Ve zkratce

Stránka:

 Majitelka obchodu zakázala vstup očkovaným, hrozí obvinění z diskriminace

24.6.21

Česká republika:

Dvě cedule zakazující vstup lidem očkovaným mRNA vakcínami proti novému typu koronaviru umístila u vchodu do obchodu s dětským zbožím nedaleko centra Olomouce jeho provozovatelka Zuzana Michálková. Zdůvodnila to tím, že má strach o zdraví zákazníků i o to své. V rozhovoru řekla, že očkování zvyšuje riziko přenosu nákazy od lidí, kteří kvůli aplikované vakcíně nemají žádné příznaky covidu-19.

ČOI ve středu provedla v prodejně s dětským zbožím kontrolu a pořídila fotodokumentaci. „Podle právního názoru ČOI by takové jednání mohlo naplňovat znaky diskriminace,” řekl mluvčí ČOI Jiří Fröhlich, podle něhož se inspekce bude tímto případem dál zabývat.

„V obecné rovině mohu sdělit, že za porušení zákazu diskriminace hrozí ze zákona pokuta až do výše tří milionů korun,” podotkl Fröhlich.

_______
Takže když jako neočkovaný/netestovaný nesmím do hospody, nesmím letět, nesmím za hranice, tak to diskriminace není, jo? Tak do oči bijící dvojí metr se jim podařil. Snad to probudí pár ovcí. A podle diskuze za článkem se zdá, že se to povedlo.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/majitelka-olomouckeho-o...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 V průběhu 1 týdne zemřeli 4 piloti Britských aerolinek - shoda s očkováním je nepotvrzená

23.6.21

Británie:

British Airways oficiálně potvrdila, že v krátkém období zemřeli čtyři mladí zdraví piloti v průběhu jednoho týdne. Jakákoliv souvislost s očkováním není oficiálně potvrzena. BA se ovšem chlubí, že u pilotů dosáhla 85% očkovanosti.

Pro úplnost je třeba doplnit, že BA zaměstnává 4500 pilotů a 3825-4 prozatím vakcínu přežilo. To bychom měli smrtnost vakcíny 0,1%.

Zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/zemreli-4-piloti-britske-aerolinky...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 3

 Britové provokují v Černém moři

23.6.21

Británie:

Ruská armáda zahájila varovnou palbu na britský torpédoborec Defender poblíž Krymu. Bombardéry Su-24 použily čtyři bomby, uvedlo ruské ministerstvo obrany. Britský torpédoborec okamžitě změnil směr, uvádí BBC.

Jak uvedlo ruské vojenské oddělení, k incidentu došlo v Černém moři v oblasti mysu Fiolent. Ve 12.06 a 12.08 pohraniční hlídková loď ruského námořnictva provedla varovnou palbu a ve 12.19 letoun Su-24M provedl varovné bombardování podél cesty torpédoborce Defender. Ruský bombardér použil k zastavení britské lodi čtyři vysoce výbušné fragmentační bomby.

______
Celá britská akce má všechny znaky drzé provokace. V první řadě co dělá britská válečná loď v Černém moři? A jak si může dovolit vplout do ruských vod? A že by se spletla? V dnešní době, kdy i obyčejná občanská GSM lokace funguje s přesností na metry? Vojáci mají GSM lokatory ještě o řád přesnější. A proč hrála mrtvého brouka, když byla slušně vyzvána, aby ruský koridor opustila? A proč Britové popírají, že zazněly výstražné výstřely? Zkrátka testují ruskou připravenost a provokují. Velmi idiotská a nebezpečná hra.

Zdroj: https://eadaily.com/ru/news/2021/06/23/provokaciya-defendera...

Klasifikace: politika,krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 WHO: Děti by zatím neměly být očkovány proti Covid-19

23.6.21

Evropská unie:

Světová zdravotnická organizace WHO aktualizovala svá doporučení k očkování proti Covid-19.

Konkrétně uvádí:

"Děti a dospívající mají ve srovnání s dospělými mírnější průběh onemocnění, takže pokud nejsou součástí skupiny s vyšším rizikem závažného onemocnění COVID-19, je více naléhavé očkovat starší osoby, osoby s chronickým zdravotním stavem a zdravotníky.

Je zapotřebí více důkazů o použití různých vakcín COVID-19 u dětí, aby bylo možné učinit obecná doporučení ohledně očkování dětí proti COVID-19."

Zdroj: https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 6

 Chystajú sa protesty pred domami farmalobistov Krčméryho, Jarčušku a ďalších

22.6.21

Slovensko:

Možno ste v posledné dni zachytili, ako nikým nevolené „konzílium odborníkov“ (teda skôr konzílium odporníkov) chystá na leto sprísňovanie obmedzení pre cestovanie a zároveň tvrdú diskriminináciu neočkovaných.

