Diskuze k článku

Jan Tamáš a Jan Bednář se setkají s ministrem Schwarzenbergem

Příspěvků 15

29.5.2008 7:50

...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Populistické gesto pana knížete, který přesto, že neumí česky, tak si hraje na ministra. Kdyby měl v sobě jenom kousek cti, tak už by s "českou vládou" neměl už nic společného. Ale bohužel, i finančně nezávislý člověk bude "bojovat" o své koryto.

162084

29.5.2008 9:47

RE: ...

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 162084

...on "černokníže" také zastupuje v téhle hře jinou úlohu, někdo musí udržet genetickou kontinuitu toku peněz, pramenících z moci.
Kdyby mohl, tak už dávno dřepí někde na svém "dvorku".
Ale hoši se dali kdysi dávno do boje pro svou moc - a jejich potomci to mají dotáhnout do vítězných zítřků.
Ta hra se hraje nejen na Zemi, ale i dost vysoko nad ní, struktura informačních polí, vzešlých z téhle sluneční soustavy se napojuje na další řídící pole, vytvořené jinými civilizacemi, mnohdy vyspělejšími.
To, že ta pole nejsou vidět očima, ale mozkama, to je logické. Energii, vysílanou námi nemůžeme vidět, prchá od nás rychlostí světla (které samo je rychlostí našeho myšlení). A vnímat odrazy informačních polí, k tomu potřebujeme mít propojené vědomí a podvědomí jinak než máme. Jsou to dvě rozhodovací soustavy, kde mozek v hlavě je ten podřízený, určený jen pro orientaci a práci v blízkém okolí, tedy na planetě.
To, co věděli v Egyptě, kde vymysleli latinu a matiku, to se dnes dostává v podobě fraktálů do hlav mnoha neznámých lidí, kteří se postupně díky internetu propojují a sdílejí si své podivné poznatky. A objevuje se obrázek cesty moci nejen tady na Zemi, ale i v mnoha jiných soustavách. A souběžná snaha tenhle systém rekonstruovat do vyváženějšího typu hierarchie.
A v této době se tenhle proces otvírá u nás. Souběžně s rozpadem nerovnováhy moci. Přeskupují se ohromná kvanta dat (vnímaných jako různé typy záření, výbuchů hvězd, fotonových pásů apod) proto, aby co možná nejvíc živých lidí pomohlo při této přeměně.
Kupodivu je myšlení a vnímání lidí tou hlavní hybnou pákou pro "data v prostoru". To věděli v Egyptě i předtím v Atlantidě, my si budeme (snad) na ty doby a znalosti vzpomínat.

Rozpad osobnosti se dostane do stadia, kdy člověk (nemocemi a ranami osudu) dospěje k momentu šoku, kdy se mu nastaví jiný směr vnímání.
Podobný šok byl zinscenován akcí 9/11, kdy ještě dnes většina lidí "věří na arabské teroristy". Příprava každé "náhody" (politický převrat, autonehoda..) má různou dobu přípravy.
Ti, kdo VĚDÍ, že náhoda neexistuje, ti hledají nitky k ní vedoucí. A ty vedou až ke vzniku dvojice "prostoru a času".

Cílem nejbližšího období je rozklad společnosti na nejchudší a nejbohatší - kdy na obou stranách v osobně kritickém okamžiku "nejvyšší nouze" dojde k překlopení nebo propojení obou vnitřních rozhodovacích systému v člověku (vítěztví "srdce" nad "hlavou"[mrknutí jedním okem]. Je to postupný proces, který si už mnoho schizofreniků odbylo, ostatní k "rozdvojení osobnosti" teprve směřují. U mnohých asi k propojení nedojde, pokud jsou příliš vázáni ideou peněz, dostupných násilím, mocí.
Asi to tak má být, uvidíme.

162092

29.5.2008 10:07

RE: ...

moebius 195.?.?.?

Reakce na 162092

zajímavý názor...stojí za přemýšlení

162093

29.5.2008 11:50

RE: ...

Dan-iel 88.?.?.?

Reakce na 162092

Moc hezky řečeno [smích]

162097

29.5.2008 12:04

RE: ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 162092

Zdravím "janko",

nemám příliš času a bloumnul jsem si na Zvědavce, kvůlivá zradaru...
a narazím na Vás a Vámi zmiňovanou schizofrenii.
Myslím, že byste měl a mohl (protože to, soudím, znáte z praxe)ve zdejším společenství používat termín "ŘÍZENÁ SCHIZOFRENIE". Když napíšete jen schíza, tak si méně informovaní se shovívavým úsměvem vybaví "chocholouškov". Schizofrenie s přívlastkem ŘÍZENÁ se již zavrtá v jiném smyslu do toku informací a také je to blíže k výrazivu "jiné stavy vědomí".
Tak to vidím.

