Diskuze k článku

Nový strážce myšlenek

Příspěvků 41

26.6.2009 2:05

Každý byl v mládí "blbý", ale takhle blbý , to je unikát!!! Takový trochu kadet Biegler ze Švejka!!!

Montaznik 88.?.?.?

Máme 20 let po "hadráku" a v této zemi ,se z 10 milionů lidí nenajde jeden vhodný adept na post premiéra, který nebyl v KSČ!
To prostě není možné! Přeci premiér je určitý symbol, politická
ikona, která reprezentuje nějaký názor a postoj společnosti!!!!
Nejsem nějaký krutihlav a je mně dnes docela jedno, kdo byl v KSČ a kdo nikoliv, to je každého svědomí, ale abychom bývalého aktivního komunistu instalovali na post premiéra / a to již podruhé, Tošovský byl také v KSČ - Čalfu nepočítám - to byla nějaká revoluční úlitba kontinuitě byrokratické moci /, je výsměch nějakých revolučních ideálů! Hodně mně to vadí! Je to stejné, jako kdyby v Německu se stal někdy v roce 1965 kancléřem , bývalý příslušník NSDAP nebo SS! Je to stejně nechutné!
Je sice pravda, že Fischer světí o Vánocích Mojžíška, místo Ježíška, ale snad mohli "chlapci" vybrat a navrhnout také "Mojžíškovce", ale přeci jenom takového, který nemá podobnou trapnou dlouholetou komunistickou minulost pro funkci premiéra!
Když se nad tímto faktem zamyslíte, potom nikoho nemůže překvapit , že se na postě náměstka ministra vnitra může objevit
člověk typu Komorous, který jenom chtěl z mladické! "nerozvážnosti", vstoupit do STB!!! Kdyby byl u gestapa, také by to asi dnes nevadilo! On je vůbec kádrový problém policie, že je z velké části složena ze stejně psychopatologicky narušených jedinců, jako je Komorous a to není pouze problém České policie, ale asi všech policií na celém světě, celkem bez rozdílu!Ničemu se už nedivím, žijeme přeci v tom našem malém "Kocourkově" a je nám tady tak krásně!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

194023

26.6.2009 5:46

RE: Každý byl v mládí

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 194023

Montážníku, začnu u Komorouse.
Ať už je to číkoliv úspěch, jestli Komorousův, nebo jeho týmu, nechci řešit, protože do detailů nevidím.
Ale nelze popřít, že měli kladné výsledky.
Fišer, si momentálně rozhodně vede lépe než ten s tím ptákem.

Cítím, že se v tomto můžeme spolu dostat do názorového střetu, ale opravdu bych nerozlišoval tyto detaily. I když nemám zrovna nejlepší vzpomínky na minulý režim, rozhodně bych nekádroval lidi podle jejich názoru, ale podle výsledků jejich práce.
Rozhodně je mně milejší komunista, který pracuje, než antikomunista, jehož jedinou kvalifikací je na ně nadávat a za to pobírá nemalý plat od daňových polatníků a výsledky práce žádné, když neberu v potaz nějaké finanční machinace, které byly i na webu zveřejněny. Za které by obyčejný občan šel za katr, a nikdo by se s ním o tom nebavil.

194027

26.6.2009 6:23

RE: Každý byl v mládí

wilonix 213.?.?.?

Reakce na 194027

Ano i Heinrich Müller měl kladné výsledky a za odvedenou práci se nemusel stydět [vyplazený jazyk]
Stejně tak Nikolaj Ježov podával vysoké pracovní výkony [velký smích]
Máme si jich snad vážit?
Důvod proč je mi proti srsti není ten že byl komunista ale ten že byl vysoce zapálenej prospěchář. Člověk snažící se prodrat pokud možno co nejvejš bez ohledu na to komu a čemu slouží, na vlastní hrdost nebo nedej bože na ostatní lidi.

194030

26.6.2009 8:59

RE: Každý byl v mládí

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 194030

Nějak jsem z této odpovědi nepochopil, koho z těch, které jsem jmenoval, chceš srovnávat s těmi dvěma?

194034

26.6.2009 4:26

..a tohle bude "branit" - pendrekem

steve 97.?.?.?

