možná ale poučí i mě. Nabízím jen kostru pro přeměnu myšlení, to ostatní musíme udělat společně. A nemusí to byt s mojí asistencí, pan Příroda i Jára Cimrman vědí, že těch "prvních" je vždy několik. Ale jen jeden má šanci přijít ve správné době ve správný čas.
...já si se svou penzí zatím vystačím, zkoumání zvuku v jazycích je pro mě vedle poslání i koníček...

280111

6.12.2012 20:19

RE: strašáky patrí do máku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280111

Pane Janko, dopouštíte se celé řady nepřesností, právě proto, že jste se řadou věcí nezabýval, nestudoval jste je, možná i proto, že Vás běžně předkládané odpovědi neuspokojily a tak jste si našel vlastní zkratkovitou odpověď, o které se domníváte, že jde o vrchol poznání. Samozřejmě já nejsem Vy a Vy nejste já, takže vzájemně nevíme, co ten druhý ví a v čem se mýlí, jenom tak usuzujeme na základě naší komunikace tímto velmi omezeným komunikačním kanálem.

Myslím, že se fatálně mýlíte ve svých úvahách o matematice, jelikož matematika dávno není nějaká věda o číslech nebo sbírkou návodů, jak něco spočítat (pokud kdy tím byla). Spíše je obecnou metodou vnášení struktury do nepoznaného a nepojmenovaného univerza (všeho existujícího, nebo i ne-existujícího), čímž umožňuje v tomto univerzu jistou orientaci. Samozřejmě je sama svojí strukturou omezena, matematici o tom vědí a také se tím zabývali - nejznámější (ale zdaleka ne jediné) práce v tomto směru publikoval Kurt Goedel. Takže kromě nějakých praktických aplikací, jak si například spočítat výplatu, trajektorii tělesa, průběh elektrického proudu, rozložení elektromagnetického pole nebo předpovídat chování elementárních částic, umožňuje naučit stroje se učit, rozlišovat obrazy, porozumět významu slov, hrát šachy, lidem umožňuje efektivněji programovat, má i společenské a sociologické aplikace a ve filozofické rovině sahá až někam k zenovým kóanům.

Zkušenost matematiky učí, že detaily jsou ve vyjadřování velmi důležité, protože mohou zcela a fatálně změnit význam tvrzení nebo výpovědi o něčem. Proto matematika používá rigorózní jazyk a bez něj matematiku provozovat nelze, změnila by se z ostrého nástroje (a chcete-li, z prstu ukazujícího na Měsíc) v rozplizlou, rádoby filozofickou, učenou slátaninu, která o ničem neříká nic. Fyzika je matematika chápaná více v kontextu hmotné přírody, běžně nazývané realita, ale nelze přesně říct, kde končí jedno a začíná druhé. Kromě toho, je velmi zcestné psát o tom, že matematika nebo fyzika je jen taková či onaká, je vždy taková, jako člověk, který se jí zabývá, a ten je pokaždé jiný. Když tedy generalizujete, dopouštíte se omylu.

(Pokusím se pokračovat v dalším vstupu.)

280154

6.12.2012 23:17

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280154

ano, dopouštím se zkratek, každý symbol je zkratkou celého procesu. Proto i symboly, které používáme ke komunikaci + jazyky (+struktury pro jejich používání) symboly jsou tím základem, ze kterého musíme vycházet.
Vy ty symboly POUŽÍVÁTE, já je ZKOUMÁM. Hledal a našel jsem část cesty, jakou vznikly nejen tyto symboly, ale JAK a PROČ "přímka" a "rotace" (úsečky a obloučky, ze kterých je "latinka" sestavená)souvisí s programem pro vznik a vývoj člověka.

Bohužel v téhle době, psanou formou a zde vám nemohu ani dokázat, proč musí např. Karaodyn fungovat. Vy vidíte v Keshovi podvodníka, já kolegu. Asi neznáte poučku o tom, že když něco absolutně nejde, tak přijde blbec, který neví, že to nejde - a udělá to.

Vezměme si příklad - pojem mentální technologie asi znáte, lze jej chápat jako technologie, které dopadají na psychiku člověka - anebo jako technologie, které v minimálním čase (= jak dlouhý je okamžik?) převedou určitý informační objem z nehmotné (teoretické, virtuální) formy do hmotné. Podle toho, co píšete, tak je pro vás druhá varianta neprůchodná v reálném prostředí (tzv.zázrak). Zkuste si tedy někdy představit, že se účastníte akce, kdy se během vteřiny na prázdné nehybné (= fixované) dlani "kouzelníka" objeví třeba jablko. Co to udělá s vaší psychikou a vaším vzděláním, když všechny okolnosti vyloučí možnost podvodu? A vy to jablko ochutnáte, bude reálné včetně chuti a dalších vjemů.

...obávám se, že si takovou situaci zakážete vůbec připustit, velí vám vaše znalosti o kvalitách tohoto světa.
Já matematiku uznávám ve stejných rozměrech jako vy, rozdíl je v tom, že matematika už dosáhla svého vrcholu, výběrem vhodných komponent lze matematicky dokázat a vytvořit cokoliv - ale za jednotku času delší než "okamžik". K jakému účelu totiž byla vytvořena a svými axiomy "dotlačena"? Aby tuto hranici překonala, o tom vypovídá stále rychlejší obměna výrobků - a v protipohybu stále větší rozpad lidské psychiky = míra nelogického chování struktur, které nám měly pomáhat.

Nemusíte studovat malířství, abyste poznal, který obraz se vám líbí - tak já nemusím studovat matematiku, abych poznal její "hranici pro vznik rotace". Ostatně ekonomika vám vysvětluje v praxi, kam nás zavedla matematika "růstové řady symbolů"...
Samozřejmě že do rotace zbytečného zboží po Evropě i po světě, ale té předchází růst "rozkmitu polarit. Princip zisku + úrok vedl vytvořil druhou dvojici: bohatí 1% + chudí 99%).
Obávám se, že nejste ochoten a možná ani schopen rozpoznat kvality různých jazyků - kde matematika je jejich jazykem součtovým. Právě proto, že zatím neznáte abecedu lidštiny, která není ezoterickou, tedy tajnou nauku, pokud se budeme bavit v původních a ne přenášených významech slov.

Samozřejmě že matematika a fyzika se musela nutně dostat např. k těm koánům, potažmo špičkoví...Automaticky kráceno

280161

7.12.2012 2:32

RE: strašáky patrí do máku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280161

...Ale já přece nenapsal, že Váš Karaodyn nefunguje. Já napsal, že jeho filozofie je zcestná, že to, co tímto způsobem odhalíte, bude na hony vzdáleno pravdě.

Najděte, prosím vás, to místo, kde jsem tvrdím, že "mentální technologie" je neprůchodná. Pokud během svého života uvidím Vámi popsaný "trik" s jablkem, tak, že to žádný iluzionistický trik nebude, pak se velice zaraduji, protože mi to poskytne úžasný materiál ke zkoumání a vědeckému popisu, proč se tak děje. Umíte-li něco podobného, neváhejte a předveďte to. Stovky, tisíce jiných vědců se budou ucházet o to, aby takový jev mohli zkoumat, buď přímo s Vámi, nebo budou chtít, abyste je to naučil. Umíte-li takový jev vysvětlit a teoreticky předpovědět jeho vlastnosti, je to úžasné, ale nebudou se s Vámi bavit, dokud jev nepředvedete. Na ohlašované gravitační technologie Vašeho, jak říkáte, kolegy, taky netrpělivě čekáme.


"matematika už dosáhla svého vrcholu" ... to vypadá, jako byste ji celou obsáhl a měl ji v malíčku. Že chudinka matematika může i za rotaci zbytečného zboží po Evropě, jsem ovšem netušil. Že je "matematika jazykem součtovým" - prosím vysvětlete tu operaci sčítání jazyků. Jaké má vlastnosti? Je například asociativní? A má jednotkový nebo neutrální prvek? A co inverzní jazyky (to jsou ty, které v součtu dávají jednotkový nebo-li neutrální jazyk), existují?

O tom, že mateřský jazyk je pokladem pro každého člověka asi není sporu a když tedy není Vaše abeceda lidštiny esoterickou naukou, vysvětlete nám, prosím, její užitečnost, nejlépe na nějakých příkladech. Že jste si přesunul háček a stal jste se z Koniáše Koňasem je nádherná a vtipná analogie, ale pořád není jasné, v čem je na tom znalec Vaší lidštiny lépe, než neznalec. Otevře nám to snad cestu k Vámi předtím zmiňovaným mentálním technologiím? Když se abecedu lidštiny naučím, budu pak schopen "vykouzlit" jablko?

280171

7.12.2012 8:26

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280171

ad 193, chlape, trochu logiky prosím. Když napíšete, že filosofie je scestná, tak nutně i nástroj, který ji využívá musí být mimo. To zaprvé. Anebo jste tu filosofii (a v podstatě ani původní princip Maxwelových rovnic) nepochopil - a tváříte se jakože ano. Bé je správně.
ad druhý odstavec: opět vada logiky, zvané vědecké. Ta přeci nejdřív ze známých, opakováním potvrzených skutečností vytvoří myšlenkový projekt, který se snaží dokázat experimentem. V našem případě "vyrobit jablko ze vzduchu" během jediného mrknutí.
Vy potřebujete tedy experiment před teorií. Děkuji za takového vědce.
Přitom stačí "jen" vědět, jak se množily informace z "NIC" do "teď". A tuto vývojovou řadu použít tak, že proces "vývoje jablka" vystřihnu v okamžiku, kdy mi jej někdo někdy do ruky vložil. A tento okamžik díky své paměti zopakuji z dostupného materiálu z tak velkého prostoru, na který dosáhnu svou směrovanou silou. jestli ji nazvu magnetizmem, myšlenkou nebo emocí - to už je detail, ale že člověk vysílá své myšlenky nějakou silou a přes nějaké "nosiče" - na tom se snad shodneme.

Ale k tomu potřebujete vědět, jak se z informací, uložených v prostoru v podobě teploty 3K (teplota je nosič, informace o procesu vedoucímu ke vzniku jablka je to, co tato teplota nese, včetně možného efektu, po zasažení této oblasti lidským vědomím = myšlenkou).
Čím jsou v praxi mentálních technologií dva transformátory, které znáte pod názvem "vrstvy atmosféry" a "aura", to neznáte, jinak byste to napsal, protože ty jsou primární.. Jak skrze vrstvy vlhkosti a EM frekvencí lze směrováním osobní magnetické síly (tu snad znáte jako charisma) ten proces "vytvoření jablka v okamžiku" realizovat - to se teprve budeme postupně učit, já jen nabízím možnosti, JAK !! lze k této oblasti přistupovat.

Bohužel vaše představivost je téměř nulová, to už jste prokázal, takže raději čekejte "na pastvu", až vám někdo podobný trik (?) ukáže. Pak si možná vzpomenete na to, že před experimentem by měly existovat teorie a hypotézy. Mojí prací je vysvětlovat proč a jak musí nutně přijít "kvantový skok" (po selsku se to jmenuje "efekt sté opice"[mrknutí jedním okem]
..a je mi jedno, že stojím naproti (nikoliv proti) obecně uznávaným principům myšlení. Proměna myšlení je ve dveřích, kterými jsem už prošel. To je vše. Nálepka blázna či fantasty patří k této roli, historie to potvrdila.

Abeceda lidštiny může každému posloužit jen k lepšímu propojení mezi alfa a beta frekvencí mozku. Nabídne jiná vysvětlení pro už existující procesy v emoční oblasti člověka a jeho vztahu k okolí.
Zatím nejste ani ochoten přemýšlet o mých tvrzeních, to je znát z vašich odpovědí. Ale rád se zúčastním případné polemiky nad tím, co vy považujete za nemožné. [bliji]

280179

7.12.2012 11:43

RE: strašáky patrí do máku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280179

"Anebo jste tu filosofii (a v podstatě ani původní princip Maxwelových rovnic) nepochopil - a tváříte se jakože ano. Bé je správně"

"Nekdo" zase ví, co jiný ví. To je znak jasnovidectví, nebo prinejmenším chorobného domýšlení, a facka konstruktivní diskusi.

