Diskuze k článku

EU má brány široce otevřené

Příspěvků 28

27.10.2006 6:03

Stupid white men

Wes 24.?.?.?

Je otázkou, komu vlastně slouží a čí zájmy hájí instituce s názvem Evropská unie. Jisté je, že zájmy Evropanů to určitě nejsou, jinak by EU neotevírala své brány milionům imigrantů.
Cil je ale zrejmy a jasny. Rozbiti bile civilizace, ktera historicky dominovala svetu po dlouha staleti.

120093

27.10.2006 11:33

RE: Stupid white men

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 120093

Je otázkou, komu vlastně slouží a čí zájmy hájí instituce s názvem Evropská unie.

Znáte to. Vrána k vráně........
Celé demokraticky zvolené představenstvo Evropské Unie je černé jak ta sousedova polobotka,tak se není čemu divit. Kdyby se do takového představenstva bílé Evropy volilo i podle barvy pokožky, tak by bílí zástupci toto nikdy neodsouhlasili. Přece jen bílý člověk není tak blbý, aby sobě i svým nejbližším zvyšoval dávky pigmentu a ještě za to platil.Sám dobře ví, že svou agresivní politikou systemem kolonizace zkurvil co se jen dalo.Přece pak ten degenerovaný plod přírodního člověka ještě nebude hostit u sebe doma v kuchyni. No,...tak blbej by ten demokraticky zvolený zástupce bílého evropana zcela určitě nebyl.A pokud by se tomu tak stalo svědčilo by to o tom, že ten demokraticky zvolený charakter by byl nastaveným zrcadlem evropanům-voličům.
Za peníze v Praze dům [vyplazený jazyk]
>Cil je ale zrejmy a jasny. Rozbiti bile civilizace,....
Pokud je jasný cíl, měl by být znám i žadatel.
Uveďte. Nejlépe prstem- ukazováčkem.
>..... ktera historicky dominovala svetu po dlouha staleti.
Ano,...světu. Třeba taková Guatemala.....
A to nejdu do extremu, abych Vám ukázal, nač hrdý jste.
Dominovat, ale bez útlaku a vzorem být,....tak to by se zástupce bílého evropana ještě musel hodně,....hoooodně učit [mrknutí jedním okem]
Doposud se ten agresivní hrdina choval jak rozmazleney spratek. Do černých končin vstoupil bez pozvání, hodoval a raboval .......
A dnes?
Zákony evropské imigrační politiky, sám sobě účet píše.
Platit se mu chtít nebude.Za své předky zodpovědnost neponese.Raděj dominantním postavením bude se ohánět. To je jasné.
Protože placení je pouze výsadou porobených,..... nebo slušně vychovaných.

P.S. Psáno jako apel,...nikoliv kritika [mrknutí jedním okem]

Protože...
V [cool]
world peace

120108

27.10.2006 14:13

RE: Stupid white men

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 120108

Nechápu, proč bychom měli platit za své předky, že nezváni vstoupili do Afriky (dost dlouho např. po rovněž nezvaných Arabech), a to tak, že že "naši zástupci", kteří ve volební kampani jistě nezmiňovali zvýšení počtu jinobarevných imigrantů, budou změkčovat "uprchlické" a obdobné směrnice. Potomci alžírských usedlíků se také nestěhují do bohatých arabských oblastí Zálivu, aby tímto inkasovali bolestné za vyhnání své a svých předků po r.1962. Nehledě na to, že imigranti mnohdy nemají k cílové zemi žádný vztah ani historicky a jakási hlásání kolektivní viny bílých (i když je nám toto podsouváno vpravdě mocně médii ovládanými jistým etnikem již řadu let) by bylo skutečným rasismem. Kolonialismus měl za cíl usadit přebytky bílé populace, která se výhradně zásluhou svých schopností mohla jak přemnožit (zlepšení životních podmínek a medicíny), tak se vůbec do zámoří přestěhovat(např.za pomoci plachtění proti větru a dalších triků) a jako bonus rozšířit po planetě civilizaci, od níž se kromě pár tragikomických pokusů (ponejvíce v khmerském experimentu pod dohledem ČLR) žádný z "osvobozených" států neodvrátil (situaci v některých ilustruje anekdotický příběh, ve kterém se starý černoch otázal belgického misionáře, kdy už konečně ta nezávislost skončí). Když se zjistilo, že rozvoj vědy a techniky umožní uživit Evropany v jejich domovech a že se přítomnost bílého muže (většinou pod vlivem politické agitace narudlých polovzdělanců) nesetkává s pochopením, provedla se (dle mého soudu vlivem destruktivních sil přiliš ukvapená) dekolonizace. Celý tento proces se přitom lišil "případ od případu", byly kolonie, na kterých si téměř nikdo nic nevzal, ba se na ně hodně doplácelo(svoji koloniální říši měly pochopitelně i neevropská imperia jako Peršané, Arabové, Mongolové). Co se týče Ameriky, asi sotva které etnikum by před tamními kanibalskými kulturami padlo na ústa či zadek (minimálně v 15.-16.st.)a s úctou se odporoučelo. Evropané prostě přišli dříve a také dříve mleli. Že to byli zprvu katolíci vychovaní staletou konfrontací s islámem k neúprosnosti a upřímné víře, byla jen shoda okolností, osobně se domnívám, že nepřiliš šťastná. Ale aby v důsledku toho historického vývoje nyní někdo blaženě tleskal zániku své civilizace v její kolébce za pomoci nechtěného a údajnými starostlivými vládci podporovaného přílivu roztodivných etnik, toť vpravdě konspirátorů cíl a sen.

120120

27.10.2006 18:20

RE: Stupid white men

Wes 24.?.?.?

Reakce na 120120

Ale aby v důsledku toho historického vývoje nyní někdo blaženě tleskal zániku své civilizace v její kolébce za pomoci nechtěného a údajnými starostlivými vládci podporovaného přílivu roztodivných etnik, toť vpravdě konspirátorů cíl a sen.
V takovem pripade jsou pro dotycneho jen dve mozna vysvetleni. Bud patri primo ke konspiratorum zaniku bile civilizace, nebo jde o naivniho uzitecneho idiota.

