Ve zkratce

Stránka:

 Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"

17.9.21

USA:

Nevěřím vlastním očím, když někdo po "vakcinaci" neotestovaným utrejchem zemře jsou z toho obviňováni ostatní, kteří se nezůčastnili biologického mRNA experimentu.

U všech vakcín v minulosti to mělo fungovat tak, že očkovaný měl vyšší imunitu a proto mu nemoc nevadila. U mRNA "vakcíny" prý očkovaný umírá protože lidé kolem něj nenosí náhubky.

Už se prosakuje, že je to přesně naopak, kdyby byli všichni kolem "očkovaní", tak by bylo riziko vzájemného nakažení největší. Nejjednodušší vysvětlení, že dotyčná zemřela po tom "očkovacím" utrejchu je nenapadne.

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/plne-ockovana-matka-zemrela-na-covid-m...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...

17.9.21

Evropská unie:

von der Leyenová:

"Během největší celosvětové zdravotní krize za poslední století jsme se rozhodli postupovat společně, aby měla každá část Evropy stejný přístup k životy zachraňující vakcíně.

V průběhu nejhlubší globální ekonomické krize za několik desetiletí jsme se rozhodli postupovat společně s využitím nástroje NextGenerationEU.

A v nejvážnější celoplanetární krizi všech dob jsme se rozhodli postupovat společně prostřednictvím Zelené dohody pro Evropu. Postupovali jsme společně jako komise, jako parlament, jako 27 členských států. Jako jedna Evropa. A můžeme být na to hrdí,“ poznamenala Leyenová v úvodu svého projevu. Zároveň dodala, že koronavirová doba ještě neskončila, mezi lidmi je podle ní mnoho zármutku.

„Měli bychom udělat vše pro to, abychom předešli pandemii neočkovaných,“ uvedla předsedkyně EK v narážce na údaje z nemocnic, kde nyní tvoří velkou část nových pacientů právě lidé bez očkování. Unie sice podle ní splnila svůj cíl naočkovat 70 procent dospělých obyvatel do konce léta, údaje z jednotlivých členských zemí se však velmi liší.

Klíčové pro úplné vymýcení viru podle šéfky komise ovšem bude, jak rychle se podaří dostat vakcíny k lidem v mimoevropských zemích, kde je zatím naočkováno jen mizivé procento populace. K dosud slíbeným 250 milionům dávek proto EU do poloviny roku přidá dalších 200 milionů. ...

______
Tam, kde se neočkuje, je vir minimálně. Ale oni potřebují zavést ve všech zemích očkovací ID pasy, proto kupují očkování třetím zemím.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zpravu-o-EU-je...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu

17.9.21

Evropská unie:

Dve nové správy, ktoré vydala WHO, obsahujú prvé globálne odporúčania, ktoré majú pomôcť, aby sa editácia ľudského genómu stala nástrojom verejného zdravia.

Nové správy sú výsledkom prvej rozsiahlej globálnej konzultácie o editácii ľudského somatického, zárodočného a dedičného genómu. Na konzultáciách, ktoré prebiehali dva roky, sa zúčastnili stovky ľudí z celého sveta, ktorí zastupovali rôzne názory vrátane vedcov a výskumníkov, skupín pacientov, náboženských vodcov a pôvodných obyvateľov.

"Úprava genómu má potenciál zlepšiť našu schopnosť liečiť a vyliečiť choroby, ale jej plný vplyv sa môže prejaviť len vtedy, ak ju budeme uplatňovať na všetkých ľudí, a nie ak budeme posilňovať nerovnosti v oblasti zdravia medzi krajinami a v rámci nich," povedal generálny riaditeľ WHO Tedros Gebreyesus.

Potenciálne výhody editácie ľudského genómu zahŕňajú rýchlejšiu a presnejšiu diagnostiku, cielenejšiu liečbu a prevenciu genetických ochorení. Somatická génová terapia, ktorá zahŕňa zmenu DNA pacienta na liečbu alebo vyliečenie choroby, sa úspešne používa na liečbu HIV, kosáčikovej anémie a transtyretinovej amyloidózy. Metóda môže tiež výrazne zlepšiť liečbu rôznych druhov rakoviny.

