Diskuze k článku

Nejvyšší soud rozhodl, že Bush zašel příliš daleko

Příspěvků 19

1.7.2006 17:05

Dobrý článek

Emma 84.?.?.?

"Nepustíme teroristy do ulic amerických měst"

Ten chlap je vážně větší komik než Howard Stern.

109619

1.7.2006 21:13

Bush rozhodl, ze soud muze rozhodnout

Kubik1 84.?.?.?

v clanku je videt optimismus ohledne fungovani "nezavislych" instituci. Podle toho, jak se to prezentuje v Nemecku bude Guantanamo zavreno spis na natlak EU a protoze to Bush povolil. Tady v Nemecku tomu rikaji: "nejvetsi uspech z EU-USA setkani ve Vidni", "Bush chce zavrit Guantanamo".

Zdroj Spiegel v Nemcine http://www.stern.de/politik/ausland/563733.html?nv=ct_mt.

109639

2.7.2006 13:39

Uz vam

Aja 24.?.?.?

to tu sdelilo more diskutujicich, zapo, nemusela bych si "prihrejvat polivcicku", ale.....muzete kemu nemit rad, muzete nesouhlasit s jeho nazory (vyvracejte), ale s vylucovanim a zaviranim pusy bezte vazne na prochazku.
Jsme netolerantni, nesnasenlivi a neumime diskutovat.

109667

3.7.2006 4:53

RE: Uz vam

Aaron Katz 207.?.?.?

Reakce na 109667

Pani Ajo, ono diskutovat o soucasne situaci ve ktere se USA nachazi je velmi obtizne. Soucasna administrativa se diky utoku 9.11 dostala do vzacne situace kde se ji vyplnil sen. Ziskali totiz nepritele a dokonce nepritele tak vzacneho, ze ho nikdo nevidel. Je sice pravda, ze tak zhruba vime kdo unesl ta letadla, ale nevime jasne kdo je poslal.
Tim padem mohli prohlasit nepritelem kazdeho kdo se jim nelibil. A to take udelali. To jim dalo "carte blanche" k cemukoliv co se jim hodilo a ty co s nimi nesouhlasili postavili do posice nepatriota a to zvlaste v Americe je posice velmi nepohodlna a potrebujete neobycejne sebevedomi abyjste ji prekonali.
Napriklad, instinkt nam rika, ze napriklad muceni nepratel neni neco na co narod muze byt hrdy. V soucasne diskusi ve ktere jsou uprednostnovani lide s proIsraelskym presvedcenim dostanete otazku:"co kdyby na tom zalezel zivot vaseho ditete, ani potom by jste s tim nesouhlasil"? Ovsemze pod timto tlakem clovek verejne souhlasi, ale vevnitr se stydi.
Stejne tak s tim jak Israel se chova k Palestincum. V USA slysite a pan Kemo, ktery je ovsem na urovni komunistickeho komisare a nerika nic samostatneho, ale poctive slape "party line" a to takovym zpusobem, ze kdyby byl prostitutka tak by dostal premii.
Opet prohlaseni, ze Israel ma pravo na obranu a ze Palestinci jsou teroriste. Jak je tedy mozne, ze mnohokrat vice Palestinskych deti bylo okupanty brutalne zabito nez Israelcu a kdyz vidime pana Arkana jak popisuje sve perversni fantasie o zkaze svych nepratel tak nas poleva spravedlivy hnev.
Je to jako v jako v knize 1984. Slova opravdu zacinaji mit jiny vyznam. Demokracie znamena utlak, materialni statky znamenaji chudobu, (protoze je vetsina lidi musi zplacet).
A take trochu strach, protoze v politicke korektnosti nikdo si neni jisty co je korektni a co nekorektni. A tak jsou lide sticha. Kam ty vsechny dobre joby zmizely? A presto spolecnosti declaruji neuveritelne zisky. To vse prinasi pocit jak pan Havel rekl"blbe nalady". Uz je to tady v USA.
A do toho jako na zavolano se zacinaji ozyvat hlasy ktere nas mozna vyvedou z teto situace. Jako prvni to byl Indonezsky ministr, ktery prohlasil, ze za vsim jsou zide. Byl prijat se skepticismem, potom Americky kongressman. Nyni i pan Iransky president nam rekl jeho teorii. To uz bylo vzato velmi vazne. Hrdinni Palestinci si svobodne zvolili vladu ktera odmitla se stat loutkou Israele. To uz bylo moc. Condeliza hnevem zacala cenit sve zlute zuby a prskat jedovate sliny. Bohuzel, cela Amerika je v posici impotentniho milence. Muze se hnevat a zurit, ale skutek utek. Mozna tak trochu muceni ale tvari v tvar hrdinum, jen tak znasilnit nezletile divky a pak je spalit a zabit celou rodinu. Proc si myslete, ze byli uneseni ti dva vojaci. Ti Americti hrdinove maji ted tezke sny. Skoda, ze neuslysim co k tomu rekne Cesky zoldak Leho. Urcite toho perverta mrzi, ze se toho nemuze ucastnit.
Vite proc unesli toho zidacka, kvuly nemu pry bombarduji, zidi unaseji mlade zeny, matky od rodin a nezletile deti a vezni je a drzi jako rukojmi. No,...Kráceno (Editor)