120137

27.10.2006 22:01

RE: Stupid white men

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 120137

IMHO B je správne

120153

28.10.2006 3:06

RE: Stupid white men

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 120120

>Nechápu, proč bychom měli platit za své předky, že nezváni
>vstoupili do Afriky..... a to tak, že že "naši zástupci", kteří ve
>volební kampani jistě nezmiňovali zvýšení počtu
>jinobarevných imigrantů, budou změkčovat "uprchlické" a obdobné směrnice.
Sice jsem, dle Vaseho kokoktaveho vysvetleni, nepochopil zpusob vstupu "nasich predku" na uzemi cerne Afriky,....ale budiz. Asi se Vam zvysil krevni tlak [velký smích]
Radej prejdeme k "nasim zastupcum",....teda radej k Vasim, protoze nevolim. A pokud Vy k volbam chodite a jako vysledek sveho snazeni vidite, jak zvoleny bily kandidat zmekcuje smernice evropske immigracni politiky, tak muzeme otevrit tema dalsi, a to: Kdo opravdu je ten Uzitecny Idiot[mrknutí jedním okem]

>Potomci alžírských usedlíků se také
>nestěhují do bohatých arabských oblastí Zálivu, aby tímto
>inkasovali bolestné za vyhnání své a svých předků po
>r.1962.
Neschovavejte se za nejakou alzirskou sukni. Stujte vzprimene, hrdy na to, ze jste evropan,...pane.To je Vase povinnost. Jste bily vladce teto planety a zda se, ze jakykoliv odstin je pro Vas neprijatelny, protoze na tomto stavite pri debate o jinobarevnych.
Jste panem velkeho domu, ale nezapomente, ze ten dum je dedictvi po predcich. A ti do betonovych zakladu nasypali trochu divney cement.Cerne africke žravé viry se navzajem požíraly mnoho tisic let, ale bylo tomu tak v harmonii se zakony prirody.
Napadeni "non pigment" virem se zda byt pro rytmus Afriky tak trochu fatal.
Nebo to aspon svedme na sekundarni jevy,... kdyz uz ta pravda se tak tezko priznava. Ale to bychom pak nebyli nebyli #1 mezi rasami. Meli bychom umet i toto a chyby napravovat tak, aby nase deti nedostaly tento problem jako dedictvi po nas. Nic spatneho na tom, kdyz se rasy nemichaji. Bily evropan muze zustat nadale tim bezpigmentovym druhem,...proc ne. Ale mel by byt tak kvalitni, aby odolal jakemukoliv tlaku tech "pigmentem degradovanych".Pokud mozno bez cluster bombs, nebo tech naslapnych....po Africe rozhazenych, v chazardilnach-EU/USA povetsinou vyrobenych.

>Nehledě na to, že imigranti mnohdy nemají k cílové zemi žádný vztah
To je trochu divne,....nemyslite? Na ambasadach lezi jejich zadosti o vstup a heledme se,...VSTUP POVOLEN,...pise bily ambasador.
Proc nezastrelite toho ambasadora,...ohrozuje budocnost Vasich potomku. Nesvadejte vinu na zadatele,....radej teda.[mrknutí jedním okem]

pokracovani.....

120179

28.10.2006 3:11

RE: Stupid white men

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 120120

.....pokracovani

>a jakási hlásání kolektivní viny bílých
V mem apelu toto neni hlasani, ale konstatovani faktu. Tak to proste zde je. Bily evropan nikdy nedostal pres drzku od jinobarevnych natolik, aby byl nucen cinit takovato prohlaseni. Ty nejvetsi utrapy prichazely od vlastnich,...." pigmentem nedegerovanych".

>....i když je nám toto podsouváno
>vpravdě mocně médii ovládanými jistým etnikem již řadu
>let) by bylo skutečným rasismem.
Dalsi srab,....navic anonym a jeste se boji titulovat veci pravymi nazvy,...heh.
Boji se zle duse chazarske Vas,...anonyma? Neboji, protoze si stoji za svym,...ikdyz pekne dokurvenym,...ale je to jejich Point of Wiew.

>Kolonialismus měl za cíl usadit přebytky bílé populace
Zapomnel jste dodat, ze jedna o Bily kolonialismus, dobry hlavne pro bileho evropana,...kdyz uz ,...teda.

>která se výhradně zásluhou svých schopností mohla jak přemnožit
Nevidim zadne znamky premnozene bile civilizace,...ikdyz Petr z Mistku je nazoru jineho[mrknutí jedním okem]
Navic pouzitim slovicka "premnozit" jste trochu slapl vedle. Bily evropan se rozmnozuje. Matka Priroda uzivi i mnoho dalsich potomku, ale ten bily nekdy opravdu nevi, kdo jeho matkou zivitelkou jest. Blbej jak pantok a chce vladnout jinobarevnym.I ten kanibal by prezil, protoze neni takove hovado, aby si zamoril svou rodnou planetu. Stavet babovicky na kulatem pisecku, to bily evropan umi. Ale pak se chova jako slon mezi porcelanem.
Když se zjistilo, že rozvoj vědy a techniky umožní uživit Evropany v jejich domovech , provedla se dekolonizace.
Kdybyste nekdy delal Nakup a Prodej, mohl byste jeste dnes narazit na takovou legracku, ze pri nabidce zbozi do Senegalu Vas vypoklonkuji, protoze jste se nejprve mel jit zeptat Portugalcu. Nebo zkuste prodat ceske pivo, nebo oplatky Opavia do Stredni Ameriky.Zeme to ,v original verzi, rudopigmentovych.

Ale abych byl opravdu uprimny, dekuji tomu zkurvenemu kolonialismu za to, ze mi, jako emigrantovi, pripravil pudu pod nohama, kdyz rudy (ikdyz v podstate bily,heh)bolsevik se roztahoval na me hroude rodne a ja zvolil nepritakavat bezpaternosti.

