Ve zkratce

Stránka:

 Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí

27.11.20

Česká republika:

Reinkarnace Prymuly, Blatný se chystá rozjet kampaň, která by přesvědčila některé nedostatečně uvědomělé soudruhy občany, že očkování proti covidu je nejen účinné, ale i neškodné. Za tím účelem budou na náklady daňových poplatníků natočeny televizní spoty, vytvořena internetová reklama a další formy nátlaku se chystají. Zatím to stálo jen 50 milionů, ale ještě to ani nezačalo. Reklama bude také "vyvracet desinformace" a vůbec ukazovat správnou cestu a správný směr myšlení.

Poradím první hesla. Co třeba tohle:

BUĎ OVCE. BUĎ OVCE. BUĎ OVCE. VĚŘ NÁM. DĚLÁME TO PRO TVÉ DOBRO. BIGPHARMA TĚ MILUJE.

Za smutné pousmání také stojí fakt, že vláda už nakoupila neexistující vakcínu od několika dobráckých firem. Od Astra Zeneca 3 miliony neexistujících vakcín, od BioNTech, Pfizer a Johnson & Johnson a Sanofi blíže nespecifikované množství neexistujících, neověřených a neschválených vakcín. A nikdo za to nejde sedět.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-covid-19-blat...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové

27.11.20

Dánsko:

Danové hromadně vybíjejí 17 milionů norků. To je 17000000 neškodných živých tvorů. Chovají se k nim bez špetky citu. Jako by ta zvířátka necítila strach či bolest. Je důležité vědět, že důvod vyvražďování je čistě hypoteticky. Kdyby norci onemocněli covidem, MOHLI teoreticky nakazit lidi (jak, když s člověkem ani nepřijdou do styku?) a u těch by MOŽNÁ očkování bylo méně účinné. Domeček z karet postavený na hypotetických možnostech. Vakcína ještě ani nebyla schválena. Ve jménu připosranosti je vše povoleno.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/dansko-norci-mrsiny-k...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken

26.11.20

USA:

Advokátka generála Flynna,  Abigail Frye, dnes napsala, že do Geogie byl na Den díkuvzdání vypuštěn Kraken v podobě 104 stránkové stížnosti advokátky Sydney Powellové na masivní podvody ve volbách 2020.

Sydney Powellová zároveň podala i 75 stránkovou stížnost na volební podvody v Michiganu.

V Georgii např. požaduje Powellová výmaz 96.600 korespondenčních hlasů. Ve svém podání uvádí:

"Kromě toho nezvratné důkazy záznamů Volební Rady ukazují, že bylo započítáno nejméně 96 600 korespondenčních hlasů, u kterých chybí záznamy o tom, že byly doručeny voliči do volebních okrsků kraje. Minimálně tedy 96 600 hlasů musí být ignorováno. (Viz Příloha k tomuto dokumentu, Exh. 9, R. Ramsland Aff.)"

Stížnosti najdete zde.

Zdroj: https://www.thegatewaypundit.com/2020/11/breaking-kraken-rel...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter

26.11.20

USA:

Další lahůdka z Michiganu. Tam za pouhých pět sekund přibylo 149 772 hlasů, z toho pro Bidena 143 777 a pro Trumpa jen necelých 6 000.

Jako obvykle Twitter označil zprávu za nedůvěryhodnou. Počítám, že autorka Sarah Eaglesfieldová bude brzy z Twitteru odejítá.

Zdroj: https://twitter.com/zenxv/status/1325628105252286468

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů

26.11.20

USA:

Datová vědkyně Sarah Eaglesfield sledovala elektronické sčítání volebních hlasů ve Virginii v reálném čase. Všimla si, že z datového souboru v čase mezi 5:07 a 5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů. A zkopírovala to.