109710

4.7.2006 13:30

RE: Uz vam

Aja 24.?.?.?

Reakce na 109710

..ale ja jsem ,Aarone, nikde netvrdila, ze diskuze je snadna. Nekdy se ani nejedna o diskuzi, o dialog, ale o monolog. Vsiml jste si, ze mnoho lidi chce rict to svoje, ale malokdo umi take naslouchat?
Jsem s Orwellem a s vami zajedno, slova zacinaji ztracet svuj puvodni vyznam.
Ponechme tedy demokracii stranou a zustanme u obycejne lidske slusnosti. Abych parafrazovala klasika; s vetsinou nazoru kemy nesouhlasim, ale budu mlet pantem, aby je mohl pronaset.
Prilis dobre mam v pameti ....co si mam myslet, co mam cist, na co se mam divat, co mohu rikat....ted se tu podobne "instrukce" zacinaji opet objevovat; abych nechodila daleko, z jedne hlasne trouby, ktera si rika Svobodny..... se podobne nazory zvesela siri a dokonce se stejnym podtextem, ci primo s otevrenymi vyhruzkami udavani, sankci atd. Deja vu, dekuji, nechci.
Pokud nejsme schopni vyslechnout toho druheho a slusne reagovat (v krajnim pripade ignorovat), trvam na tom, ze neumime diskutovat a slozita mezinarodni situace na veci nic nemeni. Tak, tak [smích]
P.S. Uz jsem vam jednoou psala, ale jaksi se mi vsechno vytratilo, tak druhy pokus, ted.

109797

2.7.2006 15:28

Pablb

jaaan 64.?.?.?

http://www.dubyaspeak.com/incidents.phtml

109668

2.7.2006 17:16

RE: Pablb

hostující 85.?.?.?

Reakce na 109668

No ,roztomilé.
Co si mám ale myslet o tomto :www.granosalis.cz/article.php?sid=4830
???
Třeba by mi to kema s Arkanem objasnili? [zmaten]

109669

2.7.2006 19:14

RE: Pablb

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 109669

Znamení odhánějící zlé síly.

109675

2.7.2006 21:00

RE: Pablb

hostující 85.?.?.?

Reakce na 109675

a co že , nebo kdo že to jsou ty zlé ( temné )síly ? [velký smích]

109683

2.7.2006 20:47

RE: Pablb

Arkan 69.?.?.?

Reakce na 109669

4 hostující

Jelikož patříte mezi přispěvatele Zvědavce a osobně jste zvídavý, tak Vás jako il Giovane d'honore satanistické organizace(tj. něco jako associate, non-Sicilian a non-Italian člen Máfie či kalabrijské Ndranghety) zasvětím trochu do tajů "ručních" znamení.