>Ale aby v důsledku toho historického vývoje nyní
>někdo blaženě tleskal zániku své civilizace v její kolébce
>za pomoci nechtěného a údajnými starostlivými vládci
>podporovaného přílivu roztodivných etnik, toť vpravdě
>konspirátorů cíl a sen.
Muj apel neshledavam jako tleskani pozistu. Ale taky neshledavam nutnost podridit se umele vytvorenemu nazoru, ze bily vir je lepsi, nez ty druhe.
Jako jedenacte bozi prikazani bych napsal: Milujte se a žerte se!
Protoze takto jsme Matkou Prirodou stvoreni byli. Jinak by nam kazdemu pridelila jiny kod v genofondu a bylo by vystarano,....Vy "rostodivne etnikum"

V [cool]
ach,...ti idealiste

120180

28.10.2006 15:14

RE: Stupid white men

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 120180

Nevím, zda Vás tak rozparádily dodatečné diagnostické poznámky, ty nejsou ode mne. Za to dvojité že se omlouvám. Když ale berete bělochy a jejich vinu na černoušcích tak zeširoka, že nejsou vyviněni ani Slované a Skandinávci, kteří se o "černou" Afriku ani neotřeli, pak je namístě konstatování, že staří Egypťané nebyli negroidi (krátká nadvláda Nubijců znamenala totální úpadek) a řecké osady sice bylo možno zvát koloniemi, ale to bylo o něčem jiném. Pak vás zřejmě nevzrušil fakt, že Arabové ovládli celou severní Afriku a drží ji podnes. Nebýt těch ošklivých bělochů, tak by zotročovali asi ještě dnes. A jako Hamiti mají geneticky blízko k těm "zlým duším". Tu alžírskou epizodu jsem uvedl, aby Vám došla nejapnost argumentace "nějací bílí byli kdysi jaksi zlí na nějaké černochy a proto si je teď musí jejich možní potomci či alespoň soukmenovci nechat usazovat u sebe doma, pokud možno i s finanční podporou". Ty europacholky jsem pochopitelně nevolil, ona ta EU není moc o zvolených zástupcích, de facto vládne jmenovaná Evropská komise. Pokud bylo pro Afriku něco fatální, pak rychlý civilizační skok, který tamní etnika (v Subsahaří je průměrné IQ 70) nebyla s to mentálně ustát a následovaly zmatky, puče, války,přemnožení a následné hladomory...Možná že jsme měli nechat černochy osudu, ale v 19.st.byl takový blbý zvyk věřit v rozum a civilizaci a u bílých byla k dispozici byla zrovna jen evropská mutace...Někteří měli také divné touhy spasit duše pohanů vírou pravou, dnes už to drží jen muslimy...Ty miny a pumy po Africe již dlouho pohazují černoši sami a vyrábí je i jiná etnika než běloši. Z toho odkazu na vztah imigranta k cílové zemi Vám vypadlo důležité slovo "historický", leckdy totiž Vám podobní idealisté argumentují nutností přijmout barevné kolonisty s jejich kulturou jako jakýsi druh pokání za "koloniální minulost" a nemají pak odpověď na námitku, že např.Holandsko nikdy nekolonizovalo Maroko, Somálsko nebo Turecko. Pokud pokládáte kolonizaci za kolektivní vinu bílých, pak bych byl rád, kdyby byl ozřejmen podíl alespoň Čechů nebo dalších Slovanů (ale ani Rakušané či Švýcaři se při kolonizaci moc nevytáhli). Zrovna tak bych mohl tvrdit, že to byla kolektivní vina černochů, protože byli zaostalí. Židovská média jsem nezmínil na plnou hubu, jelikož nemám rád paušalizaci, dnes už tuto mantru opakují i četní gójové. Skutečnost je pak velmi překvapí, kupříkladu student povedené vědy jménem sociální antropologie byl v šoku ze zjištění, že většinu armády a policie rasistické Jižní Afriky tvořili černoši...
Běloši se pochopitelně přemnožovali stejně jako dnes subsaharští černoši, které jejich země uživit prostě nedokáže. Hlady u nás umírali lidé po desetitisích ještě za Marie Terezie a jen zahlušení stepních Indiánů severní Ameriky zachránilo od podobného osudu Sk...Kráceno (Editor)

120198

28.10.2006 21:14

RE: Stupid white men

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 120198

>Nevím, zda Vás tak rozparádily dodatečné diagnostické
>poznámky, ty nejsou ode mne.
Jj, beru [mrknutí jedním okem]
Neni anonym, jako anonym,...heh.
Prehledl jsem to cislo 217.

>Za to dvojité že se omlouvám.
Kdybyste se prihlasili aspon pod nejakym nickname, ztezi by doslo k takoveto situaci a omluva je zbytecna, spise je chyba na me strane. Proste 217 nedosahl kvality 85. Jen si prisel rejpnout a hup zpatky lehovi pod kridla.

>Když ale berete bělochy a jejich vinu na černoušcích...
Skoda, ze muj prispevek na Vas pusobi takto. Chtel jsem jen poukazat na ten fakt, ze by bylo slusne od bilych evropanu, aby si nejdriv udelali poradek doma a pak teprve mohou kritizovat vstup jinobarevneho etnika na pudu bile Evropy. Pokud zakony EU budou takove jake jsou,neni chyba na strane zadatelu o vstup, ale na strane evropana-volice.
Poznamku o nejapnosti argumentace z me strany neberu v potaz. Kdybych svuj apel mel alegoricky prenest do prostredi fotbalu, tak kdyz nase obrana spi, nesmime se divit, ze dostanemne hafo gooluuu.Cernouskum nikdy nevadilo, ze maji IQ70, protoze to hlavni, ze prezilo mnoho generaci bez vetsi ujmy, nechalo tyto ikvesedmdesat umirat v relativni pohode. Rytmus Afriky neni evropska polka, nebo valcik. Proste,...kdyz uz je ta situace tak v p...li, tak radej misto kvalitni pomoci se necha Afrika zdechnout, aby bylo dost mista pro jine, pristi otroky systemu nejagresivnejsimu.
>Ty europacholky jsem pochopitelně nevolil,
>ona ta EU není moc o zvolených zástupcích, de facto vládne
>jmenovaná Evropská komise.
Nebyla rec z me strany ohledne konkretnich voleb. Pokud chodite k tem urnam i nekdy jindy, jste volic zijici v EU, zodpovedny za danou situaci urcite vice, nez jinobarevny zadatel o pobyt v EU. To me prave na tech superevropanech stve. A hlavne mistni,.....ja nic,ja muzikant,...
To je bila kultura, na kterou mame byt hrdi? ...posrani az za usima. To je ten kolorit kraje.Hlavne ze je na koho nadavat.Pausalne na jinobarevne nadavat -ano, pausalne na superchazarstvo, schovavajici se za viru zidovskou- ne. Ale nejste sam, ...viz anonym 217. Ten uz je posranej ted,...Vy odpovite a za to z me strany poklona.
Vy ale stale zduraznujete minulost. Ja kladu duraz na prumerne IQ prumernych Evropanu. Myslim,ze by kazdy nad IQ70 mel pochopit, ze ten jinobarevny, smerujici do Evropy, je taky clovek,....coz si mnoho mistnich nepripusti ani ve snu, promitanym v barve.