Jinak dobré, dobré... stále sem mydlíte psaníčka o "příčinách" nikoliv až o důsledku - jen houšť, ať si všichni více a více připomínáme sílu mysli, nálad a "psyché"...

Zdraví.
"Had"

162099

29.5.2008 12:53

RE: ...

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 162099

hmm, asi máte pravdu, ale dělám to často naschvál. Odradím lidí, kteří nemají šanci ani chuť vnímat, o čem je vlastně řeč.

Ten termín se mi líbí, dík. Někdy takový "had na prsou" je docela fajn...., i zahřeje,...

162104

29.5.2008 15:21

RE: ...

Radek 27 old 195.?.?.?

Reakce na 162104

Sice nevidím všechny okolnosti radaru, ale je možné, že by se dala spojit schíza radar a schíza očipování lidí ... no budoucnost bude ještě zajímavá. S tím Egyptem to bylo také hezké .. vědomí starých egypťanů je zamlžováno a nalháváno .. inu je to velká lež nazýváli se národ bohem vyvoleným, ale lépe národ bohem vyhnaným... EXODUS.
Radek

162109

29.5.2008 16:34

Nastane odboj

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 190.?.?.?

Vsichni ti, co vytunelovali cesky prumysl bojuji za radar. Jejich pratele - dnesni vladci, v usili pokracuji. Duvod je jednoduchy. Nepotrebuji mit zmenu, ktera by vedla k vysetrovani a penalizovani. Zaprodavaji zem za svoje spinave zajmy. Neni treba se vsak obavat, ze jim to projde. Kdyz to nepujde po dobrem, prijde na radu fyzicky odboj, s cimz oni na zaklade historie u Cechu nepocitaji. Ale ta chvile nastane. A nebudou mit uniku. Ten odboj bude celosvetovy.

162113

29.5.2008 21:34

Kdyby panove meli koule, a mysleli tovazne, tak se upali

Me2d 89.?.?.?

tohle je pokud si vubec dovolim tuhle situaci srovnat s 68, coz by me ani ve snu nenapadlo, jako by Palach sedel ve vyloze a maval zapalovacem....jsou to pro me slecinky, ale spis to jsou politici, kteri se snazi dostat do parlamentu...je to jen medialni hra, byt viden.


Taky u me klesli jak se prirovnavaji k mucednikum. Dokonce k Palachovi. Omlouva je jedine vek, jde videt, ze v 68 tahali panove kacera. Mozna bych je vzal a ukazal jim ve fasade narodniho muzea stopy po kulkach...mozna by se jim rozsvitilo.

162121

31.5.2008 2:50

RE: Kdyby panove meli koule, a mysleli tovazne, tak se upali

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 162121

Pravda, kdyz Vondrovi jeden pantata z nesouhlasici verejnosti v diskusi v Borovne jadrne rekl, co presne delal v 68, tak nejak pan vicepremier zapomel reagovat. Co vlastne delal Topolanek v 68 roku? Z jeho zivotopisu to nejde vycist, podle oficialniho zivotopisu se totiz Topolanek zrejme probral z komatu az po roce 89. Mozna on by zkouknul, ty kulky na fasade. Ja jsem jeste v 68 nemel moznost zasahovat do deni, jsem rocnik 70. Tu moznost mam, az ted a nerad bych s dozimetrem v ruce, ukazaval nekomu diru v centru ceske kotliny, jako soucast "maleho nedoruzumneni mezi velmocemi". V pripade "velkeho nedorozumneni" by samozrejme nebyl nikdo, kdo by mohl udelovat poucne lekce z historie.

162192

30.5.2008 3:00

U Schwarzenbergra neuspeli, ale Paroubek je zere

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Antiamerikanismus je v módě a Paroubek by moc rád lovil nové hlasy mezi mladými. Heslo make love, not war zabírá i dnes. Proto Paroubek podněcuje každou nespokojenost, každou kverulaci. Nevadí mu, že za "antiradaristickým hnutím" stojí svými penězi a vlivem Rusko a jako přidružená agentura celá smečka levičáckých a islamistických spolků. Nevadí mu to a celé to klubko hadů dráždí k větší aktivitě. Zrovna tak jako dráždí odboráře ke stávce v době, kdy je v naší zemi konjunktura a nezaměstnanost výrazně klesla. Hlavně aby porazil ODS a vrátil se do vlády.

162132

31.5.2008 3:03

RE: U Schwarzenbergra neuspeli, ale Paroubek je zere

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 162132

http://www.blisty.cz/2008/5/30/art40905.html
Zajimavy termin "kloubku hadu" pry z 50-tych let. Tomu rikam, mit pamatovaka nebo zajem o historii a dokazat se z ni poucit. [velký smích] [velký smích]

162193

1.6.2008 7:32

RE: U Schwarzenbergra neuspeli, ale Paroubek je zere

Semerad semeradj (zavináč) yahoo (tečka) com 76.?.?.?

