Ve zkratce

Stránka:

 Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.

21.9.21

Izrael:

Přátele, během minulého týdne jsem obdržel zcela alarmující informace, které se úzce vážou k problematice vakcinace proti onemocnění C-19. V dnešním článku se budeme zabývat situací, která právě probíhá v Izraeli. Údaje a citace obsažené v tomto článku vycházejí z reportu Izraelského lidového výboru, který je a-politickým sdružením lékařů, epidemiologů, právníků, kriminalistů a členů izraelské Akademie věd.

Z našeho vyšetřování vyplynul znepokojivý obraz vysokého počtu závažných případů, které se vyskytly v souvislosti s očkováním proti onemocnění C-19, a to i u mladých lidí. Mnoho nežádoucích účinků je život ohrožujících a bohužel velké procento z nich skončilo úmrtím. Nepochopitelná propast mezi existující realitou a informacemi zveřejněnými izraelským ministerstvem zdravotnictví a izraelskými sdělovacími prostředky, vyvolává obavy z nebezpečného klamání nejen izraelských občanů, ale i veřejnosti a občanů celého světa, kteří Izrael považují za výzkumnou laboratoř společnosti Pfizer.

Nedostatek informovanosti a transparentnosti může zabít mnoho lidí. Podvody a zatajování faktů, mohou u lidí vést k celoživotním postižením a ztrátám na životech. Odstraňte veškeré utajování, snažte se vytvořit transparentní a kontrolovatelné mechanismy pro podávání informací. Díky tomu může dojít k záchraně životů a zabránění dalších škod způsobených očkováním, které má v konečném výsledku chránit životy občanů.

Zdroj: https://www.kanal22.cz/clanky/zdravi/ockovani-a-antikoncepce...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-19

21.9.21

Česká republika:

Tato výzva je výsledkem konsensu lékařů praktických oborů i zástupců z akademických řad. Je pokračováním petice, která byla přednesena petičnímu výboru parlamentu v dubnu 2021 a poté ignorována.

Z medicínského hlediska nevidíme důvod k pokračování restriktivních opatření a důrazně žádáme vládu, aby ukončila pandemický stav a začala respektovat svá vlastní pravidla (tzv. rozvolňovací balíčky), podle nichž jsme již několik týdnů měli žít normálním životem bez omezení.

Rezignovalo se na základy klinické medicíny. Místo anamnézy, klinického vyšetření a laboratorního nálezu je diagnostikována „nemoc“ na základě jediného výtěru z nosohltanu špatně nastaveným PCR testem. Tato „nemoc“ je zjišťována i u zcela zdravých lidí, kteří jsou neustále nesmyslně a draze plošně testováni, a to včetně dětí.

Zdroj: https://zlatyspendlik.cz/vyzva-lekaru-a-odborniku-zabyvajici...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 1

 Šest válek, které Rusko ostudně prohrává

20.9.21

Rusko:

Zdroj: https://rutube.ru/video/816666c56864520e7e62f1c49a47f152/

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách

20.9.21

Slovensko:

Prešovský gréckokatolícky arcibiskup Ján Babjak má koronavírus. Nákazu mu potvrdil PCR test. Informovala o tom televízia Markíza.

Arcibiskup Ján Babjak je v súčasnosti v domácej karanténe a má len mierne príznaky ochorenia. Televízia Markíza potvrdila, že bol zaočkovaný.

Babjak podstúpil RT-PCR test v sobotu 18. septembra po tom, čo bol v kontakte s pozitívne testovaným biskupom z Grécka, ktorý bol s ním na stretnutí s pápežom v Budapešti a v utorok 14. septembra aj v Prešove.

Opozičný poslanec NR SR Tomáš Taraba (Život-NS) v pondelok na sociálnej sieti naznačil, že po návšteve pápeža Františka na Slovensku boli pozitívne testovaný až traja slovenskí biskupi.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/zaockovany-arcibiskup-babjak-sa-...

Klasifikace: zdravi,nabozenstvi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)

20.9.21

Česká republika:

Zdroj: https://www.facebook.com/100007551371910/videos/281556267117...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace

20.9.21

Česká republika:

Ordinace jsou přetížené nemocnými dětmi. Přesně to je důsledek předchozího nošení náhubků u dětí. Děti si kvůli vynuceným izolacím nevytvořily dostatečnou imunitu na běžné respirační nemoci.

Není to přirozené nosit dlouhodobě respirátory a zejména na dětský organismus to má negativní vliv.