Existujú však aj riziká, napríklad pri zárodočnej editácii a dedičnosti ľudského genómu, ktoré menia genóm ľudských embryí a môžu sa preniesť na ďalšie generácie, čím sa zmenia vlastnosti potomkov. ...

Zdroj: https://t.me/volnyblokdiskuze/134108

Klasifikace: politika,veda,zdravi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Odvolali Hanu Lipovskou

17.9.21

Česká republika:

Sněmovna v pátek odvolala ekonomku Hanu Lipovskou z Rady České televize. Pro návrh bylo 63 z osmi desítek přítomných poslanců z řad ANO, ODS, Pirátů, ČSSD, TOP 09 a hnutí STAN. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a ztráta nezávislosti, neboť Lipovská kandiduje v nadcházejících volbách do Sněmovny za Volný blok.

Odvolání Lipovské nezabránil ani výstup lídra Volného bloku a nezařazeného poslance Lubomíra Volného, který musel být vyveden od řečnického pultíku a při potyčce zdemoloval stůl předsedajícího.

_______
Ještě někdo pochybuje o zločinnosti gangu kolaborantů, parazitů a grázlů, kteří se díky nemocnému systému dostali do čela státu?

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/poslanci-odvolali-lipov...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější

17.9.21

USA:

Zdroj: https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/leaked-zoom-v...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti

17.9.21

Itálie:

Itálie se stane první evropskou zemí, která bude po všech zaměstnancích požadovat, aby se prokazovali covidovými certifikáty. O novém opatření, podle něhož musí mít každý člověk na pracovišti doklad o očkování proti covidu-19, zotavení z této nemoci nebo o negativním testu na koronavirus, na svém čtvrtečním zasedání rozhodla vláda.

Zaměstnance bez covidového certifikátu může po pěti dnech zaměstnavatel vykázat z práce a pozastavit jim plat. Absence dokladu ale nemůže být důvodem k výpovědi, vyplývá podle agentury Reuters z textu vládního dekretu. Lidé, kteří budou toto nařízení ignorovat a vyrazí bez zeleného pasu do práce, mohou dostat pokutu 600 až 1500 eur (15 200 až 38 tisíc korun).

_______
Jsme ve válce. Útok nepřítele je masivní, nasazuje všechny prostředky. Nikdy v historii civilizací nebyl veden tak plošně proti všem lidem.  Na nás teď je, jestli se tomu postavíme nebo to vzdáme. Třetí cesta není.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/italove-budo...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Náhubky dětem! Teď!

17.9.21

USA:

Americký server Forbes smazal pár hodin po publikování článek experta a dětského psychologa, který varoval, že dětem nosícím roušky vznikne celoživotní trauma a dojde k indukci ztráty schopnosti číst v lidských tvářích emoce a pocity, což bude mít katastrofální dopady na vytváření partnerských vztahů v dospělosti! Dítě neví, jestli se kamarád nebo maminka mračí nebo usmívá, jestli mají radost, smutek, anebo mají bolest! Dochází k rozlomení zpětné vazby mezi dítětem a jeho okolím! V dětech se vytvoří indukovaný autismus, neschopnost navazovat empatické vazby podle výrazu obličeje druhé osoby!

Zdroj: https://aeronet.cz/news/americky-server-forbes-smazal-par-ho...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna

17.9.21

Británie:

V roce 2018 obvinila britská premiérka Theresa May Assadovu Sýrii, že shodila z vrtulníků na město Douma chemické bomby. Putin obvinil Británii z provokace a Miloš Zeman požadoval nezávislé vyšetření incidentu. V konfliktu rozdmýchaném Barackem Obamou stálo Rusko a Irán na straně Sýrie, NATO na straně vzbouřenců, a Turecko skrytě podporovalo ISIS. Jakmile Miloš Zeman a jeho Ovčáček podporovali nezávislé vyšetřování, byli označeni za ruské trolly a dezinformátory! Před pár dny se BBC za lži o Assadově chemickém útoku na Douma omluvila. V Česku se neomluvil nikdo a o zprávě BBC raději tehdejší aktéři honu na Putinova Trolla Miloše mlčí! No je před volbami.

