Diskuze k článku

Českou politickou scénu může vyléčit jen šoková terapie

Příspěvků 24

1.5.2012 2:27

Autor

steve 166.?.?.?

clanku zde vyzyva k nasili a rozbiti beztak uz dost demokratickeho statu. Policie by ho mela kontaktovat za ucelem zmizeni ...
Spolecnost, hlavne soudy a policie by se mely venovat dnes velice vaznemu tematu - a to: .."kdo rozslapal Jenickove Marence ten kosicek, ktery ma po tete co chradla" ....
Brusel zadotuje, politici rozkradou - to je pozitivne demokraticke a stourat se v tom chteji pouze antivendoidni elementi - nasi nepratele a zradci sametove srandy. Sjednotme se. A najdeme toho ObinLadina, ktery podupal ten kosicek !!!

268004

2.5.2012 9:35

RE: Autor

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 268004

Nic netrvá v světě věčně (ani láska k jedný slečně) a tak buďme rádi, že je ten košíček rozdupaný. Vždyť byl celý ztrouchnivělý, držel pohromadě jen slepencem svého obsahu a hned druhý den po plyšáku z něho vypadl celý jeho obsah do zdejšího hnojníku. Je tak už jasné kdo je kdo.

V tom článku je ale až ostentativně opominuta jedna z trvalek zdejšího parlamentarizmu, vypadnuvší z toho ztrouchnivělého košíčku na ten hnojník jako poslední a tak nepotřísněna ani těmi minulými a ani těmi soudobými padajícími lejny, které jak známo nemusí trefit naplno a stačí když se jen otřou, aby byl potrefený posraný. [smích]

No a kdo jiný ježli neposraný, by měl zjistit rozsah pokálení těch posraných? Nebo snad měl autor na mysli tu neviditelnou ruku trhu, která by z toho hnojníku vytáhla ty posrané na světlo boží k osprchování zákonem? [zmaten] Vždyť nebýt její neviditelnosti, tak by bylo vidět jak je ze šmátrání v tom hnojníku i ona celá od hoven. [oči v sloup] [bliji]

Nebylo by tedy namístě dát v případných předčasných, nebo v řádných (pokud vůbec ještě nějaké budou) volbách, šanci těm neposraným vyvézt ten zdejší hnojník tam kde bude k užitku?... K zaorání prací která šlechtí tělo i duši?!

268087

3.5.2012 19:07

RE: Autor

haban 178.?.?.?

Reakce na 268004

Jede kočí, za sto vočí, do postele skočí. Jak se jmenuje?
(Děcká hádanka)
[cool]

268240

1.5.2012 4:07

Nejlepsi obranou je utok

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

>Je tedy oprávněné podezření, že ODS poslance Melčáka uplatila a tím se zvyšuje i pravděpodobnost, že, možná jako pomstu za to, že Věci Veřejné podpořily vyzrazení plánovaného získání půl miliardy korun pro ODS ze zakázky na čističku vody v Praze, uplatila ODS poslance Věcí veřejných Jaroslava Škárku a Kristinu Kočí, aby zničili pověst své strany, která vstupovala do politiky s programem boje proti korupci, aniž by jí korupce byla cizí.
Ja osobne mam pocit, ze zakulisim politicke likvidace Barty a cele VV je to, ze zacal nebezpecne rozkryvat zahlazene svinstvo dvaceti let. To bylo pro politicke matadory nepripustne, a tak na nej nasili to, co sam objevoval.

268009

1.5.2012 5:13

RE: Nejlepsi obranou je utok

steve 166.?.?.?

Reakce na 268009

.. pokud - jak rikate - by zacal neco odkryvat, - tak uz je davno pod drnem jako Mrazek i ten majitel agentury, od ktereho Mrazek ty disky koupil !! Tohle je jenom takove "skadleni se" v rodine ..., par jich brzo nejak "uchradne" a zase bude cisty vzduch pro tok baliku ... Oni se chlapci uz domluvi, vzdyt prece: .."nejsme jako oni a musime si pomahat" ... [cool]

268011

1.5.2012 12:44

RE: Nejlepsi obranou je utok

haban 178.?.?.?

Reakce na 268009

Bárta kdysi v nějakém rozhovoru (nebo tajném odposlechu) zmiňoval, že je nereálné korupci úplně vymítit, tak by chtěl alespoň dohlížet na to, aby se to drželo pod 5%. Ví o tom dost z odposlechů, které v rámci práce bezpečnostní agentury prováděli.