Reakce na 162193

>http://www.blisty.cz/2008/5/30/art40905.html
>Zajimavy termin "kloubku hadu" pry z 50-tych let. Tomu rikam, mit
>pamatovaka nebo zajem o historii a dokazat se z ni poucit. [velký smích] [velký smích]

Pane Bartosku vami upraveny termin "kloubko hadu" je opravdu vice nez zajimavy. V textu se ovsem hovori o "klubku hadu" a dost by mne udivovalo pri vasem vzdelani a sectelosti, ze byste ho neznal. Jestli ano, pak mi neni jasne cemu se smejete.

162239

1.6.2008 20:27

RE: U Schwarzenbergra neuspeli, ale Paroubek je zere

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 162239

Jeste. ze vas mam pane Semerade. Omlouvam se pokorne, to vite ja jsem clovek lidu " le pic", jak me nazyvate tam, kde se muzete svobodne projevit. Pravda k smichu to neni, rekl bych, ze jedna ideostrana by pro ponauceni mela stacit, abychom my Cesi memuseli opakovat podobne chyby z historie. Barva ideostarny je pouze maly deatil, ktery konci stejnymi hrozivymi dusledky. Reakce poslance Tlusteho ve me nechava nadeji, ze Chalupuv pohled, ktery zrejme realizuji Langer, Topolanek a Vondra jako pecliva volba kongresu ODS, na kterem Chalupa recnil, neni stavjici stav ceske pravice, protoze to by bylo velmi nevesele pro budoucnost zeme.

Aspon ja to tak vidim ze sveho pohledu, protoze chapu demokarcii jako otevrenou obcanskou pluraritni spolecnost. Ja rozlisuje spise mezi dobrou a spatnou politikou. Spatna politika jde delat vzdy, dobra politika pouze kdyz jsou vyslyseny opozicni nazory ve vecne debate. A na zaklade vecne debaty jsou hledana vychodiska a reseny problemy. Ideovlada valcujici verejnost mandatem dvou prebehliku, to zrejme vidi jinym zpusobem nez ja. A jak to racte videt vy pane Semerad? Bez smajliku, abych nevovalal probuh nejake emoce.

162254

1.6.2008 20:22

S hladovkari se nevyjednava?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Zajimavy nazor ministryne obrany Parkanove. Ma to znamenat, ze Britanie, ktera jednala s hladovkarem Gandhim je nesvobodna zeme dle logiky Parkanove? Ma to znamenat, ze pouze v nesvobodne zemi lze na zaklade individualni svobodne volby protestovat formou hladovky? Verim v zdravi rozum vyslance Britanie, aby slova pani mistryne obrany nebral prilis vazne. Po te co nazpivala svou castusku ci mluvila o zacleneni Izraele do NATO je velice pravdepodne doufat v pochopeni i diplomatickou shovivavost.

Navic hladovakari nepozaduji, aby se jednalo s nimi, ale aby probehla po roce a pul jednani mezi CR a USA aspon verjna debata. Zatim nejsou dostatecne informaovani ani poslanci zainterosovanych vyboru parlamentu, coz pokud pouziju eufemismu je v pro parlamentni demokracii ponekud nezvykly postup. A medialni masaz vojenske loby zainteresovane primo na projektu radaru za penize verejnosti? Radeji bez komentare. Nemluve o odbornosti analyz, ktery by nebyly schopne projit obahajobou pri diplomovych pracich studentu v obory radiolokace. Ono "
splest" si fyzikalni jednotky, hovori za vse.
http://www.novinky.cz/clanek/141348-vlada-nedostatecne-informuje-o-radaru-tvrdi-hasek.html

162255

Příspěvků: 15

29.05. 07:50  ...
29.05. 09:47 janko  RE: ...
29.05. 10:07 moebius  RE: ...
29.05. 11:50 Dan-iel  RE: ...
29.05. 12:04  RE: ...
29.05. 12:53 janko  RE: ...
29.05. 15:21 Radek 27 old  RE: ...
29.05. 16:34  Nastane odboj
29.05. 21:34 Me2d  Kdyby panove meli koule, a mysleli tovazne, tak se upali
31.05. 02:50 Rene Bartosek  RE: Kdyby panove meli koule, a mysleli tovazne, tak se upali
30.05. 03:00  U Schwarzenbergra neuspeli, ale Paroubek je zere
31.05. 03:03 Rene Bartosek  RE: U Schwarzenbergra neuspeli, ale Paroubek je zere
01.06. 07:32 Semerad  RE: U Schwarzenbergra neuspeli, ale Paroubek je zere
01.06. 20:27 Rene Bartosek  RE: U Schwarzenbergra neuspeli, ale Paroubek je zere
01.06. 20:22 Rene Bartosek  S hladovkari se nevyjednava?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
371 829,86 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 006