A také zkopírovala podivnou posloupnost načítání hlasů v Arkansasu, kdy od 5. 11. od 21:50:46 začalo při sčítání hlasů naopak hlasů ubývat! Do 6. 11. 19:28:56 jich ubylo cca 12.000. A pak postupně začaly jejich počty opět stoupat.

Čísla z voleb 2020 mi nedávají žádný smysl - a to jsem jich viděla hodně, prohlásila Sarah.

"Vždy jsem milovala Joea Bidena, ale cítím, že v tomto čase to není správná volba. A nejsem ani na 100 % přesvědčena, že je jí Donald Trump.

Každá strana, která chce demokracii, by však měla být velmi znepokojena tím, co jsme tu dnes odhalili.

A prosím, zkontrolujte si ta data."

Twitter označil její tweety za nedůvěryhodné.

Zdroj: https://www.thegatewaypundit.com/2020/11/captured-real-time-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal

26.11.20

USA:

Obama reagoval na obrovský nárůst hispánské podpory prezidentu Trumpovi ve volbách 2020. V 78 ze 100 většinových hispánských krajů dosáhl prezident Trump ve srovnání s rokem 2016 lepších výsledků.

Obama napsal:

"Je zde mnoho evangelických Hispánců, kteří považují fakta, že Trump říká rasistické řeči o Mexičanech a dává dělníky bez dokumentů (rozuměj ilegální migranty) do klecí(které založil Obama), za méně důležité, než Trumpův názor na manželství homosexuálů a potraty."

Trumpův hispánský poradce Steve Cortes na Obamův tweet reagoval s tím, že Obama uráží Hispánce, když říká, že Trumpa volili jen kvůli víře či sociálním problémům.

Byly to především ekonomické faktory, které přivedly k Trumpovi většinu voličů z dělnické třídy včetně Latinoameričanů.

V následujícím videu pak Cortes ukázal, že za Trumpa v jeho oblasti, kde je 40 % Hispánců, vzrostly mzdy od podzimu 2019 do podzimu 2020 o 14,6 %, takže Hispánci vydělávají na konci roku 2020 každý týden o 100 USD více než minulý rok. To je ten pravý důvod, proč 67 % Hispánců volilo Trumpa.

Zdroj: https://twitter.com/CortesSteve/status/1331640376705372160

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty

26.11.20

USA:

Facebook pověřil organizaci Bipartisan Policy Center ověřováním pravdivosti všech informací ohledně voleb.

Facebooková stránka s informacemi pro voliče se pokouší rozptýlit obavy z volebních podvodů a posílit příběhy prosazované demokraty tvrzeními, že je společnou strategií protivníků pokusit se, aby volební systémy vypadaly zranitelně a otřást důvěrou lidí ve volební proces.

Facebook se snaží zdiskreditovat tvrzení o volebních podvodech tím, že se výhradně odvolává na Bipartisan Policy Center (BPC). A často, podle pokynů BPC, cenzuruje či zcela maže obsahy konzervativních médií jako je např. The National Pulse.

BPC však není neutrální organizací. V roce 2017 ocenila Bidena "Congressional Patriot Award" za politickou kuráž a vyjímečné vůdcovské schopnosti.

A zaměstnanci BPC dotují Demokratickou stranu. Z celkových 608 dotací pro federální volební kampaň, šlo stopové množství pro republikány Johna McCaina a Cory Gardnera. Zbytek sumy podpořil demokraty.

Zdroj: https://thenationalpulse.com/news/facebook-factchecker-boost...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech

26.11.20

USA:

Důležitá zpráva z Nevady: Nevadský soudce souhlasil s tím, aby 3. prosince Trumpův tým předložil nevadskému soudu své důkazy o volebních podvodech.

Američané tak uslyší od očitých svědků, co se dělo při volbách.

Když už nic jiného, tak Trumpův tým konečně dostane šanci ukázat historicky ojedinělou, masivní úroveň podvodů ve volbách 2020.

