Ve zkratce

Stránka:

 Lékařka Soňa Peková kandiduje za hnutí Švýcarská demokracie do sněmovny

27.8.21

Česká republika:

Peková se rozhodla kandidovat za hnutí Švýcarská demokracie. Jako jednička povede kandidátku ve Středočeském kraji. Hnutí ji představuje jako lékařku a autorku „38 odborných publikací z oboru molekulární genetiky a mikrobiologie“.

„Ráda bych se věnovala především zlepšení dohledu nad laboratorními genetickými manipulacemi a jejich možným dopadem na životní prostředí, bezpečnost a zdraví lidí a zvířat. Dále pak odborným otázkám spojeným s implementací nových molekulárních léčiv,“ píše ke své kandidatuře na stránkách hnutí Peková.

Samotné hnutí voliče ve svém programu láká například na vystoupení ze Severoatlantické aliance (NATO) či Evropské unie. Slibuje také zrušení EET nebo ministerstva kultury.

Švýcarská demokracie ve svých programových tezích také hlásá, že „zastupitelská demokracie v ČR se neosvědčila a je zneužívána“. Chce proto zavést přímou demokracii. „Stát má být v rukou občanů, nikoli občané v rukou politiků,“ stojí v programu hnutí.

Samostatným bodem v programu je také COVID-19. Hnutí, za které Peková kandiduje, volá například po „uvolnění všech restriktivních opatření dle Velké Británie a Skandinávie a normálním vystavení běžné populace kontaktům běžného života“. Hnutí také slibuje zrušit testování „zdravých lidí“ a naopak zavést testování očkovaných za účelem zjištění, „jestli jsou nosiči onemocnění a zejména mutujících variant“. Chce také „zhodnotit zdravotní stav všech očkovaných před očkováním a po něm“.

______
Článek začíná samozřejmě nadpisem ''kontroverzní'' lékařka Peková. Kdo má jiný názor na ''pandemii'' než je ten oficiální, je okamžitě kritizován.

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/pekova-kandiduje-do-snemovny-laka-na-o...

Klasifikace: politika,veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 7 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Volný blok: Přijďte v sobotu na Letnou na Festival svobody - od 10:00 do cca 18:00

27.8.21

Česká republika:

Volný blok zve všechny na Festival svobody na Letnou v Praze.

Datum: Sobota 28. srpna 2021
Čas: Od 10:00 do cca 18:00
Jsou zvány i rodiny s dětmi, bezpečnost je zaručena (domluveno s policií).

Vystoupí:Ilona Csáková,Tomáš Ortel, Roman Horký, Kelsí, Hana Lounová, Maxíci, DJ Viliam Blake
a další.

Dopravu z Moravy (Opava, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc Hodolany, Prostějov, Brno) a dopravu z Liberce a České Lípy najdete zde.

Zdroj: https://volnyblok.cz/akce/prijdte-na-letnou-na-festival-svob...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 44letá zdravá žena zemřela následkem očkování

26.8.21

Británie:

Čtyřiačtyřicetiletá Lisa Shawová zemřela v květnu kvůli krevním sraženinám a krvácení do mozku. V nemocnici skončila kvůli silným bolestem hlavy dva týdny po podání první dávky očkovací látky AstraZeneca.

„Lisa zemřela kvůli komplikacím spojeným s očkováním vakcínou AstraZeneca,“ uvedla soudní lékařka Karen Dilksová. Konkrétně její úmrtí způsobily krevní sraženiny, které nakonec vedly k otoku mozku a krvácení do mozku.