Takéto kroky sú absolútne nepochopiteľné, nakoľko v súčasnosti má Slovensko jednoznačne najnižšie čísla „nových prípadov covidu“ (rozumej nových falošne pozitívnych prípadov na základe podvodných PCR testov) za posledných 10 mesiacov.

________
V článku najdete zajímavou tabulku nutné lékařské péče a smrtnosti pacientů s covidem rozdělenou podle jednotlivých mutací. Jinými slovy zjistíte, jak která mutace vlastně škodí.

Zdroj: https://www.badatel.net/chystaju-sa-protesty-pred-domami-far...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Demonstrace euroskeptického spolku Odchod proti žalobě EU na ČR a Polsko

22.6.21

Česká republika:

Evropská unie podala žalobu na ČR! Důvod? Cizinci podle EU musí mít větší práva na kandidaturu ve volbách.

Jedná se o nebezpečí a ohrožení voleb. Pokud dovolíme lidem bez občanství kandidovat, způsobí to chaos a dehonestaci politického systému.

Zájmy občanů ČR mají hájit občané ČR. A EU by neměla určovat pravidla voleb v ČR.

Tuto sobotu od 14:00 na pražském Malostranském náměstí bude demonstrace euroskeptického spolku Odchod (http://odchod.eu) ohledně nedávné žaloby EU na ČR a Polsko.

Přijďte společně s námi vyjádřit svůj nesouhlas v sobotu 26.6. na Malostranské náměstí v Praze.

Zdroj: https://www.facebook.com/events/483844176173098

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Jourová: EK nebude čekat na rozhodnutí soudu a začne trestat "neposlušné" státy hned

22.6.21

Evropská unie:

Evropská komise nebude čekat na verdikt Soudního dvora Evropské unie a pravděpodobně začne využívat nová pravidla podmiňující čerpání z unijních fondů dodržováním principů právního státu. V úterý o tom informovala místopředsedkyně komise Věra Jourová.

„Je to nesmírně silný nástroj, který by mohl velice zasáhnout členské státy, proto chceme mít absolutní jasno v tom, jak ta procedura bude vypadat,” řekla Jourová.

Mezi zeměmi, kterým by mohl Brusel omezit přístup k fondům, je vedle Maďarska a Polska například i Česko.

Maďarsko nechce ve školách výuku o LGBT, Polsko nechá jít do důchodu staré soudce z dob minulých... Jourová to řídí a soud je nařízen na říjen 2021 mezi EU a oběma zeměmi.

_______
Jak dlouho ještě bude Jourova škodit??

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/jourova-evro...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů

22.6.21

Evropská unie:

Vymyslela to z jejich pohledu chytře. Každému zdroji informací bude nabídnut Kodex proti desinformacím, který bude obsahovat principy a metody, jak bojovat za jedinou správnou pravdu. Jourová k tomu říká: "Zatím je to (kodex, pozn. aut.) dobrovolné, ale v momentu, kdy vstoupí v platnost evropské nařízení o digitálních službách, což by mohlo být v roce 2023, se kodex stane polopovinnou normou. Pokud se prokáže, že nějaká platforma neučinila opatření proti dezinformacím, bude jí hrozit sankce - až do výše šesti procent ročního obratu. Jedním z těchto opatření bude právě podpis kodexu.“ Jinými slovy: nepodepíšete-li se pod „polopovinný“ Kodex, pak nastoupí sankce. A pokud podepíšete a nebudete se Kodexem řídit, nastoupí sankce. Všimněte si "polopovinná norma" - my vám to nemůžeme nařídit, ale když to nepřijmete, tak vás zničíme.

Většina alternativy žíje z příspěvků, tj. je možné "obrat" kvantifikovat. Navíc, nedělejme si iluze, budou co se výše obratu týče, velice kreativní. I dnes má daňová správa, pokud nemůže použít vaše daňové tvrzení, možnost využít tzv. pomůcek a dílčí ekonomické ukazatele, ze kterých se vypočte daň, kvalifikovaně odhadnout. Tipuji, že se na to zde půjde cestou prokliku, tj. počtu návštěv. Bude stanoven výnos za jeden proklik jako normativ. A tak bude možné spočítat z počtu těchto prokliků normativní výnos, pokud majitel serveru neprokáže opak. Jako u běžného mainstreamu, kde ovšem z toho prokliku skutečně výnos server má. Přílišná fikce? No, byl bych opatrný... Uvidíme.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vera-Jourova-k...

Klasifikace: politika,pravo Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 2

 A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!

