Diskuze k článku

Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

Příspěvků 32

21.4.2017 0:29

Děsivé

Andrew Siddur 77.?.?.?

Německo, Rakousko, Itálie, Francie. Dva chalífaty s námi přímo sousedí, to je děsivé.

Tři nejvíce pokrokové státy, kde vývoj urychloval fašismus (nacismus), dopadly velmi neslavně. Je to snad přirozený vývoj?

357342

21.4.2017 9:58

RE: Děsivé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 357342

Ale zase to tak zle vidite? Co myslite preco ste schvalili povinnu vojensku sluzbu?

357346

21.4.2017 18:09

RE: Děsivé

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 357346

My jsme schválili povinnou vojenskou službu? Tak to jsme o krok napřed před Kotlebou!

357366

21.4.2017 0:45

Písnička k thematu

Andrew Siddur 77.?.?.?

Orlík: S. O. S. Rok 1991. Vše se vyplnilo. Volání o pomoc se řeší cenzurou, vyhazovy z práce, a brzy osmanskou armádou robokopů z okolních Chalífátů (např. z Německa), která xenofobním Čechům přijede na bratrskou pomoc.

357343

21.4.2017 8:47

RE: Písnička k thematu

F. 82.?.?.?

Reakce na 357343

Pustil jsem si ten Orlík S. O. S. Nezdá se Vám, že právě tahle "hudba" je stoprocentním symptomem příčiny toho, k čemu dochází? Symptomem rozvratu, jehož zákonitým následkem je na fotkách zobrazená invase? Je to podobný paradox, jako když touto "hudbou" v Rusku "podporují" Putina, ve skutečnosti však tím jeho vlastenectví likvidují. Psal jsem tu, že vládnoucí spodina získává přízeň občanů mj. díky přihlouplé zábavě. A tato "hudba" přesně odpovídá touhám mnoha občanů. Slova Orlíka jsou ovšem naprosto správná a kvůli nim je Orlík diskriminován. Pokud by byla jiná slova, Orlík by se jistě těšil z dotací "ministra" Hermana. Ale katastrofou této společnosti, KTERÁ dostala do vedení vládnoucí spodinu, je to, že pokud by "hudba" byla jiná, nevím, kdo by Orlíka poslouchal ...

357344

21.4.2017 13:17

===RE: Písnička k thematu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 357344

Bošové kdysi tvrdili, že :" Freiheit ist giftig" ale nepoučili se z toho. Zkuste Uložto.cz , Klimov, Boží národ,/ Harwardský projekt /.[velký smích]

357356

21.4.2017 9:26

Ty obrázky je třeba dát do souvislostí

Spektátor Čumilovič Puk 62.?.?.?

Ty souvislosti:
1. Na fotkách jsou s těmi skupinami muslimek i muslimů zjevně i rakouské dívky. Rakouští kluci nikde! Výsledek odpovídající zrádné multi-kulti výchovy na školách. Rakouští kluci půjdou asi na ocet.
2. Co se děje s těmi rakouskými kluky? No oni je na školách i ve veřejném prostoru prý pronásledují a bijí kluci přistěhovalečtí islámští a oni se prý ani nesmí bránit, aby nebyli za rasisty a xenofoby... Média o tom mlčí. Rodiče taky. Budoucí výsledek je jasný dle darwinských přírodních zákonů - rakouské dívky se budou postupně stávat manželkami těch přistěhovaleckých kluků a rodit jim další muslimské kluky i dívky rodičky dalších muslimů... Kallergiho plán (i odhad Veroniky Žilkové) tedy běží na plné kule! Víme přeci, že i kdyby rakouští kluci byli jánevímjak sluníčkoví, tak pokud nekonvertují na Islám, tak si u islámských holek ani neškrtnou - neb muslimka se nesmí vdát za nemuslima! Vektory sil v rakouské společnosti jsou tedy jasně dané. Mužská část nositelů evropské kultury je tedy po této stránce dopředu odkecaná!
3. W.Churchill byl jedním ze zastánců myšlenky vysídlení Němců ze Sudet. Proč?
Byl zastáncem vize, že aby po válce v Evropě byl mír, je třeba Evropu budovat na půdorysu národních států s hranicemi v podstatě kopírujícími etnické hranice. Současné dění v EU jde zcela jasně proti smyslu myšlenek vítězů 2WW! Že měli pravdu dokládají konflikty v bývalé Jugoslávii, či na dnešní Ukrajině. Lze tedy v nedaleké budoucnosti v EU čekat konflikty na nábožensko-etnicko-sociálně-národnostním půdorysu... Ne nějaká výbušná válka typu 2WW, ale taková vlekoucí se a vyčerpávající typu Libanonu... Je to asi jako když zahušťujete polévku při vaření moukou... Když tam tu mouku přisypáváte po troškách po dlouhou dobu a mícháte, vznikne konzistentní tekutá hmota - mouka se tam prostě rozpustí. Když ji tam nahrnete najednou moc, mouka se nerozpustí ale hrudkovatí - a to jsou ony no go zony v západoevropských velkoměstech...
4. Nynější boj ale není na linii my, a k nám netolerantní a dobyvační muslimové. Boj je na ideologické rovině se "sluničkáři" (zneužívaní užiteční trotli, co nic nechápou), "sorosovými stoupenci", "sobotkovsko-merkelovsko-babišovskými zrádci", "multi-kulti-neomarxistickou internacionálou" a hlavně s lhostejností, i bezbřehou naivitou veřejnosti, která to vše dopouští a volí si u voleb s důvěrou své katy... Zatím my Evropané tento boj celkově prohráváme (pár vlaštovek typu Wildders jaro skutečně nedělá, ale díky za ně) a času nemáme už moc.