Zdroj: https://zivotvcesku.cz/deti-jsme-zarouskovali-a-izolovali-im...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1

 Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem

19.9.21

Česká republika:

V Tetíně na Berounsku se koná Národní pouť k výročí 1100 let od smrti svaté Ludmily. V rámci této pouti byl prohlášen potomkem sv. Ludmily německý papežský legát Christoph Schönborn, jehož sudetská rodina byla v roce 1945 odsunuta z Československa za kolaboraci s Hitlerem. Ti správní genealogové a historici to totiž zrovna v pravou chvíli vhodně zjistili.

Schönborn, kterého jmenoval papežským legátem přímo globalistický papež František, vyřídil v Tetíně osobní pozdravy od papeže. V úvodní části mše se s věřícími pomodlil česky, zbytek mše hovořil německy za plynulého tlumočení.

Starosta Tetína, za poskakování dalších kolaborantů, předal Schönbornovi certifikát, který dokládá, že je tento sudeťák potomkem sv. Ludmily - první české světice. Takže to odteď máme jednou provždy nalajnované - sudeťák je potomkem české světice, protože má na to glejt od starosty Hrdličky - a basta.

No není to úžasné? "Česká" katolická církev a její poskokové dobře vědí, kdo jsou jejich nejlepší spojenci.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Duka-pronesl-e...

Klasifikace: politika,nabozenstvi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)

18.9.21

Česká republika:

Tím, že se hygienici drželi pravidel Ministerstva zdravotnictví, umožnili v Gymnáziu Jevíčko na Svitavsku rozšířit koronavirus. Zní to sice paradoxně, ale přesně tohle musí teď ředitelka školy Lucie Škvařilová řešit.

U jedné z pedagožek se objevila nákaza v domácnosti, ale do karantény ji krajská hygienická stanice neposlala, protože už měla od května plné očkování.

„Hygiena jí řekla, že je naočkovaná, takže do karantény nemůže a musí do práce. Za dva dny ale onemocněla. A my teď máme tři nakažené učitele a 60 dětí na 14 dní v karanténě, ačkoliv mají všechny negativní test,“ popisuje ředitelka Škvařilová.

_____
Podotýkám, že zpráva je ze Seznamu.cz, takže žádný fake news. Kde udělali soudruzi z NDR chybu? :-))))

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ockovanou-ucitelku-neposl...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)

18.9.21

Izrael:

Zpráva z The New York Times:

What the Israeli data show is that a booster can enhance protection for a few weeks in older adults — a result that is unsurprising, experts said, and does not indicate long-term benefit.

In the new study, the Israeli team collected data on the effect of booster shots, based on the health records of more than 1.1 million people over age 60. At least 12 days after the booster, rates of infection were elevenfold lower and of severe disease nearly twentyfold lower in those who received a booster compared with those who had received only two doses, the researchers found.

A v překladu:

Izraelské údaje ukazují, že přeočkování může u starších dospělých na několik týdnů zvýšit ochranu, což je podle odborníků nepřekvapivý výsledek, který nenaznačuje dlouhodobý přínos.

V nové studii shromáždil izraelský tým údaje o účinku posilovacích injekcí na základě zdravotních záznamů více než 1,1 milionu lidí starších 60 let. Nejméně 12 dní po přeočkování byl výskyt infekce jedenáctkrát nižší a závažných onemocnění téměř dvacetinásobně nižší u těch, kteří přeočkovali, ve srovnání s těmi, kteří dostali pouze dvě dávky, zjistili vědci.

________
Hroutí se jim to na všech frontách. Ale nezoufejte, Svědci covidovi. Bude čtvrtá dávka a pak páta a x-tá. Vždy po několika dnech. :-))))

Zdroj: https://www.nytimes.com/2021/09/15/health/covid-booster-shot...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"

17.9.21

USA:

Nevěřím vlastním očím, když někdo po "vakcinaci" neotestovaným utrejchem zemře jsou z toho obviňováni ostatní, kteří se nezůčastnili biologického mRNA experimentu.

U všech vakcín v minulosti to mělo fungovat tak, že očkovaný měl vyšší imunitu a proto mu nemoc nevadila. U mRNA "vakcíny" prý očkovaný umírá protože lidé kolem něj nenosí náhubky.

Už se prosakuje, že je to přesně naopak, kdyby byli všichni kolem "očkovaní", tak by bylo riziko vzájemného nakažení největší. Nejjednodušší vysvětlení, že dotyčná zemřela po tom "očkovacím" utrejchu je nenapadne.

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/plne-ockovana-matka-zemrela-na-covid-m...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1

 Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...

17.9.21

Evropská unie:

von der Leyenová:

"Během největší celosvětové zdravotní krize za poslední století jsme se rozhodli postupovat společně, aby měla každá část Evropy stejný přístup k životy zachraňující vakcíně.

V průběhu nejhlubší globální ekonomické krize za několik desetiletí jsme se rozhodli postupovat společně s využitím nástroje NextGenerationEU.