A samozřejmě, článek končí optimistickým prohlášením, že je to velmi vzácné. Že bylo napíchano 35 milionů toho utrejchu a evidují jen 58 mrtvých. No neberte to. Já myslím, že (a) těch mrtvých bude DALEKO více, akorát se to tutlá. U těch 58 to zřejmě nešlo ututlat. A (b) těm mrtvým je úplně jedno, že jich je "jenom" 58. Jsou mrtví. Předtím byli živí.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/britska-mode...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Tálibán zakáže hudbu

26.8.21

Afghánistán:

Hnutí Tálibán znovu zakáže v Afghánistánu hudbu, protože ji považuje za neislámskou. Bude se ale snažit lidi spíš přesvědčit, aby zákaz dodržovali, než že by je k tomu nutil, uvedl mluvčí Tálibánu Zabihulláh Mudžáhid ve středečním rozhovoru s americkým listem The New York Times. Znamená to návrat k jednomu z přísných nařízení, která platila za vlády Tálibánu v letech 1996 až 2001.

_______
Já znám jednu zemi, kde zakázali zpívat a tančit. A kde se policie neštítí vyrazit dveře beranidlem, pokud dostane udání, že se tam lidé baví. A Tálibán tam není. Proč si v té zemi nezametou před vlastním prahem, než začnou kritizovat jiné za totéž?

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/taliban-zakaze...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Už se bouří i právníci

25.8.21

Česká republika:

Soudy nestíhají chránit občanská práva, protože ministerstvo vydává stále nová a ničím nepodložená opatření, tvrdí kritici vládního postupu proti šíření covidu-19. Počty nakažených navíc neodpovídají označení epidemie, dodávají.

„Navrhujeme, aby bylo využito ustanovení pandemického zákona, aby Poslanecká sněmovna okamžitě zrušila stav pandemické pohotovosti. Jeho trvání považujeme za absolutně protiprávní,“ řekl dnes v rámci debaty na půdě Senátu právník Tomáš Nielsen. V horní komoře Parlamentu se na pozvání dvou senátorek sešli kritici vládních opatření z řad právníků, vědců a lékařů.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ukoncete-pandemicky-stav-...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Hlavní hygienička přiznala fakt, že náhubky jsou k ničemu

24.8.21

Česká republika:

Kromě délky kontaktu a vzdálenosti hygienici zohledňují také očkování. Nošení respirátorů pak s nakažlivější variantou přestalo být rozhodujícím faktorem.

„V případě potvrzení onemocnění covid způsobeného novou variantou viru jsou osoby v úzkém kontaktu posuzovány individuálně. Vůbec se v těchto případech nezohledňuje použití ochrany dýchacích cest,“ řekl iRozhlasu mluvčí Moravskoslezských hygieniků Aleš Kotrla. Ochrana nosu a úst je ale přesto účinnou bariérou.

______
Hahaha. LOL. Tak proč ty náhubky mají lidi nosit? A co se týče "zohlednění očkování", samotný přibalový leták toho utrejchu informuje, že očkování nebrání nákaze, ani šíření. A naopak existuje řada statistik dokládajících skutečnost, že právě očkování způsobuje šíření nákazy. V nejproočkovanějších zemích mají největší nárůst pozitivně testovaných.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hygiena-rizikovy-kontakt-...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Chcete ochrnout na všechny končetiny? Nechte se očkovat!

24.8.21

Česká republika:

Nikdo nedělá poctivou statistiku lidí zmrzačených na zdraví tímto jedováním (očkováním). Nechápu tu drzost lidem nutit nebezpečný jed s tolika nežádoucími účinky.

A všiměte si jedné věci, ten člověk v odkazu podlehl propagandě a chtěl mít od státní šikany pokoj. V jeho případě stát dosáhl žádoucího výsledku vakcinace - udělal z něho invalidu. Zajisté už se pán těší na druhou dávku!

Úplné ochrnutí po vakcíně Pfizer je asi tak vzácné jako omyly pana Chocholouška v jednom filmu. Jsou toho plné alternativní weby.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/po-ockovani-na-cas-ochrnu...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 0

 Taliban smí komunikovat na sociálních sítích, Trump ne

23.8.21

Neurčeno:

Vůdci a představitelé Talibanu smí dál komunikovat na Twitteru a WhatsAppu, protože nepodněcují nenávist, na rozdíl od Donalda Trumpa, uvedly tiskové odbory obou sociálních sítí! Taliban využívá americké sociální sítě, které mu pomáhají koordinovat přebírání moci v celé zemi!