Takže když víte, jak to je s Maxwellkami, tak o tom napište k veci, treba tím nekomu udeláte radost. Když nevíte, tak napište, že nevíte, a nezatahujte ostatní do logických bažin a svévole. Nic (vecná 0) napsáno na celou stranu.

280192

7.12.2012 13:13

RE: strašáky patrí do máku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280179

Pane Janko, slabiny v elementární výrokové logice máte Vy, a to dosti značné. Pokud si přečtete znovu moje příspěvky, nikde v nich netvrdím, že: [Váš Karaodyn funguje] a (konjunkce) [jeho filozofie je zcestná]. Zkuste si zopakovat látku střední školy, především to, kdy je implikace pravdivá a jak se implikace neguje. Že z tvrzení, že filozofie Karaodynu je zcestná, plyne přímo jeho nefunkčnost - tento závěr jste si udělal sám, bez mé pomoci. Já bych to trochu zrelativizoval: u bláznivých vynálezců je poměrně běžné, že jejich zařízení jistým způsobem funguje: točí se tomu kolečka, odebírá to proud, spotřebovává energii - přestože to nedělá to, co by mělo a co bylo od zařízení očekáváno. Povšimněte si ale prosím, že nikde netvrdím, že jste bláznivý vynálezce, abyste mně znovu nenapadl (tento dedukční krok přenechám opět Vašemu osobnímu géniu). Váš Karaodyn ale může klidně vykonávat činnosti, které po něm chcete, nalezení pravdy přesto nepomůže, jelikož Vaše samotné pojetí pravdy je mylné, nesmyslné a falešné. Především se o pravdě nerozhoduje v žádné diskusi, ani žádným hlasováním "odborníků" (klidně i bez uvozovek). Žádné odborníky byste k tomu ani nezískal, protože to, co stále nechápete, odborníci vědí a poslali by Vás, s tímto pojetím pravdy, do háje.

To co píšete o vztahu experimentu a teorie opět prozrazuje, že Vám chybí vzdělání. V přírodních vědách, například fyzikálních, je mnohem častější, že nějaký jev je zaznamenán, a teprve na jeho základě je hledána přijatelná teorie, která jej vysvětlí (a z které případně vyplyne další využití tohoto jevu). Jenom párkrát to bylo jinak, kdy teorie předpověděla s předstihem nové jevy, a po jejich realizaci tak byla experimentálně potvrzena (což je ovšem ještě stále něco jiného, než rigorózní důkaz). Jelikož nejsem experimentální fyzik, je mi osobně bližší spíše druhý, méně častý případ; na druhou stranu je však nutné uvést, že bez vztahu k pozorování by mohlo vzniknout množství bláznivých a zbytečných teorií, které by byly naprosto k ničemu. A to tím více, čím méně by v nich bylo matematiky. Vaše výroky o teplotě a "transformátorech" si nezaslouží žádný komentář, ale poradím Vám, půjčte si nějaký základní kurs vysokoškolské fyziky, např. Krupka, Horák: Fyzika nebo poměrně rozšířené a populární Feynmanovy přednášky z fyziky, kde máte celkem přijatelnou a jednoduchou formou vysvětleno, co to teplota je. Kvantový skok a efekt sté opice - půjčte si taky nějakou populární knihu o kvantové mechanice, třeba opět od Feynmana, klidně bez i počítání (to byste mohl zvládnout), abyste si poopravil terminologii. Je to naprosto příšerné, když říkáte efektu sté opice "kvantový skok", sice si můžete tak říkat čemu chcete, ale jen tím navenek křičíte velmi hlasitě, jaký jste nedouk a diletant.

280199

7.12.2012 19:16

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280199

...ach jo, starého pejska novým kouskům nenaučíš. Ano, nabízíte mi vaší formu vzdělanosti, děkuji pěkně, nepotřebuji se dočíst, že kvantovka je cosi, a efekt sté opice také cosi. Důležité je, najít mezi nimi SPOLEČNÝ JMENOVATEL.

..a tím je bohužel opravdu jen posun o řád místo o krok, byť s jiným "materiálem" (nosičem a zřizovatelem) tohoto efektu.
Nabízením "starého chleba" se o tom novém nic nedozvíte, úprotože především nechcete. Zbourala by se vám bábovička vaší PRAVDY.

Definice pravdy je velmi jednoduchá, každá pravda vzniká stejně jako cokoliv jiného = opakováním. A její hodnota v čase roste s množinou těch, co ji sdílejí. Když se 600 let učíte něco, čeho je ohromná hromada a všichni to zbaštili - věří tomu, protože nástroje, které takovou "pravdu" potvrzují - si vždy věda VYROBILA.
Stejně tak si i pračlověk vyrobil klacek nebo past, aby nemusel zvíře mlátit rukama. I ten starý soustruh umí vyrobit díly pro přesnější, lepší a novější soustruh. Každá nová struktura je testována časem, některá se osvědčí, jiná ne. Některé "pravdy" vydrží pár set let, jiné pár tisíciletí. Dlouhý počet mayského kalendáře současná věda potvrdila, znáte odpověď proč Mayové to mohli vědět? Já odpovědi nabízím http://www.nejsmeovce.cz/posts/superview/21, vy zatím jen rejete a oháníte se cizím peřím Feynmana a dalších.

Vaše logika je zkrátka jiná, mechanická. Možná jste se doslechli jako já i o "fuzzy logice", možnosti či nutnosti reagovat pouze s dostupným objemem poznatků. Využívám její efekt v Karaodynu i zde. Až jeho používání bude běžné, tak si vyzkoušíme, čí pravda líp funguje, ano?

Vaše poznání se do mého vejde, moje do vašeho nikoliv.
Pánové pépéčko a 193, ošetřujte si své kostlivce, já si ponechám své šarlatánství a nedoučenost. Doufám, že mi aspoň prozradíte svá ctěná jména, moje už znáte. Rád si o vašich nových či starých, ale úspěšných myšlenkách také něco přečtu.

280217

8.12.2012 0:38

RE: strašáky patrí do máku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280217

Pane Janko, není to trochu absurdní, že se nepotřebujete dočíst, co je to "kvantovka", ale hlavně že máte jasno v tom, jaký je její společný jmenovatel s něčím jiným? Vy nemáte zábrany hovořit jakoby zasvěceně o něčem, co zároveň, podle svých slov, ani nepotřebujete znát?

Bábovička mojí pravdy - myslím, že na ničem takovém, co bych nazval svojí pravdou, nelpím. Myslím si, že "nevědění" je na počátku každého velkého objevu a vnitřní postoj "nevím" je ten správný pro vědce, protože otevírá mysl novým možnostem. V každém případě, když něco nevím, nemám zapotřebí předstírat opak, naopak i studentům při přednášce klidně řeknu, že něco nevím a pak se případně společně snažíme nalézt odpověď.

Narozdíl od Vás považuji Pravdu za něco absolutního, věčného, sahajícího i za hranice kategorií ano-ne, dvou i více hodnotové logiky a za hranice toho, co lze popsat slovy. Můžeme se k ní blížit z různých stran, případně se od ní i vzdalovat. Zda je možné a v silách člověka jí dosáhnout - tady se zdráhám dát samozřejmou a jednoduše nabízející se odpověď, protože je to proti výše zmíněnému principu, který dost tvrdošíjně vyznávám. Ale jsem si celkem jist, že Pravda nemůže vzniknout ani zaniknout, a tím méně nemůže vzniknout "opakováním" - snad jste ještě mohl říct "stým opakováním lži" a byto by to nechtěně dokonalé...

Snad jste to takto nemyslel, jen jste se zamotal, ale každý zřejmě patříme, metaforicky řečeno, do poněkud jiného světa, a tak není divu, že si nerozumíme. Chtěl byste znát moje jméno, ale já Vám je neřeknu, i když to s Vámi nijak nesouvisí. Spatřuji velkou výhodu v možnosti se vyjadřovat anonymně a tedy svobodně k tomu, k čemu chci, a nedám si tuto svobodu vzít jen proto, že by někdo chtěl. Já sem napíšu nějaký názor, a pan Editor jej může uveřejnit, opět pokud chce. To je fér. Myslím, že zde nikoho nenapadám, nikomu neubližuji a nepřekračuji meze slušnosti. Kdybych sem psal jako profesor doktor ten a ten, musel bych mnohem pečlivěji zvažovat, jaký to bude mít dopad na moji práci, kolegy, studenty, své blízké. A věřte mi, že si toho užiju v běžném životě dost a dost, takže účastnit se diskuse někde na Zvědavci jako neznámá osoba je pro mně osvobozující a nemám v úmyslu se této možnosti vzdát, ani kvůli Vám ne. Líbí se mi, že pan Editor si příspěvky přebere a tak nese i část odpovědnosti za to, co stojí za uveřejnění. Tím spíše pak jde o obsah příspěvku samotného, než o to, kdo ho napsal, a právě v tom spatřuji velkou cenu.

P.S: Knihy pana Richarda Feynmana jsem Vám doporučil proto, že je považuji za velmi dobré, opravdu si myslíte, že takto vypadá chlubení se cizím peřím?

280231

8.12.2012 19:03

RE: strašáky patrí do máku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280217

Možná jste se doslechli jako já i o "fuzzy logice", možnosti či nutnosti reagovat pouze s dostupným objemem poznatků

Fuzzy logika je ve své podstate jen logika pracující s více stavy, jde o vícestavovou logiku, váš popis neodpovídá skutečnosti. Definováni stupne vágnosti(neurčitosti) ve fuzzy logice neznamená, že fuzzy logika má neurčitý počet stavu. Také to neznamená neplatnost konvenční logiky, naopak fuzzy na ni staví, a využívá statistiku.

280277

8.12.2012 12:33

RE: strašáky patrí do máku

romaker 91.?.?.?

Reakce na 280179

Pán Janko,
my nie sme ovce, ale ak si to myslíte, Ste vedle, jak ta jedle.
Vašu abecedu ľudštiny nekomentujem, je to Váš výtvor, ale nemyslite si, že tomto fóre uspejete, ak oponentov máte za ovce, ktoré sa musia učiť, TO čo Vy viete.

[chechtot]

280252

6.12.2012 23:19

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280154

Samozřejmě že matematika a fyzika se musela nutně dostat např. k těm koánům, potažmo špičkoví fyzici a matematici nutně museli uvěřit v existenci nějaké "superinteligence" (boha?). Zkrátka to udělali, příroda jim nenabídla jinou možnost.
Pak také nutně musel dozrát čas k tomu, aby někdo zkusil jak vlastně ten "bůh" FUNGUJE, když si ho už lidi vymysleli. Historie nás vyučila, že se bůh spíš fláká, než aby byl pomáhající a dobrotivý. Samozřejmě za to mohou jeho zástupci, ať z církví anebo dnešní "duchovňáci", kteří sice umí napojit své vědomí na čís informačních polí, ale protože zahodili logiku, tak jsou pro vědu i pro nás, několik (milionů?) majitelů selského rozumu - nepoužitelní. Přesněji, použitelní jsou jen jako doplněk, vyrovnávají svým protipohybem vědu.