Základně to znamení je znamení ďábla, které vyjadřuje Vaši spojitost s kultem ďábla a čarodějnictvím (Wicka). Podle položení palce levé či pravé ruky, buď v úhlu 90° či pod nebo nad prostředníkem a prsteníkem levé či pravé ruky, pak dáváte různé signály. Buď svou asociaci s ďáblem, pozdrav či prokletí (curse) určité osobě. Podobně jako tomu je při komunikaci u Svobodných zednářů.

Americká asociace pro hluchoněmé vytvořila abecedu a pro zkrácení a zrychlení komunikace některá zvláštní ruční znamení, něco podobného jako zkratky na Internetu - BTW, IMHO, nebo HOSIP (hovno si pamatuji) apod. S některými jste jistě obeznámen. např. zdvižený ukazováček a prostředník jako symbol vítězství či míru (v Anglii když ruku obrátíte, což se v minulosti stalo paní Doškářové, aka Mme M. Thatcher, to znamená "efjú", vztyčený prostředníček, to Vám snad nemusím vysvětlovat). Jako znak pro "I love you" si zvolili znak, který se velice podobá tomu ďábelskému znamení. Ona ta žena, (zase ženská, kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou nebo Číňana), která tu abecedu a zkratky dávala dohromady, později přiznala, že byla členkou nějaké satanické skupiny.

Prezident Bush je z Texasu a symbolem Texasu je dvourohý dobytek zvaný longhorns, není to sice nijak moc vážené plemeno (žádné Jersey nebo Holstein) , ale na texaské podnebí, častý nedostatek vody a krmení
docela dobře prosperuje a je oblíbený.

Z tohoto důvodu se ten longhorn dobytek stal i symbolem několika universit, např. University of Texas a protože "Texans" jsou posedlí - jako všichni Američané - symboly, prapory, vlajkami, potřebovali pro povzbuzování svého týmu i "ruční" symbol. Dvourohý dobytek , tak proč ne ukazováček a malíček. U rodiny Bushů bych to nebral jako znamení ďábla, alespoň paní Bushová je velmi příjemná žena a jistě by nepodporovala znamení ďábla. U těch jeho dcerušek bych si tak nebyl jist. [chechtot]

109681

2.7.2006 22:46

RE: Pablb

hostující 85.?.?.?

Reakce na 109681

No,pane Arkane,zajisté zajimavý výklad.Díky za něj.
Jen nevím proč mám pocit,že se snažíte občas ten dvourohý dobytek udělat ze mě. [smích] Přinejmenším v té části týkající se G.W.B.Viděl jsem totiž vícero takových jeho snímků,či záběrů z kamer.Uvěřit vašemu výkladu by šlo jedině v souvislosti s tím,že pan ředitel Zeměkoule by byl snad téměř nesvéprávný blb,který pomalu všude,kam přijde vzrušeně ukazuje ,že umí rohatou kravičku.Tak trochu něco jako Pepek Vyskoč,který kam přišel,tam vzrušeně hýkal.Také příslušnost k lóži Lebka a hnáty ukazuje na něco jiného.
Jinak , co mne ještě na těch stránkách zaujalo byl obal z jedné desky R.J.Dia.Je tomu možná víc jak desetiletí,když jsem navštívil jeho vystoupení.No byla to síla a těchto rohatých kraviček jsem si nejen od něj 'užil' na dlouhá léta dopředu.
P.S.Zkuste psát Sci-fi,nebo i fantasy.Myslím,že by vám to šlo!
[smích]
Hezký večer.