Americký list Washington Post se dostal v USA v posledních hodinách pod nevídanou a nečekanou palbu od amerických konzervativců, protože list přinesl šokující reportáž o tom, že vedení dvou sociálních amerických sítí Twitter a Facebook umožňuje vysokým velitelům a vůdcům Talibanu komunikovat se svými podřízenými a stoupenci zcela oprávněně, protože podněcují daleko méně nenávisti než Donald Trump. Taliban totiž podle odhalení novinářů využívá sociální sítě jako komunikační centrum a platformu pro předávání rozkazů na velké vzdálenosti po celém Afghánistánu. Příspěvky obsahují vojenské rozkazy k přesunům, povely, instrukce, šifrované vzkazy.

Zdroj: https://aeronet.cz/news/vudci-a-predstavitele-talibanu-smi-d...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Podle Klause nás chtějí epidemiologové umučit, uočkovat a utestovat

21.8.21

Česká republika:

V.Klaus prohlásil, že nás ohrožuje zhoubná ideologie covidismu: „Covidismus je zhoubná ideologie, které se bojím více než covidu samotného. Mě tolik ten koronavirus netrápí."

Dále V.Klaus čeká, kdy epidemiologové začnou požadovat 4. dávku "očkování".

Cituji: "Koronavirus rozbil naši společnost. Vzal nám naši svobodu, uzavřel nás, nenechal nás normálně žít, a to je strašlivá věc. Opakuji znova, trvám na tom, že nikoliv covid, ale ten covidismus neboli reakce lidí na tu covidovou epidemii a zneužití této epidemie,"

Zdroj: https://zpravy.magazinplus.cz/2684-klaus-se-oprel-do-epidemi...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 2

 Zbraně armády USA v rukou Talibanu

20.8.21

Afghánistán:

Po zhroucení afghánské vlády a armády jsou nyní v rukou extrémistické skupiny Taliban zbraně a vozidla USA za  miliardy dolarů. Na internetu se objevují četná videa a fotografie, které ukazují, jak se příslušníci Talibanu zmocňují vybavení.

Obíhaly fotografie členů Talibanu, kteří drží spíše americké karabiny M-4 a pušky M-16 než AK-47 nebo AKM. Další obrázky a videa ukazovaly Taliban obklopující americké helikoptéry Black Hawk a útočná letadla A-29 Super Tucano.

 Úřad zvláštního generálního inspektora pro obnovu Afghánistánu, zřízený Kongresem v roce 2008, uvedl, že na rozvoj a udržení afghánské policie a armády během dvou desetiletí bylo vynaloženo asi 83 miliard dolarů. V letech 2003 až 2016 převezly Spojené státy afghánským silám téměř 600 000 zbraní, 76 000 vozidel, 163 000 komunikačních zařízení, 208 letadel a sledovacího a průzkumného vybavení, uvádí zpráva Úřadu vlády pro odpovědnost za rok 2017.

V letech 2017 až 2019 poskytly Spojené státy afghánským armádním silám 4 702 humvee, 2 520 bomb, 1 394 granátometů, 20 040 ručních granátů a 7 035 kulometů, uvedl Úřad generálního inspektora pro obnovu Afghánistánu.

Jestli je to afghánská armáda, nebo Taliban je asi jedno.

A to je zlomek zbraní. Více jich zůstalo na opuštěných základnách. Přijde mi to jako záměr USA vyzbrojit Taliban. 

Dočkejme věci budoucích.

Zdroj: https://www.theepochtimes.com/billions-of-dollars-in-us-weap...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 4

 Tiby, platený herec, sa zázračne rýchlo vyliečil

20.8.21

Slovensko:

Obézny mladý pacient v ťažkom stave, nakazený variantou delta, ktorý na lôžku Univerzitnej nemocnice v Bratislave ležal v civiľnom oblečení a plakal do kamery, že prečo sa len hlupák nedal zaočkovať, sa zrazu zázračne rýchlo vyliečil. Potreboval z ťažkého stavu cele štyri dni, aby mohol zdravý pobehovať po uliciach Bratislavy. 