P.S. Senegal a Guinea Bissau, pokud mozno, nakupuji spolecne.
Ale to uz jsme mimo misu, stejne jako bychom byli u toho piva, kde jste se trefil. Proto jsem zminoval i ty oplatky.....radej kliiiiideq,..., aby to nebylo jen tlachani.

V[cool]
world peace

120220

28.10.2006 15:27

RE II. : Stupid white men

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 120180

Hlady u nás umírali lidé po desetitisích ještě za Marie Terezie a jen zahlušení stepních Indiánů severní Ameriky zachránilo od podobného osudu Skoty a Iry (pozdější jejich "bramborový" hladomor jde na vrub kolapsu soukromého distributora potravin). Takže lidí bylo více, než mohla země uživit a tudíž se vzhledem k pokroku v dopravě uvažovalo o jejich přesídlení do tehdy řídce osídlené střední a jižní Afriky (kolonie znamená v původním smyslu lat.slova osada, nikoli zařízení na terorizování opálenějších). K tomu s výjimkou Jižní Afriky prakticky ovšem nedošlo, jelikož počet domorodců začal po aplikaci bílé medicíny utěšeně narůstat a o liduprázdné kraje náhle nešlo. I ten aztécký kanibal by rád zamořoval (měl také povícero podmaněných sousedů, proto také rychle zkolaboval, sám Cortes by to nezvládl). To by ale musel aplikovat alespoň to kolo, když už znal jeho princip...Velká úcta k původním kulturám je móda posledních desetiletí, v éře zdravého rozumu si divoši vysloužili leda pohrdání či soucit (od každé vyšší kultury bez ohledu na pigment, který mimochodem u Indiánů nebyl nikdy rudý, takové byly jen jejich válečné barvy).
Není mi to jasné s tím Senegalem, to byla přece kolonie Francie a Portugalci po levé revoluci na Afriku zcela rezignovali. Zlé chazarské duše z De Beers, co jim patří Plzeň i s Radkem a Kozlem, si pivo prodají i v Guatemale, o to bych strach neměl...A tu půdu v USA Vám spíš připravili svobodomyslní osadníci, kteří se nenechali držet britonskou nadvládou za Apalačskými horami a rozdávali si to s domorodci nezatíženi politickou korektností, přetaveným to velice nebělošským marxismem (jeden Marxův děda byl rabín v Postoloprtech a druhý v Blavě). Asi by z Vašich názorů moc nadšení nebyli, a to ani ti, kteří neměli otroky. A matka Příroda nás opravdu vybavila každou rasu jinak, běloši své převahy sice opravdu dosáhli "uměle" (svým úsilím), ale genetická vybavenost toho byla nedílným předpokladem. Bohužel jisté maladaptivní složky naší povahy, např.memy sugerující důvěru k politickým vůdcům a jiným "selebritám", kteří jsou ovšem nyní jen ochotným komparsem těch "zlých duší" nás dovedly tam, kde teď jsme a některé z nás i k názorům, jako jsou Vaše...

120200

30.10.2006 10:59

RE: RE II. : Stupid white men

Had 86.?.?.?

Reakce na 120200

K jinak zajímavému příspěvku ...
>Velká úcta k původním kulturám je móda posledních desetiletí, v éře >zdravého rozumu si divoši vysloužili leda pohrdání či soucit
.. bych chtěl podotknout, že tedy o kvalitách původních kultur toho narozdíl od historie mnoho nevíte.
Myslím nyní na hodnoty, které onen Vám jmenovaný tzv. zdravý rozum (vypadá to, že spíše myslíte kořistnický materialismus) odsoudil jako zbytečné, potažmo rovnou neexistující, protože nejdou zaškatulkovat do onoho kořistnického materialismu.

To pohrdání a soucit od zastánců onoho "zdravého" [překvapení] [překvapení] rozumu, je pochopitelné, neboť vnímání tzv. skutečnosti bylo u mnoha oněch kultur (viz. např. v současnoti populární "Carlos Castaněda", mongolští a sibiřští "šamani" atd.) velmi odlišné od materiálně-kořistnicky naladěných bělochů.
A kdyby ten rozum byl tak "zdravý", pak by dokázal prognostikovat s předstihem důsledky chování a eliminovat neutěšený stav světa v jakém se díky záměně dvou faktorů života (vědomí jako primární, hmota jako degenerativní produkt vědomí-nikoliv opačně,jak hlásá nápadně - nenápadně materialismus) nacházíme.

Škoda, že nedokázala bílá rasa ten skvělý potenciál "přemýšlivosti" (tedy snad onoho rozumu) spojit se znalostmi transcedentna (kvalit Vědomí) Orientu (Tibet, Indie,Čína).

120360

27.10.2006 6:12

Pyramidove slucovani rodin jiz uspesne funguje treba v Australii.

zalozak 202.?.?.?

Ma to konkretni scheme. Rodina (i sirsi) sesbira penize a posle jedno, nejlepe pak dve deti do skoly v Australii. (bud universita ci rozrirujici kurz po min 2 lety). Ti pak pozadaji o imigraci (mladi a vzdelani v klokanii jim da dostatek bodu) a dostanou ji. Dale, po 3 letech pozadaji o obcanstvi a dostanou je. Nyni mohou kazdy sponsorovat dva rodine prislusniky najednou. Cili privedou 4 lidi z rodiny. Ti, vek a kvalifikace jiz nehraje roli, preckaji 3 roky a pozadaji o obcanstvi. Dostanou ho a dohromady zasponzoruji (kazdy 2).. (2+4) * 2 = 12 lidi. Do toho si jeste mladsi mohou privest partnery ... a behem 9 let tak lze "imigrovat" temer 100 lidi [smích] (coz je vetsinou extrem ale presun kolem 20 na rodinu je obvykly)
Pocatecni pozadavky na solventnost ci kvalifikaci se tykaly pouze kolika - hadata spravne prvnichh 2...