Mrzí mě víc než vás, že asi nepochopíte, kolik pracně nabytých vědomostí bude muset lidstvo zahodit, že po prvním Koniášovi přijde další, který naplnil význam písmene "i" - a přestěhoval si "háček" (=ve smyslu otazník) nad písmeno "n". Zbývající čárka nad symbolem "a" pak představuje cestu, kterou ten Koňas musel ujít, aby pochopil a možná i předal dalším, jaký poklad máme ve své mateřštině. To, co vypadá jako náhoda, nahodilost svou podstatou vylučuje. Ani jediný pohyb sil v prostoru není nahodilý, jen se ty podobné sdružují až do forem hustot, které známe jako "hmotu".
To, co vím já a několik dalších lidí, to za čas budou vědět všichni, kdo projeví zájem a vytrvalost.
Ale nikoho nenutím, příroda tyhle problémy řeší líp sama.

280162

6.12.2012 21:49

RE: strašáky patrí do máku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280111

(Pokračování.)

Matematici pochopitelně vědí, že matematika má svá omezení a že ve vztahu k přírodě funguje jako model a jistá abstrakce reality. Ovšem to, že nějaká část reality má svůj model, je samo také součástí reality.

Proti Vaší "Abecedě lidštiny" v podstatě nic nemám, je to jeden z mnoha esoterických systémů, který se snaží uvádět do vzájemných souvislostí věci méně zřejmé a jiným způsobem, než je běžné. Jak je Váš systém dobrý, si netroufám posuzovat. Nad tím, že si občas vypůjčíte termín, kterému dává rigorózní věda jiný obsah, bych osobně asi mávl rukou, esoterická literatura se hemží různými "energiemi" a "dimenzemi", nad kterými fyzikům vstávají vlasy na hlavě hrůzou, ale co se dá dělat, nezbývá než si jen potichu opakovat, že je to sice hrůza (podobná tomu, jako když někdo s absolutním hudebním sluchem slyší falešné tóny) ale oni tím přece myslí něco jiného... Celkem oceňuji, že píšete raději o "vrstvách", než o "dimenzích". Jako tvůrce byste však měl někde uvést, co vlastně "uživatel" Vašeho systému získá, jaká bude užitná hodnota a proč má podle Vás cenu se tím zabývat.

V mnoha uváděných příkladech (na svém webu www.nejsmeovce.cz) se ovšem mýlíte, což plyne z toho, že nemáte vzdělání v příslušném směru. A také, právě z tohoto důvodu snadno naletíte různým šarlatánům, které snad náhodou nebo z jiných důvodů souzní s Vašimi názory, ale žádné hmatatelné výsledky nemají. To je případ Keshe nadace, jejichž materiály prozrazují, že na 99% jde o podvrh pro důvěřivé lidi, bez nějakých reálných výsledků.

Úplně zcestná je filozofie Vašeho přístroje "Karaodyn" - v diskusi v reálném čase se pozná lecos, jen ne skutečná pravda (ale naopak pohotovost řečníků a například manipulativní schopnosti). Opět - velká část Pravdy má rigorózní nebo empirickou povahu, proti čemuž by krasořečněněním nezmohl nic ani Klaus, Havel nebo Cicero (jemuž se ihned omlouvám za souřadné spojení s předchozími dvěma politiky), byť by v diskusi přesvědčili třeba tucet Janků vybavených Karaodyny. Rychlost, přesvědčivost a zdánlivé vyřešení problému nemá s pravdou nic společného. Vyřešit obtížný teoretický problém v "hádce" s jinými odborníky (místo někde v klidu, např. ve stavu podobném meditaci) - to je představa někoho, kdo nikdy nic podobného nedělal a nezkoušel.

280158

7.12.2012 0:16

RE: strašáky patrí do máku

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280158

>různými "energiemi" a "dimenzemi", nad kterými fyzikům vstávají vlasy na hlavě hrůzou, ale co se dá dělat, nezbývá než si jen potichu opakovat, že je to sice hrůza (podobná tomu, jako když někdo s absolutním hudebním sluchem slyší falešné tóny) ale oni tím přece myslí něco
Použil jste analogii, která může být zbraní dvousečnou.
Na vysvětlenou: rozlišujeme sluch tzv. absolutní a relativní. Absolutní sluch je naladěn na určitou frekvenci (spojenou s představivostí, pěstovanou od narození), tudíže absolutní sluchař vám určí výšku kteréhokoliv tónu, ovšem při "komorním a" 440 Hz, plus minus 5 Hz. Za Bachovy epochy (17-18..stol.) "komornímu a" náleželo +-415 Hz (dokladem jsou kupř.historické varhany). Absolutní sluchaři vám určí výšku tónu - ovšem v dané frekvenční dohodě (tedy v tom, v čem "vyrůstali"..). Vše ostatní, pohybující se mimo půltónovou relaci, vám označí jako "falešné". Znám případy, kdy absolutní sluchaři trpí při zvuku tramvajového kolejnicového skřípání, kdy nezní ani "a" ani "gis", ale něco "mezi".
Naproti tomu relativní sluchaři nejsou zcela schopni (ale mohou, jistým tréninkem) přiznat kterémukoliv tónu jeho výšku (dle platných momentálních norem), vnímají však především intervalovou shodu, ať je nastavení "komorního a" jakékoliv.
Výstup:
1/Falešné tóny odhalí oba typy hudebně slyšících.
2/"komorní a" při prekvenci 425 Hz zní absolutnímu sluchaři nízko (tedy falešně), zatímco relativnímu sluchaři čistě.
Patrně jste to tak vůbec nazamýšlel, ale vaše analogie udělala z oněch "fyziků" jisté škatulky v "jisté frekvenci".
Chci jen poukázat na různorodou jakost měřícího přístroje a lidského vnímání, přičemž Jankovy fantazie momentálně považuji za stařecké bludy.

280168

7.12.2012 2:50

RE: strašáky patrí do máku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280168

Máte pravdu, má analogie byla kouzlem nechtěného, jelikož hudební teorie není mojí parketou. Ale jsem rád, že takto nechtě "ťalo" i druhé ostří, myslím si, že by vědec neměl být hnidopichem, a držet se formální stránky věci je často na škodu. Považuji se za odpůrce "skeptiků" v tom smyslu, že základním postojem vědce a vědy by mělo být důsledné "nevím", pokud opravdu nevím. Tedy nepředjímat, že něco "jde" nebo naopak "nejde", být nezaujatý a klidný pozorovatel. Považuje-li někdo za své poslání potírat šarlatánství, budiž, snad je to užitečné, domnívám se ovšem, že mně osobně by to snížilo práh vnímavosti vzhledem k přírodě, a byl bych horším vědcem.

280172

7.12.2012 7:40

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280168

..situaci mezi absolutním a relativním (vycvičeným) sluchem jste popsal dobře, a co se týká stařeckých bludů, tak vyčkáme raději času, ne?

280177

7.12.2012 0:19

RE: strašáky patrí do máku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280158

Pan janko píše na muj vkus príliš/zbytečne komplikovane. Stačí ale porovnat tyhle jeho 2 vety v tomto diskusním vláknu:

"...nick pppppp je právě dokladem vzdělaného omezence, vnímajícího kontext jen skrze jazyk, pro který byl vycvičen."

".hledat chybu v protějšku znamená vždy "vidět své zrcadlo". "

Proste to chápu tak, že janko je ten, kdo má právo jasnovidčit, protože se dopracoval ke kvalitním abstraktním úvahám a predpokládá, že vše se z tech abstrakcí musí odvíjet, když se ty abstrakce dokázali složit. Z dlouhodobejšího hlediska považuji jeho výroky za loterijní a nekonzistentní. Predpokládám, že na všechny jakž takž vzdelané si najednou netroufne, a bude se je snažit nálepkovat po jednom. Za méne pravdepodobné pokládám, že by prešel do jiného levelu, to by se ale musel povznést na d svoji hromadu zbytečné práce v službách šarlatánu.

280169

6.12.2012 11:11

RE: strašáky patrí do máku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280083

To se mi vidí napsáno velmi výstižne, osoby v tom nehrají roli, chová se jich tak hromada. Také si myslím, že pokud nekdo chce cosi vysvetlit, tak by se mel naučit, respektovat základní konvenční jazyk, obecne používané pojmy a nedelat v tom další zmatek. Jinak se jen logicky pasuje do role podezrelého šarlatána, diletanta.
Predbíhání myšlenek, domýšlení co si kdo myslí, toho je škodlivý nadbytek leckde v reálném živote.

280115

8.12.2012 15:27

RE: strašáky patrí do máku

fohat 194.?.?.?

Reakce na 280041

pracujete-li na své mysli svou myslí,jak se chcete vyhnout zmatení? Seng-cchan/Sosan v roce 600n.l. [oči v sloup]

280264

5.12.2012 9:12

RE: strašáky patrí do máku

pavt 78.?.?.?

Reakce na 280015

Pane janko, obávám se, že naše diskuse nemá příliš smyslu. Já vám neberu vaše názory, jen jedno bychom si měli ujasnit - nejedná se o vědu, ale o víru...

Co se aury týče, fascinuje mne, jak o ni všichni mluví, někteří ji i vidí, ale ještě nikdo ji nezměřil, neprozkoumal, nesepsal nějakou smysluplnou teorii podpořenou matematicko-fyzikálním aparátem jasně vysvětlujícím její podstatu. Pokud je magnetická (respektive elektromagnetická), není její změření přeci žádný problém, ne? Kromě toho mne fascinuje, jak se všichni ti věrozvěsti nové fyziky upli na magnetismus, případně gravitaci, a úplně opomíjejí dvě další síly našeho světa - silnou a slabou interakci. Že by až tak hluboko jejich znalosti nesahaly?[smích])

Vaše tvrzení, že "lednička slouží k zastavení pohybu univerzálního nosiče informací = vody" mne skutečně překvapilo - já si vždycky myslel, že lednička je tu pro ochlazování svého obsahu, ale asi jsem se mýlil. Zřejmě je to její druhotná funkce. Nicméně, pokud má sloužit k "zastavení pohybu vody", tak mi tak nějak hlavu nebere, jak je možné, že když do ní vložím kus oceli, bude se ochlazovat též... Kolik vody je prosím vás v oceli?[smích])

Ano, je bezesporu chyba, že se ve škole učí o 3 skupenstvích a to 4 se prakticky opomíjí, navzdory faktu, že se v něm nachází většina hmoty ve vesmíru. Myslím, že plazma si takové přezírání nezaslouží. Ovšem že by měla speciálně voda skupenství páté, o tom opravdu slyším prvně - možná proto, že nic takového neexistuje...

Energie myšlení - až někdo sestaví přístroj, který něco takového dokáže změřit, tak se o tom budeme bavit. Do té doby jsem "nevěřící Pavel"[smích])

Před 2000 lety nedošlo k nějakému násilnému nabídnutí latiny - na východě Římské říše (a v pozdější Východořímské říši) se dále po staletí jako hlavní jazyk používala řečtina. Destítkovou poziční soustavu (tak, jak ji matematicky definujeme dnes) Římané v principu neznali. Kromě toho, soustav je tolik, kolik jich lidé vymysleli - staří Babylóňané počítali ve dvanáctkové a šedesátkové, Mayové ve dvacítkové... Není mi známo, že by nějaký klasický národ počítal v oktálové soustavě - pouze jeden indiánský kmen. Početní soustava není sama o sobě důležitá, oktálová měla svou důležitost kvůli počítačům, ovšem nejlepší početní soustava pro snadné násobení a dělení je právě ta babylónská kombinace základu 12 a 60, která umožňuje dělení beze zbytku velmi mnoha čísly. Desítková je v tomto ohledu nepraktická...

Zmatení jazyků v Babylóně - nebudeme sem míchat legendy, ne?[smích] Na rozdíl od vás jsem jako malý kluk v Babylóně byl - muselo to svého času být úžasné město.