22.6.21

Česká republika:

"Sobotní zákrok v Teplicích proti zfetovanému muži, který policii kladl odpor, vzbuzuje stále kontroverze. Místní romská komunita je rozlícena – mnozí si myslí, že policisté na jeho smrti má podíl. V Praze se chystá demonstrace proti „policejní brutalitě“, kterou organizuje skupina Autonomní akce."

"Na místě, kde muž zemřel, vzniklo improvizované pietní místo. Objevily se tam svíčky se smuteční stuhou, na které je nápis: „Na romských životech záleží“."

"Podle právníka Miroslava Krutiny nemělo koleno na zatýkaném co dělat. „Zákrok sehraje ve vyšetřování důležitou roli. Je to jediný detail, který vyvolává určité pochybnosti ,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Krutina nesouhlasí s tím, aby se v Česku podobné zákroky prováděly. „Koleno je velmi nebezpečný instrument. Konzultoval jsem to s policejní školou a zakleknutí v oblasti krku rozhodně nepatří do škály chvatů, které policisté při zákrocích využívají,“ upřesnil."

Informace, kterou tento právník pracující pro Helsinský výbor uvádí, není pravdivá, viz zde a zde.

Podle očekávání nechtějí věc pustit, cítí, že by se z ní dalo vytřískat leccos a to na mnoha stranách... Jako v případě Floyda se budou snažit odvést pozornost od příčiny a podstaty.

Zdroj: Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/teplice-cesky-flo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 3

 Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...

21.6.21

Česká republika:

"Smrt muže v Teplicích podle soudní pitvy nesouvisí se zákrokem policie. Proti muži, který byl pod vlivem drog, v sobotu musela zasáhnout policie – o chvíli později zemřel v sanitce. Podle předběžné zprávy lékařů bylo důvodem úmrtí předávkování."

Romea.cz přitom se zatajeným dechem doufala...

Zdroj: https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3330056-muz-v-teplicich...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 5

 Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál

21.6.21

Česká republika:

V textu je velmi dobře napsáno to, co by rozumní lidé očekávali:

  • za současného právního stavu (který je třeba bránit) je očkování proti covidu výlučně dobrovolné
  • nikdo nesmí být k očkování nucen, očkovaný nesmí být zvýhodněn, neočkovaný znevýhodněn
  • nikdo nemá právo zjišťovat, zda člověk je či není očkovaný
  • musí být jasně deklarováno, kdo nese zodpovědnost za případné nežádoucí účinky očkování

J.Jágr udělal dobře, když se nestal prodejnou děvkou očkovací mašinérie. Takto to vypadá, když v čele vlády stojí trestně stíhaná osoba.

Zdroj: https://www.extra.cz/jan-hnizdil-ockovaci-masinerie-ulhane-v...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 0

 Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč

21.6.21

Česká republika:

Pokud jde však o motivaci, jednou z nich má být covidpas. „To, že budou mít nějaké potvrzení, že byli očkovaní, jim prostě usnadňuje život. Mohou jezdit do zahraničí a účastnit se různých akcí,“ podotkl imunolog a současně dodal: „Pak tu je druhá věc. Pokud by lidé k očkování přišli a dostali by pět set korun na ruku, tak si myslím, že by si to hodně z nich rozmyslelo. Nebo že přivedou svého dědečka, ale to už jsou technické detaily.“

_______
Jsou čím dál zběsilejší. A zoufalejší. Genocida musí být úplná. Přeživší nebudou. A dosáhnout toho je třeba za jakoukoliv cenu. Vyhrůžky, ostrakizace, úplatky, cokoliv.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/odmena-ockovani-lide-peni...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor

21.6.21

Česká republika:

Článek obsahuje odkaz na právní rozbor, který označuje stanovisko Ministerstva zdravotnictví ohledně informovaného souhlasu nezletilých za protiprávní.

A dále návody, jak nejlépe ochránit děti před očkovacími šílenci.

Zdroj: https://stavbeznouze.cz/blog/ockovani-nezletilych-podle-noti...

Klasifikace: politika,zdravi,pravo Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu

21.6.21

USA:

Dr. Lindsayová varovala, že vakcíny by mohli brániť produkcii syncytínu, dôležitého proteínu pre plodnosť a tehotenstvo a v dôsledku toho negatívne ovplyvňovať výsledky tehotenstva.

„V prvom rade je tu dôveryhodný dôvod veriť, že vakcíny proti ochoreniu COVID budú krížovo reagovať zo syncytínom a s reprodukčnými proteínmi v spermiách, vajíčkach a placente, vedúc tak k zhoršenej plodnosti a zhoršeným reprodukčným a tehotenským výsledkom ,“ tvrdila.

„Uznávaný virológ Dr. Bill Gallaher, PhD., uviedol skvelé argumenty ohľadom toho, prečo by ste mali očakávať krížovú reakciu z dôvodu podobností štruktúry beta skladaného listu medzi hrotovými proteínmi a syncytínom-1 a syncytínom-2,“ povedala Lindsayová.