357345

21.4.2017 11:30

RE: Ty obrázky je třeba dát do souvislostí

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 357345

Půjde-li to tak dál,ostrý střet je nevyhnutelný a je to jen otázkou času a proto se každý z nás dle svých možností a stupně chápání na něj připravujme....

Je to asi měsíc,stavil jsem se u známého ,majitele komerční střelnice a obchodu se střeleckými potřebami pro informace ohledně zkoušek na ZP a na dveřích jsem si všimnul cedulky s nápisem v arabštině..Na můj dotaz zda zatoužil stejně mocně po arabských zákaznících,jako tepličtí hokynáři,mi vedoucí prodejny odpověděl,že v žádném případě,že nechce napomáhat k udržování a rozvoji návyků teroristů ze stř.Východu a riskovat,že mu to tam jednou "vystřílí",ba právě naopak a že na cedulce stojí,že připuštěni ke střelbě budou jen majitelé českého ZP,kdyby totiž toto neuvedl,tak by ho nějací infantilní aktivisté napráskali z diskriminace na základě národnosti,etnika a náboženství,stejně,jako toho hospodského kdesi na jihu Moravy,co napsal na menu,že halal nevaří a dostal od ČOJky 60:000 flastr...
V tu chvíli na parkovišťátko před obchodem zaparkovalo auto z něhož vystoupila blondýnka odhadem něco pod 30 let věku se dvěma malými kluky s umělohmotnými hračkami-pistolkami a s vedoucím se pozdravila,jako stará známá.
On ji žoviálně pochválil děti rčením,"že z nich budou pěkní vojáčci",načež ona odpověděla s neskrývanou pýchou:"to budou muslimští vojáci..."
Na můj poněkud zmatený dotaz,co to má znamenat pan vedoucí se šklebem v obličeji kývl hlavou směrem nahoru a říká mi:"tady nahoře nad kšeftem máme velkoobchod s tureckejma hadrářema,oni ji zaměstnali a pak si jí jeden z nich vzal za ženu...,čemu se divíš...?! Je to horší,než si vůbec dovedeme připustit a obávám se,že se lidi neprobudí a nedovedu si představit v čem budou žít naše vnoučata,když vidím,jak se ti zhovadilí muslimové chovají jeden ke druhému,tak si představ,co budou dělat s nimi,je mi z toho všeho nablití..."

357349

21.4.2017 14:53

RE: Ty obrázky je třeba dát do souvislostí

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 357349

Co se týče zrovna Teplic, tak na Youtube je video, jak kolem nich nějaký majitel tamní střelnice poskakuje celkem ochotně a skoro se klaní až k zemi. Takže jsou tady a již zvesela trénují.

357360

21.4.2017 11:45

Poslední naděje na záchranu je

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 357345

SPD Okamura. Pokud zvítězí ve volbách na podzim opětně "sobotkovsko-merkelovsko-babišovští zrádci", tak ty volby budou poslední. Proto je nutno dát hlasy SPD Okamura a doufat... Pokud by ve Francii vyhrála Le Pen, a přežila, tak by to byl začátek konce EU a naděje na záchranu Evropy. V tom jsem ale velmi skeptický, protože ve Francii se volí o EU a Frexit si loutky vládnoucí EU, včetně našich Teličků a Ďourových, visící na špagátech, za které tahají mocní z NWO a jejich Sorosové, nemohou dovolit.