Na tejto web-adresse sa da vidieť, že sa jedna o herca.

Prvý zľava celkom hore.

https://www.youtube.com/c/MatejZrebnyVideos/videos

Ako hlboko ešte môžu klesnúť?

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/20/pijak-rychle-uzdraven...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a google

Komentářů: 1

 Talibán pohrozil odvetou každému, kdo se pokusí zaútočit na ruské velvyslanectví v Kábulu

19.8.21

Afghánistán:

Taliban zaručil bezpečnost ruských diplomatických sborů v Afghánistánu a po obsazení afghánského hlavního města postavil stráže po celém obvodu ruského velvyslanectví se zdůrazněním, že jakýkoliv útok na ruskou diplomatickou misi bude potlačeno tím nejtvrdším způsobem.

Odborníci poznamenávají, že takové kroky Talibanu mohou být spojeny nejen s nedávnými jednáními mezi Talibanem a ruskými diplomaty, ale také s tím, že dnes může být Rusko jednou z prvních zemí na světě, která uzná zákonnost změny vlády v Afghánistánu.

 

Zdroj: https://www.czechfreepress.cz/asie-a-pacifik/taliban-pohrozi...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Budete možná překvapeni, jak velké multikulturní obohacení přináší Afghánci Evropě

18.8.21

Evropská unie:

Zde uvádím jen titulky, pro milovníky obohacovačů podrobnosti zde:

Devatenáctiletá Němka byla brutálně znásilněna třemi Afghánci

Německo: Afghánec brutálně zbil a znásilnil 83 letou stařenku

Ve Vídni přepadl Afghánec s nožem dvě třináctileté dívky

Německo: Afghánec ubodal svoji ženu v autobuse – vražda ze cti

V Řecku byl zatřen Afghánec za sexuální napadení šestileté holčičky

Rakousko: Nedaleko našich hranic přepadl Afghánec ženu a pokusil se ji znásilnit

Německo: Afghánec utloukl ženu s dítětem v náručí lahví od piva

Finské ženy mají příliš mnoho práv,” prohlásil Afghánec, který pak ubodal manželku

+ zhruba dalších 100 případů obohacení.

 

Zdroj: https://pravyprostor.cz/budete-mozna-prekvapeni-jak-velke-mu...

Klasifikace: politika,krimi,nabozenstvi Zprávu vložil/a MUF

Komentářů: 3

 Maďarská vláda odmítá, aby maďarští občané trpěli následky zpackaných geopolitických rozhodnutí

18.8.21

Maďarsko:

Státní tajemník ministra zahraničí, Magyar, prohlásil, že když Spojené státy oznámily, že stahují svá vojska z Afghánistánu, maďarská vláda uvedla, že to bude muset být provedeno způsobem, který zajistí, že se země nestane ohniskem mezinárodního terorismu ani zdrojem masové migrace.

Bohužel, operace nebyla provedena tak, jak si většina světa přála, řekl.

Kvůli tomu může Evropa zažít opakování roku 2015, kdy byla zaplavena miliony migrantů za Středního východu.

Maďarská vláda odmítá, aby maďarští občané trpěli následky zpackaných geopolitických rozhodnutí a operací.

Maďarsko odmítá ustoupit výzvám k všeobecnému přijímání těch, kteří prchají z Afghanistánu, dodal.

______
Tak to vypadá, že pod záminkou ochrany všech, kdo spolupracovali, chtějí pouštět všechny Afghánce na humanitární víza do EU a zavést kvóty tak, jak to vždy zamýšleli.

A Babišova vláda tomu tentokrát sekunduje.Nikdo se neohrazuje, neprotestuje - jen vypouští balónky k vlastním občanům, jakože nemůžeme odmítnout pomoc těm, kdo ji potřebují.