280033

5.12.2012 12:12

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280033

Pavte, asi víte, že když něčemu uvěříte, tak máte předpoklad nacházet další jevy a potvrzení vaší víry. Kdysi jsme byli naučeni, že ze dvou prvků sloučením vznikne jeden. S doplňkam v tom, že ten výsledný v sobě obsahuje hodnotu a strukturu svých složek.
A to v živé přírodě nefunguje, přesto je to axiom, o kterém nikdo nepochybuje. Já pochybovat začal. A tu opravu v myšlení jsem popsal na svých "ovčích" stránkách.
Ano, naučili jste se pod mnoha pojmy nějaké jejich významy = použití. A víte, že každé slovo je "směrovka", vede nás k dalším slovům, asociacím, jsou dané naším vzděláním, geneticky i minulými existencemi v jiných tělech. Opravovat si své asociace budete patrně pomocí "abecedy lidštiny", ale nevím, kdy a jak bude běžně používaná. Já jsem ji jen objevil a popsal, to další je už na ostatních.
Až se prokoušete tím, co je na mých stránkách, tak si můžeme popovídat. Můžete ale zůstat tam kde jste, v dalším životě vám příroda nabídne větší pomoc, je tak vystavěná.

Energie myšlení je vaše životní síla, schopnost něco se naučit a posunout s pomocí ostatních vlastnosti přírody a člověka o kousek dál. Myšlení bez realizace do okolí má svou velikost v hladině podvědomí, ta je pro většinu lidí nedostupná, ale známe její efekt - princip "sté opice" asi znáte.
To co jste popsal svědčí o velmi vzdělané opici, tyto informace má ale i můj počítač, můžu si je vytisknout. Vlastní myšlenky jste se téměř nedopustil. Pročpak asi Římané vyměnili symboly svých číslic za "arabské", přesněji Indické a ještě přesněji Atlantské..., to aspoň tušíte? Ono je třeba si ze střípků, které nám nikdo neřekne, udělat logické řady, pak máte šanci poznat, proč existují velké cykly, kvůli kterým se začínají roky počítat znovu od začátku. Také mi chybí vědomosti o mnoha skutečnostech, ale z těch, co se mi do hlavy dostanou, se snažím vyřadit ty, co nefungují. Protože ti, co píšou dějiny, ti vždy za čas zjistí, že lhát se nemá.
Ach jo, aplikování poznatků se nerovná myšlení. Zkuste si zapamatovat, že ten rozdíl existuje.
Také jsem psal o pěti skupenstvích vody, ne "hmoty". A led ve třech formách (+ kroupy a vločky sněhu) příroda umí sama. zatémco "plazma" je soubor písmen, pro který si nějaký chytrák vymyslel název "čtvrté skupenství hmoty". jste nepozorný, asi i rozrušený, protože vám sahám na bábovičku, které jste do hloubi uvěřil.

280044

5.12.2012 21:17

RE: strašáky patrí do máku

mkadlec 37.?.?.?

Reakce na 280044

Pane janko, dokazete na zaklade vasich poznatku o nove fyzice naplanovat experiment, ktery by vasi teorii potvrdil? A jeste lepe, dokazete naplanovat experiment ktery by vasi teorii vyvratil?

280062

5.12.2012 22:02

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280062

Pane Kadleci, nepracuji s teoriemi, jen řadím pojmy, popisující síly v prostoru. Asi víte, že pojem vždy vyjadřuje už existující skutečnost, která může mít jak nehmotnou tak i hmotnou formu. Asi taky víte, že cesta k novému stroji (výrobku, teorie, objemu poznání...) vede z určitého "stavu reality" nejdřív do mysli, tam vzniká nápad, skica, projekt, prototyp a následuje někdy i výroba nového "stavu".

Pokud jste si prošel mé texty na www.nejsmeovce.cz, tak byste to věděl. Místo experimentu, který dokáže nějaké tvrzení používám opačný proces. Najdu ke svému tvrzení řadu podobných, už uskutečněných jevů, které popíšu z jiného úhlu, bez "šablony myšlení", která automaticky vzniká opakováním stejných postupných kroků v hlavě - mám jinak nastavené asociační řady, proto mnozí nechápou, že ty jejich jsou už vymleté dlouhodobým používání zaběhaných postupů i frází.

Měl byste vědět, že přesnější výrobek (nástroj) vždy musíme vyrobit nástrojem méně přesným. Nebo znáte jinou možnost?
...takže nemusím k dokazování používat experiment, stačí najít v historii řadu podobností, která vede k příslušnému tvrzení.

Můžete mi říct, kterou větu či odstavec považujete za teorii?

280073

6.12.2012 0:44

RE: strašáky patrí do máku

mkadlec 89.?.?.?

Reakce na 280073

Můžete mi říct, kterou větu či odstavec považujete za teorii?
V podstate jakekoliv tvrzeni z vasich stranek, ktere ma pravdivostni hodnotu.

Napriklad:
"Co nemá jméno, to neexistuje ani v prostoru vnímání a myšlení."
Cela sekce Vyvojove kroky cloveka
Myslenka, ze cituji "symetrické čtení slov „kmitáním “ od středu slova vpravo a vlevo po jednotlivých písmenech" ma nejaky vyznam.

Pochopte, ja nepolemizuju s pravdivosti zadnych z vasich teorii, nevim jestli jsou pravdive nebo ne, ale zajimalo by mne jakym zpusobem to mam odlisit od ostatnich podobnych veci. Napriklad vase "Abeceda lidstiny" mi pri zbeznem pohledu pripomina "Klic k opravdove kabale" Frantiska Bardona.
Vase nacrtky v sekci "Vyvojove kroky cloveka" mi pripominaji nektera schemata ze stranek Wingmakers.

Navic mi prijde, ze pomijite vedecky postup tvrzeni->dukaz->pravda/nepravda. Uznavam, ze nektera tvrzeni oficialni vedy na tomto postupu take nejsou zalozeny, nicmene da se rict, ze vyse uvedeny postup nas celkem spolehlive vede v oblasti technickeho pokroku. Tolik k sablonam mysleni.

Abych vam priblizil svoje nazorove hledisko, celkem verim, ze vesmir je ve sve podstate jen informace. Slozita, mozna i nekonecne velka, ale "jen" informace. Zkoumani fyziku moji domenku nevyvraci, cim vic do hmoty mlatej, tim min jim toho zustava. Teoreticti fyzikove se vesmes netaji tim ze vesmir, realita jako takova, muze byt utkan z "niceho" jen na zaklade informace o tom kde se co ma nachazet.
Ale to je pouze moje domenka, ja k ni neumim navrhnout experiment, krome totalniho. Chtel jem poskytnou odkaz na definici ale nejak jsem zadny nenasel. takze vas odkazu na publikaci Uvod do filozofie - Jaspers, kde je totalnimu experimentu venovana cela kapitola.

280085

6.12.2012 15:23

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280085

Pane Kadleci, dík za vaši reakci, sám postupujete podobně jako já, pomocí podobností.
Dám vám svou oblíbenou hádanku: čím se liší nahodilost od zákonitosti?
...ano, liší se "počtem opakování". Věda tuto "technologii přírody" zúžila na: tvrzení + experiment ve formě důkazu.

Proto považuji za užitečnější postup najít míru strmosti v podobnostech, které se už vyskytly - a z té míry (přesnosti podobností) odhadnout další kroky. A netrvat na jejich provedení, to je podstatné.
Jakmile víme, že lidské vědomí může cestovat v prostoru (důkazem je počet a věrohodnost případů na operačním stole i jinde), lze se vědomě pustit i tam, kde se rodí příběhy o vzniku našeho vesmíru - jak správně píšete - do informací v "prázdnu" vesmíru. A postupně vám nabíhají souvislosti mezi pohybem, směrem, rychlostí a tlakem. Vznik tepla (nárazem směrovaného tlaku na překážku) je pak první samořiditelnou silou v prostoru, vrací se k původnímu zdroji - slunci.
Takže úkolem bylo vytvořit takový příběh, který seřadí základní síly do růstové formy procesu, známého jako zákon akce a reakce. A tenhle příběh jsem začal psát v definici "Informačního bodu prostoru", jde o způsob, jak dnešní člověk může vytvořit svůj prostor a efekt "rychlosti svého času". Děláme to všichni tím, kam a jakou silou jdeme za svými cíli. každý jsme tím "IBP".

Školní definice o tom, že "tlak se šíří všemi směry rovnoměrně" je polopravda, protože se týká jen tlaku uvnitř uzavřeného systému, který je "napaden" jiným tlakem, vesměs působícím i "ve směru".
..a takových "fyzikálních definic" je hodně. A je třeba leccos upřesnit. Třeba tím, že srovnáme základny, ze který vycházíme. Hodnotu číslice nějakou známe, hodnotu písmene nikoliv. Tak jsem to udělal. Včetně způsobu, který je vlastní nám, strojům i neživé hmotě. Čtení slova po písmenech KMITÁNÍM (od středu slova k písmenu vpravo a vlevo). Frekvence nebo jejich fyzický projev - vibrace - to je cesta, jak spojit nejen kvantovku s bouchnutím do vesmíru.
Ale začít se musí tam kde se věda oddělila od "duchovna". Byl to sice nezbytný krok ve vývoji, ale už jsme v době, kdy se tyto polarity propojují. (Nassim Harramein a další).
Chyběl výkladový jazyk propojující to, co bylo v hebrejštině spojité = velikostní hodnota "slova", oddělení kategorie velikosti a kategorie smyslu, významu slova. Symboly latinky pro číslice neumožňovaly propojení, byly vystavěné ze stejných "čárek a obloučků". Kdežto arabské/indické/atlantské číslice spojují v některých symbolech obě formy "jednosměru" (přímku i rotaci, včetně formy "přesahu" ve tvaru "ocásku" u "kruhu" v šestce či devítce.

..zde není prostor pro tuto diskuzi, pokud máte zájem, tak přejděte na "nejsmeovce.cz". Nové paradigma (příběh o vzniku, historii a budoucnosti) pro lidi se rodí v přirozeném centru Evropy, odkud se bude zřejm

280131

6.12.2012 15:25

RE: strašáky patrí do máku

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280085

...pokračování:

..a takových "fyzikálních definic" je hodně. A je třeba leccos upřesnit. Třeba tím, že srovnáme základny, ze který vycházíme. Hodnotu číslice nějakou známe, hodnotu písmene nikoliv. Tak jsem to udělal. Včetně způsobu, který je vlastní nám, strojům i neživé hmotě. Čtení slova po písmenech KMITÁNÍM (od středu slova k písmenu vpravo a vlevo). Frekvence nebo jejich fyzický projev - vibrace - to je cesta, jak spojit nejen kvantovku s bouchnutím do vesmíru.
Ale začít se musí tam kde se věda oddělila od "duchovna". Byl to sice nezbytný krok ve vývoji, ale už jsme v době, kdy se tyto polarity propojují. (Nassim Harramein a další).
Chyběl výkladový jazyk propojující to, co bylo v hebrejštině spojité = velikostní hodnota "slova", oddělení kategorie velikosti a kategorie smyslu, významu slova. Symboly latinky pro číslice neumožňovaly propojení, byly vystavěné ze stejných "čárek a obloučků". Kdežto arabské/indické/atlantské číslice spojují v některých symbolech obě formy "jednosměru" (přímku i rotaci, včetně formy "přesahu" ve tvaru "ocásku" u "kruhu" v šestce či devítce.
Nové paradigma (příběh o vzniku, historii a budoucnosti) pro lidi se rodí v přirozeném centru Evropy, odkud se bude zřejmě stavět i nové pojetí "fraktální společnosti lidí a přírody". Mnoho vědecké práce se sice vyhodí oknem, ale to se nestane poprvé, to víme.
Přichází doba gravitačních=mentálních technologií. Nadace Keshe spolu s česky myslící populací zřejmě umožní dokončit zatím poslední dvojprojekt pro tuto planetu - propojení mechanických a mentálních /na pochopení gravitace založených/ technologií v době "po konci času" - jak eufemisticky nazvali tuto dobu lidé z odstěhované Mayské civilizace.