Zdroj: https://www.washingtonexaminer.com/washington-secrets/huge-c...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb

26.11.20

USA:

Na žádost pensylvánského republikánského senátora Douga Mastriana proběhlo 25. 11. v pensylvánském senátu veřejné slyšení k průběhu voleb 2020.

Na tomto slyšení byla podána svědectví o volebních podvodech v Pensylvánii. Např.

-ve volební den bylo večer předčasně bez vysvětlení přerušeno sčítání hlasů. V té době vedl ve volbách Trump. Druhý den ráno však vedl Biden. V nevysvětlitelném nárůstu hlasů během volební noci přibylo 600.000 korespondenčních hlasů Bidenovi a cca 3.200 Trumpovi, což je statisticky nemožné.

-občané, kteří byli republikány certifikováni, aby dohlíželi na regulérní průběh sčítání hlasů, svědčili osobně o tom, že jim nebyl povolen přístup do volebních místností. Nemohli tedy dohled vykonávat.

Po veřejném slyšení přikázala pensylvánká soudkyně pozastavit certifikaci volebních výsledků do pátku, kdy bude projednávána žaloba o vyloučení všech korespondenčních hlasů.

Demokraté se proti rozhodnutí soudkyně odvolali.

A Twitter za tuto akci potrestal senátora Douga Mastriana banem.

Teoreticky se otevírá možnost pro Trumpa. Pokud státy nedokážou certifikovat své volební výsledky do 14. prosince, kdy se mají sejít volitelé, aby zvolili 46. prezidenta USA, mohou republikánští volitelé ignorovat výsledky veřejných voleb a dát svůj hlas Trumpovi.

Zdroj: https://www.washingtonexaminer.com/news/pennsylvania-judge-h...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí

25.11.20

Česká republika:

Jak každý sadista ví, největší rozkoš je oběť škrtit, až skoro vypustí duši, pak malinko povolit, aby se nadechla, a zase přiškrtit. To přesně se děje. Koronavirová hysterie k tomu poskytuje vhodné kulisy. Naše zmrdo-vláda dovolí svým nevolníkům na chvíli se před Vánocemi nadechnout. Ale ne moc.

Ve třetím stupni, do kterého Česko přejde v pondělí, schválí-li ho vláda, by se obchody, služby i restaurace konečně otevřely. Samozřejmě s omezeními, píše iDnes a následuje poměrně dlouhý seznam toho, co se částečně smí. Například smí se pšouknout, ale musíte při tom stát na jedné noze a držet se levou rukou za pravé ucho. A na prdeli musíte mít roušku.

Užijte si to, po Vánocích se dovíme, že zlý virus tady pořád ještě je, a je nutno opět všechno zavřít. Hamáček z toho má erekci už teď.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/protiepidemicky-system-pe...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Vývoj náboženství ve světě 1946 - 2019

25.11.20

Neurčeno:

Zdroj: https://www.youtube-nocookie.com/embed/0IMV-FyN87o

Klasifikace: nabozenstvi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná

25.11.20

Polsko:

Lidi se musí neustále bát! To je příkaz doby. A tak novinky.cz přišly s článkem Covid bez zábran – drama, jaké Polsko nezažilo desetiletí, kde se píše:

Podobné drama jako to současné nezažilo Polsko už desetiletí. Od začátku listopadu přibyly v zemi tisíce obětí koronaviru. Lidé umírali doma bez lékařské pomoci, v sanitkách beznadějně hledajících pro nakažené pacienty volná lůžka, ale i v nemocnicích, kde už v podstatě chybí všechno, ale hlavně lékaři, zdravotní sestry a kyslík pro nejpostiženější k přežití.

Strašné, co? Jenže pak se stačí podívat na woldometers.info a tam se žádné zvláštní čísla nevyskytují. Polsko má k dnešnímu dni 439 907 nakažených, z toho 437 834 (99.5%) má lehký průběh, vážně a kriticky nemocných pacientů je 2,073 (0.5%).