120094

27.10.2006 9:44

(i) / (e) migracia

sweet 84.?.?.?

Zlucovanie registrovaneho partnera urcite nebolo implementovane Talianskom - registrovane partnerstvo totizto v tamojsom pravnom rade neexistuje. I zlucovanie rodiny je mozne len v priamej linnii: manzel/ka + deti, a rodicia ak vy ste tym, co ich zivite (zabezpecujete byvanie, platite za ne zdravotne poistene etc.)
Ani ta makka naruc akosi neexistuje: azylant je zavrety v CTP, nieco ako lagri bez akychkolvek prav, moznosti kontaktovat advokatov, spolocnosti na ochranu ludskych prav a pod., a ked sa mupodari dokazat, ze je naozaj azylantom (dost komplikovane kedze sa kontaktuje ambasada krajiny z ktorej uteka) dostane lajstro o azyle a dovidenia, staraj sa sam. Mozes legalne pracovat, studovat, zavolat si rodinu v priamej linii - na obdobie stanovene v doklade.
V mori ilegalneho pristahovalectva su azylanti zlomkom.
V GB je situacia zrejme odlisna.
Rozlisujme teda.

Na pochopenie rozsiahlosti problemu emigracie/imigracie si vsak skuste predstavit, ze VY OSOBNE sa vystahujete z krajiny vasho povodu niekam inam (dovodov moze byt vela; mozete si byt 100% isty, ze jedneho dna sa nebudete musiet stat vy alebo vase deti migrantmi?).
Vystahujete sa do krajiny, kde nasledne pracujete, platite dane a aktivne sa zucastnujete na budovani domaceho blahobytu.
VAM BY SA PACILA vyhliadka byt po cely svoj zivot OBCANOM SERIE B len preto, ze ste sa tam nenarodili?
Aka by bola vasa motivacia na respektovanie miestnych zakonov, na poctive vykonavanie casto podradnych a zle platenych prac (i napriek vasmu moznemu vysokemu vzdelaniu)? Lebo kondicia obrovskej vacsiny imigrantov je tato. Tych legalnych.

Ti ilegalni su novodobymi otrokmi. To je vsak o nieco sirsim problemom.

120102

27.10.2006 10:50

mix

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Pokud si uvědomíme, že tato civilizace vypadá jako rozpadajcí se, můžeme hledat nástroje, které ji obnoví. Systém křesťanství je založený na na dvou principech směny hodnot.
Jakýkoliv posun vývoje čehokoliv je "obohacen" o tzv. přidanou hodnotu, neboli zisk pro toho, kdo posun způsobil. Přitom konečnou, poslední platbu za vývoj církev posunula za předěl, zvaný smrt. (blaženost v báni nebeské v nepřímé úměře za útrapy v životě). Vyčerpanost tohoto systému je patrná na směnitelné hodnotě peněz. Vede k zadluženosti všeho a všech ve směru k budoucnosti.
Tento stav, vedoucí ke krachu systému, lze zpomalit tím, že levná pracovní síla zmenší velikost dluhu - samozřejmě opět na úkor těch dole, kdo systém drží nad vodou svou denní prací.

Teprve návratem k jiné formě "bartrové(bratrové!) výměny" se systém začne čistit. Peníze emigrantů, posílané domů, jsou spojené s inteligencí, pramenící z pochopení příčin nerovnováhy (potřeby zachovat polaritu chudých a bohatých), vzešlé z funkce "přidané hodnoty" v podobě bezpracného zisku. Rozdíl mezi ziskem přiměřeným a nepřiměřeným pak imigranty dovede k nalezení méně nenažraného systému, který vzejde z toho našeho.

Málokdo si uvědomuje, že muslimská víra má některé použitelné prvky i pro nás. Po současném "laškování" z obou náboženství vzejde cosi použitelného. Ale nevím, jak dlouho to bude trvat. Lidi jsou zblblí televizí, kterou řídí zástupci dožívajícího systému.

120104

27.10.2006 11:06

biela civilizacia - co to je ?

svetlo 211.?.?.?

reinkarnacia - kazdy z nas bol na Zemi aspon 1000 krat a to v roznych podobach, ulohach, spolocenskych situaciach, rasach, nabozenstvach atd, kazdy si skusil vsetko. Kazdy bol cernoch i cernoska, zlty azijec i azijka, cerveny indian i indianka, kazdy bol krestan, zid, muslim, budhista, kanibal, ateista atd.
Kazdy zil v Afrike, Azii, Europe, bol Eskimak, zazil Sibir i stare juhoamericke civilizacie. Clovek je dusa co zbiera skusenosti v kazdej forme. Nie je nic take ako biela dusa alebo farebna dusa, nie je nic take ako zidovska alebo krestanska dusa.
Je len ludska dusa. Na Zemi si prenajmeme telo na jeden zivot, a to telo je niekedy biele, aby sme mali tie skusenosti. Prenasa sa len geneticky material plodenim, a prenasa sa vychova, tradicie, kultura. Farba tela, alebo kulturne tradicie nerobia z cloveka dobraka alebo grazla.

Ked zleziem na tu prizemnu materialnu 3D uroven, a budem hovorit o etnikach, rasach a podobne, tak sa pytam - ktora farba sa zacala rozliezat, a liezla tam, kde nebola doma ?
Odpoved je biela - do Afriky, Ameriky, Australie a Oceanie i do Azie. Obrovske biele populacie ziju mimo Europy, a casto tam vladnu. Pokial farebny nepatria do Europy, potom nech sa vsetci biely do nej vratia ( z Ameriky, australie, azie, afriky a vsetkych inych lokacii, vratane antarktidy). Nielen ze biely liezli kam nepatrili, ale este si zacali prevazat ciernych ako sluhov do Ameriky, a zltych ako robotnikov do ameriky, afriky i australie. Takze ked sa bielym nepaci miesanie, tak si to sami posrali, a teraz sa snad len kruh uzatvara, mozno vyraz ako karma sa ponuka.