Ďalej uvádza:

„Nevidela som zatiaľ jedinú imunologickú štúdiu, ktorá toto vyvracia. Napriek faktu, že urobiť tieto štúdie na syncytín, aby to zistili, by výrobcom trvalo doslova jediný deň. Od vyslovenia prvých tvrdení, že by k tomuo mohlo dôjsť, už ubehol viac než rok.“

Lindsayová tiež poukázala na správy o nepravidelných menštruačných cykloch po očkovaní proti COVID-19 a nezmyselnosť očkovania detí.

Jednoducho ich [vakcíny proti koronavírusu] nemôžeme pichnúť našim deťom, ktoré majú po nakazení riziko úmrtia na COVID 0,002% (pozn.: riziko úmrtia na vakcínu je vyššie), ani ďalšej populácii vo fertilnom veku, bez dôkladného preskúmania tejto záležitosti,“ povedala.

Zdroj: https://www.czechfreepress.cz/zdravi/uznavana-toxikologicka-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí

21.6.21

Česká republika:

Lékařka MUDr. Vladimíra Beranová Nezvalová z Brna napsala otevřený dopis  předsedkyni Odborné společnosti dětských lékařů a lékařek, MUDr. A. Šebkové.

V dopise informuje o tom, že během očkování vakcínou Comirnanty (Pfizer) zaznamenali obtíže u 90 % očkovaných včetně
-Obrny n.facialis
-Trombózy DKK
-Cévní mozkové příhody, epilepsie
-Poruchy srdečního rytmu, srdeční selhání
-Studenou pneumonii
-Deliriantní stavy
-Protrahované krvácení
-Medikamentózně těžko ovlivnitelné výkyvy TK (s tím spojené pády a další následky pádů)
A přinejmenším dvě úmrtí v přímé souvislosti s očkováním.

Uvádí, že se vakcína zkoušela jen na malém počtu dětí - 1131, z nichž bylo dále sledováno jen 660 dětí.

Upozorňuje, že vakcinace skupiny v "nejbouřlivějším" období života touto experimentální, podmínečně schválenou vakcínou může mít pro tyto děti fatální důsledky.

Dopis uzavírá slovy:

"Pevně věřím, že Vám stavovská čest nedovolí účastnit se celosvětové politické hry zvané "Cov.d-19", že Vám morální kredit nedovolí zavírat oči před účelovostí a neopodstatněností vakcinace dětí a mladistvých a že zaujmete nealibistické stanovisko ve prospěch těch, kterým jste se zavázala, že nebudete konat "co by bylo ke škodě a nebylo by správné".

Zdroj: https://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/dulezity-dopis-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch

18.6.21

Finsko:

Zdroj: https://rumble.com/vio6hz-fnsky-parlament-90621-vakcna-covid...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně

17.6.21

Slovensko:

Na Slovensku zase ten samý příběh, zdravá matka dvou dětí den po vakcinaci zemřela. Když se lidé nechají strhnout propagandou tak mají, co chtěli.

Tohle je třeba stále připomínat. U nás došlo oficiálně k 82 úmrtím s podezřením na spojení s vakcínami a 5 693 nežádoucích onemocnění způsobených vakcínou. U 82 lidí už byla spojitost mezi úmrtím a vakcinací tak očividná, že to nelze zamést do kouta.

Adam Vojtěch už plánuje další dávky aby si ti už očkovaní nemysleli, že je pro ně po všem.

 

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/maminka-dvou-deti-se-den-po-ockovani-u...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 10

 Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?

17.6.21

Česká republika:

Naprosto neuvěřitelná fronta se dnes vytvořila na Václaváku, kde otevřeli obchod s levným zbožím. Podívejte se na fotografie. Všimněte si, že některé ovce měly i náhubky.Podotýkám, že bylo 34°C.

Nemám o našich lidech valné mínění, ale toto překonalo všechno. Hloupost se snoubí se  stádností a ubohou, ponižující šetřivostí. Můžeme ještě klesnout níže?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/primark-nakupovani-obchod...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!

16.6.21

Česká republika:

Případná volba Pirátů se pro pražáky stane nočná můrou.

Jen za vjezd do obytných zón z Praze budou požadovat výpalné až 36000Kč. Pro rezidenty se může stát takový výdaj nepřijatelný a Praha by se začala vylidňovat a jako město umírat.

Už teď zavedli jedno výpalné za modré zóny.

Zdroj: https://www.prazskypatriot.cz/zaplatite-za-rocni-vjezd-do-ca...

Klasifikace: ekonomika,finance Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
744 826,33 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 39 435 069