Půl procenta z nakažených má těžký průběh a když to vztahneme na populaci, která čítá 37 829 891 lidí, tak to je 0,005 %. Tabulka neukazuje průměrný věk těžce nemocných, ani jejich zdravotní predispozice.

Polsko hlásí 674 nových úmrtí, ale v přepočtu na milion je to 396 úmrtí (0,0396 %) a je v tomto na 38. místě, před nim jsou státy jako Švýcarsko, Slovensko, Maďarsko, Francie a - ano i Česko.

Na co si to hrajete, hovinka.cz? Víte, šíření poplašné zprávy je trestné?

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/covid-bez-zabran-dr...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz

23.11.20

Česká republika:

...pamatujete si ještě na Kevina Spaceyho? Toho se zastal Ben Affleck, jenž produkoval jeho film, a málem skončil na černé listině, musel se poníženě omlouvat a tehdy, kdy se to už všem okolo zdálo šílené, to byl teprve začátek.

Pak se rozjelo hnutí Me Too, které likvidovalo jednoho člověka za druhým, vedly ho dvě neúspěšné herečky, z nichž se nakonec vyklubaly uživatelky drog a samy predátorky. Asia Argento měla zneužít sedmnáctiletého herce a zaplatila mu za mlčení, respektive takto: za mlčení mu zaplatil její partner Anthony Bourdain, slavný kuchař, který celé to peklo kolem Me Too neunesl a i pod vlivem užívání drog spáchal sebevraždu.

______
Je dobré, že víc a víc lidí si uvědomuje teror politické korektnosti, ale obávám se, že už je pozdě.

Zdroj: https://www.expres.cz/celebrity/barbora-koukalova-petr-konec...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách

23.11.20

USA:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=39WrSskl3XE

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a vj66

Komentářů: 3

 Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!

22.11.20

Česká republika:

Odpírači očkování zneužívají jakoukoli negativní zprávu, která se objeví o vakcínách. Je to aktuálnější téma v tom, že vakcíny jsou v nějakém stadiu vývoje a mluví se i o plánovaném očkování pro potřebné lidi, pro důchodce. A funguje to jako voda na mlýn pro autory konspiračních teorií,“ „Zintenzivní se to začátkem očkování. Jakmile bude možnost vakcinace, objeví se fámy, rady, jak se jí vyhnout, anebo povídačky, že někdo něco měl po očkování. Jakmile to bude aktuální, zase se to téma objeví. Konspirace kopírují aktuální dění,“ vysvětluje Josef Džubák ze serveru Hoax.cz.

Podle Františka Vrabela ze Semantic Visions pochází téměř 90 procent z proruských dezinformačních zdrojů. „Strategie ruských dezinformací je postavená na tom, že využívá trhliny ve společnosti a snaží se je rozšířit. A protože nejenom v Česku, ale i v celém rozvinutém světě stoupá averze proti očkování a šíří se nepodložené informace o jeho nebezpečnosti, tak je to jedna z trhlin, kterou se snaží tyhle dezinformační zdroje využít,“ vysvětluje Vrabel.

Zdroj: https://ct24.ceskatelevize.cz/specialy/koronavirus/3229790-z...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 8

 Spacákova revoluce 2?

20.11.20

Česká republika:

Kolem České televize to zase jednou vře. Rada ČT odvolala členy Dozorčí komise ČT a někteří to chápou tak, že mohlo jít jen o test síly, zda by podobně mohl být odstaven i dlouholetý ředitel ČT Petr Dvořák. Právě toho se obávají například signatáři otevřeného dopisu, který adresovali premiérovi Andreji Babišovi. A množí se i další události, které dávají vzpomenout na horké chvilky „televizní krize“, od které za pár týdnů uplyne právě dvacet let.