120106

27.10.2006 15:11

RE: biela civilizacia - co to je ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 120106

Pokud Vám k odpovědi na dotaz, cože je ta bílá civilizace nestačí pohled když už ne kolem sebe, pak alespoň na obrazovku Vašeho kompu, tak nevím. Podobné svérázné pseudonáboženské názory naštěstí zastává jen několik jedinců, to by jinak byla námaha globálních škodílků nadbytečná. Obrovské masy vládnoucích bělochů jaksi nejsou na zeměkouli k vidění (možná Vám uniklo, že jediná skutečná menšina na planetě jsou právě bílí Evropané), snad jen v těch USA, kde byly k Vaší radosti v posledních 30 letech notně přifouknuty a hlavně přibarveny. Kupodivu hlavním odpůrcem tohoto stavu jsou ti zavlečení černoušci - ani v jejich případě se nejedná o zvolené zástupce http://www.vdare.com/misc/060912_wright.htm a dědicové země Indiáni, ne médiálně zblblí bílí http://vdare.com/misc/061012_carter.htm Pokud vím, na karmu se nejvíc dá v Indii a jaká se jim tam zamlouvá barva kůže http://www.jademagazine.com/59iss_saifeer.html ? A nejvíc černoušků si na práce odtáhli Arabové (začli v 7.st, Evropané až v 15.), ale chovali se k nim krapet brutálněji (kastrace apod.), takže k rozmnožování, většímu rasmišunku a následnému temnému mručení o staletém utrpení a natahování dlaní u nich nedošlo. Žlutí šli makat do zámoří dobrovolně a na to, aby se moc nemísili jsou sami chytří dost. Snad se nakonec někdo omluví tučňákům a vyklidí jim tu Antarktidu (budou tam moci zůstat alespoň barevní polárníci?).

120123

27.10.2006 12:27

Je to jen otrocké napodobení přístupu v USA,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

možná jen po evropsku vyměkčeného - i když chybí americká specialita zavážet zemi uprchlíky z celé zeměkoule i na vládní náklady v duchu pochybného hesla V různosti je síla. Nevím, zda jsou zde pamětníci toho, kdy se pro některé poúnorové emigranty stal překážkou pro vstup do USA vadný chrup (pochopitelně po dlouhém čekání v lágrech, pochybuji že by ty dnešní s nimi snesly srovnání). I kdyby byly cíle a důvody uprchlíků ty nejčestnější (a Evropa přitom leží dost daleko od oblastí konfliktu, kdyby šlo jen o to zachránit si život), pouhá rozdílná velikost spojovaných rodin a rozdílnost jejich vnímané důležitosti u člověka vychovaného v klanovém duchu zajistí po čase efekt k jakému došlo po r.1965 v USA (tehdy byla horlivě popírána tendence změnit populační poměr 90 % bělochů)http://www.vdare.com/fallon/060809_promises.htm Ostatně bylo to již popsáno výše na případě Austrálie http://www.vdare.com/misc/050926_fraser.htm
Bylo by hloupostí, kdybychom kvůli potencionální možnosti, že se ocitneme v situaci běženců (a kam bychom běželi, jinde tak vstřícné direktivy nemají) preventivně změnili EU na zemi 3.světa, jak se to děje pozvolna v USA. Možná, že političtí tvoří jen malou část z migrantů v EU, ale pochybuji, že by ti ekonomičtí nevykřikli při odhalení Azyl ! a nezměnili tak bleskově svůj status. Ostatně zblblí či navedení politici znemožňují často deportace i ekonomických "otroků" nebo aspoň vyhlašují různé "amnestie" - migranti ovšem sotva pracují za částky menší než tamní minimální mzda (vykořisťovatel uspoří na daních a odvodech), rozhodně za vyšší než naši řadoví pracující v ČR, proto nás dosud neoblažují v hojnějších počtech a z našich hrůzných lágrů prchají.
Perverzita a rozdílné zájmy různých konců násilně spojené Evropy vynikne už jen v případě muslimské imigrace do Španělska, kde jim půl milionu ročně přijde celkem prima, alespoň dle průzkumů veř.mínění. Pro takové je pak pečlivá "uprchlická" (čti kolonizační) legislativa EU vskutku nadbytečným počinem, nicméně dokládajícím skutečné cíle a směřování eurovládců, kteří se budou čím dál tím méně snažit předstírat zájem o blaho svých voličů. Případem pyramidové emigrace je i čínsko-vietnamský průnik do naší země - za příznačného mediálního mlčení...

120113

29.10.2006 10:50

Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.

J. Barták 62.?.?.?

Poslední dobou si říkám, že všechno zlé je na něco dobré. Bolševik sice zavedl totalitní vládu, nicméně alespoň sem nepustil nepřizpůsobivý muslimský póvl. A druhá či třetí generace Vitnamců, coby jediné významnější za komunismu sem importované etnikum se na s českým prostředím velmi dobře asimilovala; jsou pracovití, umějí skvěle česky - nevadí mi. Cikány protentokrát přeskočím a skončím u konstatování, že AŽ ve Francii, Británii nebo Holandsku vypukne regulerní občanská válka "sekulární společnost" (včetně asimilovaných etnických menšin) vs "banda fundamentalistických kreténů" (včetně pár bílých konvertitů), což je podle mě žel nevyhnutelné, bude to vzhledem k etnickému a především náboženskému složení v ČR bouchat pravděpodobně míň než ve zbytku Evropy. Inu, poděkujme evropské levici. Kdyby nechala makat své zhýčkané nezaměstnané, nemusela si sem vozit ve středověku zaseknuté mamlasy. Možná by pár eurosoc-komunistů mohlo zase zdobit lucerny jako před padesáti lety v Maďarsku, byl by to asi celkem hezký pohled, ale to jsem odbočil. Deset let dámy a pánové, deset let do občanské války v Evropě. Víc tomu nedávám. Kéž bych se pletl. Ale nepletu se.