357351

21.4.2017 17:54

RE: Ty obrázky je třeba dát do souvislostí

ROMAN1 88.?.?.?

Reakce na 357345

Ad 1) Podobné vymaštěné dobroserky jsou k vidění i v Brně, jak provádí po městě hloučky mladých čmoudů. Je jasné, že vrozená hloupost těchto dobroserek se snoubí s kvalitní finanční odměnou za tuto protinárodní činnost. A platí to nejen strejda Soros, ale nepřímo i český daňový soustrastník.
Ad 2) Čeští kluci mají proti těm rakouským a německým tu výhodu, že jim zákeřná neomarxistická propaganda zatím nemůže jen tak vnutit pocit nějaké viny. Tudíž jestli se proti té novodobé autogenocidě ozvou či budou mlčet, závisí spíše na jejich odvaze či zbabělosti. A také je to o lenosti dnešní mládeže. Samozřejmě i o útlaku v podobě protinárodních zákonů vytvářených zaprodanci disponujícími režimní mocí. Máme dočasnou výhodu v tom, že tady ten autogenocidní proces zatím netrvá příliš dlouho. A také, že můžeme pozorovat "výsledky" této infekce multi-kulti na západ od nás.
Ad3) Všichni, kterým zbyly alespoň 3 mozkové buňky mezi ušima vědí, že poklidné multikulturní soužití je neuskutečnitelná idealistická utopie. Prostě to NEFUNGUJE. Nikdy a nikde. Je to proti lidské podstatě. Že to vědí i ti chytřejší multi-kulti propagátoři, je nepochybné. Samozřejmě, jejich skrytým záměrem je vytvořit pravý opak - chaos, nepokoje a válku, nejlépe občanskou. Které kruhy z toho pak vždy dokázaly vytěžit obrovské zisky?
Ad 4) Zejména je potřeba si ujasnit, jaké skupiny přinesly zhoubnou ideologii neomarxismu a co je jejich konečným cílem. Jaké síly, prostředky a postupy k tomu využívají. A konečně, z jakých etnik hlavní protagonisté Frankfurtské školy pocházejí, odkud se rekrutují. Protože schéma jejich "práce" je stále stejné - od 60. let v USA, o generaci později v západní Evropě, a o další generaci později dnes u nás. Jedině poctivým zodpovězením těchto otázek lze položit základ pro boj s úskočným a zákeřným nepřítelem.

357365

22.4.2017 9:18

výchova d(ě)ívek v čechách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 204.?.?.?

Reakce na 357365

Nejsou to spíš turisti? Brno nedávno připsali na seznam v zahraničních bedekrech kde doposud byla jen praha a Krumlov.

Ohledně těch blbek to byl zákonitý vývoj:

1) napřed jim nakecali že sporák a rodina jsou fuj

2) pak jim nakecali že bez vysoké školy jsou nuly

3) nahnali je na multikulti obory, protože průměrná žena naprosto nemá šanci na jiných náročnějších oborech jako strojařina, elektro, přírodověda
(neviděl jste po brně blízko Univerzity obrany ty skupiny hezkých holek v maskáčích které dělají matrace lampasákům jen aby měli nějakou vysokou, klidě i vojenskou? úděsné)

4) nakecali jim že po škole musí roky cestovat (a zcela prošvihnout nejplodnější věk) a poznávat země, lidi a údy všech barev

5) pokud se rozhodnou pracovat tak zjistí, že jejich škola je naprosto k ničemu, jenže tu máme hodného strejdu Sorose, který jim umožní pracovat v neziskovkách pro uprchlíky za občasného znásilnění těmito. Nebo v nějaké gender, či nejhůř rodinné a dětské poradně dotované z norských fondů, kde odebírají děti a ničí rodiny

6) chlapi a kluci jsou zdecimovaní a dostrašení, naprosto netuší, že žena jde vždy s vítězem a tím nejsilnějším a proto je potřeba se k nim takhle chovat a ne žádné ťuťu, kytičky, lásku a psí oddanost.
Pak se není co divit že podlehnou nějakému čmoudovi. Ony to mají geneticky zakódované.

357373

22.4.2017 15:30

RE: výchova d(ě)ívek v čechách

Dunn 92.?.?.?

Reakce na 357373

Přesně tak to vidím taky.

357380

22.4.2017 16:38

RE: výchova d(ě)ívek v čechách

Spektátor Čumilovič Puk 62.?.?.?