HOLOKAUST a KSEFT.
.. lidi - ja nemuzu, nemuzu to prelozit, ja na to nemam zaludek. Jestli se najde nekdo ochotny - prosim at to udela. Ja opravdu nemuzu ...
http://www.redress.cc/palestine/jcook20090626
.. oni jsou schopni vlastni mame na smrtelne posteli jeste zaziva vytrhnout i zlaty zub ...

194026

28.6.2009 1:16

RE: ..a tohle bude

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 194026

Tenhle clanek o dojeni gojimu by si mel precist kazdej na tyhle planete , sice by se :puke [bliji] [bliji] ,ale by si uz nenechali vymejvat mozky a okradat.

194118

26.6.2009 6:06

O co těm lidem jde

wilonix 213.?.?.?

No ten modrej antikomunismus je stejně nějakej podivnej.
KSČ by nejradši zrušily ale tyhle pohrobci jim nevaděj. Stejně už dneska v KSČ nezůstal nikdo z těch prospěchářů a kariéristů a šmejdů co půjdou klidně proti vlastnímu národu když se to hodí. Proto se je ty co stihly převléknout kabát snaží neustále zrušit nebo dehonestovat aby náhodou lidem nedošlo že to co tu tahle strana prováděla do roku 89 nebylo dílem oné komunistické idey ale především vinou těchto prospěchářů kterým o žádnou ideu nešlo ale jen využili situace. Pak by si totiž mohli lidé uvědomit že by se některé komunistické idey a demokracie mohli vzájemně velmi dobře doplňovat (komunismus a demokracie nejsou ve vzájemném rozporu, jak se nám modří snaží namluvit. Komunismus byl opakem Kapitalismu což není to samé jako demokracie).
Ps - přirovnávat Komorouse k Berjovi bych si netroufl - Berja byl vysoce inteligentní člověk, měl vynikající organizační schopnosti a nebyl to žádnej rektospeolog, což se o Komorousovi říci nedá.

194028

26.6.2009 8:09

Trocha tolerance

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Zase bych ten životopis tak nedémonizoval. V daných dobách existoval přesný mustr (se vzorem) podle kterého se měly psát životopisy. Pokud někdo usiloval o funkci u tajných služeb musel se držet schématu. Pan Komorous byl jistě v té době přesvědčeným marxistou, který si uvědomoval ZLO IMPERIALISMU (btw. i zde se o něm hodně píše) a ve ideálech socialismu a komunismu viděl ideové východisko. Nyní je již poučen, že žil v bludu a velmi si uvědomuje ZLO KOMUNISMU A EXTRÉMISMU [cool] [smích] Nu .. Koho chleba jíš ..

I v dnešní době existují podobné mustry a vzory životopisů. Kdo prošel martýriem bezpečnostních prověrek na NBÚ mi dá jistě za pravdu, že průnik do nejniternějšího soukromí člověka je v dnešní době ještě mnohem důkladnější než dříve. Je to kvůli bezpečnosti .. přeci .. že [mrknutí jedním okem]

Nechme životopisy být. Pokud někdo něčemu věřil a pohyboval se v nastavených schématech je to bod v cestě jeho vývoje. Každý procházíme nějakými body. Pokud se totéž děje dnes je to naprosto pochopitelné. Jen si říkám, že zkušennost s ohýbáním myšlení nabytá v minulosti by už některé lidi mohla přimět k tomu, aby začali myslet nezávisle a ne OPĚT dle stranických či ideologických příruček.

194032

26.6.2009 10:39

RE: Trocha tolerance

insider 78.?.?.?

Reakce na 194032

Kancléř ADENAUER jistě padal do mdlob, když četl životopisy Reinharda Gehlena, nebo advokáta Globke. Vsadil na princip demokratického vývoje každého odborníka a výsledky známe, i když demokracie Ameriky a tehdejší NSR je se současností nesrovnatelná. [oči v sloup]

194040

26.6.2009 12:14

RE: Trocha tolerance

mtk 78.?.?.?

Reakce na 194032

Zkuste se na to dívat z opačného směru. Očekáváte ve Fischerově partě neprůstřelné demokraty a poctivce? Co by z toho politika v současném stavu a nastavení asi tak měla? Že by očistec? [chechtot] To, že na tyhle chlápky leze z kanálu močůvka na denní světlo, je vcelku samozřejmý a logický doprovodný jev - jde jen o to, kolik (málo) toho vyplave ven a kolik (mnoho) zůstane pod pokličkou.
Jejich údajná víra (čo bolo, to bolo) není o mnoho víc, než kouřová clona - solidně maskuje charakter (jak jinak než ryzí..[oči v sloup] ...).