[oči v sloup]

120259

29.10.2006 23:00

RE: Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 120259

Vietnamce jsem komunisté nedováželi, jen zde byli za prací (zřejmě jediný způsob, jak mohli splácet dluhy z války, ale i vítaný přivýdělelek - mnohdy se jednalo i o manželky tamních menších papalášů). Po skončení kontraktu sešlapali kontejnery s babetami a šlapacími šicími stroji a odjeli směr rodné pralesy. Z té doby jsem slyšel o jen o jednom, který se tu usadil (bylo skoro nemožné získat zároveň povolení k práci i pobytu). Jejich náhlý masivní výskyt by mohl být součástí "spiknutí" proti homogennímu evropskému národnímu státu (podobný případ je zavážení Švédska a Norska muslimy, tamním občanům se to prý pořád ještě líbí). Vzhledem k historickým vazbám, které jsou v těchto případech nulové, by na tom něco mohlo být. Domnívám se, že to, že jsou výkonní a učí se česky je pro umožnění kolonizace málo, jen budou ubírat prostor a možnosti starousedlíkům, i když si budou vydělávat hlavně decentními daňovými úniky (rasová tlačenka do státních institucí nastane později). Navíc jsou to občané komunistické země (kteří kupodivu o azyl nežádají), i když ze zpráv má člověk dojem, že jediní bolševici na planetě jsou Kuba a KLDR. A i z těch schopných mohou vyrůst i ústnatí dárečkové, kteří budou mít pro starousedlíky a jejich zájmy pramalé pochopení http://www.vdare.com/guzzardi/lam.htm

120319

30.10.2006 2:05

RE: Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.

Nápověda 88.?.?.?

Reakce na 120319

Vítězem celostátní středoškolské soutěže o nejlepší literární
práci z jazyka českého se stala 17 letá studentka gymnázia vietnamské národnosti z Chebu.A je docela zajímavé,že se zde
ani nenarodila, přijela s rodiči , když jí bylo 5 let.
Vietnamci jsou velice pracovití, naše pracovní návyky už
postrádají patřičnou urputnost.
Bohužel, nejspíše je naše bílá rasa určena k zániku,
pokuď nepřijde nějaký impulz a znovu se nepovznesem k lepším
výkonům a to i na poli porodnosti.
V Česku máme ještě kde brát - index porodnosti 1,7 je indexem
vymírání a proto budeme muset do republiky přijmout velká
množství Ukrajinců, Bělorusů, Rusů a dalších národů, abychom
nahradili úbytek obyvatelstvva.

120326

30.10.2006 19:14

RE: Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 120326

Otázkou je, zda je nutné úbytek nahrazovat (stačila by důchodová reforma), případně zda k němu dojde v plánované míře. Nikde není psáno, že u nás musí žít 10 000 000 lidí (a z toho 500 000 bez práce). Navíc Ukrajina, Bělorusko a zejména evropští Rusové jsou na tom co do porodnosti rovněž nevalně a k nám jezdí leda za (nelegální) prací. Vzrůstající počet přistěhovalců způsobuje pokles mezd a růst životních nákladů (zejména nájmů) a tím opět omezují porodnost domorodců.

120399

31.10.2006 1:54

RE: Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 120399

Mno, ja jsem doma par let nebyl, ale slysel jsem, ze zakladni dorozumivaci jazyk v Karlovych Varech je rustina. A pokud jde o imigranty pracujici v "bohatych" zemich, vlady tech zemi znaji dobre duvod proc to tak je a proc je nastaven tolerantne k tomuto jevu system. Jak se rika "koho chleba jis toho pisen zpivej". Ci chleba byt "namasteny kaviarem" papaji "politicke elity"? [mrknutí jedním okem]

120445

31.10.2006 14:45

Ano. Ale to by zde musel být zaveden většinový volební systém

J. Barták 62.?.?.?

Reakce na 120399

Buďme realisté: když se ODS bude dařit, dostane ve volbách do PS 35, maximálně 40 procent. Vrámci poměrného volebního systému bude muset vzít do koalice nějakou menší stranu, třeba KDU nebo Zelené. Ti jsou rozhodně levicovější a na opravdu zásadní reformy prostě nekývnou. A socani a bolševici už vůbec ne. Je to smutné, ale tahle země bude tolik potřebných změn do značné míry "ušetřena". Jedinou možností je dohodnout se někdy v nedaleké budoucnosti s ČSSD na změně volebního systému a definitnivně zlikvidovat nebo pohltit malé strany. Ústavním soudem, který je teď (naštěstí) plný fanoušků Klause (a ne Havla by) to už prošlo.

120498

31.10.2006 1:04

RE: Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 120326

>....z jazyka českého se stala 17 letá studentka gymnázia vietnamské národnosti z >Chebu.
>Vietnamci jsou velice pracovití, naše pracovní návyky už postrádají patřičnou >urputnost.
Zdravim
Myslite, ze tato skupina je svou pracovitosti prinosem pro statni kasu? Myslite, ze svym postavanim a prodavanim ponozek za 5Kc jeden par uz s DPH drzi komunitu nad vodou? Ne e e,...jinak se vari vetnamska svickova na ceske plotne.
Uniky na danich, pocinaje clem, DPH, dani z prijmu.....a vsichni to vidi,...ale kazdy je rad, ze je rad. Pocinaje podplacenymi celniky. Veril bych dokonce, ze cely kolotoc je v rezii mistnich bilych.Stranickou knizku pekne schovanou,...jen pro pripad, kdyby...
Ceske textilky sly do krachu a vlada stale drzela hubu.Kamenne obchody z jasnych duvodu nemuzou konkurovat,...dost svinarna trvajici peknou radku let.
Ne ne,...mistni obyvatelstvo je pro ne pouze kravou dojnou.Je to dost spinava konkurence, evropskou kulturou vychovanemu, poctivemu zivnostnikovi, ktereho stat tlaci ke zdi ze vsech nejvice. Protoze je nejzranitelnejsi,... tudiz nejlepe manipulovatelny.
>vymírání a proto budeme muset do republiky přijmout velká
>množství Ukrajinců, Bělorusů, Rusů a dalších národů,
Treba Pakistancu, ..? [velký smích]

120440

30.10.2006 12:19

EU-10 versus Afrika, Asie atd.

Mirko 84.?.?.?

Vážený pane Králi,
už přes tři roky žiju v Lucembursku, tedy v silně frankofonní oblasti a, aniž bych to blíže specifikoval, věřte mi, že my, běloši z nových členských zemí EU, máme v těch starých členských zemích EU (EU-15) méně práv, než kdejaký afro-arabský imigrant. Kdybych si měl udělat seznam všech těch "drobných" ústrků, kterými nás častují a kterých je ale v souhrnu hodně, asi by mi na to ani tento příspěvek nestačil. Černý muslimský emigrant z Afriky je vítán více, než slušně vychovaný bílý člověk z EU-10. Sám se po zkušenostech označuji za "bílého negra z Východní Evropy", čemuž se moji kolegové sice sarkatisticky smějí, ale v jádru dobře vědí, že mám (bohužel) pravdu

120363

30.10.2006 20:18

Pan zid si tohle vyknucel v parlamentu

js. 200.?.?.?