280133

17.12.2012 20:34

RE: strašáky patrí do máku

mkadlec 89.?.?.?

Reakce na 280133

Pane Konas, omlouvam se (i ostatnim), ze odpovidam do takhle stareho vlakna. Puvodne jsem chtel odpovedet prostrednictvim PM ale nejak jsem nebyl schopen najit vas nick v seznamu. Co se tyce diskuse na vasich nejsmeovcich strankach, nejak jsem nepochopil, jak to tam vlastne funguje. Takze odpovidam tady.
Prosel jsem si vami doporuceneno Nassima Harameina a musim rict, ze teorie toho cloveka se mi celkem libi. Vyjadruje se jazykem, kteremu rozumim. Jeho teorie je zalozena na tvistorove teorii (v podstate ji kopiruje), kterou znam jako specialni pripad superstrunove teorie. Co se tyce Schwartzschildova protonu, opet je tu fyzikalni koncept (chcete-li teorie) ktera tuto myslenku zahrnuje. Prekvapive se opet jedna superstrunovou/M-teorii, ktera tvrdi, ze je mozne, ze elementarni castce a cerne diry jsou v podstate jednim a timz, tzn. zhroucenim casoprostoru s horizontem udalosti reprezentovanym strunou/membranou.
Precetl jsem si i nektere z dokumentu na strankach z nadace Keshe. Bohuzel musim rici, ze mne tyto stranky hluboce zklamaly. Bohuzel proto, ze o podobnych technologiich snim od-jak-mala, jenze clovek, ktery mi je schopen bez uzardeni tvrdit ze neutrino se sklada z hmoty, antihmoty a temne hmoty, mne proste nemuze oslovit. Pro vasi informaci, je to stejne, jako kdyby nekdo tvrdil ze atom vodiku se sklada z vody, ledu a ionizovane vodni pary. Coz, jak na zaklade vzdelani z druheho stupne zakladni skoly jiste usoudite, je nesmysl.
Nebo ne? Mame opravdu odmitnout zkoumave usili nasich predchudcu/predku a postavit se zkoumani prirody s natolik otevrenou a prazdnou mysli, ze pitekantrop by proti nam byl vzdelanec?

280725

5.12.2012 11:14

RE: strašáky patrí do máku

Mojmír Babáček mbabacek (zavináč) iol (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280009

Ultrazvuk lze stejně jako zvuk převést do pulsů mikrovlnných frekvencí, které potom vyvolávají v neuronech lidského mozku, které zpracovávají sluchové vjemy, reakce, které způsobují "mikrovlnné slyšení". V případě ultrazvuku ale člověk tyto "mikrovlnné" vjemy neslyší a neuvědomuje si je. Odkaz na experiment s "mikrovlnným slyšením" jsem použil jinde v diskusi.

280039

5.12.2012 13:14

RE: strašáky patrí do máku

pavt 78.?.?.?

Reakce na 280039

Samozřejmě, že je možné jakékoliv vlnění převést na jiné, ale pak to s tím původním vlněním má společnou jen frekvenci, případně amplitudu, záleží na způsobu modulace. Převedení ultrazvuku na mikrovlny znamená (v brutální jednoduchosti řečeno), že z kmitání látky uděláte elektromagnetické vlnění o stejné frekvenci. Tečka. Ano, samozřejmě, můžete to různě modulovat atd., ale to nic nemění na faktu, že ultrazvuk tím pádem přestal existovat a už se pouze bavíme o mikrovlnách příslušné frekvence s danou modulací.
Sice čistě teoreticky si lze představit, že správnou frekvencí mikrovln dokážete stimulovat neurony tak, že mozek jakoby cosi uslyší. Ale jsem velmi skeptický, protože to byste musel dokázat daný svazek přesně směrovat, věděl který neuron a jak stimulovat, zkrátka, jedná se o dost složitou (i když v principu reálnou) činnost.
Odkaz, který jste tu uvedl, pouze naznačuje, že snad možná cosi je realistické. Vzhledem k tomu, že za těch padesát let tu jaksi stále neposloucháme hudbu z přehrávače pomocí mikrovlnné modulace mozku, nýbrž pomocí sluchátek, tak se obávám, že tento výzkum vyšel naprázdno...
Mimochodem, vaše představa, že na internetu se nacházejí články, které které prozrazují velká tajemství a vlády mají za úkol minimalizovat jejich účinky, mi přijde poněkud komická. Buď je něco skrývaným tajemstvím, a pak to není na internetu, anebo to není důležité. Máte snad na internetu výkresy bombardéru B2, nebo detailní postup výroby stealth materiálů?? Či něco podobně tajeného?

280046

7.12.2012 19:53

RE: strašáky patrí do máku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280039

zvuk je zmena tlaku meritelná (rychlým)manometrem, EM vlna nedelá zmenu tlaku a žádný manometr ji nezaregistruje.
Takže zvuk se do mikrovln neprevádí, je to nesmysl. Stejne tak není vhodné v tom prípade použít slovo "slyšet", protože to se týká pouze zmen tlaku. EM pole muže zpusobit spíš halucinace, poruchy, ale ne slyšení. Vyvolaný vjem se muže od poruchy jakkoliv lišit, proto nejde mluvit o slyšení. Slyšení ani není pouze vjem v mozku, ale celý proces, to nejde vytrhnout z kontextu a mýlit čtenáre, zavádet takhle paranoju.

280219

5.12.2012 9:11

RE: strašáky patrí do máku

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 280004

"Dobrý den, na Vašich reakcich mě nejvíc zaujala Vase neochota respektovat jakékoli vědecké pokusy, které vyvrací Váš názor. "

Tak to se tedy mýlíte. Velkou vetšinu z vašich linku jsem si prohlédl a podrobne vecne komentoval. Stálo me to hromadu času, a vy jím dál plýtváte. Klidne své komentáre mohu zverejnit. Vetšinou šlo o plagiáty, a nekolik vedeckých článku, ze kterých se zkombinovaly závery, aby čtenár nabyl dojmu, že všechno je ok.
Ve více plagiátech je použita stejná metoda kombinace výsledku z vedeckých článku zpusobem, který reálne není možný a vede k logickým sporum.

Vy jste se nikdy nevyjádril k mým argumentum vecne, vždy jenom obecne, takže mluvit o MÉ neochote není na míste, mluvte o vaší. Vy jste krome sesbírání a posílání množstva textu a linku neumel vecne reagovat ani na jednu mou výhradu. Já Vám akorát dekuju za ty linky, protože aspoň vím, kde hledat príklady. Není mi to ale témer k ničemu, nanejvýš muj názor na ne poslouží jiným, kterí by tomu také museli venovat více času bez reálného užitku.

Z tech dokumentu, co jsem považoval za seriozní (treba
http://www.dtic.mil/dtic/tr/fulltext/u2/a514755....
) zase naopak nekdo jiný vytrhl veci z kontextu a poskládal do podoby jaké mu vyhovovalo v dalších studiích. To opet není vedecká práce, ale pseudoveda, šarlatánství. Proč se nevyjádríte výše k veci? Pokaždé jste v diskusi propletl po svém výkon/frekvenci/smerovost, tohle není lego, pane, nemaťte verejnost, když neumíte technicky posoudit veci o kterých píšete. Já také nechodím stavarum mudrovat, jak mají stavet.
Jasne jsem se Vás pane ptám, proč to deláte, když o tom profesne skoro nic nevíte? Bežte tu profesi vystudovat, jako já, nebo stovky jiných, a pak tohle pište.

Tady se nekdo ohánel 5kou z orbitalu, k diskutujícímu, ale proč nedávají 5ku tomu kdo píše nesmysly o Haarpu, nebo chemtrailsech, e-catech, nebo Keshe a další podvodníky.

Napsal jsem vám v mailech hromadu mých názoru a informací na vaše konkrétní podnety. Dal jste si snad práci a zahrnul nekterý z nich do tohoto vašeho článku, jako možnou oponenturu? Nevidím nic takové. Z toho plyne, že vás pravda nezajímá a vedete si jenom svuj možná i nekde zaplacený monolog, s tím, že nemáte být čím jiným zajímavým krome tvorby konspirací.

280031

5.12.2012 11:00

RE: strašáky patrí do máku

Mojmír Babáček mbabacek (zavináč) iol (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280031

Dobrý den, posílám Vám ještě jeden odkaz na experiment z dob, kdy tento výzkum ještě nebyl utajený http://www.raven1.net/frey.htm .
Pokus byl mnohokrát opakován se stejnými výsledky a vyvolal vědeckou diskusi o mechanismu působení pulsovaných mikrovln na lidský mozek. Pokud Vám ani tohle nestačí, měl bych Vás snad považovat za exponenta české vlády, který má, v rámci závazků české vlády v NATO, minimalizovat účinek tohoto článku.

280038

5.12.2012 22:05

RE: strašáky patrí do máku

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 280038

Já vás za jakého exponenta pane mám považovat, takhle nejde vést diskusi, když do ní mícháte NATO, a nenecháte mne normálne odpovedet aniž jste jednu alternativu predem nezesmešnil.
Za odkaz Vám dekuju, a trapné poznámky z textu príšte vynechte.

K veci:
dokument nevypadá jako plagiát, alespoň jsem zatím v nem nenarazil na nejaký zjevný nesmysl, nebo fantasmagorii. Nesmysl z neho delají jiní pomocí nesmyslných kombinací s dalšími informacemi vytrženými z kontextu.
Nikde jsem zatím nepoprel, že človek nemuže slyšet EM vlny, i nekteré zubní plomby umožňují detekci včetne pripojení nervama.

Typická argumentovaná hustota je asi 1/4 Wattu na cm2, nebo i o dost více, to jsou značne silná pole, silnejší, než z mobilu, tohle haarp lokalizovane neudelá, a také sotva nejaká podobná anténa z neviditelné dálky

Nejsilnejší pole v bežném živote človeka je pole z mobilu.

Opet musím podotknout dusledné používání výkladového slovníku, "pusobení" není zdaleka totéž, co "ovládání"

Článek nezakládá nic zásadne prekvapivého. Je se treba ptát, zda je možné takovou požadovanou hustotu nasmerovat a poslat na vetší dálku. Jednou jsem tu provedl orientační výpočet, ze kterého bylo zrejmé, že na takové pusobení z dálky 10, nebo 100km by nestačila elektrárna, kterou by také museli utajit, i s anténou. To by si snad v republice nekdo za čas všiml.

Podobne nejde namíchat libovolný typ modulace na libovolnou nosnou za pomeru, které si zvolíme. Nejde vzít anténu pro mikrovlny a prohlásit zároveň, že jsou to dlouhé vlny, a kdyby nestačilo, tak zamodulujeme neznalé modulací a ješte jednou nejakou neznámou frekvencí. Pejsek, kočička a guláš.