194044

27.6.2009 21:47

zaměstnání u BIS

Josef Novotnej 77.?.?.?

Reakce na 194032

Uchazeč si musí být vědom, že práce v BIS je službou demokracii, bezpečnosti a zájmům České republiky. Úvodem svého rozhodování by si měl také položit otázku, zda uznává potřebu existence tajné služby ve svobodné, demokratické společnosti a je ochoten a schopen se s ní identifikovat.

http://www.bis.cz/zamestnani.html

194113

26.6.2009 8:20

visici obraz

vinny 89.?.?.?

me by spis zajimalo proc dodnes nikdo nevisi za krk na sloupu verejneho osvetleni,nez obraz visici nekde v kancelari u politika jenz ma kvalifikaci nejspis z jedlickova ustavu.

194033

26.6.2009 11:16

RE: visici obraz

Karkanos 213.?.?.?

Reakce na 194033

Správně, kandelábrů máme pro podobné zemězrádce dost.
Kdy už konečně vykážeme tato individua z veřejnéno a politického života?

194043

30.6.2009 22:36

RE: visici obraz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 194043

Když oni ti radaristé to za vlastizradu nepokládají úplně stejně, jako posílání našich žoldáků k agresím ve prospěch cizí mocnosti. Za tím, Že se Česko od svého vzniku coby oběť agresí, dnes stává jejich spolupachatelem, jsou nepochybně pletichy vlastizrádců a Vaše svaté rozhořčení nad tím tedy nelze než podpořit.

194556

26.6.2009 10:09

K tomu šalom

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Komorous je člen a spoluzakladatel Landova pseudořádu (skutečný řád vzniká z posvěcení papeže, biskupa či krále) Ordo Lumen Templi.
Taková hra na křižáky. Všichni jsou údajně hluboce věřícími křesťany.(i Komorous[velký smích] [velký smích] [velký smích]),(Landa ale už řád opustil a věnuje se přípravě mládežnického projektu "Zlatý drak" - něco jako skauting či Sokol v elitářské podobě-)

Komorous také v nedávné době založil Antidrogovou agenturu Médea Security.

O co jde: vypátrat mladistvého na drogách, se souhlasem rodičů ho unést mimo prostředí ve kterém se pohybuje, a "napravit" ho v křesťanském internátu. Tato služba se jmenuje "Vypátrej a zachraň".

Spíše mi to připomíná okřídlené: Vypátrej a znič. (Seek and destroy)
Důsledky na psychice mladého mohou být totiž nedozírné(!).

[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

Komorous bude pátrat po drogově závislých dětech
Médea Security připravuje tři služby: Vypátrej a zachraň, Drug Free Zone a Preceptor
Bývalý šéf protidrogové centrály Jiří Komorous pokřtil svou novou knihu Lovci smrti
MÉDEA SECURITY, s.r.o.

tohle skutečně stojí za přečtení [překvapení]
Představení Antidrogové agentury

Zda ono šalom souvisí s křesťanským filosemitismem či užšími sympatiemi Komorouse k judaismu či židům netuším, je to ale silná káva. [oči v sloup]

194038

26.6.2009 12:20

Sluha všech režimu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Kdyby pan Komorous žil v Nacistickém Německu a po válce našli ten jeho životopis,tak by ho maximalně nechali zametat ulice.Jen členství v NSDAP stačilo aby skončil v internačním táboře s malou nadějí návratu. [bliji]

194045

29.6.2009 12:15

RE: Sluha všech režimu

Karel-II 160.?.?.?

Reakce na 194045

Nepletete si NSDAP a SS? V každém případě v Německu denacifikace moc dlouho netrvala, asi tak do Churchillova projevu ve Fultonu, a v Rakousku neproběhla prakticky vůbec.

194263

30.6.2009 23:33

RE: Sluha všech režimu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 194045

Kam se všichni ti Hitlerovi soukmenovci a fanatičtí stoupenci, zůstavší po té prohrané válce v Německu, poděli? Bylo jich 100% národa a někdo tu zemi přece musel spravovat. Už jen jméno generál Gehlen vypovídá mnohé. Ty bludy o denacifikaci se dnes učí v dějepisu? No to nás potěš pánbůh. Není tedy divu, že i když Stalin dohnal Hitlera k sebevraždě, tak jeho pohrobci s vydatnou pomocí USA hodlají ty jeho plány relizovat. Jen na to jdou zatím jinou formou války. Propagandistickou a hospodářskou. "Kde blb, tam nebezpečno" a v téhle zemi je jich kam až oko dohlédne.