Zdroj: https://afinabul.wordpress.com/2021/09/16/eu-vysetrovani-mil...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty

15.9.21

Česká republika:

Motoristé budou muset od července 2022 objíždět cyklisty ve vzdálenosti půldruhého metru. Za porušení bude hrozit pokuta až 2000 korun. Schválila to ve středu Sněmovna se senátními změnami. Mezi ně patřilo snížení maximální výše pokuty na pětinu a odklad účinnosti nového předpisu až na polovinu příštího roku. Novelu o provozu na pozemních komunikacích nyní dostane k podpisu prezident.

________
Tohle je vyhlášení absolutní války řidičům. Ten zákon způsobí dopravní kolaps a chaos, protože většina našich vozovek je příliš úzkých na splnění této povinnosti. Řidiči budou muset jet krokem nebo porušovat zákon, což bude znamenat další přísun peněz za pokuty do městských pokladen. Dobře o tom píše d-fens zde, zde a zde.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/metr-a-pul-od-cyklisty-...

Klasifikace: kuriozity,politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."

15.9.21

Německo:

Ředitel Ústavu patologie Univerzity v Heidelbergu Peter Schirmacher provedl více než čtyřicet pitev osob, které zemřely do dvou týdnů po podání vakcíny Covid-19, a vyjádřil znepokojení nad svými zjištěními.

Schirmacher uvedl, že 30 až 40 % zkoumaných osob zemřelo na následky očkování a že podle jeho názoru je četnost smrtelných následků očkování "podceňována".

Je ovšem třeba poznamenat, že Schirmacherovo varování by mohlo stát různé farmaceutické společnosti miliardy dolarů v dlouhodobých obchodech, a proto byly jeho závěry podrobeny kontrole a pošpiněny provakcinační agendou.

Schirmacherovu pověst a vážnost však nelze přehlížet.

Nebude překvapením, když Schirmacherova pověst bude v následujících týdnech v médiích, na internetu i ve vědecké a lékařské komunitě zcela rozcupována.

Zdroj: https://resistance-mondiale.com/le-pathologiste-en-chef-alle...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to

15.9.21

USA:

Transgender McLaughlin vyhrál v ženské skupině MMA. 

McLaughlin působil několik let ve speciálních silách US Army a před pěti lety se rozhodl, že je žena a ve sportovních soutěžích se přesunul z mužské skupiny do ženské.

Škrcení své soupeřky si viditelně užíval.

Zdroj: https://t.me/TommyRobinsonNews/25245

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny

15.9.21

Británie:

Nová data UK ukazují, že nejvíce úmrtí na covid je u lidí vakcinovaných dvěmi dávkami vakcíny.

Od 1. února 2021 do 29. srpna 2021 zemřelo na covid 142 (16+126) lidí po první vacíně, 1.090 lidí po druhé vakcíně a 536 neočkovaných lidí.

Zatímco nejvíce neočkovaných onemocní covidem a nejvíce neočkovaných navštěvuje pohotovost, při počtu úmrtí je to právě naopak - viz poslední řádek tabulky 5, str. 22, v britském dokumentu SARS-CoV-2 variants of concern and variants under investigation in England,Technical briefing 22, 3 September 2021.

Zdroj: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou

15.9.21

USA:

N videu v odkaze je dítě, které se narodilo vakcinované těhotné matce. Dítě trpí neovladatelným třesem, jaký už známe od dospělých, postižených nežádoucím účinkem vakcíny proti covidu. Text pod videem je následující:

"Moje neteř měla minulý měsíc druhé dítě a celé těhotenství se bránila očkování. Měsíc před porodem jí bylo řečeno, že bude potřebovat císařský řez, a nemocnice i lékaři prohlásili, že ji do nemocnice nepustí, pokud nebude vakcinovaná.
S obavami o zdraví svého dítěte se nátlaku podřídila a nechala se očkovat. 