280074

5.12.2012 19:16

RE: strašáky patrí do máku

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280031

Veľmi zaujímavé názory pán 5p pohromade. Ale aby sme nestrácali vzájomne čas, tak by som sa vás najprv chcel spýtať na pár otázok:

1)Aký je váš svetonázor - materialistický alebo idealistický ?
2)Ako vieme tak zákon zachovania energie je objektívny vesmírny zákon.Kde sa podľa vás vedecky "stratí" energia s úmrtím človeka?
3)Viete o tom, že už dávnejšie boli dokázané rýchlosti vyššie ako je rýchlosť svetla?
4)Chemtrails v masovom používaní podľa vás neexistujú (to totiž môže tvrdiť len človek, ktorý nepozerá na oblohu alebo sa mu nechce moc myslieť, alebo...)?
5)HAARP je podľa vás tiež nezmysel ako klimatická zbraň?
Tu vložím odkaz na video (predpokladám, že ste už starší človek a ruština vám nebude robiť problém), rád by som vedel váš názor na tie ruské autoriti, ktoré tam vystupujú a niečo tvrdia:
http://www.youtube.com/watch?v=zBXq_2B7uVY

6)Aký máte názor na spojenie morálka a veda, povedzme podľa týchto videi? :
http://www.youtube.com/watch?v=_k-Lbv3IGvU&fea...
http://www.youtube.com/watch?v=9Tg-Ihttlio

280052

6.12.2012 11:28

RE: strašáky patrí do máku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280052

Len stručne, myslím si, že príliš odbočujete, a spájate otázky, ktoré spájať nemá zmysel. Ak napíšem technické argumenty, čo s tým má svetonázor? Načo si potrebujete vecné argumenty korigovať svetonázorom?
Takže
1: odmietam šuflíkovanie, delenie na červených a modrých
2: nejasná a nejednoznačná otázka, pri takej by ste mali napísať, čo považujete za energiu a nedožadovať sa zmeny konvencie v pojmoch materiálna energia je hádam jasné, kam sa podeje, a tá prípadná iná nie je dosť jasne popísaná, aby malo zmysel ku nej zaujať konkrétny názor. Takisto zákon zachovania energie sa týka iba jej množstva, a nie kvality, ak máme hovoriť o objektivizovanom prírodnom princípe(zákone)
3: Neboli, to tvrdíte vy, pretože zo spôsobu položenia otázky zjavne nerozumiete tomu, o čo vlastne ide. V materiálnom svete neboli.
4: Moje "myslenie" z toho vynechajte, vedie to k urážke. Viem toho (opäť podľa otázky) o motoroch isto viac, než vy, preto mi nerobí rozumná interpretácia chemtrailsov žiadny problém. Celé je to o účinnosti dnešných moderných leteckých motorov, podobným smerom ako sa zlepšovali kondenzačné kotly na plyn. V lietadle samozrejme ku kondenzácii ešte nedochádza. K frekvencii výskytu letov http://www.flightradar24.com/
5: Haarp narušuje ionosféru a rádiovú komunikáciu prostredníctvom nej, alebo s ohľadom na ňu.

So zvyškom ma prosím nezaťažujte, beztak je tých otázok príliš naraz. Ak je niečo pre vás dôležité, položte to na stôl konkrétne.

280116

7.12.2012 17:46

RE: strašáky patrí do máku

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280116

"Nepotešil ste mne chlapče, ani já Vás nepoteším."

Hľadanie Pravdy asi nebude vašim prioritným cieľom pán 5p pohromade, keď tak čítam vaše odpovede-neodpovede . Napriek tomu ďakujem za repliku.

Možno viete - ale skôr nie - že svetonázor je základom chápania procesov vo Vesmíre, procesov a javov na planéte Zem, ich interpretácii aj napr. vo vedeckej, či odbornej sfére. Metodológia poznania a spracovanie informácii a približenie sa k objektívnej Pravde je priamoúmerne. Pritom samozrejme nejde o delenie ľudí do akýchkoľvek chlievikov.

Poďme k realite života:

Že nedokážete chápať vloženosti a prepojenie "materiálneho a nemateriálneho sveta" priamo vyplýva z vášho svetonázoru, a preto je aj vaša odpoveď taká,aká je - napr., že ja nerozumiem tomu, o čo tu ide... [velký smích]

Je elektromagnetické alebo gravitačné pole hmotné ?
A čo také biopole človeka, alebo tzv. aura človeka podľa niektorých ezoterických kultov?

Efekt Kirlian nie je asi nikde v príručkách "modernej fyziky", hoci je známy od 30-tych rokov minulého storočia(vyžarovanie bioenergetickej informácie ľudského tela v určitých spektrách svetla).
Napr.:
http://kirlianresearch.com/kirlian_principle.html
Aj inde sú krásne fotografie biopolí človeka.

"Nekonečno = hranica ľudského poznania"

Čo platí dnes, už zajtra pán 5p platiť nemusí. Mnohokrát stačí jednoducho len to, že niečo dostane v mediálnom piáre priestor - na to, čo bolo Globálnym zákulisím potichu (alebo aj vraždami) stopené pod koberec a zatajené...

Chemtrails: Čo viem ja o motoroch to vy ani netušíte.
[velký smích]
Možno som videl v živote viac prúdových motorov ako vy. Taktiež viem pán 5p rozoznať contrails od chemtrails (aj keď tento výraz nie úplne vystihuje podstatu dejov, ktoré tam komplexne prebiehajú), dokonca poznám aj fázový diagram vody, aj rosný bod vody a ďalšie fyz. vzťahy a aj iné deje nad našimi hlavami, či v našich hlavách...

Je asi zbytočné vám tu uvádzať desiatky väčšinou US patentov na ovplyvňovanie počasia,či firmy, ktoré sa tým už komerčne zaoberajú. A niekde by som našiel aj skvelú prezentáciu US Air Force, ako pracuje súčinnosť chemtrails lietadiel, orbitálnych družíc s pozemnými riadiacimi elementami, HAARP-ami (menších ekvivalentov je už po svete viacero) a radarovou pozemnou sústavou NATO, ktorá je už prepojená aj na iné krajiny, vrátane Ruska...Hold globálne sily ovládajú zatiaľ aj Rusko, Japonsko,či Čínu.

A vaše stanovisko k HAARP-u beriem, ako stanovisko "malého chlapca", ktorého nachytali na hruškách, ak ste si vôbec pozrel to video, aj s komentármi pomerne významných ľudí, ktorí sa danou problematikou zaoberajú, vrátane neodškriepiteľných faktov.


Chápem vaše vystupovanie tu na Zvědavcovi tak, že vaša myseľ pracuje v pokazenej algoritmike na zachovanie tohto tlupo-elitárneho nespravodlivého systému na báze "vyššej intelektuálnej pavedy".

Rád by som sa mýlil...

280210

7.12.2012 19:44

RE: strašáky patrí do máku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280210

1. svetonázor je základom viery, nie prírodných procesov, miešate nemiešateľné

2. EM pole nie je hmotné, pod hmotou je konvenčne myslená štruktúra priestoru, ktorá za vyznačuje prejavom zotrvačnej hmotnosti, EM pole taký prejav zotrvačnosti nevykazuje

3. biopole som neskúmal, nebudem sa vyjadrovať, ak by som, tak uprednostním prirodzenejšie vysvetlenia, je to odbočka, nie argument k preberanej veci

4. O motoroch isto neviete to, čo ja, ak vás to privádza k tomu, že neviete chemtrails odôvodniť jednoduchšie, slovo "motor" aj s jeho technológiou je veľmi široký pojem

5. patenty na ovplyvňovanie počasia s nami preberanou témou nijako nesúvisia, bavíme sa o haarpe, a chemtrailse, sám fázový diagram vody toho veľa nepovie, kondenzácia je zložitejšia záležitosť.

6. mňa vaše manipulačné videa, ktoré považujete za dôveryhodný zdroj informácií v zásade nezaujímajú. O šírení EM vĺn mám spoľahlivé informácie, a dosť svojich skúseností, vyštudoval som to, pracoval v oblasti, nepotrebujem ich konfrontovať s JPPvideo. Vy môžete nazvať významného koho uznáte za vhodné, to nie je pre mňa argument, chýbajú vám zjavne patričné dáta, aby ste mohli predpokladať správny výsledok. Menej odbočujte od vecných otázok.

280218

7.12.2012 22:07

RE: strašáky patrí do máku

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280218

Ďakujem 5p,

nemýlil som sa, informačná vojna prebieha silne aj tu na Zvědavcovi... [velký smích]

A čomu vlastne veríte vy?

Tomu, čo vám niekto predložil pod nos cez dlhodobo prepracovaný systém rôzných dogiem a starostlivo vybratých školských sylabusov, alebo sa pokúsite niekedy veriť trochu aj niečomu inému. A začnete prehodnocovať svoje videnie sveta aj cez nejakú neštardantnú prizmu hranolu, ktorý vám spektrum elektromagnetického vlnenia Svetla (nielen Ra-bínov = synov slnka) rozloží na iné vlnové dĺžky príjmu informácii. Pochopiteľne videnie celého spektra Svetla umožňuje si poskladať mozaiku a nezotrvávať na pozícii pseudovedeckého kaleidoskopu so silno egoistickými a nadradenými postojmi ku komunite!

Chápem, že keď je prijímač nastavený na príjem in-formácii(skôr de-formácii) na príslušný kmitočet Hz, tak správny signál jednoducho nemôžete zachytiť. Musíte začať meniť nastavenie a parametre antény (mozog) a ladiť potenciometer (vedomosti)... [smích]

Možno by ste potom nenapísal ani taký blud, že spaliny prúdového motora (samozrejme nie raketového) nesúvisia s fázovým diagramom vody a kondenzáciou vodných pár v sústave para-plyn, za určitých reálnych atmosferických podmienok.

No keď musí byť smerová anténa nastavená na príjem CZK alebo EURO vĺn, tak plne chápem vaše nesúrode paravedecké odpovede.

Myslím si, že ďalšia debata je asi zbytočná a snáď si vnímavejší čitatelia Zvědavca urobia správny názor na danú problematiku a systém ovplyvňovania a de-formácie ľudského vedomia.

Nikdy nie je neskoro prestúpiť do správneho lietadla, ktoré sa vyhne hurikánu 5p, musíte byť však pripravený na letisku so správnym pasportom a heslom... [velký smích]

280227

8.12.2012 15:46

RE: strašáky patrí do máku

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280227

Dovoľte, aby som vás upozornil na niečo, čo na vás lepšie vidí iný, pretože pozerá zvonka.

Deformujete pojmy, ako v Babylone a oberáte ma tým o počet vecne ladených príspevkov.
- na začiatku napíšete "dakujem", ale na konci "hurikán 5p"
- vyštudoval som antény, a venoval som sa im primerane dlhý čas, moje výroky sú aj výsledkom slušného počtu osobných skúseností. Vy toto odmietate rešpektovať a nazývate to pavedou.
- prispôsobili ste si môj výrok o fázovom diagrame vody, fyzikálnu chémiu mám preštudovanú a o diagramoch viem dosť, aby som napísal predošlé. Podieľam sa na vývoji jedného typu tepelného motora(nie parného). Skúste si radšej vy niečo poštudovať, napríklad o kondenzácii vody v parných strojoch.
- frekvencia je niečo iné, než okamžitá hodnota veličiny, daná často superpozíciou, nehovorte o frekvencii, keď nie je jasná súvislosť

zvyšok ste prekonšpirovali a stranícky onálepkovali, vaše mnohé abstrakcie sú jednoducho neplatné

280265

4.12.2012 20:32

stínění

JPG 77.?.?.?

pokud tyto vlny můžou být odstíněné kovovou přilbou, použití v praxi poznáme tak, že zčista jasna příjde zákon na zákaz kuchyňských hrnců.
Všichni lidi poslušně své hrnce odevzdají na Ministerstvu Pravdy a lásky.

280001

4.12.2012 21:21

dodatek

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

...je pravděpodobné, že zákaz používání PSI zbraní byl vydán ze strany těch rozvinutějších civilizací, které nám i vidí do hlav (a cpou tam, co se jim hodí - chanelling). Diskuze o tom, že "mimouši" neexistují je už pod úrovní lidí, kteří vývoj trochu sledují (stačí si ostatně prohlédnout některé obrazy rané gotiky so obrazem "LÉTÍCÍCH STROJŮ" apod.)

Zajímavou může být spekulace o vítězství Obamy v souvislosti s "nákupem" gravitačních technologií nadace Keshe (těsně před vítězstvím Obamy ve volbách - a návazné rychlé příměří v Gaze. Jde v podstatě o složení zbraní. Vývoj gravitačních technologií, které kdysi Němci zkoušeli i u nás ve Kbelích - vše se s operací Paperclip odstěhovalo za oceán. A určitě jejich vývoj neskončil.
A příroda jako obvykle své systémy zálohuje (multiplikuje), takže v Iránu mají díky panu Keshemu něco podobného jako USA - létající talíře, využívající magnetickou sílu (formu supravodivosti).
A celý příběh současné doby je o tom, jak lidské populaci vysvětlit plýtvání materiálem i lidskou prací na stavbu raket.