194558

26.6.2009 15:07

smerovanie

dr. Tod 193.?.?.?

Len tak pre nič za nič nieje Komorous Landov priateľ a naopak, nezakladali spolu rád a nemali spoločné daľšie aktivity iaba tak. Ako hovorí známe porekadlo - rovný rovného si hľadá. Ale.
Pri dôkladnom sledovaní aktivít oboch týchto ľudí my pointa akosi uniká. Dokážem si o človeku urobiť za dosť krátky čas názor a vo väčšine prípadoch aj správny, ale táto dvojica je buďto zoskupenie dvoch bezcharakterných chameleónov schopných zapredať vlastnú presvedčenie a ideály v prospech popularity,zisku a profitu, alebo platí okrídlená veta: "všetko je inak" ?
Skôr by som sa pridŕžal prvej varianty a zdravý rozum mi našepkáva že je reálnejšia. Ale.
Že by som sa mýlil? Alebo som v tejto veci prílišný idealista?

194058

27.6.2009 12:46

RE: smerovanie

L 77.?.?.?

Reakce na 194058

pokud si pridas k Landovo kamaradum z Radu i Vidima (ODS bezpec. vybor vlady - nadseny podporovatel radaru) tak to ti snad staci, dale vybor v kterym sedi Komorous podporil adopci deti homosex. parum (viz euportal.cz), k Landovi jsem vzdy pristupoval s neduverou, ostatne nazev jeho noveho neviditelneho spolku Zlaty drak je nazev jak pro mlade Cecho-Vietnamce kterych tu je sdostatek

194093

26.6.2009 15:58

Policista dle definice

Petr Řehák 194.?.?.?

Za to ze davame policistum slusny plat po nich chceme par veci ktere tohle chovani do jiste miry definuji.

Aby dodrzovali literu zakona. Minime tim 'jakehokoliv' prave platneho. Policista nemuze vynaset soudy natoz o zakonu pochybovat.

Pracovni prostredi kde temer vzdy plati ze kdo ma o 1 stupen vetsi hodnost toho rozkazy se plni.

Snaseni presumpce viny doprovazenou postihy.

Temer nemoznost nebo minimalne velkou obtiznost uplatnit sve profesni znalosti u jineho zamestnavatele.

Kdyz si tohle date dohromady tak uvidite ze uz z definice vlastne musi bejt kazdej policajt tak trochu guma a kabato-prevlikac. Ono takovej elektrikar, pekar nebo treba zednik muze bejt klidne frajer a rict vedeni co si o nich mysli a jaky veci ze odmita delat, ale policista si tim muze podepsat na rozdil od nich celozivotni rozsudek. Jeho kvalifikace je pro ostatni povolani prakticky nepouzitelna a v danem oboru je jen jeden zamestnavatel takze nadrizeni je maji tak rikajic vic chyceny za koule.
I kdyz vam chce nahodou tak nejak 'lidsky' pak nekterej opravdu pomoct tak je videt jak ma nahnano kdyz se ma porusit i ten nejdebilnejsi paragraf. A kolikrat to odnese pekne bez soudu i nekdo kdo plni povinnosti 'rozumne' viz. treba pripad Kacenka vs policista, ktery prvni jmenovanou katapultoval do vysoke politiky a druheho odsoudil k zahube. I kdyz tyhle hura akce provadene predvsim po zverejneni v TV novinach nebo na youtube maji podle me spis odvest pozornost od vetsich lumparen a dat iluzi ze nikdo neunikne 'spravedlnosti', tak radovej policajt musi mit v kalhotech pekne nasrano. Ono se to nevyhne ani vysokym predstavitelum viz. rychla jizda policejniho prezidenta. Zajimalo by me komu v civilnim povolani by 'zlomilo vaz' kdyby ho napr. soused natocil na mobilni telefon pri 'rychle jizde' ? Dokonce i kdyby to bylo opravdu polici a homologovanej radar tak by vam to zdaleka neudelalo problemy jako prave zminenemu.