A v nejvážnější celoplanetární krizi všech dob jsme se rozhodli postupovat společně prostřednictvím Zelené dohody pro Evropu. Postupovali jsme společně jako komise, jako parlament, jako 27 členských států. Jako jedna Evropa. A můžeme být na to hrdí,“ poznamenala Leyenová v úvodu svého projevu. Zároveň dodala, že koronavirová doba ještě neskončila, mezi lidmi je podle ní mnoho zármutku.

„Měli bychom udělat vše pro to, abychom předešli pandemii neočkovaných,“ uvedla předsedkyně EK v narážce na údaje z nemocnic, kde nyní tvoří velkou část nových pacientů právě lidé bez očkování. Unie sice podle ní splnila svůj cíl naočkovat 70 procent dospělých obyvatel do konce léta, údaje z jednotlivých členských zemí se však velmi liší.

Klíčové pro úplné vymýcení viru podle šéfky komise ovšem bude, jak rychle se podaří dostat vakcíny k lidem v mimoevropských zemích, kde je zatím naočkováno jen mizivé procento populace. K dosud slíbeným 250 milionům dávek proto EU do poloviny roku přidá dalších 200 milionů. ...

______
Tam, kde se neočkuje, je vir minimálně. Ale oni potřebují zavést ve všech zemích očkovací ID pasy, proto kupují očkování třetím zemím.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zpravu-o-EU-je...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu

17.9.21

Evropská unie:

Dve nové správy, ktoré vydala WHO, obsahujú prvé globálne odporúčania, ktoré majú pomôcť, aby sa editácia ľudského genómu stala nástrojom verejného zdravia.

Nové správy sú výsledkom prvej rozsiahlej globálnej konzultácie o editácii ľudského somatického, zárodočného a dedičného genómu. Na konzultáciách, ktoré prebiehali dva roky, sa zúčastnili stovky ľudí z celého sveta, ktorí zastupovali rôzne názory vrátane vedcov a výskumníkov, skupín pacientov, náboženských vodcov a pôvodných obyvateľov.

"Úprava genómu má potenciál zlepšiť našu schopnosť liečiť a vyliečiť choroby, ale jej plný vplyv sa môže prejaviť len vtedy, ak ju budeme uplatňovať na všetkých ľudí, a nie ak budeme posilňovať nerovnosti v oblasti zdravia medzi krajinami a v rámci nich," povedal generálny riaditeľ WHO Tedros Gebreyesus.

Potenciálne výhody editácie ľudského genómu zahŕňajú rýchlejšiu a presnejšiu diagnostiku, cielenejšiu liečbu a prevenciu genetických ochorení. Somatická génová terapia, ktorá zahŕňa zmenu DNA pacienta na liečbu alebo vyliečenie choroby, sa úspešne používa na liečbu HIV, kosáčikovej anémie a transtyretinovej amyloidózy. Metóda môže tiež výrazne zlepšiť liečbu rôznych druhov rakoviny.

Existujú však aj riziká, napríklad pri zárodočnej editácii a dedičnosti ľudského genómu, ktoré menia genóm ľudských embryí a môžu sa preniesť na ďalšie generácie, čím sa zmenia vlastnosti potomkov. ...

Zdroj: https://t.me/volnyblokdiskuze/134108

Klasifikace: politika,veda,zdravi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Odvolali Hanu Lipovskou

17.9.21

Česká republika:

Sněmovna v pátek odvolala ekonomku Hanu Lipovskou z Rady České televize. Pro návrh bylo 63 z osmi desítek přítomných poslanců z řad ANO, ODS, Pirátů, ČSSD, TOP 09 a hnutí STAN. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a ztráta nezávislosti, neboť Lipovská kandiduje v nadcházejících volbách do Sněmovny za Volný blok.

Odvolání Lipovské nezabránil ani výstup lídra Volného bloku a nezařazeného poslance Lubomíra Volného, který musel být vyveden od řečnického pultíku a při potyčce zdemoloval stůl předsedajícího.

_______
Ještě někdo pochybuje o zločinnosti gangu kolaborantů, parazitů a grázlů, kteří se díky nemocnému systému dostali do čela státu?

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/poslanci-odvolali-lipov...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější

17.9.21

USA:

Zdroj: https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/leaked-zoom-v...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti

17.9.21

Itálie:

Itálie se stane první evropskou zemí, která bude po všech zaměstnancích požadovat, aby se prokazovali covidovými certifikáty. O novém opatření, podle něhož musí mít každý člověk na pracovišti doklad o očkování proti covidu-19, zotavení z této nemoci nebo o negativním testu na koronavirus, na svém čtvrtečním zasedání rozhodla vláda.