Lidská historie je o příbězích. Ten současný odpovídá starému polskému filmu "Sexmise". Nikoliv dějem, jen způsobem, jak si mocní v každé civilizaci díky informačnímu náskoku chtějí udržet svou moc na věky. Ve filmu to byl obraz neobyvatelné planety namalovaný na plátně, sledovatelný jediným "periskopem". Pro nás tím "periskopem" je matematika, aplikovaná na procesy ve fyzickém prostoru - zkrátka jsme se učili o obraze, a ne o tom, jak ty síly FUNGUJÍ.
(...nick pppppp je právě dokladem vzdělaného omezence, vnímajícího kontext jen skrze jazyk, pro který byl vycvičen).

280005

5.12.2012 0:49

nejbestialnejsi !

steve 174.?.?.?

lidska laborator v dejinach vesmiru - FALUDZA
-----
.. a my vsichni neseme vinu. Nezastavili jsme je ...

280018

5.12.2012 1:57

Nová fyzika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Pro některé diskutující, co tu fantazírují o "nové fyzice" a celkem nestydatě si vypůjčují pojmy z přírodních věd, mám návrh: Zkuste na základě těchto úžasných znalostí sestrojit nějaké funkční zařízení a předveďte je. Případně se poraďte s mimozemskými civilizacemi, s kterými jste určitě v kontaktu a pozvěte je ke spolupráci. My, obyčejní a přízemní fyzikové, kteří jsme prošli klasickým přírodovědeckým vzděláním a zabýváme se obyčejnou (opět zřejmě přízemní) vědou, založenou na rigorózní matematice a opakovatelném experimentu, se pak dáme rádi poučit o těch nových principech...

280021

5.12.2012 3:27

jo vážení,přirozenější je nečekat podloudnosti,určité postoje jsou pohodlné

slak 77.?.?.?

Reakce na 280021

Vladimír Kubeš rezonanční pole,geopatogení zony,stojí za shlédnutí.Na yo-tube toho je dost.Toto s chemtrailsem a haarpem umí bezpečně,zdravotnictví,farmaceutický průmysl z toho může mít takový vývar že bych i věřil že ten byznis zafinancují.Lidé jako zdroj prostředků jinak.Víme že k vůli zisku je člověk až na posledním místě,ještě by přeci překážel,že?

280022

5.12.2012 9:11

RE: jo vážení,přirozenější je nečekat podloudnosti,určité postoje jsou pohodlné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280022

Ono je spíš pohodlné se vždycky odkázat na někoho třetího, kdo to určitě, určitě umí.

Všichni fyzikové a přírodovědci ale nejsou členy Grygarova klubu Sysifos, vysoké školy jsou plné mladých začínajících vědců, chytrých kluků a holek bez předsudků, kteří jsou ochotní utrácet svůj čas za trochu naděje, že objeví a popíšou neznámý jev a udělají si na něm jméno...

Bohužel je to spíš tak, že o kandidáty na nové, neznámé fyzikální jevy, které se vymykají už známému popisu v rámci té "staré" fyziky, je poněkud nouze... Zkušení harcovníci po nich skočí a pak se za pár let rozdávají nobelovky. Šarlatáni, kteří nedokážou své vědění a umění opakovaně předvést, natož vysvětlit, sami vyklízejí pole.

280032

5.12.2012 12:11

RE: jo vážení,přirozenější je nečekat podloudnosti,určité postoje jsou pohodlné

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 280022

Trosku jsem si ten pristroj na mereni reyonancnich poli proguglil. Jedine,co jsem zjistil je, jak pracuje system prevodu namerenych hodnot na akusticke a vizualni signaly 9. a 10. strana nicmene rozebrat sondu uz blbecky ze Sysifosu uz nenapadlo. V patentove dokumentaci je toho jeste min, takze nejenze vlastne nevim co ten kir meri, ale dokonce ani jak to meri.
Nema nekdo ze zde pritomnych popis principu mereni tech rezonancnich poli?

280043

5.12.2012 21:43

RE: jo vážení,přirozenější je nečekat podloudnosti,určité postoje jsou pohodlné

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 280043

díval jsem se, z toho indikátoru bych se smál už na strední škole... absolutní nesmysl s ohledem na účel, ... prý patent, obyčejný podvod, to si mužu vzít klidne nekteré druhy hledaču vedení, a budu machr

280068

5.12.2012 23:25

pohodlné

slak 77.?.?.?

Reakce na 280068

Pěkný dokument:Vesmír z Hubbleova teleskopu ve 3D,na YouTube, a sakra co to tam žvaní,v některých případech naměřil nadsvětelnou rychlost,na hranici s kacířem,tomu indikátoru se směji,ovšem jako všemu v souvislostech s lidmi.

280081

6.12.2012 10:19

RE: Nová fyzika

pje 195.?.?.?

Reakce na 280021

Mňo, opakovaný experiment u přechodových fází plazmatu nebo mikrobioeletrických transcelulárních impulsů bych si rád nechal předvést. Víte, pane kolego, co jde u Newtona, to v oblasti těžkého nestíhání paralelní evidence všech podmínek, za nichž k pozorovanému jevu dochází, je zbožným přáním.

280106

5.12.2012 13:21

souhlasím s panem Babáčkem - zákaz psychotronických zbraní je nutný

osa x 193.?.?.?

a včera bylo pozdě, kupříkladu příspěvky pana "janko" zde na Zvědavci jsou názorným příkladem psychotronické zbraně , jejích účinků i následků [překvapení]

280047

6.12.2012 3:55

Já bych zakázal neoblíbené kantory,ky,potom čím hrneček načichne...

slak 77.?.?.?

Reakce na 280047

Určitě chtějí panovat a tak na dobráky nedaj a vyskouší všechno možné i nemožné a zákaz mají víte kde.Nastínil jsem možnost využití v nesofistikované,nevyumělkované formě(chemtrails,harp).Mnoho lidí bude tvrdit že geopatogenní pole nejsou,jsou a pod každým vedením vysokého napětí a je i stanovena vzdálenost zástavby.Rezonanční pole jsou na každé anténě a bohužel nevítaná kdekoli.Pokud se zkombinují je zaděláno na odchod zdraví na bezpočet způsobů že se to doktoři neučí a ani ve své literatuře nenajdou ani si to s tím nespojí a jdou proto s udicí na oheň.Už jsem psal že využívají tak dokonalého směrování zvuku prostřednictvím mikrovln že je to slyšet v obchoďácích v uličkách a v každé něco jiného asi podle sortimentu.Metr stojící mimo by byl zcela nezasvědcený na co by případně kolega reagoval a z neznalosti by předpokládal že mu haraší.Tolik k vyumělkování,i květák je prý vychované zelí,lze se zabejčeností aplikovat na cokoli a když to není k užitku tak se zpravidla daří.A že si lidé rádi hrají víme.Když jsem viděl trojstěžňovou plachetnici ve flašce tak jsem pochopil že někteří lidé jsou schopni zmastit cokoliv.

280091

7.12.2012 5:58

RE: Já bych zakázal neoblíbené kantory,ky,potom čím hrneček načichne...

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 280091

"Už jsem psal že využívají tak dokonalého směrování zvuku prostřednictvím mikrovln že je to slyšet v obchoďácích v uličkách a v každé něco jiného asi podle sortimentu"

Plácáte úplné nesmysly. To by se okamžite zjistilo, mnohá elektronika na takovou na podobný efekt potrebnou intenzitu mikrovln (W/cm2) silne reaguje mnohem "lépe", než človek. Meráky, rádia, domácí elektronika, jednočipy by se nechaly slyšet. Takový pruser by nikdo neriskl, sebemenší podezrení a verejné ohrožení jako hrom.

To vaše smerování neznamená, že ta vlna prijde na místo a zaparkuje, tam skončí. Dá se sice udelat i témer toto, ale nechci videt ty plošné a fázove rízené antény. Nejde proste kombinovat všechno se vším.

Zavádíte tady postrach, jako v Kocourkove ze zajíce. Namísto konspirací studovat reálné šírení vln,nebo se spolehnout na ty, kterí si tu práci dali. Tady vubec nejde o jakousi abstraktní a skostnatelou fyziku, coby výmluvu, ale reálne a milionkrát vždy stejne pozorované šírení vln s nepreberným množstvím jejich parametru.

280176

11.12.2012 23:27

Neplácáme nesmysly...

Jana Karásková 81.?.?.?

Reakce na 280176

"Už jsem psal že využívají tak dokonalého směrování zvuku prostřednictvím mikrovln že je to slyšet v obchoďácích v uličkách a v každé něco jiného asi podle sortimentu"

ppppp : "Plácáte úplné nesmysly."


Neplácá nesmysly... prostě jste se o tom zatím nedozvěděl... a proč se asi o tom moc nemluví?

Jana Hanáka znám osobně. Říká, že o směrovém ozvučení skoro nikdo nic neví.

Audioreflektory - směrové ozvučení Audioreflektory jsou novou generací reproduktorů, které šíří zvuk v podobném paprsku jako světlo. Technologie směrových reprduktorů umožňuje zvuk přesně zacílit na danou lokalitu a to i na vzdálenosti přes 200 metrů. Lze takto vyřešit specifické a unikátní požadavky na ozvučení různých prostorů. Nahlédněte dále a objevte poprvé možnost umístit zvuk přesně tam kam chcete a nerušit jím své okolí.

Jedná se o zařízení, které využívájí nelineárních vlastností vzduchu k vytvoření extrémně úzkého zvukového svazku. Tento úzký svazek se chová jako světelný paprsek, který dopadá na posluchače. Pouze takto "osvětlený posluchač" slyší tento svazek. Dokonce se může tento svazek odrážet a v místě odrazu vytvářet "zvukový obraz". Jedná se o první zařízení, které umožňuje zcela řídit jak lokalizaci, tak distribuci zvuku vysoké kvality.

http://www.digitalboard.cz/cs/specialni-technologie-pehlidka-nejzajimavich-technologii/audioreflektory--smrove-ozvueni

http://www.digitalboard.cz/cs/o-digitalboard-nco-malo-o-nas

280402

12.12.2012 2:00

Hologramy, Blue Beam projekt, Mind Control experimenty

Jana Karásková 81.?.?.?

Reakce na 280176

Ráda bych věděla, co si myslíte o těchto jevech:

Hologramy - Blue Beam projekt /docela aktuální téma, před "Koncem světa"/

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=X_E09GKuHjE&NR=1

Ještě k 911 a "konspiracím". Říkala jsem si vždy - pokud by to druhé letadlo, které vlétlo do druhé věže WTC mělo být hologram, proč by vypadalo jako vojenské /trup měl vespod "dvě trubice"/, a ne civilní... no tak tento dokument by mi to trochu osvětloval. Možná to mají už v arzenálu připravené k virtuálním náletům k vystrašení protivníka.

Podle pilotů to, co vlétlo do WTC nemohlo být civilní letadlo, protože to nedokáže vyvinout v tak malé nadmořské výšce takovou velkou rychlost, rozpadlo by se. takže to buď bylo dálkově naváděné vojenské letadlo /jeden reportér křičel "huge military plane... without windows"/. Nebo to mohl být hologram? Prof. Wood i jiní tvrdí, že hliníková křídla by rozhodně neprošla silnými ocelovými sloupy, navíc některé sloupy - podle fotek - tam na kraji zůstaly.

Hologramy už umí promítat - i se zvukem. A podle toho, jak hladce to letadlo zaplulo do budovy - ze zpomaleného záběru je to dobře vidět - tak bych se tomu ani nedivila. Asi by to ale museli i tak na nějaké "médium" promítat. Ani nevím, jestli by ten hologram mohl udělat "záblesk" co se bjevil na budově těsně před nárazem.