Reakce na 357373

No a kdopak většinou ty kluky křesťanské taky (a takto) zastrašené vychovává? Už i ta povinná vojna byla zrušena v některých zemích! Jo přesně tak, tátové v rozvedených rodinách to moc nejsou a v těch nerozvedených taky ne, protože jsou buď v práci aby zaplatily hypotéky nebo jim systém moc nedovoluje své kluky vychovávat, nebo jsou sami součástí sebevražedného systému kultury smrti... Jejíž součástí je pochopitelně i to, že nyní musí na trzích práce soutěžit se svými sebevědomými až přeemancipovanými vrstevnicemi, se kterými by správně měli mít děcka a starat se o rodiny... No je toho ještě hodně k napsáni... Problém jste analyzoval dobře, já jen doplňuji - pokouším se - nedoplnitelné...

357382

21.4.2017 10:01

Ty vole, to je sila!!!

PepaST 91.?.?.?

Hnus

357348

21.4.2017 14:05

RE: Ty vole, to je sila!!!

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 357348

V roce 1988 mi známá v Praze ukazovala fotky z Kanady, kde byla u provdané dcery na dovolené. Montreal či Toronto o víkendu v parku. Vypadaly nachlup stejně , prý tomu tam všichni bez rozdílu rasy říkali "bárbekjů" a všichni to prý milují. Dohnat a předehnat , bývalo tenkrát na nástěnce.

Kdo si chcete podráždit zažívání, shlédněte na internetu včerejší ( 20.4.) večerní pořad madame Jílkové na čt1 , ANO bude líp. Takové kádry jsem už neviděl 30 let,
včetně pana Piráta. Jen abyste věděli, do čeho jdete.

357358

21.4.2017 11:41

Další provokace médií

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Už jsou trapné tyto medialní masáže, tyto fotky mohou byt staré i několik let a každý rok je to stejné. Jenom teď se to hodí do krámu médiím to zveřejnit a zneužit jako provokaci. Proč tam jsou vybrané jen fotky muslimů a né i ty kde jsou rodiny ostatních národností a rakušané??? Ano, chodí tam grilovat celá Vídeň jen nějakému kreténu se hodí do krámu fotit jenom babky v šátku !!!

357350

21.4.2017 12:16

RE: Další provokace médií

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 357350

>tyto fotky mohou byt staré i několik let
Co to mění na faktu, že dochází k přílivu muslimů do zemí, kde nemají co dělat?

>Jenom teď se to hodí do krámu médiím to zveřejnit
Jakým médiím? Člověče, média o těchto věcech mlčí jak zařezaná.

> Proč tam jsou vybrané jen fotky muslimů
Ty jsi tam byl, že víš, jak to tam vypadá? Tak pošli svoje fotky.

> jen nějakému kreténu se hodí do krámu fotit jenom babky v šátku
Já sice chápu, že se těšíš, až jich tu bude 20% populace, ale to ještě neznamená, že to chtějí i ostatní.

Dle toho, že zde máš jeden jediný příspěvek soudím, že jsi sem nasazen nějakou prima Sorošovou nadací.

357353

21.4.2017 13:14

Důsledky nevyřešíte

Antiseptik 67.?.?.?

Žádné rozčilování nad důsledky nic nevyřeší. Odporovat se mělo než se napadl Střední Východ. Nepamatuji se na protesty proti bombardování Libye a Sirie.
Svět se hádá zda uprchlíky vítat či zahánět ale nikdo nežene k zodpovědnosti ty co to způsobili. O tom ani slovo.