____
A kdo jsou ti signatáři? Režiséři Olga Sommerová, Břetislav Rychlík, biskup Václav Malý, socioložka Jiřina Šiklová, architekt a herec David Vávra, písničkář Jaroslav Hutka, diplomat, filosof a pedagog Martin Palouš, písničkář Vladimír Merta, režisér Ivo Krobot, sociolog a publicista Fedor Gál, bývalý velvyslanec Petr Janyška, scénárista Zdeněk Svěrák, režisér Ondřej Trojan, ústecký podnikatel Martin Hausenblas, bývalá první dáma Dagmar Havlová, někdejší politik a dnes advokát Jan Kalvoda, bývalý ministr životního prostředí Martin Bursík, exposlanec za hnutí ANO Jiří Zlatuška, ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský, publicista František Kostlán, novinářka Lídra Rakušanová, režisér Fero Fenič, evangelický farář Svatopluk Karásek a řada dalších osobností.

Co jméno, tak perla. Havloidé, vyžírky, zrádci, páto kolona pěkně pohromadě. Sami se napsali do seznamu, který bychom si měli uschovat.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Spacakova-revo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů

20.11.20

Slovensko:

V čase keď na nám. SNP pri soche prebiehala v absolútnom kľude podpisová akcia okolo sa prechádzajúcich ľudi, si zozadu rozbalili novinári stanovište a robili rozhovor s týmito pánmi, pre zdramatizovanie situácie začali vypúšťať agregátom dym, ktorý zahaľoval podpisujúcich.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=giJt2ZedMC0&feature=youtu.be

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování

20.11.20

Česká republika:

V odkazu je důkaz. Dva poslanci hlasovali jinak, než jak jim byl hlas započten. Na potvoru se zrovna hlasovalo o prodloužení vyjímečného stavu.

Poslanec Stanislav Juránek: Hlasoval jsem proti a na sjetině mám pro. Zpochybňuji hlasování.

Poslanec Miroslav Kalousek: Já se velmi omlouvám, kolegyně, kolegové. Ne úplně vždy se shodneme s panem kolegou poslancem Juránkem, ale mně se stalo úplně to samé. (Pobavení a smích v sále.) Hlasoval jsem proti a na sjetině mám pro. Zpochybňuji hlasování.

Ale je docela možné že byla i jiná důležitá hlasování upravena a o našich osudech rozhoduje skupina hackerů placených cizími tajnými službami. Tohle je velice závažné podezření!

Zdroj: https://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/070schuz/s070053.ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1

 Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně

19.11.20

Británie:

Šéf britské protiteroristické policejní skupiny navrhuje, aby společnost umlčela ty, kteří pochybují o dobru narychlo vyvinuté proticovidové vakcíny z důvodu, že jde o "život ohrožující desinformace".

Asistent komisaře Met Neil Basu se ostře ptal, zda je „správné, aby společnost umožňovala“ sdílení „dezinformací, které by mohly stát životy lidí“.  Označuje pochybovače nálepkami extrémismu a radikalismu.

I když nešel tak daleko, aby požadoval přijetí zákona zakazujícího takové názory, jeho návrh na „národní debatu“ pravděpodobně povzbudí ministry, kteří již nad takovou legislativu přemítají.

Zdroj: https://www.rt.com/uk/507207-vaccine-hesitancy-terrorism-que...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 93 čtenářů částkou 16 150 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 4

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 0

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 6

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 3

„Nechápeš, že máš svobodu.“ Sedm Němců se chce přestěhovat do Běloruska20.04.21 23:17 Německo 3

Odvolali ředitele waldorfské školy, který umožnil netestovaným dětem výuku20.04.21 11:36 Česká republika 1

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 15

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
25,86 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
23,46 Kč
100 japonských jenů
19,93 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,66 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 426,84 Kč
1 unce stříbra
562,72 Kč
Bitcoin
1 082 772,00 Kč

Poslední aktualizace: 23.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 38 668 924