A určitě má dál informační zdroje v agentuře kterou dříve řídil. Jenže je problematikcé je legálně použít, protože justici drží pod krkem ODS a jak jednou někdo z ODS prohlásil, je jim jedno, kdo ovládá vnitro, když mají justici. Nepochybuju o tom, že pan soudce dostal dobře zaplaceno. Ta podmínka to je jen takové varování, kdyby chtěl zlobit.

Teď se ho snaží vyštípat i ze sněmovny. Mohl by lecos vytáhnout, a ohánět se doživotní imunitou.

268034

1.5.2012 8:01

Velmi správně pane Babáčku

Guru 78.?.?.?

Ano, polit-divadelní scénu doopravdy pročistí šok. S určitou dávkou štěstí následně možná i vyléčí.

Spouštěčem a hybatelem však bude něco zcela nečekaného. Něco, co čtenáři Zvědavce již dobře znají a na co byli 20x dopředu upozorněni: neodvratitelný nástup převratných technologií.

Je zcela lhostejné zdali na trhu bude firma "B" o týden dříve než firma "A" a firma "C" přijde měsíc poté. Ano, po 82 zpožděních a odkladech doopravdy přijdou nové energetické technologie určené pro lidi. Zdůrazňuji "pro lidi", tzn. ne pro ČEZ, ne pro RWE, ne pro E.ON.

Příchod a rozšíření nových technologií mimo jiné způsobí v ČR škody v souhrnu za cca 600 až 800 miliard Kč. Politické špičky byly včas oficiálně vyrozuměny, což je zdokumentováno a uloženo na několika místech. Politici svou arogancí a nečinností neučinili nic pro minimalizaci výše vyčíslených budoucích škod. Ba naopak dělali vše pro to, aby škody byly ještě vyšší.

Vše začne se solidním humbukem. Konsekvence jsou známy dávno dopředu. Po pár měsících bude vše jasné.

Jako malý příspěvek k řešení problémů nezaměstnanosti:

Firma Defkalion Green Technologies právě přijímá dalších 21 inženýrů pro svůj nový ultramoderní výrobní podnik, kde se již brzy začne vyrábět převratný energetický hardware.
http://www.defkalion-energy.com/jobs

268013

1.5.2012 9:44

RE: Velmi správně pane Babáčku

jjj 213.?.?.?

Reakce na 268013

Moc zajímavý reaktor! Určitě je to zajímavější koncepce než "tepelná čerpadla", která jsou ve skutečnosti hospodářsky zajímavá jen a pouze pro výrobce: mají vysokou cenu, nízkou účinnost, vysokou cenu údržby, krátkou životnost.

U tohodle Hyperionu bude také záležet na tom, jak drahá bude náplň, jak často a nákladně se bude muset provádět údržba, jakou životnost bude mít ten "kernel" (panují tam dost extrémní podmínky): technicky je možné všelicos, musí to ale být hlavně ekonomicky PŘEVRATNÉ. [smích]

268024

1.5.2012 11:33

RE: Velmi správně pane Babáčku

Guru 78.?.?.?

Reakce na 268024

"reaktor" je trubka o průměru 4 cm dlouhá 10 cm.

Náplní je niklový prášek a natlakovaných pár mikrogramů vodíku.

1 libra niklu stojí na trhu cca 12 dolarů.

Náplň tak má výrobní cenu pár dolarů. Mění se po půl roce.

V jedné kompaktní krabici může být až 9 "reaktorů", tj. 45 kW výstup (tepelný).

Licence stojí 40,5 mil. Euro a koupilo si ji už více než 60 firem. Defkalion prodává pouze jednu licenci pro každou zemi.
Míru idiotismu Českých politiků a byznysmanů poznáte podle následujícího parametru: o licenci se oficiálně přihlásilo více než 1000 firem z celého světa, ovšem na domácí frontě je hrobové ticho. V Itálii 50 studentů střední průmyslové školy pana Pirelliho před týdnem demonstrovalo svou vlastní "studenou fůzi" s CoP 400% ve sklenici od mléka, v ČR se politici bijí čepicemi zdali do dostavby Temelínu II vrazí dalších 300 miliard nebo 500 miliard. Je to jako ve filmu o zániku Říše Římské, kdy "barbaři" právě prorážejí hradby Říma a jeden senátor nabízí druhému úplatek, aby mu přidělili "trafiku" (funkci).

Nicméně konkurence nespí a brzy budou mít více konkurentů za ještě lepší ceny atd.

268030

1.5.2012 22:35

RE: Velmi správně pane Babáčku

ms 90.?.?.?

Reakce na 268030

http://energieupramene.blogspot.com/2011/08/nizkon...