Nyní je dítě v nemocnici, má nekontrolovatelné přerušované „záchvěvy“, které se zhoršují, a potřebuje sken mozku, protože nemohou pochopit, co to způsobuje."

Zdroj: https://t.me/covidvaxinjury/1200

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?

15.9.21

Česká republika:

Mnoho českých občanů se dotazovalo českých hygienických stanic, zda vyhlásily pandemii či epidemii Covid-19. Odpověď je vždy stejná:

"Krajské hygienické stanice včetně Hygienické stanice hl. města Prahy epidemii nevyhlašují. Tzn. námi epidemie ani pandemie vyhlášena nebyla. Pandemie Covid-19 byla vyhlášena Světovou zdravotnickou organizacé v březnu 2020."

Přitom dříve české hygienické stanice epidemie chřipky běžně vyhlašovaly - viz odkaz.

Podle zákona č. 258/2000 Sb. Zákona o ochraně veřejného zdraví, § 78

(1) Státní správu v ochraně a podpoře veřejného zdraví vykonávají

a) Ministerstvo zdravotnictví,
b) krajské hygienické stanice,
c) Ministerstvo obrany a Ministerstvo vnitra,
d) Ministerstvo dopravy,
e) Ministerstvo pro místní rozvoj,
f) Ministerstvo životního prostředí,
g) krajské úřady.

Podle § 82

(2) Krajské hygienické stanici náleží

l) rozhodovat o opatřeních k předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění a jejich ukončení; ...
m) nařizovat mimořádná opatření při epidemii a nebezpečí jejího vzniku ...
r) provádět epidemiologické šetření podle § 62a

Nikde ani slovo o Světové zdravotnické organizaci. Pokud v ČR poskakujeme, protože cosi vyhlásila zkorumpovaná WHO, pak nedodržujeme vlastní zákony.

Zdroj: https://t.me/volnyblokdiskuze/132160

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!

15.9.21

Česká republika:

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) zaznamenal čtyři případy internetových inzerátů, kdy někdo nabízel přípravky s ivermektinem. Za jeden z nich nyní již padla pokuta. Léčivo je na lékařský předpis a zákon jeho prodej přes internet neumožňuje. Za nelegální nabízení léčivých přípravků hrozí pokuty až 20 milionů korun.

_______
To by tak hrálo, aby se lidi léčili levným a účinným lékem! Kam bychom byli přišli s naší depopulací planety?  A jak by k tomu přišla chudák BigPharma, vždyť si zatím nakradla jen stovky miliard? Takže za účinnou léčbu trestat, zavírat ty, kteří si dovolí ivermektin sehnat sami, až zčernají. Genocidu si rozvracet nedáme!

To už začíná připomínat grotesku.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/sukl-leky-na-covid-iverme...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”

15.9.21

Česká republika:

Testovat očkované? Nikdy! Předseda vlády Andrej Babiš v komentáři pro ParlamentníListy.cz brutálně vyčinil šéfovi zdravotnických statistiků Ladislavu Duškovi za jeho slova. Neměl by se prý míchat do věcí, které nejsou v jeho kompetenci. Jakoukoli možnost takového postupu premiér kategoricky odmítl.

______
Pan premiér moc dobře ví, která bije. Celá očkovací kampaň se múže zhroutit, jak domeček z karet kdyby se zjistilo, že očkovaní jsou pozitivní.

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej a celá vláda zpívá za Big Pharma.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Testovat-ockov...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku

15.9.21

USA:

Americká federální agentura pro zdraví (CDC) provedla 1. září na své oficiální stránce zajímavé změny. 