109687

3.7.2006 2:02

RE: Pablb

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 109681

Mno, chtěl jsem změnit titulek na "Kulový kemo, pane Arkanštajn", ale ten co tam je, vystačí. Vy jste snad ještě trapnější demagog a cintal než ten kemo, jestli je to tedy vůbec možné. Vy dva, jeden odkudsi z Canucka a druhý z nějakých Zadních Postoloprd tady jak dva politruci věčně mlátíte pantem za izraelský pidistát a americkou blbost. Že tíhnete k tomu pidistátu, to chápu, ale proč tak ostentativně a neohrabaně lezete, jako cizinci, do prdele naší současné administrativě, to mi připadá pervezní. Nemáte svoji zem? Navíc tady děláte machry přes Ameriku a víte o ní kulové kemo.

Napříkjlad, o různém americkém dobytku by se daly psát knihy, ale nevím, proč tady sršíte moudrostmi ausgerechnet o texasském dvourohém dobytku.
>Prezident Bush je z Texasu a symbolem Texasu je dvourohý
>dobytek zvaný longhorns, není to sice nijak moc vážené
>plemeno (žádné Jersey nebo Holstein) , ale na texaské
>podnebí, častý nedostatek vody a krmení docela dobře prosperuje a je >oblíbený.
Bude se Vám to možná zdát neuvěřitelné, ale i jinde, nejen v Texasu, mají krávy většinou dva rohy. Kromě toho, v Texasu se už dávno ten dvourohý dobytek s dlouhými rohy běžně nechová, tuhle mylnou informaci jste musel dostat (tak jako Vaše jiné informace) z depky nebo nějakého kovbojského filmu.

109702

3.7.2006 2:46

RE:Mno Táborský

Arkan 69.?.?.?

Reakce na 109702

jen jsem se chtěl zeptal, zda jste už "udal" tu svou dceru, kterou jste tady nedávno zcela nestydatě nabízel, možná že ty fotografie nebyly na úrovni Playboy(e). Mno, s tím prvním astronautem jim to moc nevyšlo, ten to "skasíroval" ještě před zpátečním "příjezdem" na Floridu. Mno, teď máte další příležitost nabídnout svou dceru, sice ta raketa má nějaké problémy, ale alespoň bude řádně prozkoušena a "kluk" se vrátí a dceru byste mohl udat.

Mno, o texaském dobytku (to se píše jen s jedním s) typu longhorn píši, protože - a to si - pokud nejste líný - můžete, mno, najít na Internetu, protože ten druh dvourohého dlouhorohého dobytka, na rozdíl od Táborského domesticated ungulate Bovinae, family Bovidae, Bos taurus, stále ještě v Texasu a jiných jižanských státech existuje.

Mno, Táborský, tak jim jen - mno - přeji hodně štěstí v "udání" dcerušky, dlouho už jste tady nebyl, mno - měl jste mnoho - mno - práce. Měl byste si najít profesionální dohazovačku, mno - nejlepší jsou ty hebrejského původu, ty mají - mno - hodně zkušeností. Tam se to totiž mezi nimi jinak - mno - nedělá. Hezký pejzatý hasidim anebo hared chlapec by byl určitě bezvadnou partií. (většina z nich je v diamantech a i přes ty jejich pejzy, kaftany a černé klobouky prachy mají).

Mno, předpokládám, že to pan editor Stwora nepustí, protože mají pro Táborského speciální dispens, ale never mind. Táborský - mno - může napsat co chce, Arkán je na "shit list".

109706

3.7.2006 6:10

RE:Mno, Arknštajn,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 109706

>Mno, předpokládám, že to pan editor Stwora nepustí, protože
>mají pro Táborského speciální dispens, ale never mind.
>Táborský - mno - může napsat co chce, Arkán je na "shit
>list".
Pan Stwora by byl blázen, kdyby Vám zadržel tenhle Váš průjem - dává mu neodkecatelné ospravedlnění držet Vás na "shit list".

S Vašimi dohazovačskými zkušenostmi jste přiharcoval nejen moc pozdě, ale s těmi pejzatými boytschikim jste přitom zase šlápnul do kulového kema. Holka je sice hodně liberálně založená, ale zmrzačený čuráci - neberte to, prosím, osobně - se jí nepřekonatelně eklujou.