Aneb vzdycky, kdyz pokrytecky haji svoje zajmy, prijdou nedustojne knucet do parlamentu a lobuji za ruzne zmeny legislativy, napr. nyni ve prospech 'lidskych prav'. Je to jejich zajem, rozlozit ekonomickou silu Evropy, nyni imigraci pak napr. valkou. Jsem pro 'lidsky' pristup k imigrantum, ale mnohem lepsi a levnejsi by bylo zabranit v tom, aby v te Africe organizovali puce a konflikty - to by pak sami preferovali tam zustat a k nam by se vubec nehrnuli.

120403

4.11.2006 15:27

Tottenkopf

Tottenkopf 89.?.?.?

Nenazýval bych to cílenou likvidací naší Bílé civilizace či Bílé rasy.Jsem si naprosto jist, že toto není náplní oněch tisíců smluv a ujednání, které byly pod hlavičkou EU podepsány.
Domnívám se, že celá tato situace defakto začala holokaustem.Je neoddiskutovatelné, nejste-li popíračem holokaustu, že tato událost byla nanejvýš strašlivá a již navždy bude ležet jako stín na bedrech Národního socialismu i nás, kteří se hlásíme k této idei.Od doby holokaustu sice již minulo mnoho let, je však otázkou, pro mnohé z nás nejen velice složitou, ale také obtížnou pro náš alibismus, zda mohou minulá desetiletí a desetiletí následující smazat tragédii životů těch, kteří zemřeli v koncentračních táborech Třetí Říše? Prosím, vy kdo nejste nadšeni z obsahu tohoto přízpěvku, čtěte dál, zajisté budete ke konci překvapeni.V případě na výše položenou otázku někdo z vás odpoví "Ano" nechť číst přestane.
V případě, že jste odpověděli "Ne", nejste slepí a snad tak neskončíte. Přestaňme si lhát do kapes, víme o tom co se stalo a víme, že tenhle dnešní pseudohumanismus je výsledkem holokaustu a podobných činů, jichž se dopustili vládci totalitních stítů. Lidé, které potkáváte na ulicích, lidé, kteří sedí v čele bank a států a lidé, kteří sedí v čele EU mají jednu společnou věc, spojuje je právě tento pseudohumanismus!Jsou natolik posedlí nenávistí vůči rasismu a nám, kteří tuto ideu šíříme, že se samy cítí být obětmi holokaustu a podobných zvěrstev. A tak vznikla nová fobie - Rasistofobie, která se bleskovým tempen šíří do celého světa a zaplavuje lidi jako mor. A plemena a rasy, jenž byly za války utlačovány dnes tohoto zneužívají, nejsou schopní říci si, že zde pro ně není místo a tak na náš odpor reagují asi takto:"Nechcete mě tady?Jste rasisti a fašisti" a obrátí se k Mezinárodnímu soudu pro lidská práva. Je velice bolestným zjištěním, a to přijde, že tento stav se pravděpodobně bude už jen zhoršovat a tak zbývá jen konstatovat se slzami v očích a bolestí v sdrci, že musíme bojovat, ale s velikou pravděpodobností nic nevybojujeme.Avšak bylo by chybou upadat a utápět se v hněvu nad strátou hrdosti, snažme se vytrvat a zůstat věrni, neb Naší ctí je naše věrnost a naděje umírá poslední!

120661

4.11.2006 22:05

RE: Tottenkopf

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 120661

Nemyslím, že by árijští plutokratičtí hlavouni (a mají vůbec rozhodující hlas ?) byli posedlí pocitem viny za holocaust a následně to implikovali i na své podanné. A už vůbec ne proto, že je tento princip "bílé viny" prosazován i v USA, které se za židovskou věc bily v WW II.(byla presentovana jako věc demokracie, přičemž se nikdo z US médií nepozastavoval nad tím, že se hlavním spojencem stal totalitní SSSR) http://www.vdare.com/pb/060822_immigration.htm Je ovšem pravdou, že národní socialismus v podání NSDAP dal pěknou ťafku jiné než internacionální levici (srovnejme jen totální uměle mediálně řízený úpadek "národních dělníků", kdysi populární Benešovy strany národně socialistické a naopak nezadržitelný vzestup ČSSD(b), ačkoli tato propadla ve volbách 1990 i 1992).

120683

Příspěvků: 28

27.10. 06:03 Wes  Stupid white men
27.10. 11:33 V. Sodek  RE: Stupid white men
27.10. 14:13  RE: Stupid white men
27.10. 18:20 Wes  RE: Stupid white men
27.10. 22:01  RE: Stupid white men
28.10. 03:06 V. Sodek  RE: Stupid white men
28.10. 03:11 V. Sodek  RE: Stupid white men
28.10. 15:14  RE: Stupid white men
28.10. 21:14 V. Sodek  RE: Stupid white men
28.10. 15:27  RE II. : Stupid white men
30.10. 10:59 Had  RE: RE II. : Stupid white men
27.10. 06:12 zalozak  Pyramidove slucovani rodin jiz uspesne funguje treba v Australii.
27.10. 09:44 sweet  (i) / (e) migracia
27.10. 10:50 janko  mix
27.10. 11:06 svetlo  biela civilizacia - co to je ?
27.10. 15:11  RE: biela civilizacia - co to je ?
27.10. 12:27  Je to jen otrocké napodobení přístupu v USA,
29.10. 10:50 J. Barták  Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.
29.10. 23:00  RE: Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.
30.10. 02:05 Nápověda  RE: Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.
30.10. 19:14  RE: Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.
31.10. 01:54 Rene Bartosek  RE: Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.
31.10. 14:45 J. Barták  Ano. Ale to by zde musel být zaveden většinový volební systém
31.10. 01:04 V. Sodek  RE: Nevěřím teoriím spiknutí. Za tímhle je idiotský pseudohumanismus; do nebe volající lidská blbost.
30.10. 12:19 Mirko  EU-10 versus Afrika, Asie atd.
30.10. 20:18 js.  Pan zid si tohle vyknucel v parlamentu
04.11. 15:27 Tottenkopf  Tottenkopf
04.11. 22:05  RE: Tottenkopf

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 129