To ze nekdo schvali okupaci vlasti a vymejsli 100 zpusobu jak se zavdecit jakemukoliv rezimu je sice dost pokrivene, ale bohuzel definici toho co chceme po policistovi to klidne odpovida [pláč]
Jeste by me docela zajimalo jak by lezli do zadku nekteri prispevatele kdyby na tom skutecne zaviselo jestli se tim odsoudi na cely zivot. Me by to urcite neslo protoze proste nez nekomu lezt do zadku radsi dostanu pres tlamu, ale na druhou stranu treba delam v oboru kde sehnat nove misto je otazka tydne takze to nemuzu dost objektivne posoudit z tohohle pohledu. Verim ale ze pokud by to jak proziju zivot melo rozhodnout to jak se zalibim tem 'nade mnou' mozna bych to lehce prehodnotil. I kdyz odu na to jak je skvele mit tu radar bych asi psal hodne tezko [velký smích]

194061

26.6.2009 17:16

Vůbec nic jste nepochopili, někteří!

Montaznik 88.?.?.?

Přeci nikdo nechce lidem, kteří byli v KSČ, trhat hlavy!!!
Jenom nemusí být Fischer se svou minulostí premiér vlády
a Komorous nemusí být náměstkem ministra vnitra!
Nevím do kterého postu by mělo omezení platit,ale Fischer byl statistik a na vysokém postu a Komorous honil jako šéf drogy a snad i dobře! , tak se měli držet svého a především měli mít sami tolik slušnosti v těle a říci si, byl jsem bohužel komunista a i když jsem nic špatného nikomu neudělal, tak nemohu jít do vysoké politické funkce a tím dráždit lidi!!! Je to také otázka jakési vnitřní slušnosti a pokory!!!
Ale chtějte od bývalého komunisty nějakou slušnost!!!!!!!!!!! A od Fischera - Mojžíška nějakou pokoru!!!!!!!![chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

194065

27.6.2009 15:17

Komorouse jsem svého času viděl na vlastní oči

A.S. Pergill 89.?.?.?

Vím o něm také, že zmařil řadu projektů protidrogové prevence v bývalé ČSR a později ČR. Jeho ideálem byla kvanta uživatelů drog, které by jeho boys s ním v čele mohli neomezeně buzerovat.

194098

27.6.2009 18:41

ze stránek odpor.org

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Dopis pro Jiřího Komorouse

[překvapení] [překvapení] [překvapení]

194106

27.6.2009 20:50

RE: ze stránek odpor.org

steve 97.?.?.?

Reakce na 194106

.. vite, ja kdyz jsem v praci - tak "badam". No a kdyz mi padne smena, venuji se svym zajmum - coz jest "badani". Logicky jsem tedy onen link probadal nekolikrat. V pracovni dobe i po pracovni dobe - tudiz nezaujatost byla zarucena. I zdola nahoru a zprava doleva. Vyhodnotil jsem tedy ziskane vysledky a nezavisle postaveny program rika : "vice kralusumavy"..
.. vzdy pripoustim moznost omylu (technickeho i lidskeho faktoru) [smích]

194109

28.6.2009 21:12

RE: ze stránek odpor.org

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 194109

Nejsem si jistý, zda jsem správně pochopil tento komentář.
Tento text jsem poslal pouze na tento web a na web odporu ani na jiný web (kromě tohoto) jsem žádný text neposílal.

194161

28.6.2009 22:13

RE: ze stránek odpor.org

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 194161

Pokud Vás správně chápu, jste kralsumavy, a text jste posílal pro Zvědavec a ocitl se nepatřičně na odpor.org, odkud jsem ho vylovil a linknul sem, nemýlím-li se?

Originál jsem nyní po Vašem příspěvku našel na (Vaší domovské stránce)http://kralsumavy.wordpress.com/2009/06/03/dopis-p..., je datovaný 3.6.2009, kopie na odporu.org má datum 9.6.2009. [oči v sloup]

Pan steve se ve svém příspěvku snaží naznačit, že by rád častěji četl Vaše texty [velký smích]

PS: Text se objevil 11.6.2009 také zde: http://svobodnyprostor.wordpress.com/2009/06/11/do...
na Zvědavci oproti tomu zveřejněn jak vidno nebyl.