Přestože je Vám to bezprostředně blízko, o dobytku víte dvojkulové kemo. Váš "dvourohý"[chechtot] [chechtot] dlouhorohý dobytek se chová jen pro srandu a na pronajímání do Hollywoodu. Vámi odbornicky zmíněný Jersey a Holstein dobytek jsou plemena na produkci mléka a s rančem mají společného asi tolik jako Vy a solidní informace. Abyste příště neplácal nesmysly a nezaplet´ se do latinského mudrosloví, podívejte se na internet, jaká plemena se v "jižanských" státech chovají na stejky (hledejte pod hesly Santa Gertrudis, American Brahman, Black Angus). Abyste si toho Brahmana zase nepoplet´ se slepicí, tak na něj pro jistotu přikládám link (http://www.ansi.okstate.edu/breeds/cattle/brahman/).

109713

3.7.2006 16:42

RE: Pablb

Tom 24.?.?.?

Reakce na 109681

>Prezident Bush je z Texasu a symbolem Texasu je dvourohý dobytek ...

Pane Arkáne, že vy si tak rád nabíháte na vidle? Vždyť vy od těch vidlí musíte bejt celej děravej?

109740

3.7.2006 5:40

Cela ta akce soudu muze slouzit jen k uklidneni americke verejnosti,ze jako se neco dela.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 220.?.?.?

Bush ,nebyl zvolen ,ale dosazen soudci, temi soudci, kteri dnes tvrdi, ze zasel az moc daleko, po pravde receno, kdyz je to jedna velka rodina ,jedna a ta sama sebranka, nedelam si iluse , ze by Bushe vyhodili z uradu a zase naopak ,ze by Bush pouzil mimoradneho zakona v mimoradne situaci a zlikvidoval nejvyssi soud, pomoci nejakeho zakona, davajici presidentovi ve vyjimecnych situaci moc k takovemu kroku.Bushuv boj proti terrorismu zcela omezuje americkou verejnost v obcanskych pravech,ackoliv ta je zarucena konstituci a konstituci hlida nejvyssi soud, to je totiz hlavni uloha soudu dodrzovat zakony konstituce,o ktere rekl Bush, ze je to nesmyslny kus papiru, takze, co chcete od takoveho soudu?
Boj proti terrorismu s terrorismem USA proti jinym statum sveta s nedodrzovanim, ani Zenevskych dohod, ani usneseni Spojenych Narodu-Koffi Annan-"valka v Iraku je nelegalni",ani nespadaji pod mezinarodni soud pro valecne zlociny, tak jakapak zakonnost,kdyz ve svem "supervelmoci" diktature monopolu, si tito delaji,co chteji,jak i jejich spojenec Israel, kdyz je to k smichu,ale ne moc.
Amerika ma svuj vlastni terror:Sunday, July 2, 2006 8:00 PM EDT

Anti-Defamation League (ADL) Linked To Car Bomb Plot
Explosive Device De-Fused By Tulsa, OK Police


http://rense.com/1.imagesH/FREED.jpg

Ze by Amerika zacla na zaklade tohoto terrorismu bombardovat Israel?
Myslite ,ze na oplatku za svobodu a demokracii,co dala Amerika Iraku,ted by meli Iracani pomoc Americe ve Washingtonu proti terroristum z rad ADL?

109712

4.7.2006 14:15

Teroristé

TomasEU 86.?.?.?