Zdroj: https://dailynewshungary.com/govt-hungary-says-no-to-the-unr...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Předseda Evropského parlamentu: Uprchlíci z Afghanistánu by měli být rovným dílem rozděleni do členských států

18.8.21

Evropská unie:

Předseda Evropského parlamentu, Sassoli uvedl, že uprchlíci přicházející z Afghánistánu, který je nyní v rukou Talibanu, by měli být rovnoměrně rozděleni mezi členské státy EU.

'Musíme chránit ty, kteří s námi pracovali a nemůžeme jim dovolit zůstat a čelit pomstě,' řekl Sassoli. 'Věřím, že Evropská komise může schválit jejich rovnoměrné rozdělení mezi členské státy a že to lze provést rychle.' 

Švýcarsko ale oznámilo, že nebude přijímat velké skupiny Aghánců, kteří by byli naváženi rovnou z Afghanistánu. Bude přijímat pouze Afghánce, kteří měli úzké a dlouhodobé vztahy se Švýcarskem.

_______
A co Babišova vláda? Hamáček prohlásil: "Nemůžeme nepřijmout lidi, kteří jsou v ohrožení", prohlásil.

A vše je tajné.

Takže, vážení, připravte se. V Iránu čekaji 3 milióny Afgánců na cestu do EU a další miliony putují z Afghanistánu. Přes řecké hranice se valí další, desítky tisíc do Evropy nacpou USA a EU další naváží z Afghanistánu.

Jakmile se dostane na naše území Afghánec - a budou to teď samí Aghánci, jako to předtím byli všechno Syřani - nebudeme ho moci vyhostit.

Zdroj: https://www.pronews.gr/kosmos/eyropaiki-enosi/1010925_nsasol...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Nejméně 30% Němců bude hlasovat korespondečně

18.8.21

Německo:

Korespondenční hlasování bylo původně zavedeno v (západním) Německu v roce 1957 - primárně pro ty, kteří měli konkrétní důvod, proč nemohli odevzdat svůj hlas osobně.

Požadavek na odůvodnění byl v roce 2008 zrušen a podíl těch, kdo hlasují korespondenčně se od znovusjednocení v roce 1990 neustále zvyšuje.

Ve všeobecných volbách v roce 2017 odevzdalo své hlasy poštou historické maximum 28,6 procenta voličů.

'Před pandemií už to bylo tak, že jsme měli rostoucí podíl lidí, kteří hlasovali poštou, a toto číslo stále stoupalo,' řekl Hellmann z Institutu pro parlamentární výzkum. 'Za normálních okolností mohli volební úředníci očekávat něco v rozmezí 30 procent až třetiny voličů hlasujících poštou,' dodal s tím, že toto číslo bude kvůli pandemii pravděpodobně ještě vyšší.

______
Alespoň víme, odkud přichází ten tlak na zavedení korespondenčního hlasování v ČR. A také už víme, proč v Německu dopadají volby tak, jak dopadají.

Zdroj: https://www.politico.eu/article/postal-voting-germany-electi...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 V USA schválí boostr (třetí dávku) mRNA vakcínami Moderna a Pfizer, protože nefungují

18.8.21

USA:

Po sérii víkendových setkání, na kterých Bidenova administrativa řešila nedostatečnou imunitu očkovaných Američanů proti variantě Delta, bude oznámena třetí dávka mRNA vakcín.

Neočekává se, že by vláda začala nabízet třetí dávky vakcín společností Pfizer a Moderna nejdříve v polovině září. Úřad pro potraviny a léčiva (FDA) musí nejprve posilovací dávky autorizovat a CDC bude muset formálně doporučit, aby je lidé dostali osm měsíců po dokončení počátečního očkovacího kola.

_______
Všimněte si, jak to funguje úplně opačně. Nejdříve politici rozhodnou o zdravotním zásahu a teprve následně jej schvalují agentury, které by měly ochraňovat zdraví obyvatelstva.

Od stolu se určí třetí dávka za 8 měsíců a hotovo. Kdo by se zabýval nějakými klinickými studiemi, že?

Zdroj: https://www.politico.com/news/2021/08/17/cdc-data-booster-sh...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 USA šoupnou své afghánské tlumočníky do Evropy

18.8.21

Albánie:

Albánie, Kosovo a Severní Makedonie na žádost Bidena přijmou desítky tisíc afghánských uprchlíků, kteří pomáhali americkým jednotkám.