357355

21.4.2017 14:35

RE: Důsledky nevyřešíte

F. 82.?.?.?

Reakce na 357355

1. Vzpomínka: Filosof, kterého považuji v ČR za nejlepšího, pořádal m. j. na jaře 1999 přednášky z filosofie. Zrovna začali bombardovat Jugoslávii. Ten člověk, nevím, jaký má na to tehdejší bombardování názor dnes, ale píše mocně proti imigraci, to tehdy vehementně na svých kursech obhajoval a dokazoval správnost toho útoku. Libye byla až hodně později.
2. Hnát k odpovědnosti může jen politická síla. Vládne-li spodina, která to vše působila a působí, nějaké hnaní k odpovědnosti nepadá v úvahu. V Norimberku taky až už bylo po válce a odsoudili jich tam jen pár, skoro by se dalo říct takový vzorek, vzoreček. A stejně se dnes vše anuluje, před pár dny byl na netu pěkný článek, jak ten ústav pro vyšetřování tzv. obou totalit vyšetřuje jen tzv. totalitu komunistickou (kdy zabili nějakých 200 Čechů) a zcela ignoruje totalitu německou (kdy Čechů, ne Židů, zabili tak asi stokrát víc). Takže: jistěže se bude vyšetřovat i totalita současná, ale spodina ví téměř jistě, že přijde zase nějaký Havel, který to bude pardonovat a zase jen nějaký ústav bude bádat. Zní to blbě, ale pokud je spravedlnost jen na tomto světě, vše je dovoleno, pokud Vás nechytí. Mnozí správně věří, že je i spravedlnost jiná, mnozí z těchto věřících si bláhově myslí, že nahoře to ukecají, jajko to ukecávali tady dole, ale tomu se lze jen smát a i On se jim už dnes směje. Mnozí z těch věřících taky nic nedělají, hloupě si myslí, že to je na Něm, ale i jim se On směje, řka: Nač jsem vás tam měl. Uvažme i to, že spodina ráda šíří přesvědčení, že nikdo jako On není, ale i těmto se On směje (jinak řečeno: i masový atheismus je převážně dílem této spodiny u vesla; nakonec ani věřící dnes nechtějí nic slyšet o pekle, protože copak by s námi-kolaboranty potom bylo?). A směje se trpce, neboť věčné peklo je něco hrůzného. Takže klid: bojujme, co nám sily stačí, a nač nestačí, s tím se netrapme.

357359

22.4.2017 9:09

Nevím přesně,

Mivo 193.?.?.?

Reakce na 357359

jakou německou totalitu s dvaceti tisíci mrtvými máte na mysli, někde mám asi mezeru. Ale například za okupace během druhé války zde Němci vyvraždili 360 000 občanů české státní příslušnosti a letos na smutné výročí okupace Čech Německem nebyla o okupaci zmínka snad ani v jedněch novinách, o tv ani nemluvě. Neustále se jako nepřítel mediálně prosazuje Rusko, o největším nepříteli našeho národa a strůjce prakticky všech válek a veškerého neštěstí na našem území, o Německu, se hovoří jako o vzoru a s láskou. Kde se stala chyba? Ani modří nevědí.

357372

22.4.2017 9:25

RE: Nevím přesně,

Aja 82.?.?.?

Reakce na 357372

Kde se stala chyba? Nikde, šlape to přesně tak, jak si to jisté kruhy plánují, předělávají i tu historii, která má ještě žijící pamětníky. A co my? Mlčíme.

357374

21.4.2017 14:59

už 50 let běží změkčování naturelu německy mluvících národů

r.m. 195.?.?.?

Žrádlo, šolní osnovy, berufsverbot (zákaz povolání nespolehlivým) a zatajování sociálních vymožeností III: říše
Je topodobné jako když nám naši rodiče a prarodiče neříkali nic o okupacích za II. Weltkrieg, roku 1948, 50. letech obecně i roce 1968.. Nechtěli nás vystavovat riziku po kapkách teré dostali.
V 90. letch jsem vídával v Bavorsku piknikující Turky. Divný pocit vidět tábořící Osmany. Ale proti těmhle to byli moderní civilizovaní lidé. [bliji][bliji][bliji]

357361

21.4.2017 17:14

Nejhorsi je na tom ze

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 97.?.?.?

Arabove nepracuji , arabove nestuduji . Arabove jsou ochotni byt v armade ci mit maly kseft.
Ovsem pokud bude je Saudska Arabie financovat$$$$$$ a kupvat jim ksefty v Evrope aby nechcipali hlady!! tak je nikdo nezastavi.

Nejhorsi je na tom , ze jim dali atomovky!!!!! . Oni o tom nepisou ale je to fakt. Predstava , ze by Pakistan zaostala zeme byl schopen vyvinout atomovky a techniku potrebou k jejich vyrobe neni realna. !!!!!!! Maji jich asi 200 jako GB.
Nemaji co zrat , ale maji atomovky!!!

A tak jasne vidite jasny plan. Otazka c s tim budete delat??? rikat si hnus!! moc nepomuze . Ci Okamura nas zachrani ?? o tom pochybuji.

357364

21.4.2017 18:12

Zima na Jaře

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Dobrý den, proč nemůže ve Vídni napadnout taky tak 50-60 cm sněhu a mohlo by taky trošku přituhnout tak na -25 a myslím, že by se počet nezvaných okupantů parku razantně snížil, když ne hned tak do pár dní určitě........