Pro normálního člověka kdekoli na světě je dobré, že jsou ty fanatičtí šílenci se zbraněmi, kteří se modlí pět krát denně a zastřelí cokoli, uřežou hlavu čemukoli, držení pokud možno co nejdéle v přísném vězení. Byli chyceni se zbraněmi v ruce, ne jak brání svou zemi, ale jak působí v cicícz zemích, kde pouze uskutečnují teroristické útoky a masakry civilistů (dost často i svých vlastních lidí) ovšem proti armádě si netroufnou, tak si léčí své komplexy méněcennosti zrůdným způsobem na civilistech. Osobně ctím presumpci neviny a mám rád fungující právní systém, ale v době války s terorismem si nemůžeme dovolit dát všechny výhody korektního právního systému takovýmto prasatům. Fanatickým vrahům, teroristům a zbabělcům. (Jen dodávám, že jsem katolík, takže pro náboženství pochopení mám, ale modlit se pět krát denně je opravdu fanatismus a fanatismus nepřinese NIKDY v žádné oblasti nic dobrého) To je jediné, co na tyto nelidská zbabělá prasata platí -tvrdý kriminál. V současné době musíme explicitně a sjednoceně dát najevo "Nasrat" všem muslimům a všem jejich požadavkům. Nechápu ovšem všechny, kdo leze do zadku těmto teroristickým prasatům a horuje pro ně a pro jejich "lidská" práva. Pěkně s nimi zacházet podle jejich zvyklostí, to znamená převést je na jejich území a nechat je mučit jejich vlastními lidmi jako dobytky. Jakou svobodu pro ně?? Vždyť svoboda a USA je to proti čemu celý život bojují a zabíjejí proto děti civilistů.

109801

4.7.2006 15:12

RE: Teroristé

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 109801

1) Jsem pro tvrdé stíhání zločinců, ale legálně a podle pravidel. Prokazatelně byli zadržováni a nejspíš i ještě jsou i lidé, kteří buď byli zadrženi omylem, nebo bez důkazů. A to špatně! To je popření principů naší atlantické civilizace a s tím zásadně nelze souhlasit. Jednou vezmeme práva těmto, pak dalším...a najednou je nebude mít nikdo ("Mlčel jsem, když si přišli pro Židy. Mlčel jsem, když si přišli pro komunisty. Mlčel jsem, když si přišli pro demokraty. Pak si přišli pro mě a neměl se mě kdo zastat."...Znáte to?).

2) Presumpci neviny evidentně nectíte. Ta je buď pro všechny, nebo není. Právo platí pro všechny stejně, jinak to je bezpráví.

3) Fanatismus se pozná podle počtu modliteb? To si děláte blázny, ne?

4) Nasrat všem muslimům a všem jejich požadavkům? Proboha, co jste zač? Miliarda lidí pěkně v jednom pytli...

5) Píšete, že fanatismus nikdy nepřinese nic dobrého a přitom vaše řeč je řečí fanatika...

109805

8.7.2006 5:13

RE: Teroristé

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 109805

Pane Yamato, napsal jste to moc pěkně a plně se s vaší reakcí ztotožňuji.
Hned jak tohle uložím, jdu na fórum a přiklepnu vám tam někde + v tom průtokovém ohřívači vody.

110025

Příspěvků: 19

01.07. 17:05 Emma  Dobrý článek
01.07. 21:13 Kubik1  Bush rozhodl, ze soud muze rozhodnout
02.07. 13:39 Aja  Uz vam
03.07. 04:53 Aaron Katz  RE: Uz vam
04.07. 13:30 Aja  RE: Uz vam
02.07. 15:28 jaaan  Pablb
02.07. 17:16 hostující  RE: Pablb
02.07. 19:14 YAMATO  RE: Pablb
02.07. 21:00 hostující  RE: Pablb
02.07. 20:47 Arkan  RE: Pablb
02.07. 22:46 hostující  RE: Pablb
03.07. 02:02 Jiří Táborský  RE: Pablb
03.07. 02:46 Arkan  RE:Mno Táborský
03.07. 06:10 Jiří Táborský  RE:Mno, Arknštajn,
03.07. 16:42 Tom  RE: Pablb
03.07. 05:40 Robert Nohejl  Cela ta akce soudu muze slouzit jen k uklidneni americke verejnosti,ze jako se neco dela.
04.07. 14:15 TomasEU  Teroristé
04.07. 15:12 YAMATO  RE: Teroristé
08.07. 05:13 Mirda  RE: Teroristé

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
767 625,14 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 907