Afghánci prý budou umístěni jen dočasně, než se jim vyřídí v USA víza.

Všechny tři země reagovaly na požadavek velmi vstřícně. Kosovo např. vyhradilo pro "tlumočníky" 10.000 míst.

______
Takže USA vtrhnou do Aghanistánu, udělají tam bordel, odtáhnou s ostudou a pak to dají Evropě vyžrat.

Ať žije NATO!

Zdroj: https://www.politico.eu/article/balkan-countries-firm-us-all...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 BioNTech: Pracujeme na mRNA vakcíně proti HIV, tuberkulóze a chystáme další proti malárii

17.8.21

Evropská unie:

Výroba mRNA vakcíny je rychlá a levná. Proto se v newspeaku pod pojmem "udržitelné zdravotnictví" budoucnosti skrývá především prevence nemocí pomocí preventivních mRNA vakcín + tzv. léčení po telefonu.

Není náhodou, že jsme si obojí vyzkoušeli v tzv. covidové pandemii.

Je to budoucí výnosná a levná forma Global Health - všeobecného globálního zdravotnictví. Proto se tak násilně protlačuje povinné vakcinování mRNA technologií. Mnohé firmy/politici do toho již neskutečně mnoho investovali.

Proto se nesmí připustit, že mRNA vakcíny selhaly. 

Protože se dále plánují další mRNA preventivní vakcíny jako POVINNÉ  a OPAKUJÍCÍ SE i pro dospělé až do konce jejich životů, snaží se farmaceutická lobby, provázaná s politiky, prorazit základní zákony, které specifikují lidská práva v oblasti zdravotnictví - např. Norimberský kodex či Dohodu o lidských právech a bioetice.

Německá firma BioNTech, která vyrábí s Pfizerem mRNA vakcínu Corminaty proti Covid-19, připravuje mRNA vakcínu proti HIV, tuberkulóze a malárii.

WHO, Evropská komise a Nadace Billa a Melindy Gatesových vyhlásila projekt eradicateMalaria, jehož financování zatím ani nebylo zastropeno konečnou částkou.

V rámci tohoto projektu dostávají firmy obrovské dotace na výrobu mRNA vakcín proti malárii.

Kromě BioNTech se projektu účastní např. i firma GlaxoSmithKline, která nyní mRNA vakcínu proti malárii zkouší v Africe ve třech klinických studiích.

Pro globalisty jsou povinné preventivní mRNA vakcíny zdravotnictvím budoucnosti. 

Proto ten neskutečný nátlak.

Zdroj: https://abcnews.go.com/Business/wireStory/vaccine-maker-bion...

Klasifikace: veda,zdravi,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

Káva pro Zvědavce

83

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 118 čtenářů částkou 29 037 korun, což je 83 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Dva miliony ze státního. Účet za Schillerové Instagram28.01.22 10:52 Česká republika 0

Včera desinformace, dnes fakt. V Německu falšují data27.01.22 16:58 Německo 0

Bývalý hráč NHL podporuje kanadské truckery27.01.22 15:50 Kanada 1

Djokovič pomstěn!26.01.22 16:26 Srbsko 2

Muskova firma začne na lidech testovat implantování čipů do mozku26.01.22 16:23 USA 0

USA se dostaly do dluhu, který je nesplatitelný v normálních horizontech26.01.22 15:10 USA 0

Rusko tento týden rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele25.01.22 21:08 Venezuela 0

Proč je česká elektřina pro Čechy tak drahá?25.01.22 18:06 Česká republika 2

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 5

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
24,45 Kč
Libra
29,39 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,41 Kč
Švýcarský frank
23,57 Kč
100 japonských jenů
19,00 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,36 Kč
100 maď. forintů
6,85 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 436,11 Kč
1 unce stříbra
498,89 Kč
Bitcoin
815 152,63 Kč

Poslední aktualizace: 28.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 41 397 458