194168

28.6.2009 23:02

RE: ze stránek odpor.org

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 194168

Ne, měl jsem na mysli, že jsem tento (mikro)článek, tj. životopis p. Komorouse s přidaným komentářem poslal pouze na tento web a chtěl jsem napsat, že nemám nic společného s článkem na odporu (a ani s "Králem Šumavy" ). Možná mohl autor příspěvku s titulkem "ze stránek odpor.org" přidat i nějaký komentář. [smích]

194170

28.6.2009 23:42

RE: ze stránek odpor.org

steve 97.?.?.?

Reakce na 194170

.. Timto se cela "zdanlive nejasna souvislost" ke spokojenosti zucastnenych vysvelila !!
.. Dekuji panu Medovi Bedovi za pomoc a rychlost a Vam preji Mnoho !! uspechu !!
Zaverem uryvek ze dnes uz extremne pravicove a fasisticke pisne Jana Wericha z filmu - "Cisaruv pekar a Pekaruv cisar" ..
.. ten dela to a ten zas tohle - a vsichni dohromady udelame moc !!, .. LAlaLAlaaa .... [smích]

194174

29.6.2009 6:10

RE: ze stránek odpor.org

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 194170

"Možná mohl autor příspěvku s titulkem "ze stránek odpor.org" přidat i nějaký komentář. "

Komentář? [smích] Vy si koledujete o rejpanec! [velký smích]

194218

28.6.2009 22:40

RE: ze stránek odpor.org

mtk 195.?.?.?

Reakce na 194161

Takže ani Komorousovi neuvízl ve schránce? [smích]

194169

28.6.2009 9:48

K čemu je ten článek o životopisu dobrý?

Havrlik 86.?.?.?

Možná by bylo lépe zveřejnit necenzurovaný životopis Václava Havla, Mirka Topolánka a dalších hvězd současné demokracie. Pokud by místo "Cibulkových seznamů" existoval seznam "Kdo je kdo" v politice,tak bychom se nestačili divit.

194126

28.6.2009 21:44

RE: K čemu je ten článek o životopisu dobrý?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 194126

Šlo mi zejména o připomenutí tohoto životopisu. Mě osobně tento životopis přišel zajímavý, zejména v souvislosti s novou funkcí p. Komorouse. Pokud tento životopis někdo četl, pak pro něj tento článek nemá význam, pokud někoho nepřekvapuje - i přes současné působení pana Komorouse, pak tento článek potvrzuje svým způsobem "skeptický" pohled na stav věcí v našem "Kocourkově" (jak někdo poznamenal).
Myslím, že životopis V. Havla by nejspíše neobsahoval např. pasáže o kladném postoji k okupaci.
Řekl bych, že tento životopis má trochu jinou vypovídací hodnotu, než zmínka v Cibulkových seznamech, kdy "zmiňovaný" může svojí aktivitu buď popírat, nebo může jít o aktivitu vysloveně zanedbatelnou.

194165

28.6.2009 19:30

Landa, Malý, Vidím, Komorous

jjarra 62.?.?.?

já se o popmusic nezajímám, ale asi před rokem dvěma byla znatelná určitá hysterie kolem D. Landy a jeho "řádu". Pak jsem slyšel nějaký mp3, kde oslavoval sameťáckého kněze-biskupa V. Malého. Pak ještě v tom Landovým řádu hovada Vidím a Hřebíček. Nějak tam byl připletenej také Komorous. Dóbro dóšli...

194156

28.6.2009 21:05

Komentar

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Četl jsem tu některé příspěvky a myslím, že nemá smysl vracet se k tomu, co jsem v tomto textu napsal.
Jsem rád za tento komentář:

"Přeci nikdo nechce lidem, kteří byli v KSČ, trhat hlavy!!!
Jenom nemusí být Fischer se svou minulostí premiér vlády
a Komorous nemusí být náměstkem ministra vnitra!"

194160

29.6.2009 11:00

Nutné změnit optiku

Maut 88.?.?.?