...něco na tom bude. V Rusku na tom dělá prof. Kanarev.

268059

1.5.2012 23:15

pomalu pánové

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 268059

Defkalion/hyperion vypadá mnohem pravdepodobneji jako megapodvod.
Stále jim chybí prokazatelné objektivní merení, to co se ohánejí posudky z NASA je silne neduveryhodné, ne každý, kdo v NASA pracuje musí mít podobne jako uklízečka pozici hodnotit projekt podobného druhu. Vyhýbají se klíčovým argumentum, a publikují nekompletní údaje, které brání objektivnímu overení. Viz google. Pane Guru, že tomu veríte ješte neznamená, že to nekomu neco reálne vyrobilo, zkuste si overit, kdo to kde nameril. Podle mých dosavadních poznatku jde o pyramidovou hru v netradičním podání.

Kanarev je podvodník prakticky jiste, rovnež se vyhýbá argumentum, znám snad deset dalších jemu podobných.
Neskutečne me štve, když podvádejí verejnost deformovaným merením.

Fórum upramene.cz je v techto "free-energy" smerech podvodné taky, pokud dojde na protiargumenty, tak zcela potírají opozici, a mažou pod vykonstruovanými záminkami jim nepohodlné príspevky, rídí to tam více méne 3-4 lidi docela sektárským zpusobem. Vyzkoušeno.

Rekl jsem to snad dost jasne, léčba šokem funguje často jenom proto, že ten človek vydrží ješte i nejaký ten šok navíc, podobne jako "léky" navíc pri nepovedené diagnóze.

268061

2.5.2012 0:36

RE: pomalu pánové

ms 90.?.?.?

Reakce na 268061

Mě to vysvětlovat nemusíte...já na to mám svůj názor. Základem všech těchto podvodů je základní odpověď na otázku...a kde získáme vodík? (zadarmo pečení holubi do huby nelítaj)....Já jsem kdysi na toto téma tady jednou psal, že výroba 1g vodíku elektrolýzou vyjde na víc energie než energie získané při vytvoření díky této "zázračné technologii"(ale mohu se mýlit)...Podle všeho jde o klasickou reakci vodíku se vzdušným kyslíkem, katalyzovaným niklem za vyšších teplot...(ono ta malá část Cu se tam dá i přimíchat). Mě spíše zaujal ten výpočet v odkazu (viz.výše)...nicméně je dost děsivé, že by si to vzala na triko Boloňská Univerzita... to je dost silné kafe...no, ale je zase pravda, že náš bývalý předseda AV ČR R. Zahradník se taky znemožnil svým "Krakatenem", takže bych se vůbec už ničemu nedivil.

268062

2.5.2012 0:45

RE: pomalu pánové

Mňam 90.?.?.?

Reakce na 268061

Blábolíte nesmysly, ještě se k vám přidá "huhu" "hehe" staré osvědčené značky Sisyfosu a Aldebaranu. Mluví z vás jen poraněné Ego a to že máte akcie v energetické společnosti už nemluvíte, bodejď by jste stál o levné energie, mamon a ego je sviňa!

268063

2.5.2012 8:05

RE: Velmi správně pane Babáčku

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 268030

Ano, ano, 20krát jsme byli upozorněni a pokud dá pánbů panu Guruovi zdraví a editora nezavřou, budeme upozorňováni až do skonání světa. Nesmíme zapomenout, že odhalení nových zdrojů energie se zde slibuje každý měsíc již nejméně 10 let. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

268082

1.5.2012 8:50

Krátce poté, co Bárta nastoupil do funkce ministra dopravy a sáhl kmotrům do koryt,

Mejla 83.?.?.?

jsem četl názor, že stavební kmotři vypsali na jeho diskreditaci a odstranění 50 mil. Kč. Vývoj politiky to i potvrzuje. Bárta byl odsouzen, ale dosud byl obžalován jen zlomek těch, kdo předražili a předražují veřejné zakázky o miliardy.

268015

1.5.2012 9:27

Zavrit az zcernaj

Kadlik 88.?.?.?

Vsechny politiky i s jejich kmotrama zavrit az zcernaj a rovnou bez soudu sou to politici tudiz pro ne presumce neviny neplati vini dokud neprokazou svoji nevinu. A sup snima do pracovniho tabora a postavit zpet cukrovary co nam nechaly srovnat ze zemi at sou konecne taky uzitecni po 20 letech skozeni [cool]

268021

1.5.2012 11:17

...

Vymazaný člen 89.?.?.?