Ale vážně tohle je hrůza z toho je mi opravdu zle [bliji]

357367

21.4.2017 23:19

A mně je to fuk

Pan nikdo 185.?.?.?

Jen at sem ty netáhla lezou! Dobře vám tak, nic pro to neděláte, tupý nevěřící národe. A ti co věří, jsou na špatné míse, tak i ti dostanou svůj díl. Aspon za to že urážejí svými dogmaty Boha.
Falešní křestané a nevěřící, to je spolu se Satanskými muslimy skvělá kytička, připravená pro nenažraný Armagedon, který vypukne ihned po vyhlášení CELOSVĚTOVÉHO MÍRU.
K vyhlášení ale nedojde dříve, než se to tu trochu pomele.
Místní s vandrákama.
Jak dlouho to bude trvat, než dojde k té míchanici a krveprolití?

No, já bych tipoval asi tak 15 let. Jenže mnohem větší průšvih je to, že do těch patnácti let tu bude peklo na zemi a to si myslím že jakmile to začne naše pošahaná vláda debilů přitvrzovat, (dehonestace morálních vlastností a důstojné žití domácího obyvatelstva) tak to tady míním zabalit a vycestovat pryč, dokud to ještě půjde.

Někam na jih, není nic horšího než posraná česká republika, kde mi rezaví auto, furt prší, nebo se člověk třese v přírodě pod stanem jestli mne někdo neokrade nebo na mne nespadne strom při náhlé nepřirozené bouři. A přežívat v přírodě v mrazu, to je pro mne nemožné, včetně nemožnosti sbírat rostliny na jídlo.

S sebou nic, zmizet třeba na skůtru jako na dovolenou, a potom už po svých, ne stopem, to se mohu nechat raději vykostit už tady.
Zatím pilně sledovat pomocí internetu místa vhodná k utajenému životu, způsob přežití, výrobu pastí na tvory kvůli obživě, studium rostlin a výskytu a využití, přírodní léčiva pro potřeby v místě přežívání, studium maskování a bezpečí v místě žití. A obstarání sázivých dužnin, semen pro pěstování jídla.

A proč tyto úvahy?
Proč myslíte lidičky, že jsou vyráběny a skladovány ty milony plastových futrálů ve všech možných táborech a podzemních skladech po celém světě? Budou se tu dít věci příšerné.
Prostě raději umřu přirozeným způsobem někde v přírodě, sám, soběstačný při lovu, nepotřebujíc founa, pc, tv a další blbosti. Jak se píše v mé oblíbené knížce, že :,,Když budeme mít co do pusy a čím se přikrýt, budeme s tím spokojeni,,.

To jen novodobí lidé se bez toho neobejdou a raději budou žít ve městě se všemi dočasnými vymoženostmi. Ale brzy se to začne měnit.
Ted se systém zatím o každého ještě stará. Ale potom, až to propukne, se na každého vyserou naši soudruzi. A když něco budete mít doma v štrosoku do zásoby, tak jiní hladoví za vámi přijdou až domů, pro papu, kabát, cokoli. A budou to tlupy, jo, kdyby jen našich nepřizpůsobivých, to bude úplně jiná squatra.
Jdu studovat, hezký večeeeer.....[smích]

357370

22.4.2017 10:32

RE: A mně je to fuk

ROMAN1 88.?.?.?

Reakce na 357370

Sám to dlouhodobě nedáte, a ve skupině budete nápadní. Viděl jste film ÚTĚK DO DIVOČINY? Velmi výstižný - a to se jednalo "pouze" o Aljašku. Začalo to nadějně a končilo tragicky...
Navíc, pohostinná místa na této planetě jsou už dávno zabraná - právě těmi, co se geometricky množí a nyní nás ohrožují. O ty nehostinné fleky nikdo ze zřejmých důvodů nestojí. To chcete na Čukotku, na Ohňovou zemi, do Patagonie, nebo snad na Antarktidu??? Dobře se oblečte![chechtot]
Ne ne, bojovat o místo na slunci se musí doma. A začít je třeba zlikvidováním vnitřní nákazy!
Útěk je až ta poslední a nejzoufalejší možnost.

357376

včera 19:53

RE: A mně je to fuk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 163.?.?.?

Reakce na 357370

Potíž je v tom, že dnes už není kam utéct. Od nacistů i komunistů se dalo utéct do ciziny. Dnes jedině do Ruska. Poslední svobodná země, ale v létě plus čtyřicet a v zimě mínus čtyřicet. Brrr. To jsou vyhlídky.