Zaměstnance bez covidového certifikátu může po pěti dnech zaměstnavatel vykázat z práce a pozastavit jim plat. Absence dokladu ale nemůže být důvodem k výpovědi, vyplývá podle agentury Reuters z textu vládního dekretu. Lidé, kteří budou toto nařízení ignorovat a vyrazí bez zeleného pasu do práce, mohou dostat pokutu 600 až 1500 eur (15 200 až 38 tisíc korun).

_______
Jsme ve válce. Útok nepřítele je masivní, nasazuje všechny prostředky. Nikdy v historii civilizací nebyl veden tak plošně proti všem lidem.  Na nás teď je, jestli se tomu postavíme nebo to vzdáme. Třetí cesta není.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/italove-budo...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Náhubky dětem! Teď!

17.9.21

USA:

Americký server Forbes smazal pár hodin po publikování článek experta a dětského psychologa, který varoval, že dětem nosícím roušky vznikne celoživotní trauma a dojde k indukci ztráty schopnosti číst v lidských tvářích emoce a pocity, což bude mít katastrofální dopady na vytváření partnerských vztahů v dospělosti! Dítě neví, jestli se kamarád nebo maminka mračí nebo usmívá, jestli mají radost, smutek, anebo mají bolest! Dochází k rozlomení zpětné vazby mezi dítětem a jeho okolím! V dětech se vytvoří indukovaný autismus, neschopnost navazovat empatické vazby podle výrazu obličeje druhé osoby!

Zdroj: https://aeronet.cz/news/americky-server-forbes-smazal-par-ho...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna

17.9.21

Británie:

V roce 2018 obvinila britská premiérka Theresa May Assadovu Sýrii, že shodila z vrtulníků na město Douma chemické bomby. Putin obvinil Británii z provokace a Miloš Zeman požadoval nezávislé vyšetření incidentu. V konfliktu rozdmýchaném Barackem Obamou stálo Rusko a Irán na straně Sýrie, NATO na straně vzbouřenců, a Turecko skrytě podporovalo ISIS. Jakmile Miloš Zeman a jeho Ovčáček podporovali nezávislé vyšetřování, byli označeni za ruské trolly a dezinformátory! Před pár dny se BBC za lži o Assadově chemickém útoku na Douma omluvila. V Česku se neomluvil nikdo a o zprávě BBC raději tehdejší aktéři honu na Putinova Trolla Miloše mlčí! No je před volbami.

Zdroj: https://afinabul.wordpress.com/2021/09/16/eu-vysetrovani-mil...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty

15.9.21

Česká republika:

Motoristé budou muset od července 2022 objíždět cyklisty ve vzdálenosti půldruhého metru. Za porušení bude hrozit pokuta až 2000 korun. Schválila to ve středu Sněmovna se senátními změnami. Mezi ně patřilo snížení maximální výše pokuty na pětinu a odklad účinnosti nového předpisu až na polovinu příštího roku. Novelu o provozu na pozemních komunikacích nyní dostane k podpisu prezident.

________
Tohle je vyhlášení absolutní války řidičům. Ten zákon způsobí dopravní kolaps a chaos, protože většina našich vozovek je příliš úzkých na splnění této povinnosti. Řidiči budou muset jet krokem nebo porušovat zákon, což bude znamenat další přísun peněz za pokuty do městských pokladen. Dobře o tom píše d-fens zde, zde a zde.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/metr-a-pul-od-cyklisty-...

Klasifikace: kuriozity,politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."

15.9.21

Německo:

Ředitel Ústavu patologie Univerzity v Heidelbergu Peter Schirmacher provedl více než čtyřicet pitev osob, které zemřely do dvou týdnů po podání vakcíny Covid-19, a vyjádřil znepokojení nad svými zjištěními.

Schirmacher uvedl, že 30 až 40 % zkoumaných osob zemřelo na následky očkování a že podle jeho názoru je četnost smrtelných následků očkování "podceňována".

Je ovšem třeba poznamenat, že Schirmacherovo varování by mohlo stát různé farmaceutické společnosti miliardy dolarů v dlouhodobých obchodech, a proto byly jeho závěry podrobeny kontrole a pošpiněny provakcinační agendou.

Schirmacherovu pověst a vážnost však nelze přehlížet.

Nebude překvapením, když Schirmacherova pověst bude v následujících týdnech v médiích, na internetu i ve vědecké a lékařské komunitě zcela rozcupována.

Zdroj: https://resistance-mondiale.com/le-pathologiste-en-chef-alle...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

94

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 142 čtenářů částkou 32 828 korun, což je 94 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 0

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 2

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,65 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
30,17 Kč
Kanadský dolar
17,77 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,55 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,47 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 509,76 Kč
1 unce stříbra
519,61 Kč
Bitcoin
1 294 670,81 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 782 844