Jen tři poznámky :
a) v každém režimu mají nejlepší uplatnění osoby bezpáteřné, profesionálně schopné až všehoschopné, pracovití a nemyslící, chcete-li fanatičtí zastánci "statu quo" a pozor teď to přijde .. s máslem na hlavě, které z nich dělá poslušné sluhy obávající se o svoje korýtko. Ideologizující ču politizující aktuální omáčka mění jen chuť, ale nemění podstatu. Čím se Komorous zásadně liší o všech těch ostatních parchantů, co si dnes říkají "elita"?
b) Pokud budeme všichni stále používat revoluční optiku náhledu na to, co se stalo před 20 lety, nikdy nepochopíme o co šlo, a proč jsme se po dvou dekádách dostali tam, kde jsme. Dějiny KSČ jsou nacpány interními boji o moc mezi trockistickými internacionalisty, kteří se vždy opírali o chazary ovládanou Moskvu a komunisty prosazujícími vlastní "národní" cestu k socialismu. Jalta těm druhým zaťala tipec víc než dokázali domyslet. (Kdopak to řídil procesy na začátku 50. letech, než na stejnou medicínu dojel sám? Ale v na konci 60. let už byli zase na koni a na konci 80. let u vesla.) Gorbačevova návštěva v Praze byla jasnou instruktáží Moskvy, Londýna a New Yorku prvním a zdrcující ranou pro druhé. V novém světě nemohli mít místo. První převzali tiše moc, začali budovat "mosty", za "komunistické peníze" vytvořili think-tank Prognostický ústav ČSAV nacpaný, pro nové podmínky, přijatelnými vyvolenými (téměř bez výjimky) a financovali převratové kádry, jejich přípravu na převzetí moci a jejich finančně ani organizačně/bezpečnostně neomezené instruktážní cesty na Západ, hlavně ke Goldman Sachsovi a k CitiGroup. Možná jde o světový unikát, kdy si režim, nominálně "komunistický", při elitní organizaci tytu Akademie věd, pěstuje své "mydláře" a Stb na to, na rozkaz 13. odboru ÚV KSČ vedeného vyvoleným Hegenbartem and Co., ke svému úžasu, nesmí ani dohlížet. Takže, navrhuji z toho projektu úplně vynechat skutečné české a vymírající komunisty a stupidní antikomunistické tanečky na komunistickém hřbitově, a začít si klást otázky Z REÁLNÉHO SVĚTA jako : kdože to u těch jednacích stolů v roce 1989 na obou stranách seděl, když tam čeští a slovenští komunisté (ti národní)nebyli? Proč to proběhlo tak sametově s požehnáním vládců světa ze všech světových stran? Kdo od té doby vládne a jak (a nemyslím tím politické strany)? Proč se potomci 400 tisíc umučených omlouvali Sudeťákům aniž by uslyšeli omluvu od nich? Proč slovenské křesťanské a národní strany tak bojovaly o odtržení od českého chazarstánu? Proč jsme dvacet let tak servilní vůči všemu, co přijde z USA, VB a Izraele? Proč jsme přijali přístupové dohody k EU, které z republiky učinily eldorádo pro plenění a devastaci celých sektorů ekonomiky a donutily nás předat bankovnictví do předem zvolených a vyvolených rukou, zruinovat zemědělství, odevzdat v...Automaticky kráceno

194252

30.6.2009 0:48

RE: Nutné změnit optiku

korutan 81.?.?.?

Reakce na 194252

Prosím, nešlo by to doposlat?

194435

29.6.2009 15:39

Prof.Krejčí měl pravdu-nástup antikomunismu

claudius 89.?.?.?

Já jsem si myslel,že prof.Krejčí,politolog,jen tak straší na Britských listech,ale začínám přemýšlet,komu ten Stwor vlastně prospívá?Každopádně bude bezpečnější zlikvidovat příkaz do banky na příspěvek.Kdoví,kdo za ním je.Nejlepší pražský agent CIA pracoval s ruským kapitálem.Chci-li přijít kouzelníkovi na jeho trik,nedívám se mu na ruce. [zmaten]

194308

29.6.2009 17:42

RE: Prof.Krejčí měl pravdu-nástup antikomunismu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 194308

Nejde o antikomunismus.Jde o konkretni osobu.Komorous veli protiextremisticke skupine na MV,takze ma napriklad bojovat proti tomu,k cemu v celem svem zivotopise vyznava horouci lasku.

194335

29.6.2009 18:44

RE: Prof.Krejčí měl pravdu-nástup antikomunismu

steve 97.?.?.?