A i kdyby bylo kam, tak až globalisti vyhrají, tak v rámci čistící operace vás stejně vyčmuchají i kdybyste byl 10 metrů pod zemí.

You can run, but you cant hide.

357401

včera 23:35

RE: A mně je to fuk

Pan nikdo 185.?.?.?

Reakce na 357401

No, myslím že narážíte na nanoroboty, neboli kov v těle a schopnost tyto částečky vyhledat pomocí radiovln, proto ty antény a mobilní věže všude, takže když to pěkně dýcháme den co den, tak jsme čitelní i pod povrchem země?

Je tu ještě možnost pročistit v místě úkrytu organismus pomocí MMS a zakopat se do jámy velké hluboké se stíněním proti radiolokátorům.
Písma zminují že kdyby se někdo ukryl pod zemí, bude odhale, kdyby byl na dně moře, bude vyloven a kdyby byl v nebesích, bude snesen.
Mněl jsem za to, že se to týká těch, co by se chtěli před Božím soudem skrýt. Viz Zjevení Jana.

357411

22.4.2017 10:11

Pro mě nic neobvyklého

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Bydlel jsem 25let ve Floridsdorfu(Wien 21) nedaleko Donauinselu. A to zde na fotkách tam bývalo od jara do podzimu běžný víkendový obrázek.
Ostrov uprostřed Dunaje se táhne zkrz Vídeň přes 21km. Je pokryt zelení a protkán asfalt.cestami. Slouží po celý rok hlavně různým "sockám" k rekreaci, sportu či lenošení na čerstvém vzduchu.
Uprostřed ho dělí most Reichsbruecke Od něj po proudu na jih grilovali obvykle celá jehňata Jugoši zvaní "Čůšen". A na sever proti proudu tábořili zase Turci neboli "Kanaken". Těch bylo už tehdy před lety obrovské množství a z jejich grilů se vždy táhl do širokého okolí děsný mrak dýmu a smradu jako při lesním požáru. Naštěstí to bývalo tak asi jen v délce 1km od mostu na obě strany, takže zbývajících 90% ostrova bylo volné. Proto to ostatní Vídeňáky nikdy nijak moc nevzrušovalo.
Zdá se ale, že ale těch "Tuřínů" za ta léta co jsem pryč, pěkně přibylo, takže nevím, jak to praví Vídeňáci snášejí dneska. Těžko s tím ale můžou něco udělat. Těch náplav všech barev je ve Vídni čím dál tím víc a množí se geometrickou řadou. Na radnici vládnou od nepaměti Rudý a teď i Zelený a toto je jejich klientela.
Joerg Haider je bohužel už dávno mrtvý a tak není nikdo, kdo by to zarazil.

357375

22.4.2017 12:49

Jede to dál

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

měli jsme tady dvě malý prodejničky (do supermatketu nevkročím), bílý cikán na financích Sorryjako jim znemožnil život. všichni kradnú, nic jsem nepodepsal, tak to koupili vietnamští salamandři, kteří v tom umějí chodit stejně jako ten cikán, předskokani afrckých a asijských, mám chodit k západním nabobům do supermatketu nebo k salamandrům? a tak se aspoň utěšuji tím, že jsme lopatama vyhnali tři milióny nadlidí a že se salamandrama a spol. to časem nemusí být neprůchodný. Jen blázen se ptá, zda ještě existuje český národ – blázen oblbnutý ústavem pro výzkum jen jediné tzv. totality.

357377

22.4.2017 14:02

Hledání ztraceného času

J_Pitralon 178.?.?.?

Běžný idylický den 21. století. Tak plyne život v Chalifátu Böhmen Mähren.