A pokud by mělo dojít v naší kotlině k nějaké čistírně (vyšetřování ekonomických zločinů), museli by pozavírat půlku národa. Nejoblíbenějším sportem je totiž u nás zlodějina. Kradou totiž všichni: Úředníci, manažeři státních či polostátních firem, manažeři zahraničních firem, atd atd. Co s tím, když VŠICHNI kradou... [zmaten]

268029

1.5.2012 12:57

RE: ...

haban 178.?.?.?

Reakce na 268029

Zakládat malé či větší ekonomické komunity, kde se neplatí státními penězi a z interních transakcí (vzájemné pomoci) se neplatí daně. V rámci rodin, spolků, obcí, bytových, zemědělských, spotřebních družstev, ...

Nejperspektivnější se jeví forma družstva.

To je asi taky důvod, prož zlikvidovali Slušovice.

268035

1.5.2012 13:05

RE: ...

haban 178.?.?.?

Reakce na 268035

Mladší generace to už nepamatuje, ale "za socializmu" lidi mimo 8 hodin strávených v práci stíhali sami stavět baráky a chaty, vypěstovat si jídlo a šili si sami oblečení.

Jako toaletní papír se používalo nařezané Rudé právo, takže závislost na státu byla minimální. [smích]

268036

2.5.2012 9:52

RE: ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 268036

No aspoň bylo to RP k něčemu užitečné. Zkus na totéž použít nějakou dnešní tiskovinu. Ty ani nehoří. [chechtot]

268091

3.5.2012 8:48

RE: ...

Magda 94.?.?.?

Reakce na 268036

Ještě bych podotkla, že kopii použitého Rudého práva coby hajzlpapíru jsme museli posílat na ÚV KSČ....

268166

1.5.2012 18:12

Všechny polistopadové vládní strany na smetiště dějin

Nikdo 85.?.?.?

Ono vůbec by bylo ideální zrušit politické strany a najímat individuálně politiky na zcela konkrétní úkoly. Jenže ovčané ještě ke skutečné demokracii nedospěli a jen tak ani nedospějí. Zatím jsou schopni pouze nadávat a volit stále dokola stejné zloděje. Problémem tedy nejsou špatní politici, ale lenost, hloupost a morální bída ovčanů.

268044

1.5.2012 19:49

Takze to co se v clanku pise

Oldis 81.?.?.?

je plan na sest let dopredu, a kdyz se znemozni po tech 6ti letech i cssd tak copak? je to jen odsunuti problemu o sest let. System je treba zmenit hned!

268045

6.5.2012 16:00

Dejte sanci komunistum ...

Zecharia 207.?.?.?

Komuniste si mysli, ze by vladli lepsi, tak at pro ne lidi voli a hned v dalsich volbach zkrachujou, protoze nikdy nevedeli jak vladnout.
Vzdy jen pritakavali byvalemu Sovetskemu Svazu, byli to prvni OVCANE [vyplazený jazyk]

268428

Příspěvků: 24

01.05. 02:27 steve  Autor
02.05. 09:35  RE: Autor
03.05. 19:07 haban  RE: Autor
01.05. 04:07  Nejlepsi obranou je utok
01.05. 05:13 steve  RE: Nejlepsi obranou je utok
01.05. 12:44 haban  RE: Nejlepsi obranou je utok
01.05. 08:01 Guru  Velmi správně pane Babáčku
01.05. 09:44 jjj  RE: Velmi správně pane Babáčku
01.05. 11:33 Guru  RE: Velmi správně pane Babáčku
01.05. 22:35 ms  RE: Velmi správně pane Babáčku
01.05. 23:15 ppppp  pomalu pánové
02.05. 00:36 ms  RE: pomalu pánové
02.05. 00:45 Mňam  RE: pomalu pánové
02.05. 08:05 hestroy  RE: Velmi správně pane Babáčku
01.05. 08:50 Mejla  Krátce poté, co Bárta nastoupil do funkce ministra dopravy a sáhl kmotrům do koryt,
01.05. 09:27 Kadlik  Zavrit az zcernaj
01.05. 11:17 Vymazaný člen  ...
01.05. 12:57 haban  RE: ...
01.05. 13:05 haban  RE: ...
02.05. 09:52  RE: ...
03.05. 08:48 Magda  RE: ...
01.05. 18:12 Nikdo  Všechny polistopadové vládní strany na smetiště dějin
01.05. 19:49 Oldis  Takze to co se v clanku pise
06.05. 16:00 Zecharia  Dejte sanci komunistum ...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,04 Kč
Švýcarský frank
24,46 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 176,83 Kč
1 unce stříbra
505,45 Kč
Bitcoin
1 318 836,96 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 987