Reakce na 194335

Nejde o antikomunismus.Jde o konkretni osobu.Komorous veli protiextremisticke skupine na MV,takze ma napriklad bojovat proti tomu,k cemu v celem svem zivotopise vyznava horouci lasku.
--
.. a rovnez na svem webu kde zachranuje mlade narkomany oslovuje sve spoluobcany titulem MOJI MILI BRATRI A PRATELE, "BOHULIBY PROJEKT" [chechtot] [chechtot]
.."spravny buh" se nastehoval na NV. A obraz Dzerzinskeho uz zase visi ...
.. kariera nade vse - vcera komunisticky policajt, dneska Bozi Syn koser sefa ... [smích] , "demokrat" [chechtot]
--
.. srdcervouci Bozi soudruzska "uvedomelost" [chechtot] [chechtot]
http://www.streetwork.cz/index.php?option=com_cont...

194353

30.6.2009 11:00

Není Komorous jako KOMOROUS

Kateřina Sejčková katerinasejckova (zavináč) email (tečka) cz 90.?.?.?

Není ovšem Komorous jako Komorous...znám jiného Komorouse (nejdřív jsem měla obavy, že je zde řeč o něm), celým jménem Alois Komorous, klinický farmaceut, který ovšem opravdu odvádí dobrou a užitečnou práci. Viz jeho stránky a sekce střípky zde: http://www.nezavislyporadce.cz/str/stripky04-08.php

194472

Příspěvků: 41

26.06. 02:05 Montaznik  Každý byl v mládí "blbý", ale takhle blbý , to je unikát!!! Takový trochu kadet Biegler ze Švejka!!!
26.06. 05:46 Anonymus  RE: Každý byl v mládí
26.06. 06:23 wilonix  RE: Každý byl v mládí
26.06. 08:59 Anonymus  RE: Každý byl v mládí
26.06. 04:26 steve  ..a tohle bude "branit" - pendrekem
28.06. 01:16 Satanist  RE: ..a tohle bude
26.06. 06:06 wilonix  O co těm lidem jde
26.06. 08:09 jean.laroux  Trocha tolerance
26.06. 10:39 insider  RE: Trocha tolerance
26.06. 12:14 mtk  RE: Trocha tolerance
27.06. 21:47 Josef Novotnej  zaměstnání u BIS
26.06. 08:20 vinny  visici obraz
26.06. 11:16 Karkanos  RE: visici obraz
30.06. 22:36  RE: visici obraz
26.06. 10:09 MedaBeda  K tomu šalom
26.06. 12:20  Sluha všech režimu
29.06. 12:15 Karel-II  RE: Sluha všech režimu
30.06. 23:33  RE: Sluha všech režimu
26.06. 15:07 dr. Tod  smerovanie
27.06. 12:46 L  RE: smerovanie
26.06. 15:58 Petr Řehák  Policista dle definice
26.06. 17:16 Montaznik  Vůbec nic jste nepochopili, někteří!
27.06. 15:17 A.S. Pergill  Komorouse jsem svého času viděl na vlastní oči
27.06. 18:41 MedaBeda  ze stránek odpor.org
27.06. 20:50 steve  RE: ze stránek odpor.org
28.06. 21:12  RE: ze stránek odpor.org
28.06. 22:13 MedaBeda  RE: ze stránek odpor.org
28.06. 23:02  RE: ze stránek odpor.org
28.06. 23:42 steve  RE: ze stránek odpor.org
29.06. 06:10 MedaBeda  RE: ze stránek odpor.org
28.06. 22:40 mtk  RE: ze stránek odpor.org
28.06. 09:48 Havrlik  K čemu je ten článek o životopisu dobrý?
28.06. 21:44  RE: K čemu je ten článek o životopisu dobrý?
28.06. 19:30 jjarra  Landa, Malý, Vidím, Komorous
28.06. 21:05  Komentar
29.06. 11:00 Maut  Nutné změnit optiku
30.06. 00:48 korutan  RE: Nutné změnit optiku
29.06. 15:39 claudius  Prof.Krejčí měl pravdu-nástup antikomunismu
29.06. 17:42  RE: Prof.Krejčí měl pravdu-nástup antikomunismu
29.06. 18:44 steve  RE: Prof.Krejčí měl pravdu-nástup antikomunismu
30.06. 11:00 Kateřina Sejčková  Není Komorous jako KOMOROUS

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 0

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 731,05 Kč
1 unce stříbra
546,05 Kč
Bitcoin
686 402,31 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 134