357379

Příspěvků: 32

21.04. 00:29 Andrew Siddur  Děsivé
21.04. 09:58  RE: Děsivé
21.04. 18:09 Andrew Siddur  RE: Děsivé
21.04. 00:45 Andrew Siddur  Písnička k thematu
21.04. 08:47 F.  RE: Písnička k thematu
21.04. 13:17  ===RE: Písnička k thematu
21.04. 09:26 Spektátor Čumilovič Puk  Ty obrázky je třeba dát do souvislostí
21.04. 11:30 E.R.  RE: Ty obrázky je třeba dát do souvislostí
21.04. 14:53 L.C.  RE: Ty obrázky je třeba dát do souvislostí
21.04. 11:45 Alfred  Poslední naděje na záchranu je
21.04. 17:54 ROMAN1  RE: Ty obrázky je třeba dát do souvislostí
22.04. 09:18  výchova d(ě)ívek v čechách
22.04. 15:30 Dunn  RE: výchova d(ě)ívek v čechách
22.04. 16:38 Spektátor Čumilovič Puk  RE: výchova d(ě)ívek v čechách
21.04. 10:01 PepaST  Ty vole, to je sila!!!
21.04. 14:05 výjimečné porušení omerty  RE: Ty vole, to je sila!!!
21.04. 11:41  Další provokace médií
21.04. 12:16 hestroy  RE: Další provokace médií
21.04. 13:14 Antiseptik  Důsledky nevyřešíte
21.04. 14:35 F.  RE: Důsledky nevyřešíte
22.04. 09:09 Mivo  Nevím přesně,
22.04. 09:25 Aja  RE: Nevím přesně,
21.04. 14:59 r.m.  už 50 let běží změkčování naturelu německy mluvících národů
21.04. 17:14  Nejhorsi je na tom ze
21.04. 18:12  Zima na Jaře
21.04. 23:19 Pan nikdo  A mně je to fuk
22.04. 10:32 ROMAN1  RE: A mně je to fuk
23.04. 19:53  RE: A mně je to fuk
23.04. 23:35 Pan nikdo  RE: A mně je to fuk
22.04. 10:11 Honi soit qui mal y pense  Pro mě nic neobvyklého
22.04. 12:49  Jede to dál
22.04. 14:02 J_Pitralon  Hledání ztraceného času

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 97 čtenářů částkou 15 122 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Francie - volby - oficiální mezitímní výsledek součtu hlasů24.04.17 00:15 Francie 2

Včera v metru23.04.17 23:51 Česká republika 8

Macron už hrotí vztahy s Ruskem: Ve štábu Macrona odmítli akreditaci televiznímu kanálu RT23.04.17 23:02 Francie 0

Rtl.fr ve 21:17: Macron i Le Penová postupují do druhého kola s 23,8 % a 21,7 % hlasů23.04.17 21:28 Francie 3

Francouzské volby - výsledky zahraničního hlasování23.04.17 16:18 Francie 0

Basel: Dvě dívky pobodány severoafričanem22.04.17 23:04 Švýcarsko 1

Skupina Accora prodala 62 svých hotelů nižší kategorie za účelem ubytování migrantů22.04.17 22:31 Francie 3

Poslední volební odhady agentury Filteris22.04.17 22:22 Francie 0

Francouzské volby: V mnoha volebních místnostech v zahraničí chybí zcela plakáty kandidátky Marine Le Penové22.04.17 22:15 Francie 0

Marine Le Penová chce ukončit globalizaci22.04.17 19:35 Francie 4

François Fillon obdivuje Margaret Thatcherovou22.04.17 18:58 Francie 1

Theresa May: Roční příjem migrantů bude do 100.00022.04.17 18:34 Británie 0

Jean-Luc Mélenchon je (bývalý) trockista22.04.17 18:25 Francie 3

S Macronem-globalistou vtrhnou muslimové do Francie v milionech22.04.17 18:01 Francie 1

Le Pen: Francie musí přestat být naivní a musí obnovit hraniční kontroly22.04.17 15:25 Británie 1

Díky plotům poklesl migrační proud ze Střední Ameriky přes Mexiko o 70 % 22.04.17 15:06 USA 0

18 + Rashideen - 116 dětí zabitých útokem na autobusy v Aleppu nalákali "umírnění teroristé" na brambůrky na místo výbuchu22.04.17 00:26 Sýrie 4

Referendum a svobodná vůle lidí vlastně nic neznamená21.04.17 10:31 Británie 0

Maďarský parlament prerokuje sprísnenie fungovania občianskych organizácií20.04.17 00:40 Maďarsko 0

Odborník spochybnil referovanie USA o chemickom útoku v Sýrii a obvinil Trumpovu administratívu, že nespolupracovala s rozviedkou20.04.17 00:35 USA 1

Měnové kurzy

USD
24,65 Kč
Euro
26,80 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,35 Kč
Australský dolar
18,67 Kč
Švýcarský frank
24,79 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,58 Kč
Polský zloty
6,33 Kč
100 maď. forintů
8,61 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
44,18 Kč
1 unce (31,1g) zlata
31 347,07 Kč
1 unce stříbra
439,22 Kč
Bitcoin
30 594,33 Kč

Poslední aktualizace: 24.4.2017 12:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 855