Definice mRNA COVID-19 „vakcíny“ se změnila. Nyní zní následovně:

„Vakcína je přípravek, který se používá ke stimulaci imunitní reakce těla proti chorobám.“

Pro srovnání – stará definice na stejné stránce (lze nalézt například – zde) zní:

„Vakcína je produkt, který stimuluje imunitní systém člověka k vytvoření imunity vůči konkrétnímu onemocnění a chrání osobu před touto nemocí.“ 

Jak vidíme, změna je významná – nyní americké veřejné zdravotnictví oficiálně nezaručuje občanům, že je nakonec vakcína proti konkrétní chorobě ochrání.

Encyclopedia Britannica, Inc., tiše změnila definici pojmu „vakcína“, aby odpovídala novým technologiím, které dosud nebyly použity.

V definici vakcíny bod b):
„přípravek z genetického materiálu (jako je řetězec syntetizované messengerové RNA), který je používán buňkami těla k produkci antigenní látky“.

Zdroj: https://cz24.news/covid-injekce-nejsou-v-zadnem-pripade-vakc...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ

15.9.21

Slovensko:

V špecializovanom zariadení pre seniorov s mentálnymi ochoreniami a demenciou Kosmatec v obci Ubľa v okrese Snina má polovica klientov potvrdené ochorenie COVID-19, pozitívni sú aj šiesti členovia personálu. Od 3. septembra, keď zaznamenali prvého pozitívneho, im dvaja klienti zomreli. Pôvod nákazy nepoznajú, všetci klienti i personál boli proti novému koronavírusu zaočkovaní. 

„Návštevy boli dovolené len vo vonkajšom prostredí. Očkovaní nepotrebujú test, čo neboli očkovaní, prichádzali na návštevu s testom, naozaj neviem, odkiaľ to prišlo, skonštatovala riaditeľka zariadenia Mária Kaťuchová..

Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!” prohlásil naštvaný Babiš. 

Premiér zřejmě chystá genocidu v domovech důchodců 2.0.

Zdroj: https://cz24.news/v-slovenskom-zariadeni-pre-seniorov-v-okre...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína

15.9.21

Česká republika:

Český energetický gigant ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci řídicích a kontrolních systémů v jaderné elektrárně Temelín. V tiskové zprávě to uvedl mluvčí skupiny ČEZ Ladislav Kříž.

„Z pohledu technické náročnosti půjde o jednu z nejnáročnějších zakázek v historii České republiky v řádu miliard korun,“ uvádí se v tiskové zprávě ČEZ.

Zdroj: https://cz24.news/hamacek-s-babisem-splnili-rozkaz-panicku-z...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií

15.9.21

Neurčeno:

Teherán posílil své pozice na ázerbájdžánské hranici poblíž Arménie a Autonomní republiky Nachičevan. Byly pozorovány koncentrace bojových jednotek íránské armády. Znepokojení Teheránu mohly způsobit rozsáhlé manévry speciálních jednotek z Pákistánu, Ázerbájdžánu a Turecka, které se odehrály na ázerbájdžánském území.

Pro Ankaru je to výhodné, protože se potýká s velkými hospodářskými a politickými problémy. Turecko ztratilo vliv v Tunisku, Maroku, Súdánu a Libyi.

Ankara a Baku kompenzují své neúspěchy na hranicích s Arménií a hodlají posílit své postavení v regionu. Írán soustřeďuje vojenské síly s vědomím, že riziko případné vojenské akce je velmi vysoké.

Zdroj: https://actualnews.org/exclusive/407675-gevorkjan-azerbajdzh...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šílené, lidé to dál trpí? Známý právník udeřil na Vojtěcha.28.10.21 09:08 Česká republika 0

Štvrtá vlna fašizace je tady27.10.21 23:28 Česká republika 0

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 1

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,72 Kč
Libra
30,46 Kč
Kanadský dolar
17,91 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,13 Kč
100 japonských jenů
19,50 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,08 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 853,07 Kč
1 unce stříbra
532,40 Kč
Bitcoin
1 305 594,54 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 395 287