Kdo ví co nám "soudruzi" možná brzy promítnou na nebe - že by toto byly zkoušky?

JESUS CRUCIFIX HOLOGRAM
http://www.youtube.com/watch?v=ZGQW-fw2Gew

14 Virgin Mary Apparition warraq Egypt 2009
http://www.youtube.com/watch?v=dcN2ADZiBqQ&feature=related

Ještě k tématu článku:
Individuals (TI's) (#31)
http://www.youtube.com/watch?v=si1bHa45u18&feature=related

Psychiatři jsou v tomto hodně nevzdělaní, ptám se na to téma a výzkum v ČR občas na konferencích ČAPZ.

Mohl by mi někdo elektrotechnicky vzdělaný napsat, co říká této radě na odstínění ELF?

http://www.earthpulse.com/src/subcategory.asp?catid=1&subcatid=4
Biohazards of Extremely Low Frequencies (ELF)
by Dr. Nick Begich

280415

7.12.2012 11:37

Smrt, si nekdy rada zazertuje - Cisaruv pekar,pekaruv cisar.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Jakoby pro lidsvo nemelo malo tech nestesti, co mame, radiaktivita celeho sveta stoupa.
Israel is working on an "ethnically targeted" biological weapon that would kill or harm Arabs but not Jews, according to Israeli military and western intelligence sources cited in a front-page report in the London Sunday Times, November 15, 1998 ("Israel Planning 'Ethnic' Bomb as Saddam Caves In," by Uzi Mahnaimi and Marie Colvin).
Jsou lide,kteri na nestesti druhych primo vydelavaji velke penize.Penize nejsou na uzitecne veci,ale ,vzdy jsou penize na valku a na vyzkum zbrani vseho druhu.Rovnez jsou lide,kteri vidi jine v bolestech s tim,ze jim se nic takoveho nemuze stat, udajne se svou kriminalitou jsou pod ochranou Boha.
The goal is to use the ability of viruses and certain bacteria to alter the DNA inside the host's living cells. The scientists are trying to engineer deadly microorganisms that attack only those bearing the distinctive genes.
Whether or not the Nazis are truly guilty of all the accusations the Jews have levied against them, the Israel of the 21st Century is approaching in reality the extremes of racial Supremacism of which the most supremacist Nazi could only have dreamt.
V podstate,nas zabiji ,nase vlastni lidska blbost,proto Stefan Habkins rika ve sve knize,v poslednim liste rika:ze se obava,ze driv nez lidstvo pootevre dvere do vesmiru,ze se samo znici.

Israel is Developing 'Ethnic Bomb' for Growing Biological Weapons ...

www.ihr.org/jhr/v17/v17n6p24_Weber.html
GENETIC WARFARE NEARING REALITY. This article ... Israel planning 'ethnic' bomb as Saddam caves in ... is granted provided acknowledgment is made to:
ISRAEL IS DEVELOPING 'ETHNIC BOMB' - BIOLOGICAL WEAPON - APFN

280191

7.12.2012 12:00

RE: Smrt, si nekdy rada zazertuje - Cisaruv pekar,pekaruv cisar.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 280191

Na,tohle vse mame penez dost.
Vložený obrázek
Vsimnete si,ze politici nikdy neprotestovali proti vyvoji novych zbrani hromadneho niceni,take,Spojene Narody nikdy nezakazaly v podstate zbrane hromadneho niceni.

280196

28.6.2015 7:31

Nárůst výskytu autismu u dětí v důsledku informační války

Hana Haisová 178.?.?.?

Je to náhoda, že v roce 1980 byl výskyt autismu u dětí 1 : 10000 a dnes je 1: 50 ?
Tedy každé 50. dítě trpí autismem.
Proč právě od 80. let minulého století dochází k exponencionálnímu nárůstu výskytu tohoto onemocnění a nekonečnému utrpení postižených rodin? Jak dlouho nám budou ještě lhát, že to způsobuje očkování...? Dokud nebyla imunita populace narušena v důsledku psychotronické války, výskyt autismu byl minimální a očkovalo se.
Snahy ovládnout myšlení lidí prostřednictvím dezinformací vkládaných do kolektivního podvědomí a tím naprogramovat poslušnou společnost, která mlčí a táhne....vedou k poškození mozku našich dětí , našich vnoučat !!!
Jestli ti, co toto dělají a ti, co k tomu mlčky přihlížejí a domnívají se, že se jich to netýká, chtějí mít děti nebo vnuky autisty, tak se to bude dařit čím dál tím častěji....ještě pár let a už se na této planetě nenarodí zdravé dítě....jak dlouho budeme toto tolerovat a odevzdávat své daně ve prospěch těm, kdo z našich peněz podporují takové zrůdnosti a ničí zdraví našich dětí??? A proti komu vlastně bojují a proti komu se chrání těmito zbraněmi? Člověk proti člověku? Jakým právem toto po nás kdokoliv může požadovat? Kdo tvoří ty všechny instituce, jako jsou úřady, státní správa, školství, zdravotnictví....? Nejsme to my všichni?
Vyzývám všechny lidi, kteří se ještě nevzdali své lidskosti a svobodné vůle, aby se spojili a zastavili informační válku !!! Nemůžeme čekat, že to udělá někdo za nás.

335672

Příspěvků: 130

04.12. 09:23  Lidstvo už dávno kontrolováno je,
04.12. 16:04  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
05.12. 00:54 levita  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
05.12. 21:58  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
05.12. 23:41  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
11.12. 17:34 ppppp  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
05.12. 01:54  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
05.12. 20:53  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
06.12. 00:29  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
06.12. 23:30 p.  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
06.12. 19:16  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
06.12. 21:49  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
11.12. 03:08 Jana Karásková  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
11.12. 12:19 ppppp  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je,
11.12. 23:12 Jana Karásková  Nové technologie
12.12. 00:09 slak  RE: Nové technologie
04.12. 19:48 Kysučan  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly
04.12. 20:47  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly
05.12. 18:10 Kysučan  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly
05.12. 20:38 mtk  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly
07.12. 03:05 levita  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly
07.12. 03:08 levita  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly
07.12. 18:08 Kysučan  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly
07.12. 21:55 levita  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly
05.12. 21:12  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je - ale sa vymyká spod kontroly
04.12. 11:21  Boží vůle?
04.12. 11:36 Evropan  není mít z čeho strach
04.12. 11:50 fohat  jakpak je zmanipulovaná
04.12. 14:15 janko  Informační vrstvy a nová fyzika
04.12. 16:12  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
04.12. 21:25 janko  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
04.12. 19:25  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
04.12. 21:27 janko  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
04.12. 19:48 ppppp  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
04.12. 21:38 janko  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
04.12. 22:29 pavt  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
04.12. 23:13 janko  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
05.12. 08:51 pavt  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
05.12. 11:20 Oracle  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
06.12. 19:44 mkadlec  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
05.12. 21:26 janko  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
04.12. 23:17  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
05.12. 08:21 ppppp  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
05.12. 21:38  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
06.12. 10:47 ppppp  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
05.12. 08:40 pavt  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
06.12. 09:54 pje  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
06.12. 09:45 pje  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
06.12. 10:55 ppppp  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
08.12. 12:16  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
08.12. 18:28 ppppp  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
12.12. 00:10 od  RE: Informační vrstvy a nová fyzika
04.12. 16:36 te  zombie
04.12. 18:04 Guzzepe Carta  Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!
04.12. 18:51 Mám strach  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!
05.12. 07:00 Erwin  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!
05.12. 09:58 Bekota  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!
05.12. 21:15 mtk  RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!
04.12. 19:18 BB  Renezance všeobecného " čarování " ve dvacátém prvním století:
05.12. 22:11  RE: Renezance všeobecného
06.12. 10:58 BB  RE: Renezance všeobecného čarování
12.12. 00:27 p.  RE: Renezance všeobecného
04.12. 19:39 ppppp  strašáky patrí do máku
04.12. 21:06 Mojmír Babáček  RE: strašáky patrí do máku
04.12. 22:12 pavt  RE: strašáky patrí do máku
04.12. 23:42 janko  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 00:38 Osel  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 08:41  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 09:34  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 11:20 janko  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 13:07  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 21:46 janko  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 23:58  RE: strašáky patrí do máku
06.12. 10:48 janko  RE: strašáky patrí do máku
06.12. 20:19  RE: strašáky patrí do máku
06.12. 23:17 janko  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 02:32  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 08:26 janko  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 11:43 ppppp  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 13:13  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 19:16 janko  RE: strašáky patrí do máku
08.12. 00:38  RE: strašáky patrí do máku
08.12. 19:03 ppppp  RE: strašáky patrí do máku
08.12. 12:33 romaker  RE: strašáky patrí do máku
06.12. 23:19 janko  RE: strašáky patrí do máku
06.12. 21:49  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 00:16 mtk  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 02:50  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 07:40 janko  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 00:19 ppppp  RE: strašáky patrí do máku
06.12. 11:11 ppppp  RE: strašáky patrí do máku
08.12. 15:27 fohat  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 09:12 pavt  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 12:12 janko  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 21:17 mkadlec  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 22:02 janko  RE: strašáky patrí do máku
06.12. 00:44 mkadlec  RE: strašáky patrí do máku
06.12. 15:23 janko  RE: strašáky patrí do máku
06.12. 15:25 janko  RE: strašáky patrí do máku
17.12. 20:34 mkadlec  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 11:14 Mojmír Babáček  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 13:14 pavt  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 19:53 ppppp  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 09:11 ppppp  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 11:00 Mojmír Babáček  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 22:05 ppppp  RE: strašáky patrí do máku
05.12. 19:16 Kysučan  RE: strašáky patrí do máku
06.12. 11:28 ppppp  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 17:46 Kysučan  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 19:44 ppppp  RE: strašáky patrí do máku
07.12. 22:07 Kysučan  RE: strašáky patrí do máku
08.12. 15:46 ppppp  RE: strašáky patrí do máku
04.12. 20:32 JPG  stínění
04.12. 21:21 janko  dodatek
05.12. 00:49 steve  nejbestialnejsi !
05.12. 01:57  Nová fyzika
05.12. 03:27 slak  jo vážení,přirozenější je nečekat podloudnosti,určité postoje jsou pohodlné
05.12. 09:11  RE: jo vážení,přirozenější je nečekat podloudnosti,určité postoje jsou pohodlné
05.12. 12:11 mkadlec  RE: jo vážení,přirozenější je nečekat podloudnosti,určité postoje jsou pohodlné
05.12. 21:43 ppppp  RE: jo vážení,přirozenější je nečekat podloudnosti,určité postoje jsou pohodlné
05.12. 23:25 slak  pohodlné
06.12. 10:19 pje  RE: Nová fyzika
05.12. 13:21 osa x  souhlasím s panem Babáčkem - zákaz psychotronických zbraní je nutný
06.12. 03:55 slak  Já bych zakázal neoblíbené kantory,ky,potom čím hrneček načichne...
07.12. 05:58 ppppp  RE: Já bych zakázal neoblíbené kantory,ky,potom čím hrneček načichne...
11.12. 23:27 Jana Karásková  Neplácáme nesmysly...
12.12. 02:00 Jana Karásková  Hologramy, Blue Beam projekt, Mind Control experimenty
07.12. 11:37 Robert Nohejl  Smrt, si nekdy rada zazertuje - Cisaruv pekar,pekaruv cisar.
07.12. 12:00 Robert Nohejl  RE: Smrt, si nekdy rada zazertuje - Cisaruv pekar,pekaruv cisar.
28.06. 07:31 Hana Haisová  Nárůst výskytu autismu u dětí v důsledku informační války

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 3

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,31 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 036 347,14 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 476